Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Jonas Black vityillója
  Yesterday at 20:57
Kalandmester

ϟ Farkasálmok
  Yesterday at 18:05
Joyce Brekinridge

ϟ Képességdobás
  Yesterday at 15:25
Felicity Barlow

ϟ Felicity Barlow
  Yesterday at 15:11
Felicity Barlow

A hónap posztolói
Cody Armstrong

Armand Stansson

Daniel G. Paisley

Luna Lovegood

Perselus Piton

Jacob Troops

Christopher Graves

Tim Roberts

Sidney Smallwood

Madeleine Eastwick

Statisztika

Összesen 593 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Felicity Barlow

Jelenleg összesen 39644 hozzászólás olvasható. in 3507 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Timothy Hiro Nagiwara

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Timothy Hiro Nagiwara
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 63

TémanyitásTárgy: Timothy Hiro Nagiwara 2017-04-17, 05:02

Hiro Nagiwara
A vér Arany. Sár. Vagy szükséges. De mindenképpen köt.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo:Titkos
Teljes név: Timothy Hiro Nagiwara
Születési hely és dátum: Osaka, 1978, 12, 31
Csoport:
Mardekár
Patrónus: Ördögrája
Évfolyam (szak): 10. évfolyam, Látványmágia
Képesség: Vámpír, harapott
Kiemelkedő tudás:
Kiemelkedő - Bűbájtan
Kiemelkedő - Bájitaltan
Kihez tartozol: Keresett donor

Jellem: Hmm… Most nincs kedvem erről beszélni. Bocs majd máskor.
Kinézet, megjelenés: A bőröm fehér, a képem pont olyan mint egy japánnak. Az orrom ugyan nem olyan lapos. 178cm vagyok ami mifelénk egészen magasnak számít. Az alkatomat a gitározás meg a koncerteken való folyamatos ugrálás, gondosan begyakorolt, tökéletesen végigvitt előadás és az energiahúzó improvizálás erősítette meg. A smink vagy a hajszín/fazon váltása nekem tök normális a fellépések miatt. Általában az ujjatlan, kapucnis/laza garbós cuccokat részesítem előnyben, hosszú ujjú pólók, kötött szétszaggatott pulcsik, terep mintás bővebb sokzsebes, sötét egyszínű vagy skótkockás szűkebb farmer nadrág, ezek mind fellelhetőek rajtam. Azt mondják ijesztő vagyok. Szerintem csak az európaiak nincsenek hozzá szokva az ázsiai arcokhoz. Persze ha már ezt gondolják, nem vagyok rest kihasználni.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Előtörténet: Timothy Hiro Nagiwara kalandjai

A családom és a kezdetek;
Nos mit mondjak? Nem, a szüleim nem halálfalók, ahhoz képest békések, csak túlságosan fontos számukra a vér makulátlansága. Hallották hírét ugyan, hogy valami nagyúr garázdálkodik Európában és a halhatatlanságot keresi, de az eszménye amit terjesztett nem mozgatta meg őket.
Mifelénk Japánban egy másféle téboly terjedt.
Egy nap felbukkant egy vámpír és bizonyos körökben megvetette a magját, annak, hogy a vámpírság gyógyír a halálra,(Ha-HA) és akinek fontos a vérvonala, sőt, nemesíteni szeretné, annak az utódait boldogan felmagasztalja. Ennek az lett a vége, hogy a frissen született aranyvérű porontyokat halomra harapta ez a faszkalap. Persze a nagyja belehalt az átalakulásba.
Szép divat nem? Megszületik a várva várt kölköd, és keresztelés helyett elviszed beharaptatni.
Nos elmondhatom magamról, hogy én a szerencsés túlélők közé tartozom.
Az otthoni környezetem;
Anyámék hagyomány és vérvonalörző szellemben neveltek a japán tradíciókon belül. Hét éves koromig azt sem tudtam, hogy a varázslók világán kívül létezik egy olyan is, ahol nincs mágia.
Igen, az abszolút burok. Egy gyönyörű birtok a japán varázsvilág szívében. Japánkert, koik, pávák, granian-ok az istállókban, apám kedvtelésére. A nagy terület miatt rengeteg szellem is átjárt a helyen, vagy élt nálunk. Itt Europában minden Legendás lénynek van nevezve ami engem személy szerint rohadtul zavar. Kultúrkülönbségek..
Hirtelen váltás;
A csoda egészen addig tartott, ameddig azt a vámpírt el nem kapták és el nem kezdték levadászni a beharapottjait. Nyolc éves voltam mikor rólam is tudomást szereztek és nem is kellett több. Londonig húztuk a belünket. Hirtelen tágult ki az agyam perspektívája, de még mindig nehezemre esett feldolgozni, hogy hogyan képes a két világ keveredni. Ebből fakadóan nekem a félvérek és a s... a mugli születésűek létezése nonszensz. Mint utólag kiderült, Japánban teljesen külön terepen éltek a félvérek, a mugli szülöttek, és az aranyvérűek. Szigorú és sok szabály keretein belül, de gondos vigyázó rendszerben, aminek mondjuk kellemetlen hátulütője, hogy gyakorta egy egy aranyvérű leéli az életét anélkül, hogy tudná milyen a másik oldal.
A harmadik születésem;
Londonban anyámék realizáltak pár súlyos tényt és felfogadtak egy kviblit hogy tanítson. Első körön angolul, második körön pedig mindenre, ami hasznos lehet és könnyíti a beilleszkedést. Sam zenélt, én odahaza eddig is pengettem a shamisent a színházas előadásoknál amióta az eszemet tudtam, na de a basszus gitárt nálam nem tudta semmi überelni! Így kerültem mungli hangszerek közelébe elöször, és azota sem lehet kiszedni a kezemből.
Újabb ölembe csöppent kiváltság;
Megküldték a Roxforti levelet, ott pedig minden kétséget kizáróan a Mardekárt kaptam. Nagyon fura volt megszokni az itteni iskola rendszert, de sikerült. Olyan ügyesen laviroztam, mintha mindig is itt éltem volna. Kiváló tanuló voltam mindig is, agyam mint a szivacs.
Karrierem;
Az iskolába kerülésem után anyámék visszatértek Japánba és tisztáztak. Legalábbis megpróbáltak. Így szünidőkben én is hazatérhettem.
Cserébe mellém rendeltek egy vadászt és megeddzetek. Emberből iszom. De sosem ölök és sosem esek át a holt ponton! Kiképeztek, és ezt tartom is. Kénytelen vagyok. Hiszen Japánban mind az átváltoztatásért, mind az ölésért halálbüntetés járna. Élni és élni hagyni.
De csak hogy valami jót is mondjak, hamar találtam egy Oszakai garázs bandát akikkel azóta kinőttük magunkat és kisebb nagyobb klubokban léptünk fel, nyaranta pedig rendezvényeken. Amióta az egyetem színterére léptem nem csak a nyarat vesszük igénybe. Mugli banda ugyan de értik a dolgukat. Nekem pedig a zene fontosabb mint hogy büszkeségből félre tegyem amit szeretek csinálni. Maguk közt látvány technikusnak neveznek. (Ehehehe).
Azóta a suli, a kiképzés és a banda az életem. Kerek. Teljes és egész... Egyenlőre.

A hozzászólást Timothy Hiro Nagiwara összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-11-13, 14:48-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Lacey Stewart
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 330

TémanyitásTárgy: Re: Timothy Hiro Nagiwara 2017-04-19, 18:12

Elfogadva!
Üdvözlünk az oldalon!

Hmmm... A jellem kifejtését kissé hiányolom, de ezúttal eltekintek felőle, elvégre biztos vagyok abban, hogy ez a játékod alatt fokozatosan ki fog bontakozni.
Ezúttal viszont kárpótol az ötletes múlt, nekem nagyon tetszik, érdekes kis ET-ét hoztál össze, nem az a tipikus vámpírrá-válásos dolog, amivel elég gyakran össze lehet futni Smile
A PB szuper, passzol is mindehhez, szóval nincs is olyasmi, amibe bele tudnék kötni... Menj, játszadozz, alakíts ki kapcsolatokat Very Happy Very Happy Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]

Timothy Hiro Nagiwara
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 63

TémanyitásTárgy: Re: Timothy Hiro Nagiwara 2018-02-27, 15:12

Fordulatos balszerencse;
Az élet nem mindig…öö... mi a fene az a fehér trutymó amit a tejből csinálnak?... Na mindegy, szóval gyakran bajos. És jelen esetemben ez a baj, egy mugli születésű ikerpár. Az egyik ámulatba ejt és lenyügöz és le se szar amúgy, a másik viszont…
Egy igazi kis görcs! Igen Mira rrólad van ssszó. Meg Miáról. A szüleimnek egészen addig nem volt bajuk a mugli születésűekkel, meg az europaiakkal ameddig nagy lelkesen el nem regéltem, hogy van Mia… És elkényeztetett kis valóm szembesült a ténnyel, hogy semmi másért nem lettem beharaptatva, minthogy a vérünk örök és tiszta maradjon… Szar ügy.
Végjáték;
Tíz éves korom óta én vadászom a kajámat, jó az elején volt segítségem, de egyszer sem öltem meg senkit, egyszer sem estem át a holtponton. Most viszont éhes voltam. Nagyon, hogy hogyan? Nos arról én sajnos még nem tudok, de titeket beavatlak a hátterébe; egy átokzsáknak köszönhetően, ami tévesen került hozzám.
Ennek köszönhetően gyakorlatilag határára sodródtam az őrjöngésnek. Annyi még volt bennem, hogy kimásszak a Tiltott Rengetegig. Gondoltam, ott úgysem okozhatok kárt senkinek. Aha…
Hát nem arra kellett ténferegnie annak az idióta libának?! Mira… te eszement barom…. Mit kerestél ott hallod?! Persze vicces a haverokkal kiruccanni vérfarkasokat keresni... Hoooogyne!
Találtatok is, nem egyet, de csak mire velem maradtál kettesben...
A barátaid magadra hagytak, te pedig belém botlottál. Sikerült meggyőznöm, hogy lépj le, de túl késő volt. Farkasok jobbról farkasok balról, és pillanatokon belül ott feküdtél feltépett hassal. Kimenekítettelek a falkából, de meghaltál volna..
Ennek köszönhetően jobb ötlet híján vámpírt csináltam belőled. Tíz pont a Mardekárnak!

Hogy mennyire tartottam a következményektől? Nos annyira, hogy elvettem az emlékeidet. Dumbledore tud egyedül az esetről... Egyenlőre.
Ennyit a kerek teljes egészről..
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Timothy Hiro Nagiwara

Timothy Hiro Nagiwara

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

+