Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Stopptúra
  Today at 13:25
Daniel G. Paisley

ϟ Túl sokat tudsz...
  Yesterday at 23:10
Rhys Murdoch

ϟ Tower
  Yesterday at 19:31
Kalandmester

ϟ Hiányzásnapló
  Yesterday at 17:03
Calista Merrick
A hónap posztolói
Luna Lovegood

Cody Armstrong

Eileen Silsbury

Gina Accipiter

Daniel G. Paisley

Shanna Griffin

Megan Smith

Sidney Smallwood

Armand Stansson

Katherine Benedict

Statisztika

Összesen 640 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Loki

Jelenleg összesen 37921 hozzászólás olvasható. in 3432 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Az úszó virágpiac, Amszterdam

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Ninon Delacroix
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 16
ϟ Hozzászólások száma : 46

TémanyitásTárgy: Az úszó virágpiac, Amszterdam 2017-11-16, 08:34

First topic message reminder :

"Amszterdamban található a világ egyetlen vízen úszó virágpiaca, a piac minden standja egy-egy hajón helyezkedik el. Egész évben nyitva van és a tulipántól kezdve a nárciszig bármit megtalálsz, karácsonykor még a fenyőfát is meg tudod venni itt."

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

SzerzőÜzenet
Oliver Bailey
Reveal your secrets

Mugli

ϟ Kor : 23
ϟ Hozzászólások száma : 21

TémanyitásTárgy: Re: Az úszó virágpiac, Amszterdam 2017-11-16, 19:40

Ismételten Amszterdam utcáin járom ahogy az az utóbbi időben megszokott volt már tőlem, olyan embereket keresek akik jómódúnak, tehetősnek látszanak. Hogy miért? A válasz igen egyszerű, a vagyonukra illetve a különböző értékes dolgaikra fáj a fogam, még pedig azért, hogy minél rövidebb időn belül megszerezzem azt a pénzt ami a tesóim "kiszabadításához" szükséges. A kinézetem most rendezettebb a megszokottnál, ugyanis általában kócosan, minél lazább, kényelmes ruhákat szoktam hordani, de mivel gazdag embereket szeretnék kirabolni nem elhanyagolandó a kinézet sem, ezért ilyenkor érdemes adni rá. Természetesen nem spilázom túl, egy bőrdzsekibe egy fehér pólóba illetve egy kék farmerbe vagyok felöltözve, egyszerűen nem kitűnve a tömegből. Az úti célom pedig nem más mint az úszó virágpiac, rengeteg ember szokott ott megfordulni, csak közel kell férkőzzek egy-kettőhöz aztán már megy könnyedén mint a karikacsapás. Egy jó párszor körbejártam a piacot míg találtam valakit, ugyanis sajnos egyetlen egy gazdag ficsúrt sem láttam, így megelégedtem azzal a lánnyal is akit kiszemeltem végül. Első ránézésre nem tűnt annyira jómódúnak, de felfigyeltem rá a viselkedése alapján, ugyan is úgy tűnt, hogy nagyon óvatos, mint akinek van oka óvatosnak lenni hisz olyan dolgok rejtőznek a zsebében ami értékes lehet. Zsebre dugott kéz, fura viselkedés, kissé zaklatottnak tűnt közben pedig nézelődött figyelte a virágokat. Vártam egy kicsit míg lecsapok ugyanis biztosra szerettem volna menni ezért vártam hátha vásárol valamit de nem tette meg, csak nézelődött. Ezért nem inkább nem is vártam tovább, nem győztem várni tovább elindultam felé, a közelébe férkőztem úgy, hogy ne vegye észre majd én is elkezdtem bámulni a virágokat, holott igazán nem is érdekeltek.
- Hát nem gyönyörűek ezek a virágok - szólítottam meg egy mosoly kíséretében. Utálok jó pofizni de van amikor sajnos muszáj.
- Hogy hívnak? - kezdtem neki az ismerkedésnek, közben végig mértem a szememmel közelebbről is.
Ninon Delacroix
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Az úszó virágpiac, Amszterdam 2017-11-16, 18:30

[You must be registered and logged in to see this link.]

Oliver & Ninon

Lehet, hogy megint költözünk. Mondhatnánk, hogy ez utazás csak apa-lánya program, és az iskola így is tudja, de ez több annál. Persze, hisztiztem már nem egyszer, hogy mennyire szar két-három évente teljesen új életet kezdeni új személyazonossággal, de a tények azok tények, és én hiszek apának. Üldöznek minket, és el kell tűnnünk, mielőtt ugyanaz történik velünk, mint anyával. Véglegesen eltűnünk az élők sorából.
Apa mindent megtesz, hogy ezt a másfél évet még biztonságban a Beauxbatons-ban tölthessem, de fel kell készülnünk arra, hogy hirtelen kell váltanunk. Éppen ezért vagyunk itt, Amszterdamban. Ha ide költöznénk ugyan kifogytunk a varázsló sulikból, mert a drumstrangot es a beauxbatonst már kipipáltam, a Roxforttól pedig teljesen elzarkozott apa, de talán egyszerűbb lenne, ha mugliként élnénk tovább, hiszen ő úgy is az.
Szétválltunk, ő lakásokról érdeklődik, engem viszont sokkal jobban érdekel az úszó piac. Nem vagyok egy nagy művész lélek, de azért szívem és szemem van, szóval egész tetszetősek ezek a gazok es az egész hely hangulata. Próbálom szokni a környezetet, elvegyülni az emberek között, hátha tényleg hátra kell hagynunk mindent. Nyüzsgés van és élet, teljes összevisszaság, szóval tudom mi az első alapszabály: kezeim a zsebemben az összes értékemen, ami esetemben egy mobil és egy kevés készpénz, ha valami nagyon megtetszene. De annyira utálom nézni apa gondterhelt fejét a pénzügyekben, hogy úgy se veszek semmi drága vagy haszontalan dolgot.
Egyszeru kék pólóban, fekete dzsekiben farmerban sétálgatok dokkról dokkra nézelődve, semmi különös nincsen rajtam csak talán az erősen sötétre kihúzott szemem.
Ninon Delacroix
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Az úszó virágpiac, Amszterdam 2017-11-16, 08:34

"Amszterdamban található a világ egyetlen vízen úszó virágpiaca, a piac minden standja egy-egy hajón helyezkedik el. Egész évben nyitva van és a tulipántól kezdve a nárciszig bármit megtalálsz, karácsonykor még a fenyőfát is meg tudod venni itt."

Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Az úszó virágpiac, Amszterdam

Az úszó virágpiac, Amszterdam

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

+