Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Régi ismerősök
  Yesterday at 22:41
Madeleine Eastwick

ϟ Képességdobás
  Yesterday at 19:51
Keith Maddox

ϟ Keith Maddox
  Yesterday at 19:36
Keith Maddox

ϟ Alkímia labor
  Yesterday at 17:48
Viviana Rennes

ϟ Neira & Ginny
  Yesterday at 12:32
Ginny Weasley

A hónap posztolói
Cody Armstrong

Armand Stansson

Luna Lovegood

Gina Accipiter

Sidney Smallwood

Madeleine Eastwick

Gwyneira Rousseau

Daniel G. Paisley

Tim Roberts

Perselus Piton

Statisztika

Összesen 585 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Keith Maddox

Jelenleg összesen 38959 hozzászólás olvasható. in 3479 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Beszélgetés kötetlenül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 462

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-09-01, 16:50

Család nélkül nálunk csak a karácsony es a húsvét maradt meg, mint ünnepelt ünnep, minden mas elsikkad. Karácsonyra veszünk szép élő fát mindig, egyutt diszitunk és az egesz szobát is, fenyfuzerrel, girlanddal, falmatricaval, mondjuk azt le se szedtuk mert olyan ures lenne a fal nélküle. XD a menü meg mindig a mezes mustaros egybesult szép nagy fustolt sonkam, legyen karacsony, legyen husvet. Very Happy persze nem csak ez, de ez az állandó ^^

Otthon amúgy szerettem is neg nem is, mert előtte mindig a tipikus mindenki ideges, semmivel se vagyunk kesz, lustak vagyunk, a haz koszos anyu mar sir, stb köröket futottuk le. Ha megvolt a szenteste onnan jo es laza volt. Very Happy

En a moziban elsosorban Grindit varom, naná, de a Diotoro is nagyon várós, igatzcsak letoltve fogjom megnezni, mert paromnak nem igazan zsanere es egyedul meg nem megyek moziba, raadasul rohadt draga is itt, otthonhoz képest . Very Happy

Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 1416

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-08-28, 18:39

Úúúú, én szeretem az ünnepeket, igazából mindenfélét, bár most jócskán neccesebb lesz készülnöm. Very Happy Mivel én szoktam külföldről is rendelni (értsd Kína Very Happy), ezért azokat azért időben október körül szoktam intézni, hogy tuti ideérjenek még akkor is, ha közben nagy tumultus alakulna ki, de tavaly már volt amit szeptemberben megrendeltem, el van a szekrényben karácsonyig. Smile
Amúgy magát az ünnepet is szeretem, a fényeket, az ünneplést, a fát díszíteni. Nekünk mindig meg volt a hagyománya anyuékkal, mi díszítettük a fát, anyu addig főzött, aztán családi vacsi, előtte ajándékozás, most itthon is így van, és szeretem az egész hangulatát, meg mindent. Smile Sütögetni is, Lillussal minden évben készítünk, díszítünk mézeskalácsot, az már hagyomány szintű, reméljük most is lesz azért idő és alkalom rá, tavaly neccesen volt, aztán meg karácsony után már diétára fogtak a terhesség alatt, úgyhogy onnantól csak nézegethettem a mézeskalácsokat, ami maradt, tiszta szívás volt, na de majd most. Very Happy
Szóval én már várom most is a karácsonyt, addigra már Laura is értelmesebb szintre kerül, Lilla már állt ennyi idős korában pl. Smile Amúgy is sajnos a télben kb. semmi más érdemileg jó nincs, mert a hideget ki nem állhatom, a latyakot se, érdemi hó meg ugye nem szokott lenni, de annyira azt se szeretem babakocsival. Very Happy Karácsony után aztán jön az a januártól-márciusig tartó ócska idő, úgyhogy karácsonykor fel kell töltődni, hogy azt valahogy túl lehessen élni. Smile

És tőlem kérdés a végére:
Ki milyen filmet vár még az évben a moziban? Elég sok minden lesz, a minket is érintő Legendás lények és megfigyelésük 2 is többek között Grindi sztorival.  joooeg

A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumotion.com/
Cody Armstrong
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 561

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-08-18, 01:31

Nekünk régen a karácsony úgy nézett ki míg nagypapám élt és anyuéknak volt lehetőségük kb két ünnepi hetet kivenniük, hogy gyakorlatilag kis lenyugvás a melós napok monoton pörgéséből sütés főzés, téli nagytakarítás, ház dekoralas (szolidan főleg belül), spórolás a kacsára ami évente ilyenkor fordult elő egyszer (azóta isxD).
Ajándékot kb 1 hónappal előre nézett össze mindenki akkoriban még csak ilyen... Apró cseprő dolgok voltak mikulás csoki szalon cukor és egy pár új zokni, én személy szerint nagyon plüss buzi voltam, a bátyám meg legos volt nagyon.
Szenteste meg ki hiszi ki nem még énekeltünk a Jezuskanak(úgy hogy amúgy nem különösebben hívő a család) de a karacsonyi dalokat mindenki tudta és tök jó hangulat volt. Anyuék úgy "sunnyogták el" az ajándékozást, hogy "juj menjünk papával sétálni vagy szankozni ameddig az angyalkak meghozzak az ajándékot". Ha túl korán értünk haza, papa mesét mondott, aztán egyszer csak csengettyűszó jelezte hogy minden kész.
Allatira....meghitt és bensőséges volt. Aztán persze, kibukott a dolog hogy anyuék ajandekoznak, papa elment mi kamaszodtunk és juj... Nagyjából öt hat masszív évig papa után eléggé semilyen volt minden. Ízetlen.
De szerencsére azóta mindenki változott annyit hogy újra egy csaladkent éljük meg ezeket.

A karacsonyfa egyébként tudtommal eredetileg az ünnepi asztal fölé fellogatott fenyő agbol nőtte ki magát amire mindent raggattak a gazdák/gazdaasszonyok, amit szerettek volna hogy jövő évben is bőségesen jusson belőle. (m.o. falun elvileg valami ilyesmi volt)

Szerintem megunnepelni dolgokat jó dolog, nyilván akkor az igazi, ha az ember időt tud rá szakítani. De pl ameddig vendeglatasban dolgoztam is sokszor tapasztaltam, hogy az ember pl nonstop hajt full elveszti az idő érzékét, és egyszer csak a kollégái rá rontanak egy szelet "ház különlegességével" és körül zsongjak a boldog szulibapottal. Csomoszor vendégek is beszalltak.
De tény ennél több nem jut. A családdal örülsz ha kb ugyaneddig eljutsz.
Volt hogy kollégának zenét küldtünk rádióban... Szóval ünnepelni jó dolog.
Bármiről is legyen szó.

Plátói szerelem: lekvárosüveg kívülről nyalogatva.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.
Az élet nagyon drága, de az árban benne van évente egy Nap körüli utazás.
Sasha.McCaine
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 15
ϟ Hozzászólások száma : 138

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-08-17, 20:08

Én ilyesmin nem igazán szoktam előre gondolkodni, tekintettel arra, hogy a karácsony nálunk már rég jelentőségét vesztette Very Happy
Apa volt amolyan karácsony-mániás, számára még volt fontossága ennek, de miután meghalt, már nem volt ugyanolyan. Jó, ez mindenhol hasonlóan működik, de értitek... Very Happy
Utána meg már mi is kirepültünk, öcsém külföldre költözött, húgom szintén, nem mindig volt alkalmunk együtt ünnepelni. Ha pedig van is, akkor mindenki kap x összeget, vegyen rajta azt, amit akar Very Happy Aláírom, ez így nem túl ünnepélyes, de az sem tud az lenni, amikor sorban állnak az ünnepek után, hogy kicseréljék az ajándékot.

Egyébként meg semmilyen ünnepet sem szeretek, csak a munkaszüneti napok miatt várom őket Embarassed
Audrey Jensen
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 36

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-08-11, 06:46

Talán egy érdekes témafelvetésem volna Very Happy Karácsony! Egyre inkább kitolódik a karácsonyi időszak, a világ bizonyos tájain már augusztustól kirakják a karácsonyi dekórt, hogy elinduljon a vásárlási mizéria. Bár olyan szempontból nem hülyeség előre gondolkozni, hogy tutira találsz olyat, amit szeretnél, mert még van időd, ráadásul ha most megveszed, akkor nem horror áron kapod meg.
Szóval: mikortól szoktaton a karácsonyi ajándékokon, programokon, esetleg elutazáson elkezdeni gondolkozni? Én most pl néztem egy bababarát hotelt, és már full teltház van a dec 28-jan 2-es szilveszteri mókára. Lehet, hogy májusban kéne szilveszterre foglalni? Very Happy

Nhydian Alriyad
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 60

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-07-28, 10:24

Aláírás próbaaa

Egyszer fenn, egyszer lenn.
Viviana Rennes
Reveal your secrets

Tanár

ϟ Kor : 44
ϟ Hozzászólások száma : 45

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-07-25, 21:47

Aláírás próóóba Very Happy bounce tancikal

Az élet nem egy egzakt tudomány,

de néha az egzakt tudományok életre kelnek.

Gina Accipiter
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 15
ϟ Hozzászólások száma : 306

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-06-25, 09:25

Sok félével Very Happy volt már, róka, fácán, vaddisznó, őz, szarvas, nyest, ő hirtelen ennyi jutott eszembe, de biztos volt még... Very Happy

A múlt árnyai olyanok, mint az Ördöghurok.

Ha küzdesz velük, megfojtanak.

Ha elengeded őket, új életre lesz.
Perselus Piton
Reveal your secrets

Tanár

ϟ Kor : 40
ϟ Hozzászólások száma : 161

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-06-24, 21:10

Random kirándulós kép Zalakarosról.
Van egy csokorra való lábnyomom.

Ti kirándulásokon milyen lábnyomokkal találkoztatok már?
Perselus Piton
Reveal your secrets

Tanár

ϟ Kor : 40
ϟ Hozzászólások száma : 161

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-06-24, 21:05

POTTER!!!!
ANYÁD NYOMÁBAN VAGYOK!!!!
Audrey Jensen
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 36

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-06-16, 19:52

A repcsi nekem jó élmény volt, csak az első úton nem tudtam, hogy ennyire be fog dugulni a fülem, nem vittem cukorkát, amitől kijönne, úgyhogy nem volt jó, viszont állati finom volt a kaja, pedig másodosztály volt. De hát maga az élmény is nagyon tetszett. És persze, megyünk külföldözni, Egyiptomba azért mégse hajóval megyünk Very Happy A szalonnát én is nagyon imádom, meg az egész hangulatát, a főnömömnél egyszer volt ilyen grillezés, ott a pálinkát kínálták nagyon, hát lila is lett tőle a fejem. A babakocsi a csomagtartóba,a kocsi tetejére pedig felszereljük a tatyókat. Úúú, már nagyon várom, mert az előző évet is baromi jól programtervezted Very Happy
Viszont Bécsbe én is kimennék, már voltam, tetszett, de.. Ha a baba kicsit nagyobb, kocsival elmászhatunk mi is Smile

@Luna Lovegood írta:
Én még sosem ültem repülőn. Surprised De tuti, hogy félnék, mint a franc. Mégis csak ott a Lost. XD Meg persze nem sok gép zuhan le, de azért akkor is, biztos elég parás lehet elsőre, meg hát ahogy lentebb említette Calista marha drága is, de ha valami komolyabb külföldi körútra egyszer lehetőségünk lesz azt tuti nem busszal tesszük, meg majd egyszer a távoli jövőben el szeretnék jutni Ausztráliába és oda nem annyira megy busz. Very Happy

A kerti sütögetést amúgy én is szeretem, mindig imádtam szalonnát sütni. Nem túl diétás csak az a baj, de le van tojva. Very Happy A nyaralóban lesz kert, ahová megyünk, ha jól emlékszem grill ott tuti van, szóval grillezni tudunk majd, még azt se próbáltam úgy se. Az lesz az igazán nagy kérdés, hogy hogyan visszük le a cuccainkat majd, mert a babakocsi eléggé kitölti a csomagtartót. affraid

Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-05-24, 20:26

Én még sosem ültem repülőn. Surprised De tuti, hogy félnék, mint a franc. Mégis csak ott a Lost. XD Meg persze nem sok gép zuhan le, de azért akkor is, biztos elég parás lehet elsőre, meg hát ahogy lentebb említette Calista marha drága is, de ha valami komolyabb külföldi körútra egyszer lehetőségünk lesz azt tuti nem busszal tesszük, meg majd egyszer a távoli jövőben el szeretnék jutni Ausztráliába és oda nem annyira megy busz. Very Happy

A kerti sütögetést amúgy én is szeretem, mindig imádtam szalonnát sütni. Nem túl diétás csak az a baj, de le van tojva. Very Happy A nyaralóban lesz kert, ahová megyünk, ha jól emlékszem grill ott tuti van, szóval grillezni tudunk majd, még azt se próbáltam úgy se. Az lesz az igazán nagy kérdés, hogy hogyan visszük le a cuccainkat majd, mert a babakocsi eléggé kitölti a csomagtartót. affraid

Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-05-08, 17:04

Az nekem ki is maradt, hogy a kerti cuccra reagáljak, bocsiii. Én imádtam az összeset, most, hogy így mondtátok amikor otthon járok tuti megkérem anyut, hogy csináljunk egy ilyet. Nálunk mondjuk 90%-ban babgulyás készül a fazékban, nálunk az a szokás. Very Happy A maradék 10%-ban pedig csilisbab. Meg mindig van házi mojito, és saláták, és grill kaják is... Aahhh... Akarom!

Sajnálom a fóbiádat, az emelkedés-landolás részt én sem bírom, de amúgy kb. átalszom már az egész repülőutat és rengeteg időt lehet megspórolni az életedből ezzel. A kérdés persze az, hogy mennyi pénzt ér meg az időd. Mert az "idő pénz" nem csak egy klisé. Very Happy

Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Calista.Merrickleadva
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 173

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-05-08, 16:34

A bográcsozás egyik jó oldala az, hogy sok mindent lehet benne főzni, mi pl. most marhapörköltet csináltunk Very Happy És igen, bablevest is lehet, csak nem szokás Very Happy Vagy felénk legalábbis nem, de tuti elkészül abban is Very Happy Lehet ezek mellett paprikás krumplit is főzni benne Smile

Igen, nekem is általában télen van a nyaralás, mert a gyárban is olyankor van leállás, itthon meg nyugi, de az mégse olyan jó Sad Azért nem megyek repülővel, mert ez szervezett, buszos út, oda-vissza 16 ezer lenne, ami nem sok pénz, ha az ember világot szeretne látni Very Happy Bécsbe is kimentem tavaly 7000-ből oda-vissza Very Happy Pluszban rettegek a repülőtől, amióta az eszemet tudom, kiver tőlük a víz. Nem hiszem, hogy kő-kövön maradna, ha velem a fedélzeten felszállna egy, még ha csak két óra is lenne az út.
Dane Seoras
Reveal your secrets

Alvilági

ϟ Kor : 26
ϟ Hozzászólások száma : 216

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-05-07, 20:39

Az ilyen szabadtéri sütögetést naon szeretem^^ Mondjuk sose voltam oda a gulyásért, de pl a szalonnát nagyon imádom Very Happy Van egy hangulata a dolognak^^
De pl ha ilyen bableves jellegűt lehet bográcsban csinni, azt kipróbálnám Smile

Dél-Kelet Ázsia alatt egy körutat gondolnánk, a kolegina és férje egy-egy éjszakát száltak meg hotelekben, aztán mentek tovább Smile

Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-05-04, 12:32

Nekem nagyon hiányzik a Balaton, szóval az is jó nyaralás. *- * Főleg Draco&Luna, ha egész lakást vesztek ki, szuperül hangzik!

Potteresnél pedig Cody mindenképpen szólj, hogy itt legyek én is városban, mert őszre még egy nyaralást tervezünk, szóval nem akarlak pont elkerülni. Razz

És találunk alkalmat, hogy elmenjünk fagyizni, mondjuk durva így belegondolni, hogy már fakulnak az arcok, de... De facebookon látni egymást! Very Happy

Távol-Kelet melyik része érdekel titeket? : )

Calista, nem kell mindenképpen nyáron nyaralni. Razz Ősszel-télen-tavasszal amúgy is olcsóbb minden. A lényeg, hogy a pihenés és az utazás néha kell. Very Happy Legalább is nekem nagyon. Miért nem mész repülővel, hogy ne legyen probléma a buszon alvással? A repülő ezerszer gyorsabb, ha két órát nem tudsz aludni rajta, na bumm. Very Happy Terrorháza nekem felejtős, sose voltam pedig Budapesti vagyok és nem is leszek, egyáltalán nem akarom látni azt az egészet, se semmilyen halállal kapcsolatos holocaustos aushwitzos semmit. Maradok a természet szépségénél és a jó emlékeknél, van elég borzalom a világban anélkül is, hogy magamtól mennék oda megnézni. ><

Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Calista.Merrickleadva
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 173

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-04-30, 05:04

Húha...

Nálunk mindig bonyolult ez a nyaralás, mert a mezőgazdaság olyankor van csúcszsezonban és nem lehet tudni, mikor éri el azt a pontot, hogy na most már benn van minden Very Happy
Mindenesetre, Hallstat-Bad Ischl be van tervezve egy ideje, de talán mégse megyek, mert két nap szállás nélkül, buszon kellene aludni (amit én kifejezetten nem tudok), vasárnap hajnalban go home, másnap munka, hááát nem is tudom affraid
Májusra viszont be van tervezve a szegedi vadaspark, egy kis bográcsozás a szabadban a holnapi napra (kertes ház előnye Very Happy), augusztus-szeptember folyamára meg talán Piltvice, azt már jobban fogom bírni Very Happy Mert egy napos Razz
Még Budapest is szóban van barátnőimmel, ott is a Fővárosi Állatkert meg a Terrorháza, ahol már 20 milliószor voltam, de azért menni kell Very Happy
Lengyelország a másik, ahova mennénk, de mindenhova ki van írva programnak Aushwitz, amiért bonyodalomba ütközünk párom révén Very Happy
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-04-29, 11:15

Azért már kezd halványodni az arcod Megan, úgyhogy ideje lesz benevezni egy közös fagyizásra. Very Happy

A nyári terveket már lentebb kifejtette Dane, ahhoz sokat nem tudok hozzátenni, de már várom. Smile A ház bérlés szupi lesz nyárra, nem kell parázni kit zavarunk a picurral és be tudjuk osztani az időnket, ahogy nekünk jól esik, meg gond nélkül tudunk akár főzni, tápszert melegíteni stb. ^^ Mondjuk pár év múlva már nálunk is jó lenne külföldi célokat is belőni, de ahhoz még azért jó, ha Laura nagyobb és már emberi ételt eszik, meg hasonlók. Very Happy

Dane Seoras
Reveal your secrets

Alvilági

ϟ Kor : 26
ϟ Hozzászólások száma : 216

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-04-24, 17:27

Megan mi biztosan el szeretnénk csípni, amikor jössz Smile

A nyaralást tekintve idén már többször is szeretnénk. A terv a következő:

júliusban egy hetet itthon leszek, és elmászkálunk programozni, végülis Budapesten is lehet nyaralni. Strandolás, szabadtéri programok.

augusztusban egy házat bérelünk a Balcsinál, addigra már Laura is legalább egy medencés bulira benevezhet.

az őszi szünetben szerintem seggáztatunk valami wellnessben.

Illetve megihletett az egyik kolleganőm januári terve, bár nekünk ez még picit odébb van, mert a baba esetében meg illene várni, amíg legalább nem pelusos. Szóval a kolleganő a férjével egy hónapot utazgatott a Távol-Keleten, és potom pénzért, úgyhogy valami ilyesmit én is el tudnék képzelni Very Happy

Cody Armstrong
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 561

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-04-20, 16:38

Heyy!
Nyárra szerintem marad kedves kis kacsaúsztatónk, a Balaton.
Nemrég voltunk Zalakaroson és elég jó volt. Nagyon felöltött.
Nyárról eltolódik a Potteres kiállítás meg a Londonba látogatás, de nem mondok le róla, elnapoltam őszig!

És... ALÁÍRÁSPRÓBA!Very Happy

Plátói szerelem: lekvárosüveg kívülről nyalogatva.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.
Az élet nagyon drága, de az árban benne van évente egy Nap körüli utazás.
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-04-06, 19:42

Háthelóóó.

Gondoltam elkezdek egy kis beszélgetést, ha már van nekünk a beszélgetés kötetlenül topicunk. ^^

Tegnap vettük meg párommal a nyaralásra a repjegyeket, most nem egyenesen haza megyünk, hanem teszünk két éjszakát Barcelonában nyaralgatunk és onnan megyünk majd haza Budapestre néhány napra, mert nem voltunk már múlt október óta otthon. Talán még nem felejtettek el minket a családujaik meg a barátaink... talán. Very Happy

Nálatok mi a terv nyaralás-ügyileg? :3 Ki merre fogja tölteni a nyarát? Balcsi, Velencei-tó, külföldi utak? ^^

Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Oliver Bailey
Reveal your secrets

Mugli

ϟ Kor : 23
ϟ Hozzászólások száma : 24

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-03-20, 12:41

Szintén frissített profil-próba.

Te vagy a jó fiú, aki a rosszat játssza,
vagy te vagy a rossz fiú, aki a jót játssza?
Gondolkodtál már ezen?
Emma Callahan
Reveal your secrets

Tanár

ϟ Kor : 30
ϟ Hozzászólások száma : 125

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-03-02, 14:01

Frissített profil próba nyuszi

Ha szeretünk valakit,
a boldogsága fontosabb a sajátunkénál.
Emma Marshall
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 23
ϟ Hozzászólások száma : 124

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-02-27, 14:48

Én is jöttem kipróbálni az új külsömet PB váltás után... 3... 2... 1... Tessék! Very Happy

A gyógyítás által  mi magunk is gyógyulunk.
Ez a szeretet varázsereje.
Amy.Graves
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 15

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2018-02-13, 19:47

3...2...1... éééés próba Razz

He was my  best friend