Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Jonas Black vityillója
  Yesterday at 20:57
Kalandmester

ϟ Farkasálmok
  Yesterday at 18:05
Joyce Brekinridge

ϟ Képességdobás
  Yesterday at 15:25
Felicity Barlow

ϟ Felicity Barlow
  Yesterday at 15:11
Felicity Barlow

A hónap posztolói
Cody Armstrong

Armand Stansson

Daniel G. Paisley

Luna Lovegood

Perselus Piton

Jacob Troops

Christopher Graves

Tim Roberts

Sidney Smallwood

Felicity Barlow

Statisztika

Összesen 593 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Felicity Barlow

Jelenleg összesen 39642 hozzászólás olvasható. in 3507 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Found you Sister! - Maiwenn & Jacqueline

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Jacqueline de Rouvroy
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 21

TémanyitásTárgy: Re: Found you Sister! - Maiwenn & Jacqueline 2016-07-29, 19:19

to: Sister

Music: [You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]
Words: kb. 550
Note: Found you

E
gyszer volt, hol nem volt, voltam én, egy lány, aki kereste a nővérét. Na szóval… Már nem is tudom, hogy utoljára mikor láttam a testvéremet, de az biztos, hogy már jó régen, hiszen még nagyon kicsike voltam, mikor anyu elküldte Amerikába dolgozni. Azóta nem hallottam róla, csak egy levelet hagyott, amiben leírta, hogy csodás élete van, el is jegyezték, meg ilyenek. Mondhatom nem voltam valami hihetetlenül boldog, mikor ezt olvastam, mert ebből az derült ki, hogy annak ellenére, hogy nincs velünk boldog. Amit valahol értek, hiszen anyuék nem éppen az angyali szülők, akik csak jót akarnak a gyerekeiknek, hanem azok, akik pontosan arra hajtanak, hogy minél népszerűbb legyen a család. Engem is ezért küldtek Angliába. Egy másik kontinensen már eléggé ismertek vagyunk, meg szinte egész Franciaországban, már csak a brittek hiányoztak úgymond, ezért engem oda küldött. De volt előnye is annak, hogy elhajtottak otthonról, hiszen a Roxfortban prefektus lettem, ami nem kis előny, csak az a baj, hogy éjszakánként a folyosókon kell sétálnom, de ez nem mindig baj, legalább beszélgethetek azzal az édes Mardekáros sráccal, akinek egyébként köszönettel tartozom, hiszen miatta találtam meg a nővéremet. Ha ő nem kezd el fecsegni arról, hogy valami nagyon szigorú csajjal hozta össze a sors, mikor a Minisztériumba került, akkor sosem derítettem volna ezt ki. Ám már évek óta nem láttam Maiwennt, talán fel sem ismer, de ez mikor elindultam, hogy megtalálom nem érdekelt, így magabiztosan lépkedtem London utcáin, miközben próbáltam megtalálni azt a helyet, ahová mennem kellett. Útbaigazított a srác múltkor, de nem igazán jegyeztem meg. Ilyen vagyok, nem szokásom figyelni nagyon másokra, de a nővéremre fogok, ha egyszer megtalálom.
Nagy nehezen megtaláltam a helyet, szó szerint, mert tényleg baromi nehéz volt bejutni a Minisztériumba. Ott pedig annyira el voltam veszve, hogy kapkodtam a fejemet, hogy merre is kéne mennem. Végül megkérdeztem az egyik férfit, akit éppen sikerült elkapnom, hogy az aurorokat hol találom. Ő kedvesen elmagyarázta, sőt még egy ideig velem is tartott, hogy ne vesszek el, meg elvileg neki is arra volt dolga. Utána már egész egyszerű volt, mert csak meg kellett kérdeznem az egyik hölgyet, aki nem messze volt tőlem, hogy Maiwenn itt van-e. Egy perc türelmet kért, amíg elment, majd mikor visszajött közölte velem, hogy nemsokára jön. Annyira belelkesültem, hogy tényleg itt van, hogy alig bírtam egy helyben maradni. Föl-alá járkáltam és mellé még ugrándoztam is, hogy végre újra láthatom a testvéremet.
Ötpercnyi várakozás után pedig megjelent egy szőke hajú, kék szemű lány a folyosón. Az az arc, az a testtartás, és a stílus… egyből ráismertem a nővéremre, így rohanva ugrottam a nyakába. Nem sokkal volt magasabb nála szerencsére, így könnyű volt. Megváltozott mióta utoljára láttam, de szentül hittem, hogy valójában még mindig ő az és nem változott semmi sem. – Maiwenn, te jó ég ezt el sem hiszem! Úgy hiányoztál. De hogyan kerülsz te ide? Neked nem Amerikában lenne a helyed? Mindegy jó újra látni. Várj… mi ez itt rajtad? Mai, te hol vásárolsz? Egy turkálóban? Mon Dieu! Sürgősen el kell mennünk egy ruhaboltba. – Lehet, hogy nem volt túl jó kezdés, így az újratalálkozás szempontjából, de te jó ég, ez divatkatasztrófa és én nem fogom hagyni, hogy a saját vérem ezekbe a göncökbe mászkáljon. Ha velem akar mutatkozni az utcán, akkor azonnal le kell cserélnie őket. Mondjuk, ha nem akar, akkor is fog, és akkor sem ilyen holmikba. Kezdésképp odaadtam neki a kendőt, ami az én nyakamba lógott és megkötöttem neki olyanra, hogy az passzoljon a mostani szereléséhez. Elégedetten néztem végig rajta. Nem volt tökéletes, de kezdésnek ez is megfelelt.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Mert ha nem is vagy itt, akkor is mellettem vagy.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Jacqueline de Rouvroy
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 21

TémanyitásTárgy: Found you Sister! - Maiwenn & Jacqueline 2016-07-29, 19:11

szivecske biglove szeretlek

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Mert ha nem is vagy itt, akkor is mellettem vagy.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Found you Sister! - Maiwenn & Jacqueline

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal