Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Jonas Black vityillója
  Yesterday at 20:57
Kalandmester

ϟ Farkasálmok
  Yesterday at 18:05
Joyce Brekinridge

ϟ Képességdobás
  Yesterday at 15:25
Felicity Barlow

ϟ Felicity Barlow
  Yesterday at 15:11
Felicity Barlow

A hónap posztolói
Cody Armstrong

Armand Stansson

Daniel G. Paisley

Luna Lovegood

Perselus Piton

Jacob Troops

Christopher Graves

Tim Roberts

Sidney Smallwood

Felicity Barlow

Statisztika

Összesen 593 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Felicity Barlow

Jelenleg összesen 39642 hozzászólás olvasható. in 3507 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Beszélgetés kötetlenül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Sophia Osborne-Shors
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 193

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-11-12, 15:28

Amúgy ebben van valami, hogy az ember gyerekekkel, úgymond igazi családdal már inkább állít hagyományokat. Smile Nekünk is ez a fogadalmas cucc most új, meg tavaly találta ki Peti először, hogy adventi koszorún gyújtsunk gyertyát, na mondjuk az izgi volt uccsó nap, de végül csak találtunk a temetőben. Very Happy

Hát igen a mozi, meg a tali nekünk most nem esélyes, mivel ugye Laurát nem tudjuk kire bízni, max. kis létszámos összeröffenést tudunk, mint legutóbb a teaházban, ahol 1-2 órát Laura is el tud emberkedni kicsit. Smile Pár hete voltunk is vele a Siriusban, egész jól el volt, vittünk neki játékokat stb. Csak kicsit nyálazta meg az ottani szőnyeget, de pszt... Very Happy

Ha már vele vagyok beléve, akkor nem kérdés a pb. Very Happy
Lucy Hale - Hazug csajok társasága (bár sorozat, de amiben filmben mostanában játszott azt jobb, ha letagadja Very Happy ):

Lily James - Hamupipőke/Mamma mia, mindkettőben irtó cuki volt Very Happy :

Mackenzie Foy - Diótörőőő, mindjárt a mozibaaaan, már várjuuuk

Is it destiny?
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Ivarn-vo Inor
Reveal your secrets

Varázslény

ϟ Hozzászólások száma : 167

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-11-11, 11:25

Aláfirkapróba

When you realize that the world is so much bigger, deeper and more complicated than you thought and realize how small and insignificant you are, just like me and everybody else compared to the big picture...
trust me, you're gonna give a moment of silence for your existence.
Joyce Brekinridge
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 24
ϟ Hozzászólások száma : 47

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-10-31, 19:30

Cody: újévi fogadalmakat én nem nagyon szoktam megejteni, hanem év közben inkább, pl leszokok a nasiról, több pénzt rakok félre. Úgy gondolom, hogy nem az új évhez köthető, hogy ha az ember jobban akar élni Very Happy A bohém rapszódiát mi most nézzük holnap-holnapután, de már nagyon várom. Én megajánlok neki már előre egy oscar jelölést Very Happy
Rose: A talik nekem már csak annyira hiányoznak, hogy ha nagyon régen láttam valakit, de ezek a héthavikra már nem szerveznék még baba nélkül sem^^ De ha jönnél, akkor elküldöm veletek Évit és Lillát mozizni, max megnézem egyedül, nem gond Smile
Gina: igen, régen voltak gyakori talik, sőt táborok is, rengeteg közös programmal, de egyrészt nekünk már gyerekeink vannak, ezért be van határolva, hogy mikor, mennyit tudunk hol lenni, másfelől nekem nagyon sok rossz emlékem kötődik a talikhoz, ami miatt már nagyon óvatosan mernék szervezni^^

És most én jövök kérdéssel: válasszatok három karaktereteket ki a sajátok közül, és mondjátok el, hogy melyik filmben játszott a PB. A filmhez tartozó gifet is kérek. Még akkor is, ha a karitok nem olyan, mint a gifen, tehát a színésznek egy olyan filmjét is választhatjátok, amiben totál más mint az általatok alakított kari^^

Farkas
farkasnak
farkasa.

Gina Accipiter
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 15
ϟ Hozzászólások száma : 338

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-10-29, 11:02

Igazából már én is agyaltam rajta, hogy feldobom ide, hogy mi lenne ha közösen néznénk meg a Grindelwaldot, mivel az idejét sem tudom megmondani mikor voltam utoljára moziban, de ezt jó lenne ott megnézni.
Persze a Diótörőt is szívesen megnézem, ha inkább arra akad társaság ^^
Na meg persze szívesen ismerkednék meg a karakterek mögötti személyekkel is, úgy értem személyesen a facebookos beszélgetéseken túl is.
Gondolkodtam már azon is, hogy feldobom, hogy esetleg szervezhetnénk egy fórumos találkozót, de ezek szerint régebben voltak ilyenek. Smile Akár beülhetnénk valami kávézóba beszélgetni ilyesmi, akár a mozival egybekötve film előtt/után...

Ünnepek és hagyományok, fogadalmak... hmm... hát Karácsonykor megsütöm a szokásos sütiket (bejgli, zserbó, mézes zserbó) aztán átmegyünk a bátyámékhoz ebédre, ebéd után ajándékbontás, és kb ennyi. Valahogy már az ünnepek se olyanok, mint gyerekkoromban. Nincs meg az az igazi ünnep hangulat. Ami tök rossz, de azért mindig reménykedem, ha egyszer saját gyerekeim lesznek, akkor újra teremthetek nekik egy-két dolgot.

Fogadalmak, nos... ő... minden évben megfogadom, hogy többet sportolok, és neki vágok az Országos Kék Túrának. De valahogy eddig még egyik sem jött össze. De ha valaki lenne olyan őrült esetleg, hogy csatlakozna kék túrás terveimhez, az keressen bátran Very Happy Very Happy

A múlt árnyai olyanok, mint az Ördöghurok.

Ha küzdesz velük, megfojtanak.

Ha elengeded őket, új életre lesz.
Jade Wilson
Reveal your secrets

Személyzet

ϟ Kor : 23
ϟ Hozzászólások száma : 164

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-10-28, 22:03

Azon agyaltammmm... Lehet hülyeség, akkor lőjetek le.

Nincsenek talik már, meg tudom, hogy vannak gyerkőcök is, de a Diótörőt rohadt későn mutatják be MO-n, november 22, szóval valószínűleg mire hazautazok, addigra még mozikban lesznek, és ha érdekelne valakit, akkor én szívesen meglesném moziban csoportosan. Persze, ha ne alkalmas, meg nem jön össze nagy tömeg, azt totál megértem, legrosszabb esetben, ha mindenki lepattint, akkor nézem anyámmal. XD

Vagy a Grindelwaldot? Tudom, az inkább témába vág, de az Nov 14 és nem tudom, hogy egy hónappal később is még moziban lesz-e, illetve hogy lesz-e olyan az oldalon, aki ennyi idő alatt nem nézi meg. Lehet mi is megnézzük angolul, még itt kint, ahogy kijön, és nem tudnék kivárni egy hónapot. Very Happy

Az újévi cucc az üzikkel tök cuki, lehet nekem is kéne valamit csinálni, semmilyen hagyományunk nincsen kb. nincs adventi koszorú, nincsen karácsonyi tipikus menü, (na jó, a sült sonka karácsonykor és húsvétkor kerül az asztalra), valahogy azt hiszem csak akkor jönnek a cuki minden évben felbukkanó dolgok, ha már lesznek gyerekeink. Pedig ez tök rossz, mert ketten is megérdemeljük, hogy cukik legyünk. Very Happy

A mosollyal fizetni lehet.
A mosollyal kárpótolni lehet. A mosollyal életet lehet adni.
És van mosoly, melyért meghal az ember.
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 1465

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-10-16, 12:34

@Cody Armstrong írta:
És ha már Filmek én állatira nagyon nagyon nagyon várom a Bohemian Rhapsody-t! *3*
linkkatt!!!!!!!!
Zeneeeeee!!!
Zeneeeééég

Már lehet jegyet előfoglalni a Sugárbaaan! Very Happy Szóval mi is várjuk nagyon, még Lilla is. Mozifüggőnek neveljük a gyereket, franc. Very Happy

Újévi fogadalmat én sose tettem. Ha valamit el akarok érni, akkor azt nem kötöm az új évhez, mert nem látom sok értelmét, meg aztán csak csalódik az ember magában. Smile Tavaly viszont időkapszulát csináltunk, mondhatni kicsit olyan, mint az újévi fogadalom, de még se. Felírtunk sok-sok apróságot cetlikre, még Lilla is, hogy miket szeretnénk, ha ebben az évben teljesülnének, pl. jól sikerüljön Lillának az iskolakezdés, kevesebb nasit zabáljunk, javítgassuk a lakást, Lilla írt olyat, hogy sikerüljön neki a spárga Very Happy meg effélék, kisebb célok, vágyak, nem nagyobb fogadalmak és aztán majd év végén kinyitjuk és megnézzük, hogy mit sikerült összehozni és csinálunk majd újat a következő évre. Smile

A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumotion.com/
Hermione Granger
Reveal your secrets

Tag

ϟ Hozzászólások száma : 5

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-10-11, 09:47

Aláírás próbaaaa

A félelem neve
csak magát a félelmet növeli.

Cody Armstrong
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 604

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-10-09, 02:18

És ha már Filmek én állatira nagyon nagyon nagyon várom a Bohemian Rhapsody-t! *3*
linkkatt!!!!!!!!
Zeneeeeee!!!
Zeneeeééég

Plátói szerelem: lekvárosüveg kívülről nyalogatva.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.
Az élet nagyon drága, de az árban benne van évente egy Nap körüli utazás.
Cody Armstrong
Reveal your secrets

Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-10-02, 00:34

Igaz már az év vége felé járunk és a nagyobb hangvételű filmeket már el el lőtték. (Értem ezt az egy szériához tartozókra:D)
És igen hatványozottam várom a Legendás lények és megfigyelésük 2. részét, különösen, hogy a legújabb trailer-ben Nagini is feltűnt!! * 3 *
Ezen kívül amit nagyon várok még az a Ragadozó városok!

És akkor tőlem is jöjjön egy kérdés, és bár legalább olyan korai, mint a karácsony, azért feldobom, ki mit gondol, szokott-e egyáltalán, és mennyire tartja magát az új évi fogadalmaihoz? Very Happy
Vagy ez csak egy legenda, amit a nagyon másnapos emberek találtak ki, miszerint; "soha többet nem iszom"? Very Happy

Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Hozzászólások száma : 477

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-09-01, 16:50

Család nélkül nálunk csak a karácsony es a húsvét maradt meg, mint ünnepelt ünnep, minden mas elsikkad. Karácsonyra veszünk szép élő fát mindig, egyutt diszitunk és az egesz szobát is, fenyfuzerrel, girlanddal, falmatricaval, mondjuk azt le se szedtuk mert olyan ures lenne a fal nélküle. XD a menü meg mindig a mezes mustaros egybesult szép nagy fustolt sonkam, legyen karacsony, legyen husvet. Very Happy persze nem csak ez, de ez az állandó ^^

Otthon amúgy szerettem is neg nem is, mert előtte mindig a tipikus mindenki ideges, semmivel se vagyunk kesz, lustak vagyunk, a haz koszos anyu mar sir, stb köröket futottuk le. Ha megvolt a szenteste onnan jo es laza volt. Very Happy

En a moziban elsosorban Grindit varom, naná, de a Diotoro is nagyon várós, igatzcsak letoltve fogjom megnezni, mert paromnak nem igazan zsanere es egyedul meg nem megyek moziba, raadasul rohadt draga is itt, otthonhoz képest . Very Happy

Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-08-28, 18:39

Úúúú, én szeretem az ünnepeket, igazából mindenfélét, bár most jócskán neccesebb lesz készülnöm. Very Happy Mivel én szoktam külföldről is rendelni (értsd Kína Very Happy), ezért azokat azért időben október körül szoktam intézni, hogy tuti ideérjenek még akkor is, ha közben nagy tumultus alakulna ki, de tavaly már volt amit szeptemberben megrendeltem, el van a szekrényben karácsonyig. Smile
Amúgy magát az ünnepet is szeretem, a fényeket, az ünneplést, a fát díszíteni. Nekünk mindig meg volt a hagyománya anyuékkal, mi díszítettük a fát, anyu addig főzött, aztán családi vacsi, előtte ajándékozás, most itthon is így van, és szeretem az egész hangulatát, meg mindent. Smile Sütögetni is, Lillussal minden évben készítünk, díszítünk mézeskalácsot, az már hagyomány szintű, reméljük most is lesz azért idő és alkalom rá, tavaly neccesen volt, aztán meg karácsony után már diétára fogtak a terhesség alatt, úgyhogy onnantól csak nézegethettem a mézeskalácsokat, ami maradt, tiszta szívás volt, na de majd most. Very Happy
Szóval én már várom most is a karácsonyt, addigra már Laura is értelmesebb szintre kerül, Lilla már állt ennyi idős korában pl. Smile Amúgy is sajnos a télben kb. semmi más érdemileg jó nincs, mert a hideget ki nem állhatom, a latyakot se, érdemi hó meg ugye nem szokott lenni, de annyira azt se szeretem babakocsival. Very Happy Karácsony után aztán jön az a januártól-márciusig tartó ócska idő, úgyhogy karácsonykor fel kell töltődni, hogy azt valahogy túl lehessen élni. Smile

És tőlem kérdés a végére:
Ki milyen filmet vár még az évben a moziban? Elég sok minden lesz, a minket is érintő Legendás lények és megfigyelésük 2 is többek között Grindi sztorival.  joooeg

Cody Armstrong
Reveal your secrets

Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-08-18, 01:31

Nekünk régen a karácsony úgy nézett ki míg nagypapám élt és anyuéknak volt lehetőségük kb két ünnepi hetet kivenniük, hogy gyakorlatilag kis lenyugvás a melós napok monoton pörgéséből sütés főzés, téli nagytakarítás, ház dekoralas (szolidan főleg belül), spórolás a kacsára ami évente ilyenkor fordult elő egyszer (azóta isxD).
Ajándékot kb 1 hónappal előre nézett össze mindenki akkoriban még csak ilyen... Apró cseprő dolgok voltak mikulás csoki szalon cukor és egy pár új zokni, én személy szerint nagyon plüss buzi voltam, a bátyám meg legos volt nagyon.
Szenteste meg ki hiszi ki nem még énekeltünk a Jezuskanak(úgy hogy amúgy nem különösebben hívő a család) de a karacsonyi dalokat mindenki tudta és tök jó hangulat volt. Anyuék úgy "sunnyogták el" az ajándékozást, hogy "juj menjünk papával sétálni vagy szankozni ameddig az angyalkak meghozzak az ajándékot". Ha túl korán értünk haza, papa mesét mondott, aztán egyszer csak csengettyűszó jelezte hogy minden kész.
Allatira....meghitt és bensőséges volt. Aztán persze, kibukott a dolog hogy anyuék ajandekoznak, papa elment mi kamaszodtunk és juj... Nagyjából öt hat masszív évig papa után eléggé semilyen volt minden. Ízetlen.
De szerencsére azóta mindenki változott annyit hogy újra egy csaladkent éljük meg ezeket.

A karacsonyfa egyébként tudtommal eredetileg az ünnepi asztal fölé fellogatott fenyő agbol nőtte ki magát amire mindent raggattak a gazdák/gazdaasszonyok, amit szerettek volna hogy jövő évben is bőségesen jusson belőle. (m.o. falun elvileg valami ilyesmi volt)

Szerintem megunnepelni dolgokat jó dolog, nyilván akkor az igazi, ha az ember időt tud rá szakítani. De pl ameddig vendeglatasban dolgoztam is sokszor tapasztaltam, hogy az ember pl nonstop hajt full elveszti az idő érzékét, és egyszer csak a kollégái rá rontanak egy szelet "ház különlegességével" és körül zsongjak a boldog szulibapottal. Csomoszor vendégek is beszalltak.
De tény ennél több nem jut. A családdal örülsz ha kb ugyaneddig eljutsz.
Volt hogy kollégának zenét küldtünk rádióban... Szóval ünnepelni jó dolog.
Bármiről is legyen szó.

Sasha.McCaine
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Hozzászólások száma : 138

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-08-17, 20:08

Én ilyesmin nem igazán szoktam előre gondolkodni, tekintettel arra, hogy a karácsony nálunk már rég jelentőségét vesztette Very Happy
Apa volt amolyan karácsony-mániás, számára még volt fontossága ennek, de miután meghalt, már nem volt ugyanolyan. Jó, ez mindenhol hasonlóan működik, de értitek... Very Happy
Utána meg már mi is kirepültünk, öcsém külföldre költözött, húgom szintén, nem mindig volt alkalmunk együtt ünnepelni. Ha pedig van is, akkor mindenki kap x összeget, vegyen rajta azt, amit akar Very Happy Aláírom, ez így nem túl ünnepélyes, de az sem tud az lenni, amikor sorban állnak az ünnepek után, hogy kicseréljék az ajándékot.

Egyébként meg semmilyen ünnepet sem szeretek, csak a munkaszüneti napok miatt várom őket Embarassed
Audrey Jensen
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 43

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-08-11, 06:46

Talán egy érdekes témafelvetésem volna Very Happy Karácsony! Egyre inkább kitolódik a karácsonyi időszak, a világ bizonyos tájain már augusztustól kirakják a karácsonyi dekórt, hogy elinduljon a vásárlási mizéria. Bár olyan szempontból nem hülyeség előre gondolkozni, hogy tutira találsz olyat, amit szeretnél, mert még van időd, ráadásul ha most megveszed, akkor nem horror áron kapod meg.
Szóval: mikortól szoktaton a karácsonyi ajándékokon, programokon, esetleg elutazáson elkezdeni gondolkozni? Én most pl néztem egy bababarát hotelt, és már full teltház van a dec 28-jan 2-es szilveszteri mókára. Lehet, hogy májusban kéne szilveszterre foglalni? Very Happy

Nhydian Alriyad
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 65

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-07-28, 10:24

Aláírás próbaaa

Egyszer fenn, egyszer lenn.
Viviana Rennes
Reveal your secrets

Tanár

ϟ Kor : 44
ϟ Hozzászólások száma : 45

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-07-25, 21:47

Aláírás próóóba Very Happy bounce tancikal

Az élet nem egy egzakt tudomány,

de néha az egzakt tudományok életre kelnek.

Gina Accipiter
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 338

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-06-25, 09:25

Sok félével Very Happy volt már, róka, fácán, vaddisznó, őz, szarvas, nyest, ő hirtelen ennyi jutott eszembe, de biztos volt még... Very Happy

A múlt árnyai olyanok, mint az Ördöghurok.

Ha küzdesz velük, megfojtanak.

Ha elengeded őket, új életre lesz.
Perselus Piton
Reveal your secrets

Tanár

ϟ Kor : 40
ϟ Hozzászólások száma : 171

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-06-24, 21:10

Random kirándulós kép Zalakarosról.
Van egy csokorra való lábnyomom.

Ti kirándulásokon milyen lábnyomokkal találkoztatok már?
Perselus Piton
Reveal your secrets

Tanár

ϟ Kor : 40
ϟ Hozzászólások száma : 171

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-06-24, 21:05

POTTER!!!!
ANYÁD NYOMÁBAN VAGYOK!!!!
Audrey Jensen
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 43

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-06-16, 19:52

A repcsi nekem jó élmény volt, csak az első úton nem tudtam, hogy ennyire be fog dugulni a fülem, nem vittem cukorkát, amitől kijönne, úgyhogy nem volt jó, viszont állati finom volt a kaja, pedig másodosztály volt. De hát maga az élmény is nagyon tetszett. És persze, megyünk külföldözni, Egyiptomba azért mégse hajóval megyünk Very Happy A szalonnát én is nagyon imádom, meg az egész hangulatát, a főnömömnél egyszer volt ilyen grillezés, ott a pálinkát kínálták nagyon, hát lila is lett tőle a fejem. A babakocsi a csomagtartóba,a kocsi tetejére pedig felszereljük a tatyókat. Úúú, már nagyon várom, mert az előző évet is baromi jól programtervezted Very Happy
Viszont Bécsbe én is kimennék, már voltam, tetszett, de.. Ha a baba kicsit nagyobb, kocsival elmászhatunk mi is Smile

@Luna Lovegood írta:
Én még sosem ültem repülőn. Surprised De tuti, hogy félnék, mint a franc. Mégis csak ott a Lost. XD Meg persze nem sok gép zuhan le, de azért akkor is, biztos elég parás lehet elsőre, meg hát ahogy lentebb említette Calista marha drága is, de ha valami komolyabb külföldi körútra egyszer lehetőségünk lesz azt tuti nem busszal tesszük, meg majd egyszer a távoli jövőben el szeretnék jutni Ausztráliába és oda nem annyira megy busz. Very Happy

A kerti sütögetést amúgy én is szeretem, mindig imádtam szalonnát sütni. Nem túl diétás csak az a baj, de le van tojva. Very Happy A nyaralóban lesz kert, ahová megyünk, ha jól emlékszem grill ott tuti van, szóval grillezni tudunk majd, még azt se próbáltam úgy se. Az lesz az igazán nagy kérdés, hogy hogyan visszük le a cuccainkat majd, mert a babakocsi eléggé kitölti a csomagtartót. affraid

Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-05-24, 20:26

Én még sosem ültem repülőn. Surprised De tuti, hogy félnék, mint a franc. Mégis csak ott a Lost. XD Meg persze nem sok gép zuhan le, de azért akkor is, biztos elég parás lehet elsőre, meg hát ahogy lentebb említette Calista marha drága is, de ha valami komolyabb külföldi körútra egyszer lehetőségünk lesz azt tuti nem busszal tesszük, meg majd egyszer a távoli jövőben el szeretnék jutni Ausztráliába és oda nem annyira megy busz. Very Happy

A kerti sütögetést amúgy én is szeretem, mindig imádtam szalonnát sütni. Nem túl diétás csak az a baj, de le van tojva. Very Happy A nyaralóban lesz kert, ahová megyünk, ha jól emlékszem grill ott tuti van, szóval grillezni tudunk majd, még azt se próbáltam úgy se. Az lesz az igazán nagy kérdés, hogy hogyan visszük le a cuccainkat majd, mert a babakocsi eléggé kitölti a csomagtartót. affraid

Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-05-08, 17:04

Az nekem ki is maradt, hogy a kerti cuccra reagáljak, bocsiii. Én imádtam az összeset, most, hogy így mondtátok amikor otthon járok tuti megkérem anyut, hogy csináljunk egy ilyet. Nálunk mondjuk 90%-ban babgulyás készül a fazékban, nálunk az a szokás. Very Happy A maradék 10%-ban pedig csilisbab. Meg mindig van házi mojito, és saláták, és grill kaják is... Aahhh... Akarom!

Sajnálom a fóbiádat, az emelkedés-landolás részt én sem bírom, de amúgy kb. átalszom már az egész repülőutat és rengeteg időt lehet megspórolni az életedből ezzel. A kérdés persze az, hogy mennyi pénzt ér meg az időd. Mert az "idő pénz" nem csak egy klisé. Very Happy

Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Calista.Merrickleadva
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 173

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-05-08, 16:34

A bográcsozás egyik jó oldala az, hogy sok mindent lehet benne főzni, mi pl. most marhapörköltet csináltunk Very Happy És igen, bablevest is lehet, csak nem szokás Very Happy Vagy felénk legalábbis nem, de tuti elkészül abban is Very Happy Lehet ezek mellett paprikás krumplit is főzni benne Smile

Igen, nekem is általában télen van a nyaralás, mert a gyárban is olyankor van leállás, itthon meg nyugi, de az mégse olyan jó Sad Azért nem megyek repülővel, mert ez szervezett, buszos út, oda-vissza 16 ezer lenne, ami nem sok pénz, ha az ember világot szeretne látni Very Happy Bécsbe is kimentem tavaly 7000-ből oda-vissza Very Happy Pluszban rettegek a repülőtől, amióta az eszemet tudom, kiver tőlük a víz. Nem hiszem, hogy kő-kövön maradna, ha velem a fedélzeten felszállna egy, még ha csak két óra is lenne az út.
Dane Seoras
Reveal your secrets

Alvilági

ϟ Kor : 26
ϟ Hozzászólások száma : 227

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-05-07, 20:39

Az ilyen szabadtéri sütögetést naon szeretem^^ Mondjuk sose voltam oda a gulyásért, de pl a szalonnát nagyon imádom Very Happy Van egy hangulata a dolognak^^
De pl ha ilyen bableves jellegűt lehet bográcsban csinni, azt kipróbálnám Smile

Dél-Kelet Ázsia alatt egy körutat gondolnánk, a kolegina és férje egy-egy éjszakát száltak meg hotelekben, aztán mentek tovább Smile

Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-05-04, 12:32

Nekem nagyon hiányzik a Balaton, szóval az is jó nyaralás. *- * Főleg Draco&Luna, ha egész lakást vesztek ki, szuperül hangzik!

Potteresnél pedig Cody mindenképpen szólj, hogy itt legyek én is városban, mert őszre még egy nyaralást tervezünk, szóval nem akarlak pont elkerülni. Razz

És találunk alkalmat, hogy elmenjünk fagyizni, mondjuk durva így belegondolni, hogy már fakulnak az arcok, de... De facebookon látni egymást! Very Happy

Távol-Kelet melyik része érdekel titeket? : )

Calista, nem kell mindenképpen nyáron nyaralni. Razz Ősszel-télen-tavasszal amúgy is olcsóbb minden. A lényeg, hogy a pihenés és az utazás néha kell. Very Happy Legalább is nekem nagyon. Miért nem mész repülővel, hogy ne legyen probléma a buszon alvással? A repülő ezerszer gyorsabb, ha két órát nem tudsz aludni rajta, na bumm. Very Happy Terrorháza nekem felejtős, sose voltam pedig Budapesti vagyok és nem is leszek, egyáltalán nem akarom látni azt az egészet, se semmilyen halállal kapcsolatos holocaustos aushwitzos semmit. Maradok a természet szépségénél és a jó emlékeknél, van elég borzalom a világban anélkül is, hogy magamtól mennék oda megnézni. ><

Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül

Beszélgetés kötetlenül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére