Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Házpontok 2018-2019
  Yesterday at 15:45
Jacob Troops

ϟ Neira & Ginny
  Yesterday at 10:59
Gwyneira Rousseau

ϟ Keresem a...
  2018-12-09, 15:23
Melissa Greenwood

A hónap posztolói
Jacob Troops

Kieran O'Byrne

Gina Accipiter

Nox Djarum

Luna Lovegood

Madeleine Eastwick

Dane Seoras

Elijah Crowfield

Draco Malfoy

Shanna Griffin

Statisztika

Összesen 595 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Melissa Greenwood

Jelenleg összesen 39827 hozzászólás olvasható. in 3513 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Oli-Oli pénzt keres

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Nox Djarum
Reveal your secrets

Alvilági

ϟ Kor : 31
ϟ Hozzászólások száma : 442

TémanyitásTárgy: Re: Oli-Oli pénzt keres 2017-12-02, 16:50

Nervus rerum gerendarum

Hogy min gondolkodok épp? Nos... Semmin. Tekintetem bár réveteg, kissé céltalan, ám élénkséget tükröz, semmint odaadó bambulást. Nincs konkrét gondolat, ami perpillanat foglalkoztatna, ami engem ismerve akár még aggodalomra is adhatna okot... Kész szerencse, hogy nincs senki, aki egészében ismerjen. Önnön magamat tudatosan beleértve. De hagyjuk is. Léptek nesze zökkent ki az átható nihilből, s a bejárathoz közeledvén formálja azt fokozatosan kimért, misztikuss bájjá, mellyel ifjonti kuncsaftomat fogadom. Elégedett arckifejezést öltök: a csibészes lendület, az a kis csapzott karizma, a bűbájos tökéletlenség... Kedvemre való. Pimaszságot remélek, dulakodó jellemet, melyet végül megtörni kényszeríthetek... Ennek ellenére kifejezetten konszolidált belépőt produkált. Ne sebaj. Ami késik, nem múlik.
- Személyesen. Foglalj helyet. - intek pökhendi lazasággal a szemben fekvő kanapéra, tekintetem szünet nélkül a jövevényt pásztázza. A szokásos protokoll: az első benyomás nyújtotta információáradat.
- Miben lehtek szolgálatodra?
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Oliver Bailey
Reveal your secrets

Mugli

ϟ Kor : 23
ϟ Hozzászólások száma : 25

TémanyitásTárgy: Re: Oli-Oli pénzt keres 2017-11-20, 09:40

London sötét sikátorait járva, melyeknek a vendégei inkább a patkányok, mintsem a dúsgazdag polgárok, aligha fordulna meg bárki fejében ez a hely létezése, én még is itt vagyok most. A ruházatom egyszerű, egy fehér póló egy fekete nadrág. A hajam kócos, semmi érték nincs nálam a hátsó zsebembe lapuló bicskán kívül. Ha idegen emberekkel találkozom mindig nálam van, sokszor megmentette már az életem. De jobb lesz ha egy kicsit sietek ugyanis elméletileg már vár rám egy bizonyos Nox Djarum. Hogy miért is keresem őt? Nemrégiben kaptam egy levelet Katya-tol, röviden az állt benne, hogy ha szeretném akkor összehoz egy találkát nekem egy olyan személlyel akinek rengeteg pénze van és valószínűleg kölcsönt is adna valamiért cserébe, csak meg kell győzzem. Természetesen belementem ugyanis veszíteni valóm nemigen van, így hát haza költöztem Hollandiából egy kis időre. Ha sikerülne rábeszélnem ezt a bizonyos Nox-ot akkor kitudnám hozni a tesóimat a nevelő otthonból, hogy megfelelő körülményeket biztosítsak a számukra. Közben meg is érkezem a pontos címre és bekopogok, ha meghallják a kopogásom akkor megvárom míg valaki beenged ha viszont nem akkor szép lassan óvatosan benyitok. Vigyáznom kell ugyanis nem tudom, hogy kivel van dolgom és úgy rémlik mintha Katya is figyelmeztetett volna. Minél beljebb merészkedem annál jobban az az érzés fog el mintha már nem is a saját világomba lennék, és csak megyek és megyek a szinte végtelen hosszúságú folyosón, olyan mint ami soha nem érvéget. Majd végül is egyszer csak elérek egy ajtóhoz, itt már nem kopogok csak egyerűen belépek, és akkor hirtelen meglátom őt. Biztos, hogy ő lesz az akivel találkoznom kell, elégé bizarr a kinézete, bőre hófehér mintha nem is ember lenne, inkább egy vámpír.
- Üdv, Nox Djarum? - kérdezek rá a nevére.
Nox Djarum
Reveal your secrets

Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Oli-Oli pénzt keres 2017-11-18, 02:37

Nervus rerum gerendarum

Aranyszabály: tudni kell megváratni a népet. Egy nap belefér, kettő elvárás, három feszült izgalom, de a többi... Kockázattal bír. S bár lassan egy hónapja, hogy apró kis balesetem kapcsán volt szerencsém megsínylődni halandó testem jóhiszemű mimóza mivoltát, a mulasztás türelmes, ám kínzó jelenségével karöltve - időnként még mindig ennek a levét kell, hogy szó nélkül lenyeljem. Persze szó se róla, hogy alárendelt pozícióban ténykednék, de az én szakmámban nem árt tisztában lenni egy egyszerű ténnyel: ha nincs kuncsaft, te sem vagy. Ha pontatlan vagy, ha trehány vagy, ha következetlen vagy minden egyes megkötetett üzlet módszeresen beszippant, megcsócsál, emésztget majd kiköp, s hogy túléled-e, csupán a szerencsén múlik. De térjünk is a lényegre, bombabiztos kapcsolati hálóm végett aligha fordulhatna elő velem ilyesmi, csupán akad egy-két naiv delikvens, aki nemes vérén felbuzdulva úgy gondolá, minimális, egyszeri késedelmeim kapcsán több jussot kíván, mint ami az alku ráeső része fényében megilleti; ezt pedig mint tudjuk, nem szeretem. Nagyon nem. De sebaj, játsszon csak a tűzzel, míg fel nem emészti. Ezzel a gondolattal búcsúzom tőle.
Itt ülök hát, cicomás díszpáholyom közepén, a már-már magától értetődő vörös kanapé kényelmében. Testőreim bár fizikális valójukban nincsenek jelen, mégsem érzem hogy védtelen volnék. Több szempontból sem. Ezzel azonban perpill senkit nem fárasztanék. Felegyenesedek, elemem fejemet könyökénél megtámasztott jobb karomtól, s éjfekete cigarettára gyújtok. Pezsgőm is megérkezni látszik, ezúttal - tekintettel a kiemelkedő forgalomra - megkegyelmeztem drága Codymnak, figyeljen csak a vendégseregre; italom önnön lábain mászik be hozzám, bal kacsómat ékesítő tűhegyes karmaim közé szökkenve. Tökéletes összhatás. Egy dolog maradt csupán: némi türelem. Vendéget várok, kiről bár jóformán semmit nem tudok, értékéből nem veszít, mi több: felcsigáz, foglalkoztat. A kibontakozni látszó misztikum gyönyöre, mikor a sötétből veti eléd magát, a sejtett vad, ki a továbbiakban segítségedért esedezik majd. Fincsi. Várom szeretettel.
Nox Djarum
Reveal your secrets

Alvilági

TémanyitásTárgy: Oli-Oli pénzt keres 2017-11-18, 02:34

clown

A hozzászólást Nox Djarum összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2017-11-18, 13:43-kor.
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Oli-Oli pénzt keres

Oli-Oli pénzt keres

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal