ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:58-kor
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Daisuke & Ha-Na I_vote_lcapDaisuke & Ha-Na I_voting_barDaisuke & Ha-Na I_vote_rcap 
Kalandmester
Daisuke & Ha-Na I_vote_lcapDaisuke & Ha-Na I_voting_barDaisuke & Ha-Na I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Daisuke & Ha-Na I_vote_lcapDaisuke & Ha-Na I_voting_barDaisuke & Ha-Na I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Daisuke & Ha-Na I_vote_lcapDaisuke & Ha-Na I_voting_barDaisuke & Ha-Na I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Daisuke & Ha-Na I_vote_lcapDaisuke & Ha-Na I_voting_barDaisuke & Ha-Na I_vote_rcap 
Alison Fawley
Daisuke & Ha-Na I_vote_lcapDaisuke & Ha-Na I_voting_barDaisuke & Ha-Na I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Daisuke & Ha-Na I_vote_lcapDaisuke & Ha-Na I_voting_barDaisuke & Ha-Na I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Daisuke & Ha-Na I_vote_lcapDaisuke & Ha-Na I_voting_barDaisuke & Ha-Na I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Daisuke & Ha-Na I_vote_lcapDaisuke & Ha-Na I_voting_barDaisuke & Ha-Na I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Daisuke & Ha-Na I_vote_lcapDaisuke & Ha-Na I_voting_barDaisuke & Ha-Na I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Daisuke & Ha-Na

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Jang Ha-Na
Reveal your secrets
Jang Ha-Na
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Daisuke & Ha-Na   Daisuke & Ha-Na Empty2017-09-25, 16:06


(Szeptember)



to: Daisuke

Music: Wildeside
Words: [You must be registered and logged in to see this link.]
Note: [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]





P
ersze, hogy tisztában vagyok vele, hogy nem volt számára könnyű döntés eljönni ide és hogy jó eséllyel igen sokáig győzködte magát, hogy végül most itt van. Sőt valószínűleg igen sokat számít, hogy gyengébb vagyok nála minden tekintetben és láthatóan behódolok neki és az akaratának, ami minden bizonnyal egy olyan valakinek, mint ő imponáló. Nem számít, igazából én tudom, hogy mi a célom ezzel és már az előző alkalommal is értünk egy apró célokat, amikor csak egy egészen kicsit, de megnyílt nekem és ez már fontos lépés, meg ugye bár aki a kicsit nem becsüli...
- Kösz! Reméltem, hogy segítesz. Elég kellemetlen lenne, ha e miatt buknék meg, mert amúgy minden más elég jól megy, csak ugye szükség van a bájitaltanhoz a továbbtanuláshoz. - kicsit megered a nyelvem, bár biztos vagyok benne, hogy nem fogja különösebben érdekelni, amit mondok, viszont még az is lehet, hogy esetleg mégis, vagy csak legyint és nem foglalkozik a témával. Minden apró jel fontos számomra, hogy lássam jelenleg mihez hogyan viszonyul és azért én igenis sejtem, tudom, hogy sok esetben a stílusa leplezés, e miatt vagyok bátrabb és merek jobban nyitni felé, mert néha igenis meglephet.
- A palacsintának nehéz ellenállni. - mosolyodom el, aztán persze amikor diktálni kezd, már a kezembe is kerül a penna és vadul írni kezdem, amiket mond. Elég sok info és persze elég gyorsan darál, de eszem ágában sincs visszakérdezni, annak biztos, hogy nem lenne jó vége. Számíthattam rá és számítottam is, hogy jó eséllyel ő még akár nehezebb eset is lehet, mint maga Piton professzor, pedig lássuk be, ő sem kimondottan sétagalopp. - Ismerkedés a varázsitalokkal... oké, ezt akkor nagyon sokat fogom olvasgatni. - bólintok és a vigyorát látva csak elmosolyodom, de nem láthatja rajtam, hogy ezzel megbántana, vagy a szavai és az emlékek miatt netán rosszul érezném magamat. Fel sem merül a dolog, pedig tudom jól, hogy igazából az volt a célja, hogy kellemetlen helyzetbe hozzon, de azért az nem olyan könnyű, főleg ha tudja az ember, hogy mire számítson.
- Vannak sós palacsinták is, nem ettél még olyat? - tudom én, hogy nem a legmegszokottabb dolog, de végül is a palacsinta is tésztaféle és más tisztákat is eszünk nem csak édesen, hanem sósan is, tehát miért ne? Persze ilyen esetben a palacsinta alapja is egy kicsit más, de nem olyan nagy mértékben. Én magamnak csak azért is sós verziót kezdek első körben csinálni, jól megrakom sonkával, sajttal, rá bacon és egy újabb szelet palacsinta, még egy kis sajt és egy gyors melegítő varázslattal olvasztom össze és mint valami szendvicset kezdem el enni, hogy aztán próbáljak tovább figyelni a szavaira, ami igen nehéz miközben masztolja szét magán a csokit és én akaratlanul is elmosolyodom, amíg végül egy halk kuncogás nem érkezik részemről.
- Mármint... törjünk be a bájital terembe? - na jó itt a kuncogás elhalkul és kissé elkerekedik a szemem. Erre nem gondoltam volna, bár belőle simán kinézek egy efféle ötletet, annyi szent igaz, de akkor is... betörni és elhozni, ami kell? Ott a gyakorlóterem, az nem lenne alkalmas? Vagy zavarná, ha ott meglátnák, hogy segít nekem? Könnyen lehet.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Daisuke & Ha-Na   Daisuke & Ha-Na Empty2017-09-01, 01:56



Ha-Na & Daisuke

[You must be registered and logged in to see this image.]


Be kell valljam, hogy hosszas gondolkodás és plafon bámulás után jutottam el végül erre a döntésre. Nem állt szándékomban megadni neki az irányítás lehetőségét, pláne nem azok után, amiket a szertárban mondtam és műveltem. Aish... Mintha egy teljesen kifordított önmagamat mutattam volna ott neki. Persze, nem áll távol tőlem a visszafogottabb Daisuke sem, ám ha már egyszer magamra öltöttem jelenlegi arcomat, akkor nem engedhetem meg magamnak, hogy akárki áttörje a magam köré emelt falakat. Ha-Na viszont egy fokkal nehezebb esetnek bizonyult.
Magam sem értettem mit láttam benne, ami miatt egyre inkább húzott a szívem a társaságába. Hiszen' ott volt nekem Charlene és az a bugyuta Moira is a maga játékosságával, mégis ki után kellett volna sóvárognom? Kinek a figyelme után? Mégis tetszett a szituáció, miszerint valakinek az én segítségemre van szüksége és ez igencsak imponált nekem.
-Látod, okos vagy te. Ez tetszik. Alkalmazhatnád ezt más területeken is. Hm... Szerény véleményem szerint, bájitaltanból nem is ártana meg egy kevés. De! Azért vagyok én itt, hogy valamelyest kikupálódj ebből a tantárgyból.- sosem volt erényem a kedvesség és a tapintatosság, így érezhető hangomból, hogy halálosan komolyan gondolom minden egyes szavamat, melyeket persze finomabb fogalmazással is megoldhattam volna, ám nem buktathatom le az eredeti Daisuke jellemét. Ettől függetlenül egészen jól érzem magam a bőrömben, amikor meglehetősen önző és modortalan viselkedést tanúsíthatok, még akkor is, ha a végén én iszom meg mindezeknek a levét.
- Éhes lennék...?- egy pillanatra nyakára téved tekintetem, pusztán egy röpke pillanat erejéig, míg el nem hessegetem a rossz gondolatokat. Ennek nem most lenne itt az ideje, akármennyire is csorgatnám a nyálam és elvakultan esnék neki, egyszerűen nem tehetem meg. Nagyot nyelve pillantok inkább az asztalon sorakozó ételek sokaságára, majd beleszippantva a finom illatok kavalkádjába foglalok helyet Ha-Naval szemben.
- Rendben. Jól figyelj, mert nem fogom elmondani kétszer. Remélhetőleg gyorsan írsz, hagyatkozzunk most erre. Khm. Szóval. Szükség lesz Mixel, Arsenius: Ismerkedés a varázsitalokkal c. könyvére. Egy-két alapismeretet nem árt majd tudnod a benne felmerülő italokról, főként azért sem, mert pontról pontra leír mindent, amivel nem robbantod fel az üstöd tartalmát. Gondolom rémlik egy ehhez hasonló apró incidens. Ugye?- húzom széles vigyorra ajkaimat, ezzel is piszkálva őt a múltkori baleset miatt. Nem kellene ennyire vérre menően szekálnom őt, de valahol legbelül bennem tombol a vágy, hogy meg tudjam törni ezt a mérhetetlen nagy önzetlenséget és kedvességet, melyet ő felém mutat. Azt sem tudja ki vagyok és vette a bátorságot arra, hogy megközelítsen és valamelyest összehaverkodjon velem. Persze... ezt nem kell készpénznem vennie, mert azzal, hogy itt vagyok még nem neki teszek szívességet. Vagy igen? Merlinre! Csak nem ennyire durva a helyzet. Nem dőlhetek be túl könnyen, az nem lenne annyira...Daisuke-s.
Visszatérve a kajára, szemeim felcsillannak a palacsinta szó hallatán, ezt pedig csak tetőzi a csoki öntet és juhar szirup ínycsiklandozó együttese. Utóbira viszont száj húzogatva vágok egy fintort és fejezem ki undoromat egy egyszerű nyelvöltéssel.
- Sonka és sajt? Plusz bacon? Mintha az amerikai gyorséttermi menüt hallanám. Ne essen félreértés, a maguk módján ehetőek, de palacsintán? Ember, milyen elcsépelt ízlésed van?- hitetlenkedve húzom magam elé a palacsintás tálcát és öntöm nyakon az előttem helyezkedő csoki öntettel.  Attól még, hogy pár éve egy drágalátos vérszívó a saját fajtájává változtatott, még nekem is megmaradtak az emberi igényeim és ezek között toronymagasan vezet a palacsinta. Nagyot harapok a feltekert desszertbe, ami következtében a tartalma szépen végigfolyik szám szélétől az államig. Ügyetlenül próbálom lenyalni a nagyját, ám nem sokáig bénázok vele, egy újabb harapással tetőzöm a már így is szétkenődött csokifoltot.
- Szóval... Ott tartottunk, hogy mi is fog neked kelleni.- szabadon lévő kezemmel gesztikulálok és emelem fel egyik mutatóujjamat puszta jelzésként, hogy erre érdemes lesz figyelni. - Nem tudom mikor lesz alkalmunk besurranni a bájitaltan terembe és elhozni onnan pár cuccot, de ezt csak bízd rám. Legközelebb, ha találkozunk reményeim szerint bele is csaphatunk a lecsóba. De előre szólok, ha megint robbantgatás lesz a vége, akkor befejeztem és inkább elküldelek valami bombaszakértőnek a kommandóhoz. - nyeltem le a számban lévő falatot, miután sikeresen befejeztem mondandómat.


szószám: 637 ♚  zene: Run ♚  Megjöttem  biglove    ♚  [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Jang Ha-Na
Reveal your secrets
Jang Ha-Na
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Daisuke & Ha-Na   Daisuke & Ha-Na Empty2017-08-14, 06:13


(Szeptember)



to: Daisuke

Music: Wildeside
Words: [You must be registered and logged in to see this link.]
Note: [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]





A
mikor nyílik az ajtó nagyot dobban a szívem. Legalább eljött, ez is valami, mert benne volt a pakliban, hogy esze ágában sem lesz eljönni és persze esetében az sem meglepő, ha még egy válasz levelet se küld, hogy ne várjam feleslegesen. De itt van és ez már mindenképpen jó jelnek számít! Ezek szerint nem utál annyira, vagy csak szimplán tetszik neki a lehetőség, hogy ő taníthat valamit, ami végül is esetében cseppet sem lepne meg. Ő jellemzően az a típus, aki szeret a középpontban lenni és még inkább szeret kioktatni másokat és bár most oktatásról lenne szó, nem kioktatásról, de a kettő már-már szinte ugyanaz nem igaz?
- Szia! Semmi gond, így legalább el tudtam készülni. Gondoltál rá, hogy ha netán megcsúsznék időben akkor se legyen gond. - elmosolyodom, mintha tényleg be lehetne állítani úgy a dolgot, mintha tényleg csak jót akart volna és nem azért késett volna el, mert mondjuk egyszerűen nem érdekli hová mikor kell érkezni, netán direkt csinálta, mert úgy gondolja az mindig jó, ha várnak az emberre, de én képes vagyok még ebből is valamiféle pozitívumot kihozni, mert miért ne?
- Igen, gondoltam hátha éhes vagy és evés közben jobb megbeszélni a részleteket. Persze hoztam jegyzet füzetet is, úgyhogy mindent fel tudok írni, ami fontos lehet és, amiről úgy gondolod, hogy jó, ha megjegyzem, úgyhogy... - meg is paskolom a már eleve előkészített füzetet, ami ott pihen tisztes, vagy inkább biztonságos távolságban a kajától, hogy lehetőleg ne kenjük össze, mert az nem lenne valami nagy öröm.
- Úgy gondoltam első körben megbeszélhetjük... azaz elmondhatod, hogy mivel készüljek. Nézzek-e át valamit, hozzak-e könyvet majd, vagy ilyesmi. Bájitaltanról lenne szó tudod, nagyon nem áll kézre, és jó lenne fejlődni belőle. Ez pedig palacsinta, van juhar szirup és csoki öntet, meg gyümölcsök is, de tehetsz rá sonkát és van sült bacon és sajt is, válogathatsz. - közben persze pakolászom elő azt, ami még nem került az asztalra, mint mondjuk a bacon, ami csöpögött, hogy ne legyen zsíros a sütés után, meg az eddig a hűtőben lévő sajt. Aztán persze le is huppanok vele szemben. Biztosan fog majd finnyázni, de már észre vehette, hogy rám ezek a dolgok nem nagyon hatnak, nem fogom felvenni úgy sem.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Daisuke & Ha-Na   Daisuke & Ha-Na Empty2017-08-01, 20:27



Ha-Na & Daisuke

[You must be registered and logged in to see this image.]


A nyár eléggé hosszú és unalmas volt. Még csak nem is tudtam átugrani anyához Amerikába egy kicsit kipihenni az itteni fáradalmakat, mert ő pont valami világkörüli úton volt, amire engem nem vitt el. Hallatlan! Mégis mi lehetett neki olyan sürgős, hogy nem tudott felkapni itt Londonban, aztán velem együtt folytatni az utat? Bah… Mindegy is. Az egész nyaram többnyire vértasakok után való vadászáson alapult. Hozzá kell tennem, nem volt a legegyszerűbb beosonni a kórházakba és elkobozni egy-két tasakot.
Most viszont beköszöntött az új év. Számomra egy új fejezettel és élettel, ugyanis tavaly összefutottam egy lánnyal, aki a furcsa és idegesítő jelleme ellenére felkeltette az érdeklődésemet. Jelenleg is az alagsorban garázdálkodtam a konyha után kutakodva. Sajnos még mindig nem voltam jeles tájékozódásból, így egy fél órás késéssel sikerült csak megérkeznem a megbeszélt helyszínre. Félreértés ne essék, nem azért jöttem el, hogy haverkodjak vele, szimplán tetszik a tény, hogy nekem kell korrepetálnom őt. Hát nem szuper?
Könnyedén löktem be a konyha ajtaját és tettem pár lassú lépést befelé. Fenn hordott orral néztem körbe, majd elégedetten szívtam be a konyhából áradó aromákat. Jobban körülnézve észre is vettem a griffendéles csajt az egyik pult mögött.
- Bocs a “késésért”, de tudod hogy van. Nem én késtem, csupán te érkeztél túl korán. - vigyorogtam önfeledten saját szavaimnak örülve. Nem telt sok időbe, míg fel nem fedeztem az asztalon heverő finomságok sokaságát. Na igen, talán egy férfi szívéhez tényleg a gyomrán keresztül vezet az út. - Ezt mind te csináltad? - egy pillanatra láthatta rajtam, hogy le vagyok döbbenve a tudásán, persze, még nem kóstoltam meg, így csalóka lehet az ízvilág és a kinézet.
- Szóvaal… Most csak lezsírozzunk mikor és miből tanítsalak, vagy csak le akarsz kenyerezni ezekkel a… - mutogattam végig a választékon, amíg a megfelelő szavakat kerestem. - … mik is ezek?


szószám: 637 ♚  zene: Run ♚  Megjöttem  biglove    ♚  [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Jang Ha-Na
Reveal your secrets
Jang Ha-Na
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Daisuke & Ha-Na   Daisuke & Ha-Na Empty2017-07-20, 16:11


(Szeptember)



to: Daisuke

Music: Wildeside
Words: [You must be registered and logged in to see this link.]
Note: [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]





K
önnyen lehet, hogy egyáltalán nem is szándékozik eljönni, de azért mégis csak adok egy esélyt a dolognak. Ha más nem, hát maximum egyedül eszem meg az elkészített kaját, vagy odaadom a manóknak, őket úgy sem hiszem, hogy túl gyakran hívják meg akármire is. Eltelt a nyár és bár sikerült összefutnunk párszor, de sajnos a távollét, maga a nyár megnehezítette a dolgomat. Az feltűnő lett volna, ha a nyakára járok, most viszont már nyolcadikosként nem vagyok időhöz kötve, szóval egy próbát megér a dolog. Arról volt szó, hogy segítene és én ezt ki is használom, de persze nem csak a segítségét, és persze annyira nincs is rá szükségem, de ha másképp nem kerülhetek a közelébe, akkor ez a jó megoldás. Küldtem neki egy baglyot, üdvözöltem újra az iskolában és persze jeleztem, hogy örömmel várom, ha még benne van abban a korrepetálásban, hogy megbeszéljük mikor legyen az első alkalom és hogyan készüljek fel rá. A konyhát javasoltam helyszínnek, mivel itt estefelé nincs nagy tömeg és mivel kilencet írtam, az hátha megfelelő lesz neki. Nincs holnap korán órám és tudom, hogy neki sem, szóval nem mondhat nemet. Jó tudom mondhat, de hátha nem teszi. Végül is korrepetálni jó dolog, lazán kioktathat, miközben magyarázni próbál és ez hátha érdekelné, mint lehetőség. Meglátjuk persze, de erősen reménykedem.
- Remélem itt lesz. - motyogom csak úgy az orrom alatt, miközben időnként az ajtó felé pillantok. Nem tudom, hogy mit szeret pontosan, de főztem ki egy kis tésztát, meg szószt, van sajt is a hűtőben, de a palacsinta illata is kúszik kifelé az ajtó alatt, az is mindjárt készen van. Ehet édeset és sósat is, vagy mondjuk ebben a sorrendben. És még egy kis csokilikőrt is becsempésztem. Tudom lányos ital, de finom édes és az alkohol hátha rá is jó hatással van és nem lesz végig olyan morcos. Egyelőre tehát még várok és ügyködök és nagyon remélem, hogy eljön és nem feleslegesen próbálkozom.

Vissza az elejére Go down
Jang Ha-Na
Reveal your secrets
Jang Ha-Na
Griffendél

TémanyitásTárgy: Daisuke & Ha-Na   Daisuke & Ha-Na Empty2017-07-20, 16:05


***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Daisuke & Ha-Na   Daisuke & Ha-Na Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ha-Na & Daisuke
» Charlene & Daisuke
» Michael & Daisuke
» Maggie & Daisuke
» Yvonne & Daisuke

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Konyha-
Ugrás: