Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

1999-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy a '98-99-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Seprűtároló
  Today at 00:21
Cyra Frostmere

ϟ Neira & Castiel
  Yesterday at 23:50
Castiel Horan

ϟ Londoni küldetés
  Yesterday at 22:39
Padma Patil

ϟ Graves & Cody
  Yesterday at 18:50
Graves Matlock
A hónap posztolói
Cody Armstrong

Nox Djarum

Graves Matlock

Georgiana Findley

Luna Lovegood

Dane Seoras

Megan Smith

Kalandmester

Draco Malfoy

Lacey Stewart

Statisztika

Összesen 542 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Hector Arbogast

Jelenleg összesen 31995 hozzászólás olvasható. in 3019 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 96

TémanyitásTárgy: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2016-07-20, 18:24

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

SzerzőÜzenet
Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2016-07-20, 18:25

Mallory & Hayden

people change and forget to tell each other

Nem túl egyszerű dolog, hogy nekikezdjek. A roxmorti kávéházak egyikének teraszán ülök, és nagy sóhajtozva veszem magam elé a pergament. Itt most nem szenvedek a pennával, és a tintával, egyszerű golyóstollat használok, úgy gondolom, hogy így is ki tudja majd venni az idős hölgy. A gyászjelentést úgy tudom, hogy már megkapta, nem is én akarom értesíteni, nem is erről van szó. Inkább amolyan részvétnyilvánítás a részemről, hiszen elég sokat voltam Xander „szolgálatában”. Az öreg hitt bennem, nagyon is, még ha az elején ezt egyáltalán nem mutatta. Nem akarom sokáig húzni, úgyhogy bele is kezdek.

Kedves Ms. Dawson,

Először is elnézést a megszólításért, nem tudom, hogy mi volt a férjezett neve, bocsásson meg, hogy végül így szólítom. Szeretnék bemutatkozni, Hayden Harper vagyok, a fia egyik, sőt, talán mostanság az egyetlen tanítványa, hiszen amikor engem elkezdett mentorálni, már egy jó ideje visszavonult az auror szakmától, noha a legtehetségesebbeket nevelte annak idején ki. Végül belefáradt, én mégis rá tudtam venni, hogy foglalkozzon velem. Szép éveket tötöttünk együtt, és hadd fejezzem ki mély fájdalmamat, hogy el kellett vesztenie ezt a remek embert. Bevallom mindig felnéztem rá, sosem tudtam megérteni a gondolkozásmódját, ő volt az ész, én meg az erő, noha az én részem már önmagában semmit sem ér. Rettentően el vagyok veszve, már nincsen, aki utat mutasson, ám úgy érzem, mindez nem számít, hiszen Önnek a gyermeke hiányzik, ezért ne is figyeljen a buta siránkozásomra. Csak annyit mondanék, hogy a legnagyobb tisztelettel adózom Xander emléke előtt, és legjobb emlékeim közt őrzöm magam a közösen eltöltött időt.

Minden jót kívánva:

Hayden Harper, London, 1998.07.20

Még kicsit átfutom a szöveget, nagyon kusza lett, a néni biztosan nem fog belőle túl sokat érteni, csak azt, hogy egy tökkelütött hülye vagyok, aki még fogalmazni sem tud. Ezek után tényleg kész csoda, hogy a fia vállalta a tanításomat, biztosan látta benne a bárgyú, de szerethető nagy mackót, és amolyan paródiaként még utolsó tanítványként elvállalt, hátha nevethet egy jót. Mint ahogyan sokszor meg is tette. Mindegy, én jól éreztem magamat, ő tett azzá, aki vagyok. Magamhoz intem az asztal szélén ácsorgó baglyot, aki nem is az enyém, csak nagy távolságú futár, ezért béreltem. Neki nem kell fizetnem, mert az Üklopsznál már megtettem. Felerősítem a lábára a levelet, amin már a címzés is megvan, aztán elküldöm a madarat. Borongós gondolatokkal indulok vissza az iskolába.

i want to love you|| [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2016-07-20, 18:24