ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:58-kor
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Mena és Nhydian - A változás szele I_vote_lcapMena és Nhydian - A változás szele I_voting_barMena és Nhydian - A változás szele I_vote_rcap 
Kalandmester
Mena és Nhydian - A változás szele I_vote_lcapMena és Nhydian - A változás szele I_voting_barMena és Nhydian - A változás szele I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Mena és Nhydian - A változás szele I_vote_lcapMena és Nhydian - A változás szele I_voting_barMena és Nhydian - A változás szele I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Mena és Nhydian - A változás szele I_vote_lcapMena és Nhydian - A változás szele I_voting_barMena és Nhydian - A változás szele I_vote_rcap 
Alison Fawley
Mena és Nhydian - A változás szele I_vote_lcapMena és Nhydian - A változás szele I_voting_barMena és Nhydian - A változás szele I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Mena és Nhydian - A változás szele I_vote_lcapMena és Nhydian - A változás szele I_voting_barMena és Nhydian - A változás szele I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Mena és Nhydian - A változás szele I_vote_lcapMena és Nhydian - A változás szele I_voting_barMena és Nhydian - A változás szele I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Mena és Nhydian - A változás szele I_vote_lcapMena és Nhydian - A változás szele I_voting_barMena és Nhydian - A változás szele I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Mena és Nhydian - A változás szele I_vote_lcapMena és Nhydian - A változás szele I_voting_barMena és Nhydian - A változás szele I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Mena és Nhydian - A változás szele I_vote_lcapMena és Nhydian - A változás szele I_voting_barMena és Nhydian - A változás szele I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Mena és Nhydian - A változás szele

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Nimhue Irvine
Reveal your secrets
Nimhue Irvine
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Mena és Nhydian - A változás szele   Mena és Nhydian - A változás szele Empty2018-06-26, 10:17



Mena & Nhydian
Csak a cél lebegjen a szemed előtt.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Hallom, ahogy beszél, de valahogy még sem jut el a tudatomig a hangja. Mozog a szája, de az én pillantásom újra és újra a nyakára siklik, miközben az orromba tolul a vér friss illata és szinte hallom, ahogyan lüktet az ér, ami csak arra vár, hogy rá tapadjak. Annyira kínzó az éhség, hogy szinte már fizikai fájdalmat okoz. Az agyamban visít  vészjelző, hogy ha nem eszem annak komoly következményei lesznek és szinte érzem, mintha száraz lenne a torkom, a gyomrom kínzóan üres és hogy mit mond magáról, vagy a kicsiről... abból semmi se jut már el hozzám, hiszen túlságosan erős az érzés, ami arra ösztönöz, hogy szépen lassan, de közelítsek hozzá. Ellenkezik és próbál meggyőzni arról, hogy ne tegyem, hogy mennyire veszélyes, de egyszerűen képtelen vagyok ezzel foglalkozni.
- Olyan kínzóan éhes vagyok... mar... fáj, egyszerűen nem érted, de nem bírom ki... nem megy. - mire észbe kapok és jó eséllyel ő is már ott állok előtte, szinte fölé tornyosulok. Esélye se lenne elérni az ajtót, vagy kikerülni engem és egyértelmű az is, hogy az észérvek mit sem érnek. Meg se nagyon hallom őket, csak megigézve nézem a nyakát és mire észbe kap már a falnak szegezem leszorítva a kezeit. Az ajkaim újra a nyakán. Mintha próbálnám visszafogni magamat, nem azonnal mélyesztem bele a fogaimat és ha meghallom,hogy sikítani próbálna az egyik kezem automatikusan ráfonódik a szájára, hogy elnémítsam. Így bár marad egy szabad keze, de ez mit sem számít jelenleg, akár ütlegelhet is vele, semmire sem reagálok. Túlságosan erős a vére édeskés illata, az tűhegyes fogak pedig újra előbukkannak. Épp csak megkarcolom a bőrét, máris kiserken a vér, ami végleg elveszi az eszemet, így már vadul mélyesztem bele a fogaimat a nyakába és mohón szívom az éltetű nedűt. Végre csillapodni látszik az éhség, végre kezdem úgy érezni, hogy megnyugszom, hogy aztán szaporán lélegezve, vérmaszatos képpel engedjem el őt jó eséllyel teljesen legyengülve a földre hanyatlani és lépjek hátra. Elégedettség tölt el, a szemem még mindig fekete és úgy fest egyelőre még mindig nem vagyok önmagam, hiszen békés mosoly pihen az arcomon, egyelőre még fel sem fogva, hogy mit is műveltem épp.


▲ music ▲ szavak ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]





[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyszer fenn, egyszer lenn.
Vissza az elejére Go down
Mena Frewer
Reveal your secrets
Mena Frewer
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Mena és Nhydian - A változás szele   Mena és Nhydian - A változás szele Empty2018-06-17, 12:17





Nhydian & Mena

[You must be registered and logged in to see this image.]
Megrémít Nhydian, noha eddig teljes mértékben biztos voltam abban, hogy nekem sohase ártana, de most... Nem igazán vagyok meggyőződve arról, hogy teljesen tudatában lenne annak, mit is tesz, hiszen, amit nemrég megmutatott magából, az igazán megijesztett. Fogalmam sincs azt illetően, mi is folyik itt tulajdonképpen, de annyi biztos, hogy ki kell jutnom innen, méghozzá minél hamarabb. Visszajövök érte, sohasem hagynám cserben, de nem egyedül, ezt pedig neki is el kell fogadnia. Bármi is ez az egész, veszélyes lehet mindenkire, aki a közelében él, márpedig, ha nem gyógyul meg, akkor soha többé nem engedem Ann közelébe. Őt nem tehetem ki ekkora veszélynek, még akkor sem, ha Nhydian az apja.
- Rémisztően – rebegem falfehér arccal a félelemtől, elvégre tudom jól, hogy Nhydiannak vérre lenne szüksége és normális esetben adnék is neki a sajátomból, de jobban féltem a bennem növekvő magzatot, mintsem ilyesmit tegyek. - Nhydian, te nem vagy önmagad – suttogom, hiszen lassan a hangom is elmegy, nehezemre esik formálni a szavakat. Lassan, de biztosan kezdek rájönni, hogy innen nem fog egyhamar elengedni, hiszen egyértelműen látszódik rajtam, hogy ideges vagyok és zilált. Képtelen lennék feltűnés nélkül segítséget intézni, ezzel ő is tisztában van. Nem fog elengedni, amíg meg nem nyugszom, rendbe nem teszem magam és nem ihat a véremből. Márpedig innia kell, az hogy az én beleegyezésemet kéri, csupán felszínes formaság. Amint teljesen elveszti az eszét az éhségtől, nem fog ilyen apróságokra időt pocsékolni. Márpedig az óra ketyeg.
- Hogy nyugodhatnék meg, amikor tudom jól, hogy mivé válsz?! - csattanok fel kissé erőteljesebben a kelleténél, nagy nehezen emelve a hangomon, miközben a nyakam bizonyos pontjához nyúlok az ujjammal. Jól sejtettem, még mindig vérzik. - Még ha lenne is nálam gyógynövény, akkor is órákba telne, mire teljesen eltűnne. Így viszont napokba. Értsd már meg, hogy nem vagyok biztonságban itt! Előbb vagy utóbb, de elveszted az eszed és akkor te is tudod, mi történik majd... Ha viszont hagyom, hogy igyál belőlem, akkor azzal ártok neki – Itt kezem a hasamra téved, melyen ugyan még nem látszik a terhesség, de én tudatában vagyok ennek és eszem ágában sincs kockára tenni az ő életét is. - Tudod jól, hogy két csepp vér nem lenne számodra elég és ha én legyengülök... Nem tehetem, értsd meg, kérlek!
Megrázom a fejem, miközben tekintetemmel továbbra is a menekülő útvonalat keresem, mely egyértelműen csak a Nhydian háta mögött elhelyezkedő ajtó lehet, semmi más. Oda viszont nem fogok tudni eljutni, amíg meg nem győzöm arról, hogy el kell engednie.
- Igen, itt és most úgy érzem – felelem, állva Nhydian tekintetét, hátha ezzel ráébresztem arra, hogy egyáltalán nem normális, amit tesz. - Én pedig úgy érzem, ha eszel, akkor én halok meg – hátrálok tőle, miközben ő felém lépked. - De ha én túl is élem... Megölnéd a saját gyermeked, hogy jól lakj?
Tisztában vagyok azzal, hogy Nhydian nem számított a kicsire és még nem fogta fel a hírem súlyát teljesen, főleg nem ebben az állapotban, hiszen – ha magánál lenne – örülne neki és sohasem tenné kockára az életét. Most viszont valamiféle ősi késztetés révén vért inna, márpedig nem egy-két kortyot, hanem annyit, amennyi csak belefér. Én még pár nap lábadozással átvészelném a dolgot, de legyengülnék és a magzat minden bizonnyal nem élné túl. Elvégre, most még én tartom életben, de mi lesz akkor, ha nem lesz elég vérem? Én ezt nem szeretném, de jelenleg nagyon úgy néz ki számomra, hogy Nhydian esetében az észérvek nem fognak célba érni.
♪ Zenécske ♪ ϟ Aktuális viselet ϟ Idézet, egyéb szöveg
Vissza az elejére Go down
Nimhue Irvine
Reveal your secrets
Nimhue Irvine
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Mena és Nhydian - A változás szele   Mena és Nhydian - A változás szele Empty2018-06-11, 12:16



Mena & Nhydian
Csak a cél lebegjen a szemed előtt.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Alig hallom meg a szavait és még a féltékenykedése se nagyon jut el a tudatomig, főleg Calistára, amikor tudja jól, hogy az a jéghideg szépség semmit se jelent nekem, hiszen képtelenség vele kijönni. Valószínűleg senki se alkalmas rá, hogy vele legyen, mivel mindenkit csak szapulna és gyilkolna a tekintetével, akkor nekem miért kellene érdeklődnöm iránta, vagy miért lenne fontos a véleménye?
- Te is tudod Mena! Éhes vagyok és nem valami szendvicsre... hanem egészen másra vágyom és a jelek... Hogy nézek ki? Úgy, ahogyan gondolom? - megtapogatom az arcomat, de elsősorban a fogaimat, amik egyértelműen hegyesek már hogy sikerült pár kortyot innom. Én is tudom, ő is tudja, hogy mi lett belőlem és az tis tudjuk mindketten, hogy ez nem derülhet ki, hogy nem tudhatja meg senki sem, mert annak komoly következményei lennének. Egy vámpír a víz alatt, aki elől elmenekülni se lehet és aki még sellő is... valószínűleg ez tökéletes alapot adna Calistának arra, hogy felbontsa a házasságot és kisemmizzen, azt pedig nem engedhetem meg. Mena, ha nem is mondaná el önként, de meglátnák a nyakán a sebeket, ziláltan menne ki a szobámból és látom rajta hogy fél, ilyenkor az ember nem gondolkodik, a sellő pedig főleg, hiszen mi még intenzívebben élünk meg minden érzést. Nem akarom, hogy egy őr karjaiba rohanva faggatni kezdjék akár csak véletlenül is, mert ez lenne a következménye a jelenlegi helyzetnek és ezt csak én szívhatom meg, de nagyon csúnyán.
- Nem mehetsz... amíg meg nem nyugszol... és amíg ott van az a nyakadon. - ahol kiserkent a vér, igenis árulkodó és nem akarom, hogy bárki kérdezősködni kezdjen, közben pedig... őrülten éhes vagyok és egyelőre még fogalmam sincs, mégis hogyan fogom vissza magamat, amikor itt van előttem a csak pár lépésnyire az ebéd. El akar menni, de az egyértelmű, hogy ezt nem engedhetem, főleg ha ilyen állapotban van, viszont erővel sem tarthatom itt... vagy mégis? Az ajtóból továbbra sem moccanok, ez patt helyzetnek tűnik, legalábbis amíg bírom még, hogy visszafogjam magamat egyáltalán.
- Nem hiszek neked... ezúttal nem. Mindketten tudjuk, hogy segítséget kérnék, hiszen halálra rémültél... Úgy gondolod bántanálak? És, ha önként engednéd? Csak egy kicsit... Te nem tudod milyen rettenetes ez az éhség... szinte már úgy érzem, ha nem eszem... éhen halok. Éreztél már ilyet? - egy lépést teszek felé, eltávolodva az ajtótól, de éppen hogy csak, miután a kulcsot ráfordítottam, hogy ne tűnhessen el csak úgy a szemem elől. Varázslattal is megerősíthetném, de úgy se lenne annyira gyors, hogy kikerüljön engem és még ki is nyissa az ajtót, hogy meg tudjon szökni, ha én nem engedem el.


▲ music ▲ szavak ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]





[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyszer fenn, egyszer lenn.
Vissza az elejére Go down
Mena Frewer
Reveal your secrets
Mena Frewer
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Mena és Nhydian - A változás szele   Mena és Nhydian - A változás szele Empty2018-06-03, 15:37





Nhydian & Mena

[You must be registered and logged in to see this image.]

- Nem fontos? - pillantok döbbenten Nhydianra, miközben igyekszem valamiként helyre tenni az imént hallottakat. Az mondta az előbb, hogy nem fontos? Valóban jól hallottam? Számítottam ugyan arra, hogy nem fog tetszeni számára a dolog, hiszen nem pont a legjobb időben érkezne a kicsi, de hogy nem fontos... Nem, ez valahogy nem rá vall, még ha ő is mondta ki imént a szavakat. Ez annyira képtelenség. Szereti Annt, örült annak, amikor bejelentettem, hogy terhes vagyok, egy második gyermek érkezésének a hírét pedig félresöpri azzal, hogy nem fontos? Ennyire nem érdekelné ez az egész? - De ha Calista mondaná, akkor fontos lenne, igaz? - szúrom oda némi féltékenységgel a hangomban, elvégre nem igazán volt időm hozzászokni ahhoz, hogy másodlagos legyek Nhydian számára. Mindig is úgy éreztette velem, hogy szeret engem, ami természetesen boldoggá tett, de amióta a kastélyban vagyunk jelentősen lecsökkent az az idő, amit kettesben tölthetünk. Jó, ha pár naponta összefutunk, az pedig még inkább ront a hangulatomon, hogy tudom, helyettem valaki teljesen mással tölti az idejét. Igyekszem elfogadni a dolgot, igazán megerőltetem magam a siker érdekében, de most ez a mondata teljesen kiborít. Nem fontos a saját gyereke? Már miért ne tudnánk ezt itt és most megbeszélni? Mintha máris sokkal jobban érezné magát.
- Miért, mire gondolsz? - teszem fel rémülten a kérdést, miközben a nyakamat tapogatom, kétségbeesetten keresve azt a pontot, ahol az imént a fogait éreztem. Mindent felülír a hirtelen jött rémület, még azt is elfelejtem egy pillanatra, miért is nehezteltem az imént Nhydianra. Pár csepp vér az egész, semmi több, de ez már nem lehet véletlen. Szándékosan tette, mintha valami kehely lennék, amiből inni kell. Mi ez a beteges hajlam? Mit adtak neki odafenn? Hiszen csak a fenti világ lehet az oka, nem igaz? Mindig is sok időt töltött ott, van is fenn egy barátnője, akiről mesélt már néha, csak én sohase figyeltem oda, mert lekötött valami más. Általában pont ő. - Kérlek, engedj ki... - préselem ki magamból a szavakat ijedten, elvégre a mozdulatai villámgyorsak és hát eddig sem lehetett azt mondani rá, hogy valami gyenge fizikumú selyemfiú, most pedig... Ahogy az ajtóban elállja az utam, elég fenyegetően hat számomra, minek hatására hátrálok egy lépést. Soha életemben nem bántott még, de most még ezt is képes lennék kinézni belőle. A tekintete pedig elég fenyegető, mintha simán áthajítana a szobán, ha megpróbálnám folytatni az utam kifelé. Mégse maradhatok vele egy helységben, az veszélyes lenne. Féltem magam és a bennem növekvő új életet is.
- Nem szólok, ígérem, de kérlek, engedj ki! - szólalok meg, miközben kissé megemelem a hangom, hátha meghallja valaki, aki pont erre jár. Már az sem érdekel, ha rájönnek, hogy szeretők vagyunk, egyszerűen nem tud izgatni. - Nhydian, ki kell mennem, nem maradhatok itt, dolgom van!
Az utolsó szavakat már-már hisztérikusan mondom, mivel észreveszem, milyen tekintettel mered rám, ez pedig semmi jót sem sejtett számomra. Szabadulni szeretnék innen, kimenni és vissza se nézni... Szeretem ugyan, de nem hiszem, hogy az életemet kellene áldoznom annak érdekében, hogy valamiféle elfojtott hajlamát élhesse ki rajtam. Segíteni szeretnék rajta, de nem a vérem árán. Az ígéretemmel ellentétben ugyanis szólnék bárkinek, aki segíthetne rajta. Nem érdekel, mennyire szeretné a koronát, az nem fontos. Csakis ő az, aki számít, semmi más. [/color][/i]
♪ Zenécske ♪ ϟ Aktuális viselet ϟ Idézet, egyéb szöveg
[i][color=gold]
Vissza az elejére Go down
Nimhue Irvine
Reveal your secrets
Nimhue Irvine
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Mena és Nhydian - A változás szele   Mena és Nhydian - A változás szele Empty2018-05-26, 11:20



Mena & Nhydian
Csak a cél lebegjen a szemed előtt.

[You must be registered and logged in to see this image.]
- Hogy mi? Oh... igen a gyerek... Majd megoldjuk, de most nem ez a fontos... - képtelen vagyok arra figyelni, amit mond, egyszerűen nem megy, ezért is nem kap érdemi reakciót arra sem, hogy hazamenne megszülni a kicsit. Egy újabb gyerek... csak újabb esély, hogy keresztül húzza a számításaimat, ezzel tisztában vagyok, de most még erre se tudok igazán gondolni, csak a kellemes illatra koncentrálok, ami az orromba tolakszik újra és újra, amikor a nyakát csókolgatom, hogy aztán pár pillanat múlva már szó szerint a vérét szívjam, ami engem is megkap, így nem csoda, ha hirtelen pattanok fel. Ami a legfurább, hogy az eddigi rosszullét pillanatok alatt elmúlik és hirtelen jobban leszek már ennyitől is, de mégis megijedek, hiszen ártottam neki és ami a legrosszabb, hogy érzem belül, hogy újra meg akarom tenni és most nem csak pár cseppre lenne szükségem. Pedig kellemetlen elsőre, ahogyan az éles fogak áttörnek az ínyemen, de egyszerűen még ez sem érdekel, csak hogy mennyire fojtogat az éhség, ami eddig is kínzott, csak nem engedtem neki, ezért voltam annyira gyenge.
- Nem tudom... nem tudom, hogy mi van velem... de ha az, amire gondolok... - amikor feláll épp rá akarnék szólni, hogy ne jöjjön közelebb, de a torkomra fagy a szó, amikor a helyett, hogy segíteni akarna nekem inkább hívni akar valakit. Mégis hogy képzeli? Nem szólhat erről senkinek, hiszen ha rájönnek abból én jól nem jöhetek ki és csak újabb lehetőséget adok Calistának, hogy kigolyózzon innen. Nem vagyok hülye, tudom mi ez, kezdem felfogni. Vámpír lettem és az biztos, hogy ezt nem vennék jó néven és kapásból keresztbe húzná a trón iránti vágyaimat. Ezért mozdulok gyorsan és már az ajtóban is állok, úgy meredve Menára, mint aki szó szerint mindjárt felfalja, vagy tenné, ha tehetné.
- Nem szólhatsz erről senkinek sem, érted? Senki se tudhatja! Nem fogadnák el és az a végét jelentené annak, amiért küzdöttem. Mena... ígérd meg! Nem szólsz senkinek sem! - közben a tekintetem újra és újra a nyakára siklik és persze tisztában vagyok vele, hogy miért és jó eséllyel ő is tisztában lehet vele, hogy miért. Olyan iszonyatosan fojtogató az éhség, hogy fogalmam sincs mégis hogyan álljak ellen neki. Próbálok a megoldásra koncentrálni, de tudom valahol mélyen, hogy csak akkor leszek képes kilépni ebből a szobából, ha előtte eszem és ha nem leszek ennyire éhes, hiszen a fogaim az istennek se akarnak visszahúzódni és a szemem körüli sötét részek se tűnnek el, habár ezt én egyelőre legalább nem látom.


▲ music ▲ szavak ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]





[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyszer fenn, egyszer lenn.
Vissza az elejére Go down
Mena Frewer
Reveal your secrets
Mena Frewer
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Mena és Nhydian - A változás szele   Mena és Nhydian - A változás szele Empty2018-05-17, 16:00





Nhydian & Mena

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nhydian nagyon furcsa és ez nem csak a betegsége miatt van, ami most mintha nem is lett volna... A tekintete más, mintha nem is itt járna gondolatban, hanem valahol máshol, egészen messze a kastélytól. Fogalmam sincs, mit ivott előző este, de ilyen még soha sem volt, bármennyire vad buliba is keveredett. Ezek a tünetek... Egy ismert betegségre sem hasonlítanak vagy ha mégis, akkor egyszerűen képtelen vagyok rájönni, melyik is lehet az. Nem vagyok ugyan gyógyító, de ha egy gyakori betegség kínozná, arra rájönnék és az, hogy nem ugrik be semmi nem túl biztató jel számomra. Aggódom érte, komolyan féltem őt, hiszen nem a rangja és a vagyona miatt lettem a szeretője, hanem azért, mert tényleg szeretem. Soha egy férfit se szerettem annyira, mint őt.
- Mit szólsz? - szólalok meg bizonytalanul, amikor Nhydian egy szóval se reagálja le a hírt, elvégre ez azért mégiscsak komoly dolog, mármint egy újabb baba... Valamit csak mondania kellene, de nem úgy néz ki, mint aki magától beszélni szeretne erről, én pedig egyre idegesebb vagyok. Ez a csend elég kínos, már csak a téma miatt is, nem hittem volna, hogy egy szava sem lesz a történtekre. Nem örül, nem dühöng, mégis mi baja lehet? Mintha egyszerűen csak elengedte volna a füle mellett a kijelentésemet. Felfogta egyáltalán, amit mondtam? - Tudom, hogy jelen pillanatban mennyire nem alkalmas egy gyerek, úgyhogy... - itt azért elharapom a mondatot, hiszen tippem sincs, mivel kellene folytatnom. Elvetetem? Nem, ez tényleg csak végső esetben jöhetne szóba, akkor ha Nhydian álmait veszélyeztetné a baba és még akkor se tenném meg jó szívvel a dolgot. Esetleg elköltözhetek a kastélyból, vissza a szüleimhez és ott is megszülhetem, senki se tudná meg, hogy terhes voltam. Itt legalábbis. - Hazamehetnék és ott szülném meg – hozom fel végül az ötletem, bár tudom jól, hogy Nhydian mennyire nem szívesen engedne el ismét. Ez ismét azt jelentené, hogy hónapokig távol leszünk egymástól, márpedig személy szerint én a mostanit is elég nehezen viseltem. Felszisszenek a fájdalomtól, amikor megérzem a nyakamon Nhydian fogait, vagy legalábbis valamit... Mintha valamiféle enyhe szúrás lett volna, semmi több, de mégis, elég váratlanul ért, érthető hát, hogy kissé megijedek. Nhydian szeret új dolgokat kipróbálni, de túlzásba még sohasem esett és most sem úgy néz ki, mintha arra menne, hogy egy újabb alkalmat tudjunk magunk mögött. Ennyit nem vacakolt sohasem az előjátékkal, ráadásul nem ragadt le egy porcikámnál sem, állandóan újabb birtokba vehető területet keresett.
- Ez meg mi? - szólalok meg döbbenten, majd ujjaimmal a sajgó ponthoz nyúlok és némi riadalommal fedezem fel, hogy vérzik. Természetesen nem ettől ijedtem meg ennyire, hanem leginkább attól, hogy mindezt Nhydian tette, aki immár a fogait tapogatva hátrál tőlem. Láthatóan őt magát is meglepte a dolog. - Ez te csináltad? - teszem fel a kérdést, noha tudom jól a választ, valamiért azonban mégis valamiféle megerősítést várok tőle. Nem, inkább az lenne a legjobb, ha nemmel felelne... - Te... Mégis mit tettek veled odafenn? - bukik ki belőlem végül a kérdés, miközben agyam egyik hátsó zugából előmászik egy gyerekkori rémmese, mellyel egymást ijesztgettük annak idején. Hogy az emberek világában vannak olyanok, akik vért szívnak és csakis azzal táplálkoznak. Nem jut eszembe a lény neve, de azt tudom, hogy odafenn sok különös dolog van, Nhydian pedig elég sok időt tölt ott és ha esetleg ő is áldozatul esett... Átalakulna? De mivé? Páni félelem uralkodik el rajtam amiatt, mert nem tudom, mi folyik a közvetlen közelemben. - Megoldjuk – szólalok meg remegő hangon, miközben reszkető térdekkel igyekszem felállni a helyemről. Félek Nhydian közelében maradni, de nem igazán szeretném magára se hagyni. - Én hívok valakit – pillantok rá bizonytalanul, hiszen elállja az utam a kijárat felé. - Hozok segítséget és minden rendben lesz. Ígérem.
Nem indulok el azonban, ha nem lép arrébb, hiszen egyértelmű, hogy ha vissza szeretne tartani, akkor ő nyerne. Talán időközben magától is rájött, hogy segítségre van szüksége és nem fog akadékoskodni annyira, mint előtte.

♪ Zenécske ♪ ϟ Aktuális viselet ϟ Idézet, egyéb szöveg
[i][color=gold]
Vissza az elejére Go down
Nimhue Irvine
Reveal your secrets
Nimhue Irvine
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Mena és Nhydian - A változás szele   Mena és Nhydian - A változás szele Empty2018-05-15, 15:12



Mena & Nhydian
Csak a cél lebegjen a szemed előtt.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nincs most erőm győzködni őt, de már most eldöntöttem, hogy fogom, hiszen ki kell mozdulnia és meg kell ismernie a kinti világot is, nem csak ezt, ami itt van lent, hiszen olyan sok minden van fent, ami miatt érdemes a felszínre látogatni és ezt neki is meg kell látnia mielőbb. Egyelőre viszont az a fő, hogy jobban legyen és túléljem egyáltalán ezt a mai napot, hiszen felettébb pocsékul vagyok még mindig, bármennyire is próbál segíteni. Azt sem tudom mi történik és azt sem, hogy ki által, de tényleg kétlem, hogy Calista tette volna. Ennyire még ő sem elvetemült és többre is tartja magát annál, mint hogy holmi méreggel próbáljon meg eltüntetni az útból. Azt hiszem úgy véli ez neki másképp is menni fog, nem kell ilyen aljas húzásokhoz folyamodnia. Na persze azért még ő is okozhat meglepetést, ahogyan most Mena is teszi a bejelentéssel, de most valahogy még sem vagyok képes rá, hogy erre koncentráljak, hogy gyerekünk lesz, mert megint nem figyeltünk eléggé... Így is kockázatos már egy kislány, de most egy újabb baba... most mégis elborítja az agyamat a köd és képtelen vagyok arra gondolni, hogy mit is jelent ez pontosan és hogy mennyire kellene most még óvatosabbnak lennem, hogy ne legyen baj és ne adjam meg az esélyt Calistának, hogy keresztbe tegyen nekem.
Szó szerint leteperem, de még sem olyan szándékkal, sőt ha jobban megfigyeli a helyzetet még azt is érezheti, hogy a homlokom mindig tüzel, ellenben az ágyékom nem. Nem érzékel semmiféle erőteljes változást odalent, csak hogy egyre erőteljesebben szívom a nyakát és persze a szavai se nagyon jutnak el hozzám, csak a karját szorítom, ami szintén nem kellemes, hiába próbál esetleg ellenkezni, semmit sem reagálok rá. Addig szívom a nyakát, amíg végül tényleg kiserken egy kevéske vér is, amit fel sem fogok, hogy mohón nyelem le és ekkor érzem meg az erőteljesebb változást, amitől már észhez térek. A fájdalom az ínyemben így elsőre elég erőteljes. Elengedem hát a kezeit és hátrahőkölök. Jól láthatja a változást, a hegyes szemfogak előbukkanását és a szemem körül megjelenő fekete foltokat, ahogyan szépen végbe megy a teljes átváltozás.
- Mi... mi ez...? - most már van erőm megmoccanni, hirtelen szállok le az ágyról, hogy a fogaimat tapogatva hátráljak és közben az agyam vészesen dolgozza fel az információkat és persze a tényt, hogy ennék még... az az innék és mivel nem igen van itt más, újra és újra Menára siklik a tekintetem, bármennyire is próbálok önmagam maradni.


▲ music ▲ szavak ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]





[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyszer fenn, egyszer lenn.
Vissza az elejére Go down
Mena Frewer
Reveal your secrets
Mena Frewer
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Mena és Nhydian - A változás szele   Mena és Nhydian - A változás szele Empty2018-05-01, 13:18





Nhydian & Mena

[You must be registered and logged in to see this image.]


- Én is hasonló véleményen vagyok, de valahogy mindig elmarad – sóhajtok egy nagyot és noha szívből szeretem a lányunkat, néha nekem se ártana kimozdulnom, ebben igaza van Nhydiannak. Szívnom kellene egy kis fenti levegőt is, az emberek világa pedig állítólag tele van jobbnál-jobb lehetőségekkel a hozzánk hasonlók számára. Ezt pedig még azelőtt kellene megtennem, hogy az életemet ismét felborítaná egy új jövevény érkezése, vagy pedig gömbölyödni kezdene a pocakom. A lenti gyógyítók terhesség alatt nem igazán ajánlják a felszín látogatását, hiszen az út hosszú és az én állapotomban még fárasztó is lenne. Ráadásul, az új környezet sem tesz jót mindig a kismamáknak, mintha ilyesmit is hallottam volna. Szóval, talán az elkövetkezendő hónapban kellene megejtenünk ezt a látogatást.
- Ráadásul még ő is könnyen megütheti a bokáját – biccentek, teljesen egyetértve Nhydiannal, hiszen – ha jobban belegondolok – valóban rengeteg buktatója van mindennek. Calista hercegnő, vannak kapcsolatai, könnyedén szerezhetne mérget, de ma már számára is nehézséget okozna olyan szert beszerezni, amely egyáltalán nem kimutatható a szervezetben. Nhydian herceg, a figyelem középpontjában áll, fiatal, életerős férfi, nyilván felmerülne néhány kérdés a hirtelen beállt halála kapcsán. Emellett pedig az ő ügye elsőbbséget is élvez, hiszen leendő trónvárományos, mindezek mellett pedig király lesz, ha Lance lemond a trónról.
Nhydian azonban beindul, én pedig minden gondolatom ellenére képtelen vagyok leállítani. Ezt nem itt kellene és nem most, de annyira ritkán vagyunk együtt és mégse lehet annyira beteg, ha ezt teszi... Az érintése viszont hűvös, jeges borzongás fut hát végig rajtam, de nem állítom le. Alatta elterülve hagyom, hogy a nyakam csókolgassa, habár türelmetlenül várom közben, hogy elinduljon lefelé, amit viszont minden bizonnyal nem mostanában fog megtenni. Mintha kissé hosszú időt szeretne eltölteni a nyakam hajlatánál... Jól esnek az apró, finom csókjai, de belül már felkorbácsolta a vágyaimat, nehéz hát számomra a türelem.
- Szerinted viccelnék ilyesmivel? - teszem fel a kérdést, miközben Nhydian a karjaimat leszorítja, de ezzel jelen pillanatban nem foglalkozom. Megbízunk egymásban, tudom, hogy sohasem ártana nekem és kissé talán erős a szorítása, nem teszem szóvá, hiszen nem okoz fájdalmat vele. Ha ehhez van kedve, hát tegye, de előbb tisztáznunk kellene a dolgokat. - Én tény... - szólalok meg ismét, de a csókja minden ellenkezést belém fojt, én pedig lehunyt szemmel viszonzom. Annyira kívánom őt, ráérünk ezt utána is megbeszélni, nem igaz? Rég voltunk már együtt, ki tudja, mikor leszünk ismét. Csalódottan veszem tudomásul, amikor ismét a nyakam veszi célba, de nem hozom fel számára a dolgot. Nem szeretnék ilyesmi miatt türelmetlenkedni, de tény, ami tény, hogy a nyakam csókolgatása már egyáltalán nem enyhít az égető vágyaimon.
- Nhydian, ne ilyen durván! – szisszenek fel, amikor enyhén beleharap a bőrömbe és érzem, amint a fogai karcolják a felszínt. Nem fájdalmas, de nem is túl kellemes érzés, ráadásul mindez merőben szokatlan tőle. Szereti ugyan az új, kissé vadabb dolgokat kipróbálni az ágyban, de mindig megbeszéli előtte velem és eddig még egyszer sem okozott se fájdalmat, se kellemetlenséget számomra. Ha a kezeim szabadok lennének, habozás nélkül eltolnám magamtól, se sajnos mindkettőt lefogja és láthatóan esze ágában sincs elengedni őket belátható időn belül. - Hallod? Fájdalmat okozol!
Igyekszem kissé erélyesebben rászólni, hátha csak a vágy telepedett az agyára és reménykedem abban, hogy a hangom hallatán észhez tér és abbahagyja. [/color][/i]
♪ Zenécske ♪ ϟ Aktuális viselet ϟ Idézet, egyéb szöveg

Vissza az elejére Go down
Nimhue Irvine
Reveal your secrets
Nimhue Irvine
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Mena és Nhydian - A változás szele   Mena és Nhydian - A változás szele Empty2018-04-28, 12:09



Mena & Nhydian
Csak a cél lebegjen a szemed előtt.

[You must be registered and logged in to see this image.]
- Akkor együtt megyünk. Ideje lenne világot látnod. - fáradtan mosolyodom csak el, hiszen erőm az nem sok van, de mégis csak szeretném, ha nem abból állna az élete, hogy a lányunkkal foglalkozik és arra vár mikor tudok rá egy kis időt szánni nagy ritkán. Neki is kell egy kis élet, ahogyan időnként én is kimozdulok, bár ennek a mostaninak nem lett valami jó vége.
- Kétlem, hogy addig menne, hogy megöljön. Az túl egyszerű és ő nem olyan, aki könnyű megoldásokat keres. - csóválom meg a fejemet, de hamar rájövök, hogy ez nem a legjobb ötlet. Ehhez túlságosan zúg, úgyhogy hamar be is fejezem a mozdulatot és inkább maradok a pihentető fekvésnél, de akkor sem hiszem, hogy Calista ilyesmihez fordulna. Ő nem az a típus. Inkább trükkökkel, más módon vesz rá arra, hogy lelépjek, vagy feladjam, de nem hinném, hogy trükkökkel próbálna kivonni a forgalomból, főleg nem úgy, hogy mást bérel fel rá, hiszen elutazott, ő nem is nagyon tehette. Pont e miatt nem is szeretném, ha szólna erről valakinek, hiszen Calista csak arra vár, hogy valamibe beleköthessen, kihasználhassa a gyengeségemet, vagy épp azt, hogy a felszínen buliztam. Pont e miatt meg kell értenie, hogy ez most fontos és, hogy neki kell megoldania valahogy. Mire visszatér már változik is a helyzet, konkrétan letámadom, de mégsem pont úgy, mint ahogyan megszokhatta már. Még mindig tüzel a homlokom, miközben hideg az érintésem és látszik, hogy jól sem vagyok, de mintha mégis lenne erőm, hogy mozogjak, sőt... mintha több is lenne, mint normálisan. Már a nyakát csókolom és csak a szavai azok, amik visszarántanak a valóságba, bár azok is igen nehezen, főleg hogy túlságosan édes az illata. Sokkal édesebb, mint máskor. Nem is értem, hogy miért lehet.
- Hogy mi? - csak akkor veszem észre, hogy a kezeit leszorítottam már a feje felett az ágyra és hogy az agyamban valamiféle furcsa késztetés lüktet, arra vonatkozóan, hogy még mindig a nyakánál kellene időznöm, a helyett, hogy arra figyelek, amit mond. - Ne viccelj most ezzel... - mosolyodom el, aztán hogy szóhoz se jusson csókolom meg. Biztosan csak a figyelmemet vonná el, vagy csak a köd ami az agyamra telepedett mondatja ezt velem, de nem veszem komolyan és a csók után már újra a nyakánál járok, ő pedig arra lehet figyelmes, hogy apró harapások is vegyülnek a csókokba, aztán már erősebben szívom meg a nyakát, mint normálisan, szinte már enyhe fájdalommal is jár.


▲ music ▲ szavak ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]





[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyszer fenn, egyszer lenn.
Vissza az elejére Go down
Mena Frewer
Reveal your secrets
Mena Frewer
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Mena és Nhydian - A változás szele   Mena és Nhydian - A változás szele Empty2018-04-02, 18:22





Nhydian & Mena

[You must be registered and logged in to see this image.]

- Fontolóra vettem már, de nélküled nem szívesen mennék fel oda – Nhydian nincs jól, nagyon nincs jól, de talán a kérdésemmel kissé eltereltem a figyelmét a rosszullétről. Ahogy ismerem, szereti az embereket, csodásnak tartja a fenti világot, ez pedig némileg kizökkenti a mostani szenvedéséből. Ennek határozottan örülök, hiszen legalább nem érzem magam annyira hasznavehetetlennek. Bánom ugyan, hogy annak idején nem mentem gyógyítónak, de hát segítenem kellett a szüleimnek, ráadásul Ann születése is sok dolgot helyezett a vállamra. Nhydian ugyan mindig igyekezett segíteni, de közben arra is ügyelnie kellett, hogy mások ne fogjanak gyanút. Ha kiderült volna, hogy az ő lánya Ann, aligha vehette volna feleségül az itteni hercegnőt.
- Akkor talán nem méreg, de mi más lehetne? - sóhajtok egyet gondterhelten, mert a méreg sem pont a legjobb opció, de legalább lenne némi kiindulási pontunk az ügyet illetően. - És ha valaki követett téged oda? De nem, azt észrevetted volna – csóválom meg a fejem, miközben minden egyes opciót igyekszem számba venni. - Calista nem tehette esetleg? Te magad mondtad, hogy nem jöttök ki túl jól és talán ezzel szeretne véget vetni a házasságotoknak...
Én magam is tisztában vagyok azzal, hogy ez még az ő részéről is kockázatos lépés lenne, mert egy leendő király halálának esetén mindig előre veszik a mérgezés gyanúját, főleg abban az esetben, ha ilyen fiatal és életerős, mint Nhydian. Egyszóval, Calista ezzel csak maga alatt ásná a gödröt, amibe így vagy úgy, de bizonyára beleesne. Azt pedig aligha hiszem, hogy egy kényszerházasság miatt ilyen lépésre szánná el magát. Nem, másnak kell lennie a háttérben, de minek?
- Én... - az ajkaimba harapok Nhydian kétségbeesett arca láttán. Nagyon nem szeretnék számára ilyesmit ígérni, hiszen – ha minden igyekezetem ellenére – rosszabbodik az állapota, akkor muszáj lesz a gyógyítókhoz fordulnom. - Én megteszek mindent, hogy ne kelljen senkinek se szólnom – ígérem meg Nhydiannak, ez pedig nem konkrét ígéret arra, hogy másokat nem fogok belevonni ebbe. Abban viszont biztos lehet, hogy tényleg minden követ megmozgatok annak érdekében, hogy ne okozzak csalódást számára. Gyorsan elsietek hát a gyertyákért, majd igyekszem is vissza, hiszen nem szeretném Nhydiant túl sokáig magára hagyni. Folyamatosan az a rémkép van a szemeim előtt, ahogy ájultan fekszik az ágyában, mialatt én távol voltam tőle...
- Jó hatással van rád a zsálya – nevetem el magam megkönnyebbülten, amikor Nhydian egyik pillanatról a másikra sokkal jobban néz ki. Mintha az élet is visszatért volna az arcába, a szeme pedig úgy csillog, mint előtte. Talán tényleg nem volt semmi komoly baja, csak én gondoltam túl mindezt... De hát mit tehettem volna? - Te most mit művelsz? - pillantok rá csodálkozva, amikor immár az ágyon fekszem, Nhydian pedig fölém kerekedik. - Beteg vagy, pihenned kellene... - pihegem, de nem állítom le, túl kellemes a mozdulatsor ahhoz, hogy bármiféle ellenkezést kiváltson belőlem. Az apró csókjai egyszerre izgatóak és kellemesek, nyomukban bizsereg a bőröm, a légzésem pedig egyre szaporább. - Ezt ne, beszélni szeretnék előtte veled – szólalok meg hatalmas erőfeszítések árán, majd – függetlenül attól, hogy Nhydian folytatja-e vagy sem – beszélek tovább: - Terhes vagyok.
Feszülten várom, milyen hatást váltanak ki belőle a szavaim. Ann esetében örült ugyan, de most minden teljesen más, ő egy leendő királynő férje, ennek révén pedig remélhetőleg uralkodó lesz. Egy újabb törvénytelen gyermek csak új kockázatot szülne...[/color][/i]
♪ Zenécske ♪ ϟ Aktuális viselet ϟ Idézet, egyéb szöveg

Vissza az elejére Go down
Nimhue Irvine
Reveal your secrets
Nimhue Irvine
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Mena és Nhydian - A változás szele   Mena és Nhydian - A változás szele Empty2018-03-29, 09:17



Mena & Nhydian
Csak a cél lebegjen a szemed előtt.

[You must be registered and logged in to see this image.]
- El kellene látogatnod a felszínre. Épp olyanok, mint mi és nagyon változatosak. - válaszolok, bár lassan és akadozva, de talán tényleg jót tesz, hogy elvonja a figyelmemet. Kedvelem az embereket, bár nem ismerek közülük sokat, de ettől még kedvelem őket, hiszen ott van Audrey, aki lényegében a legjobb barátom és ember. Ezt nem értette meg sosem Calista, hogy az emberek nem rosszak, sőt még csak nem is gyengébbek, vagy kevesebbek nálunk. Más dolgokban különlegesek és kiemelkedőek, mint mi ez tény, de ez nem jelenti, hogy kevesebbek lennének.
- Odafent, de ezt úgyis sejtetted, de ott miért mérgezett volna meg bárki is? Nem is ismertek. - ráznám meg a fejemet, de már a mozdulat kezdetén inkább hagyom a dolgot, mert tudom, hogy ennek jó vége biztosan nem lehet, csak még erősebb lenne a zúgás és a fejfájás. A mozgás most nem tesz jót. Talán ha nagyon akarnék fel tudnék állni ugyan, de hogy nem tenne jót, az is biztos.
- Pedig csak te segíthetsz, más... nem tudhatja! Ígérd meg, hogy nem kérsz segítséget, ígérd meg Mena! - nem emelem meg a hangomat ugyan, de érezheti, hogy ez tényleg valamiféle kétségbeesett parancs volt. Nem akarom, hogy bárki tudjon róla, hogy rosszul vagyok. A gyengeség egyetlen apró jele is csak hátráltatna és nekem még sok és nagy terveim vannak. Nem kérdés tehát, hogy eszem ágában sincsen csak úgy hagyni, hogy kitudódjon, hogy én is lehetek gyenge. Ezt Menának feltétlenül meg kell érteni, hiszen tudja jól, hogy számomra mennyire fontos az, hogy előre jussak és ennek minden esetben ára van. Jelenleg az, hogy nem fordulat gyógyítóhoz, vagy nem kérhet segítséget, hanem ha sikerül, ha nem, de ezt neki kell megoldania. Mindenesetre várok, amíg el van, lehunyom a szememet és próbálok pihenni valamennyit, csak akkor nyitom ki újra, amikor visszatér. Beleszagolok a levegőbe a zsálya meggyújtásakor, de csak fanyalogva húzom el az orromat. Nagyon erős az illat, túlságosan is erős, ezért is húzom közelebb a kezét, hogy lágy csókot leheljek rá és a kezéből áradó illat... az már sokkal kellemesebbnek tűnik számomra és mintha energiát is adna hirtelen. Mélyen beszippantom a kézfeje illatát, akaratlanul is közelebb húzva ezzel magát Menát is és észre sem veszem, hogyan történik a dolog, de egy pillanat múlva már arra eszmélhet, hogy egy szemvillanás alatt fordul a kocka és immár ő fekszik az ágyon, én pedig a csípőjén ülve pillantok le rá.
- Látod kiváló gyógyító vagy. - ez a pár szippantás is mintha új erővel ruházott volna fel, legalábbis én egyértelműen úgy érzem. Lassan lehajolok hát és bár még mindig érezheti, hogy mintha jég hideg lenne a bőröm is, de mégis finoman megcsókolom, a kezem az oldalára csúszik és valahogy ösztönösen jön a mozdulat, hogy szépen a nyaka felé induljak. Apró csókok, ami lassacskán finom harapásokká változnak. Semmi baja nem történik, nem érzékelhet most még semmi fájdalmasat, vagy kellemetlent. Mélyet szippantok a nyakából lüktető kellemesen édes illatból és jól megszívom a bőrt is, de ez még nem több, mint pusztán izgató számára és érezhetően számomra is, hiszen pár pillanat és csók elég ahhoz, hogy a csípőjénél érezze jól a kiváltott hatást.


▲ music ▲ szavak ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]





[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyszer fenn, egyszer lenn.
Vissza az elejére Go down
Mena Frewer
Reveal your secrets
Mena Frewer
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Mena és Nhydian - A változás szele   Mena és Nhydian - A változás szele Empty2018-03-23, 18:50





Nhydian & Mena

[You must be registered and logged in to see this image.]

- Hidd el, számomra még az emberek is mesebeli lényeknek számítanak – mosolyodom el halványan, mivel ennél többre nem futja részemről, hiszen aggódom Nhydian miatt. - Még soha egyet se láttam, de állítólag ugyanúgy néznek ki, mint mi... Ebből mi igaz? - teszem fel a kérdést, hátha kissé elterelem Nhydian figyelmét a rosszullétről. És igen, érdekel is a válasza, hiszen a felszíni világ mindig is vonzott, de még soha életemben nem volt alkalmam megtekinteni azt. Embert pedig hírből se láttam, de kíváncsi vagyok rájuk. Nhydian pedig ismeri őket, hiszen már többször is volt alkalma megcsodálni a világukat.
- Ez attól függ, hol ittál – csóválom meg a fejem kissé lemondó arcot vágva, mert ha ismét felment szórakozni, akkor ötletem sincs, mivel mérgezhették meg. Nem ismerem a szárazföldi mérgeket, még a sellők világából származókkal is bajban vagyok, hiszen nem tanultam ilyesmit, ennek eredményeként pedig nem is válhattam a szakértőjüké. - De nem biztos, hogy méreg, ez csak egy felvetés volt részemről – sóhajtok, habár még a méreg lenne a legjobb eset, mivel azt lehet kezelni. Beadjuk az ellenszert és vége ennek az egész rémálomnak. Ha azonban Nhydiant valami súlyos kór támadta meg... Márpedig valami van vele, hiszen járni sincs ereje, ez pedig nem vall rá. Nagyon nem.
- Nhydian, én nem vagyok gyógyító! - emelem meg kissé a hangom, hiszen esz az ideg legbelül, feszültebb vagyok a kelleténél, így elég könnyen felbosszant, hogy ebben a lehetőségben is az ellentmondást keresi. Rendben, beismerem, nem értek hozzá, de ez volt az első sejtésem és továbbra is ez az egyetlen olyan ötletem, ami némileg megállja a helyét. - Bizonyára vannak későn ható fajták is – vetek egy bűnbánó pillantást rá. - Tényleg nem tudom, ha nem emlékszel semmire sem, akkor nehéz bármit is megállapítani...
Kellene valami, amiből kiindulhatunk, de egyszerűen semmink sincs. Márpedig az emlékezetkiesés nem egy egyszerű betegség tünete, szóval mi más lehetne, mint méreg?
- Nekem? - kerekedik el csodálkozva a pillantásom, majd gyorsan megrázom a fejem: - De ha... én nem vagyok gyógyító és ha elrontok valamit?
Fogalmam sincs, hol kezdjem a dolgot. Tisztában vagyok vele, hogy az itteni gyógyítók gyógynövényeket használnak, meg összekevernek mindenfélét, de soha életemben nem figyeltem meg, mit tesznek ide-oda. Tudok ugyan egy-két trükköt, de azokat is csak Ann miatt tanultam meg, hiszen amikor beteg lett és nem volt kéznél gyógyító, nekem kellett enyhíteni a tünetein.
- Na jó, nemsokára jövök... - ezt mondva felpattanok és elsietek, noha nem túl jó szívvel hagyom magára Nhydiant ebben az állapotban. Mindenesetre, tartom magam az adott szavamhoz és pár perccel később már gyertyákkal a kezemben térek vissza, melyeket kihelyezek a szoba egy-egy sarkába, majd meggyújtom őket, amikor pedig végzek velük, megszólalok: - Zsálya égők. Enyhítenek a tüneteiden, legalábbis a hányingeren és fejfájáson mindenképp.
Ann esetében legalábbis mindig sikerült a dolog, soha nem hagyott cserben a zsálya, elég erős növény, a hatása pedig... Száz százalékos. Fogalmam sincs arról, mi Nhydian baja, de ez a növény még egyszer sem hagyott cserben.
- Lélegezz mélyeket és próbálj meg ellazulni – kulcsolom ujjaim gyengéden a kézfejére. Aggódva pillantok ismét az arcára. Mégis mivel mutathatnám ki, ha tényleg méreg van a szervezetében? Mindenesetre, reménykedem abban, hogy nemsokára jobban lesz kissé...
[/color][/i]
♪ Zenécske ♪ ϟ Aktuális viselet ϟ Idézet, egyéb szöveg

Vissza az elejére Go down
Nimhue Irvine
Reveal your secrets
Nimhue Irvine
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Mena és Nhydian - A változás szele   Mena és Nhydian - A változás szele Empty2018-03-19, 17:56



Mena & Nhydian
Csak a cél lebegjen a szemed előtt.

[You must be registered and logged in to see this image.]
- Sokak számára mi is mesebeli lények vagyunk, nem gondolod? - halványan azért elmosolyodom, mert bár sejtem, hogy mire céloz, de lássuk be sellők vagyunk. Egy egyszerű mugli számára mi sem vagyunk mások, mint a könyvek kitalált alakjai és ennyi, közben pedig mégis csak létezünk, de ennek ellenére annak a lehetőségét, hogy netán tényleg az általa említett lényhez való hasonlóságom jelentőséggel bírna inkább elhessegetem.
- Semmi... különös, amire emlékeznék. Sok volt az ital, de mi más történhetett volna? Talán valami méreg? - de az meg már tegnap óta hatott volna és nem így késleltetve, nem igaz? Ha pedig méreg akkor semlegesíteni is lehet, de ettől még nem szándékozom gyógyítóhoz menni. Ha Mena segíteni akar, akkor ezt most neki kell megtennie segítség nélkül, hiszen úgy csak más is megtudná, hogy nem vagyok jól. Nem vagyok abban a helyzetben, hogy mások gyengének lássanak, ez az egy nem lehet kérdés. Könnyedén Calista fülébe jutna és annak nem lenne jó vége.
- Tegnap óta, bár igazán reggel jött elő, amikor felkeltem. A mérgek azért gyorsabban hatnak nem? Csak szórakoztam egyet, semmi komoly nem volt és nem rémlik semmi különös sem, de ha méreg... azt ki lehet mutatni. Mena... ezt neked kell megoldanod és akkor semlegesítjük valahogy. - igen, ez most az ő dolga. A vacsorám maradéka nincs itt, nem itt ettem, úgyhogy ilyen módon nem igen lehet semmit sem kinyomozni, viszont ha van valami maradvány, vagy jel, akkor az bennem van még, főleg ha ennyire rossz hatással van a szervezetemre. De erre akkor is neki kell valahogy rájönnie, én nem tudok, nincs most erőm ahhoz, hogy akár varázslattal, akár máshogy próbálkozzam és olyan sokat még a Roxfortban se sikerült tanulnom, na de nekünk is akadnak varázstárgyaink, praktikáink, rengeteg tengeri gyógynövény, amik segíthetnek. Csak ugye most mindezek számomra nem elérhetőek, mert ahhoz meg kellene mozdulni, vagy gondolkodni, ami úgy nehéz, ha szét akar hasadni a fejem és persze megmozdulni se nagyon akaródzik ebben az állapotban.


▲ music ▲ szavak ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]





[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyszer fenn, egyszer lenn.
Vissza az elejére Go down
Mena Frewer
Reveal your secrets
Mena Frewer
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Mena és Nhydian - A változás szele   Mena és Nhydian - A változás szele Empty2018-03-10, 06:59





Nhydian & Mena

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nhydian tényleg nagyon rosszul néz ki, ez pedig aggodalommal tölt el engem legbelül. Nem szokott ilyen lenni, még soha életemben nem láttam hasonlónak sem, hiszen ez annyira nem rá vall. Mi történhetett vele? Nem kezdem el azonban faggatni, hiszen nem vagyok biztos abban, hogy épkézláb válaszokat tudna adni a kérdéseimre. Jelenlegi állapotában már az is csoda, hogy magánál van.
- Úgy nézel ki, mint azok a mesebeli lények – állapítom meg, miközben halkítok a hangomon, habár eddig sem tartottam úgy, hogy túl hangos lennék. Már-már suttogok. Azok a lények, akiket az emberek fantáziája hozott létre... Élőholt lelkek, melyek vért isznak és kerülik a fényt. - Rémesen sápadt vagy, Nhydian.
A gyógyító említésére természetesen a fejét rázza, minek láttán egy halk sóhaj távozik belőlem. Na igen, tőle nem is számítottam másra... Soha életében nem hagyta, hogy gyógyítók sürgölődjenek körülötte, miért pont most tenné? Amikor azonban a karom is megragadja, egyből rájövök, hogy nagy a baj. A szorítás túl erős, óhatatlanul is felszisszenek tőle, egyelőre azonban mindezt betudom az ijedelemnek az ötletem hallatán, úgyhogy nem is hozom fel többé a dolgot. Összeszorított ajkakkal tűröm a fájdalmat, amely szerencsére nem olyan nagy, hogy tiltakozni kezdjek, ugyanakkor azonban alig várom, hogy Nhydian elengedjen.
- Ez nem csak egy egyszerű másnaposság – csóválom meg a fejem, továbbra is halkan beszélve hozzá. Láttam már másnaposan, volt már elég rossz bőrben is miatta, emögött azonban valami másnak kell lennie. - Ha látnád magad kívülről... Komolyan mondom, teljesen úgy nézel ki, mintha a halálodon lennél. Mi történt?
Magamban természetesen egyből a legrosszabbra kezdek el gyanakodni és számba veszem a mérgezést is. Fogalmam sincs, melyik méreg milyen tüneteket produkálhat, de Nhydiant jelenleg elég sok embernek állhat szándékában eltenni láb alól. Elvégre, a mai napig rengetegen vannak Lance koronázása mellett és sokan csak akadályként tekintenek a nemrég kötött házasságra.
- Mióta vagy rosszul? - teszem fel a kérdést, miközben - ha elenged - körbejárom a szobát és igyekszem minél jobban elsötétíteni mindent, hogy Nhydian szemét ne bánthassa az a kevés napfény se, ami beszűrődik. Mindez természetesen mágiával van megalkotva, szóval igyekeztek nem túl erősre csinálni, de elhiszem, hogy őt jelen pillanatban még ez is bántja. - Talán mérget tettek a vacsorádba... - itt azért az ajkaimba harapok, mert ha tényleg ez a helyzet... Nhydian nem szeretné, ha gyógyítókat hívnék hozzá, amit nem is fogok megtenni, de ha ennél is rosszabbul lesz? Én semmit sem tehetek érte, hiszen nem értek az ilyesmihez. Mindenesetre, jelen pillanatban figyelembe veszem az ő kérését is és nem rohanok rögtön segítségért. Talán tévedek. Visszamegyek az ágyhoz, leülök a szélére, majd folytatom: - Mire emlékszel a tegnapi napról?
Ha tényleg ivott, méghozzá ennyit, akkor aligha emlékezhet bármire is, ráadásul, ha ez az egész egy betegség tünete, akkor semmire se megyünk Nhydian emlékeivel. De ha igazam van és megmérgezték, akkor talán utána járhatunk, ki tette ezt és még talán ő is túléli... Mert esküszöm, ha kissé is rosszabbra fordul az állapota, akkor nem fogok habozni a gyógyítókat illetően. Egyszerűen képtelen lennék elviselni, ha a szemem láttára halna meg.
♪ Zenécske ♪ ϟ Aktuális viselet ϟ Idézet, egyéb szöveg
Vissza az elejére Go down
Nimhue Irvine
Reveal your secrets
Nimhue Irvine
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Mena és Nhydian - A változás szele   Mena és Nhydian - A változás szele Empty2018-03-05, 14:13



Mena & Nhydian
Csak a cél lebegjen a szemed előtt.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Tényleg nem hallom meg a kopogtatást. Túlságosan pocsékul vagyok hozzá, hogy bármi másra figyelni tudjak, mint a fejemben a lüktetésre, ami az istennek se akar abbamaradni. Voltam már másnapos és tudok is rá kiváló technikákat, de ez most egészen más és egyelőre fogalmam sincs, hogyan kezeljem. Még ahhoz sincs erőm, hogy segítséget kérjek és egyébként sem mutathatom gyengének magamat, hiszen Calista fülébe jutna és biztos, hogy utána napokig, hetekig rajtam köszörülné a nyelvét. Nem akarom megadni neki az áhított lehetőséget, hogy gyengének találjon bármiben is, mert biztos, hogy kihasználná.
Az ajtó nyitódásának is alig hallom meg a hangját, csak a már közeledő léptek zaja, ami mint valami dobpergés hatol be a lüktetésbe, amíg Mena meg nem áll és le nem ül az ágyra mellém. Felszisszenek, amikor megszólal, hiszen még a hangja is, mintha éles késekkel szúrnának az agyamba... nem valami kellemes érzés.
- Halkabban... - nyögöm, de nem moccanok. Jól esik a hűvös érintés, ahogyan a keze a homlokomon pihen meg, de ha még beszél is közben az nem sokat segít, főleg ha ilyen hangosan. Igyekszem a hangjára koncentrálni, főleg akkor, ha csendesebben kérdez, de szinte azonnal megrázom a fejemet, amikor a gyógyítót emlegeti. Na persze nem túl hevesen, mert az holt biztos, hogy forogni fog velem a világ, ha túlzásba viszem a mozgást.
- Ne... a gyógyítót semmiképp... - ezzel meg is ragadom a karját, mintha csak attól félnék, hogy a kérésem ellenére, hogy ide hívna valakit. Talán még kissé erősebben is szorítok rá a csuklójára, mint ahogyan kellene. Érezhetően erősen. - Csak túl sokat ittam.. tegnap. El fog múlni, csak kell egy kis idő. Csak ne lenne ilyen erős a fény... - hunyorgok, mert egyre pocsékabb ez is, pedig itt lent még csak erős napsütés sincs. Mágikus fény van a palotában, ahogyan kint is mindenhol és nincs erősre állítva, bár a félhomály lenne most valószínűleg a legjobb. Egyet viszont Mena érezhet, hogy tényleg nagyon nem szeretném, hogy bárkiért is elszaladjon, vagy idehívjon valakit. Sejtheti, hogy mi van a hátterében, főleg ha már ismer annyira, hogy nem akarom, hogy bárki is gyengének lásson.

▲ music ▲ szavak ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]





[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyszer fenn, egyszer lenn.
Vissza az elejére Go down
Mena Frewer
Reveal your secrets
Mena Frewer
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Mena és Nhydian - A változás szele   Mena és Nhydian - A változás szele Empty2018-02-24, 11:58





Nhydian & Mena

[You must be registered and logged in to see this image.]

Az elmúlt napokban nem igazán éreztem jól magam, majd egy nemrégiben történt ájulásom miatt a palotában tevékenykedő gyógyítóhoz kerültem. Magamtól nem igazán mentem volna el hozzá, hiszen Ann mellett lenne a helyem, szégyelltem is magam amiatt, hogy a kislányom helyett a saját gyógyulásomat helyezem előtérbe. Hiszen nem is olyan vészes... Egy kis gyengeség, néha hányinger, ennyi az egész. Az, hogy most elájultam, nyilván a fáradtság számlájára írható meg valami ártatlanabb betegség, amit sikeresen beszereztem mostanában. Elvégre, idegen vizeken vagyunk, új még számomra a hely és ilyenkor könnyebben megbetegszem. Ismerem már a szervezetem ennyire, pont emiatt nem szerettem volna túl nagy feneket keríteni az ügynek. Az itt dolgozó gyógyító azonban minden ellenkezésem ellenére átfogóbb vizsgálatot rendelt el, én pedig beletörődtem a dologba, hiszen legalább annál hamarabb szabadulhatok, nem igaz?
Az eredmény azonban, melyet akkor és ott közöltek velem, még engem is meglepett. Terhes? De hát én... én kaptam főzeteket ez ellen és tényleg mindig megittam őket az előírt időpontokban, most pedig terhes lennék? Fura, hiszen egyszerre járok a fellegekben és aggódom is a dolog miatt, hiszen Nhydian nemsokára uralkodó lesz és ha kitudódik a viszonyunk, az számára nem jelent semmi jót sem... Az uralkodók persze mindig tarthattak szeretőt maguk mellett, nem is ez lenne a vita tárgya, hanem az, hogy már két gyermeke is van. És ha a mostani kisfiú lesz? Aggódnának az öröklődés miatt, főleg abban az esetben, ha Nhydian felesége nem szül trónörököst... Hiszen akadt már példa arra a történelemben, hogy egy házasságon kívüli gyermek került a trónra, annak pedig sohasem lett jó vége. Én pedig nem szeretnék ilyen sorsot a leendő fiamnak, még abban az esetben sem, ha előtte lenne alkalma megízlelni az uralkodás érzését.
A tervezgetés előtt viszont mindent közölnöm kell Nhydiannal, habár kissé tartok az egésztől. Ann-nek örült, nagyon is örült, de most minden más, ő már házas és egy királyságot készül átvenni. Az ujjaimat tördelve lépkedek hát a hálószobája felé, hiszen tudom jól, hogy Calista jelenleg nem tartózkodik a palotában. Állítólag a felszínre kellett mennie valami miatt, ez pedig kifejezetten kapóra jön, hiszen lesz időnk alaposan átbeszélni a dolgokat Nhydiannal. A döntő szó az övé, habár meg szeretném tartani a kicsit, de ha ez őt akadályozná... Nem, Nhydian bizonyára tud megoldást arra, hogy megtarthassam a babát és neki se kelljen kellemetlen helyzetbe kerülnie emiatt.
Az ajtó elé érve lágyan kopogok, de válasz nem jön odabentről, így óvatosan benyitok, épp csak résnyire nyitva a hatalmas ajtót. Nhydian benn van, az ágyon fekszik és nem néz ki valami jól... Innen nézve betegnek tűnik, talán nincs is magánál, azért nem válaszolt a kopogásom hallatán. Teljesen kinyitom hát az ajtót, majd óvatosan becsukom magam mögött és az ágyhoz sietek. Őt szenvedni látni... Nem, nem élném túl, ha valami baja esne...
- Nhydian, jól vagy? - szólalok meg aggódó hangon, miközben minden más kimegy a fejemből, még a terhességem ténye is. Kezem lágy mozdulattal helyezem a homlokára, kisöpörve ezzel néhány tincset onnan. - Tűzforró vagy! Mi történt veled?
A kérdésem közben felpattanok, majd keresek egy edényt, amely jelenleg üres, végül a szobában lévő kancsóból vizet töltök bele. A kezembe akad egy kéztörlő is, amit a vízbe mártok, majd Nhydian homlokára helyezem, miközben aggódva várom a válaszát.
- Teljesen sápadt vagy, mintha nem is lenne benned semmi élet – simítok végig az arcán. Annyira más, még soha életemben nem láttam így szenvedni. Szokott ugyan beteg lenni, de lábon kihord szinte mindent, sohasem dőlt még ágynak semmivel sem. - Mi bajod? Miért nem mentél ezzel a gyógyítóhoz? Ide hivassam?
Igen, ezt kell tennem, hiszen Nhydian jelenleg nincs abban az állapotban, hogy magától mászkáljon, azt pedig nem díjazná, ha mások segítségére szorulna. El se fogadná, hiszen mindig is szeretett erősnek mutatkozni... A gyógyítót kell idehívnom, majd ő tudni fogja a megoldást.
♪ Zenécske ♪ ϟ Aktuális viselet ϟ Idézet, egyéb szöveg
Vissza az elejére Go down
Nimhue Irvine
Reveal your secrets
Nimhue Irvine
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Mena és Nhydian - A változás szele   Mena és Nhydian - A változás szele Empty2018-02-19, 14:51



Mena & Nhydian
Csak a cél lebegjen a szemed előtt.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem vagyok különösebben jól, most már napok óta és már arra is rájöttem, hogy miért. Pár napja esett csak ki minden az egyik odafenti szórakozás után Audreyval. A nagyobb baj, hogy egy idő után elváltunk és ő se tudja, hogy pontosan mi történt, nekem pedig kb. semmi emlékem nem maradt, csak az utána jelentkező kínzó éhség, ami azóta is tart és lassacskán nyilvánvalóvá válik, hogy miről is van szó. Azt hittem, hogy lehetetlen, hiszen sellő vagyok, nem szimpla ember... de úgy tűnik, hogy ez még nem zárja ki, hogy a vámpír harapásnak következménye legyen. Akármit ettem, vagy ittam az utóbbi pár napban semmi se maradt meg bennem rendesen, nem csoda, hogy kerültem mindenkit, akit csak lehetett és persze ez a kellemetlen állapot a tőlem megszokott nyugodtságot is eltüntette, mintha nem is lett volna.
Határozottan pocsékul vagyok most is és tudom jól, sok lehetőségem már nincs, hogy kezdjek ezzel az egésszel valamit. Calista szerencsére valami családi dráma miatt kimaradt mostanában, úgyhogy nem kellett a savanyú képét néznem és magyarázkodnom sem, ami most nem is ment volt. Jó eséllyel a tehetetlen dühöt, amit érzek rajta vezettem volna le, miután más nincs erre a célra. Menát épp azért kerültem, mert nem szerettem volna, hogy ez az egész rajta csattanjon, főleg hogy most már a lányunk is itt van. Kissé a feje tetejére álltak a dolgok és persze még mindig nem biztos, hogy Lance lemond a trónról, úgyhogy remek! Kénytelen vagyok elviselni a jégkirálynőt és a tetejében még minden érzékem fel is van erősködve, így nem csoda, ha az átlagosnál is jobban ki vagyok éhezve.
- Soha többet nem iszom... - és persze buliba se megyek és persze ezt nem fogom betartani, főleg ha Audreynak kell egy kísérő, de jelenleg úgy érzem ez a fogadalom kell, bár jobban nem fogom érezni magamat tőle. Az ágyon fekszem, a plafont nézem és próbálok nem az éhségre gondolni, ami most igen nehezen megy, főleg hogy az éhségem is több rétű. Nem elég, hogy konkrétan éhen veszek és tudom, hogy mit kellene ennem, de e mellett még olyan téren is hiányom van. Nem a legjobb a mai napom, az jól látszik rajtam. Arról nem is beszélve, mennyire sápadt vagyok. Az az előnye a víz alatti létnek, hogy legalább a napfény, mint olyan nem zavar be az életembe, de most még valahogy ezt se tudom pozitívumként felfogni.

▲ music ▲ szavak ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]





[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyszer fenn, egyszer lenn.
Vissza az elejére Go down
Nimhue Irvine
Reveal your secrets
Nimhue Irvine
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Mena és Nhydian - A változás szele   Mena és Nhydian - A változás szele Empty2018-02-19, 14:40


***



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyszer fenn, egyszer lenn.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Mena és Nhydian - A változás szele   Mena és Nhydian - A változás szele Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Karám kaland - A rengeteg széle
» Nhydian Alriyad
» Calista&Nhydian
» Calista & Nhydian - A tó mélyén
» Audrey & Nhydian - Vértestvérek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Fekete-tó-
Ugrás: