Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Jonas Black vityillója
  Yesterday at 20:57
Kalandmester

ϟ Farkasálmok
  Yesterday at 18:05
Joyce Brekinridge

ϟ Képességdobás
  Yesterday at 15:25
Felicity Barlow

ϟ Felicity Barlow
  Yesterday at 15:11
Felicity Barlow

A hónap posztolói
Cody Armstrong

Armand Stansson

Daniel G. Paisley

Luna Lovegood

Perselus Piton

Jacob Troops

Christopher Graves

Tim Roberts

Sidney Smallwood

Felicity Barlow

Statisztika

Összesen 593 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Felicity Barlow

Jelenleg összesen 39642 hozzászólás olvasható. in 3507 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Elszabadult... Mi is?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Emma Marshall
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 23
ϟ Hozzászólások száma : 132

TémanyitásTárgy: Elszabadult... Mi is? 2018-03-01, 10:45

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]
Gregory & Emma

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
A gyógyítás által  mi magunk is gyógyulunk.
Ez a szeretet varázsereje.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

SzerzőÜzenet
Gregory R. Fox
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 67

TémanyitásTárgy: Re: Elszabadult... Mi is? 2018-03-04, 18:40

Emma&Greg

you and me makes the love complete

Kissé bosszankodok, hiszen már éppen útban voltam a teniszklubba, amiért azért akartam beiratkozni, mert Charmenko is oda jár, s ha el akarom kapni az ukrán méregkeverőt, aki különféle tisztes üzletek mögé bújva gazdagodik meg, s szerez egyre komolyabb hatalmat, ám ez a mostani parancs most mindent felülír. Sürgősen egy támadás helyszínére kell sietnem, méghozzá úgy, ahogy vagyok. Farmerben ugyan, de sportzakóban, a hátamon a becsomagolt teniszütővel, mint aki már készen is áll az első partyjára. Kétnapos borostám enyhíti kölyökképemet, csak akkor fogok majd borotválkozni, ha hivatalos összejövetelre vagyok hivatalos. Vagy.. ha véletlenül a mai balul sikerült dolgok után, mégiscsak elmegyek abba a londoni kaszinóba, ott még elcsíphetem az ukránt, mert mielőbb rá akarok jönni, hogy mi a következő lépése. A parancsaim titkosak, és ha simán a minisztériumtól jön valami sürgős, nem tehetek úgy, mintha más dolgom lenne. Adott, hogy tennem kell, amit egy átlagos aurornak, mint például ebben az esetben a helyszínelés. Állítólag már oda is küldtek valami medimágust, bizonyos E. Marschallt. Edwin? Ám ahogy megjelenek az adott koordinátokon, máris kiderül, hogy az E bizony nőneműt jelöl. Igencsak szemrevaló, egzotikus szépséget. Ha nem volnék most túlságosan türelmetlen a saját dolgom miatt, még körbe is járnám, hogy megkapjam azt a bizonyos háromszázhatvan fokos látószöget róla.  – Innen átveszem kedves, le is léphet. – Felelem anélkül, hogy bemutatkoznék. A hordágyon levegő lány mellé lépek, szakavatott szemmel futom át a sérüléseit, itt most felesleges az azonossali beavatkozás, anno a harctéren, amikor az ember belei lógnak ki, akkor is kibír egy-két órát.  – Csak nyugalom hölgyem, rögtön elszállítjuk. – Pillantok át a nálam apróbb termetű keleties lányka válla felett, semmi mozgás, bárki is volt a támadója, már nincs itt. A helyszínelés pedig nem különösebben az én dolgom, a kémkedés vagy a nyílt komfrontáció annál inkább. Mi a francért engem küldtek?

[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

Nothing to loose...!

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Emma Marshall
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Elszabadult... Mi is? 2018-03-01, 12:37

Gregory & Emma

Hosszú idó telt el, mióta nem mentem terepre, de egy héttel ezelőtt letettem néhány frissítő vizsgát a helyszíni gyógyításról és a helyzetek megfelelő kezeléséről. Mindent tökéletesen csináltam, még akkor is, ha nem vagyok benne biztos, hogy kész vagyok visszajönni. Segíteni akarok, és tudom, hogy szükség is van minden szabad kézre, hiába van sok gyógyító, mióta elindult az egyetemi oktatás. Tudják a feletteseim, hogy életveszélyes sérülésekre még nem állok készen, lehet, hogy leblokkolnék, ha meglátnám az esélyét, hogy elveszítem a betegemet... De minden más esetben készen állok.
- Igenis, már is indulok. - válaszolok fürgén a hívásra, és a következő pillanatban már hoppanálok is a felszerelésemmel egy bűntett színhelyére. Nem lettem tájékoztatva, hogy pontosan mi történt, de azonnal észreveszem, hogy egy kislány hever a falnál, megszaggatott ruhával, karmolás vagy harapás (?) nyomokkal a mellkasán és a lábszárán is. Szerencsére felületesek, de így is csúnyán vérzik és nagyon meg van ijedve. Azonnal odaszaladok hozzá, elővarázsolom a hordágyamat, ráfektetem és közben egy pillanatra se engedem el, vagy a kezét fogom, vagy az arcát simogatom, vagy a sebeit vizsgálom, de érezze, hogy itt vagyok és nincs egyedül.
- Semmi baj kicsikém, semmi baj, mindjárt elmúlik a fájdalom, túl leszel rajta. - suttogom neki halkan, egyáltalán nem törődve a környezetemmel, hány aruror van és hol, mert valahol biztos lenniük kell, hiszen a parancsnokságon keresztül kapom a riasztást, hogy gyógyítóra van szükség. Egyszerű fekete pólóban és farmernadrágban vagyok, a hajamat könnyedén hátrafogtam, néhány tincsem ugyan akaratlanul is kiszabadul,  semmi cécó, hiszen gyógyítani jöttem és nem divatbemutatóra.

Emma Marshall
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Elszabadult... Mi is? 2018-03-01, 10:45

Gregory & Emma

Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Elszabadult... Mi is?

Elszabadult... Mi is?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2