Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Jane&Bastien
  Yesterday at 20:23
Jane Willow West

ϟ Jóslástan terem
  Yesterday at 20:01
Bexley Wildfield

ϟ Kérdések fóruma
  Yesterday at 19:56
Gemma Carlyle

A hónap posztolói
Cody Armstrong

Gina Accipiter

Bexley Wildfield

Quinn A. Perold

Megan Smith

Ivarn-vo Inor

Corvus Flint

Jade Wilson

Rose-Neira Brooks

Viviana Rennes

Statisztika

Összesen 623 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Yedda Andrews

Jelenleg összesen 36553 hozzászólás olvasható. in 3349 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Camden Town

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Liam Meroving
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 18

TémanyitásTárgy: Re: Camden Town 2016-11-06, 18:23

[You must be registered and logged in to see this image.]
To Eun Bi
Engem nem zavar a lelkesedése, tényleg. Örülök, hogy ennyire fel van dobva, hogy mosolyog, nekem is jobb kedvem lesz tőle. Van az a mondás, hogy egy mosoly másnak is azt csal az arcára, hát ez jelen esetben nagyon igaz. Bár nem voltam ma szomorú, nem történt semmi olyan, meg nyáron se adtak okot rá, amiért depressziósnak kellett volna lennem, de vele lenni az nekem olyan, mintha már garantált lenne a jókedvem. Olyan aranyos lány, ha tudnám, sem sikerülne letörnöm a lelkesedését, még az én pesszimista hozzáállásommal sem.
-Vagy legalábbis érdemes lenne. Na majd én is tervezek oda egy utazást jövőre. – Vagy valamikor, de tényleg érdekel a város. Én elvégre mégiscsak keleti lennék, félig, akkor persze, hogy kíváncsi vagyok rá. Amint viszont mondott, hogy mindenkinek el kell mennie oda… az a baj, hogy sokan nem értékelnék. De egyetértek azzal, hogy egy valódi élmény lenne az biztos és nagyon jó lenne, ha a legtöbb ember eljutna oda. Kár, hogy egyeseknek ez képtelenség, még akkor is, ha mondjuk, nagyon szeretnék látni. Én is örömmel elmennék, de mi lesz anyuval? Nagyon aggódnék érte, hiába nem bántja már apa. Talán neki is velem kéne jönnie, az egy jó megoldás lehetne. – De meg szeretném hálálni, tudod… ez olyan lenne nekem, mintha te adnál szülinapi ajándékot, de én nem. – Nem kellemetlen a helyzet, illetve… egy kicsit az, hiszen ha tudom, hogy hoz nekem valamit, akkor nyilván én is kedveskedtem volna neki, igaz én nem utaztam el sehová, de valamit csak kitaláltam volna. legrosszabb esetbe a srácok tudták volna, mit szeret egy lány. Hiába vagyunk barátok, én abszolúte nem értek az ajándékokhoz, ha csak nem úgy, hogy nagyon ügyelek, hogy éppen mire vágyik.
-Értelek. Hát, van még egy éved, hogy eldöntsd igazából, de figyelj, vannak társszakok is egyetemen, ha mondjuk, ereklyevadászatra mész, akkor ki tudod próbálni mind az aurori szakot, a szimbolisztikát, és a bájitalkeverést is, meg, ha jól emlékszem, akkor még egy választható szakról. De… a tanárszak is lehet, jó lenne neked. de végül is mindegy, hogy mire mész, elvégre, ha kell át tudsz majd menni év végén egy másikra, vagy, ha olyan állásod lesz, akkor nem is biztos, hogy szükséges lesz az a papír, amit kaptál. Elemista szakkal is lehet bármi az ember, igazából lehet arra kéne menned, mert azzal tényleg nagyon sok helyen el tudsz majd helyezkedni. Csak tanács, félre ne értsd, nem akarok okoskodni. – Látszik az arcán, hogy ezt talán nem kellett volna, de szerettem volna tudni, hogy meddig lesz még ott velem az iskolába. Most csak segíteni próbálok neki, elvégre az a lényeg, hogy olyat válasszon, amit ő szeretne, nem pedig más, így pedig szerintem könnyen megtalálhatja a hozzá való szakot. Bár ha szeretné, akkor kérdezhet tőlünk is, Damien például elemista, Blaine pedig méregkeverő, ami szerintem nem áll messze a bájitaloktól. Na igen, kis élménybeszámolót is tarthatnánk neki, bár csak a bestiákhoz értek, azon a szakon vagyok, de ha érdekli, szívesen mesélek róla.
-Voltak. Főleg ezek. Nem vagyok egy nagy kimozdulós fajta, hiszen… te is tudod mi történik, ha az emberek igen nagy többsége rám néz. – Elfut, sikítani kezd, jobb esetbe csak tátott szájjal néz rám. Ez van, sajnos nem tudok vele mit csinálni, de pont emiatt nem nagyon megyek el otthonról, még akkor se, ha nem süt a nap. Mert a másik probléma az az, hogy baromira zavaró nekem a fény. Pech.
-Persze. Hiányoznak nekem is barátaim, meg az órák is bevallom. De talán legjobban az érzés, hogy nem leszek egymagam. Mármint, most is itt vagy te, meg anya, meg a srácok, de ott egy kicsit más, elvégre a fiúkkal sokkal könnyebben fel tudunk szabadulni a kastély falain belül meg… téged is többet láthatlak majd a folyosókon.  – Nyáron azért nehézkes mindent összeegyeztetni, ott legalább egy köpésre vagyunk a másiktól és tudjuk, hogy ráér. – Jó ötlet, már úgy kezdtem szomjas lenni. csak mutasd az utat. – Nem ellenkezek egy ital ellen, tényleg porzik a torkom és kivételesen nem azért, mert vérre vágyok.

× Jelen  menoarc   × [You must be registered and logged in to see this link.] × Szószám: 684

I'm dangerous.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
I'm a monster.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Eun Bi Moon
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 26

TémanyitásTárgy: Re: Camden Town 2016-11-06, 00:30

Kellemes viszontlátás

Liam & Eun Bi

Talán túlságosan is lelkes vagyok, de nem tehetek róla. Ha a barátaimról van szó, könnyen elragadtatom magamat. Az pedig csak rátesz egy lapáttal, hogy itt van lassan az iskola, amiatt is teljesen fel vagyok pörögve. Talán azért, mert még nem jutottunk el az Abszol-útra, hogy megvegyünk mindent. Vagy nem is tudom, talán mindennek a hangulata egyszerre. Olyan izgalmas volt a nyár, és most még több izgalom vár az iskolával. Nem tudom visszafogni magamat, de addig nincs is vele baj, amíg Liam-et nem zavarja.
- Igen, igen! Egyszer mindenkinek meg kell néznie - lelkesen csapom össze a tenyeremet, miközben felé fordulok. Akár a nyakába is tudnék ugrani, annyira örülök, hogy mást is érdekel Szöul! Még ha nem is ott születtem, nagyon sok időt töltöttem ott, közel áll a szívemhez, talán közelebb, mint London. Ezért is, meg szerettem volna ezt osztani vele is, innen jött a szuvenír ötlete. - Ugyan, semmiség - legyintek nevetve. Örülök, ha örömet okozhatok, még ha ez így furcsán is hangzik. A felvetésén meglepődök, de egy barátságos mosollyal nyugtázom a kedvességét. - Nem kell úgy érezned, hogy tartozol nekem... Viszont, örömmel fogadom az ajánlatot, nagyon kedves tőled. - Értékelem a kedvességét, kicsit sajnálom is, hogy ilyen kellemetlen helyzetbe hoztam, részben ezért is egyezem bele minden fenntartás nélkül, másrészt pedig, mert arra tanítottak, hogy ha valaki kedveskedni akar nekem, akkor azt fogadjam illendően. Viszont, hála az égnek könnyedén tovább gördítem a témát valami kevésbé kellemetlenre, mint például az incheoni iskola. Az elképesztő volt! Ezt pedig szintén el akartam neki mesélni. - Igen, nagyon érdekes! És tény, hogy logikusabb is. Engem is érdekel a mágiatörténet, de csak amiatt nem szeretnék mágiakutatást is tanulni - sóhajtok fel, majd a kérdésére erősen gondolkodóba esem. - Nem igazán tudom. Sokat gondolkodtam már rajta, szeretnék tovább tanulni, de sok minden érdekel, nehezen tudok egyet választani. Mint mondtam, ott van a mágiatörténet, amit a szimbolisztikával tudnék tanulni, némi biztosan lenne az ereklyevadászat szakon is, ami megint csak jól hangzik. Viszont, érdekelne az aurori pálya is, izgalmas és kalandos... Azt viszont nem támogatnák a szüleim, semmit, ami egy kicsit is veszélyes. Ők inkább medimágusnak vagy éppen bájitalkeverőnek szánnának, amik érdekelnek is, de... Nem feltétlenül akarnám azt tanulni. - Kissé elkomorodom. Otthon is elkezdtek már faggatni, hogy mit is szeretnék tanulni, és természetesen elő is festették, hogy ők miket engedélyeznek nekem. Azok viszont nem feltétlenül azok, amiket én is tanulni szeretnék. Viszont, azzal, hogy felőle érdeklődök, megint csak sikerül egy kellemesebb téma felé terelnem a szót. Amúgy is, eddig szinte csak én beszéltem, szeretnék tőle is hallani valamit. Mégis, meglepve hallgatom őt, nagyra nyílt, kíváncsi szemekkel pislogok rá. - Óóó, értem. Nem is hiányoltad, hogy esetleg kimozdulj? Mármint, biztosan jó volt az édesanyáddal és a barátaiddal tölteni az idődet, de csak voltak terveid. - Előre is figyelve, valamint néha-néha felsandítva rá haladok előre. Még bőven a muglik uralta résznél járunk, de így is izgalmas, színes, hangos egy forgatag alakul ki időnket egy-egy bodegánál. Az újabb kérdésére egy széles vigyorra húzódnak az ajkaim. - Természetesen várom! Nagyon mozgalmas volt a nyár, de nem pótolhatta a házunkat, az órákat és a többiekkel elütött időt. Gondolom te is várod már, hogy visszamehess, nem? - pillantok ismét rá, ahogy egy pillanatra megállok és hagyok elhaladni magunk előtt egy kisebb csapatot. - Mond csak, mit szólnál hozzá, ha először beülnénk valahová inni valamit? Az üzletek itt sokáig nyitva vannak, és sötétedés után a lámpák fénye állítólag nagyon szép! -A lelkesedéstől majdhogynem megint csak csillogni kezdenek a szemeim, miközben ránézek. Nagyon szeretnék mindent megnézni, de azt is szeretném, ha ő is jól szórakozna, amíg itt vagyunk, ezért igyekszem igazodni hozzá.

vihííí jessz[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.] ◊ szószám: 595
[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

In 3 words I can explain what I've learned about life:
it goes on.
Liam Meroving
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Camden Town 2016-08-29, 17:09

To Eun Bi
Jó végre újra látni őt, meg persze annak is kifejezetten örülök, hogy ilyen kitörő lelkesedéssel fogad. Még Damien sem hajlandó erre, bár mikor először megláttam a Roxfortban azért tényleg nagyon lelkes volt, hogy én is oda járok, bár azt hiszem, hogy ez azért is más, mert Eun Bi lány és ők ugye sokkal jobban kimutatják az érzéseiket. Ezért tudom, hogy sokan utálnak, megvetnek, de főleg félnek tőlem. Ez van, azt hiszem, semmit sem tudok ez ellen tenni. Na de a lényeg, hogy kifejezetten boldog vagyok, mert ő nem olyan, mint a többiek és nem sikítva rohan el előlem, hanem még találkozni is szeretett volna velem, meg persze ez kölcsönös is.
-Azt elhiszem. Egyszer nekem is el kéne mennem oda. – kezdek el gondolkodni, de aztán ismét ráfigyelek inkább, mert máris belekezd a mesélésbe. Érdeklődve hallgatom, egy cseppet sem zavar az sem, ha egész este ő beszél, szeretem hallgatni. Közben elindul, én pedig mellette haladok szépen az ő tempójába. Meglepetten nézek rá, mikor előveszi a két kis bábut, nem számítottam rá, hogy kapok tőle ajándékot. De jól esett nem erről van szó, mégsem tudtam megszólalni először, majd összeszedtem a gondolataimat és mosolyogva válaszoltam. – Köszönöm Eun Bi, nagyon kedves tőled. – Tényleg értékelem, hogy gondolt rám ez azért sokat jelent nekem, mégis ez most egy elég gáz helyzet volt. – Én viszont nem hoztam neked semmit. Szóval mit szólnál, ha a ma estét én állnám viszonzásul? – Mondjuk, ha nemet mond, akkor is fizetek neki minimum egy környi italt, vagy fagyit, vagy tudom is én mit szeretne. Olyan rossz érzés, hogy ő meglep valamivel, én pedig nem. Használnom kellett volna az eszemet, hiszen kitalálhattam volna, hogy van olyan kedves és ajándékot hoz. És még engem tartanak okosnak a házamban… Hamar abbahagytam a siránkozást és gyorsan a zsebembe süllyesztettem a figurákat aztán tovább hallgattam. – Külön van mágiakutató képzés, meg mágiatörténész? Ez érdekes. Bár ha úgy vesszük, akkor van értelme valahol, vagyis nekem logikusnak tűnik, talán a Roxfortban is megcsinálhatnák… Tényleg már tudod, hogy milyen szakra mész? Már persze, ha úgy gondolod, hogy tovább tanulsz itt.  – Én itt maradtam, szerettem volna még nagyobb tudást összeszedni, meg ma már annyira sokan akarnak Bestiamesterek lenni, hogy szinte csoda, ha felvesznek. De hiszek abba, hogyha elvégzem az összes képzést, akkor nagyobb az esélyem, hogy engem választanak ki. Én csak ajánlani tudom neki azt, hogy folytassa a tanulmányait, ebben azonban ő dönt. Kikérheti a tanácsom, de neki kell meghoznia az ítéletet. Sajnálnám, ha nem maradna, nekem mindenképpen hiányozna, meg szerintem másoknak is. – Hogy én? Nem, én nem utaztam el. Főleg otthon voltam, anyura vigyáztam, mert apu sokszor elment otthonról és nem mertem egyedül hagyni. Ha pedig nem velük, akkor Blaine és Damien volt a társaságom, de velük csak ritkán találkoztam, nagyon elfoglaltak voltak. – Meg éjszaka összehozni pár találkozót azért nem könnyű. Damien nem sokszor hajlandó felkelni csak azért, mert én találkozni óhajtok vele. – Visszatérve rád, várod már a sulit? Gondolom hiányoznak a háztársaid, meg a barátaid.

× Jelen  menoarc   × [You must be registered and logged in to see this link.] × Szószám: 484

I'm dangerous.
I'm a monster.
Eun Bi Moon
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Camden Town 2016-08-28, 13:52

Kellemes viszontlátás

Liam & Eun Bi

Amint meglátom Liam közeledő alakját, vidáman lököm el magam a korláttól és kezdek el integetni neki. Már vártam, hogy ideérjen, mert, még ha egész szórakoztató is figyelni az elhaladó hajókat és a naplementét, azért mégis csak egyedül van az ember. Annyira pedig még én sem bízok Londonban, hogy csak úgy egyedül lézengjek, még ha boszorkány is vagyok, elvégre, varázsolni nem varázsolhatok... Bár tény, hogy az unalom sokkal jobban zavart, mint a közbiztonság.
- Hát, csak amiket leírtam a levélben. Szöul még mindig csodálatos hely! - kitörő lelkesedéssel kezdek el neki mesélni, és persze indulok meg befelé a vásárlónegyedbe, remélve, hogy követ. - Nagyon sok mindent megnéztünk, tisztára úgy éreztem magam, mint egy turista - nevetek fel, és a zsebembe nyúlva egy pillanatra elhallgatok, majd két tizenöt centis kis bábut nyújtok felé. - Ezeket neked hoztam, mindkettő koreai népviseletbe öltöztetett díszbaba - mosolygok rá, ahogyan átnyújtom, majd folytatom is ott, ahol abbahagytam. - Voltunk Incheonban is a dédszüleimnél. Szép hely volt, és Seung-ah eonnie megmutatta az ottani varázslóiskolát. Elképesztő volt! Hasonló egyetemi rendszerük van, mint a Roxfortnak. Ott is képeznek aurorokat, medimágusokat, bájitalkeverőket, bár, látványmágusokat azt hiszem nem. És képzeld, náluk külön van mágiakutató képzés, meg mágiatörténész! Itt egyben van a szimbolisztikusban minden, ott viszont külön vették a dolgokat. - Lelkesen artikulálva mesélek, és csak lassan eszmélek rá, hogy eddig csak én beszéltem. Ezért is, egy vidám mosollyal az arcomon fordulok felé. - De mesélj te is, hogyan telt a nyarad? Te elutaztál valahová? - Kíváncsi vagyok, mint azt már megszokhatta tőlem. Amíg pedig ő beszél, én addig lelkesen hallgatom.

vihííí jessz[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.] ◊ szószám: 259

it goes on.
Liam Meroving
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Camden Town 2016-08-23, 10:35

To Eun Bi
Az ágyamban fekszem, nem alszok, de igazán még fel sem ébredtem. Tudom, lassan vissza kéne szoknom arra, hogy reggel kelek és este fekszek, nem pedig fordítva, de olyan nehéz. Éjszakai lény vagyok, nem is szeretem a napfényt. Éppen ezért kértem, hogy a mai találkozom, egy régi barátommal este legyen. Imádok vámpír lenni, de elég sok hátránya is van. Mindegy én kibírom, nem arról van szó. Anyám lép be az ajtón próbál keltegetni, holott már rég fönt vagyok. Állandóan azt szajkózza, hogy el fogok késni, pedig biztosan tudom, hogy nem. Kelletlenül kászálódok ki a fekvőhelyzetből, aztán magamra rángatok egy farmert meg egy fekete hosszú ujjút. Gondolkodtam rajta egy ideig, hogy maszkot vegyek-e, de végül is maradtam a fehér kötésnél, az is tökéletes lesz. Amint elkészültem lementem, puszit nyomtam anyu arcára és mikor nem figyelt apára vicsorogtam a tűhegyes fogaimat megmutatva. Rezdületlen arccal bólintott én pedig elindultam a megbeszélt hely felé. Mindig így figyelmeztetem, hogy bár elmegyek, nem kéne bántania anyát.
Egyébként, hogy elmagyarázzam… Nos, Eun bi az egyetlen olyan lány ismerősöm, aki elfogad úgy, ahogy vagyok. A többiek csak menekülnek, ha meglátnak, igaz, már hozzászoktam, de azért mégiscsak jól esik, ha valaki nem tesz így. Bár az tény, hogy régebbről ismerem, volt alkalmunk megismerkedni. Nagyot sóhajtva pillantok rá az órámra és szomorúan veszem tudomásul, hogyha most futnék, akkor túl hamar érnék oda a találkára, így inkább a tömegközlekedést használtam. Imádok futni, annak ellenére, hogy nem vagyok egy sportos alkat. Na ez egy pozitívum volt ebben a szörnylétben.
-Szia. – mondom mosolyogva miközben mellé érek. Jó volt mással is találkozni még így iskola előtt, mert nagyjából úgy nézett ki a nyaram, hogy anya, haverok, apa. A családfővel nem vagyunk felhőtlen kapcsolatba, mi inkább csak akkor beszélgetünk, megyünk el közösen valahová, ha fontos dolgokról van szó. Ami nekem nem az, de neki igen. Szóval nagyon örültem, hogy ezzel a lánnyal is sikerült végül összefutnom, hiányzott már. – Mi újság van veled? Történt valami izgi? – kérdezem én elsőként, elvégre neki biztos izgalmasabb nyara volt, mint nekem, meg a lányok szeretnek beszélni nem?

× Jelen  menoarc  × [You must be registered and logged in to see this link.] × Szószám: 350

I'm dangerous.
I'm a monster.
Eun Bi Moon
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Camden Town 2016-08-22, 22:56

Kellemes viszontlátás

Liam & Eun Bi

Egy mosoly játszik az ajkaimon, ahogy a Regent’s Canal felüljáróján várakozok. Alapvetően az alattam elhaladó hajókat, csónakokat figyelem, valamint, ahogy a nap utolsó sugarai még megcsillanak a víztükrén. Igazán festői, már csak ezért is igyekszem minden kis részletét az emlékezetembe vésni. Amint hazaértem megfestem, addig kell, amíg el nem kezdődik az iskola, mert utána úgy sem lesz rá elég időm. Így is már nagy a nyüzsgés otthon, bevásárlás, csomagolás, elvégre, már nem egészen két hét és utazunk vissza az iskolába. Egyszerre nyomasztó és kissé fel is vidító. Nagyon élveztem az időt, ami Szöúlban tölthettem a családommal, de a Roxfortos barátaim is nagyon hiányoznak már. Marienek például már majdnem naponta küldöm a baglyokat. Ő is nagyon türelmetlen már, azt is írta, hogy lehet kicsit előbb is visszautazik, mint azt a szükség megkívánja. Bárcsak én is megtehetném! Biztosan vicces lenne úgy, hogy még alig vagyunk páran. De az iskoláról szólván... Nem rég kaptam egy választ Liamtől is. Még, amikor Szöúlban voltam, írtam neki, hogy ma érkezünk haza és ha ráér, akkor akár össze is futhatnánk. Ha már úgy is itt lakik Londonban, igazán belefér, nem? Olyan jó lenne már valakivel a családomon kívül is együtt lógni!
- Hahó! - Kapom fel a fejemet, és kezdek el lelkesen integetni a felbukkanó ismerősnek, amint észreveszem a szemem sarkából. Már vártam, hogy ideérjen. Kár, hogy csak így, ilyen későn értünk rá mindketten. A szüleim szigorúak, így nem maradhatok ki túl sokáig, Seung-ah eonnienak köszönheten, hogy itt lehetek. Ő segített kiharcolni nekem az elszabadulást, meg persze a nagymama. Ő is úgy gondolja, hogy ebben a korban már belefér egy kis szórakozás is.

vihííí jessz[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.] ◊ szószám: 266

it goes on.
Eun Bi Moon
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Camden Town 2016-08-22, 22:29

A legszínesebb városrész, különleges piacaival, nyüzsgő, színes forgatagával, történelmi, építészeti, művészeti csodáival és 500 éves pubjaival minden idelátogatót elbűvöl. Valójában 6 különböző piacról van szó: ezek a Camden Lock Market, a Historic Stables Market, a Camden Lock Village, a Buck Street Market, az Electric Ballroom, és az Inverness Street Market. Itt minden kapható, ami Londonban elérhető, a legjellemezőbbek a kézművesáruk, ruhák (sok alternatív ruha is), szuvenírek, ékszerek, és táskák. Az egész piacot végigkíséri a ló motívum, szobrok, címerek stb formájában, ami nem is olyan különös ha tudjuk, hogy a Camden Market helyén egykoron lókórház és lókarám működött.  A piac bizonyos részéin mai is látható az  istálló szerű kialakítás, a boltok egy-egy "karámban" foglalnak helyet. Camden Townt egy kis csatorna szeli át, a Regent’s Canal. A csatorna mellett le lehet sétálni egészen a Regent’s parkig, ahol a Londoni Állatkert fekszik. Emellett pedig, nem csak a mugli kultúra virágzik itt, de egy-két eldugott üzlet bőven rejt magában meglepetéseket az erre tévedő varázslók számára is. Persze, ezek az üzletek komoly felügyelet alatt vannak, elvégre, komoly bírságban lehet részük, ha lebuknának a muglik előtt.

it goes on.

A hozzászólást Eun Bi Moon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-11-06, 00:25-kor.
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Camden Town

Camden Town

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal