Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Házpontok 2017-2018.
  Yesterday at 16:33
Calista Merrick

ϟ Üvegházak
  Yesterday at 16:25
Sasha McCaine

ϟ McKinney birtok
  Yesterday at 15:58
Jensen McKinney

ϟ Diákok a tilosban
  Yesterday at 09:22
Gina Accipiter

A hónap posztolói
Cody Armstrong

Gina Accipiter

Quinn A. Perold

Corvus Flint

Bexley Wildfield

Sasha McCaine

Calista Merrick

Katherine Benedict

Rose-Neira Brooks

Benjamin Morgan

Statisztika

Összesen 627 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Dracklana

Jelenleg összesen 37031 hozzászólás olvasható. in 3367 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Frank & Jacqueline

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Jacqueline de Rouvroy
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 21

TémanyitásTárgy: Re: Frank & Jacqueline 2016-11-03, 17:13

to: Stranger

Music: [You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]
Words: kb. 300
Note: Upsz...

-A
tanárok közül is lehet valaki mentor. Például, ha tovább akarsz tanulni és külön órákat kérsz. Lehet, majd én is kérek, ha hetedikes leszek, de egyelőre azt sem tudom, mi akarok lenni. – Igen, ez egy nehéz kérdés. Legszívesebben otthagynám a sulit, aztán divattervező lennék, de a mágia világában is szeretnék hasznos lenni, és akkor lehet, már kéne valami jó kis szakot találnom magamnak. Lehetnék például tanár, de az nem biztos, hogy jó ötlet, mert nem tudnám kezelni a gyerekeket szerintem. Az is egy opció, hogy gyógyító leszek, de valahogy annyira nem vonz az, hogy esetleg olyan embereket lássak, akik nem szépek, nem azért mert csúnyák, hanem mert nem tudnám elviselni a látványt, túlságosan átérezném a helyzetüket és nekem fájna. Talán inkább szimbolisztika szakra megyek, az úgyis jól megy, simán tudnám állni a sarat, és akkor a szüleim is örülhetnek majd nekem, hogy hasznos leszek valamiben és tovább gyarapítom majd a család hírnevét, mert lássuk be, nekik csak ez számít.
-Kikérdezni engem? Egyébként jó színész lennék, szóval elég hiteles is lennék. De ám legyen, biztos magának is van dolga, köszönöm, hogy idáig elkísért és hozta a szatyraimat. – Elveszem tőle, mikor visszaadja és mosolyogva köszönök el tőle, hogy meginduljak a nővérem felé, aki már biztosan vár rám. Kedves ember ő, csak próbál elrejtőzni a mogorva álarca mögé, ami szerintem nem túl jó. Ha meghallgatott és megfogadja a tanácsom, hogy néha mosolyoghatna, akkor tuti, hogy könnyebb lesz neki, legalábbis szerintem. De hát ez már csak rajta áll. Nemsokára elérek a parkba, ki is szúrom a nővérem és odamegyek hozzá, majd csacsogni kezdek arról, hogy hogyan telt a vásárlás és milyen kedves emberrel futottam össze. A muglis részt, viszont inkább kihagyom.

//Én is köszönöm és tessék többet mosolyogni Razz//

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Mert ha nem is vagy itt, akkor is mellettem vagy.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Frank Raynor Ward
Reveal your secrets

Mugli

ϟ Kor : 34
ϟ Hozzászólások száma : 23

TémanyitásTárgy: Re: Frank & Jacqueline 2016-10-29, 11:24

Jaq & Frank

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
i'll whisper a secret

[You must be registered and logged in to see this image.]

- A tanárok központi tanmenet szerint oktatnak, beskatulyázva egy sablonba. Mentort találni ellenben komoly kiváltság. Hiszen csak veled foglalkozik, és a a vágyaid alapján személyreszóló képzésben részesít. – Sosem hittem úgy az oktatásban, amelyben Sheska is tanár. Igaz, ő másféle, csak beépült, és megvan a magához való esze, de ez az angolszász rendszer nagyon nem az én világom, hiszen a tárgyak többsége csak azért van, hogy munkát adjon egy halom bürokratának a minisztériumban, és persze eltartsa a tanárokat. A való életben ezekkel semmire sem fognak menni. Ha netán nagykorú varázslóként kikerülnek tizenhét évesen az életbe, nagyon meg fognak szeppenni, hogy mennyire nem tudnak még semmit. Csak hát ha már kisgyerek kortól ennyire figyelnének az ember vágyaira, akkor nagyon sok lázadó lenne, aki önmegvalósítani akar. Ezt nyilván a mágiaügyi minisztérium nem akarja, szorgalmas hangyákra van szükség a bolyba. És úgy fest, már a szőke kislányba is ezt verték bele, mert fel sem merül benne az ellenkezője. Az önmegvalósítás.
- Hatékony amulettekkel, de inkább ne menjünk bele, mert ha kikérdez valaki téged rólam, legalább hitelesen tudd tagadni, hogy tudnál bármit is rólam. Így a legjobb. És talán az lenne az illő, ha nem is tartanálak fel, inkább távozom. – Nagyjából már abban az utcában lehetünk, amerre sejtem, hogy mennie kellett. Visszaadom a szatyrait a kezébe, így is jó darabon hoztam. Itt az ideje, hogy végleg búcsút mondjuk egymásnak. Nekem sem ártott, hogy egy kicsit elbeszélgettem valakivel, nem kell állandóan mogorvának mutatkoznom. Ha csak egy csipetnyit is meg tud fogadni a tanácsaimból, már megérte. Nekem ennyi idősen az apám segített, de őt elvették tőlem. Azóta én magam is mentorok után kutatok.

//Köszi a játékot, nagyon cukker^^//

[You must be registered and logged in to see this link.]

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
• to my blonde witch • [You must be registered and logged in to see this link.]

A múlt emlék,
a jövő titok,
a jelen ajándék.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Jacqueline de Rouvroy
Reveal your secrets

Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Frank & Jacqueline 2016-10-14, 21:11

Music: [You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]
Words: kb. 365
Note: Upsz…

A
szerelem olyan csodás dolog. Elvileg. Még senkibe sem szerettem vele, azok, akikkel együtt voltam azok inkább csak olyan… látszatkapcsolat volt, mert helyes srácokról volt szó, akiket azért bírtam, mert megnevettetek meg mert bókoltak nekem. Ezen kívül nem sok mindent tudok elmondani róluk, mert nem nagyon figyeltem, hogy ők milyenek is voltak. Azt hiszem, akkor fogom megtalálni az igazit, ha mindig odafigyelek rá és nem csak azért akarok vele lenni, mert udvarol, és jól néz ki. Na persze addig még sok idő van hátra, hiszen csak tizenhat vagyok, ráérek még ezen gondolkodni. De azért húsz évesen már férjhez szeretnék menni, akkor még jól fogok kinézni, utána kezdek el csúnyulni, addig kell valaki, aki elfogad olyannak, amilyen vagyok.
-Arra vannak a tanárok. – Elvégre mi másért lennének, ha nem azért, hogy minket tanítsanak. Ők tapasztaltabbak és nekik pont ez a munkájuk is. De ha valaki más kéne, hát ott a nővérem példaképnek, aki túlélte egyedül egy másik kontinensen és most sikeres auror. Bár én biztos nem megyek ilyen pályára, te jó ég, inkább maradok a látványtechnikánál, ott nagyobb hasznomat fogják majd venni. Vagy divattervező leszek. Akkor az egyetem sem kell.
Gondolom, hogy megleptem ezzel a kijelentésemmel, gyanítom nem sokan mondhatják, hiszen… amúgy néha tényleg olyan a hozzáállása, hogy az ember legszívesebben otthagyná, de én nem ilyen vagyok, meg segít is, egy szavam sem lehet, igazi gavallér. Még a cigit is elnyomta miattam. Közben felém nyújt egy rágót, de mosolyogva ráztam meg a fejemet, hogy nem kérek. Nem tudom miért, mindig elkezd tőle fájni a fogam. Lehet a mentol miatt, vagy azért mert túl erősen rágom.
-Ééértem. És mégis hogyan védi ki a robbantó bűbájt? Csak mert mondjuk én nem tudnám. Bár az is igaz, hogy még csak fiatal boszorkány vagyok, így nem is tudnám.  – Az egy másik dolog, hogy azért, mert nem szabad varázsolnom. Szerencsétlen egy helyzet mondhatom. És ha valakinek muszáj használni, mert ha nem teszi, akkor meghal? Akkor is mi vagyunk a rosszak, hogy magunkat védjük? Ilyen szempontból ostobaság ez a szabály. Az a helyes srác a Mardiból is csak védte magát, mikor bevitték kihallgatásra. – Hát olyan… passz mennyi az idő? – Talán ha megtudom, akkor beugrik, de így most ötletem sincs, hogy mikor, nem figyeltem.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Frank Raynor Ward
Reveal your secrets

Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Frank & Jacqueline 2016-10-10, 16:05

Jaq & Frank

i'll whisper a secret

Nem is tudom, hogyan keveredtünk bele ebbe az egész szerelmi témába, hiszen nekem nincsen senkim, jó eséllyel nem is lesz. Valahogy nem is tisztem az útmutatás, csak a szatyrát cipelem, és vigyázok rá, nehogy megtámadják. Tudom, hogy nem kéne ilyen paranoidnak lennem, ám a hugomból indulok ki, akit meg akartak erőszakolni, meg is ölték volna, ha Sheska végül nem ment meg minket. Azóta igencsak keserű vagyok, s a bosszú éltet, apám halálát meg akarom torolni, de nem elégszem meg részeredményekkel, az igazi felelőst - akarom elpusztítani.
- Mindegy is, nem ez a lényeg, hanem hogy vigyázz magadra. Tanulj meg bánni az erőddel, és mindig legyél résen. Keress mentorokat, akiktől tanulhatsz. – A másolódás, ez a titka. Olyanokkal kell magát körülvennie, akik sikerre vitték az életüket. A mai rohanó világban sokan hajlamosan depresszióba esni, a kudarcokat áthághatatlan akadályként felfogni, de nem lehet így hozzáállni. A szép szőke lány előtt még ott az élet, van esélye arra, hogy vigye valamire, nem úgy, mint nekem, aki mindent egy lapra tettem fel, nincsen igazi életem.
- Kedves.. ezzel megleptél.. Mindent szoktak rám mondani, mint bunkó, arrogáns, de kedves még nem voltam. – Cinkos mosollyal vonom meg a vállamat. A lány képes meglátni bennem az igazi értékeket. Azt, amit még az apámtól tanultam. Fújtatok egy keveset, és igyekszem vele a jövőben értelmesebben viselkedni, megfelelni a rólam kialakított képnek. Ezt kezdem egy mosollyal, az előbbi cinizmusomat levetkőzve rágóért keresgélek a zsebemben, hiszen orális kényszerem van, a cigi ezt vezeti le, ám mindig van nálam rágó is a jobb lehelletért. Bedobok a számba egy igazán könnyfakasztóan erős példányt és a lány felé nyújtom a fehér-zöld papírdobozt, amiből kihúzhat egyet. – Olyasmi. Mondhatjuk mentornak, prófétának. Azt hiszem rajtam kívül még többeket is kitanított, de hogy mi célból, azt nem tudom. Független a varázsvilág eseményeitől. És nem gyermek, rám nem hat a mágiád. Pont a varázshasználók ellen vagyok felkészülve. Magam nem vagyok az, de egy szerencsétlen eseménynek köszönhetően mégis mindent tudok rólatok. – Rázom meg a fejemet, nem akarom elvenni a kedvét, másokra igenis hatna a varázsereje, ebben különleges vagyok. Mivel most csak sétálgatok, nem időre megyek sehova, de azért lassan vissza kéne kanyarodnom oda, ahol találkoztunk, mert a végén még nem találok vissza. – Hánykor találkoztok a testvéreddel?

A múlt emlék,
a jövő titok,
a jelen ajándék.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Jacqueline de Rouvroy
Reveal your secrets

Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Frank & Jacqueline 2016-09-30, 15:40

Words: kb. 500

S
Nem vagyok én lusta, sőt szorgalmas vagyok, éppen ezért bántanak a szavai a férfinak, mikor ezt mondja. Én a fiúkkal szemben sose kezdeményezek, ez tény, de nem azért, mert annyira lusta volnék, hanem mert úgy gondolom, hogyha valakinek tetszik egy lány, akkor csak menjen szépen oda a srác és beszélgessen vele. Ha én tenném ezt, akkor csak azt hinnék, hogy barátként tekintek rájuk, vagy ha éppen nekem tetszik az illető, de én neki nem (ami egyébként lehetetlen) akkor csak magamat égetem. Márpedig nekem ilyesmit nem szabad tennem, aki az egyik legmenőbb lány a suliba. Majd szépen odajönnek hozzám a többiek. Amúgy a lányokhoz gyakran odamegyek beszélgetni, vagy éppen, ha valakinek tetszik a személyisége, akkor nem azt csinálom, hogy felhívom magamra a figyelmet, hátha észrevesz és beszélgetésbe elegyedünk, hanem igenis odabattyogok hozzá és csacsogni kezdek. De az utóbbit, csak a saját nemembe tartozókkal.
-Vannak kivételes esetek és nem minden kezdeményezéshez lusták. – mondom egy csöppet durcásan, elvégre ez mégsem esett valami jól, és remélem, hogy kiérzi a hangomból ezt, vagy ha nem, akkor nem firtatja tovább ezt a témát. Igenis vannak kivételek, azok erősítik a szabályt, vagy valahogy így szokták mondani. Nem mindig vagyok képbe ezekkel a mondásokkal, nálunk odahaza másképp mondanak egyes dolgokat, az angol pedig nem az erősségem.
-Ugyan, semmi baj, mindenkinek lehetnek olyan dolgai az életben, amiről nem szívesen beszél. Nekem ugyan nincs ilyen, de valahol megértem önt, csak esetleg máskor mondja azt, hogy ez személyes, az sokkal udvariasabb. – Nem vagyok valami tapasztalt ugyan ezen a téren, de tudom, hogy az ami illendő egy beszélgetés során, ezeket mindig betartom, ha törik, ha szakad. Az a legfontosabb, hogy mindenkivel tisztelettel beszéljük, és így nézzük a másikra is, senkit sem szabad alábecsülni, mert akkor könnyen pórul járunk.
-Nem udvarolok én senkinek, nekem szoktak. De maga tényleg kedves. – Nem tehetek róla, én kimondom többnyire, amire gondolok és most pont az van bennem, hogy nagyon is illedelmes és kedves férfi, persze a modorán van mit javítani, de mindent összevetve egyébként tényleg nagyon aranyos. – Ó, szóval a magántanára? – Persze egyből erre asszociálok, hiszen ha tanította, akkor nyilván tanár az illető. Naiv elképzelése tudom, de ez van, ilyen világban élek. – Ugye tudja, hogy attól függetlenül, hogy ő halott, még igenis lehet így hívni őket? De akkor is mi maga? Hiába van magánál az a pisztoly, higgye el, hogy csak egy suhintásomba kerülne és maga a város túlsó felén ébredne, szóval jobb, ha elmondja az igazat, nem szeretném bántani. – Bár nem is tudnám, hiszen még csak tizenhat vagyok.

Frank Raynor Ward
Reveal your secrets

Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Frank & Jacqueline 2016-09-14, 21:57

Jaq & Frank

i'll whisper a secret

Tulajdonképpen ha a lány véletlenül véla volna, akkor is nehezen hatna rám, mert túlságosan is eltökélt vagyok, függetlenítem magamat a női nemtől, nem érdekelnek. Csak az számít, hogy nap nap után egyre közelebb jussak a célhoz, hogy végleg elpusztítom Rasmus mentorát. Hogy többé ne tehesse meg mással is, amit velem, és a családommal tett. Nem számít, hogy ki voltam, azóta már teljesen úgy utat járok be. Viszont ahogyan Sheska is látja, miközben az illető nyomában jártam, megváltoztam, már nem vagyok az az életvidám texasi farmer srác, aki voltam, s többé nem leszek, még akkor sem, ha sikeresen beteljesítem a bosszúmat. Azt sem tudom elképzelni, hogy valami horgásztanyán öregszem meg, a szeretteim körében. Mert hogy nincsenek. A hugom a férjezett nevén a családjával él, nekem nem maradt már senkim. Nem mintha hiányoznának, nem is tudnék senkihez úgy kötődni, hogy attól mindenki boldog legyen.
- A lányok legtöbbször nem is szoktak. Valahogy lusták kezdeményezni. – Vonom meg egykedvűen a vállamat, nekem aztán oly mindegy, hogy a modernkori emancipált világból a nők oly ügyesen húzzák be maguknak a számukra tetsző dolgokat, mint az egyenjogúság, szavatati rend, vagy éppen hogy ők is lehetnek főnökök, független igényekkel, másban meg elvárják a figyelmet, a tiszteletet. Mintha ők sem akarnák eldönteni, hogy a lovagkorban élnek, ahol őket kell körbezsongani, vagy a kapitalizmusban, ahol mindenki egyenlő, így nem jár nekik több mint a férfiaknak.
- Nem vagyok. Bocsáss meg érte, de nem szokásom magamról beszélni. Szinte már el is feledtem, hogy egyáltalán illendő lenne. A múltam hogy úgy mondjam; már nem létezik. Csakis a jelen számít. – Na és persze a jövő, de ezzel sem akarom traktálni. Csak mert látványosan idősebb vagyok, még nem erőltethetem rá a tapasztalataimat. Lehet, hogy sokkal inkább világlátottabb mint én. S nem szokásom senkit lebecsülni a külseje által. Az óriási hiba lenne..
- Aranyos? Mindenkinek ennyire udvarolsz, vagy csak annak, aki hozza a szatyraidat? – Kérdezem egy picit kiszélesedő mosollyal, úgy látom, ezt a lánykát mára le se lehet lőni. Noha a pisztolyom meglenne hozzá. – Hát ezt sosem kérdeztem tőle. Olyan nyolcvan lehet. Már akkor is vén volt, amikor elkezdett tanítgatni.. – Tűnődöm el, észre sem véve, hogy a lányka közben észrevette a fegyveremet. – Önjelölt halálfaló írtó? De szépen megfogalmaztad. Azt ugye tudod, hogy majdnem három éve nincsen is halálfalók? Azok a sötét nagyúr követői voltak, és most, hogy halott.. Nem is érdemes úgy hívni őket.. – Térek ki a válaszadás alól ismét, és várom, hogy merre visz az utunk. Ha valaki megnéz minket, biztosan azt hiheti, hogy a lányom, és én vagyok a szigorú apuka.

A múlt emlék,
a jövő titok,
a jelen ajándék.

Jacqueline de Rouvroy
Reveal your secrets

Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Frank & Jacqueline 2016-08-29, 17:44

Words: kb. 540

E
gyesek szerint én véla vagyok. Mondjuk, szerintem is, de ezt még nem bizonyítottak, így nem tudom azt mondani, hogy igen, hanem csak annyit, hogy lehetséges, hogy az volnék. Valójában fogalmam sincsen. De kinek kell a különleges vér, ah így is odáig vannak értem a fiúk? Nekem éppen elég az, hogy magamba tudok bolondítani bárkit, holott nem is akarom, egyszerűen így jön ki a lépés. Ez van, ha nem akarják, hogy összetörjön a pici szívük, akkor ne nézzenek rám. Én nem tehetek róla, hogy ilyen külsővel születtem, ahogy arról sem, hogy nem mindenki jön be. Bár említettem, hogy nem érdekelnek a pletykák, sőt, ha kellemes a társaság, akkor a kinézet sem, de ha pasikról van szó, akkor válogatós vagyok. Nem mindenkinek mondok igent egy randira, pláne nem arra, hogy járni akarok valakivel. Ezért még nem is volt olyan igazi kapcsolatom, mert vagy a stílusa, vagy a külseje nem felelt meg. De egy idő után hozzászokik az ember ahhoz, hogy nincs egy hozzá hasonló sem, így nem is találhatja meg a tökéletes párt.
-Én nem azt mondom, hogy csodálkozom, mert nem, csak megjegyeztem, hogy én nem szoktam leszólítani senkit sem. – Könyörgök, én tisztában vagyok vele, hogy csinos vagyok, ezért megértem, ha leszólítanak, de általában csak rájuk villantok egy szép mosolyt és megyek tovább. Ha helyes a fiú, akkor talán még két szót váltok is vele, de nem többet. Ha kellek neki, akkor ki tudja deríteni, hogy ki vagyok. Vagy elég, ha éjszaka a folyosón mászkál, akkor meg úgyis elkapom. Bár vannak kivételek, mondjuk a Mardekárban van olyan, akit nem mártok be, ha éjszaka kint látom. Meg persze a háztársaimat sem.
-Rendben, azért még nem kell morcosnak lenni. Csak kíváncsi voltam.  – Nem feszem én zokon a hangnemet, mindenkinek lehetnek titkai, egyszerűen visszakérdeztem, hátha mégiscsak elárulja. Én igazán nem akarok senkinek sem rosszat, kedves természetű vagyok, na meg persze megbízható és szerény, egyszóval nem kell leharapnia a fejemet, felfogom én, ha egy egyszerű nemet mond is.
-Passz, elég sok éve volt már, hogy elköltözött Amerikába. Ó, értem. Maga nagyon aranyos ember lehet. Vagy legalábbis törődő. És mennyi idős a barátja?  – Nem értem miért akar gonosznak tűnni, ha egyszer lerí róla, hogy nem tud az lenni. Eljött egy idős barátjához, hogy vele legyen, segít nekem, cipeli a szatyromat… Hát kell ennél több bizonyíték arra, hogy milyen jó ember? Azt hiszem nem. Azonban ez az álomkép azonnal elillan, mikor meglátom a fegyvert, ami ráadásul mágikus. Persze meg is jegyzem neki, ezt nem hagyhatom annyiban. Érdeklődve hallgatom a magyarázatát, ami mondjuk, hogy rendben volt. – Kétlem, hogy mindent megtudott volna rólunk, még én sem ismerem magunkat jól. Másodszor, ez még mindig nem magyarázat arra, hogy miért van magánál egy olyan fegyver, ami mágikus. Szóval mi maga? Önjelölt halálfaló irtó? – Ez nekem nem volt elég, többet akartam tudni arról, hogy mégis minek ez a pisztoly neki. Ha az nem is érdekelt, hogy hogyan szerzett tudomást rólunk, de az igen, hogy mégis mi a szándéka. Legalább csak annyi, hogy engem és a tesómat ne bántsa. Maiwenn valami tavat említett, ahová mennünk kell. Gondolom nem nehéz eltéveszteni és egy parkban nem is lehet olyan sok víz, szóval egyszerű lesz megtalálni, így határozott léptekkel haladok előre.

Frank Raynor Ward
Reveal your secrets

Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Frank & Jacqueline 2016-08-28, 18:13

Jaq & Frank

i'll whisper a secret

Nem fűződik érdekem ahhoz, hogy egy ismeretlen lány kedvére tegyek, nem akarok tőle semmit, de olyan fiatal még, nem én akarom a kemény, kérlelhetetlen stílusommal megmondani neki, hogy mennyire naív. Úgysem fog tudni lebeszélni a szenvedélyeimről. Lényegében ezek tartanak életben, erről szó minden, hogy legyen valami, ami nap mint nap előrevisz, hogy megtaláljam az emberemet, és bosszút tudjak állni. Addig azonban még sok napnak le kell mennie, még akkor is, ha már közel egy évtizede vagyok a nyomában. Sheska is fiatal lány volt, amikor megmentett, én pedig egy tanyasi bunkó, mindketten komolyat fejlődtünk azóta, én Moralla kezei alatt. Az öregasszony igazi mágiaellenes gyilkológépet faragott belőlem, egy bosszúszomjas fantomot. Sosem kért viszonzást, fizettséget, úgy véltem, hogy csupán azért teszi, mert az ő elvei közel állnak az enyémhez, ráadásul Rasmusék főnökét ő is talán a föld alatt akarja látni, hiszen az illető sokaknak árt. Ahogy teltek az évek, mind közelebb jutottam hozzá, bár sosem értem igazán el, de sok emberét küldtem a másvilágra.
- Naná, hogy megszólítanak. Nem is csodálom. – Rázom meg a fejemet, egy ilyen külsővel nyilvánvalóan kihívja maga ellen a sorsot. Én már elég paranoid vagyok ahhoz, hogy mindenkiben a rosszat, a sötétséget lássam. És most is, simán benne van, hogy a kis szőkeséget nem csak azért szólítaná le egy fiú, hogy elragadja az erényét. Sokkal félelmetesebb dolgokat is művelhetnek vele. Példának okáért ott vannak a feketemágusok, vámpírok. A szőkeség biztosan bele sem gondol.
- Akkor hagyd is ennyiben. Nem véletlenül nem említettem név szerint. – Térek ki ismételten a válasz elől, most már egy kicsit nyeresebben szólok rá, remélve, hogy azért nem üldözöm el magamtól, hiszen nem az a cél. Ám igenis meg akarom értetni vele, hogy csak mert kiváncsiskodik, ez a társalság nem két irányú.
- Világos. Mennyi idő után találkoztatok ismét? Nos, én igéretet tettem egy nagyon régi barátomnak, hogy felkeresem. Idős már, úgy vélem, hogy nem árt neki némi törődés, jól eshet neki a társaság. – Ez valahol igaz is, bár Moralla boszorkány, ő készített fel arra, ami rám vár, de most nem azért vagyok itt, hogy hálálkodjak, hanem további nyomokat várok tőle, egyfajta végső felkészítés az összecsapás előtt. A lánykának jó szeme lehet, hogy ennyire észreveszi a kivillanó fegyvert, itt most már nem nagyon lehet kertelni. – Ezt nem kellett volna meglátnod. Nem vagyok varázsló, sosem voltam, és nincsen bennem mágikus erő. A ti szavaitok szerint mugli vagyok, de megismertem a világotokat, és jól eligazodom benne. Most biztosan megleptelek, nem sok hozzám hasonló lehet.. – Bólintok, azért így is örülhet, hogy megtiszteltem az igazság egy szeletkéjével. Átvágunk a parkon, és közeledünk a célhoz, de már nem válok el tőle, amíg oda nem érünk, ahol a testvérével találkozik. Ami hol is van?

A múlt emlék,
a jövő titok,
a jelen ajándék.

Jacqueline de Rouvroy
Reveal your secrets

Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Frank & Jacqueline 2016-08-18, 09:13

Words: kb. 580

A
legtöbb ember szeret és próbál a kedvemre tenni, csak azért, hogy velem mutatkozhasson. Ezt nem mindenkinek engedem meg, bár nem azért, mert mondjuk, egy bizonyos kategóriába tartozik, vagy éppen házba. Engem sose érdekelt például, ha valaki Mardekáros, attól még lehet kedves, van is rá egy jó példám. Nem, én inkább az alapján válogatom meg a barátaimat, hogy ki milyen személyiség. Emiatt lehet, hogy valakinek változtatnia kell, ha velem akar lógni, de ez van, valamit valamiért. Én is a családunk hírneve miatt mentem a Roxfortba. Na de a lényeg, hogy ez a férfi is azért dobta el a cigit, mert engem zavart, ami ismét egy csodás példa arra, hogy milyen fontos és közkedvelt személy vagyok. Hiszen nem is ismer, de máris a kedvemre tett. Ez dicséretre méltó, na meg úriemberre vall, hogyha valakinek nem jön be a dohány füst, akkor eldobja. Magamban pedig elégedetten vigyorgok, hogy milyen okosan is oldottam ezt meg és hogy még mindig hat a bűverőm. Mármint az a fajta, ami miatt mindenki kedves lesz, nem is értem, hogy miért, pedig tudtommal nem vagyok véla. Vagyis egyesek szerint az is lehetnék, de ez nem bizonyított tény, így nem mondom, hogy az vagyok. De titkon reménykedek benne. Kedves mosolyt kap a segítségéért, na meg persze hálálkodok is, persze ez nálam megszokott, de attól meg nagyon figyelmes velem, ami csak ismét felvidít.
-Ugyan miért baj az? Ha félelmetes lenne, akkor elárulom, sokkal rosszabb lenne. Kedvesen több emberrel jóba lehet lenni. Ó, higgye el, ennek pont a fordítottja szokott lenni, általában a fiúk szólítanak le engem. – Még a sötét pillantása sem érdekel, merszén állom, engem ugyan nem érdekel. Has tudná, hányszor nézett így rám anyám, ha hisztiztem! De mindegy is, én kitartok a véleményem mellett, miszerint, ha rendes és megbízhatónak tűnik az ember, akkor könnyebb az emberek bizalmába férkőzni. De tényleg tudok vigyázni magamra, ha kell, épp ezért nem is zavartattam magamat, mikor megkérdeztem tőle, hogy merre van a helyes irány. Úgyse megyek be egy sötét sikátorba, nem vagyok hülye. – Tényleg? Pedig kevesen ismerik. Aha, én arról a városról még nem hallottam. Szóval honnan is pontosan? – Nálam alap dolog, hogyha én mondok valakinek valamit, akkor ő is nekem. Ezt hívják információ cserének. Így lehet megismerni valakit, nem úgy, hogyha csak én beszélek és a másik nem. Ezért is szoktak talán meglepődni a suliba, mert az hiszik, beképzelt vagyok és csak magamról áradozok, holott én másokat beszéltetek inkább. – Valahogy úgy… Természetesen jóra, hiszen már találkoztunk, csak dolga volt akkor, ezért most újra összefutunk.  És maga mi járatban itt? – Én örülök, hogy érdeklődik, nagyon aranyos tőle, de el kell fogadnia, hogy akkor én is fogok, bár amúgy is, hiszen utálok néma csöndben sétálni, annál unalmasabb nincs is. Olyankor elkezdek tíz kérdésezni, inkább ez a nyomi játék, mint a megkukulás. Akaratom ellenére is szemet üt a fegyvere, ami az oldalán van, de kezdetben nem is nagyon érdekel, hiszen vannak, akik hordanak maguknál pusztán önvédelemből, de aztán megérzem a mágiát, mire lefagy a mosolyom egy pillanatra, majd újra magamra erőltetem és alig feltűnően közelebb lépek hozzá, hogy a suttogásomat is hallja. – Mégis mi maga? – Gondolok itt arra, hogy nem lehet varázsló, hiszen ők nem hordanak maguknál mágikus pisztolyt, vagyis nem éppen szokványos, hiszen nekünk ott a pálcánk és biztos vagyok benne, hogy ő már elmúlt tizenhét. A másik dolog, hogy mugli sem lehet, kétlem, hogy nekik ilyen extrás fegyverük lenne, hacsak véletlenül nem akadt rá, de ennek kicsi az esélye. Maradt tehát a kvibli, ami logikusan hangzik, de még mindig nincs magyarázat arra, hogy miért van ez nála.

Frank Raynor Ward
Reveal your secrets

Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Frank & Jacqueline 2016-08-17, 19:11

Jaq & Frank

i'll whisper a secret

Engem aztán nem lehet lebeszélni, hogy szívjam a bűzrudat, de legalább abban vagyok úriember, figyelmes, hogy ne a társaságában szívjam annak, aki erre nem vevő. Kérlelhetetlen, makacs ember vagyok, aki nem tántorít az elképzeléseitől, Sheska is hiába próbál lebeszélni arról, hogy véghezvigyem a bosszúmat, nálam ez nem így megy. Ha valamit a fejembe veszek, attól nem tudnak eltántorítani. A cigi meg olyan, hogy felőlem bárhány egészségmániás kisangyal jöhet, nem fogok rájuk hallgatni. A szőke lány sem  érdekel, hiszen nem a feleségem, nem a lányom, hogy bármit is számítson a véleménye, csupán azért figyelek rá oda, hogy ne nyelje a füstöt, mert akit irritál, annak olyan szagú lesz a haja, a ruhája. Hát ne rajtam múljon, majd mások ráfújják a számomra oly megnyugtató felhőt. A kávé is ilyen, valaki szerint káros, nekem a napi hat már szinte szeánsz, egyébként sem tudok aludni jól, legalább felpörget, és felörli azokat a kételyeket, amelyek egy nyugalmi állapotban rám törnének. Bólintva elveszem tőle a nehezebbnek látszó szatyrot, és megindulok vele a zöldövezet felé, noha itt még nem tudom, hogy mi lesz az úticélja.
- Oh, a franc, még ki kell művelnem magamat, ha ennyire nem vagyok félelmetes. Legalább ne férfiakat szólíts le, nem mind olyan úriember, mint én. – Sötét pillantással illetem, nem értem, hogy miért nem látja a logikát. Nagyon ritka az, hogy nők erőszakolnak meg férfiakat, noha megeshet, a legtöbb esetben a perverzek, kéjgyilkos erőszaktevők tizennyolc és ötven év közötti fehér férfiak. Ha a szöszi most pont erre nem gondol.. rosszul járhat. Mázli, hogy velem akadt össze, én pedig még kioktíthatom. – Avingon.. ismerősen hangzik. Én nem onnan. – – Adok kitérő választ, nem szokásom kérdésekre válaszolni, meg beszélgetni sem nagyon, úgyhogy komolyan meg kell erőltetnem magam, hogy ne legyek nagyon nyers. – Elsodródtatok egymástól? Milyen fogadtatásra számítasz? – Kérdezem továbbra is tárgyilagosan, de azt kell értékelnie, hogy legalább érdeklődöm, kiváncsiskodok. Amint elindulunk a park felé, amerre mennie kell, a mozgásom nyomán észreveheti az oldalamra felcsatolt pisztolytáskát, és mivel boszorkány, érzékelheti, hogy mágikus fegyverről van szó.

A múlt emlék,
a jövő titok,
a jelen ajándék.

Jacqueline de Rouvroy
Reveal your secrets

Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Frank & Jacqueline 2016-08-10, 14:04

Words: kb. 520

M
osolyogva nézek az idegenre, mikor elpöcköli a cigarettát. Ezek szerint vette a finom jelzésemet, hogy nem bírom a füstöt. Egyszerűen gusztustalannak tartom, hogy valaki így tegye tönkre a szervezetét. Annyi más módszer van még rá. Ott van például az alkohol, ami nem jó, sőt kifejezetten rossz, hiszen elhalnak az agysejtek tőle, amik harminc éves kor után, amúgy is romlásnak indulnak, de mégiscsak jobb, mintha valaki elcsúfítaná magát. Szegény férfi is nem tudom mennyi idős, de szerintem olyan harminckettő lehet, vagy lehetséges, hogy a dohány öregíti így, de akkor is borzalmas. Vagy ott van még káros szenvedélyként a drog, amit én kifejezetten rühellek, hiszen azzal mindenhogyan pusztítjuk magunkat, akkor inkább már a cigi. De ezek most lényegtelenek, én az ő helyébe inkább valami küzdősporttal nyugtatnám le magamat, az úgy jól áll neki, elég jó testalkata van hozzá, mármint így ruha alatt ezt tudom elképzelni, nem mintha erről gondolkodnék, csak most megjegyeztem. Szóval hozzá egy bokszoló karriert simán el tudnék képzelni. Az is tökéletesen levezeti a feszültséget, mégsem lesz tőle rondább az ember. Illetve, ha valami erős ütést bekap, akkor igen, de azt ki lehet úgy küszöbölni, hogy nem versenyszerűen csinálja, hanem csak hobbiként akkor is csak egy zsákot ver. Annyi más megoldás van, nem értem, hogy az embereknek ez miért nem jut eszébe. Illetve persze sokkal egyszerűbb, ha csak megvesszük ezt a füstölgő méregszálat, de akkor is…
-Ó, köszönöm szépen, nagyon kedves. – Hagyom, hogy elvegye, elvégre mindig jól esik, ha valaki segít, igaz most nem számítottam rá, de a suliban is mindig készségesen cipelik helyettem a könyvtárból kölcsönzött köteteket a fiúk. Ők is olyan cukik szoktak lenni, nem is kérdeznek, csak felállnak velük együtt, elkísérnek a klubhelyiségig, aztán visszaadják őket. Imádom, hogy ilyen szép vagyok, sok mindent el lehet érni vele. – Ó, ugyan, nem néz ki annak. Mellesleg akár hiszi akár nem, tudok vigyázni magamra. De nem értem miért baj, ha útbaigazítást kérek, ha egyszer nem vagyok idevalósi. Másképp hogyan tudnám meg a helyes irányt? Csak menjek körbe-körbe? Nem erre találták fel ezt a cipőt. – Engem ugyan nem zavar, ha kicsit apáskodó a hangja, legalább valaki úgy viselkedik, mint egy normális apa, ha már az enyémnek nem sikerült túl sokszor. Elküldtek ide, egy tök ismeretlen országba, egy másik suliba. Mondjuk volt előnye, hisz itt van Maiwenn is. Na mindegy a lényeg, hogy nem értem miért nem kérdezhetem meg, hogy merre van a park, hiszen, ha ezt nem teszem meg, akkor tényleg csak össze-vissza kavarognék és ilyen alapon mindenkitől félnem kéne, mert mi van, ha gyilkos. Mondjuk itt a pálcám nálam, szóval meg tudom védeni magamat, ha nagyon kell, csak a fránya életkor szabály… De bizonyára megértenék, ha csak önvédelemből tenném, utána meg törölném a memóriáját. Igazán gyerekjáték lenne, csak egy pillanat lenne az egész. Ha persze jól megtanultam a varázsigét…
-Nem, tudja, a tesóm nem jeleskedik a testvéri szerepben, elég régóta voltunk távol egymástól, így nem tudja mihez kéne kezdenie velem. Egyébként Avignon-ból jöttem. Az egy francia város. Hát maga? – Érdeklődöm én is, ha már egyszer ő is megkérdezte, hogy én hová vagyok való. Engem nem különösebben zavart, hogy a magánéletemről kellene beszélnem, ha valamit olyat kérdez, hát mad nem válaszolok, de az olyan ritka.

Frank Raynor Ward
Reveal your secrets

Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Frank & Jacqueline 2016-08-09, 14:00

Jaq & Frank

i'll whisper a secret

Látom, hogy szinte megugrik a külsőmtől. Na igen, egy férfi akkor lesz igazán férfi, ha eléri a negyves éveit, én pedig elég régóta várok rá, hogy beteljesedhessem a bosszúm. Aztán majd továbbállok, nehéz lesz valami új életcélt kiagyalnom. Békés öregkorban hiába reménykedek, már lelkemre komoly lenyomatot képzett minden tettem, minden gyilkosság, amellyel közelebb jutottam a célpontomhoz. Ha ennek vége, akkor talán keresek magamnak valami tóparti házat, hogy pecázgatással éljem le hátralévő éveimet. Mondhatnák még rám, hogy nem vagyok öreg, ám legbelül minden év legalább héttel ér fel, hiszen semmi másra nem koncentráltam. Nem vagyok meglepve, hogy a füstfelhőn rám bámuló szőke kislány elsőre a negatívat látja bennem. Nem is gondolom magamat egy bizalomgerjesztő alaknak, viszont valahol mélyen mégiscsak ott van az a vidéki cowboy, aki boldogságra vágyott. Ennek itt még bőven megvan rá a lehetősége, nem én akarom elijeszteni, ezért hát a barátságos, megnyugtató szavak. Elpöckölöm a cigarettát, amikor látom, hogy mennyire zavarja. Ezzel is jelzem, hogy nem fogok a következő pillanatban lelépni, noha én sem vagyok errefelé túlságosan ismerős, eddig főleg Amerikában éltem, de tudom, hogy Rasmus a halála előtt errefelé hódított, tehát a főnöke is itt lehet valahol a közelben. Vajon merre? Legalább ameddig valaki társaságában vagyok, senki nem gyanakszik rám, hiszen egy magányos idegenre várnak, ezzel ügyesen leálcázom magamat.
- Az egyiket átveszem. – Nem is kérem, egyszerűen kiveszem a kezéből, és aláfogok, hogy ne essen a földre a tartalma, de nem nézek bele, nem érdekel túlzottan. Ha nagyon erősködne, akkor nem tépem ki a kezéből, csak azoknak segítek, akik igénylik. Eltűnődök a kérdésén, aztán bizonytalanul megvonom a vállamat. – Én sem, de véletlenül sejtem, hogy merre. Neked meg nem mondták, hogy ne add ki magadat idegeneknek? És ha én vagyok a perverz gyilkos, aki csak azt várja, mikor leszünk kettesben? Legyen eszed! – Talán kicsit rá is dörrenek, ám a hugomból kiindulva sosem hagynám, hogy egy védtelen nőnek baja essen. Mivel Sheskával csak délután találkozom, ezért van időm elkísérni a kis szőkeséget. Megfeszítem az állkapcsomat, és biccentek, hogy merre induljunk. – És honnan jöttél? Nem kaptál valami útvonalat, vagy térképet? – Magam mögé sandítok, még csak véletlenül sem akarom, hogy ha megtámadnak, neki is baja essen. Tényleg, biztos jó ötlet valaki mást is veszélybe sodorni? Nekem már nincsen vesztenivalóm, de egy ártatlan szőke lányt nem sodorhatok veszélybe.

A múlt emlék,
a jövő titok,
a jelen ajándék.

Jacqueline de Rouvroy
Reveal your secrets

Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Frank & Jacqueline 2016-07-31, 10:41

Words: kb. 440

E
lőször kissé megijedtem, ahogyan rám nézett, elég furcsa volt, bár az is igaz, hogy eddig csak vidám vagy éppen csalódott pillantásokat kaptam, nem pedig ilyen szúrósat. Aztán lehet, én vagyok a hülye, nem lenne meglepő, a többiek is azt szokták rám mondani, hogy dilis vagyok, pedig nem is. Mindenesetre nem volt valami kellemes, ahogyan méregetett, az pedig még annyira sem, hogy dohányzott. Nem, én egyszerűen nem bírom a füstöt, olyan rossz szokás. Nem mellesleg árt az egészségnek. Ha túl sokat szív az ember hosszabb távon, akkor a tüdőhörgői megtelnek kátránnyal, nehezebben kezd el lélegezni, lassabb lesz a vérkeringés és ott van még az is, hogy ráncosít és sárgák lesznek a fogaid tőle. Ki akar harminc évesen úgy kinézni, mint egy ötvenes éveiben járó koldus? Ezért sosem értettem, hogy miért jó az. Az egyetlen haszna, hogy lenyugtat, de csak azért, mert van valami a kezünkben, amit szívhatunk. Sokkal egyszerűbb lenne akkor már meditálni, vagy ha olyan alkat, akkor verekedni járna. Még mindig jobb, ha egy zsákot üt, és akkor megnyugszik, mint ez.
Köhögve igyekszem elhessegetni a füstöt, remélem, veszi a jelzést, miszerint örülnék, ha elnyomná a cigarettát, ha ez pedig nem jön be, akkor majd szépen meg is kérem, vagy legalább ne felém tartsa, hanem a másik irányba, hogy a szél elfújja. Még is meglep, hogy annak ellenére, ahogy kinéz, olyan rendesen szólít meg, egyből el is tűnik a félelmem.
-Igen én tudja, egy parkot keresek, de nem tudom, hol van. Ó, nem nem, strapabíróak, vagy legalábbis ezt mondták a boltban. – gondolkodok el egy pillanatra. Igaz, hogy kicsit drágább volt így, de teljesen megérte, nem akarnám, hogy itt az út kellős közepén elszakadjon, leessen a ruha, aztán piszkos legyen. Ha valamit utálok, akkor az a mocsok. Meg a bogarak. De azoktól irtózok. Mindegy, szóval a koszt semmilyen formában nem tűröm el, emiatt rendmániásnak szoktak nevezni, ami nem zavar, inkább vagyok az, mintsem egy elhanyagolt környezetbe éljek. – Véletlenül nem tudja, merre van a St. James park? Nem vagyok idevalósi, így nekem sejtelmem sincs, hol van, de a nővéremmel van ott találkozóm.  – kérdezem, hátha ő tudja, mert persze én elsétálok bárhová, de azért a cipő miatt vannak határaim sajnos, így lehet nem ártana minél rövidebb úton menni, hogy biztosan ne haljon meg a lábam. Bár ez képtelenség, hiszen az iskolába is, amikor csak lehet, ez van a lábamon, és simán elsétálok Roxmortsba meg vissza benne. De azért jobb az elővigyázatosság. Futni elvégre nem tudok benne, meg a szatyrokkal, ha véletlenül megtámadnának, de ez a férfi a kezdetekhez képest egész normálisnak néz ki. Mondjuk én nagyon bizakodó típus vagyok, még a Mardekárosokkal is, de náluk az is benne van, hogy ott az a cuki fiú.

Frank Raynor Ward
Reveal your secrets

Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Frank & Jacqueline 2016-07-30, 19:53

Jaq & Frank

i'll whisper a secret

Megérkeztem Roxmortsba, hogy Rasmus titokzatos főnöke után kutassak, még ha mindez nem is tetszik annyira Sheskának. Őt nem hibáztatom teljesen, lényegében vétlen szemlélője lehetett az eseményeknek, ám teljesen nem mondhatom ártatlannak. Valamellyest feltámadhatott a lelkiismerete, így megbocsájtható bizonyos fokig, hogy a sötét mágus bandával lógott, hiszen ha ő nincsen, akkor a hugom sem éli túl. Most viszont kissé szabadságolom a nyomozást, mert muszáj, hogy valami mágiamentes környezetben is legyek, ezért Londonba veszem az utamat, hogy egy hétre a magánnyomozói munkának szenteljem a figyelmemet, hiszen ezzel érzem, hogy még élek, hogy normális vagyok. Cigifüst vesz körül, sötét képpel nézem a kavargó vizet, de lassan visszamegyek az irodába, hogy elrendezzem a dolgaimat, mert estére vár valami feladat. Lehet, hogy csak megfigyelés, ám később komolyra fordulhat a dolog.
Annyira el vagyok gondolkozva, hogy kicsit megnyekkenek, ahogyan belém jön valaki. A varázsszereim jelzik, hogy mágiahasználóval van dolgom, így rögtön gyanakvással fordulok felé, már nem bízok senkiben, aki ért a bűbájokhoz, hiszen ezek annyira el vannak szálva maguktól, hogy nem ismernek se embert, se istent. Amikor odafordulok, egy szőke szép kislánnyal találom magamat szembe. Mindez nem jelent semmit, az ilyenekből fejlődnek ki majd a veszélyes bestiák. Amikor belém jött, automatikusan a pisztolyomra tévedt az ujjam, ám most elengedem, és inkább a számban lévő cigire teszem, szívok belőle egyet, kifújva a füstöt, hiszen az sem érdekel, ha a lányra fújom. Metszőn mérem végig, ám nem akarom felhívni magamra a figyelmet, ezért a szavaim nem árulkodnak a belső viharokról.
- Semmi gond. Elgondolkoztál? Nem szakadtak ki a szatyraid? – Na nem mintha túlságosan előzékeny lennék, hogy segítsek összeszedni a cuccait, ha a földre hullanának. Csupán azt remélem, hogy elvonom ezzel a figyelmét annyira, hogy továbbálljak. Hiszen mi van, hogy ha a titokzatos cselszövő küldte a nyomomban..? Mi van, ha a szőkeség valami bérgyilkos, vagy ilyesmi? Szirén, aki behálózza az áldozatait, majd élve megeszi...

A múlt emlék,
a jövő titok,
a jelen ajándék.

Jacqueline de Rouvroy
Reveal your secrets

Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Frank & Jacqueline 2016-07-29, 19:50

Words: kb. 400

S
éta, séta, séta és majdnem elesek, mivel annyi szatyor van már a kezembe, hogy lassan nem is látom az utat magam előtt. Meg talán nem ez volt a legjobb alkalom a tűsarkúra, de ma amikor bementem a cipőboltba és megláttam nem tudtam ellenállni neki. Rögtön el is neveztem és az Étienne nevet kapta. Olyan gyönyörű! De ezt most félretéve… A nővéremnek vettem pár ruhát, mikor múltkor bementem hozzá, majdnem szívrohamot kaptam, mikor megláttam milyen ruhákban volt. Legszívesebben már akkor elrángattam volna egy áruházba, de végül sikerült megállnom és inkább vele lennem végig és rá koncentrálni. Most viszont nem volt itt, így nyugodtan tudtam ezt intézni. Direkt megnéztem a méretét, szerencsére majdnem tökéletesen el tudom találni már csak abból, ha ránézek, de azért biztonság kedvéért rá is kérdeztem nála. Ezeknek a ruháknak nem tudom, hogy örülni fog-e mert túl régen találkoztunk ahhoz, hogy ismerjem az ízlését, de bízok benne, hogy tetszeni fog neki. Elvégre saját pénzből vettem, szinte az összeset elszórtam, de megérte, hiszen legrosszabb esetben beszabom őket egy kicsit és akkor már rám is jók lesznek. Nekem elvégre tetszenek és a legújabb divatot követik, biztosan sikerem lesz a suliban majd szeptemberben. Remélem, hogy annak a cuki srácnak is tetszeni fog, akinek jelenleg köszönhetem, hogy ráakadtam a drága testvéremre. Ha ő nincs, akkor ez sosem sikerült volna és megint csak egy levelet kapnék tőle évek múlva, hogy jól van és már házas és van öt gyereke. Jó, ez mondjuk túlzás, de valami ilyesmi a lényege.
A folyó mellett sétálok, igazából nem tudom, hogy hova, mert megint nem figyeltem, hogy pontosan merre kell menni ahhoz a parkhoz, ahol Maiwenn vár, de egyszer csak odatalálok. Nem is olyan nagy város ez, itt mindenhová el lehet jutni gyalog. Legalábbis nekem eddig sikerült. Hiába mondják a barátaim, hogy könnyen eltéved az ember, szerintem ez nem igaz. Én csak azért nem ismerem a járást, mert nem vagyok idevalósi. Miközben a tájban gyönyörködöm, hirtelen belemegyek az előttem állóba, nem nagyon csak éppen egy kicsit, de eléggé ahhoz, hogy valószínűleg ő is érzékeljen. – Mon Dieu! Elnézést uram, igazán nem akartam, csak figyelmetlen voltam. – kérek gyorsan bocsánatot, elvégre tényleg nem állt szándékomban neki menni, csak szimplán nem erre ügyeltem és ezért volt. De nem szeretném, ha dühös lenne rám, úgy egyébként sem bírom, de még ha egy nálam idősebb, valószínűleg erősebb és gyorsabb emberrel hoz össze a sors, akkor még annyira sem. Elvégre még nem vagyok tizenhét, hogy varázslattal elintézzem, ha csak ő maga nem mágiával rendelkező ugye.

Jacqueline de Rouvroy
Reveal your secrets

Hugrabug

TémanyitásTárgy: Frank & Jacqueline 2016-07-29, 19:44

###

Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Frank & Jacqueline

Frank & Jacqueline

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal