Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

1999-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy a '98-99-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Igazgatói iroda
  Today at 16:13
Cody Armstrong

ϟ Hermione&Cormac
  Today at 16:07
Cormac McLaggen

A hónap posztolói
Nox Djarum

Megan Smith

Cody Armstrong

Luna Lovegood

Ivarn-vo Inor

Leticia Samuels

Jade Wilson

Grayson Paisley

Graves Matlock

Georgiana Findley

Statisztika

Összesen 575 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Sheree Parks

Jelenleg összesen 33311 hozzászólás olvasható. in 3112 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Roxfort nagymese - Hattyúdal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Kalandmester
Reveal your secrets

Mesélő

ϟ Hozzászólások száma : 337

TémanyitásTárgy: Roxfort nagymese - Hattyúdal 2017-07-15, 10:41

First topic message reminder :

Roxfort - Hattyúdal

[You must be registered and logged in to see this image.]

Amióta az egyetemi szekció bejött, minden annyira más. Ugyan a nagymúltú Roxfort megtartotta szigorú hagyományait, ami a legalábbis a hét tanévet taposó kisdiákokat illeti, de az egyetemisták szabadabb életet érdemelnek. Ennek fényében a Roxfort zárva van mint bentlakásos iskola a nyár folyamán, és hazaküldik azt, aki még nem tette le a záróvizsgákat, viszont aki már önköltségi alapon továbbtanul, annak végleges helye van, amíg el nem végzi az egyetemet. Ennek fényében kisdiákkal aligha találkozhatunk a nyári szünet alatt, a felnőtteké a kastély. Ugyan Dumbledore végezte el az újításokat, ő maga mégiscsak a régmúlt tanára, így nem tud olyan oldottan viselkedni, mint a fiatalabb korosztály, hiszen rengeteg az egyetemi tanár, aki egykori diákokból lett mentor. Ezért aztán, hogy a fiatalság is kissé kitombolhassa magát, az igazgató, s a vezető tanárok többsége felajánlotta, hogy a nyár legmelegebb szombatján Londonba mennek, hogy megnézzék Dumbledore kamarazene előadását, s az egyetemisták vehetik birtokba a kastélyt. Azaz csupán a Szükség Szobáját, hiszen a nagyterem, és a folyosók továbbra is szent. A szükség szobája úgy lett kialakítva, hogy akár több száz főt megmozgató bulit is magába tudjon fogadni, tágas csarnokokból áll, leválasztott külön szobákból, az egyikben példának okáért egy egyetemistákból álló színdarab állt fel, s adja elő Shakespeare Szent Iván éji álom című darabját, ha már nyárról van szó. A főteremben tánc folyik, ami kissé hajaz a Trimágus tusán rendezett karácsonyi bálra, csupán itt lényegesen szellősebben lehet felöltözni a kánikulára való tekintettel. Élő zene van, valamelyik fiatal egyetemi tanár intézte. Egy fiúkból álló poprock banda, akik egész népszerű feldolgozásokat játszanak. És persze enni és innivaló van dögivel, a mágikusan megbűvölt pultok újratöltik magukat. Ha valaki netán nem roxfortos bentlakó lenne, akkor is idetévedhetett, hiszen nyilvánosra volt meghirdetve, nem csoda, hogy ha valaki meghívja a külsős ismerősét.

//A következő hozzászólás július 26, tehát július 25-ig írjatok.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

SzerzőÜzenet
Kalandmester
Reveal your secrets

Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: Roxfort nagymese - Hattyúdal 2017-07-26, 17:37

Roxfort - Hattyúdal

A zenekar önfeledten játssza el az aktuális számot, hogy aztán leköszönjenek, ugyanis kiderül, hogy csupán egy rövidke időre néztek be, van még haknijuk az éjszakára. Az élő zene helyett most a mágiával megbüvölt háttérzene fogja átvenni a stafétát. A zenekar üdvrivalgások közepette kivonul, majd becsukják maguk mögött az ajtót, végleg távozva. Nyári slágerek csendülnek fel egymás után, az ételek pedig egyre komolyabb finomságokkal hízlalják fel a mulatozókat, és miután nincsen igazi felnőtt felügyelet, lévén egyetemistákról van szó, alkohol tartalmú finomságokat is lehet kóstolni. A színjátszós előadás egészen jópofa, meg van spékelve néhány viccesebb betéttel, felturbózva a modern kor elvárásai alapján. Graves az iszogatás közepette mégiscsak érzékeli, hogy valami.. történt, de még nem tudja hova tenni a dolgot, vadőrként valahogy mégiscsak kapcsolatban áll a birtokkal, a belső iránytűje jelez, hogy nincs minden rendben. Savannah szintén így van vele, ám ő valami teljesen más okból, de úgy érzi, hogy a szükség szobája már nem úgy teljesíti a kivánságokat, mint ahogyan kérik tőle, lassul az üteme. Peter a harmadik, akinek rossz érzése támad, de nem arról van szó, hogy bestiák jelentétét érzi. Egyszerűen csak a megbűvölt helységet mintha manipulálná valaki. A többiek önfeledten mulatoznak, immár a mágikus zenére.

//A következő hozzászólás aug 6, tehát aug 5-ig írjatok.

Peter Greenwood
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 100

TémanyitásTárgy: Re: Roxfort nagymese - Hattyúdal 2017-07-22, 08:39

A nagymese & Peter

Valami bulit említettek a többiek, ami ilyenkor lesz megrendezve, én pedig eljöttem, mivel ki nem hagynám a dolgot. Természetesen, leginkább a mérhetetlen mennyiségű alkohol vonzott ide, mivel mostanában leginkább iszok. Sokat. Ingyen berúgni pedig jó dolog, ha pedig még egy-két ismerős arccal is találkozom, akkor egyértelműen fenomenális. Amióta ugyanis felbukkant Lorelai, állandóan ő és a bosszúja jár a fejemben, de leginkább ő... Szinte állandóan magam előtt látom, most is abban reménykedem, hogy ő is jelen lesz és megbeszélhetünk mindent. Naiv vagyok, hogy ilyen álmokat dédelgetek, de nem szeretnék pont az ő ellensége lenni. Legutóbb keményen bántam vele, vagyis a szavaim határozottak voltak, de nem gondoltam komolyan. Képtelen lennék bántani, bármit is tenne...
Tehát jól esne egy kis kikapcsolódás, mivel mostanában összecsaptak a fejem fölött a hullámok. Nrm itt töltöm a nyári szünetet, mivel hazautazom pár napra, de most még itt vagyok és egy tanárok nélküli bulit semmi pénzért se hagynék ki. Se Dumbledore, se McGalagony, senki sincs itt, aki akadályozná az embert abban, hogy önmaga legyen.
Gyors léptekkel szelem át a folyosót, a Szükség Szobája felé tartva, ahol ez az egész megrendezésre kerül. Már messziről hallom a buli hangjait, úgy tűnik, ezúttal maga a szoba is némileg lazábban kezeli a dolgokat, mivel máskor hangszigetelt, most azonban... Mondjuk, most nem is az a cél, hogy két ember elvonuljon egymással titokban, hanem egy olyan rendezvény, ahol minél többen vannak jelen. Nyilván semmi gond sem származik abból, ha valaki a hangzavart hallva kukkant be. Én viszont konkrét céllal érkeztem, minél nagyobbat bulizhatok, annál jobb.
A terembe lépve azért egy pillanat erejéig elcsodálkozom, hiszen ezúttal sokkal nagyobb, mint maga a Nagyterem, ráadásul több csarnok is van, ahol más-más rendezvény foglal helyet. A Szent Iván éji álom nem igazán érdekel, általában nem szoktam ilyesmit nézni, mivel egyáltalán nem köt le a dolog, de a fiúzenekar sokkal jobban érdekel. Az általuk játszott dalok igazán jók, úgyhogy szinte automatikusan arra veszem az irányt. Remélem, Sophia felbukkan valamerre és megússzuk Dane látogatását. Nem hiányzik egy újabb Valentin-napi befejezés.

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]
[/color][/i]
Nox Djarum
Reveal your secrets

Ex-Halálfaló

ϟ Kor : 26
ϟ Hozzászólások száma : 294

TémanyitásTárgy: Re: Roxfort nagymese - Hattyúdal 2017-07-18, 13:22

Hattyúdal

Hm, ki gondolta volna, hogy egyszer én még itt kötök ki? Elvégre a legkevésbé sem vagyok szívesen látott vendég, pláne nem egy nyilvános rendezvényen, de mint azt Codytól megtudhattam: sehol egy tanár, vagy ha van is, mennyiségükből adódóan könnyűszerrel elkerülhetők. Hiába, a sok illegális húzás, becsempészés megedzi az ember hírnevét, és bár mentségemre szóljon fizettek a szolgáltatásaimért, ezt bolond lenne bármelyik fél is elismerni. S pont ez az, mely közvetett zsarolásként nehezedik összes eddigi kuncsaftomra s buzdítja őket arra, hogy továbbra is tartsák a szájukat, még ha valamelyest tisztában is vannak pillanatnyi kilétemmel.
Az alkalmat megragadva, Cody oldalán érkezem a bálra, vagy minek is nevezzem. Persze nem lenézés gyanánt, kívülállóként nagy becsben tartom az iskola szervezettségét, sokak számára példaként szolgálhatna, olyannyira, hogy időnként belegondolok mi lett volna ha akkor és ott, valamilyen úton módon én is megkapom azt a bizonyos levelet... De nem kaptam, fogalmam sem volt, hogy ez a hely egyáltalán létezik. No sebaj, koncentráljunk a jelenre, azon belül is a szó legszorosabb értelmében ragyogó partneremre.
Kicsapongó lendülettel bír, valahol mélyen még az én gazdagon barázdált, elsorvadt lelkemben is szimpátiát kelt, ezt a fajta őszinte gyermeki lelkesedést olyan ritkán tapasztalom, hogy akarva akaratlanul is értékelem. Igaznak ható mosollyal nyugtázom Cody minden egyes szavát, olyan érzést kelthet kettőnk sziluettje, mint a gyerek, aki rátalált rég elveszett anyjára, s most igyekszik mindent bepótolni melyet ezidáig elszalasztottak.
- Köszönöm. - S íme, megérkeztünk: a legendás Szükség Szobája. Mindig is látni akartam, testközelből, s próbára tenni páratlan varázserejét, de a hallottakat s látottakat tekintve nincsenek kételyeim hitelessége felől. Hosszú fekete, combtőnél kivágott szoknyám lágyan végigsimítja az ódon küszöböt, s belépvén egy pillanatra elragad valamiféle fennkölt, pillanatnyi eufória. Partnerem megjegyzése zökkent ki, melyre egy önironikus mosoly keretében felelek. - Akár csak a lakásom, nemde? - S már nyújtom is a karom, jelezvén: jobb szeretném ha karöltve közlekednénk, elvégre úgy illik, ha már az ember társaságban jön.
- Egyelőre csak vezess körbe. Mindenre kíváncsi vagyok.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Cody Armstrong
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 239

TémanyitásTárgy: Re: Roxfort nagymese - Hattyúdal 2017-07-18, 10:30

Mint frissen végzett kisdiák, most állok a hídon, képletesen, ami az egyetem felé visz. Ez a híd jelenleg a nyár. A vizsgáim kellően középszerűre sikeredtek, de amik kellenek a választott szakhoz, szerencsére kitűnőek lettek.
Gyógyító. Szeptembertől már ezen a szakon indulok tovább. A fejem tele van ezer meg egy gondolattal.
Örülök, izgulok, várakozással és reménnyel teli vagyok, meg minden ilyen hülyeség.
Egy egyszerű lazább szabású fekete vászon nadrág, egy vörös ing, meg egy dísztelen fekete mellény. Ennyi bőven elég lesz rajtam!
Nem tudok nem vigyorogni mint a vadalma, unokanővéremmel érkezek, és lelkesen mutogatok körbe mindent menet közben.
...Ez a folyosó erre, az arra visz, ez itt az ott van... Aztán megérkezünk a szükség szobájába és egy könnyed mozdulattal előre engedem.
-Csak ön után kedves!- toldom meg szórakozottan, aztán követem magam is.
Elismerően biccentek, ahogy a társaságon és a Szobán végig nézek. Aztán félszegen közelebb húzódok Noxhoz és halkan megjegyzem - Mirával egyszer átrendeztük a Szükség szobáját... Olyanra sikeredett, mint egy gótikus templom és egy sztriptízbár össze mosva... -Hogy hogyan sikeredett? Szükségem volt valamire, ami kellően bizarr, groteszk, és kizökkent. Így utólag vissza gondolva is elég érdekesen festett, táncos gépangyalokkal és a villamosszékkel az oltár helyén és a freskókon mindenki olyan volt, mint egy megvadult koncerten. Merengésemből hamar kiszakadok és igyekszem távol tartani magamtól az ilyen idióta gondolatokat. - Ez a szoba jópofa. Nagyon sok benne  a... lehetőség. -nyugtázom lezárásképp, aztán körül nézek alaposabban. - Enni, inni, egy táncot? -vetem fel széles mosollyal fordulva mellettem a hölgyhöz. Hogy be vagyok zsongva? Az nem kifejezés!
Savannah Elinor Harper
Reveal your secrets

Személyzet

ϟ Kor : 32
ϟ Hozzászólások száma : 175

TémanyitásTárgy: Re: Roxfort nagymese - Hattyúdal 2017-07-17, 20:28

Roxforti Nagymese

Nem épp nekem való hely, na de a kamara zene... Na nem mintha meghívtak volna, de nem lepődöm meg az ilyesmin. Vannak tanárok, főleg a keményebb típusok, akik azért nagyon is magasan hordják az orrukat és gyakran az ember tudtára adják, hogy ő csak egy szimpla könyvtáros, nem pedig tanár. Végül is igazuk van, elég ciki, hogy különórákat is egy diáktól veszek, csak hogy legalább pár alap varázslat menjen, mert hát varázslás terén nem vagyok éppenséggel a helyzet magaslatán. Néha magam sem értem, hogy az animágiát hogyan tudtam elsajátítani. Valószínűleg csak van valamelyest tehetségem a dologhoz, csak épp önbizalmam nem volt soha sem elég ahhoz, hogy ezt meg is csillogtassam. Így aztán maradt a csekélyke tudás, ami aztán a Roxfortot elhagyva szépen ki is kopott és most már igen nehéz visszarázódni, bármennyire is igyekszem.
Most viszont csak el szeretném engedni magamat. Próbáltam rábeszélni Lilját is, hátha eljön, de a nyár nála általában elég zsúfolt, így aztán nem tudta beiktatni a programtervébe, vagy ő kapott meghívót a kamarazenekari előadásra, csak nem akarta elmondani, nehogy rosszul érezzem magamat? Áh nem akarok én ebbe olyasmit látni, ami nincs ott és persze nem figyelem azt sem lopva, hogy vajon Ansley eljön e erre a kis eseményre... A fal mellett állok, hallgatom a kellemes zenét, a kezemben egy pohár édes pezsgő, amit kortyolgatok, a zene ütemére jár a lábam, a cipőm halkan koppan minden egyes taktusnál. Kell még azért pár korty ahhoz, hogy táncra is vetemedjek... vagy nem is csak pár? Az is lehet, hogy elleszek itt egész este, csak legalább nem a szobámban ücsörgök, annál végül is még ez is jobb. Az önfeledten szórakozó diákokat se rossz figyelni, meg aztán határozottan jó a zene, ami szintén nagy előny.

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.] ♦ Egy lezáratlan akta ♦ [You must be registered and logged in to see this link.]

A múlt csak visszahúzza az embert.
Olyan, mint egy háló.
Az a fajta, amibe belegabalyodik az ember, és megfullad.

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Graves Matlock
Reveal your secrets

Személyzet

ϟ Kor : 34
ϟ Hozzászólások száma : 299

TémanyitásTárgy: Re: Roxfort nagymese - Hattyúdal 2017-07-17, 19:39

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Salvation comes with a cost. Judge us not by our methods, but by what we seek to accomplish.

Ahogy belépek, körbenézek a buliban és realizálom hogy én vagyok az egyetlen az iskolában vagy a környéken dolgozókból, óhatatlanul felmerül bennem, hogy engem bizony itt felejtettek, a szó szoros és átvitt értelmében is. Az arcomról leolvad az udvarias mosoly, és egy fura, az elkínzottság, fáradtság, és valami mélyről jövő szomorúság ül ki rá. Végignézek magamon, a bohócon, aki még ki is öltözött erre a jeles alkalomra hiszen úgy tudta hogy az iskolában dolgozó kollégáival hivatalos egy közepesen díszes estélyre, és önkéntelenül is letépem magamról a kissé féloldalasan megkötött nyakkendőt. Érzem, ahogy az idegesség és a düh összeszorítja a gyomromat, de úgy döntök, hogy nem hagyom hogy elbasszák az estémet. Ha már itthon hagytak - házőrzőnek, vagy bébiszitternek, vagy mi a büdös úristennek? Vagy csak nem talált meg a kurva posta? -, hát azt teszem amit egy igazi ír tenne. Megigazítom kopottas és kikönyökölt zakómat, lesimítom gyűrött ingemet, egy alig leplezett mozdulattal ellenőrzöm az ezredest, aztán megcélzom a lenagyobb asztalt.
Nincs más hátra, muszáj lesz kiennem és kiinnom a Roxfortot a vagyonából. Még ha beledöglök is.
Magamhoz veszek egy hatalmas cupákot, némi szószt - köret minek? az csak összezavar -, valamint a hónom alá csapok egy üveget amiben a szagminta alapján egy igen korrekt és igen régi konyak leledzik, aztán némi tanakodás után leteszem magam a színi előadás leghátsó sorába, a sarokba. Bár igyekszem nem túl nagy zajt csapni, elvégre ez mégiscsak Shakespeare, de kívülről úgy tűnhet mintha egy öltönyös hajléktalan kezdene élete legjobb vacsorájába. Két pofára tömöm magam, és gazdagon öblítek a konyakkal is, nehogy már kiszáradjak...
Shanna Griffin
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 124

TémanyitásTárgy: Re: Roxfort nagymese - Hattyúdal 2017-07-16, 22:17

Roxfort nagymese

Hattyúdal

Az évnek vége, és ebben az évben is kiválóan szerepeltem az összes vizsgámon, ráadásul elindultam a tapasztalati gyakorlat szerzés útján is, hiszen az Auror központba is megindultak a bemutató programok. Egyre többet és mélyebben tudom megismerni az egész rendszert, hiszen mindez nem csak a kutatásból és a harcból áll, rengeteg mindenre kell felkészülnünk a jövőre nézve. Sűrűsödik az éj, és valami készülőben van, érezni a feszültséget a központ falain belül, még akkor is, ha senki se beszél róla.
Anyagi helyzetünk bőven megengedi, hogy a nyarat már ne a szüleim kúriájában töltsem, hanem az iskola falai között, ahol egyrészt a kortársaimmal lehetek, másrészt, ha van rá mód, akkor a könyvtárat is igénybe vehetem, ami néha nagyon jól tud jönni.
Viszont most egészen más foglalkoztat, a tanulásnak és gyakorlásnak mára vége, a munkának is a központban, most itt az ideje a kikapcsolódásnak. A karácsonyi ruhámat vettem fel, olyan ritkán veszek fel ilyen lenge ruhát, hogy egyáltalán nem érzem, hogy újat kéne minden bulira húznom. Szeretem persze a szép ruhákat, de annyira azért nem foglalkoztat, hogy tucatjával álljanak a szekrényben, vagy hogy minden alkalommal megcsodálják a legújabb ruhám.
Minden esetre úgy beszéltük meg néhány másik Auror tanonccal és Roxfortos barátommal, hogy ma este míg a tanári kar nincsen itt, addig feszélyezhetetlenül engedhetjük el magunkat, bár engem nem szokott zavarni ez sem, hiszen nem vagyok az a parti állat, aki részegen belebotlana egy professzorba, hogy kínosan leégesse magát. Nem, azt hiszem én az a fajta vagyok, aki túlságosan felelősségteljes és szolgálatra kész ahhoz, hogy így lazítson. Most is, hiába van rajtam ez a szellős ruha, annyi helyem van, hogy erre-arra elrejtve legyen néhány Aurorokra jellemző eszköz: pálca, bájitalok, és persze egyetlen tőr, ha még a pálca is csődöt mond. Meg persze a familiárisom, aki mindig itt van a közelben, és óv éles sas szemével. Szó szerint.
A forgatagban ismerős arcokat keresve siklok és közben hallgatom a mai top slágereket a varázsló körökben, nem is olyan rosszak, még egy kicsit el is lazítanak és egészen jó kedvvel ugrok neki az estének.

Küzdeni csak akkor tudunk, ha van miért. Mert minden küzdelem áldozatokkal jár, s áldozatot csakis olyan célért tudunk hozni, amelynek értelmét előre látjuk.
Kalandmester
Reveal your secrets

Mesélő

TémanyitásTárgy: Roxfort nagymese - Hattyúdal 2017-07-15, 10:41

Roxfort - Hattyúdal

Amióta az egyetemi szekció bejött, minden annyira más. Ugyan a nagymúltú Roxfort megtartotta szigorú hagyományait, ami a legalábbis a hét tanévet taposó kisdiákokat illeti, de az egyetemisták szabadabb életet érdemelnek. Ennek fényében a Roxfort zárva van mint bentlakásos iskola a nyár folyamán, és hazaküldik azt, aki még nem tette le a záróvizsgákat, viszont aki már önköltségi alapon továbbtanul, annak végleges helye van, amíg el nem végzi az egyetemet. Ennek fényében kisdiákkal aligha találkozhatunk a nyári szünet alatt, a felnőtteké a kastély. Ugyan Dumbledore végezte el az újításokat, ő maga mégiscsak a régmúlt tanára, így nem tud olyan oldottan viselkedni, mint a fiatalabb korosztály, hiszen rengeteg az egyetemi tanár, aki egykori diákokból lett mentor. Ezért aztán, hogy a fiatalság is kissé kitombolhassa magát, az igazgató, s a vezető tanárok többsége felajánlotta, hogy a nyár legmelegebb szombatján Londonba mennek, hogy megnézzék Dumbledore kamarazene előadását, s az egyetemisták vehetik birtokba a kastélyt. Azaz csupán a Szükség Szobáját, hiszen a nagyterem, és a folyosók továbbra is szent. A szükség szobája úgy lett kialakítva, hogy akár több száz főt megmozgató bulit is magába tudjon fogadni, tágas csarnokokból áll, leválasztott külön szobákból, az egyikben példának okáért egy egyetemistákból álló színdarab állt fel, s adja elő Shakespeare Szent Iván éji álom című darabját, ha már nyárról van szó. A főteremben tánc folyik, ami kissé hajaz a Trimágus tusán rendezett karácsonyi bálra, csupán itt lényegesen szellősebben lehet felöltözni a kánikulára való tekintettel. Élő zene van, valamelyik fiatal egyetemi tanár intézte. Egy fiúkból álló poprock banda, akik egész népszerű feldolgozásokat játszanak. És persze enni és innivaló van dögivel, a mágikusan megbűvölt pultok újratöltik magukat. Ha valaki netán nem roxfortos bentlakó lenne, akkor is idetévedhetett, hiszen nyilvánosra volt meghirdetve, nem csoda, hogy ha valaki meghívja a külsős ismerősét.

//A következő hozzászólás július 26, tehát július 25-ig írjatok.

Sponsored content
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Roxfort nagymese - Hattyúdal

Roxfort nagymese - Hattyúdal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Similar topics

+

Similar topics