ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:58-kor
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Kalandmester
Sorsjegyesek I_vote_lcapSorsjegyesek I_voting_barSorsjegyesek I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Sorsjegyesek I_vote_lcapSorsjegyesek I_voting_barSorsjegyesek I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Sorsjegyesek I_vote_lcapSorsjegyesek I_voting_barSorsjegyesek I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Sorsjegyesek I_vote_lcapSorsjegyesek I_voting_barSorsjegyesek I_vote_rcap 
Alison Fawley
Sorsjegyesek I_vote_lcapSorsjegyesek I_voting_barSorsjegyesek I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Sorsjegyesek I_vote_lcapSorsjegyesek I_voting_barSorsjegyesek I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Sorsjegyesek I_vote_lcapSorsjegyesek I_voting_barSorsjegyesek I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Sorsjegyesek I_vote_lcapSorsjegyesek I_voting_barSorsjegyesek I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Sorsjegyesek I_vote_lcapSorsjegyesek I_voting_barSorsjegyesek I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Sorsjegyesek I_vote_lcapSorsjegyesek I_voting_barSorsjegyesek I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sorsjegyesek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Chance Maverick
Reveal your secrets
Chance Maverick
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Sorsjegyesek   Sorsjegyesek Empty2017-01-03, 22:23







[You must be registered and logged in to see this image.]
Lilian & Chance
For every ending a new beginning...?!



 
Amint felfedezem, hogy Lily mennyire ki van borulva a kölyköktől, átfogom a derekát, és feléjük lépdelünk. Amennyire csak lehet, dühösen mordulok rájuk, és láss csodát, újdonsült menyasszonyomnak igaza van, valahol a határozottság a célravezető. Vélhetően ismernek, és tudják, hogy vicces szoktam lenni, nem pedig morcosan férfias, mint most. Olyan elképesztő a hatás, hogy én magam lepődök meg jobban. A gyereksereg szétspiccel, miután felszedték az állukat, én pedig a lányra pillantok, és visszatér a félszeg mosolyom. Megvonom a vállamat, bejött a tanácsa, pedig ő azt kérte, hogy vele legyek egy kicsit magabiztosabb.
- Rád. Hát hogyne hogy rád, csak még a bókolásban vagyok béna. A célozgatás ügyesen megy, csak fogalmad sincs belőle,h ogy mit jelent. – Most elnevetem magamat, mert enélkül is tetszem neki, szóval nem is tudom, hogy erőltessem-e ezt az udvarlás témát. Végtére is igyekszem magamat adni, és csak picit határozottabb lenni. Látom, hogy enyhén szólva is el van alélva a nézésemtől. Nem tudom, hogy milyen korból jött, ezek szerint régen nem néztek így rá. Vagy nem ennyire nyíltan? Ha vissza is térünk az ő világába, én mégiscsak más vagyok egy picit, magamban hordozom a modern kort, de mégsem vagyok olyan, mint a társaim, akik szinte komoly gátlások nélkül élnek. Lily sem tűnik azért ennyire régimódinak, félősnek, de lássuk be, cseppet sem olyan provokatív, mint a jelenkor lányai, és ez tényleg tetszetős. Kedves tőle, hogy olyan elvek szerint él, hogy egy rosszfiút nem tart izgalmasnak, valahogy én sem tudom megérteni, hogy aki gonosz, azon mit lehet szeretni. A szextéma viszont számomra nem tabu, csak éppen olyan, amit még úgy igazán nem tapasztaltam meg. És még ezt sem tartja gyávának. Csúcs ez a lány.
- Köszi. De nem lehet, hogy csak azért húzódoztam, mert itt volt Sam példája? Tudod azért nekem is vannak vágyaim, és ha normális családba születek, talán már én is túlestem volna rajta. – Vetem fel, mert nem akarom, hogy azt higgye, hogy a végletekig tisztességes vagyok. Végülis korrekt szokásom lenni, de hát nekem is vannak olyan gondolataim, amik a régi időkbe talán nem fértek bele.
- A pezsgő szerintem viszonylag századfordulós találmány, a te idődben még nem volt, és most éppen az alkalomra illik. És ehetnénk hozzá valami.. lássuk csak, nem, a kettő nem illik össze, de végülis kit érdekel? Tudod manapság már lehetőség van az egzotikus konyhát is megkóstolni. A szárnyas vadkanban szerintem nem gond, ha nem az étlapról rendelünk. Szereted a sok fűszert, vagy.. inkább a tésztákért vagy oda? – Vetem fel a lehetőségeket, de ő is kitalálhat valamit, amit megkóstolna. Lassacskán feltűnik előttünk a fogadó, ahova besétálunk, és helyet foglalunk. Ott már nincsenek kölykök, akiknek furcsa lenne, hogy párban járunk.


▲ music: Neon nights ▲Note: Just for you ▲




és naggyá leszel!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Merj álmodni

Vissza az elejére Go down
Lilien Langhorne
Reveal your secrets
Lilien Langhorne
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Sorsjegyesek   Sorsjegyesek Empty2017-01-02, 10:25



Chance & Lilien

[You must be registered and logged in to see this image.]

Cseppet sem zavar, hogy körbe jár időnként, csak hogy kényelmesebb legyen mindkettőnknek. A kölykök viszont annál inkább. Én nem emlékszem rá, hogy ilyen értetlen lettem volna annak idején, amikor még kisebb voltam. Most sem vagyok túl idős, de azért így sose viselkedtem, ahogy ezek a gyerekek. Nem értem, hogy miért kell piszkálódni csak azért, mert fogjuk egymást kezét, de idővel majd talán ők is megtapasztalják milyen igazán kedvelni valakit és onnantól talán másképp gondolják majd. Kérdés, hogy ez az idő mikor jön majd el.
- Köszönöm! Persze... ha rám értetted. - azért ezt sejtem, de még sem vehetem biztosra. Lássuk be már szembesültem vele, hogy milyen szuggesztívan tud nézni, amikor először találkoztunk kész csoda volt, hogy el tudta szakítani tőlem a pillantását, úgyhogy igen, rám értette és ez felettébb jól is esik nekem. De az tényleg fura lenne nekem, ha azt kedvelném, aki elrabolt a szüleimtől és aki ártani akart nekem. Azért ennyire nem vagyok elfuserálva, még ha szerint ez nem is számítana elfuseráltságnak. Szerintem azért akkor is eléggé fura lenne.
- Erről még nem hallottam, de én biztosan nem lennék ilyen. Az az alak elrabolt és... nem tudnám kedvelni. - és hát nem is volt velem kifejezetten kedves, úgyhogy azt hiszem nem csoda, hogy nem vagyok oda érte és főleg nem szeretem. Nincs semmiféle szindrómám. Lionelt sajnálom, hogy ott ragadt a múltban, de kb. ennyi, ennél több nincs ebben. Remélem, hogy el tudjuk érni, hogy a varázsló békén hagyjon, hogy az életem rendben lehessen végre, és ha más nem hát akkor itt Chance-szel, mert azért én abban nem merek bízni, hogy haza juthatok majd a családomhoz. Talán ez is sikerül, ha már ide tudtak hozni, de ha reménykedem akkor sokkal rosszabb érzés lesz majd mégis csalódni.
- Dehogy vagy gyáva! - vágom rá szinte azonnal, bár a téma még mindig zavarba ejt, de ettől azért igyekszem elvonatkoztatni. Nálunk, az én időmben ez még nem volt annyira elterjedt, hogy beszéljünk róla és pont e miatt most is zavarba ejtő a témánk, de tudom, hogy ez most azért mégis csak más idő, az emberek is másképp állnak a dolgokhoz, mint régen. - Az azt hiszem pont, hogy bátorságra vall, hogy nem álltál be a sorba és ennek örülök. - és annak is, hogy neki ennyire más az életfelfogása. Ki tudja talán ha nem találkozom vele, hanem azzal a sráccal a klubhelyiségben, akkor most minden másképp alakult volna, hiszen az a másik srác már azért is morcos volt, mert nem vele beszélgettem, ki tudja hogy mennyire fogadta volna el, hogy én másképp élem az életemet, mást szoktam meg, mint az itteniek többsége.
- Igen, ebben a rosszban van azért jó is... te. - mosolyodom el, bár újra csak kissé zavartan sütöm le a szememet, de azért jól eső érzés, hogy így gondol rám és egyre kevésbé hiszem, hogy ne tudnám megszeretni őt, sőt, elég nagy az esélye, hogy menni fog. - Az tökéletes lenne, mutass valami olyasmit, ami az én időmben nem igazán volt még. Isztok, esztek valami olyat? - persze nálunk is volt már forralt bor, sőt vajsör is, de biztosan azóta azért sokat fejlődött a technika, a főzési tudomány és mindenféle. Vannak újítások, amiket én még nem ismerem, de itt már egészen elterjedtek és kíváncsi vagyok, hogy azok vajon milyenek lehetnek.


[You must be registered and logged in to see this image.]
♫ Wake up ♫ ◊ Aktuális viselet ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem mindig onnan érkezik
a boldogság,

ahonnan várjuk.
Vissza az elejére Go down
Chance Maverick
Reveal your secrets
Chance Maverick
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Sorsjegyesek   Sorsjegyesek Empty2016-12-26, 09:23







[You must be registered and logged in to see this image.]
Lilian & Chance
For every ending a new beginning...?!



 
Ciki vagy sem, inkább körbejárom őt a kézváltással időnként, minthogy csúszkáljon a markomban, azt sokkal rosszabbnak érezném. A piszkálódások számomra is zavarba ejtőek, de túllendülnék a dolgon, ha Lilyt nem zavarná, de láthatóan igen, ezért néha visszamordulok, amikor valaki már nagyon közelről csúfolódik, nyelvöltöget. Így aztán nem lesz könnyű dolgunk, de ha Lily azt ajánlaná hogy ne fogjuk egymás kezét, csak hogy ezt elkerüljük, nem ellenkeznék. Végtére is most még csak próbálkozunk, nem tudhatjuk, hogy szerelem lesz-e belőle.
- Nem, egyáltalán nem sablonos, én is nagy hódolója vagyok a szép.. khm.. dolgoknak.  – Mosolygok rá, ahogyan megpuszilom a kezét. Tudom, hogy esetlen, ahogyan csinálom, de javasolta, hogy legyek csak magabiztos, hiszen a kedvességem mellett ő a határozottságot részesíti előnyben, így nem fogom magamat vissza, csupán ezt a határozottságot kell úgy intéznem, hogy az mindkettőnk stílusába beleférjen. Régimódiak vagyunk mindketten, így attól nem kell félni, hogy átlépünk valami határt, ami már sértő legyen, sőt, még én is félős vagyok, nem is feltétlenül tőle, úgy általánosságban a kapcsolatoktól Sam példája miatt, ám Lily oly bájos, és törékeny, aligha lehet beteg, amit elkaphatnék, és lássuk be, én sem tarthatom örökké a távolságot mindenkivel. Szeretek barátkozni, mégis alig van, akit közel engednék, és végre itt az ideje.
- Dehogyis furcsa. Erre még valami szindróma is van. Helsinki azt hiszem. Az áldozat szíve megesik az elrablóján, feltámadnak benne az anyai ösztönök, és ő maga akarja védelmezni azt, aki bántotta. Megérteni a problémáit, ilyesmi.  – Mosolygok le rá, végtére is nem nézem ki belőle, sőt, nagyon aranyos tőle, hogy így elutasítja ennek a szindrómának a létezését rá nézve. Sosem volnék rá féltékeny, végtére is Adamet is el tudtam fogadni, csak belül szenvedtem, és dobáltam volna magamat éjszakánként, de szerencsére Lily hamar kapcsolt, és nem hagyta, hogy mártírként áldozzam be magamat.
- Én várok. Mások nem várnak. Én.. igen, elég veszélyes, és nem állítom, hogy annyira elterjedt, csak tudod Sam pont egy olyan körben volt.. a művészvilágban nem ritka az ilyen érzelmileg túlfűtött.. szenvedélyes élet. Tudod én látványmágus vagyok, értem is sokan rajongtak, és nem akartam, hogy egy felelőtlen lány karjaiban végezzem. Azt hiszem gyáva vagyok.   – Vonom meg a vállamat, én szeretek magamra vigyázni, és csak azzal lenni, akit tényleg szeretek. Talán nem is gyávaság, inkább tudatosság. – Igen, tudod sokaknak az csak egy játék, holott.. másról kéne szólnia, az odaadásról, a megértésről, a bizalomról. Lehet, hogy én is divatjamúlt vagyok, de melletted nem érzem magamat annak. És ez így jó. Találkoznunk kellett! De beszéljünk inkább másról, nem akarom, hogy úgy érezd, hogy bármilyen elvárásom van, mert.. még az sem biztos, hogy meg tudsz szeretni. Inkább keressük meg azt a boltot. Utána valami finomság, hogy ünnepeljünk?  


▲ music: Neon nights ▲Note: Just for you ▲




és naggyá leszel!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Merj álmodni

Vissza az elejére Go down
Lilien Langhorne
Reveal your secrets
Lilien Langhorne
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Sorsjegyesek   Sorsjegyesek Empty2016-12-18, 15:49



Chance & Lilien

[You must be registered and logged in to see this image.]

Azért meglep, amikor időnként oldalt vált, de nem teszem szóvá. Azért ez nem egy kimondottan zavaró dolog és minden bizonnyal oka van rá, sőt sejtem is, hogy az izzadó tenyér lehet a probléma, bár őszintén szólva engem cseppet sem zavar. Az viszont kissé zavarba ejtőbb, ahogyan a kicsik mondhatni piszkálnak minket. Igaz, hogy elég finoman csinálják, de attól még csinálják és időnként azért elpirulok a kis mondókáiktól. Nem kell ezen meglepődni, az én időmben is volt ilyen, de azért jóval ritkább, no meg mi azért tudtuk jól már fiatalon is, hogyan mennek a dolgok, hogy házasság lesz és nem azért az én időmben még elég fiatalon indultunk neki az életnek.
- Az unikornis túlságosan sablonos? Vagy a pegazus, bár a delfineket is kedvelem, de delfint még sosem láttam élőben... végül is pegazust és unikornist sem, úgyhogy... - elmosolyodom, zavartan sütöm le a szememet, amikor az ujjaimra lehel csókot, de zavarni igazából cseppet sem zavar, sőt, ha tőlem kérdezné meg, hogy hogy érzem megy-e neki az udvarlás, biztos, hogy azonnal rávágnék egy igent, hiszen nagyon jól megy neki, profi benne, legalábbis nekem minden reakciója és minden mozdulata kedvemre való, ezek az apró közeledések, amik cseppet sem tolakodóak, de annál kedvesebbek.
- Nem és csak nem szeretnék bele valakibe, aki elrabolt, az... furcsa lenne nem? - mosolyogva rázom meg a fejemet. Olyan aranyos, hogy még ezen is képes aggódni, nehogy mást szeressek meg, pedig fel sem merült bennem. Lionelt úgy éreztem szeretem, de nem sokat tett azért, hogy segítsen és habár a múltban maradt ő is varázsló, nem is próbált meg segíteni, nem úgy, mint Chance aki láthatóan eltökélt és igenis tenne értem, ha bármi baj lenne. Lionel meghátrált inkább és nem szállt szembe a varázslóval... talán szimplán csak gyáva volt.
- Oh, hogy... másképp? De azt hiszem értem és megértem, ha ez a betegség így terjed. Akkor nagyon veszélyes lehet, de akkor manapság már nem is vártok az esküvőig? - elkerekedik kissé a szemem, de persze először sikerül elvörösödni még, hiszen a téma eleve zavarba ejtő és abba belegondolni is, hogy tett már boldoggá valakit más módon, csak nem pontosan úgy. Az én időmben ez nem volt kimondottan nyílt téma. Persze tudom, hogy minden feleségnek vannak kötelezettségei, de nem beszélgettünk effélékről soha sem, őszintén szólva nem sok mindent tudok az egészről. - Hát persze, nem is lehetne másképp! Az nagyon csúnya hiba, ha valaki elveszíti az erényét és szégyenben marad. Volt egy barátnőm... ő nem gondolkodott és vagy két évig még a társaság közelébe se mehetett miután egy férfivel... Átejtette és eltűnt, ő meg ott maradt, rémes volt. - akadozva beszélek, hiszen számomra ez tényleg olyan téma, aminél még a szemkontaktust tartani is nagyon nehéz. Amikor megtudtam mi történt Elizabeth-tel én akartam vele találkozni, de még csak nem is engedték meg a szüleim, mintha egy tévedés fertőző lenne.

[You must be registered and logged in to see this image.]
♫ Wake up ♫ ◊ Aktuális viselet ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem mindig onnan érkezik
a boldogság,

ahonnan várjuk.
Vissza az elejére Go down
Chance Maverick
Reveal your secrets
Chance Maverick
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Sorsjegyesek   Sorsjegyesek Empty2016-12-10, 18:36







[You must be registered and logged in to see this image.]
Lilian & Chance
For every ending a new beginning...?!



 
Csoda, hogy nem lóbálom a kezét, mint valami elsős, mert annyira boldog vagyok a közelében. Nyilván az nem bevallható ilyen rövid időtávból, hogy ez szerelem lenne, inkább komoly vonzalom, amolyan barátságfélére építve, viszont igenis beleszövünk már egy pici fizikai érintkezést, csak így tudjuk kikisérletezni, hogy mennyire jó együt. Azt kell mondanom, hogy jelenleg nagyon jó, csakis attól félek, hogy a vélalány kezét markolászva úgy izzad a tenyerem, hogy az már ciki. Ezért azt találom ki, hogy olykor cserélek, és a másik oldalára megyek, remélve, hogy nem furcsálkodik ezen. Bízunk abban, hogy az elrablója nem merészkedik még a faluba sem, hiszen itt csak egy hangos kiáltás kell, és máris itt terem bősz igazgatóhelyettesünk, úgy kiosztva mindenkit, hogy egy életre elmenjen a kedve Lily zaklatásától. Csak az a kérdés, ha véletlenül én kerülnék szembe a varázslóval, képes lennék-e annyira varázserőt előhúzni a tarsolyból, hogy legalább elmenekülhessünk? De nem, ez a mai pár óra tényleg a jókedvről szól, a karácsonyt lényegében összevonjuk a lánykéréssel, hiszen most ez tölti ki minden gondolatunkat, legalábbis az enyémet mindenképpen. Talán sürgetés, de ha már kitaláltuk, meg is kell ejtenünk az esküvőt, itt nem várhat ránk hosszú jegyesség, mert akkor egyértelműen összetartozunk, a varázsló nem verheti az asztalt, hogy ő Lily gyámja, hiszen ha valaki férjhez megy, automatikusan nagykorú lesz, és lekerül róla a nyomjel is.
- Akkor ne a divathoz igazodjunk, hanem az izlésünkhöz. Van esetleg valami állat, motivum ami a kedvedre való? Példának okáért delfin, sellő, ilyesmi. Hm.. valamiért csak ilyen vizi cuccok jutnak eszembe. Én és az ötletem... – Nevetgélek egy pillanatra az ajkamhoz emelve a kezét, egy puszit nyomok az ujjaira zavaromban, valahogy ez az udvarlás nem megy nekem, de úgy látom, hogy Lily nem is igényli, csak magamat kell adnom, bármennyire is bénán sikerül. A lényeg, hogy jól érezzük magunkat.
- Fúha, ilyen tipikus rossz arc. Nem baj, legalább tudom, hogy mire számítsak. Még mindig jobb, mintha valami dögös pasi lenne, akiért egyébként dobog a szíved, és nem tudod utálni. Másba most már ezek után ciki lenne beleesned.. – Bár negatív támáról beszélünk, igyekszem a vidám felhangot továbbra is tartani, csak hát nekünk még nincsen olyan sok közös témánk, abba kell kapaszkodni, amibe tudunk. A kérdése viszont meglep, nem gondoltam, hogy már ebben a kézfogásos időszakban a szex merül fel. Egyértelműen befagyok egy pillanatra, de csak a megilledődéstől, aztán inkább közelebb hajolok, hogy azért ezt mégse hangosan tárgyaljuk ki. – Hát úgy.. nem. Tudod odáig már sikerült egyszer-egyszer eljutni, hogy.. azon kívül boldoggá tegyek valakit, és ő is engem, de.. amikor valaki azt kezdeményezte, hogy.. érted, csináljuk is, mindig elmenekültem. Szégyen vagy sem, de nehezen bízom, mert tudod.. Sam haldoklik, és nem akartam a sorsára jutni. Ez az egész betegség.. az együttléttel terjed. Jó, nyilván nem mindenki beteg, de olyannal akartam megtenni, akivel.. tökéletes minden, és egyértelműen tudom, hogy.. nem lehet semmi baja. Butaság? – Most mondhattam volna azt is, hogy túl romantikus vagyok, és az igazira vártam, de nálam teljesen más megközelítése van a háttérnek. Nyilvánvalóan ha Lily ennyire cuki, és fiatal, nem volt senkije, tehát ő megbízható, de azért ha már adott a lehetőség, akkor visszakérdezek. – Belőled kinézem, hogy te még őrzöd az erényedet, ugye? – Nem azt mondom, hogy akkor teljesen ügyetlenek leszünk, mert már szinte majdnem megvolt nekem, tehát tudom, hogy mit hova, meg hát ha egymásra lennénk hangolva, ez nem jelentene semmi problémát.




▲ music: Neon nights ▲Note: Just for you ▲




és naggyá leszel!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Merj álmodni

Vissza az elejére Go down
Lilien Langhorne
Reveal your secrets
Lilien Langhorne
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Sorsjegyesek   Sorsjegyesek Empty2016-12-07, 13:01



Chance & Lilien

[You must be registered and logged in to see this image.]

El se tudom mondani milyen kellemes dolog csak úgy szabadon sétálni. Tudom, hogy így is óvatosnak kell lennem, de attól még jó dolog végre nem aggódni azon, hogy előkerül a varázsló, csak sétálni egyet Chance kezét fogva, bár kissé zavarban, hiszen vannak körülöttünk mások is és persze a fiatalabbak, pár alsós kislány összesúgva nevetgélnek ,mint bizonnyal még elég éretlenek az ilyesmihez. Nem mondom, hogy szerelemhez, de... talán igen, mert ilyen rövid idő alatt is kötődöm hozzá és talán tényleg létezik szerelem első látásra, mert én már a legelején úgy éreztem, hogy ez nem csak egy egyszerű találkozás volt, ez annál sokkal több, ez annál sokkal nagyobb dolog és én örülök neki, hogy végül úgy fest csak jól alakulnak a dolgok. Ha pedig visszamegyünk az én időmbe ott is együtt lehetünk, nem is hiszem, hogy jobb ember el tudnék képzelni magam mellé, hiszen Chance kedves, vicces és helyes is és persze még mesésen is énekel. Olyan... igazi lovag.
- Persze, tökéletes lenne, választunk valami szépet közösen. Én se vagyok ebben sokkal jobb, persze tudom mi a szép, mármint szerintem, de hogy mit illik... eleve ez egy más kor, mint a régi. - az én ékszereim a mostaniakhoz képest azért eléggé eltérőek, de nincs velük gond, amúgy se hoztam őket magammal, hiszen nem volt időm összecsomagolni mielőtt még elraboltak ugye. De majd találunk olyat, ami illik mindkettőnkhöz, ebben biztos vagyok és abban is, hogy ez a mai nap csodálatos lesz.
- Valahogy úgy igen, de csak nem jönne ide. Elég magas, a haja barna és olyan villámló kék szemei vannak, zord tekintet és van egy sebhelye a jobb füle mellett az arcán, azt hiszem égés nyom lehet. Szerintem fel fogod ismerni, de... nem akarom, hogy elrontsa ezt a mai napot. - nem, ez a mi ismerkedős napunk és nem akarom, hogy bármi rossz is legyen benne. Mégis csak úgy fest, hogy hozzá fogok menni, aminek örülök, de talán nem lenne rossz előtte meg is ismerni egymást. Tudom, hogyan megy ez, az én időmben ez nem volt meglepő, hogy csak a nászéjszakán történt meg... az, de azért egy csók elcsattanhatott még előtte is és ha már ez egy ilyen kellemes nap lesz, talán ma meg is történik. Nem tehetek róla, de azért mégis csak bemotoszkál a fejembe ez is, na jó... folyton az eszemben jár.
- Chance... kérdezhetek valamit? Manapság másképp mennek a dolgok és te már... tudod... volt már valakid? - nekem még nem, bár ezt gondolom sejti. Ott volt Lionel, vele egyszerűbb csók akadt, de az eleve nem tartott sokáig és ennél nem is mentünk tovább, nem is akartam volna, mert nem illik. Ő azért egész más volt, mint az én időmben a férfiak, sokkal... sürgetőbb, de nekem eszem ágában sem volt csak úgy felrúgni mindent, amit addig tanultam.

[You must be registered and logged in to see this image.]
♫ Wake up ♫ ◊ Aktuális viselet ◊ [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem mindig onnan érkezik
a boldogság,

ahonnan várjuk.
Vissza az elejére Go down
Chance Maverick
Reveal your secrets
Chance Maverick
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Sorsjegyesek   Sorsjegyesek Empty2016-12-02, 17:12







[You must be registered and logged in to see this image.]
Lilian & Chance
For every ending a new beginning...?!




Végre eljött a következő roxmortsi falunap, hiszen Lily jelen állás szerint még ötödikes, tehát nem nagykorú, így nem mászkálhat le bármikor, mint az egyetemisták. Még velem sem, felnőtt kísérővel, csakis tanárokkal a kijelölt hétvégéken. Egy ilyen látogatás alkalmával megyünk McGalagony után, aztán a tanárnő eltávot engedélyez a főtéren, és mi elindulhatunk külön, kettecsén. Egymás kezét fogni már nem olyan bonyolult, több meg még nem nagyon alakult ki, na nem mintha siettetnénk a dolgot. Az is elképzelhető, hogy megmaradunk végül barátoknak, akik tisztelik a másik. Bár Lily már többször elmondta, hogy számára nagyon bejön a stílusom, a kedvességem, hogy állandóan viccelek vele, na de hát én sem tudom, hogy miből mi következzen, nem vagyok egy sármőr, úgyhogy abban maradtunk végül, hogy majd kialakul. Viszont valahol meg mégiscsak kezdünk egy pár lenni, és ha leegyeztettük a házasságot, akkor nincsen szükség külön romantikus lánykérésre, főleg azért, mert ha minden igazi, teljesen titokban fogjuk tartani, és csak akkor fedjük fel a dolgot, ha Lily üldözője, az a varázsló, aki elragadta az idejéből, feltűnne a színen, és magának követelné a lányt.
- Női ékszerek terén nem vagyok túl ügyes Lily. Akkor jó lesz úgy, hogy egy szép gyűrű, és egy medál? Mindketten viselhetjük, de mások számára nem lesz nyilvánvaló, és nem kezdenek el kombinálni. – Dobom be az ötletet, amit korábban megbeszéltünk, most megerősítésre várva. Roxmortsban van egy ékszerbolt is, kifejezetten mágikus holmikkal, megbűvölve a szépségeket mindenféle plusz varázserővel.
- Hogy néz ki egyébként az az alak? Legutóbb nem is láttam, jó lenne azért rákészülnöm, hogy ha feltűnne, akkor ő az. Vagy úgyis elsápadsz, és ebből már be fog ugrani nekem is? – Kérdezem vidám mosollyal, természetesen az ugratás határain belül, és ügyesen játszva a hangommal, hogy még véletlenül se tűnjön bántónak a kérdésem. Mellettünk egy sor harmadéves süvöltve száguld el, hiszen ők először járnak itt idén, és bevetik magukat a Zonkóba, ahol rengeteg édesség van. Oldalt pillantok Lilyre, olyan szép lány, de ami legjobban megfogott benne, az a csodaszép mosolya, olyan kis bájosan húzkodja a száját.



▲ music: Neon nights ▲Note: Just for you ▲





és naggyá leszel!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Merj álmodni

Vissza az elejére Go down
Chance Maverick
Reveal your secrets
Chance Maverick
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Sorsjegyesek   Sorsjegyesek Empty2016-12-02, 17:12


***



és naggyá leszel!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Merj álmodni

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Sorsjegyesek   Sorsjegyesek Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Utcák, sikátorok-
Ugrás: