Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Bex & Gina
  Today at 20:48
Gina Accipiter

ϟ Apa-fia
  Today at 14:46
Jensen McKinney

ϟ Ben & Bexley
  Today at 10:46
Benjamin Morgan

A hónap posztolói
Gina Accipiter

Bexley Wildfield

Megan Smith

Cody Armstrong

Corvus Flint

Luna Lovegood

Perselus Piton

Jade Wilson

Dane Seoras

Winifred Hill

Statisztika

Összesen 596 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Andrew Benedict

Jelenleg összesen 34323 hozzászólás olvasható. in 3187 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Samael & Carol - Családfakutatás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Carol Smith
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 127

TémanyitásTárgy: Samael & Carol - Családfakutatás 2017-05-20, 15:28

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Rút kiskacsából igenis lehet

HATTYÚ
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

SzerzőÜzenet
Carol Smith
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Samael & Carol - Családfakutatás 2017-08-28, 08:36

Samael & Carol

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

Volt már olyan, akinek felkeltettem az érdeklődését, de talán Samael a miatt, mert nem is innen származik, mert máshol élt eddig, eleve másféle életet szokott meg és más a hozzáállása is és tény és való ez valahogy érdekessé teszi. Tom pedig a néha finoman szólva is kellemetlen viselkedésével, vagy épp hogy én mindig is a bátyámnak tekintettem... Nem fair tőlem, hogy ez egyáltalán felmerül bennem igaz? Hogy ilyesmin gondolkodom, főleg hogy Samaelt a védelmem miatt küldték ide és nem azért, hogy közben meg belekavarjon az életembe.
- Az nem lenne rossz, csak tudod nem vagyok valami ügyes, mármint... kissé kétbalkezes, ami azért sok mindenben erőteljesen gátol, de azért igyekszem. - és ugye az még inkább számít, hogy ha valaki hisz benned, ha te nem is hiszel annyira magadban. Tom nem az a típus, aki úgy támogatná az embert, főleg miután ő eleve azért szúrt ki csak igazán, mert ugye szebb lettem, mert idősebb lettem, mert modell lettem. Ezt igenis kár lenne tagadni. Előtte nem érdekeltem igazán, nem nézett másnak, csak a húga barátnőjének és kész, aki majdnem levágta az ujját náluk az egyik nyáron, mert leejtette a kést. Samaelnél viszont ez nem merül fel, mivel ő... valahogy egyszerűen más és kész és másképp is néz rám.
- Nem is tudom... Tudnál miközben... áh gőzöm sincs. Tom rendes, csak tudod a legjobb barátnőm bátyja és mindig olyan volt nekem, mintha a bátyám lenne, csak aztán azt mondta, hogy szeret, de akkor még nem vett észre, amikor nem voltam modell és ez azért... Ő azért nem olyan... - elakadok, mert tudom, hogy nem kellene ezt mondanom, hiszen mi az, hogy ő nem olyan, mint te. Pedig ez lenne a vége és mégis nem fair a részemről, hiszen Tom nincs itt, nem őt kértem, hogy segítsen, hanem Samaelt és egyszerűen nem fair a részemről, hogy most más valakivel beszélgetek és más valakire figyelek és más valaki... érdekel? Ő pedig drukkolna nekünk, én pedig nem vagyok benne biztos, hogy van oka drukkolni? Ez így elég rossz.
- Írás? Nem is tudom... szívesen utaznék és nem lenne rossz, de hogy menne-e? Nem tudom, de te tényleg dalokat is írsz? - azért igen elkerekedik kissé a szemem. Hát a fenébe is nem egyszerű az ember lányának a dolga, ha jön egy helyes srác, aki amúgy kedves is, akinek tetszik, de mégis figyelembe veszi, hogy van valakije, viszont közben igen jó a beszélőkéje, figyelmes és a tetejében még gitározik és dalokat is, hogy kiírja magából az érzéseket... Tomnak néha úgy érzem nem sok érzése van, legalábbis nem tudná kimutatni. Ő leginkább csak éhes, vagy szexre vágyik, de a romantika, vagy hogy valami más módon megnyilvánulnának az érzései... az valahogy nagyon távol áll tőle.

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

HATTYÚ
Samael Winterwolf
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 61

TémanyitásTárgy: Re: Samael & Carol - Családfakutatás 2017-08-19, 19:46

Carol & Samael

back to summer paradise with you

Látom rajta, hogy egyértelműen meg van lepve attól, hogy ilyen magabiztosan kezelem az ügyeimet, beleértve azt is, hogy vele hogy ismerkedek. Na igen, a fiúk többsége nagyon végletes, vagy teljesen betojós, vagy arrogánsan bunkó. A legjobb úgy kezelni a lányokat, mint teljesen ugyanolyan emberi lényeket, mint mi magunk. Nyilván megvannak a nekik járó előjogok, amiket nem is vitatok el, de kár úgy tekinteni erre az egész dologra, mintha valami misztérium lenne. Na igen, belőlem a külsőm alapján az nézhető ki, hogy mindenkinek csapom a szelet. Bevallom, régebben szó volt ilyesmiről, de a végtelenségig ezt felesleges fenntartani, már kezdek  a minőségibb kapcsolatban hinni, legyen szó akár barátságról is Carollal. Nyilván többről nem, bármennyire is kezd buján fülledt lenni közüttünk a levegő.
- Akár azt is, de nem kell mindenre mondani valamit Carol. Csak fogadd el, hogy a világ nem feltétlenül a külsőd alapján kell, hogy megítéljen. Keress olyan lehetőségeket, ahol meg tudod mutatni magamat, a bensőd alapján. Ismerjenek el a varázstudományod által például. – Ez csak ötlet, de magamról egyenlőre tényleg nem beszélek. Szót ejthetnék arról, hogy én mitől vagyok ilyen magabiztos, de ez nem az a hely, és nem az az idő. Azért vagyok itt, hogy a testvérpárnak nyújtsak oltalmat, aztán akár el is tűnjek. Yngrid már bőven kapott tőlem önbizalmat, itt az ideje, hogy Carol is felismerjen, valaki önzetlenül is támogathatja őt. Félmosollyal bólintok, üdvözítő, hogy tetszett neki, amit mondtam, és elgondolkoztattam. – Az elején? És ez mit jelent? Drukkolhatok akkor nektek? Hiszel magatokban? – Kérdezek tovább ismét a kezéért nyúlva, biztatóan megszorítom. Nálam úgy működik a dolog, hogy ha ő valóban tetszik nekem, a legjobb, amit tehetek, hogy örülök a boldogságának. Viszont akkor azt nem értem, hogy miért emelte ki ilyen bizonytalankodva? Félre értés ne essék, számomra ő az eszményi nő, de ha csak összezavarom a jelenlétemmel, akkor jobb lenne inkább a nyomozásra koncentrálni? De akkor miért nem tudok képes két lépést hátrálni, és annyiban hagyni a dolgot?
- Na látod. Aki olvasni szeret, az elég világlátott ahhoz, hogy ő maga is írjon. Vagy éppen tanácsokat adjon. Ez lehet a te utad. Hogy én? A színészet igen. Meg az éneklés. Szeretem magamból kiírni az érzelmeket. Valahogy mindig a veszteség hozza a legjobb ihletet. Ha nem sietsz nagyon, akkor kereshetnénk ezután valami bárt, ahol vendégek is előadhatnak saját szerzeményeket. Nekem csak egy gitár. Mit szólsz? – Megjön az itallapunk, türelmesen várom, hogy mit kér, én valami jeges kávét próbálnék meg a nagy meleg miatt. A lábunk véletlenül összeér az asztal alatt, de nem húzom vissza. Sőt, picit még oda is simogatok vele.  

:hug:  ||   [You must be registered and logged in to see this link.]

..,
Carol Smith
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Samael & Carol - Családfakutatás 2017-08-18, 21:08

Samael & Carol

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

Igen, nagyon is meglepnek a szavai, nem szoktam hozzá az efféléhez és egyelőre nem is tudom, hogy mit kezdjek velük. Biztosan van olyan, akinek ez jobban, könnyebben megy, mármint a dolgok kezelése, de nekem valahogy nem. Igyekszem pedig jól kezelni, de a legtöbben inkább csak a távolból pislogtak eddig felém, vagy aki közelített valahogy... hát nehéz elmagyarázni, mindig látszott, hogy csak a külsőmnek szól a viselkedésük. Viszont Samael esetén egyértelműen nem csak erről van szó és e miatt olyan szokatlan a helyzet.
- Irigyellek, hogy ilyen bátran ki tudod mondani azt, amit gondolsz és... köszönöm, azt hiszem ezt illik mondani, vagy nem? - őszintén gőzöm sincs. Azt kellene mondanom, hogy igen én is így gondolom róla? Egyébként tényleg nagyon kedves és helyes srác és elég talpra esett, biztosan jó színész is, viszont én még sem mondhatom ezt nem igaz? Nekem ott van Tom és e miatt igenis meg kell tartanom a három lépés távolságot, ami kimondottan nehéz akkor, ha félájultan omlok valakinek a karjaiba...
- Azt hiszem értem és ezt nagyon szépen mondtad. - kezdek bele és mégis kissé elakadok, amikor azt kellene mondanom, hogy igen Tom is így van ezzel, hogy ő is így kezel engem. Igen így kellene, de egyelőre ezt valahogy még nem érzékelem így. Tom nem olyan költői, mint Samael ez tény és nem is egy romantikus típus. Lássuk be csak úgy elmondta, hogy mit érez és kész, az első randink is olyan átlagos volt, semmi cécó és nem is gondolom, hogy ezt kellene várnom, csak hát... közben meg itt van Samael, aki olyan igazi lovagnak tűnik a szavai és a tettei alapján. Egészen más, mint amilyen Tom a maga lazaságával és mondjuk úgy komolytalan stílusával. Ezért is habozok és nem tudom, hogy mit is kellene mondanom, pedig tudom, hogy illene valamit, de... - Tommal még csak... tudod az elején vagyunk a dolgoknak. - oh Carol! Ez aztán a tökéletes pocsék megfogalmazás volt és egyáltalán nem fed le semmit, vagy pont hogy lefedi a valóságot, csak nem kellene pont annak mondanom ilyesmit, akiben olyan igazi fehér lovon ülő herceget látok? Főleg miután még a széket is kihúzza nekem, tényleg mint egy úriember.
- Szeretek olvasni, de nem is tudom... nem találtam meg még a tökéletes hobbit. Szeretem az átváltoztatásokat, meg a rúnákat és érdekel a jóslástan is. Tudom, hogy ködös tudomány, de vannak nagyon érdekes részei, és persze ki kell találnom mit tanulnék majd az egyetemi időszakban, de egyelőre még fogalmam sincs. Téged nem is tudom kérdezzelek-e. Mármint... a színészet gondolom elég sok idődet leköti. - na igen, nem tudom, hogy azon kívül van-e ideje másra, vagy egyáltalán lehet-e mellette túl sok mindent csinálni, ha szeret, ha nem, de azért biztosan van hobbija, hiszen lovagolni is tud, azt is megtanulta valamikor.

HATTYÚ
Samael Winterwolf
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Samael & Carol - Családfakutatás 2017-08-05, 08:45

Carol & Samael

Lehet, hogy le kéne állítanom magamat, de valahogy annyira automatikusan jön a számra, hogy megdicsérjem. Csak azért fogjam vissza magamat, mert van valaki az életéből? Ha zavarbaejtő, hogy mástól kap bókot, az azt jelenti, hogy Tommal nincs minden rendben? Hm.. végülis nem azért jöttem át az óceánon, hogy felrúgjam a kapcsolatát, igazából csak a barátkozás volt a célom, erre mindketten lángvörösök tudunk lenni egymás pillantásától. Már csak az a kérdés, hogy Carolnak csak azt tetszik, hogy ilyen kiemelt figyelmet kap tőlem, vagy valóban lát bennem valamit?
- Nos.. akkor fogalmazzunk úgy, hogy nagyon közel állsz az általam tökéletesnek gondolthoz, de a hibáid csak javítanak a dolgon. Tudom, ezzel most megint tökéletesen hülyét csinálok magamból, de hát csak őszintén. – Vonom meg a vállamat mosolyogva, meg van a célozgatásoknak, és a sejtelmes titokzatoskodásnak az ideje, na ez most pont nem az. Szeretném tudatni a szöszivel, hogy nagyjából mindenben számíthat rám, még akkor is, ha hülyeséget csinál. Erőteljes részemről a vonzalom, ami mondjuk barátság, noha én tudom, hogy ez sokkal több annál, de ez most mindegy, hiszen nem lenne túl szép dolog még ennél jobban is nyomulni. Valóban nagy csábító vagyok ez tény, de miután egy olyan élethelyzetben találkozunk, amikor ő foglalt, én meg gyakorlatilag Yngrid karjaiban kötöttem ki, hát nem sokat tudunk ragozni a dolgon.
- A bókok egy jelentős hányada célzott. Felnagyít egy sokak számára kedvelt tulajdonságot, mint mondjuk a szépség, vagy a nyilvánvaló inteligencia. Éppen ezért nem számít valódi elismerésnek, inkább csak ráerősítés, némi jutalom reményében, például azt mondjuk egy szép lánynak, hogy szép a szeme. Na nem mintha nem hallotta volna milliószor. A másik típus ellenben visszajelzés nélküli elismerés, amikor valaki meglát benned egy olyan.. érzéket, amivel másoknak tudsz adni. Kedvesség, elegancia.. Ezt elismerni nem jár különösebb rajongással, de.. Szerintem mindez téged különlegessé tesz, de ezt így nem jelenthetem ki, mert akkor biztosan úgy éreznéd, hogy nyomasztó a társaságom. Átfogalmazom. – Most kissé felé fordulok, de csak azért, hogy a vállára tegyem a kezemet. Nem, nem az arcát érintem meg, ez most másról szól. – Inkább úgy értem, hogy ő a szerencsés veled, és nagyon remélem, hogy maximálisan tisztel, megbecsül téged. Ezt érdemled. – Bólintok, mert igen, rám ilyen hatással van, de azért arról nincsen szó, hogy nem is tudnám visszafogni magamat a jelenlétében. Éppen ez benne a legszebb, hogy már érezhető a kettőnk között vibráló elektromos vihar, mégsem történik semmi. Azaz semmi komoly. Elindulunk végül kéz a kézben a kávézó felé, bízom benne, hogy valami hűsítő is kapható ott. Megérkezünk, nem nagyon meglepő módon mindenki nyári ruhákban rövidnadrágban vagy topban van. Elengedem Carol kezét, és kihúzom neki egy széket, megvárva, míg lecsüccsen, aztán én is így teszek.
- És mivel foglalkozol, amikor éppen nem a családfakutatás érdekel? Engem már kiveséztünk, de nálad a lovagláson túl nem sok infó jött át. A modelkedést ne említsd, biztosan nem arról szól az életed, hogy szép vagy. – Villantok egy édes mosolyt, miközben elé tolom az itallapot, noha nézhetünk valami süteményt, vagy fagyit is.

..,
Carol Smith
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Samael & Carol - Családfakutatás 2017-07-31, 17:17

Samael & Carol

Azért meglepő és még szokatlan is, hogy újra és újra bókot kapok tőle, amivel nem igazán számoltam. Nem vagyok túlságosan gyakorlott a kezelésükben sem, főleg hogy azért van itt, hogy megvédjen, ehhez viszont valahogy nem kapcsolódik annyira ez a kedvesség, meg aztán az sem lenne kötelező, hogy segítsen nekem ebben a nyomozásban.
- Nem tudom, néha valahogy úgy érzem, de ezek szerint tévedek és ez jó, mert nem vagyok az. - csak ugye a bókok és a kedves szavak... nem igazán tudtam eddig hová tenni őket, főleg hogy nem is ismer még annyira, hogy ezeket komolyan mondhassa. Persze azért hülye én sem vagyok, valahol érzem, hogy attól van szó tetszem neki, csak ugye ezzel sem tudom, hogy mit kezdjek, miután nekem ott van eleve Tom. Fontos nekem és nem szeretném eljátszani a bizalmát, főleg nem úgy, hogy már eleve nem hívom el, hogy segítsen nekem, szóval nem lenne fair tőlem.
- Tudod kaptam már bókokat, aminek a nagy része nem sok mindenről szólt, de ez az egyik legszebb. - elmosolyodom, még ha zavarban is vagyok, hiszen Samael tényleg nagyon kedves srác és lássuk be ilyesmit senki se szokott nekem mondani. Tom is főleg azt emeli ki velem kapcsolatban, hogy szép vagyok, de tudja, hogy ügyetlen is e mellett és ő inkább olyan védelmező típus, nem hiszem, hogy felmerülne benne, hogy erős vagyok. Valahogy soha senkiben sem merült fel és persze ettől én sem éreztem magamat annak még ennyire sem, mint jelenleg, de valahogy most hogy így mondja még egy kicsit úgy is érzem, mintha tényleg erős lennék. Vajon tudnék az lenni?
- Igen, nekem ott van Tom és... - most azt kellene mondanom, hogy szeretem, de ezt így még nem hiszem, hogy kijelenthetném. Ő szeret engem, ezt mondta, de hogy én ezt érzem-e... Egyáltalán mi a szerelem pontosan? Persze Tom pillantásaitól mindenki zavarban van, mert mintha vetkőztetne a szemével és igen erőteljes is a viselkedése, de közben meg Samael mellett olyan furcsa érzésem van, főleg ahogyan beszél és amiket mond. - Ellen...állhatatlanná? - ismétlem meg a szavait és tudom erre mit mondana Tom, vagy akárki. Samael egy színész, túloz és minden bizonnyal mindenkinek ezt mondja csak azért, hogy mondjuk levegyen a lábamról és nem is tudom... lefektessen? Ezért nem is kellene komolyan vennem őt, de közben meg mégis olyan komolyan beszél és persze a pillantása valahogy megmagyarázhatatlan. Nem csak hogy zavarban érzem magamat tőle, egyenesen majd ki ugrik a szívem a helyéről.
- Inkább csak igyunk egy kávét... az most jól esne. - zavartan mosolyodom el, de még sem húzom el a kezemet, pedig tudom, hogy kellene, hiszen nem illik más valakinek megfogni a kezét, miközben van valakit, van egy kapcsolatod. Gőzöm sincs, hogy mi ez az egész, meg aztán nem is ezért vagyok most itt, hanem a családom miatt. Arra kellene koncentrálnom és nem másra.

HATTYÚ
Samael Winterwolf
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Samael & Carol - Családfakutatás 2017-07-27, 14:02

Carol & Samael

Oldalra nézek, ahogyan elnevetem magamat. Valóban zavarban vagyunk egymás társaságában, ám én ezt jóleső zavarnak tudom be. Különböző neműek vagyunk, és ennek van jelentősége, de nem kell tovább gondolni. Nyilván más szemmel nézek rá, mintha fiú lenne, hiszen nem vagyok fából, és Carol olyan lány, aki mellett hosszútávban is lehetne gondolkozni, bárki szerencsésnek mondhatja magát, ez esetben az a Tom, ha nem szúrja el nagyon, akkor egy életreszóló társat találhat a szőkeségben. Érdekes módon Yngrid már jobban tudja, hogy mit akar, erős az akarata amely viszi előre, Carol pedig idősebb révén még mindig bizonytalankodik. Igaz, pont ettől olyan édes.
- Akkor vedd úgy, hogy az eddigek alapján tudok így nyilatkozni. Kiakadás.. hátrányok.. Ezek mindenkit jellemeztek. Azt hiszed, hogy tökéletesnek tartalak? – A kérdés költői, hiszen láthatja rajtam, hogy amúgy igen lenne a válasz, de teljesen felesleges fokozni a zavarát. Végülis nem azért vagyok itt, hogy elveszítsem a fejemet. Csak azért, mert ennyire bájos lány, még nem ő a küldetésem célja. Segítenem kell, bátorítani, de a cél nélküli udvarlás nem vezet sehová, így se lehetünk együtt. Ha itt végeztem, akkor vissza kell térnem Angliába. Mondhatnám, hogy mint egy grál lovag, teszem a dolgomat, de akkor miért engedtem Yngrid kezdeményezésének, ha akkor már ismertem Carolt? Magam sem tudom. Talán mert amíg itt vagyok, miért is legyek egyedül, ha a másik kislány is hasonlóan bájos?
- A döntéseidből. Látom, hogy jólelkű vagy, és ez komoly lelkierőre utal. Kockáztassuk meg ezt, és ne azt, hogy rosszul ismerlek. – Fogom át a derekát, hogy úgy próbáljunk elindulni valahova. Kedves tőle, hogy pont nálam érdeklődik, hiszen ő mégiscsak itthon van, én még nem annyira ismerem ki magamat, szerencsére egy jó színész a jég hátán is megél, hát elboldogulok különösebb helyismeret nélkül. Máris forgatom a fejemet, hogy hol látok valami kávézót, ő akár teát is ihat, hiszen egyrészt angol, másrészt egy hűs gyümölcsös változat kijózanítaná ebből a szédülésből. – Tudom. Logikus, hogy egy ilyen lány nincs is egyedül. – Nem, felesleges most magamra terelni a szót. Azzal, hogy igazából nem kezdeményeztem, feltételezheti, hogy nekem is van valakim, vagy tiszteletben tartom a kapcsolatát. De amíg nem történik semmi más, hát miért is ne nézhetnék rá úgy, ahogy? – Mindezzel együtt.. valami ellenálhatatlanná tesz. – És ezt pontosan tudja magáról, pont attól van zavarban. Hogy nem a mellét nézem, nem simogatom meg furcsa helyeken, hanem egyenesen a szemében merülök el, mintha a lelkeink is készek volnának egyesülni. Aztán mégis elszakítom a pillantásomat, hiszen én sem örülnék, ha a kedvesemet valaki így mustrálná. Vajon Yngrid a kedvesem? Nem tudom, igazán jó volt vele, de hogy kötődjünk egymáshoz? Azt nem tudom. Lehajtom a fejemet, hogy ismét visszanézzek Carolra. – Nem akarlak állandóan furcsa helyzetekbe hozni. Csak megtörténik. Tudod jól. – Az ujjaira kulcsolom a sajátomat, és megindulunk egy kék-vörös csíkos napernyős kávézó felé. Olykor oldalra nézek, kezdem pocsékul érezni magamat, hogy így elgondolkoztattam őt.

..,
Carol Smith
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Samael & Carol - Családfakutatás 2017-07-22, 07:27

Samael & Carol

Talán Tomnak is szólnom kellett volna, de még mindig úgy érzem, hogy ő nem tudott volna elég komolyan állni ehhez az egészhez. Arról nem is beszélve, hogy valószínűleg ha csak így édes hármasban megyünk el kutatni, valószínűleg Tom annyit nyúzná Samaelt, hogy semmi jó vége nem lenne. Marnák egymást, én pedig rosszul érezném magamat, szóval jobb ez így. Inkább majd utólag elmesélem neki a történéseket, még ha ez a megoldás valószínűleg nem is nagyon fog majd neki tetszeni.
- Oh hát... köszönöm, de hát még nem is ismersz annyira és az elején nem is voltam annyira bájos. Kiakadtam és... tudom én, hogy vannak hátrányaim és azt még nem is tapasztaltad mennyire béna tudok lenni. - megköszörülöm kissé a torkomat, hiszen határozottan zavarban vagyok, pedig nem kellene. Nem ott van Tom, de Samael rendes és kedves is és azért igenis jó érzés az, hogy a belsőmet dicséri és nem azzal foglalkozik, hogy hogyan nézek ki. Nem azt mondom, hogy Tomnak csak ez számít, de azért ő mégis csak akkor vett észre igazán, amikor már megváltoztam a külsőmet tekintve, amikor már többen is felfigyeltek rám az újság és a fotók miatt.
- Én erős? Nem is tudom, hogy ezt miből szűrted le, de... komolyan? Vagy jobban ismersz, mint én magamat, vagy nagyon rosszul. - félmosollyal vonom meg a vállamat, főleg hogy ezek után jön a karjaiban kikötés és csoda, hogy sikerül talpon maradnom. Azért igen is nagy hatással van rám, főleg a közelsége. Azért a fiúkat eléggé távol tartottam magamtól, főleg az ominózus karácsonyi eset után, amikor az a hülye próbált rám mászni. Tom húzott ki a bajból, de Samaelből valahogy nem néznék ki effélét, még véletlenül sem.
- Az lehet, hogy jó lenne, kissé szédülök. - na igen egy kicsit azért leülhetnénk, tényleg nem rossz ötlet. Ha nem sietünk annyira, akkor azért hamarabb össze tudnám szedni magamat, ez nem is kérdés. Aztán ha már jobban vagyok, folytathatjuk szépen az utunkat tovább. Egyébként is elég ijesztő megtudni azokat a bizonyos válaszokat, szóval nem is baj, ha még egy kicsit húzom a dolgot. - Ez kedves, de... tudod nekem ott van... Tom. - olyan hirtelen vágom rá Tom nevét, mintha elfelejtettem volna, ami persze badarság, csak hát pont abban a pillanatban söpri ki azt a tincset az arcomból és bár talán más formában tolakodásnak venném, de ő eddig semmi rosszat nem tett, ellenben ahogyan rám néz. A szemében szinte már rajongás van és nem a külsőmet illetően, hanem valahogy mintha felém irányulna és miután nem vagyok fából, hát persze, hogy hatással van rám. Nagyot nyelek és csak marad az ártatlan pislogás, pedig mennünk kellene. Leülni ugye... ugye? - Szóval... tudsz egy helyet a közelben? - bököm ki végre, bár enyhén rekedtes hanggal. Hát na, tényleg nem vagyok fából és még mindig nem léptem hátrébb. De talán akkor nem tudnám tartani magamat a szédülés miatt... talán.

HATTYÚ
Samael Winterwolf
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Samael & Carol - Családfakutatás 2017-07-15, 10:03

Carol & Samael

Azok a gyönyörű kéken csillogó szemek.. A hófehér bőr.. És a szinte aranyszőke tincsek, amelyekhez ha véletlenül hozzáérek, menten beleborzongok. Hát alaposan elintéztem magamat, pedig igyekszem, hogy a szívem lakatja gondosan zárva legyen, mert szeretek az ura lenni az érzelmeknek. Az olyan érzelmeknek, amit most tisztán érzek Carol felé. Fogalmam sincsen, hogy mi ez. Nem merném kijelenteni, hogy szerelem, hiszen eddig ez elkerült, de nem is nemi vágy, hiszen arra példának okáért még nem gondoltam, hogy milyen lehet ruha nélkül. Igazából ez valami olyan, amit nem lehet megmagyarázni, durván erős vonzódás, és lássuk be, ha nem lenne ez kölcsönös, akkor hidegen hagynám, de ő állandóan zavarban mellettem. Na jól nézünk ki. Van párja, és ez így is van jól, úgyhogy amit tehetek az az, hogy erőteljesen visszafogom magamat. Az más kérdés, hogy még így is hatással vagyunk egymásra.
- Majd megismerlek, nemigaz? Különben is, amit már tudnom kell azt tudom; érdekes, és bájos személyiség vagy, aki igazán kedvelhető. Jó a társaságodban lenni. – Valahogy érzem, hogy nem a külsejét érdemes kiemelnem, noha igazán gyönyörű lány, ha mellette egy fúria lenne, cseppet sem tudna ilyen hatást kiváltani belőlem. Nem, Carol így tökéletes, ahogy van.
- Érted szívesen kockáztatok. Tudod Carol, érzem, hogy olyan akaratod van, hogy legyőzöl minden akadályt. Sose félj a kudarctól, mert ha valaki, hát te úgyis tudod, hogy mi a helyes út. – Na most ügyesen sikerül klisékben beszélnem, de mit csináljak, ha egyszer így érzem. Ez nem valamiféle idealizálás. Rengeteg gyenge akaratú emberrel hozott már össze a sors. A pasik eleve jellemgyengék, legalábbis a legtöbbjük, a lányok ebből jobbak, de nálunk is sokszor párosul az eltökéltség némi belső dilemmával, ami nem engedi átlépni őket egy szintnél tovább a megvalósítás felé, Carol azonban az érthetetlen kisebbségi érzés ellenére ötletes, és meg tudja találni, hogy kinek mi a jó. Ahogyan megtámasztom a derekánál, adná magát a helyzet, hogy mint egy hollywood-i csábító hátradöntöm, és csókot lopok tőle, de ez fel sem merül. Azért akarat is van a világon. Még akkor is, ha most borzasztó nehéz ellenállni.
- Leüljünk valahol? Nem sietünk annyira..  – Ösztönösen húzom közelebb, hogy nehogy megroggyon a térde, ettől viszont még közelebb kerülünk egymáshoz, szinte csiklandozza egymást a lehelletünk. – Hogyne érdekelne? A balszerencsék sorozata nem jelent ügyetlenséget. Minden érdekel, ami rólad szól. Hm.. ez talán félreérthető volt. Nem akarok belemászni az életedbe. Én csak.. Szóval érted. – Nem mondom ki, hogy mennyire kedvelem, már így is alaposan átléptem minden határt, ami azt sugallná, hogy ez csak barátság. Viszont amíg semmi mást nem tettem, addig mindez megmaradhat a plátói vonzalom szintén, nemigaz? – Igazad van, alig ismerlek, de a hétköznapi életedre is kiváncsi vagyok. Csereüzlet? Mesélek magamról, aztán te is mesélsz valamit, lehet vicces, vagy drámai is akár. – Addig nem akarok elindulni, amíg nem bizonyosodtam meg róla, hogy teljesen jól van. De vajon én jól vagyok-e? Megtámasztom, amennyire lehet, de hogy el is engedjem..? Nem akarom a frászt hozni rá, de megint sikerül rendszertelenül venni a levegőt és akaratlanul is kisimítom a szemébe lógó tincset, ami a tántorgás közepette omlott a kék szemek elé.

..,
Carol Smith
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Samael & Carol - Családfakutatás 2017-07-06, 20:58

Samael & Carol

Az az igazság, hogy a viselkedését nem igazán tudom mire vélni, ezért egyszerűen csak mondhatni nem foglalkozom vele igazán. De mégis mit tehetnék mást? Samael helyes srác és néha úgy érzem ahogyan rám néz az egészen más, mint amit Tom tesz. Tom esetén látszik, hogy tényleg szeret, hiszen elég sokáig várt, hogy egyáltalán elmondja, Samael viszont valami rajongással teli csillogással pillant rám, ami olyan mintha valami keveréke lenne Tom és az olyan srácok tekintetének, akik már láttak egy-egy képet rólam az újságokban és amikor meglátnak majdnem elfelejtik becsukni a szájukat. Én pedig ehhez nem vagyok hozzászokva, nem csoda, ha zavarba hoz ez a pillantás, ahogyan zavarba hoz a közelsége is, ami valahogy lépten-nyomon újra és újra megesik, mintha valami külső erő direkt akarná elérni, hogy így legyen.
- Értem? De hát... nem is ismersz igazán. - igen elég jól meglep ezzel a kijelentéssel. Azért jött, mert kellett és az első pillanatokban látszott is rajta, most viszont már tényleg nem. Csak az látszik, mint mond, hogy azért van itt, mert ő akar, mert segíteni szeretne nekem, mert valami miatt szeretné megoldani ezt az ügyet, hogy nekem jó legyen, csak nem értem, hogy miért ilyen kedves.
- Inkább én benned, mert bennem kockázatos lenne. Nem vagyok én ehhez elég profi. - és ezt még az is mutatja, hogy az érkezéskor simán sikerül szó szerint a karjaiba omlanom, miután a térutazásban se nagyon van gyakorlatom és hát nem sikerül megállnom a lábamon. Nem csoda, ha még megszólalni sem sikerül, amikor elkap. Majdnem olyan a jelenet, mint amikor a lóról szedett le, sőt talán még annál is erőteljesebb. Nem csoda azt hiszem, ha kiszárad a torkom is egy pillanatra és a helyett, hogy válaszolnék csak elkerekedett szemekkel mondjuk ki bátran kissé bambán bámulok rá. Nem igazán találom a szavakat elsőre, kell pár pillanat mire sikerül annyira magamhoz térni, hogy kicsit hátrébb húzódjak tőle és bár a kezét is le kellene fejtenem a derekamról, nem teszem, mert segíteni akart, nem valami rossz okból kerültek oda.
- Ne... nem... Nem lettem rosszul, csak egy kicsit... megszédültem. - sikerül végre kibökni, bár kissé akadozva és nehezen találva a szavakat, az egymás után pakolásuk pedig még nagyobb kihívásnak tűnik, de végül csak sikerül. Hát szó se róla már maga a ide út is döcögősen indult, nem hogy az érkezés, akkor még mi lesz ott. - Látod mondtam, hogy nem vagyok... túl ügyes. Egyszer majdnem beleállítottam a lábamba egy kést, amikor még Laceyéknél nyaraltam és jó pár éve Tom lejött a konyhába és furán viselkedett, én meg... Bocs... nem hiszem, hogy érdekel. - új fent megköszörülöm a torkomat, hiszen csak habogok össze-vissza, miközben kétlem, hogy a nyári élményeimre kíváncsi, amiket a barátnőmnél szedtem össze, akinek a helyes bátyja, akire én is bátyámként tekintettem akkor még konkrétan flörtölni kezdett velem, persze mókából, miközben eleve zavarban voltam a pizsim miatt, meg aztán egyébként is elég hirtelen találkozás volt, ő sem tudta, hogy ott vagyok, én sem tudtam, hogy betoppan... meg effélék.

HATTYÚ
Samael Winterwolf
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Samael & Carol - Családfakutatás 2017-06-28, 10:30

Carol & Samael

Az udvarlás az életem vele járója, ebben a percben Carol mellett ez viszont másról szól. Akaratlanul is szökkennek ajkamra a kedves szavak, rajta felejtett pillantásom, remegő ajkaim igazi csodálatról sugárzanak. Akaratlanul is kisimítok egy tincset a homlokomból, mintegy pótcselekvésként, mintha nem lennék ura még a mozdulataimnak, s a melegség, amely már gyakorlatilag kipirosítja az arcomat, állandósul mellette. Ezt ő nem tudhatja be zavarnak, hiszen csibészes mosolyom olyan erőt sugároz, hogy egy acéltank se tudná lemosni rólam. Olyan típusnak tűnök, aki mellett még az igazi bajnokok is erőt találnak, ha nincsen már miből meríteni. Mégsem gondolhatom tovább Carol életét, hiszen ott van a szerelme, aki minden más kürülményben én lehettem volna, ha máshogyan találkozunk. Ám akkor miért ennyire átkozottul édes? Attól félek, hogy ha egy kosár krumplit húzna a fejére, akkor is fullasztó lenne a közelsége. Legszívesebben átölelve magamat ringatóznék, hogy elmúljon a vágy, amely egyértelműen arra sarkall, hogy mindent tegyek meg érte. Ellenőriztem, nem ittam szerelmi bájitalt, ennyire már vagyok tapasztalt, hogy rutinmunka legyen az elvégzése. Carol puszta jelenléte őrjítő intimitást kavar, amelyből jelenleg ha akarnék se tudnék kikeveredni.
- Nem lenne kötelességem, nem azért csinálom. A néném kért, azonban most, hogy itt vagyok, már érted csinálom. Ha akarod. – Lopva az ajkaira pillantok, muszáj lenne keresnem valami taszító dolgot, bármit, egy oda nem illő, nekem nem tetsző részt, ám mindez hasztalan, Carol tökéletes a maga módján. Minden anyajegy, az összes homlokráncolás, még a vállát is úgy emeli, hogy beleborzongok, lábujjtól fejtetőig.
- Csak képzeled. Ha majd ott leszünk, együtt csináljuk, és menni fog. Hiszek benned. – Ajkaim résnyire elnyílnak, eldobva a valóságot, átfuttatom magamban a szája ízét, amely minden bizonnyal, elvárások nélkül olyan lehet, amilyennek most elképzelem. Ha tudtam volna, hogy az óceánon túl ő vár rám, már rég elindultam volna. Néhány napja még dühösen dobáltam a ruháimat a tértágított bőröndbe, hogy két hisztis banya áll majd az európai parton. Ehhez képest Carol jelenlétének részegítő aurájából aligha fogok kijózanodni. Kéz a kézben hoppanálunk Londonba, erős tenyerembe simítom a karcsú ujjait, hogy aztán ő meginogjon, és egy fának tántorodjunk, hiszen a lendület engem is tovább vitt. Egy park közepén vagyunk, a lombok sötét árnyai betakarnak, most csak ő van és én. – Óvatosan. – Tartom meg a derekát, hogy kissé feljebb emeljem az egyensúlyát, de alig érezhető remegés fut rajtam végig már pusztán attól, hogy megint így érek hozzá. – Nem lettél rosszul? – Kérdezem közelebb hajolva, gondoskodó-óvatos suttogással lehelve szinte az ajkai közé.

..,
Carol Smith
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Samael & Carol - Családfakutatás 2017-06-24, 20:35

Samael & Carol

Tény és való, hogy zavarban vagyok mellette, mert bár volt már, aki próbálkozott nálam, de valahogy az angolok nagyobb része kissé... hogy is mondjam... sótlan. Az udvarlás sem megy náluk úgy igazán profin. Elhívnak egy bálba mondjuk karácsonykor, vagy inni valamit Roxmortsba, de ezek azért nem valami nagy dolgok. Legtöbbjük nem jött rá, hogy a barátkozás többet ér kezdetben. Samael ellenben rámenős ez látszik rajta és nem jön zavarba a közelségtől sem, legalábbis nem látszik rajta. Ő egészen másképp kezel mindent, mint a legtöbben itt. Tom talán kivételnek mondható, de azért mert ő eleve nagy hódító, de azért ő is merőben más, mint az előttem álló, talán mert Samael színész és eleve miattam van itt, hogy megvédjen, ami megint csak becsülendő.
- Tudom nem kellene, de... azért kicsit rossz érzés ez. Neked nem lenne a kötelességed, hogy segíts nekem és miattam ne foglalkozz a saját életeddel. - oh hát azt hiszem érthető, ha így érzek. Samael kedves srác és neki is meg van a maga élete, a dolgai, nem azzal kellene foglalkoznia, hogy engem véd, vagy épp nekem segít a kutatásban és mégis ezt teszi a saját dolgai helyett, én pedig ettől furán érzem magamat, pedig biztosan azt mondja majd, hogy nem kellene, de... ez nem egy irányítható dolog.
- Ez nagyon bonyolultnak tűnik. - na nem mondom, hogy buta szőke vagyok, vagy csak a külső számít és amúgy nem sok eszem van, de akkor is... nem tűnik egyszerűnek ez az egész. Időnyerő és idő megállítás, akták lemásolása, és még akkor sem biztos, hogy találunk egyáltalán valamit és én még csak hetedikes vagyok. Azt sem tudom, hogy menne-e egyáltalán nekem ez az egész, de... nagyon remélem, hogy Samael tudja, hogy mit is akar csinálni, mert a végén még tényleg veszélyesség válik a dolog és ha bajba kerülnék, miközben Tom nem tarthatott velem... hát az biztos, hogy akkor nagyon pipa lenne, sőt jó eséllyel így sem fog örülni, mert el kell majd mondanom neki, de talán majd megérti. A kezemet hát a fiúéba simítom és irány London. Újfent csak zavarban vagyunk, főleg érkezéskor, hiszen nem vagyok gyakorlott hoppanáló, így érthető módon sikerül kissé meginognom és ha csak nem szédül meg ő is, bőven van rá esély, hogy a karjaiban kötök ki... újfent, ami csak elősegíti azt, hogy zavarban legyek.

HATTYÚ
Samael Winterwolf
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Samael & Carol - Családfakutatás 2017-06-20, 19:14

Carol & Samael

Azért magamban már letisztáztam itt a dolgokat az elmúlt napokban. Egyértelmű, hogy Carolnak van pasija, és nem fogok közéjük állni, kivéve akkor van értelme lépnem, ha már a szőke lány magában lerendezte azt a Thomast, mert nem működne köztük a dolog. Ettől még bőven kifejezhetem, hogy mennyire édesnek tartom a lányt, hiszen az hol megtiltva, hogy aki tetszik, azt nem lehet mutatni is, csak mert az illető foglalt? Nekem valóban ott van Yngrid, de vele éppen az elmúlt napokban nem találkoztam, nem állapodtunk meg semmiben, annyira látszott rajta hogy csak kötetetlen szórakozásra vágyik, így miért is erőltettem volna bármit? Úgyis rámfogta hogy én vagyok a macsó nőcsábász, hát maradjon meg ebben a hitében, ha pedig ismétlésre vágyna, tudja, hogy hol talál. Elméletileg a nyomozás, és a családi dráma közepette fogunk még találkozni, de addig is Carol lesz a társam, ami legalábbis az utánajárást illeti. Aki mindent egybevetve komoly hatással van rám, ettől most sem tudok eltekinteni.
- Elsősorban miattad keltem át az óceánon, hogy segítsek, és csak a holtidőt töltöm ki úgy, hogy hasznos is legyen. – Legszívesebben minimum megsimogatnám azt a kerek kis arcát, mindig olyan,mintha álmélkodó fejet vágna, pedig csak nem, a világos haj és a kék szem kombinációjából ez sül ki. Ez  mondjuk igaz Yngridnél is, de megfogadtam magamban, hogy nem fogom a két nővért összehasonlítani.
- Bárki megtudhatja, kivéve ha úgy csináljuk, hogy ne hagyjunk nyomot magunk után. Komoly varázslat, szerezni kell hozzá egy időnyerőt, és nagyjából öt percünk lenne, tehát nagyon rövid esély, hogy megtaláljuk amit keresünk. Az időnyerőt meg kell semmisíteni, és az teljesen megállítja az időt, senki nem lát majd minket, és varázslattal sem lehet visszakeresni, hogy ott jártunk. És.. ha csak másolatot hozunk az iratokból, akkor nem derül ki, hogy eredetit megvizsgálta valaki. Akár most is indulhatunk, de előbb az időnyerőt kell megszereznünk.. – Tehát a rejtélyügyi főosztályra megyünk, aztán majd improvizálunk. Azt hittem, hogy Yngrid is jön, de nem, kettesben leszünk, így viszont Thomast is mellőzhetjük a képből. Édeskettes, khm.. A kezembe simítom az övét, és automikusan összenézünk, lényegében ő sem tagadhatná le a vibrálást. A fene! Már hoppanálunk is, hátha hivatalosabb környezetben nem lesz ennyire fülledt köztünk a viszony.

..,
Carol Smith
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Samael & Carol - Családfakutatás 2017-06-18, 19:53

Samael & Carol

Egyszerű végül is a zavar oka. Azért mégis csak itt egy srác, aki meglepett, aztán kiderült azért van itt, hogy segítsen és azért már bókolt jócskán. Meg aztán nem igazán szoktam fiúkkal barátkozni. Persze Tom más, ő sokáig olyan volt nekem, mint a bátyám és kész, hiába hogy változott a helyzet azóta, de előtte nem néztem úgy rá, meg aztán nem is bókolt nekem. Mások pedig, akik próbálkoztak simán leperegtek rólam egyszerűen azért, mert nem akartam tőlük semmit sem és ezt hamar elfogadták, barátkozni pedig nem akartak. Samael más, hiszen vele épp hogy barátkozom ugye, esetében pont e miatt reagálok másképp, meg aztán időt töltök vele és most is őt hívtam, hogy segítsen, mert bár színész de valahogy mégis úgy érzem ő jobban tudna nekem segíteni, mint mondjuk amennyire Tom. Ő ennél jóval komolytalanabb, úgy nagyjából minden tekintetben.
- Érthető persze, más dolgod van most, bár nem akarom, hogy miattam gondod legyen és ne jusson időd saját magadra, vagy a karrieredre. Azért az is fontos. - azért persze nagyon kedves tőle, hogy még erről is lemond, pedig nem várom el, hogy segítsen. Ha dolga van akár nemet is mondhat, nem fogok e miatt haragudni rá, hiszen nem rég érkezett és bármit is mondott a nénikém neki, én nem várom el, hogy segítsen, vagy tényleg megvédjen, mert eddig sem történt semmi baj, nem feltétlenül jelenti azt, hogy esetleg történhet valami rossz velem, csak esetleg anya megint kezd paranoiás lenni, vagy netán már a nénikém is átvette ezt kissé.
- Úgy érted olyan is tudhatja, aki veszélyes lehet rám nézve? Vagy anya megtudná? De addig rájönnék és akkor már elé állhatnék azzal, hogy... ez van, tudom és eltitkolta. - az utolsó kérdésre csak megrázom a fejemet. És persze e miatt is egy egészen leheletnyit furcsán érzem magamat. Nem kellene... tudom, hogy nem kellene kizárnom ebből Tomot, de mégis úgy érzem, hogy úgy egyszerűbb és akkor biztosan nem lesz gond, mert ő kétlem, hogy rendesen tudná ezt az egészet kezelni. Elviccelné, vagy nem venné komolyan és... az semmi jót nem hozna az ügy érdekében, ebben biztos vagyok. - Csak ketten leszünk, indulunk? - valahogy érzékelem azért a közeledést, de gondolom amúgy is csak azért van mert egyébként is mennünk kellene és gondolom ő a jobb hoppanáló, lévén mégis csak idősebb és jártasabb az élet dolgaiban, úgyhogy a kezemet nyújtom neki és mehetünk is, irány London.

HATTYÚ
Samael Winterwolf
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Samael & Carol - Családfakutatás 2017-06-07, 20:32

Carol & Samael

Olyan édes, a bókokat is úgy kezeli, mintha nem tudatná vele az egész világ, hogy mennyire gyönyörű. Jó, én mást is láttam benne, a bájt, az inteligenciát, vélhetően ilyesmit  többiektől nem szokott kapni. Igazság szerint nem azért utaztam át a világon, hogy nőügyekbe keveredjek, erre lefeküdtem Yndrid-del, aki amellett, hogy Carol húga, még szűz is volt. Na nem mintha én kezdeményeztem volna. És nem bántottam a kiscsajt, sőt a baráti szálakra tekintettel egészen gyengéd voltam vele.. De nem értettem, hogy miért kell rámerőltetni a tipikus macsó szerepet. Nem mindig vagyok az, Yngrid viszont mintha csak túl akart volna esni a tűzkeresztségen, én így mosom kezeimet. Carol viszont egy megfoghatatlan tünemény, aki felé kimutatom, hogy mennyire átütő sikere van nálam, viszont őt még lelkileg sem bántanám. Mellette leszek, afféle testőrként, segítőként, hiszen biztosan van valakije. Na nem azért, mert szép lány. Azért, mert szép, és édes. Ez verhetetlen párosítás a pasiknál. Viszont akkor miért jön állandóan zavarba? Ha kategórikusan megmondaná, hogy nem vevő az ilyesmire, simán megérteném.. Hát ki érti a nőket?
- Most én köszi. Mondanám, hogy ez így megérdemelt, hiszen a tengerentúlon már bizonyítottam, de itt minden más.. Azt hiszem a néném közbenyúlt az érdekemben. Nem szeretem az ilyesmit, de való igaz, nem lenne időm gyakorolni, vagy próbajátékra, ha azért vagyok itt, hogy segítsek neked.  – Felelem eltűnődve. Tudom, hogy hajlamos vagyok arrogánsnak lenni, és elfogadni, hogy készen kapok mindent, csak mert jár, na de mások ne tegyenek nekem szívességet. Így kicsit erőltetettnek tűnik, hogy a néném besegít, hogy többi időm maradjon a két lányra. Furcsa, nagyon furcsa!
- Kétségkívül, csak számítsd bele, hogy ha minden titkot a levéltárban őriznek, akkor nem lesz könnyű megszerezni. Vagy.. tudni fogják, hogy kutattunk ott. Ezt is bevállalod? Lesz még más is, aki jön velünk? – Jobb tisztázni, hogy ha magával hozná Yngridet is. Érdekes felállás lenne, a lány akivel jó az ágyban, és a nővére, aki pedig ellenállhatatlan, minden tekintetben. Most is füllesztő a levegő köztünk, észrevétlenül csökken a távolság.. Csak úgy segíthetek, ha távol maradok tőle, de ez hogyan lenne lehetséges?

..,
Carol Smith
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Samael & Carol - Családfakutatás 2017-06-04, 19:52

Samael & Carol

Tudom, hogy legutóbb bőven volt zavarba ejtő a helyzetben és a viselkedésemben is, már csak azért is mert először rendesen megijedtem tőle, de aztán... mégis csak nagyban változtatott a dolgokon a viselkedésével és hogy kiderült védeni jött ide, nem pedig ártani nekem és mivel ő már tud egy s mást a helyzetemről, valahogy evidens volt, hogy hozzá fordulok. Tom azért lássuk be elég lazán kezel mindenféle helyzetet, ezért gondolom, hogy ez valahogy nem passzolt volna hozzá. Nyomozni és keresgélni, meg aztán lehet hogy lebeszélt volna, mert az úgy egyszerűbb és nem kell vele időt tölteni, vagy nem vette volna komolyan az egészet. Samael komolyabb srácnak tűnik és bár van bennem valami fura rossz érzés Tom miatt, de ezt igyekszem szépen elhessegetni. Nem érezhetem magamat folyton minden miatt rosszul, annak semmi értelme sincs, egyébként is csak nyomozásról van szó, semmi egyébről igaz? Bár ezt cáfolja, hogy Samael megint egy bókkal nyit, amire kissé zavartan köszörülöm meg a torkomat és valahogy automatikusan nyúlok a hajamhoz és tűröm a fülem mögé.
- Köszi. - persze megszokhattam volna már a bókokat, de ez még sincs így és Samaelt még csak nem is ismerem jól, vagy régóta, hogy megszokottá váljon a dolog, meg egyébként is olyan kedves és valahogy nem tudom mire vélni. Remélem, hogy nem afféle udvarlás ez a részéről, hiszen nekem ott van Tom. Hiába hogy még elég friss az az egész is, de akkor is ott van Tom.
- Végül is persze, nem illene nemet mondanom, hiszen te is segítesz. Kapsz egy főszerepet? Ez azért elég nagy dolog! - hirtelen el is felejtem, hogy most amúgy nem e miatt vagyunk itt, nem a színház a lényeg, hanem a testvérem, öcsém, vagy húgom, akit meg kellene lelni, vagy legalább tudni, hogy kicsoda. Anya valahol csak megszülte, tehát valami információnak kellene lennie róla, csak nem vagyok biztos magamban hol kellene keresnem.
- Öhm... szóval nem igazán tudom hogyan fogjak neki, elsőre a levéltárra gondoltam, hátha ott van adat arról, hogy anya hol élt akkoriban, vagy a Szent Mungóban a született gyerekekről... szerinted? - látszik rajtam jól, hogy én meg a nyomozás nem állunk valami közel egymáshoz, de talán neki több ötlete van. Azt sem tudom, hogyan adnának ki bármiféle fontos infot, mondjuk a Mungóban, hiszen gondolom csak úgy bárkinek nem mondják el, hogy kit kell keresnie, hogy mikor ki volt ott bent, főleg ha anya netán nem adta meg az igazi nevét és erre elég nagy esély van, lévén akkoriban is folyton költöztünk és menekültünk.

HATTYÚ
Samael Winterwolf
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Samael & Carol - Családfakutatás 2017-05-27, 06:09

Carol & Samael

Valahol kissé meglepett, hogy Carol máris írt, mert olyan szinten zavarba hoztam, hogy csak na. Másfelől pedig tudja, hogy a nénje azért küldött ide, mert segíteni akarok neki, és a „barátnőjének”, így afféle testőrként is funcionálok, önzetlenül mellettük lehetek. Az más kérdés, hogy nyíltan kimutattam, mennyire bájosnak tartom, holott az utóbbi években nem igazán mutattam túl sok érzelmet a lányok felé, elvoltam a saját kis világomban, és csupán használtam őket. Az más kérdés, hogy a vér szerinti huga felajánlkozását nem tudtam kihagyni, de végső soron miért is kellene magyarázkodnom? Yngrid döntése volt, hogy végre el akarja veszíteni a szüzességét, én pedig tisztességes voltam, és nem bántottam. Különben is, Carolnak mintha lenne valakije, hát nekem miért kéne önmegtartóztatnom? Mégis valamiért kapkodom a levegőt, amikor olvasom a levelét, és már pattanok is, hogy öltözzek. A jó időre való tekintettel rövidebb az öltözékem, mint Amerikában a csípős szurkokban, ahol lakom, ujj nélküli póló, és térdnadrág, de már előre kiváncsi vagyok Carolra. Komolyan gondoltam, hogy igazán bájos lány, de véleményem szerint kár őt a szépsége alapján megítélni, az csalóka lehet. Én tudom, hogy valójában milyen kedves, édes teremtés, és bármennyire is nem kéne ezt kimutatnom, valamiért ezen nem tudok uralkodni. Na majd meglátjuk. Lesietek a griffendél toronyból, már előre bekajáltam, mert tudom, hogy a kutatómunka nem fogja engedni, hogy kimászkáljunk enni. Átvágok az udvaron, hogy köszöntsem, és igyekszem nem nagy szemeket mereszteni rá. Messziről intek, de amikor közelebb érek, akkor mégiscsak nyomok egy puszit az arcára, egy lehelletnyit talán tovább összenyomva magunkat, mint illene, de hát ez van, mellette valahogy nehéz parancsolni magamnak.
- Nincs mit. Nagyon jó így a hajad. – Nyitok így, remélve, hogy ezzel megint nem úgy érzi magát, mint egy darab hús. Ha csak általánosságban bókolnék, azt hihetné, hogy nálam ez automatikus. De nem. Tényleg azt akarom, hogy jól érezze magát a bőrében, sőt, biztonságban. Végülis barátok még lehetünk, csak közben nem tudok aludni, amíg itt vagyok, azóta is enyhén dobáltam magamat éjszakánként, ami rám nem jellemző. Én és az ilyen romantikus képzelgések? Hülyeség!
- Van, majd csak péntek késő délután megyek Londonba, hogy egyeztessek a színházigazgatóval a nekem szánt főszereplől. Viszonzásként elhívhatlak oda? – Olyannak tűnik, mintha a kutatómunkát kellemes időtöltésnek fognám fel, amit szívességi alapon ajánl fel, holott valójában én fogok neki segíteni. Mindegy! Ha van kedve, tölthetünk együtt minőségi időt.

..,
Carol Smith
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Samael & Carol - Családfakutatás 2017-05-20, 16:42

Samael & Carol

Talán igen fordulhattam volna ez ügyben Tomhoz is, de közben mégis... valahogy ő mindig olyan komolytalanul áll a dolgokhoz. Persze vannak kivételek, amikor megmutatta a Merengőben az emlékeit, akkor azért voltak komoly pillanatai, de lássuk be többnyire Tom nem veszi az életet halálosan komolyan és ez a téma nagyon is komoly, hiszen az életemről van szó, arról hogy van egy testvérem és lássuk be ez nem kis dolog. Sőt úgy, hogy még az sem biztos tényleg van egy testvérem... de hogy ki azt végképp nem tudom és azt sem hogyan tudnék utána járni, pedig mindenképpen szeretnék. Jó lenne tudni, hogy mi az, amit anya eltitkol előlem, de még sem állhatok elé azzal, hogy mondja el az igazat, mert félek nagy eséllyel csak valami kifogást keresne és talán még el is hitetné velem, hogy rosszul értelmeztem a dolgokat, akkor pedig jobb, ha én magam járok utána és derítem ki szépen, hogy mi az igazság.
Ezért hívtam végül Samaelt, hiszen azt mondta segítene kutatni és neki már nem kell elmondanom a részleteket, nem fog lebeszélni a kutatásról és végül is kedves volt legutóbb is, azon kívül persze, hogy először rendesen rám hozta a frászt, de ez apróság... és nem is olyan vészes így vissza gondolva, hiszen én voltam az, aki egy cseppet túlreagáltam a dolgot, mindezt megint csak az anyám miatt. Írtam hát Samaelnek egy röpke levelet, hogy ha neki is alkalmas, akkor itt találkozzunk és elmehetnénk Londonba, mondjuk a levéltárba, vagy... nem is tudom, hol találhatnék információkat, de hátha neki is van valami ötlete, ami segíthet, hiszen hiába kerestem megfelelő varázslatot Yngriddel, azt sajnos nem találtam.
- Szia! Kösz, hogy eljött, remélem... nem zavartalak meg valamiben és van időd. - a levélben leírtam nagyjából mindent és most itt vagyok és ő is eljött és zavarban vagyok egy leheletnyit, de közben izgatott is és persze aggódom, mert mi van, ha nem találunk semmit sem? Sőt... mi van, ha találunk valamit?

HATTYÚ
Carol Smith
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Samael & Carol - Családfakutatás 2017-05-20, 15:28

HATTYÚ
Sponsored content
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Samael & Carol - Családfakutatás

Samael & Carol - Családfakutatás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2