Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Corvus & Bexley
  Today at 16:33
Corvus Flint

ϟ Calamus Pennabolt
  Today at 11:33
Megan Smith

ϟ Missy & Andy
  Today at 09:03
Andrew Benedict
A hónap posztolói
Gina Accipiter

Bexley Wildfield

Megan Smith

Cody Armstrong

Corvus Flint

Perselus Piton

Luna Lovegood

Dane Seoras

Winifred Hill

Jade Wilson

Statisztika

Összesen 596 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Andrew Benedict

Jelenleg összesen 34383 hozzászólás olvasható. in 3189 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Ben & Bexley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Bexley Wildfield
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 14
ϟ Hozzászólások száma : 40

TémanyitásTárgy: Re: Ben & Bexley 2018-01-21, 21:57

ben&&bex

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem értem anyámék mániáját, hogy a legtöbb aranyvérű családdal tartani kell a kapcsolatot. Kiskoromtól átjáró ház az otthonunk és két-három naponta vacsora vendégeink vannak, ami jó is meg rossz is. Jó, mert a szüleim legalább körülveszik magukat emberekkel és nem magányosak, amikor én és a bátyám a Roxfortban töltjük a tanévet. Rossz, mert amikor itthon vagyok az agyamra megy, hogy nem lehet egy kis szabadidőm, amit csak magamra fordíthatok és nem foglalkozok más emberekkel. Ez amolyan lehetetlen dolog a Wildfield ház falain belül. Anyám azt hiszi, ha az adott családnak van egy velem vagy a fivéremmel egyidős sarjuk, akkor természetesen már én is elfogadóbb vagyok. Ez nagyon nem így van, de túlságosan szeretem ahhoz, hogy megmondjam neki az igazam.
Most sem repdesek az örömtől, hogy Benjamin Morgan-nel kell töltenem a szabadidőmet, de lehetne ennél rosszabb is, nemde?
- Többnyire varázslényekről szóló történeteket, legendákat. Elég menőnek tartom őket – rántom meg a vállam nemtörődöm stílusban. Nem szeretem, ha valaki belelát az életembe és közel kerül hozzám. Többnyire távolságtartó vagyok az emberekkel, de ha egy személy belép a szobámba a falak lebomlanak. Felesleges lenne is bármit letagadni, mert ha figyelmesen szétnéz, úgyis kiderül minden. – Te miket olvasol? – kérdezek vissza illedelmesen, s úgy teszek, mintha érdekelne, pedig egyáltalán nem.
- Nem értelek, Morgan. Mit élvezel annyira a kártyákban? – teszem fel a kérdést kíváncsiskodva. Mindig is érdekelt ez és volt egy idő, amikor még rendesen el is gondolkoztam rajta elméleteket gyártva, de nem jutottam egyről a kettőre.
- Biztos nem fog örülni neki, de nem baj. Amilyen bunkó tud lenni velem sokszor ennyit megérdemlek – válaszolom kimérten. Nem a legjobb a kapcsolatom a bátyámmal. Sokszor veszekedünk és a legtöbbször csak próbál ugráltatni, de nem mindig jön neki össze. Annyi csak nem fog fájni neki, ha kölcsönvesszük az egyik játékát. A Morgan szülők előtt meg amúgy sem parádézna szerintem.
- Örülök, hogy ízlett. Elment rá a napom, hogy anyának segítsek – mosolygok rá. – Én is ettől féltem – húzom el a számat gyorsan, amikor meghallom, hogy valószínűleg vissza fognak hívni hozzájuk. Nem repdesek az örömtől, hiszen az ilyen alkalmak annyira megjátszottak. Egy estét csak kibírok majd.

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
red hair: the crown that you never take off
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Benjamin Morgan
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 7

TémanyitásTárgy: Re: Ben & Bexley 2018-01-20, 10:46

Bex & Ben

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
i'll whisper a secret

Bex azon kevés Mardekáros egyike, akinek a szüleivel tartjuk a kapcsolatot. A Morganek köztudottan kezdeményező, barátságos emberek, ám még ők sem szívlelik bizonyos aranyvérű elit familiák állandó gúnyolódását, hatalmaskodását, a Wildfield család ilyen tekintetben mégiscsak kivételt képez. A lányukkal három teljes éve egy évfolyamra járunk, vannak közös óráink, noha barátok nem lettünk, inkább csak ismerősök, többnyire semleges viszonyban. A szüleimmel ellentétben én már nem vagyok olyan csacsogós, jobbára azok beszélnek, akikhez csapódok, így a vacsorát merevkussban ülöm végig, és tömöm a fejemet, mint egy jógyerek. Anya kötött pulcsija van rajtam, ez volt a választás, vagy hogy öltönyben jövök. Az előbbit azért választottam, mert a Roxfortban is gyakorta egyenruhában vagyok, nem kell még vendégségben is a hivatalosság látszatát kelteni. Különben is a pulcsi jó meleg, nem fogok megfázni, amíg sétálunk a zsupszkulcsig. A vacsora végeztével a felnőttek együtt kezdenek társalogni, mi gyerekek szintén a másikra leszünk utalva. Nekem ugyan semmi bajom a lánnyal, de neki talán annál inkább, vagy a helyzet kötelező mivoltával.
- Nekem is hasonló a szobám. Milyen könyveket szoktál olvasni? – Szándékosan figyelmen kívül hagyom a gúnyos felhangot. A felnőtteknél már láttam ilyen éles stílust, de Bex-hez ez tényleg nem illik. Egészen bájos arca van, felesleges így fintognia. De lám, egy mosoly! Tud ő, ha akar. – Engem mindenki a kártyával köt össze, holott nem csak az van az életemben. A bátyád nem lesz dühös, ha a holmijához nyúlunk? Megpróbálhatjuk a sakkot. – Bólintok, de csak akkor, ha valóban átgondolja, és nem hátrál ki. Vélhetően a sakk nem is ebben a szobában van. – Köszönöm a vacsorát, igazán finom volt, rendes tőletek, hogy meghívtatok, majd ősszel úgy vélem ezt viszonzoni fogjuk. – Nézelődők, hogy hova is üljek le elsőre, még nem kínált hellyel, addig ácsorgok is. Az ilyen szobák általában nem fotelekből állnak, hiszen a vendégfogadás jellemzően nem itt történik.

[You must be registered and logged in to see this link.]

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
• to my new friend • [You must be registered and logged in to see this link.]

aláírás helye
Bexley Wildfield
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Ben & Bexley 2018-01-16, 22:34

ben&&bex

Nyár közepe van, kint hétágra süt a nap. Legszívesebben az udvaron lennék és napoznék vagy valahol a tengerparton fürdenék, de nem. Erről természetesen szó sem lehet, mivel anyáék úgy döntöttek, hogy a mai napra át kell invitálni a Morgan családot Londonba, hogy velünk töltsék ezt a csodás huszonnégy órát. Annyira reménykedtem, hogy végre elmegyünk valahova nyaralni és világot láthatok ezen a nyáron, hogy most valami megváltozik, de persze erről szó sincs. Az én életem már csak ilyen unalmas és sivár marad, ha nem számítjuk bele a Roxfortban eltöltött napjaimat. Be kell vallanom, hogy már várom, hogy visszamenjek. Most fogom kezdeni a negyedik évemet az intézmény falain belül. Most járok majd félúton ahhoz, hogy elvégezzem az iskolát, mielőtt szakosodnék. Nem tudom, hogy mi lesz belőlem a későbbiekben, mivel a jegyeim nem túl fényesek és még nem gondolkoztam rajta. Igazából semmi elképzelésem a jövőre nézve, de nem is baj. Régebben mindig tervezgettem, de mára már leszoktam erről. A következő cél, hogy egyáltalán elvégezzem ezt a hét évet a Roxfortban. Mindegy hogyan, csak egyszer legyen vége.
Egész nap a konyhában segédkeztem anyámnak, míg a bátyám és apa a házat rakták rendbe. Nem is lennénk igazi aranyvérű család, ha nem próbálnánk meg dícsekedni az otthoni helyzetünkkel. Ez már csak ilyen.
Nagyon elfáradok mire a vacsorára kerül a sor. Végig csak mosolygok és próbálok nem furán nézni a Morgan család velem egyidős sarjára. Furcsának tartom a srácot, s nem csak amiatt, amilyen szenvedéllyel van a kártyák iránt – persze ez is rendkívül jó indok a számomra -, hanem úgy összességében már a kisugárzása is olyan. Ezért is húzom fel magam, amikor az étkezés befejeztével anyám rám parancsol, hogy hívjam be Bent a szobámba és az ő szavaival élve barátkozzunk. Mindössze egy nagy sóhaj a válaszom minderre, s ezzel gondolom már le is rí rólam, hogy mennyi kedvem van ehhez az egészhez.
- Mint látod nagyon sok látványosság van itt. Az ott az ágyam, azok polcok könyvekkel meg pár cuccal. Igazán nem mindennapi – mondom gúnyosan, amikor beérünk a szobába. – Van valami ötleted, hogy mivel üssük el az időt? Kártyázni nem akarok, de van varázslósakkja a bátyámnak, ha gondolod vagy tényleg amit csak szeretnél – mosolygok rá.
A szüleink miatt igazából nem akarok rosszban lenni Bennel, de úgy érzem, hogy az egész kapcsolatunk csak felszínes és erőltetett, mert mások azt akarják, hogy jóban legyünk. Végülis addig jó míg csak ennyit kérnek tőlünk és nem mást.

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Bexley Wildfield
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Ben & Bexley 2018-01-16, 22:32

Sponsored content
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Ben & Bexley

Ben & Bexley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal