Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

1999-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy a '98-99-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ A Black Birds Tokyo-ban
  Yesterday at 16:20
Alicia Geller

ϟ Ninon Delacroix
  Yesterday at 14:23
Ninon Delacroix

ϟ Graves & Cody
  Yesterday at 14:07
Cody Armstrong

ϟ Zeneajánló
  Yesterday at 10:57
Audrey Jensen

ϟ Nox Djarum
  Yesterday at 10:50
Megan Smith
A hónap posztolói
Graves Matlock

Cody Armstrong

Georgiana Findley

Nox Djarum

Megan Smith

Quessena Melchys

Elijah Crowfield

Luna Lovegood

Calista Merrick

Seraphin McCaine

Statisztika

Összesen 564 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: River

Jelenleg összesen 32842 hozzászólás olvasható. in 3070 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Beauxbatons - Ninon&Charlie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Ninon Delacroix
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 16
ϟ Hozzászólások száma : 15

TémanyitásTárgy: Re: Beauxbatons - Ninon&Charlie 2017-10-11, 21:06

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]

Charlie & Ninon

A szimpatikus tanár sráccal való beszélgetés kimondottan üdítően hat rám, főleg, mert a tudat, hogy egy angollal beszélek valamit megmozgat  bennem. Na nem a brit pasik a zsánereim, nem erről van szó, hanem arról, hogy évekkel ezelőtt, már majdnem tíz éve, éltem ott is. Igen, éltem, sőt, azt hiszem ott is születtem. Az emlékek furcsán megszakadnak, amikor megpróbálok vissza emlékezni olyan régre, így nem is gondolok bele mélyebben, csak élvezem, hogy egy furcsa bizsergés fut át rajtam a társaságában. Amikor viszont elüti az óra az egészet besereglik a sok csinoska francia leányzó, és a nem kevésbé elhanyagolható elegáns fiatal srácok is.
Az órán egyetlen egyszer sem szólalok fel, a háttérbe vonulva figyelem a férfit, a magam kihívó kis félmosolyával, de ez nem jelenti azt, hogy innentől lezártnak tekintem a beszélgetést. Nem-nem, én tudni akarok még a sárkányokról és alkalomadtán Angliáról is. Ahogy megszólal a csengő felállok a helyemről és egy kis papirkát teszek le a tanári asztalon, lefordítva.
Találkozzunk délután a sárkányoknál.
Hiheti randevúnak, amennyiben van olyan perverz, hogy ne zavarja a tíz év korkülönbség, de valójában egyáltalán nem szánom annak. Ez ott és akkor kiderül, mert abban biztos vagyok, hogy el fog jönni. Ha másért nem, azért, hogy ne ölessem meg magam a sárkányokkal.

// Köszönöm  a játékot, de már nagyon rég óta nem írtál és nem is jelezted a szándékodat, szóval lezártam ezt a játékot. Hagytam bőven lehetőséget arra, hogy a karakterek amikor tudod vállalni a maximum 2 hetes köröket - persze minél gyakrabban írunk annál jobb -, akkor új játékot kezdjünk! Csak üzizz, és én szívesen belevágok újra.

***JÁTÉK LEZÁRVA *** //

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Ninon Delacroix
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Beauxbatons - Ninon&Charlie 2017-09-16, 12:40

Charlie & Ninon

Bátorságból nincsen hiány, talán megfontoltságból annál inkább. Szeretek belefutni random dolgokba, és a testi épségemet nem nagyon szoktam figyelembe venni. Lehet, hogy túl nagy hatással volt rám az a skandináv, morózus iskola, a sok észak és nyugat-európai diákkal. Voltak ott szabályok és vasfegyelem, ha egy feljebbvaló a közelben volt, de ha nem...
Keménykedés, szekálás, titkos párbajok. Itt persze teljesen más a helyzet, hiszen hiába van tömve az iskola varázshasználókkal, teljesen más a mentalitás, nem igazán állnak bele küzdelmekbe, persze van néhány top díva, akik cicaharcot vívnak a hatalomért, de akkor is teljesen más.
Az, hogy tapadnak rám a szokások, az pedig csak abból fakad, hogy apám állandóan azt súlykolja belém, hogy olvadjak be, ami nem az erősségem, de azért tudat alatt igen is próbálkozom. Csak a nyelvek és ilyen apróságok sikerülnek, de azért próbálkozom.
A saját viccén csak kicsit megcsóválom a fejem és mosolyt villantok. Azért nem kell az egóját tovább növelni, hiszen úgy tűnik, hogy magabiztosságból van benne éppen elég. De valószínűleg ha valaki hatalmas sárkányokkal dolgozik, toppon kell lennie ilyen dolgokban, hiszen gyorsan kell lereagálnia ha valami katasztrófa van készülőben. - Ninon Delacroix, hatodéves. Ahogy az osztály többi része is az az ajtón túl. A professzor úré pedig... - pillantok le az ezévi tanrendre, amit nagyon kecsesen szorgalmasan ráncbaszedtek az iskola kezdésre. - ...Monsieur Charles Weasley. - nézek fel a papírról a vörös fickóra, aztán az órára. Már csak pár perc van kezdésig, és ezúttal nagyon is érdekel, hogy milyen évnek nézünk elébe. Vajon már az első órán kisétálunk a sárkányokhoz, vagy először valami oktatásfélével áll elő? Olyan fiatalnak tűnik, képtelen vagyok rá tanárként nézni, továbbra is kekeckedős, kihívó pillantásokkal és félmosollyal méregetem.
Charlie Weasley
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 26
ϟ Hozzászólások száma : 8

TémanyitásTárgy: Re: Beauxbatons - Ninon&Charlie 2017-09-10, 16:03

Ninon& Charlie

Tetszik a csaj stílusa, lazább és emberileg valószínűleg sokkal többet ér, mint a többi itteni, francia liba, bár kicsit könnyen befolyásolhatónak tűnik, gondolok itt a kecses nyújtózkodására, de ezt leszámítva tényleg szimpi a csaj, ha az esze is így jár, mint a nyelve, akkor már jól jártam vele. És ha fele annyi bátorsága van, mint amennyit kimutat, akkor a kedvencem lesz ezalatt az idő alatt.
- Nem, sárkánygondozótól függ, engem szeretnek, hiszen én tudok csak olyan állatiasan viselkedni, mint ők. - mondom, s közben a saját viccemen röhögök. Zseniális vagyok, na. - Az általánosítás a főbűnöm. - jegyzem meg, s közben visszacsúsztatom a táskámba a labdámat. - Magam tanultam, egy francia kollégám segítségével. De hidd el, nekem nem kell a szerelem nyelve ahhoz, hogy hódítsak. - viccelem ezt is el, mint mindent. - Egyébként, becses nevét megtudhatnám? Legalább egy valakiével legyek tisztában.
Ninon Delacroix
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Beauxbatons - Ninon&Charlie 2017-09-10, 12:36

Charlie & Ninon

Kicsit furcsának találom ezt a vendég előadó fazont, nem is tűnik valami tapasztalt vénségnek az oktatás terén, lehet, hogy nem is professzor alapjáraton. Meg ahogy feláll aztán labdával foglalja le a kezét, kicsit olyan különc és flúgos, pont annyira nem illik ide, mint amennyire én. Kicsit megcsóválom a fejem és elmosolyodok a kacér szavakon. - Majd meglátjuk. - visszhangzom, kicsit olyan hangon, ami jelzi, hogy szerintem nincsen sok esélye a lányok kenyérre kénéséhez. Nem arról van szó, hogy rosszul néz ki, bár kicsit alacsony és a vonásai sem egy tipikus szépség ideált képviselnek. Egész egyszerűen nem olyan könnyű elkápráztatni azokat, akik a szerelem nyelvén beszélnek és akiknek a romantikus francia pasik csapják a szelet.
A témaváltásomra elég látványosan reagál, amitől csak még nagyobb lesz a mosolyom és lazán nyújtózok egyet a széken kinyújtva a tagjaimat az ég felé. Ugyan doromboló hangot nem adok, még is úgy nyújtózom, mint egy kecses nagymacska és ebben semmi kacér vagy csábító nincsen, egészen egyszerűen ahol éppen járok, ragadnak rám a dolgok. Legyen az szó a francia nyelvről, amit sikerült anyanyelvi szinten elsajátítanom, vagy éppen néhány szokásról, mint például egy-két kecses mozdulat. Pedig előtte a Drumstrangban, na ott hordhattam akár acélbetétest és düböröghettem mint egy dömper a folyosókon, sőt ha nem tettem volna akkor löknek simán vállal a falnak, mint gyenge püfölhető újgyerek.
- Altatódal egy sárkánynak? Mindegyiknél beválik, vagy ez olyan egyénfüggő? Az általánosításért meg köszi minden nő nevében. - nevetek kicsit fel, bár ebben benne van az is, hogy érzem, hogy nyűglődik a nyelvvel. - Honnan tanultál franciául? Mert ha fizettél érte, kérd vissza a pénzt. - szólok be lazán, de látszik a mosolyomon, hogy egyáltalán nem akarom elriasztani ezzel attól, hogy próbálkozzon, tényleg csak játszom. Ha ő lazázik meg labdázgat, akkor úgy érzem zöld lámpát kapok a szúrkálódáshoz.
Charlie Weasley
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Beauxbatons - Ninon&Charlie 2017-09-03, 20:47

Ninon& Charlie

Diákként inkább húsz perccel később, mint előbb érkeztem meg az órákra, de az ilyen alkalmakkor pályám kezdete óta mindig időben megjelenek, így amikor a lány felhozza, hogy még bőven van idő az óráig, lazán megvonom a vállam.
- Az idő már nem dolgozik ellenem. - teszem hozzá, s közben kihúzom a táskámból az egyik kisebb labdámat. Ez van, hiperaktivitásomat valahogy le kell vezetnem, mikor egy helyben ülök, így elkezdem dobálni egyik kezemből, a másikba a kis, pöttyös labdát.
- Nos, általában a nők elolvadnak szerény személyemtől, majd meglátjuk mit hozok ki belőletek, franciákból. - mondom és közben megvillantom kacér mosolyom. Aztán arcom kissé elkomorodik, mikor említi a mennydörgő jelenlegi állapotát. Megjegyzése arra enged következtetni, hogy kiszimatolta hol tartjuk az állatokat, tehát igazából közvetlen veszély fenyegette a sárkányok közelében, de nem látszott annyira felelőtlen kis csitrinek, hogy megsimogassa mondjuk őket, szóval lazára veszem a dolgot.
- Altatódalt dúdolok neki általában. Egyébként igazi nő, ha rájön a hiszti, olyan balhét csap, hogy csak na. - de nem az én nyelvem ez a francia, alig áll a számra néhány szó.
Ninon Delacroix
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Beauxbatons - Ninon&Charlie 2017-09-03, 12:23

Charlie & Ninon

Kicsit elmosolyodom, amikor látom a szemén, hoy meglepődött, hát ez is volt a cél. Jó is így köszönteni egy új előadót, hogy már is kizökkentjük a magabiztosságából. Bár csak néhány napig lesznek itt a sárkányok, meg gondolom ő is, szóval az ember lehet azt hinné ennyi időre felesleges foglalkozni az ismeretséggel vagy szekírozással. De ez az ember nem én vagyok, valahogy egyszerre tudok mindennel és semmivel se törődni. Furcsa egyveleg, de a sok költözésnek hála tökéletesen tartható.
Franciául szólal meg, még ha eléggé töri is, de nem váltok át angolra, legalább addig is gyakorolja a nyelvet. Én megtehetném, hogy beszélek vele angolul, de az iskolatársaim és a tanáraim a saját hazájukban a saját nyelvükön beszélnek.
- Az óra csak kilenckor kezdődik, kicsit elsiette. Még 17 perc. - biccentek a mögötte lévő mágikus óra felé, ami elegánsan pörgeti az ezüst szerkezetes mutatóit. Még az utolsó szertárban is ilyen csicsás órák vannak.
- Nem akarom megbántani, inkább csak felkészítem, hogy a kiejtése miatt elvárhat a buta libáktól néhány kis kuncogást. Igazából, akármit is mond, elvárhat egy kis kuncogást, mert ezek mást se tudnak, csak kuncogni. - mosolyodom el, és a hangnemem egyáltalán nem rosszindulatú. Persze, a beképzelt top dívákat rühellem, de rajtuk kívül azért vannak itt jó fej kuncogósak is. - A Mennydörgő mindig ilyen nyugodt utazás után vagy csinált vele valamit? - kérdezem, csak úgy, nem mintha nem lenne titkos, hogy hol vannak a sárkányok éppen.
Charlie Weasley
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Beauxbatons - Ninon&Charlie 2017-09-03, 10:58

Ninon& Charlie

Lehetnék most az a kemény macsó srác, aki azt mondja, hogy nem ijedtem meg, de azt bevallom, meglep, hogy nem vagyok egyedül a kis teremben. A lányra emelem a tekintetem, aki egyáltalán nem hasonlít a francia tömegre, még kedves sógornőmtől, Fleur-től is, teljesen elüt a külseje.
- Ne haragudjon Madame! - mondom a franciát törve, megbánást színlelve. Gyorsan lekapom a lábam az asztalról és egy pálcaintéssel eltüntetem róla bakancsomnak még az emlékét is. - Ennyi lenne az osztálylétszám? - kérdezem a lánytól, mosolyt kanyarítva az arcomra. Közben felállok székemből és nekitámaszkodok az asztal szélének, kezeimet összefonom mellkasom előtt.
Ninon Delacroix
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Beauxbatons - Ninon&Charlie 2017-09-03, 10:46

Charlie & Ninon

Mint minden évben, a tökéletes, elegáns, kifinomult Beauxbatons egy nagy durranással kezdi az évet, hogy elkényesztesse a csillagokat verdeső tandíjat fizető diákjait. Múlt évben ez egy lovagoltatás volt mindenkinek pegazus lovakon, amit én persze passzoltam, most meg sárkányokat hozattak valahonnan. Aszurdnak tűnik az egész, csak felvágásnak, hogy ezt is megtehetik, de most, kivételesen, jól beletaláltak. A sárkányok elképesztő teremtmények, erősek, hatalmasak, és a tüzük porrá pörkölheti az embert. Persze nem öngyilkossági okokból szöktem ki az iskola épületéből, hogy a fák között végignézzem a sárkányok, és a vörös hajú idomáruk érkezését. Tisztes távolságot tartva is sikerült megállapítanom, hogy a magyar mennydörgő a legcsodálatosabb lény, amivel valaha dolgom volt. Elképesztő, hogy évekkel ezelőtt, a Trimágus tusa bajnokai sárkányokkal vetekedtek az egyik próbán. Lehet, hogy Harry Potter pont ezzel a mennydörgővel... Bár azt hiszem, az a példány minden volt, csak nem nyugodt. Mikor a pasi elindul a kastély felé, én is sietve, az évek alatt megismert rövidebb utakon végigosonva megyek vissza, megelőzve. Senki se furcsállja, hogy kintről jelenek meg, ahogy azt sem, hogy a halványkék selyemruhám rajtam egyáltalán nem néz ki úgy, ahogy rajtuk. Nem olvadok be a tömegükbe, a blúzom a hasamnál összekötözve, a szoknyám széle felhasítva - bár inkább lennék nadrágban, de azt még nem sikerült elérnem -, a kalapom valahol a szobámban a földön, és a kis elegáns sminkjükhöz képest az én szememen vastag fekete kontúr van.
Tudom, hogy merre lesz a bevezető sárkányos óra, és mi vagyunk az az osztály, így azonnal arra veszem az irányt és bemegyek a terembe, mielőtt a tanár beérne. Még bő negyed óra van kezdésig, és a többiek vannak olyan jól neveltek, hogy a csengő megszólalásával rendezetten vonulnak be, mint a birkák. Az ajtó mögé lépek, és megvárom, míg a vörös pasi beér, és amikor a tanári asztalhoz sétál, csak akkor ülök le, mintha mindig is ott lettem volna. A cipőmet is lecseréltem a lapos kék topánkáról egy morózusabb bokacsizmára, de így is sikerül nesztelenül leülnöm. Persze, ő meg azt hiszi egyedül van és fel is dobja a lábát, mire engem észrevehet. A szemöldököm felszalad, és kihívó tekintettel bámulok rá.
- Na de tanár úr, nem gondolja, hogy az asztal több tiszteletet érdemel, minthogy a bakancsáról csöppenjen rá mocsok? -  kérdezem, folyékonyan, franciául, miközben kicsit megbillentem a fejem. Nem olyan, mint az itteni tanárok, ezek mind karót nyeltek vagy finom művészek, cseppet sem ilyen bakancsos neveletlen bunkók.
Pont ezért jön be, már az első pillanattól.  
Charlie Weasley
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Beauxbatons - Ninon&Charlie 2017-09-02, 22:52

Ninon& Charlie

Az égre emelem tekintetem, s letörlöm gyöngyöző homlokom.A sárkányoknak még a sima levegő vétele is forró, akár a tűz és még így is, hogy alszanak, iszonyat hangosak. Ez van, szegénykéim mindig horkolnak. Három gyönyörűséget hoztam el ide, Franciaországba, egy kis időre idehívtak vendég professzornak, és nem volt szívem ellent mondani a meghívásra.
Rápillantok az ukrán acélhasúra, aki éppen átteszi egyik szárnya alól, a másik alá a kis fejecskéjét, a román hosszú szarvú hosszan kifújja a levegőt orrán, s füstfelhő száll fel, a magyar mennydörgő, pedig olyan nyugodtan el van egy helybe, mint előtte soha.
Látványuk mosolyt csal arcomra, majd hátizsákomat felkapva hátamra, indulok el a franciák varázsló iskolájába, de előtte meghagyom az őrvarázslóknak, hogy távollétemben egy pillanatra se tévesszék a gyönyörűségeket szem elől.
A kastélyig vezető, meredek út teljesen olyan mint a Roxfort-i, csak úgy érzem valamennyivel rövidebb és a környezet is kellemesebb. Ezek  a franciák, még a levegőjüket is telefújják drága parfümökkel.
Az iskolába beérve először az igazgató nővel beszélek, aki eligazít egy tanterembe. Belépve a kis helyiségbe némi dohos szag csapja meg az orrom, ami arra enged következtetni, hogy nem rég ez a hely raktárként funkcionált, csak mostanra alakították át. Ledobom táskámat a tanári asztalra, lehuppanok a párnázott székre. Nem törődve avval, hogy bakancsom tiszta sár, felcsapom lábaimat a tölgyfából készült asztalra. kezeimet tarkómra helyezem és készen állok az első osztály fogadására.
Sponsored content
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Beauxbatons - Ninon&Charlie

Beauxbatons - Ninon&Charlie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

+

Similar topics