ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:58-kor
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Tiszta vizet a pohárba...  I_vote_lcapTiszta vizet a pohárba...  I_voting_barTiszta vizet a pohárba...  I_vote_rcap 
Kalandmester
Tiszta vizet a pohárba...  I_vote_lcapTiszta vizet a pohárba...  I_voting_barTiszta vizet a pohárba...  I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Tiszta vizet a pohárba...  I_vote_lcapTiszta vizet a pohárba...  I_voting_barTiszta vizet a pohárba...  I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Tiszta vizet a pohárba...  I_vote_lcapTiszta vizet a pohárba...  I_voting_barTiszta vizet a pohárba...  I_vote_rcap 
Alison Fawley
Tiszta vizet a pohárba...  I_vote_lcapTiszta vizet a pohárba...  I_voting_barTiszta vizet a pohárba...  I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Tiszta vizet a pohárba...  I_vote_lcapTiszta vizet a pohárba...  I_voting_barTiszta vizet a pohárba...  I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Tiszta vizet a pohárba...  I_vote_lcapTiszta vizet a pohárba...  I_voting_barTiszta vizet a pohárba...  I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Tiszta vizet a pohárba...  I_vote_lcapTiszta vizet a pohárba...  I_voting_barTiszta vizet a pohárba...  I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Tiszta vizet a pohárba...  I_vote_lcapTiszta vizet a pohárba...  I_voting_barTiszta vizet a pohárba...  I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Tiszta vizet a pohárba...  I_vote_lcapTiszta vizet a pohárba...  I_voting_barTiszta vizet a pohárba...  I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Tiszta vizet a pohárba...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Katherine Benedict
Reveal your secrets
Katherine Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Tiszta vizet a pohárba...    Tiszta vizet a pohárba...  Empty2018-03-24, 15:20



[You must be registered and logged in to see this image.]

Corvus & Kath

[You must be registered and logged in to see this image.]

Még úgy sem egyszerű beszélgetni vele, hogy elvileg azért jött, hogy elnézést kérjen egy cikk miatt, amivel én eddig nem is foglalkoztam és nagyon úgy fest, hogy Bennek igaza van még Corvusnak is vannak érzései, olyan gondolatai, amiket őszintén szólva nem igazán néztem ki belőle. Meglepő és pont e miatt nem is tudom, hogy először mit mondhatnék, vagy reagálhatnék erre. Nem leszünk hirtelen legjobb cimborák, főleg hogy pár napja volt csak, hogy megszaggattam a ruháit. Nem is jutna eszembe, hogy ez olyan nagy hatással volt rá, vagy épp az, hogy pont én tettem, mert belőlem nem nézte volna ki. Azt sem várom igazán, hogy megforduljon és itt maradjon beszélgetni, azt hiszem az nekem se menne és fura is lenne, de legalább nem szó nélkül távozik csak azt mondva el, amit akart és maximum meghallgatva a reakciómat. Na persze cseppet sem lep meg, hogy a reakciója nem épp a legbarátibb. Mégis csak hirtelen ettől még nem lett olyan, mint mondjuk én, vagy a hasonlóan kedves emberek.
- Én is pont ezt mondtam Bennek és... ez régen rossz. - mármint az, hogy szerinte ez így rendben van és így normális, mert hát szerintem cseppet sem az. A viselkedése, ahogyan másokhoz áll, az a lekezelő stílus. Talán tény és Bennek valamelyest igaza lehet, biztosan nem szerető családban nőtt fel, mert akkor nem lenne ilyen, de nem is akar más lenni, pedig igenis láthatta már nem egyszer, hogy mondjuk mi hogyan viszonyulunk egymáshoz és hogy nekünk fontos a másik, hogy barátok vagyunk. A Mardekárban viszont ez nem divat, maximum csak csapatban járnak és úgy ártanak másnak, de a barátság... Ők még egymás mellett sem hiszem, hogy kiállnak, legalábbis biztosan nem úgy rendesen, ahogyan azt mi szoktuk. Ezért is lepte meg Corvust annyira a tóparti eset.
- És én vagyok gyáva... - mormogom az orrom alatt, hiszen ezt azért nem tudom szó nélkül hagyni, de bizonyára már amúgy sem hallja. Hát igen, egyértelmű volt, hogy ő még most is rossz véleménnyel van róla, gyávákat és hülyéket bánt csak igaz? Gondolom engem is annak vél és kétlem, hogy ez változott. A kedvesség viszont nem egyenlő a gyávasággal, csak épp ő ezt képtelen felfogni, ahogyan sok minden mást is, ami számunkra teljesen evidens, de neki ezek érthetetlen dolgok.

//Köszönöm szépen a játékot! Very Happy//


[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A Series of Unfortunate Events

Vissza az elejére Go down
Corvus Flint
Reveal your secrets
Corvus Flint
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Tiszta vizet a pohárba...    Tiszta vizet a pohárba...  Empty2018-03-21, 09:26



[You must be registered and logged in to see this image.]

Tiszta vizet a pohárba...


[You must be registered and logged in to see this image.]

Akármennyire nem hiszi el, én is emberi lény vagyok és vannak érzéseim, és akármilyen kellemetlen lelkiismeretfurdalásom is lehet. Persze ezt lehet, hogy itt és most nem fogja elhinni nekem, de én kimondtam, és már ez is egy kezdet. Egy olyan kezdet, amit nem léptem volna meg, ha nem jönnek össze ennyire a dolgok. Bex elárulása, a tóparti támadás, pont ettől a kiscsajtól a ruha szaggatás... Nincsenek gyengéd érzelmeim Benedict felé, de azért még is csak ő az, aki miatt támadható voltam, miatta voltam egyedül, és nem a kis mardekáros csapat védőköre mögött. Nem mondom, hogy hálálja meg, hogy már nem cseszegetem, de ő is hagyhatna békén, ahogy én se támadom meg.
Arra, hogy nem gyenge és nem hülye, nem mondok semmit, hiszen nem vitatkozni vagyok itt. Sokszor szerencsétlen, és erre példákat is felhozhatnék, másodikosként meg csak még többször volt támadható és beleköthető. Ráadásul minden Griffendéles azt hiszi, hogy milyen bátor és milyen erős, de jócskán vannak gyenge pontjaik. Valóban már csak a hátamnak kezdi el mondani, hogy Morgan mivel "véd meg" engem a beszélgetéseikben, amire tényleg megtorpanok, ugyan hátra nem fordulok, de egyértelmű, hogy azért álltam meg, hogy végighallgassam. Érdekes... Nem csak az, hogy Morgan megvéd, hiszen az a fiú egy rejtett hugrabugos, mindenkit megvéd, hanem az is, hogy beszédtéma vagyok közöttük. De még is mire gondolhatnak, amikor azt mondják, hogy rossz dolgok történnek velem?
Végighallgatom szótlanul, aztán csak a vállam mögött hátrapillantva szólalok meg.
- Nem tudom milyennek képzelitek az életemet, de nincs szükségem arra, hogy unalmatokban kifogásokat koholjatok arra, hogy mit miért teszek. Nem vernek otthon és nem is éheztetnek, a szüleim mindent megtesznek értem, és azért vagyok ilyen, mert ilyennek kell lennem. Ez vagyok én. - mondom, hamisítatlan Corvus gőggel, és kicsit érződik a hangomban, hogy annak sem örülök túlságosan, hogy így kibeszélnek a hátam mögött, de ezzel nem lehet mit kezdeni. Tudom, hogy a tóparton levők között milyen kapcsolatok vannak, barátok, mindegyikük valami úton-módon, nem véletlenül fogtak össze ellenem, vagy gyűltek oda. Csak én vagyok egyedül. Most már nagyon-nagyon egyedül.
Az pedig, hogy otthon semmi rossz nem történik velem, nem egészen igaz, de még önmagam előtt se vallottam be, hogy a szüleim radikális nézetei, a sötét mágusok, akiket felfogadtak a titkos oktatásomra, a kemény leckék és a gyerekkor igazi gyermekkor és játékok nélkül milyen bélyegeket nyom a személyiségemre. Talán egyszer észreveszem és realizálódik előttem, de nem ma, és ameddig nekem sem tiszta, másnak sem vallhatom be.
- Viszlát Benedict. - köszönök el egyszerűen, és az arcomat is most már előre fordítom, majd távozok a bagolyházból. A lelkizés nagyon nem az én asztalom, főleg nem egy olyan lánnyal, aki néhány napja még a ruháimat szaggatta és a szemében én vagyok a főgonosz. Ott még nem tartunk. De elmondtam, amit akartam, és ez a lényeg. És talán az, hogy ezután Bexley-t is felkeresi... És legalább ő nem lesz annyira egyedül, mint én.


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]




Nem élhetsz mások elvárásai szerint.
Azt kell tenned, amit te helyesnek gondolsz,
még akkor is, ha ezzel megbántasz olyanokat,
akiket szeretsz.
                                     
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Katherine Benedict
Reveal your secrets
Katherine Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Tiszta vizet a pohárba...    Tiszta vizet a pohárba...  Empty2018-03-20, 10:24



[You must be registered and logged in to see this image.]

Corvus & Kath

[You must be registered and logged in to see this image.]

Még mindig nehezen hiszem el ezt az egészet. Azt is, hogy Corvus itt van és elnézést kér tőlem, mert úgy fest hogy valami lelkiismereti probléma merült fel nála, ami eleve hihetetlen eshetőségnek tűnik. Nem rég szaggattam meg a ruháit, de azért nem gyanakszom arra, hogy e miatt most mit tudom én, félne tőlem és ezért változott meg a hozzáállása, de az tény, hogy most valahogy olyan más. Már a tekintete is eltér az eddigiektől és ez fura és el is bizonytalanít. Mégis könnyebb nem hinni neki, főleg az elején és arra gondolni az egész csak valami átverés a részéről és a végén jön majd valami számomra igen kellemetlen csattanó. Főleg, hogy azzal a cikkel se akartam eddig foglalkozni, most pedig úgy fest, hogy kénytelen leszek komolyan venni a benne írtakat, ami azt jelenti, hogy Bexley valamilyen szinten a rokonom és persze, hogy már a suliban mindenki tudja, hogy a bátyám meghalt, csak épp nem tudják az igazat, csak azt a koholmányt és mivel jó eséllyel Missy is olvasta az újságot illendő lenne meglátogatnom, ha már olyan rendes volt, hogy vállalta lakhatom nála, miután már tényleg nem igen maradt senkim sem. Elég sok ez így egyszerre, hogy még ezt a Corvus féle változást is kezelni tudjam.
- Aha. - húzom el a számat. Szóval ezek tények és nem söpörhetem a szőnyeg alá, csak hát gőzöm sincs mit kezdjek vele. Mondjam neki, hogy megbocsátok és kész? De mire felé, ha ettől még nem lettünk jó barátok és cseppet sem bánom, hogy megszaggattam a ruháját? Ezek után tovább beszél és azért ezen a ponton már csökken az eddigi gyanakvás és igen kissé még a szemem is elkerekedik. Őszintének tűnik és... ez nagyon fura. Persze nem ír felül mindent, mintha nem is lett volna, de azért valamit csak jelent. Rá kellene jönnöm, hogy mit.
- Én nem vagyok gyenge és... hülye sem. - ezt jó eséllyel már a hátának mondom. Piszkált eleget, de nem érzem úgy, hogy rászolgáltam volna, csak azért, mert én kedves vagyok másokkal és mert nem másokon vezetem le, ha valami... - Ben szerint azért vagy ilyen, mert rossz dolgok történtek veled és meg kellene értenünk, hogy ez téged megvisel és ezért másokon vezeted le. - szólalok meg aztán mégis, pedig sokkal egyszerűbb lenne hagyni, hogy lelépjen és kész, hiszen ezek a szavak még nem oldanak fel mindent. Végül is miatta szekáltak azok a srácok és teszik továbbra is, attól még hogy ő már nem ad ennek táptalajt. De adott és nem múlt el. - De ez nem old fel minden alól, mert másokkal is történnek rossz dolgok és még se lesznek ilyenek. Az nem gyengeség, ha valaki kedves és nyitott mások felé. - ha Ben most itt lenne és hallaná, hogy lényegében igazat adok neki, pedig legutóbb a tó partján még váltig állítottam, hogy nem védheti folyton Corvust... hát tuti széles lenne a képén a mosoly. Viszont azt tartom továbbra is, hogy nem fair valami háttérsztorira fogni, ha valaki bánt másokat. Velem is történtek rossz dolgok, Corvus sejtheti, hogy magamról beszélek, nem pedig csak úgy random idegenekről. Viszont, ha azt nézzük pont a miatt támadtam neki és valószínűleg az adott erőt, hogy Darius meghalt, tehát e téren engem is valami másból fakadó harag motivált abban a pillanatban és ha Corvus sokkal régebb óta szenved rossz dolgoktól, mint én... De nem, akkor sem menti ez fel minden alól.


[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A Series of Unfortunate Events

Vissza az elejére Go down
Corvus Flint
Reveal your secrets
Corvus Flint
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Tiszta vizet a pohárba...    Tiszta vizet a pohárba...  Empty2018-03-18, 17:51



[You must be registered and logged in to see this image.]

Tiszta vizet a pohárba...


[You must be registered and logged in to see this image.]

Bizalmatlan, és erre meg is van az alapja. Nem voltam vele soha valami kedves, eddig egyetlen egyszer se kerestem meg bocsánatot kérni, meg sem hátráltam, ha szócsatába kerültünk, az nem az én műfajom, főleg, ha száz százalékig a saját igazamban vagyok biztos. Márpedig ez általában így van. Viszont most, hogy falkával támadtak nekem és a büntetőmunka napja is mindjárt itt van,  közben kipattant ez a hír is, elvesztettem Bexet az egyetlen igazi barátomat... Most aztán tényleg egyedül maradtam és volt időm gondolkozni. És rájöttem, hogy a legidegesítőbb dolog az egész tóparti veszekedésből az volt, hogy Benedict is nekem esett.
Nyilván az orrom alá dörgöli, hogy hogy lehet ilyesmit elszólni, ami belül egy pofon, kívülről azonban csak elhúzom a számat és a szemembe egy cseppnyi bűntudat ül. Nem fogom neki elmesélni, hogy ittunk és fel se ismertem a nőt, aki kérdezgetett, csak el akartam zavarni, hogy ne tegyen megjegyzéseket arra, hogy ennyi idősen iszunk és Bex is kacsázva és sírva halad a mosdóba.
- Nem találta ki. Ezek már tények. - válaszolom, és annyira nem sikerül megnyílnom, hogy tényleg elmondjam a pontos körülményeket, képtelen vagyok rá. Túl nagy a bűntudat, és túlságosan érzem, hogy ez egy orbitális fiaskó volt, amit nem engedhetnék meg magamnak. És a gyengeség mutatása sem az erősségem, hiába próbálkozom itt.
- Jól van, akkor elmondok mindent egyben, aztán itt sem vagyok. - veszek egy nagy levegőt és ellököm magamat a gerendától, aminek eddig dőltem összefűzött karokkal. - Nem vagyok robot. És nem vagyok gonosz. Ember vagyok, vannak érzéseim és vannak nézeteim is. Nem bírom a hülyeséget, kigúnyolom a gyengeséget, de nem akarok soha többet senkinek sem ártani. Nem véletlenül találtatok rám a parton egyedül, és nem azért, mert a Mardekárosok ellenem fordultak, én hagytam ott őket. Miután tavaly év vége felé Noah Jenkins meg néhányan neked mentek és sarokba szorítottak, addig ijesztgettek, meg kergettek, míg el nem estél és sírva nem fakadtál, ők meg kiröhögtek, nekem elegem lett. Büszkén mesélték el nekem, hogy mit tettek, mintha én buzdítottam volna őket az egészre, és az igaz, hogy beszólogattam neked nem egyszer, és ebből arra következtethettek, hogy ki vagy pécézve és téged kell bántani de... Itt jön a meglepő fordulat. Van lelkem. És amikor még másnap is láttam, hogy nyúzott a képed, akkor volt lelkiismeretem is. Egyáltalán nem kenyerem a fizikai erőszak, se lökdösésként, se pofonként, se átokként, és egyáltalán nem fűlik a fogam ahhoz, hogy egy csapat srácnak, akik csak ehhez értenek, én legyek a vezetője. Ott hagytam őket, és ennyi. De a számat sosem fogom befogni más kedvéért. - zárom le ezzel az egész múltévi históriát és azt, hogy a szemükben én vagyok minden gonosz megtestesítője, vagy minimum elindítója. Lehet, hogy az voltam, de már nem vagyok... Lehet, hogy most hirtelen Benedictnek ez se fog jelenteni semmit, csak egy Mardekáros piszkálás volt a sok közül, aminek sírás lett a vége, de nekem ez volt a nagy fordulópont. Nekem jelent valamit. És az is, hogy az a kiscsaj szaggatja le rólam a ruhákat, aki miatt ott hagytam a biztonságot jelentő csapatomat és kiváltam, hogy magányos farkas legyek.
Elfordulok tőle és menni készülök, persze ha van mondani valója vagy kérdése megállok, de ha nincs, akkor egyszerűen távozok. És igen. Most jobb nekem, hogy ezt elmondtam.


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]




Nem élhetsz mások elvárásai szerint.
Azt kell tenned, amit te helyesnek gondolsz,
még akkor is, ha ezzel megbántasz olyanokat,
akiket szeretsz.
                                     
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Katherine Benedict
Reveal your secrets
Katherine Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Tiszta vizet a pohárba...    Tiszta vizet a pohárba...  Empty2018-03-17, 12:32



[You must be registered and logged in to see this image.]

Corvus & Kath

[You must be registered and logged in to see this image.]

Érthető, hogy semmi jóra nem számítok tőle és eléggé fenntartásokkal kelem már csak a jelenlétét is. Az is csoda, hogy engedem, hogy segítsen, de valahogy a bagoly miatt úgy érzem talán nem csinál semmi rosszat, de ettől még elég sok rossz lehetőség pörög le előttem arról, hogy miért lehet itt és ezek közül egyik sem pozitív végkifejletű. Arról nem is beszélve, hogy pont ezt a cikket hozza fel, amit én igyekeztem úgy kezelni, hogy úgyis csak valami átvágás és nem kell vele foglalkozni. Akkor meg miért akar róla pont Corvus beszélni velem és amúgy is miért érdekli őt egyáltalán?
- Elnézést kérsz? - na jó ez aztán tényleg nagyon meglepő fordulat. Nem csoda, ha pislogok párat, mire sikerül felfognom, hogy tényleg úgy fest e miatt lehet itt, bár az már jobban megmagyarázza az egészet, amikor arra is fény derül, hogy az egészet ő indította el, mert hogy Bexley mondta el neki. Na igen, elég nevetséges dolognak gondoltam, hogy én és az a lány rokonok vagyunk, de most nagyon úgy fest, hogy ha Corvus e miatt jött elnézést kérni, akkor a végén még tényleg így is van. Elhúzom a számat, mert azért nem olyasmi ez, amibe szívesen gondolok bele. Nem a legjobb a viszonyom Bexleyvel... sem.
- Aha... és egyáltalán hogyan lehet valakinek valamit véletlenül elárulni egyáltalán? Véletlenül kicsúszott a szádon egy ilyen nem mindennapi információ? És ha Bexley is csak kitalálta? - mert hát nem mintha benne jobban megbíznék, szóval honnan tudatom, hogy amit ő mond az igaz, bár persze ez már csak rosszindulat a részemről, hiszen miért is mondana ilyesmiben az igazsággal ellentéteset valaki főleg ha az akár ki is tudódhat, ahogyan végül sikerült.
- Akkor most... jobb neked, hogy ezt elmondtad? Egyáltalán miért érdekel? - látom, hogy elhúzza a száját, de nem tudom, hogy mit várt. Mondjam azt, hogy megbocsátok, mert netán Bexley nem akar és tőlem vár valamiféle feloldozást. Na persze azért kissé elbizonytalanodom és ez látszik is rajtam. Utálom Corvust, ezt mindketten tudjuk, viszont... pont e miatt nem értem most ezt az egészet. Azért jött, mert aggódott miattam, hogy meghalt a bátyám, vagy csak a hír miatt, hogy ő indította el? Lelkiismeret-furdalása van, vagy pusztán feloldozást vár, vagy... mi? Egyáltalán neki hogy lehet ilyesmije? Nem az a típus, akiből kinézem, hogy bocsánatot kér bármiért is és főleg nem olyan, aki bármi miatt is rosszul érezné magát. Elég... fura.


[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A Series of Unfortunate Events

Vissza az elejére Go down
Corvus Flint
Reveal your secrets
Corvus Flint
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Tiszta vizet a pohárba...    Tiszta vizet a pohárba...  Empty2018-03-12, 10:52



[You must be registered and logged in to see this image.]

Tiszta vizet a pohárba...


[You must be registered and logged in to see this image.]

Igen, eléggé fura a helyzet, nem számított arra, hogy éppen én keresem meg azzal, hogy beszélnünk kell, de azért amikor azt feltételezi, hogy kigúnyolni jöttem, egyetlen pillanatra meglepődök. Egyetlen pillanatra, mert utána rendeződnek a vonásaim, és végig fut a fejemben mind az a rossz, amivel elsős-másodikos korában szekáltam én is, és amikre a társaimat buzdítottam. Nos, nem adtam rá semmilyen alapot, hogy bármelyik szituációban egy kicsit is megbízzon bennem, és ne azt várja, hogy mikor fogom kigúnyolni. Nem sárvérű, de Griffendéles, és ez a két ház mindig is kapta az ívet egymástól.
- Nem akarlak kigúnyolni. - szögezem le azonnal, de a hangomba már nem jelenik meg a meglepettség és nem is vagyok védekező. Elhallgatok és végighallgatom, amit mondani akar, és igazából... Ezek nem is olyan rossz gondolatok. Akár emiatt is jöhettem volna. Persze attól még nem lesz kevésbé idegesítő és hebrencs, se kevésbé Griffendéles a szememben, de az, hogy Bex rokona akármilyen fokon, tényleg számít a szememben. Nem titok, hogy jóban vagyunk - voltunk - Bexley-vel, és borzalmas, hogy most nem csak azért vagyok itt, hogy közöljem a lánnyal, hogy továbbra se fogom piszkálni, mert a rokona lehet, de... Nem erről van szó.
- Azért jöttem, hogy elnézést kérjek, hogy a bátyád halálát összefüggésbe hozták Andrew Benedict-tel, Bexley-vel, és így az egész cikket veled is.
Na. Csak kimondtam. Nem bocsánat, de elnézést. Az is valami. Így is látszik a büszke arcomon, hogy harapófogóval kellett kihúzni belőlem. Várok néhány pillanatot, erőt gyűjtök, és folytatom, mielőtt félreérthetné. - Bexley csak nekem árulta el a titkát és akaratomon kívül én voltam az az informátor, aki elmondta annak a nyomorult Vitrolnak, hogy Mrs. Wildfield félrelépett és Bex nem is az apja lánya. De a bátyád halálát... Esküszöm erre utalást sem tettem, fogalmam sincsen, hogy mi történt a bátyáddal valójában. Az csak mocskolódás. - jelentem ki, és várom a lány reakcióját. Tényleg ennyire nem érdekli, hogy Bexley-vel rokonok lehetnek, és nem tudja, hogy ki is az az Andrew Benedict? Úgy pusmognak a háta mögött az iskolában a bátyja haláláról, hogy fogalma sincsen, hogy az egész koholmánynak lehet-e háttere?
Nem ez az egyetlen dolog, amit közölni akartam vele, de egy cseppet elbizonytalanodom. Lehet, hogy már így is eléggé érzelgős voltam és ok nélkül vállaltam magamra az egészet pedig őt ez az egész nem is érdekli. Kicsit elhúzom a számat, várok, hogy akar-e valamit mondani és közben rágom magamban a gondolataimat.


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]




Nem élhetsz mások elvárásai szerint.
Azt kell tenned, amit te helyesnek gondolsz,
még akkor is, ha ezzel megbántasz olyanokat,
akiket szeretsz.
                                     
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Katherine Benedict
Reveal your secrets
Katherine Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Tiszta vizet a pohárba...    Tiszta vizet a pohárba...  Empty2018-03-11, 17:01



[You must be registered and logged in to see this image.]

Corvus & Kath

[You must be registered and logged in to see this image.]

Egy bátor Griffendéles nem fél. Sokkal inkább tartok attól, hogy valami olyat tesz, amivel kárt okoz, pl. elveszi a levelet, vagy tönkre is teszi. Simán kinézem belőle, hiszen nem vagyok oda érte, sőt tudjuk mindketten, hogy kimondottan utálom. Nem csoda, hogy nem bízom meg benne, de ennek ellenére hagyom, hogy segítsen, még ha nem is köszönöm meg. Jó eséllyel bárki más tenné az lenne az első, de esetében már eleve az is meglepő számomra, hogy végül nem ijedt meg tőle a bagoly és hogy sikerült véghez vinnie a feladatot és közben nem tett kárt direkt a levelemben. Azt meg végképp nem értem, miért is akar velem pont arról a cikkről beszélgetni. Még ha mondjuk Ben toppant volna be, mert olvasta és biztosan kiborított, vagy valami... na de Corvus mit akar?
- És neked ehhez mi közöd? Csak azért jöttél, hogy sajnálj, mert a bátyám meghalt, vagy... ki akarsz gúnyolni? - vonom fel a szemöldökömet. Egyelőre még nem világos számomra, hogy mit akar és hát persze, hogy a legrosszabbat feltételezem róla. Oké, ezek szerint ő is olvasta azt a cikket, de egyáltalán honnan tudja, hogy mennyi az igazság tartalma és nekem miért kellene bármit is elhinnem neki?
- Nem ismerem azt az Andrew Benedictet, az is lehet, hogy csak névrokonok vagyunk és akkor Bexleyvel sem vagyunk rokonok. És ha mégis... fontos ez? Ha kiderül, hogy valami fontos családhoz van közöm, akkor azért jöttél, hogy szólj, hogy békén hagysz és egyből minden más lett, mert nem akárkiktől származom? - na én ezt nem akarom. Ne kivételezzen velem csak azért, mert a családnevem jelent valamit. És egyébként is nem is értem ő honnan tud erről bármit. Oké Bexley a háztársa, gondolom akkor ezért is tud valamennyit az ügyről. Az már, hogy az a nő, az a Rita honnan szedte az értesüléseit... hát nem tudom. Gondolom a riporterek sok mindent tudnak, meg sok mindennek járnak utána, de ez megint csak nem jelenti, hogy mindenben biztosak is lehetünk, amit leírnak. Úgyhogy még mindig eléggé értetlenkedve és gyanakodva nézek Corvusra, mert nem értem pontosan mit is akar ebből az egészből kihozni és hogy miért akart erről beszélni velem. Nem vagyunk mi jóban, hogy megosszuk egymással a lelki problémákat, meg hát neki amúgy sincsenek nem de?


[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A Series of Unfortunate Events

Vissza az elejére Go down
Corvus Flint
Reveal your secrets
Corvus Flint
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Tiszta vizet a pohárba...    Tiszta vizet a pohárba...  Empty2018-03-08, 09:43



[You must be registered and logged in to see this image.]

Tiszta vizet a pohárba...


[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem tudom, hogy kettesben fél-e tőlem, vagy csak ki akarja várni a végét, de a kis fenyegetésen és a bizalmatlan tekinteten kívül engedi, hogy felkössem a levelet. Futtában végigsimítok a bagoly tollazatán, ami kedvesen felhuhog rám. Nincs bennem semmi rosszindulat jelen esetben, csak megcsinálom aztán hátra is lépek. Észlelem, hogy nem igazán köszöni meg, de csak vállat vonok és elfogadom. Mit tehetnék? Nem most fogom jómodorra nevelni, mert akkor teljesen hiába terveztem el, hogy beszélek vele, csak vita lenne a vége.
- Arról a hülye cikkről. - visszhangzom, de az én hangom igyekszik nyugodtnak és hidegnek lenni, elnyomni az idegességemet. Lassan megingatom a fejemet és egy kicsit elhúzom a számat, majd folytatom. - Nem csak kitalálta. Vannak benne igazságok, ahogy az is az, hogy a bátyád halott. - elhallgatok egy darabig és keresem a szavakat. Talán már ez is egy kicsit túl nyersre és tényközlőre sikerült, de nem az erősségem a lelkizés, csak a vitákban szoktam megfontoltan beszélni, hogy kikezdhetetlenek legyenek az érveim. Mindenre meg van a válaszom ott, de ez most teljesen más... - Persze azt a mocskos összefüggést bizonyára csak ő találta ki, de Bexley tényleg a rokonod, egy Andrew Benedict nevű férfi lánya.  - erősítem meg a híreket, és figyelem a lány reakcióját. Vajon változik valami? Vajon ezután máshogy fog tekinteni Bexre, akár felkeresheti és a támasza lehet most, hogy nekem semmi esélyem sincs erre? Fogalmam sincsen, így mielőtt bármi mást mondanék, csak elhallgatok és figyelek.  

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]




Nem élhetsz mások elvárásai szerint.
Azt kell tenned, amit te helyesnek gondolsz,
még akkor is, ha ezzel megbántasz olyanokat,
akiket szeretsz.
                                     
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Katherine Benedict
Reveal your secrets
Katherine Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Tiszta vizet a pohárba...    Tiszta vizet a pohárba...  Empty2018-03-07, 18:41



[You must be registered and logged in to see this image.]

Corvus & Kath

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kész csoda, hogy nem mondom még ennél is meglepetten, hogy pont velem akar beszélni és pont ő. Elég fura egy helyzet, mert hát nem vagyunk éppenséggel jóban, így nem csoda, ha eleve rosszra gondolok. Ezért is vagyok annyira bizonytalan, amikor úgy fest, hogy segíteni akar nekem a levél ügyében. Kissé értetlenkedve szökik fel a szemöldököm, ahogyan próbálok a fejében látni, hátha abból kiderül, hogy mennyire sántikál rosszban. A bagoly viszont úgy fest, hogy nincsen ellene, ami jelenthet jót, na de esetében mi a jó? Még mindig eléggé összehúzott szemmel vizslatom a ténykedését.
- De, ha valami baja lesz... - végül csak odaadom neki a levelet, de azért jelzem, hogy cseppet sem bízom benne. Mondjuk azt hiszem ezzel tökéletesen tisztában van magától is, nem igen kell bizonygatnom. Ettől még muszáj kimondanom, mert eleget küzdöttem, hogy azt a levelet rendesen meg tudjam írni, összeszedni a gondolataimat, és ha valami baja lesz... gőzöm sincs meg tudnám-e írni újra. Csendben figyelem és kellően feszülten is persze, ahogyan ügyeskedik és felerősíti a levelet. Így már azt is tudom, hogyan működik a dolog, de valahogy nehezen jön a számra, hogy meg is köszönjem neki, hogy megcsinálta.
- Aha... értem. - nem, nem megy, hogy kipréseljem magamból azt a szót, csak amikor már a bagoly a levéllel együtt távozott akkor pillantok rá. Tartva a két lépés távolságot, karba font kézzel, mint aki még mindig a segítsége ellenére is valami turpisságot sejt a segítség mögött. Ki tudja, hogy mikor derül ki mégis valami újabb kellemetlenség esetleg, ami miatt gyorsan le kell lépni, vagy visszavágni, vagy tudom is én.
- Arról a hülye cikkről? - igen, hallottam róla, még ha csak futólag is, de miután valamennyit elolvastam belőle inkább hagytam az egészet, főleg mert Missy-t is érinti és ő neki se nagyon tetszett a dolog és mondta is, hogy ne foglalkozzak vele, mert ennek a Ritának a cikkei mindig eléggé légből kapottak. - Gondolom az egészet kitalálta az a nő. - vonom meg végül a vállamat. Végül én a magam részéről úgy kezeltem, hogy minden, ami le van írva téves. Az egyébként is nevetséges lehetőség, hogy én és Bexley rokonok vagyunk, még ha netán nem is közvetlenül, vagy vér szerint, de akkor is nagyon fura lenne, úgyhogy könnyebb úgy tenni, mintha kitaláció lenne az egész.


[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A Series of Unfortunate Events

Vissza az elejére Go down
Corvus Flint
Reveal your secrets
Corvus Flint
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Tiszta vizet a pohárba...    Tiszta vizet a pohárba...  Empty2018-03-05, 22:41



[You must be registered and logged in to see this image.]

Tiszta vizet a pohárba...


[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem jellemző rám, hogy megtorpanok vagy habozok, még is amikor kicsit oldaltfordulva szól hátra, a bagollyal bíbelődve, egy pillanat erejéig habozok. Mit keresek itt? Ki akarom önteni a szívemet egy Griffendéles kislánynak, aki néhány napja szaggatta meg a ruháimat és szívből gyűlöl azért, amiket ellene és még olyan sokak követtem el?
Elég sokkal magasabb vagyok nála és jobban hozzáférek a levélhez, de persze lehet, hogy támadásnak veszi vagy azonnal ellök. Minden esetre az állatokkal milliárdszor jobban kijövök, mint az emberekkel, így az biztos, hogy a bagoly nem fog nekem támadni sem elrepülni, ha hozzáérek. Ha némán venném el a levelet, hogy átkössem a madár lábán akkor valószínűleg azt hinné, hogy el akarom tőle venni és elolvasni, szóval halkan kommentálom, amit csinálok.
- A szalagot hurkold át a levélen hosszában és széltében és a végét kösd csak a lábához, a karmaival tartja majd és így nem csúszhat ki. Kézbesítés előtt pedig elcsippenti a csőrével. Ennyire egyszerű. - magyarázom, de nem nézek rá, csak a bagolyra, és ha képes félrerakni az utálkozást és nem ellök a fenébe, akkor néhány mozdulattal megcsinálom neki, hogy semmi se vonja el se az ő figyelmét, se az enyémet.
- A családodról akarok beszélni. A hírekről a Wildfield és a Benedict család között és a bátyád haláláról. Részvétem. - mondom egyszerűen, de még is ennyi kedvesség több, mint amennyit valaha kapott. Ellépek a baglya és persze az ő közeléből és vissza lépek a gerendához, hogy nekidőljek és összefonjam magam előtt a kezeimet. Nem tudom, hogy ennyiből összeköti-e, hogy én voltam az a fiú, aki Rita Vitrolnál elárulta Bexet, és aki ezzel az ő bátyjának a halálát is bele keverte ebbe a káoszba és mondhatni beszennyezte, de ha igen, akkor most fog kitörni a Katherine Benedict vulkán. Néhány pillanatot várok és csak figyelem a reakcióját.


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]




Nem élhetsz mások elvárásai szerint.
Azt kell tenned, amit te helyesnek gondolsz,
még akkor is, ha ezzel megbántasz olyanokat,
akiket szeretsz.
                                     
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Katherine Benedict
Reveal your secrets
Katherine Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Tiszta vizet a pohárba...    Tiszta vizet a pohárba...  Empty2018-03-05, 20:15



[You must be registered and logged in to see this image.]

Corvus & Kath

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tényleg nem igazán tűnik fel, hogy követne valaki. Sokkal több minden jár a fejemben ahhoz, hogy most másra is tudjak koncentrálni. Aztán meg ugye ott a bagoly, akit össze kellene szednem, de még mindig nem vagyok teljesen biztos benne, hogy nem szakad-e le a karom, ha rászáll, vagy rosszabb esetben nem karmol-e meg úgy istenesen. Már messziről is látszik, hogy nem túl bizalomgerjesztőek azok a lábak... Így aztán az utolsó pillanatban végül csak visszahúzom a kezemet, amit persze szegény állat nem nagyon értékel. Hangos vijjogással fordul vissza az utolsó pillanatban és száll le egy közeli rúdra, amit még épp el is érek, hogy a lábára tudjam erősíteni a levelet. Na már, ha sikerülne, mert hogy a hirtelen felhangzó ismerős hang, ami a nevemet böki ki kissé bizonytalanul eléggé megakaszt a mozdulat közben. Csoda, hogy szegény Pupák nem adja fel, hogy ennyit bénázok, de komolyan mintha forgatná a szemét, vagy csak én képzelem oda?
Megpördülök a tengelyem körül és értetlenkedve nézem Corvust, aki egyértelműen hozzám beszél, hiszen nincs itt senki más. Mégis mi lehet olyan fontos, amiről beszélnünk kell? Mi nem szoktunk beszélni és főleg nem fontos dolgokról. Persze gyanakodva ráncolom a homlokomat, mint aki minimum rosszra számít, mondjuk hogy belelök a madárkakiba, vagy rám akarja uszítani az összes baglyot. De fura az egész, mert általában ezt inkább a haverjai intézik, nem pedig ő és eléggé.... fura az arckifejezése is.
- Igen? - sikerül elnyomni a késztetést, hogy a "Mi van?" legyen a kérdésem, pedig sokkal inkább az tolakodna szívesen a számra, de végül sikerül emberibben hozzá szólnom, viszont félig oldalt fordulva tovább próbálkozom a bagoly és a levél egyesítésével. Látszik, hogy nem nagyon csináltam még ilyesmit, mert őszintén fogalmam sincs, hogy pontosan hogyan is kellene véghez vinni a manővert. A levél nagyobb, mint a bagoly lába, de ha nem rögzítem, akkor meg elhagyja nem? Oké láttam már az étkezőben, hogy csak úgy ledobálták a baglyok a leveleket, de az akkor is olyan bizonytalan lehetőségnek tűnik. Ha már megírtam ezt, mégis csak jó lenne, ha célba is érne nem?


[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A Series of Unfortunate Events

Vissza az elejére Go down
Corvus Flint
Reveal your secrets
Corvus Flint
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Tiszta vizet a pohárba...    Tiszta vizet a pohárba...  Empty2018-03-04, 15:29



[You must be registered and logged in to see this image.]

Tiszta vizet a pohárba...


[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem vagyok az osonás művésze, általában nem kell senkit sem követnem és nem szoktam elkerülni a figyelmet sem, sőt. Nem mondom, hogy élvezni szoktam az emberek figyelmét, de büszkén vonulok a folyosókon és nem megfélemlített vagy gyáva kisdiákként. Most viszont nem akarom, hogy felfigyeljenek rám, nem akarom, hogy a régi bandám egyszer csak megjelenjen és kellemetlenkedni kezdjenek, de azt sem, hogy egyszer csak Accipiter bukkanjon fel és robbantson ki megint egy háborút. Mert beleállnék, mindig beleállok, de most egészen más dolog jár a fejemben és akármi is megzavarna most, biztosan kihátrálok az egészből.
Nem csak arról van szó, hogy már megint neki esett a bandám egy régi tagja, nem is csak arról, hogy mivel ő egy Benedict, őt is elárultam közvetve és kitettem az iskola pusmogásának, hanem arról, hogy Rita Vitrol cikke tömve van hazugságokkal, túlzásokkal és rosszindulatú megjegyzésekkel, de arról biztosan nem hazudott, hogy Darius Benedict meghalt. Erről eddig fogalmam sem volt, de a cikk után egy kicsit átértékelődött Kath agressziója, ami ellenem irányult, hiába nem támadtam a parton tényleg senkire.
Elsőre megáll bennem az ütő, mikor meghallom a "Pupák" kiáltást, de aztán gyorsan leesik, hogy nem engem vett észre és hogy elég valószínűtlen, hogy éppen így hívna. Nagylevegőt veszek, és miközben látom, hogy egy bagoly elkezd mozgolódni és odarepülni a lányhoz, előlépek egy oszlop mögül. Először csak végignézem, hogy az állat leszáll-e a kezére, vagy inkább valami falból kilógó rudat választ, aztán felveszem vele a szemkontaktust.
- Katherine Benedict... - kezdek bele, képtelen vagyok a keresztnevén hívni és bizalmaskodni, hiába van tömve a zsebem csak bizalmas és érzékeny témával. Igazából szó szerint, mivel Rita Vitrol cikke szépen körbetépve ott lapul a zsebemben, mintha csak kínoznám magamat, hogy magányos perceimben elővegyem úja és újra olvasni. - Beszélnünk kell.

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]




Nem élhetsz mások elvárásai szerint.
Azt kell tenned, amit te helyesnek gondolsz,
még akkor is, ha ezzel megbántasz olyanokat,
akiket szeretsz.
                                     
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Katherine Benedict
Reveal your secrets
Katherine Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Tiszta vizet a pohárba...    Tiszta vizet a pohárba...  Empty2018-03-04, 14:51



[You must be registered and logged in to see this image.]

Corvus & Kath

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tény, hogy úgy kellett rábeszélnie, de végtére is Madame Pomfreynek igaza van. Jobb az, ha van nálam mindig egy kis kenőcs és nem kell folyton a legapróbb gondokkal is a Gyengélkedőre szaladgálni. Bár legutóbb is csak felületi sérülést szereztem annál az esésnél, de végül a szobatársaim addig nyaggattak, hogy csak elmentem hozzá, főleg mert bár a seb felületi volt, de ettől még a térdem kissé bedagadt és pálca nélkül még csak orvosolni se tudtam a problémát. Na nem mintha amúgy profi gyógyító lennék. Talán csak nagyobb kárt okoztam volna, mint ami már eleve volt. Így hát a nap azzal indult, hogy beszereztem a kenőcsöt, amire mára készített el Madame Pomfrey. Nagyon kedves volt, mint mindig, még egy cukrot is adott, amit valamelyik fiókjából varázsolt elő, pedig most nem is volt semmi bajom. Aztán irány a bagolyház. Missy azt mondta érdemes lenne legalább valami részvétnyilvánító levelet írnom a bátyám családjának. Mondjuk nem tudom, hogy van-e értelme, hiszen nem igazán tudnak rólam túl sokat, de Missy szerint nem annyira rosszak, úgyhogy ennyit azért illene tennem, ha már én is rokon vagyok. Csak, mert apa elment tőlük, mégis csak vérrokonságban állok a Benedictekkel, úgyhogy ha bármi baj történne talán számíthatnék rájuk és nem érezném úgy, hogy most már tényleg nem maradt senkim sem. Oké apa ott van, bár nem igen használható hiszen szanatóriumban van és ott van Missy is, de vele nem vagyunk rokonok, csak a kicsikkel, de ők még ezt úgy se értik.
Így hát irány a Bagolyház és mivel saját baglyom nincs, meg kell keresnem azt, amelyiket Missy ajánlotta, amelyik még a bátyámé volt és azt mondta, hogy az enyém lehet. Nem ismerjük valami jól egymást, de állítólag hallgat a nevére és szereti az... egereket. Egeret ugyan nem hoztam, de remélem tényleg jól kijövünk majd.
- Pupák! - elég hülye név tudom én jól, de ha egyszer ez a neve... Feltartom a karomat és úgy mondom ki a nevét, amikor már a baglyok között állok és nagyon remélem, hogy egyáltalán reagál rá valamelyik bagoly és hogy egyáltalán elbírom. Egy nagyobb madarat nem is biztos, hogy a vékony karjaim meg tudnának tartani, de Missy, ha már őt javasolta biztosan gondolt rá, hogy nem lenne okos döntés valami méretes példányt rám bízni.

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
A Series of Unfortunate Events

Vissza az elejére Go down
Corvus Flint
Reveal your secrets
Corvus Flint
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Tiszta vizet a pohárba...    Tiszta vizet a pohárba...  Empty2018-03-03, 10:27



[You must be registered and logged in to see this image.]

Tiszta vizet a pohárba...


[You must be registered and logged in to see this image.]

Már  jó pár nap eltelt, azóta a szombat óta, mikor Bexley-vel lent voltunk Roxmortsban, és a csapból is a Wildfield-Benedict botrány folyik. A szüleim nem voltak hajlandóak a kisujjukat se megmozdítani értük, engem pedig akármi a nevem, 15 évesen nem vettek komolyan a "felnőttek". Hiába akarnék lefizetni bárkit, nem hinnék el nekem, hogy sikerülhet megszereznem akkora összeget. Pedig sikerülhetett volna... De Rita Vitrolt jobban érdekelte a hírneve és hogy újra tönkretegyen valakit, szokásához híven. Nem is érdekelne a történet, ha egy idegennel történne, de Bexley a legjobb barátom, az egyetlen barátom... és én elárultam. Ezt ugyan nem közölték le a lapok, de én ettől még hordozom a súlyát.
Sose bántott az egyedüllét, mert mindig tudtam, hogy ez az én választásom, akármikor megkereshetem a lányt és beszélgethetünk vagy csinálhatunk valamit, de most... Most igazán egyedül vagyok. A bandához nem akarok visszatérni, minden szak minden diákja utál, a Tópart mellett is nekem estek már az első szó hallatán, és nem csak szóban, de már átkokkal is. Kezd kicsit túl sok lenni, és el kell gondolkoznom azon, hogy igaza van-e McCaine-nek, meg kellene-e változnom...
Mikor meghallom, hogy Kath-et Noah fellökte, végre elhatározom, hogy beszélni fogok azzal a pukkanccsal, aki két napja leszaggatta a ruháimat. A pálcáinkat még nem kaptuk vissza, csak én tanítás erejéig, de a tanításnak mára vége, szóval esélye se lehet újra nekem támadni. Némán, mint az árnyék követem őt a Gyengélkedőre, majd fel a Bagolyházba, keresve a megfelelő pillanatot, hogy előlépjek az árnyak közül és ráköszönjek. Hiába visz a lábam, hiába figyelem a kislányt, még mindig nem tudom, hogy hogyan kezdjek neki, így csak próbálok takarásban lenni, ameddig csak lehet.

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]




Nem élhetsz mások elvárásai szerint.
Azt kell tenned, amit te helyesnek gondolsz,
még akkor is, ha ezzel megbántasz olyanokat,
akiket szeretsz.
                                     
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Corvus Flint
Reveal your secrets
Corvus Flint
Mardekár

TémanyitásTárgy: Tiszta vizet a pohárba...    Tiszta vizet a pohárba...  Empty2018-03-03, 09:31



[You must be registered and logged in to see this image.]

Tiszta vizet a pohárba...

[You must be registered and logged in to see this image.]


***
***
***
***
***
***


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]




Nem élhetsz mások elvárásai szerint.
Azt kell tenned, amit te helyesnek gondolsz,
még akkor is, ha ezzel megbántasz olyanokat,
akiket szeretsz.
                                     
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Tiszta vizet a pohárba...    Tiszta vizet a pohárba...  Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» VMS - Tiszta lappal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Bagolyház-
Ugrás: