Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

1999-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy a '98-99-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ A Black Birds Tokyo-ban
  Yesterday at 16:20
Alicia Geller

ϟ Ninon Delacroix
  Yesterday at 14:23
Ninon Delacroix

ϟ Graves & Cody
  Yesterday at 14:07
Cody Armstrong

ϟ Zeneajánló
  Yesterday at 10:57
Audrey Jensen

ϟ Nox Djarum
  Yesterday at 10:50
Megan Smith
A hónap posztolói
Graves Matlock

Cody Armstrong

Georgiana Findley

Nox Djarum

Megan Smith

Quessena Melchys

Elijah Crowfield

Luna Lovegood

Calista Merrick

Seraphin McCaine

Statisztika

Összesen 564 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: River

Jelenleg összesen 32842 hozzászólás olvasható. in 3070 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

A selejtező - Black Birds

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Alicia Geller
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 32

TémanyitásTárgy: A selejtező - Black Birds 2017-05-05, 18:29

First topic message reminder :

###
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

SzerzőÜzenet
Noriko Mizushima
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 36

TémanyitásTárgy: Re: A selejtező - Black Birds 2017-05-13, 21:26

Black Birds

[You must be registered and logged in to see this image.]D
irekt nem ittam az este, az hiányzott volna még nekem, hogy fejfájással ébredjek… Így is elég nehéz éjszakám volt, egyáltalán nem aludtam nyugodtan, hogy tudtam, a következő napon a bandánk eddigi legnagyobb megmérettetése érkezik el. Iszonyú sokat készülődtem a nap folyamán, minden eddigieket felülmúló, legextrémebb ruhámat vettem fel. Igazság az, hogy amikor izgulok, és épp híján vagyok az önbizalomnak, megnyugvást ad, ha mindenki a kinézetemmel foglalkozik, és nem a teljesítményemmel – máskor viszont pont ez zavar. De ma nem. Persze odateszem magam, de hét ennek akkor is tétje van, illetve muszáj erősnek mutatnom magam, mert biztos lesznek az együttesben, akik sokkal jobban izgulnak, mint én, és kell nekik a támogatás.
A többiekkel együtt állok a színfalak mögött, és hallgatom az éppen játszó bandát. Jók… sőt, nagyon jók. Nem gondoltam volna, hogy ilyen erős lesz a mezőny, vagy talán a gyengébbek utánunk vannak? Áh, inkább nem gondolok ilyenekre, úgyis az a legfontosabb, hogy odategyük magunkat, és úgy jöjjünk le majd a színpadról, hogy igen, mi megcsináltuk úgy, ahogy akartuk, és nem változtatnánk semmin. Leginkább a Beatles-feldolgozás miatt aggódom kicsit, mert azt egy nap alatt kellett összedobni – persze, tudom, hogy a többi zenekarnak is –, de mégsem szeretném, hogy érzékelhető minőségbeli különbség legyen a két dal között. Elvégre tudnunk kell rögtönözni is akár, ha úgy hozza a helyzet, és egy nap relatíve sok idő.
– Jönni fog… biztos vagyok benne – jegyzem meg, kissé remegő hangon, de ez talán nem hallatszódik, akkora az alapzaj. Inkább levágom magam a földre, és nekiállok szórakozni egy zacskó üveggolyóval, hogy addig is eltereljem a gondolataimat a hiányzó Jade-ről.
– Most miért? – vigyorgok Zackre, látszólag tényleg nyugodtan. – Inkább gyertek, csatlakozzatok – hívom őket, hátha segít nekik. – Én nem tartom jó ötletnek, hogy megkeressük… Talán nem lesz meg időre, és akkor két tag mínusszal indulunk. Esetleg patrónust küldhetnénk hozzá – vetem fel, mint ötletet, azzal talán meg lehetne sürgetni, az pedig úgysem repül át a fél épületen, hanem ott bukkan fel, akinek megidézik.
– Aha, megvan – válaszolok Alysha kérdésére, ami pedig az evés-ivást jelenti, csak bólogatok. Ugyan egy pohár vízből és három darab kekszből állt az egész, de a semminél tényleg jobb, legalább nem fogok elájulni a színpadon. – És te? – kérdezek vissza, mert persze ilyenkor biztosra kell menni. Meghallom, hogy Zack csak kávét ivott például, és ez nem túl jó. – Valamit muszáj bedobni előtte, nehogy rosszul legyél – jegyzem meg, majd a táskámból előkapok egy másik zacskót. Túl sok cuccom van, na. – Szőlőcukor? – nyújtom felé, meg azok felé, akik esetleg szintén kihagytak valami szilárd táplálékot így a fellépés előtt. Különösen azoknak, akiknek énekelni is kell.
– Jók leszünk, megcsináljuk. Sokat gyakoroltunk, rajtunk nem múlik – próbálok bátorítani mindenkit, beleértve persze magamat is. És nagyon remélem, hogy Jade időben befut…

Zachary Cross
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 143

TémanyitásTárgy: Re: A selejtező - Black Birds 2017-05-07, 12:11

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]

The band & Zach

- Lehet, hogy lámpalázas.. – Bólogatok Aliciának, ezzel egyet tudok érteni. Valahogy sikerült úgy összerakni ezt a csapatot, hogy a stílusunk ellenére Jade-et leszámítva mindannyian visszafogottak, ám vidámak vagyunk. A vörös hajú hurrikán viszont állandóan kapkod, túlvállalja magát, és még sosem láttam rosszkedvűnek, de bőven elképzelhető, hogy valahol most esetében is rátört a félsz. Na nem szó szerint, csak a szervezete jelzi, hogy ez már sok. Mondjuk egy kiadós hasmenés esetében. Remélem hogy a vokálos lányok azért utánamennek, Jess és Alysha ha mást nem, kisietnek a mosdóba. Már ha lesz rá idő, mert a bűvös hármas hívószám rögtön közeledik, hiszen az elsők most végeztek, és mennek fel a másodikak.
- Ezek állati jó.. Te jóó ég. – Szörnyülködök Noriko-t nézve. A barátom a szokásos joviális komolyságával rendezgeti az üveggolyóit, mintha ez állandóan megnyugtatná. Én viszont Aliciához hasonlóan kezdek összeomlani. Ám végül a határozott kérdéseket illetően úgy tűnik csak nekem van ilyen gondom.
- Én.. hat kávét ittam, mert nem tudtam aludni.. – Vallom be félősen, mintha nem is én lennék a frontember. Na igen, Noellel egész jót söröztünk, de végül általánosságokról beszélgettünk, fel sem merültek a lelki problémák. Lényegében csak egymás társaságát erősítettük, amolyan nagyon hallgatós bandázás volt ez a részünkről, hogy lélekben is felkészüljünk az előttünk álló kihívásra. A többiek már körülöttünk hangolnak a csapatból, de Jade hiánya valóban szembeötlő, talán tényleg el kéne menni érte megkeresni.

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Az ember a saját érzéseit az énekléssel tudja
a legjobban átadni a közönségnek.

Alicia Geller
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: A selejtező - Black Birds 2017-05-05, 18:33

Black Birds
[You must be registered and logged in to see this image.]

Szakad rólam a víz. Fogalmam sincs, hogy ezt most a lámpák fénye okozza vagy a tudat, hogy nemsokára emberek tömege elé kell kiállnunk, de egyelőre nem is tűnik olyan fontosnak. A jelenleg fellépő banda zenéje a fülemben kong, mintha kissé túl hangos lenne... Nyelek egyet, torkom szárazon kattan, utálom ezt a helyet, el akarok menni innen. Félek. A többiek is itt vannak, néhányan beszélgetnek, próbálják felvenni a megszokott ritmust, de valamiért semmi se alakul olyan könnyen. A múltkori, pizzázós hangulat már a múlté, mindenki érzi, mennyire nagy itt a tét. Nem vagyok a csapat tagja a kezdetek óta, de nekem is fontos a Black Birds.
A zene ritmusát a combomon követem kabalaütőimmel, miközben a hatalmas függöny mögül néha ki-kilesek a zenekarra. Egész profik, mielőtt elindultak volna a pódiumra, hozzánk hasonlóan tövig rágták a körmüket, most viszont úgy nyomják, mintha semmiség lenne az egész. Időközben mögöttünk is nagy a sürgés-forgás, néhány lány még csak most sminkel vagy rohangál fel-alá, hogy ezt meg azt még idejében összeszedjen. Egy-két vadidegen srác gyorsan kiszökött cigizni, gondolom, talán abban reménykednek, hogy ettől kissé megnyugszanak. Nem igazán hiszen a sikerben, de ha nekik ez kell, hát legyen... Amíg nem a mi bandánk tagjai, addig nekem semmi közöm hozzájuk.
- Jade-t nem látta valaki? - teszem fel a kérdést kissé remegő hangon. A lány még nem bukkant fel, noha nemsokára mi jövünk, szóval abban csak reménykedni tudok, hogy ez hamarosan megváltozik. Remélem, nem lépett le. - Meg kellene beszélnem vele egy-két dolgot...
Voltaképp már minden látványelemet lefixáltunk, de mivel ő is látványmágus, talán mégsem ártana egyeztetni, hogy biztos minden a helyén van-e. Ha nem így lenne, akkor szólnánk a díszletezőknek, akik mindent helyettünk fognak intézni, tekintettel arra, hogy mi nem tudunk egyszerre zenélni és varázsolni. Hogy mi mennyit szenvedtünk azzal a pár apró kis dologgal! Órákon át terveztük, mi, hol és mikor fog a levegőbe reppenni. Például, amint bevonulunk a színpadra, fekete madarak fogják a zsűri előtt kirajzolni a Black Birds feliratot. Kissé közhelyes, de mivel eddig egy csapatnál sem láttam ilyet, nem aggódom a sikerét illetően.
- Senki sem felejtett el semmit sem? - Újabb felesleges kérdés, de tegyem fel inkább százszor, minthogy valakinek a színpadról kelljen lerohannia valami kis apróságért. Beégni sem szeretnék ennyi ismeretlen ember előtt, milyen lenne már az... - Ettetek, ittatok?
Jó, hogy nem azt kérdezem meg tőlük, mikor mentek utoljára WC-re! Mindannyian elég idősek vagyunk ahhoz, hogy tudjuk, mire van szükségünk, felesleges ennyire anyáskodnom mások felett, de komolyan. Inkább foglalkozzak a saját dolgommal, mindenki jobban jár.
- Remélem, nem lesz semmi gond – fújom ki a levegőt gondterhelten, ezt leginkább csak saját magam elé mormolva, semmi komoly választ sem várok rá senkitől sem. Ha idegeskedek, akkor hajlamos vagyok túl sokat fecsegni, ez pedig pont egy ilyen pillanat. Csak beszélek és beszélek és beszélek, miközben minden bizonnyal már mások idegein taposok.
Alicia Geller
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: A selejtező - Black Birds 2017-05-05, 18:29

###
Sponsored content