Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

1999-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy a '98-99-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Ereklyeraktár
  Today at 15:17
Neal Charmaine

ϟ Az elveszett húgom
  Yesterday at 21:25
Oliver Bailey

ϟ Levéltári kincsek
  Yesterday at 16:43
Cody Armstrong

ϟ A Black Birds Tokyo-ban
  Yesterday at 16:29
Alicia Geller

A hónap posztolói
Nox Djarum

Megan Smith

Cody Armstrong

Luna Lovegood

Ivarn-vo Inor

Leticia Samuels

Jade Wilson

Grayson Paisley

Graves Matlock

Georgiana Findley

Statisztika

Összesen 575 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Sheree Parks

Jelenleg összesen 33317 hozzászólás olvasható. in 3113 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Darius & Missy - Párizsban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Missy F. Benedict
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 172

TémanyitásTárgy: Darius & Missy - Párizsban 2016-12-06, 21:28

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]
a hízelgők pedig
jó tanácsot.

Bajban a barátok
segítséget adnak,
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

SzerzőÜzenet
Darius Benedict
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Hozzászólások száma : 203

TémanyitásTárgy: Re: Darius & Missy - Párizsban 2017-04-03, 06:37

Missycica & Darius

*Még csak össze sem rezzentem mikor Missy kibújt a takaró alól mellőlem, a szemeimet sem nyitottam ki míg nem hallottam a settenkedő lépteit. Azután őt néztem mikor szem előtt volt, magamban mosolyogva, hogy milyen egy genya vagyok, hogy így meglesem, de öröm volt nézni ahogy készülődik. Az első csók illatos és mentolos volt a részéről, szerencsére az ő illata el fogja nyomni az enyémet, ami tulajdonképpen mégis csak az övé. *-Da! Mia cara! Mon cher! Mila moya! *Na igen, ha már idegen országban vagyunk, adjuk meg a módját, főleg ha az az idegen ország elméletileg a szerelmesek fővárosa, bár ezzel vitába szállnék, hiszen Velence épp úgy az lehetne. A folyosón már belém karolva lépked mellettem én meg büszkén és kárörvendően húzom ki magam, hogy mindenki jól lássa mennyire elégedett vagyok, de legfőképpen azt, hogy a Nő Velem van! *-Gyors lenni idő hogy elmegy és Missy megint velem lenni. Én mindig veled lenni. *Naná, a hátsó sorokból figyelem majd. Nem benne nem bízom hanem a többi pasiban, a tegnapi kis jelenet után még egy elsősben is rosszat látnék, az az egy szerencséjük, hogy ők még nem jöhetnek ilyen konferenciára. A kérdés sem hoz zavarba, noha nem olyasmit tervezem mint amire Missy gondol. *-Én tanulni. Más nem lenni jó Missy nélkül. *Ja, én meg a tanulás mikor Missy egy csapat gyógyító pasi között csillog majd, szépségével elhalványítva a többi lányt. Majd pont egy könyv fölé görnyedve várom ki az időt. A terveimet némileg módosítja az összeverődött tömeg, nem feltételezem, hogy ilyen sokan akarnak egyszerre bemenni a terembe, a körülöttünk lévők felől azonban aggodalomra okot adó suttogások kelnek életre. A belső vizsgálat nem igazán kell most nekem, Missy kérdésére bólintok, majd elindulok, hogy érdeklődjem, ám visszafordulok és inkább magammal húzom, nem hagyom egyedül, hogy valaki lecsapjon rá s mire visszaérek netán a derekát fogdossa. Ha ilyen bármikor előfordulna, remélem Missy képen törli, nem is ezzel van a gondom hanem azzal, hogy egy lányos pofon igen kevés lenne ahhoz a bűnhöz amit egy derékfogdosás kíván meg. Nem is kell kérdeznem, ahogy közelebb érünk a tömeghez, mindenki jól hallhatóan arról beszél, hogy milyen rumli volt a bárban előző este.*
-Valami hab volt azt mondják…..egy fiú megsérült….nem, dehogy, többen is megsérültek, de csak néhány karcolás…..senki nem tudja hogyan keletkezett…..azt mondta valaki, hogy megtámadták…..szerintem hazudik, csak béna volt és elcsúszott….te öregem, nagy buli volt…..ja, vizes póló verseny….
*S harsány röhögés kíséri az utolsó hozzászólót. Na igen, pont ettől akartam Missyt megóvni. Nem a habtól, azt én csináltam, hanem az ilyenekhez hasonló pasiktól. *-Ma nem lenni előadás korán. Menni reggelizni. *Halálos nyugalommal indulok el, hogy Missyt az étterem felé kísérjem, addig azonban kell kezdenem valamit a kártyával. Ha még azoknak is utánanéznek, nem kellene, hogy bárkinek is hiányozzon. Talán megduplázhatnám és az egyikre ráírhatom a saját nevem, csak tudnom kell milyen mágiával készítették. A kisujjamból kirázom a bűbájt. Majd reggeli közben megcsinálom, elvégre nekem is kellhet a mosdóba mennem.* -Missy mit eszik szívesen? Egy nagy tál tojás, vagy füstölt lazac, töklé, vagy szeretni francia reggeli, croissant és kávé. *Lehet válogatni a svédasztalról, én azt hiszem mindent eszem amit felsoroltam, farkas éhes vagyok.*

[/color][/b][/i]
Missy F. Benedict
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Darius & Missy - Párizsban 2017-03-31, 06:24

Darius & Missy

Hatalmasat nyújtózva kelek, amikor még Darius mellettem szuszog, mit sem tudva az incidensről, amit okozott. Olyan teljesnek, kipihihetnek érzem magat, s fel sem merül, hogy a pasim némi mágiával rásegített. Kicsusszanok mellőle, szépen halkan és óvatosan, még mindig úgy vélem, hogy nem árt, ha a legtökéletesebb állapotomban lát, annak ellenére, hogy pont a megismerkedésünk napján nem volt rajtam semmi smink, és jó alaposan meg voltam izzadva a futástól. De nem, azért igenis elvárható, legalább ezekben a mézesheteknek tűnő első időkben, hogy sose legyek kócos, s a szám szaga is kifogástalan legyek. Kisietek a fürdőbe, ahol egy villanyzuhanyt veszek a létező leghalkabb üzemmódban, kifésülöm a gubancokat a hajamból, és alaposan fogat sikálok, hogy még a nyelvemen se maradjon semmi az éjszakai emésztésből. Némi csillogó ajakfény, egy szolidabb szemkihúzás, s már térek is vissza, szerencsére még nem mocorog. Immár illatosabban várom az ébredését, már nem is csukom vissza a szememet, mert még elkenném a festéket. Pár perc múlva már fent van, s mosolyogva csókolom meg, hogy rögtön az ébredéssel jól induljon a napja, ha ma már külön programot kénytelen szervezni nélkülem. A folyosón lábdobogás hallatszik, de az ébresztőre pillantva nem érzem úgy, hogy elkéstem volna, itt más lehet az oka..
- Szép jóreggelt kincsem! Megyünk? – Kérdezem, s már öltözködünk is. Jól esne egy kávé, és valami reggeli is, de görcsben van a gyomrom az első nap izgalmától, s úgy látszik, hogy ezt Darius is látja rajtam, mert nem erőlteti, hanem egyenesen a terem felé kísér. – Hiányozni fogsz! – Miközben belekarolok, automatikusan dörgölöm a vállához az arcomat, hogy aggódva-szerelmesen felnézzek rá. – Igyekszem! Neked mi lesz a program? – Kérdezem, s amint látom, a terem előtt kisebb tömeg verődött össze, s valami olyasmit vélek kihallani, hogy az első előadások tolódnak, mert valami belső vizsgálatot rendeltek el. Összenézek Darius-szal, de nem akarok odatolakodni. – Megkérdezed, hogy mi a gigszer?

a hízelgők pedig
jó tanácsot.

Bajban a barátok
segítséget adnak,
Darius Benedict
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Darius & Missy - Párizsban 2017-03-16, 07:23

Missycica & Darius

*Párizsi utunk másnapján, a bőséges reggeli után, amit a szobába rendeltem, jó kedvűen, szinte már eufórikus állapotban nyitom ki Missy előtt a szobaajtót, hogy kezdetét vegye az ő tanulása, amiért valójában ide jöttünk. Nem véletlen, hogy vigyorgok mint a tejbetök, ám az igazi okát soha nem fogom elmondani Missynek, és ez lesz a kisebbik rossz ami a fejemre olvasható. Az első az volt, hogy miután az én drága szépem a kirándulástól, hajókázástól és némi vad szextől elpilledve a vállamra hajtotta a fejét, és édesen elaludt, mély álom igézetet bocsátottam rá, hogy véletlenül se ébredjen fal amikor óvatosan kicsusszanok alóla és némi időt a szobán kívül töltök. Még egy csókot sem kockáztattam meg, bár a mágiában biztos lehettem, felöltöztem, a fejemre húztam a pulcsim kapucniját, majd a fürdőbe osontam és körülnéztem Missy holmijai között. Elcsentem a samponos flakont és a tértágított zsebbe süllyesztettem a szálloda nyújtotta, címeres-feliratos tusfürdővel együtt. Végül elhagytam a szobát és elindultam vadászni. A bárt céloztam meg és a gondolatomat igazolta a hihetetlenül nagy forgalom. A bár tele volt a konferenciára érkező srácokkal, lányok csak elvétve voltak, ők sem tartoztak a gyógyítók közé, azt hiszem ők inkább pizsama partit tartottak odafent a szobák valamelyikében. Cseppet sem zavart, hogy a bár tele van muglikkal, az csak jó, mert még nagyobb lesz a fejetlenség. Egy cirádás oszlop mögé ültem, nagyrészt takarásban és kértem egy orosz vodkát. Csak reméltem, hogy Michail idegesítő haverja is itt lesz, és meg sem lepődtem amikor megláttam a pultnál egy fekete hajú lánnyal. Pont úgy biluxolt a szemeivel a csajra, mint délután Missyre. Megkaptam az italomat, lehajtottam, majd nekiláttam, hogy gyakoroljak az elmaradt tanóráim keretében némi kis látványmágiát. Előhúztam a samponos flakont, kinyitottam és letettem az asztal távolabbi lába mellé, majd a pálcámat a pulcsi ujjából észrevétlenül a kezembe csúsztattam. Már korábban úgy helyeztem, hogy ez csupán egyetlen, gyanútlan mozdulat legyen és alig látszik ki belőle valami. Néhány suhintás, és Missy samponja életre kelt. Alig tíz másodperc múlva az egész bár bokáig habos volt és csak nőtt és dagadt míg a muglik először csak nevetek és azt hitték ez valamilyen műsor része, ám amikor a személyzet fejét fogva rontott be, már komolyabban vették. Ez azt jelentette, hogy elkezdődött a sikoltozás, aminek a mugli lányok tevékeny résztvevői voltak. Jómagam az oszlop takarásában fel sem tűntem senkinek, csak néztem ahogy a lányok a kezem alá dolgoznak, a Durmstrangosok pedig kapkodják a fejüket, hogy felfedezzék kinek a számlájára írható ez az egész. Hát az enyémre. Vigyorogtam a kapucni alatt, a tekintetemmel követtem Michail, még mindig névtelen barátját. Amint a hab nyakig ért, elindultam, az emberek csúszkáltak, a hab alá estek, próbáltak feltápászkodni, néhányan már újra vidultak, de voltak akik kétségbeestek, szóval kész volt a káosz. Az akció sikerült, ahhoz képest, hogy hirtelen ötlet volt. Menet közben a hab takarásában még elsütöttem egy tapadós varázslatot, így én nem csúsztam el, és nyugodtan megközelíthettem a srácot. A habos varázslat olyan semmiség volt, hogy azért nem kaphatnak el, de ha kell bevállalom, mivel maximális elégtételt nyújtott az, hogy behúztam a Missyt lógó nyelvvel bámuló srácnak. Be is ájult szegény a hab alá, eltartott egy darabig amíg vakon megkerestem a konferenciára jogosító belépőkártyáját, majd elégedetten távoztam. Visszasunnyogtam a szobába, míg odalent tovább tombolt a káosz, de a hab lassan majd elillan és csak takarítani kell. Egy pálcasuhintással megszárítottam a ruhámat, ami most úgy illatozott Missy samponjától, mint egy felrobbantott illatszerbolt, eltekintve annak füstös beütésétől. Úgy aludtam el, hogy a drágám feje ismét a vállamon nyugodott, az én arcomon pedig egy széles és elégedett vigyor. Nem csoda, hogy olyan emelkedett kedvvel léptem ki másnap reggel a folyosóra, átölelve Missyt a derekánál fogva.* -Elkísérlek a teremig, légy jó kislány. *Az egészről Missy mit sem tudhatott, ahogy elvileg én sem, tehát amint kiderül, mert biztosan beleütközünk néhány kaland mesélőbe, nagyon meg fogok lepődni és elszörnyülködöm, hogy micsoda dolgok történhetnek meg egy ilyen osztályon felüli szállodában.*

Missy F. Benedict
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Darius & Missy - Párizsban 2017-03-10, 11:43

Darius & Missy

Már régen nem olyan a világom, ahogyan ő gondolja, nem minden rózsaszín, a ruháimban is kezdek változni, néhol egész sötétre, ahogyan mellette kiteljesedek. Na és persze Ruth hatása is ott van, hiába bánt el velem olyan csúnyán, mégiscsak bámulatos, amilyen módon képes játszani a saját nőiességével. Talán én is eljutok oda egyszer, noha nekem nem szándékom így bántani másokat. A sötét varázslatai mindenképpen érdekesek, de abban igaza volt, hogy döntésképtelen vagyok, mert ha nem vagyok képes élni a hatalommal, akkor csak egy gyerek vagyok, aki álmodozik csupán arról, hogy egyszer akár fel is nőhetne. Most azonban nem kell ilyen döntéseket meghoznom, hiszen itt vagyok az én kincsemmel, azzal a sráccal, akivel feltettük egymásra az életünket, s csak remélni merhetem, hogy sosem fog kiábrándulni belőlem. A naív Missyt látja bennem, s bizonyos mértékig az is vagyok, de már nyílik ki a szemem a sötétségre, na és persze a kisállatnyúzást is túltárgyaltuk már, nem az ő világa.
- Értelek drágám. Akkor te miért nem vagy az? – Ő számomra bármennyire is fiús, imád boxolni, meg kimutatni az erejét, velem mégiscsak egy édes pasi, aki olyan romantikus, hogy legszebb álmaimban sem merhettem volna ilyet kívánni magamnak. Igen, elképzelhető, hogy Dariust a körülmények formálták ilyenre, a sok női családtag, az apja elvesztése.. Azt hiszem ez tette ennyire érzékennyé, figyelmessé. Na és persze tud a többi srác fejével gondolkozni, ami azért nem hátrány, hiszen engem is meg tud védeni, ahogyan a mellékelt ábra mutatja, mivel még mindig nem gondolok bele mindig, hogy ki mit akarhat tőlem. Jó sokáig nem vettem észre a próbálkozásokat, s azt hittem, hogy csak barátkoznának. Azt hiszem velem senki sem akart barátkozni.
- De ez.. csalás.. Hát illik visszaélni az erőnkkel? – Súgom oda halovány mosollyal. Végtére is simán belecsábíthat a rosszba, de kétségkívül nem jutott volna eszembe saját magamtól pont a legnagyobb párizsi múzemnál varázsolni, beelőzni a sort mágiával. Ám mégiscsak inspiráló, hogy meg tudjuk tenni, és még fagyi is lesz. Bólintok, csinálja, én majd nézek ki a fejemből a szokásos riadt őzike fejjel. Aw.. ugye az egyiptomi kiállítás is hatályos most??
Vidéki frusnak lenni még mindig olyan butácska dolog ez a részemről, csoda, hogy Darius pont belémesett, és nem valami nagyvilági lányba. Ott vannak például a cseh cserediákok is..

a hízelgők pedig
jó tanácsot.

Bajban a barátok
segítséget adnak,
Darius Benedict
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Darius & Missy - Párizsban 2017-03-03, 18:41

Missycica & Darius

*Most mondjam neki, hogy minden bolgár srác olyan mint én, vagy épp fordítva? Missy megszépíti mint minden mást, a valóság azonban nem ilyen egyszerű és rózsaszín. A helyzet az, hogy a többség vad és kezelhetetlen, önző és semmibe veszi a nőket, csak tárgyként kezeli őket vagy mindent amit a nő kegynek gondol elvárásnak tekinti. Én nem ilyen vagyok, engem másképp neveltek, tisztelem a nőket, azokat akik megérdemlik. Persze volt pár szakításom, egy éjszakás kalandom és mocskos kapcsolatom, de a nők sem mind szentek. Missy szavai kedvesek mégsem csalnak mosolyt az arcomra, még élénken él bennem az iménti incidens és annak várható következménye. Jól tudom, hogy Mikhail haverja nem hagyja annyiban a dolgot, köp a burkolt fenyegetésemre, és be fog próbálkozni Misssynél, az viszont már nem lesz olyan udvarias mint amilyen az első volt. *-Nem Missy. Erőszakosak. *Nem akarom megijeszteni de másképp nem tudom elmondani, a nyelvi nehézségeim megakadályoznak benne, pedig egészen másképp fogalmaznék. Ám talán jobb ha felkészül a legrosszabbra és amikor szembe találkozik a sráccal, félre teszi a kedves és előítéletektől mentes énjét. Próbálok inkább a mai szabadidőnkre koncentrálni és kikapcsolódni, hogy a hangulatom ne vonjon árnyékot Missy kedvére. Átölelem, már egy mosolyt is az arcomra kényszerítek, Mikhail haverját pedig száműzöm a fejemből.* -Este után várom nagyon. *Hiába, Missyvel kettesben lenni a legjobb és megnyugvás a számomra, ám addig megszépítem a napját amennyire csak tudom. A felvetésére mér felhőtlenül nevetek, ingatom a fejem.* -Missycica, Missycica. Te gondolni, hogy sorban állni, fizetni sok pénz, mikor van pálca? *Hitetlenkedve tovább ingatom a fejem, kacsintok rá és azt hiszem a várható tiltott kaland ördögire varázsolja a mosolyom. Megfogom a kezét és magammal húzom, kap fagyit és megnézzük a Louvre-ot. *

Missy F. Benedict
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Darius & Missy - Párizsban 2017-02-26, 17:41

Darius & Missy

Tudom én, hogy a nyelvi különbözőségek miatt nem mindig értjük egymást, viszont a szavakon túl az érzésekkel, és a tettekkel mindig megvan a közös nevező. És különben is, Darius halálosan cuki, amikor csalódottan forgatja a szemét, csak mert nem tudja teljesen átadni, amire gondolt volna. Főleg velem van a baj, mert ő legalább próbálkozik az angolt illetően, én meg hozzá sem szagoltam eddig a bolgárhoz. Mentegethetném magamat, hogy zűrös az életem a szüleim miatt, hiszen önálló életre kényszerültem, ám ez önámítás, Darius az apját illetően ugyanúgy van, mint én. Na nem úgy, hogy kitagadták, de na, már másik családja van, és ezt egy srácnak nem lehet olyan könnyű elfogadnia. Az én szerepem adott, meg kell édesítenem e remek srác életét minden közös percünkben. Így hát ha lelkiismeretfurdalásom is van Ruth gonoszsága miatt, az én dolgom, hiszen Dariust szeretem, és vele akarok élni. Attól még zavarba jöhetek, ha valaki ennyire rámnyomul, mint ez a srác, Darius közvetetett ismerőse. A Roxfortban megszoktam, hogy csak fiú barátaim vannak, de ők már beletörődően zsongtak körülöttem, jobb híjján tényleg csak barátként, ez itt viszont Royhoz hasonlóan csak azt akarhatta.. És az ilyesmi akkor sem tetszene, ha történetesen Darius nem lenne. A sors iróniája, de hogy Ruth pont ilyennel vett le a lábamról. Na de nem, ő mégiscsak lány, és ott a sötét varázslatokhoz fűződő beteges vonzalmam volt a kulcs, s nem szándékozom a jövőben így.. megbotlani. Még akkor sem, ha Darius netán támogatna egy ilyen barátnőzést.
- Az az egy az életem. Mindenki olyan vagány, sármőr, mint te? – Kérdezem incselkedve, kétlem, hogy ez nemzetiségtől függene. Rólunk britekről is úgy tartják, hogy karótnyeltek vagyunk, s a szüleim azok is, én viszont kakukktojásnak minősülök.
- Lenne, hát hogyne lenne. Az első nap még nincsenek előadások, csak este lesz valami party, de nélküled nem is mennék. Holnap kora reggeltől indul a konferencia, gondolom ez a mai ilyen nulladik napnak számít. Érkezés, kipakolás, nem is biztos, hogy mindenki már ma megjön. Úgyhogy.. estig a tiéd vagyok, utána meg pláne. – Nevetgélve bólogatok, hogy még fagyit is beígér, mintha minimum valami ötéves kislány lennék. Valahol.. igenis gyermeteg vagyok, s az önös érdekeim foglalkoztatnak, másfelől nem tudok ártani senkinek, ezért is léptem a gyógyítói pályára. – Igen, szerintem is, ez a világ szerelmi fővárosa, itt a helyünk. Nem tudom, hogy mennyire vagy múzeumos, én szívesen bemennék valami tárlatra. Na nem a legnagyobbakra, azokra biztosan órákig kell sorbaállni, és méregdrága a jegy. – Még mindig csóró vagyok, és csak mert egy luxusszállodában kaptunk helyet, még Darius gallenonjaival, vagy muglipénzével úgysem játszanék.

a hízelgők pedig
jó tanácsot.

Bajban a barátok
segítséget adnak,
Darius Benedict
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Darius & Missy - Párizsban 2017-02-16, 06:54

Missycica & Darius

*A szeme sem áll jól kifejezést úgy tűnik nem sikerült maradéktalanul angolosítanom, vagy Missy szándékosan érti félre és csak enyhíteni akar a feszült hangulatomon. Mindegy is, az a lényeg, hogy megígéri, nem megy a fickó közelébe. Nekem ennyi elég az ő részéről, a fickóéról viszont nem, mert láttam én a szemeiben, ha már nem is érdekli őt Missy, csak azért is próbálkozni fog az első adandó alkalommal, hogy engem bosszantson. Férfi sport. Ám engem sem kell félteni, az is lehet, hogy ma este miután Missy elaludt, lemegyek és megkeresem, aztán néhány szó után preventív szétverem a képét, hogy értse miről beszéltem. Köszönetképp bólintok Missynek és megcsókolom, mehetünk is a dolgunkra, bár fogalmam sincs merre. Közben azért felmérem a terepet, hogy tudjam, este majd merre induljak keresgélni. Egyelőre a vakvilág a cél, mert a vörös köd még az agyamon ül. Ki kell fújnom magam, jót fog tenni egy kis friss levegő, úgyhogy irány a földszint és az utca. Talán nem ártana egy kis romantika, a szerelmesek városában vagyunk, megnézünk pár különlegességet, Missy kellemes hangulatba kerül és ezzel megalapozom az estémet, mielőtt vadállattá változom. Édesem is érzi a belőlem áradó feszültséget, imádom amikor csitítani próbál, bár eddig nem igen volt rá szükség, ez a mostani helyzet azonban más volt. A Roxfortban már megmutattam kinek hol a helye ha Missyvel kerül szembe, szerényen is állíthatom, hogy van hírem, hiszen már azért sem szól be senki ha bömböltetem a zenét a vizsgák előtt. *-Eddig csak Roxfort volt. London volt. Te nem ismerni bolgár fiúk…..csak egy. *Mondanám, hogy mind rosszak és tisztességtelenek, de ez sem lenne igaz, hiszen ott van Mihail aki jó barátom és ért a szóból, tudja mi az a tisztesség és barátság és a barát barátnője tabu, és itt vagyok én is aki imádni való. *-Friss levegő. Lenni jó és nézni meg romantika hely Párizsban szerelmeseknek. Notre Dame, Louvre, Szajna part. Da? Missynek lenni kedve hajón menni? *Kezdek lehiggadni miközben sorolom az általam ismert helyeket, mert bár nem jártam még itt, azért utána olvastam mikor Missy említette, hogy ide jön és magával hozna. Megenyhülök, mert nem rajta kell kitöltenem a mérgem, megállok, veszek egy nagy levegőt, kifújom és két kezembe veszem az arcát, majd szélesen elvigyorodom, ahogy elképzelem milyen arcot fog vágni a szavaimra.* -Missy kapni fagylalt. Da? *Nem azért hozott, hogy feszült legyek, de az leszek egész idő alatt mikor nem velem lesz. Valahonnan szereznem kell egy olyan belépőkártyát mint amivel ő látogatja az előadásokat és akkor belóghatok, ott lehetek mellette, vagy legalább a közelében, hogy ne is tudjon rólam. Csak vigyázni rá, hogy az a francos pasi ne menjen a közelébe, ha Mihail figyelmeztetése nem használna. Igen, ez a legjobb ötletem mióta eltűnt a szemeim elől. Csak le kell ütnöm valakit a lépcsőházban, a kihalt folyosón és minden meg van oldva.*

Missy F. Benedict
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Darius & Missy - Párizsban 2017-02-11, 06:08

Darius & Missy

Nem zavartatom magamat, hogy Darius csak félig beszél angulul, feltétlezem, hogy később úgyis elmondja, vagy eleve nem tartozik rám, és akkor kár erőlködnöm. Különben is, pasik egymás között, lehet hogy engem méricskélnek, amivel nincs is semmi baj, Darius cuki, de nyers a maga stílusában, végtére is az az erős pasi, akire felnézhetek, és aki miatt nem esik le a jeggyűrű az ujjamról, még ha nem is tudok a mágiájáról. Ám el sem tudom képzelni, hogy valaha is kiszeressek belőle, olyan érzelmeket gyújtott bennem, amit még soha senki. Kiteljesíti az életemet, biztonságot, még izgalmat nyújt minden téren.
- Ahha.. a másik kínai lehet. Vagy kóreai? Nem megyek a közelébe. – Nevetem el magamat, teljesen természetes, hogy az én Dariusom ennyire félt, és nem csak hogy félt, féltékeny is bárkire, aki „úgy” néz rám. Igen, volt valami vadság annak a másiknak a tekintetében, hogy sok mindent megtenne értem, de ez nyilván nem elég, úgyhogy az ilyesmivel nem lehet felkelteni az érdeklődésemet. Udvarias maradtam, hiszen így már nem kellett megvédenem a saját erényemet, megteszi a vőlegényem helyettem. Tulajdonképpen ez már hivatalos, másoknak is mondhatjuk, noha nekem Lavenderen kívül nincsen más szobatársam, barátnőim meg pláne nem, ha nem számítom ide a mardekáros Ruth-ot, akivel még lesz elszámolnivalóm a gonoszkodásai miatt, de ő csak gonosz kacajjal reagálná le a bejelentésemet, amit a múltkor sem tettem meg végül, jobb így. Nem tudom, hogy most hova is megyünk, mert Darius úgy húz kifelé, mint valami felbőszült bika, de sebaj, értem teszi, és ez jól hangzik, végre valaki, aki a sajátjának tekint. Mások lehet, hogy próbálkoztak korábban, de nem elég ügyesen, férfiasan, hogy észre is vegyem.
- Szivem, milyen programot találjunk ki hogy lenyugodj? Nem kell miattam izgulnod, nem azért hoztalak, hogy folyamatosan feszült legyél, mindenhol vannak fiúk, eddig is voltak. – Kérdezem kedves évődéssel a hangomban, és most ne tegyük hozzá, hogy Ruth lányként csábított el, na de az talán megbocsájtható, egy kis nyali-fali a lányok között, beleférhet a barátnőzés fogalmába. Fiúval természetesen nem. De úgy szeretném, ha most Darius kicsit megnyugodna, mert az ismeretlen fiú feltűnése nem ronthatja el az előnászutunkat.

a hízelgők pedig
jó tanácsot.

Bajban a barátok
segítséget adnak,
Darius Benedict
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Darius & Missy - Párizsban 2017-01-26, 06:50

Missycica & Darius

*Csak Mihailt ismerem a társaságból, ő a kakukktojás, hiszen korábban nem kacsintgatott a gyógyítóság felé, de úgy tűnik mióta nem találkozunk sok minden megváltozott. Ahogy én is. Anglia és a Roxfort mást tartogatott nekem s bár az egész menekülés volt csupán, menedék lett belőle. Ez viszont nem jelenti azt, hogy elpuhultam volna, azt a srácot aki még az eljegyzésünk hírének hallatára is tovább méregeti Missyt, úgy verem le mint vak a poharat, ha nem visszakozik. Persze a bámulás még nem bűn, a flörtölés sem ha az csupán néhány pillantás erejéig terjed, ám lesz pár szavam hozzá, ha ennél többre vetemedik. Missyt csak Mihailnak mutatom be, nem véletlenül. Főleg a pofátlan fickó miatt fordulok át modortalanba s úgy tűnik nem rosszalják. Hiába, a Dumstrang még mindig a régi. Missy kezét megszorítom amikor megérzem karcsú ujjait az enyémek oltalmában, valószínűleg a női ösztöneivel ő is érzékelt valamit a levegőben, én pedig alig láthatóan de azért észrevehetően kihúzom magam az elégedettségtől eltelve, hogy nem csak a szerelmét látja bennem hanem a védelmezőt is. Egy picit azért mégis el kell engedjem, csupán néhány pillanatra, ő ugyanis elköszön sietségre hivatkozva amit nem bánok, viszont Mihailtól rendesen el kell köszönni. A barátomhoz lépek és férfiasan ölelem meg, meglapogatom a vállát is, miközben vetek egy hideg és figyelmeztető pillantást a Missyt nyálcsorgatva bámuló fickóra.* -Én örülni Mihail, találkozni este, addig te….kazhete na priyatelya si, che znae kak da ostane vŭrkhu zŭbite. *A mondat első részét angolul mondom Missyre való tekintettel, de a továbbiakat már az anyanyelvemen. Nem kétlem, hogy egy-két szót felismer közülük, de a lényeget nem fogja tudni. Finom utalás arra mi fog történni a sráccal ha bármilyen módon közelíteni mer Missyhez.* -I myasto, tryabva da se opravi
*Mihail veszi a lapot, bólint, ő is váll lapogat, majd udvariasan biccent Missy felé. A srácot kivéve a többiek felé is bólintok, majd hagyom magam elhúzni, újra rászorítok Missy kacsójára, majd átölelem a derekánál fogva és a lépteihez igazítom a sajátjaimat.* -Mihail jó barát, én bízni benne. Mi kezdeni Dumstrang együtt. Másikat nem ismerni, a szemei nem állni rendesen. Te nem menni közelébe, da? *A két utolsó mondatot dühösen, fogcsikorgatva ejtem ki. Érezhetően túlcsordul bennem a tesztoszteron és minden izmom megfeszül attól, hogy visszafogom magam. Legszívesebben már most behúztam volna egyet a fickónak figyelmeztetés gyanánt, de tekintettel voltam Missyre, másrészt nem akarom, hogy tombolva lásson. Elég ha csak elképzeli, még jót is tesz neki. Fogalmam sincs hova indultunk, csak sietősre veszem a lépteimet és megyek előre, gondolatban becélozva a hotel kijáratát. Legfeljebb Missy visszahúz, bánom is én, az agyam azon jár, hány fickótól kell majd Missyt távol tartanom míg itt vagyunk. Egytől biztos, de ahogy a népem fiait ismerem….sosem járnak egyedül, kettesben sem.*

Missy F. Benedict
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Darius & Missy - Párizsban 2017-01-22, 20:01

Darius & Missy

Mielőtt még megcéloznám a mosdót, vad csókcsatára invitál, s örömmel megyek bele. Olyan szenvedélyes, hogy az apró fájdalom igazán izgató, semmint taszító, nem véletlenül volt a kérdésem, hogy felfedezni vágyik a hotelt, vagy előbb felavatni. Úgy tűnik, hogy van annyira tudatos, hogy utóbbit még elnapolná, hiszen tudja, hogy az övé vagyok, és bármikor megkaphat. Bólintok, amikor elengedtük egymást, és gyorsan végzek, hogy kifelé induljunk. Megigazgatom még a hajamat és a ruhámat. Megszagolom az ujjaimat, kellemes az itteni szappan, a franciák még erre is hihetetlenül figyelnek. Majd elsodor minket a fiú-trió hiányos öltözetben, azt hiszem ők lesznek a társaim a medimágus előadásokon. Az egész bulisnak tűnik, kár, hogy ebből Darius ki fog maradni. A falhoz lépek hátrébb, hogy ne tartsam fel őket, de megállnak, hogy beszédbe elegyedjünk. Kedves mosollyal emelem fel az ujjaimat, és királylányosan integetek, semmit sem értve abból, amit Darius a barátjával beszél. Pár szót ugyan már tanultam, de ők most olyan recsegősen, pattogva beszélnek, hogy megmaradok kirakatbabának.
- Bizony, egy pár vagyunk, és hamarosan hivatalosan is. – Az engem bámuló fiú lelkesedését mégsem töri ez le, mintha máris valami terven törné a fejét. Mikhail kéznyújtását elfogadom, ezt így udvarias megtenni, Darius ismerőseiben bízhatok, nem kérem az engedélyét, hogy elfogadjam a gesztust.
- Én vagyok a szerencsés, ő többszörösen is megmentett. Nélküle ne lennék senki sem. – Rázom meg a fejemet, rákulcsolva az ujjaimat Dariuséra, aztán még valamit hozzáfűzök. – Örülök a megismerkedésnek, de most mennünk kell, dolgunk van. Sziasztok! – Szándékosan kerülve a srác kihívó pillantását, mert nem igazán  veszi a lapot, Mikhail intése ellenére sem. Arébb húzom Dariust, és amikor már lőtávolon kívül érünk, akkor kérdezem csak meg tőle. – Kik voltak ezek? Régi barátok, vagy csak haverok? Azt a másikat ismered?  – Csak hogy tudjam, hogy mire számíthatok tőle, mert nem mindegy, hogy mennyire kéne elkerülnöm.

a hízelgők pedig
jó tanácsot.

Bajban a barátok
segítséget adnak,
Darius Benedict
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Darius & Missy - Párizsban 2017-01-09, 19:05

Missycica & Darius

-Titok. Férfidolog. *Komoran, vagy inkább komolyan válaszolok, de rögtön utána szélesen elvigyorodom. Aztán jön a kacsintás és Missy nem fog többet kérdezni. Azt azért mégsem mondhatom el neki, hogy borzasztóan idegenül érzem itt magam s ha nincs mellettem, agresszív leszek, amit muszáj levezetnem valamin. Jobb ha valamin, mintha találok valakit, vagy az a valaki talál meg engem. Másrészt, nem tudtam nem észrevenni, hogy a szálloda kapujától egészen a szobánkig, árgus szemekkel és lógó nyelvvel nézte minden pasi. Bízom Missyben, de nem bízom a kanos srácokban és a fenének sem hiányzik, hogy belekössenek csak azért mert elutasítja őket. Vagy ami még rosszabb, hogy önmagát adja, barátkozik, flörtöl ahogy velem is tette annak idején és ezt félreértik. *-Da. Én lenni hős. *Naná, mert eljöttem ide vele,pedig semmi keresnivalóm nincs itt, az egészet nem értem amiről majd az előadások folynak, Missy viszont biztosan minden új élményt elmond és nekem bólogatnom kell, hogy nagyon figyelek, pedig minden úgy fog kiesni a fejemből, hogy öröm lesz nézni. Másrészt, egész idő alatt egy merő feszültség leszek, mert nem tudom ki fog rámászni. Még mindig jobb mintha a Roxfortban, tőle távol agyalnék mindezen. Úgy csókolom meg, mint aki meg akarja jelölni, picit még meg is szívom az ajkát, így az erősen cseresznyepiros és duzzadt lesz. Talán a nyakát is ki kellene szívnom, hogy tudják, igen vad és birtokló pasija van, ami igaz is, csak még nem látszik rajta. Missy viszont angolnaként siklik ki az ölelésemből.* -Pisil, da. *Bólintok, de a szemöldökeim a homlokomra ugranak. A nők annyit járnak pisilni,hogy az már képtelenség, nem is isznak olyan sokat. A nyitott ajtóban várok rá a félfának háttal dőlve, hanyagul lazán zsebre dugott kezekkel. Mikor közeledik, kilépek a folyosóra és megvárom, hogy bezárja az ajtót, bár azt hiszem ezt nekem kellene. Ám mielőtt elvenném tőle a kulcsot, valaki nekem jön, a folyosó telítődik víz és férfi tusfürdő, kölni nehéz illatával. *-Hééé! Te vigyázni! *Nagy lendülettel fordulok feléjük, aztán csak tátom a számat. Mihail áll előttem, a többiek ismeretlenek, de a Durmstrang egykori auror üdvöskéje nagyon is ismerős. A mellette álló srác rivall ránk, mire összehúzom a szemöldökeimet. Mihail már ismeri ezt a nézést, s míg Missy válaszol, addig ő már a srác elé tartja a karját. Elvigyorodom és az anyanyelvünkön köszöntöm. * Zdrasti! Kakvo pravish tuk? *Mihail férfiasan átölel és meglapogatja a hátamat, amit viszonzok is, de Missy kezét nem engedem el, csak szorosabban fogo, így kicsit felemásra sikeredik az üdvözlés.*- Az preminakh tyakhnata vyarnost kŭm lechiteli. No sŭs sigurnost ne iskate da chuete magicheski kŭrvyashti rani. Tova e s vas?*Mihail jobban beszél angolul mint én, bár van akcentusa, de remekül tud ragozni. Missy viszont nem tud bolgárul, ezért kénytelen vagyok angolra váltani, hogy ne rekesszem ki udvariatlanul.* -Én lenni csak kísérő. Ő Misssy, lenni menyasszony, enyém. *Félmosollyal közlöm Mihaillal a nagy hírt, míg a beszóló srácra hidegen nézek. Mihail még bolgárul közli vele,hogy ne kezdjen ki velem és figyelmezteti, hogy ha mégis, akkor meghal a kezeim által. Missyhez viszont már széles mosollyal fordul és a kezét nyújtja tenyérrel felfelé, hogy a drágám belehelyezhesse a kis kacsóját, amire úgy kap csókot, hogy Mihail szája nem is érinti a bőrét. Hiába, mi bolgárok úriemberek vagyunk…..amikor épp nem csapunk le valakit. A többiek is kihúzzák magukat.*-Örvendek kisasszony, Darius nagyon szerencsés, hogy ilyen gyönyörű hölgyet sikerült találnia. *Én Missyre nézek büszkén.* -Nekem lenni már program duhajkodni.

Missy F. Benedict
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Darius & Missy - Párizsban 2017-01-07, 17:03

Darius & Missy

- Nem fogsz unatkozni, és duhajkodni.. de akkor mit? – Nem tudom elképzelni, hogy Párizsban milyen fiús programok lehetnek, amit nélkülem tud űzni, de olyan édes tőle, hogy leveszi ennek az egésznek a terhét a vállamról, én pedig élhetek annak, ami miatt egy életre összevesztem a szüleimmel. Mégis, amit Ruth mondott, hogy nem is lennék jó medimágus, ha nem értem a sötét varázslatokat, amivel a sebzéseket kiosztják, ebből volt valami. Igen, érdekel minden, ami izgalmas, ami félelmetes, de néha már így is aggódok rajta, hogy Darius már nem azt a törékeny szőke kislányt látja bennem, mint a legelején. Ártatlan voltam, legalábbis annak hitt, és változtatam, kinyíltam, ám ott a kérdés, hogy mennyire lendülhetek át a régebbi énem tükörképén. Akkor is szeretne, kívánna, ha másmilyen lennék?
- Egy rövid körülnézés még belefér? Te hős! – Kacagok fel, ahogyan elkapja a derekamat, és az ajkaim közé furakszik a nyelvével. Nem tudom most nem elnevetni a csókolózást, végre először életemben boldog vagyok, és ha ettől kislányosnak tűnök, hát nem baj. Igyekszem komolyságot erőltetni magamra, átkulcsolom karjaimmal a nyakát, és belemegyek a csók elmélyítésébe, már csak apró nevetgélés-hullám szalad végig, amolyan kuncogásféle. Hozzásimulok, hogy ne érezze, hogy őt nevetem ki. Ha már elindulunk, szívesen átöltöztem volna előtte, de végtére is mindegy, majd este is nyakunkba vesszük a várost, előtte lezuhanyzok, a fehérnemű is kibírja addig.
- Da...Csak előbb pisilek! – Ennyit még megvárhat, mielőtt felfedezeznénk magunknak a hotelt. Gyorsan intézem, aztán amikor kész vagyok már nyújtom is a kezemet. Kilépünk az ajtón, és már éppen keresgélném a kulcsomat, amikor sikeresen elsodor minket egy négy fős fiútársaság, alig van rajtuk valami. Egy amolyan fürdőzős térdnadrág, és törölköző a vállukra dobva, papucs a lábukon. – Ez a szint a dokiké..! Ti is a medimágus konferenciára jöttetek? – Gyorsan behúzom magam mögött az ajtót, és ráfordítom a kulcsot. – Csak én, a párom nem gyógyító. – Felelem kedvesen mosolyogva, miközben lóbálom zavaromban Darius kezét. – Hát az nagy kár.. – Feleli a magas srác, aki kérdezett, a többi pedig vigyorogva végigmér. Nem lehet tudni, hogy azt sajnálják-e, hogy Darius csak kísérő, vagy azt, hogy egyáltalán van kísérőm.

a hízelgők pedig
jó tanácsot.

Bajban a barátok
segítséget adnak,
Darius Benedict
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Darius & Missy - Párizsban 2016-12-31, 06:09

Missycica & Darius

*Missy változásait betudom egyelőre annak, hogy az utóbbi időben az élete is megváltozott, ő csupán alkalmazkodik és most először szabadon próbálgathatja a szárnyait. Valahol azért mégis jó hatással van rá az, hogy a szülei lemondtak róla, kicsit bátrabb, magabiztosabb és határozottan boldogabb. Ami nem tetszik, hogy a változás olyan irányba mutat amely felé nem szeretném ha elindulna. Missy szenvedélyes és bájos, a kettő elegye tökéletes, ám a vad és közönséges bujaság nem áll jól neki, mi több én sem vagyok elégedett mindezzel. Nyugtatom magam, hogy ez apró fellángolás, elszabadultak vele az érzelmek, az életébe hirtelen betoppant óriási szabadság, minden más nehézség ellenére, kinyitotta a kalitkát. Noha vele szentimentális és végtelenül romantikus vagyok, a vad énem ott figyel a háttérben, ha valami rosszul sülne el. *-Én találni program nekem. Missy nem aggódni, én nem unatkozni és nem…duhajkodni. Da. *Még hogy pancsoljak a medencében. Mi vagyok én, hetven éves öregapó aki áztatja a köszvényes csontjait? Valószínűbb, hogy keresek egy bokszzsákot és szétverem az agyamban háborúzó gondolatokkal együtt. Eszemben sem volt, hogy az üres óráimat az elmaradt tananyaggal töltsem ki, úgy sem tudnék figyelni, az eszem folyton Missyn fog járni, a látványmágia pedig eléggé befolyásolható az érzelmekkel. Nem, a kettőt nem vonhatom össze, boksz lesz, zsákpüfölés és súlyzóemelgetés. Elfojtom a mosolyt amit a hordár meglepődő arca generál. A szobában aztán busás borravalót kap, hogy minden más kireppenjen a fejéből, s csak ezután könnyebbülök meg és engedem a vigyort az arcomra ülni. Engem nem nyűgöz le mindaz amitől Missy majdnem elalél. Arra gondolok, hogy ez egyfajta kompenzáció az elkövetkezendő napok szenvedései miatt, Missy minden bizonnyal olyasmin fog részt venni, ami megviseli majd testileg és lelkileg, mást nem tudok elképzelni a felesleges luxust látva. *-Nézni körül. *Ajánlom kurtán mert bár rögtön az ágyra dobnám, szeretném tudni milyen a szálloda, mi hol van, hogy ha kell, tudjam hol keressem őt, és persze nem árt tudni mit lehet lelkiismeret-furdalás nélkül szétverni. Átölelem a derekánál fogva és magamhoz húzom, hosszan megcsókolom, alaposan elidőzöm a nyelvemmel a szájában, beletúrok a hajába, hozzádörgölőzöm, de csak azért, hogy egy picit enyhítsem az előétellel az étvágyamat. Végül elszakadok tőle, kézen fogom és elindulok a szoba ajtó felé.* -Megnézni hol lenni hely ahol Missy tanulni. Milyen messze lenni szobától. Da?!

Missy F. Benedict
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Darius & Missy - Párizsban 2016-12-25, 18:27

Darius & Missy

Lazán elengedem a témát, hogy Darius mekkora áldozatot hoz értem, hogy a saját tanulása rovására itt fog szobrozni napokig, amíg én továbbképzésen figyelek, de már annyira megszoktam, hogy összefonódik a sorsunk, hogy lényegében természetesnek vehető, hogy így mellékesre veszi jelenleg a saját dolgait. És remélem tényleg tud majd tanulni magánúton is a hozott könyvekből. Bár.. a látványmágiát kifejezetten gyakorlatias egyetemi szaknak mondanám, és korántsem biztos, hogy egy szállodai szobában van lehetőség komolyakat varázsolni. Mindegy, ez az utazás most hadd szóljon rólam, nem mintha a lánykérés óta nem én lennék a középpontban. Végtére is életemben először vagyok boldog, hogy nem az elnyomott kislány vagyok, hanem a körülrajongott hercegnő, akit imádnak, és akiért mindent megtesznek. Jó, nyilván van némi lelkiismeretfurdalásom az erdőben történtek miatt, de úgy vélem, hogy az inkább felszabadító barátnőzés volt, mint valódi félresiklás.
- Elég puccos, azt belátom, de.. még sosem voltam ilyen helyen, és látszik hogy nagyon ki akarják szolgálni az igényeinket. Talán vannak programok az unatkozóknak, biztosan tudsz pancsolni a medencében, vagy sportolni egyet. – Bombázom meg ötletekkel arra az esetre, ha megunná a tanulást, és nem találná kielégítőnek, hogy a bárban igyon valami töményet. Főleg, hogy a bárokban könnyebben leszólíthatják, a sportolás viszont.. Nem, ott is lehetnek kecses alakú gepárdlányok. Lássuk be, Darius igazi dögös rosszfiú kinézettel van megáldva, én viszont nem lehetek féltékeny, kétlem, hogy bevenné a gyomra. Ha szeret, és el akar venni, akkor úgysem foghatom pórázra, nyilván a bizalom a kapcsolatunk alapja. Én mégsem küldhetem barátnőzni, ahogyan ő tette.
Próbálok nem lószerűen felnyerítve röhögni, ahogyan a hordár bénázik, hiszen Darius is mosolyog, ezért inkább besietünk a liftbe, és hamarosan megtaláljuk a szobánkat is. Szoba? Inkább lakosztály! Úgy fest, hogy a jövő generáció medimágusait máris luxusra nevelik. Ha tudták volna ezt a szüleim, hogy ezzel is milyen jól lehet keresni.. Pedig én csak másoknak akartam segíteni, de úgy fest, vissza tudom majd adni Dariusnak a sok segítséget, amivel anyagilag támogatott engem. Még tévénk is van, úgyhogy alaposan eltátom a számat, annyira komolynak tűnik [You must be registered and logged in to see this link.], ami ránk vár. – Na szivi, elmegyünk körbejárni, vagy.. felavatjuk a helyet? – Kacsintok sokatmondó mosollyal. Én aztán bátran benne vagyok, hiszen mellette sosem unalmas az élet, és amióta ez a gyűrű van az ujjamon, magabiztosabb lettem. Lényegesen magabiztosabb!

a hízelgők pedig
jó tanácsot.

Bajban a barátok
segítséget adnak,
Darius Benedict
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Darius & Missy - Párizsban 2016-12-21, 20:00

Missycica & Darius

*Missy legtöbbször mosolyog amikor beszélek hozzá, de tudom, hogy ez a kiejtésem miatt van. Nem veszem zokon, ám azt sem tudom, hogy neki ez tetszik, sőt. Nem értem miért tetszik bárkinek is, és nem vettem észre azt sem, hogy a bárki alatt többségében a női nemet kell alapul venni. Én küzdök a nyelvvel, a kiejtéssel és a ragozással, de egyre kisebb elánnal, hiszen Missy minden szavam érti, a tanulásnál pedig jobbára a gyakorlat számít. Van épp elég gondom a változásával, semmint még ilyesmivel is foglalkozzak. Nem tetszik ez a nagy változás. Túl hirtelen jött, túl gyorsan és túl nagy mértékben. Ha hónapok alatt jutottunk volna el a mostani állapothoz, nem érdekelne, talán észre sem vettem volna, ám nem így történt és aggodalomra ad okot, már csak azért is, mert úgy érzem, nem szenteltem kellő figyelmet rá. Mikor lett Missy egy vadmacska és egy bevállalós, szenvedélyes domina keveréke? *-Nekem lenni nem probléma. *Francokat nem, de ezt nem kell tudnia. Szorosabbra fogom a derekánál, mert bár vihetném a csomagjait, akkor nem tudnám olyan szorosan magam mellett tudni, így inkább a mágiához folyamodva, megkönnyítettem azokat, ahogy a magamét is. Természetesen nem súlytalanok, elég furán nézne ki ha a csomagjainkat úgy lóbálnánk mint a léggömböket, épp csak annyi súlyuk van, hogy a kar érezze és szokja. Nekem csak egy csomagom lett volna, mert nem kell annyi holmi három napra, de a nők! Elképzelni sem tudom mit csomagolt be Missy két táskába és még az én hátitáskámba is, amivel kénytelen voltam kiegészíteni a cuccot. Mivel közelebb húzom magamhoz, az övé útban van, ezért elveszem tőle és már két táska fityeg a bal kezemben, de nálam ez nem gyanús, elvégre a férfiember cipekedjen csak, erős. A buszon meggyűlik a bajom a csomagokkal és pár utassal akiknek nekimegyek és Missy is távolabb kerül tőlem, de árgus szemekkel figyelek, nehogy valaki zaklassa. Mire megérkezünk a szállodához, már zúg a fejem a furcsa, ropogós beszédtől amit egész úton kénytelen voltam hallgatni, a fene sem érti ezeket a franciákat, hogy nem törik bele a nyelvük egy-egy szóba, nekem az agyam mondja fel a szolgálatot. Missy végül csak átváltozik kislánnyá és tátott szájjal bámulja a csodás szálloda hallját. Engem annyira nem izgat fel, bár soha nem jártam ilyen luxus szállodában, másmilyenben sem, de azt hiszem ehhez én igénytelen vagyok.* -Nem, én nem lenni ilyen hotel. Ez Missynek szép? Oké, én örülni ha tetszik. *Rámosolygok és ellágyul a szívem ahogy nézem a kipirult arcát és a csillogó szemeit. Amikor megjelenik a hordár, picit bajban vagyok, rávigyorgok és ledobom a táskákat a földre, a kabátom alá nyúlva fogom meg a pálcámat és próbálom valahogy a táskák felé irányítani a takarásban. Sajnálatos módon a hordár túl gyors és dühös, mert a fene azt a pökhendi és szemét vendéget aki nem képes a kezébe adni a poggyászokat, inkább ledobja a földre mint egy rabszolgának. Könnyedén emeli fel, meg is lepődik, de a következő pillanatban már lehúzza a kezét. ~Érzéki csalódás barátom, csak gondold ezt. ~ *Szugerálom továbbra is mosolyogva mintha mi sem történt volna. Letudjuk a bejelentkezést és már indulhatunk is fel. A lift sem kevésbé rongyrázós, lassan már émelyegni kezd a gyomrom ettől a pompától, de hát a muglik már csak ilyenek. A családom ugyan gazdag és rám is maradt elég vagyon, még sem hivalkodunk vele, egészen más dolgok fontosak melyekre elköltjük. Missy azonban boldog és nekem más nem számít, hát érezze magát hercegnőnek.*

Missy F. Benedict
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Darius & Missy - Párizsban 2016-12-15, 16:21

Darius & Missy

Csak azért nem kapom a szám elé a kezemet kacagás közben, mert mindkét kezem tele van, igaz nem túl nehéz poggyásszal, így a nevetésem csilingelően távozik az ajkaim közül. Darius olyan édes, hogy még mindig nehezen boldogul a nyelvvel, a szórend többé kevésbé már jó, a ragozás hibádzik itt-ott, de talán nem is akar erről leszokni, hiszen tudja, hogy az én szememben pont ettől olyan cuki. Ezt nyilván nem mondhatom neki, mert az általánosítás csúnya szokása nélkül magamban úgy vélem, hogy nagyon morogna, ha ilyen bókkal illetném. Pedig egy pasi is lehet cuki, Darius a maga figyelmes határozottságával, döntéshozó képességeivel nagyon is cuki.
- Az is szép, hogy most itt vagyunk kettesben. Még ha mindez munka, remélem, hogy nem fogsz unatkozni, amikor éppen távol leszek, sokat gondolok majd rád, és sietek vissza hozzád. Imádlak, hogy végig maradsz, remélem neked nem megy a tanulás rovására. – Számomra a kötelességtudat mindenek előtt, de remélem, hogy Darius hozott azért legalább néhány könyvet, hiszen egyetemisták vagyunk, néhány napnyi kiesés is komoly hátrányt jelenthet, akkora ismeretanyaggal kell megbírkóznunk. Ráadásul az én szívem szerelme nem kisebb fába vágta a fejszéjét, mint a látványmágia, ez a végsős éve, míg nekem csak az első, tehát lassan már megkapja a diplomáját, szakma lesz a kezében, és már megint az én dolgaimat helyezi maga elé. Muszáj leszek kárpótolni valamivel. Mondjuk a nyilvánvaló éjszakai bújásokon kívül a kedvencét főzhetném, és bár nem vagyok egy konyhatündér, valamikor alkalmat kéne találnom rá, hogy mégiscsak összekapjam magamat ilyen téren, és a kedvére tegyek. Leszállunk a buszról a szálloda előtt, és igyekszem nem nagyon szájat tátani, azért lássuk be, vidéki lány vagyok, a kastélyunkon és a Roxforton kívül még nem aludtam máshol, ez az épület viszont gigantikus, és dől róla a luxus. Nem lehetett olcsó itt szobákat bérelni. Na igen, amióta Darius fizeti a tandíjamat, nem nagyon dőzsölök, lévén nincsen miből.
- Azta.. Te már jártál ilyenben? – Csukom be a számat, hogy aztán még jobban elámuljak, amikor hordár jön elénk, hogy átvegye a csomagokat. Nálunk otthon nem volt divatos szolgákat tartani, ám miután Darius is aranyvérű, lehet hogy náluk mégiscsak másképpen volt. És most irány a lift, vajon hogy nézhet ki feljebb? Most egy színpompás előcsarnokban vagyunk, a recepciónál kell jelentkeznünk, ezen gyorsan túlvagyunk, de hol van a lift? Kaptunk szép kitűzőket, még Darius is, hogy kísérő. Az enyém piros, az övé zöld, de szerintem ez nem a házszínek alapján van, inkább a besorolás, hogy én részt veszek az előadásokon, míg ő nem.

a hízelgők pedig
jó tanácsot.

Bajban a barátok
segítséget adnak,
Darius Benedict
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Darius & Missy - Párizsban 2016-12-11, 08:15

Missycica & Darius

*Medimágusi konferencia. Franciaország. Két ok is amiért nem kellett volna ma felkelnem. A kettőt mégis többszörösen üti a tény, hogy Missyvel történt valami. Nem tudom mikor és hogyan és azt sem, hogy mi, de határozottan állítom, hogy megváltozott. Apró adagokban. Ha nem vagyok annyira ráhangolódva, hanem csak egy átlagos srác vagyok, minden bizonnyal észre sem vettem volna, egyszerűen hozzánövök a megváltozott helyzethez, alkalmazkodom. Ám Missy édes lány és különösen összetett, bonyolult személyiség, már csak ezért is figyelek minden nüansznyi részletre. Azt nem mondom, hogy nem tetszik a változás, ám szeretném tudni az okát, és nem akarok többet a változásból. A hajszín vöröses árnyaltúvá válása nem okoz gondot vizuálisan, ám maga a merészség a vörös iránt már aggodalomra ad okot. A vörös több szenvedélyt jelent, ami nem lenne ellenemre, noha eddig is rendelkezett vele bőven, ám szabadosságot, szabadságvágyat, és minden területen nagyobb bevállalást enged érezni. Missy cuki lányként, édesen pimasz, szemérmes ám szenvedélyes nőként vonult be az életembe, ilyennek szerettem meg, ilyennek szeretem, mert ez ő, eddig legalábbis úgy gondoltam. Ám mindezt olyan természetességgel vette magára mintha csupán egy kabátot húzna fel a téli hidegben. Egész úton fürkésztem, lestem minden szavát, hogy rájöjjek a nyitjára, hátha valami kiderül és vagy megnyugodhatok, vagy még nagyobb a baj mint sejtettem. Mert baj. Ha egy nő a kapcsolat közben túlságosan megváltozik, ha nem gyorsabban halad a változással mint azt a kapcsolat amúgy is magával hozná, akkor baj van. Baj, mert valamit nem vettem észre. Naná, hogy mindhárom napom maradok, nem mintha olyan könnyen el tudtam volna intézni, mindezért az iskolabeli kihagyásért súlyos árat fizetek majd a tanáraimnak. Hiába felsőfokú képzés, hiába a nagyobb szabadság, ha azt akarom, hogy ne menjen pocsékba az itt eltöltött időm, muszáj valamit felmutatnom. *-Ez lenni semmi nászútnak, az lenni nagyon szép és jó, de titok. Én maradni mind a három nap. Én vigyázni Missy, hogy ne lógni el az órák. *Missy hivatástudata óriási, nem azért jött el, hogy szórakozzon, de kell valami nyomós indok arra, hogy feltétlenül maradni akarok. Ez vicces is és nem kell magyaráznom. Miután megérkeztünk a zsupszkulccsal, derékon kaptam és úgy sétálunk az akármihez, amivel zötykölődünk még egy darabig a szállodáig. Ott aztán szabad a pálya míg el nem kezdődnek az előadások és Missy el nem tűnik a szemeim elől. Az biztos, hogy ha engednék sem ülnék be, egy sokféle betegséggel sújtott testekről szóló, végtelen hosszú monológra. *

Missy F. Benedict
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Darius & Missy - Párizsban 2016-12-06, 21:30

Darius & Missy

A Ruth-al történt affér emlékére némi vöröst is csempészek a hajszínembe, de Darius vagy nem vette észre, vagy nem zavarja különösebben hogy szóvá tegye. Hiszen lányként előjogom, hogy olykor teljesen váratlanul megváltoztassam a hajkoronám színét, formáját. A gyűrűt büszkén viselem, nem is tudván, hogy miféle mágiát rejt magában. Az, hogy az erdőben a mardekáros vöröskével történt valami, nincsen hatással a szerelmemre, inkább afféle kísérletnek volt mondható, amit akár Darius-szal is hasznosíthatok. Erre akár lehetőséget is teremthetünk, ha már van olyan drága, hogy eljön velem Párizsba erre a medimágusi konferenciára. Itt képzik a jövő javasembereit, gyógyítóit, és a brit meg a francia mágiaügyi szövetségnek megfelelően most itt kerül megrendezésre ez az egész, több napos mizéria, ami önmagában klassz dolog, de még inkább fenomenális, hogy Darius tudott időt szánni rá, hogy elkísérjen, mint a plusz egy fő, ezért a szállodai visszaigazolásnál már eleve kétágyas szobát kértem. Ha véletlenül ezt úgy értenék, hogy nincsenek egymás mellett az ágyak, hát összetoljuk, vagy varázslattal mozgatjuk úgy, hogy ne legyen köztük szünet. A külsőmet illetően nem csak a hajszínemben van változás, bátrabban merek felvenni ékszereket, kiegészítőket, úgy fest, a szülői nyomás immár teljesen a múltté, és képes vagyok felvállalni magamat. Lássuk be, igencsak magabiztos tudok menyasszonyként lennie, na meg ha egy másik lány is bennem találja meg vágyai tárgyát, az olykor bizony öntudatlan vigyorgásra késztet. És hogy Dariusnak tudnia kell-e róla? Talán majd egyszer, végeredményben is ő javasolta, hogy legyen egy lány, akire támaszkodhatok. Hát nem tudom, hogy lesz-e folytatása a dolog, egyenlőre úgy veszem, hogy nem, ami kellett, azt megkaptam. Zsupszkulccsal érkeztünk Angliából Párizs külvárosába, onnantól viszont marad a buszozás, a tömegközlekedés a főváros varázslók lakta szegletébe.
- Úúú.. tisztára mint valami előnászút, olyan jó, hogy el tudtál jönni. Milyen hamar kell visszemenned? Vagy mind a három napon tudsz maradni? – Kérdezem sugárzó arccal rápillantva, miközben a buszra várunk a megállóban. A franciatudásom még elég aktív, nem hiszem, hogy gond lesz belőle, Darius viszont még az angolt is töri picit, bár fejlődőképes. Optimista voltam, és úgy foglaltam a szállást, hogy feltételeztem, hogy vasárnapig mindvégig velem lesz, kivéve minden nap pár órát, amikor valami előadáson ülök, akkor nyilván neki fakultatív a program.

a hízelgők pedig
jó tanácsot.

Bajban a barátok
segítséget adnak,
Missy F. Benedict
Reveal your secrets

Varázshasználó