ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:58-kor
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Kalandmester
Karen & Castiel - A Whole New World I_vote_lcapKaren & Castiel - A Whole New World I_voting_barKaren & Castiel - A Whole New World I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Karen & Castiel - A Whole New World I_vote_lcapKaren & Castiel - A Whole New World I_voting_barKaren & Castiel - A Whole New World I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Karen & Castiel - A Whole New World I_vote_lcapKaren & Castiel - A Whole New World I_voting_barKaren & Castiel - A Whole New World I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Karen & Castiel - A Whole New World I_vote_lcapKaren & Castiel - A Whole New World I_voting_barKaren & Castiel - A Whole New World I_vote_rcap 
Alison Fawley
Karen & Castiel - A Whole New World I_vote_lcapKaren & Castiel - A Whole New World I_voting_barKaren & Castiel - A Whole New World I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Karen & Castiel - A Whole New World I_vote_lcapKaren & Castiel - A Whole New World I_voting_barKaren & Castiel - A Whole New World I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Karen & Castiel - A Whole New World I_vote_lcapKaren & Castiel - A Whole New World I_voting_barKaren & Castiel - A Whole New World I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Karen & Castiel - A Whole New World I_vote_lcapKaren & Castiel - A Whole New World I_voting_barKaren & Castiel - A Whole New World I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Karen & Castiel - A Whole New World I_vote_lcapKaren & Castiel - A Whole New World I_voting_barKaren & Castiel - A Whole New World I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Karen & Castiel - A Whole New World I_vote_lcapKaren & Castiel - A Whole New World I_voting_barKaren & Castiel - A Whole New World I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Karen & Castiel - A Whole New World

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Karen Nott
Reveal your secrets
Karen Nott
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Karen & Castiel - A Whole New World   Karen & Castiel - A Whole New World Empty2016-10-13, 00:59




Castiel & Karen
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vajon ma is egymás agyára megyünk majd?

Játszi könnyedséggel taszítom félre azokat az alsóbb évfolyamosokat, akik az utamban állnak. Az elmúlt egy évben talán rengeteg dolog történt velem, de a lelkemen esett szennyfoltokat semmi nem mossa le. Még az sem, hogy a bűneimet megbánva végre a becsület útjára térek. A vállalkozásom beindulni látszik, s végre a családom nevét is tisztára moshatom, most, hogy végre bosszút álltam a szüleimen. A fivéreimet nem féltem. A bátyáim eddig is remekül megállták a helyüket az életben, ideje, hogy otthon a helyemet egy-egy barátnő, vagy feleség vegye át, s ne nekem kelljen őket gatyába ráznom. Az öcséim… Nos, Chase eddig is ügyesen vette az akadályokat, Adrianről pedig továbbra is én fogok gondoskodni. Nem akarom, hogy Steven elrontsa nekem. Ami pedig Devant illeti, nos, rá is vigyázni fogok, elvégre valóban a családunk része az a kisfiú.
Jóval felszabadultabb vagyok, mint az év elején, bár ez nem jelenti azt, hogy a modorom sokat javult volna. Az ostobák és a beképzelték még mindig kiérdemelték a megvetésemet, de azok, akik fontosak voltak nekem, azokkal sokkal jobban bántam. Most egy ilyen személyhez igyekeztem. Már-már menetrendszerű volt az érkezésem, hiszen, amint véget értek az óráim, mindig hozzásiettem, hacsak nem jött közbe valami. Tisztában voltam vele, hogy nem kell őt pátyolgatni, de valójában én voltam az, akinek hiányzott a társasága. Egy ideje ‒ mióta nagyjából maga is boldogult ‒ nem azért látogattam meg, hogy anyáskodjak felette, szimplán csak nem akartam magányos lenni. Be kellett vallanom magamnak, attól függetlenül, hogy gyakran felhúzott, mégis szívesen időztem mellette.
Megtorpantam az egyik földszinti vitrin előtt. Megigazítottam a hajamban lévő csatot, kisimítottam a szoknyám ráncait, és egy utolsó pillantást vetettem a harisnyámra, hogy biztosan nem szakítottam el. Mostában egyre gyakrabban álltam meg a gyengélkedő felé menet, azért, hogy a megjelenésem kifogásolhatatlan legyen, ami már csak azért is volt ironikus, mert az a személy, akit olyan gyakorta látogattam, elvesztette a látását. Tény, hogy az állapota rohamosan javult, de ki tudja mikor lát majd engem úgy, hogy nem csupán egy árnyék, vagy egy elmosódott folt vagyok számára?
Óvatosan megráztam a fejemet, aztán célirányosan folytattam az utamat a gyengélkedő felé. Még azokkal az ismerőseimmel se álltam le beszélgetni, akiket elviseltem. Az ispotályba való megjelenésemre talán a viharos lenne a legmegfelelőbb szó. Dühödten csaptam ki az ajtót, miután már a harmadik személyt ráztam le magamról. A vállamat felett gyilkos pillantást vetettem az illetőre.
‒ Már mondtam, hogy nem érek rá! ‒ sziszegtem, s miután beléptem a helyiségbe, készültem volna rávágni az alakra az ajtót, de félúton abbamaradt a mozdulat, mert tudatosult bennem, hogy Castiel vélhetően az előbbi belépőmet se díjazhatta a zajok miatt, így csak óvatosan visszalöktem az ajtót a helyére. Halkan sóhajtva fordultam meg, tekintetemmel a fiút keresve. Arra számítottam, hogy az ágyon ülve találom majd, ehhez képest a zakóját a karjára terítve, menetkészen ácsorgott. Meglepetten pislogva fontam össze a karjaimat a mellkasomon, s minden köszönést mellőzve egyszerűen csak kibukott belőlem az első gondolat, ami eszembe jutott: ‒ Sietsz valahová? ‒ kérdeztem halkan. Fel sem merült bennem, hogy már visszanyerhette-e a látását, sőt, mi több, belőle kinéztem volna azt is, hogy vakon, egyedül elindult volna a kastélyban. Az előbbi haragom, amit az ismerőseim szítottak fel bennem, hamar elpárolgott. Rá nem volt okom haragudni.



music:zene



[You must be registered and logged in to see this image.]     [You must be registered and logged in to see this image.]



The world will regret our relationship.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Karen & Castiel - A Whole New World   Karen & Castiel - A Whole New World Empty2016-07-26, 04:07



Karen & Castiel

[You must be registered and logged in to see this image.]



Hosszú heteken át a világomat sötétség váltotta fel. Olyan sötétség, mely elől hiába menekülsz, úgyis utolér. Mindig is úgy éreztem, ha nem látnám tovább ezt a förtelmes világot, akkor képes lennék nyugodtan élni tovább. Nem lennének olyan problémáim, mint például szemtanúként végignézni rosszabbnál rosszabb tragédiákat, vagy épp látni, ahogy szép lassan megszűnnek létezni mások melletted. Nem akartam úgy élni, hogy mindezt lássam, most mégis azért könyörögtem, hogy visszakaphassam szemeim világát. Ez idő során rájöttem sok mindenre. Az érzéseimre, a körülöttem lévő dolgokra és sok minden másra, amit korábban nem láttam. Olyan, mintha eddig „vakon” néztem volna a világra, s mikor ténylegesen elvesztettem a látásomat, egy új világ kapuja nyílt ki előttem. Néha egy vak is láthat jobban, mint az egészséges szeműek. Hiszen a lényeges dolgokat szemmel nem láthatjuk. Ezek a felszín alatt rejlenek, és csak az pillanthatja meg őket, aki megtanulta, hogyan kell látni. A mai napon. Ez a csoda véget ért.
A gyengélkedőn ültem az ágyamon, -mely a hetek elteltével egyre inkább hozzám nőtt-, s meredtem az ölembe fektetett kezeimre. Ott voltak. Minden egyes ujjperc, tenyér, csukló, köröm. Láttam őket jól, még talán tisztábban, mint valaha, mégse voltam képes felfogni, hogy újra látok. Hozzászoktam a sötétséghez, s most a fény teljesen más alakba burkolózva közelített meg. Új volt, mégis lenyűgöző, mintha minden megváltozott volna ez idő alatt. Ismerősen idegen volt a környezetem, még Madam Pomfrey arca is rejtett némi újdonságot.
- Nos, fiatalúr, azt hiszem a kezelésének itt vége szakad. Ha bármi panasza lenne, szóljon kedves. – mosolygott rám a megszokott sablonmosolyával, végül eltipegett a kórlappal, ezúttal pedig magamra hagyott. Még egy darabig ott időztem az ágyamon, figyelgetve a körülöttem lévő tárgyakat, míg nem erőt vettem magamon, s egy mély lélegzetet vége álltam fel a matracról. Az ágy rácsára akasztott zakómat felkaptam a karomra. – Hát akkor vége. – jegyeztem meg magam elé mormolva.





music: The Last Stand ♐ words: 302 ♐ p.s.:  It is over... ♐ ©


Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Karen & Castiel - A Whole New World   Karen & Castiel - A Whole New World Empty2016-07-26, 04:02


***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Karen & Castiel - A Whole New World   Karen & Castiel - A Whole New World Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Karen & Castiel
» Castiel & Karen
» Karen & Castiel - Little by little
» Castiel & Karen
» Castiel & Karen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Gyengélkedõ (1. emelet)-
Ugrás: