ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 10:42-kor
Simonetta Atkinson


2024-04-17, 19:39
Cheon Seung-ah


2024-04-16, 21:37
Talisha Smallwood


2024-04-16, 20:43
Seraphine McCaine


2024-04-16, 20:14
Galen Herbs


2024-04-16, 13:01
Julia Z. Troops


2024-04-16, 06:59
Vladimir Mantov


2024-04-15, 21:48
Megan Smith


2024-04-15, 21:38
Megan Smith


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Stella & Jacob & Shanna I_vote_lcapStella & Jacob & Shanna I_voting_barStella & Jacob & Shanna I_vote_rcap 
Megan Smith
Stella & Jacob & Shanna I_vote_lcapStella & Jacob & Shanna I_voting_barStella & Jacob & Shanna I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Stella & Jacob & Shanna I_vote_lcapStella & Jacob & Shanna I_voting_barStella & Jacob & Shanna I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Stella & Jacob & Shanna I_vote_lcapStella & Jacob & Shanna I_voting_barStella & Jacob & Shanna I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Stella & Jacob & Shanna I_vote_lcapStella & Jacob & Shanna I_voting_barStella & Jacob & Shanna I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Stella & Jacob & Shanna I_vote_lcapStella & Jacob & Shanna I_voting_barStella & Jacob & Shanna I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Stella & Jacob & Shanna I_vote_lcapStella & Jacob & Shanna I_voting_barStella & Jacob & Shanna I_vote_rcap 
Amara Hope Wilson
Stella & Jacob & Shanna I_vote_lcapStella & Jacob & Shanna I_voting_barStella & Jacob & Shanna I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Stella & Jacob & Shanna I_vote_lcapStella & Jacob & Shanna I_voting_barStella & Jacob & Shanna I_vote_rcap 
Kalandmester
Stella & Jacob & Shanna I_vote_lcapStella & Jacob & Shanna I_voting_barStella & Jacob & Shanna I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70634 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Stella & Jacob & Shanna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Stella & Jacob & Shanna   Stella & Jacob & Shanna Empty2016-12-28, 11:51


Az alakot sikerül hármunknak legyőzni, bár nem olyan könnyedén, mint azt elvárnám magunktól, hiszen Jake és én is az Auror pályára készülünk - persze több-kevesebb lelkesedéssel. Minden esetre megtapasztalom az adrenalin löketet, ami éles helyzetben feltölt energiával és kiélesíti a koncentrációmat és a mágikus reflexeimet. Az egyik pillanatban, mikor egy Telekinézis lökéssel reflexből hátravágom az orrvadászt, a nyílpuskája, ami engem célzott egyenesen Jacob felé lendül és a nyílvessző halálos sebességgel kiröppen, de Stellának sikerül megmentenie őt. A vadász elmenekül, elkapni nem sikerül, de a griff kiszabadul, és mielőtt elrepülne egy tollat ad át a szárnyából és fejet hajt mindhármunk előtt.
Úgy érzem, fogunk még vele találkozni a későbbiekben.
Mindannyian sértetlenül ússzuk meg, de vajon Stella és Jacob kapcsolata javulni fog ezután? És vajon ezzel már sikerül alakot öltenie a familiárisomnak?

// A játékot ezzel a gyors összefoglalóval lezárom, mert több, mint egy hónapot állt. Köszönöm a játékot! //



[You must be registered and logged in to see this image.]

Küzdeni csak akkor tudunk, ha van miért.
Mert minden küzdelem áldozatokkal jár,
s áldozatot csakis olyan célért tudunk hozni,
amelynek értelmét előre látjuk.
Vissza az elejére Go down
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Stella & Jacob & Shanna   Stella & Jacob & Shanna Empty2016-11-26, 10:45






[You must be registered and logged in to see this image.]

Látom Stellán és még Jake-en is, hogy elég erőteljesen ellenzik, hogy beszélgessek a lénnyel és békés úton próbáljam megkérni, hogy adjon tollat a szárnyából, de már nagyon rég óta eldöntöttem, hogy ezt így akarom csinálni, és nem tudnak lebeszélni róla. Még ha bizonytalan is vagyok, a mérleg akkor is abba az irányba billen, hogy nem akarom megtámadni a varázslényt. Sokban hasonlít a hipogriffekhez a viselkedése, így igyekszem tisztelettel, lesütött tekintettel közeledni hozzá és megvárni, amíg elfogadja az üdvözletemet. Arról csak regék mesélnek, hogy az emberi kommunikációt mennyire értik meg, de amikor felém fordítja a fejét és csak néz és vár, kicsit zavarba jövök. Úgy bámul a hatalmas szemével afölött a borotvaéles csőr fölött, mintha tényleg valamit várna tőlem. Na de mit? Aztán a tekintetébe fúrom az enyémet és lassan megpróbálom olvasni a mimikáját... Nem engem néz, és nem csak várakozó, rosszalló is. Mögém bámul, a fák közé, ahonnan kiléptem.
- Ó, a fenébe, talán megelőztek engem? Csak nem előttem akarod befogni a kicsikét, kicsikém? - kérdezi egy reszelős, mély hang, majd az alak kilép a fák közül. Odakapom a fejemet és azonnal pálcát rántok, mire a griff hátratántorodik és kiterjeszti a szárnyait, de amikor fel akarna szállni az egész teste vörösen felfénylik, mágia húzza a földre. Az alak kezében egy vésett rubintkő van, egy rúnával. - A-a, senki se megy sehová. - mosolyodik el.
Auror vagyok, kiskorom óta arra oktatnak, hogy megálljam a helyemet, így egy pillanatra se blokkolok le. Pontosan tudom, hogy a társaim itt vannak és számíthatok rájuk, így kihúzom magam a pálcámat a pasira szegezve. Én tudok mozogni, ezek szerint az a rúna a griffet tartja csak a földön.
- Egy griffet nem lehet csak úgy befogni. Szabad lények, és semmi joga hozzá, hogy láncra verje. - szólok oda normál hangerővel, de eléggé felpaprikázva. És még azon aggódtak, hogy a griff okoz majd problémát. Fogalmam sincs, hogy egy orvvadász hogy tudott bejönni a Roxfort területére - talán ilyen mélyen belegázoltunk a Tiltott Rengetegbe? -, de most nem is foglalkozom a problémával. A párbajozás a véremben van, így már izzítom is magamban a pajzsokat és ellen átkokat, ha támad.


Vissza az elejére Go down
Jacob Troops
Reveal your secrets
Jacob Troops
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Stella & Jacob & Shanna   Stella & Jacob & Shanna Empty2016-11-22, 21:53


Jól esik a kis lelkének a lány bosszús tekintete, valahogy megmelengeti a szívét,hogy Griff ennyire foglalkozik vele. Éppen ezért nem is nagyon foglalkozik tovább az üggyel. Aztán csak lapul a bokorban, és várja, hogy mi is lesz ennek az egésznek a vége. Az Ollivanderes történetre elmosolyodik, és kénytelen Stellának igazat adni.
- Csak óvatosan, a griff sokkal nagyobb és érzékenyebb madár. Mélyen hajolj meg előtte.. - súgja oda a lánynak, és bizony érzi, hogy elbizonytalanodik, ezért szemeivel, és halvány, barátságos félmosolyával igyekszik megnyugtatni, hogy minden rendben lesz. Nem egy nagy bestia fanatikus, vagy bestiamester, de azért ennek a lénynek utánanézett, hiszen mégiscsak ide készültek.. és csak reméli, hogy Shanna is pontosan tudja, mit csinál.
- Hagyd, hogy ő irányítson, és ne nézz a szemébe. - súgja még oda, miközben a lány elindul, majd békésen leül a földre, a bokor tövébe, és várja, mi fog történni.Pálcája a kezében, készen a harcra, de nem fogja az állatra. Bízik annyira Shannában, hogy török ülésben gubbasszon a földön és leskelődjön, bár úgy véli, hogy egy ilyen spéci állat simán tudja, hogy ott vannak, és nem lesz itt semmi meglepetés, de egy próbát megér. Ahogy a lány közeledik, és a griff kivár, Jake nagyon drukkol. Eddig a lény békés. Ha Shanna nem ijeszti meg, ő se tüsszög, vagy valami, akkor ebből akár még béke is lehet. Akár. Mégse olyan csökönyös állatról van szó, mint egy hipogriff.
Vissza az elejére Go down
Stella Crowly
Reveal your secrets
Stella Crowly
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Stella & Jacob & Shanna   Stella & Jacob & Shanna Empty2016-11-20, 12:18


Ha Shanna itt helyben leüvöltene, biztos, hogy első dolgom lenne hátat fordítani és magára hagyni. Szerezze meg egyedül a tollat, ha annyira akarja. De mivel szerencsére semmi ilyesmi nem történik, csak megyünk a griff felé. Mikor a lány azt válaszolja, hogy inkább megpróbál beszélni vele egy alig észrevehető szemforgatás a reakcióm. Én megértem, hogy szorosabb kötelék fűzi a griffekhez, de mi van ha az egésznek borzalmas kimenetele lesz és mind itt halunk meg? Vagy legalábbis megcsonkítva térünk vissza? Szeretem a külsőmet, talán jobban is, mint kellene, én nem akarok levágott lábbal élni vagy szétkaszabolva.
Na de elég a tragikus kimenetelek végiggondolásából. Ha így folytatom, agyoncsap a griff mielőtt észrevenném.

- A főnixek gyógyítanak is és segítik az embert, ha arra érdemes. Egy griff talán nem épp ennyire emberbarát. -Pillantok Shannára, majd ról a griffre. Mivel elég nagy darabról van szó, nem fűzök túl sok reményt a csendes és nyugodt beszélgetéshez. De ki tudja. Mikor Shanna vázolja a haditervet, csak bólintani marad időm, de azonnal felmelem a pálcom. Sose lehet tudni, hogy mi történik. Egyik kezemmel a fa törzsének támaszkodom, egész odalapulok, a pálcás kezem felmelve a griff felé, közben fél szemmel kilesek a fa mögül, hogy lássam az eseményeket. Sajnos a legendás lényekhez én se értek túlzottan, sőt az esetek többségében untatott az óra…. Pedig most nem ártana, ha valaki kenné-vágná a griffekről az összes tudnivalót. Jacobra sandítok, majd vissza az állatra. Legnagyobb meglepetésemre, meg se mozdul, amikor észreveszi Shannát, mindössze hatalmas fejét fordítja a lány felé. Mintha azt várná, hogy menjen közelebb és folytassa mondanivalóját.
Vissza az elejére Go down
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Stella & Jacob & Shanna   Stella & Jacob & Shanna Empty2016-11-19, 09:54


Mikor Stella válaszol és szúrós szemmel Jacobra néz, valami felébred bennem, mintha egy oroszlán bömbölne a belsőmben. Még ha ilyen butaságnak tűnő dolgon is vitatkoztak össze, elképesztően zavar, hogy így néz rá, nem mintha tényleg szavakkal bántaná a srácot, vagy tettlegességgel. Csak nézi. De még is rá akarok kiabálni, hogy ebből elég legyen. Viszont hülyeség lenne, hiszen felnőtt emberek és nincs miért bevetődnöm közéjük, mint valami önjelölt megmentő. Még is mikor Stella előre tör egy kicsit bosszúsan nézek utána.
És akkor elérkezünk a lényeghez. Meglapulok a falnál a kezemben a pálcámat szorongatva és kicsit elmorfondírozom.
- Tudom, hogy az lenne a legbiztonságosabb, ha csak elkábítanánk, de... - elhallgatok, kilesek, a szemem csak úgy issza a képet. Amit látok, az az egyik legősibb mítoszbeli lény, én pedig viselem a nevét.
- De egyszer, régen, egy főnixmadár önként adta két faroktollát, hogy pálcát készítsen belőle Ollivander. Talán, ha beszélek vele, ő is önként felajánlja a szárnytollát. - elhallgatok és megkeresem Jake tekintetét, ritkán bizonytalanodom el, és akkor muszáj támaszra lelnem benne. Nagy levegőt veszek, mélyen beszívom, aztán kihúzom magam.
- Tehát beszélek vele. Ti maradjatok takarásban, ha valami balul sülne el meglepetés legyen, hogy nem vagyok egyedül. - osztom ki a tervet és egy disaudiot suttogok el, hogy a lépteimet ne hallja meg a varázslény. Elkezdem megkerülni a tisztást, hogy ne ott lépjek ki a fák közül, ahol ők rejtőznek. Megszüntetem a bűbájt, hogy az állatot ne érje meglepetésként, hogy megjelenek, nehogy megijedjen és elrepüljön vagy nekem rontson. És... Kilépek, de csak egy-két lépést, nem megyek közel, várom, hogy mit reagál. Miért nem figyeltem azon a nyűves Legendás Lények Ismeretén? Hollóhátas vagyok, rengeteget olvasok, még is hogy maradhatott ki az, hogy hogyan is kell velük kapcsolatot létesíteni?!
- Üdvözöllek ősi lény. - vagymi , teszem hozzá gondolatban.
Vissza az elejére Go down
Jacob Troops
Reveal your secrets
Jacob Troops
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Stella & Jacob & Shanna   Stella & Jacob & Shanna Empty2016-11-18, 22:44


Pedig Jake, mint igaz barát, simán kinevetné Shannát, nincs ezzel semmi probléma itt. Hiszen a legjobb barátok. Az már annyira nem baráti, amit a lány levág, amint kiderül a színtiszta igazság, leegyszerűsített verziója. Jacob a szemeit forgatja, és kissé idegesen vágja zsebre kezeit, és csak figyeli, ahogy Stella megindul. Nem reagál a csípős megjegyzésre, csak azért sem. Nincs itt semmi gyerekes, mind a ketten utálják a másikat, és tulajdonképpen ez kölcsönös. Csak egyszerre tudnák abbahagyni. Figyeli Shannát, majd apró sóhajjal, fújtatással megindulna, amikor a lány odalép, és megérinti a kezét. Egyik szemöldöke igen magasra szalad fel, lenéz a lány kezére, majd annak szemeibe. Már éppen mondana valamit a barátságról, meg a fiú és lány közötti barátságról különösképpen, de inkább a száját se nyitja ki, csak sóhajt, és biccent, jelezve, hogy igyekszik megtenni minden tőle telhetőt, és halvány félmosollyal int a lánynak, hogy menjenek. Amikor kiérnek a fák közül, és meglátják a griffet, akkor szinte reflexszerűen lapul meg az egyik bokor mögött, direkt nem egy fánál, mert a bokor ágai között könnyedén kilát.
- A terv nem rossz. Shanna, akarsz beszélgetni vele, vagy elkapjuk? - sandít a lányra, nem akarja tőle igazán elvenni egy kellemes, ámde könnyen halálos kimenetelű csevej lehetőségét.
Vissza az elejére Go down
Stella Crowly
Reveal your secrets
Stella Crowly
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Stella & Jacob & Shanna   Stella & Jacob & Shanna Empty2016-11-17, 17:50


Én már rég túltettem magam azon az eseten, de úgy tűnik Jacobban nagyon mély nyomot hagyott. Csak azért viselkedem ilyen ridegen vele, mert ő is ilyen. De őszintén, én már magasról teszek arra, hogy mi történt évekkel ezelőtt. Shanna kérdésén bólintok.
- Igen, ez a hatalmas dráma. De szerintem ideje lenne már elengedni… - Mondom kissé csípősen Jacobra sandítva. Nem, a rideg viszony egy cseppet sem zavar, inkább azt tartom végtelenül nevetségesnek, hogy ennyi idősen ilyenek miatt van vita két ember közt, mintha dedóban lennénk. Vállat vonva megyek tovább inkább, ez most nem rólam vagy Jacobról szól. Shanna miatt jöttünk, neki kell a segítség, a saját személyes hülyeségeinket ráér máskor megvitatni.
Shannát követve én is balra megyek és a fák közül kilesve észreveszem a griffet. Elég nagy példány, óriási mancsokkal és nagy kampós csőrrel. Nem lenne jó összetűzésbe keveredni vele, de mivel az értelme messze alulmarad a hipogriffétől, nem lehet udvariassággal közel kerülni hozzá. Shanna melletti fa mögött rejtőzködöm és rápillantok a lányra, miközben kezem a pálcámra vándorol.

- Talán az lenne a legjobb, ha egyszerre küldenénk egy-egy kábítóátkot felé. Szép szóval nem valószínű, hogy sokra megyünk. - Egy oldalpillantást vetek Jacobra is, jelezve, hogy mindhármunkra gondolok. Három kábítás már hatásos lenne talán egy ilyen nagy griffel szemben is. Hátamat a fa törzsének döntve várok a többiek ötleteire.
Vissza az elejére Go down
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Stella & Jacob & Shanna   Stella & Jacob & Shanna Empty2016-11-06, 15:57


Ha Jacob ki mer röhögni, mert felrobbantottam a familiáris bájitalomat, akkor tuti, hogy felkoncolom. Csak az hibázik, aki próbálkozik, nem lehetek mindenből született tehetség.
Igen, számon kérem őket, mert ez elég gáz, hogy fapofával haladnak és levegőnek nézik egymást, és ez nem az első eset. Jake átadja a szót, így Stellára pillantok és mikor végighallgatom reflexszerűen szalad ki a számon.
- Pfff... Szóval te összejöttél Jacob barátjával, aki emiatt őt lekoptatta és mellőzte? Ez a nagy dráma, amit már évek óta hallgatok? - elsőre talán túl érzéketlennek hangzik, és Stella már azonnal előre is szalad. Hogy miért kezelem ilyen jegesen? Mert erről egy szót se mesélt Jacob, soha, csak néztem bután és nem értettem, hogy miért van ez az állapot köztük. Egy pillanattal később egy kis köhintéssel fordulok a sráchoz, és meg is érintem a kezét. - Figyelj... Ha egy lány miatt nem törődött veled, akkor nem is volt a barátod. És nem hiszem, hogy Stella szándékosan állt közétek. Biztos nem tudnátok túllépni rajta? - csendesen beszélek és elindulok a lány után, nagyon nem szeretném ha szétszakadnánk. Én is elkezdek fülelni, aztán Stellát utolérve a sötét erdőbe tőlünk balra egyre több fény szűrődik be. Nem fokozatosan ritkulnak a fák, ahogy arra veszem az irányt - és persze intek a többieknek is, hogy oda nézzenek -, hanem három lépés alatt eltűnnek és egy tisztás van előttünk. Nem lépek ki, az utolsó fa mögött bújva lesek előre...
És ott van a griffmadár.
Vissza az elejére Go down
Jacob Troops
Reveal your secrets
Jacob Troops
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Stella & Jacob & Shanna   Stella & Jacob & Shanna Empty2016-11-05, 15:09


Kezét a szája elé teszi, és úgy nyomja el az apró nevethetnékjét arra a tényre, hogy Griff sikeresen felrobbantott egy bájitalt. Szívesen megnézte volna. De nem fogja kinevetni, akkor hol lenne a mély együttérzése? Ugyan.. éppen ezért csak elnyomja azt a nevetést, és indul is tovább a Hollóhátas után. Szeret vele csipkelődni, hiszen a legjobb barátja, egyelőre. Amikor azonban a lány megáll az erdőben, és számon kéri őt, pontosabban őket, akkor kezeit zsebére vágja, és kisterpeszbe helyezkedik. Lecövekel, afféle védekező állásba. Igen, van egy pár dolog, amit nem szívesen mond el Griffnek, de semmi személyes. Egy ideig a földet nézi, majd felnéz Stellára.
- Mesélj csak. - töri meg a csöndet, és nem is kell nagyon sokat várni. Amikor azt mondja, hogy rideg köztük a viszony, összefonja maga előtt karjait, és finoman belerúg valamibe a földön. Ahogy meséli,valóban röviden a dolgokat, Jake csak a szemeit forgatja, majd végül biccent.
- Röviden, és dióhéjban valóban ennyi. Sajnálom, hogy kicsit fagyos a levegő miattam. Igyekszem jól viselkedni. -súgja oda Shannának, hiszen Stella már meg is indul, aminek a Mardekáros fiú kifejezetten örül.
- Nem ez a legalkalmasabb hely szerintem, hogy ezekről beszéljünk. Most miattad vagyunk itt, meg a griff toll miatt. Ha nem sietsz, a háztársad elhappolja előled. Ért hozzá.. - direkt úgy mondja, hogy Stella ne hallja, inkább csak Shannának súgja, és igen, ott van a végén az a bizonyos kis csípős megjegyzés. Teljességgel, és szánt szándékkal. Még mindig nehezen érinti az ügy. Aztán int kezével is Griffnek, hogy menjenek tovább, főleg, mert valami megüti a fülét. Bár még távolról véli hallani, de mintha egy nagy madár hangja lenne.
Vissza az elejére Go down
Stella Crowly
Reveal your secrets
Stella Crowly
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Stella & Jacob & Shanna   Stella & Jacob & Shanna Empty2016-11-05, 13:49


Kissé felhúzom a szemöldök Jacob megjegyzésére. Nincs értelme csipkelődni, ha Shannanak griff kell, akkor azt keresünk és kész. Bár az nem kerüli el a figyelmemet, hogy lehet valami a levegőben. Neem, még véletletlenül sem a pletyka érdekel, csak szeretek figyelni. Megfigyelni a többiek viselkedését, csendben, a háttérbe húzódva és nem avatkozom bele. Sétálunk tovább, érzem, hogy Shanna sejti, nem ez a teljes igazság, amit elárultam, de egyelőre nem akarok többet mondani. Amint leszámoltam azzal a rohadékkal, szívesen elárulom a lánynak, de addig is maradjon az én titkom. Nehogy valami közbejöjjön. Jobb ha minél kevesebben tudnak róla.
Tekintetemmel időnként végigpásztázom a környéket, nem épp a legbizalomgerjesztőbb helyen vagyunk, bár jártam én már sokkal rosszabb helyeken is. Az erdő zajai kísértetiesek, de én nagyon szeretem, mindig hívogatott a kissé ijesztő, mágikus természet. Mit sem sejtve sétálok Shanna mellett, amikor hirtelen megáll és felénk fordul. Megdöbbenek a kérdésétől, de valóban jogos, plane, hogy épp közösen szegjük meg a szabályokat és tesszük kockára az életünket. Jobb lenne félretenni az ellenségeskedést.
Néhány pillanatig némán állok és tekintetem oda-vissza ugrál Shanna és Jacob közt, végül egy kis sóhajt követően megszólalok.

- Gondoltam, hogy eljön egyszer ez a pillanat, bár reméltem, hogy sose lesz szükség rá. Igen, Jacobbal elég rideg a viszonyunk… - Kis szünet, gondolkozom, hogy lehetne a legrövidebben és legkevésbé kínosan elmagyarázni.- A helyzet az, hogy kavartam Jacob legjobb haverjával, aminek az lett az eredménye, hogy megszakadt köztük a barátság. Nekem meg véget ért a kapcsolatom ennek köszönhetően. Úgyhogy kölcsönösen ellenszevesek vagyunk egymásnak. De most már inkább menjünk tovább. -Foglalom össze röviden és tömören. És meg se várva a választ, elindulok, nem akarok erről többet beszélni.
Vissza az elejére Go down
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Stella & Jacob & Shanna   Stella & Jacob & Shanna Empty2016-10-24, 18:48


- Ugyan, nem trollt, griffet. - válaszolom kis mosollyal, de persze egyáltalán nem szándékosom erőszakkal nekirohanni a lénynek. A fejjel a falnak verzió azért még sem ildomos se az Auroroknak, se a Hollóknak. Jacob piszkálódására egy megsemmisítő tekintetet lövellek felé, de egyáltalán nem sikerül komolyra, hiszen a szememben és a szám sarkán is ott van a vidámság, tettrekészség.
- Nekem griff-re van szükségem, és kész. - mondom aztán kicsit hozzáteszem. - Plusz amikor hippogriffel próbálkoztam felrobbant a főzetem mielőtt kimondhattam volna, hogy abrakadabra. - Nem vagyok rá büszke, hogy berobbantotta a kísérletem, de hát eltitkolni sem fogom, így még is csak érthetőbb, ha másik mágikus komponens után kutatok.
Stella hárítja a kérdésemet, habár nem vált ellenséges hangnemre, vagy bunkóra, de még is érzem, hogy nem mond igazat. Hát igen, mivel sok-sok évig azzal foglalatoskodtam, hogy az emberek titkait, erősségeit, gyengeségeit, kapcsolatait térképezzem fel, elég nehéz eltussolni valamit, ha kíváncsi vagyok rá. De éppen ezért, mert ennyit foglalkoztam az emberekkel, tudom, hogy ha nem akarja elmondani részletesen, akkor még nem jött el az ideje. Az erőltetés nem lenne jó megoldás.
- Ó, értem. - mondom, és a hangomba egy kis részvét is vegyül, hiszen tudom, hogy a múltja csöppet sem kellemes. Ebben biztosan nem hazudott, a családjáról van szó. Nem kerüli el a figyelmem, hogy még mindig nem igazán szóltak egymáshoz ők ketten, de sosem mondta el egyik fél sem, hogy mi történt, vagy miért nem bírják egymást. Persze, nem is kényszerítettem őket semmivel, mert nem akartam túllépni egy határt, de most megtorpanok és egy éles hátra arccal fordulok feléjük.
- Elmondanátok, hogy még is mi folyik itt? - a hangom nem éles, nem csattan, fojtott, de érthető. - Már lassan évek óta ez megy, és ha rákérdezek külön-külön mindenki csak vállat vonogat. Mi történt köztetek? - kérdezem, afféle szembesítésszerűen, már csak valami erős fény kéne a szemükbe tolva miközben ők a vallató padhoz kötve ülnek. Nem ezért hívtam őket ide és tényleg el akarok jutni a griffhez, de ez már nekem kínos. Talán... viszonyuk volt a hátam mögött, de nem sült el jól? Arról csak tudnék nem? Meg Stellának mindig azok az idősebb, macsós rosszfiúk jönnek be, Jacob meg... Ő nem olyan, ő egyszerűen.
Vissza az elejére Go down
Jacob Troops
Reveal your secrets
Jacob Troops
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Stella & Jacob & Shanna   Stella & Jacob & Shanna Empty2016-10-23, 22:55


A fiú hamar megtanulta, hogy nem kell, hogy mindenki a barátja legyen. Amikor azonban Shanna odasiet hozzá, és futva, de megöleli, akkor egy pillanatra magához szorítja a lányt, beszívja hajának illatát, halvány, őszinte mosoly kúszik fel az arcára, és ahogy Shanna kibomlik az ölelésből, még a derekán hagyja a kezét, miközben hallgatja, de amikor a lány megindul, akkor hagyja, had menjen, mintha az előbbi ölelés meg se történt volna.
- Húsz perc nem sok, de ideje indulni, a biztonság kedvéért. De remélem, hogy eleget tudsz az efféle bestiákról. Miért nem elég neked egy hipogriff? - ereszt meg egy apró, piszkálódó sóhajt fejcsóválással, és sunyi félmosollyal, aztán Stellára pillant, főleg, miután Shanna őt szólítja meg, éppen ezért pár lépésnyire illedelmesen lemarad, hogy a két lány tudjon beszélgetni. Nem akar hallgatózni, tudja, hogy ami nem tartozik rá, az nem tartozik rá. Sokkal inkább az erdőt kémleli, néhol egy-egy apró, fehér jelenés foltot vél felfedezni, de semmi veszélyeset, így töretlenül halad előre. Inkább a környezetre figyel, mint a lányokra, főleg, mert közeleg az este, és nem véletlenül az a neve a helynek, ami. Persze izgalmas ilyenkor idekint lenni, csak azért a srác félti az életét. Egy cseppet. A büntetéstől nem fél, az apjától, ha megtudja, már inkább tart, de remélhetőleg semmi gond nem lesz. Ő nem egy nagy bestiamester, így reméli, hogy Shanna eléggé felkészült.
Vissza az elejére Go down
Stella Crowly
Reveal your secrets
Stella Crowly
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Stella & Jacob & Shanna   Stella & Jacob & Shanna Empty2016-10-23, 22:48


Stella bólint Shanna magyarázatára egy kis mosoly keretében.
- Attól valóban nem kell félni, hogy meghátrálok egy kis harc elől. De azért remélem nem egy trollt kell lebírkóznom. - Kacsint a lányra és az erdő felé pillant. Ebben a pillanatban megjelenik az a személy az egész iskolából, akit talán a legkevésbé kedvel. Ridegen végigméri és egy kis fintor is átfut a tekintetén miközben felkel a földről. Biccent neki, de nem szól hozzá.
Mivel Shannanak ez fontos, nem fog jelenetet rendezni, néhány órácskát kibír Jacob jelenlétében. Kölcsönös ellenszenvük hosszú évekre vezethető vissza. A fiú azóta sem tudta megbocsátani neki azt a szerencsétlenül végződött esetet, ugyanúgy Stella sem arról híres, hogy mindenkinek könnyedén olajágat nyújt. Így ez reménytelen.
Stella bólint Shanna kérdésére és elindul a lány mellett, jót tesz ez a kis délutáni seta, nem mintha nem töltene így is minden nap órákat a szabadban. A lány kérdése hallatán elkomorodik és komolyan megfontolja, milyen választ is adjon. Nem akar túlságosan kitárulkozni. Kedveli a lányt, elég jó viszonyban vannak, de nem annyira, hogy minden titkát megossza vele. Talán ha majd lezárult az ügy.

- Nem akartam mindenki előtt kibontani, ki tudja, hogy személyes-e vagy csak egy átlagos level. Így inkább eltettem. Amúgy csak egy kis információ a családomról, semmi olyan, amit eddig ne tudtam volna. - Válaszol a lány kérdésére, jobbnak látja elhallgatni az igazat. Tudja, hogy Shanna szeret mindig előre törni, sosem tudni, minek a kárára. Akár Stelláéra, ha az az ő előrejutását eredményezi. Némán sétál tovább, nem is véve figyelembe, hogy Jacob is ott van.
Vissza az elejére Go down
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Stella & Jacob & Shanna   Stella & Jacob & Shanna Empty2016-10-23, 22:15


Stella megtett mindent, amit lehet, hogy ma éjjel ne legyen olyan feltűnő a Rengetegben a ruhája, de azért így is ezer méterről kiszúrom - költői túlzással - a vibráló világos haja miatt. Legalább is a fekete ruhákból nagyon is kitűnik. Kicsit elmosolyodom, mikor int felém, azonnal visszaintek, és ahogy ideér ellököm magam a törzstől egy könnyű mozdulattal.
- Szia! Köszönöm, hogy eljöttél, nem árt, ha van valaki a csapatban, aki akkor se esik pánikba, ha esély sincs varázsolni. - mondom, kicsi magyarázatként is, hogy miért pont hozzá fordultam. Hiszen pontosan tudom, hogy a lány amellett, hogy SVH-ból is tehetséges, valamilyen okból kifolyólag - ez még nem jutott a füleimbe -, a fizikai, kétkezes vagy fegyveres harcban se semmi. Nekem semmi ilyesmi nem az asztalom, csak a bájitalokkal és a pálcámmal trükközöm. Nem tudom mi más van még a Rengetegben, de minél több dologra készülünk fel, annál jobb.
Éppen nyitnám a számat, hogy válaszoljak a kérdésére, amikor kilép a takarásból Jacob. Azonnal közelebb lépek hozzá és futva megölelem, köszönésképpen, majd a tekintetemmel végigmérem őt és Stellát is. Nem vagyok hajlandó elfogadni, hogy feszültség van közöttük, pedig... igen is van. Hát, tény, hogy tűz és víz a kettő, de a kedvéért eljöttek, és valószínűleg egyikük se fog kihátrálni.
- Mehetünk? Hagrid, mint mindig, elszólta magát, szóval, ha jól értelmeztem innen csak olyan húsz perc sétára lehet a tisztás, ahol letelepedett a lény. - magyarázom nekik, aztán kicsit kinyújtóztatom a tagjaimat, mint egy macska, és könnyű léptekkel el is indulok. A hangomat azonnal halkabbra váltom, ahogy elindulunk a sűrűjébe.
- Stella, meg szabad kérdeznem milyen levelet kaptál Smithtől? - érdeklődök csendesen, óvatosan, egyrészt mert magánügynek tűnt, és azonnal elrakta, mikor a vacsorán elvette tőle, másrészt, mert közben hallgatom a neszeket. Megan Smitht sosem hívom a keresztnevén, kicsit neheztelek is rá, mert ő közte van azoknak a személyeknek, akik egyszerűen... Semmibe vesznek. Átnéznek rajtam. Márpedig ezt nagyon is nehezen viselem. Séta közben sosem szaladok előre, egy kupacban maradok, de olyan távolsággal, hogy függetlenül is legyen terünk mozogni, ha valami történik.
Vissza az elejére Go down
Jacob Troops
Reveal your secrets
Jacob Troops
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Stella & Jacob & Shanna   Stella & Jacob & Shanna Empty2016-10-23, 21:16


Halk sóhajjal szagolja meg a levelet, és egy halvány mosollyal töri fel a pecsétet, majd végigdől az ágyon, és egyik kezét a feje alá téve olvassa végig a szavakat. Fejét csóválja, a lány mindent akar a familiárishoz, és ebben is ki akar emelkedni. De ismeri már annyira, hogy nem is lepődik meg nagyon. Csak somolyog. Pár helyen a szemöldökét ráncolja, majd az órájára pillant, nyújtózik egy hatalmasat, és egy laza mozdulattal pattan fel az ágyból, és megy el tusolni...

A Tiltott Rengeteghez illő öltözéket vett fel, pulóvert, hosszúnadrágot, és edzőcipőt. Lassan, megfontoltan lépked, hiszen egy veszélyes helyen sétálgat, és nem mindegy, hogy mit tapos el. Felméri a terepet, amikor ismerős hangokat hall.
- Reményeim szerint már senki mást. - szólal meg, miközben kilép a fák közül a Tölgy mellé, egészen konkrétan az után, hogy Stella is megérkezik. Nem gondolta volna, hogy a lány is itt lesz, de ha már így alakultak a dolgok, akkor igy alakultak. Ez Griff estéje, és ő kérte meg, hogy jöjjön és segítsen, ezért itt is van. Az, hogy ki van még itt, éppen ezért nem is lényeges. Tény, hogy Stellával nem puszipajtások, de ez nem jelent semmit.
Vissza az elejére Go down
Stella Crowly
Reveal your secrets
Stella Crowly
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Stella & Jacob & Shanna   Stella & Jacob & Shanna Empty2016-10-23, 12:04


Fekete ruhás lány siet le a Rengeteg felé. A lehető legegyszerűbben és legkényelmesebben öltözött. Fekete farmer, fekete bakancs és egy fekete kapucnis pulcsi. Pálcája a bakancs szárába van dugva, másik szárában pedig egy apró tőr díszeleg. Hófehér haja az egyetlen feltűnő a lányon, de az rikít, mintha világítana. A kényelmes copfba kötötte, ne legyen útban.
Mikor Stella meglátta a levelet ágyán, majdnem szívrohamot kapott. Azt képzelte, hogy hasonló témájú lesz, mint a vasárnapi. Csak mikor közelebb lépett és alaposabban szemügyre vette, jött rá, hogy ez Shanna-tól jött. Egy hatalmas megkönnyebbült sóhaj hagyta el ajkait, majd gyorsan átfutotta a levelet. Tudta, hogy a lehető legkényelmesebb ruháit kell megtalálnia, nem volna praktikus szoknyában és harisnyában menni a Rengetegbe familiárist idézni. Magában kissé irigyli a lányt, sajnos neki még nem sikerült megtanulnia megidézni sajátját. De ami késik nem múlik.
Végre eléri a Rengeteg szélét, az Ezeréves Tölgyet. Már távolról megpillantotta Shannat, integetett is neki, közben eszébe jut, hogy vajon kire várhatnak még? A levelet többes számban írta, de arról nem tett említést, hogy ki vagy kik a többiek, akiknek a segítségét kérte.

- Szia. –Köszön rá a lányra, mikor odaér hozzá. – Még kire várunk? – Kérdezi, nem leplezve kíváncsiságát. Bár régi jókedve eltűnt, azért mégse halt ki egy hét alatt a régi Stella. Közelebb lép a fához és leül a tövébe, nem bánja, ha nadrágja esetleg sáros lesz. Nem sajnálja ezeket a ruhadarabjait.
Vissza az elejére Go down
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Re: Stella & Jacob & Shanna   Stella & Jacob & Shanna Empty2016-10-22, 17:30


Egy csinos, levendula illatú lepecsételt levélkét hagytam Stellának és Jacobnak, hogy a Tiltott rengeteg határánál, a szokásos Ezeréves Tölgynél találkozzunk a mai délután. Október első hétvégéjén tanári kilépővel haza utaztam, ugyanis apám maga akarta megtanítani a familiáris teremtését. Mivel ez egy egyedi, új varázslat, ami mindenki számára személyre szabott, azóta is azon ügyködök, hogy rátaláljak a tökéletes egyensúlyra a bájitalomban. Illetve, hogy egyszerű legyen, az én familiárisomhoz bájital, varázsige, és még varázslény komponens is kell.






Jacob / Stella,

Végre megtörtént az áttörés!

A familiárisom már érzem, hogy csak egy lépésre volt attól, hogy alakot öltsön, és utána néztem a könyvekben, amiket csak elértem erről az ingatag mágiaágról. Biztos vagyok benne, hogy megtaláltam ami kell, és a segítségetekre van szükségem!

Hagrid említette a negyedikeseknek, hogy egy griff tanyázik a Tiltott Rengeteg keleti részén, és el akarok menni egy szárnytollat kérni tőle. Engedélyem ugyan nincs, de számítok rátok, legyetek az Ezeréves Tölgynél szombat, délután négykor. A sötétedést nem kockáztatnám...
 

[You must be registered and logged in to see this image.]



Nem írtam alá, de nem először kaptak tőlem levelet, így biztos vagyok benne, hogy tudják ki írt, és hogy milyen fontos nekem. Mindenben az élre akarok törni, és nagyon vágyom már rá, hogy a familiárisomat megteremtsem. Az iskolában szinte elsőnek, ha nem teljesen elsőnek.
Itt várok, sötét, kényelmes, mozgásra alkalmas ruhában, iskolai talárt mellőzve, néhány kiegészítővel - bájitalok, varázseszközök - a derekamon és persze pálcával. Szolid harci dísz, annyi, hogy a tanárok ne kérdezzék meg, hogy még is merre tartok. Neki vetem a hátamat a tölgynek és hol az erdőt, hol a kastélyt pásztázom, várva a társaimat.
Vissza az elejére Go down
Shanna Griffin
Reveal your secrets
Shanna Griffin
Varázslény

TémanyitásTárgy: Stella & Jacob & Shanna   Stella & Jacob & Shanna Empty2016-10-22, 17:07


...


A hozzászólást Shanna Griffin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-10-22, 17:36-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Stella & Jacob & Shanna   Stella & Jacob & Shanna Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jacob & Shanna
» Jacob Troops
» Jacob Troops
» Jacob & Ariadne - Manólázadás(?)
» Isabella & Shanna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Tiltott rengeteg-
Ugrás: