ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:58-kor
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
A sellők birodalma - Lance & Justice I_vote_lcapA sellők birodalma - Lance & Justice I_voting_barA sellők birodalma - Lance & Justice I_vote_rcap 
Kalandmester
A sellők birodalma - Lance & Justice I_vote_lcapA sellők birodalma - Lance & Justice I_voting_barA sellők birodalma - Lance & Justice I_vote_rcap 
Dwight Jennings
A sellők birodalma - Lance & Justice I_vote_lcapA sellők birodalma - Lance & Justice I_voting_barA sellők birodalma - Lance & Justice I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
A sellők birodalma - Lance & Justice I_vote_lcapA sellők birodalma - Lance & Justice I_voting_barA sellők birodalma - Lance & Justice I_vote_rcap 
Alison Fawley
A sellők birodalma - Lance & Justice I_vote_lcapA sellők birodalma - Lance & Justice I_voting_barA sellők birodalma - Lance & Justice I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
A sellők birodalma - Lance & Justice I_vote_lcapA sellők birodalma - Lance & Justice I_voting_barA sellők birodalma - Lance & Justice I_vote_rcap 
Troy Smallwood
A sellők birodalma - Lance & Justice I_vote_lcapA sellők birodalma - Lance & Justice I_voting_barA sellők birodalma - Lance & Justice I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
A sellők birodalma - Lance & Justice I_vote_lcapA sellők birodalma - Lance & Justice I_voting_barA sellők birodalma - Lance & Justice I_vote_rcap 
Grayson Paisley
A sellők birodalma - Lance & Justice I_vote_lcapA sellők birodalma - Lance & Justice I_voting_barA sellők birodalma - Lance & Justice I_vote_rcap 
Adrien Meyers
A sellők birodalma - Lance & Justice I_vote_lcapA sellők birodalma - Lance & Justice I_voting_barA sellők birodalma - Lance & Justice I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 A sellők birodalma - Lance & Justice

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: A sellők birodalma - Lance & Justice   A sellők birodalma - Lance & Justice Empty2017-06-02, 20:44



[You must be registered and logged in to see this image.]
Lance & Justice



Nem is tudom miért nem vettem őt komolyabban és miért nem hittem el, hogy tényleg képes lenne a gyöngy hatására akár ártani is nekem. Olyan kézenfekvőnek vettem a rajongását, hogy tényleg nem gondoltam volna, hogy ilyesmi előfordulhat, de nagyon úgy fest, hogy végül is tévedtem, nincs mit tenni. Nem az ő hibája, én magam is a gyöngy és az életösztön miatt cselekedtem és ki tudja, ha nem hagyja abba, akkor mit tettem volna. Szerencsére ezt már nem kell megtudnunk, jobb ez így. Túl kell ezen is lendülni és ezt az izét elpusztítani, vagy eltüntetni. Egy erősebb varázsló talán ellen tudna állni neki, de még az is lehet, hogy nem, viszont ellene még nehezebb lenne védekezni, ha elvinné innen a gyöngyöt és hatna rá mondjuk odafent az emberek között. Veszélyes lenne ezt még én is tudom a magam önző módján.
- Én se vettem komolyan, vehettem volna komolyabban is, de... tényleg nem kellene, hogy ez innen kikerüljön. - túlságosan sok bajt okozhat, ezért is jobb, ha valamit teszünk ellene és ha már elpusztítani nem tudjuk, akkor más valamit kell megpróbálni. Végül is a Roxfortot is bűbájjal rejtik el a muglik elől és én jó vagyok bűbájtanból nagyon is. Sokféle igét ismerek, azt hiszem megoldhatjuk és ha nem tudja senki, hogy itt van, ha senki sem keresi...
- Azért én félek azoktól a komoly témáktól, de... meglátjuk, majd felkészülök. - a részemről már az is nagy dolog, hogy vállalok efféle családlátogatást, hiszen a saját családommal sem ápolok épp jó viszonyt, miért ápolnék máséval? De végül is... egyszer megpróbálhatom. Lanceben van valami... a jó ég tudja, hogy micsoda, de e miatt valahogy úgy érzem érdemes, hogy van értelme.
- Jól van, akkor menjünk, odakintről megcsinálom, aztán eltűnünk innen és nem jövünk vissza. Nem is tudom mit gondoltunk... - nem vagyunk elég erősek, hiszen rajta kifogott már egyszer, nem is értem miért gondoltuk azt, hogy most majd másképp lesz. Azt hiszem a túlzott önbizalom volt az oka, ő pedig azt hitte erősebb köztünk a kötelék, és nem megyünk egymásnak, de vagy a kötelék nem volt elég erős, vagy a tárgy túlságosan... és nem most kell gondolkodni rajta, hogy melyik lehet az igaz. Most csak ki kell jutni innen, tehát akkor előre el, a gyöngyre sem nézek. A vízbe merülünk, hogy újra megjelenjen az uszony és kicsit a vízben kijjebb úszva felhúzhassam a varázslatokat, aztán jön a nagyszülős projekt, vagy... van más dolgunk is még előtte?


♫ Alive ♫ ϟ Ruci ϟ Búcsú?



[You must be registered and logged in to see this image.]
Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Lance Merrick
Reveal your secrets
Lance Merrick
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: A sellők birodalma - Lance & Justice   A sellők birodalma - Lance & Justice Empty2017-05-25, 20:38


Justice & Lance
I will tell my secret

[You must be registered and logged in to see this image.]
 

Nem lehetek szemrehányó, hiszen az életösztöne mentette meg tőlem, valóban nem tudhatta, hogy az érzéseim elég erősek ahhoz, hogy leálljak. Viszont ez számomra is jelzésértékű, hogy többet érzek Justice felé, mint nő, mint egykori legjobb barátom felé, akit meg is öltem volna pusztán féltékenységből, mert ő is a gyöngyöt akarta. A fájdalom bár nem kicsi, mégis eltörpül az aggodalom és a lelkiismeretfurdalás mellett, de annak ellenére, hogy megbeszéltük hogy nem vesszük komolyan magunkat, úgy ölelgetem, ami igencsak szavak nélkül is egyértelművé tesz valamit.
- Igen, de azt hittem, hogy ha rákészülünk, akkor nem is fog ránk hatni. Az én makacsságom, de most már mindegy. – Tudom, hogy Justice nem olyan lány, aki imádná, hogy mártírkodok, ezért nem is teszem. Túl vagyunk rajta, megúsztuk élve, így előre kell néznünk. Mielőtt elengedném, mégis egy csókot lehelek a vállára némi másféle gyengédséget csempészve a pillanatba. Ha távozunk is innen, le kéne lepleznünk a gonosz relikviát, valamilyen álcázóvarázsal, mert így most bárki rátalálhat.
- Talán. Én sem ismerem őket. A komoly témákat majd.. megoldjuk. – Bólintok mosolyogva, és értékelem, hogy viccelni próbál, hát ettől ilyen menő lány ő, hogy nem hagyja, hogy bármi is eluralkodjon rajta. Nem tudom, hogy mit művelt vele az apja, de egyszer rá fogok jönni. Tudom, hogy van érzékeny oldala, amiből már megmutatott apró szeleteket, amiért különlegesnek érezhetem magamat, de tényleg én akarok lenni az aki védelmezi, és gondoskodik róla. Még ha most éppen meg akartam ölni. – Ez nem hangzik rosszul. Akkor csináld kérlek. Aztán menjünk. Tényleg jó lenne inkább, ha egy kicsit.. távol maradnánk innen, amíg rá nem jövünk, hogy pontosan mi is ez.  – Most már nem is nézek a kagylóhéjra, csak elfordulok, őrködök, hátha most rá tudja szórni a varázst. Lehet, hogy inkább a nagyszüleimnél kéne folytatni, ha nem akar ezek után pár nap pihenőt. Legalább a nyakát le kéne kezelni.




© Stronger



Soha ne nézz vissza!
[You must be registered and logged in to see this image.]    [You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: A sellők birodalma - Lance & Justice   A sellők birodalma - Lance & Justice Empty2017-05-18, 21:06



[You must be registered and logged in to see this image.]
Lance & Justice



Hiába állt le végül pár pillanattal a vége előtt azzal már nem igazán tudtam számolni, meg aztán ha ott van benned az ösztön, hogy védd magad, akkor nem tűnik el csak mert már nem teljesen biztos, hogy meg akarnak ölni. Lance pedig lássuk be eléggé biztos volt, hogy végezni akar velem a gyöngy miatt. Annyi életösztönöm pedig bőven van, hogy ezt mindenáron megakadályozzam. Persze már bánom, hogy olyan erőteljes volt a rúgás, tényleg szerencse, hogy nem tudtam nagyobb lendületet venni. Szegénynek még komolyabb bajt is okozhattam volna, pedig már most is csoda, hogy nem beszél szopránban.
- Védekeznünk kellett volna... mágiával. - igen lehetett volna nekem is annyi eszem, hogy valami talizmánnal, vagy akármivel felkészülünk, de valahogy nem gondoltam, hogy ennyire erős lesz ez a valami, no meg főleg, hogy a hatása is ilyen lesz és nem tehetünk ellene szinte semmit sem. Az is kész csoda, hogy végül Lance magához tért, nem tudom hogy a saját akarata, vagy a térdem miatt, de ez most nem is számít. - Tudtam, hogy veszélyes csak... azt hiszem nem tudtam, hogy ennyire. - vonom meg a vállamat, bár a torkom még mindig fáj és van rá esély, hogy ennek még a végén nyoma is marad, hiszen lássuk be majdnem megfojtott. Nem csoda, ha az ujjai lenyomata egy ideig még ott fog éktelenkedni a bőrömön.
- Hát lehet, bár ki tudja, hogy a nagyszüleid nem veszélyesebbek-e, ha elkezdenek komoly témákról faggatni. - elviccelem, hogy egy kicsit legalább oldjuk a feszültséget, ami most finoman szólva is nagy. Jobb, ha megpróbálunk kicsit elvonatkoztatni, főleg mert igaza van valahogy le kell korlátozni ezt a gyöngyöt, mert valakinek még tényleg komolyabb baja esik. - Ismerek pár bűbájt, amik elfedik a valóságot. Olyan kell, ami ezt a helyet is elrejti és lehetőleg azokat is taszítja, akik erre járnak. - mert nem elég a védelem, ha valaki ide jön és ki akarja szedni a burokból, akkor már bajban vagyunk, mert idővel megoldja, ám ha olyan varázslatot helyezünk ide, ami nem is enged senkit sem a közelébe... Igen az lesz az igazi, ami távol tart, mint a muglikat a védőmágiák a Roxforttól, hogy meg se leljék soha többet és akkor nem számít el tudjuk-e pusztítani.

♫ Alive ♫ ϟ Ruci ϟ Búcsú?



[You must be registered and logged in to see this image.]
Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Lance Merrick
Reveal your secrets
Lance Merrick
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: A sellők birodalma - Lance & Justice   A sellők birodalma - Lance & Justice Empty2017-05-13, 10:17


Justice & Lance
I will tell my secret

[You must be registered and logged in to see this image.]
 

A lelkiismeretfurdalástól vagyok inkább vörös, nem pedig attól, hogy belémtérdelt. Mázli, hogy nem tiszta erőből, csak puszta ösztönből. Így sem kevésbé fáj, mégis a szégyenérzet miatt hajtom le a fejemet, hogy ne kelljen rá nézni. Aztán rájövök, hogy ez marhaság, ő sem direkt csinálta, mint ahogyan én sem. Láttam rajta, hogy hozzám hasonlóan megigézte az átkozott gyöngy, mint annak idején a barátomat. Akkor még túlságosan is az érzelmeim rabja voltam, nem csoda, hogy nem tudtam megállni, hogy úgy nekitámadjak, hogy ne rajtam múljon, hogy nem öltem meg. Véletlenül élte túl, de az pusztán a véletlennek köszönhető. Szerencsére Justice mégiscsak nőből van, én pedig jó ideje józanabbul gondolkozom, így nem volt véletlen, hogy gyorsabban kitisztult az elmém. És talán más a barátság, meg amit Justice iránt érzek. Ő tényleg különleges számomra, még ha oly dölyfös is, hasonlítunk! Óriási kudarc lenne elveszíteni, és nem csak úgy értem, ha meghalna. Ha valahogyan eltávolodnánk egymástól, vajon találnék hozzá hasonlót? Aligha..
- Ne haragudj.. Próbáltam rá felkészülni, de nem ment. Látod ez nem csak egy kaland, itt veszélyben vagy..! – És még nem is járt a palota közelében, ami szintén életveszély lenne. A sellőlányok veszett farkasfalkaként akarnák széttépni. Justice nyilván magával vinne közülük párat a halálba, de ezt végképp nem akarom kockáztatni. Odasunnyogok hozzá, és mellé ülve simítok végig az arcán. – Ne is nézz oda. Valahogy le kéne fedni, és varázst bocsájtani rá, hogy más ne találhasson ide, amíg rá nem jövünk az elpusztítása módjára. Jobb lett volna inkább a nagyszüleimhez menni, ugye? – Ölelem végül magamhoz, tudomást sem véve a lassan csillapodó fájdalomról a lábam között. Köztünk már kezd egészen komoly intimitás mutatkozni, és még azt sem mondhatom, hogy szégyel engem, mert nem csak akkor mutatja ki, hogy akár fontos is lehetek, mert már voltunk nyilvánosan is így.




© Stronger



Soha ne nézz vissza!
[You must be registered and logged in to see this image.]    [You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: A sellők birodalma - Lance & Justice   A sellők birodalma - Lance & Justice Empty2017-05-08, 18:12



[You must be registered and logged in to see this image.]
Lance & Justice



- De tudjuk jól, hogy én nem olyan vagyok, mint a többiek, pont e miatt vagy oda értem. - széles mosollyal már-már ártatlan képpel vonom meg a vállamat. Úgy fest még komolyan is gondolom, amit mondok, de hát nincs így? Oda van értem, mivel nem vagyok átlagos, mint a sellő nőcskék, akik bemásztak az ágyába, akkor én miért akarnám azt tenni, amit ők? Ugye hogy nem lenne semmi értelme. Nem, én a magam módján intézem a dolgokat és épp elég ideig feszítem a húrt ahhoz, hogy utána tényleg hatásos legyen majd, ha belemegyek abba is... azaz nem belemegyek, szó se róla én magam is kíváncsi vagyok rá, hogy ilyen lehet, főleg hogy láttam már Lancet enyhén szólva felfokozott állapotban, sőt éreztem is, na de ilyenben mint most még sosem. Tényleg attól félek, hogy meg akar ölni és hiába próbáltam a nevét kimondani, még az is nehezen megy úgy, hogy közben szó szerint meg akar fojtani, naná, hogy előtör az ösztön és védekezni próbálok. Alapvetően bárki ezt tenné nem igaz? Természetes, hogy én is megpróbálok valamit tenni, hogy befejezze és már nem tudom, hogy mikor tér magához, talán csak pár másodperccel később emelem a lábamat, ami aztán csattan szegény férfiasságán, de legalább elenged, még ha nem is feltétlenül ennek hála.
- Nem... nem tudtam. - a nyakamat fogdosom, fáj rendesen, ahogyan köhögve igyekszem levegőhöz jutni. Persze ő sincs a legjobb állapotban, de annyira sajnos vagyok önző, hogy ezúttal most leginkább magamra gondoljak és arra, hogy ez nem sokon múlt azért ezt lássuk be. - Ezért kellene... eltüntetni. - motyogom, de azért most valahogy nem igazán van ínyemre közelebb menni, vagy arra a gyöngyre nézni. Ki tudja, hogy miféle következményekkel járna újfent, valahogy úgy érzem jobb lenne nem kockáztatni. - Nagyon fáj? - bár tényleg nem megyek közelebb és nem is hibáztatom, mert tudom szólt előre, hogy ez az egész veszélyes, de ettől még nem kevésbé tartok most... nem is tőle, hanem attól a gyöngytől, hogy milyen hatással lehet rá, ha netán megint a közelébe találnék menni. Vagy ha már kitisztult a feje, akkor nem esne nekem megint? Nem tudom, hogy erre merjek-e egyáltalán alapozni.

♫ Alive ♫ ϟ Ruci ϟ Búcsú?



[You must be registered and logged in to see this image.]
Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Lance Merrick
Reveal your secrets
Lance Merrick
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: A sellők birodalma - Lance & Justice   A sellők birodalma - Lance & Justice Empty2017-04-28, 20:07


Justice & Lance
I will tell my secret

[You must be registered and logged in to see this image.]
 

- Tudod, hogy ahhoz a többiek mit vállaltak be.. – Nevetek vele, hiszen ez az erotikus játék lassan már kínzó lesz, ám mégis élvezem. Erőltetem a dolgot, de csak annyira, hogy érezze a határozottságomat, valójában viszont semmit sem siettetek. Önként vállaltam, hogy nem akarok már így élni, hogy csak a vágyak határozzanak meg, és az örökös kényszer, hogy be kell hódolnom a csábításnak. Justice teljesen más, nála látom, hogy valódi a vonzódás, még ha sokszor úgy akar tenni, mintha csak eszköz lennék a kezében az unalom ellen, valójában nagyon is hasonlítunk. Igaz, én nem manipulálok másokat, de a szenvedélyünk azonos szinten izzik, így ha még tolódik a hempergőzés, azzal teljesen jól ki tudok egyezni. Ráadásul még ha le sem tudunk szakadni egymásról, valójában igazán szerelmes dolognak tűnik, hogy csupán ismerkedünk, már-már randizunk, ahelyett, hogy fejest ugranánk az ágyba. Ez egészen közel áll hozzám. Most éppen olyannyira, hogy a nyakára fonom a tenyeremet, s az ujjaimat, mert úgy vélem, hogy mindent elkövetne, hogy elrabolja tőlem a gyöngyöt. Az ékszert, amely az enyém, csak az enyém. Szinte állatiasan morgok, ahogyan rázom, hátha ezzel gyorsabban elszáll belőle az élet, és nem lesz konkurensem. Valahonnan távoli hang szólongat, s valahogy a szemére téved a tekintetem, a sötét pillantásban meglátom magamat, hogy mit teszek, és meg is szólalok.
- Én.. mi a.. sajná.. - Nyikkanok meg, hiszen nem tudhatta, hogy hatással lesz rám a hangja, vagy a kérése, az ágyékomba tűzforró fájdalom lövel, s lefordulok róla, a férfiasságomra szorítva a kezemet. Beharapom a számat, még mázli, hogy ilyen közelről nem tudott lendületet venni, és épp csak koccantak a golyók, de azért így se egy sellőálom.
- Már.. magamnál voltam.. – Zihálom, és bűnbánóan meredek rá, még mindig fájdalva a lényeget. – Mondom, hogy ez.. átkot hoz mindenkire. Kár, hogy idehoztalak. Nem akartalak bántani. – Motyogom, és közben a fejemet rázom mellett ücsörögve, sürgősen el kéne pusztíteni, hiszen ki tudja, hogy mennyi ember vagy sellőéletet követel még..




© Stronger



Soha ne nézz vissza!
[You must be registered and logged in to see this image.]    [You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: A sellők birodalma - Lance & Justice   A sellők birodalma - Lance & Justice Empty2017-04-27, 20:41



[You must be registered and logged in to see this image.]
Lance & Justice



- Oh hát persze, mint minden nő, meg persze a koronádat. - nevetem el magamat. Hát igen lássuk be, hogy kettőnk közül ő az, aki hamarabb bevállalna egy olyan komoly lépést, mint mondjuk a szex. Én e téren lassabb vagyok, pedig már jó eséllyel a Roxfortban minden létező személy úgy gondolja, hogy ezt kipipáltam, főleg hogy volt olyan tanár, akit én rúgattam ki a suliból és hát akkor is hasonlót terjesztettem, pedig még csak nem is tettem semmi komolyabbat eddig senkivel. Bár olyan vagyok, amilyen, de tudom fura hogy e téren akadnak azért elveim és nem vagyok hajlandó bármire és főleg nem bármivel. Azért úgy vagyok vele, hogy az ármánykodásnak is vannak határai és csak azért, hogy teszem azt keresztbe tegyek valakinek nem adom oda magamat neki, főképp mert úgy már felhasználhatnák az infot és nem szeretem, ha bárkinek ki vagyok szolgáltatva.
Hamarosan viszont már bent vagyunk a barlangban, ahol nem alakulnak épp jól a dolgok. Észre sem veszem, szinte nem is én mozdítom a karomat, ahogyan nyúlok a gyöngy után, a következő pillanatban pedig már azon kapom magamat, hogy rajtam ül, leszorít és én alig kapok levegőt. Ez valamelyest talán kitisztítja annyira a fejemet, hogy megpróbáljak magamhoz térni, meg aztán persze az életemet védeném, érthető módon védekezni próbálok. A pálcámat nem érem el, ahhoz túlságosan leszorít és persze az első reakcióm, hogy próbálom az ujjait lefejteni a nyakamról, amire persze esélyem sincs.
- Lance... Lance! - a hangom persze nem valami erőteljes, főleg úgy, hogy közben fojtogat, az is csoda, ha meghallja a ködön át, ami most az elméjét elborította. Nincs mit tenni, megpróbálom, amit még lehet, úgy emelni a lábamat, hogy jól beletérdeljek az ágyékába. Ha sikerül az nem lesz neki nagy élmény ugyan, de hátha magához tér. Még mindig megtehetem, hogy ledobom a melltartó részét a fürdőruhának, de valahogy kétlem, hogy ez most sokat érne, ha egyszer sem sem ismer.


♫ Alive ♫ ϟ Ruci ϟ Búcsú?



[You must be registered and logged in to see this image.]
Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Lance Merrick
Reveal your secrets
Lance Merrick
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: A sellők birodalma - Lance & Justice   A sellők birodalma - Lance & Justice Empty2017-04-16, 21:59


Justice & Lance
I will tell my secret

[You must be registered and logged in to see this image.]
 

- Tudtam én, hogy te is csak azt akarod.. – Sértődőttnek tűnő fejjel kezdek bele, de látszik rajtam az alig visszafojtott röhögés, hát persze, hogy imádom érte, hogy így cicázik velem, már az első percektől kezdve él köztünk ez a szenvedélyes vibrálás. Tudom, hogy nem csak az ágyába akar cipelni, hogy így biztosítsa helyét mellettem a trónon, sőt, még ő fog vissza, hogy ne akarjak mindenáron rátelepedni, ismerjük meg egymást. Nem szokta senkinek csak úgy odaadni magát, ezt már közölte, de velem szépen araszolva halad, így.. illünk egymáshoz, egyértelműen, szerelmi drámák, hatalmi harcok nélkül. Egymás méltó társa vagyunk azzal, hogy egyikünk sem nyomja el a másikat.. Nem csoda, hogy mindaz, amit korábban elnyomtam magamban, a hímek kínzó vágya, esetében oly egyértelműen lángol.. Justice a végzet asszonya, és pontosan tudja, hogy már csak egy pillantás elég tőle, és máris elönt a vágy.. Ha még hozzám is ér, netán dörgölőzik, vagy vetkőzik, akkor nem hogy el kell nyomnom a vágyat, amely unalomba fulladt a sellőlányok esetében, szinte édes fájdalommá érik minden alkalommal..
- Cöh.. Az emberek történelmében.. – Legyintek, aztán megszorítom a kezét, hogy belecsókoljak a nyaka hajlatába. – Justice.. valójában a sellőknél is ugyanez a helyzet.. – Nem sokkal később már a kagylóhéj előtt térdepelve bámuljuk megigézve az igazgyöngyöt, a lány előttem, és szinte alig hallom amit mondd, rám is kiterjed a lila aura. Valami átsejlik, hogy mások is megtalálhatták volna, és ettől elborul az agyam. Úgy látom, hogy a lány magának akarja a kincset, és akkor az előbb mellébeszélt? Hah.. hát hogy lehetne egy nő ezzel a kinccsel felérő...? Ahogyan oldalt pillant, mintha vad birtoklási vágyat fedeznék fel a sötét szemeiben.. Hát ki ő, hogy el akarja venni tőlem, amiért már majdnem megöltem a legjobb barátomat?? Azon kapom magam, hogy rajta térdeplek, teljes súllyommal lenyomva a fövenybe, s mindkét tenyerem a nyakára fonódik, egyre jobban kiszorítva gégéjéből a szuszt..



© Stronger



Soha ne nézz vissza!
[You must be registered and logged in to see this image.]    [You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: A sellők birodalma - Lance & Justice   A sellők birodalma - Lance & Justice Empty2017-04-14, 20:48



[You must be registered and logged in to see this image.]
Lance & Justice



- Na jó, de akkor csak az a... méretes farkad vonzott annyira. - na jó ezen a ponton már tényleg elnevetem magamat, de szó se róla tény és való, hogy ez az egész sellő dolog azért elég erőteljesen felkeltette a figyelmemet és nem tudtam csak úgy úgy tenni, mintha nem vonzana ez is benne. Az ember nem minden nap fut össze sellőkkel és főleg nem olyanokkal, akik csak úgy látatlanban rá akarják bízni a legnagyobb titkukat, szóval igen ez azért nagyon meglepett, főleg hogy milyen intenzíven reagált egyetlen érintésre. Tapasztaltam én már hasonlót pasiknál... embereknél persze, de esetében azért más volt mégis csak egy kicsit a helyzet, főleg azért, mert ő nem ember és a reakciója is sokkal gyorsabb és intenzívebb volt, ami azért tényleg határozottan meglepett.
- Végül is vannak költők, akik a nőket is kincsekhez hasonlítják. Biztosan tudod, hogy az emberek történelmében nem egy birodalom bukott el pusztán egy nő miatt, na meg persze egy férfi miatt, aki nem tudott az eszével gondolkodni. - széles mosollyal vonom meg a vállamat, de ezzel maximum csak cukkolom, tudja, hogy kedvelem, sőt talán több is ez annál, de nem mondanám ki és még magamnak sem vallanám be csak úgy. Még hogy pont én lennék... szerelmes? Annyira abszurdnak tűnik csak maga a feltételezés is és a végén még az is lehet, hogy tényleg így van. Furcsa, tényleg furcsa.
- És nem jöttek még erre mások? Nem akarta az apád eltüntetni innen? - mégis csak ő a király és egyértelmű, hogy ez az izé veszélyes, akkor vajon miért van még mindig itt? És érzem én is, amikor a partra lépek, immár újra lábakkal, rendesen lélegezve, hogy a gyöngy egyszerűen megigéz. Vajon rám erősebben hat, mint másra, vagy pont hogy gyengébben, mert amúgy sem akartam sosem elnyomni az önző és sötétebb énemet, ahogyan azt olyan sokan teszik? Pedig az emberek tudják jól, hogy igenis sokszor olyat akarunk, amit nem lehet és én vagyok a rossz, mert nyíltan felvállalom. - Szóval... ez az, mit érzel? - Oldalt pillantok Lancre, vajon mennyi akaratereje van, a gyöngy megbabonázza, vagy ha már volt itt jobban ellen tud állni neki? Én nehezen veszem le róla a szememet és észre sem veszem, hogy a lábam csak visz felé egyre közelebb, mintha nem is én magam irányítanám a lábaimat.

♫ Alive ♫ ϟ Ruci ϟ Búcsú?



[You must be registered and logged in to see this image.]
Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Lance Merrick
Reveal your secrets
Lance Merrick
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: A sellők birodalma - Lance & Justice   A sellők birodalma - Lance & Justice Empty2017-04-07, 07:31


Justice & Lance
I will tell my secret

[You must be registered and logged in to see this image.]
 

- Már? Mintha már előbb kedvelni kezdtél volna, minthogy megtudtad a trón létezését.. – Vágom rá vigyorogva, egyértelműen kétirányú a vonzódás már a kezdetek óta, ráadásul Justice kemény dió lenne bárki más számára, velem viszont úgy halácskázik, mintha egyértelmű lenne, hogy mindig is egymásnak voltunk teremtve. Igen, egyértelműen kedveljük egymást, noha ezt nem nagyon tudjuk olyan könnyedén kimondani. Szerinte nem a szavak számítanak, és végeredményben szerintem sem, a gondolat önmagában is jóleső gondolat, hogy valakivel ennyire jól megértem magamat.
- Azt hiszem ez minden kincsnél, ékszernél többet ér, pedig mi sellők köztudottan rajongunk az ilyesmiért. – Igen, ezzel egyértelműen kifejeztem magamat, hosszútávra tervezünk, hiszen nem csak titkokat bízunk a másikra, hanem ő ebben az esetben az életét is rám.Tudom, hogy komoly felelősség van a kezemben, ráadásul Justice minden tekintetben olyan lánynak tűnik, akivel ha elszáll a bizalom, soha többé nem szerezhető vissza, legalábbis írtó nehezen. Még nem csomagolgattam ki teljesen a múltját, valami az apjával volt, ettől ilyen tüskés a modora, amit én nem vettem magamra, csak átláttam rajta, hogy nagyon is tündéri csaj az álcsábítós dumája mögött. Nem tárulkozik ki egykönnyen, ami nem is baj, végtére is nekem is megvannak a krákenjeim, akivel talán mindig is küzdeni fogok. Ahogyan csókolózunk, nevetgélve veszem észre, hogy próbál máshogyan lélegezni, ami egyébként teljesen felesleges, a levegő áramlása ugyanolyan. Ha kopoltyúja lenne, akkor sem lenne más, így mágiával megoldva a tüdeje szűri a vizet, amit amúgy a szájában is érezhet, talán picit tényleg furcsa lehet, én az elején ezért is beszéltem hangosabban a víz felett, mert azt hittem kompenzálnom kell a víz hiányát.
- Ő is ezt mondta.. mielőtt majdnem megöltük egymást.. – Mormolom félrenézve. Határtalanul jól esik, ahogyan végigsimít rajtam, mégsem tudom félretenni a balsejtelmet, amely azt sugalja, Justice hamarosan meg fog halni. Én fogom megölni? Bólintok, ahogyan úszunk a barlang felé, a lilás derengég már körbeölel minket.. Alábukunk, hogy átússzunk a szűkös folyosón, mégis elférünk egymás mellett, hogy aztán a vezetésemmel fel tudjunk emelkedni a viztükör fölé, s kimásszunk az apró szigetre, amelyen pusztán egy embernagyságú kagyló ül, s a közepén a hófehér gyöngy, amelyből árad a lilás pulzálás. Már most megigézve nézem. Kint a parton visszanyerjük emberi alakunkat. Vajon mit kell vele tennünk? Lehetséges elpusztítani?




© Stronger



Soha ne nézz vissza!
[You must be registered and logged in to see this image.]    [You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: A sellők birodalma - Lance & Justice   A sellők birodalma - Lance & Justice Empty2017-03-26, 20:40



[You must be registered and logged in to see this image.]
Lance & Justice



- Szóval most már tényként kezeljük, hogy bírlak és nem csak a trónodra pályázom? - halkan felnevetek, de hát e téren már nem tudom őt beugratni, azt hiszem tényleg így van, nagyon is kedvelem és már nem arról van szó, hogy csak szimplán vele akarok lenni, mert érdekel a sellők élete és mert szeretnék királynő lenni. Persze be kell vallanom, hogy érdekesnek tűnik az egész, de nem csak arról van szó, hogy trónra szeretnék ülni, főleg hogy tudjuk jól mindketten benne van a pakliban, hogy ebből semmi sem lesz, miután Lance nem igazán szeretne király lenni, én pedig egyébként sem faggattam még túl sokat a családjáról, vagy erről az egész mélységi témáról, miután még ott a nehézség is a víz alatti gubancokkal.
- Jól van... bízom benned és ezt úgy vedd, hogy még nem mondtam senkinek sem. - azért ez fontos és igen el is komolyodom kissé, hiszen nem szokásom kiadni magamat és megbízni sem senkiben, most viszont tényleg kockázatot vállalok. A víz alatti lét azért rejt magában kihívásokat, főleg hogy én alapvetően ember vagyok, ő viszont sellő, jó eséllyel, ha baj történne, akkor nekem annyi, főleg ha már elég mélyen vagyunk és őszintén szólva a fulladásos halál nem tartozik a várt élmények közé, amit ki szeretnék próbálni. A csókja viszont eltereli a figyelmemet, az is, ahogyan a mellemet simítja végig.
- Hát jó... ezt még szoknom kell. - na igen én azért főképp azt ismerem, ami odafent zajlik, azaz inkább csak azt és odafent onnan lehet tudni, ha egy srác be van indulva, ha az jól érezhető, de igaza van, ahogyan szorít, ahogyan néz, a csókja és persze a teste vibrálása... és azért lássuk be ezt felőlem is érzékelheti. Na igen a meglepő tény, Justice Simmonst még senkinek sem sikerült ágyba cipelnie és a végén pont egy sellő lesz a szerencsés nyertes? Hát na, nem adom alább a királyi vérnél.
- Bántani? Meg tudom védeni magamat, ne aggódj, nem lesz baj. - lágy mozdulat, ahogyan végigsimítok az arcán, mintha nem is én lennék, vagy csak van egy rejtett oldalam is, ami érzelmes és amit nem igen villantok meg senkinek sem. Fura, hogy nem kell nagy levegőt vennem ahhoz, hogy víz alá merüljek, csak úsznom lefelé. - Ez lesz az ugye? - pillantok oldalra, hiszen látom a lilás fényt és ott a barlang és érzek is valami... furcsát. Vonz, közben pedig az alapján, amiket Lance mesélt, érzem azt is, hogy veszélyes és mégis meg kell néznem, kell... muszáj.

♫ Alive ♫ ϟ Ruci ϟ Búcsú?



[You must be registered and logged in to see this image.]
Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Lance Merrick
Reveal your secrets
Lance Merrick
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: A sellők birodalma - Lance & Justice   A sellők birodalma - Lance & Justice Empty2017-03-21, 14:17


Justice & Lance
I will tell my secret

[You must be registered and logged in to see this image.]
 

- Valahol ez is a lényege, miért adnád ki magadat valakinek, akit amúgy nem bírsz? – Én legalábbis így látom, hogy Justice izgalmas lány, és büszke lehetek magamra, hogy sikerült nála bizonyos dolgokat elérnem. Talán mert emberként, és nem egy darab húsként kezeltem, beszámoltam neki a félelmeimről, és valamellyest ő is megnyílt nekem, a bizalmába avatott. Ha nem is mondjuk ki, hogy ez szerelem, valami olyasminek kell lennie, mert mindig így képzeltem. Mi nem kihasználjuk egymást, hanem a játékon felül már nehezen tudjuk elképzelni a mindennapjainkat úgy, hogy nincsen benne a másik.
- Biztos, hogy nem lesz semmi baj, évszázadok óta kipróbált metódus ez az ékszer. – Természetesen nem is kockáztatnám az életét. Csakis abban a tudatban viszem le magammal a mélységbe, hogy már láttam más embereknél is, hogy a vízbe merültek, és nem lett semmi bajunk. Ettől még a különleges csókot ki kell próbálnom, és meg kell mondanom, nagyon is izgató, hogy közben csak úgy ficánkol a halfarkával a vizet taposva. Sokkal nedvesebb most az ajka és a nyelve, és ez mámorító, nem is csoda, hogy a vágy megint végigcikázik rajtam. Most erre nincsen idő, mégis egy pillanatra megsimítom a keblét, ami nagyon is emberi. Hajjaj.. hamarosan lépni fogok ez ügyben, aztán kiderül, hogy mennyire áll készen az új szintre.
- Nem? Gondold át mégegyszer.. Nem csak abból lehet érezni.. – Nyilván az ágyékomra érti, ám a csók hevességéből, vagy az izmaim megfeszüléséből is nyilvánvaló, hogy képes lennék itt és most kicipelni a vízből, hogy a bokrok között lássunk neki a régóta húzódó cicázás végének..
- Na menjünk, mielőtt még elborul az agyam. Ha ott vagyunk.. ne hagyd, hogy a kiváncsiságod vezessen. Ha bármi veszélyt érzel, ússz ki a partra, nem akarlak.. Tudod... – Elveszíteni. Én aztán nem vagyok valami ügyes a szív ügyeit illetően, ha már találkoztunk, kár lenne, ha valami baja esne. Nem mondom, hogy ez örök életre szól, de.. miért is szakítanánk, ha minden jó így? Elindulunk lefelé, a komor mélység egyre sötétebb, már alig hatol el idáig a napfény, ám van egy kis nyakláncom, amely lámpásként világít a sötétben, így hamarosan feltűnik a barlang bejárata.. s onnan lilás fény pulzál kifelé. Nagy levegőt veszek, és elindulok befelé.




© Stronger



Soha ne nézz vissza!
[You must be registered and logged in to see this image.]    [You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: A sellők birodalma - Lance & Justice   A sellők birodalma - Lance & Justice Empty2017-03-17, 11:56



[You must be registered and logged in to see this image.]
Lance & Justice



Trükkös, de hát lássuk be kettőnk közül én vagyok az, aki szeret trükkökhöz folyamodni, akármennyire is próbálkozik ebben azért akkor is én vagyok a jobb. Persze azért igyekezhet, de nem valószínű, hogy ebben szerencséje lesz velem szemben. Én úgyis taktikusabb vagyok, és ha majd eljön az ideje, akkor erre is sor kerül de miért siessünk? Az a helyzet, hogy még sosem volt érdemben kapcsolatom, most pedig úgy fest egyre inkább, hogy van és mivel nem vagyok éppenséggel hozzáértő, úgy vagyok vele, hogy meg kell tartani a feszültséget minél tovább. Persze ki tudja talán ebben tévedek, de ez már más tészta.
- Ha ezt valaki most hallaná, aki ki nem állhat engem... most nevetne, vagy csak simán őrültnek nézne téged. - mosolyogva lépek közelebb, hogy azért kaphasson egy csókot, mielőtt még a vízben kötünk ki teljes testtel és nem jöhet a merülés is. Azért kíváncsi vagyok rá, no meg hogy nem fogom-e úgy érezni majd mégis csak a víz alatt, hogy fulladozom, mert lássuk be azért erre is bőven van esély. Az ember nem egy könnyen vesz a víz alatt levegőt hiába tudja, hogy elvileg menni fog, de azért ott van benne a félsz, hogy mi van, ha még sem. Annyira végül nem tűnik vészesnek, bár pár pillanatba beletelik mire végül ráveszem magamat, hogy levegőt vegyek a víz alatt. Nem tűnik valami bizalomgerjesztőnek a helyzet, de úgy tűnik tényleg hat a mágia és úgy működöm, mint egy sellő. Ő pedig már ott is terem mellettem, bár nem is hagytam volna neki, hogy elmenjen bármerre is, amíg nem vagyok teljesen biztos magamban.
- Remélem is, különben a te lelkeden száradok... - persze csak egy halvány megjegyzés, nincs ebben most semmi fenyegető, nem is szánom annak, a mosolyomból is látja. Furcsa így, de egyáltalán nem rossz, így hát nem is kérdés, hogy visszacsókolok. Különleges egy helyzet, a hajam ha nem lenne összefogva most szállna mindenhová, ahogyan a víz áramlik mellettünk és persze jár a halfarkam is, hiszen amúgy gondolom elsüllyednénk, de mégis a késztetés valahogy jön magától, nem kell magamra ráerőltetni, meg semmi hasonló. Pillanatokba telik, mire eltávolodunk egymástól. - Furcsa... szoknom kell, hogy így nem érzem a... reakciódat. - na igen azért ez ilyen tekintetben egészen más, hiszen megszoktam már, hogy egy srácnál a heves csók azért kivált valamit, vagy ha nem is a szoros egymáshoz simulásnál azért bőven érzékeled a másikat olyan tekintetben is. Így viszont ez nem adatik meg, nem is tudom, hogy meg tudnám-e szokni egyáltalán, bár azt mondja ők is odalent rendesen két lábon járnak, mint mi emberek, másképp nem menne a szex, hát mondjuk csak egyszerűen.

♫ Alive ♫ ϟ Ruci ϟ Búcsú?



[You must be registered and logged in to see this image.]
Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Lance Merrick
Reveal your secrets
Lance Merrick
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: A sellők birodalma - Lance & Justice   A sellők birodalma - Lance & Justice Empty2017-03-14, 18:57


Justice & Lance
I will tell my secret

[You must be registered and logged in to see this image.]
 
Elnevetem magamat vetkőzés közben, és megrázom a fejemet. Pontosan tudja, hogy milyen vagyok, és mindig egy, nem is egy, sokkal több lépéssel előttem jár. Agyafúrt emberboszorkány, aki állandóan fenn tudja tartani az érdeklődésemet, szerencsére ez több mint kölcsönös. Éppen ezért nem is sietek a szex-szel, nincsen értelme letámadni, mert ha direkt vonultam vissza a sellőlányoktól, akkor igazán lehet bennem annyi tartás, hogy kivárom azt a pillanatot, amíg tökéletes nem lehet a helyzet. Ráadásul attól függetlenül, hogy Justice mennyit flörtöl, és húzza az agyamat, láthatóan jól esik neki, hogy udvarolok, és bizonyos távolságot tartok, nem pedig csak egy darab húsnak tekintem, ez lehet az oka, hogy egyre bátrabban meri kiadni magát. Nem végletesen, de igenis haladva.
- Ami persze vicc, hiszen mindig a külsőddel akartál hódítani. Engem viszont tényleg mással fogtál meg. – Adok most igazat, nyilván hihetetlenül fontos, hogy gyönyörű, de mellette ha egy ostoba tyúk lenne, semmit sem tudna elérni nálam, és meg sem rezzennék tőle. Justice az a fajta lány, aki talán sokakat idegesít, de nekem nagyon bejön. Na és ezzel tökéletesen tisztában van.
- Vártam valakire, akivel mindezt eljátszhatom. – Mondom ki egyértelműsítve, hogy őt máshogyan kezelem, mint bárkit az enyémek közül. És amióta feljöttem, többen is fütyültek már utánam az emberlányok közül, de nem tudtak érdekelni. Nála viszont az első pillanattól éreztem, hogy ez valami más, több, titokzatosabb.. Nem mondom, hogy szerelmes lettem elsőre, de olyan vágyat éreztem, amely nem feltétlenül állt meg a testi vonzalom szintjén. Lemerülünk  a víz alá, miután visszavette a bugyit, és átváltozott. Na jó, azért egy pillanatig eljátszok a gondolattal, ahogyan csapkod a farkával, hogy igenis lehetne a királynőm, de nem tudom.. úgysem tudna megülni a fenekén, ahogy én sem..
- Fog ez menni.. Viszont.. valamit muszáj kipróbálnom. – Siklok közelebb, amikor megragadja a csuklómat. Átölelem taposva a vizet, amelyet felkavarunk magunk körül. Megcsókolom, de nem csak úgy szolidan, nyitott szájjal, igazi nyelvtémával, hogy áramoljon az ajkaink között a víz, mégsem kell levegő után kapkodnunk.. Ami az újdonság, hogy emberlánnyal a víz alatt még sosem csináltam, ahogyan ő sem tette így a tóban.. Még egy kicsit fonódjunk össze, mielőtt elindulunk lefelé a mélységbe.. A titok megvár!




© Stronger



Soha ne nézz vissza!
[You must be registered and logged in to see this image.]    [You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: A sellők birodalma - Lance & Justice   A sellők birodalma - Lance & Justice Empty2017-03-10, 16:34



[You must be registered and logged in to see this image.]
Lance & Justice



Kell azért még mindig egy kis titokzatosság. Hiába, hogy már látott belőlem elég sok mindent és elég sokat is voltam már vele, amiből sejtheti nagyon is kedvelem, sőt a titkát sem árultam el senkinek sem, egyiket sem, ami azért tőlem aztán tényleg elég nagy dolog. Épp e miatt ez maradjon egyelőre az én kis titkom, mindent nem mutatok meg neki egyelőre, majd ha ennek is eljön szépen az ideje, akkor majd megnézhet úgy is, de nem azért, mert okosan kitaktikázza, hogy ledobjam a bugyimat. Egyelőre marad rajtam és csak a vízben kerül le, onnan dobom ki a partra, akár azt is megkockáztatva, hogy nem kerül a többi közé rendesen, de arra meg ott a pálca, hogy a helyre lebegtessem. Meg aztán végül is bugyi nélkül fel tudom kapni a ruhámat, ha vége ennek a kis víz alatti kalandnak.
- Ha nem lennék elég okos, nem is érdekelnélek ennyire. - mosolyodom el, csak akkor lepődöm meg egy kicsit, amikor végül is visszahozza a fürdő ruha alsóját hozzám, amikor ő is belegázol a vízbe és csak szélesedik a mosolyom, amikor kiderül, hogy csak beugratás volt a dolog és próbálkozott csak.
- Micsoda trükk! Neked se kell a szomszédba menned úgy látom efféléért. - pedig nem is Hollóhátas, de láthatóan elég ügyesen igyekezett leimádkozni rólam a bugyit, bár végül nem járt szerencsével és szerencséjére nem is ment bele olyasmibe, ami miatt aztán kellemetlen helyzetbe kerülne, mert most igen akár még oda is nyúlhatna, de azzal azt mutatná nem sok önuralom van benne, de ezek szerint mégis. Van türelmes, hogy kivárja azt, amikor majd mégis én magam döntök úgy, hogy... engedélyt adok?
- Nagyon remélem, hogy nem fagyok meg! - pillantok utána, amikor ő már a vízbe merült és még persze le is fürcsköl, de a mosolyomból jól láthatja, hogy határozottan élvezem ezt az egész új lehetőséget, ezért végül talán kissé félve, de a karkötőre koppintok és irány a víz. Azért persze félve veszek nagy levegőt és valahogy automatikus, hogy egyből nem próbálom ki a víz alatti légzést. Remélem, hogy Lance megvár a víz alatt, mert megragadom a kezét, mielőtt még tényleg kipróbálnám. Ha mégis puszta ösztönből rám jönne valami fulladási roham...
- Hű, hát ez... fura! - igen meg is szólalok, amikor már sikerül rendesen levegőt vennem és tényleg van hangom is rendesen. Tudok beszélni és úgy fest, hogy a karkötő is működik rendesen, tehát nem kell félnem tőle. Nem arról van szó, hogy nem bíztam meg Lance-ben, egyszerűen csak mégis csak van egy kis félsz az emberben, hogy esetleg mégis csődöt mond és őszintén szólva nem igazán szeretném fulladásos halál nemben bevégezni. - Akkor mutasd az utat! - biztosan nem leszek gyors és persze olyan gyakorlott, mint ő, de igyekszem követni a tempót és az újdonsült állapotot szépen kezelni és megszokni. Biztosan azért kell jó néhány perc hozzá majd.

♫ Alive ♫ ϟ Ruci ϟ Búcsú?



[You must be registered and logged in to see this image.]
Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Lance Merrick
Reveal your secrets
Lance Merrick
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: A sellők birodalma - Lance & Justice   A sellők birodalma - Lance & Justice Empty2017-03-04, 19:17


Justice & Lance
I will tell my secret

[You must be registered and logged in to see this image.]
 
Bedobom a vetkőzős mondatot, és már alig várom, hogy meglássam teljesen meztelenül, de mivel felülről már van rajta fürdőruha, erről megint lemaradok, de sebaj, a mellét már láttam, most már igazán jöhetne a lényeg. És mégsem fog jönni, mert megint úgy csinálja, hogy véletlenül se lássak meg belőle többet, mint illene kapcsolatunk ezen fázisában. Ahhoz képest, hogy mennyire visszafogottnak gondoltam magamat, olyan srácnak, akinek szó szerint elege van a szexuális csábítgatásából, Justice teljesen felkorbácsolja a vágyamat. Már az első érintése is meglepően érzéki volt, s mindig éppen annyit engedett, amelytől még nem szállhattam el, de sosem pirított rám, ha merő pasis arroganciából semmibe vettem a javaslait.
- Eszem azt a rafinált gondolkozásodat.. Beajánlhatnál inkább egy hugrabugost magad helyett. – Nevetem el magamat, és amikor kidobja a vízből a fürdőalsóját, lehajolok érte, és belegázolok a vízba, hogy közelebb ússzak végül hozzá. A sötéten kavargó vízben úgysem látok semmit a lába között, de legalább megpróbálhatok fókuszálni, ahogyan átnyújtom az említett bugyit.
- Pontosan így van. Emberi alakban leszünk majd a városban, és a barlangokban, így nem kell levetned. Csak próbálkoztam. De úgy látom, akkor kerül le rólad úgy igazán, ha letépem.. – Cuppantok oda a szájára, anélkül, hogy lefelé nyúlkálnék a vízben, pedig azt is megtehetném, hogy ha most nincsen rajta semmi alulról, legalább kitapogatom magamnak. De nem, ha még húzni akarja az agyamat, akkor jó ez így, és úgysem akarnám lecserélni, folyamatosan magához tud láncolni az ilyen kis gonoszkodásaival. – Itt a karperec Justice. – Nyújtom a kagylókból kirakott lilán derengő varázsszert, amit csak én tudok majd lehúzni a karjáról, tehát nem lesz veszélyben, senki nem fogja tudni, hogy valójában ember. – Ha bármi furcsaságot tapasztalsz, akkor szólj. Nem te vagy az első ember, aki a tó víze alá merül.. De tudod.. nem akarom, hogy bajod essen. Ha már terveim vannak vele. Ha kész vagy, akkor koppints az ékszerre. – Én magam már át is változom, csak megrázkodom, aranycsillám fodrok járják át a víztükröt, s egy pillanatra meg is villantom a sellőfarkamat, kicsapva a vízből odafröcskölök kicsit, úgyis vizes lesz az arca. Aztán elmerülök a vízben, de csak miután visszavette a bugyit.



© Stronger



Soha ne nézz vissza!
[You must be registered and logged in to see this image.]    [You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: A sellők birodalma - Lance & Justice   A sellők birodalma - Lance & Justice Empty2017-02-28, 10:32



[You must be registered and logged in to see this image.]
Lance & Justice



Érdekes egy utazás lesz ez pedig nem is megyünk messzire, csak a tó mélyére, de az biztos, hogy izgalmas lesz. Persze riasztgathat azzal, hogy milyen veszélyes lesz a varázstárgy, vagy épp az ellenséges sellők miatt, de mégis ki az, akinek efféle megadatik? Lássuk be azért nem sokan jutnak le a Fekete tó mélyére és főleg nem sokan kapnak betekintést a sellők életébe, bár persze engem most nem a szokásaik érdekelnek, csak hát egy kicsit körülnézünk odalent és kíváncsi vagyok, hogy miket láthatunk majd. Biztosan érdekes lesz, már csak az a kérdés, hogy nem lesz-e kellemetlen az, hogy átalakulok, ha csak egy időre is és persze ember vagyok, vajon nem jön rám a víz alatt a pánik, hogy nem kapok levegőt? Azért az ilyesmi belénk van programozva, szimpla ösztön, bár ha Lance ott lesz, akkor ebben az esetben is remélhetőleg tud nekem segíteni.
- Oh szóval megint arra szolgál a dolog, hogy ledobjak mindent? Ejnye! - mintha csak tényleg erről lenne szó, hogy Lance így akarja leimádkozni rólam a ruháimat, pedig persze szó sincs róla, főképp, hogy egyszer már megtettem, ledobtam mindent, bár akkor még nem látott mindent. Nem szeretem teljesen elvenni a varázst, hogy aztán már semmi se maradjon, ami érdekes, vagy izgalmas lenne. Mindig kell egy kis plusz, amit még mutathatsz, én legalábbis ezt vallom. Így is többet látott már belőlem, mint bárki más.
- Jól hangzik. Tehát, ha nekem akarna támadni valamelyik kellemetlenkedő kis sellő, akkor az arcába tudok lőni valami kellemetlent, remek! És akkor ez is kelleni fog. - még jó, hogy hoztam magammal övet, amire a pálcámat rá tudom erősíteni, mert azért e nélkül nem igen tudnám hová tenni, ha nem lesz rajtam semmi, csak a melltartó felső része. mindenesetre egyelőre leveszek mindent, gondolom valami part széli bokorba rejtjük majd el a ruháinkat egy kiábrándító bűbájjal, nehogy valaki el találja vinni. A fürdőruha alsója viszont még egyelőre marad, maximum nem fogja érteni, de ennyi kell még, hogy ne lásson mindent. Majd a megfelelő pillanatban. Leveszem szépen a vízben és kidobom a partra a többi ruha mellé. Már csak az a kérdés, hogy mi lesz majd odalent. - És... a városotokban? Ott mi lesz rajtam? - na igen, ha jól tudom, ahogyan mondta ott ők is két lábon járnak, akkor pedig nem lesz meg semmi, ami kelleni fog, no és ő is itt a parton lazán ledobja a nacit, hogy akárki láthassa, ha netán erre téved?

♫ Alive ♫ ϟ Ruci ϟ Búcsú?



[You must be registered and logged in to see this image.]
Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Lance Merrick
Reveal your secrets
Lance Merrick
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: A sellők birodalma - Lance & Justice   A sellők birodalma - Lance & Justice Empty2017-02-25, 17:48


Justice & Lance
I will tell my secret

[You must be registered and logged in to see this image.]
 
Ez számomra is komoly mérföldkő, hiszen senkit sem vittem még le a víz alá. Tulajdonképpen először vagyok teljesen kint, mert bár felbukkantam nézelődni, ismerkedni a világgal, de sosem tartott néhány óránál tovább, apa meg is ölt volna, ha megtudja, viszont most igazoltan vagyok távol, bejelentettem, hogy lelépek, és ez a mostani nem lesz hivatalos visszatérés. Sőt, jó lenne, ha most nem is találkoznánk senki ismerőssel, mert még véletlenül se akarok konfliktusokat. Nem mintha szégyelném Justice-t, ő a legjobb dolog az életemben, úgy fél órával ezelőtt még azt is el tudom képzelni, hogy majdnem szerelmet vallottunk, csak hát egyikünk sem olyan típus, és ez aligha fog megváltozni. Nem is baj, teljesen egyetértek vele, hogy a tettek beszélnek. Justice sem hitte szerintem korábban, hogy képes lesz valakire sokat gondolni, részt venni annak drámai életében, és az övében is osztozhat valaki. Ez volnék én. Sellőként és vágyakozó pasiként különleges vagyok az életében, s tudom, hogy arra vágyott, hogy valaki a lábai nyomát úgy csókolgassa, hogy közben nem válik gyengévé.
- Többet is. A fürdőruha alsód nem fog kelleni. – Felelem mosolyogva, és már alig várom, hogy nekikezd. És mivel készen állok a műsorra, én meg nem is dobáltam le magamról a ruháimat, csak előkészítem a karperecet, amit varázslatos köd borít, de ez egyből el fog tűnni, amint a víz alá merülünk, ott senki nem is fogja látni, csakis mi ketten, így még az esélye sem merülhet fel, hogy bárki le akarja tépni róla. Jól tette, hogy a haját összeköti, csak a született sellők esetében vannak bizonyos előnyök, mint például, hogy a szemünk elé nem omlik a hajunk, hanem olyan varázslatosan száll körülöttünk a vízben. Attól még Justice így is csodaszép, és extrém módon vágyni fogok rá, ha még nedves is lesz a teste. Főleg ha előtte végre lekerül az a bizonyos bugyi.
- Sellőként ugyanúgy lélegzel, mint emberként, szájon vagy orron át, nem fog kopoltyúd nőni, nekünk a tüdőnk szűri meg a vizet. Beszélni szintúgy, tisztán fogsz érteni minden szót, és beszélni is.  – Ebből adódóan varázsolni is. Csak akkor vannak különbségek, ha egy ember hall egy sellőt, ha véletlenül leúsznának hozzánk, mint annak idején az ominózus tómélyi próbák egyikén. Felteszem az egyik lábamat egy sziklára, s diadalittas mosollyal várom végre, hogy mi lesz, a titkoknak itt vége szakadhat.



© Stronger



Soha ne nézz vissza!
[You must be registered and logged in to see this image.]    [You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: A sellők birodalma - Lance & Justice   A sellők birodalma - Lance & Justice Empty2017-02-15, 11:18



[You must be registered and logged in to see this image.]
Lance & Justice



Nem tudom, hogy pontosan mi fog történni, hogy milyen lesz és mivel jár majd az átváltozás, hogy la tudjak merülni a víz alá, de abban biztos vagyok, hogy fenomenális egy élmény lesz, amiben eddig még nem igen volt részem és pont e miatt eszem ágában sem lett volna rá nemet mondani. Főleg, mert Lance képes lett volna és eltűnik az iskolából, csak mert balga módon azt gondolta, hogy úgy majd mindenkinek jobb lesz. Még mindig nem értem, hogyan képzelhetett effélét, de azt hiszem már nem is számít a dolog különösebben, csak az, hogy utána nézünk a lenti világnak, talán annak a veszélyes tárgynak és persze, hogy egyáltalán ki fenyegeti őt. Ha pedig nem függ össze az én problémámmal, akkor lépünk egyet tovább és az én ügyemet is felderítjük és meg fogjuk oldani, hiszen Lance mégis csak egy sellő, ami önmagában még ha nem is elég, de egy király fia, úgyhogy illendő lenne kicsit komolyabban vennie a dolgokat és határozottabbnak lenni. Nincs az úgy rendben, hogy folyton én vagyok a keményebb, ő pedig csak úgy elmenekülne, mert épp egy kis baj ütött be.
- Szóval... dobjak le mindent a fürdőrucit kivéve és...? - nem tudom, hogy mi a pontos menet. Esetében már láttam, hogy milyen az, amikor sellő farka van, de gondolom nem úgy kellene elkúszni a vízig, tehát a ruháinkat elrejtjük, aztán irány a hideg tó és aztán jöhet majd a többi. Biztosan nagyon furcsa lesz majd sellő farokkal létezni, hiszen nincs gyakorlatom az ilyesmiben. Úszni tudok, na de nem így. Azért persze kíváncsi vagyok és látszik is rajtam az izgatottság. A hajamat azért összekötöm, hogy ne zavarjon majd a víz alatt. Nem mondom, hogy nem leszek azért ijedt, hogy netán nem fulladok-e meg, ha valami mégis balul sül el. A pálcám azért nálam lesz, hoztam magammal egy övet, amire rá lehet erősíteni és azt akármennyire is sellő farkam lesz, akkor is a derekamon tudom tartani. Azért van egy-két varázslat a tarsolyomban már, amihez nem kell a hangom is, mert hát a víz alatt azért lássuk be jóval nehezebb varázsolni, mert a beszéd eléggé kizárt. Gondolom mi se fogunk tudunk túlzottan kommunikálni majd odalent, maximum, ha beértünk a városba, vagy tévedek?

♫ Alive ♫ ϟ Ruci ϟ Búcsú?



[You must be registered and logged in to see this image.]
Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: A sellők birodalma - Lance & Justice   A sellők birodalma - Lance & Justice Empty2017-02-15, 11:09


***



[You must be registered and logged in to see this image.]
Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: A sellők birodalma - Lance & Justice   A sellők birodalma - Lance & Justice Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Justice & Mattie
» Bővülő rokonság, na de sellők és emberek?
» Justice & Jim
» Justice & Emilia
» Kyle&Justice

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Fekete-tó-
Ugrás: