Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Jonas Black vityillója
  Yesterday at 20:57
Kalandmester

ϟ Farkasálmok
  Yesterday at 18:05
Joyce Brekinridge

ϟ Képességdobás
  Yesterday at 15:25
Felicity Barlow

ϟ Felicity Barlow
  Yesterday at 15:11
Felicity Barlow

A hónap posztolói
Cody Armstrong

Armand Stansson

Daniel G. Paisley

Luna Lovegood

Perselus Piton

Jacob Troops

Christopher Graves

Tim Roberts

Sidney Smallwood

Madeleine Eastwick

Statisztika

Összesen 593 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Felicity Barlow

Jelenleg összesen 39644 hozzászólás olvasható. in 3507 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Jácintláz Hollandiában

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Georgiana Findley
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 248

TémanyitásTárgy: Re: Jácintláz Hollandiában 2017-12-20, 11:25

Oliver & Georgiana

*Továbbra sem nagyon kell figyelnem, hogy kerülgessem az embereket vagy hogy vigyázzak a vállamra, nehogy elsodorjanak. Még a kutyák se nagyon közelítenek meg, ahogy fel-alá futkosnak a parton. Olyannak látom őket, mint holmi bolyhos, négylábú holdak, ahogy gazdájaik körül keringenek, igazán soha el nem hagyva a tömegvonzásuk középpontját jelentő bolygót. Ugyan alapból nem kedveltem soha a kisállatokat a Roxfortban, de bevallom, az utóbbi időben eljátszottam a gondolattal, hogy elmegyek egy menhelyre és megnézem, kiválaszt-e engem valamelyik blöki. Tudom, nagy elhatározás, meg elköteleződés, pont egy kutyával kezdeni a kisállattartást… talán egy törpegolymókkal kéne kezdenem. Még kitalálom.
Annyira elgondolkodtam, hogy majdnem későn veszem észre a lila pulcsis srácot, aki hát ha nem is fellökni készül, de láthatóan nem elég neki a part és promenád több tízméteres szélessége, hogy elkerüljön, feltételezem akar valamit.*
- Ne haragudj, nem értelek.
*Mondom kapásból, mert hát nem értettem a kérdését. Tagoltan beszéltem, így ha beszél angolul, akkor értenie kell. És lám, vált is angolra.*
- Persze, egy pillanat.. * Idő amíg feltűröm kissé kabát- és vastag, kötött pulóverem ujját. Kell még pár pillanat, mire a Patek Philippe órám keskeny számlapján a hajnali fényben ki tudom silabizálni, mennyi a pontos idő.* - 6:13 van. Nem fázol?
*Kibukik a kérdésem, mert hát nehéz nem észrevenni a kabát hiányát. Végigmérem…. próbálom eldönteni, hogy mugli, aki épp tüdőgyulladást és vagy megfagyást szeretne összeszedni vagy mágus, aki hasonló varázslattal él, mint én… mindkét esetben vannak gondok a gondolkodásával, hogy finoman fejezzem ki. Ugyanis ha mágus, tudnia kéne, hogy azért a varázslat nem tartja igazán távol a hideget, a szervezetnek kell a fizikai védelem is, ráadásul egy mugli szemében is igen feltűnő a kabátja hiánya… mindenesetre jó színész lehet, mert élethűen remeg.*
- Nem. Akkor feltételezem értettem volna az első kérdésedet.
*Hát igen, továbbra se vagyok szószátyár, ezért aztán szorítkozom a kérdés pontos megválaszolására, de már nem kezdem csevegésbe magamtól, hogy akkor mégis hova valósi vagyok és ő hova valósi… ez nekem sose ment.*

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Oliver Bailey
Reveal your secrets

Mugli

ϟ Kor : 23
ϟ Hozzászólások száma : 25

TémanyitásTárgy: Re: Jácintláz Hollandiában 2017-11-26, 20:26

Mostanság nem nagyon járom Amszterdam utcáit, már csak azért sem mert szinte már a város minden részén dolgoztam már. Ami nálam azt jelenti, hogy rengeteg Amszterdami embert fosztottam már meg a vagyonától! Persze ezek csak mind ilyen piti rablások voltak, ami nekem épp annyira volt elég, hogy azt a napomat kihúzzam illetve, hogy valamennyit tegyek félre belőle. Ezért is úgy döntöttem, hogy elutazok Hágába egy kis időre, kb. 1 órára volt Amszterdamtól, ami már túl veszélyes volt nekem. Ha továbbá is ott maradok idővel megtalál a rendőrség és már az emberek is fel voltak készülve rám ugyan is figyelmeztették egymást. Tehát most itt vagyok Hágában, és igazából az a nagy helyzet, hogy igen nagy csalódást okozott nekem, már egy jó ideje járom a várost és szinte sehol senki, hideg is van és én sem nagyon úgy vagyok felöltözve mint aki felkészült az ilyen időjárásokra. Egy egyszerű lila pulcsi és egy kék kopott farmer, a fejemen pedig kapucni. Viszont az időjárás most nem számít a lényeg, hogy pénzt kell szerezzek vagy ha nem sikerül nem igen élem túl ezt a napot. Egy jó párszor körbejártam a környéket míg találtam valakit, ugyanis sajnos egyetlen egy gazdag ficsúrt sem láttam, így megelégedtem azzal a lánnyal is akit kiszemeltem végül. Aranyszőke haj, kék szemek épp az esetem. Elindultam hát vele szembe az úton, majd amikor már közelebb értem hozzá leszólítottam. Elsőnek Hollandul, ha ide való akkor megkérem, hogy ajánljon nekem Hágában olyan látnivalókat amiket talán érdemes lehet megnézni, ha viszont nem akkor én fogok neki ajánlani. Mielőtt ide utaztam elégé felkészültem úgy, hogy menni fog.
- Szia, ne haragudj tudnál nekem egy pontos időt mondani? - természetesen erre azért is volt szükség, hogy megfigyeljem milyen telefonja vagy karórája van, esetleg vannak-e különböző ékszerei.
- Egyébként te idevalósi vagy?
Georgiana Findley
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Jácintláz Hollandiában 2017-11-23, 18:38

Oliver & Georgiana

*Lepillantok a hab-pamacsokkal tarkított csizmámra. Ezt nagyon gyorsan le kell takarítani, mert ez a sós hab nem tesz jót a bőrcsizmámnak, de jelen pillanatban még igazából nem érdekel, csak valahol feljegyeztem magamnak a margó szélére. Ahogy azt is, hogy Jessie-nek feltehetően tetszene ez design egy csizmán. Nekem nem annyira, ezért kicsit lerázom a lábam, de felesleges, pár perc múlva újra ugyanolyan lesz. A meglehetősen erős szél folyamatosan hordja ki a hullámok tajtékát, szinte az egész tengerparti föveny most ilyen hab-pamacsokkal borított, valahogy így képzelem el a gyapotföldeket is.
Csak azért nem didergek az erős és meglehetősen csípős november végi szélben, mert egy egyszerű varázslattal gondoskodtam a kellemes hőérzetről. Ettől eltekintve pont olyan vagyok, mint bármely más mugli turista Hágában, aki gyönyörködik a szürke hullámok fehér tajtékjátékában. Najó, ha mugli lennék, valószínűleg öt percnél tovább nem bírnám itt, ilyen testalkattal, hát na, nem vagyok kétszázkilós, aki folyamatosan izzad… persze lehet ők se izzadnak folyamatosan, nem értek hozzá. Öltözékem se viharálló, egyszerű sötétzöld kabát, fekete farmer és bokacsizma. Arcom, kontyba kötött szőke hajam alig látszik ki, törtfehér kötött sálamat jó sokszor nyakam, és egy rétegben orromig hurkoltam. Kicsit azért mégis adni kell a látszatra, nem mellesleg nagyon csinos ez a sál. Fogjuk rá tehát, hogy a sálnak köszönhetően vagyok képes didergés nélkül gyönyörködni a napkeltében idestova negyedórája.
Még elég korán van, alig látni egy-két elkötelezett kutyasétáltatót – feltételezem egyébként nem a korai óra miatt nincsenek többen, hanem a hideg miatt – és talán buliból hazafelé tartó fiatalt, egyébként egészen üres a part és a promenád is. Lassan elindulok a móló felé, azt még szeretném körbe sétálni, és még így is időben fogok a virágpiacra érni, hogy megvegyem Jessie ajándékát. Nem fordítok túl nagy energiát, hogy a hab-pamacsokat kikerüljem, felesleges lenne…. Van is erre valami szólás-mondás, de nem jut eszembe hirtelen, ezen gondolkodok, miközben megtaláltam végre a nedves homok ellenére is a megszokott tempómat, így egyre közelebbinek tűnnek a móló fehér padjai.*

Georgiana Findley
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Jácintláz Hollandiában 2017-11-23, 16:42

Ajánlott tartalom
Reveal your secrets