Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

1999-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy a '98-99-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Griff & Jake
  Today at 20:29
Jacob Troops

ϟ Lance & Jade
  Today at 18:20
Lance Merrick

ϟ Graves & Cody
  Yesterday at 23:24
Graves Matlock
A hónap posztolói
Cody Armstrong

Megan Smith

Calista Merrick

Luna Lovegood

Graves Matlock

Hermione Granger

Nox Djarum

Charlie Weasley

Shanna Griffin

Hayley Thornheart

Statisztika

Összesen 557 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Perselus Tobias Piton

Jelenleg összesen 32466 hozzászólás olvasható. in 3058 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Aurora és Kyle szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 1215

TémanyitásTárgy: Aurora és Kyle szobája 2017-01-22, 18:30

First topic message reminder :

Aurora és Kyle szobája

Az alagsor egyik eldugottabb folyosóján található meg a szoba, amerre viszonylag kevesen járnak. Hagyományos Roxfortos szoba, remek kis megbűvölt álablakokkal, amelyeken még ki is lehet nézni a kinti tájra, mintha legalábbis valódi ablakok lennének.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk,
visszatalálnak hozzánk, ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/

SzerzőÜzenet
Aurora Godwin
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 47

TémanyitásTárgy: Re: Aurora és Kyle szobája 2017-03-20, 20:29

Kyle & Aurora

közös többszörös
- Egészen okos is tudsz lenni ezek szerint. - rántom meg a vállamat. Naná, hogy szándékosan csinálom, hogy kellemetlen helyzetbe hozzam, ha már így viselkedik velem és olyannak állít be, mint valami használati tárgyat. Én aztán nem vagyok ilyen és nem is viselem jól, ha valaki így áll hozzám. Egyenrangú vagyok vele és csak mert a jegyese lettem kényszerből ez még nem fog megváltozni. Mások előtt majd igyekszem engedelmes lenni, de itt nem vagyok köteles és ezt jobb, ha megérti és úgy fest kénytelen lesz felfogni, hogy van azért fegyverem ellene. Csak arra nem számítok, hogy ezt ennyire komolyan veszi és aztán kissé erőszakosabban kell leszerelnem, mert az efféle közeledést azét lássuk be nem kimondottan kedvelem, sőt... konkrétan a frász tör ki tőle, még ha tény is, hogy Kyle nem kimondottan rossz pasi, főleg így alig ruhában, na de a stílus... Azért baromi sokat számít, hogy milyen a másik jellemere és nekem eszem ágában sincs valaki olyannal ágyba bújni, aki ilyen erőszakosan tolakodik és dörgölőzik nekem, miközben sejtheti, hogy nem fogok vele ágyba bújni, legalábbis maximum alvás szintjén.
Hamarosan pedig már a földön kötök ki és egy pillanat múlva a világ is elsötétül. Igen van, amikor nem gondolkodom és a kezét kellett volna lefognom, bár jó eséllyel azt még lehet hogy törött orral is felhívásnak vette volna keringőre, ezt pedig végképp nem szándékoztam megkockáztatni. Az a mázlija, hogy nem próbál meg közeledni hozzám ájult állapotomban, annak jó eséllyel még csúnyább következményei lennének.
- Mi... mit... csináltál? - végre megszólalok, aztán lassan a szememet is nyitogatni kezdem. Fel meg sem próbálok állni egyelőre, az jó eséllyel úgy se menne, elég pocsékul vagyok, hiszen épp elég sérülésem volt már eddig is, erre még az egészet megfejeljük ezzel a nagy eséssel is... hát nem tett jót. Csak felnyúlok a fejemhez és tapogatom a valószínűleg keletkezett púpot. Persze talán én is túlzásba vittem az orra betörésével, de ő kezdte az egészet azzal, hogy hozzám dörgölőzött és nem valami szolid formában. - Mondták már, hogy a pasik nem gondolkodnak, ha... a vér máshol van, de hogy ennyire... - a hangom ezúttal mégis gyenge, de akkor sem értem hogyan gondolhatta, hogy azok után, ahogyan a fürdőben viselkedett majd rá akarok mászni, vagy hagyom, hogy ő tegye meg. Persze én voltam, aki direkt kínoztam és fokoztam az esetleges vágyát... de akkor sem így kellett volna.
- Segíts... - próbálok én felállni, de egyelőre nem esélyes a dolog, hogy egyedül menni fog, legalább az ágyra segíthetne felülni. Persze így most még a takaró sincs rajtam, a combjaim tökéletesen kilátszanak, az esés miatt a póló is felcsúszott, így a bugyi is, de most kivételesen ezzel nem foglalkozom és talán ebben az állapotban ő sem, főleg hogy eltört az orra, az sem lehet valami kellemes. - Rendbe teszem... ha viselkedsz. -teszem még hozzá, mert gond nélkül rendbe tudom hozni az orrát és az arcát, van benne gyakorlatom, ezt már sejtheti, hiszen a saját sérüléseimet sem jelentett gondot ellátni, de csak akkor teszem, ha képes normálisan viselkedni.

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Enemy or friend?
Felhasználó profiljának megtekintése
Kyle Matthews
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 105

TémanyitásTárgy: Re: Aurora és Kyle szobája 2017-03-17, 08:19

Kyle & Aurora
Édes a bosszú

- Te csak foglalkozz a saját dolgoddal, én is foglalkozok a magaméval – morgom bosszúsan az orrom alatt. Nem érzem úgy, hogy olyasmibe ártottam volna bele magam, amivel ártanék Aurorának, elvégre kétlem, hogy magától rendbe jött volna, de legközelebb nem fogok neki segíteni, annyi szent... Mint mondtam, nekem is megvannak a magam ügyei, melyek miatt ebbe az iskolába kellett jönnöm, noha legszívesebben a Durmstrangban maradtam volna, hiszen ott legalább színvonalas oktatás folyik, de mit is várhat az ember a Roxforttól? Még egy pár napja érkezett csaj is el tudja intézni, hogy külön szobánk legyen, ahol kettesben kell lennem vele! Ha felszedek egy csajt, mégis merre viszem? Igaz, hogy a hálókörleten három másik fiúval kellett osztoznom, de mi legalább szempontba vettük egymás intim dolgait... Ha valaki úgy érezte, ma este összejön valami, akkor legalább két szabad órát kapott anélkül, hogy bárki is rányitott volna. Aurora azonban nem az a lány, aki ilyesmit figyelembe venne... Róla még azt is el tudom képzelni, hogy leül és végignézi az aktust, mindezt pedig azért, hogy kiszúrjon velem.
- Tisztában vagyok azzal, hogy ezt szándékosan csinálod... - jegyzem meg a lánynak háttal állva, miközben az arcomat locsolom a hideg vízzel. Ő már kilépett a zuhany alól és egyre többet villant magából, amit én nem túl jól, de látok a tükörben, amikor fel-felpillantok. Sejtelmes, túlontúl csábító falat, mindezt pedig pont a makacsságával éri el nálam. Aurora egy olyan csúcs, amelyet csak kemény küzdelem árán tud megmászni az ember, én viszont profi vagyok a bevehetetlen hegyek témájában is. A felszerelésem már készen áll, kőkeményen tudtomra adva ezt, én azonban még akkor is habozok, amikor a lány kiment a fürdőből, miközben csípője halma csábítóan ringatózott. Áh, úgy megfognám és közé ékelődnék!
- Fene... - morgom bosszúsan magam elé, majd ismét megmerítem arcom a tenyerembe eresztett vízzel, igyekszem kissé levegőhöz jutni, de akkor is... Mégis miként lehetne ellenállni a vágyaimnak, amikor egy ilyen csaj fekszik mellettem az ágyban? Hát még amit az elmúlt percekben művelt! Az ő hibája, hogy most itt állok, miközben a merevedésem épp csak egy fokkal lett kevésbé kellemetlen, egyszerűen gondolataim folyton visszatérnek Aurora testéhez... Ahogy a vízcseppek végighaladnak a lábain... Igazán lehetnének verejtékcseppek is... Ahogy kettőnk meztelen teste egymásnak feszül, én pedig érezhetném a melle domborulatait, miközben levegőért kapkod, nőies halmai fel-alá emelkednek, sikít a gyönyörtől és...
- Na, most már elég legyen! - szólok rá tükörképemre, miközben elzárom a csapot, majd én is aludni térek. Vagyis csak térnék, ha becses szervem nem diktálna számomra egy teljesen más cselekvést, aminek közelről sincs semmi köze az alváshoz. Tudom ugyan, hogy teljességgel lehetlen, hogy Aurora belemenjen a dolgok eme részébe, de hát ilyenkor nem az eszem diktál, amit pár pillanattal meg is bánok. A lány ujjai ráfeszülnek a nyakamra, én pedig abban a pillanatban csakis egyetlen megoldást látok a helyzet kezelésére. Hát, nem kellett volna... A lány háttal nekivágódik a falnak, majd mintha lassított felvételt látnék, esik a földre, végül elég erőteljesen beveri a fejét és nem mozdul...
- Aurora? - döbbenten ülök az ágyon, nyakamon még mindig lüktetnek a lány ujjainak helyei, noha minden bizonnyal ezt már csak az agyam érezteti velem, egyelőre azonban nem ez a legnagyobb gondom. Teljesen lefagyok, képtelen vagyok normális gondolatmenetre, így szinte azonnal arra gondolok, hogy a lány meghalt, melynek hatására teljesen pánikba esek. Ha apám ezt megtudja... De nem is csak ő, hanem akárki más... Mit tegyek? Mit kellene tennem annak érdekében, hogy megússzam a dolgot? De nem, az lehetetlen, ebből nem magyarázom ki magam... - Jól vagy?
Itt már eljutok addig a pontig, hogy felüljek az ágyban, de a lány még mindig nem mozdul, így hát remegő térdekkel indulok el felé. Minden lépéssel közelebb vagyok ahhoz, hogy a folyosóra nyíló ajtót vegyem inkább célba és elrohanjak valamerre, de mégsem teszem meg. Helyette letérdelek Aurora mellé, majd a pulzusára helyezem ujjaim. Mit ne mondjak, elég erősen kell szorítanom, hogy érezzek is valamit, szerencsére viszont ki lehet tapintani. Gyenge, de van...
- Hála az égnek – sóhajtok fel megkönnyebbülten, majd tenyeremmel enyhés megpaskolom az arcát, egészen addig, amíg magához nem tér. A többi egyelőre ráér, egyelőre az a fontos, hogy reagáljon legalább erre az egy ingerre...

zene || viselet || megjegyzés ||[You must be registered and logged in to see this link.]

Lehet, hogy a bosszú börtön. De a saját börtönöm.
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Aurora Godwin
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Aurora és Kyle szobája 2017-03-15, 18:20

Kyle & Aurora

közös többszörös
- Ha jól sejtem pont, hogy azért nem akarod, hogy felfigyeljenek ránk, mert akkor te sem tudsz a titokzatos kis ügyeid után rohangálni. - igen képes vagyok minden szavára visszavágni, csak azért is, mert nem viselem jól, hogy próbál irányítani, vagy épp folyton megpróbál beleszólni az életembe. Nincs hozzá joga, főleg hogy meg tudom oldani a dolgaimat. Ez is ment volna, csak kellett volna egy kis idő, hogy összeszedjem magamat, de ő minden áron bele akart szólni a dolgomba, ezek után pedig még azt is hiszi, hogy épp hogy állni tudok, de akarok is tőle valamit. Ha teljesen jól lennék akkor se lenne ez így. Persze szándékosan provokáltam, na de ennyi, ettől még nem akarok tőle semmit. Nem fogok komolyan hozzámenni, tehát nem kell effélét együtt gyakorolnunk. Nem lesz itt nászéjszaka, vagy hasonló, ebben biztos lehet.
- Oh hát persze, mert annyira oda vagyok érted, meg a kemény férfi egodért. - csak a szememet forgatom. Na igen szándékosan fűtöttem be és tetszik, hogy hűtenie kell magát. Ennyi jár nekem, miután egész este próbált kioktatni, amit nem tűrök valami jól, de azért hosszú távon nem tetszik, amit csinál. Locsolgassa csak magát, aztán aludhatunk, nekem egyébként is kellene, hogy rendbe szedjem magamat és jobban legyek. Ezek után nem csoda, ha rendesen kiborít, amikor még hozzám is nyomakodik. Először fel sem fogom, hogy mit akar, aztán leesik a tantusz, hiszen a fülembe suttogás helyét tettek veszik át. Úgy fest a meleg jobban is hatott rá, mint kellett volna és ezt elég... keményen a tudtomra is adja, csak épp nálam az ilyesmi nem igazán jön be. Nem csoda, ha egy pillanat múlva már felette vagyok. Az orra vérzik a jól irányzott ütéstől és szinte üvöltök vele a nyakára fonódott ujjakkal. Nem fojtogatom, de érezheti, akár még képes is lennék rá. A következő pillanatban viszont már arra eszmélek fel, hogy a támadása szó szerint mellbevágó, én pedig konkrétan lerepülök az ágyról. Jó eséllyel a meglepettség és a harag még adott egy kicsit a mágiájához, én pedig egy pillanat múlva már az ágy előtt a földön landolok a kemény padlón. Még felsikkantani sincs időm, csak egy halk nyekkenés és a fejem elég erőteljes beverésének hála több hangot nem hallhat felőlem, ugyanis a világ szépen elsötétül egy időre.

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Enemy or friend?
Kyle Matthews
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Aurora és Kyle szobája 2017-03-11, 18:41

Kyle & Aurora
Édes a bosszú

- Nekem tökmindegy, hogy itt van-e vagy sem, tudtommal nem én rohangálok a titokzatos kis ügyeim után – fűzöm keresztbe a karjaimat nemtörődöm képet vágva Aurora szavai hallatán. Persze, nem igazán repesnék a tudattól, hogy apám a Roxfortba látogat és ez nem a lány miatt van így. Justice elég neves személyiség az iskolában, főleg azon okból, hogy olyan jó bűbájtanból, hogy még állítólag magát Filtwick professzort is lekörözi. Na, nem a mostanit, hanem a régi énjét, amikor még ő is az iskola padjait koptatta. Egyszóval: ha apám úgy dönt, hogy a kastélyban szeretne megszállni – amire igen nagy esély van -, akkor előbb-utóbb, de bele fog botlani a kis üdvöskémbe, onnantól pedig nem lesz megállás. Teljes mértékben biztos vagyok ugyanis abban, hogy ismeri a nővéremet, hiszen a cikkeket elég szépen felhalmozta magának, akkor csak tisztában van azzal, hogy ki is az a Justice Simmons. Szorgalmasan figyelte a dolgok alakulását, mindezek mellett vannak fülei és szemei mindenfelé, ezért is igyekszem annyira titokban tartani mindenki előtt a dolgaimat. Ki tudja, talán Aurora is pont utánam nyomozott, amikor megsérült... Talán nem is a jegyesemnek szánták, ez csak egy ürügy arra, hogy a körmömre nézhessenek és a lány csak egy eszköz, egy kém, akinek a bizalmamba kell férkőznie. Most viszont még elég ügyetlen a dologban, habár az is könnyen lehet, hogy az utálkozás is a taktikája része. Eljátsza előttem azt, hogy nem szeret a közelemben lenni, majd egy gyengébb pillanatban összehaverkodik velem és mindent kiszed belőlem. Kis naiv, nem vagyok én ilyen könnyű eset, de erre majd magadtól is rájössz.
- Te meg tudod, miként kéresd magad – vágom vissza vigyorogva. Nem szokásom bókolni, ha egy nő szexet akar, akkor abban az esetben is az ágyamba tudom csalogatni, ha úgy bánok vele, mint egy kutyával. Madison volt az egyetlen olyan lány az életemben, akit megbecsültem valamennyire, de hát vele se működtek a dolgok, akkor meg minek erőltessem? Ígyis-úgyis egyedül maradok, csak felesleges pazarlás álltatni a csajokat. Nem akarok semmiféle kapcsolatot sem, ezt mindenkivel közlöm első alkalommal, aki ezt nem fogadja el, az onnantól kezdve hidegen hagy. Nekem csak a szex kell, semmi más. Mi ebben annyira rossz?
- Ha le akarsz vetkőztetni, van ennek finomabb módja is – morgom, miközben a tükör felé fordulok és igyekszem magam hideg vízzel fellocsolni. A merevedés a lábaim között igencsak kellemetlen, főleg abban a tekintetben, hogy egy lány van a társaságomban, aki még gúnyt is űzne ebből a dologból. A víz szerencsére hat, kissé enyhül a testi reakció, habár nem teljesen. Komolyan, ennyire tetszene nekem a csaj? Idegesítő fruska, nem szokásom a hozzá hasonlókat ágyba vinni, akkor meg mire fel ez a cirkusz?
- Csitt, csak figyelj... – suttogom a fülébe, miközben ágyékomat a formás kis popsijához nyomom. Konkrétan érezheti a merevedésemet, hiszen mostanra ismét feléledt bennem, jobban is, mint abban az apró fürdőszobában. Gondolataim akörül járnak, miket fogok művelni Aurorával nemsokára, ezért is érint olyan váratlanul, amikor a könyöke egyszerűen csak hátravágódik, majd telibekapja az orromat. Ismerős roppanás hallatszik, gyerekkorom régi emléke köszön újfent, én pedig felordítok:
[color=#969696] - Hogy az a... - bal kezemet az orrom elé kapom, iszonyatosan fáj, a vér melege szétterjed ujjaimon, minden bizonnyal ma még fel kell néznem a Gyengélkedőre is. Nem mintha nem ismernék gyógyító varázslatokat, de annyira nem bízok a képességeimben, hogy belekontárkodjak a bűbájos kis pofimba. [i]- Mi a fenét művelsz, te...
Nincs időm befejezni a mondatot, a lány egyetlen villámgyors mozdulattal rajtam terem, lábai köze becses ékszeremhez ér, de már semmiféle vágyat nem éleszt fel bennem, még az iménti is nyomtalanul eltűnt pillanatok alatt. Ujjai szorosan a nyakam köré fonódnak, nem fojtogat, de azért elég szépen tudtomra adja, hogy meg tudja magát védeni. Jobb kezemmel egyetlen villámgyors mozdulattal kapok az éjjeliszekrényen heverő pálcám felé, amely a következő pillanatban Aurora mellkasához nyomódik.
- Capitulatus! - kiáltom el magam határozottan. Igaz, ez lefegyverző bűbáj, de ha konkrét személy ellen használom, akkor el tudom taszítani magamtól, ennyi pedig bőven elég számomra. Talán Aurora elveszti annyira az egyensúlyát, hogy hátravágódjon, én pedig könnyebben tudjak védekezni ellene.

zene || viselet || megjegyzés ||[You must be registered and logged in to see this link.]

Aurora Godwin
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Aurora és Kyle szobája 2017-03-10, 18:29

Kyle & Aurora

közös többszörös
Nem foglalkozom a kis megjegyzéssel, amit amúgy is csak maga elé morog. Nem érdekel, hiszen a saját dolgom miatt vagyok itt, nem pedig miatta, tehát nem kell foglalkoznom azzal, hogy őt mégis mi zavarja, vagy mi nem.
- Akkor majd, ha itt lesz viselkedni fogok, de gondolom ez rád is él majd, szóval pech... - őszintén nem hiszek ebben a fenyegetésben, hogy az apja ide jön és ez amúgy sem a mostani helyzetre érvényes. A sérüléseim el fognak a múlni a többi pedig nem igazán érdekel. Lehetek engedelmes mások előtt, de hogy itt és most nem leszek az biztos. A szobánkban nincsenek kamerák, jó eséllyel akkor már ő is rosszul járt volna, no meg azt nem is vállalnám, hiszen a magánélet szent és azért szoktam átöltözni is, még ha nem is úgy, hogy ő lássa. Bár jegyesek vagyunk, de nem szándékozom valójában hozzá menni és bár tudom, hogy kell elcsavarni egy férfi fejét, de soha sem szoktam csak úgy odaadni magamat. Ha meg van, amit akarok, akkor vége, és mindig meg tartom a határt, amit nem lépek át. Vannak elveim, elég erősek. Ezért inkább a továbbiakra nem is reagálok. Semmi gondja nem lehetett velem a folyosókon, amikor ott láttak, de attól, hogy jegyesek vagyunk nem kötelező turbékolnunk és persze eszem ágában sincs vele ágyba bújni, hiszen erre végképp nem vagyok köteles, ezt nem is látná senki, hogy tudja milyen fene nagy köztünk az összhang.
- Micsoda kecsegtető ajánlat... Bőven megfelelek... nem csoda, hogy rég nem voltál senkivel, tudod hogyan kell levenni egy nőt a lábáról. - csak a fejemet csóválom meg, hiszen lássuk be tényleg elég képtelen egy ötlet, hogy így próbál meg hatni rám, főleg hogy nekem aztán eszem ágában sincs vele ágytornát gyakorolni. Mással sem, de aztán ez a fajta felhívás keringőre... A következő szavakra már csak egy szúrós pillantást kap. Hát naná, hogy nem avatom be a dolgaimba. Nem is ismerem igazán, senkinek sem mondom el, hogy mik az igazi indokaim, főleg neki nem fogom, a végén még felhasználná ellenem, könnyen kinézem belőle.
- Valaki nagyon kimelegedett... - jegyzem meg szinte már színtelen hangon, de azért érezni lehet, hogy valahol azért mégis csak kárörvendő is vagyok egyben. Ezért is folyattam a vizet és persze szándékos az egy szál törölköző is, bár nem készültem rá, hogy hozzak be ruhát, amikor alig élve érkeztem meg, az is igaz. Viszont direkt öltözöm át úgy, hogy még itt-ott ki is villanjon. Ha már ilyen nyomorult dumával jött nekem... pasiból van, legalább legyen egy kellemetlen éjszakája. A hangnem viszont változik, ezt én is hallom, tehát nagyon is hatással voltam rá, ami nem lep meg összességében.
- Hogy mi? Te most ezt komolyan kérde... - nem tudom befejezni sem a mondatot, mert egy pillanat múlva már kikerekedik a szemem, amikor egyszerűen csak hátulról hozzám bújik és igen ez azt mutatja, hogy nagyon is komolyan gondolja, ahogyan a hátsómnak dörgölőzik teljes harci díszben, hogy finoman fogalmazzak. Összeszorítom a számat, a következő szavakat már nem is igazán hallom. Az a mázlija, hogy nem kezd el még nyúlkálni is, annak jó eséllyel sokkal kellemetlenebb következménye lenne. A következő mozdulatom már szín tiszta reflex. Teljes erőből lendül a karom, a könyökömmel vágok hátra az arcába, valószínűleg szépen becélozva az orrát. Épp eleget edzettem ahhoz, hogy ez úgy igazán és istenesen fájjon neki és jó eséllyel meglepődjön annyira, hogy mire magához tér, hogy a nagy eséllyel vérző orrát fájlalja én már a csípőjén ülök, a két kezem pedig a torkára fonódik. Nem szorosan, ennyire még van önuralmam, de érezheti, hogy nem sokon múlt, hogy ennek nem lett komolyabb következménye és bár csípő tájban így még intimebb a helyzet, hiszen csak egy vékony bugyi van rajtam, jó eséllyel az ütés lelohasztotta a vágyát, hogy ne nagyon érdekeljen a dolog.
- Mégis... mi a fenét képzelsz magadról? - nem kiabálok, de nagyon-nagyon közel vagyok hozzá. - Ne merészeld még egyszer! Lehet, hogy számodra a nők csak tárgyak, de hozzám ne merj nyúlni! - persze ő nem ismeri a múltamat, fogalma sincs arról a régi esetről... bennem viszont épp eléggé maradandó nyomott hagyott ahhoz, hogy az efféle közeledést ne díjazzam különösebben, főleg ha valaki rám akarja erőltetni magát. Most már meg tudom védeni magamat.

Enemy or friend?
Kyle Matthews
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Aurora és Kyle szobája 2017-03-08, 12:23

[center]
Kyle & Aurora
Édes a bosszú

- És elviselni az idióta hülyeségeidet... – mormolom magam elé kissé ingerülten, amikor Aurora közli velem, hogy egyelőre még nem szándékozik itthagyni a Roxfortot. Igazán idegesít annak a tudata, hogy nem érdekli a véleményem, nem ezt szoktam meg, főleg nem a lányok irányából... Aurora makacs és képtelen vagyok ráerőltetni az akaratom, ez pedig annyira idegen számomra, hogy kezd igazán kellemetlenné válni a jelenléte. Nem hagyja, hogy irányítsam, ez pedig veszélyes, elvégre, ha rájön arra, hogy mi a célom, akkor ezzel akár sakkban is tarthat. Amilyen szeszélyes, nem lepődnék meg azon sem, hogy egy veszekedésünk hevében még meg is írná apámnak a dolgok állását, mármint ami az igazi családomat illeti. Nem, nem maradhat itt túl sokáig, de majd ezt is elintézem, most az egyszer talán Justice segítségével. Talán lesz a nővérkémnek annyi esze, hogy valami használható pletykát agyaljon ki a jegyesem ellen.
- Egyedül jön, nem az anyád társaságában. Azt hiszed, mindent megoszt azzal az asszonnyal? - horkanok fel mérgesen, miért hiszi azt, hogy az anyja mindig mindennel képben van? Mondjuk, legalább arra kapnék valamiféle magyarázatot, hogy Aurora miért is olyan, amilyen. Úgy tűnik, női ágon öröklődik feléjük ez a minden lében kanál-tulajdonság. Minden bizonnyal a drága anyja is ugyanolyan kiállhatatlan, mint a lánya... Remek, nekem is pont egy ilyen anyósra van most szükségem. Komolyan, mihez kezdene, ha esetleg fogjuk magunkat és megtartjuk az esküvőt? A családi életünkbe is beleártaná magát? Fogadjunk, ott állna a nászéjszakán az ágyunk végében, miközben közölné velem, mit hova dugjak, majd rászólna a lányára, hogy ne nyögjön olyan hangosan... Kész nevetség az egész dolog, de Aurora miatt ezt is kinézném belőle. - Nem csak apám jelenlétében, hanem mindenki más előtt is... Amint kitesszük a lábunkat arra az átkozott folyosóra, szerepet játszunk, ezt ne feledd. Mások előtt is fenn kell tartanunk azt a látszatot, hogy tökéletesen megy köztünk minden és elfogadtuk egymást, mert bárki megneszelheti, hogy ez nem éppen így van... És, ha apám vagy anyád eldönti, hogy idejön és körbekérdez, akkor bajba is kerülhetünk.
Fogalmam sincs arról, hogy Aurora anyja mennyire szigorú asszony, így azt sem tudom, mekkora mértékben van ráerőltetve ez a dolog, de nagy eséllyel a lánynak is fontos, hogy minden a lehető legnagyobb rendben menjen. Elvégre, simán megpattanhatott volna a maga képességeivel, mégsem tette, tehát valamennyi nyomás rá is nehezedik a családja részéről.
- Miért nem mutatod hát meg? - tárom szét a karom, mintha csak egy ölelésre várnék a részéről. - Nem akkora katasztrófa, ha ágyba bújunk, jó ideje nem voltam már nővel, te is bőven megfelelsz számomra...
Talán úgy hangzanak a szavaim Aurora számára, mintha nem tetszene nekem, de ez korántsincs így... Vonzó nőnek tartom, bejön nekem, csak hát a stílusa hagy némi kívánnivalót maga után, ettől függetlenül azonban van pár tippem arra vonatkozóan, mivel is kellene betömnöm a száját, majd egy egészen más testrészét. Jegyesek vagyunk, ezen senki sem rökönyödne meg, és persze egy ágyban is alszunk, ami kellően izgató hatású... számomra legalábbis mindenképp az lesz.
- Ne hibáztass, te nem avatsz be semmibe sem – vágom vissza, nem érdekel, ha túlzásba esek vele kapcsolatban, és az sem, ha nem ismerem. Mégis mit kellene tudnom róla? Hogy makacs? Az elősztoriját pedig nem osztja meg velem, akkor mit vár tőlem?
- Jó! - kiáltom még vissza neki válaszul, ez az egész kezd lassan átmenni két gyerek veszekedésébe, de nem izgat a dolog kicsit sem. Én és Aurora nem vagyunk a legjobb viszonyban ez már nagyon is világos, de sajnos még abba is belekényszerültünk, hogy mindenki mással elhitessük: boldog jegyespár vagyunk, akik szeretik egymást.
- Csak igyekezz – fújom ki a levegőt, amikor a lány végre elzárja a csapot és megszűnik a víz csobogása. Apró a fürdő, hamar megszorul a levegő, engem konkrétan már kezdett kiverni a víz, úgyhogy szinte érzem, ahogy enyhül a levegő forrósága. Szerencsére, nem izzadtam le annyira, de azért odalépek a mosdókagylóhoz, hogy felfrissítsem magam a hideg vízsugárral. Ma már zuhanyoztam egyszer, eszem ágában sincs még egyszer beállni alá. Aurora törölköző alatti testének elképzelése azonban vággyal önt el egy pillanatra, amikor pedig meglátom néhány részének kivillanását alóla, akkor már konkrét, fizikai folyamat is megmozdul bennem, úgyhogy igyekszem neki háttal állni, de azt észreveheti rajtam, hogy elég sűrűn locsolom magamra a hideg vizet. Ellen kell állnom annak a késztetésnek, hogy megdöngessem, mert nem hiszem, hogy értékelné a dolgot.
- Biztos vagy abban, hogy aludni szeretnél? - szólalok meg tőlem szokatlanul sejtelmes hangon, majd átkarolom hátulról a lányt, miután bebújtam mellé az ágyba és ágyékomat annak fenekéhez nyomom. Túl erős a vágy ahhoz, hogy leküzdjem magamban, nekem kell Aurora, magamévá szeretném tenni, legalább egyszer kipróbálni, milyen lehet vele az ágyban. Vajon itt is akaratos? Esetleg mindenben engedelmeskedne nekem? - Tegyük félre az ellentéteket legalább erre az éjszakára, nem fogod megbánni, hidd el...
Nem szeretném megerőszakolni, isten ments, nem lelném benne élvezetemet, de igazán örülnék annak, ha most az egyszer képes lenne együttműködni velem. Legszívesebben felfedezőútra indulnék kezemmel a teste különböző pontjain, de félő, hogy a lány nem örülne a dolgok eme alakulásának. Egyelőre csak várok, vajon mit szól a dolgok eme alakulásához, talán neki is tetszem annyira, hogy belemenjen... Nem tűnik olyannak, aki megfutamodna egy kis szex elől, nagy eséllyel már kapcsolata is volt, és hát, lássuk be, ha az esély konkrétan az ölünkbe hullik, akkor igazán nehéz rá nemet mondani. Meg mit is kockáztatunk vele? Semmit. Egy kellemes este, ennyi az egész.

Aurora Godwin
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Aurora és Kyle szobája 2017-03-06, 17:41

Kyle & Aurora

közös többszörös
- Ez pech... ha már nem lesz itt dolgom, akkor megyek, addig kénytelen leszel lenyelni a békát... kedves Kyle. - nem igazán érdekel a hiszti, amit levág itt nekem. Nem számít, hogy neki mi tetszik, vagy mi nem, csak az, hogy én mit akarok és én azért vagyok itt, hogy kiderítsem mi is történt az apámmal és amíg ez nem történt meg, addig nem állok odébb bármennyire is szeretnék. Eddig legalább nyíltan nem mondta ki, de most már ez is megtörténik, csak mert nem ismer és persze azt gondolja, hogy keresztbe húznám a számításait. Őszintén szólva elkényeztetett ficsúrnak néz ki, aki alá apuci egész életében mindent alá tett. Én egyedül álltam meg a lábamon már évek óta. Fogalma sincs róla, hogy ki vagyok és persze, hogy milyen vagyok.
- Ha ez így lenne anyám biztosan szólt volna róla és... ha jól sejtem akkor neked is másképp kell viselkedned az apád jelenlétében nem igaz? - oh nem hiszem én azt, hogy ő tiszteletlenül viselkedhet velem, vagy épp a saját kis ügyeivel foglalkozhat akkor, ha itt van az apja, akitől ha jól sejtem akkor tart annyira, hogy azt tegye, amit várnak tőle. Az ő keze is meg van kötve, ahogyan az enyém is, viszont itt és most nincs senki, aki látna minket, tehát nem kell azt tennünk, amit elvárnak tőlünk igaz?
- Vagy te nem sejted, hogy mit hagysz ki. Nem tudom milyenek az angol lányok, de Amerikában nem dob mindenki hátast egy mosolytól, ott másképp működnek a dolgok. - vetem még oda neki, mert láthatóan nagyon el van szállva magától, csak nem értem, hogy mire fel. Helyes srác, de nem gondolt még bele, hogy az amerikai lányok mások, mint az itteniek. Gondolom az angol kölyköket kimondottan szigorúan fogják, így aztán tombol bennük a tenni akarás, meg a többi, amikor az iskolába kerülnek. Az ilyen csajokat biztosan könnyű megdönteni egy menet erejéig, vagy elszórakozni velük akár hosszabban, de az amerikai lányok önállóbbak és egészen mások. Nálunk ez nem így működik, csak hát ezzel ő nem igen van tisztában, főleg nálam nem így működik.
- Te is tudod, hogy túlzol, miközben nem is ismersz és az ég világon semmit sem tudsz rólam. - láthatta a sebeimet és ha jól sejtem, akkor azért sejti, hogy enyhén túlzásba sikerült esnie. Nem olyan rossz a helyzet eleve, plusz tudok segíteni magamon is. Ez most más helyzet volt, mert itt volt és nem kompott le, de alapjáraton megtanultam már, hogy csak magamra számíthatok, senki másra.
- Akkor legalább ebben az egyben egyetértünk! - nekem is sok még a jegyesség is. Valahol én is abban reménykedtem, hogy egy tesze-tosza angol ficsúrhoz akarnak hozzáadni, aki viszonylag könnyen irányítható és aki nem igen szól bele semmibe. Kyle ezzel szemben sajnos nem ilyen, túl nagy a szája és még csak attól sem riad meg, hogy ledobom a textilt. Elfordul, mondjuk, hogy ez legalább valami, bár jó eséllyel ha nem tenné, akkor én magam zárnám ki a fürdőből. Lehet, hogy nem vagyok a toppon, de puszta kézzel még így is simán ellátnám a baját, van benne gyakorlatom.
- Csak nem meleged van? - hallhatja a hangomat és azt is, hogy végül elzárom a csapot. A víz zubogása abba marad, én pedig kilépek a víz alól. Szépen magamra tekerek egy törölközőt, hiszen a ruháim odakint vannak és egyszerűen ellépek mellette. A törölköző azért takar, de egyértelmű, hogy alatta nincs az ég világon semmi sem, majd odakint felkapok valami alvós cuccot szépen. Nem is igen foglalkozom a jelenlétével, előkerül egy bugyi a szekrényből, abba bújok bele, persze úgy hogy a törölköző alá veszem fel, aztán egy hosszú póló, afféle hálóingnek való, ami alól már csak kikapom a törölközőt. A hasam villan ki egy pillanatra, no meg a lábaim, a csípőm, amikor a póló még nincs teljesen lent, viszont a törölköző már igen.
- Hát akkor szép álmokat... Kyle. - be is bújok szépen a takaró alá és vele ellentétes irányba fordulok. Jót fog tenni a pihenés annyi biztos.

Enemy or friend?
Kyle Matthews
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Aurora és Kyle szobája 2017-03-02, 10:53

[center]
Kyle & Aurora
Édes a bosszú

- Attól, hogy most kimegyek innen, te még ugyanúgy gond maradsz, nem igaz? - félszegen megvonom a vállam, rohadtul elegem van már apámból és az ő hülyeségeiből. Miért szeretné annyira, hogy továbbvigyem a család nevét, miközben nem is az ő vére vagyok? Aurora sem éppen a legengedelmesebb mátka, akit valaha is a hátán hordott a föld, ezt be kell látnom magamban. Lesznek itt még bonyodalmak, ebben teljes mértékben biztos vagyok, főleg a lány természetét ismerve. - Miért nem teszel egy szívességet és mész vissza oda, ahonnan jöttél? Fogalmam sincs, mi után nyomozol, de rohadtul az utamban vagy...
Nem érdekel, ha ezt nem képes belátni magában, számomra akkor is kellemetlen a jelenléte, ezt pedig eszem ágában sincs eltitkolni előtte. Megbántom? Komolyan, mintha olyasvalaki lennék, akit érdekelne, mit gondolnak róla mások... A szerepem kedvéért eljátszom a dolgokat, de Aurora előtt miért kellene ezt megtennem? Nem szívesen látott vendég, erről már az első percben felvilágosítottam, bár nem igazán érintette meg a dolog, ahogy elnézem.
- Erre azért nagyon kíváncsi leszek... - mormogom magam elé, miközben összeszedem a körülöttünk heverő üvegcséket. Aurora aligha képes viselkedni, nagy eséllyel majd akkor is a bajt fogja keresni, ha esetleg itt lesznek a szüleink. Nem mondom, hogy biztosra veszem a látogatásukat, de apámat ismerve, erre nemsokára sor fog kerülni. A gond pedig csupán annyi, hogy igenis szeret mindenféle figyelmeztetés nélkül betoppanni mások életébe. Mit teszek akkor, ha esetleg a lány nem lesz elérhető közelségben? Honnan rángassam elő ebben az esetben? Nem, nagyon hamar ki kell vernie a fejéből, hogy bármikor nekikezdhet ilyen magánakciónak. Mindkettőnket veszélybe sodor ezzel, én pedig nem fogom számára hagyni, hogy keresztbe tegyen nekem. - Tudod, igazán gyakorolhatnád ezt az engedelmesség-dolgot, apám írt, hogy nemsokára meglátogat minket.
Persze, ebből egy szó sem igaz, de nagyon szeretném, ha a lány legalább pár napra visszafogná magát a bajkeverést illetően. Vagyis, nem ő keveri a bajt – remélem -, úgy tűnik, leginkább csak belekeveredik, ez azonban bőven aggodalomra ad számomra okot. Nem vagyok hajlandó egy ilyen makacs lány miatt bűnhődni.
- Még csak nem is sejted, mit hagysz ki ezzel az egésszel – csóválom meg somolyogva a fejem, miközben mindent a helyére teszek. Szívesen megdönteném, nem rossz bőr, élvezet lenne számomra azt hallgatni, ahogy kéjesen sikongat alattam, de ha nem szeretné, akkor békénhagyom. Nem sokat vesztek vele, van ezer meg ezer olyan lány, aki minden bizonnyal örömmel ledobná magáról a cuccait, csak hogy velem tölthessen egy pár órácskát.
- Tényleg ezt tenném? - vonom fel a szemöldököm kételkedve. - Már megbocsáss, de nem az én arcom rándul fintorba a fájdalomtól és nem is én vagyok az, aki szinte félholtra verve hever a fürdőben...
Jó, ez enyhe túlzás, elvégre Aurora sérülései nem olyan komolyak, hogy bármennyire is veszélyt jelentsenek rá, de hát nem éppen a legszebbek, ezt is be kell látnom magamban. Nem nézek én le senkit sem, ha így lenne, akkor nem lennék ennyire óvatos a saját feladatomat illetően, hiszen úgy hinném, hogy bármikor nekimehetek Justice-nak. Egyszerűen csak nem ismer ez a liba, hiszen ellenkező esetben nem nyilatkozna rólam ennyire könnyelműen.
- Hála az égnek – sóhajtok fel, mintha komolyan megkönnyebbülnék azt hallva, hogy nem kell Aurorát ágyba vinnem. Fene se akar esküvőt, családot meg főleg nem, de ugyebár ebben sem én döntök... Természetemnél fogva nem vagyok egy társasági ember, el se tudnám képzelni magam a családfő szerepében, ez számomra annyira idegen. Aurora pedig minden kétséget kizáróan hozzám hasonlóan vélekedik saját magáról. Egyszerűen nem nézem ki belőle az engedelmes feleség szerepét, ez annyira nem passzol hozzá. - Számomra már a jegyesség is sok veled kapcsolatban.
Hallom, amint a víz elkezd zubogni, amikor Aurora megnyitja a csapokat, majd néhány perc múlva elkezd melegedni az apró fürdő a pára hatására. Kissé fullasztó, azonban állom a dolgot, hiszen csak egy szál alsó van már így is rajtam, kellemetlen lenne pont azt levetni magamról. Hülyén is néznék ki vele.
- Kicsit siethetnél! - emelem fel a hangom, hogy a zuhany alatt álló lány biztosan meghallja. Nem igazán szeretnék sokat várni rá, az nem az én stílusom.

Aurora Godwin
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Aurora és Kyle szobája 2017-02-26, 21:39

Kyle & Aurora

közös többszörös
- Már mondtam... kimész és elfelejted, máris le van a gond. - nem förmedek rá, ahhoz még nincs erőm, de jó eséllyel csak azért marad el, mert erő híján vagyok. Volt már rosszabb is és keményebb helyzetekből is fel kellett állnom egyedül, ő pedig úgy tesz, mintha szívességet tenne nekem és persze mintha csak megnehezíteném az életét, amikor nem én akartam ezt, de én nem szólok bele abba, hogyan éli az életét. És már csak azért is csak a fogaimat szorítom össze, amikor jól belenyomja az ujját a sebbe, hiszen ez érezhetően szándékos volt, naná, hogy megkapja érte majd a magáét. Tudja, hogy mennyire lehet fájdalmas és szándékosan teszi még nehezebbé,miközben még csak nem is kértem, hogy segítsen nekem.
- Majd, ha kell nyíltan mindenki előtt. Amíg te... azt gondolod bármit tehetsz, ne várj tőlem engedelmességet... Nevetséges... - az utolsó szót inkább már csak a bajszom alatt morgom magamnak. De célzok ezzel arra is, hogy tisztában vagyok vele szándékosan nyomta bele az ujját a sebbe, kár úgy tenni, mintha nem ez történt volna. Azért a fürdőben nem figyelnek meg minket, ahogyan a szobánkban sem, itt tehát nem vagyok köteles szerepet játszani, ahogyan ő sem teszi. Persze az sem hat meg, hogy a fülemhez hajol. Az előbbi után nem is értem, hogy mit vár reakciónak. Csodálkozhat azon, hogy nem képelem fel. Valószínűleg csak azért, mert túlságosan fáradt vagyok hozzá.
- Ne haragudj, de miután még ráerősítettél a fájdalmaimra, ezt most passzolnám, de igazán szívből szólt a felajánlás. - amit persze nem is veszek komolyan. Szenvedély... vadság? Valahogy nem nézem ezt ki belőle. Valami mást látni a szemében, valamit mélyen, amit nem tudok pontosan megmagyarázni, de... valahogy olyan, mintha csak a tükörbe néznék. Az az eltökéltség villan meg ott időnként, amit én érzek, amikor az apámra gondolok és a céljaimra, a bosszúmra, hogy azok, akik ezt tették vele megkapják a méltó büntetésüket, de az ő esetében egy egész kicsit mégis csak más ez. Megmagyarázhatatlan módon, de más.
- Az a legnagyobb baj vele Kyle, hogy lebecsülsz másokat. - igen, engem is, mert minden bizonnyal azt hitte nem tudtam volna egyedül is kezelni ezt a helyzetet és azt is hallom a hangjából, hogy az se merült fel benne, hogy itt előtte ledobom majd a ruháimat, hogy arra ösztönözzem eltűnjön végre, ha már annyira zavarom a köreit. De úgy fest ez sem elég arra, hogy eltűnjön és kifelé vegye az útját. Épp oly makacs, mint én. Hátrapillantok, mert az ajtó nem csukódik, de ő még mindig ott áll, csak már háttal.
- Azt el is várom, a nászéjszakáig minő fájdalom, de úgy sem fogunk eljutni. - jegyzem még meg epésen, aztán szépen kibújok a többi cuccomból is és beállok a zuhany alá. Időnként szisszenek csak fel, de csak alig hallhatóan. A mágikus krémek nem adják meg magukat a víznek, pont ez a lényegük, így nem kell attól tartanom, hogy bármi gond lehet velük. Nyugodtan moshatom le magamról a piszkot, a vért, a sajátomat és másét is, bár ezt egy külső szemlélő nem tudná úgy sem eldönteni, hogy nem csak az enyém van rajtam. Kellemes tursfürdő, pár perc múlva pedig finom sampon illata lengi be a helyet és persze kellően be is melegszik a fürdőszoba, olyan jó kis párásra, amiben a zuhany hűsítő hatása nélkül Kylet tuti, hogy kellemesen leveri a víz.

Enemy or friend?
Kyle Matthews
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Aurora és Kyle szobája 2017-02-22, 09:31

[center]
Kyle & Aurora
Édes a bosszú

- Igen, történt. Te.
Ő kérdez, én válaszolok, ez egy olyan jól működő kapcsolatban, mint a miénk, így működik. Haragszom a lányra, amióta csak betette a lábát az életembe, ezzel is megnehezítve az eddigi dolgom. Bosszant a közös szoba, ahol a magántér fogalma teljesen ismeretlen, hiszen mindent csak egy fiók és néhány bűbáj választ el a lány elől. Már csak az hiányzik, hogy eszébe jusson kutakodni a cuccaim közül, mert éppen böki a csőrét valami. Nincs semmi olyasmi, ami lebuktathatna, nem vagyok olyan hülye, hogy papírra vessem a dolgaimat, de az, hogy ennek az esélyét sem kapom meg, eléggé bosszant. Minek kellett idejönnie? Miért nem volt képes arra, hogy szépen, csendben megüljön a helyén és ne zaklasson? Persze, tudom jól, hogy apám és az anyja küldték a Roxfortba, mindez nem az ő döntése volt, de jelenleg csak rajta tudom levezetni a mérgem. Bosszant az is, hogy nem mutatja a fájdalmát, amikor ujjam jól belenyomom a sebébe... Legalább felszisszenhetne vagy valami, akkor már boldog ember lennék. Talán legközelebb kétszer is meggondolná azt, hogy elmegy-e valamerre az éjszaka közepén.
- Én ugyan nem, de a szüleink nem ezt az elvet vallják – csóválom meg a fejem, habár igazság szerint nekem se mindegy, mennyire fogad szót a kisasszony. Szeretek parancsolni, miért ne tehetném hát ezt a feleség-jelöltemmel? - Elvárják tőled, hogy engedelmeskedj nekem, hiszen tudod, miként működik ez a nagy múltú családokban. Hagyománytisztelőek. Úgyhogy légy te is az...
Az utolsó mondatot már suttogva mondom, a füléhez hajolva, ajkaimmal már-már súrolva némileg a bőrét. Elég intim mozzanat, cseppet sem az ínyemre való, de kíváncsi vagyok, milyen hatással van ez rá. Persze, igyekszik itt játszani, hogy mennyire kemény nő, semmitől sem retten vissza, de mégiscsak a gyengébbik nemből való. Mondom én, aki már akkor visszarettent, amikor levette a felsőjét. Nincs ez így jól, ha már mindketten egy szobában vagyunk, akkor meg kell szoknunk a másik látványát. Természetesen, még így is bennem van, hogy kicuccoljak, de akkor apám részéről is számíthatok egy-két kedves megjegyzésre.
- Tényleg olyannak tűnök? - vágok némileg csodálkozó képet, noha magamban igenis tudom, milyen lehetek kívülről szemlélve, cseppet sem lep meg a lány kijelentése. - Nem kell megjátszanom magam? Akkor menj és feküdj hanyatt az ágyon, mert itt bizony vad éjszaka vár rád.
Ha azt tenném, amit az ösztöneim diktálnak, akkor Aurorával jelenleg nem szócsatát, hanem valami egészen mást vívnánk, ebben teljes mértékben biztos vagyok. Nem ismeri ő az igazi énemet, különben nem kérne arra, hogy legyek önmagam. Kínozzam meg talán? Az a Kyle, akit a Matthews-család nevelt fel, örömét lelné benne mindenképp. A roxfortos énem viszont kissé más... Sokat változtam ebben a pár hónapban, már nem ugrok csak úgy neki másoknak.
- Akkor csak még nagyobb bajba kerültél volna – dohogok mérgesen. Nem ment volna a Gyengélkedőre? Ez már az ő dolga, de ha olyan súlyosak a sérülései, mint amilyennek kinéznek, akkor holnap reggelre úgyis el kell mennie, ha más nem, én fogom felráncigálni az emeletre. Nem sok kedvem van ahhoz, hogy a nyafogását hallgassam, amiben a nők annyira tehetségesek. - Mit bocsátok meg?
Teljesen elkalandoztak a gondolataim, valahol egészen máshol jártak, amikor ismét meghallom Aurora hangját, aki immár nekem háttal áll és éppen a melltartóját csatolja ki.
- Jaj – nyögök fel a hirtelen jött látványtól, szívem szerint végignézném az egész jelenetet, de valamiért mégsem teszem, helyette megfordulok, karba fonom a kezeim, de nem moccanok. Eszem ágában sincs kimenni innen. - Csak zuhanyozz, nem lesekszem... Még csak az hiányzik, hogy a kőről kelljen felszednem téged.
Maradok, elvégre a sebei elég csúnyák voltak, ki tudja, talán van valami belső sérülése is, amit kívülről nem láttunk, hiszen nem vagyunk szakértők a témában. Esetleg belső vérzés alakul ki a lánynál, aki a zuhany alatt eszméletét veszti, majd összeesik, én pedig semmit sem hallok a vízcsobogás miatt. Emellett pedig Aurora igencsak hajlamos az önfejűségre is. Nem lennék meglepve, ha esetleg csak a sebeit ellátni jött volna vissza, semmi másért. Én viszont nem engedem ki innen, szóval, ha szökni állna szándékában, akkor is más utat kell választania a dologhoz.

Aurora Godwin
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Aurora és Kyle szobája 2017-02-18, 13:56

Kyle & Aurora

közös többszörös
- Történt bármi, ami téged érint és neked gondot okoz Kyle? - direkt még jól meg is nyomom a nevét a végén. Mondtam én, hogy nem kötelező segítenie, épp elég ideje vagyok már egyedül ahhoz, hogy gond nélkül fel tudjak állni, ha kell. Persze így azért sokkal könnyebb, de akkor sincs szükségem rá, hogy még ki is oktasson. Attól semmi sem lesz jobb és persze eszem ágában sem lesz leállni és annyiban hagyni a dolgaimat, csak mert ő ezt várja el tőlem. Meg se nyikkanok, amikor a hátamat keni be, és az arcomat nem láthatja előröl, hogy tudja igenis fáj, főleg hogy még direkt jól bele is nyomja az ujját a sebbe. Érzem ám, van már a sérülések terén épp elég tapasztalatom ahhoz, hogy tudjam mikor segít valaki és mikor csinálja azért, hogy nehezítse a dolgokat, ahogyan most ő is. Ezért vagyok egyedül és nem kérek soha sem segítséget, de ezúttal nehéz elzavarni őt, ha egyszer egy szobában élünk.
- Jesszus, honnan jöttél te a középkorból? Az én szememben egy kapcsolat egyenrangúságról szól és mint tudjuk nem lesz ebből semmi, itt pedig ahol senki nem lát végképp nem fogok engedelmes kis feleséget játszani. - oh hát persze aranyvérű családba született, gondolom az apja is utasítgatta mindenre az anyját meg őt is, mert korban felette áll. A fenéket fogok én ennek engedni, fel sem merült bennem! Nem szándékozom azt tenni, amit vár, főleg mert idebent senki se lát minket, nincs rá szükség, hogy úgy ugráljak, ahogyan ő fütyül és nem is fogok.
- Nem kell úgy tenned, mintha kicsit is érdekelne bármi, ami velem kapcsolatos, vagy... bárkivel. Olyannak tűnsz, akit a saját dolgain kívül kb. minden hidegen hagy. Mondtam, ebben a szobában nem kell megjátszanod magad. - oh nem hiszek én az ilyesmiben, de az álszentséget nem szeretem. Még hogy törölközőbe csavarjam magamat, csak mert ő most ezt várja el. Cseppet sem érdekel, hogy fehérneműben lát valaki, ha valamit akarna tőlem annak úgyis csúnya vége lenne, mert nem hagyom csak úgy magamat, tehát annyi esze biztosan van, hogy ne lépjen semmit, no meg arra utaló jeleket sem adok, hogy szükségem lenne a gyengédségre.
- Egyébként se mentem volna a gyengélkedőre és már megmondtam nem fogok elmenni viszont azt teszem, amit én akarok. Most pedig, ha megbocsátasz... - nem, hogy törölközővel tekerném körbe magamat, helyette most már szépben lábra állok. Nehezen, de láthatja jól, hogy jóval több akaraterő szorult belém, mint amit elsőre bárki kinézne belőlem. Nem megy könnyen, de igenis megtartom magamat, a törölközőt szépen leterítem a csap szélére, hogy aztán hátat fordítsak neki és nagyjából úgy kezeljem, mintha itt se lenne. Simán kikattintom a melltartó csatját, hogy levegyem és ledobjam a földre, aztán szépen megnyitom a vizet, mert igazán rám fér, hogy zuhanyozzak egy jót. Csak a vállam felett nézek hátra, hogy kiment-e már, ha nem hallottam még az ajtó csukódását, hiszen alulról még nem vetkőztem le.

Enemy or friend?
Kyle Matthews
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Aurora és Kyle szobája 2017-02-09, 16:32

[center]
Kyle & Aurora
Édes a bosszú

- Ahhoz képest, hogy azt hangoztatod, mennyire érdeked a dolog, mégis felelőtlenül mész a falnak – felelem, miközben elrendezem mellette az üvegcséket, címkével magam felé állítva őket, hogy tudjam, melyik mire is való konkrétan. Nem mindegyikre van ugyan felírva a név, de a színből azért ki lehet következtetni a dolgokat, no meg az állagukból is. A folyékonyt nyilván nem fogom a sebeire kenegetni, hiszen akkor lefolyik minden irányba. Nem vagyok gyógyító alkat, de nem is szeretnék kontár munkát végezni a lányon.
- Ez most fájni fog – szólalok meg, miközben mutatóujjammal belenyúlok az egyik sötétkék, mentolos illatot árasztó üvegcsébe, majd a lány sebére kenem azt, kissé direkt meg is nyomva azt, hiszen nem árt, ha némileg tanul is a dolgaiból. A visszaszólásai alapján azonban még mindig nem fogta fel, hogy mennyit is kockáztatunk azzal, ha a saját fejünk után megyünk. Szó se róla, nekem se volt kedvem beköltözni ebbe a szobába, főleg nem vele, de ha már itt vagyunk, akkor talán nem ártana a lehető legjobbakat kihozni a dolgokból. Aurora azonban imád a saját feje után menni, ezt már egyszer sikerült megtapasztalnom, amióta ismerem.
- Különben is, talán nem ártana kissé visszavenned a stílusodból – szólalok meg némi hallgatás után, miközben magamban végiggondoltam mindent, ami a lánnyal kapcsolatos. - Jelenleg a vőlegényed vagyok, ergó rangban te vagy alattam, azt kell tenned, amit én mondok, emellett pedig egy nő sem beszélhet így a jövendőbelijével, vagy te nem így gondolod?
Egy aranyvérű családban sem tűrnék el az ehhez hasonló hangnemet az asszonyoktól, az én családomban pedig mindehhez apámnak is lett volna egy-két keresetlen szava. Aligha nézné el a dolgot, ha Aurora előtte beszélne velem ennyire lekezelő és kioktató stílusban, anyám hasonló helyzetben már pár pofon boldog tulajdonosa lenne. Én viszont nem vagyok olyasvalaki, aki híve lenne a nők elleni erőszaknak, habár ez a lány kiérdemelte magának a dolgot, egyelőre viszont tűrtőztetem magam.
- Mekkora szád van ahhoz képest, hogy nemrég még nyalogattad a sebeidet – szólalok meg gúnyosan a lány kifakadását hallva. Nemhogy inkább örülne annak, hogy nem a melleit bámulom, ezek a nők tényleg fordítva vannak bekötve. - Inkább adj hálát az égnek, hogy az én szememben nem a cicid az első, hanem te magad. A franc sem érti, hogy mikor mi bajod van neked...
Nem véletlenül adtam oda neki a törölközőt, sohasem jó ötlet a nők látványában elfeledkezve hanyagolni a feladataimat, erre már magamtól is rájöttem.
- A sérüléseid nem olyan súlyosak, nagyjából elláttam mindet, szóval nem kell a Gyengélkedőre menned – folytatom, miközben megmosom, majd megtörlöm a kezem és a lány felé fordulva, a falhoz támaszkodva folytatom a dolgot: - Miért kellene? Nem tudom, merre jártál eddig, de elvileg a jegyesem vagy, tudod, akad néhány olyan hely a világon, ahol nem szeretik, ha valaki végignézi a kedvese halálát... Mármint, ne érts félre, nem vagy a kedvesem, de hivatalosan sokkal több közünk van egymáshoz, mint szeretnénk, úgyhogy most az egyszer szorítsd szépen össze azokat a formás ajkaid és ne ejts ki rajta butaságokat.
Mindketten tudjuk, hogy figyelnek minket, vagyis próbálnak szemmel követni mindkettőnket, elvégre nem véletlenül vagyunk most sem ezen a helyen. Az apám és az ő anyja megállapodtak abban, hogy összeházasodunk, és noha nem áll szándékunkban megtenni ezt a lépést, azért az sem ártana túlzottan, ha addig játszuk a szerepeinket és úgy teszünk, mintha feltett szándékunk lenne jó gyereknek lenni.
- Ha szembe akarsz szállni anyáddal, akkor nyugodtan megteheted, legalább nem én leszek az, aki kapni fog azért, mert nem tartottam be az alku ránk eső részét.
Számomra mindenképp előnyös a dolog, hiszen akkor megszabadulok a lánytól, senki sem lesz a nyakamon éjjel-nappal és nyugodtan folytathatom a dolgaimat, amelyeket most egyelőre Aurora miatt kénytelen voltam elnapolni.
- Folytathatjuk is a dolgot, de csak akkor, ha hajlandó vagy együttműködni velem. Nekem is vannak céljaim, én se szeretném, ha beleköpnél a levesembe, amint pedig végzek a dolgaimmal, megszabadulsz tőlem, ne aggódj.
Jól tudom, hogy neki sem tetszik a társaságom, lerí az arcáról ebben a szent pillanatban is.

Aurora Godwin
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Aurora és Kyle szobája 2017-02-07, 18:06

Kyle & Aurora

közös többszörös
Nem vagyok az a típus, aki zokon veszi a szavait, hogy nem miattam segít nekem, vagy épp ez a duma, hogy csak azért teszi, mert ő nem akar bajba kerülni. Hát persze... nem lep meg, az már az első percben kiderült, hogy Kyle nem egy érzelmes típus igazából és hozzám sem fog kötődni semennyire sem. Nem fog megesni rajtam a szíve csak mert van pár sérülésem, sőt láthatóan teljesen hidegen hagyja a dolog. Nem zavar, nem is várom, hogy aggódjon, csak a lekezelő stílusát nem szeretem és még sérülten is van bennem annyi büszkeség, hogy ezt azért ne nyeljem le csak úgy.
- Oké... tisztázzuk. - igaz, hogy felnyögök tőle, de elnyomom és csak azért is feljebb ülök kicsit. - Nem fogom azért vissza magamat, mert te azt várod. Nem fogják megtudni... ez nekem is érdekem világos? - ne oktasson ki, hiszen én sem akarom, hogy az anyám bármire rájöjjön, hogy kioktasson engem, vagy megmondja mit tehetek és mit nem. Most még azt gondolja, hogy teszem, amit akar és ez így van rendben, nem fogom cáfolni ebben ez holt biztos és ő is jobban jár, ha ezt felfogja és nem próbál meg kioktatni. Az újabb lekezelő szavakra csak a számat húzom el. Nem lesz máskor... hát persze, ezt majd ő dönti el. Nem vagyok a felesége és ha az lennék se mondhatná meg nekem, hogy mit tehetek vagy mit nem. Azt viszont látom, hogy a szája nagy, de képtelen arra, hogy ne a melleimet nézze, pedig a hátamat kellene rendbe tennie és még csak nem is ott nőttek. Csak összeszorítom a fogaimat, amíg a hátamat teszi rendbe és várok, hogy végigkenje a sebet. Csíp, az érintéstől fáj is, de tudom, hogy akármennyire is rossz most reggelre ez a krém szépen rendbe fogja hozni a sérüléseket. Pár nyom megmarad majd, ahogy a többi esetén is, de nem túl sok és a felületieket, amik kilátszhatnak a ruha alól úgyis tudom, hogyan kell eltüntetni. Az újabba szavakat hallva szólalok meg először, addig hagyom, hogy morogjon, vagy épp kioktasson, de azért itt már kissé felmegy bennem a pumpa. Megfogom a törölközőt és egyszerűen félre dobom. Szándékosan szembe fordulok vele, egy szál melltartóban. Fekete, de nem csipke, közelebb áll a fürdő ruhához, mint egy szexi fehérneműhöz, hiszen nem divatbemutatóra készültem.
- Jó ég Kyle! Az ember azt gondolná, ha már ennyire nagyra vagy magaddal nem jössz zavarba ennyitől és tudod kezelni, hát akkor... kezeld és légy férfi! - már ennyit hatott a gyógyital, hogy gond nélkül rá tudok förmedni, bár egy pillanatra azért elfintorodom, amikor a túlzott gesztikulációnak hála a szám széle is húzódik, ahol meg van repedve a bőr, de gond nélkül tűröm. Már túl vagyok a zavaron, az éjszakai életben nem teheti meg az ember, hogy visszafogott, hát én sem vagyok az, megtanultam már, hogy ennyi az ég világon semmit nem jelent és nem kell zavarban lennem csak azért, mert fehérneműben vagyok valaki előtt.
- Miért kellene, hogy segíts? Nem kértelek rá, te jöttél be és csak kioktattál eddig. Én sem avatkozom bele az ügyeidbe és te sem az enyémekbe erről volt szó igaz? Akkor ne is tedd! - oh nem, nem vagyok hajlandó semmit sem mondani neki, főleg ha eleve így áll hozzám. Ha nagyon pedzegeti a dolgot, akkor képes leszek rá, és ha ennyire nem bírja a látványt, akkor majd itt előtte fogom átöltözni és fürdeni. A krém vízálló, direkt így lett elkészítve, hogy ne okozzon gondot, ha az ember rendbe akarja tenni magát már akkor, mikor már legalább valamelyest hatott. Talán, ha valamivel kedvesebb, akkor igen mesélek neki, talán egy kevés részletet, na de így... mégis mit gondol?

Enemy or friend?
Kyle Matthews
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Aurora és Kyle szobája 2017-02-04, 08:03

[center]
Kyle & Aurora
Édes a bosszú

Ami azt illeti, elég rossz állapotban van a lány, már azt is kész csodának veheti, hogy idáig eljutott, mindezt pedig anélkül tette, hogy bármerre is összeesett volna. Fogalmam sincs, ki vagy mi okozhatta a testén lévő sérüléseket, abban az egyben viszont biztos vagyok, hogy ha faggatni próbálom, akkor megpróbál valami oltári nagy kamu szöveget beadni. Természetesen, ha egyáltalán válaszolni fog bármire is. Az is esélyes, hogy csak egy mogorva vakkantást kapok tőle és annyiban hagyja a dolgot.
- Igen, ebben állapodtunk meg egészen idáig – felelem, miközben útban vagyok a fürdőszobatükör felé, amelynek a belseje elég sok főzetet rejteget magában. Mivel Aurora nem ad konkrét választ a kérdésemre, miszerint melyiket kellene is levennem innen, jó sokat felmarkolok hát, nem bízom a véletlenre a dolgot. A fiolák koccanva bújnak egymáshoz, abban azonban biztos vagyok, hogy nem fognak összetörni, elvégre az ilyesmiket mindig vastag üvegbe töltik, nehogy bajuk essen. - Ez az egész nem csak a mi dolgunk, ne érts félre, de nem miattad segítek most neked, csakis azért, mert nagy bajba kerülnék, ha bármi bajod is esne. Mindkettőnknek megvannak a maga érdekei, az pedig közös, hogy a szüleink ne jöjjenek rá arra, hogy külön utakat járunk.
Letérdelek a lány mellé, majd ellentmondást nem tűrően nyomok a kezébe egy üvegcsét, amelyben fogalmam sincs, mi van, de nagyon úgy néz ki, hogy inni kell, nem pedig kenni. Akkor pedig csak nem gond, ha lehajtja, nem igaz? Baja nem lesz tőle, így is akad neki már elég.
- Akkor legalább ennyi eszed volt – vonom le a következtetést a lány válaszát hallva. Sok bajt hozna a fejünkre, ha bárki is észrevette volna, hogy éjszakánként csatangol. A tanárok kérdezősködni kezdtek volna, az pedig sohasem jó, ha túl sokan figyelnek ránk egyszerre. Mindenképp el szerettem volna kerülni a feltűnést, ez azonban nem megy, ha szinte mindenki egyszerre liheg a nyakunkban. - Hidd el, legszívesebben én sem itt lennék – sóhajtok egyet, valóban nincs kedvem ahhoz, hogy a lányt dajkálgassam, főleg az nincs ínyemre, hogy a pólóját vesse le előttem, de mivel elég szép külső sérülései vannak, így esélyes, hogy oda is kapott párat, ahol ő nem látja. Lehet, hogy nem túl súlyosak, épp csak pár kisebb karcolás, mivel a ruhája anyaga megvédte a bőrét, de az a biztos, ha megnézzük a dolgot.
- Ami azt illeti, nem lesz máskor – felelem, noha kissé zavarba hoz, amikor elkezdi levetni a felsőjét. Nézzek másfelé? Akkor miként látom el a sebeit? Nem, koncentrálnom kell, nem melleket jöttem be nézni, noha a lány keblei elég szépen útban vannak, szinte állandóan arra téved a pillantásom. Kérjem meg, hogy feküdjön hasra? Ezzel a sérülésekkel? Oké, uralkodnom kell magamon, nem vagyok kíváncsi a testére, csakis a sebei érdekelnek.
- Ezt miért nem tudtad előbb mondani? - kérdem kissé bosszúsan, de azért felállok, majd ismét elindulok a szekrény felé, hogy kivegyem a kenőcsöket, amelyek a lánynak kellenek. Meg is találom az üvegcséket, nem sokat kell keresnem, hiszen amikor az elejét hoztam, akkor szinte teljesen lerámoltam a polc tartalmát, minden fiola a lány körül sorakozott engedelmesen. Visszamegyek hát, majd megszólalok: - Oké, nézzük a hátad!
Ledöbbenek, amikor meglátom a lány bőrét, sokkal súlyosabb ott a helyzet, mint elsőre tűnik, kész csoda tényleg, hogy volt ereje eddig eljönni.
- Ez csípni fog – jegyzem meg, majd minden krémet oda kenek, ahova mondta, hogy kell, de a tekintetem eközben nem hagyja figyelmen kívül azt sem, hogy régebbi sebek is sorakoznak az újak mellett. Mit rejtegethet Aurora? Amikor végzek kiegyenesedek, a fiola tartalma szinte teljesen kiürült, nem spóroltam a kenőcsökkel, semmi értelme sem lett volna. Felállok, majd fogok egy tiszta törölközőt, odadobom a lánynak, majd megszólalok: - Tekerd magad köré, vagy vegyél fel valami ruhát, de ne egy szál melltartóban üldögélj itt nekem – nyilvánvalóan neki is zavaró lehet a dolog, noha ennek semmi jelét sem mutatja. - Most pedig meséld el, mi történt, különben nem tudok segíteni. És azok a régi sérülések... Hol szerezted őket?
Nagy eséllyel nem fog mondani semmit, de meg kell próbálnom, hiszen csak a menyasszonyom, ennyit azért illik tudnom róla.

Aurora Godwin
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Aurora és Kyle szobája 2017-02-03, 11:55

Kyle & Aurora

közös többszörös
Össze kell szednem magamat, eleve nem akartam, hogy Kyle ilyen állapotban lásson, vagy csak akár gyanúba keveredjek. Megbeszéltük, hogy mindketten intézzük a saját dolgunkat és kész, erre most nagyon úgy fest, hogy az egész teljesen felborult a kis ballépésem miatt. Ezek szerint még mindig nem vagyok elég felkészült, ami persze nem tántorít el attól, hogy véghez vigyem, amit akarok, csak még a terep új és ismeretlen ezért jobban át kell gondolnom, hogy mikor és mit teszek, különben csak megint hasonló helyzetbe kerülök.
- Arról volt szó, hogy... a saját ügyeink... a saját ügyeink. - de még ezt is nehezen mondom ki, ami érthető tényleg elég pocsékul festek, még ha tudom is, hogy a főzetek majd rendbe hoznak, no meg, hogy idővel jobban leszek, legkésőbb reggelre, ha jól kialszom magamat. Csak az a gond, hogy így nem értem el, amit akarok, mert a másik fél rosszabbul fest, mint most én és ez nem jó hír, de majd a következő alkalommal jobban felkészülök és akkor nem lesz gond. Idegesít, hogy Kyle ilyen szinten pattog körülöttem, főleg hogy még mérges is rám, mintha neki okoztam volna gondot, pedig nincs így. Nem kötelező itt lennie és főleg nem kötelező segítenie, ezért nem is válaszolok a kérdésre hátha akkor egyszerűen annyiban hagyja a dolgot és teszem azt itt hagy. Pihenek valamennyit, aztán megoldoom szépen én magam.
- Éjszaka van és senki se látott. - nem beszélek most sokat, de miután kiittam a fiolát azért kap egy odaszúrós választ. Nem tetszik, hogy folyamatosan kioktat, főleg úgy nem, hogy nem történt semmi. Igazából nem is várom el, hogy itt legyen, hiszen valahogy én is megoldom, legalábbis azt hiszem. - És nem kértem, hogy segíts. - vágom még rá, amikor a póló levételét emlegeti. Azért ezen a ponton hezitálok, még ha ott is van alatta a fekete melltartó, de ettől még... az ötlet maga nem tetszik túlságosan, hiszen lássuk be, ami miatt ez az egész kialakult, Ryan... csoda, hogy nem szívesen veszem le a pólómat egy szinte vadidegen miatt. Csak azért teszem meg végül, mert amikor megmoccanok érzem, hogy a hátam nagyon nincs rendben és azzal nem fogok tudni túl sok mindent kezdeni egyedül.
- Mondtam, hogy senki se látott és... az én dolgom, hogy mi történt. Elszámoltam magamat, de... máskor nem fordul elő. - közben csak eljutok addig, hogy lehúzom a pólót, bár erőteljesen felszisszenek közben. Igen, jól sejtette akad jó néhány zúzódás a felsőtestemen is, sőt ami rosszabb valamire ráeshettem, mert a gerincemtől talán csak pár centire egy mély horzsolás, szinte már vágás éktelenkedik, csak a fekete anyagon nem látszott olyan vészesen a vér, de így már elég nyilvánvaló, hogy csúnya seb és hogy még csak el sem érném. Viszont, ha Kyle akár kicsit is ért a sérülésekhez jól láthatja, hogy akadnak régebbiek is, olyan nyomok is, amik már évekkel ezelőtt születhettek.
- A szekrényben van, hátul pár kenőcs is, a sárga kell... a nyílt sebekre, a zöld... a zúzódásokra. - nem mondom, hogy eltünteti őket, de kezeli és csak hegek maradnak a végén, a zúzódások pedig el is tűnnek pár nap alatt. Az arcomra van egy különleges krémem, drága és nem könnyű beszerezni, de lényegében teljesen elrejti a sérüléseket. Nem tünteti el őket végleg, idő kell, amíg begyógyulnak, viszont legalább nem fognak látszódni.

Enemy or friend?
Kyle Matthews
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Aurora és Kyle szobája 2017-01-30, 17:05

[center]
Kyle & Aurora
Édes a bosszú

Ijesztő ez az egész helyzet, mármint, hogy nem tudom, mi van a lánnyal az ajtó túloldalán. A kezem már a kilincsen, nem kérdés, hogy be fogok menni előbb vagy utóbb, most azonban habozok valamiért... Mi van, ha csak azért nem hallja a hangom, mert alkalmi süket? Elég dacos személyiség, az is simán meglehet, hogy éppen most vetkőzik meztelenre, én pedig pont rosszkor nyitok be hozzá. Teszem azt, amikor pont a fehérneműit hajígálja le magáról. Hát akarom én ezt látni? Nem. Azonban, apám mérges tekintetére sem vagyok éppenséggel kíváncsi, amikor magában rájön, hogy hagytam meghalni a jegyesemet. Mégis, mi van, ha meztelen? Csak becsukom a szemem, kihátrálok, visszafekszem aludni és megpróbálok nem gondolni erre az egészre.
- Bemegyek! - kiáltom hát el magam némi habozás után, majd belököm az ajtót és körülnézek. Hirtelen semerre sem látom Aurorát, elszökött volna? Nem, az nem lehet, itt nincsenek a szabadba nyíló ablakok, nem mászhatott ki... Mégis, az első bemutatkozása után ez nem túlzottan lehetetlen. Végül mégis megpillantom, nem messze tőlem, az ajtó rejtette el, ő a falnak támaszkodva ült, ziláltan, félholtra zúzva, mintha a szeme is feldagadt volna kissé. A szája konkrétan fel volt repedve, az ajkairól egyenesen az állára csorgott a vér, habár már rég rá volt száradva. Itt-ott foltok tarkították az arcát, noha ezt az ő bőrszínével némileg nehéz volt megállapítani.
- Fenéket vagy jól! - teremtem le a lányt, miután nagy nehezen sikerül kipréselnie magából a szavakat, habár magamban szinte biztosra veszem, hogy ehhez is sok erő kellett. Mérges vagyok, noha nem az zavar, hogy felébresztett, úgy vélem, jelenleg ez a legkisebb problémánk. - Mégis hol a fészkes fenében voltál képes ennyire összekaszaboltatni magad? Teljes mértékben úgy nézel ki, mint akit agyonvertek!
Ezzel mégis miként számolok el apámnak? Komolyan, mi lesz akkor, ha a fülébe jut annak a híre, hogy Aurora összeverette magát, mindezt pedig úgy tette, hogy elvileg folyamatosan egymás nyakában lógunk... Még szerencse, hogy nem ment egyből a Gyengélkedőre, mert az biztos, hogy onnan értesítették volna az anyját, aki pedig szintén írt volna apámnak, aki pedig írt volna nekem. Bonyolult ügy, tele fájdalmas rivallókkal.
- Eddig sem oldottad meg – fújtatok egyet mérgesen, miközben felpattanok, majd pár lépéssel a fürdőszobatükör előtt termek, végül egyetlen mozdulattal nyitom ki azt. Még szerencse, hogy napközben körülnéztem, fel is tűntek a különböző üvegcsék, amelyek mindenféle felirat nélkül árválkodtak a polcokon. Úgy véltem, másnap megkérdem Aurorát arról, hogy mégis minek kell neki ennyi hülyeség, de végül úgy alakult, hogy nem kellett megtennem a dolgot. - Melyik főzet kell?
Kérdőn fordulok a lány felé, akinek még annyi ereje sincs, hogy felálljon, nem hogy elbotorkáljon egészen idáig és levegye magának a fiolákat. Aligha halna bele a sérüléseibe, nem, de az látszott rajta, hogy a végletekig ki van merülve, valami nagyon rosszba nyúlt bele, annyi szent. Találomra lepakolok hát mindent, majd visszamegyek a lányhoz, leguggolok elé, kipattintom az egyik fiola kupakját, majd elé tartom:
- Tessék, ezt idd meg. Utána pedig vedd le a pólód, megnézzük, van-e alatta bármilyen sérülésed. Bár, amilyen állapotban jelenleg vagy, nem hiszem, hogy ne találnánk ott valamit. Úgy állapodtunk meg, hogy nem keltünk semmi feltűnést, esetleg tévedek?
Türelmesen megvárom, amíg Aurora felhajtja a gyógyító italt, miközben kérdő tekintettel méregetem őt. Teljes mértékben lerombolja az eddigi terveinket, nem lesz ez így jó, korántsem szerencsés, hogy magánakciókba kezd, mindezt pedig anélkül, hogy nekem szólna róla. Elhiszem, hogy nem vagyok a szíve csücske, én se kedvelem őt, de ne játsszuk már el, hogy ennyire nem érdekel minket a másik élete... Nem kedvelem, de nem is célom, hogy baja essen, arról már tettem volna ellenkező esetben.
- Most pedig meséld el, mi történt. És ne ellenkezz, mert most igazán nem kellene kavarni a dolgokat...
Akármit is tett a lány, az a kettőnk dolga, főleg akkor, ha ilyen nyíltan szét is vereti magát miatta.
- Ugye, nem látott meg senki sem?

Aurora Godwin
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Aurora és Kyle szobája 2017-01-28, 21:07

Kyle & Aurora

közös többszörös
Kell pár perc és lehetőleg csak pár perc, hogy végre jobban legyek és rendbe tudjam szedni magamat. Addig is pihenek és összeszedem a maradék erőmet. Meg kell keresnem itt a fürdőben elrejtett gyógyfőzeteket és ha minden igaz van néhány bekevert balzsam és kenőcs is, amik hasznosak lehetnek, hiszen sajnos a pálca nem old meg a hiedelemmel ellentétben csak úgy mindent. Van amikor egy kicsit több kell hozzá, hogy az ember jobban legyen, vagy sokkal több, egyelőre még nem tudom, hogy esetemben melyikről van szó.
Fogalmam sincs, hogy mennyi idő telik el, amíg kopogtatást hallok, aztán a nevemet is, vagy előbb a nevemet és utána a kopogtatást? Nem vagyok biztos benne, hogy mi a sorrend, sőt abban sem vagyok teljesen biztos, hogy egyáltalán tényleg hallottam-e bármit is és nem inkább csak kiesett néhány pillanat és a többit már én képzeltem hozzá. Aztán meghallom a következő szót és mire ellenkezni akarnék... hát a kilincs már nyomódik is be, én pedig bármennyire is igyekszem nem tudok megszólalni, csak rekedt suttogás érkezik, amit nem lehet hallani odakintről.
- Jól vagyok, bocs hogy felébresztettelek. - sikerül az egész mondatot összefüggően kimondani, csak épp az a gond, hogy ehhez képest elég pocsék mag a hang, amit sikerül hozzá passzintani, ugyanis még mindig kissé rekedt. Hiába egybefüggő a mondat, attól még érződik a hangomon, hogy nagyon nem így van, cseppet sem vagyok jól és még csak jó állapotban sem.
- Meg tudom oldani. - teszem még hozzá gyorsan, mielőtt egyből elkezdene akadékoskodni, hogy ő nem úgy látja mintha olyan nagyon jól lennék. Hogy bizonyítsam meg is próbálok feltápászkodni a földről és megy is... az első néhány mozdulat, aztán úgy ahogy vagyok visszazuttyanok oda, ahol voltam. A lábaim nem úgy gondolkodnak, ahogyan én, így aztán nem tartanak meg sajnos, hogy ténylegesen fel tudjak állni. Nyekkenek hát egyet és mérgesen fújtatok egyet magam elé. Az egyik leginkább számomra utált dolog, amikor nem vagyok elég erős és ez a mai este nem sikerült túlságosan jól. Valószínűleg azért, mert még nem ismerem a terepet és olyasmibe ártottam bele magamat, amit nem gondoltam át eléggé. Kellemetlen. Meg is látszik rajtam, hogy itt van jól láthatja Kyle, hogy milyen állapotban vagyok. Nem úgy nézek ki, mint aki túl sokat bulizott, főleg mert a ruhám sem mondható divatosnak, vagy hasonlónak. Fekete tetőtől-talpig, felül testhez álló pulcsi, kapucnis, bár már nincs a fejembe húzva. Ami látszik belőlem az az arcom főleg, akadnak ott is zúzódások, és a szám is fel van repedve vagy két helyen, a szemöldököm felszakadt. Kb. úgy nézek ki, mint egy bokszoló, aki most szállt ki a ringből, vagy épp valaki, aki egy durvább varázslópárbajon van túl.

Enemy or friend?
Kyle Matthews
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Aurora és Kyle szobája 2017-01-25, 16:24

[center]
Kyle & Aurora
Édes a bosszú

Nem tudom, mit képzelt Aurora, amikor a kezembe nyomta a szobakulcsot, de ezzel nálam elég szépen elrúgta azt a bizonyos pöttyöst... Én meg ő? Egy szobában? Teljesen elment az esze vagy mi a franckarika baja lett hirtelen? Nem mintha sok magánéletem lett volna a Roxfortban, hiszen elsősorban a feladatomra koncentráltam, de az ég szerelmére, nekem is vannak szükségleteim! Egyszerűen nem vagyok hajlandó más engedélyét kérni arra, hogy lányokat bújtassak ágyba, ez nálam nem így működik... Vagy beszéljünk a feladatomról... Ha elmegyek éjnek-évadján, akkor a lány nagy eséllyel faggatni fog, hogy tulajdonképpen akkor most merre is megyek? Azt mondta ugyan, hogy nem üti bele az orrát a dolgaimba, de mindannyian tudjuk, milyenek a hozzá hasonló csajok, kíváncsiak. Minden érdekli őket, ami nem velük történik, az pedig még jobban, aminek nem kellene. Justice egyelőre a fiókom legalján landol, némileg be kell rendezkednem az új szobában, amint pedig ezt megtettem, jöhet a többi.
- Ez most komoly? - ez a legelső reakcióm, mely természetesen az üres szobának szól, hiszen a lány jelen pillanatban sincs sehol az égvilágon. Nem mintha vörös szőnyeget és hasonló dolgokat vártam volna, de ne kezdje már egyből csavargással a napot! De legalább üzent volna... Meg a berendezés... Nem volt vészes, nem azt mondom, de azért elég csajosra sikeredett. Persze, nem abban a habos-babos értelemben, amire mások gondolnak, hanem amolyan Aurora-csajosra. Valószínűleg minden a lány ízlését tükrözi, ő rendezte be a szobát, nekem még csupán a véleményemet sem kérte ki. Na, de kit izgat? Nem áll szándékomban papás-mamásat játszani vele, a helyzettel azonban mindenképp meg kell békélnem, hiszen jól mondta Roxmortsban: játszanunk kell a szerepünket, hogy a szüleink nyugodtak lehessenek. Mintha érdekelt volna apám lelkiállapota, de komolyan.
Nem kezdtem el kutatni a holmijai között, hiszen nagy eséllyel levédhette valamiféle bűbájjal, emellett pedig nem is érdekeltek a titkai. Minél hamarabb kiköltözök innen, annál jobb, ezért is kértem meg Justicet arra, hogy segítsen ezzel kapcsolatban. Benne volt a dologban, bizonyos Aurora-én információkért cserébe. Semmi különös, csupán a szokásos ki ő – milyen viszonyban vagytok jellegű faggatás, ártatlan morzsácskák. Gondolom sejti, hogy a mélyebb részleteket nem fogom megosztani vele, annyira ostoba nem vagyok, én azonban arra gyanakszom vele kapcsolatban, hogy minden kétséget kizáróan rám fog állítani valakit a besúgói közül. Elvégre, új hús vagyok az iskolában, olyasvalaki, aki elég érdekesnek tűnik ahhoz számára, hogy kiemelt figyelmet élvezhessek a szemében. Aurora pedig igenis érdekelte, hátha olyasmiket tud meg tőle, esetleg rajta keresztül, amit én semmiképp sem osztanék meg vele.
Kora este aludtam el, noha napközben semmi olyasmit nem tettem, ami miatt szükségem lett volna a pihenésre, de nem ellenkeztem. Nem erőltettem magam, hogy fenn maradjak és megvárjam a lányt, akit egyébként reggel sem igazán szándékoztam látni, hiszen nemigen érdekelnek a pitiáner dolgai. Bizonyára jelenleg is jót bulizik valamerre, mi másról lenne szó? Kiélvezi az újdonság varázsát, holnap pedig nyögdécsel a másnaposság terhe alatt. Kellemetlen, de én nem ápolgatom, annyi szent.
Késő este tompa puffanásra ébredtem, melyből egyből levágtam, hogy Aurora tért vissza, nagy eséllyel az alkohol hatására sikeresen neki is ment valaminek. Nem kelek ki az ágyból, igyekszem visszaaludni, amikor pedig a lány mögött becsukódik a fürdőszobaajtó, megkönnyebbülök. Továbbra sem alszom el azonban, hiszen a fürdőből semmiféle jellegzetes zaj sem hallatszik... Nincs vízcsobogás, sem WC-lehúzás, csupán a néma csend. Talán rosszul lett? Küzdök a késztetés ellen, miszerint nem ártana kikelnem az ágyból és megnézni, mi történt vele, de végül győz a nyomás... Apám nem örülne annak, ha a jegyesem úgy halna meg, hogy nem messze tőle aludtam.
- Aurora? - kopogtatok az ajtón, miután odaértem, majd várok a lány válaszára. Fülelek, semmi válasz, semmi neszezés... A jó ég sem tudja, mit csinál benn a lány, most pedig nyissak csak úgy rá? Egy szál alsóban vagyok csupán, na nem mintha szégyenlős lennék vagy valami, de akkor sem vagyunk olyan viszonyban, hogy így állítsak be elé... Ez lesz azonban a legkisebb gondom, ha apám megtudja, hogy hagytam a lányt meghalni. - Bemegyek!
Nem várok egy percet sem, csupán elfordítom a kilincset, majd belököm az ajtót. Áldom is az eget, amiért nem zárta kulcsra.

Aurora Godwin
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Aurora és Kyle szobája 2017-01-22, 19:49

Kyle & Aurora

közös többszörös
Azért is adagoltam neki az utolsó pillanatban az infot, hogy én költözhessek be először és persze úgy rendezhessem el a dolgokat a szobában, ahogyan nekem tetszik és befoglalhassam a szekrényt, fiókokat, ahol nekem jó, no meg főképp elpakolhassam mindazt, amit nem akarom, hogy még véletlenül is meglásson, vagy megtaláljon. Ez sikerül is, így amikor ő megérkezik a szobába a cuccaival valamikor a nap folyamán engem már nem talál ott. Sürgős levél miatt kellett utána néznem valaminek, még csak üzenetet sem hagytam neki, de hát kijelentette, hogy ez az egész mennyire nem fontos és hogy milyen sok fontos teendője van, így minden bizonnyal egyébként sem érdekelné, hogy mikor hol vagy sőt, jó eséllyel csak örült, hogy bepakolhatott egyedül és nem zavartam addig sem a köreit.
Most viszont már késő este van, talán inkább éjjelnek mondhatnánk, amikor nyílik az ajtó. A szoba nem nagy, így a két külön ágy majdnem egymás mellett van, de azért mégis csak van köztük tér, ha már a külön szoba nem volt elintézhető csak úgy. Annyi hely azért nincs itt, hogy mindent megkapjunk, ha pedig sokat pedzegetjük ezt csak a szüleinknek lett volna gond, hogy ilyesmit akarunk. Óvatosan nyitok be az ajtón, a jó ég tudja, hogy így hajnali egy körül alszik-e már, vagy egyáltalán itt van-e, de nem akarok abból balhét, hogy netán felébresztem. Nem vagyok kimondottan jó bőrben, szó szerint több sebből vérzek és akadnak nyomai annak is bőven, hogy nem volt épp a legjobb az estém, ezért egyből a fürdőszoba felé veszem az irányt és csak egy szekrénybe sikerül belerúgnom út közben.
- Csss! - halkan szólok rá inkább csak magamra, de hát új még a hely, így nehéz sötétben beosonni. Még jó, hogy van egy külön fürdő, hogy ott rendbe tudjam szedni magamat. Nagyjából addig tartom magam, amíg beérek, behúzom magam mögött az ajtót, aztán leülök szépen egyszerűen a földre a fal mellett, hiszen itt nincs szék, vagy hasonló és legnagyobb bánatomra még csak egy kád sem, ahol könnyen és kényelmesen lehetne fürdeni. Össze kell szednem magamat első körben és ha az meg van, akkor jöhet a többi. Teszem azt rendbe tenni a külsőmet, megmosakodni és persze varázslattal gyógyítani magamon. A gyengélkedőre azért csak nem mehetek el, akkor kérdezősködnének, hogy mi történt és eszem ágában sincs bárkinek is magyarázkodni. Rendben leszek, csak egy kicsit ki kell fújnom magamat és össze is kell szednem az erőmet, akkor már a pálcámmal mindent helyre teszek majd könnyedén és keresek egy kis gyógyfőzetet is. Van pár saját adag, amit alvás előtt felhajthatok.

Enemy or friend?
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 1215

TémanyitásTárgy: Aurora és Kyle szobája 2017-01-22, 18:30

Aurora és Kyle szobája

Az alagsor egyik eldugottabb folyosóján található meg a szoba, amerre viszonylag kevesen járnak. Hagyományos Roxfortos szoba, remek kis megbűvölt álablakokkal, amelyeken még ki is lehet nézni a kinti tájra, mintha legalábbis valódi ablakok lennének.

A dolgok, amiket elvesztettünk,
visszatalálnak hozzánk, ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Sponsored content
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Aurora és Kyle szobája

Aurora és Kyle szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

+

Similar topics