ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:58-kor
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Kalandmester
Kis kiadó lakás - Page 2 I_vote_lcapKis kiadó lakás - Page 2 I_voting_barKis kiadó lakás - Page 2 I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Kis kiadó lakás - Page 2 I_vote_lcapKis kiadó lakás - Page 2 I_voting_barKis kiadó lakás - Page 2 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Kis kiadó lakás - Page 2 I_vote_lcapKis kiadó lakás - Page 2 I_voting_barKis kiadó lakás - Page 2 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Kis kiadó lakás - Page 2 I_vote_lcapKis kiadó lakás - Page 2 I_voting_barKis kiadó lakás - Page 2 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Kis kiadó lakás - Page 2 I_vote_lcapKis kiadó lakás - Page 2 I_voting_barKis kiadó lakás - Page 2 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Kis kiadó lakás - Page 2 I_vote_lcapKis kiadó lakás - Page 2 I_voting_barKis kiadó lakás - Page 2 I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Kis kiadó lakás - Page 2 I_vote_lcapKis kiadó lakás - Page 2 I_voting_barKis kiadó lakás - Page 2 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Kis kiadó lakás - Page 2 I_vote_lcapKis kiadó lakás - Page 2 I_voting_barKis kiadó lakás - Page 2 I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Kis kiadó lakás - Page 2 I_vote_lcapKis kiadó lakás - Page 2 I_voting_barKis kiadó lakás - Page 2 I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Kis kiadó lakás - Page 2 I_vote_lcapKis kiadó lakás - Page 2 I_voting_barKis kiadó lakás - Page 2 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég

Dwight Jennings


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kis kiadó lakás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Aisling O`Hara
Reveal your secrets
Aisling O`Hara
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás - Page 2 Empty2016-12-16, 20:46


First topic message reminder :


Michael & Aisling


[You must be registered and logged in to see this image.]


*Eszembe sem jutott az a furcsa álom azalatt a pár hónap alatt, míg meghúztuk magunkat a házban. Hallgatólagos megállapodás született kettőnk között Michaellel, hogy nem megyünk egy ideig sehova, nem kutatunk, nem keresgélünk sem a házban új nyom után, sem máshol. Én nem szóltam ő nem firtatta. Berendezkedtünk Gracie nevelésére, még úgy is pici volt ahhoz, hogy bárhova magunkkal vigyük. Bár elejétől kezdve megkedvelt minket, hozzánk kellett szoknia, nekünk meg nem csak ahhoz, hogy egymásért vagyunk Michaellel, hanem ahhoz is, hogy őérte. Mindketten magányosan éltük az életünket, az a pár futó kaland ami az enyémet színesítette, nem nevezhető kapcsolatnak, de most….eleinte kerülgettük egymást, nehogy a másikhoz kelljen szólni, próbáltunk megbékélni azzal a kapoccsal ami összekötött minket, az az éjszaka sorsfordító volt. Másnap már inkább kerestük a másik társaságát, nem volt én és te és ő, hanem _mi_ volt. Michael persze előadta az udvarias és türelmes, teret adó pasit, de sürgősen lebeszéltem arról, hogy külön szobában aludjunk, nem láttam értelmét. Különben is Gracie a legtöbb alvással töltött időben kettőnk között feküdt. Egyedüli szórakozást a szomszédok cukkolása jelentette a számomra, persze Michaelen és Gracien kívül. Ők voltak a békés szórakozás, a lelki feltöltődés, a mogorva szomszédok pedig inkább csiklandozták a jókedvemet. Még mindig utálják az íreket. Egy idő után azonban már nem bírtam tovább, Gracie megnőtt, már egyedül ült és szinte mindent megevett amit mi is, végigaludta az éjszakákat, nyugodt és bájos baba volt, nekem pedig hiányozni kezdett a kaland. Azt hiszem én voltam az aki először megemlítette, hogy most már menni kellene, én vagyok az aki nem tud a fenekén ülni, nem volt meglepő, hogy egyre inkább bezárva éreztem magam. Csak úgy mint az álmomban, bár ott nem játszódott le a jelenet amikor bejelentettem Michaelnek, hogy ha még egy napot abban a besavanyodott faluban kell töltenem, a Szent Mungó zárt osztályán kötök ki, de az ok amiért elindultunk hátrahagyva mindent, ugyanaz volt. Természetesen akkor eszembe is jutott az egész és míg megérkeztünk az általam kijelölt helyre, ott motoszkált a fejemben a gondolat. Michael persze kifogásolta a Zsebpiszok köz gyerekekre való rossz hatását, de megmagyaráztam miért megyünk oda/ide. Először is mert én találtam ki, tehát egy kicsivel több esélyt adtam magunknak, hogy nem teljesedik be az álmom és az a jóslat vagy mifene amiről Michael mesélt benne. Másrészt ott biztosan senki nem fog minket keresni, az apám zsoldosai ugyan eltűntek, de nincs arra garancia, hogy nem fognak keresni ha észreveszik, hogy eltűntünk a faluból. Senki nem gondol majd arra, hogy egy gyerekkel ott szállunk meg, egyébként meg bebiztosítottam magunkat. Mielőtt Londonba értünk volna elaltattam  egy kis varázslat segítségével és egy mágikus rejtő hálóval is beburkoltam. Akárki is látott minket a megérkezésünkkor, az csak kettőnket látott nagy csomagokkal. Graciet bebugyoláltam, mert már hidegre járt az idő, Roxmortsban már biztosan az első hó is leesett. A zsebpiszok közben ismertem valakit, aki ismert valakit, aki ismert valakit….hosszú, volt apró odú ahol megszállhattunk. Ütött kopott, még Michael minimalista házánál is egyszerűbb, főleg külsőleg. Mondhatni romosnak és elhagyatottnak tűnt. Egy festetlen ajtó tele repedésekkel, odabent viszont minden bútor megvolt, kandallóval de egyetlen helyiséggel. Az ajtó előtt megálltam.* -Felhívom a figyelmedet arra, hogy Skócia ehhez képest luxus lakosztály.*Michaelre mosolyogtam azzal a mosollyal amit akkorra tartogattam ha valami vaj van a fülem mögött és jobb sem lesz.*


♫ The other side of love ♫ ϟ Aktuális viselet ϟ Idézet, szöveg, egyéb



[You must be registered and logged in to see this image.]
Just you and me….

Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Michael Screwburry
Reveal your secrets
Michael Screwburry
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás - Page 2 Empty2018-02-04, 17:52



Maureen&Michael

[You must be registered and logged in to see this image.]
► Just you and me  



   
Az események egymást követik, mert a hugom, akivel mindig tökéles volt a kapcsolatom, és a végletekig védtük egymást, mintha ellenem fordulna. Már az is meglepő volt, hogy se szó, se beszéd, lelépett, és még velem sem közölte, hogy miért vonul számüzetésbe, de amikor egy ismerős hangot hallok, s egy Aisling hasonmás lép elő, szeretett hugom pálcát ránt, és úgy kiüti a vöröskét, hogy szó szerint lefagyok. A baba sem esik le, hanem Elaine veszi ölbe, míg én igyekszem rendezni a vonásaimat. Legalább már száraz ruha van rajtam, de pálca nincs, és puszta kézzel varázsolni.. Igen fájdalmas, s kockázatos vállalkozás lenne. Én aki a mágiát oly fontosnak tartom, hogy alig használom, nem fogok szembemenni az elveimmel még ilyenkor sem. Különben is, vagyok annyira higgadt személyiség, hogy ne kezdjek el üvöltözni. Az senkinek nem lenne jó. Csupán összecsukom a számat, és karbafonom a kezemet.
- Elaine, mi ez az egész? Ki ez? – Inkább a hugomnak címzem a mondandómat. Aisling ugyanis sosem említette, hogy lenne egy ikertestvére, így bárki, aki az ő alakját viseli, nos nem sántikálhat éppen pozitív tervekkel az elméjében. A kislány egyenlőre biztonságban van, de ezek után cseppet sem tudom, hogy Elaine mit is akar egyáltalán. Amennyire csak lehet, nyugalmat erőltetek magamra, próbálok kevésbé morózusan nézni, mint általában, de ez tényleg nehéz, hiszen Aisling pontos mása feszít most a hugom oldalán. Varázserő nélkül.. nos nem a legjobbak az esélyeim, főleg, hogy még Gracie is náluk van. Hát pontosan az ilyen helyzetek miatt választottam a remete életmódot. A lábaimnál heverő nő tényleg úgy tűnik, hogy csak alszik, de alaposan kiütötték, most érte sem tehetek semmit.




zene: Heart to heart |TO : Maureen ~  | ©




.
Vissza az elejére Go down
Maureen Frey
Reveal your secrets
Maureen Frey
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás - Page 2 Empty2018-02-01, 20:17



[You must be registered and logged in to see this image.]

A csapat  & Maureen

[You must be registered and logged in to see this image.]

- Jól van Elaine, most! - bár minden bizonnyal egyikük se számít erre, de Elaine máris pálcát ránt és egyenesen Aisling az, akire szegezi, igyekezve vérfarkasi gyorsaságát kihasználni, hogy még véletlenül se akadályozza a támadásban a testvére. Jó eséllyel az is rendesen blokkolja majd, hogy én is előkerülök, a konyhából lépdelek elő, ahol eddig rejtőzködtem és szakasztott mása vagyok a gyerekkel a kezében morcosan ácsorgó Aislingnek, annyit leszámítva, hogy az én arcomon nem látni ilyen morcos kifejezést, inkább aggodalmat, de azt egy jó nagy adagot. A varázslat pedig már el is szökken a vérfarkas pálcájából, aminek hatására Aisling egy pillanat múlva aléltan hull a padlóra. A gyerek követné ugyan, de őt már én állítom meg az esésben, a levegőben tartom, miközben az őt eddig ölelő karok szépen leomlanak róla és a földön koppannak. Szépen összehangolt munkával oldjuk meg, hogy ne legyen komoly baja legalábbis Gracienek.
- Nem halt meg, de... alszik és erre szükség is van, amíg megérted, hogy mi történik. - pillantok Michaelre és most már én is és persze a testvére is szépen leengedjük a pálcáinkat. Az enyém azért a kezemben marad, mert hát sose lehet tudni. Aisling elég szépen magába bolondította már Michaelt. Figyeltem olykor-olykor a kis utazásukat, bár fogalmam sincs, hogy az ikertestvérem ezzel a stílussal mégis hogyan bolondíthatott magában egy férfit, hiszen oly gyakran kiállhatatlan és utálatos, hogy arra szó sincs. Na igen, tény és való, hogy én egészen más stílussal viseltetek mások iránt, nem is hiszem, hogy a nagybátyám bármit is tudott volna kezdeni egy olyan kezelhetetlen személyiséggel, mint Aisling. A gyereket mindenesetre egyelőre még a levegőben tartom, amíg végül Elaine nem lép oda, hogy magához vegye. Még se lenne jó ötlet letenni az ágyra, vagy Michael kezébe adni, főképp mivel egyelőre még nem tudjuk,hogyan fog az egész kialakult helyzetre reagálni.

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Michael Screwburry
Reveal your secrets
Michael Screwburry
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás - Page 2 Empty2017-12-23, 17:57



Aisling&Michael

[You must be registered and logged in to see this image.]
► Just you and me  



 
 
A hidegen csípős szél ellenére mosolyra rándul az ajkam. Aisling igazán bűbájos, ahogyan fapofával mondd hülyeségeket csak hogy mindhármunkban tartsa a lelket. Így a mágiánk híjján igencsak sebezhetőek vagyunk, egyenlőre az erőnket csupán az jelenti, hogy egységet alkotunk, no meg Gracie-t támogatjuk minden lélegzetvételünkkel. Inkább nem is válaszolok arra, amit mondd, hanem lejjebb hordozom a tekintetemet.
- Ha már valakivel bőrig kell áznom, akkor ez a szerencsenapom, hogy éppen veled élhetem át. – Nevetem el magamat, hiszen éppen volt esélyem betekinteni a kebleire, mielőtt még magához ölelgette volna a picit. Na nem mintha eddig nem láttam volna Aisling-ot pőrén, de na, azért így leharcolt külsővel fura módon a minket üldöző balszerencse-sorozat ellenére is moccan bennem valami. Nyilván ez nem az a helyzet, amikor a kislányt le lehet tenni a sárba, de hát az ember vágyai nem mindig a külső körülmények alapján élednek fel. Beljebb lépünk hát Eliana invitálása nyomán, és most az sem zavar, ha netán összetapicskoljuk sárral a padlót.
- A családomról eddig sem nagyon beszéltem. – Felelem kimérten, ez most kicsit úgy hangzott, mintha valami számonkérés lett volna. Aislinggal sok mindent éltünk már át, de egyikünknek sem szokása a múltba révedni, főleg, hogy a karjainkban a jövőt cipeljük. Eliana viszont nem akad fenn ezen, bólint a lánynak, s hamarosan egy ütött-kopott pálcával tér vissza. – Ezt találtam. Egy ősrégi tartalék. Remélem megfelel. – Én már el is húzok addigra, és megnézem, hogy a hugom mit készített ki nekem a fürdőben. Kissé lemosom a lábamat, hogy tisztább legyen, de zuhanyozni most nem fogok, elég, ha áttörlöm magamat, végülis az esővíz nem olyan halálos. Aisling biztosan nem lenne boldog, ha fél órára beállnék a forró tus alá. A kérdést ugyan hallottam, de csak akkor válaszolok, amikor én is visszaértem. A hugomra pillantok, mintha holmi beleegyezést várnék. – Lényegében az. A kislány teliholdkor átváltozni kényszerül. Megharapta egykor egy vérfarkas, és a nemes Screwberry családban ez olyan, ami miatt kitagadták.. – Vonom meg keserűen a vállamat, a szüleim nem nagyon tudnak elfogadni semmit, ami nem tökéletesen felel meg az aranyvérű család eszményének. Elaine csendben méregeti Aisling és Gracie kettősét, mintha a reakcióra várna.




zene: Heart to heart |TO : Aisling ~  | ©




.
Vissza az elejére Go down
Aisling O`Hara
Reveal your secrets
Aisling O`Hara
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás - Page 2 Empty2017-12-17, 09:40



Michael & Aisling


[You must be registered and logged in to see this image.]


*Soha nem érdekelt, hogy milyen akadályokkal kell megküzdenem…amíg egyedül voltam. Nem érdekelt, hogy mi lesz a következmény, nem érdekelt, hogy milyen bajba jutok, tudtam, hogy kievickélek belőle. Így vagy úgy. Ám most a nyakamba szakadt egy nagy adag felelősség is a kislány miatt és ez fárasztott le. Testileg és idegileg is. Egyébként meg itt az ideje, hogy Michael legyen erős, eltökélt és a nyakába vegye a gondjainkat. Felváltva, míg az egyik pihen és feltöltődik, addig a másik viszi a terheket. Ezen a ponton azonban eszembe sem jut az ami egyébként egyértelmű lenne és egyébként sem könyökölnék a felismerésért, inkább a tagadásért. Ez az egész olyan mint egy jól működő házasság. *-Nem hozom a frászt a babára. Egy kukkot sem ért az egészből. Nézd, vigyorog.*Tény és való, ő sokkal jobban viseli ezt az egész hercehurcát mint én, de neki nincs is annyi gondja. Kap enni, alhat békében és melegben – még így is, hogy esik az eső – hiszen magamhoz ölelve melegítem, mással nem kell foglalkoznia. Azért irigykedem kicsit. Mindettől nem alakul ki az egészséges bizalom a ház iránt, sem a lakója iránt, pedig még nem is láttam. Amikor ez sikerül abban sincs köszönet. Hirtelen mehetnékem támad és az sem érdekelne, ha Gracievel magam maradnék, megoldok mindent csak ez ne kelljen elviselnem. Viszont a bűbáj összeköt minket és nincs menekvés, asszisztálhatok a lamúrhoz. Beljebb nyomakodom, de csak Gracie miatt, egyébként egyetlen porcikám sem kívánja ennek a csöpögős romantikának a látványát. Hogyazistenverjemeg! Mire kibontakoznak egymásból én már bent vagyok és alaposan körülnézek. Nem a berendezés érdekel, meg a sok nippnek csúfolt porfogó, hanem a kandalló amiből remélhetőleg meleg árad néhány ropogó fahasáb jóvoltából. Ha Michael be akar mutatni minket egymásnak, ahhoz beljebb kell jönniük, mint egy hadvezér, úgy foglalom el a „várat”. Attól, hogy később kiderül, a nő a húga, nem lesz jobb.* -A húgod?! Nahát, sosem beszéltél róla. *manapság így hívják a szeretőt? *-Nem különben.*A hangulatom még mindig esős mint a kinti idő és kezet sem nyújtok, mivel mindkettő tele van Gracievel. Szándékosan. *-Esetleg egy pálcát?*Teszem hozzá Michael ruhaigényéhez az enyémet. Ha tehetném, most azonnal elhoppanálnék, de félő, hogy Michaelt is vinném magammal. A tény, hogy a valóságban vagyunk már szinte kézzelfogható, ez azonban nem vigasztal. Itt sem könnyebb, főleg, hogy a pálcáinkat valószínűleg a képzeletemben hagytuk, onnan pedig nem tudom hogyan szerezzem vissza. Már próbáltam, próbáltam elképzelni, hogy a kezemben van, hívtam is de nem jött. Patthelyzet, kétszeresen is. *-Van valami családi titok amiért hallgattál róla?*Kérdezem Michaelt a sarkában maradva, megyek vagyis megyünk fel Gracievel mi is az emeletre, miközben a saját dühömmel küzdök. Hogy Eliana Screwberry vagy ki a fene, mit csinál, az teljességgel hidegen hagy. Egyelőre. Meg kell tudnom mindent és ez egy újabb titok, újabb gonddal fűszerezve amit a nyakamba kapok. Viszont nem tudom elhessegetni a gondolataimból azt az apróságot, hogy mindez talán nem véletlen és ha így van, akkor mi lehet a nő jelentősége a mi történetünkben.*


♫ The other side of love ♫ ϟ Aktuális viselet ϟ Idézet, szöveg, egyéb




[You must be registered and logged in to see this image.]
Just you and me….

Vissza az elejére Go down
Michael Screwburry
Reveal your secrets
Michael Screwburry
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás - Page 2 Empty2017-12-10, 20:20



Aisling&Michael

[You must be registered and logged in to see this image.]
► Just you and me  



 
Elhúzom a számat, értem én, hogy Aisling el van ázva, és fáradt is a sok megpróbáltatástól, valahogy szerepet sikerült cserélnünk. Eredetileg ő volt a lendületes, szenvedélyes alkat, én pedig a hallgatag, savanyú lélek. Most pedig én a bizakodó, ő pedig a kétkedő. Ebből is látszik, hogy tökéletesen összeillünk, mert ha az egyikünk kétségbeesik, a másik valahogy ott van, hogy támogassa. Aztán lehet, hogy még véletlenül sem erről van szó, csupán elmélkedek, méghozzá rossz irányba.
- Nem tudom, de jelenleg nincsen más választásunk. És ne hozzuk a frászt a babára. – Gracie most rám bámul, amire ismét mosollyal felelek. A baba szó lassan kezd túlzás lenni, főleg, hogy már kimondta az első szavát. Jó, azért két éves koráig nem fog teljes értékűen beszélni, de már korántsem beszélhetünk újszülöttről. Az a legfontosabb, hogy a picit mielőbb száraz, biztonságos helyen tudjuk. A ház kecsegtetőnek tűnik, de korántsem hiszem hogy ez ismét álom lenne. Nem, vagy mázlink van, vagy állati nagy balszerencsénk. Majd ha közelebb érünk, ki fog derülni. Az ajtó túloldalán azért mégiscsak meglepetés fogad, szinte fel sem tűnik elsőre, hogy Aisling milyen dühös. – Sosem gondoltam volna, hogy a nagy semmi közepén talállak meg. Vagy.. direkt jöttél pont ide? – Kérdezem egészen vidáman, miután nagy nehezen elengedtük egymást. A másik nő szemében még könnycseppek is jelennek meg, remélhetőleg a boldogságtól. – Nem akartam visszamenni, és.. sajnálom, hogy veled sem tarthattam így a kapcsolatot. – Eszembe ötlik, hogy az ír lány nem tudja az igazságot, amit gyorsan helyre kell tennünk. – Aisling O’Hara, bemutatom a hugomat, Eliana Screwberry. És van egy kicsi lány is ott, Gracie. – Egyenlőre még megyek bele a rókás, örökbefogadós sztoriba, előbb le kell nyugodnunk. – Örvendek. – Nyújt kezet most a hugom Aislingnek. – Mindent elmondok, tudsz esetleg valami száraz ruhát adni? – Kérdezem lényegretörően, remélhetőleg Aisling még nem húzott el fúriaként a ház belső szegleteibe. – Hogyne. Menj bátyus az emeletibe, rögtön viszek valamit, addig a hölgynek mutatom az utat. – Int, s várja, hogy Aisling kövesse. A házikó egyébként igen takaros belülről is, nem úgy tűnik, mintha Elianán kívül más is lakná. Rengeteg a porfogónak tűnő dísztárgy, picit talán giccses is, de hát ez a hugom. Amíg ők elvonulnak, addig én fel a lépcsőn. Remélhetőleg az ír lány nem kezd hisztizni, hogy magára hagyom egy idegennel.




zene: Heart to heart |TO : Aisling ~  | ©




.
Vissza az elejére Go down
Aisling O`Hara
Reveal your secrets
Aisling O`Hara
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás - Page 2 Empty2017-12-07, 06:42



Michael & Aisling


[You must be registered and logged in to see this image.]


*Ha nem velem történik mindez hanem mással, el sem hinném, hogy valóság. Csak egy vicc, egy nagyon rossz vicc amit egy kobold, minden bizonnyal Hóborc talált ki. A sírás fojtogat mégis nevetek, kínomban, mert fogalmam sincs mit csináljak. Eddig mindig kitaláltam valamit, mindig volt ötletem de azzal ha rosszul sült el csak magamat sodortam veszélybe, most azonban minden olyan gondolat ami felötlik bennem hamvában holt, hiszen Gracie a karomban csücsül, és vele egészen más az élet. Míg Michaellel tartok a ház felé sem szűnök meg ötletelni, de egészen más irányba kell indulnom a gondolataim között. Gracie velem nevet ami meglep, lévén esik az eső és hideg van, neki is és nekünk is, nem rég léptünk ki a zuhany alól, és alig van rajtunk ruha, mondjuk Michaelnak ez minden bizonnyal tetszene egy egészen más helyzetben. Legalább a kicsi lánynak nincs gondja, és most először nagyon szeretnék a helyében lenni. Szó se róla, nem menekülök el soha az akadályok elől, de talán most értem el ahhoz a ponthoz amikor úgy érzem belefáradtam, amikor szeretném ha valaki más oldaná meg a problémát, ha befejeződne ez az állandó menekülés. Ezért is fakadtam ki a szobában, kapargatta már a torkom egy ideje és az utolsó csepp belecseppent a pohárba. Ennek az eredményét isszuk most, meg az esőt. *-Honnan tudod, hogy az nem egy újabb csapda? Miért bízol benne ennyire?*Vészmadár Aisling! Tapicskolok a lassan sárrá váló földön, és dohogok magamban, hogy legalább a ház ajtaja felett lehetne valamilyen tető, hogy alá beállhassunk, de csak csorog az arcomra és Gracieére a víz. És a meglepetés csak ezután jön. Nem, nem akkor amikor kinyílik az ajtó és megjelenik a nő, bárki lehetne, teljesen mindegy és közömbös, de amikor megszólal és felismeri Michaelt és még a nyakába is ugrik, elszakad a cérna. Megint. *-Nos, ha ez nem a valóság, nagyon szép gondolataid lehettek.*Vetem oda foghegyről és már tolakodom is be az ajtón, hogy Graciet melegben tudhassam. Már nem csak kétségbeesett hanem dühös is vagyok, nem érdekel semmilyen magyarázat, azt majd később. A kislány a fontos. Kell keresnem egy pálcát, csak elboldogulok vele. *-Ne is zavartassátok magatokat.*Beljebb megyek, nem tudom ez valóság vagy csak Michael vágyainak kivetítése, de kell egy pálca. Aztán elhoppanálok.*


♫ The other side of love ♫ ϟ Aktuális viselet ϟ Idézet, szöveg, egyéb




[You must be registered and logged in to see this image.]
Just you and me….

Vissza az elejére Go down
Michael Screwburry
Reveal your secrets
Michael Screwburry
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás - Page 2 Empty2017-12-01, 17:37



Aisling&Michael

[You must be registered and logged in to see this image.]
► Just you and me  



 

Végre valahára azt is elértük, hogy van, ami Aislingot elnémítja. Ez ugyan nem az én érdemem, hanem a helyzeté, hogy hirtelen-felelőtlen kivánsága a semmi közepére repít minket, mindhármunkat, méghozzá pálca, vagy egyéb eszköz nélkül, csupán magunk vagyunk. A bűbáj az egyetlen eszközünk, hiszen pálca nélkül varázsolni ugyan lehetséges, de nagyon is merész vállalkozás. Én még a varázsszereim birtokában is lemondok a mágiahasználatról, hiszen ki tudja, hogy mikor üt vissza. Merlin sárkánynának ereje itt él mindünkben, de jól tudjuk, hogy mi is történt, amikor a legelső igazi varázsló életre hívta azt az ősi erőt, amely segített Uther Pendragonnak átvenni az uralmat. Megalkotta ugyan Camelotot, ám végül utólérte a sorsa. Így szól legalábbis a rege, amelynek tisztelője, s az örökség ápolója vagyok. Merlin bölcs volt, így a legszármazottjaként én sem hozhatok felelőtlen döntéseket. A mostani helyzetet viszont sürgősen meg oldanunk, nem a magunk érdeke miatt, itt van Gracie, aki a jövő reménysége. – Ez a valóság kell, hogy legyen. Az álomképet majd felkeressük, és ott lesz a holmink is. Most azonban arra lesz az utunk.. – Intek, megmosolyogva a kicsi kacaját, akit még a hideg vízsugár sem tud lelombozni. Én is igyekszem erőt mutatni, hogy Aislingba is reményt öntsek, ahogyan kutyagolunk mezitláb a sárban. A nő ugyanis látszólag kínjában nevet, amivel a kicsi lányt is derüre késztette, és ezért nagyon is becsülöm. Tovább nyomulunk a ház felé, elől megyek, hogy ha lenne az épületnek valami védelmi rendszere, az engem támadjon be, ne a lányokat. Ám semmi ilyesmi nem történik, elérjük a házat, s az emeleti fényből kiindulva ébren van a tulaj, talán ő sem tud aludni a vihar miatt. Megragadom a sárgaréz kopogtatót, és három ütemes csapással kopogtatok. Az ajtó felett van némi menedékünk, ahova nem esik be az eső. Pár perc telik el, mire kinyílik az ajtó, és egy fiatal, barna hajú nő áll előttünk. – Eliana..?? – Kerekedik el a szemem, mire a nő egy szó nélkül a nyakamba ugrik. – Michael...!





zene: Heart to heart |TO : Aisling ~  | ©




.
Vissza az elejére Go down
Aisling O`Hara
Reveal your secrets
Aisling O`Hara
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás - Page 2 Empty2017-11-22, 16:25



Michael & Aisling


[You must be registered and logged in to see this image.]


*Az utóbbi napokban nem gondolkodtunk azon, hogy mi legyen velünk. Talán kellett volna. Ha minden nap több lehetőséget is átgondolunk, akkor nem egyszerre zúdul a nyakunkba a tanácstalanság, de Merlinre mondom jó volt pár nap nyugalom, tekintve, hogy még sérült is voltam. Ám a megoldás nem olyan egyszerű ahogy Michael elképzelte, hiába a felejtés varázslat, mindenki fejéből nem törölhetjük ki magunkat és lesznek olyanok akik emlékeztetik a szüleinket arra kik vagyunk és mit akartak velünk. Talán még egy ilyen varázslatot is vissza tudnak fordítani, vagy semlegesíteni. *-Ahogy mondod. *Be kell látnom, hogy a több napos ejtőzésnek következményei vannak és mindezt nem lehet Gracie mellett megbeszélni, óhatatlan, hogy idegesek, feszültek leszünk, az pedig nincs jó hatással rá. A hajfésülésbe menekülök, de nem sokat segít, csak nekem fáj ez is. Kifakadni azonban ugyanúgy jólesik mint eddig pihenni és semmittenni. Mintha egy gát szakadt volna fel bennem, amint a hajkefe a tűzbe kerül, megnyugszom, de nem tart sokáig. Válaszolnék Michaelnek a felvetésére, mondanám, hogy jó ötlet, csak egy bizonyos ponton sántít, hiszen fogalmunk sincs melyik erdőben voltunk amikor Graciere rátaláltunk. Ő maga mondta, hogy nem oda akart hoppanálni, csak úgy repültünk a semmiben és talán már az az utazás is Gracie miatt volt. Az egész elég homályos, ijesztő és bonyolult, most meg még ez is….A kívánságom túl gyorsan teljesül, a menedék eltűnik és mi a semmi közepén találjuk magunkat. Szakad az eső, csak magunk vagyunk a pálcáink és a holmijaink nélkül és azt sem tudom biztosan, hogy ez most a valóság vagy megint csak egy álom, esetleg a menedék változott át és mi ott vagyunk ahol eddig is voltunk. Egyedül Gracie védelme válik fontossá, őt ölelem, hogy valamennyire megvédjem az esőtől, de még a törölköző sincs nálam. Eddig nem sokat gondolkodtunk azon mi az ami Graciehez köt minket, de Michael szavai…noha nem lehet igaza, hiszen nem adtuk a szavunkat, hogy megvédjük Graciet, az egész bűbáj minket zárt bilincsbe…mégis elgondolkodtat. A meglepődéstől kerek szemekkel nézek rá, elmém fogaskerekei beindulnak, de gondolkodásra most nincs idő, sürgősen fedél kell a fejünk fölé. Én észre sem veszem azt amit Michael igen, csak akkor indulok el a ház felé amikor ő megmozdul, de a lépteim nem olyan gyorsak. Félek, Graciet féltem. Nem lehetünk biztosak abban, hogy az a ház a következő menedék. Persze az eskü…ha azt vesszük, akkor az eskü segíteni fog, pontosabban a bűbáj ami Graciehez köt minket. *-Magunkat is meg kellene mentenünk. Itt vagyunk a semmi közepén, pálca nélkül, fedél nélkül, élelem nélkül egy gyerekkel, szakad az eső, egy bűbáj foglyai vagyunk és fogalmunk sincs, hogy ez most a valóság vagy csak egy újabb kivetített álomkép. *Vajon ez a hely ott van annak a közelében ahol rátaláltunk Graciere? Vagy egészen máshol? Ha nálam lenne a pálcám nem vacillálnék, belépnék a házba és megküzdenék mindennel ami ott van ha ránk támad. De így semmi esélyünk. Legalább egy tőröm lenne, vagy Michael kardja. Persze neki csak gatyája van, noha abban is igen tekintélyes fegyvert hord, kétlem, hogy hatásos lenne varázslók ellen. Kínomban elnevetem magam ezen a gondolaton, Gracie az eső ellenére velem kacag, talán ő még élvezi, amíg el nem kezd fázni. Még szorosabban magamhoz ölelem, hogy a testemmel melegítsem. Annak a háznak az ablaka hívogató, meleget sejtek az ajtó mögött, de veszélyt is. Vagy csupán az elmúlt napokon történtek tettek paranoiássá.*




♫ The other side of love ♫ ϟ Aktuális viselet ϟ Idézet, szöveg, egyéb




[You must be registered and logged in to see this image.]
Just you and me….

Vissza az elejére Go down
Michael Screwburry
Reveal your secrets
Michael Screwburry
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás - Page 2 Empty2017-11-16, 13:21



Aisling&Michael

[You must be registered and logged in to see this image.]
► Just you and me  



 A nyelvnyújtogatásra flegma félmosoly a válasz, volt idő, amikor még ezzel fel tudott idegesíteni, már tudom, hogy holmi szeretetből szekál. Amit másnál hátrányként érzékelnék, az Aislingnál maga a tűz, ami nélkül aligha tudnék meglenni. Nem megszokott, nem unalmas, még véletlenül sem. Ha elmaradnának az ilyen odaszurkálások, minden bizonnyal felháborodva követelném vissza őket. Ám az ír lány nem olyan, akit egy kis együttélés meg tud változtatni, zsigerből provokál, én pedig azzal húzhatom legjobban az agyát, hogy megmaradok a maga öreges, remeteszerű rigolyáinál, s nem hagyom kizökkenti magamat. Gyorsan átmosom magam, s immár szárazon lépdelek melléjük, miután egy rövidebb pizsamát húztam. Nem félek attól, hogy megfázok, de jobb szellősen hagyni a végtagokat.
- Ezért is javasoltam, hogy töröljük ki magunkat végleg. Ámbár akkor is találkozhatunk olyanokkal, akik ismerik a szüleinket. Egyenlőre minden zsákutcának tűnik. – Nem vagyok elkeresedve, de hogy nem könnyű, vagy egyszerű a helyzetünk, az már holt biztos. Aisling szegény vadul fésüli a haját, na nem mintha az megoldást jelentene bármire is, inkább csupán pótcselekvés. Próbáljuk nem a frászt hozni a kicsire, hiszen átragadhat rá a hangulatunk, és utána nem tudjuk megértetni vele, hogy nincsen semmi baj. Ezért mosolygok rendületlenül a nőre is, hogy a pici lány még véletlenül se lásson savanyú fejet tőlünk. – Talán a kettő összefügg. Még nem tudom hogy hogyan de talán igazad van. Gracie a kulcsa mindennek. Ez persze csak feltevés. A legjobb az lenne, ha valamikor visszemennénk abba az erdőbe, és megpróbálnánk feltérképezni a múltat, mi is történhetett az anyával.  – Moccanok, amikor Aisling elereszti a gyeplőt, és a tűzbe hajítja a hajkefét, kifakadása után a nagy semmi közepén találjuk magunkat, nyomban bőrig ázva. Na így lehet a legkönnyebben megfázni. – Hogyazajó.. – Nem Aislingot vádolom, az indulataink ellen nem lehet semmit sem tenni. Én is a kialakult helyzet miatt vagyok bosszús. A varázsszereim nélkül nem érek semmit, ráadásul azt sem tudom, hogy hol vagyunk. Hagyom, hogy a nő felkapja a kicsit, majd közelebb lépek hozzájuk. Aisling csuklójára fonom a kezemet, Gracie feje búbjához nyomva az államat a következőt suttogom. – A megszeghetetlen eskü nevében.. Minden erőnkkel a megóvásán vagyunk, a mágiát hívjuk életre, hogy be tudjuk tartani a szavunkat. – S lám, a közelben világosság gyúl. Valamilyen épületben ébredt fel valaki a vihar hatására. Megvonom a vállamat, nem nagyon van választásunk, csak arrafelé.



zene: Heart to heart |TO : Aisling ~  | ©




.
Vissza az elejére Go down
Aisling O`Hara
Reveal your secrets
Aisling O`Hara
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás - Page 2 Empty2017-11-10, 16:44



Michael & Aisling


[You must be registered and logged in to see this image.]


*Hálás vagyok amiért nem firtatja a hazugságomat. Ismerjük már egymást annyira, hogy tudjuk, mikor hazudik a másik, egyébként pont emiatt nincs értelme, de jót tesz a léleknek ha önmaga előtt letagad valamit az ember, amivel nem akar szembe nézni. Egyelőre. Ez meg amúgy sem nagy hazugság, senkinek nem ártok vele. *-Igen, tudom. Csak emlékeztettelek.*Nem tudom eldönteni, hogy jó vagy rossz emlék mindaz ami Skóciában történt Michael házában, abban a kicsiny faluban ami Merlin háta mögött van két kőhajításnyira. Az elején utáltuk egymást, vitáztunk, soha nem értettünk egyet…mégis sok értelme volt annak a kényszerű együttlétnek. De ettől még képes vagyok megint bosszantani, ha ugyan a meglehetősen tömör és velős válaszára kapott nyelvnyújtás bosszantja. Michael viselkedése néha még zavarba hoz, mint ez a mostani is. Én nem emlékszem arra, hogy együtt fürödtem volna az apámmal. Talán a skótok másképp csinálják. Míg ő fürdik, addig rendbe rakom Graciet és magam is felöltözöm. Farkas éhes vagyok, de majd együtt eszünk, remélhetőleg úgy, hogy nem kerül szóba sem az álomház, sem az innen való kikerülés miértje és hogyanja. Graciet a járókába teszem, odahúzom a kandalló közelébe és ott ülök le az öblös fotelba, hogy a megszárított hajamat alaposan kifésüljem. Ez sem egyszerű, tekintve, hogy minden egyes mozdulat azzal jár, hogy a hátamon a seb húzódik. Olyan érzés mintha szakadna tovább, érzem ahogy az izmok és a bőr recsegnek. Mosolyogva figyelem ahogy a kis lány próbál felállni, nyögdécsel nagy igyekezetében, még a pici nyelvét is kidugja az ajkai között, a feje vörösödik. Mint egy mérges törpe. Michael hangjára felkapom a fejem, már kezdem elfelejteni azt hol vagyunk, de ő mindig eszembe juttatja. Halvány ingerültség felhője suhan át az arcomon, nem rá haragszom hanem a helyzetünkre. *-Nem menekülhetünk örökké, de nem is maradhatunk itt örökké. Nem akarok a saját magunk foglya lenni. *Ahogy előtérbe kerül mindez, vadabbul fésülöm a hajam, mintha az segítene.* -Kiutat kell találnunk. És hogyan gondoltad azt a felejtés varázslatot? Ahhoz a közelükbe kell mennünk. Egy Exmemoriem? Kereshetnénk egy hasonló kis falut Angliában, mint amilyen a tiéd. Aztán Gracie ügyét is elő kell vennünk, meg kell tudnunk kicsoda és miért kellett ez a kapocs bűbáj ami hozzáköt minket. Oka volt annak, hogy az anyja a halál küszöbén megkockáztatott egy hatalmas energiát követelő bűbájt, és oka volt annak is, hogy az apám szemei felcsillantak amikor tudomást szerzett erről a kapocsról. Mert észrevette, láttam rajta. *És egyre dühösebb leszek amiért ilyen helyzetbe kerültem, de hát nem én akartam kalandot? Francokat!* -Elegem van! El akarok innen menni Michael!*Egyre jobban felhergeltem magam, a végén felpattanok és dühömben a tűzbe dobom a hajkefét. Abban a pillanatban elered az eső, dörögni kezd az ég és villámlik, körülöttünk sötétség, csupán a villámok fénye világítja meg a teret olykor. A ház eltűnt, és minden ami benne volt. A pusztaságban vagyunk, megint szakadó esőben, Gracie két lábon áll ahogy egy pillanattal ezelőtt sikerült neki felállni, két kis keze azonban a levegőt markolja, hiszen a járóka is eltűnt. Végül elveszti az egyensúlyát és pelenkás fenekére tottyan. *-Nem…nem ilyen gyorsan gondoltam….Michael?!*Fordulok meg és tekintetemmel őt keresem. Pillanatok alatt elázok, Graciehez sietek és felveszem, hacsak Michael nem volt gyorsabb, de az esőtől így sem tudjuk megvédeni. A pálcáink is a házban voltak.*


♫ The other side of love ♫ ϟ Aktuális viselet ϟ Idézet, szöveg, egyéb




[You must be registered and logged in to see this image.]
Just you and me….

Vissza az elejére Go down
Michael Screwburry
Reveal your secrets
Michael Screwburry
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás - Page 2 Empty2017-11-04, 14:30



Aisling&Michael

[You must be registered and logged in to see this image.]
► Just you and me  



 
 
Bosszúsnak tetetett sóhajjal rántom meg a vállamat, sosem áll nem, nem hagyja, hogy csupán én évődjek vele, udvaroljam körbe a magam ostobán nyakas módján, visszakötözködik, és éppen ettől olyan édes. Már nem azért marjuk egymást, hogy elüldözzük a másikat. Éppen a fordítottja. Hogy fenntartsuk az izgalmat, és itt pozitív izgalomra kell gondolni. Van elég bajunk éppen elég, ezért amikor van egy kis nyugalmunk, akkor egymás agyát húzzuk, flörtölünk, ismerkedünk, mintha még semmi nem lenne köztünk. Holott van egy közös gyerekünk, együtt vándorlunk, sőt, most éppen együtt is lakunk. Mégis, eredetileg egymásnak szántak minket, és ettől berzenkedve alaposan taszítottuk a másikat, ezért nem csoda, hogy ha most valóban fel kell fedezni kettőnkben azt, ami miatt mégiscsak öszeillenénk. S nem is tudok rá haragudni, csupán dohogós félmosollyal legyintek, ahogyan átadom a picit, és rajtuk felejtem a tekintetemet. Nyilvánvaló, hogy a nő hazudik, a kenőcs nem purgálja ki csak úgy belőle az átkot, kell még egy-két nap, hogy csillapodjon a húzódás, ahogyan a seb teljesen felszívódik. – Nem ez az elsődleges. Összepakoltam volna. – Tudhatja rólam, hogy mennyire preciz vagyok, a faluban, ahol a házam állt, teljesen puritán volt a berendezés, minden a helyén, sehol egy koszfolt, pókháló, vagy ledobott ruha. Csak itt hármasban, a fürdőben hanyagolom azt, hogy mindent élére hajtogassak, az intimitás sokkal fontosabb. – Hülyeség. – Zárom el a kérdést, ebből nem csinálok vitát. Egy gyermek pont hogy nem kell, hogy zavartassa magát a családon belüli pucérkodás kapcsán, főleg, hogy már fürödtem is vele együtt. Aisling még mindig zavarba tud jönni, hogy ennyire össze vagyok nőve a kicsivel, és hogy most már őt is maminak szólította a lányka. Pár perc alatt gyorsan letusolok, de azért nem nevezhető cicamosdásnak, nem csak a lényeges területeket érintem, még egy villám hajmosás is belefér, hogy aztán enyhén száradó testtel, szárazra dörzsölt katonás hajjal, immár egy tiszta boxerben, és pólóban induljak el utánuk. – Ha készen vagytok, nekiláthatnánk a hely mélyebb feltérkezésének. A claymore-om nem elegendő fegyver, de itt az álomotthonban találhatunk valami hathatósat, amivel szembe szállhatunk a szüleinkkel. Nem akarok egy életen át menekülni. Én azzal is kiegyeznék, ha valami erős felejtésvarázzsal kitörölnénk magunkat az emlékeikből. – Vonom meg a vállamat az ajtófélfának támaszkodva, miután beértem őket. Engem aztán nem érdekes a Screwburry hagyaték, a név nem minden.





zene: Heart to heart |TO : Aisling ~  | ©




.
Vissza az elejére Go down
Aisling O`Hara
Reveal your secrets
Aisling O`Hara
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás - Page 2 Empty2017-10-30, 17:51



Michael & Aisling


[You must be registered and logged in to see this image.]


*Ott lebeg kettőnk között, hogy hamarosan vége a szép napoknak, noha mindegyik fájdalommal telt, szépek voltak. Nem vettünk tudomást arról mi várhat ránk, javarészt nem is voltunk képesek elképzelni, a jövő homályba burkolta magát. Elidőztünk egymás szeretésében, Gracie szeretésében és ő igyekezett megédesíteni minden percet, mégis ha ránéztem folyton az járt a fejemben, hogy ő mindennek a kulcsa. Az apám törekvései, hogy Michaellel összekössük az életünket, már apróság volt, egy csepp a pohárban és nem az utolsó. Éjszakánként, amikor aludtam nem tudtam elűzni a sötét képeket, az apám arca tolakodott az enyémbe, láttam, emlékeztem arra a pillantásra amit Graciere vetett és láttam ahogy szikrák gyúlnak az íriszek mélyén. Tudtam, hogy tudja, érezte a hármunk közötti mágikus kapcsot és lehetőséget látott benne. Talán többet tud mint mi, de sosem fogom megkérdezni tőle. Michael hangja tovább szőtte még egy kicsit a kellemes hangulatot, mosoly csalt az arcomra, ahogy Gracie nevetése is.* -Ha tőled akarom megkérdezni, nem magáztalak volna.*Mutattam rá egy évődő mosollyal a nyelvtani különbözőségre, de hálás voltam azért, hogy jobb kedvre akar deríteni. Pedig a vég már nincs olyan messze. Gracie hangja….ó, a fenébe. Michaelre néztem, arra az önelégült arcára és elhúztam a számat, noha a lelkem mélyén igenis jólesett, hogy Gracie maminak szólít. Akkor sikerült valamit jól csinálnom az életemben. Megjátszott morgással veszem át a kislányt és fordulok Michael után, törékeny kis karok ölelik át a nyakam és én elolvadok. Még egy kis jó a rossz előtt. *-Már nem.*De, még fáj, de ha letagadom akkor nem jut eszembe. A pálcámért nyúlok ami mindig a kezem ügyében van és Michael ledobott ruháit szedetem össze úgy, hogy mire az ablak alatti székre kerülnek már össze is vannak hajtva.* -Rendetlen vagy. Ezt tanítod a gyereknek? *Ha felém fordul nyelvet öltök rá, én meg ezt tanítom a gyereknek, aki – én ugyan nem látom – engem utánoz bár sokkal kifinomultabban és esetlenebbül. Végül egy törölközőt lebegtetek Michael fejére és turbánosra tekerem, Gracie meg csak nézi őt kerek szemekkel. *-Mi lenne ha nem mutogatnád magad Gracie előtt pucéron? Nem tesz jót az ártatlan lelkének. *S fordulok is el vele, bár a kislány a vállam felett éppen Michaelt nézi még mindig. Elindulok kifelé a fürdőből, hogy a szobában felöltözzek és ellássam Graciet, de nem halogathatom tovább az elkerülhetetlent. Napok kérdése és el kell hagynunk ezt a helyet, különben félő, hogy itt ragadunk. *


♫ The other side of love ♫ ϟ Aktuális viselet ϟ Idézet, szöveg, egyéb



[You must be registered and logged in to see this image.]
Just you and me….

Vissza az elejére Go down
Michael Screwburry
Reveal your secrets
Michael Screwburry
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás - Page 2 Empty2017-10-25, 19:01



Aisling&Michael

[You must be registered and logged in to see this image.]
► Just you and me  



 
Aisling erősebb, mint én, mint ahogyan a nők úgy nagy általánosságban erősebbek, mint mi férfiak. Beszélhetünk itt a fizikumról, ám a mágia világában ez mit sem számít. Az akaraterő, a lélek előbbrevaló. Én gyakorta merülök bele az önsajnálat mocsarába, elfogadom, hogy hiába is néztem szembe már a jövővel, bárhogyan is küzdöttem ellene, rajtavesztek majd. Ám ebből az apátiából Aisling húzott ki, és csak másodlagosan Gracie. A kislány gondozása persze motiváló, és igazi életcélt ad, ám amiért igazán érdemes küzdeni, az csak egy nő lehet. Csak a nő az aki megbolondítja az embert, esetünkben a makacs, nyakas skótot, aki a világgal is szembeszállna, hogy ha a szeretett, ám olykor pofozást provokáló nőt megvédje mindentől. És Aisling ilyen.. sodró lelkületű, szeszélyes, de olyan teremtés, akit ha megszeret a férfiember, akkor már nem is tudja kitörölni a lelkéből. Na nem mintha akarnám. Várunk kissé, amíg az ajtó jobban feltárul, a gőz pedig kiáramlik rajta. S ott van a vörös tündér, aki már nyúl is a kislány után, na nem azért első körben, hogy átvegye, csak egy simításnyi időre. – Mármint rám érted, vagy rá? – Vigyorodom el kajánul, ez rám is érvényes kérdés lehetne. Megpróbálunk most valóban boldogok lenni, úgy flörtölni egymással, mintha csak randiznánk, pedig nagyon is benne vagyunk a sűrűjében. És ekkor... – Mamiiiii! – Az édes kis hangocskát már ismerjük, de igazi szavakat még sosem formált. És lám, mit mond, amivel már jó ideje húzom Aisling agyát. Naugye! Büszkén húzom ki magamat, és nyomom a csöppséget a vöröske karjaiba. Hogy aztán ledobjam én is a ruhámat, jelentsen ez bármit is. Valójában persze én is zuhanyozni fogok, ezúttal a kislánnyal. – Fáj még a hátad? – Kérdezem mindegy mellékesen, mintha nem is átok ütötte seb lenne, csak valami síbaleset.






zene: Heart to heart |TO : Aisling ~  | ©




.
Vissza az elejére Go down
Aisling O`Hara
Reveal your secrets
Aisling O`Hara
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás - Page 2 Empty2017-10-20, 07:20



Michael & Aisling


[You must be registered and logged in to see this image.]


*Az elmúlt pár nap arról szólt, hogy gyógyuljak és én meg is tettem, bár elég nehéz volt. Fájdalmas, de szerencsére ez napról-napra csökkent, ami viszont nem múlt el, csak épp nem gondoltunk rá, az a helyzetünk volt. A hangulat látszólag nyugodt és vidám volt, mert mindketten úgy tettünk mintha valóban ez és ilyen lenne az életünk. Jó volt néhány napig azt érezni, hogy nincs semmi baj, hogy család vagyunk, normális szülők egy varázsvilágban ahol mindig történik valami. Jó volt azt érezni, hogy boldogok vagyunk és csupán az a gondunk, hogy mivel foglaljuk le a minden után egyre nagyobb érdeklődést mutató Gracie-t. Ám tudtam, hogy Michael is csak úgy mint én, szándékosan az elméje hátsó sarkába dugdossa a jövőnkkel kapcsolatos gondolatait, hogy engem megkíméljen. Sokáig nem áltathattuk magunkat azzal, hogy minden szép és jó, de mindketten halogattuk a megváltoztathatatlant. Csak még egy nap, csak még egy, amíg felgyógyulok….*-Hogy?...Ja, kész vagyok.*Sötét gondolataimból Michael hangja rángatott vissza a jelenbe. Nem tehettem úgy többé mintha minden rendben lenne és már éreztem olyan jól magam, hogy félre tegyük az idilli napokat és megoldást keressünk a problémáinkra. Kiléptem a zuhany alól, a meleg víz kellemesen ellazított, de belül, a lelkem mélyén feszült voltam mint egy íjhúr. Az lenyújtott, lusta ébredés illúzióját rángattam elő. Csak még egy kicsit, csak pár percet. Magamra tekertem egy fürdőlepedőt és mosolyogva léptem hozzájuk, kezemet Gracie arcocskájára simítottam és puszit nyomtam az arcára amire gurgulázó nevetést kaptam. Keserű mosolyom jelezte, hogy milyen nagyon szeretnék még ebben a létben maradni.* -Pancsizni szeretne vagy engem?*A jövőnk ott feszült kettőnk között sötéten mint egy viharfelhő, de egyelőre makacsul nem vettünk róla tudomást.*


♫ The other side of love ♫ ϟ Aktuális viselet ϟ Idézet, szöveg, egyéb




[You must be registered and logged in to see this image.]
Just you and me….

Vissza az elejére Go down
Michael Screwburry
Reveal your secrets
Michael Screwburry
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás - Page 2 Empty2017-10-15, 14:47



Aisling&Michael

[You must be registered and logged in to see this image.]
► Just you and me  



 
Három nap telt el. Legalább Aisling háta javulni látszik, most már a többedik ecsetelés után nem olyan kínzó a fájdalom, az átok kezd kiszállni a bőréből, a húsából. Fel sem merült, hogy külön aludjunk, a pihenést nem úgy gondolom nála elérni, hogy magára hagyom. Az összebújás megmaradt egyenlőre a gyengéd, cirógató érintések szintjén, hiszen egy erősebb összehúzódás azért még kellemetlenül érintené, de most nem is az a fontos, hogy a test örömeinek hódoljunk. Ahova menekültünk, valódi fészek, amit nekünk, mint leendő kis családnak ki kell használnunk. Amikor éppen nem azt tervezgetjük, hogy hogyan tovább, akkor a pici lány gyögyögését hallgatjuk, a talált haszontalan kacatokból igyekeztem összeütni holmi rögtönzött játékot, bár úgy találom, hogy a legjobb szórakoztató eszköz maga a szülő tud lenni. A meséket úgy adom elő, hogy elváltoztatom a hangomat, pedig jelenleg még a kicsike úgysem a szavak jelentését, hanem a hanghordozást fogja fel. Aztán meg ki tudja, amilyen okos, minden perccel többet tapasztal a világból, és nekünk egyetlen dolgunk az kell, hogy legyen, hogy boldoggá tegyük a cseperedését. Na és persze a hát, ami elképesztő. Vannak azért korlátai, nyilván élő állatokat nem teremthet, de azon túl csak a fantázia szabhat határt. Na és rá kell hangolódnia a gondolatainkra, lassan változik, órák kellennek, mire meglelünk valamit, amit korábban szerettünk volna. A koraesti órák egyiként vállalom a kicsivel kopogatok be Aislinghez, a fürdőbe, láttam már pőrén, de azért mégiscsak résnyire nyitok be, hogy a fa ne szűrje a hangomat, egyenlőre csak be szólok, nem török rá.
- Lassan kész vagy? A csöppség is jönne. – Azért némi várakozás van bennem is, hiszen az ember ilyenkor is akaratlanul is elképzeli a másik nedvességtől csillogó testét. Ám miután Aisling még lábadozik, Gracie pedig éberebb, mint valaha, a puszta látvány is kissé húsbavágó lenne, olyan, amivel most nehéz mit kezdeni. A kislány gyügyögve ütögeti meg az előtte felnyílt félfát.





zene: Heart to heart |TO : Aisling ~  | ©




.
Vissza az elejére Go down
Aisling O`Hara
Reveal your secrets
Aisling O`Hara
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás - Page 2 Empty2017-10-07, 06:56



Michael & Aisling


[You must be registered and logged in to see this image.]


-Ha te tudnád, hogy mennyi évezredes ellentét dőlt el az ágyban, elpirulnál.*Javarészt minden az ágyban dől el, mert minden sikeres férfi mögött egy nő áll és ez nincs másként a varázsvilágunkban sem. A mi ellentéteink is az ágyban dőltek meg sorra, miért lenne ez másként máshol? Most még mosolygok, gyanítom nem sokára egészen más vonásaim kerülnek majd előtérbe, köszönhetően az apámnak. Még nem gondoltam ebbe bele mélyebben, de a felszínen azért ott hagyta nyomát a kérdés; hogyan volt képes? Sosem álltunk olyan hű de jó kapcsolatban egymással, lévén már a születésemkor csalódást okoztam neki azzal, hogy lánynak merészeltem megszületni, de azt soha nem gondoltam róla, hogy ilyen módon ellenem fordul. Soha nem volt jele ennek a sötét oldalának, az érzéketlenségének igen, de a hidegvérű kegyetlenségének nem. Márpedig azt láttam a szemeiben abban a végzetes pillanatban, hogy idegen vagyok a számára, egy olyan idegen aki hátba támadta. A sors iróniája, hogy végül ő támadott hátba, sajnos szó szerint. *-Most azt hiszem még nem tudom milyen vágyaim vannak, egyelőre szeretnék nem érezni fájdalmat. *A lelkemben azonban soha nem fog elmúlni a gyötrő fájdalom amit az apám okozott. Az csak mélyebb lesz, belülről éget majd. Jelenleg nem tudom kitalálni mire gondoljak ahhoz, hogy a ház megváltozzon, hogy előnyünkre változzon, hogy segíthessen. Az apám úgy is megtalál, eddig is sikerült neki, mintha lenne rajtunk egy jel…persze arról már tudnánk. Tudom, bennem van az a nagy adag makacsság amitől az apámnak tartania kellene, de jelenleg nem tudok másra koncentrálni mint Graciere és Michaelre és arra amit a testemben érzek. Viszont ha mindez elmúlik, Merlin szelleme sem menti meg tőlem. Már ott van a megoldás a fejemben, csak ki kell csomagolni. Persze amíg nem sikoltok a fájdalomtól még képes vagyok gondolkodni és meg is teszem, főleg azok után, hogy Michael megmutatja a családi ereklyét. Kérdések és lehetséges válaszok merülnek fel bennem vele kapcsolatban amit hajlamomnál fogva képes vagyok némi humorral köríteni. *-Ti férfiak azt hiszitek, hogy csak a nők titokzatosak, pedig nektek sokkal több titkotok van.*Bólintok a gyógyulásomra mondott alapvető közhelyre, ha eddig nem haltam meg, akkor már nem is fogok, legalábbis a sérülésembe nem, másrészt ami nem öl meg az megerősít. Újabb közhely de igaz. A fájdalom és a jelenlegi tehetetlenségem makaccsá és dühössé tesz ami később fog robbanni. *-Nem tudom Michael, tényleg nem tudom, de most csak ezen tudunk elindulni. Az is lehet, hogy nem nekem kellene az álmaimmal megváltoztatnom a házat hanem neked. Hol van az a gömb?*Hallottam már ilyen gömbökről, a Mágiaügyi Minisztérium rengeteget őriz, bár még nem jártam ott de tudom, sok száz polc, sok tíz emelet magasságban, ezer és ezer ilyen gömböt tart. Titkok és hazugságok. Szeretnék oda beszabadulni egyszer. A gondolat azonban nem fogan meg, Michael keze nyomán a pokol tüze éget. Annyi lélekjelenlétem marad csupán, hogy a sikolyomat a párnába ontsam, hogy Gracie ne ijedjen meg, így is elég hangos vagyok. Könnyek lepik el a szemeimet, teszik nedvessé a párnát, minden gondolatot kiűz belőlem a kín. Néhány pillanatig tart csupán, utána magába ölel a jótékony sötétség és tudatlanság.*


♫ The other side of love ♫ ϟ Aktuális viselet ϟ Idézet, szöveg, egyéb




[You must be registered and logged in to see this image.]
Just you and me….

Vissza az elejére Go down
Michael Screwburry
Reveal your secrets
Michael Screwburry
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás - Page 2 Empty2017-09-27, 07:07



Aisling&Michael

[You must be registered and logged in to see this image.]
► Just you and me  



 
Nem ígérhetem, hogy az alap jellemem megváltozik. Képes vagyok Aisling kedvéért oldottabb lenni, de nálunk otthon a családban állandósult az örökös odamondogatás, ezért aztán a legjobb fegyver az volt, ha az ember faarccal tűr mindent, legfeljebb visszaszól egy frappánsabb riposzt formájában. A skótok már csak olyanok, hogy egymást heccelik leginkább. A szüleim pedig nem voltak kifejezetten érzelgősök, objektív tények alapján hoztak döntéseket, és merőből hiányik belülük az a szenvedély, amely Aislingnak a sajátja. Mellette már képes lehetek arra, hogy leromboljam a saját gátlásaimat, és megnyíljak, de ha arról kérdez, hogy milyen is a sérülése, nem megyek bele a részletezésbe. Ahogy mondtam; túléli. A következő mondatára ellenben már játékosan felvonom a szemöldökömet. – Nocsak! Az ír és a skót évezredes ellentét az ágyban fog eldőlni? – Kérdezek vissza, mintha nagyon komoly lennék, ám az ajkam rángása egyértelműsíti, hogy ha kicsit is jobban lesz, és még Gracie-t is el tudjuk altatni, akkor le tudjuk majd vezetni az Aisling beindulását jelző feszültséget. Ami aztán nekem sem lenne ellenemre, lévén az utóbbi időben a picit leszámítva csak egymás karjaiban tudjuk elengedni magunkat. – Az álmaid, a vágyaid alapján. Átrendezi magát. – Hallottam már ilyesmiről. Egy afféle éteri síkon vagyunk most, az álmok mezsgyéjén, ahova  kettőnk tudata röpített menedékként. Főleg a kis vörösömé, hiszen az ő múltja alapján épült egy a kúria, vagy kastély, bárhogy is nevezzem. Elméje legtitkosabb útvesztőiben kell kiutat találnunk, ám egyúttal fészek is mindez, ahol most biztonságban vagyunk. Nem válaszolok a visszakérdezésre, majd megnézi. Ahogy kibugyolálja a fegyvert, mégicsak bezsebelem az áhitatos pillantást, hogy ezúttal sötét pislogással válaszoljak.
- A végén még titokzatosnak titulálsz, mintha nő lennék. – Azért mégicsak elmosolyodom, igen, a fegyverre mégicsak büszke vagyok, annak ellenére, hogy a származásomhoz köthető, és most a családommal nagyon nem vagyok kibékülve. – Túléled. A fájdalom a gyógyulásról, a regenerációról fog szólni. – Bólintok, nekem is van olyan érzésem, hogy a szüleink túlságosan is akarták volna ezt a házasságot, nem csak a családegyesítés volt a háttérben. Ám a gondolataimat ismét visszarántja a lány, aki felvet egy ötletet. – Egy gömb. Egy kristálygömb. Tudod Merlin Látó volt, és rengeteget foglalkozott a jósmágiával, ezen felül a csillagok együttállásával, bizonyos konstellációkkal. Nos találtunk egy gömböt, de.. nem én foglalkoztam a képességei felkutatásával, így.. Nem tudom, hogy mire jutottak. Ez lehet az O’Hara család elképzelése? Ezt akarják? – Méregetem, miközben leülök mellé az ágyra, hogy elkezdjem felecsetelni a sebszélekre a kenőcsöt, ami valóban forró, égető hatást kelt, ám beteg módon fickósnak érzem magamat a lány nyögdécselésétől. Na igen, túlságosan is másra emlékeztet. Na meg ez a kiszolgáltatott helyzet, nem csoda, hogy kiszárad a szám.





zene: Heart to heart |TO : Aisling ~  | ©




.
Vissza az elejére Go down
Aisling O`Hara
Reveal your secrets
Aisling O`Hara
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás - Page 2 Empty2017-09-15, 17:48



Michael & Aisling


[You must be registered and logged in to see this image.]


-Legközelebb légy oly szíves.*Persze nem litániát várok a hátam állapotáról, elég annyi is, hogy ronda de rendbe jön, vagy némi riadalmat látnék az arcán, hogy lássam aggódik, de Michael arca rezzenéstelen, eltekintve az amúgy szándékos pofavágásoktól. *-Azzal nem fogsz az agyamra menni. Inkább beindulok tőle.*Tény és való, Michaelról nem feltételezném, hogy akár poénból felvenne egy az általam leírt ruhadarabot, de elképzelem hogyan nézhet ki benne és eléggé nyálcsorgató. Mindezzel csak addig fogok tudni eljátszani gondolatban, míg kezelésbe nem veszi a hátamat. Így, hogy szinte alig mozdulok csak tompán fáj és érzem, hogy ég a bőröm és a húsom, kellemetlen de nem az a fajta ordítozós fájdalom. Gracie is enyhít rajta, hiszen a figyelmem jobbára rá fókuszál és nem érek rá arra, hogy szenvedjek. A házról Michaelnek is van elmélete, olyan is amit nem vettem eddig észre és meglepődve nézek rá.* -Alakul? Hol, hogyan? *Bevonzani? Mit? Egy próbát persze megér, de egyelőre nincs ötletem és később is csak akkor lesz ha a hátam meggyógyul. Egyébként addig felesleges is próbálkozni, maradunk míg útra készen nem állok. A készülő főzet illata sokkal jobb mint a kinézete, bele is szippantok a felszálló gőzbe, hagyom, hogy eltelítsen és ellazítson, noha nem biztos, hogy valóban van ilyen hatása, elég ha én érzem. Gracie tüsszent és kacag, utóbbit akkor mikor az első ijedtségen túl van. Még soha nem tüsszentett eddig és ez meglepte őt, de mivel sem Michael arcán sem az enyémen nem lát ijedtséget, ő sem foglalkozik többet rossz dolgokkal. Egy kicsit irigylem, hogy nincs tisztában a gondjainkkal, hogy mindent megoldunk helyette, szeretnék én is így lenni most, de bárhogy is vagyunk ezzel a házzal, ez a kívánságom nem teljesül. Nem csak a ház változik folyamatosan, ahogy Michael mondta hanem ő is, bár nála tovább tart. A régi, mogorva skótot viszont sikerült egy időre száműznöm belőle, bár tetszik az új kiadás, a régi is hiányzik. Na persze erre biztosan azt mondaná, hogy a nőknek soha nem jó semmi úgy ahogy van és mennyire igaza lenne. *-A talárodat? Mit rejtegetsz benne?*Leteszem Graciet a rögtönzött ágyikójába és Michael talárjához indulok, az újabb mozdulatok miatt feszülni kezd az egész hátam és egy pillanatra meg kell álljak, hogy levegőt vegyek. A fájdalom újult erővel tör rám és letaglóz, de semmi pénzért nem hagynám ki Michael titkát, ami….*-Nahát! Amikor azt hiszem mindent tudok rólad, újabb meglepetéssel állsz elő. Nem csak a botod nagy.* Alig bírom megemelni, nem is próbálkozom vele sokáig, csak úgy fordítom, hogy láthassam a míves gravírozást a monogramjával. *-Sírni? Uhhh…ez most beszédesebb volt a „túléled”-nél. Az a sebemre vonatkozott csak, vagy esélyem van a kezelés túlélésére is? Egyébként olyan érzésem van, hogy valami más is van a háttérben az apám viselkedése mögött. Miért olyan nagy baj az, ha a házasságunkkal kevesebb hatalma lesz? Szerez máshonnan. *A kardra nézve viszont eszembe jut valami más és az bizony nem kis dolog.* -Michael! Te Merlin után kutatsz. Pontosan mi után vele kapcsolatban? Van esetleg a családod tulajdonában valami amiről nem tudjátok, hogy milyen értéket képvisel?*Az is lehet, hogy apám viszont tudja és azt akarja megszerezni.* -Amint túlélem a kezelésedet, keresgélni kezdünk. Na, most már jó lesz? Szeretnénk könnyek között szenvedni.*Nem, nem szeretnék, de jó lenne minél előbb túllenni rajta. Leteszem a kardot és hasra fekszem az ágyon, fejemet a karjaimra fektetem, ujjaimmal a takaróba markolok, biztos ami biztos, ha kell még rá is haraphatok az anyagra ami majd tompítja a hangokat. *


♫ The other side of love ♫ ϟ Aktuális viselet ϟ Idézet, szöveg, egyéb




[You must be registered and logged in to see this image.]
Just you and me….

Vissza az elejére Go down
Michael Screwburry
Reveal your secrets
Michael Screwburry
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás - Page 2 Empty2017-09-09, 19:11



Aisling&Michael

[You must be registered and logged in to see this image.]
► Just you and me  



 

*Felpillantok, ahogyan hozzámmorog, végre ismét elértük az eredeti stílust, ami meghatározza a kettőnk kapcsolatát, és valahol béke költözik a szívembe. Ez így szép, hiszen már ismerjük a másik igazi lelkivilágát, nem kell bizonyítanunk, így lehetünk akár harapósak is, anélkül hogy elüldöznénk egymást. – Sajnálom, hogy nem részletezem, hogy mennyire pocsékul néz ki. Ha tudnám, hogy litániát kell róla előadnom, akkor rákészülök a magolásra. – Derűs vállvonás közepette igazítok egy tincset rakoncátlan vörös csigái közül, csupán pótcselekvésként, hogy ne simogatás legyen a dologból, az ide illendőbb. Azon viszont megütközöm, hogy miután visszamentem kotyvasztani, nem fogja be a száját, hogy tud akkor is pikáns szövegeket nyomni, amikor azon dolgozom, hogy jobban érezze magát? – Pont rózsaszín? Fodros? A végén még összehozm, csak azért, hogy az agyadra menjek. – Felelem jeges tekintettel, s közben belül mégiscsak jót mulatok, ezt a lányt ki kéne találni, ha nem lenne. Más, bárki más fázósan összekucorodna az ágyon, elhagyva magát, várva a gyógyító kenőcsöt. De nem Aisling. A sírból is kidumálja magát, becsapva a halált. Miközben szúrós-flegma vállvonással visszafordulok a főzethez, olykor körbenézek, mintha szorosan gyűjteném az infomációkat, hogy milyen lehet Aisling lelki menedéke, hátha ezáltal többet tudhatok meg róla. – Nem hiszem. Ez inkább olyan, mint egy álom. Az egész hely folyamatosan alakul. Csak.. keresgélj a házban, próbáld meg bevonzzani. Nem kell ahhoz kimenni a küszöbön át. – A gyógyításhoz szükséges összes alapanyag belekerül lassan, valamit mozsárban őrölök porrá, mást pedig késsel vágok apró darabokra, s a deszkáról seprem a kotyvalékba. A végleges páragőz immár ott lebeg, kellemes ánizs illatot szétoszlatba a szobában, még Gracie is kellemeset prüszköl tőle. Mégsem érdemes kitárni az ablakot, mert a felhő önmagában is kedélyjavító, na nem mintha Aisling kedvét bármi is kettévágná. – Valami ír fruska kiöli belőlem. Ám ha nagyon látni akarod a skótot, nézd csak meg a taláromat, találsz benne valamit. – Vetem oda, ha már ennyire mozgolódik, és nem tudom az ágy közepén tartani, amíg hül a gyógykenőcs a mostani forróból, legalább foglalja le magát. Az említett sötétbarna ruhadarab ott van a közelében a fotelben, ahova dobtam. Ha odaevez az ágyon, még el is éri. Szétnyitván egy egyszerű rövidkardot, egy claymore-t talál benne, amely csak akkor fedi fel magát, ha én úgy akarom. Kétélű pengéjén a monogrammom díszeleg.  Egyébiránt a köpeny a tértágított, elfér benne, mintha csupán valami apró tollpihe lenne. – Hamarosan. Kiöntöm egy ibrikbe, és nekikezdünk a kenetnek. Bár.. jobb lenne, ha Gracie előtte elaludna, nem lenne túl jól neki, ha sírni látna téged. – Miután a kenőcstől szinte üvölteni fog, a sírással enyhítheti. Az más kérdés, hogy én mennyire leszek erős, hogy ezt lássam. – Nos.. nem tudom mennyire kell ezt magyarázni. Nem tetted, amit ő akart, így puszulnod kell. Mindenesetre segíthetek keresgélni, ha akarod.




zene: Heart to heart |TO : Aisling ~  | ©




.
Vissza az elejére Go down
Aisling O`Hara
Reveal your secrets
Aisling O`Hara
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás - Page 2 Empty2017-09-01, 17:58



Michael & Aisling


[You must be registered and logged in to see this image.]


*Nem látom a hátamat de kíváncsi vagyok milyen. Talán kellene egy tükör. Michael nem nyújt felvilágosítást, mintha attól tartana, hogy az igazságtól kiborulok, pedig nem így van. Be kell érnem azzal, hogy gyógyítható.* -Nem vagy túl közlékeny.*Morgom az orrom alatt némi derűvel fűszerezve. A Foltozott Üstben egyikünknek sem jutott volna eszébe ez a mostani kép rólunk. Együtt. Egy gyerekkel. Én félmeztelenül. Oké, voltunk már meztelenebbek is egymás társaságában, de még mennyire, de az, hogy együtt dolgozunk valamin, összetartva, a szüleink ellen. Nos ez felettébb elképzelhetetlen volt. Gracie visszakerül hozzám, a karomba veszem, vele szorítom magamhoz a levett pulóvert. Megnyugtat a jelenléte, az, hogy velünk van és nem egyedül egy másik szobában. A babuci rám mosolyog és én vissza rá. Jó lenne tudni milyen bűbáj köti őt hozzánk és miért. Vajon bárki megfelelt volna aki akkor éppen arra jár, vagy kifejezetten mi voltunk a kiszemeltek, tekintve, hogy Michael nem is oda akart hoppanálni ahova kerültünk. Valami útközben eltérített minket. Ezernyi magyarázat lehet rá, és tudnunk kell, sokkal fontosabb számomra mint az, hogyan bújunk el az apám elől. Gracie valamiért nagyon fontos volt valakinek, olyannyira, hogy 1.: Biztonságba helyezte nálunk. 2.: Valaki más nagyon meg akarta találni. 3.: Gracie anyja penge volt a bűbájokban. Hol van és ki volt az apja? Elgondolkodom ezen, meglep, hogy Michael hangja a közelből jön és csak akkor veszem észre, hogy a szobában állt neki kotyvasztani.* -Ez a látvány akkor lenne kielégítő, ha csak egy rózsaszín, fodros kötény lenne rajtad….sajnálom. Nem tudok felmutatni amerikai rokonokat és barátokat. *Nézem a kékes felhőt és egy gyanú kezdi elfészkelni magát bennem. Michael újabb bizonyítékát adja annak, hogy sokkal több minden rejlik benne mint amennyit eddig mutatott. *-Elég bizarr.*Húzom el a számat, mire Gracie gurgulázva elkezd nevetni. Michael mintha ész nélkül dobálna bele mindent az üstbe, némelyik gazt még fel sem ismerem. *-Hogyan próbáljam ki? Nem tudom….a szükség szobája akkor működik mikor még nem léptél be. Gondolsz valamire amire szükséged van és aszerint jelenik meg. Menjünk ki és…nem tudom mire gondoljak. Mire lenne szükségünk? Egy újabb menedékre? Akkor is csak itt maradunk, egy helyben. *Gondterhelten nézek rá de muszáj nevetnem amikor meglátom az arcát, Gracie is nevet. Most komolyan. Hova tűnt a régi Michael? Nem mintha hiányozna, vagyis egy kicsit. Komoran is szívdöglesztő volt. A mostani Michael viszont egészen más.* -Hé te! Hova rejtetted el Michael Screwburryt a karótnyelt skótot?*Egészen elfelejtettem a fájdalmat, Michael és Gracie elterelte a figyelmemet, ezért amikor meg akarok fordulni, hogy a kislányt letegyem az ágy közepére, a hátamba nyilall a fájdalom. Felszisszenek, de rögtön össze is szorítom a fogaimat, az arcizmaim megfeszülnek, a szemeim könnyekkel telnek meg. Veszek egy mély levegőt, bent tartom majd lassan fújom ki. A bőröm húzódik, ég és ahol már picit behegedt most újra felszakad. A fele sem tréfa, az apám biztosra ment. De vajon miért? *-Ha jobban leszek körül kell néznünk itt. Ha tényleg a tökéletes mása a mi kastélyunknak, akkor kell, hogy legyen itt valami ami magyarázatot ad az pám viselkedésére. Valami ami korábban nem tűnt fel, mert nem tudtam, hogy mit keressek vagy egyáltalán keresnem kell valamit. Mit gondolsz? Mikor lesz kész?*Gyanítom, a gyógyulás még fájdalmasabb lesz, de már szeretnék túllenni rajta és Gracievel foglalkozni, meg azzal, hogy mi a fene folyik körülöttünk.*


♫ The other side of love ♫ ϟ Aktuális viselet ϟ Idézet, szöveg, egyéb




[You must be registered and logged in to see this image.]
Just you and me….

Vissza az elejére Go down
Michael Screwburry
Reveal your secrets
Michael Screwburry
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás - Page 2 Empty2017-08-27, 12:37



Aisling&Michael

[You must be registered and logged in to see this image.]
► Just you and me  



 
Mosollyá szelidítem a nevetést, lényegében sosem lesz olyan, hogy mindketten vidámak vagyunk egyszerre. Ez már csak a belőlünk fakadó különbségből is fakad, a származásunk folytán más mentalitást mondhatunk a magunkénak, és amin most vidám vagyok, azon ő szemforgat. Az lenne az igazán különleges, ha csiszolódnánk is egymás felé. Pedig már megbeszéltük többször is, hogy valamennyit változunk, ám az igazi valónkat nem is tudjuk megtagadni. Én egyetlen villanás alatt értékeltem át korábbi életemet, s jöttem rá, hogy apának kell lennem. Aislingnál ez máshogyan meg, ő bizony fokozatosan érleli magában a gondolatokat, zárkózik fel, és ezzel nincs is semmi baj. Talán ha a csőlátásom, és a szigorú, keretekkel dolgozó szabályrendszerem néha félremegy, ő tud az érzelmi iránytű lenni, amiért valóban kedvelem, de nagyon. Testileg-lelkileg, hiszen még nem csak egy ösztönlény energiabombát látok benne, külsőleg is nagyon a kedvemre van, ahogyan játszik az arcizmaival, ahogyan macskamód bújik, ha éppen olyan kedve van. Nem gondoltam volna, hogy az önkéntes számüzetésből valaha is visszatérek, ám már így kell lennie, akkor Aisling legyen az, akiért új útra léphetek. – A medimágusok kérdeznek ilyet a betegektől. Itt most én tehetnék fel kérdéseket. Túléled. – Zárom le a kérdéskört, teljesen felesleges cimkézni a súlyosságot. Boldogulok vele, és amíg a tudatánál van, addig nem aggódok. – Persze. – Bólintok, és ismét felpattanok, hogy visszamenjek a dobozba bélelt lánykáért. Hamarosan térek is vele vissza, Gracie cseppet sem álmos, teljesen túl van pörögve az enyhén pörgős eseményektől, hanghatásoktól, nyújtogatja az ujjacskáit, és günyögve ismeri fel Aislingot, immár nem is kérdés, hogy mennyire kötödnek egymáshoz. Megeresztek egy mosolyt, miközben átadom őt a derekánál fogva, aztán visszafordulok az üst felé. Csinálhatnám a konyhában is, de bízom benne, hogy az élénk páragőz is jótékony hatással lesz a nőre.
- Kár. – Dobálom bele az őrült növénykeveréket a már bugyogó vízbe, rögtönzött gyógyítalom inkább lesz folyós kenőcs, mintsem felhörpítendő lötty. Igen, át kell vészelni egy fájdalmas éjszakát, hiszen akár ki is égetheti ha majd a sebet, mielőtt nyom nélkül összehúzná, de nem hiszek az ennél enyhébb kezelésben. Aisling erős lány, s át fogom majd ölelni a fájdalmai közepette. – Meglehet. Próbáld ki. – Vetem oda a vállam felett, a keverék elkezd kékes szintetet ölteni, felette pedig világos felhő jelenik meg. Alakul. Hátrakacsintok a kislányra, aki kacagva integet. Indián csíkokokat húzok maszatos ujjaimmal a szemem alá, ettől még inkább beindul a gurgulázás.



zene: Heart to heart |TO : Aisling ~  | ©




.
Vissza az elejére Go down
Aisling O`Hara
Reveal your secrets
Aisling O`Hara
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás - Page 2 Empty2017-08-21, 06:35



Michael & Aisling


[You must be registered and logged in to see this image.]


*Ezen a ponton muszáj, hogy mi irányítsuk az életünket, főleg most, hogy Gracie is velünk van. Az ő biztonsága a legfontosabb. Gondoltam arra is, hazudnék ha azt mondanám nem, hogy megtesszük azt amit a szüleink akarnak, csak Gracie miatt, hogy békén hagyjanak és nyugodtan élhessünk vele. Ám ez nem opció, nem kell, hogy az legyen. Csak megoldás kell, hogy távol tudhassuk a szüleinket. Egy babával nehezebb elbújni, feltűnő, mindenki megjegyzi, nem mehetünk vele akárhová, viszont valahova muszáj. Amíg itt vagyunk nyugtunk van, addig biztosan míg fel nem épülök, lesz időnk gondolkodni hova menjünk és mit csináljunk. Ki kell dolgoznunk egy sajátos védővarázslatot amit nem lehet csak úgy feltörni. Ezért jut eszembe ismét a Graciehez kötő bűbáj. Nem említem még Michaelnek, még félreértené, egyelőre csak magamban agyalok rajta….és ezen a helyen is. Érzem és a lelkem mélyén tudom, hogy csak addig tart amíg ki nem gyógyulok a fizikai átok alól, utána eltűnik ha nem lesz rá szükségünk….és ezen a ponton megint más irányt vesznek a gondolataim, míg Michael nem teszi azt a megjegyzést a vetkőzésről és nem vigyorog hozzá vadul. Tényleg! Mikor lett Michael ennyire más, ennyire szerethető, ennyire…izé? A komorsága már a múlté, ha rossz kedvű is az a minket ért zaklatás miatt van, nem pedig azért mert alapvetően komor. Michael már nem komor, már nem karótnyelt skót. Szemet forgatok a játékára, mikor azt játssza, hogy nem hallott semmit és nem értett semmit, másra most nem futja tőlem, még a nevetés is fáj. Levetkőzöm, hogy jobban megnézhesse a hátamat, nem is figyelem, hogy Graciet a másik szobába viszi, csak amikor feláll és felé fordulok.* -Egy tízes skálán mennyire borzasztó?*Én érzem, de ő látja, jobban fel tudja mérni a helyzetet és neki kell meggyógyítania. Gracire néznék önkéntelenül, de sehol nem látom és ez aggaszt. Tudom, hogy Michael biztonságba helyezte, de egyszerűen nem érzem jól magam ha nincs a közelemben. Talán ez a hely felerősíti a bűbájt, vagy csak én lettem sárkány anyuka. *-Hozzd vissza Graciet ide kérlek. Szeretném ha a közelünkben lenne.*Nézek fel rá mielőtt elindulna kotyvasztani. Azt persze megnézném ahogy az üst fölé hajol gyöngyöző homlokkal és kevergeti a főzetet; biztosan nagyon szexi. Az ötletén elmerengek de a távolság félelemmel tölt el. Most, hogy Gracie is velünk van egészen más a kalandokra gondolni és egészen más jelenti számomra a kalandot.* -Amerika….nagyon messze van. Persze biztosan ez a legjobb megoldás, én viszont maradnék. Talán csak itt tudjuk megtalálni azt ami Graciehez köt minket.*csak kiböktem, persze nem azért foglalkoztat a dolog, hogy megtörjem a bűbájt, sokkal inkább azért, hogy a természetéből és az erejéből fakadóan újat csináljak, valami olyasmit ami megvéd minket a szüleinktől.* -Nincs senki aki ott élne. Nem hiszem, hogy lennének kapcsolataim. *Viszont más eszembe jut. Legjobban elrejteni valamit úgy lehet, ha szem előtt tartjuk, ez mindig is így volt. Minél közelebb vagyunk apámhoz, annál jobban elrejtőzhetünk előle, hiszen ő a távolba tekint. Ez a hely pedig….*-Mi van Michael ha ez a hely úgy működik mint a Roxfort szükség szobája? *Talán már csak a hátának mondom, hiszen az imént elindult hozzávalókat keresni a főzethez, de lehet, hogy ezekkel a szavakkal még visszatartom.*


♫ The other side of love ♫ ϟ Aktuális viselet ϟ Idézet, szöveg, egyéb




[You must be registered and logged in to see this image.]
Just you and me….

Vissza az elejére Go down
Michael Screwburry
Reveal your secrets
Michael Screwburry
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás - Page 2 Empty2017-08-11, 19:48



Aisling&Michael

[You must be registered and logged in to see this image.]
► Just you and me  



 
Ha egy időben Aisling nem is akart hozzám jönni, én pedig elvenni őt, úgy fest, mégiscsak változhat. Tudom, hogy a lány pont hogy nem egy papírtól tenné függővé a jövőbeni életét, és mindig olyan vadócként lázadozik minden rendszer ellen, de igenis látom benne a romantikus csitrit, aki baromira meg lenne lepődve, ha pont őt tartanám feleség alapanyagnak. Mindig oly bájosan kiemeli, hogy ő nem háziasszony, és ez így van jól. Én csupán megtanultam gondoskodni magamról, és logikus, hogy a picit is maximálisan ellátom, ám ettől még nem vagyok automatikus jó férj is egyben. Ezt még nekem is tanulnom kell, hiszen edidg mindketten a saját életünket éltük, most pedig kezdünk igenis családként viselkedni. A makacs természetünk nem a múlté, de már tudjuk, hogy támaszkodhatunk valakire, aki fontosnak tartja életünk minden pillanatát. Elkapom a hálás tekintetet, noha már mindez természetes köztünk, de halovány mosollyal bólintok. Legalább az eszméleténél van, nem nekem kell őt összekaparnom, viszont a gyógyítás rá fog férni. Még szerencse, hogy ezekben otthon vagyok, bár inkább a természetes, lassú kenőcsökben, kötözésekben hiszek, semmint a lórúgásnak megfelelő varázslatokban, bájitalokban. A természet erejét nem lehet siettetni, de most Aislingnál nem lehet az időt vesztegetni.
- Végülis valamit valamiért. – Bólintok, nem esek kétségbe. Amint rendben lesz, akkor ismét mehetünk tovább. Mindketten masszív akarattal vagyunk megáldva, hogy ne omoljunk össze az állandó stresszhelyzetek súlya alatt. Ráadásul itt ez a pici lány, aki állandó vidámságot követel. Nem vagyok ugyan gyakorlott apuka, de tudom, hogy Gracie minden rezdülésünk tükörképe, rá is hat, ami ránk. Így bármi is történjék, az ő kedvéért csakazért is, dacból, felszegett állal kell szembenéznünk az eljövendővel.
- Aha, oké, legyen így. – Adom meg magamat, de mégis a lányon felejtem a tekintemet, ahogyan Aisling lehámozza magáról a felsőjét, és kibuggyan a keble. Pontosan tudom, hogy mit mondott, ám néha tehetek úgy, mint egy kiéhezett hím, végülis ezt veheti bóknak. Így eljátszom, hogy csak pislogok, mint aki álomból ocsódik, s felkapom a fejemet?  - Hogy mi? – Nevetem el végül magamat, hogy csak játszottam, azért ennyire sosem voltam a női nem rabja. Még az övé sem. Mindennek megvan a maga helye, és ideje. Nézegetjük majd egymást, ha jobban lesz.
- Amerikába. Ott átgondolhatjuk, hogy mi legyen. Nincs esetleg olyan rokonod, aki járt már a tengerentúlon? Hátha vannak kapcsolatai.. – Én szinte röghöz kötött britnek vallom magamat, de mintha egyszer Aisling említett volna valakit, akivel levelezik. Vagy levelezett. Hátha az az illető eleve távol él ahhoz, hogy kiindulási alap legyen a meneküléshez. Elrendezem a kislányt a másik szobában, aztán Aisling mögé ülök az ágyra. Az átok csúnyán végigszelte a hátát, szinte égett-gennyes sebet hagyva maga után. Itt nem is megivós bájitalra, hanem a sebre ható közvetlen főzetre lesz szükség. Máris felpattanok, hogy megkeressem a konyhát, üstöt kell találnom. És hozzávalókat!




zene: Heart to heart |TO : Aisling ~  | ©




.
Vissza az elejére Go down
Aisling O`Hara
Reveal your secrets
Aisling O`Hara
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás - Page 2 Empty2017-08-06, 17:34



Michael & Aisling


[You must be registered and logged in to see this image.]


*Hihetetlennek tűnik amit mondok, de mi ketten már régen túl vagyunk azon, hogy kételkedjünk a másikban. Nem volt szándékos, hogy csak most osztottam meg Michaellel mindezt, de talán jobb volt így. Most már nem csak elhiszi amit mondok hanem meg is érti a tetteimet és a korábbi elutasításomat, melyben persze jócskán volt egy adag szabadságvágy is. Mi ketten jól működünk a kezdeti nehézségek ellenére, noha vannak vitáink azokat már felnőttként, kompromisszumok kötésével tudjuk lezárni, az ágyban pedig….mégis meglepődöm azon amit a kapcsolatunkról mond. *-Úgy lesz ahogy mi akarjuk.*Nézek fel rá hálás tekintettel de csak ennyire futja tőlem a jelenlegi állapotom miatt. Most másra nem is vágyom, mint egy ágyra, pihenésre és némi fájdalomcsillapítóra, mindegy milyen formában érkezik. A szobám látványa megnyugtat, csak kell egy kis idő és most érzem azt, hogy a sárkány nem is dönthetett másképp…jobban. Itt biztonságban leszünk míg fel nem épülök és ez a gondolat úgy lángol a tudatomban, hogy Michael kérdésére nem is lehet más a válasz, noha nem rég még tanácstalan voltam a menedék felől.* -Úgy érzem, amint jól leszek és már nem lesz szükségem rá, eltűnik.*Ránézek és némi homlokráncolással mondom ezt, számomra is hihetetlen de az érzés erős, sziklaszilárd. Letesz az ágyra de nem fekszem le, csak ülök a szélén, két kezemmel magam mellett megtámaszkodva és őt nézem, meg Gracie-t. Most is úgy gondolom, hogy Michaelnek jól áll a gyerek a kezében, láttam róla gondoskodni, ahogy titkon gügyög neki meg fintorog ami Gracienek nagyon tetszett. Jó apja lesz a kislánynak, csak magam felől vannak kétségeim. Mégis mire taníthatnám? Hogyan szökjünk el a szüleink elől? Hogyan csavarjuk el a pasik fejét egy perc alatt? Mégis mihez értek én?* -Az ágy alatt van egy ruháskosár, az jó lesz neki ágynak. Ha jól kibéleled az egyik nagypárnával, kényelmes lesz.*Az a mondat a vetkőzésről nem lenne pikáns a megránduló mosolya nélkül, kénytelen vagyok szemet forgatni.* -Javíthatatlan vagy Michael Screwburry.*Ennek ellenére nekiállok, hogy kihámozzam magam a ruháimból, természetesen csak felül, hiszen a derekamig ér a sérülés, nem lejjebb. Nem a szemérmem és nem is Gracie jelenléte, inkább a helyzet miatt tartom magam elé a levetett, szakadt és égett szélű pulcsit s fordulok úgy, hogy még kényelmes legyen de Michael könnyedén hozzá férhessen. Nincs kedvem lefeküdni, inkább körülnézek, hogy lássam van-e különbség a mostani menedékem és a kislánykori között. *-Ha kikerülünk innen…*Szándékosan nem a kiszabadulunk szót használom.* -Van ötleted hova menjünk? Az apám Skóciában is megtalált. Rejtő bűbájra lesz szükségünk és egy biztos helyre.*Hallom ahogy motoszkál Gracievel de nem fordulok arra, türelmesen megvárom míg rám ér. *


♫ The other side of love ♫ ϟ Aktuális viselet ϟ Idézet, szöveg, egyéb




[You must be registered and logged in to see this image.]
Just you and me….

Vissza az elejére Go down
Michael Screwburry
Reveal your secrets
Michael Screwburry
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás - Page 2 Empty2017-08-01, 20:10



Aisling&Michael

[You must be registered and logged in to see this image.]
► Just you and me  



 
Aisling csak egyet nem tud. Mégpedig azt, hogy nem feltétlenül a csípős humora miatt szeretem. Amiatt inkább kedvelem, de társam pont attól lett, hogy esendő, és kész megmutatni az érzelmes oldalát is, tud támaszkodni rám. Ha maga alatt van, attól csak jobban belopja magát a szívembe. Annyi éven át kutattam Merlin hagyatékát, remetelétbe menekültem, és tökéletesen elutasítottam, hogy bárkire is gondolhassak, most pedig itt ez a két drága hölgy, akik körül minden gondolatom forog, s nem is akarom kiverni őket a fejemből. Hümmentve csóválom a fejemet, én aztán sose akarnám így ráerőltetni senkire az akaratomat. A kutatómunkámtól függetlenül tanácsadóként dolgozom, de más belegondolni magamat valaki más életébe, és megint más az ő életét élni. Nem dönthetünk úgy, ahogyan Aisling apja teszi, és lényegében a sajátom is. – Mindezt a házasság révén.. Különös. Nem is akartam megérteni, hogy miért lázadsz ennyire, én sem akartam egy összeboronált, előre elrendelt kapcsolatot. És tudod most sem érzem azt, hogy a családjaink döntése alapján kell élnünk. De már tudom, nem csak Gracie esküje köt minket össze. És talán majd egyszer, ha úgy akarjuk a saját akaratunkból máshogyan is lehet.  – Ez még nem feltétlenül házassági ajánlat, sőt, nem is biztos, hogy az, valahogy nevet is kéne változtatni, hogy végleg eltűnhessünk, ha ez lehetséges. Mindez csupán felvetés, a megrágása ennek a szörnyű pillanatnak, hogy még az életünk sem akadály, ha a szüleink hatalomvágyáról van szó. Bólintok, ahogyan belenyugszik, hogy elvigyem a házig. Olyan édes, ahogyan hozzámbújik, egyáltalán nem kell kapaszkodnia, Gracie meg jól elvan a hátamon is. Beljebb lépünk, követem a nő útmutatását az emberetre indulván. A kislány mindenképpen velünk lesz amíg Aisling lábadozik, úgy vélem, hogy egymáshoz tudnak bújni, erőt tudnak adni a másiknak. – És mit gondolod, meddig tart ki ez az álomkép? Vajon hosszútávú menedéknek bizonyul majd? – Tűnődöm el rajta, és miután belépünk a szobába, körbehordozom a tekintetemet. Megtalálom az ágyat, amely szép nagy, Aislinginek biztosan nagy a helyigénye. Amíg gyógyulgat, addig bőven ellesznek itt a kislánnyal, én meg idecibálok magamnak valami kanapét, vagy ilyesmi. – Leteszem a kicsit, addig próbáld levetni a ruháidat. – Rándul meg az ajkam valami viditó mosolyfélére, hátha neki is egy fokkal jobb kedve lesz. Hiszen tudjuk, vidámság, fél egészség!



zene: Heart to heart |TO : Aisling ~  | ©




.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Kis kiadó lakás   Kis kiadó lakás - Page 2 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Pearson lakás
» A Palmer-lakás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: London :: Zsebpiszok köz-
Ugrás: