Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

1999-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy a '98-99-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Ereklyeraktár
  Today at 15:17
Neal Charmaine

ϟ Az elveszett húgom
  Yesterday at 21:25
Oliver Bailey

ϟ Levéltári kincsek
  Yesterday at 16:43
Cody Armstrong

ϟ A Black Birds Tokyo-ban
  Yesterday at 16:29
Alicia Geller

A hónap posztolói
Nox Djarum

Megan Smith

Cody Armstrong

Luna Lovegood

Ivarn-vo Inor

Leticia Samuels

Jade Wilson

Grayson Paisley

Graves Matlock

Georgiana Findley

Statisztika

Összesen 575 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Sheree Parks

Jelenleg összesen 33317 hozzászólás olvasható. in 3113 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Aki keres, talál

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Soraya Wilkinson
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 46

TémanyitásTárgy: Re: Aki keres, talál 2017-09-01, 11:01

A szakma amit választottam - igazából csak poénból - minden gondolatomat felülmúlta. Őszintén sosem gondoltam volna, hogy majd lesz valami ami engem is elkezd érdekelni, amiért majd úgy fogom érezni megéri tanulni és kűzdeni kicsit. Nagyon beleéltem magam és ezzel együtt változtam is. Felnőttem? Talán. Egyszerűen már csak visszagondolni sem tudok arra a régi Sorayara, aki az első hét évét éppen hogy csak átbukdácsolta az iskolában. Most pedig itt vagyok. Mindent megteszek azért, hogy elismerést kapjak, hogy valamit ismét érjen a nevem.
Pár évvel ezelőtt még biztosan azt mondtam volna, hogy hülye az aki valami dolog után kutat és napokra, hetekre, sőt talán több időre is képes elmenni a dzsungelbe. Hát most megbolondultam és már én itt vagyok őszintén, több napja. Pontosan úgy is nézek ki, még szerencse, hogy totál jól felszerelkezdtem és nem úgy indultam neki mint az előző túrámnak, amikor ugyanis egy kis oldaltáskával, ami szinte teljesen üres volt, vágtam neki Indonéziának. Mindegy is, hiszen most nem estem át a ló túloldalára. Rendesen megterveztem minden egyes lépést, még a térkénen is tökéletesen bejelöltem azokat az állomásokat, amit igazán fontosak lehetnek számomra. Ugyan egyszer - vagy kétszer - sikerült is jól eltévednem, ez sem hátráltatott abban, hogy tovább folytassam az utamat és megtaláljam azt a templomot, ami a következő állomás. Talán az eltévedések nagy meghatározója az lehetett, hogy nem a "fő" ösvényeket és utakat követtem egyetlen egyszer sem, hanem a kis elágazásokat és a dzsungelben legmélyebbre elvezető ösvényeket, hiszen logikusan átgondolva, "hamarabb" eljutok majd a célhoz. Éppen egy ilyen oldalösvényről esem ki a kikövezett útra, és látom meg immár a templomot - eddig a sűrű növényzettől semmit sem láttam -. Jól megtorpanok, arcomon érdekes vigyor terül el, és amikor pillantokkal később szétnézek, hogy biztosan egyedül vagyok e, meglátom a fiút, és a mosoly rögtön letörlődik az arcomról. A világ végén vagyok, és még itt is ismerőssel kell találkoznom? Na ne!
- Hát ez nem igaz! Hát te meg? - Felvonom a szemöldökömet és összekulcsont karokkal állok meg a fiú előtt, csak hogy biztosan ő sem induljon tovább, ameddig én sem. Pedig azt hittem, én leszek majd az aki ezt a csodás felfedezést megteszi itt. Aki beszámolót tud majd írni erről az egyedi esetről. Erre puff, lehet, hogy most minden mehet a kukába. Azért persze nem fogom hagyni magam!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Good guys like bad girls

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Marius Cartwright
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 7

TémanyitásTárgy: Aki keres, talál 2017-08-20, 14:25

[You must be registered and logged in to see this image.]
Marius & Soraya
Üdv, kolléga

Most, hogy utolsó évembe érek, valahogy önkényesen is törekszem arra, hogy önállósodjak a szaktudásomat illetően. Nem tudom, suli után hogy fogok munkát találni, lehet egyszerűen csak hivatásos vállalkozást indítok, aztán megbízásra teljesítek. Még fogalmam sincs, de addig is fel kellene mutatnom már valamiféle referenciát, nem?
Olvastam egy tárgyról,  aminek nyomára bukkantam. Nem tudom pontosan, megátkozták-e, vagy inkább megáldották, a lényeg, hogy erre majd akkor gondolok, ha oda értem. Nem sok feljegyzést találtam róla, isteneknek szánták, majd eltűnt az újkor hajnalán. Talán ha egy ilyen kaliberű tárgyat tovább tudok adni biztos kezekbe, akkor szerezhetek magamnak némi hírnevet. Minden csak kapcsolatok kérdése és én szeretnék sikeres lenni abban, ami a szenvedélyem is egyben.
Kis kutakodás után végül megtaláltam a helyszínt. A tárgy maga egy inka áldozati eszköz, amivel az isteneiknek áldoztak. Persze a mugli feljegyzések nagyhatalmú papokról tettek említést, biztos vagyok abban, hogy az a pap mágus lehetett. A tárgynak azonban nyoma veszett a spanyol gyarmatosítók érkezésekor. Sokan úgy gondolták, hogy elkerült Európába, sokan pedig úgy, hogy valahol az óceán mélyén nyugszik. Szerintem egyszerűen csak elrejtették és továbbra is a helyén pihen, a templom mélyén. Nem egy igazán nagy számottevő tárgy, ami különösebben izgassa más ereklyevadászok gondolatait elsőként, épp ezért kezdtem utánajárni, mert különleges, mégsem egy népszerű eszköz.
Csak ne csípnének itt ennyire a szúnyogok, ne lenne ilyen pára és ne venne ennyire körül ez a hatalmas dzsungel. Egyedül vágtam neki az útnak, mondván majdcsak megvédem magam, elvégre minden értelembe véve felnőtt vagyok, azt tehetek, amit csak akarok. Itt a tengerszint feletti magasságokban, ahol a párától alig lehet levegőt kapni, csak lassan haladok napról napra. De úgy gondoltam, miért ne ajándékozhatnám meg magamat egy túrával a suli előtt?
Végül felsejlik a távolban a jókora templom csúcsa. Pazar látvány tárul a szemeim elé a távoli hegyek csúcsával, ahogy körülölelik azt a fenséges monstrumot. Még így a jelenkor küszöbén is lélegzetelállító fennmaradt pompájával. Árad belőle az erő, a mágia, ami csak izgatottá tesz. Ezért szeretem ezt a hivatást, annyi feltárnivaló csoda van még a világon, amit látni, tapintani és megérezni kell.
Csak kicsivel később, miután kiámulom magam tűnik fel egy szinte egyenes út oda. Nem a turistáknak építették, évszázadok óta belemélyedhetnek ezek a kövek a földbe, csak épp már senki nem használja. Ezt a helyet elkerülik a muglik, teljesen elszigetelődik a világtól, mint ha soha nem is lett volna. A hegyek jótékonyan ölelik körbe a kíváncsi tekintetek elől. De a templom maga sem akkora, mint ami Machu Picchuban található meg. Biztos vagyok benne, hogy ők nem látnak itt mást, mint néhány romosan hagyott viskót. Elégedett mosollyal veszek egy újabb nagy levegőt az út hátralevő részéhez. Nincs már messze, érzem.

Megjegyzés | Ruha | Zene | [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Aki keres, talál

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

+

Similar topics

-
» Csapat/Játékos/Mesélő Kereső
» Geista Kahoko
» Tenrai Hankou (Isteni Kihívás)