ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:58-kor
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Hermione&Cormac - Page 2 I_vote_lcapHermione&Cormac - Page 2 I_voting_barHermione&Cormac - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Hermione&Cormac - Page 2 I_vote_lcapHermione&Cormac - Page 2 I_voting_barHermione&Cormac - Page 2 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Hermione&Cormac - Page 2 I_vote_lcapHermione&Cormac - Page 2 I_voting_barHermione&Cormac - Page 2 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Hermione&Cormac - Page 2 I_vote_lcapHermione&Cormac - Page 2 I_voting_barHermione&Cormac - Page 2 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Hermione&Cormac - Page 2 I_vote_lcapHermione&Cormac - Page 2 I_voting_barHermione&Cormac - Page 2 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Hermione&Cormac - Page 2 I_vote_lcapHermione&Cormac - Page 2 I_voting_barHermione&Cormac - Page 2 I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Hermione&Cormac - Page 2 I_vote_lcapHermione&Cormac - Page 2 I_voting_barHermione&Cormac - Page 2 I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Hermione&Cormac - Page 2 I_vote_lcapHermione&Cormac - Page 2 I_voting_barHermione&Cormac - Page 2 I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Hermione&Cormac - Page 2 I_vote_lcapHermione&Cormac - Page 2 I_voting_barHermione&Cormac - Page 2 I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Hermione&Cormac - Page 2 I_vote_lcapHermione&Cormac - Page 2 I_voting_barHermione&Cormac - Page 2 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 50 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 50 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Hermione&Cormac

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Cormac McLaggen
Reveal your secrets
Cormac McLaggen
Griffendél

TémanyitásTárgy: Hermione&Cormac   Hermione&Cormac - Page 2 Empty2017-09-05, 15:56


First topic message reminder :

***



[You must be registered and logged in to see this image.]
hold on to what you're feeling
that feeling is the best thing [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Cormac McLaggen
Reveal your secrets
Cormac McLaggen
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Hermione&Cormac   Hermione&Cormac - Page 2 Empty2017-09-12, 19:32





Hermione & Cormac

you and me makes the love complete

[You must be registered and logged in to see this image.]



Ami engem illet, sportzakóban, és egy pólóban vagyok. Alulra sötét vászonnadrágot húztam, a hajam kissé belőve, hogy legyen valami tartása, hiszen a sötétszőke göndör tincsek nagyon rakoncátlanok tudnak lenni. Még van valamennyi időnk a bál előtt, de kétségkívül az utolsó utáni pillanatban jut eszembe, hogy akár együtt is mehetnénk. Nem vagyok olyan randizós típus, szokásom inkább élesben flörtölni, és lekapni valaki a bulik folyamán, de ezúttal.. Tényleg ennek van logikája, hogy azzal menjek, akivel már eleve kerülgetjük egymást. Remélhetőleg ő is így gondolja, mert egyértelműen megvan a szikra, csak be kell látnia, hogy eddig teljesen másféle stílusban foglalkoztam a lányokkal, mint ahogyan őt sem láttam még túlságosan sokszor pasizni, ez így most mindkettőnknek teljesen új terep. Amikor meglátom őt, az amúgy egoista, arrogáns stílusból is sokat levesz az a tündöklés, ahogy most kinéz. Az én dögös Grangerem teljesen jól elkapta a fonalat, megvan az az arany középút, ami eddig sosem sikerült. Annak sincs értelme, ha nyakig garbóban van, de neki a prostis stílus sem áll jól. A szolid smink, és a testét fedő, ám sokat sejtető ruha ezúttal a tökéletes választás. Nem csoda, hogy úgy kell becsuknom a számat. Ha ezek után tényleg valaki mással megy el, bárki legyen is az, minimum eltöröm az illető állkapcsát. Még ha trollvér is folyik az ereiben. A kezemet nyújtva segítem le az utolsó lépcsőfokról.
- Jóestét kislány! Csakis rád, na mit saccolsz?
– Húzogatom fel a szemöldökömet, lágy csókot intve a karcsú ujjakra, ha végre a tenyerembe kaphatom a kezét. Ezzel együtt nem tudom kihagyni a puszit sem, továbbra is csak az arcára. Mégis, a metódusban semmi baráti nincsen, egy pillanattal továb érünk egymás arcához, hogy beigyuk a másik illatát is. – Azt hiszem elszúrtam ezt a meghívósdit. Szánom-bánom, de.. ezzel együtt is oda vagy értem, úgyhogy mit is szabadkozom, ugye?
– Húzom magamhoz a derekánál fogva. Lenézek úgy deréktájban, hogy megszemléljem az amúgy nagyon is testhezálló költeményt. – Nagyon csábos valaki.. De persze te is egész.. csini vagy.





♫ Sway ♫ credit by lena







[You must be registered and logged in to see this image.]
hold on to what you're feeling
that feeling is the best thing [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Hermione.Granger
Reveal your secrets
Hermione.Granger
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Hermione&Cormac   Hermione&Cormac - Page 2 Empty2017-09-10, 13:23


[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Hermione & Cormac

[color=#757287] A szokásos, bál előtti lázban égek most is, hiába Cormac McLaggen lesz a partnerem. Az a McLaggen, akit egy-két évvel ezelőtt még ki nem állhattam, most pedig vele készülök elmenni az októberi bálra. Kissé hihetetlen még számomra is a dolog, talán ez is az egyik oka annak, hogy senkinek egy szót sem szóltam erről. Ráérnek akkor rádöbbenni a dologra, amikor már együtt lépünk be a terembe, addig pedig hadd találgassanak. Hallottam már a szóbeszédeket a folyosókon, miszerint Ron és én ismét összemelegedtünk és ő fog magával vinni, de ebből semmi sem igaz. Egy ideje már nem beszélek a fiúval, főleg amióta rájött, hogy Cormaccel találkozgatok, akit ő valamilyen ismeretlen okból kifolyólag ősellenségként kiáltott ki. Nem is tartom valószínűnek, hogy a közeljövőben lesz valami köztünk, mivel már egyáltalán nem érdekel. Barátként természetesen továbbra is számon tartom, de nagyon úgy néz ki, hogy ő még ennyire se méltat engem. A gyerekes hisztikre pedig egész egyszerűen nincs időm, fontosabb dolgok is akadnak a világon a férfiúi büszkeségnél.
Például a bálon viselt ruha kérdése... Igen, jelenleg ez az, ami a legjobban izgat, hiszen nem mindegy, miként jelenek meg egy ilyen eseményen. Nem igazán kedvelem a habos-babos, fodros ruhákat, így ezek egyből ki is lettek lőve, amint beléptem egy roxmorts-i üzlet ajtaján. A gond itt csak annyi volt, hogy ezek a legnépszerűbbek a lányok körében, szóval a választék eléggé visszaesett, így egy kézre eső katalógusból kellett rendelnem, ami kissé megdobta ugyan a ruha árát, de egy cseppet se bántam a dolgot. A sötétkék anyag szinte abban a pillanatban levett a lábamról, amint kinyitottam a dobozát, amikor pedig felpróbáltam... Mintha csak rám öntötték volna. A hajam és a sminkem pedig igazán lázadó stílust képviselnek, habár nem pont ez volt a célom, de ehhez a ruhához kifejezetten ilyesmi illik. Nem túlzottan ünnepi, mégis elegáns és felszínre hozza bennem azt a nőt is, akivel már régen volt alkalmam találkozni. Elvégre, olyan ritkán hívnak el az ellenkező nem tagjai, hogy talán csak a Trimágus Tusa volt az az alkalom, amikor legutoljára így kicsíphettem magam.
Némileg remegő térdekkel lépkedek hát lefelé a klubhelyiségbe vezető lépcsőn, ahol jó eséllyel Cormac már vár rám. Csak remélni tudom, hogy nem lőttem túl a célon a sminkkel, de hát ez egy bál, teljesen természetes, hogy igyekszem a lehető legjobbat kihozni magamból. Meg természetesen azt is, hogy jól vettem le a felém küldött jeleket és valóban szeretné, ha én mennék vele a bálba. Konkrétan ugyan még nem hívott el, de a viselkedése és a kettőnk között történt dolgok mind-mind erre utalnak. Elvégre, randizgatunk egymással, ismerkedünk és talán még azt is sejti, hogy megsértődöm, ha nem velem megy el az ünnepségre.
- Szia! - lépek elé szélesen mosolyogva, amikor végre odaérek és megpillantom. [i][b]- Vársz valakire?
Hát persze, hogy vár: rám. Nem is tudom, miként reagálnék, ha kiderülne, hogy valaki mással szándékozik elmenni, de nem, ez nem történhet meg... Mintha még egy házibulit is emlegetett volna, ami később lesz, arra pedig ez a ruha is kiválóan alkalmas. Pont emiatt is esett rá a választásom, no meg azért is, mert ma nem szeretnék az az unalmas, könyveket bújó Hermione Granger lenni, akit mindenki ismer. Most az egyszer bennem is lehet valami vad, elengedhetem magam Cormac mellettt.

[You must be registered and logged in to see this image.]


♫ Zene ♫ ◊ Aktuális viselet ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
Cormac McLaggen
Reveal your secrets
Cormac McLaggen
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Hermione&Cormac   Hermione&Cormac - Page 2 Empty2017-09-05, 15:58





Hermione & Cormac

you and me makes the love complete

[You must be registered and logged in to see this image.]



Érdekes dolog az idő, hiszen még csak most kezdődött a tanév, de máris mindjárt október vége. Elérkezett a szokásos halloweeni ünnepség, amelynek szertartásosan két része várható. Az egyik a hivatalos iskolai bál, amikor a tanárok szigorú felügyelete mellett kell kulturáltan szórakozni. A második fele a lényeg, egy nagyszájú, népszerű haveromnál Roxmortsban lesz az igazi házibuli, ahol majd elkezdődik az ereszd el a hajamat. Kiváncsi vagyok, hogy Hermione mennyire hajlamos elengedni magát. Láttam már inni, de mindig visszavett, amikor ráébredt, hogy már kezdte eldobni a gátlásait. Nem, tulajdonképpen neki nem is áll jól, hogy zülleni kezdjen, és hát én is sportember vagyok, és nem szokásom éjszakába nyúlóan bulizni, de ezúttal lehet, hogy mégiscsak lesz értelme. Hermione értelmes lány, vele érdemes minőségi időt tölteni. Igazából eddig el se hívtam, mert valahogy logikus, hogy együtt megyünk, szó szerint felakasztom magamat, ha kitalálja, hogy valaki más már elhívta. Hallottam, hogy évekkel ezelőtt volna nagy hiszti belőle, hogy Weasley csak tartaléknak szánta őt. Én viszont senki mást nem hívtam eddig, és ma este várható a buli. Találkoztunk a napokban, de csak célozgattam eddig, meg volt pár kacsintgatás a részemről, ám más lányokkal nem láthatott, így lassan nem árt biztossá, hivatalossá tenni a dolgot. Lányból van, ezért biztosan örül az ajándéknak. A bál kezdődik majd előbb, ezért egy szép, csuklóra húzható virág-karperecet hozok átlátszó dobozba csomaoglva. Elszalasztom érte az egyik lányt, aki a klubhelységben ücsörög. Működnie kell a dolognak, miatta kész vagyok valamennyit változtatni, és az utóbbi időben kizárólag vele törődök, még ha csak csigatempóban is haladunk, de jó így.

♫ Sway ♫ credit by lena







[You must be registered and logged in to see this image.]
hold on to what you're feeling
that feeling is the best thing [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Cormac McLaggen
Reveal your secrets
Cormac McLaggen
Griffendél

TémanyitásTárgy: Hermione&Cormac   Hermione&Cormac - Page 2 Empty2017-09-05, 15:56


***



[You must be registered and logged in to see this image.]
hold on to what you're feeling
that feeling is the best thing [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hermione&Cormac   Hermione&Cormac - Page 2 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hermione&Cormac
» Cormac és Hermione
» Cormac & Annie
» Cormac & Izabelle
» Cormac && Hazel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Griffendél-torony-
Ugrás: