Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Alkímia labor
  Yesterday at 22:31
Viviana Rennes

ϟ Hajnali jelenés
  Yesterday at 15:05
Tim Roberts

ϟ Eileen & Gillian
  Yesterday at 13:18
Gillian Ollivander

ϟ Karakterfejlődés
  Yesterday at 10:04
Seraphin McCaine
A hónap posztolói
Cody Armstrong

Madeleine Eastwick

Perselus Piton

Jacob Troops

Gina Accipiter

Tim Roberts

Ivarn-vo Inor

Nox Djarum

Viviana Rennes

Rose-Neira Brooks

Statisztika

Összesen 581 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Celine Magorie

Jelenleg összesen 38326 hozzászólás olvasható. in 3453 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Hol vannak a szárnyaid Varjú?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Cody Armstrong
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 520

TémanyitásTárgy: Re: Hol vannak a szárnyaid Varjú? 2018-01-29, 21:51

Őrült esték forgatagában

Eszét veszett éjszaka vette kezdetét. Nyolc és tíz óra között olyan tömeg töltötte meg a helyet ismét, mint ahogy már egy jó pár hete folyamatosan, hogy a levegőt határozottan nehezebbnek, sűrűbbnek és szagosabbnak lehet érezni mint valaha!
A fellépők sorban követik egymást, egyre színesebbek, egyre extrémebbek a produkciók, a zene egyre hangosabb! Louisnak is be kellett jönnie segíteni mert egymagamban szét szakadtam volna. Persze egyetlen szó sem panasz!
Élvezem és a hellyel együtt pörgök. Pulton belül külön showt adok anélkül, hogy tudnék róla, még ha nincs is benne semmi vetkőzés, semmi szexi. Tombol bennem az energia és ez bizony párakat jobban vonz. Nem vonaglok, a mozdulataim szívből jönnek és erotika helyett egy természetes, hihetetlen szenvedéllyel követik egymást. Zsonglőrködöm a mixerpohárral, poharakkal , italokkal együtt és anélkül is. Louist az őrületbe kergetem valószínűleg az instant táncikálásommal meg ökörködésemmel, de csak egy széles mosoly honol az arcomon válaszul mindenre. Talán rá is átragad a pörgésem. A tánc amit sikerül össze stand up-olnom teljesen természetes számomra. Elragadott a ritmus és az egész! Ha akartam volna sem tudtam volna ellen állni és csak simán kiosztani az italokat! Énekelni ugyan nem tudok, de testtel nagyon is érzem az egészet. Tulajdonképpen olyan szólót lenyomok, hogy jópár szem nem is a színpadra hanem a pultra tapad. Hiába minden, mintha nem érne el a hely sötétebbik oldala. Mintha minden lepattanna rólam.
Képtelen vagyok nem élvezni az egészet! Minden este egy kisebb csoda, nekem pedig mindegyik után a szívem a torkomban dobog egész úton hazafelé. Le is szoktam róla, hogy hoppanáljak, hiszen nincs időm lehiggadni, már pedig másnapra mindig kell egy kevéske alvás, esélytelen, ha az itteni zsongást még haza viszem.
Véget nem érő nyüzsgés! Nem nehéz kivitelezni, hogy ebben a légkörben szakadjon az emberről a víz, persze csak diszkréten! A levegő azonban megtelik parfüm és az emberek édeskés, sós illatával. Szaglik az egész hely és nehéz fülledt pára oszlik a színpadot bevilágító reflektorok előtt. Nem is kell ide műjég vagy bűbáj! Tökéletesen kivitelezhető az összes látvány az ilyesmik nélkül is jelenleg!
Bele sem gondolok, hogy mivel járhat az, ha túlzottan magamra hívom a figyelmet egy ilyen helyen. Pedig minden bizonnyal meg lesz a következménye.
Nincs megállás, nincs pihenés, egészen hajnal kettőig minden tombol! Utána mintha elvágták volna az egészet minden este. A tömeg lehiggad, a színpadon is csillapodik a tetőfok. Az előadások visszafogottabbak. Amolyan... aktus utáni levezetés. A többség ekkora már az emeletek privát részlegeinek mélyén élvezi esténkénti választottjával az este további részét. Bár a pultnak ez után sincs pihenés. Hiszen a szobákba ugyanúgy megy a rendelés. Csak a közvetlen bár előtt tolongó tömegnek nincs nyoma. Ilyentályt meglehetősen elhalkul a hely. Hiszen a szobák bőszen hangszigeteltek.
Ezer és egy kas a kaptárban. Jóbára mindben kíméletlenül üldözik, hajhásszák a z élvezet és a mámor ezer és még sokkal több arcát.... Én pedig egyetlen egy dolognak örvendek. Hogy nem a takarító személyzet tagja vagyok! Bár az is munka. Le merem fogadni, hogy ezerszer keményebb, mint a pulté, még egy kétségbeejtően nagy tömeg és hosszú nap esetén is!

Hol Louis marad, hol én. Jelenleg Louis húzta a rövidebbet. Úgyhogy elköszönök és utamat az öltöző felé veszem. Csak egy alapos bűbájnak köszönhető, hogy nem bűzlök úgy mint aki egy hete nem fürdött és nincs a bőrömbe ivódva, belém tapadva a hely aromája. Ettől függetlenül úgy navigálom magamat, hogy a fürdőbe érkezzek. Jót fog tenni egy kiadós tusolás!
Egy fél órával később már a temze partján sétálok hazafelé szórakozottan pördülök, fordulok még az esti dallamok hatására. Jókora kitérőt teszek a Bigbenen át. Átszökkelek a híd közepéig szórakozottan. Nem érdekel ha az emberek furcsán néznek rám!
Egy félfordulással csapódok neki a Bigben közepén a korlátnak és támaszkodok is le rá. Békességgel sóhajtok, szívok magamba egy jó adag friss levegőt és kezdem bámulni a vizet. Hagyom, hogy a sodrással a gondolataim is kiszaladjanak belőlem és kiürülhessen a fejem.
Teljesen kiürülnie azonban nem sikerül. Hogy is sikerülhetne? Szilárdan érzem, hogy az életem merre tart, hála az iskolának, van elég pénzem és nem kell nélkülöznöm, hála a Varjúnak, illetve Noxnak, hiszen ő juttatott be. És fedél is van a fejem felett!
És mégis egyedüli óráimban mostanság egyre inkább érzek egy különös hiányt az életemből. Nem mintha a jelenlegi dolgaim mellett bármire is lenne időm... Egy félénk fohász mégis a szívemben remeg és nem tudom onnan kiűzni. Nem sodorja el sem a Temze, sem más! És mennél inkább igyekszem magamat meggyőzni, hogy se szükségem, se időm, se más nincs ilyesmire, annál hevesebben tiltakozik és szólal fel. Soha életemben nem voltam szerelmes, és egészen mostanáig fel sem merült bennem egy társ képe, akihez ilyen módon kötődhetnék. Jól meg voltam az egyszeri fogásaimmal... Félek a végletektől. Félek attól, hogy olyanba botlok, akinél esélyem sincs, vagy számára pont én leszek az egyszeri fogás, és félek attól is, mi lesz ha sosem jön el mégsem? Kéne ilyesmin aggódnom egyáltalán???!
Vagy csak engedjem el az egészet, és élvezzem az életet ahogy eddig, mit se törődve azzal, mikor kihez sodor a sors..?
♫ Zene ♫ ©️️️️️️️️️️
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Cody Armstrong
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 520

TémanyitásTárgy: Hol vannak a szárnyaid Varjú? 2018-01-28, 22:32

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Hol vannak a szárnyaid Varjú?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

+

Similar topics

-
» Varjak kódexe
» Határvidék
» Miért vannak más síkok? (Outsiders, Végtelen Háború, Ultimate)
» Kék Körzet (Hold)
» A következő találkozó