Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

1999-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy a '98-99-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Graves & Cody
  Today at 11:54
Graves Matlock

ϟ Kyle&Justice
  Today at 09:06
Justice Simmons

A hónap posztolói
Graves Matlock

Cody Armstrong

Georgiana Findley

Nox Djarum

Megan Smith

Quessena Melchys

Elijah Crowfield

Luna Lovegood

Calista Merrick

Seraphin McCaine

Statisztika

Összesen 565 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Emily Greenwood

Jelenleg összesen 32852 hozzászólás olvasható. in 3070 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Beszélgetés kötetlenül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Dane Seoras
Reveal your secrets

Ex-Halálfaló

ϟ Kor : 25
ϟ Hozzászólások száma : 129

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2017-09-24, 12:53

Hát én néha úgy érzem, hogy nagyon sok időmet, energiámat kiveszi a meló, de ha egyszer belelendülök az írásba, akkor nagyon jó kedvem lesz, és sokat tudok írni, mert nagyon szeretem^^ Végzettségemet tekintve szülői nyomásra külkereskedelmi felsőfokút végeztem, amiről később kiderült, hogy nem főiskola. Esélyes, hogy lehetne akkreditáltatni, de nem izgat, sosem foglalkoztam vele. Aki ismer, tudja, hogy mennyire nem hiszek a jelenlegi felsőoktatásban, de már régóta nem hangoztatom, mindenkinek a saját döntése, hogy merre indul, én örülök, hogy a saját magam ura lehetek, és nem vagyok bestatulyázva egy végzettségbe.
Van Lunával egy saját cégünk, azt igazgatjuk, figyelünk a hivatalos dolgokra, mint adózás, könyvelés, jog, stb, igyekszünk minél többet együtt lenni, meg a lánykánkkal. A melómat illetően bankban dolgozom, mint külsős, tehát nem foglalkozom a napi ügyfelezéssel, ami a háttérmunkát illeti, csakis az értékesítés a célom, mert úgy nagyon jól lehet keresni, ha az ember ügyes, és jó csapata van.

De gondoltam továbbgörgetem a dolgot, és ha valaki válaszol ide, a másodlagos kérdést is felteszek, hogy aki már írt ide, az is hozzá tudjon szólni megint, így esetleg olykor több témát is felvethetünk, a régiek pedig elhalhatnak.

Kinek mi a kedvenc filmje, miről szól, és miért erre esett a választás?

Nekem a Déjá vu. Denzel Washington ugyan nem tartozik a kedvenc színészeim között, de itt élete legjobbját alakítja. Van benne időcsavar, krimi, akció, és talán még egy pici romi is.
Egy robbantási szakértőt felkér egy titokzatos kormányügynökség, hogy egy komp robbantási ügyben nézelődjön, és végül beavatják, hogy a gyilkost úgy is elkaphatják, ha egy csúcsmodern kamerarendszerrel a múltat is megnézik. Hősünk ráébred, hogy ha ügyes, akkor talán mindenkit megmenthet.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 1228

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2017-09-23, 15:59

Halihó. Smile Nekem sajnos mostanában iszonyú sűrűek a napjaim és az állandó délelőtt kinyír, jelenleg még a megszokottnál is jobban, meg ez a szeptember valami dupla hónap, mert az istennek se akar véget érni. Very Happy A szar időt se szeretem, meg a sötétben kelést, szóval na várom a nyarat. Very Happy

Nekem sajna nincs konkrét végzettségem, van egy majdnem befejezett egyetemem, programozó matematikusként, de igazából nem is passzolt hozzám a dolog, meg sok minden közbejött és egy tantárggyal nagyon meggyűlt a bajom, amire igazából amúgy se lett volna soha szükségem, úgyhogy konkrét végzettségem jelenleg nincs, valami szakmában gondolkodom, de még gőzöm sincs mi lenne jó, úgyhogy keresem az utam. Very Happy Egyébként ééén is gyárban dolgozom, szerencsére a legjobb részlegen, mivel csak nálunk van termelés, nem durván megterhelő a munka és jó fej a műszakvezető is, amikor épp nem nyűgös. Very Happy Mi telefonkábeleket gyártunk, nagy elosztó fejekkel, meg csatlakozókkal, de gőzöm sincs mi a pontos neve, de tuti már mindenki látott ilyet, csak nem tudja hogy hogyan készül.

A dolgok, amiket elvesztettünk,
visszatalálnak hozzánk, ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Hozzászólások száma : 243

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2017-09-22, 21:42

Naaa mi újság mindenkivel? Mindig van valami random kérdésem, most az jön. hogy deritsük ki mennyire sokszínű a szerepjátékos közösség...
Kinek mi a végzettsége/szakmája, mivel foglalkoztok? Aki sulizik annak nyilván mi a szakiránya? ^^

Én gimnázium után újságíró szakot végeztem, de lényegében sose kezdtem vele semmit, jelenleg egy londoni gyárban dolgozok, ami mogyorókat és egyéb magvakat süt, ízesít. Lényegében mindenhol segítek, de a kedvenc, ami tényleg csak az én munkám, hogy új termékeket, ízeket sütök és próbálgatok ki a főnökkel, amiket elküldünk a megrendelőnek és később lehet nagyüzemi gyártásba kerül. *. * Ez a része meg a gyári munkának is izgi. Legalább is nekem. Smile

És ti?

Az álarcoknak céljuk van: nem engedik, hogy az ember sebezhető és kiszolgáltatott legyen - ez jól jön, ha valaki nem biztos magában és abban, mit szabad éreznie. Ennek a színlelésnek azonban ára van: ha bujkálunk, mert senkinek nem akarjuk felfedni a valós önmagunkat, rettentő magányosak leszünk.
Lacey Stewart
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 17
ϟ Hozzászólások száma : 330

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2017-08-16, 17:40

Aki esetleg még nem jelezte, hogy aktívkodna-e a későbbiek folyamán az oldalon, az kérem, augusztus 31.-ig tegye meg Smile

Draco, Luna: Jó pihit! Basketball
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 748

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2017-08-15, 09:31

Na sziasztok! Jelentem élünk! Pont nyaralni vagyunk ezúttal a balcsin. Jövőre már kölföldet terveztünk nevezetesen görögországot de bizonyos pozitiv csillag együttállás miatt egy évvel eltoljuk és jövöre is belföld még. Most szuperül vagyunk!

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Cody Armstrong
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Hozzászólások száma : 209

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2017-08-14, 17:55

Dina is johetne, őt is tuti erdekli*3*
Igen, 50-60fok az atlag és szar a szellőzés (ja nincs is:"D)
A konyha még rosszabb. De kihevertem. Hamar lement szerencsére.
Majd viszont ne azzal a busszal menjünk ami a kiállításra visz kifejezetten, mert Vori azzal ment és mondta h az a busz 3 óra és megy vissza. Az alatt meg kb, ha nézelődős az ember meg mindent végig bogaraszó akkor kicsit több mint a negyedére jut csak idő.
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2017-08-14, 17:34

Jézusom, persze!!! En is nagyon el akarok menni a Harry Potter kirándulásra, akkor jovore idozitjuk es egyutt megyünk. *. *
A hoguta komoly, tenyleg rosszul lettél? :/ Itt jobban felek a megfazastol, mint a hogutatol az az igazság. Very Happy

Az álarcoknak céljuk van: nem engedik, hogy az ember sebezhető és kiszolgáltatott legyen - ez jól jön, ha valaki nem biztos magában és abban, mit szabad éreznie. Ennek a színlelésnek azonban ára van: ha bujkálunk, mert senkinek nem akarjuk felfedni a valós önmagunkat, rettentő magányosak leszünk.
Cody Armstrong
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Hozzászólások száma : 209

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2017-08-14, 00:49

Voltunk a Velencei tónál egy pár napot még június körül. Very Happy Ezen kívül csak egy kis hőguta jutott ki melóhelyen nemrég mikor csúcsmeleg volt. XD
DE!
Jövő nyáron (tudom az nem most lesz) bevallom nagyon nagyon nagyon szeretnék kijutni Londonba és a WB Harry Potteres stúdiójának a kiallitasát körül ámulni. Meg a Kew Gardens legnagyobb üvegházát megnézni, meg meg meg múzeumozni!! *3* Megan lenne kedved majd össze szervezni és velem tartani? joooeg
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2017-08-13, 22:41

Nyah, beszélgetés kötetlenül kérdeznék, mert hát erre van a topic: tombol a nyár, ki merre nyaral, kíváncsi vagyok a Roxfort milyen országokat/városokat hódított meg idén. ^^

Nyáron mondjuk én pont semmit, de tavasz végén volt egy Japán-utazás párommal. *-*

Kwon Chin-hae
Reveal your secrets

Tag

ϟ Hozzászólások száma : 3

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2017-07-21, 22:42

Megan Smith írta:
Na, bejött, kivéve, hogy legyenek kicsik. De ezek a dobasokat majd produkálhatod a haz pont dobasoknal :DD hajrá a képességekez!

Köszönöm Very Happy Remélem sikerül majd a ház pontokhoz is ilyesmiket dobni Very Happy

Most pedig dobok még egyet, csak mert minden tetszik és döntésképtelen vagyok, hogy karakterhez illőt vagy épp nem illőt lenne jó választani ^^ Mindenben sok a lehetőség, úgyhogy a véletlenre fogom bízni:
1-Párszaszáj
2-Sebezhetetlenség
3-Vérfarkas, harapott
4-Metamorf mágus
5-Látó
6-Legilimentor
7- Kísértetvadász
8-10 Semmi Very Happy

Kwon Chin-hae carried out 1 launched of one (10 oldalú dobókocka.) :

Illetve, Mágikus adottság:
  1. Trükkmester
  2. Energiamágus
  3. Druida
  4. Relikvia
  5. Inkvizitor
  6. Anyagmanipuláló
  7. Akrobata
  8. Hangmágus
  9. Telekinézis
  10. Természetes gyógyító

Szeress egy kicsit kicsi kocka :'D
Kwon Chin-hae carried out 1 launched of one (10 oldalú dobókocka.) :
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2017-07-20, 07:43

Na, bejött, kivéve, hogy legyenek kicsik. De ezek a dobasokat majd produkálhatod a haz pont dobasoknal :DD hajrá a képességekez!

Kwon Chin-hae
Reveal your secrets

Tag

ϟ Hozzászólások száma : 3

TémanyitásTárgy: kockázás 2017-07-19, 21:53

csak hogy gyakoroljak Smile

De jó lenne kicsit dobni, akkor kitalálhatnék valami nagyon menő képességet Very Happy

Kwon Chin-hae carried out 2 launched of one (10 oldalú dobókocka.) :
,

Mellesleg egy hszben hányat lehet dobni? Fogadjunk, hogy ez nagyobb lesz, mint az első!
,

Ez meg akkor legyen kevesebb, mint az első kettőnek az összege Very Happy
,

Ha ez mind sikerült, akkor pedig drukkoljon mindenki, hogy kidobjam a rendes témában azt a sok mindent, amit nem szeretnék.
Summer Reynolds
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 116

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2017-06-22, 19:52

Mi már csak nem dobunk Lacey-vel két 01-et... *lekopogja* Very Happy bounce

Dane Seoras
Reveal your secrets

Ex-Halálfaló

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2017-06-22, 19:47

Én már feladtam, el is felejtettem dobni Sad

Megan Smith írta:
Csak a színe lenne sárga... Sad
Na jó, nyilván nem ez a lényeg, akkor is lecsapna rá a hugra-átok és egy -50-el gyarapítaná a csapatot. Very Happy

Jövőhéten az utolsó házpont dobás, egy kis emlékeztető mindenkinek! ^^

Genevieve Beaumont
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 15
ϟ Hozzászólások száma : 10

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2017-06-22, 19:05

Köszönöm az elfogadást és a befogadást is, örülök, hogy a csapat tagja lehetek. Smile
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2017-06-22, 18:27

Csak a színe lenne sárga... Sad
Na jó, nyilván nem ez a lényeg, akkor is lecsapna rá a hugra-átok és egy -50-el gyarapítaná a csapatot. Very Happy

Jövőhéten az utolsó házpont dobás, egy kis emlékeztető mindenkinek! ^^

Dane Seoras
Reveal your secrets

Ex-Halálfaló

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2017-06-22, 18:01

Megan Smith írta:
Tetszik a hozzáállás, üdv itt. ^^

Kaptál egy újabb jovális békebírót Megan Wink

Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2017-06-22, 17:50

Tetszik a hozzáállás, üdv itt. ^^

Genevieve Beaumont
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2017-06-22, 10:19

Draco Malfoy írta:
Király vagy^^ Akkor akasztod fel magad, ha itt sikerül, élesben meg nem XD

Dehogy akasztom fel magam, attól, hogy nem sikerül valami rögtön, az még nem a világ vége, még a GPS-en is van újratervezés Wink Simán újratervezhetem a karaktert, mielőtt beadom az ET-t.
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 748

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2017-06-22, 10:05

Király vagy^^ Akkor akasztod fel magad, ha itt sikerül, élesben meg nem XD

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Genevieve Beaumont
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2017-06-22, 09:52

Genevieve Beaumont carried out 2 launched of one (10 oldalú dobókocka.) :
,

Próbadobás, Sellő képességhez

Szuper, lényeg megértve Very Happy
Dane Seoras
Reveal your secrets

Ex-Halálfaló

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2017-02-23, 06:23

Azta... hát ezek nagyon jók lettek, énis-énis-énis Very Happy Nagyon szinkronbuzi vagyok, de bevallom ezen még nem gondolkoztam, de ha elárulod, hogy mi is a menete, akkor lehet megcsinálom XD Bár nyilván adott, ha egy filmsorozatból importálok PB-t^^ Molnár Ilona nálam is nagy kedvenc Very Happy

Daisuke Walker
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Hozzászólások száma : 74

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2017-02-23, 03:59

No, hát úgy adódott, hogy elkészült egy ilyen videó. Nem vagyok profi és az új szerkesztővel még sokat kell gyakorolnom, de nem bírtam ki, hogy ne dobjam össze ezt. Very Happy
Már régóta agyaltam azon, hogy milyen hangot társítanék egy-egy karakteremhez. Hát íme:

Nobody's perfect...

Oh wait! I am!
Seraphin McCaine
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 63

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2017-01-22, 10:42

Aláírás próóóbaaaa. ^^

Volt idő, hogy olvastam könyveket, és az egyikben ezt írta valaki: "olyan helyre szeretnék eljutni, ahonnan nem akarok visszatérni". Ezt a helyet keresi mindenki. Én is.
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül 2016-12-26, 13:57

Karácsonyi unatkozás xD

Sponsored content
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés kötetlenül

Beszélgetés kötetlenül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Similar topics

+

Similar topics