ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:58-kor
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Wyatt & Joyce - Falkalapítás I_vote_lcapWyatt & Joyce - Falkalapítás I_voting_barWyatt & Joyce - Falkalapítás I_vote_rcap 
Kalandmester
Wyatt & Joyce - Falkalapítás I_vote_lcapWyatt & Joyce - Falkalapítás I_voting_barWyatt & Joyce - Falkalapítás I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Wyatt & Joyce - Falkalapítás I_vote_lcapWyatt & Joyce - Falkalapítás I_voting_barWyatt & Joyce - Falkalapítás I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Wyatt & Joyce - Falkalapítás I_vote_lcapWyatt & Joyce - Falkalapítás I_voting_barWyatt & Joyce - Falkalapítás I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Wyatt & Joyce - Falkalapítás I_vote_lcapWyatt & Joyce - Falkalapítás I_voting_barWyatt & Joyce - Falkalapítás I_vote_rcap 
Alison Fawley
Wyatt & Joyce - Falkalapítás I_vote_lcapWyatt & Joyce - Falkalapítás I_voting_barWyatt & Joyce - Falkalapítás I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Wyatt & Joyce - Falkalapítás I_vote_lcapWyatt & Joyce - Falkalapítás I_voting_barWyatt & Joyce - Falkalapítás I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Wyatt & Joyce - Falkalapítás I_vote_lcapWyatt & Joyce - Falkalapítás I_voting_barWyatt & Joyce - Falkalapítás I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Wyatt & Joyce - Falkalapítás I_vote_lcapWyatt & Joyce - Falkalapítás I_voting_barWyatt & Joyce - Falkalapítás I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Wyatt & Joyce - Falkalapítás I_vote_lcapWyatt & Joyce - Falkalapítás I_voting_barWyatt & Joyce - Falkalapítás I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Wyatt & Joyce - Falkalapítás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Joyce Brekinridge
Reveal your secrets
Joyce Brekinridge
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Wyatt & Joyce - Falkalapítás   Wyatt & Joyce - Falkalapítás Empty2016-12-02, 20:41



Wyatt & Joyce
[You must be registered and logged in to see this image.]

 

- Nem vagyok hercegnő, és nem vagyok elkényeztetett. Lehet, hogy a szüleimtől kaptam valamennyi örökséget, de a pénz nem elég önmagában semmire. Mindig magamért álltam ki, engem nem kellett megvédeni. Talán baj az, ha határozott vagyok? Belegondolhatnál abba Wyatt, hogy ne akarj minden lányból cuki kiscsillagot faragni, mert komoly bunkóságra vall, ha így teszel. – Rántom meg a vállamat, lehet, hogy a stílusom túlzottan fiús, de én sem tűröm, ha ennyire beszóljanak nekem. Még hogy elkényeztetett hercegnő.. Nem is tudom, hogyan fogunk tudni együtt működni, ha ennyire mások vagyunk. Vagy pont az a baj, hogy ennyire hasonlítunk?
- Valóban nem. Attól félek, hogy ez a Maxim mégis teljesen más, mint a magunk fajták. Rá nem érvényesek a szabályok. Egyszer volt valaki, akivel bagolypostán keresztül tartottam a kapcsolatot, állítólag ő látta már személyesen Londonban. Viszont amire tudtam vele találkozni, halott volt. Úgy fest Maxim elvarrja a szálakat, nem hagy tanukat. Legalábbis aki nem hódol be, annak annyi. – Foglalom össze egy részét annak, amit az utóbbi hónapokban megtudtam erről az ősi vérfarkasról. Tudom, hogy Wyattnek is meg kell erőltetnie magát, ha ki akar lépni abból az élethelyzetből, amit most a Roxfort kínál. Én viszont nem az a kedves, aranyos lány vagyok, mint Annabelle, a húgom, mellettem harc, és stressz lesz az élete, de mivel össze kell fognunk, hajlandó vagyok visszavenni a stílusból, végülis komolyak az érdemei, már csak a születése révén is méltó a bizalmamra, de élesben is lesz lehetősége bizonyítani.
- Akkor ketten.. Talán Londonban is találunk valakit, aki szóba jöhet. Na nem azért, hogy feláldozzuk. Én nem vagyok olyan. Akkor nem is tartalak most fel, holnap alkonyatkor várlak ugyanitt, addig rendezd el a dolgaidat. Aztán meglátjuk a többit. – Hajtom fel az italomat, és miután fizettem, gyorsan távozom is, ezt most nem kell bő lére ereszteni. Én is addig felkészülök ahogy tudok, noha hetek óta arra várok, hogy mikor találkozhatok a fiúval, felőlem akár most is indulhattunk volna. De ha ő issza a bájitalt, akkor rá kell készülnünk alaposan, hogy kihozzuk belőle a farkast!

//Köszike, egyszer talán cukik is lesznek Very Happy Szerintem ugorhatunk XD //


♫ I turn to you ♫ ♦️ Aktuális viselet ♦️ Farkaskát keresek ♦️ [You must be registered and logged in to see this link.]



Farkas
farkasnak
farkasa.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Wyatt B. Delgado
Reveal your secrets
Wyatt B. Delgado
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Wyatt & Joyce - Falkalapítás   Wyatt & Joyce - Falkalapítás Empty2016-11-22, 13:07



Joyce & Wyatt

[You must be registered and logged in to see this image.]


Legalább valami, hiszen én sem azért vagyok itt, hogy vitázzunk egymással, egyszerűen csak egyelőre még nem tudtam napirendre térni a dolgok felett. Kezd az életem lassacskán összeállni, de ezzel most újra felrúgja az egészet, hogy azt mondja valaki jön és végezni akar velem és az itteni vérfarkasokkal is. Annyi született vérfarkas ösztön azért van bennem, hogy ezt nem akarok. Akadnak akikről tudom, hogy olyanok, mint én, még ha valamivel gyengébbek is és pont e miatt nem szeretném, ha bármi bajuk esne.
- Akkor ne viselkedj úgy, mint egy elkényeztetett hercegnő és ne hord olyan magasan az orrod, hogy csoda, hogy még nem verted be a plafonba. - nem visszavágás ez, inkább csak oda morranom a nem létező bajszom alatt, de azért lássuk be tényleg úgy kezdte, mint ha ő lenne itt a valaki. Magas lóról beszélt végig, kioktatóan, elég nehéz a stílusa és ilyen stílus kétlem, hogy kialakulhat akkor, ha tényleg olyan sok rossz dolog történt vele eddig életében. Nehezen képzelem el ezt róla, valószínűleg azért nem volt olyan nehéz dolga eddig, de ez nem az én dolgom, csak velem ne beszéljen úgy, mintha most rántott volna ki a hátsójából. Annyi büszkeség azért van bennem, hogy az ilyesmit nem viselem túl jól.
- Szóval London, pedig a magunk fajták pont hogy nem kedvelik a nagyvárost. - vagy csak magamból indulok ki? Én legalábbis sosem voltam igazán oda érte, bár tény a falkával is inkább kisvárosokban, erdőkben húztuk meg magunkat, nem pedig nagyvárosokban, ahol sokkal könnyebben le lehet bukni, de ez most nem számít, nem rólam szól, hanem arról a farkasról, akit el kellene kapnunk. - Rendben, akkor holnap és hozok mindent, ami fontos lehet. Akadnak olyanok, mint mi, de... diákok, nem fogok senkit sem belerángatni ebbe. - főleg, mert az biztos, hogy nagyon veszélyes lesz és nem szokásom másokat veszélybe sodorni, főleg nem szándékosan, bár azt hiszem ezzel amúgy is tisztában van sőt talán ilyet még ő se tenne. Jobb lesz, ha ezt ketten intézzük, vagyis remélhetőleg elegen leszünk hozzá ketten is.

♫ Rajzolj meg! ♫ ϟ Ruha ϟ Miért jársz a nyomomban? ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Joyce Brekinridge
Reveal your secrets
Joyce Brekinridge
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Wyatt & Joyce - Falkalapítás   Wyatt & Joyce - Falkalapítás Empty2016-11-18, 20:04



Wyatt & Joyce
[You must be registered and logged in to see this image.]

 

- Akkor nem értesz egyet. Nem azért jöttem, hogy vitakozzunk. – Lezárom ezt a vitát, mert semmi kedvem még jobban felhúzni magamat. Nem állítom, hogy provokálna, de hogy nem vagyunk egy hullámhosszon, az biztos. Ezt pedig villámgyorsan orvosolnunk kell, mert ha már most nincsen meg a bizalom, akkor éles helyzetben mindketten belebukhatunk. Mindkettőnkben ott a farkas, születésünk óta, de nagyon ritka példányok vagyunk, vélhetően a többieket, akiket még be tudunk szervezni, harapással kapták az átkot, de ugyanúgy rajta vannak Maxim listáján. Maxim, ez csak egy név, a sok használt neve közül az egyik, és lehet, hogy nem jelent semmit, mert most teljesen másfélét használ.
- Talán velem nem olyan sok, ez igaz.. De ne állíts be valami elkényeztetett hercegnőnek. Mindig a magam ura voltam, és legtöbbször kisebbségben a világ ellen. Sosem találtam állandó társakat. – Igen, valahol látom, hogy Wyatt annyira maga alatt van, nincsen kiben bíznia, olyan sebeket őriz, amely sosem fognak igazán meggyógyulni. Bennem még él a magabiztosság a kilémet illetően, és úgy tartom, jó hatással lehetünk egymásra. Ha véletlenül sikerül egyszer egyet értenünk. A gond ott van, hogy rá ez a magabiztosság nem hat túlságosan építő jelleggel, meg kéne próbálnom lágyabbnak, nőiesebbnek lennem vele, de eddig nem volt ilyesmire szükség. Bennem legtöbbször a vezetőt, a megmentőt látták, és most rosszul veszi ki magát, hogy magyarázkodnom kell. Igaz, eddig nem is találkoztam más született farkassal, ezt én sem kezelem ügyesen.
- A legutóbbi Maxim, de lehet, hogy az is álnév. Nyomokat hagy, azokon el tudunk indulni. Bár ősi, mégiscsak farkas, mint mi, felkutathatjuk, hogy hol történtek vérfarkas csonkítások, leleplezések. Londonban tevékenykedik főleg, és a környező falvakban. Az agglomeráció vonzza. Tudod a sok ember sok farkast is jelent. – Nem tudom, hogy most induljunk, vagy sem, attól félek nála ilyen gyorsan nem is lehetne megmoccanni, össze kell készülődnie, lelkileg ráhangolódnia. i]– Akkor legyen így. Holnap este, sötétedés után ugyanitt. Pakolj több napra, hozz talizmánokat, bármit, ami megvédhet. Speciális fegyvereket. Gondolom nincsenek hasonszörű ismerőseid, vagy tévedek? [/i]– Magamra erőltetek egy mosolyt, meg kell próbálnom kedvesnek lennem, hiszen ő is alkalmazkodik. A mosoly egészen természetesen varázsolódik a számra, ennek az lehet az oka, hogy kedvemre való a srác. Fog ez menni!


♫ I turn to you ♫Aktuális viseletFarkaskát keresek [You must be registered and logged in to see this link.]



Farkas
farkasnak
farkasa.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Wyatt B. Delgado
Reveal your secrets
Wyatt B. Delgado
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Wyatt & Joyce - Falkalapítás   Wyatt & Joyce - Falkalapítás Empty2016-11-05, 17:25



Joyce & Wyatt

[You must be registered and logged in to see this image.]


Persze újfent sikerül kiakadnia, de nem tudok ezzel mit kezdeni és nem is érzem úgy, hogy igazán hibás lennék. Ne mondjon ilyesmiket, hogy ő úgy irányítja ezt, ahogyan akarja, hiszen nincs így, nem is lehet így. Ez az egész ennél sokkal durvább és nem befolyásolhatja, csak akarattal, másképp sem. A vérfarkas irányíthatatlan és vérengző, ez tény, akármit is mond.
- Te mondtad ezt... és én nem értek egyet. - vonom meg a vállamat, hiszen cseppet sem érzem úgy, hogy kiforgattam volna a szavait, hiszen tényleg ő volt az, aki azt mondta, hogy képes irányítani a képességét, nem én hallottam félre, vagy forgattam ki a szavait, ebben nincs igaza. Tény, hogy nagyon szkeptikus vagyok vele szemben, de azért fogjuk rá hajlok arra, hogy elhiggyem, amit mond, legalábbis akkor, ha tényleg úgy érzem, hogy van benne legalább némi realitás, hiszen eddig azért nem volt túl sok.
- Azt hiszem így már értem, de... én nem tudom ezt így kezelni, mert már túl sok rossz történt. Gondolom veled nem. - nem élt át olyasmit, amit én, nem kellett végignéznie, hogy az egész falkáját szinte lemészárolják, mert úgy gondolják róluk, hogy veszélyesek. Ő ilyesmiken nem ment át és azt hiszem azért ilyen magabiztos, mert fogalma sincs róla, hogy milyen kitaszítottként élni. Én nem akarom ezt az életet és ha ő ezt nem érti meg, hát legyen... de ne várja, hogy hirtelen másképp gondolkodjam csak azért, mert ezt várja el tőlem.
- Értem, a nevét tudjuk? Gondolom nem... de hogyan akarsz tenni ellene, ha nem tudod, hogy kicsoda? - azért az meglep, hogy simán felhajtja az italomat, de végül nem mondok egy árva szót sem, nem sok értelme lenne, ha e miatt emelgetném a szemöldökömet, inkább annyiban hagyom a dolgot, én amúgy sem akartam nagyon iszogatni, az csak elnyomja az ember érzékeit és nem szeretem, ha tompák. - Jól van Joyce... segítek, azaz ahogyan te gondolod segíthetünk egymásnak, de ennyi, én ennél nem akarok többet. - az életem jó, ahogyan van, beletörődtem, hogy meg kell próbálnom átlag emberként élni, még ha ez nehéz is, de be akarok illeszkedni a társadalomba, mert a társadalom nem fog megváltozni, akkor viszont nekem kell lépéseket tennem.

♫ Rajzolj meg! ♫ ϟ Ruha ϟ Miért jársz a nyomomban? ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Joyce Brekinridge
Reveal your secrets
Joyce Brekinridge
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Wyatt & Joyce - Falkalapítás   Wyatt & Joyce - Falkalapítás Empty2016-11-01, 15:45



Wyatt & Joyce
[You must be registered and logged in to see this image.]

 
- Én... nem így értem.. Miért kell minden szavamba belekötni? És még engem gondolnak egy magamutogató, öntörvényű.. – Fújtatok megint, nem gondoltam, hogy Wyattel ennyir nehéz lesz. Nem irányítható, mint a harapott farkasok, de úgy gondoltam, hogy az ereje miatt muszály vele felvennem a kapcsolatot, hiszen komoly szövetségesekre van szükségem, de így.. Mindkettőnkben erős a túlfűtött szenvedély, ő meg még bájitallal is mérgezi magát, csoda, ha nem fogjuk egymást széttépni, mielőtt még arra kerülne a sor, hogy az ősi vérfarkassal szembekerülhetnénk. Mégis, úgy érzem, hogy most nekem kell engedékenyebbnek lenni. Megszoktam, hogy én vagyok az alfa, de ha úgy kell irányítanom Wyattet, hogy némi kedvességet, bájit csempészek ebbe az egészbe, akkor talán jobban működhet. Már csak azt nem tudom, hogyan tegyem, hiszen eddig se voltam túl nőies, annyi, hogy hosszú hajam van, és szolid sminkem, de a ruháim elég fiúsak, a farmer, a dzseki, tehát ezekkel nem leszek rá hatással. Azért egy próbát megér, hátha enyhülésnek veszi a dolgot. – Úgy értettem, hogy szeretem magamban a farkast, és várom a holdtöltét. Nem azért, hogy bárkit bántsak. Olyankor a sűrű erdőbe vetem magamat, ahol csak állatokat bánthatok. Szarvast, nyulat, ilyesmi. De utána mindig szabadabbnak érzem magamat. Viszont cseppet sem örülök, hogy valaki rám pályázik, pont én nem akarnék szolga lenni, halott meg főleg nem. – Rázom a fejemet, merő véletlenségből az ő italát is felhajtom, mert annyira sikerült belelovalnom magamat az idességbe, hogy mindezt már észre sem veszem.  
- Mondjak róla többet, rendben.. Mindig is farkasként éltem, de az utóbbi két évben szereztem róla tudomást. Tudod a magunkfajták egyébként sincsenek sokan, de egyre nehezebb falkát kovácsolni. Nem csak azért, mert mindenki türelmetlen, és irányíthatatlan, vagy elnyomja az erejét,  mint te. Hanem mert fogyunk rendesen. Az ősi.. azt hiszem tízszer annyi emberöltőt megélt már, mint egy átlagember. Ráadásul mindig fiatalnak tűnik. Nem is tudom pontosan hogy ki ő, de az biztos, hogy szláv területről származik. Mongólia, Oroszország talán. – Nem is tudom, hogy most ismét rendeljünk e italt, akar-e maradni, vagy már most elmenjünk kutakodni. Lehet bejárásom az iskolába, végső soron az egyetemre is beiratkozhatok, hogy testközelben legyünk, de most nála a labda, hogy véleményt formáljon.



♫ I turn to you ♫Aktuális viseletFarkaskát keresek [You must be registered and logged in to see this link.]



Farkas
farkasnak
farkasa.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Wyatt B. Delgado
Reveal your secrets
Wyatt B. Delgado
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Wyatt & Joyce - Falkalapítás   Wyatt & Joyce - Falkalapítás Empty2016-10-22, 11:14



Joyce & Wyatt

[You must be registered and logged in to see this image.]


Néha már magam sem tudom, hogy melyik világba tartozom. Lupin sokat segít nekem és néha tényleg úgy érzem, hogy ő csinálja jól, mert alkalmazkodik ehhez a világhoz, akármennyire nehéz is. Igen a bájital nem egy kellemes élmény és igen visszafogja az erőmet, telihold idején kimondottan le is fáraszt, de ez még nem jelenti azt, hogy olyan elviselhetetlen lenne. Ezzel így viszonylag átlagos, normális életet élhetek és ennek is meg van a maga előnye, főleg olyan valakinek, mint amilyen én vagyok, aki világ életében kitaszított volt és árva.
- Marhaság, a vérfarkas lét mindenkire ugyanúgy hat, maximum... lehet hogy ezt hiszed, de ha ott állna előtted a legjobb barátod, akkor széttépnéd, bármit is mondasz. - rázom meg a fejemet, mert nem, ezt akkor sem tudom elhinni neki. Képtelenség, hogy igaz legyen, hiszen senki sem képes irányítani a vérfarkasságát, ez lehetetlen. Telihold idején a magunk fajták igenis ölnek, válogatás nélkül végeznek bárkivel. Maximum ő azt hiszi, hogy nem így van, vagy mindig direkt olyan helyzetekbe kerül, ahol nincs más, csak akit tényleg bántani akar. Az átváltozás előtt még eldöntheti, de ha már végbe ment és a farkas van benne, akkor már nem a maga ura, akármit is mond, vagy képzel. - Ha létezne ilyesmi, már olvastam volna róla Joyce. Tudom úgyis azt hiszed csak szkeptikus vagyok, de a tanárom, a mentorom is vérfarkas és ha igazad lenne, ő már elmondta volna nekem. - igenis ha létezne ilyen Dumbledore tudna róla és megosztotta volna Lupinnal, ezért nem tudok hinni abban, amit mond. Ha a bájital erejét letiltom, annak beláthatatlan következményei lennének, ezért nem vagyok biztos még most sem abban, hogy ez az egész jó ötlet, hogy akár csak egy kicsit is jó ötlet lehet, mert ha rossz vége lesz komolyabb következményei is lehetnek.
- Jól van Joyce... legyen így, de ebben az egész bájitalosdiban nem hiszek. Mondj inkább minél többet arról, aki veszélyt jelent ránk, nézzünk utána, mert ha tényleg így van arról másoknak is tudniuk kell. - megenyhülök azért, mert ő is ezt teszi, hiszen az tényleg nem tetszik nekem, ha ilyen arrogánsan áll hozzám és kb. mindenhez és mindenkihez. Vissza kell vennie egy kicsit, ha azt szeretné, hogy én is nyitottabb legyek felé, ehhez viszont az kell, hogy ne gondolja magát olyan nagy valakinek, akinek eddig. Ha tényleg igaza van, akkor többet kell tudni arról a valakiről, mert az iskolában is akadnak még vérfarkasok, akik veszélyben lehetnek.

♫ Rajzolj meg! ♫ ϟ Ruha ϟ Miért jársz a nyomomban? ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Joyce Brekinridge
Reveal your secrets
Joyce Brekinridge
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Wyatt & Joyce - Falkalapítás   Wyatt & Joyce - Falkalapítás Empty2016-10-16, 20:05



Wyatt & Joyce
[You must be registered and logged in to see this image.]

 

Haragosan fújtatok, mintha nem tudnám eldönteni, hogy karbafonjam a kezemet, vagy igyak, végül mindkettőt megteszem, az említett sorrend fordítottjában, aztán úgy meredek rá most én is szkeptikusan. De mégis, mit képzeltem? Wyatt már teljesen levetette az állati ösztöneit, behódolt egy másik közösségnek, és nincs az az isten, hogy farkast faragjak belőle.
- Nem szó szerint értettem. Úgy vagyok vele, hogy ha nincsen telihold, akkor is farkasnak érzem magam, nem élem meg átokként. Nem iszok semmiféle főzetet, és érzem, ahogyan jön a hold, egyre erősebbé válok. Az más kérdés, hogy nem vagyok vérengző fenevad, csakis azokra vadászom, akiket célpontnak tekintek. – Rázom meg most én is a fejemet, nem szokásom nagy tömegben kivárni az átalakulást, az erdő, vagy az elhagyatott puszták, barlangrendszerek tökéletesen elengendőek, és ha falkát alapítanánk, tudnánk egymásra vigyázni is. És már megint gyanakodva méri végig az általam adott port, pedig ha egy kicsit is bántani akarnám, akkor már régen kínok között fetrengene. – Pontosan azt csinálja, hogy nem hat. Viszont felszabadítja az érzékeidet, és nem fogsz tőle őrjöngeni. Nem tagadhatod meg azt, ami vagy. Ha ennyire.. beilleszkednél, akkor fogd fel úgy, hogy farkasként segíthetsz másoknak. Az adományt nem szokás eldobni. - Végül úgy visszaszól, még ha nem is bántóan, csak felhívja rá a figyelmemet, hogy ezzel nem érek el célt.
- Igen, talán igazad van, más életet élünk, de.. szükségem van rád, és merem állítani, hogy neked is rád. Túlságosan ki  tudom magamat élni, erre születtem. Segítséget ajánlok, ha összefoghatunk. Megpukkadni nem fogok, ha nemet mondasz, csak gondoltam jobb, ha valamennyire már ismerlek téged. Közvetve legalábbis. – Kék szemem nagyot villan, nem tudok csak úgy bocsánatot kérni, inkább az észérveket helyezem inkább előbbre. Mégiscsak ugyanolyanok vagyunk, ez már csak számít nem? Talán az a baja, hogy lányként ilyen határozott vagyok? Lehet, hogy nem szokott hozzám hasonlókkal találkozni. Mondjuk azt el is hiszem. Ismét iszom, most már lenyugodva, és a tekintetem is arról árulkodik, hogy örülnék neki, ha össze tudnánk fogni.



♫ I turn to you ♫Aktuális viseletFarkaskát keresek [You must be registered and logged in to see this link.]



Farkas
farkasnak
farkasa.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Wyatt B. Delgado
Reveal your secrets
Wyatt B. Delgado
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Wyatt & Joyce - Falkalapítás   Wyatt & Joyce - Falkalapítás Empty2016-09-27, 11:18



Joyce & Wyatt

[You must be registered and logged in to see this image.]


Nehéz eset vagyok, szkeptikus, ami talán érthető, hiszen elveszítettem már azokat, akik fontosak voltak számomra, akik szinte a családom voltak, csak azért mert egy hibázott és végül rossz döntést hozott. Az, hogy újra bízzak, főleg valaki olyanban, aki egyértelműen elég nagy mértékű arroganciával közelít felém, mint aki mindent sokkal jobban tud... hát nem egyszerű feladat. Nem csoda, ha szinte még abban is kételkedem, amit kérdez, nem hogy abban, amit mond erről a farkasról, aki ki akarja végezni a farkasokat, vagy maga mellé állítani.
- Mintha ez ilyen egyszerű lenne. Akárkinek is gondolod magad, amikor a telihold feljön az égre te ugyanolyan vagy, mint amilyen én, vagy bárki más. Végeznél akárkivel, aki az utadba kerül. - szkeptikusan rázom meg a fejemet, hiszen tényleg olyan nagyra van magával, mintha ő mindenre képes lenne, pedig ez biztos, hogy nincs így. Nem tudja ő sem kontrollálni az átváltozásait, ahogyan senki sem képes rá a vérfarkasok közül. Akkor változik át, amikor a hold feljön és vége lesz, amikor eljön a reggel. A kettő között pedig nem tudja hol van és mit csinál, a saját testvérével is végezne, ha nem lenne ő maga is vérfarkas, de ha erősebb és rossz napja van, akkor ki tudja. Falkában persze más, ott még farkasként is összetartunk, de pont azért vezetett minket Skylar, mert ő mindig tudta hol húzzuk meg magunkat, hogy ne akadjunk bele turistákba.
- Ha ezt beleteszem, akkor nem hat? Mire jó ez? Csak veszélyessé tesz... - nem tudom, hogy mit szeretne gyakorolni, hiszen a vérfarkas lét nem irányítható. Született vagyok, így emberi alakomban is vannak képességeim, így is képes vagyok uralmam alá hajtani egy kutyát, vagy egy farkast, de ettől még amikor a hold feljön a hatalom az övé és teljes mértékben a farkas veszi át az uralmat, én olyankor soha sem vagyok jelen. Nem volt még rá példa és nem igazán tudom elhinni, hogy ő ezzel másképp lenne. Épp elégszer beszéltem már Lupinnal ahhoz, hogy tudjam ez nem így működik, nem fognak megváltozni a dolgok csak úgy hirtelen, a farkas farkas marad, nem lesz ember teliholdkor meg főleg.
- Remélem azt tudod, hogy ez a stílus... nem a legjobb hatást éri el másoknál. - húzom fel azért kissé az orromat. Talán érthető, hiszen kioktató, ahogyan beszél az emberrel, nem csoda, ha nem viselem jól a stílusát és gyanakvó vagyok, hiszen erőteljesen hatalmaskodó, akkor ő vajon mennyivel jobb, mint az akitől annyira tart? Vajon nem csak a saját boldogulása a cél és attól fél, hogy gyengén akad össze azzal a másik farkassal? Igenis ez is benne van bőven a pakliban, csak úgy tesz, mintha nekem, vagy másoknak akarna ezzel segíteni, pedig csak fél. Mennyivel egyszerűbb lenne, ha netán ezt őszintén bevallaná, talán még szívesebben is segítenék neki.

♫ Rajzolj meg! ♫ ϟ Ruha ϟ Miért jársz a nyomomban? ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Joyce Brekinridge
Reveal your secrets
Joyce Brekinridge
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Wyatt & Joyce - Falkalapítás   Wyatt & Joyce - Falkalapítás Empty2016-09-20, 07:25



Wyatt & Joyce
[You must be registered and logged in to see this image.]

 
Nem mondom, hogy teljesen le vagyok döbbenve, de valahol azért igenis meglep, hogy ennyire elutasítja a saját sorsát. Nem tagadhatjuk meg azt, akik vagyunk, ő mégis megteszi. A harapottak emberek, akik olykor farkasként is élnek, mi viszont egyértelműen farkasok vagyunk, akik emberbőrbe bújtunk. És ezt eltaszítani? Tényleg nem értem. Látszik, hogy hiába vagyok született vezető, igazi csapat nélkül nincsen könnyű dolgom. Alaposan össze kell kapnom magamat, ha ebből egy nyerő helyzetet akarok kihozni. Fújtatok egyet, hogy lehűtsem magamat, ez most nem az a pont, amikor bármi értelme van a haragnak, vagy a megfélemlítésnek.
- Azért jöttelek, hogy megismerjelek. Adományt kaptunk, amit használni kell. Nem ugatom a holdat, mégis milyen filmeken nőttél fel? Ha elfogadod, és használod azt, aminek születtél, akkor képes lehetsz megszokni. Attól még el tudod rejteni magadat, mert emberek között élsz. – Csóválom a fejemet, még a hajammal is úgy játszom, mintha valami sörény lenne. Én aztán sosem fogom bevenni a bájitalt, ura vagyok az átváltozásaimnak, de megértem, hogy ő gyerekkora óta kitaszított, magányos, önálló alkat. Ez utóbbi rám is jellemző, csak ezt nem fogtam fel ilyen gyászosan. Azért vagyok itt, hogy segítsünk egymásnak. Hiszen az úgy nem megy, hogy én eszközként használom, legyőzve vele a gonoszt, de neki semmit nem adok. Ha mást nem, legalább a társaságomat muszáj lesz.
- Közelező.. igen, azoknak, akik harapottak. A te véredet viszont nem tudja elnyomni. Szenvedsz, ez egyértelmű. Én tudok adni fehér salétromport, amit belekeversz a bájitalba, megiszod, és mindenki nyugodtan alszik. Letudtad a kötelezőt. Aztán kijössz velem, és gyakorlunk. Szükséged lesz rá, ha életben akarsz maradni. – Tolom át az asztal alatt a kezébe az ezüstszinű porral teli fóliát. Több adagnyi, jó ideig elég lesz neki. Csak ki kell próbálnia. A szemem villogásából azért már kezdheti észrevenni, hogy nagyon dühít, hogy megint gyanusítgat. Fel is emelem a kezemet, hogy minimum egy istenes pofont keverjek le neki. Ám félő, hogy eltörném vele az állkapcsát, és hát itt a kocsmában ez nem túl jó ómen. Még ha gyorsan gyógyul akkor sem. És különben sem akarom elriasztani. Viszont láthatja, hogy alaposan felzaklat vele. – Figyelj már te istenadta! Mondom, ha csapdába akarnálak csalni, akkor már régen halott lennél. Lassan mondjam, és tagoltan? Mit nem értesz? Két nap múlva telihold, addig idd a módosított bájitalt, és várlak majd a Tiltott Rengeteg nyugati fertályánál. Ha csapdát sejtesz, akkor hozz ezüst pisztolygolyót. . – Ismét visszatér ajkamra a mosoly, nem fogom elveszteni a magabiztosságomat, csak mert ő paranoid felnőttkort élt meg.

♫ I turn to you ♫Aktuális viseletFarkaskát keresek [You must be registered and logged in to see this link.]



Farkas
farkasnak
farkasa.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Wyatt B. Delgado
Reveal your secrets
Wyatt B. Delgado
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Wyatt & Joyce - Falkalapítás   Wyatt & Joyce - Falkalapítás Empty2016-09-14, 12:10



Joyce & Wyatt

[You must be registered and logged in to see this image.]


Igazság szerint egyelőre még abban sem lehetek biztos, hogy hihetek neki, nem hogy bízzam benne. Csak azért, mert állítólag valakinek a testvére, akit ismertem régen, de aki már szintén más lett, hiszen már családja van, jó eséllyel alkalmazkodik a családjához, ahogyan azt sokan mások is megteszik csak azért, hogy jobban elfogadják őket. Nem kárhoztatom e miatt Annabellet, de nem gondoltam volna, hogy egy ilyen erőteljes jellem lehet a nővére, főleg hogy ő maga soha sem volt az a kifejezetten nagyhangú fajta. Nem mintha ez gond lett volna, de pont e miatt most mérlegelnem kell, hogy az, amit teszek biztosan nem veszélyes-e, hogy igaz-e egyáltalán,a mit mond nekem erről az állítólag nagyon veszélyes vérfarkasról.
- Nem ismersz mégis azt hiszed bármit is tudsz rólam. Nem leszünk sose átlagos emberek... akkor te mégis milyen életet élsz? Ugatod a holdat minden áldott nap és az hová vezet? - lehalkítom még így is a hangomat, hiszen nem értem, hogy mit akar ezzel. Mások vagyunk igen, de mit lehet ezzel kezdeni? Az életünk így alakult és nem tehetjük azt amit és amikor csak akarjuk. A bájital pocsék, kiveszi az erőmet minden hónapban, vannak bőven az iskolában, akik gyanakodnak, vagy akik talán tudják is, hogy mi vagyok, de ettől még nem lesz az egész kellemesebb. Számunkra soha sem adathat meg a normális élet, hiszen mindig is kiközösítettek leszünk. Nem jó pont az önéletrajzodban, hogy vérfarkas vagy és jó eséllyel soha nem is lesz az, de ettől még megpróbálhatsz alkalmazkodni a társadalomhoz, mert még mindig akármit is mond mi vagyunk kevesebben és sosem fognak megkedvelni.
- Milyen módját? Azt tudod ugye, hogy az iskolában eleve kötelező a bájital? És... egyáltalán mi a bizonyítékod erre az illetőre, akiről beszélsz? Mi van, ha csak te akarsz csapdába csalni? - azt már eddig is láthatta, hogy gyanakvó vagyok és óvatos, ez jó eséllyel nem is igen fog megváltozni bennem nagyjából soha sem, maximum vannak időnként olyanok, akiket mégis csak befogadok a bizalmamba. Elvétve persze, hiszen nehezen lehet arról meggyőzni, hogy valaki tényleg nem akar rosszat nekem. Persze ettől még megpróbálhatja ő is, de csak így ha beszél valamiről ez még nem elég, nekem konkrétumok kellenek, tények vagy bizonyítékok, hiszen másoktól még nem hallottam erről a nagy fenyegetésről és az iskolában sem merült fel, pedig mint tudjuk az igazgató szinte mindenről mindent tud, biztosan figyelmeztetné a kastély vérfarkasait, hogy legyenek fokozottan óvatosak, ha veszélyben az életük.

♫ Rajzolj meg! ♫ ϟ Ruha ϟ Miért jársz a nyomomban? ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Joyce Brekinridge
Reveal your secrets
Joyce Brekinridge
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Wyatt & Joyce - Falkalapítás   Wyatt & Joyce - Falkalapítás Empty2016-09-10, 21:08



Wyatt & Joyce
[You must be registered and logged in to see this image.]

 
Még a szagából is érzem, hogy mennyi bizalmatlan, tartja a távolságot. Meg sem kell szólalnia, akkor is egyértelműen leír róla. Nem csodálom, a magunkfajták ha sokáig vannak falka nélkül, vagy elnyomják az ösztöneiket, nagyon nehéz visszarázódni. Én csak azért nem hülyültem bele, mert még akkor is alfa vagyok, ha nincsen csapatom, kihasználom minden képességemet, és tudom, hogy mit akarok az élettől. Wyatt viszont be akar illeszkedni, mégis, az iskolában sokkal magányosabbnak tűnik, mint bármikor előtte, legalábbis a megfigyeléseim alapján. Nem ismerjük még annyira egymást, hogy jogom beleszólni az életébe, csak azért kerestem, mert komoly lehetőséget látok benne, nekünk kettőnknek kell összefognunk. Már ha rá tudom beszélni valahogyan.
- Hivatalosan ő. Skyler, aki még csak nem is születése okán volt rá érdemes. Mert te, akinek igazán ment volna, a háttérbe húzódtál. Nem firtartom az okát, de egyet tudj; mi soha nem leszünk normális emberek. Áltatod magadat, ha azt hiszed, hogy bájitallal elnyomhatod. Fel fog emészteni. – kissé ingatom a fejemet, miközben tíz újjal fésülködve belenyúlok a hajamba, amolyan szörnyülködő arckifejezést mellékelek, aztán ismét iszom. Rám nincsen olyan lórúgás jelleggel, mint a nagytöbbségre, született vérfarkasnak lenni tényleg osztom, hogy ez nem átok, hanem áldás, adomány, amellyel muszáj élnünk. Meg nem mondhatom neki, hogy ezt tegye, csupán a lehetőségét tárhatom fel.
- Nem feltétlenül. Túlságosan önhitt, ostoba, és ez jelentheti a vesztét. Kétségkívül sokkal erősebb nálunk, ám ez nem minden. Nyers ellenállásra lehet, hogy számít, de cselre, felkészülésre koránt sem biztos. Felkutathatunk másokat is, vagy akár harapottakat is. Ismerem a módját, hogyan kell még erősebbé válni, kiterjeszteni a tudásodat. Nem akarom rád erőltetni, csak egy lehetőség. Elkerülhetetlen, hogy előbb-utóbb szembenézz az ősivel. Rajtad áll, hogy mennyire leszel felkészült. – Nem feltétlenül akarom teljesen ráerőltetni az akaratomat, első körben bőven elég, ha rávezetésként beszélgetünk. És ha hajlandóságot mutat, hogy meg is próbáljuk feszegetni a hatátait, akkor továbbléphetünk. Benne van a lehetőség, hogy nemet mond, akkor pedig távoznom kell, de talán a későbbiekben lesz még lehetőségem megvédeni őt. Hiszen igazán kár lenne érte.

♫ I turn to you ♫Aktuális viseletFarkaskát keresek [You must be registered and logged in to see this link.]



Farkas
farkasnak
farkasa.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Wyatt B. Delgado
Reveal your secrets
Wyatt B. Delgado
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Wyatt & Joyce - Falkalapítás   Wyatt & Joyce - Falkalapítás Empty2016-09-05, 11:33



Joyce & Wyatt

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ha nem lettem volna egész életemben óvatos jó eséllyel már sokkal korábban komoly bajom lett volna. Vérfarkas vagyok, a tetejében született a fajtámért nincsenek oda a varázslóvilágban sem és hiába volt ott nekem a falka jó ideig, ők is elpusztultak, legalábbis nagy részt. Én is főleg csak azért maradtam életben, mert el tudtam menekülni, én is ugyanúgy végezhettem volna, mint ők, holtan valamelyik árok szélén, de nem, én életben vagyok, ami részben csoda, részben pedig az óvatosságom az oka. Ezért vagyok vele szemben is gyanakvó, mert bár tényleg hasonlít Annabellere, de ennyi, ettől még nem olyan, mint ő teljesen, valószínűleg nem igazi tiszta vértestvérek, ami persze még nem jeleneti, hogy a velem szemben lévő lány veszélyes, de jobb az óvatosság, főleg itt Roxmortsban.
- Hogy én? Látszik, hogy nem sokat tudsz rólam, vagy a falkáról. Skyler fogta össze a falkát, nem én. Én is csak egy voltam közülük, semmi több. - de igaza van, valahol igen, csak ez olyasmi, amit soha sem fogtam fel én magam sem, részben mert nem is akartam. Sokáig éltem az utcán egyedül, utána azért új volt nekem a közösség, az pedig főleg, hogy még olyanok is akadnak, akik hallgatnak rám, akiknek számít az, hogy mit mondok, hogy érdekli őket, mit gondolok. Egyszerűbb volt nem foglalkozni ezzel, hiszen én Skylert tekintettem a falka fejének, ha valaki tőlem kért tanácsot, hát úgyis elmondtam neki is és így tudtunk együtt működni. Persze addig, amíg végül az egész össze nem omlott. Egyetlen hibás láncszem mindent el tud rontani, nem csoda, ha benne sem bízom akármit is mond.
- Jól van, igaz, de miért gondolod, hogy tehetsz valamit az általad emlegetett ősi farkas ellen? Ha azt mondod annyira erős és veszélyes, akkor nem intéz el könnyedén akár kettőnket is? - nem tudom tényleg, hogy velem mi a terve, hogy tőlem mit akar, hiszen én hogyan segíthetnék neki? Évek óta iszom már a bájitalt, ami elnyomja a farkas énemet, főképp teliholdak idején. Igaz, hogy néha nap azért gyakorlom a tudást, a kutyákra, farkasokra hatással vagyok és ezt gyakorolni is szoktam, de ennyi... ennél többet nem igen teszek, nem hívom fel magamra a figyelmet, ő viszont úgy húzza itt ki magát, mintha minimum valamiféle uraság lenne. Elég könnyen észreveheti bárki, és mintha ebbe nem igazán gondolna bele. Veszélyes játék a magunk fajtáknak felhívni magukra a figyelmet, hiszen a varázsvilág ősi farkasok ide vagy oda, nem igazán kedvel minket. Tartanak a vérfarkasoktól, ami valahol érthető is, de épp e miatt nem szabadna az erős kisugárzását kimutatnia, mert csak bajt hozhat a fejére.

♫ Rajzolj meg! ♫ ϟ Ruha ϟ Miért jársz a nyomomban? ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Joyce Brekinridge
Reveal your secrets
Joyce Brekinridge
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Wyatt & Joyce - Falkalapítás   Wyatt & Joyce - Falkalapítás Empty2016-09-02, 07:49



Wyatt & Joyce
[You must be registered and logged in to see this image.]

 
Ha nem volnék képes rá, hogy érezzem az illatában végbemenő változásokat, akkor is látnám, hogy mennyire ráncolja a homlokát, megtartja a távolságot. Ez végülis helyes, legyen csak óvatos, főleg abban a helyzetben, hogy ő is lehet préda, nem csak az üldöző, aki le akarja teperni a vadat. Össze kell most fognunk, amihez nem árt egy nagy adag óvatosság, habár nem ellenem kell ilyen kis félszegnek lenni, erről viszont még meg kell győznöm, hiszen igaza van, nem ismer. Megtehetném, hogy manipulálom, úgy férkőzöm a bizalmába, mint védtelen, törékeny lány, aki felett uralkodhhat, de lássuk be, ennyire jó színész nem vagyok, eszembe se jut bénácskának látszani, meg időnk sincsen arra, hogy játszunk. Különben is, megérdemli az igazságot, még ha kissé el is riasztja az a fenenagy magabiztosság, amely belőlem árad.
- Valóban nem? Igencsak magányos lehetsz mostanság, hiszen egykor pont te voltál az, aki összefogtad a falkát. – Igaz, ott talán csak Wyatt volt a született farkas, mégis mindannyiuknak jót tett a közös egymáskba kapaszkodás. Így a srác válaszát inkább csak kitérő válasznak veszem, nem igazi kifogásnak. Mintha csak azt tesztelné, hogy valójában mennyire ismerem, mit tudok a múltjáról. Ezt már ki is pipálhatjuk, léphetünk tovább. Bedobom a fontos információkat, látom, hogy mennyire elkerekedik a szeme, de most nem vagyunk olyan helyzetben, hogy sajnálkozzunk. Megrázom a fejemet, ám cseppnyi türelmetlenség sem látszik rajtam, számítottam az ilyen ellenállásban.
- A Roxfort nem így működik. Mindenki azt hiszi, hogy pont őt védi meg az a sok fal, vagy védőmágia. Azt gondolod, hogy az ősi farkas ott fog megtámadni? Ki sem akarod tenni onnan a lábadat még évekig? A nyári szünetben egyébként sem maradhatsz ott. – Ezzel most én is kitérő választ adtam, hiszen először neki kell mérlegelnie, hogy nem teljesen van igaza, és ha belátja, hogy valóban célpont lehet, beszélhetünk a megoldásokról. Érdeklődve mérem végig, közben iszogatok, és közben azt sugallom, hogy mellettem nem kéne elnyomnia a vérfarkas oldalát, sokkal szabadabb életet élhetnénk. Rajta áll a döntés, hogy vajon most lép, vagy megvárja, amíg az ősi listáján sorra kerül. Aztán már lényegesen komolyabb döntés vár rá; behódol vagy meghal.



♫ I turn to you ♫Aktuális viseletFarkaskát keresek [You must be registered and logged in to see this link.]



Farkas
farkasnak
farkasa.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Wyatt B. Delgado
Reveal your secrets
Wyatt B. Delgado
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Wyatt & Joyce - Falkalapítás   Wyatt & Joyce - Falkalapítás Empty2016-08-27, 17:57



Joyce & Wyatt

[You must be registered and logged in to see this image.]


Világ életemben ódzkodtam az idegenektől. Sosem tudhatod, hogy mire számíts tőlük, hogy mi lesz, ha netán rosszat akarnak, tudnak valamit rólad, amit nem kellene. Csak az nem tart az idegenektől, akinek nincs a múltjában semmi, ami miatt nincs oka rá. Esetemben ez nem így van, hiszen a múltam sem épp mesébe illő, mellette pedig vérfarkas is vagyok a született fajtából, ami a legtöbb ember szemében eleve nem egy becsülendő tulajdonság, nem véletlenül nem is nagyon terjesztem senki előtt sem, hogy mi vagyok. Ez a lány viszont tudja és egyértelműen azért, mert ő is az, ami én vagyok és ez soha sem jó hír, mert nem tudhatom, hogy mit akar tőlem és azt sem honnan ismert és miért hívott ide, mert az egyértelmű, hogy hívott.
- Miért? Én nem tudok róla, hogy a magunk fajták olyan összetartóak lennének, sőt sokunk kifejezetten ellenséges már csak a vére miatt is. - nem mondom, hogy ellenséges vagyok vele, inkább csak szkeptikus és nagyon távolságtartó, ami talán érthető, ha egyszer nem mondható az életem valami egyszerűnek és persze soha sem volt, talán soha nem is lesz. Azért persze kíváncsi vagyok, hogy miért keresett meg, de annyira nem, hogy ne legyek azért nagyon is óvatos. Amikor meghallom a szavait csak még inkább elkerekedik a szemem. Talán mondhatom, hogy ettől tartottam, hogy valami rossz hír lesz és ez nagyon is az.
- A Roxfortban védve vagyok, akármilyen erős is az a farkas oda nem fogja betenni a lábát, mert elbánnának vele, de akkor mit akarsz? Azt gondolod csak úgy elpusztíthatod, ha összefogsz valakivel? - nem nagyon értem, hogy épp tőlem mit akar, már csak azért sem, mert én nem tartom magamat olyan erősnek, vagy kiemelkedőnek, mint amilyennek ő gondol. Nem vagyok különlegesen erős, főleg mert elnyomom a vérfarkas oldalamat. Nem vagyok rá büszke, az anyám ezért tett ki az utcára, ezért vagyok elnyomott, nem fogad be a társadalom... érthető, ha nem vagyok különösebben oda ezért az egészért. Ezért is mondják átoknak és nem pedig áldásnak a vérfarkasságot nem igaz?

♫ Rajzolj meg! ♫ ϟ Ruha ϟ Miért jársz a nyomomban? ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Joyce Brekinridge
Reveal your secrets
Joyce Brekinridge
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Wyatt & Joyce - Falkalapítás   Wyatt & Joyce - Falkalapítás Empty2016-08-22, 11:44



Wyatt & Joyce
[You must be registered and logged in to see this image.]


Addig nem nagyon akarok belekezdeni semmibe, amíg Wyatt meg nem szokja a szagomat, amivel napok óta édesgetem. Különleges, páratlan élmény lehet, hogy ha egy saját magához hasonló teremtés lengi körben, picit talán rémisztő is, hiszen nem vagyunk éppen sokan. Tudom, hogy feltűnően magabiztosnak látszom, talán tehetnék úgy, mint aki mindenáron rejtőzködni akar, hiszen itt Angliában még inkább korlátozni akarják a varázslényeket, hiszen Wyatt és én mindenképpen annak számítunk, alig van bennünk bármi emberi. Viszont mindenképpen rá van szükségem, nem egy olyanra, aki nem az első perctől farkas, akinek meg kellett küzdeni minden fájdalmas átváltozással. Felesleges már most az orra alá dörgölni, hogy mennyire vagyok erős, az ismerkedésünk ezen szakaszában még ez mindegy. Látva a visszafogott stílust úgy döntök, hogy én is kicsit visszaveszek a lelkesedésből, hiszen lássuk be, egy jó vezető akár empatikus is lehet.
- Ez nem teljesen igaz. Ismerem Annabelle, Maggie történetét, és a tiédet is, de nem hagyatkozom mások elbeszélésére. Utánajárok. Egyébként is kiváncsi voltam rád, mint a kevés farkas egyikére, akkor már legyen olyan, akihez majdnem közöm is van. – Ha neki gond, hogy farkaskázás, hát nem fogom így hívni, legalábbis nem most. Érdeklődő mosollyal hagyom, hogy beleszagoljon az italba, én bele is iszom, és úgy tolom vissza elé, hogy lássa, nem így fogom bántani, már ha azt akarom.
- Oh, nem, azért ennyire nem vagyok ráérős, hogy csak mert hasonlóak vagyunk, felkeresselek, akkor már megtettem volna korábban. Nem, ez sokkal fontosabb. Van valaki, de akár mondhatnám valaminek, mert semmi értelmet nem tartalmaz az elborult elméje… Ő el akar pusztítani, vagy behódoltatni mindegyikünket. Előbb utóbb téged is. Nincs kedvem megvárni. Egy ősi farkas, aki képes dacolni az idő múlásával, esélyes, hogy pont úgy, hogy az ellene forduló farkasok energiáját használja fel. Érted.. megeszi őket, és ettől erőt nyer. Hát nem tudom, hogy te hogy látod, én se vacsora nem akarok lenni, se szolga. – Ezzel talán megrémisztem, és biztosan rengeteg kérdése lenne, hogy például az aurorok miért nem vadásznak le egy ilyen erős vérfarkast. Hát őszintén szólva talán nem is tudnának, másrészt nekik lehet jó, hogy mi itt üljük egymást. Meg tudom érteni, hogy miért nem érdekli őket ez az egész. Már csak az a kérdés, hogy Wyatt mit szól mindahhoz, amit felvezettem, mert ha érdekli a dolog, akkor beszélhetünk arról, hogy mi vár ránk, és én miért is kerestem őt fel.
♫ I turn to you ♫Aktuális viseletFarkaskát keresek [You must be registered and logged in to see this link.]




Farkas
farkasnak
farkasa.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Wyatt B. Delgado
Reveal your secrets
Wyatt B. Delgado
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Wyatt & Joyce - Falkalapítás   Wyatt & Joyce - Falkalapítás Empty2016-08-15, 17:28



Joyce & Wyatt

[You must be registered and logged in to see this image.]


Nem ismerős a lány, talán csak egy leheletnyit, hiszen valószínűleg azért nyomokban hasonlít Annabellere, de ennél többet nem tudok róla és még ezt sem tudom teljes bizonyossággal megállapítani, főleg mert az elég erőteljes illat az orromba nyomakodik és nem igazán enged, hogy bármi másra koncentrálni próbáljak. Az egyértelmű, hogy farkas, ezt valószínűleg még egy harapott is megérezné, de egy született mindenképpen. Viszont azt is érzékelem, hogy erős, lehet hogy még nálam is erősebb, ami viszont ösztönösen aggodalommal tölt el. Ezért is jó, hogy ilyen tömött helyen találkozunk, így legalább biztosan nem lehet komoly baj. Az azonban sokkal jobban zavar, hogy már az iskolában is megfordult a birtokon, habár az épületbe azért biztosan nem merészkedett be. Ezt még Lupinnak se említettem, pedig felmerült bennem, hogy megosztom vele az érzést, de nem akartam bajba keverni és nem voltam teljesen biztos sem benne, hogy milyen közelről éreztem az illatot.
- Szóval Joyce... Annabelltől hallottál rólam? - mert amúgy honnan ismerne? A furcsa gesztusokat egyelőre figyelmen hagyom, ahogyan azt is, hogy farkaskámként emleget. A pohárba azért beleszagolok, hogy tudjam mi is van benne. Nem tudom, hogy mennyire rendelt valami bódító italt, azt nem szeretném meginni, mert most valahogy úgy érzem, hogy jobb ha koncentrálok arra, amit mondani akar és persze arra, amiket csinál. Valami miatt nem bízom meg benne, főleg ez az erőteljes tartás és komoly tekintet az, ami nem segít ebben sokat, meg aztán erősebb is lehet nálam, pedig hasonló a korunk első ránézésre. Ezért is jobb óvatosnak lenni.
- És mi lenne a közös ügyünk? Csak az, hogy mindketten azok vagyunk, amik? - nem értem még mindig, hogy mit akar pontosan. Már régóta nem vagyok tagja semmiféle falkának, magam vagyok csak, mert ebben a világban nem igazán érvényesülhetsz rendes farkas életet élve. Nem működik, mert az emberek félnek tőlünk, így hát a magunk útját kell járnunk beolvadva az emberek közé, hogy ne tudják, hogy mik vagyunk, különben rettegnének tőlünk és nem lenne esélyünk se rá, hogy normális életet éljünk. De valahogy rajta úgy látom nem is vágyik rá, hogy normális, átlagos életet éljen. Én is volt idő, hogy másképp gondolkodtam erről az egészről, de már feladtam, hogy bármi is változhasson. Jó ez így... az ember idővel elfogad dolgokat, ha nincs más választása, azt is, hogy nem adhatja igazi önmagát, mert az igazi önmaga veszélyes és vérszomjas.

♫ Rajzolj meg! ♫ ϟ Ruha ϟ Miért jársz a nyomomban? ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Joyce Brekinridge
Reveal your secrets
Joyce Brekinridge
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Wyatt & Joyce - Falkalapítás   Wyatt & Joyce - Falkalapítás Empty2016-08-12, 11:59



Wyatt & Joyce
[You must be registered and logged in to see this image.]



Nem hiszem, hogy Wyatten kívül vannak még olyan komoly farkasok a közelben. Még az a tanár is csak egy harapott, meg már öreg, nem nagyon vennék hasznát. Ám a kisfarkas vad, zabolátlan, és a képességei igen kívánatos kis husivá teszik a szememben. Elsősorban a terveimhez, de ha belegondolunk mindenhogyan. Annabelle-el amennyire én tudom, csak valami rövid kapcsolatfelvétel szempontjából találkoztak, de nem túlzottan tartják a kapcsolatot, a hugom nem rondított bele a dolgokba, és egyébként sem tud semmit. Érzékelem Wyatt kétségeit, látom, ahogyan magányosan kóborolgat, nincsen senki körülötte. Ez az érzés azért ismerős, voltam én is így, de már megtanultam elfogadni, hogy az egyedüllét nem jelent feltétlenül kiszolgáltatottságot. Csak azt rossz látni, hogy ennyire magába van fordulva. Nem mintha annyira érdekelne mások nyomora, de egy fajtárssal azért együtt tudok érezni, főleg, ha nekem kell felráznom, hogy éljen végre egy kicsit. És ha jobban belegondolok, én lehetek az alfája, mert így fel tud nézni rám, hiszen ha állatira életvidám lenne, akkor vajon mivel tudnám megfogni. Ezért csalogatom hát, de egyértelműsítve, hogy hol vagyok, hiszen aki igazán bántani akarja, az máshogyan tette volna, nem ilyen nyilvánvalóan, ráadásul én az emberek közé hívom, hogy megnyugodjon a kis lelke, hogy nem publikusan akarom átharapni a torkát. Olykor hátrapillantok, de mindig látótávolságon kívül maradok, az illat úgyis erősebb, de nem az erdőben akarok vele összefutni, legyen egy semleges terep, ahol találkozhatunk, ahol mérlegelhet.
Türelmesen várakozok, tudom, hogy már közel van, és amire odaér, addigra rendeltem magunknak két scoth-ot. A sajátomba már bele is nyaltam, lényegében szó szerint. Bevárom a sarokasztalnál, és annak ellenére, hogy nem vagyok kihívóan öltözve, a kosztümöm is figyelemfelkeltő, az egyenes hát komoly határozottságra utal, olyannak tűnök, mintha valami üzletasszony lennék. Pedig másban utazom, mint részvényekben. Félmosollyal bólogatok, ahogyan megérkezik.
- Joyce. Annabelle nővére, innen az ismeretség, viszont több kapcsolatot ne láss bele. Csakis rád vagyok kiváncsi farkaskám. – Tolom hozzá közelebb az üvegpoharat, én pedig iszogatom a sajátomat, fürkészve a vonásait. Csapzott, sötét alaknak tűnik, de számomra tökéletes, az izmai ruganyosan simulnak a csontjaira, kész kis élő fegyver a drága. Merő véletlenségből még az ajkamat is sikerül kissé beharapnom. – Van egy kis közös ügyünk. Találhatnék még magunkfajtákat, de nem olyan erőset, mint te. – Felvághatnék, hogy én régebb óta űzöm az ipart, de egy vezető legyen motiváló, ne pedig magamutogató. Nem árt hatni egy kicsit az egójára is. Rákönyölök az asztalra, nem vagyok egy nőiesen csábító alkat, de azért próbálkozni szabad. Belemélyesztem a pillantásomat az övébe, és türelmesen várom a válaszát.

♫ I turn to you ♫Aktuális viseletFarkaskát keresek [You must be registered and logged in to see this link.]



Farkas
farkasnak
farkasa.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Wyatt B. Delgado
Reveal your secrets
Wyatt B. Delgado
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Wyatt & Joyce - Falkalapítás   Wyatt & Joyce - Falkalapítás Empty2016-08-10, 14:07



Joyce & Wyatt

[You must be registered and logged in to see this image.]


Egyértelmű, hogy most már talán hetek óta is, de idegen farkas illatát érzem még hozzá nem is csak ritkán elvétve, hanem még az iskola környékén is, pedig az itteni farkasokat már ismerem, a legtöbbjüket messziről felismerem, főképp hogy többségük harapott farkas, így aztán nem olyan erősek és ők nem szúrnak ki engem. Na nem arról van szó, hogy kapcsolatba akarnék lépni velük, nem akartam sosem igazán falkát alapítani. Néha felmerült bennem, de inkább csak végül elvetésre kerülő ötlet maradt, hiszen nem akarok én vezető lenni és lássuk be a régi falkának se lett jó vége, azt pedig nem akarom újra átélni, hogy kötődni kezdek, hogy aztán vége legyen. Ezért is zavar annyira az érzés, mintha valaki szó szerint a nyomomban járnak és most már ki akarom deríteni, hogy ki az és persze azt is, hogy miért csinálja, mit akar tőlem, netán fenyegetést jelent-e rám, vagy az iskolára. Ha igen, akkor én zavarom el, vagy szólok az igazgatónak, hogy járjanak a végére.
A farkasüvöltést nem nehéz kiszúrni és azért meg lehet különböztetni, hogy valaki farkas alakban teszi, vagy embereiben és akit követek egyértelműen utóbbi. De vajon mit akar és miért? Az illat egyezik azzal, aki már jó ideje a nyomomban jár, de még most sem tudom, hogy miért és hogy mit akar. Egyelőre nincs mit tenni, a nyomában maradok, és hamar kiderül szinte csalogat, ezért is vagyok óvatos, hogy nem csapdáról van-e szó. Az a biztos, ha nem sétálok bele semmibe, amiből aztán komoly baj lehet, így aztán nagyon óvatos vagyok, tartom a távolságot, csak akkor gyorsítok amikor már a falut is elérjük. Itt már azért jóval nehezebb csapdába csalni az ember, főleg hogy egyértelműen a Vadkan felé vezetnek a nyomok, ott pedig nagy a tömeg ahhoz, hogy valaki ártani akarjon nekem. Ettől még óvatosan nyitok be, de nem nehéz kiszúrni a lányt, aki kifejezetten az ajtót figyeli. Nem lehet nálam sokkal idősebb, de még most sem tudom, hogy mit akar.
Nem rendelek és nem is nagyon szórakozom semmivel, egyszerűen csak az asztalához lépek, kihúzok magamnak egy széket és leülök vele szemben. Határozott pillantással mérem végig, de nem ismerős, talán csak távolról néhány vonása, de kétlem, hogy láttam volna már.
- Ki vagy és mit akarsz? Miért járkálsz a nyomomban? - mert az egyértelmű, hogy ezt teszi, nem fogja tudni letagadni. Valamit akar, csak még nem tudom, hogy mit és ha ide vezetett úgy sejtem, hogy beszélni is akar. Eddig nem futottunk össze és van egy olyan érzésem, hogy ha nem akarta volna, hogy elkapjam akkor nem is sikerült volna, vagy nagyon nehéz dolgom lenne vele. Tehát azt akarta hogy utol érjem és hogy beszélni tudjunk, vajon miről és miért?

♫ Rajzolj meg! ♫ ϟ Ruha ϟ Miért jársz a nyomomban? ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Joyce Brekinridge
Reveal your secrets
Joyce Brekinridge
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Wyatt & Joyce - Falkalapítás   Wyatt & Joyce - Falkalapítás Empty2016-08-09, 11:21



Wyatt & Joyce
[You must be registered and logged in to see this image.]

Az iskola területére bemehetek, mint látogató, de nem vihetem túlzásba. Végülis ott van a húgom, ez indok lehet, hogy olykor ott tartózkodjak, de nagyon eseti jelleggel. Ezért bőven kockáztatok, hogy a kevés alkalmak egyikét kihasználjam, és mégsem a féltestvéremmel legyek, aki egyébként nem is nagyon érdekel. Most Wyattre vagyok kiváncsi. Messziről figyelem őt, nem vagyok az az átlag kisdiák, felnőtt nő vagyok, akinek már nincsen szüksége iskolára, sosem érdekeltek túlzottan a szabályokat, azokat én hozom. Nem vagyok az a tini, aki kivágott felsőben mászkál a holdfényes udvaron, sötét kosztümben vagyok, de még így is megnéznek az idősebb diákok, na meg egy-egy férfi tanár. Szórakozott félmosollyal rázom meg a fejemet, ahogyan a pillantásommal is lerázom őket, nincsen szükségem efféle figyelemre. Ha nekem kell valaki, az illető úgyis érzékelni fogja. Wyatt most az én kiszemeltem, főleg azért, mert az, aki, de akár többről is szó lehet, el tudnám képzelni, nagyon is, hogy ő lesz az, akivel mint alfa.. Nos terveim lehetnek. Ám még ne szaladjunk előre, maradok azért annyi ideig az udvaron a griffendél tornyot bámulva, hogy egy született vérfarkas felismerje az illatomat, nem is fedem most el holmi parfümmel, érezze csak a belőlem áradó természetességet.. Mivel az erdőben sok farkas él, ezért nem rezzen meg senki, ha farkasüvöltést hall, úgyhogy ezzel terveim vannak. Ezért amikor éppen nem jár arra senki, akkor elbődülök, amolyan igazi vezérfarkas módjára, mert még emberi alakomban is értek hozzá. Tudom, hogy nem néz ki elsőre, hiszen nem biztos, hogy tudja, hogy neki szól, ám ezt még kétszer eljátszom a roxmortsba vezető úton, és csak reménykedek, hogy követ. Bevetem magamat a Szárnyas Vadkanba, amely most jó helynek tűnik, hogy beszélgesünk, ám ha később ki akarna szabadulni  a természetbe, rajtam nem fog múlni. A kosztüm ugyan drága volt, de egy magamfajtának ez nem tétel. Ha véletlenül elszakadna, hát leemelek egy másikat a gardóbból, van ott még sok ilyen. Leülök az egyik sarokba, de kihívó mosolyom egyértelműen az ajtónak szól, mert ha bárki is megindulna felém, aki nem született vérfarkas, akkor nagyon csúnya pillantással zavarom el, talán még a gerincét is kitépném a próbálkozóknak. Na nosza, gyerünk már kisfarkas, várlak!


♫ I turn to you ♫Aktuális viseletFarkaskát keresek [You must be registered and logged in to see this link.]



Farkas
farkasnak
farkasa.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Joyce Brekinridge
Reveal your secrets
Joyce Brekinridge
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Wyatt & Joyce - Falkalapítás   Wyatt & Joyce - Falkalapítás Empty2016-08-09, 11:20


***



Farkas
farkasnak
farkasa.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Wyatt & Joyce - Falkalapítás   Wyatt & Joyce - Falkalapítás Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tom&Joyce
» Tom&Joyce - Ismétlés?
» Tom & Joyce - Mentőakció
» Joyce Brekinridge
» Joyce Brekinridge

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Szárnyas Vadkan-
Ugrás: