Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Kilátó
  Yesterday at 15:42
Kyle Matthews

ϟ Tower
  Yesterday at 14:35
Andrew Calver
A hónap posztolói
Luna Lovegood

Cody Armstrong

Eileen Silsbury

Gina Accipiter

Megan Smith

Daniel G. Paisley

Sidney Smallwood

Shanna Griffin

Armand Stansson

Katherine Benedict

Statisztika

Összesen 640 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Loki

Jelenleg összesen 37907 hozzászólás olvasható. in 3432 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Beszélgetés kötetlenül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Gina Accipiter
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 15
ϟ Hozzászólások száma : 250

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-06-25, 09:25

Sok félével Very Happy volt már, róka, fácán, vaddisznó, őz, szarvas, nyest, ő hirtelen ennyi jutott eszembe, de biztos volt még... Very Happy

A múlt árnyai olyanok, mint az Ördöghurok.

Ha küzdesz velük, megfojtanak.

Ha elengeded őket, új életre lesz.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Perselus Piton
Reveal your secrets

Tanár

ϟ Kor : 40
ϟ Hozzászólások száma : 101

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-06-24, 21:10

Random kirándulós kép Zalakarosról.
Van egy csokorra való lábnyomom.

Ti kirándulásokon milyen lábnyomokkal találkoztatok már?
Perselus Piton
Reveal your secrets

Tanár

ϟ Kor : 40
ϟ Hozzászólások száma : 101

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-06-24, 21:05

POTTER!!!!
ANYÁD NYOMÁBAN VAGYOK!!!!
Audrey Jensen
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 26

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-06-16, 19:52

A repcsi nekem jó élmény volt, csak az első úton nem tudtam, hogy ennyire be fog dugulni a fülem, nem vittem cukorkát, amitől kijönne, úgyhogy nem volt jó, viszont állati finom volt a kaja, pedig másodosztály volt. De hát maga az élmény is nagyon tetszett. És persze, megyünk külföldözni, Egyiptomba azért mégse hajóval megyünk Very Happy A szalonnát én is nagyon imádom, meg az egész hangulatát, a főnömömnél egyszer volt ilyen grillezés, ott a pálinkát kínálták nagyon, hát lila is lett tőle a fejem. A babakocsi a csomagtartóba,a kocsi tetejére pedig felszereljük a tatyókat. Úúú, már nagyon várom, mert az előző évet is baromi jól programtervezted Very Happy
Viszont Bécsbe én is kimennék, már voltam, tetszett, de.. Ha a baba kicsit nagyobb, kocsival elmászhatunk mi is Smile

@Luna Lovegood írta:
Én még sosem ültem repülőn. Surprised De tuti, hogy félnék, mint a franc. Mégis csak ott a Lost. XD Meg persze nem sok gép zuhan le, de azért akkor is, biztos elég parás lehet elsőre, meg hát ahogy lentebb említette Calista marha drága is, de ha valami komolyabb külföldi körútra egyszer lehetőségünk lesz azt tuti nem busszal tesszük, meg majd egyszer a távoli jövőben el szeretnék jutni Ausztráliába és oda nem annyira megy busz. Very Happy

A kerti sütögetést amúgy én is szeretem, mindig imádtam szalonnát sütni. Nem túl diétás csak az a baj, de le van tojva. Very Happy A nyaralóban lesz kert, ahová megyünk, ha jól emlékszem grill ott tuti van, szóval grillezni tudunk majd, még azt se próbáltam úgy se. Az lesz az igazán nagy kérdés, hogy hogyan visszük le a cuccainkat majd, mert a babakocsi eléggé kitölti a csomagtartót. affraid

Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 1377

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-05-24, 20:26

Én még sosem ültem repülőn. Surprised De tuti, hogy félnék, mint a franc. Mégis csak ott a Lost. XD Meg persze nem sok gép zuhan le, de azért akkor is, biztos elég parás lehet elsőre, meg hát ahogy lentebb említette Calista marha drága is, de ha valami komolyabb külföldi körútra egyszer lehetőségünk lesz azt tuti nem busszal tesszük, meg majd egyszer a távoli jövőben el szeretnék jutni Ausztráliába és oda nem annyira megy busz. Very Happy

A kerti sütögetést amúgy én is szeretem, mindig imádtam szalonnát sütni. Nem túl diétás csak az a baj, de le van tojva. Very Happy A nyaralóban lesz kert, ahová megyünk, ha jól emlékszem grill ott tuti van, szóval grillezni tudunk majd, még azt se próbáltam úgy se. Az lesz az igazán nagy kérdés, hogy hogyan visszük le a cuccainkat majd, mert a babakocsi eléggé kitölti a csomagtartót. affraid

A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Hozzászólások száma : 442

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-05-08, 17:04

Az nekem ki is maradt, hogy a kerti cuccra reagáljak, bocsiii. Én imádtam az összeset, most, hogy így mondtátok amikor otthon járok tuti megkérem anyut, hogy csináljunk egy ilyet. Nálunk mondjuk 90%-ban babgulyás készül a fazékban, nálunk az a szokás. Very Happy A maradék 10%-ban pedig csilisbab. Meg mindig van házi mojito, és saláták, és grill kaják is... Aahhh... Akarom!

Sajnálom a fóbiádat, az emelkedés-landolás részt én sem bírom, de amúgy kb. átalszom már az egész repülőutat és rengeteg időt lehet megspórolni az életedből ezzel. A kérdés persze az, hogy mennyi pénzt ér meg az időd. Mert az "idő pénz" nem csak egy klisé. Very Happy

Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Calista Merrick
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 170

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-05-08, 16:34

A bográcsozás egyik jó oldala az, hogy sok mindent lehet benne főzni, mi pl. most marhapörköltet csináltunk Very Happy És igen, bablevest is lehet, csak nem szokás Very Happy Vagy felénk legalábbis nem, de tuti elkészül abban is Very Happy Lehet ezek mellett paprikás krumplit is főzni benne Smile

Igen, nekem is általában télen van a nyaralás, mert a gyárban is olyankor van leállás, itthon meg nyugi, de az mégse olyan jó Sad Azért nem megyek repülővel, mert ez szervezett, buszos út, oda-vissza 16 ezer lenne, ami nem sok pénz, ha az ember világot szeretne látni Very Happy Bécsbe is kimentem tavaly 7000-ből oda-vissza Very Happy Pluszban rettegek a repülőtől, amióta az eszemet tudom, kiver tőlük a víz. Nem hiszem, hogy kő-kövön maradna, ha velem a fedélzeten felszállna egy, még ha csak két óra is lenne az út.
Dane Seoras
Reveal your secrets

Alvilági

ϟ Kor : 26
ϟ Hozzászólások száma : 212

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-05-07, 20:39

Az ilyen szabadtéri sütögetést naon szeretem^^ Mondjuk sose voltam oda a gulyásért, de pl a szalonnát nagyon imádom Very Happy Van egy hangulata a dolognak^^
De pl ha ilyen bableves jellegűt lehet bográcsban csinni, azt kipróbálnám Smile

Dél-Kelet Ázsia alatt egy körutat gondolnánk, a kolegina és férje egy-egy éjszakát száltak meg hotelekben, aztán mentek tovább Smile

Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-05-04, 12:32

Nekem nagyon hiányzik a Balaton, szóval az is jó nyaralás. *- * Főleg Draco&Luna, ha egész lakást vesztek ki, szuperül hangzik!

Potteresnél pedig Cody mindenképpen szólj, hogy itt legyek én is városban, mert őszre még egy nyaralást tervezünk, szóval nem akarlak pont elkerülni. Razz

És találunk alkalmat, hogy elmenjünk fagyizni, mondjuk durva így belegondolni, hogy már fakulnak az arcok, de... De facebookon látni egymást! Very Happy

Távol-Kelet melyik része érdekel titeket? : )

Calista, nem kell mindenképpen nyáron nyaralni. Razz Ősszel-télen-tavasszal amúgy is olcsóbb minden. A lényeg, hogy a pihenés és az utazás néha kell. Very Happy Legalább is nekem nagyon. Miért nem mész repülővel, hogy ne legyen probléma a buszon alvással? A repülő ezerszer gyorsabb, ha két órát nem tudsz aludni rajta, na bumm. Very Happy Terrorháza nekem felejtős, sose voltam pedig Budapesti vagyok és nem is leszek, egyáltalán nem akarom látni azt az egészet, se semmilyen halállal kapcsolatos holocaustos aushwitzos semmit. Maradok a természet szépségénél és a jó emlékeknél, van elég borzalom a világban anélkül is, hogy magamtól mennék oda megnézni. ><

Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Calista Merrick
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-04-30, 05:04

Húha...

Nálunk mindig bonyolult ez a nyaralás, mert a mezőgazdaság olyankor van csúcszsezonban és nem lehet tudni, mikor éri el azt a pontot, hogy na most már benn van minden Very Happy
Mindenesetre, Hallstat-Bad Ischl be van tervezve egy ideje, de talán mégse megyek, mert két nap szállás nélkül, buszon kellene aludni (amit én kifejezetten nem tudok), vasárnap hajnalban go home, másnap munka, hááát nem is tudom affraid
Májusra viszont be van tervezve a szegedi vadaspark, egy kis bográcsozás a szabadban a holnapi napra (kertes ház előnye Very Happy), augusztus-szeptember folyamára meg talán Piltvice, azt már jobban fogom bírni Very Happy Mert egy napos Razz
Még Budapest is szóban van barátnőimmel, ott is a Fővárosi Állatkert meg a Terrorháza, ahol már 20 milliószor voltam, de azért menni kell Very Happy
Lengyelország a másik, ahova mennénk, de mindenhova ki van írva programnak Aushwitz, amiért bonyodalomba ütközünk párom révén Very Happy
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 1377

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-04-29, 11:15

Azért már kezd halványodni az arcod Megan, úgyhogy ideje lesz benevezni egy közös fagyizásra. Very Happy

A nyári terveket már lentebb kifejtette Dane, ahhoz sokat nem tudok hozzátenni, de már várom. Smile A ház bérlés szupi lesz nyárra, nem kell parázni kit zavarunk a picurral és be tudjuk osztani az időnket, ahogy nekünk jól esik, meg gond nélkül tudunk akár főzni, tápszert melegíteni stb. ^^ Mondjuk pár év múlva már nálunk is jó lenne külföldi célokat is belőni, de ahhoz még azért jó, ha Laura nagyobb és már emberi ételt eszik, meg hasonlók. Very Happy

A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Dane Seoras
Reveal your secrets

Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-04-24, 17:27

Megan mi biztosan el szeretnénk csípni, amikor jössz Smile

A nyaralást tekintve idén már többször is szeretnénk. A terv a következő:

júliusban egy hetet itthon leszek, és elmászkálunk programozni, végülis Budapesten is lehet nyaralni. Strandolás, szabadtéri programok.

augusztusban egy házat bérelünk a Balcsinál, addigra már Laura is legalább egy medencés bulira benevezhet.

az őszi szünetben szerintem seggáztatunk valami wellnessben.

Illetve megihletett az egyik kolleganőm januári terve, bár nekünk ez még picit odébb van, mert a baba esetében meg illene várni, amíg legalább nem pelusos. Szóval a kolleganő a férjével egy hónapot utazgatott a Távol-Keleten, és potom pénzért, úgyhogy valami ilyesmit én is el tudnék képzelni Very Happy

Cody Armstrong
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 488

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-04-20, 16:38

Heyy!
Nyárra szerintem marad kedves kis kacsaúsztatónk, a Balaton.
Nemrég voltunk Zalakaroson és elég jó volt. Nagyon felöltött.
Nyárról eltolódik a Potteres kiállítás meg a Londonba látogatás, de nem mondok le róla, elnapoltam őszig!

És... ALÁÍRÁSPRÓBA!Very Happy

Plátói szerelem: lekvárosüveg kívülről nyalogatva.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.
Az élet nagyon drága, de az árban benne van évente egy Nap körüli utazás.
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-04-06, 19:42

Háthelóóó.

Gondoltam elkezdek egy kis beszélgetést, ha már van nekünk a beszélgetés kötetlenül topicunk. ^^

Tegnap vettük meg párommal a nyaralásra a repjegyeket, most nem egyenesen haza megyünk, hanem teszünk két éjszakát Barcelonában nyaralgatunk és onnan megyünk majd haza Budapestre néhány napra, mert nem voltunk már múlt október óta otthon. Talán még nem felejtettek el minket a családujaik meg a barátaink... talán. Very Happy

Nálatok mi a terv nyaralás-ügyileg? :3 Ki merre fogja tölteni a nyarát? Balcsi, Velencei-tó, külföldi utak? ^^

Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Oliver Bailey
Reveal your secrets

Mugli

ϟ Kor : 23
ϟ Hozzászólások száma : 21

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-03-20, 12:41

Szintén frissített profil-próba.

Te vagy a jó fiú, aki a rosszat játssza,
vagy te vagy a rossz fiú, aki a jót játssza?
Gondolkodtál már ezen?
Emma Callahan
Reveal your secrets

Tanár

ϟ Kor : 30
ϟ Hozzászólások száma : 124

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-03-02, 14:01

Frissített profil próba nyuszi

Ha szeretünk valakit,
a boldogsága fontosabb a sajátunkénál.
Emma Marshall
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 116

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-02-27, 14:48

Én is jöttem kipróbálni az új külsömet PB váltás után... 3... 2... 1... Tessék! Very Happy

A gyógyítás által  mi magunk is gyógyulunk.
Ez a szeretet varázsereje.
Amy Graves
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 15

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-02-13, 19:47

3...2...1... éééés próba Razz

He was my  best friend
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-02-12, 08:56

Az én családommal semmi probléma nem volt, bátyámék mindig is szerették a lapozgatós könyveket, asztali szj-ztek is, sőt, bátyámat hívtam is a régi oldalra (Nezabar) és jött is játszani, olyan jól már az első hsz-től, hogy Draco telefonon hívott fel, hogy basszus, biztos nem az én titkos multim? Razz
Elég sokakat hoztam akkor az oldalra a baráti körömből, szóval nekem mindig is voltak olyan barátaim, akikkel meg tudtam beszélni a dolgokat meg mesélni nekik, persze olyanok is, akiknek csak érintőlegesen meséltem, vagy semennyire. Mondjuk pont tegnap írt rám néhány gimis ismerősöm, hogy van-e kedvem asztalizni velük, mert még sose csinálták, de kipróbálnák, csak hát én Londonban vagyok ők Budapesten, szóval... Senki se hülyézett le, vagy akart lebeszélni, persze kivéve, ha órákig bekockultam és úgy néztem ki mint egy leszívott zombi, de akkor se a szerepjátékkal van a baj, hanem a prioritásokkal. Very Happy
Én chates szerepjátékra fogalmam sincs mikor találtam, talán 2005 magasságában, az is Harry Potter témájú volt de igen komolytalan, aztán 2007 november/december magasságában regisztráltam a Nezára, ahol beindult az igazi karaktergyár. ^^

Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Amy Graves
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 15

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-02-12, 04:44

Próóóba. Nézzük, miként mutatnak a gif-eim lol!
Aurora Godwin
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 79

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-02-11, 14:47

Ha antiszoc a karid, akkor nem megy jobban az érzelem téma, meg az átmenetek, csak antiszocként elég ha a karid simán negatív és kész, nem? Razz

Én talán kb. 2002 óta játszom, de meg nem mondanám pontosan meg. Annyi tuti, hogy középiskolában találtam rá az első oldalra, ami akkor még nem is volt igazán szerepjáték, inkább csak pár soros hszek saját magadat játszva egy másik világban, aztán az ottlétem alatt alakult tényleges szerepjátékká, majd aztán már egymást követték az események, jó sok mire ide jutottam. Very Happy
A környezetemben nem igen volt sose aki érdeklődött a dolog iránt, már mint így iskolai közegben, inkább én ismertem meg olyanokat, akiket foglalkoztat azon oldalak kapcsán, ahol játszottam, vagy épp amit létrehoztam. A barátaim, ismerőseim szintén inkább csak kattingatós játékokat játszottak mindig is. Melóhelyen nem is mondtam sokaknak, nem is hiszem, hogy értették volna, egy-egy fiatalabb kollégának félmondatokban, de ott a többség valahogy nem is elég értelmiségi ahhoz, hogy írjon, csak egy srác volt, aki képregényeket írogatott és vele lehetett úgy ahogy ilyesmiről beszélni.
Családot sose érdekelte, ld. már középiskolában is írtam sokat, novellákat, cikkeket, de szülői nyomásra mentem végül programozó szakra, pedig jó eséllyel sokkal többet értem volna, ha az írás irányába tapogatózom tovább, csak hát ugye e téren semmi támogatást nem kaptam. :/

Ahogy Draco mondja mára már az asztali annyira nem köt le, főleg mert volt pár olyan tali, ahol mivel én nem vagyok egy kifejezetten nagyhangú egyén és nem kiabálok túl másokat finoman szólva is elnyomva érezhettem magamat. Asztalizni kisebb társasággal szerettem inkább csak, ahol tényleg lehetett is játszani, nem ment el a dolog vagy a röhögés irányába, vagy abba, ahol a csendesebbek csak ülnek és nézik az eseményeket. ^^ A fórum e téren egyszerűbb, hiszen nem igen lehet senkit túlkiabálni. Very Happy

Enemy or friend?
Calista Merrick
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-02-11, 13:48

Én a magam részéről eléggé nehezményezem, hogy nincs olyan személyes ismerősöm, akit lekötne a dolog Sad Nyilván annak is megvan a maga jó oldala, amikor szemtől-szembe, együtt tudtok ötletelgetni vagy megbeszélni az írási stílusotokat. Páromat folyamatosan próbálom rávenni a dologra, mert ő is szeret írni, de ha elolvasni se szeretné, akkor teljesen feleslegesen célozgatok a dologra Sad Barátnőmet pedig ilyen szinten nem köti le a dolog, fogalmazni nem tud úgy, hogy élvezetes lenne számára, úgyhogy számára nem erőltetem. És ezt tényleg rohadtul rosszul viselem, mert olyan jó lenne egyszer összeülni valakivel személyesen és kibeszélni/megbeszélni/megvitatni a felmerülő ötleteket pale Ez mondjuk fura, mert nem vagyok olyasvalaki, aki könnyen viselné az emberek közelségét, idegenkedem másoktól, de két-három személybe még nem halok bele, de neeem, senki sincs széles e megyében, aki szintén szerepjátékozna.

Jómagam 2008 óta nyomom, előtte fogalmam se volt arról, hogy eszik vagy isszák-e az ilyesmit Very Happy Amire pedig büszke vagyok, az az, hogy teljesen magamtól jöttem rá, miként is működnek az ehhez hasonló játékok Very Happy Ráakadtam egy fórumra, olvasgattam, regiztem, olvasgattam, amikor pedig összeállt bennem a kép, játszani kezdtem. 2009-ben ráhagytam, az oldal megszűnt, majd itt kezdtem el ismét játszani. Voltaképp, ezen az oldalon tanultam meg igazán játszani, bár még sok dolog van, amit tanulnom kell. Az érzelmek/átmenetek megfogalmazásában gyengécske vagyok, bár James karimmal egész jól megy a dolog (mert ugyanolyan antiszoc, mint én Very Happy).
Dane Seoras
Reveal your secrets

Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-02-11, 13:08

Hát mivel én 89 óta játszom, és foglalkozom szerepjátékokkal, nem volt meglepő senki számára, lényegében ebben nőttem fel. A gimis osztálytársaim közül jó pár fiúval játszottam együtt asztali szerepjátékot, aztán az akkori csajszim lány társaságának lettem az állandó mesélője.
A családomat illetően a szülők sosem értettek, ezért aztán fikázták is, ami azért számomra bántó, mert nagyon sokan megélnek abból, hogy mondjuk egy számítógépes játék fejlesztői, programozói, tehát ha több támogatást kaptam volna, akkor lehet, hogy most a munkám is olyan lenne, amit szeretek. Ám mivel sosem hagytam abba, számomra nyilvánvaló volt, hogy majd párt is ilyen közegből választok.
Ez szerencsére sikerült, ezért nincsen belőle gond, veszekedés Very Happy A kollékáknak nem mondom, ugyanis nincsen olyan viszonyunk. A főnököm tudja, számára semleges téma.
Egyébként tényleg fura, hogy ha valaki szerepjátéknak inkább a lövöldözős vagy kattingatós szerepjátékot tartja. Szerepjáték egyébként az, amikor neked kell megfogalmazni a hős gondolatait, míg a wownál nincs ilyen szerintem, az inkább számítógépes játék. Én nagyon megszerettem a fórumost, asztalit már nem is játszunk, szerintem igényünk sincs rá, pedig egy jó ideig szilveszterkor még azért szerveztünk talikat, és a táborokban is voltak ilyen játékok, de már csak a fórumos van, és imádok játszani, ötletelgetni, meg szerintem a játékostársaim is nagyon ügyik.

Calista Merrick
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-02-10, 11:40

Mai kérdés:

Kinek miként fogadta a környezete (haverok, család, kollégák, ismerősök, stb.), hogy fórumos szerepjátékot játszik?

(Mentségemre legyen szólva, nem olvastam a fórumot végig, szóval nem tudom, van-e már ilyen kérdés)

Én a magam részéről szólva úgy vettem észre, hogy sokkal inkább elfogadott WOW-ot vagy más ilyet nyomni, mint az írás-alapú...
Párom például PS4-esen nyom egy szj-ét, amit imád, de engem néha cikiz a fórum alapúval, mert szerinte túl sok időt töltök a fórumon Very Happy (Én meg mindig elhallgattatom azzal, hogy amíg eljárok dolgozni, megfőzök, takarítok, akkor nehogy már ne lehessen hobbim Very Happy Meg pont ő szól be, aki szombat-vasárnap képes napi hat órán keresztül egyhuzamban nyomni a játékait Very Happy) Szóval, vele szemben van indokom, de szerencsére csak egy hónapban egyszer van kötekedős kedvében, akkor meg leütöm, ennyi Very Happy

Barátnőm imádja olvasni, amit én írok, úgyhogy amikor nála vagyok, felolvasós-estet kell tartanom neki, vagy ő bukik be a monitorba és nézi Very Happy Persze, közben kommentárként el kell magyaráznom neki minden lehetséges előzményt Very Happy Élvezem ugyan a dolgot, de néha kissé lefáraszt, mert én ismerem az előzményeket, ismerje ő is automatikusan Very Happy Adtam neki linket, de nélkülem nem olyan szórakoztató, asszongya Very Happy

Tesóim hülyeségnek tartják, hülyének azt is, aki azzal játszik, ugyanakkor az RPG-ét játszó unokatesómat sose szólják le (WOW-fan, súlyos tízezreket költ rá). Mert neki lehet olyan hobbija, nekem meg ilyen nem, mert ki az a hülye, aki ilyennel játszik? Very Happy Meg mi értelme? Jó, nekik nincs fantáziájuk, eléggé földhözragadtak, de lehetnének kissé elnézőbbek is Very Happy

Anyának mindegy mit csinálok a gépemen, ő nem szólna le, de nem is értené, ha nekiállnék elmondani neki, mi ez pontosan...

Egyik kollegám lelkesedett a dologért, amikor meséltem neki, de ő leginkább a könyv-alapú szj-ket szerette anno, szóval nála ez nem játszik Very Happy
Shanna Griffin
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 197

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-02-08, 09:55

Noooossss!

Mivel az oldalon sok az auror és az aranyvérű gyerek, akiknek a szülei a Minisztériumban dolgoznak, aki tudja, hogy pontosan milyen poszton is dolgozik a karaktere vagy a családtagjai, bátran nevezze meg vagy szerkessze be ide, csak mindenképpen emeljétek ki fehérrel, hogy tudjuk, hogy az fix, nem változtatható!

Mivel Shanna apja és Petra nagybátyja is erős személyiség, akik valószínűleg sok mindenben befolyásolnák a Mágiaügyi Minisztert, ezért gondoltam Cornelius Caramelt megtarthatnánk, mert ő úgy is könnyen befolyásolható. Very Happy Mindenki más nyugalmazható, visszaléptethető, előléptethető szerintem.

Ha valakinek van olyan karaktere, akinek meg van hol dolgozik, akkor szerkessze a hsz-be vagy ha nincs modi joga, írja be ide hozzászólásban és beleszerkesztem! ^^

Spoiler:

Küzdeni csak akkor tudunk, ha van miért.
Mert minden küzdelem áldozatokkal jár, s áldozatot csakis olyan célért tudunk hozni, amelynek értelmét előre látjuk.
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül

Beszélgetés kötetlenül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Similar topics

+

Similar topics