ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:58-kor
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony I_vote_lcapKyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony I_voting_barKyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony I_vote_rcap 
Kalandmester
Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony I_vote_lcapKyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony I_voting_barKyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony I_vote_lcapKyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony I_voting_barKyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony I_vote_lcapKyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony I_voting_barKyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony I_vote_rcap 
Alison Fawley
Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony I_vote_lcapKyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony I_voting_barKyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony I_vote_lcapKyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony I_voting_barKyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony I_vote_lcapKyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony I_voting_barKyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony I_vote_lcapKyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony I_voting_barKyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony I_vote_lcapKyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony I_voting_barKyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony I_vote_lcapKyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony I_voting_barKyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Kyle Matthews
Reveal your secrets
Kyle Matthews
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony   Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony Empty2016-12-20, 13:31


[center]
[You must be registered and logged in to see this image.]
Kyle & Justice
Édes a bosszú


- Különben elég könnyen beleeshetsz... - hajolok közelebb Justicehez, aki mosolyogva pillant rám. Még csak nem is sejti, mennyire komolyan mondom. Fogalma sincs arról, milyen ember az, akinek szinte egész életében halálfalók közt kellett nevelkednie, és szinte már gyermekkora óta megszokott számára a vér látványa. Ez a lány azt hiszi, hogy a pletyka gonosz dolog. Nos, nem. A pletyka még csak meg sem közelíti a gonoszság fogalmát, ő azonban ebben leli örömét. Tegye. Amit azonban én fogok tenni vele, az valami ennél is sokkal borzalmasabb dolog. Nincsenek ugyan még kiforrott terveim, több út is van, amelyen elindulhatok, az sem teljesen biztos, hogy a lehető legjobbat fogom választani, de egy biztos: Justice átkozni fogja azt a napot, amikor átléptem az iskola küszöbét. Nem. Inkább azt, amikor hagyta, hogy elvigyenek mellőle. Csupán azért, hogy ő a kényelmes kis burkában élhesse továbbra is az életét.
- Elsősorban az, hogy a ti oly nagyra becsült igazgatótok apja kinyírt egy egész mugli családot még a maga idejében – egyenesedek ki. Nem tudom, mennyire tájékozottak az itteni diákok az iskola vezetőségének titkairól, de úgy tűnik, nem eléggé. Túlzottan is megbíznak ebben a Dumbledoreban, noha ő sem egy olyan ember, akinek nem lennének sötét kis titkai. Persze, óvatosan kell bánnom a szavakkal, Justice nagyon szereti kiszínezni a dolgokat, csak hogy azután élvezetét lelje az emberek reakciójában. Talán egy ember megkínzásában csak kevésbé lelné örömét, főként, ha valamely másik szerettét kellene kínoznia. Egy kis Imperius-átok és láss csodát, repedezik a jég. Mégis, valamiért nem vonzott a dolog... Azt szerettem volna, hogy önmaga legyen, nem kapkodhatok el semmit sem. - És van pár olyan tag is, aki elég szépen benne volt a halálfalósdiban. Neveket nem mondok, derítsd ki magad, élvezd ki ezt a játékot is.
Nem fog sokáig tartani, hiszen már ránézésre is meg lehet állapítani Pitonról, hogy nem éppen a legális mágia az, mely iránt oly mély érzelmeket táplál. Azonban, nem csupán a házvezetőm az, aki játssza a maga kis játékait, akadnak errefelé szép számmal ilyen emberek. Természetesen tisztában vagyok azzal, hogy a Durmstrang vezetője sem éppen egy ma született bárány, de róla mindenképp elmondhatom, hogy őszinte.
- Úgy látom, itt a csontig nyalás a lehető legjobb taktika – állapítom meg közönyös képet vágva, mintha nem érdekelne a dolog. Ahhoz azonban, hogy véghez vihessem a terveimet, tudnom kell minden tanárnak a gyenge pontját. Egyszer talán nekem is szükségem lesz arra, hogy némelyik dolgom felett szemet hunyjanak. Pitonnal szemben ez ösztönösen ment, túl nyilvánvaló, mivel lehet megnyernünk magunknak, de nem mindenki szereti ugyanazt. McGalagony már aligha díjazná csak azt, hogy mardekáros vagyok, érdekel a fekete mágia, emellett pedig kiemelkedően jó vagyok átváltoztatástanból. Nem, nála ezek mit sem érnek.
- Szóval egyke vagy – állapítom meg egy vállvonással, mintha csak azért tettem volna fel a kérdést, mert nem volt miről beszélgetni. Boncolgathatnánk is a témát, de nem érdemes, ráadásul még gyanút is fogna elég hamar. Úgy teszek hát, mint akit nem igazán érdekel a dolog, amikor pedig megszólal, némileg meglepetten pillantok rá: - Ja, igen, menj csak. Akkor majd szólj... Addig pedig mindenképp nyitvatartom a szemem és a fülem.
Ha én nem is, de Emilia rajta lesz az ügyön, vagyis inkább én fogok belőle mindent kihúzni, mert a kishölgy nem mutatkozik túlzottan lelkesnek lenni ebben az ügyben. Talán kár volt elmondanom neki az igazat, de már teljesen mindegy... Miután Justice elment, felállok, majd én is elindulok a következő órám helyszíne felé.

(Köszi a játékot, nagyon jó volt! Very Happy)

zene || viselet || megjegyzés ||[You must be registered and logged in to see this link.]



Lehet, hogy a bosszú börtön. De a saját börtönöm.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony   Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony Empty2016-12-18, 20:13



[You must be registered and logged in to see this image.]
Kyle & Justice



Végül is segíthetek neki, legalábbis egy keveset, ha már nem tud kihez fordulni és tudom jól, hogy én elég jó vagyok ahhoz, hogy tudjak neki tanítani új dolgokat. Persze mindennek ára van, de ha egy kicsit fényezi az egomat, akkor egyértelműen jobban és könnyebben megenyhülök, ahogyan a legtöbben szoktak. Mindenesetre egyelőre úgy fest benne vagyok a dologban, talán még nekem is egész jó gyakorlási lehetőség lesz a végén, arról nem is beszélve, hogy legalább kapok még valakit, aki a kis ügyködéseimben a segítségemre van.
- Világos, tehát a lelked sötét verem, és jobb ha óvatos vagyok veled igaz? - a mosolyom arról árulkodik, hogy ezt cseppet sem mondom komolyan. Óvatos... én? Áh, nem szokásom, főleg azért, mert épp elég ügyesen oldok meg mindent és inkább tőlem szoktak tartani, mint én másoktól. Ez a Kyle sem tűnik veszélyesnek, olyan kis ártatlan képe van, ami persze tökéletes álca, ha közben még sem annyira ártatlan, de nincs gond ezzel, legalább ügyesebb besúgó lesz majd a számomra, ha elhiteti másokkal, hogy bízhatnak benne, azt hiszem ez már eleve tökéletes kezdeti lépés. Mindig jó embereket kell találnod magad mellé és máris nyert ügyed van.
- Megnyugtató, többet érhetsz el, ha nem a fiúk felé kacsintgatsz, na és milyen pletykák keringenek rólunk? Gondolom a Durmstrang pasijai csorgatják a nyálukat, nem tudom elképzelni, hogy ott milyen lányok lehetnek. - persze a fiúk, akik itt voltak pár éve... hát nagyon is felkeltették a figyelmet, na de nem volt köztük egy lány sem és amilyen hideg van náluk nem is hiszem, hogy csupa szépség jár abba az iskolába. Na nem mintha egyébként különösebben érdekelne, de tény és való, szeretek szebb lenni másoknál... mindig és minden körülmények között.
- Oh, tehát a tanárok? Nem mondom, hogy nincsenek köztük elnézőbbek, de azért hidd el szigorúan fognak mindenkit, ez mégis csak egy angol iskola. Maximum, ha az ember tudja hogyan kell hatni rájuk... - na igen azért vannak trükkjeim, hogy ne kapjanak el, vagy ne kerüljek bajba egy-egy tanár túlbuzgósága miatt. Elég jól megtalálom a módját, hogy én jöjjek ki jól a dolgokból, mint hogy helyettem valaki más és ebbe a tanári kar is beletartozik. Nem hiába, a kis ügyködéseim ellenére sem kerültem még soha sem komolyabb bajba. A kérdése azért meglep, de szerencsére rám már ilyen téren nem igen lehet hatni, hiszen nincsen testvérem és az, hogy valaha volt is... mindenki számára titok.
- Nincs testvérem, szerencsére a szüleim szeretetén nem kellett osztozkodnom, na de azt hiszem hamarosan jön a következő osztály. Akkor legyen szombat délután, üzenek, hogy pontosan mikor és hol, hogy hogyan készülj, rendben? És addig... tudod ne feledd a dolgod. - mosolyogva kacsintok még rá, mielőtt feltápászkodnék az asztaltól és kifelé venném az irányt. Perceken belül szállingózni fognak az első delikvensek és őszintén szólva, amíg nem tudok többet Kyle-ról nem akarom, hogy sokan együtt lássanak, főleg nem hosszú távon. Az nem biztos, hogy jó fényt vetne rám. Ezt még el kell döntenem.

♫ Sons and daughters ♫ ϟ Ruci ϟ Különórán



[You must be registered and logged in to see this image.]
Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Kyle Matthews
Reveal your secrets
Kyle Matthews
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony   Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony Empty2016-12-06, 13:57


[center]
[You must be registered and logged in to see this image.]
Kyle & Justice
Édes a bosszú


Hát, meg kell hagyni, ennek a nőnek aztán felettébb az egekben van az önbizalma, szinte már rosszul vagyok tőle... Már bánom, hogy egyáltalán megszólaltam, most hallgathatom az önmagáról szóló örömódákat, mi ez, ha nem szenvedés? Komolyan kezdem úgy érezni, hogy talán ajándékot kaptam azzal, hogy nem mellette nőttem fel, belerokkantam volna, ha otthon is állandóan ezt kellett volna hallgatnom. Nyilván körülugrálták gyermekkorában, és míg a legtöbb ember felnőve letesz arról, hogy mások dicsőítsék, addig Justice még mindig nem volt hajlandó lemondani erről az örömről.
- Igazán hálás lennék érte – felelem bájos mosollyal a képemen, miközben elengedem a kezét, majd körbepillantok a teremben. Senki sem volt benn rajtunk kívül, itt lenne a kínálkozó alkalom, most megtehetném, amiért valójában itt vagyok, és még arra is lenne esélyem, hogy megpattanjak innen. Akkor legalább nem kellene végigjátszanom ezt a kis színjátékot... Egyszerűen csak előkapnám a pálcám, elmondanám a megfelelő átkot, a következő pillanatban pedig Justice már üveges tekintettel zuhanna le a székről. Meg kell hagyni, igazán csábító ez a lehetőség, de valamiért mégis haboztam megtenni a dolgot. Nem azért, mert ő a vér szerinti testvérem, hidegen hagy a dolog eme része, inkább csak el szeretném nyújtani a szenvedését, méghozzá a lehető leghosszabb ideig. Egy egyszerű átok nem képes erre, kínzásra pedig egyáltalán nem lenne időm. A hangját aligha hallanák meg, de a következő óráig már csak pár perc van hátra, kissé rövid ahhoz, hogy megfelelően kiélhessem magam.
- Ostobaság lenne ezt elmondanom, legyen elég annyi, hogy nem a véletlen műve a Süveg döntése – kacsintok a lányra, miközben magamban nagy küzdelmek árán gyűröm le azt a késztetést, hogy itt és most végezzek vele. Fekete mágia? Vicces, hiszen el sem tudja képzelni, mennyi borzalmat láttam már, erre pedig nem elég ez az elnevezés. Egyszerűen nem adja vissza azt, amit az ember ettől a mágiaágtól kap... A szenvedést, a kínt, a halált... Amit a Durmstrangban tanítanak, azt lehet csak feketemágiának nevezni. Ártatlan kis átkok tömkelege, a diákok épphogy csak súrolják a sötét mágia felszínét, nem mennek le a gyökerekig, erre még az ottani tanárok sem lennének képesek. Ezzel szemben azonban apám mestere lett a vallatásnak, kínzásnak, gyilkolásnak, mindennap találkoztam ezzel otthon. Nem szép látvány, de volt alkalmam megszokni, így nem félek attól, hogy Justice esetében meggondolom magam.
- Nem, nem vagyok az... Nem vetkőzős snapszlit játszottunk, ne aggódj...
Most komolyan, milyen pletykák keringenek itt a mi iskolánkról? Persze, sok a fiú, nem tagadom, de lányokból sincs hiány, mindkét nem majdhogynem egyenlően van jelen ott is. Mégis, a Roxfortosok többsége ezt a nézetet osztaná?
- Egyébként pedig rólatok is kering egy-két szóbeszéd, ha már itt tartunk – szólalok meg ismét, valamiért nem tudom megállni, hogy ne vágjak vissza a lánynak. Szerettem a régi iskolámat, meg kell védenem a hírnevét. - Azt mondják, az itteni tanárok hajlamosak arra, hogy elnézzenek egy-két kihágást, igaz ez?
Személyes tapasztalatról nem beszélhetek, nekem ilyesmiben még nem volt részem, de hozzánk is eljutott egy bizonyos Potter-gyerekről szóló mendemonda, melyek arról szóltak, mennyire kivételezik vele az igazgató. Emellett pedig az itteni tanárok szeretnek szemet hunyni a diákok viselt dolgai felett, ezt nálunk sokkal nehezebben tolerálják. Véleményem szerint kell a szigorúság egy ilyen intézménybe, nem jó dolog mindent figyelmet kívül hagyni.
- Ha nem, hát nem... - vonom meg a vállam a lány válaszát hallva. - Népszerűségi lista? Hidd el, nekem az arcom is elég lesz ahhoz, hogy feljebb kerüljek, nem szorulok rá arra, hogy emiatt téged csábítsalak el.
Oké, talán ez az első rossz pont, melyet sikerült a lánynál begyűjtenem, de nem engedhetem, hogy túl sokat gondoljon magáról. Az önbizalma a fellegekben, nem is fog az én válaszomtól zuhanni, de legalább látja rajtam, hogy nem vagyok annyira elveszett az ilyesmiben és nem fog egy pipogya alaknak gondolni.
- Van esetleg egy másik testvéred is az iskolában? - kérdem ártatlanul. - Egy hugica, akinek szintén jutott a szépségedből? Esetleg egy népszerű öcsike?
Rendkívül érdekel, mit válaszol erre a kérdésemre, de azért megpróbálok nem túl gyanúsan kérdezősködni. Ki akarom puhatolni, miként áll a családi kérdésekhez.

zene || viselet || megjegyzés ||[You must be registered and logged in to see this link.]



Lehet, hogy a bosszú börtön. De a saját börtönöm.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony   Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony Empty2016-12-03, 20:44



[You must be registered and logged in to see this image.]
Kyle & Justice



Elmosolyodom, elsőre szimpatikus a srác, aztán majd kiderül, hogy ez nem fog-e a jövőben változni. Egyelőre még nem tudom, majd meglátom, adhatok neki egy esélyt, főleg ha még infokat is szállít nekem, vagyis akkor meg főleg.
- Ebben igazad van, rajtam tényleg nem teszel túl, elég nagy már a gyakorlatom, de taníthatok egy-két trükköt, ha gondolod. - persze esetleg és ehhez még a bizalmamat is el kell nyernie, amit azért nem annyira könnyű elérni. Még Emiliában sem bízom maradéktalanul, hiszen ha valaki hasonló hozzád, akkor tudod, hogy rosszra is számíthatsz tőle, még ha Emilia tudtommal nem is verne át... na de Kyle még új ismerős nem tudhatom, hogy mi lesz a jövőben vele. Más, ha valakit gyerekkorától ismerek, na de ő már szinte felnőtt, épp e miatt befolyásolni is sokkal nehezebb, vagy hatni rá. Úgyis megpróbálom, de meg van az esélye, hogy nem sikerül, pont e miatt kell óvatosnak lennem.
- Lehet, és mennyire fekete az a fekete mágia, ezért lettél Mardekáros? Te is az a tipikus rossz fiú vagy? - valahogy volt egy ilyen érzésem, a süveg se véletlenül osztja be a diákokat oda ahova, bár azért róla nehéz elképzelni, hogy rossz fiú lenne, valószínűleg a kis kölyökképe miatt, de ki tudja lehet hogy kivillantja a foga fehérjét egyszer. Na pont e miatt kell óvatosnak lennem vele, egy Mardekárosnak azért az ember nem nyílhat meg csak úgy, még a vébén nagyon rosszul járna a végén.
- Furcsa is lenne, tudod a fekete mágiával inkább a fiúkat kötik össze és a Durmstrangról hallani azért ezt-azt, és még fiúkkal is snapszliztál... azért csak nem vagy... tudod kicsit más beállítottságú, az szomorú lenne. - hogy számomra-e, vagy mások számára az már más kérdés, de sokkal hatékonyabban vethető be a srác, ha rá tudom küldeni akár egy-egy lányra is, mintha a fiúkhoz vonzódik. Persze akkor is bevethetném, csak sokkal nehezebb dolgom lenne és persze neki is, ha el akarna érni valami érdemi célt. A kérdése viszont határozottan meglep először, aztán szórakozottan elnevetem magamat. A kezemet végül nem engedem meg, csak szolidom megütögetem a tenyeremmel az arcát.
- Jajj Kyle, most jöttél, kíváncsi vagyok a reakcióidra. Ne gondolj magadról túl sokat, hogy egyből rád is mozdulok. Bizonyára örülnél neki, egyből ugranál egyet a népszerűségi létrán a suliban, de... még nem ismerlek annyira, hogy ilyen kegyben részesítselek. - újra csak elnevetem magamat, kicsit hátra dőlve, még végig is mérem. Helyes srác, annyi szent, de van valami a szemében, ami miatt érzem, tudom, hogy óvatosnak kell lennem vele. A jó ég tudja, talán hasonló a szeme csillogása, mint az enyém és mivel én ügyesen játszom szerepet, könnyen kiszúrom azt is, ha más hasonlóan tesz és nála van valami... valami apróság, amit még nem tudok hová tenni, de minden bizonnyal idővel majd az is meg lesz. Talán ez a sötét mágia dolog is csak valamiféle álca és igazából egy kedves kis jótét lélek lakozik az álcája mögött, sose lehet tudni, na de majd kiderítem.

♫ Sons and daughters ♫ ϟ Ruci ϟ Különórán



[You must be registered and logged in to see this image.]
Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Kyle Matthews
Reveal your secrets
Kyle Matthews
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony   Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony Empty2016-11-24, 15:54


[center]
[You must be registered and logged in to see this image.]
Kyle & Justice
Édes a bosszú


- Kié másét? - vonom fel a szemöldököm. Természetes, hogy egyértelmű volt a dolog, a kérdés csupán költői volt, egyáltalán nem vártam rá válasz, de Justice mindenkit szeret hülyének nézni, ez már csak egy dolog részéről a sok rossz közül. Kíváncsi vagyok, miként alakult volna az életem, ha az eredeti családomban maradok és emellett a lány mellett nőttem volna fel. Nagy eséllyel teljes mértékben elnyomott volna, aligha lennék mostanra az, aki most vagyok. Nem, egy pipogya alak bőrében élhetnék, akit elnyom otthon és az iskolában is a népszerű nővére, és akit szinte mindenki kinevet, mert fiú létére nem képes megvédeni magát. Vajon velem szemben miként viselkedett volna Justice? Egy tippem azért mégis akad... A hátam mögött buzdított volna mindenkit, hogy bántson, de a megmentő szerepét játszotta volna el, pont úgy, ahogy másokkal is teszi. Örülök, hogy így alakultak a dolgok, de komolyan. Sok undorító embert láttam már, de Justice nálam is kiverte a biztosítékot a viselkedés. Angyalbőrbe bújt ördög, ez lenne rá a tökéletes hasonlat. - Annak is megvan a maga bája... A srácokkal sokszor nem tudunk mit játszani, amikor beköszönt az esős időszak, valami elfoglaltság nekünk is kell.
Megvonom a vállam és igyekszem úgy tenni, mintha tisztában lennék vele, hogy gyerekes dolog, de nem érdekelne. Az igazság ezzel szemben az, hogy most elég nagy hülyeséget mondtam, de ez van. Nem igazán ismertem a robbantós snapszlit, nagy eséllyel a szabályaival sem lennék tisztában, hiszen felénk nem honos ez a játék, csupán kinyögtem az egyetlen olyan játékot, ami eszembe jutott. Azt hiszem, talán annak idején még Madisonnal játszottam egyszer ilyesmit, de akkor is elég hamar meguntam a lapokat és pillanatok alatt az ágyban kötöttünk ki. Valamiért az ilyen játékok sokkal jobban lekötöttek egész életemben, amióta csak volt alkalmam megismerni a test által nyújtott örömöket.
- Másképp bele se mennék a dologba – dőlök hátra a széken, majd összekulcsolom tarkómon a kezeim és úgy pillantok a mellettem ülő Justicera. Hogy hasonlítunk-e? Talán. Külsőre mintha sok közös lenne bennünk és ez kifejezetten zavar. Teljesen olyan, mintha ő lenne az én női oldalam, vagy nem is tudom, miként fogalmazzam meg a dolgot. Remélem, mások ezt nem veszik észre rajtunk ennyire könnyedén, habár esélyes, hogy én is csak amiatt látom így, mert tudom rólunk az igazságot. Talán megkérdem Emiliát is a dologról, habár nem hiszem, hogy örülnék annak, hogy hasonlítunk egymásra. Nem azért jöttem, hogy visszatérjek a családomba, ez egyáltalán nem áll szándékomban.
- Rajtad azért még én sem teszek túl – veszem le a tarkómról a kezem, majd elfogadom Justice felém nyújtott jobbját. Uralkodnom kell magamon, hogy ne roppantsam össze a törékeny ujjait, de egész ügyesen veszem az akadályt és még sikerül is hozzá jó képet vágnom. - Benned megvan az évek rutinja, én még csak most kényszerülök bele ilyesmibe első alkalommal.
Azért Emiliát sem kellene kihagyni a sorból, hiszen vele is megvan a magam egyezsége, de mit ne mondjak, vele sem ártana óvatosabbnak lennem. Túl sokat tud rólam, ez pedig sohasem jön jól, ha az embernek van bizonyos múltja. Nem avattam ugyan bele mindenbe, de szinte bizonyos vagyok abban, hogy vette a fáradtságot és nekiállt szaglászni kissé. Nem hibáztatom, hiszen fordított helyzetben én is ugyanezt tenném, de ez alkalommal igazán zavart a dolog. Elvégre, nem én vagyok a hírszerző fél, emellett pedig apámra sem számíthatok, hogy segítsen rajtam, ha valami olyasmibe keverednék, amibe nem kellene. Nem, ha apám tudomást szerez erről az egész ügyről, akkor nagy eséllyel nem lesz hova visszamennem, ha nem is végez velem rögtön. Elvégre, ezzel is csak a hírét teszem kockára, márpedig az a család szentségénél is sokkal fontosabb. Mind anyámat, mind engem hidegvérrel tenne el láb alól, ha úgy érezné, hátráltatjuk a céljai elérésében.
- Ha ez az igazság, akkor teljesen mindegy, mennyire sablonos, nem hazudok – elveszem az ujjaim Justice hajától, miközben magamban kissé meglepődök, hogy mennyire nem jött zavarba ettől az egésztől. Talán már jóval tapasztaltabb lenne, mint azt elsőre gondoltam volna? Vajon hányan vágták már gerincre a Roxfort falain belül? Rendben, hogy mindent megtesz az információkért, de ennyire messzire csak nem megy el, nem igaz? Mindegy, játszom tovább a játékot, hiszen csak akkor jövök rá az igazságra. - Újabb pletyka? Ki kell ábrándítsalak, elég sok lány jár oda. Igaz ugyan, hogy a fiúk vannak többségben, de lányokban sem szenvedünk hiányt. Na persze, ha szépségversenyt rendeznénk, akkor a Roxfortos csajok nyernének.
Összerezzenek, amikor Justice ujjait érzem végigsimítani a bőrömön, undorodom tőle, legszívesebben eltörtném a karját, de igyekszem nem kimutatni ezt a lány felé. Helyette megpróbálok olyan képet vágni, mint akinek mindennapos egy nő érintése, habár nem is éppen erről van szó.
- Tetszem neked?
Kerek-perec rákérdek a dolgokra, hiszen nem hiszem, hogy a lány azokat kedvelné, akik nem kezdeményeznek.

zene || viselet || megjegyzés ||[You must be registered and logged in to see this link.]



Lehet, hogy a bosszú börtön. De a saját börtönöm.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony   Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony Empty2016-11-24, 11:05



[You must be registered and logged in to see this image.]
Kyle & Justice



- Természetesen az enyémeket. - szélesedik ki a mosolyom, ahogyan rá pillantok, pedig biztos vagyok benne, hogy ez számára is egyértelmű volt, csak nem tudta megállni, hogy ne tegye fel a kérdést. Végül is különösebben maga a kérdés nem zavar, vagy hogy ő mással szereti elfoglalni magát. Nem lehet mindenki egyforma. Engem érdekelnek mások titkai, már kiskoromtól fogva szerettem tudni azt, amit rajtam kívül mások nem igazán. Van ennek egy bizonyos szintű izgalma. - Tudod... kinek mi. Nekem a titkok, neked a snapszli. - vonom meg a vállamat, bár azért magamban kissé kétkedőn állok hozzá így. Elég gyerekes dolognak gondolom, de hát pasiból van, még biztosan nem nőtt fel teljesen, azért érdeklik efféle gyermeteg dolgok, de ha őt nem zavarja, hogy én mivel szeretem elfoglalni magamat, akkor én sem akadok fenn effélén, főleg ha benne van az üzletben, akkor aztán főleg egy szavam sem lehet.
- Hm... végül is így is megfelelhet és akkor neked is van benne védelem és nekem is egy kis izgalom. Rendben, legyen Kyle, egészen jól tárgyaló partner vagy. - még a kezemet is nyújtom felé és végül is tényleg így van, egészen jól csinálja, büszke lehet magára, pedig én általában elég nehezen adom magamat, de ez jól hangzik és egyébként is tudom, hogy mikor kell ügyesen taktikázni, ha pedig benne van, hogy információkat szerez nekem, azt nem hagyhatom csak úgy a levesbe menni, még akkor sem, ha feltételei vannak hozzá, sőt ez csak azt mutatja, hogy talpra esett, tehát tényleg képes is lesz nekem információkat szerezni.
- Ne kérj bocsánatot, legalább látom, hogy tényleg hasznos lehetsz. - ha már partnerek leszünk valamilyen szinten akkor azért ennyit megtehetek, hogy legalább kedves leszek vele és igenis tényleg érezheti úgy, hogy hajlandó vagyok még akár emberszámba is venni, nem csak lekezelni, mint a többséget. Tudok én rendes is lenni, ha akarok... vagyis ha okom van rá.
- Durmstrang és a fekete mágia, nem gondolod, hogy ez olyan... sablonos? - én szoktam másokkal játszadozni, nem jövök zavarba csak azért, mert a fülem mögé tűr egy tincset, sőt határozottan felnevetek, amikor megteszi és még közelebb is hajol. Hazai pályán nehéz legyőzni engem, máshol is, de itt még inkább. - Na és milyen a Durmstrang, azt mondják, hogy ott túl sok a pasi és aki onnan kerül ide csak úgy ki van éhezve, hogy végre szép lányokat lásson, ne csak szőrös arcokat. - szórakozottan nyúlok előre és simítok végig ezúttal én az arcélén. Nem, az övé cseppet sem nevezhető szőrösnek, nem is passzol annyira azok közé, akik onnan jöttek pár éve a nagy Trimágus Tusa idején, de végül is ki tudja, ott lehet hogy kevésbé adott a külsejére.

♫ Sons and daughters ♫ ϟ Ruci ϟ Különórán



[You must be registered and logged in to see this image.]
Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Kyle Matthews
Reveal your secrets
Kyle Matthews
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony   Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony Empty2016-11-19, 19:20


[center]
[You must be registered and logged in to see this image.]
Kyle & Justice
Édes a bosszú


- A kérdés csak annyi, hogy kinek a hétköznapjait – vonom fel a szemöldököm, miközben igyekszem továbbra is olyan képet vágni, mint akit nem lep meg a lány fura hobbija. Na, valóban nem lep meg, hiszen volt alkalmam megtudni róla egy-két dolgot, de hogy valaki ennyire felvállalja a rossz szokásait az már kissé kiesik az én felfogásomból. Neki talán ez a természetes, hiszen a Justice-világban ő az uralkodó, akinek joga van mindenki élete felett ítélkezni, és aki talán csak pont a sajátját nem tudja kordában tartani. - Engem például sokkal jobban leköt a tanulás és a robbantós snapszli, mint mások életeinek apró részletei. Persze, ez a te dolgod, és ha ez kell ahhoz, hogy órákat adj számomra, akkor én benne vagyok a dologban.
Nem tudom, mit szólna hozzá, ha hobbiként az emberkínzást, vagy a bosszúm tervezését hoznám fel, de van egy olyan érzésem, hogy kifejezetten örülne a dolognak, épphogy csak el nem kezdene jegyzetelgetni. Emellett valamiért szerettem mindenféle szeánszokon részt venni, melyek később orgiába fordultak át. Mocskos kis titok, pont Justicenak való. Talán – némi idő elteltével – beavatom egy-két részletbe. Talán még azt is felfedem, ki vagyok valójában, mielőtt végeznék vele. Vagy nem őt kellene megölnöm? Találnom kellene egy számára fontos személyt, és rajta levezetnem minden haragomat? De ki lehet fontosabb a lánynak saját magán kívül? Fogós kérdés, meg kell hagyni.
- Mint mondtam, ez a te dolgod – vonom meg a vállam a lány kérdését hallva. - Ha szeretsz mások életébe belelátni, akkor tedd azt, nem ítéllek el miatta...[You must be registered and logged in to see this image.]
Ó, nem is emiatt ítélem el. Persze, ez már az ő dolga, nem fogom nyilvánosan támadni az idióta szokásai miatt, hiszen azzal csak felhívnám magamra a figyelmét, de nem is fogok kutyaként pucsítani neki, aki minden egyes szavára engedelmesen ugrik. Nem, talán én leszek az egyik olyan ember számára, aki nem áll kötélnek. Belemegyek a játékba, hiszen bele kell mennem, de számomra is van egy olyan határ, amit nem fogok átlépni.
- Részinformáció – emelem fel a mutatóujjam Justice monológját hallgatva. - Átadok pár apróbb információt az óra előtt, és ha meg vagyok elégedve az általad átadott anyaggal, akkor megkapod a maradékot is, ha így jobban tetszik, az izgalmasabb részleteket.
Számító mosoly kúszik ajkaimra, hiszen erre nagy eséllyel nem számított a lány. Nyilván azt hitte, hogy belemegyek az általa szabott feltételekbe, de nekem is kell valami, ami garantálja, hogy megtartja az adott órát. Elvégre, ha ő nem tartja sokra az aktuális pletykát, akkor csak fogja magát és faképnél hagy, ez pedig így nekem nem üzlet. Szükségem van arra a kis időre, hiszen csak így nyílhat arra alkalmam, hogy mindenféle gyanúsítás nélkül többet megtudhassak róla. Talán, a szépet is tennem kell neki, de odáig már csak tényleg akkor mennék el, ha nem látok más esélyt a boldogulásra.
- Bocsánat, hogy én is feltételeket szabok, de sajnos túl sokszor vertek már át üzleti ügyekben is, úgyhogy semmit sem bízok a véletlenre, ha nem gond. Erre pedig neked sem lehet egy rossz szavad sem, hiszen mindkét esetben kapsz információt, csupán az a kérdés, mennyit...
Talán túl messzire mentem ezzel a kijelentéssel, hiszen Justice nem az a fajta ember, aki hozzá lenne szokva ahhoz, hogy valaki más is feltételeket szab számára. Megszokta már, hogy minden az ölébe hullik, neki pedig csak annyi a dolga, hogy szélesre tárja a markát, melyekbe a dolgok pottyannak.
- Az egyetemi képzés az, ami igazán érdekel ebben az iskolában – válaszolok készségesen a lánynak. Kap rólam néhány információt, de nem túl sokat, csak mértékkel. - A Durmstrangban tanultam eddig, de ott sajnos nem fektetnek erre túl sok hangsúlyt, ott nincs felsőoktatás.
Elhallgatok, miközben némileg eltöprengek azon, vajon mi az, amit még megoszhatok a lánnyal. Elvégre, így nem vagyok túl érdekes személyiség, kell valami, amivel továbbra is magamon tudhatom az érdeklődését.
- Tudod, a családom igen jártas a fekete mágiában – hajolok közelebb Justicehoz, aki szinte a bőrén érezheti a leheletem. Talán az sem árt, ha kissé magamba bolondítom. Nem igazán vagyok oda a dologért, de beszéd közben felemelem a kezem, majd egy tincset a füle mögé simítok. - Tudok veszélyes lenni, ha akarok... Ezt persze ne vedd fenyegetésnek.

zene || viselet || megjegyzés ||[You must be registered and logged in to see this link.]



Lehet, hogy a bosszú börtön. De a saját börtönöm.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony   Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony Empty2016-11-18, 19:59



[You must be registered and logged in to see this image.]
Kyle & Justice



- Nincs gond a pletykákkal, érdekesebbé teszik a hétköznapokat. - mosolyogva vonom meg a vállamat, mert így is van és egyelőre az új fiúban is látom a lehetőséget. Persze nem bízom el magamat és majd meglátjuk, hogy alkalmas-e bármire is, de egy esélyt adok neki, főleg ha már ő volt az, aki idejött hozzám.
- És szerinted ez rossz dolog? - oh én imádom a pletykákat és nem fog tetszeni, ha ő esetleg nem így van ezzel. A pletykák jó dolgok és én szeretek szórakozni, no meg rengeteg pletykát eleve én terjesztek, így még inkább érthető, hogy szeretem őket. Na persze, ha rólam terjednének nem örülnék ennyire, de mivel a legtöbbet én indítom el, ez szinte teljesen kizárt.
- A hízelgés ügyes lépés, talán benne lehetek a dologban. - oh nem adok én könnyen dolgokat, főleg nem a szívességet, de először szépen be kell adagolnom neki, hogy mit akarok tőle, aztán majd jöhet szépen a többi. Remélem, hogy tisztában van vele, hogy nem lesz könnyű dolga, mert általában nem adom könnyen az információkat és persze az idő drága, nem szánom rá csak úgy akárkire.
- Ha a hajlandóság meg van, akkor nekem már az is elég, aztán persze, ha nem szállítasz semmit, akkor később nem találkozunk újra. Minden óra előtt kell valami, amiért érdemes segítenem, remélem ezt megérted. Az én időm is drága. - csak hogy tisztázzuk nem fogom elkezdeni oktatni őt, addig, amíg nem tudok meg többet arról tényleg megbízható-e és tényleg megteszi-e azt, amire kérem. Ha így van, akkor majd segítek felzárkózni. A kérdése azért meglep, de aztán pár pillanat után sokat mondóan elmosolyodom. Azt hiszem sejtette már eleve a választ, úgyhogy nem fog majd különösebben meglepődni rajta.
- Tudok ezt-azt, de nem sokat, mostanában kevesebb az időm utána járni a dolgoknak. Mesélj, miért jöttél ide tanulni és mire használnád a tudást? - igen azt tudom, hogy másik iskolából jött, ha jól tudom akkor a Bauxbatonsből? De erre nem vennék mérget. Mindig vannak pletykák, de sosem egyszerű kitalálni, hogy közülük melyik az, de most biztos forrásból tudhatom meg és természetesen meg is kérdezem. Aztán még utána is utána járhatok részletesebben Kyle barátomnak és ha netán más derül ki róla, mint amit elmondott... hát az nagyban megnehezítheti a mi is kezdődő kapcsolatunkat, vagy inkább üzleti partnerségünket.

♫ Sons and daughters ♫ ϟ Ruci ϟ Különórán



[You must be registered and logged in to see this image.]
Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Kyle Matthews
Reveal your secrets
Kyle Matthews
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony   Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony Empty2016-11-05, 11:59


[center]
[You must be registered and logged in to see this image.]
Kyle & Justice
Édes a bosszú


Valahonnan rémlett, mi? Soha életemben nem hittem volna, hogy valaha is nehéz lesz nyugalmat erőltetnem az arcomra, de most úgy tűnik, elérkezett ez a pillanat. A Justice iránt érzett haragom most keresett kiutat magának valahonnan mélyen legbelülről, én azonban nem hagytam neki, hogy elrontsa azt a mókát, amit magamban már olyan rég tervezgettem. Kissé ugyan megrándult a szám széle, de ez annyira jelentéktelen mozzanat volt részemről, hogy szinte semmi jelentősséget sem tulajdoníthatott neki a lány. Én pedig igazán értékeltem, hogy már egészen kiskorom óta rá vagyok kényszerítve arra, hogy színleljem az érzelmeimet.
- Túl gyorsan terjednek a pletykák a Roxfortban.
Megértő mosolyt küldök a lány felé, mint aki tényleg tisztában van azzal, hogy nem egyszerű új diákként idekerülni. A kezdeti nehézségek, a szintfelmérők, no meg természetesen az ember társai, akiket még nem volt alkalma jobban megismerni. Nem, én nem ilyen voltam. Hála néhány ismerősömnek, volt alkalmam már korábban felderíteni a terepet, semmint hogy áttettem volna a lábam az iskola küszöbén. Tudtam, miként reagálnak a tanárok bizonyos dolgokra, és hogy kik lesznek a hálótársaim. Szinte mindenkit lekenyereztem már a legelső pillanatban. A szintfelmérő kérdéseit pedig jó pénzért megkaptam egy másik tanulótól, aki tavaly szintén új volt, és aki bátran ki merte jelenteni: az ilyen kérdéssoron nem változtatnak, hiszen az apja az oktatásügyön dolgozik, és ott törvény írja elő, hogy általános kérdéssort kell tartalmazniuk. Én azonban semmit sem szerettem volna a véletlenre bízni, hiszen sok múlik ezen.
- Ez igazán lenyűgöző! - Még egy elismerő pillantás, ez aligha árt meg a lánynak, de azért csak óvatosan adagolom a dolgot. - Tény, ami tény, én se vagyok túl rossz belőle, de azt hiszem, ha valaki olyan jó, mint te, akkor csak hasznomra válhat a tudásod. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nem hittem volna, hogy ennyit kell tepernem egy laza kis különóráért, de örömmel vettem ezt az akadályt. Néha azért nem árt megdolgozni a sikerért, főleg akkor, ha az embernek célja van vele. Márpedig az én célom Justice tönkretétele volt, és ezt el is fogom érni. Vigyáznom kell ugyan, hogy ne derüljenek ki a dolgok, hiszen ha mindez apám fülébe jutna, akkor igen nagy bajba kerülnék.
- Bölcs dolog – bólogatok a lány szavait hallva, miközben magamban azért tovább szövöm a magam kis terveit. Talán Justice után célba veszem a szüleit is, akik szintén nem tettek semmi komolyabb lépést annak érdekében, hogy előkerítsenek engem. Elvégre, évek alatt sem sikerült olyan információra bukkanniuk, amely elvezetett volna hozzám, úgyhogy aligha hiszem, hogy bármelyikük is komolyabb lépéseket tett volna az ügy érdekében. Természetesen, jól tudtam, hogy az anyja a Szent Mungóban fekszik már évek óta, de ez nekem még mindig nem elég. - Nem tudom, mit tehetnék az ügy érdekében. Én vagyok az új fiú, nem sokan bíznak még bennem, az ilyen kis titkokat nem előttem fecsegik ki. Mondjuk, mindent megteszek, ami tőlem telik, azt hiszem már párszor én is láttam azt a gyereket...
Ennyi megteszi. Nem ugrok bele rögtön a dologba, de hajlandó vagyok megdolgozni a jutalmamért. Majd Emiliától rákérdek erről a Lucasról, ő bizonyára tud mindent róla. Így szerencsére nem kell külön lépéseket tennem az ügy érdekében, ráadásul még Justicet is magamhoz édesgetem.
- Rólam is vannak információid? - pillantok kérdőn a lányra, habár igyekszem semmi megvetőt nem sűríteni a nézésembe, inkább csak amolyan fürkésző szemekkel tanulmányozom az arcát, mint akinek van valami rejtegetnivalója, de nem szeretné, hogy kiderüljön. Justice érdeklődése így megmarad irántam és nem fog túl hamar rám unni. Most pár napig bizonyára mardossa az oldalát a kíváncsiság és megpróbál kinyomozni rólam pár dolgot. Ha pedig nem jár sikerrel, akkor kénytelen lesz mindenképp különórát adni nekem, hátha megtud tőlem pár dolgot. Fontos, hogy a lány érdeklődése fennmaradjon irányomba, különben könnyen kieshetek a kegyeiből, akkor pedig kereshetek egy újabb kiskaput, amelyen át támadni tudom őt.

zene || viselet || megjegyzés ||[You must be registered and logged in to see this link.]



Lehet, hogy a bosszú börtön. De a saját börtönöm.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony   Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony Empty2016-11-03, 18:59



[You must be registered and logged in to see this image.]
Kyle & Justice



- Áh szóval Kyle, valahonnan rémlett, talán már mástól hallottam. - oh persze nem így van, ha akartam volna tudni a nevét, akkor úgyis kiderítem, de őszintén szólva annyira nem tartottam fontosnak a dolgot, mert úgyis sejtettem, hogy idővel majd beszélünk, ha pedig nem akkor majd kiderítem szépen, ehhez kétség sem férhetett. És most itt is van, ahogyan számítottam is rá, hogy majd úgyis valamivel megkörnyékez, vagy valami miatt beszélni akar majd velem. Várható volt, bár arra nem számítottam, hogy ez lesz majd az ok.
- Oh hát persze! Bár én nem hiszek az ilyen pletykákban, bár tény és való, hogy kiemelkedő vagyok az évfolyamomon, sőt az egyetemisták között is. - ezzel valahol azt is jelzem, hogy jól tette, hogy pont hozzám fordult, mert én segíteni tudok majd neki, hiszen jobb vagyok, mint páran azok közül, akik már végeztek, vagy felettünk járnak. Mit páran! Igazából mindegyiküknél jobb vagyok, ennyi egom azért bőven van. Viszont engem a pénz nem érdekel, az van, az apámtól szerezek, ha akarok, nem kell a miatt aggódnom, hogy nem lesz miből ruhát vennem, amikor épp az kell. Én más dolgokkal üzletelek és ezúttal is így tennék, bár persze nehéz ilyen hirtelen kitalálni, hogy mi lehet az a más dolog, de minden bizonnyal azért ki tudok találni valamit, főleg akkor, ha nagyon töröm rajta a buksimat.
- Tudod én a legjobban az információkat szeretem. Mondjuk úgy, hogy a tudás hatalom és én szeretem, ha mások előtt járok lehetőleg mindenben. - kezdek bele szépen lassan. Jól sejti, hogy mit akarok kihozni ebből az egészből. Információk kellenek, olyan dolgokról, amikkel nem feltétlenül vagyok tisztában, olyan dolgokról, amik érdekesek lehetnek és amikből hasznot húzhatok. - Azt hiszem meg is van! Nem kérek sokat, csak hogy tartsd nyitva a szemedet és ha látsz valami érdekeset, vagy hallasz, akkor azonnal szólj nekem. Rebesgetik, hogy mostanában a Screwburry professzor szobájában többször is megfordult egy diák, azt hiszem Lucas... külön órák állítólag, na hasonlókat szeretnék hallani. Ez belefér neked? - kíváncsi vagyok, hogy mennyire bevállalós és mennyire állhat a szolgálatomba. Ha nem, akkor nincs rá igazán szükségem, de ha igen, akkor még tárgyalhatunk és persze akkor eleve szívesen töltöm vele az időmet, ha úgy látom, hogy van értelme és persze hasznot is húzhatok belőle.

♫ Sons and daughters ♫ ϟ Ruci ϟ Különórán



[You must be registered and logged in to see this image.]
Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Kyle Matthews
Reveal your secrets
Kyle Matthews
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony   Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony Empty2016-10-31, 18:22



[You must be registered and logged in to see this image.]
Kyle & Justice
Édes a bosszú


Úgy néz ki, drágalátos nővérkém egója sokkal nagyobb, mint amekkorának az ember első ránézésre hinné. Nem gyanakszik, még csak egy pillanatra sem akad fenn neki az, hogy vajon miért pont ő az, akit utamba sodor a szél, amikor még annyian vannak ebben a teremben. Nos, a Teszlek Süveg is tévedhet néhanapján, úgy tűnik, mégsem volt olyan jó döntés részéről Justicet a Hollóhátba helyezni. Ez azonban csupán az én malmomra hajtja a vizet, mintegy megkönnyítve a dolgomat. Persze, Emilia is teszi a sajátját, én azonban nem bízok teljesen abban a lányban. Nem, a legjobb az, ha én is kézbe veszem a dolgokat, és nem hagyom neki, hogy egyedül ténykedjen.
- Kyle – terelem a lányt a megfelelő irányba a nevemet illetően, miközben mosolyom továbbra is változatlan marad, mintha én lennék az egyetlen olyan mardekáros, akinek semmiféle hátsó szándéka sincs mások irányába. Ez a lány most tényleg ennyire naiv, vagy egyszerűen csak nem ítél el ránézésre senkit sem? Persze, vannak az én házamban is olyanok, akik semmit sem akarnak ártani másoknak, de alapvetően fenntartásokkal viseltetnek az irányunkba. Mindenesetre, hallottam már róla pár dolgot, úgyhogy igyekszem nem bevenni tőle ezt a viselkedést. Nagy eséllyel tud már rólam egy-két dolgot, ez csupán egy szokványos színjáték részéről, hogy elhitesse velem: őt aztán nem érdekli senki sem, aki újonnan érkezik a kastélyba. Egy újonc szemében ez valóban pozitív pont lehet a lány irányába, számomra azonban ez csak egy újabb indok arra, hogy gyűlöljem. - A családnevem Matthews, habár aligha mond ez neked bármit is.
Igyekszem nem túl sok dolgot megosztani vele, ezért gyorsan be is csukom a szám, nehogy a kelleténél többet áruljak el magamról. Nem vagyok egy beszédes fajta, normális esetben két szót sem szólnék a lányhoz, azonban – amikor olyan helyzetbe kerülök, hogy másokkal kell szóba állnom – megered a nyelvem. Ez nem sűrűn zavar, hiszen nincs okom semmitől sem tartani, de Justice irányába nem lenne túl szerencsés magánjellegű információkat elárulnom. Talán tudja, ki vagyok valójában vagy rájönne, ha mindenről beszámolnék. Emilia szerint ilyesmitől nem kell tartanom, de fő a biztonság. Főleg abban az esetben, ha két ilyen nő kerül az utamba. Lássuk be: meg van annak az esélye, hogy szövetkeztek ellenem.[You must be registered and logged in to see this image.]
- Valóban? - vonom fel a szemöldököm, miközben megpróbálok nem túl megvetően nézni a lányra. Az elég kétséges, hogy Dumbledoret is túlszárnyalja, ez inkább csupán Justice képzelete, aligha mondta ezt neki bárki is. Mindenesetre, igyekszem úgy tenni, mint aki némileg le van nyűgözve az információtól, így hát halkan füttyentek egyet, hadd legyen meg az öröme. - Igen, erről lenne szó.
Biccentek egyet a kérdésére, majd amikor megpaskolja maga mellett a széket, különösebb biztatás nélkül vetem le magam mellé.
- Igen, az lenne a legjobb opció – Habár, az egyetemre való felkészülés rohadtul hidegen hagy, egyedül Justice az, akire fel kell készülnöm, valami mesével elé kell állnom. Amikor a fizetségre terelődik a szó, gondolkodóba esem. - Attól függ, mit kérsz cserébe.
Gondolom, információt, habár ezt nem mondhatom ki nyíltan, hiszen elvileg semmit sem tudok róla. Feldobhatnám esetleg azt, hogy van pár szaftos sztorim Emiliáról, de ugyebár őt sem ismerem... Vagyis ismerem, de ez nem derülhet ki.
- Nagyon érdekel, hogy mi az, ami neked a pénznél is fontosabb – fűzöm keresztbe a karjaim, miközben igyekszem nagyon bizalomgerjesztő képet vágni. Olyan ember arcát öltöm fel, aki bármit megtenne annak érdekében, hogy az iskola egyik legjobbja adjon számára különórákat. Nyilván már ezzel is hízlalom Justice egóját, ami talán közelebb is visz az eredeti céljaimhoz. - Ha az ajánlatod nekem is kedvező, akkor benne vagyok. De ehhez előbb talán hallanom kellene azt az árat, amivel fizetnem kell neked.
Biztos vagyok abban, hogy kémkedésre kell adnom a fejem Justice részére, ez azonban egyáltalán nem zavart engem. Természetesen előtte játszom majd, hogy én nem vagyok vevő az ilyesmire, de nyíltan nemet nem fogok mondani.

zene || viselet || megjegyzés ||[You must be registered and logged in to see this link.]




Lehet, hogy a bosszú börtön. De a saját börtönöm.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony   Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony Empty2016-10-30, 20:57



[You must be registered and logged in to see this image.]
Kyle & Justice



Mondhatnám azt is, hogy meglep, hogy az új fiú máris engem támad be, de egészségesen nagy egom van, így aztán különösebben nem akadok fenn a dolgon. Persze valamelyest vissza illene fognom magamat Lance miatt, de azért azt nem várja tőlem, hogy teljesen megváltozzam, maximum nem teszek olyasmit, ami esetleg számára bántó lehet, legalábbis igyekszem, vagy úgy intézem, hogy ne kelljen tudnia róla. Egyébként is más valakivel beszélni még nem bűn, főleg akkor ha új az illető és én szeretnék minél többet megtudni róla, hiszen az friss husik mindig rejthetnek olyan érdekes titkokat, amiket hasznos lehet kipuhatolni. Justice pedig mit szeret a legjobban? Hát persze, hogy a szaftos kis pletykákat és az izgalmas kis titkokat!
- Szia! Igen, jól sejted és te... az új srác igaz? - tehetek úgy, mintha nem tudnám a nevét, de azt rebesgették, hogy Kyle. Azért mégis csak adok lehetőséget neki, hogy bemutatkozzon, mert kíváncsi vagyok rá, hogy mit lehet tudni róla, hátha más egyebet is hozzátesz már most, bár a legtöbben kész csoda, ha a nevüket kinyögik, nem hogy bővebb bemutatkozással indítsanak. Szomorú, sokakból úgy kell kihúzni a fontos infokat.
- Állítólag? Ez nem csak állítólag, tényleg kiemelkedő voltam mindig is bűbájtanból, sokan azt mondják még a korombeli Dumbledort is túlszárnyalom. - oh persze ez azért enyhe túlzás, hiszen mindenki tudja, hogy az igazgató az évszázad mágusa, nem igen van olyan, aki nála erősebb lenne, vagy képzettebb bármilyen téren is, de azt hiszem mondhatom, hogy azért bőven a nyomába érek és ennyire azért simán fényezhetem magamat nem igaz? Azért az meglep, ami viszont ez után jön, hogy tőlem venne különórákat. Erre még nem volt példa és persze nem azért, mert nem vagyok elég jó, hanem mert aki tudja ki vagyok általában tudja rólam azt is, hogy nem a legokosabb döntés velem bármibe is bonyolódni és a külön órák is ide tartoznak, mert olyankor is elszólhat az ember olyasmit, ami... na szóval könnyen felhasználható ellene.
- Tehát szeretnéd, ha külön órát adnék? Jól tudom, hogy hetedéves vagy? Gondolom akkor felkészíthetnélek az egyetemre? Hm... tudod a pénz számomra nem sokat ér, abból van bőven, esetleg más fizetséget tudnál ajánlani? - na igen nekem nem sokat ér a pénz, hiszen az apám révén van belőle épp elég, még ha az utóbbi időben ez egy kicsit talán változott is a leendő kis fiatal felesége miatt, de azért olyan nagy mértékben nem, hogy külön órák adásából kelljen fenntartanom magamat, viszont mindig szeretem, ha a másik fél kreatív és persze már azzal is tesztelni tudom, hogy kivel állok szemben, hogy egy ilyen kérdésre milyen választ ad. Ha netán eddig még nem ült volna le, akkor megpaskolom a mellettem lévő széket, hogy bátran foglaljon helyet addig, amíg megbeszéljük ezt a kis... üzletet kettőnk között. Végül is már nincs itt senki, aki zavarhatna, tehát gond nélkül át tudjuk beszélni a részleteket.

♫ Sons and daughters ♫ ϟ Ruci ϟ Különórán



[You must be registered and logged in to see this image.]
Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Kyle Matthews
Reveal your secrets
Kyle Matthews
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony   Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony Empty2016-10-23, 11:42



[You must be registered and logged in to see this image.]
Kyle & Justice
Édes a bosszú


Nem vagyok túlzottan lelkes a plusz órákat illetően, így nem is igen figyelek oda a tananyagra, helyette a nem messze ülő lányt méregetem már a becsengetés óta. Néha-néha azért a tanárra is figyelek, jegyzetelgetek, igyekszem igen aktív résztvevője lenni ennek az egész marhaságnak, de a tudat, hogy Justice itt ül, velem egy teremben, egyszerűen nem hagy nyugodni. Ha tényleg mindennek elég alaposan utánajártam, akkor ő a testvérem, az a lány, aki mellől gyermekként elvittek engem. És akit eddig égen-földön kerestem... Jó, ez túlzás, hiszen nem kellett sok időt ráfordítanom a dologra, az információk szinte csak az ölembe hullottak, különösebb erőfeszítés nélkül is. A régi családom egyáltalán nem sok energiát fektetett abba, hogy eltűnjenek mások szeme elől, habár okuk egyébként sem lett volna rá. Justice volt az egyetlen, aki annyi fejtörést okozott nekem... A Roxfort egyébként sem kis területen helyezkedik el, ráadásul a lány egy másik házba jár, egyetemista, így egyáltalán nem volt vele közös órám. Nehéz ügy volt, már két hónapja itt tanulok és csak most találkozom vele először.
Ami azt illeti, ez a találkozás is a véletlen műve, esetleg a Sors keze, ki miben hisz... Éltanuló vagyok, erre pedig O'Leary professzor is felfigyelt, aminek akkor még egyáltalán nem örültem. Az egyik óra után hívott meg erre a kis pluszra, én pedig elfogadtam, mert ezt kellett tennem. Szorgalmasnak kell látszanom, olyasvalakinek, aki valóban kiemelkedő szeretne lenni, a tanárnő pedig nagy eséllyel befolyásolni szeretne a döntésemben szakválasztást illetően. Nem mintha annyira érdekelne a látványmágia, de most, hogy tudom: Justice is ezt a szakot választotta, talán követem majd a példáját. Sokkal több esélyem lesz így összefutni vele, hiszen elég gyanús lenne, ha mindig belebotlanék, noha semmi okom rá.
Ismét a jegyzeteim fölé hajoltam hát, miközben egy sanda pillantással felmértem a többi diákot is, aki a teremben tartózkodott. Pár lánynak már most felkeltettem az érdeklődését, hiszen mindenféle óvatosság nélkül engem néztek. Bájos mosolyt villantottam nekik, melynek köszönhetően szinte nyomban zavarba jöttek, és villámgyorsan igyekeztek úgy tenni, mintha még csak észre sem vettek volna engem. Buta libák... Nem vagyok olyasvalaki, aki annyira vágyna egy barátnőre, nem érdekelnek a társas kapcsolatok. Megvan a magam baja is, ha most elkezdenék csajozni, azzal csak magam alatt vágnám a fát.[You must be registered and logged in to see this image.]
Az órának egy éles csengőszó vetett véget, én pedig felmértem a terepet... Ahogy elnéztem, Justice nem siet semerre, még javában jegyzetelt, nagy eséllyel lemaradt egy fontosabb résznél. Ennek ellenére a többiek zsibongva vonultak ki a teremből, miközben O'Leary professzor is távozott. Ennek a teremnek az ajtaját nem zárták, hiszen nem volt semmiféle veszélyes dolog benn, úgyhogy valóban nem volt kötelező kifelé igyekezni. Ha egy diáknak már nincs órája, akkor nyugodtan elütheti itt is az időt. Vártam egy kicsit, hogy mindenki kivonuljon, miközben úgy tettem, mintha nem boldogulnék a táska cipzárjával. Szerencsém volt, a terem kiürült, már csak én és a lány maradtunk, ennél több, azt hiszem, nem is igazán kell.
- Bocsi, te vagy Justice Simmons? - megvártam, amíg a lány rám pillant, majd folytattam: - Filtwick professzor javasolta, hogy beszéljek veled, hiszen állítólag nagyon jó vagy bűbájtanból és talán tudnál nekem segíteni...
Még gondolkoznom sem kellett azon, mit fogok neki mondani, amikor megszólítom, hiszen már rég megszületett bennem a terv. Attól sem féltem, hogy esetleg a lány később rákérdez a házvezetőjénél, hogy valóban ő javasolta-e nekem ezt a dolgot. Filtwick professzor egy igazán szétszórt emberke, ahogy eddig megfigyeltem, állandóan rohan valamerre, néha még ő maga sem emlékszik arra, mit is mondott és kinek is pontosan. Nagy eséllyel bólogatni fog a lány kérdését hallva, miközben azért igyekszik felidézni az emléket. Ha nem ugrik be neki, betudja majd annak, hogy elfelejtette, elvégre mi más okom lenne arra, hogy ilyesmit mondjak a lánynak? McGalagony professzor már más tészta, ő azért mindenre kínosan ügyel, tisztán meg tudná mondani, beszéltem-e vele mostanában.
- Ami azt illeti, érdekel a látványmágia, és mint tudjuk, ennek a bűbájtan az alapja – Igyekszem a lehető legbarátságosabb arcot vágni, de azért nem esek túlzásba, hiszen az se lenne túl jó. - Érdeklődnék, hogy esetleg adsz-e különórákat. A pénz nem akadály, de azért van egy határ, amit nem szívesen lépnék át...
Legszívesebben ugyan szemen köpném a lányt, de sikeresen úrrá leszek az érzelmeimen. Egyébként sem lenne szerencsés rögtön az utálkozással kezdenem. Szépen ki kell puhatólnom a gyengéit, és ott megfogni őt. Elvégre, én is évekig hittem másnak magam, mint aki valójában vagyok. Azt szerettem volna, ha valóban szenvedne.

zene || viselet || megjegyzés ||[You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony   Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony Empty2016-10-23, 10:08



[You must be registered and logged in to see this image.]
Kyle & Justice



Lassan közeledik az óra vége. Tudom, talán nem is kellene itt lennem, hiszen azokból a tantárgyakból, amik tényleg érdekelnek jól vagyok, na de mégis csak akad olyan, ami azért nem fekszik olyan mértékben, mint ahogyan kellene és amúgy sem árt időnként egy kis plusz tudás. Pont e miatt vagyok itt, hogy még jobban fejlesszem magamat látványmágiából, ha már ezzel akarok foglalkozni. Egyébként is elég jól megy, de ez most egy olyan külön óra, amire tényleg csak azok jöhettek, akik már egyébként is elég jól képzettek és meg van minden bűbájtan alapjuk ahhoz, hogy csak még jobban fejlődjenek. Nem véletlen, hogy elég gyorsan elröppen az idő, bár az anyag nagy részét már amúgy is tudom, önszorgalomból is elég sok időt töltök a könyvtárban, viszont valószínűleg néhány hét után majd jönnek olyan részek is, amik még esetleg számomra is újdonságként hatnak majd és azok miatt érdemes a kezdeti időszakot is végigcsinálnom. Tehát mindenképpen van értelme annak, hogy itt legyek, ez a lényeg.
- Jövő hét, keleti látványmágia. - vésem fel a pergamenre, amire eddig jegyzeteltem, csak hogy tudjam, hogy minek kell majd utána néznem, hiszen szeretek azért ennyire előre gondolkodni. A szavakat is inkább csak magam elé suttogom, miközben felvésem őket a papírra, aztán szépen összehajtom a pergament és lekocogtatom a maradék tintát a pennáról. Ma már nem fog kelleni, maximum néhány zárómondat jön még, vagy egy kis előrevetítés, netán egy érdekesebb bemutató, mert ilyesmiket azért el szokott követni O'Leary professzor. Lelkes a nő, de pont ezért szeretek az óráira járni. Látszik, hogy szereti ezt csinálni és mivel szereti jól át is tudja adni a tudást. Persze azért óra közben időnként oda-odapillantok az új srácra, most kezdte csak az évet, minden bizonnyal másik iskolából jelentkezhetett át hozzánk, bár arra kíváncsi vagyok, hogy csak az egyetemi oktatás miatt, vagy valami különös oka lehetett, de nem támadom le egyből, úgyis láthatóan csüngnek rajta a lányok már most is, nekem pedig eszem ágában sincs a tömeg közé tartozni. Ráérek, hiszen ha ide jár, akkor úgyis itt marad és kiderülnek róla majd a fontos dolgok, nem kell semmit sem elkapkodni.

♫ Sons and daughters ♫ ϟ Ruci ϟ Különórán



[You must be registered and logged in to see this image.]
Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Justice Simmons
Reveal your secrets
Justice Simmons
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony   Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony Empty2016-10-23, 08:57


***



[You must be registered and logged in to see this image.]
Can you change me?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony   Kyle & Justice - A jó testvéri (v)iszony Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kyle&Justice
» Justice & Ashton -> Justice & Mattie
» Testvéri szerető
» Drága bátyám, te testvéri átok...!
» Justice & Jim

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Folyosók, lépcsõk-
Ugrás: