ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 10:42-kor
Simonetta Atkinson


2024-04-17, 19:39
Cheon Seung-ah


2024-04-16, 21:37
Talisha Smallwood


2024-04-16, 20:43
Seraphine McCaine


2024-04-16, 20:14
Galen Herbs


2024-04-16, 13:01
Julia Z. Troops


2024-04-16, 06:59
Vladimir Mantov


2024-04-15, 21:48
Megan Smith


2024-04-15, 21:38
Megan Smith


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Helena Nitkovsky I_vote_lcapHelena Nitkovsky I_voting_barHelena Nitkovsky I_vote_rcap 
Megan Smith
Helena Nitkovsky I_vote_lcapHelena Nitkovsky I_voting_barHelena Nitkovsky I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Helena Nitkovsky I_vote_lcapHelena Nitkovsky I_voting_barHelena Nitkovsky I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Helena Nitkovsky I_vote_lcapHelena Nitkovsky I_voting_barHelena Nitkovsky I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Helena Nitkovsky I_vote_lcapHelena Nitkovsky I_voting_barHelena Nitkovsky I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Helena Nitkovsky I_vote_lcapHelena Nitkovsky I_voting_barHelena Nitkovsky I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Helena Nitkovsky I_vote_lcapHelena Nitkovsky I_voting_barHelena Nitkovsky I_vote_rcap 
Alison Fawley
Helena Nitkovsky I_vote_lcapHelena Nitkovsky I_voting_barHelena Nitkovsky I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Helena Nitkovsky I_vote_lcapHelena Nitkovsky I_voting_barHelena Nitkovsky I_vote_rcap 
Rhys Murdoch
Helena Nitkovsky I_vote_lcapHelena Nitkovsky I_voting_barHelena Nitkovsky I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70634 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Helena Nitkovsky

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Helena Nitkovsky
Reveal your secrets
Helena Nitkovsky
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Helena Nitkovsky   Helena Nitkovsky Empty2017-04-27, 13:28



Helena Nitkovsky
We stole our Threads from the Moiras. We guard them ever since.


Userinfo: Titkos
Teljes név: Helena Nitkovsky
Születési hely és dátum: Bogołomia, 1960. 08. 25
Csoport:Varázshasználó
Patrónus: Toportyán
Foglalkozás:Hangszerkészítő, vándor kereskedő
Képesség: Örök élet (hivatalos kiskapu)
Familiáris: Barna medve
Kihez tartozol: saját karakter

Jellem: Csendesebb fajta életvidámság jellemez és egy adag egészséges büszkeség. Attól függ kivel és milyen ügyben beszélek, de gyakran játszom túl a gesztusaimat. Nekem az ilyesmi már fel sem tűnik! Szeretem a tréfákat, a fogadásokat, a jó társaságokat, legyenek zajosak, bajosak, magányosak, vagy épp meghittek.
Szeretek világot látni, szeretem az újdonságokat, és fejleszteni magamat.
Gyusa (ejtsd Gjúzá), ha olyan helyen közlekedem, vagy tömegközlekedek, a kabátom belső zsebében csücsül, egyébként ritkán rejtem el. Engem aztán nem zavar, legfeljebb megtáncoltatom, ha nagyon bámulnak minket! Gyakran kapunk tapsot vagy aprópénzt egy egy jól sikerült improvizálásért.
Azonban Gyusa valódi szerepe az életemben, az elsődleges védvonalat képezi. Nélküle, hiába örököltem, nagymamámhoz hasonlóan hosszú életét. Ha csak nem elvonultan él az ember a világ elől, aligha élhet örökké védelem, vagy biztos társ nélkül.

Kinézet, megjelenés: Származásom ellenére kellemesen sápatag a bőröm. A műhelyben nem sok nap ér. Sötét hullámos hosszú sörény, zöld szemek, szív alakú arc. Átlagosnál magasabb, karcsú rugalmas alkat. Kerek vállaimon kendők pihennek, vagy a derekamat ölelik át. Nadrágot ritkán viselek, helyette körszoknyákat hordok. Lábaimra valamivel térd fölé,  érő egyetlen pár verbőr csizmámat húzom. Láncokon és egy egy pár, karkötőn kívül más kiegészítőt nem viselek, akadályozna a munkámban. A ruháim változatos motívum világgal rendelkeznek, színekben viszont a nem kirívóakat részesítem előnyben.
Ezek jellemeznek leginkább. Na meg az általában mellettem cammogó, nagyjából 600 fontot nyomó békésebb képű, fogakból, karmokból, és masszív izomból álló bundás barátom.
Korom ellenére, valahol a húszas éveim elején megragadtam. Azóta egy szarkalábat nem öregedtem.

Előtörténet: Lengyelországban születtem, de túl sokat nem láttam belőle, mert a családom folytonosan költözött, vándorolt. Mindig is kereskedők, muzsikusok, előadók voltunk. A hangszerek iránti szenvedélyemet a nagyanyámtól örököltem, ő pedig örömmel tanított. Mind a használatukra, mind az elkészítésükre.
Angliát is célba vette népes kis családom és kisebb nagyobb városokban, falvakban, mutatványoztunk, zenéltünk és táncoltunk.
A család nem csinált titkot abból hogy boszorkányok és varázslók vagyunk. Kihasználtuk a vándorcigányokhoz fűződő sztereotípiákat és az erre fogékonyaknak köszönhetöen pénzzé tettük a tudásunkat. Jósoltunk, áldottunk, átkoztunk, rontásokat oldottunk, mérgezéseket gyógyítottunk, aki pedig valóban a varázsvilághoz tartozott, azzal komolyan üzleteltünk.
Drága babcim hozzám hasonlóan megőrizte fiatalságát, pedig már közelit a százhoz. Igy inkább egy bölcs nővérként volt mellettünk. Gyusa az ő medvéje volt. Gyakran léptek fel együtt. A fogai , halála után, a familiárisom részei lettek.
A roxforti levelem és a húgom levele nagy meglepetés és örömként érte a családot. És mindenben támogattak bennünket a maguk módján, és amennyire tellett szerény kis vagyonunkból.
A húgom Hugrabugos lett, és ezen nem is csodálkoztam, mindig is egy elvarázsolt hercegnő volt. Én Griffendéles lettem.
A húgom miatt gyakran keveredtem bajba, de ez ilyen. Kitartottunk a másik mellett, akármi is történt.
Én személy szerint borzasztó nehezen szoktam meg a pálca használatát, hiszen addig mi a hangszereinket használtuk a bennünk dúló mágia befogására és közvetítésére.
A másik amit nagyon nehezen szoktam meg, az hogy ennyi időt töltsek, úgymond röghöz kötve. A Roxfort előtt legfeljebb pár hónapot töltöttünk egy helyen.
Iskola után egy szemre való tehetősebb angol varázsló lett a férjem.
Házasságunk rövid életű volt, ő gyermeket szeretett volna, én pedig utazni újra. Elengedtük egymást viszály nélkül.
Tíz éven keresztül meg sem álltam, felkerestem a családomat és velük is vándoroltam egy darabig. Görögország volt az egyik kedvencem. Idő közben életre hívtam Gyusa mását, a nevét is átörökítettem. Azóta is remek szolgálatot tesz nekem. Útjaim során nem egyszer az életemet is neki köszönhettem. Mikor vissza tértem Londonba, már egy egészen más világ fogadott. Én tőlem telhetően alkalmazkodtam. Végül a Zsebpiszok közben találtam egy remek zugot, ami a lakásom és üzletem lett egyben. Az üzlet azóta is az Augurey Szívhúrok névre hallgat. A hely megválasztása abban segít, hogy probléma nélkül biztosítja, a portékám ritka darabjai is gazdára találjanak.




A hozzászólást Helena Nitkovsky összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-01-04, 02:56-kor.
Vissza az elejére Go down
Lacey Stewart
Reveal your secrets
Lacey Stewart
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Helena Nitkovsky   Helena Nitkovsky Empty2017-04-29, 06:37



Elfogadva!
Üdvözlünk az oldalon!

Halihó bounce

Először is: ritka, hogy valaki egy vándorcigányt alkot az oldalra, szóval ennek külön örülök Surprised
A kisasszony múltjáról nem túl sokat tudunk meg, de pont ebben szép a szerepjáték: idővel minden kiderül, talán még a volt férje is felbukkan Very Happy
Egyébként nagyon szimpi a hölgyemény, a gesztusainak túljátszása alapján nagy adag életenergia van benne Very Happy
A PB-t, ha tudod, majd írd be, hogy kicsoda Smile
Nincs semmi hiba, én engedlek is a játéktérre, kellemes időtöltést Very Happy






Vissza az elejére Go down
Cody L. Mortimer
Reveal your secrets
Cody L. Mortimer
Hugrabug VMS

TémanyitásTárgy: Re: Helena Nitkovsky   Helena Nitkovsky Empty2018-01-04, 04:03


Ha valaki ránéz a karira, a profilképe alatt ami színessel (zölddel meg szürkéskékkel van kiemelve, dőlt betűkkel azokra kattintva plusz infókat kaphat) Az egyik az üzletéhez dob, a törzshelyére, a másik meg gyakorlatilag egy szórólap lap ami elvezet hozzá a zsebpiszok-közön belül az üzletéhez.



 

I believe in the power of laughter and crying
because both are the antidote to hatred and terror.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Helena Nitkovsky   Helena Nitkovsky Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Helena Zjarkov
» Caradoc & Helena

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Karaktertéka :: Szabad karakterek-
Ugrás: