Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Axel & Cody
  Yesterday at 21:32
Quinn A. Perold

ϟ Akadémiai park
  Yesterday at 20:26
Gerard Warrington

ϟ Jane&Bastien
  Yesterday at 19:56
Bastien Monroe

ϟ Kerek erdő közepén
  Yesterday at 19:42
Winifred Hill

ϟ Karakterbazár
  Yesterday at 18:44
Alaric Sinclair

A hónap posztolói
Cody Armstrong

Gina Accipiter

Bexley Wildfield

Quinn A. Perold

Megan Smith

Ivarn-vo Inor

Corvus Flint

Jade Wilson

Rose-Neira Brooks

Viviana Rennes

Statisztika

Összesen 623 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Yedda Andrews

Jelenleg összesen 36568 hozzászólás olvasható. in 3349 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Új téma nyitásaHozzászólás a témához
Share|

Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 108

TémanyitásTárgy: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2016-07-20, 18:24

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

SzerzőÜzenet
Mallory Dawson
Reveal your secrets

Mugli

ϟ Kor : 24
ϟ Hozzászólások száma : 73

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2016-12-25, 20:40

Hayden & Mallory
A találkozások általában olyankor történnek, amikor valamilyen határhoz érünk: a lelkünknek meg kell halnia, hogy újjászülessen.

- Remélem is, hogy minden rendben lesz. Amint visszaértél azonnal írj rendben? De most... csak élvezzük ki ezt a kevés időt jó? - nem akarok azon aggódni és rágódni, hogy mi lesz majd, amikor el kell mennie, még ha nehéz is eltüntetni a fejemből az aggodalmat, de élvezni akarom most a vele töltött időt, nem pedig félni a miatt, hogy mi lesz majd holnap. Remélhetőleg nem lesz semmi baj, együtt tudunk lenni, aztán ráérek majd azon gondolkodni vajon mikor kapok újra levelet tőle és persze azon, hogy minden rendben van-e, no meg hogy milyen soká találkozunk majd újra, mert sajnos nem mostanában lesz majd az a bizonyos alkalom.
- Ne állítsd be úgy, mintha buta lennél, hiszen átjöttél ezen a kapun, az nagy dolog! Főleg úgy, hogy végül nem lett bajod sem belőle, legalábbis komoly bajod és idővel majd találkozunk, én tudok várni, mert... ez van, ha megszeretünk valakit igaz? Nem számít, hogy csupán levelekből. - nem érdekel, pont így ismertem meg őt igazán, a lelkét, az érzéseit és pont ezért tudtam megszeretni, még úgy is, hogy nem láttam hogyan néz ki, hogy milyen ember. Nem tudhattam, hogy mi vár rám majd, amikor találkozunk, hogy nem lesz-e más, mint a képen, de nem lett és én el sem tudom mondani, hogy mennyire örülök most ennek és tudom, hogy tudok majd erőt meríteni abból a jövőben, hogy most együtt lehetünk, így kitartok majd, amíg újra találkozunk.
- Oh hát persze! Lehetsz a kuktám, biztosan remek lesz! Megnézheted mennyire tudom beteríteni liszttel a konyhát. - nevetem el magamat. Oh igen jó lesz, ez a mai nap egyszerűen csodálatos lesz és idővel talán tényleg lesz lehetőség arra is, hogy találkozzon a nagyszüleimmel, ha már a szüleimnek nem mutathatom be őt, hiszen anya nem él, apáról pedig semmit sem tudom. Csak elmosolyodom a szavai hallatán. Olyan kellemes, hogy valaki így beszél rólam, hogy feldobtam a napjait és segítettem neki a szakítás után. Ő is sokat tett értem, nem csak a boltomat mentette meg azzal a kis aranypénzzel, hanem a kedvemet is, az egész életemet mondhatni. A csók pedig mesés! A kis üdvözlőhöz képest ez egészen mély, szinte belebizsergek, ahogyan elmélyíti és szépen lassan a két karom is a nyaka köré fonódik és még egy halk sóhajt is hallatok, affélét, amit akkor ad ki az ember, amikor minden rendben vele. Pillanatok telnek el mire végül kicsit hátrébb húzódom, de érzem, hogy ég az arcom. Persze az örömtől.
- Te is sokat tettél, anya halála után... végre minden jól alakult. - igen ő volt az, aki kilendített a monoton hétköznapok közül, aki segített tovább lépni és erőt adott, amitől elkezdtem hinni benne, hogy tényleg képes leszek elvezetni egy boltot, ami eredetileg őszintén szólva szinte lehetetlennek tűnt.

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2016-12-19, 10:39

Mallory & Hayden

people change and forget to tell each other

- Kedves tőled, hogy aggódsz. Tudod még én sem csináltam ilyet, sőt nem is ismerek senkit. Nálunk van időmágia, afféle időnyerőkkel vissza lehet tekerni néhány órát, néhány napot, bár az is rendkívül kockázatos, viszont időkapun átlépni.. Csak remélhetjük, hogy minden rendben lesz, és nem borítunk fel nagyon mindent. – Nyilván őszintén kell Malloryval beszélnem, nem tehetek úgy, mintha kicsit sem félnék a következményektől, viszont tudatni akarom vele azt is, hogy érte megéri kockázatni. Szép dolog, hogy ennyire plátói a szerelmünk, és a leveleinkben ott vagyunk egymásnak, meg az a sok finomság amit küldd, én meg máshogyan támogatom, de mégis, ha soha nem látjuk egymást, akkor mindez megmarad álomnak. Kiváncsi voltam, hogy milyen lehet őt megölelni, akár meg is csókolni. A többit már nem merem elhinni, hogy működhet köztünk, hiszen nem várható el tőle, hogy így elsőre együtt töltsük az éjszakát, tehát nyilvánvalóan valami vendégszobában alszom. Vagy ha együtt is alszunk, akkor is csak összebújva, az is nagyon romantikus.
- Igen, jó eséllyel legalább egy-két év neked, amíg újra érdemes megpróbálni. Az még nekem is hónapok. Mégis, olyan hihetetlen, hogy ennyit tudsz várni rám. Lényegében csak a levelekből ismersz. Tudod.. nekem a pótszüleimen kívül nincsen senkim, ők is messze vannak, és.. lehet, hogy nem vagyok túl eszes, de nem szoktam ilyen bánásmódhoz. – Értem ezt arra, hogy Winter csak a külsőm és a férfiasságom miatt volt velem, vágott fel a kapcsolatunkra, de úgy igazán romantikus, vagy szenvedélyes élményem még nem volt. Mallory úgy érzem nem is akar irányítani, úgy kedvel, ahogy vagyok, és nem dobja be magát más férfiak mellé, nehogy elszaladjanak mellette az évek, pedig már nem tini.
- Csak arra kell ma figyelnünk, hogy ne lásson meg senki, akit esetleg ismerhetek. Jó ötlet volt a park, errefelé sosem jártam, és talán az ismerőseim sem. És borzasztóan jól maszírozol, mindjárt elalszom jó értelemben. Ugye valami sütit is csinálunk akkor estefelé? Leszek a kuktád. – Mosolygok rá, és élvezettel tartom oda az arcomat, amikor megpuszil. Na igen, erre mondtam, hogy jó dolog a plátói szerelem, de ezek a puha ajkak.. még ha nagy ritkán is, nem tudtam volna lemondani róla. – Szívesen találkoznék velük, ha majd ott tartunk. Én se nagyon, csak éritőlegesen, mert nem tudták, hogy miért vigyorgok nagyokat. Azt hitték, hogy nagyon megvisel az előző szakítás, és úgy is volt, de aztán jöttél te.. – Dőlök most el a karjaiban, fejjel lefelé nézek rá fel, azt hiszem nem is kétséges, hogy mennyire szerelmes vagyok, kár, hogy ezután vissza kell mennem, és élni mindenkinek a saját életét. Aztán mégiscsak felülök, és szembefordulok vele. Ha egy pár vagyunk, még ha ismerkedünk is, akkor nem biztos, hogy üdvözlős puszi lesz a csúcs, legalábbis vágyom rá, hogy ne így legyen. Lassan óvatosan megcsókolom, anélkül, hogy éreztetném, kötelező ez számára, tehát elhúzódhat, nem vonom a karjaim ölelésébe. Csak ha ő megteszi, akkor.

i want to love you|| [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.]

Mallory Dawson
Reveal your secrets

Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2016-12-10, 18:05

Hayden & Mallory
A találkozások általában olyankor történnek, amikor valamilyen határhoz érünk: a lelkünknek meg kell halnia, hogy újjászülessen.

- Ez nem is lehet kérdés, csak... azért aggódom. - tudom én, hogy a mágia sok mindenre képes, de őszintén szólva nem értek hozzá annyira, hogy tudjam mit mennyire könnyű, vagy nehéz meggyógyítani és lássuk be legutóbb át se tudott jönni és azért most se fest valami jól, igenis meg van az esélye, hogy komoly baja lesz és visszafelé még jó ideig azt sem fogom tudni, hogy megérkezett-e épségben, csak ha megkapom a levelét. Nem csoda, hogy inkább hosszabb időt töltök vele, ha lehetőségem van rá, hogy erőt merítsek és ne aggódjam végig a következő napokat, amíg meg nem érkezik a következő levél, ami alapján már biztos lehetek benne, hogy jól van és nem esett semmi komoly baja, maximum olyan, amit valamilyen varázslattal azért helyre lehet hozni.
- Dehogy! Szeretném és... leterhelsz? Hayden, nem tudjuk, hogy mikor jutunk oda, hogy újra találkozzunk, pár óra nem elég, majd alszom holnap, ha elmentél. - mosolyogva rázom meg a fejemet, hogy ilyesmire ne is gondoljon. Ki kell használni azt, amíg itt van, mert biztosan nem ismételhetjük meg egy hamar, vagy talán sosem, hiszen veszélyes lenne, leterheli őt és ki tudja, hogy mit bolygatunk meg vele, és pont e miatt annyi időt kell együtt tölteni, amennyit csak lehet és még sem éjszakázhatunk itt a parkban, igaz?
- A végére érünk majd... addig pedig a miénk ez a nap és most semmi más nem számít. - finom puszit hitek az arcára csak így oldalról, miközben kitartóan masszírozom a vállát, kicsit megnyomkodom a hátát is, hátha azzal azért segítek, hogy majd visszafelé is jobban bírja. Közben azért átgondolom mit pakoljak elő és amikor készen vagyok a kezébe nyomok egy pulykás szendvicset, amibe került még egy kis szaft is, no meg sonka, olyan jó kis ütős, kétféle sajttal, mustárral, szinte már egy komplett ebédnek mondható.
- Titkos hódoló? - elnevetem magamat, ahogyan szépen pakolászok ki és elkezdem önteni a bort is. Talpas pohár, hoztam neki tartót is, hogy ne boruljon fel a füvön. - Végül is igen, tudod a nagyiéknak, kíváncsiak is és... persze az egyik pincérnő a boltban is kihúzta belőlem, de nem mondtam sokat, hiszen nem lehet. Na és te... meséltél rólam valakinek? - kíváncsi vagyok rá, hogy vajon mesélt-e rólam, voltak-e esetleg mások, akik megpróbálták csábítgatni, mint mondjuk az a titkárnő.

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2016-12-06, 20:24

Mallory & Hayden

- Ugyan, nem akarlak megijeszteni. Vállaltuk, hogy leharcolt leszek, de remélem azért még így is tetszem. . – Ez a nap most csakis rólunk szól, nincsen munka, sorozatgyilkos, de még az ő cukrászata is csak olyan viszonylatban kerülhet terítékre, hogy kiváncsi vagyok, hogy milyen süteményt hozott nekem, hiszen azok a bonbonok frissen a legjobbak, egyértelműen vágyom rájuk. Elhelyezkedem az ölében, tényleg olyan természetes köztünk, hogy így bújunk. Érdekes módon mi lelkileg ismerkedtünk meg először, a fizikai vonzalom olyan magától értetődő, hiszen szükségünk van egymásra. Egy apró csóknál több még nem csattant el, de arra sem kértünk engedélyt, nyilvánvaló volt, hogy ha egy pár vagyunk, akkor nyugodtan átugorhatunk néhány fejezetet. Egészen más érzet mint Winter karjaiban. Az a lány nem csak a nevében volt hideg.
- Nem akarlak feltartani, leterhelni, tulajdonképpen meg sem beszéltük a programot, meg hogy meddig maradok. Nem zavarbaejtő, ha nálad alszom? – Nyilvánvalóan nem úgy kérdezem, hogy veled alszom, hiszen alhatunk összebújva, de mégiscsak most találkozunk először, és ha évekig kell ismét várnunk a következő találkozóig, nem akarom, hogy kicsit is kényszerítve érezze magát bármire, végtére is nálunk inkább lelki eredetű vágyak vannak.
- És így is van. A tiéd vagyok Mallory, és egyszer tényleg együtt leszünk. Mindenre nyitott vagyok, nálam csak te létezel, bármeddig is tartson, amíg ennek a végére érünk. – Mosolyodom el fáradtan, de nem vagyok levert, biztosan erőre kapok majd a szendvicsektől, na és persze a sütiktől. És ha felkeressük estefelé a boltot, akár segíthetek neki a bonbongyártásban.
Megsimogatom a kezét, ahogyan maszíroz, igencsak hathatósan teszi, teljesen ellazulok az ölelésében, a végén még itt alszom el, ezért felülök, és egy laza kis puszit nyomok a szájára, hogy szokjuk, és vágyakozóan nézek a szendvicsek egyikére, hátha kicsomagolja nekem. – Na és mesélj csak, meséltél rólam mint titkos hódolóról általánosságban? – Kérdezem incselkedve, hiszen Mallory olyan kis bájos teremtésnek tűnik, és cseppet sem zavaró a pár évnyi korkülönbség.

i want to love you|| [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.]

Mallory Dawson
Reveal your secrets

Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2016-11-28, 18:03

Hayden & Mallory

- Úgy örülök, hogy így gondolod. - azért ez nagyon sokat jelent nekem, ő nem olyan, mint az átlag és igen lehetséges, hogy nem könnyű az, hogy ilyen messze vagyunk egymástól, legalábbis időben, de nem érdekel, mert megéri nekem, ha vele lehetek akkor is, ha az még időbe telik, mintha nem is lenne rá esély hogy találkozzam egy ilyen valakivel, aki nem mellesleg láthatóan nagyon oda van értem, amit még nem is tudok igazán felfogni, de nagyon sokat jelent.
- Miért érzem úgy, hogy azért nem csak ennyiről van szó? - halványan elmosolyodom, azért sejtem én, hogy nem csak a nyaka rándult meg, hiszen eléggé csapzott és tudom, hogy szegény Mogyoró milyen rémesen festett, amikor ideért az első alkalmakkor, kétlem, hogy rá jobban hatna ez az átjáró. - Nem vagyok profi, de azért a masszázs beleférhet, enni pedig jó sokat hoztam. - jól fog lakni, ez nem is kérdés és remélem, hogy az majd segít neki, hogy az útja is kellemesebb legyen majd visszafelé, vagy is inkább úgy mondom, hogy átvészelhető nagyjából legalább. Remélem, hogy nem lesz semmi baja, és hamarosan majd a levelét is olvashatom. Annak örülök ,hogy elhelyezkedik és elnyúlik az ölemben. Cseppet sem zavar, az egész olyan természetesnek hat, pedig most találkoztunk csak, bár így nehezebb elővenni neki, hogy tényleg harapjon valamit, de azért igyekszem kiügyeskedni legalább egy szendvicset, ha nem is tudok mindent előpakolni, de végül is időnk van.
- Hajnalig? Az is jó, holnap maximum egy kicsit később nyitok, vagy nem alszom, de most cseppet sem érdekel, ez nem gond, akkor ha már itt meg vagyunk elmegyünk hozzám. Ha itt lennénk hajnalig megfájdulna... mindenünk. - szóval elülnénk a hátsónkat úgy istenesen, azt pedig kár lenne megkockáztatni, főleg ha ő utána még repülni is fog. - A bolt nyitva, de végül is beugorhatunk, ha már bezárt. Megkértem a barátnőmet, hogy helyettesítsen, szokott időnként, úgyhogy nem volt gond. Azt hiszi titkos hódolóm van. - finoman felnevetek, mert hát még sem mondhattam el neki, hogy egy a jövőből jött sráccal levelezek, aki a tetejében még varázsló is. Teljesen abszurd és jó eséllyel el se hinné. Épp e miatt titkolóztam és gondol most olyasmiket, amiket inkább rá hagytam. De a boltba tényleg benézhetünk, egyelőre viszont itt pakolok elő, van pár szendvics és hoztam sütiket is, aztán a kezébe nyomom a két poharat is, hogy tölteni tudjak a borból.

Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2016-11-19, 07:06

Mallory & Hayden

- Nem is kell. Nem attól leszel szép, hogy ilyesmit csinálsz. Ez belülről fakad. – Egy nő inkább legyen törékeny, olyan, aki védelemre szorul. Na nem azt mondom, hogy lógjon a férfi nyakán, igenis legyenek önálló gondolatai, Mallory pedig egy boltot vezet, igyekszik önmegvalósítani, számomra tökéletes. Gyönyörű, és bájos, minden rezdülésében. Pocsék fintor a sors részéről, hogy most évekig nem láthatjuk majd egymást, de talán még egyszer átjöhetek, hogy ha már nagyon nem bírjuk ki egymás nélkül. Most már legalább tudjuk, hogy milyen érzés megölelni, megcsókolni a másikat. Felfedezni azt élőben is, hogy milyen az, amikor van valakink. Mallory még így is sokkal valóságosabb kedves, mint Winter valaha is volt. Ahogyan rám mosolyog, ahogyan néz a hatalmas kék szemeivel, fontosabb emlék lesz ez, mint bármi is előtte. A szüleimet nem ismerem, mármint a valódikat, de Mallory olyan lány, hogy őt mutatnám be majd, ha mégiscsak sikerül rájuk lelnem.
- Semmi maradandó. A nyakam megrándul, ahogyan dobált a vihar. Hát.. egy masszázs jól esne, de azért jöttünk, hogy pihenjünk, nem azért hogy dolgoztassalak.. – Mosolyodom el halványan, de ha párszor meggyúrja a lapockáim környékét, hát én aztán nem fogok ellenkezni. Főleg éhes vagyok, meg bújnék, ez utóbbit meg is teszem, oda is hajtom a fejemet az ölébe, így kézre állok, ha beváltaná a felajánlását, de ha nem, akkor így tudok pihengetni, átkarolni a karcsú testét, beszívni az illatát. Na igen, most már egyértelműen szerelmes vagyok!
- Ő nem tud olyan finom sütiket csinálni, mint te. – Diplomatikus vagyok, egyértelmű, hiszen nem akarom zavarba hozni a külsejével, vagy éppen hogy mennyire bele vagyok habarodva a drága lelkébe, akit egész életemben kerestem. Nem akarom lerohanni, bármi meggondolatlant cselekedni. Az talán nem is illene hozzánk, úgy vélem, hogy mi határozottan egy bújós pár vagyunk, leszünk, és ez így van rendjén. Elgondolkozva emelem fel a fejemet. – Esetleg hajnalig kitolhatjuk, éjszaka már csak nem lát meg engem senki, vagy fel sem ismerne. – Bólogatok, kedves tőle, hogy felajánlja, hogy legyünk többet minél együtt, hiszen ki tudja, hogy mikor tehetjük meg ismét. Még az is elképzelhető, hogy csak majd a valós időben, amikor Mogyoró segítségével elértük egymás idősíkját.
- Jöhet. Remélem süti is van. – Most már tényleg felülök, de még előtte megpuszilom az ujjait, még mindig hihetetlen, hogy most tényleg úgy tudunk együtt minőségi időt tölteni, mint egy igazi pár. A bor is jól jön, legalább egy kicsit felszabadít. Nem mintha egymás közelében gátlásosak lennénk, nincs is rá szükség. – Nem is tudom, ma szabadnapod van? Vagy hétvége? Bezártad a boltot? Szívesen megnézném, hogyan csinálsz élőben valami finomságot.

Mallory Dawson
Reveal your secrets

Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2016-11-18, 20:38

Hayden & Mallory

- Megnyugtató, hogy így gondolod. Én valahogy sosem voltam olyan... hivalkodó, tudod. - igazából nekem is jól esik, hogy ilyen magas. Tényleg jó dolog, hogy meg tud védeni és ha hozzá bújok szinte elrejt, ha egyszerűen csak átölel és azért szó se róla tényleg nagyon helyes, egyáltalán nem csodálom, hogy annak a titkárnőnek annyira tetszett és annyira próbálta megszerezni magának. Teljesen érthető a dolog, de nem sikerült neki, nekem ellenben igen, pedig én nem tettem olyan sokat érte, csak egyszerűen elkezdtünk levelezni és beszélgetni. Már tényleg úgy érzem Mogyoró valamiféle sorszerű utat követett.
- Akkor nem jó, ha sokszor megteszed ezt az utat. Gondolhattam volna rá, hogy hozzak valamit... nem is tudom azért nem sérültél meg? Borogatás, vagy kötszer... masszírozás? - oh nem vagyok benne profi, de végül is kicsit megnyomogathatom a hátát, a vállait, az azért segíthet, ha már ilyen nehéz volt ez az út számára. Amennyit tudok azért megteszek, hiszen neki a nehezebb ez az egész, nekem kell tennem érte, hogy lehetőség szerint legalább valamivel jobban érezze magát, főleg hogy még visszafelé is meg kell tennie ezt az utat. - Tudom, de azért mégis csak... nem találkozunk ez után jó sokáig és ott van az a titkárnő... - mosolyogva vonom meg a vállamat, bár nem gondolom ezt komolyan, de mégis csak fontos volt számomra, hogy tényleg tetszem neki. Egy kép mégis csak más dolog, mint így igazán találkozni a másikkal élőben és nekem fontos volt, hogy akkor már tényleg maradandó élmény legyen, főképp, hogy nem mostanában lesz majd ismétlés.
- A terhemre nem vagy, tőlem maradhatnál, amíg csak akarsz, de tudom, hogy kockázatos lenne a jövőre nézve és... talán rád is, de ez is több, mint a semmi. - vonom magam után, nem engedem el a kezét és a padra sem ültetem le, hanem a földre, miután leterítettem a hozott puha pokrócot, egy félreesőbb helyen, ahol nem zavarnak minket annyian és a kutató tekintetektől is viszonylag távol vagyunk. Ha pedig ez meg van, akkor szépen előpakolok a kosárból. Hoztam sütit, saját készítésű és pár szendvicset is, csak hogy biztosan ne legyünk éhesek.
- Gondoltam, hogy ezeket szeretni fogod és... van egy kis bor is, csak mert miért ne. Bár ritkán iszom, de... - azért ez mégis csak ünnepi pillanat, hiszen még sosem találkoztunk és jó eséllyel még sokáig nem is kerül majd sor rá. Ezt a nehéz utat nem fogja tudni túl gyakran megtenni, bármennyire is rossz ebbe belegondolni.

Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2016-11-13, 20:03

Mallory & Hayden

- A titkárnőn több volt a vakolat, mint egy éppen kifestett lakásban. Nekem nem ő tetszik. De tényleg elég pöttöm vagy, ami nem baj, így legalább át tudlak ölelni, megnyugtató közelséggel.. – Nevetek rá vissza, cseppet sem zavar, hogy így mutráljuk egymást, végülis valamiféle plátói szerelem lehet köztünk, attól nem kell félni, hogy a közeljövőben túlságosan gyakran fogunk találkozni. Nekem cseppet sem baj, hogy főleg lelkileg állunk közel egymáshoz, mégis, olyan jó végre személyen is látni, hallani a hangját, elmerülni ebben a csodás tengerkék szempárban. Nem véletlen, hogy már hosszú hetek óta enyhén nyüszítek azon, hogy mikor sikerül megoldani az átjutást az időkapun. És most végre itt vagyunk. Szinte elképzelhetetlen, hogy most számomra talán egy évig nem fogunk találkozni, az ő szempontjából pedig évekig. Hiába próbáltam súlykolni, hogy nem kéne ennyit várnia rám, úgy fest, alaposan egymásra találtunk, és biztosított róla, hogy nem siet sehova, és ez számomra is boldogító érzés. Winternek csak azért kellettem, hogy menőzzön velem, de úgy igazán talán sosem szeretett, csak használt.
- Nem akarok nyafogni rajta.. Majd kialszom.. Viszont.. úgy érzem, hogy picit őszültem, és egy-két ráncom megjelent. Mintha.. öregedtem volna egy-két évet. A végén még utolérlek. – Simogatom meg a szép szőke tincseit, elvileg ő pár évvel idősebb, mint én, de ha máshogyan telnek az éveink, fene tudja, hogy hova fogunk kilyukadni. Lerogyok mellé a padra, és bár én vagyok a magas és az erős, most rongybabának érzem magamat mellette. Pedig Mallory egyszerűen gyönyörű, érzékelem, hogy mennyire igyekezett azon, hogy csinos legyen. – Nagyon kedves tőled, de tudod, hogy nem vagyok a külsőségek rabja. – Bólintok vigyorogva, ami azért nem teljesen igaz, hiszen Winter nagyon jól nézett ki, igazi álompárnak számítottunk, és lássuk be, nagyon kedveltem Malloryt a leveleink alapján, de mégis akkor vált komolyabbra a dolog, amikor még képet is cseréltünk. És nagyon aranyos, hogy foglalkozott magával, ez tényleg egy igazi randi.
- Azt hiszem estig. Van jó pár órám, addig nem sietek sehova. Muszáj hogy el tudjam raktázozni az emlékedet édes Mallory, nagyon fogsz hiányozni. Tovább nem merek kockáztatni, és a terhedre sem akarok lenni. Na megkínálsz? – Őszintén szólva farkaséhes vagyok, nagyon megéheztem az út alatt, és kiváncis is vagyok hogy milyen finomságokkal készült nekem mára. Jó lenne egyszer teljes értékű párként randizni, de azért terveim között szerepel, hogy még ma veszek neki valahol egy szép virágot, végülis pénzt tudtam magammal hozni.

Mallory Dawson
Reveal your secrets

Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2016-11-10, 10:56

Hayden & Mallory

Nem mertem igazán hinni abban, hogy tényleg sikerül és tényleg találkozhatunk végre. Túl sok volt a gond, ami végül közbejöhetett. Esetleg még se tud elindulni, vagy nem találja meg a kaput, nem tudja követni Mogyorót, netán valami baja történik, de itt van végre és egyelőre még igazán el se tudom hinni, hogy ez tényleg megtörténik. Az egész annyira abszurd, hogy a jövőből jött, hogy a tetejében varázsolni is képes és hogy átjött egy kapun, amin eddig egy bagoly hozta a leveleket tőle. Ha valakinek megpróbálnám ezt elmesélni, hát biztos, hogy nem hinné el nekem, csak kinevetne, hogy ne mondjak ilyen képtelenségeket. Azt hiszem meg is érteném, ha nem velem történik ez az egész, akkor én se nagyon hinném el, hogy ilyesmi létezhet egyáltalán.
- Te sem panaszkodhatsz, egyáltalán nem csodálom, hogy az a titkárnő megpróbált minden áron kikezdeni veled. Egészen törpének érzem magamat melletted. - de őszintén szólva ez cseppet sem zavar, hiszen Hayden kifejezetten helyes, az arca is bizalmat, kedvességet sugároz, nem véletlenül lett auror és hát... nem panaszkodhat, ami a jó kiállást és az erőt illeti. Mellette egy lány, főleg egy olyan alacsony és vékony, mint én biztonságban érezheti magát. Eleve ha már ennyi mindent elviselt csak azért, hogy találkozhassunk legalább pár órára, hiszen látszik rajta, hogy az út azért felettébb megviselte és lefárasztotta. Nincs a legjobb passzban, de mégis vállalta és majd visszafelé is meg kell tennie, hiszen nem maradhat, túlságosan összekuszálódna az idő, ha megtenné.
- Nagyon megviselt? Mogyoró is rémesen nézett ki az elején, akkor... hoztam pokrócot és enni, szóval előbb üljünk le, úgyis pihenned kell. - igen, keresünk egy kellemes helyet, hiszen az idő jó, a park pedig nagy, egy puha füves részen lepakolhatunk és talán még jót is tesz neki, ha eszik egy kicsit. Hoztam egy csomó mindent, szendvicseket, sütit is, attól függ mihez lenne kedves és persze inni is, bár gondolkodtam hozzak-e bort, de végül elvetettem, nem tudom, hogy repkedni úgy szabad-e, de van házi szörp és persze víz is az édesség után.
- Nagyjából másfél hét telt el, de nem mondom el mennyit készültem rád, mert csak még inkább zavarba jönnék. - na igen, képes voltam még fodrászhoz is elmenni, pedig tudom, hogy nem a tökéletes külső számít, de ha már a másik ilyen messziről jön, hogy lásson téged, akkor mégis csak illik a legjobb formádat mutatnod, nem igaz? - Nem is tudom, mit mesélhetnék, nem sok minden történt, egyszerűen csak... olyan jó látni téged. Meddig maradhatsz? - fogalmam sincs ez az ő idejére milyen hatással van, hiszen Mogyoró esetén is eltelik vagy két hét mire ideér, akkor ez visszafelé is így lesz. Nem lesz abból baja, ha két hétre eltűnik csak úgy? Remélem azért erre is gondolt és vett ki szabadságot, vagy ilyesmi, ne hogy gond adódjon, mert szó nélkül felszívódott.

Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2016-11-06, 21:26

Mallory & Hayden

Nem semmi úgy megcsókolni egy lányt, akivel eddig még soha sem találkoztam. És a karjaimba kapni, magamhoz ölelni. Ez tényleg olyan, mint valami valóra vált álom. Itt van a levelezőtársam, akarom mondani lelki társam, akit talán már szeretek is, egy fatális véletlennek köszönhetően. Véletlennek? Nem, Mogyoró lehet, hogy inkább a sors madara, de most mégsem ő van a középpontban, hanem Mallory, ez a csodaszép, imádnivaló lány, aki olyan kis törékeny, hogy akár egy kézzel is fel tudnám emelni, most úgy szorítjuk egymást, mintha soha nem is akarnánk elengedni, pedig igencsak leszívta az erőmet az időkapun átrepülés, fáj minden csontom, az izmaim zsibonganak, biztosan napokig ki se tudok majd kelni az ágyból, mivel ezt visszafelé is meg kell ejtenem. Addig viszont ki akarom élvezni ezt a pár órát. Többet nem érdemes kockáztatnunk, hiszen bárki megláthat, és ki tudja, hogy az itt létem milyen következményekkel járhat a jövőre.
- Fú, nem gondoltam volna, hogy ilyen édes a hangod, és.. cukin nevetsz. Tisztára olyan, mintha már ismernélek nagyon is, de így élőben.. hihetetlen vagy, ezt tényleg látnom kellett, és hallani.
– Simítok ki egy tincset a hajából. Tényleg rossz, hogy akár még évekig kell várnia rám, ezt valahogy át kéne hidalnunk, de erre csak akkor van lehetőségünk, ha őt hozom át a jövőbe, vagyis az én jelenembe, viszont akkor neki meg ott nem lesz helye. Feloldhatatlan ellentét. – Engem sem.. – Ölelem át, miközben hozzám bújik, és egy puszit nyomok a feje tetejére. – Persze, tökéletes, tisztára kész vagyok, ez a kapu.. hát nem ajánlom senkinek. Nem is tudom hirtelen, hogy mit mondjak, inkább mesélj te, hiszen a tegnapi levél óta gondolom napok teltek el, vagy hetek? – Csüccsenek le a padra, sajnálom, hogy én nem hozhattam semmit, hiszen legalább virágot illet volna, de ha engem így széttépett az idővihar, egy virágból még porszemek sem maradtak volna.

Mallory Dawson
Reveal your secrets

Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2016-11-04, 19:57

Hayden & Mallory

Nem mertem igazán reménykedni abban, hogy tényleg sikerül, hogy találkozhatunk egyszer az életben, és főleg nem, hogy most. Valahogy féltem tőle, várok itt ki tudja meddig, hogy aztán végül rám esteledjen, én pedig itt maradjak egyedül, hogy aztán napokkal később nagy nehezen megérkezzen Mogyoró a levéllel, hogy... nem sikerült, de még próbálkozik. Arra nem is mertem gondolni, hogy ennél akár még rosszabb is lehet, hiszen, ha ne adj isten baja is esik azt biztos, hogy még kevésbé lettem volna képes elviselni. Nem csoda, ha nagyon izgulok és szegény néni is eléggé felháborodottan néz rám, amikor elzavarom őt. Nem szoktam senkivel sem így viselkedni, ez kivételes alkalom, de félek, hogy még sem jönnek össze úgy a dolgok, ahogyan kellett volna, hogy nem találkozunk, vagy még baja is esik. Ezért aztán, amikor meglátom már akkor felpattanok a padról, amikor még méterekkel távolabb van. A szívem pillanatok alatt helyet változtat, úgy érzem, hogy a torkomban kezd el hevesen dobogni. Talán e miatt van, hogy pillanatok kellenek hozzá, hogy magamra találjak és végre megmoccanjak. Neki sem kell sokat futnia, mivel én is gyorsítok a lépteimen, hogy a nyakába vessem magamat. El sem hiszem, hogy tényleg itt van, annyira... annyira hihetetlennek tűnik! Az sem lep meg és még csak furcsán sem érint, hogy csókot ad a számra. Nem olyan igazi mélyet, annak talán nem is lenne most helye, inkább csak afféle kis puszit, de még ez is csodás érzés.
- Te is hiányoztál! Nem számít, hogy ez így furán hangzik. - nem érdekel és az sem, hogy kik néznek minket, hiszen vannak járókelők, akik csak állnak és minket néznek, vagy épp úgy mennek el mellettünk, hogy látványosan bámulnak, de mégis kit érdekel? Engem cseppet sem, csak Haydenre koncentrálok és élvezem, hogy a karjai között tart, és én is átölelhetem a derekát. Annyira vágytam erre, hogy az elmondhatatlan. - Zavarba hozol és túlzol... de nem érdekel. - nevetem el magamat, ahogy újra megölelem. Azt hiszem képtelen leszek elszakadni tőle, legalábbis most ez lehetetlennek tűnik, pedig még a kosarat is ott hagytam a padon, és van benne egy csomó kaja, a végén még valaki el találja vinni.
- Nem tudtam, hogy mi legyen, meddig maradsz úgyhogy piknikkel készültem, amúgy is szép az idő. - na igen, talán itt kint még kellemesebb is lenne, mint egy teázó, vagy kávézó. Remélem, hogy neki sem gond, ha a természetben maradunk. Furcsa olyan jól ismerem és közben mégis sok mindent még nem tudok róla, de talán egy kis időnk lesz, hogy többet megtudjunk egymásról.

Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2016-11-02, 05:38

Mallory & Hayden

Úgy érzem, hogy alaposan felkészültem arra, hogy átmenjek a kapun, de erre nem lehet eléggé rákészülni. Az emberi szervezet nem erre van kitalálva, az időkapu olyan, mintha kifacsartak volna, nem is csoda, hogy Mogyoró annyira pocsékul nézett ki pár utazás után, már az elsőt sem tudom hogy bírta ki. Nekem liftezik a gyomrom, olyan, mintha megráztak volna vagy ezerszer, minden izmom zsibong, és káprázik a szemem. Külsőleg észre sem veszem, hogy öregedtem is vagy két évet, idősebbnek nézek ki picit, mint azon a képen, amit Mallorynak küldtem, de nem biztos, hogy feltűnik majd a lánynak, lehet, hogy nem is erre fog figyelni. Alig várom már hogy lássam, és ez mindenért kárpótol, akár az életemet is feláldoztam volna, ez nem kérdés. Már annyira áldom a sorsot, hogy a baglyom eltévedt, és őt találta meg, ez egyértelműen a sors keze. Ami a ruházatomat illeti, az ő idejére készülök, nyár van, ami furcsa, mert nálam meg ősz volt, tehát csak két hónap telt el, nála meg majdnem egy év, meg sem kellett várnom a telet, és megint mehet a rövidujjú, meg a kis nadrág. Varázslatot nem is kell használnom, London nem változott pár év alatt, csak arra kell vigyáznom hogy ne fussak össze a múltbéli énemmel, de azért válaszottam ezt a városrészt, mert tudtam, hogy errefelé korábban sem mászkáltam, és pár éve ilyenkor még bőven a Roxfortban tanultam, még a faluba se mehettem le, így kicsi az esélye, hogy bárkivel összefutnék. Keresem a szőke hajkoronát, nem is nehéz kiszúrni. Nekem nem kérdés, hogyan köszönök neki. Nekifutok már jó messziről, a karomba kapom, és fel is emelem picit. Aztán egy apróbb csók a szájára, és szorosan magamhoz ölelem, és úgy tartom hosszú pillanatokig. Nem hittem volna, hogy ez sikerülhet, és hogy találkozunk, de végre! Jó érezni a teste melegét, hogy nem csak egy darab papírral társalgok.
- Szia! Mondanám, hogy hiányoztál, de tekintve, hogy nem találkoztunk még..
– Nevetgélek, hiszen remélem nem zavarta a csók, olyan, mintha ezer éve ismernénk egymást, de mégse. Nálunk valami extrém módon épült fel ez az egész. Nem is tudom, hogy mit mondjak hirtelen, nyilván le is kéne ülni, de még kifújom magamat, és nézegetem az arcát. – Élőben százszor szebb vagy, ha ezt tudom...

Mallory Dawson
Reveal your secrets

Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2016-10-31, 10:21

Hayden & Mallory

Napok óta mással sem foglalkozom, csak vadul készülődök. Nem csoda, hogy izgulok, hiszen mégis csak találkozni fogunk. Számomra már sok idő telt el, neki pár hét, de az én időmben lassan egy év, amióta levelezünk és megismerhettem és ennyi idő után pont olyan ijesztő is találkozni, mint amennyire izgalmas. Tudom, hogy van képe rólam, de ettől még könnyen lehet, hogy mégis csak másképp képzelt el, hogy esetleg mégis csalódik, vagy ide se ér, mert mégis baja lesz. Már indulás előtt is sikerült többször átöltöznöm, volt már rajta nyári ruha is, de végül az egyszerűbb együttes mellett döntöttem, mert bár ez egyértelműen randinak minősül, de nem feltétlenül az a fő, hogy már egyből kidobjam mindenemet igaz? Egyébként sem vagyok olyan.
A karomon azért ott egy kis kosár, nem tudom mi a terv, de ha itt leszünk akkor talán egy piknik kellemes lehet, az idő ideális hozzá, hiszen nyár van és meleg és ha kevés időnk lesz akkor eleve jobb, ha nem nagyon mászkálunk el sehová, legalábbis nem tudhatom, hogy meddig maradhat majd.
Talán még életemben nem voltam ennyire ideges, ahogyan leszállva a buszról végül a park felé veszem az irányt. Látszik rajtam, hogy ide-oda kapkodom a fejemet, hiszen nem beszéltük meg, hogy pontosan hol találkozunk, de van egy olyan érzésem, hogy e nélkül is simán meg tud találni, hiszen mégis csak képes varázsolni, gondolom vannak mindenféle kereső varázslatok is, amikkel megtalálhat. Azért úgy döntök, hogy inkább egy helyben maradok, szépen leülök na nem az első padra, de pár méterrel a bejárattól. A kosaramat leteszem szépen magam mellé is szinte minden érkezőt megnézek magamnak. Felismerem Haydent, de egyelőre még azt sem tudom, hogy ha meglátom hogyan köszönök majd neki. Az utóbbi napokban már többféle lehetőséget is elképzeltem, hogy azonnal a nyakába vetem magamat, vagy maradunk a zavart kézfogásnál, netán két puszi, vagy... csók? Ha jól sejtem akkor ő is sokféle lehetőséget végigpörgetett már magában és ugyanúgy izgulhat mint én, főleg ahogyan a levelét zárta. Szeret... oh jesszus, szeret!
- Nem, várok valakit. - kapom fel a fejemet szinte riadtan, amikor egy idősebb nénike kérdezi meg, hogy szabad-e a mellettem lévő hely, gondolom azt várta, hogy elveszem onnan a kosaramat, de persze eszem ágában sincs, mert talán Hayden ide ül, vagy ha nem, hát... akkor is, nem akarok most beszélgetni..

Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2016-10-29, 18:33

Mallory & Hayden

Egyre inkább azt látom, hogy működhet az, hogy átmegyek a kapun. Napok óta tesztelem, mindenféle kémvarázslattal bombázom, hogy felfedezzem, mennyire kockázatos átmennem. A bagoly úgy tűnik minden további nélkül át tud repülni, de ő megtalált valami kis részt, nekem viszont ki kell tágítanom. Mogyoró úgy fest, hogy tényleg a sors kezének megtestesülése, azt akarhatta, hogy egymásra találjunk, hogy együtt legyünk boldogok, de most nekem kell lépnem. Eljött az az idő, hogy végre találkozzunk. Mondjuk még nem most, hiszen Malloryt is rá kell készítem.

Édes Mallory!

Tényleg ízlett? Hát én nem voltam elragadtatva a saját művemtől, de úgy véltem, hogy ha te dolgozol azzal, hogy meglepj, akkor én is próbálkozhatok. Tudom, hogy nálad máshogyan telik az idő, de hiszem, merem hinni, hogy egyformán gondolunk egymásra. Remélem, hogy nem zaklatlak a gondolataimmal, amelyet leírok neked, és továbbra sem értem, hogy ha ilyen szép, kedves teremtés vagy, miért gondolod magadat különcnek? Én elképzelni se tudom, hogy ne legyél a legfantasztikusabb lány a világon, olyan édes kincs, aki mellett akár minden nap is lehetne ébredni. De nem akarom ezt sugallni, a végén még keresel magadnak egy rendes embert, akivel nincsenek ezek a bonyoldalmak. Sosem vártam hálát azért, mert anyagilag segítettem, az úgy volt rendjén, találkoznunk kellett, hogy így vagy úgy, megmentsük egymást. Túlságosan is magányos voltam nélküled, emberi kapcsolatok nélkül. Ha te tinilánynak érzed magadat, akkor én mit mondjak? Hiszen lényegében én csak húsz vagyok, még iskolába járok. Igaz, a velem egykorúakat nálunk már bőven felnőttnek mondják, mert tizenhéttől nagykorúak vagyunk, de mégsem mondanám magamat tapasztalt nyomozónak, még csak próbálkozom. És.. Dehogy baj, hogy ilyet mondasz, én már régen így érzem, és nem csak kezdelek, attól félek, hogy ez már szerelem, ami biztosan abszurd lenne ha mások hallanák, hiszen még sosem találkoztunk. De fogunk, ígérem! Ami fontos, most már tényleg pár nap, és ott vagyok, elég sokat foglalkoztam a kapuval. Beszéljük meg azt, hogy a te időd szerint július 15én találkozunk a Hyde parkban. Addig pedig ne foglalkozz Hope-pal, majd ha visszatértem a saját időmbe, folytatjuk a nyomozást. Addig pedig érezd jól magadat Párizsba! És.. szeretlek!

Szeretettel
Hayden, 1998. 09. 17. London

Küldök még neki a sütiből, ha tényleg ízlett, akkor nekem teremtette a sors, Tudom, hogy kicsit meghökkentő lehet a vallomás a végén, de biztosan remélem, hogy közel kerültünk egymáshoz. Feladom a levelet a bagoly által, aztán megyek borotválkozni, hajat mosni, és felszerelkezni, hiszen már tudom, hogy hol van a kapu, nem kell hozzá a madár. Ma éjjel átmegyek. Lesz nálam seprű hiszen a kapu a magasban van, de fel kell rá készülnöm, hogy a jármű majd kettétörik, tehát mágikus lebegtetőpor is kellhet. Szóval nagy levegő!

Mallory Dawson
Reveal your secrets

Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2016-10-25, 08:40

Nem mondom, hogy nem lep meg, hogy még egy kis csomagot is kapok a levél mellé. Maga a levél is mindig feldob, hiszen mindig tartok tőle kicsit, hogy esetleg nem érkezik meg, hogy baj történik, megszűnik a kapcsolat, Mogyorónak esik baja. Olyan sok a kérdés és olyan sok a nehézség, de remélem, hogy esetünkben ez a szerencse, ami egymás mellé, vagy legalábbis egymás közelébe sodort minket még sokáig kitart. A sors csúnya játéka lenne, ha azok után, hogy ennyire fontossá vált számomra valaki, akivel még sosem találkoztam ez az egész csak úgy megszűnne egyik pillanatról a másikra.

Drága Hayden!

Hű, hát ez a süti! Mennyei volt, de tényleg! Nagyon köszönöm és már csak a tény is, hogy gondoltál rám és dolgoztál vele, annyira jó érzés Hayden! Tényleg én nem is tudom, hogy mit mondjak, jöhet még!
Számodra még nem annyi, de számomra már sok idő telt el és én nem tartom fellángolásnak, vagyis remélem, hogy nem az. Én is örülök ennek az egésznek, sokkal boldogabb vagyok, mint előtte, mintha csak azért kerültél volna be az életembe, hogy segíts, hogy megments a letargiától, mert anya meghalt és a boltom is befuccsolt volna, de most valahogy minden jól alakul és ezt úgy érzem neked köszönhetem. Én... butaság olyat kimondani, hogy bár sose találkoztunk és ez egészen furcsán hangzik így, de kezdelek megszeretni? Sokszor képzelem el, hogy milyen lenne találkozni és folyton rajtad jár az eszem, a leveleidet olvasom újra. Komolyan néha úgy érzem magamat, mint egy éretlen tinilány, amikor Mogyoró végre beröppen az ablakon és hozza a levelet, amit úgy vártam.
Azért én örülök, hogy sikerül megmenteni legalább egy valakit, de ígérem nem veszem le az amulettet. Ne aggódj, ha nem kerültem én is be valami aktába, akkor csak nem lett ebből baj ugye?
Ebben igazad van, tényleg nálad másképp telik az idő és még távol van a karácsony. Olyan furcsa ez így, szoknom kell még azt hiszem. Hoperól nem sokat tudtam meg, furcsa meg alig van róla bármit is, anya nem sokat írt róla és valahogy kevés info van bárhol is róla. Annyi biztos, hogy árva, a szülei meghaltak és úgy érzem sosem volt valami boldog életet, de úgy tűnt a képeken, hogy anyával szívesen dolgozott együtt, csak nem is tudom... volt mindig valami a pillantásában, amikor nem látta, hogy fotó készül róla. Nem tudom megmagyarázni, vagy csak rémeket látok ettől az egésztől, magam sem tudom.
Holnap utazom a párizsi kiállításra, már nagyon várom! Talán vissza is térek, amire jön Mogyoró és akkor nem is lesz gond, hogy máshol kell majd megtalálnia. A süti tényleg isteni volt, jöhet még!

Szeretettel:
Mallory, 1994. 07. 04. London

Én most nem tudok semmit sem mellékelni, az egész napom pakolással telt. Felmerült bennem, hogy viszem a pálcák közül is valamelyiket, de végül arra jutottam nem lenne jó ötlet. A végén még megtalálnák a reptéren, vagy bármi és kétlem, hogy annak jó vége lenne, csak Haydennek okoznék bajt vele, azt pedig nem akarok.

Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2016-10-22, 21:16

Mallory & Hayden

Nála már nyár van ismét, lassan eltelik az első közös évünk, nekem pedig csupán néhány hét telt el, mégsem érzem a különbséget, a leveleink mélyülése jelzi a kapcsolatunk változását, ahogyan megismerjük egymást. Neki telnek az évszakok, nálam ez még alig látszik, viszont a személyében megkaptam azt a lányt, akire úgy igazán szükségem van. Kitölti a gondolataimat, gondoskodik rólam, pedig nincs is mellettem, de mégis azt érzem, hogy itt van. A levelek szinte már beszélgetésnek tűnnek, ezért gondolom azt, hogy ha majd egyszer találkozni fogunk, nem fogunk unatkozni. Már csak az a kérdés, hogy élőben is meglesz ez a különös varázs? Hiszen a levelek és a képe alapján nagyon édesnek gondolom, és aligha hiszem, hogy ez változna. De ugye ő se gondolja meg magát?

Édes Mallory!

Kezdem olyan furán érezni magamat. Nem csak azért, mert féltékeny voltam Peterre, akivel nem jöttek be a dolgaid. Én.. Amikor Winterrel voltam, közel sem éreztem magamat ilyen boldognak. Nem akarlak megrémiszteni ezzel, hiszen még sosem találkoztunk, és talán felületesnek gondolsz, de azt hiszem, részemről ez több, mint barátság. Nem kell erre semmit sem mondanod, megértem, hogy mivel te idősebb, komolyabb lány vagy ennél, és csak fellángoldásnak gondolnád azt, amit mondok, de nem baj, számomra már az is tökéletesen kielégítő, hogy írsz nekem, és ehetek a finom sütijeidből. Ha így érne véget az életem, akkor is úgy vélem, hogy teljes életet éltem, mindent megkaptam. Igaz, hogy ott volt az a pocsék kapcsolat, vagy hogy nem ismerem az igazi szüleimet, de ez mind nem számít, mert téged megismertelek. De visszatérve a gyilkos témára. Annabelle végül megúszta, ami már csak azért is furcsa, mert van róla emlékem, amikor itt volt az aktája, és arról is, hogy nincsen. Nem vagyok egy zseni, így kezdek belezavarodni a dolgokba. Az amulett még fürdésnél, ágyba se vedd el, nem fog magától elszakadni. Igen, attól félek, hogy a gyilkos felfigyelhetett rád, de nem, egyszerűen nem engedem, hogy bármi történjen veled, ha mást nem, akkor odautazok, és megakadályozom.
Akkor nézz utána Hope-nak, mert lehet jelentősége, lehet, hogy valami van még ebben az ügyben, amit nem vettünk eddig észre. A karácsony még messze van, nálunk most indult be a hajtás ősz lévén mindenki depressziós, vérszomjas, de neked jó nyaralást kívánok. Talán ha elértük az egy évet, megpróbálom az időkaput. És.. sütöttem neked valamit, szerintem borzasztóan jól sikerült, de legalább az enyém. Vigyázz magadra!

Szeretettel
Hayden, 1998. 09. 15. London

Mogyoró karmaihoz erősítve ezúttal egy kis batyut talál, amiben egy csokis-piskótás süteményt talál becsomagolva, rémesen elázva a csokikrémtől, azt hiszem túl sok került bele, de végülís ízre nem rossz, csak nagyon tömény, én is csak egyet tudtam belőle megenni. Lehet, hogy nekem is inkább az eperre kéne rámennem, mint a gyilkosunknak? Hát nem is tudom, de azt akartam, hogy Mallory is lássa, próbálkozom.

Mallory Dawson
Reveal your secrets

Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2016-10-17, 20:28

Azt eddig is reméltem, hogy mindig minél előbb ír nekem levelet, hiszen mindig nagyon várom és azért bennem van az aggodalom, hiszen bármikor bármi rossz történhet vele, mégis csak veszélyes munkát végez, meg aztán ott van az az "apróság" is, hogy megpróbálhat átmenni a kapun, aminek úgyszintén rossz vége lehet, ha nem vigyáz magára eléggé. Óvatosnak kell lennie, én biztos, hogy csak akkor tudok nyugodt lenni, de azért nagyon remélem, hogy tényleg ide tud jönni valahogy, valami módon, de úgy, hogy közben semmi baja sem lesz.

Drága Hayden!

Szóval akkor mégis csak komolyabban megsérültél, kérlek tényleg légy nagyon-nagyon óvatos! Azért így is aggódom, veszélyesek ezek a varázslatok és a mágia is, félek, hogy mégis csak baj lesz. Én tényleg tudok tudok várni, de nem akarom, hogy bajod essen. Talán tényleg így van, Mogyoró mintha tudta volna, hogy találkoznunk kell, vagyis megismerni egymást és talán az idő is e miatt tolódik el és kerülünk közelebb egymáshoz. Nem tudom, de az a fő, hogy eljöhessen az az idő, amikor találkozunk, tudom ehhez nekem is óvatosabbnak kell lennem. Azért nem tagadom örülök, hogy Annabelle végül megúszta, akkor ezzel beleszóltam a jövőbe igaz? Nem lehet belőle valami komoly baj? Bár azt már úgy se tudjuk meg igaz? Az amulettet köszönöm, ígérem, hogy mindig viselni fogom és egy kicsit távol maradok az áldozatoktól, én sem akarok bajba kerülni. Szerinted a gyilkos... felfigyelhetett rám?
Hope? Nem ismerős a neve, anya nem mesélt róla, de utána nézek a bolt régi iratai között, anya régi levelezésében, hátha ott esetleg találok majd valamit, ami erre a Hope-ra utal. Lehet, hogy anya okkal nem mesélt róla, de attól még találhatok róla valamit. Akkor jól van, talán elmegyek Párizsba és megnézem azt a kiállítást, már tényleg régóta érdekel és most van is rá pénz, hogy megtegyem, jól megy a bolt. Remélem Mogyoró tényleg ott is megtalál. Azért ne húzd ki a gyufát a főnöködnél, bár persze jó lenne rájönni, hogy mi folyik itt, de nem minden áron, és nem ez a legfontosabb, a többi ügy is ugyanúgy fontos.
Azért tudod szeretném, ha elmennél a nevelőszüleidhez. Nekem más, sok idő telik el mire megjön a leveled, muszáj elfoglalnom magamat a bolttal, vagy akármi mással, de neked rövidebb idő telik el és nem akarom, hogy csak arra várj mikor írok neked, az... nem jó. Ha még sem találkozunk, ha nem sikerül, akkor nem akarom, hogy hosszú hónapokig ne is éld rendesen az életed. Rendben?

Szeretettel:
Mallory, 1994. 06. 18. London

Remélem nem veszi úgy, hogy bármi rosszat akarok a levelemmel, de tényleg nem szeretném, hogy csak azzal töltse az idejét, hogy arra vár, mikor írok már neki. Ennél azért sokkal fontosabb, hogy élje az életét és persze foglalkozzon a munkájával is és azt sem szeretném, hogy teljesen besavanyodjon és ne legyen társasága. Na persze ne női társaság legyen, de... igenis menjen el karácsonykor a nevelőszüleihez, vagy találkozzon a barátaival, nem akarom, hogy csak rám várjon, mert ha még sem sikerül...

Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2016-10-16, 14:23

Mallory & Hayden

Biztos voltam benne, hogy Mallory akkor is izgulni fog értem, ha a lelkére kötöm, hogy vigyázok magamra. Szívmelengető érzés, hogy valaki ennyire odafigyel rám, aggódik értem. Winternek csak arra kellettem, hogy menőzzön a sportolóval, aki aurornak tanul. Most már kezdem érteni, miért voltunk olyan ritkán együtt, kötelezőnek érezte, ám Malloryval még a levélváltás is sokkal érzelmesebb, mint Winterrel fizikálisan az együttlétek. Amikor végigolvasom a levelét, gyorsan pennát ragadok, hiszen tudom, minél később küldöm a választ, annál tart az a bizonyos egy-két hét.

Kicsim, Mallory!

Az állam már nem olyan vészes, hátam fáj kissé a becsapódástól, de bámulatos, mennyire kedves vagy velem. Látod most már nevetek Peteren, akivel nem találtad meg a közös hangot, mert nagyon kedves vagy számomra, ezek után már tényleg rajta leszek, hogy ha megoldható, valahogyan találkozzunk. Nem butaság, valahogy én is azt érzem, hogy összetartozunk, nem csak sima levelezgetés ez, sokkal több. Az volt a sorsunk, hogy találkozzunk. Még ha ez igazából nem is valósult meg, értsd úgy, hogy megtaláljon téged a levelem, az igazit pedig mielőbb szorgalmazni fogom.
Viszont valamit nem értek, Annabelle eltűnt az akták közül, tehát bármit is csináltál, máris változtattunk. Elvileg az lenne a lényeg, hogy én kapjam el a gyilkost, nem téged akarlak veszélybe sodorni. Küldök azért neked ezúton is egy amuletett, amely melegedni kezd, ha valaki sötét szándékkal közeledik feléd, mert bár nem hibáztatlak, hogy segíteni akartál annak a lánynak, azt hiszem már olyan eseményeket indítottunk be, amelyet nem tudunk egykönnyen megállítani. Utánajártam az epermániának. Volt egy páros, akik korábban kifejezetten sok epres süteményt, tortát csináltak. És nem fogod elhinni, hogy ki volt az egyik. Az édesanyád. Akiről tudjuk, hogy meghalt. A társa viszont eltűnt. Úgy hívták, hogy Hope Carmichael. Nem ismerős neked ez a név? Elvileg még a te időd előtt nyoma veszett, nem jelentkezett nálad soha?
Szerintem Mogyoró bárhol meg fog téged találni, attól nem félek. Amíg el leszel utazva, tovább vizsgálgatom a kaput. A karácsony még messze van, viszont a főnököm mostanság nagyon nem örül neki hogy ezzel az egy üggyel foglalkozom, állítása szerint nem tudok koncentrálni másra, pedig kéne. Próbálom neki bizonygatni, hogy ha a gyilkos elkezdett újra ölni, akkor sürgősen le kéne állítanunk. De igen, a nevelőszüleimhez lehet, hogy át kéne repülnöm Amerikába. Ekkora távolságnál nem működik a hoppanálás sem a zsupsz kulcs. Viszont tényleg csak egy-két napról lesz szó, de mondom, messze még a karácsony. Vigyázz magadra!

Szeretettel
Hayden, 1998. 09. 14. London

Remélem, hogy az elküldött amulettel már nagyobb biztonságban tudhatom őt, mert nem akarom, hogy egyszer az ő neve is feltűnjön az akták sokaságában. Azért nyomozunk, hogy sikerüljön megtalálni a gyilkost, nem mert Malloryt is el akarom veszíteni. Ha úgy alakul, hogy hagyjuk a fenébe az egészet, és csak találkozzunk majd egyszer, nem kétséges, hogy le tudok mondani a rejtély megoldásáról. Most viszont lemegyek kicsit edzeni, hogy kiálljon a hátamból a fájás.

Mallory Dawson
Reveal your secrets

Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2016-10-12, 11:58

Eddig is minden alkalommal úgy vártam Mogyorót, mint a messiást, de most még nehezebb volt, hiszen nem tudni vagy két hétig, hogy mi történt Haydennel, hiszen át nem jutott ez biztos, de nem tudhattam nem történt-e valami baja. Képes voltam még a környékbeli kórházakat is felhívni, de persze a legtöbb helyről leráztak, hogy zavaros személyleírás alapján nem tudnak beazonosítani valakit, aki talán nincs is náluk, a neve pedig nem szerepel sehol sem az adatbázisukban. Maradt a feszült várakozás és be kell vallanom hatalmas kő esett le a szívemről, amikor végre a bagoly ott kopogtatott az ablakpárkányomon, hogy bebocsátást nyerhessen a várva-várt levéllel egyetemben.

Drága Hayden!

Nagyon aggódtam és ez nem hangzik túl jól. Ugye nem sérültél meg nagyon? Már csak azért is mert a levegőben voltál és olyan rossz érzésem volt végig... Tudom butaság, de még a kórházakat is felhívtam, nem vagy-e itt valahol, csak nem tudsz nekem jelezni, de örülök, hogy írtál és jól vagy. Sokkal óvatosabb légy a következő alkalommal, mert ez így félelmetes, főleg a várakozás. Nem szeretném, hogy bajod essen, akkor inkább türelmesen várok, mint hogy ne adj isten tényleg komoly dolog történjen, hiszen arról még csak nem is tudnék! Kétlem, hogy tudnék keresni egy varázslót, akinek elmondhatnám téged kereslek, főleg hogy azzal még bajba is sodornálak a pálcák miatt és hogy meséltél a világodról. De én is így érzem ez az egész olyan mesébe illő és jó lenne találkozni, de amíg nem tudjuk biztosra, hogy nem lesz bajod, addig nem szabad.
Óvatos leszek, megígérem, egyébként sem merek túlságosan közel menni, bár azt hiszem kicsit talán túlzásba vittem, de nem az én hibám. A listádon volt, akit nem találtam meg, nem volt benne a telefonkönyvben, de az utolsó áldozatok egyikét sikerült és úgy tűnik nagyon kedves lány. Annabelle a neve és neki is van egy kis boltja, szintén cukrász, cseréltük recepteket is. Tudom, hogy nem szabadott volna, teljesen véletlenül alakult így az egész és talán őt valahogy meg tudnánk menteni. Tény, hogy a nevem gyakori, de ha valamilyen rendőrségi ügy kapcsán került elő az azért érdekes, nem volt soha semmi gondja a családomnak a rendőrökkel, ez biztos.
A nyaram még elég zavaros, valószínűleg csak a nagyszüleimhez megyek vidékre és lesz Párizsban egy cukrászati kiállítás, még sose jutottam el rá, talán ebben az évben megteszem, mindig is szerettem volna, de még nem vagyok benne biztos, egy hétig tart, rengeteg program és előadás lesz, de ott Mogyoró nem találna meg. Te tervezel valamit mostanában? A karácsonyt a szüleiddel töltöd?

Szeretettel:
Mallory, 1994. 06. 01. London

Azért sokkal jobb kedvvel adom fel ezúttal a levelet, hogy nem kell a miatt izgulnom, nem esett-e valami baja, mert tudom, hogy most nem próbálkozott ezzel a kapuval. Még mindig félelmetes, hogy akár komolyan is megsérülhet, ha ennyire veszélyes ez az átjáró. Mogyoró különleges madár lehet, hogy képes volt átvészelni és azóta is bírja.

Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2016-10-08, 08:53

Mallory & Hayden

Miután helyreraktam néhány törött csontot, gyorsan leülök válaszolni, hogy szegény lány ne aggódja halálra magát. Egyébként ez még mindig olyan hihetetlen, hogy így levelezünk, mintha két utcával arébb lakna. Holott a múltban él, majdnem öt évnyi távolságra tőlem, már lehet, hogy az én jelenemben teljesen el is felejtett engem. Lehet hogy az ő szempontjából már mindez lezajlott, ahol én most vagyok, előfordulhat, hogy példának okáért sohasem találkoztunk. De most minden fájdalmam ellenére összekapom magamat, és nekiesek a levélnek, még ha a következő pár napra kissé szabadságoltatom is magamat.

Drága Mallory!

Azért valahol nagyon jó érzés, hogy így tudunk aggódni egymásért, ennyire fontosnak tartjuk a másikat. Tudod nekem még Winterrel sem adatott meg ilyesmi több év alatt, holott ő a párom volt. Ebből kezdem azt érezni, hogy az nem is volt igazi kapcsolat, szerelemnek hittem, de.. abból, ahogyan levelezünk, nem azt érzem, hogy kétségbeesetten kapaszkodom beléd, hanem megoszthatom veled a félelmeimet, vigyázhatunk egymásra, ez sokkal közelebb áll ahhoz az érzéshez, amit valóban erről a fogalomról gondolnék. Na de akkor a nagy hír! Sikerült követnem Mogyorót. Hát ha eddig furcsának tartottad a mágiát, akkor biztosan eltátanád a szádat, mert még én is nagyokat néztem. A madarunk valóban egy kapun repül át. Ilyen lilásan, kékesen izzó rés, éppenhogy be tudott csusszanni, nem is értem, hogy elsőre honnan tudta, hogy át kell mennie rajta. Valahogy tűzön vizen követte a címet, legyen akár az a múltban is. Amikor közelebb értem a kapuhoz, az tágult, viszont ahogyan a baglyot is megtépkedte párszor, nagyon ellenséges volt. Nagyon megdobált, több helyen meg is ütöttem magamat, de azért túlélhető volt, még jó, hogy felkészültem. Ha majd megpróbálok rajta át is menni, akkor majd még inkább a védelemre helyezem a hangsúlyt.
Te nem voltál ott az áldozatok listáján, de már tényleg nincsen ott a boltod, szóval remélem hogy veled nem történt semmi, azt én sem tudom, hogyan élném túl. Lehet, hogy téged nem nyilvánosan ölt meg, hanem szó szerint eltűntetett, amikor rájött, hogy követed. Próbálj meg kiemelten óvatos lenni. Ha anyukádnak nem volt hozzá köze.. Nem is tudom, akkor ez zsákutca, de még gondolkozom rajta. A Dawson név ismerős, de lehet, hogy csak mert gyakori név, mintha már hallottam volna valahol. Azért nem semmi, hogy neked már lassan nyár van, mész valahova esetleg kicsit kikapcsolódni? Remélem nem Peterrel! Csak viccelek, tudom, hogy nem jön be neked, én meg úgyse lehetek féltékeny, hiszen még csak nem is találkoztunk. Remélem, hogy mielőbb fogunk.

Szeretettel
Hayden, 1998. 09. 12. London

És már küldöm is a baglyot, ezúttal nem megyek utána, hanem a kandalló mellett iszogatom a forró csokimat, whiskey-vel felturbózva, mert nagyjából fáj mindenem, kell néhány nap, amíg ezt kiheverem. De így nem is tudom, hogy mi lesz, ha majd át akarok ténylegesen menni, úgy esek át Malloryhoz, hogy egész napra használhatatlan leszek. Hát annak nem sok értelme lenne, így életem legjobb varázsfelszerelését kéne összehoznom.

Mallory Dawson
Reveal your secrets

Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2016-10-05, 17:04

Egészen jól sikerült megszoknom ezt a varázspálca használat dolgot. Na persze biztosan egész más lenne az, ha mondjuk nekem kellene varázsolni, gondolom ilyesmire nem is igen lehetnék képes, hiszen nem születtem varázslónak, ahogyan ő, vagy... boszorkánynak? Ennyire azért nem értek ehhez. Ettől még persze érdekes ezeket az apróságokat használni. Jó elpakoltam azért őket, hogy még véletlenül se bukkanjon rá senki... na nem mintha sokan járnának hozzám egyébként. A nagyiék se jönnek, nem igazán vannak oda a városért újabban. Viszont legalább a pálcákkal le tudtam magamat foglalni annyira, hogy ne aggódjak annyira érte, ha tényleg megkísérli a kapun való átkelést.

Kedves Hayden!

Nem tehetek róla, de így is aggódom, hogy valami bajod lesz, főleg hogy ilyen lassan kapom meg a leveleket. Azért így nagyon nehéz, nem tudom, hogy mi lett, hiszen még nem tudod megírni, csak ha írtam és válaszolsz. Nagyon remélem, hogy válaszolsz! Én nem tudom követni Mogyorót, és nem tudnám megtalálni azt a kaput sem, de ha nem írsz... Megpróbálom nem túlaggódni, de nagyon nehéz.
Jól van, szóval a sorozatgyilkos. Próbálom megérteni, neked ez már a múlt, de mi van, ha... Én nem voltam az áldozatok listáján igaz? Azt ismered, és nem azért nem volt már ott a boltom, mert nem élek. Legalábbis elvileg, de azért óvatos leszek. Követtem az egyik lányt a listáról, de nem sokáig. Olyan rémes érzés volt, hogy tudom, hogy meg fog halni, de nem tehetek semmit, úgyhogy nem láttam senkit sem, aki rajtam kívül követni, de nem vagyok azért ebben túlságosan profi, lehet hogy nem voltam elég jó megfigyelő. Megpróbálom még párszor, hátha belejövök.
Anya, mint áldozat? Nem hiszem, autóbalesete volt, Elizabeth Dawson volt a neve, ő is egyszerű mugli, mint én, de azért utána nézhetsz. Azért nem hiszem, hogy megölték volna, miért tette volna bárki is? Tudom az ilyen őrültek észjárását nem lehet csak úgy megérteni, de akkor is. Beszélünk telefonon a nagyszüleimmel és persze néha, de messze élnek és nem szeretik a várost, nekem pedig nincs sok időm meglátogatni őket, inkább csak ünnepekkor, vagy nyáron. Barátaim azért vannak, bár nem sok, inkább csak azok, akiket meg tudtam tartani az iskola után. Eléggé szétszéledt mindenki, de azért ne aggódj, nem vagyok teljesen egyedül.
Érdekes lehet, hogy telefonálsz varázslóként, bár én is érdekes lehetek, hogy már két varázspálcám is van. Azonnal írj, amint sikerült valamire jutnod, féltelek!

Szeretettel:
Mallory, 1994. 05. 14. London

Így, hogy tudom, hogy most nézte meg a kaput, csak még inkább aggódom, hiszen biztosan nem jött át rajta, mivel nem érkezett meg Mogyoróval, akkor viszont fog tudni válaszolni igaz? Csak nem lett semmi baja, akkor fogalmam sincs, hogy mit tennék, főleg akkor, ha nem érkezne tőle levél, ahogyan szokott. Így is nehéz, hogy vagy két hétig kétségek között kell vergődnöm. Nem csoda, hogy aggodalmakkal telve engedem útjára Mogyorót.

Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2016-10-01, 08:58

Mallory & Hayden

Még tiszta szerencse, hogy én vagyok ilyen kétkedős típus, mert én egy-két nap alatt visszakapom tőle a választ, míg neki azért majdnem két hetet kell várnia arra, hogy most eldöntsem, hogy mit is akarok. Természetesen őt, és ezt az egészet, csak közel sem vagyok olyan bátor a szív ügyeit illetően, mint ő. Nekem egy pocsék kapcsolatom volt hosszú éveken át, bár azt viszont nem tudom hogy mi a helyzet. Tudom, hogy azt mondta, hogy őt különcnek tartják, na de mennyire? Egyáltalán mennyire illendő faggatózni? De hát mégiscsak kiváncsi vagyok.

Drága Mallory!

Jól van, akkor most felkészülök, és elsőre csak megnézem, hogy mi is ez a kapu, lehet, hogy át sem férek rajta. Próbálj meg ne izgulni, ha egy bagoly túléli, akkor biztosan én is. Azért alaposan magamra húzok sok védővarázslatot, mágikus tárgyat, hogy csökkentsem a rossz dolgok esélyét. Mindenképpen kérlek, hogy ne félts, hidd el, aurorként sok rázós dolgot megéltem már, ha nem is vagyok túl eszes, az ösztöneim nagyon jók, ezért is élek még. Valahogy mindig sikerül rájönnöm a helyzet közben, mit is kell csinálnom. Na de visszatérve a sorozatgyilkosra. Igen, csak azt értsd meg, hogy számomra ez már lezajlott, és ha változtatsz valamin, lehet, hogy sosem kezdek el veled levelezni, és akkor ezt az egészet elfelejtjük. Úgyhogy csak akkor lépj közbe, ha már nagyon muszáj. Igen, nemeslelkűek lehetünk, hogy másokért kockáztatunk, de vajon fontosabb az, hogy elfelejtsük egymást? Próbáld meg követni az első áldozatot, de csak megfigyelni, hogy kik követhetik még rajtad kívül. És ha nem tudnád végignézni, ahogyan meghal, akkor arról már maradj le.
A szüleim felkutatását az időkapu utánra hagyom, egyszerre egy fontos dolog legyen, szeretnélek először téged látni, hiszen egymáshoz már kötődünk, őket még nem is láttam. Balesetben? Nem lehet.. hogy ő is valahogyan az áldozatok között szerepel? Mi volt a neve? Bár ha balesetnek volt álcázva, akkor úgysem tudok róla semmit. A nagyidékkal azért néha találkozol? Barátok? Jaj, sajnálom, hogy furcsa volt a pálca elsőre, de majd megszokod. Igen, a varázslat nálunk sok mindent megold, többet lehetünk a családunkkal, de a többségnek nincsenek elektromos felszerelései, tehát nincsen telefon, tévé, így mindenki sokat van a családjával. Én persze nem, próbálok edzeni, sportolni. Van ugyan egy telefonom, de nem az az okos változat, arra még nem jöttem rá, hogy azt hogyan lehet mágiával megbűvölni, egy régi tipusú. Na drukkolj a kapuhoz!

Szeretettel:
Hayden, 1998. 09. 11. London

És ahogyan ígértem, most úgy csinálom, hogy amikor Mogyorót küldeném, előtte magamra húzom az amulettjeimet, védővarázslataimat, aztán seprűre pattanok, és elküldöm a madarat. Az első pár mérföld átlagosan telik el, aztán...!
A madár sikeresen átjut, tehát megkapja a levelemet, de hogy velem mi történt, az még a jövő zenéje.

Mallory Dawson
Reveal your secrets

Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2016-09-30, 15:55

Remélhetőleg tényleg nem gondolja meg magát holnapra és fogja ne adj isten mégis csak megváltoztatni a véleményét, hogy aztán a következő levélben megint kicsit rám ijesszen. Nem azt mondom, hogy mindig legyen tökéletes minden, de azért mégis csak benne van az emberben a félsz, hogy megszűnik ez az egész és akkor azt sem tudhatom, hogy ő fejezte be, vagy Mogyoróval történt valami. Az biztos, hogy egy ilyen esemény nagyban visszavetné az életkedvemet és időbe telne mire újra magamra tudnék találni, ami persze az üzletnek se tenne túlságosan jót, pedig épp hogy sikerült talpra állnom.

Kedves Hayden!

Jól van, ez azért megnyugtatóan hangzik. Nem tudom mi lenne, ha valami bajod esne, már csak azért is, mert én még csak varázsolni sem tudok, tehát... nem tudom hogyan segíthetnék neked, ha tényleg megsérülnél a nagy felfedezés közben. Azért tudasd velem mikor próbálod meg, hogy tudjam mikor kell aggódnom, vagy mondjam úgy, hogy drukkolnom érted?
Ha figyelmeztetném őket akkor nem más halna meg helyettük? Lehet, hogy ha egy változás van, akkor a többi áldozat is változik és akkor csak új listát kell küldened, nem tudom... De az jó lehet, ha követem őket, de végignézni, hogy valaki meghal, ha ne adj isten látom. Óvatos leszek ígérem, de megpróbálom. Hidd el én sem akarok meghalni, mielőtt még találkozhatnánk, de valamit mégis csak tennünk kell, hogy más ne haljon meg. Hiába mondod, hogy ez számodra a múlt, nekem még a jövő... nem olyan egyszerű ezt azért így kezelni, mert azok a lányok meg fognak halni..., vagy más helyettük. Rémes ez az egész!
Hát akkor próbáld meg és ne add fel! Csak sikerül megtalálnod őket, talán eddig nem akartad eléggé, vagy már fejlődtél és van más ötleted, ahogyan megpróbálhatod. Anya... nem él már, lassan fél éve meghalt. Balesetben, elég hirtelen történt, azért is volt olyan nehéz átvenni tőle az üzletet, mert ő vezette, én csak sütöttem régebben és nagyon hirtelen szakadt a nyakamba az egész. Nekem sincs senkim, csak a nagyiék, de ők messze élnek, úgyhogy megértelek.
A pálca pedig... hát nem mondom, hogy először nem ijedtem meg tőle, amikor elkezdett mindenféléket művelni, elég meglepő volt, hogy mit ne mondjak, de az biztos, hogy hasznos. Nálatok azért könnyebb lehet az élet, legalábbis ilyen tekintetben, a mágia sok mindent megold igaz?

Szeretettel:
Mallory, 1994. 05. 03. London

Ezúttal nem tudok neki küldeni is valamit, mert a varázspálca kissé megkavarta a dolgokat körülöttem. Azért ezt még gyakorolnom kell és azt hiszem nem fogok egy hamar átszokni arra, hogy varázslattal oldjam meg a dolgokat. Elég fura, ha csak úgy magától mozog minden a mosogatóban, meg a többi, amire ezzel a pálcával képes lettem... szóval ezt még mindenképpen szokni kell.

Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2016-09-28, 13:57

Mallory & Hayden

Reméltem, hogy amikor visszajön a levél, akkor nem valami komoly szemrehányást kapok a rózsás lenyomatok miatt. Már úgy fest sejti, hogy egy butácska melák vagyok, akinek csak a sport megy, meg az átkok szórása, de amúgy egyszerű lélekként nem szoktam semmit túlspilázni. Ezért aztán bőven meggyőzhető voltam arról is, hogy folytassuk. Nem szoktam gyötrődni, mindig bizakodom, hogy lesz még jobb életem is, mint a jelenlegi. Titkon talán Terri mellett is hittem, hogy vagy ő megjavul, vagy rámtalál valami új szerelem. És sikerült is, hiszen azt hiszem kezdek beleszeretni Malloryba, bármennyire is furcsa, hiszen még nem találkoztunk személyesen.

Drága Mallory!

Jól van, többet nem kételkedek a bizalmadban, és a a szeretetedben sem. A mágikus kaput először tanulmányozni fogom, felvértezem magamat amulettekkel, talizmánokkal, átdobálok rajta mindenfélét, bele fog telni egy időbe, amíg át merek rajta én is repülni, de kitartás, pár levélen belül meg fogom kísérelni. Ezúttal még nem követem Mogyorót, de utána majd mindenképpen megnézem magamnak, milyen utat is tesz meg, végtére is nagyon kiváncsi vagyok már, na és rád is persze, de nem vállalok be a szükségesnél komolyabb kockázatot, legrosszabb esetben várunk.
Nem is tudom, tehetsz, talán figyelmeztetheted őket, vagy.. küldhetek most dátumokat, helyszíneket is, hátha követhetnéd az áldozatokat, de jó lenne, ha elsőre nem avatkoznál bele. Szőke gyönyörű lány vagy, biztosan szemet szúrsz a gyilkosnak, legalább vegyél parókát, napszemüveget, sapkát. Inkább haljon még meg egy-két illető, de nem hagyhatom, hogy neked bajod essen. Gondolj bele, ők már halottak, számomra ez a múlt, az idő sodrását nem tudjuk megállítani, csak arra lehet mindez jó, hogy a jelenben elkapjuk. A negatív következmények.. még ha jó ügy érdekében is tesszük, beláthatatlanok. A szüleimet illetően nem is tudom, jó lenne megpróbálni, mert annyira egyedül vagyok, a nevelőim Amerikában vannak, és csak néha utazok haza, és pocsék ez így, te töltöd ki a mindennapjaimat. Édesanyád azért még él? Róla mit lehet tudni? A bonbon valami fantasztikus lett, komoly edzésekkel kell ledolgoznom. Most hadd küldjek én is valamit, amivel megkönnyítem neked a takarítást.

Szeretettel:
Hayden, 1998. 09. 10. London

A szívecskéket nézegetem a levelén, de egyáltalán nem gondolom magunkat gyerekesnek, inkább valahogy romantikus ez az egész. Az én ajándékom ezúttal egy varázspálca, amivel megbűvölheti a lakását, a mosogatóban maguktól kezd el sikálni a szivacs, és lebegteti a tányérokat a helyére, a seprű felseper, a rongy portöröl, és még a fakanál is magától kevergeti az ételt. Olyan sok a munkája szegény lánynak, legalább egy kicsit pihenjen. És még egy képet is kap, ezúttal mozgót. Én vagyok rajta, amint egy focilabdával dekázok. Kicsit magamutogató, de most ez jutott eszembe.

Mallory Dawson
Reveal your secrets

Mugli

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2016-09-26, 12:13

Furcsa ez, számomra még mindig nehéz felfogni és feldolgozni a tényt, hogy mennyire másképp telik az idő nála, mint nálam. Neki csak 1-2 nap, ami nekem majd két hét minden alkalommal, de ez jó is, hiszen így tényleg van esély rá, hogy találkozzunk majd egymással, bár hogy az lehetséges-e hogy eljöjjön ide, azt nem tudom, tényleg nem akarom, hogy e miatt ne adj isten baja essen, főleg hogy arról még csak nem is nagyon tudnék, hiszen ha egyszerűen nem jön levél, akkor nem fogom tudni sem, hogy mi történt vele, hiszen hogyan járhatnék utána mi lesz a jövőben?

Kedves Hayden!

Én biztosan nem, mert a leveleid mindig erőt adnak és segítenek a mindennapokban, szóval ne ijesztgess. Tudom, hogy nehéz ez, mármint... nem tudjuk találkozunk-e egyáltalán, vagy hogy ha igen akkor mikor, de én türelmes tudok lenni, hiába nehéz, de ha muszáj... És tényleg csak akkor próbáld meg ezt a valamiképp ide utat, ha ez nem lesz sem a jövőre rossz hatással, se neked nem esik bajod rendben van? Tudod el nem költözhetett az idős hölgy, mert én régebben élek, esetleg talán én költözöm el innen, hiszen azt mondtad már a cukrászat sincs itt, mármint a te idődben és a néni költözött helyettem ide, tehát most még nem itt él. Ez zavaros így igaz?
Oh, de most tudom kik fognak meghalni és nem tehetek semmit? Tudom a jövő, de ez így elég rémes. Megnéztem a listát részletesen és... az egyik lányt ismerem. Nem jól, csak távolról, egy iskolába jártunk még régen, csak a neve ismerős, régen nem találkoztam vele, de ha tényleg meghal... Azt mondod még csak nem is figyelmeztethetem, hogy megmentsem? És ha segítek elkapni azt a gyilkost? Akkor más nem halna meg. Azzal túlságosan nagy hatással lennénk a jövőre? De, ha rossz dolgot akadályozunk meg az csak jó lehet nem, annak nem lehet valami negatív következménye, ha jót teszünk, vagy... igen?
Azért ne add fel a reményt, nem tudod, hogy miért ne leled őket és ha elrejtőztek talán okuk volt rá és téged akartak védeni, különben nem lennének ennyire eltűnve. Biztosan van erre valami magyarázat. Az én apám, róla nem sokat tudok, anya nem igazán mesélt róla. Azt hiszem fájó pont volt ez neki és egy idő után én magam sem erőltettem, pont e miatt. Rossz ember lehetett, aki elhagyott minket, ezért nem is kerestem sosem, azt sem tudom mi a neve. A rózsaszirmok viszont nagyon édesek, cserébe te is kapsz valamit és ne aggódj engem cseppet sem zavar az ilyesmi, sőt tényleg nagyon édes vagy.

Szeretettel:
Mallory, 1994. 04. 18. London

Még egy kis szívecskét is rajzolok a levél végére. Igen, azt hiszem ez tényleg több, mint puszta levélben való barátkozás és ha már ilyen romantikus hangulatában van hát kap cserébe vissza pár szív alakú bonbont is, amit könnyebben be tud osztani. Többféle is van, hiszen furcsa módon még azt sem tudom milyen ízek a kedvencei. Na ez lesz a következő, amit megkérdezek majd, de e miatt már nem bontom újra ki a levelet, főleg mert mint kiderült Mogyoró lábra ráerősíteni nem is olyan egyszerű bonbonostul, főleg ha neki is tetszik valami, akkor piszkálja, ezért is etetem meg mindig jól, amikor itt van.

Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké

Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
4 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

+