Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Alkímia labor
  Yesterday at 22:31
Viviana Rennes

ϟ Hajnali jelenés
  Yesterday at 15:05
Tim Roberts

ϟ Eileen & Gillian
  Yesterday at 13:18
Gillian Ollivander

ϟ Karakterfejlődés
  Yesterday at 10:04
Seraphin McCaine
A hónap posztolói
Cody Armstrong

Madeleine Eastwick

Perselus Piton

Jacob Troops

Gina Accipiter

Tim Roberts

Ivarn-vo Inor

Nox Djarum

Viviana Rennes

Rose-Neira Brooks

Statisztika

Összesen 581 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Celine Magorie

Jelenleg összesen 38326 hozzászólás olvasható. in 3453 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Mallory Dawson
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 25
ϟ Hozzászólások száma : 80

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2018-07-31, 09:49

Hayden & Mallory
A találkozások általában olyankor történnek, amikor valamilyen határhoz érünk: a lelkünknek meg kell halnia, hogy újjászülessen.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Tényleg meglepő a világ, már csak a komor és sötét mivolta is, de amikor meglátom az épp eltűnő párost... Úgy fest, hogy itt minden nyitott és sokkal lazább, mint amilyen világban én éltem, csak az a kérdés, hogy ez mennyire jó, hiszen ha mindenki tud a varázsvilágról... Én is megijedtem először tőle, de mivel a levelezés túlvégén ott volt Hayden, úgy más volt a helyzet, de annak, aki csak a veszélyeit és az ijesztőségét látja biztos, hogy nem ilyen egyszerű. Óvatosan indulok hát el, próbálok nem feltűnést kelteni, ami úgy fest itt igen nehéz lesz, de meg kellene találnom valahogy az itteni Haydent, bár egyelőre még sejtelmem sincs hogyan. Ha itt is auror, akkor biztosan bűnt üldöz, na de ez még semmivel sem visz közelebb hozzá. És ekkor kerül elém a két alak, ha már annyira bűnüldözésre vágytam. Automatikusan lépek hátrébb, hiszen nem szoktam én még meg, hogy pálca is van nálam.
- Kérem... nincs nálam semmi, ami értékes lenne, csak... keresek valakit.. - próbálok hátrálni egészen addig, amíg a hátam nem találkozik a sikátor falával és nem tűnik el mögülem a tér, ahová tovább lehetne hátrálni. Hayen vajon komolyan gondolta ezt? Nincs itt velem... mi van, ha képtelen vagyok megvédeni magamat, vagy megoldani ezt és soha többé nem látjuk egymást? Velem kellett volna jönnie! Újra a késre siklik a tekintetem, a gyomrom már megint kavarog, de nem lenne hasznos pont most kiadni a taccsot. Végül a kezem csak úgy magától csúszik a pálcára, amit Haydentől kaptam, és az övembe tűztem és mire észbe kapok már a két alakra szegezem kissé reszkető kézzel, de még mindig fogalmam sincs, hogy mihez is kellene kezdenem vele.
- Én nem... nem akarok bajt, csak hagyjatok békén! - reszket a hangom, és hát így jó eséllyel nem annyira meggyőző a dolog és ha ezek ketten nagyon éhesek, vagy szükségük van mindenre, amit csak meg tudnak szerezni ez még nem feltétlenül ijeszti el őket, de Hayden azt mondta a pálca majd tudja mit kell tenni. Ezt még mindig nehéz elképzelnem, de... nem igen tehetek mást, mint hogy bízom benne, hogy nem lesz baj és valahogy megúszom ezt.

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Kalandmester
Reveal your secrets

Mesélő

ϟ Hozzászólások száma : 392

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2018-07-28, 07:20

Mallory a sötétség ellen

Mallory tényleg azt érzékelheti, hogy a világ ténylegesen sokkal sötétebb, mint az, amiben járt. Hogy ennek mi lehet az oka, azt nem tudni, de a neonreklámos boszorkány csak egy a sokból, itt egyértelműen publikus, hogy varázslók járnak köztük. Olykor bizony láthat erre utaló jelet, hiszen a semmiből mellette füstszerűen feltűnik egy pár, aztán sietnek is tovább, mintha nem kéne titkolniuk, hogy kik is ők valójában. Mallorynak ebben a furcsa, tőle teljesen idegen világban kell feltalálnia magát, és csak abban reménykedhet, hogy a pálca, na és persze a kislány egykori tanácsai mindenben segítik őt. Azonban nem úgy tűnik, mintha máris szerencséje lenne, mert a sikátor szélén, ahova terminator szerűen érkezett, három alak tűnik fel, valamiféle punk kulturát képviselnek. Mallory pálcát nem lát náluk, de kés villan a kezükben, legalábbis az egyiküknél.
- Helló szöszi.. milyen egészségesnek látszol.. Add csak ide, ami van nálad, és még többet is..! – Röhögnek össze, arra utalva, hogy a lány tényleg sokkal ápoltabb, így feltűnőbb is, mint bárki más, ez pedig arra utal, hogy valami titka van. Erre figyelt fel az utcai banda, akik beszorítják a sikátorba, és el akarják venni mindenét. Talán még az életét is..

Mallory Dawson
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2018-07-08, 09:28

Hayden & Mallory
A találkozások általában olyankor történnek, amikor valamilyen határhoz érünk: a lelkünknek meg kell halnia, hogy újjászülessen.

Nincs mit tenni, nem félhetek egész életemben mindentől, ezt most el kell fogadnom és lehetőleg gyorsan kell tennem, hiszen nem vár rám semmi, amíg összeszedem magamat. Talajt érek végül, egészen zökkenőmentesen és hiába nézek hátra, vagy fel Hayden tényleg sehol sincs. Teljesen egyedül vagyok egy komor és sötét világban és az a reklám a ház oldalán... nem túl bizalomgerjesztő annak fényében, amit érzékelek. Automatikusan nyúlok a pálcáért, amit Haydentől kaptam. Ott van, ahová tettem, bár hogy mennyire fogom tudni használni abban még mindig nem vagyok biztos. De egyelőre nincs mit tenni, feltápászkodom, pillanatok alatt sikerül bőrig ázni és megpróbálok valami életjelet kiszúrni itt a romok között, vagy legalábbis fedett helyet találni, habár lassan már édes mindegy lesz, egy szintné jobban úgy sem ázhatok meg nem igaz?
- Jól van... nincs semmi baj... megoldod... - motyogom magamnak. Nem, azt még nem tudom, hogy terhes vagyok, csak a rosszulléteket, amiket eddig arra fogtam, hogy kiborultam Hayden elvesztése miatt, de most egyértelműen valami nincs renden, hiszen a hasam is kellemetlenkedik és éppenséggel nincs ideje annak, hogy a szokásos havi görcsölésről legyen szó. Egyelőre próbálok nem foglalkozni a dologgal. Bőven elég egy problémát kezelni és megoldani, azt hogy idegen helyen vagyok és nem tudom mit tegyek, nem tudok még a rosszullétekkel is foglalkozni.

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Kalandmester
Reveal your secrets

Mesélő

ϟ Hozzászólások száma : 392

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2018-07-03, 06:58

Mallory a sötétség ellen

Mallory végül elbúcsúzik Haydentől, aki megpróbálja közelebb navigálni a seprűt a tátongó tér- és síkkapuhoz, amely lilás-narancs örvényként hivatóan kavarog az egyébként pocsék időben. A lánynak nem kell attól félnie, hogy véletlenül leesik, vagy melléugrik, mert amint elrugaszkodik, az örvény egyszerűen körbeöleli, magába szívja, Hirtelen a földre esve találja magát, nem kevésbé rossz időjárás közepette. Londonban van, ez biztos, de a helyszín sokkal komorabb, lepusztultabb. Az épületek jó része romos állapotban van, az ég szinte teljesen fekete, és esik az eső. Na de nem úgy, mint az ő világában, mert itt hatalmas cseppekben zuhog, szinte áthatolhatatlan függönyt képezve a városban. Ráadásul az eső szaga is fojtogató, kénes. A kevés pislákoló fény egyike egy toronyház oldalán látható, ahol egy mozgóképes neonreklám egy gyönyörű nőt mintáz, akinek pálca van a kezében. Vélhetően az itteni világ már leleplezte a varázslók titkát.. Mallorynak meg kéne találnia az itteni Haydent, de a saját szerelme azt tanácsolta, hogy valahogy álcázza magát. El kell tehát indulni az ismeretlenbe, hogy egyszer végre megállja a helyét, és érvényt szerezzen a kapcsolatuknak. Persze a pocakja kissé görcsöl, hiszen immár tudja, hogy várandós, és hát az első hetek rosszullétei eléggé legyengítik.

Mallory Dawson
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2018-06-23, 16:50

Hayden & Mallory

Egyre jobban meglep. Nem mondhatom persze, hogy nem tudtam, hogy ilyesmi is létezik, mert hát a varázsvilágról eleve szinte semmit nem tudtam eddig sem csak azt a keveset, amit Hayden mesélt el, vagy mutatott meg. Épp ezért is annyira megdöbbentő, hogy én magam is boszorkány vagyok és épp e miatt nem tudtam egyelőre még kezelni a dolgot és nem tudom, hogyan fogok tudni majd beilleszkedni egy olyan világba, amelyhez egyáltalán nem értek.
- És minden mást... honnan fogok érteni? Furcsa lesz másoknak, ha mindenre csak rácsodálkozom és értetlenkedem nem? - a korom miatt persze, hiszen nekem már mindenről tudnom kellene, nekem már ismernem kéne ezeket és olyan nehéz elképzelni, hogy egy varázspálca csak úgy mindent a fejembe küldhet és egyből vagy kis gyakorlással menni fognak olyan varázslatokat, amiket mások évekig tanultak. De ha még így is működik, akkor sem fogok mást ismerni. Idegen terep ez nekem és fogalmam sincs mennyire lesz ijesztő. Persze a közös jövőnk miatt nem kérdés, hogy megteszem, amit lehet, de... attól még félelmetes.
- Kár lenne tagadnom, hogy így még ijesztőbb az egész... hogy egyedül kell csinálnom. - vallom be végül. Nem vagyok én nyomozó, auror, mint ő, csak egy cukrász. Szeretek sütögetni, szeretem az édességet és a jó zenét, de nagyjából ennyi. Nem értek a nyomozáshoz és ahhoz sem, hogyan kell kideríteni mindenféle titkokat és mindezt még úgy is, hogy közben van egy varázspálcám, amit jó eséllyel elő se merek majd venni, nem hogy használni. Közben persze mindettől függetlenül öltözködni kezdek, hiszen tudom én nincs mit tenni utána kell járni ennek az egésznek és én nem fogok visszakozni, hiszen legalább él és van rá esély, hogy valamikor mégis együtt lehetünk, bármennyire is nagy kihívásnak tűnik mindezt megoldani valahogy. Azért az rendesen aggaszt, hogy megint előkerül a seprű, az meg főleg, hogy odakint elég csúnya ítéletidő tombol.
- Jól van és ő vajon mennyit fog tudni erről az egészről? - azt hiszem költői kérdés, mert jó eséllyel erről az itteni Hayden se sokat tudhat. - Biztos nincs más út? - hát igen kissé reszketek már a földön is, amikor kiérünk a viharba és fel kellene ülnöm a seprűre, de tudom nincs mit tenni és az időt se nagyon húzhatjuk sokáig, de amikor ezek után odafent kitalálja, hogy bele kell ugranom az örvénybe csak így magasan a föld felett és reménykednem benne, hogy túl élem és odaát majd nem placcsanok valahol...
- Biztos nincs más út? - most már határozottan remegő hangon ismételem meg a kérdést, pedig én magam is tudom, hogy jó eséllyel nincs, de attól még ugyanolyan félelmetes ez az egész és nekem gőzöm sincs, hogy mi vár rám, de hogy rettegek, annyi holt biztos. Nincs mit tenni, oldalt fordulok a seprűn és próbálok nem lenézni, miközben ő jó eséllyel elég közel és kissé a lyuk fölé irányítja a seprűt a viharban. - Szeretlek... - bököm még ki, az arcára nyomva egy csókot, ha a száját nem érem el, aztán ugrom. Persze bármennyire is próbálok erősnek tűnni, sikítás nélkül nem igen megy, de legalább a vihar elnyomja a hangomat.

Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 112

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2018-06-13, 20:27

Mallory & Hayden

people change and forget to tell each other

- Egy átlagos varázspálca erre nem lenne képes, de mint tudod, elég sok pénzem van. Ez egy csakis neked készült egyedi pálca, ami segít behozni a lemaradást, kiaknázza a varázserőd, útközben tanít meg amire csak kell. – Mallory valóban nem járt a Roxfortba, de ez a helyzet, ahol a pénz megoldást jelenthet a kiesett évekre. A szöszim boszorkány, de eddig el volt nyomva az ereje, mintha holmi obskurus lenne. Remélhetőleg nem valami sötét hatalom éledt fel a visszatartott mágiából, aki gyilkol, az elég durva lenne. Én auror vagyok, nem feltétlenül értek az ilyen mítikus lényekhez, az emberi gyilkosokat, halálfalókat vagyok hivatott elkapni.
- Nem, neki írok egy levelet, hogy tanuljon keményen, és várja a visszatértedet, de most nem keverhetem bele önmagamat. Ahogy te is mondod, ez a Hayden még nagyon fiatal, naív, és érzelmileg nem stabil. Mindenki csúfolja, nem biztos, hogy képes lenne úgy igazán segíteni. Elég, ha tudja, hogy egyszer majd lesz egy lány, aki csakis őt szereti. – Érdekes, hogy magamról beszélek egyes szám harmadik személyben, de kénytelen vagyok, hiszen a másik Hayden a hálókörlet bezárt ajtaja előtt hever. Nem lesz semmi baja, de szegény Mallorynak már ez is biztosan sok, hogy nem csak, hogy időugrásokra kénytelen a szerelméért, különféle változataimban találkozhat velem, de most már az is kiderült, hogy boszorkány. Remélem egyszer mindent meg tud majd emészteni. Miközben sürgetem, hogy öltözzünk, kint feltámad a vihar. Hát nem a legjobb ómen a kezdésre, de muszáj elindulnunk, mielőtt a fiatal felébred, meg különben is, ha a gyilkos is utazik az időben, akkor bármikor rajtaveszthetünk. Ha már rajtunk van minden ruha, akkor a semmiből előtűnik a kezemben egy seprű, amelyről ha jól emlékszem, pocsék tapasztalai vannak.
- Nem tudom, de azt mindenképpen javaslom, hogy amint átérsz, álcázd magad. Varázslattal rejtsd el a hajad szinét, szalmakalap, napszemüveg, a fantáziádra bízom. Most már boszorkány vagy, keresd meg az ottani Haydent és nézd meg, hogy ő mire jutott a gyilkos megállításával. Hátha többre, mint mi. – Kiérünk az udvarra, akkor már dörög az ég, és gyűlnek a sötét felhők. Felszállok a seprűre, magam mögé húzom a lányt, és ki is lövünk a levegőbe, megkeresvén a lila időkaput, amely ez esetben térkapu is egyben. Előhúzok a zsebemből egy iránytűt, az óramutató járásával ellentétes irányba csavarok egyet, aztán beledobom a lila örvénybe, amely láss csodás, most pirosra vált. – Ugornod kell, megpróbálok közelebb menni hozzá..

i want to love you|| [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.]

Mallory Dawson
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2018-06-02, 20:33

Hayden & Mallory

Elég hirtelen ér az új inforimáció. Nem könnyű ennyi év után elfogadni, hogy nem is az vagyok, mint akinek hittem magamat és még csak nem is tudok megkérdezni senkit sem, hogy miért nem mondták el, hiszen a szüleim már meghaltak és anya nem mesélt nekem erről sosem. Ki tudja talán akart egyszer, talán csak várt, hogy elég érett legyek hozzá, vagy nem tudta hogyan kezdjen bele, magam sem tudom, de végül nem került rá sor.
- De ti itt... évekig tanultok, hogyan nem késtem le semmiről? - azért ezt nehéz elhinni, hiszen akkor miért lenne ez az iskola? Az én erőmről még csak nem is tudtam, most meg azt mondja, hogy van és csak úgy használni fogom tudni majd, mintha eddig is lett volna? De még csak nem is tudok róla semmit, ahogyan a varázsvilágról is még mindig csak alig. Ezek nekem új dolgok, amikbe sokan beleszülettek, hát akkor mégis hogyan fogom tudni mindezt csak úgy magamtól elsajátítani.
- De hát azt sem tudom mire kellene gondolnom, hogy mik a lehetőségek és most... így fogsz itt hagyni? Majd ő segít, hogy jobban megértsem? - a fiatalkori énjére pillantok, aki még mindig a földön hever ájultan. Bele sem gondolok, hogy úgy döntött nem vele megyek majd erre az útra, hogy kiderítsem hogyan lehetünk együtt és hogy magamnak kell majd megvédeni magamat. Fogalmam sincs, hogy ezt mégis hogyan csinálom majd, hiszen olyan bizonytalan vagyok és mi van, ha nem sikerül? Még csak ott se lesz senki, hogy segítsen, netán kijavítson, ha valamit nagyon elszúrok. Ez így most még ijesztőbb, mint amikor azt hittem, hogy meghalt és attól fogott el a páni félelem, de ha most azt mondja egyedül kutassak és próbáljam kideríteni a válaszokat...
- Szerinted menni fog egyáltalán? Egyedül? És az ottani éned érteni fogja? A fiatalkori se értette. Ez... Hayden, én félek. - szorosabban bújok oda hozzá, pedig tudom, hogy már nincs sok hátra és mennünk kell hamarosan, de mégis olyan jó lenne még maradni és olyan jó lett volna a gondok nélkül egy kicsit elengedni magunkat. Helyette újabb gondok szakadtak a nyakamba, amiket egyelőre fogalmam sincs, hogy képes leszek-e egyáltalán kezelni.

Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2018-05-29, 07:16

Mallory & Hayden

Természetes, hogy rémisztő olyan szavakat hallania, hogy ki ő valójában, de muszáj elmondanom, tovább nem húzhatom, hiszen ki tudja, hogy mikor látjuk egymást legközelebb. Mogyoró önmagában nem tudja megvédeni, de még a fura kislány intelmei, akivel a vonaton találkozott. Állítólag ide elkísérte a gyerekkori mentorom is, de rám nem építhetünk, sosem akartam, hogy belekeveredjen ebbe az egészbe. Mint ahogyan most már azt sem, hogy egy kölyök Hayden bénázásai lassítsák be Mallory nyomozását. Emlékszem, hogy mennyire epekedtem utána, és bár már akkor is jó voltam bizonyos tárgyakból, kamaszként még nehéz volt felvállalni a felelősséget. Inkább majd kitalálok valamit, hogy a fiatalkori énem elfogadja, hogy itt most nem volt különösebb szerepe, de majd várhatja egyszer azt, hogy Mallory ismét visszatér.
- Nem tudom, hogy miért tették, talán csak egyszerűbb volt, hogy a saját mintájukra nevelnek. Ettől még nem késtél le nagyon semmiről. – Nyilván egyszerűbb dolgunk lenne, ha már eleve tudna varázsolni, de talán akkor nem is találkoztunk volna. Talán egy lett volna Winter csinos, de gonosz sleppjéből, és akkor nem is tetszene. Az aranyszinű szellőn elégedetten bólogatok, valami ilyesmit vártam.
- Dehogy baj, éppen az a fontos, hogy érezd a súlyát. Ezért is nem akartalak megijeszteni. A pálca egyedi, csak neked készült, egy hajszálad felhasználásával, amit a levélben hagytál véletlenül. Rád van hangolva, csak neked engedelmeskedik. A kezdeti időkben ha meg szeretnél valamit próbálni, csak gondolj a cselekedetre, és az elmédben meg fogod hallani a varázsszót. Nem kell kimondanod, anélkül is működni fog. Ám ha megpróbálod gyakorolni, idővel már átlagos pálcával is ki tudod mondani az adott varázslatot a bűvige felidézésvel.  – Kétlem, hogy bajt okoznak, a pálcának egyébként is van egy amolyan muglik körében légzsáknak mondott jellemzője, hogy a gazdájára akkor is különféle pajzsokat, párnázásokat szór, ha az éppen nem tudja, hogy mit csinál.
- Szerettem volna, hogy meg tudd védeni magadat akkor is, ha én nem vagyok melletted. A gyilkos talán nem is tudja, hogy mire vagy képes. – Simogatom meg az arcát, jó lenne még maradni, de a lényeget már tudja. Előhúzom a válltáskámból a kék port, ami átlátszó fiolában csücsül most. – Vissza kell mennünk a kapuhoz, ezt kell beleszórnod, és akkor a párhuzamos világba visz, ahol talán többet megtudhatsz arról, aki a nyomunkban van. Ott szintén keresd meg a Roxfortot, és az ottani énemet. Egyenlőre nincs jobb ötletem.  

i want to love you|| [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.]

Mallory Dawson
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2018-05-28, 15:36

Hayden & Mallory

Rossz belegondolni, hogy most sincs sok időnk. Jó lenne már végre, ha csak együtt lehetnénk, amikor akarunk és nem kellene hozzá megfelelő alkalmakra várni, vagy arra, hogy az idő úgy alakuljon, hogy végre ne kelljen elmennie, mint ahogyan még most is. Tudom, hogy nincs mit tenni, de rossz érzés, hogy nekem csak ez jut, a kutatás és a megoldások keresése, miközben nem rég még azt hittem, hogy halott. Remélem, hogy ez legalább nem ismétlődik meg és legalább azért nem kell aggódnom, hogy valami baja esik, mert nem tudom, hogy ezt kibírnám-e még egyszer. Majd meghasadt a szívem arra gondolva, hogy már soha többé az életben nem láthatom.
- Hogy ki vagyok? - értetlenkedve pillantok rá, hiszen ezt a részt tényleg nem igazán értem. Mégis ki lennék? És hát persze, hogy feszélyezett voltam, hiszen mégis csak furcsa még most is ez az egész. Ő velem találkozott minden alkalommal, én ellenben különböző énjeivel mondhatni, és hiába minden alkalommal ő volt az, de ez a fiatal kori énje nem emlékszik rám és nem tud rólunk semmit sem. Azért furcsa és nehéz megszokni, hogy az az arc pillant rám, akiért oda vagyok, ő viszont nem ismer egyáltalán, csak majd... fog. Viszont ettől még figyelek rá és kinyújtom a kezemet automatikusan a pálcáért, ami tényleg meglep, hogy nálam landol, az pedig főleg, amit Hayden mond róla. - Hogy mi? Nem... hiszem, ez annyira... - abszurd lenne, hogy én is boszorkány vagyok, csak nem tudtam róla. Vajon létezik olyasmi, amivel az embernek elkötik az erejét és így nem jön rá, hogy kicsoda? De miért tették volna ezt a szüleim? Anya nem rég halt csak meg és sose mondta nekem, még a halálos ágyán sem.
- De ez mit jelent pontosan? - most már felülök rendesen persze az ágyban. Nem zavar mellette az, hogy nincs rajtam semmi sem és azt mondta a fiatal énje se tér még magához egy ideig, mégis most magam elé húzom a takarót, mintha kellemetlenül érezném magamat, pedig ez csak az új információk miatt van, amikkel még nem tudok hirtelen mit kezdeni. Van abban ráció, amit mond. Tényleg nem tudtam volna ide jönni, ha nem tudok én is varázsolni, ha nem vagyok én magam is boszorkány? Bizonytalanul pillantok rá, hogy aztán végül csak határozottabban fogjam a kezembe a pálcát és suhintsak vele egyet, amire arany színű halvány fény suhan ki belőle és még a hajamat is meglebbenti a szellő, amit kavar a mágia. Alig jutok szóhoz és az első reakcióm, hogy hirtelen le is teszem a pálcát az ágyra magam elé.
- De... miért nem mondtad? Ez most.. nem is tudom... baj, ha ijesztő? Azt se tudom mit kell vele csinálnom, mi van, ha bajt okozok? - igen, most kissé ijedt vagyok, főleg hogy Haydennek el kell mennie és most itt hagyta nekem ezt a cseppet sem lényegtelen információt. Nem tudom, hogy mit kezdjek vele, de tényleg egyelőre inkább ijesztőnek érzem, mint jó hírnek. Cseppet sem zavart, hogy kettőnk közül ő a különleges, a varázsló. Nekem már így is sok volt ez, de ha még a része is vagyok ennek a világnak, amiről semmit se tudok... tényleg ijesztő.

Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2018-05-25, 12:58

Mallory & Hayden

Miközben egymást ölelgetjük, bólintok, hiszen a változatosság kedvéért nem maradhatok túl sokáig. A gyilkos, aki hozzám hasonlóan ugrál az időben, nos biztos vagyok, hogy most sem tétlenkedik. Megsimogatom Mallory szőke tincseit, hiszem, hogy egyszer, talán a nem is túl távoli jövőben együtt lehetünk. Már én vagyok az idősebb, és tudom kontrollálni az idővonalunkat. Amikor megismertem, alig múltam húsz, aztán találkoztam vele gyerekkoromban még kiskamaszként, de a felnőtt létem jó pár évét már ő teszi ki, utána nyomoztam, próbáltam megtalálni, és ha olykor nyitunk is ilyen párhuzamos valóságokat, akkor is én maradok az igazi szerelme.
- Igen, de mutatni akarok valamit. Emlékszem, hogy amikor itt jártál, együtt nyomoztunk, és te olyan feszélyezett voltál a jelenlétemben, amit most már megértek, kicsi voltam még akkor. Ezt el tudjuk kerülni, ha megmutatom, hogy ki vagy. – A táskája felé intek a sajátom pálcámmal, és idelebegtetem az övét. A pálca felénk repül ugyan, de nem az én kezemben áll meg, hanem Malloryéban, aki ha kinyújtja a tenyerét, akkor az engedelmesen belesimul. – Annak idején nem akartam, hogy ez is terheljen, de a varázspálcádat nem csak háztartási bűbájok miatt küldtem. Azért, mert már az első leveledet is átjárta a mágia, és valahogy sejtettem, hogy boszorkány vagy. Csak éppen varázstalan szülők gyereke, akik feltehetően elkeverték a felvételi levedet ide az iskolába, vagy írtak az igazgatónak, hogy téged átlagos iskolába akarnak járatni. – Most hagyom, hogy kicsit eméssze a dolgot, szegényt mindig egyre durvább fordulatokkal terhelem. Átkarolom a vállát, hogy nehogy megijedjen a saját erejétől. – Aztán figyeltem a jelekre, és elküldtem neked a varázspálcát, amit a leveleid alapján érezhető mágikus aura alapján tudtam választani. Vagyis a pálca választott téged. Ám ez nem olyan eszköz, amivel a kiskorú varázslók tanulnak meg varázsolni. Ez azok számára készült, akiknek kimaradt a tanulás, de bennük van az erő. Mondhatni a pálca felszabadítja benned a varázslatot tanult bűvigék nélkül. – Ismét elhallgatok, mert nem akartam átverni, csak éppen a vállára sem akartam újabb terhet róni, de most átláthatja, hogy miről is van szó. – Még a háztartási bűbájok se mentek volna, ha nincs benned varázslat. Nem szállhattál volna fel a vonatra csak a pálcával. Nem láthattad volna sem a falut, sem pedig az iskolai birtokot. A varázstalanok számára mindez teljesen rejtve van. Boszorkány vagy édes, mindig is az voltál, és talán ezért is nem találtad meg a helyedet eddig. Rázd meg a pálcát. – Javaslom bíztatva, és nagyon is kiváncsi vagyok, hogy a varázseszköz mit fog produkálni, hogy a tulajdonosa immár tudatosan fogja alkalmazni.

Mallory Dawson
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2018-05-19, 20:20

Hayden & Mallory

Nem húzzuk most az időt, de nem is nagyon van rá lehetőség, hiszen nincs sok időnk, sőt igazából azt se tudjuk, hogy mennyi, mikor kell visszamennie és itt az ájult jelenkori énje is, aki talán magához tér valamikor és az is elég kellemetlen lenne, ha épp ebben a helyzetben kezdené nyitogatni  a szemét. Bár Hayden azt mondta, hogy ez nem igen történhet meg, de azért jobb félni, mint megijedni, no meg ha amúgy is éveket várt, hogy újra együtt legyünk akkor cseppet sem meglepő, hogy nem húzzuk sokáig a dolgot, így hamar érkezik a kielégülés mindkettőnk részéről, hiszen elég intenzív az élmény, meg aztán túl sok minden történt velem is rövid idő alatt, hogy most kelljen is ez, hogy jobban legyek és kicsit kikapcsoljak, hiszen nem rég még azt hittem, hogy meghalt.
Végül fáradtan dőlök el az ágyon és húzódom hozzá közelebb. Tudom, most nincs időnk arra, hogy még együtt legyünk és csak pihenjünk, de pár perc talán belefér, hogy átöleljen és a mellkasán pihenjek egy kicsit és persze mindketten összeszedjük magunkat.
- Tényleg el kell menned? - pillantok fel rá, a mellkasán a kezemet pihentetem és tudom iszonyú nehéz lesz elengednem, hogy aztán a fiatalkori énjével nyomozzak. Vagy hogy lesz ez? Azért vele mégis csak fura, mert bár ő az, de mintha a saját öccse lenne és mi van akkor, ha közben a fiatal kori énje mondjuk egy csóknál tovább menne, de hát csak 16 éves... zűrös ez az egész és nem is kicsit, főleg hogy még azt sem tudom, hogy pontosan minek is kellene utána járnunk és azt sem tudom, hogyan fogjuk tudni megtenni, pedig muszáj lesz, hiszen mégis csak az életünkről van szó. Félek, hogy nem jutunk semmire és attól is, hogy megint sok idő lesz mire újra együtt lehetünk és újra találkozhatunk majd egymással és mikor lesz vajon az, hogy végleg együtt leszünk? Az az idő egyáltalán eljön majd?

Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2018-05-15, 11:49

Mallory & Hayden

18+

Nyilván az is benne van, hogy megint évek teltek el, amióta együtt voltunk, most mégis inkább lelkileg kell nekem, hogy együtt töltsük az éjszakát, hogy tudjam, van értelme várni rá, hiszen egymáséi vagyunk, mert így kell lennie. Egyáltalán nem megszokott kapcsolat a miénk, csodálkoznék, ha egyszer végre eljutnánk oda, hogy akár mondjuk feleségül is vehessem. Hiszen már gyerekkoromban is találkoztunk, meg volt a levelezés, ami most mintha meg se történt volna, oly kusza már ez az egész, és nem tudom, van-e esélyünk kibogozni. Ám ott az a kislány, aki Mallory állítása szerint mindig vigyázott ránk, mint valami őrangyal, na és persze ott a sorozatgyilkos, aki hozzánk hasonlóan téren és időn át képes utazni, megváltoztatni mindent.
 - Tudom, rémesen bonyolult. Majd talán utánajárunk. – Most felesleges erre koncentrálnunk. Vad csókjaimmal borítom el az ajkát, s a nyaka hajlatát, keményen rámarkolok a keblére, mert ki tudja, hogy mennyi időnk van. Esetleg ha gyorsan végzünk, marad még időnk kicsit szusszanni, elméleteket gyártani, és egy talán második szerelmeskedésben már lassan el tudunk merülni.
 - Oh nem, ez túlságosan komoly dolog, minthogy átverjük egymást. – Hiszen én is gondolhattam volna, hogy kihasznál, s csak a pénzem kell neki, hogy megmentsem a cukrászdáját, ám annyira őszinte, elesett volt, hogy magamtól segítettem rajta, nem mert kérte, vagy kiharcolta. Egymásba szerettünk, és logikusnak tűnt, hogy minden gondunkat együtt kell megoldanunk. Eddig talán pont csak a cukrászda volt, amit meg tudtunk menteni, de arra meg szegény szöszinek nincs ideje, hogy foglalkozzon is vele, mert ő is kész időzsaru lett hozzám hasonlóan, hiszen egy a célunk, hogy megállítsuk a gonoszt, majd együtt legyünk. Addig csak lopott pillanataink vannak pár évente. Ez pedig elég kevés. Bár egyikünknek sem a másik az első, mégis annyira természetes, hogy mi csak együtt működhetünk ilyen édesen tökéletesen.
 - Igen. Akkor se tudtam másra gondolni, csak rád! – Ő az aki az egész életem történetét alakítja, amióta ismerem, fel sem merülhetett, hogy pusztán a vágyaim kielégítése miatt keressek valakit pótlékként. Ha valakit szeretünk, ez nem is így működik. Ám a kínzó várakozásnak most néhány percre vége, és bár sajnálkozhatnék, hogy ennyire célratörő vagyok, netán kicsit durvább a diplomatikusan megszokottól, de hát csak megérti, hogy egyébként úgysem bántom. Meg hát ez most nem is feltétlenül rólam, hanem rólunk szól, hiszen figyelek a rezdüléseire, úgy mozgatom a csípőmet, hogy a sóhajaiból, zihálásából észrevegyem, ha netán változtatnom kell, vagy valahogy erősebben, intenzívebben. Ráadásul most nem ő van felül, mint legutóbb, amikor még csak ismerkedtünk. Most igazán megtapasztalhatja a férfierőt, hogy milyen az, amikor belepréselik az ágyba.

Mallory Dawson
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2018-04-26, 18:06

18+

Hayden & Mallory

Neki még nehezebb lehetett ez az egész, mint nekem, hiszen számomra csak hetek teltek el és a csalódottság és félelem között ingadoztam végig, amikor nem jött tőle levél. Féltem, hogy meghalt, aztán arra gondoltam csak kihasznált, de ezt képtelen voltam elhinni és most itt van és annyira jó érzés arra gondolni, hogy megvárt és nem talált magának valaki mást és persze tudom, hogy közben iszonyú kínzó lehetett számára a várakozás, ami kutatással telt és hogy végre tudta hová kell jönni, nem is várhatom, hogy a magyarázkodással menjen el az idő. Ki tudja meddig lehet itt és utána mikor találkozunk újra, bár erre gondolni is igen fájdalmas, de most próbálok nem minden részletbe belegondolni.
- Egy másik Mallory? Ez már... túlságosan abszurd nekem. - belegondolni is nehéz, hogy létezik időutazás és hogy én is képes legyek rá valahogy... Bár adott varázstárgyakat, de akkor is. Egyre bonyolultabbá válik ez az egész és én bármennyire is igyekszem követni a kusza szálakat, nehezen megy. Talán jobb is, ha nem most próbálom mindezt átgondolni, hanem majd valamikor máskor, vagy... soha? Eddig is úgy érzem, csak sodródtam és megtörténtek velem a dolgok, lehetséges, hogy ez később is így lesz, csak azt nem tudom hogyan leszünk így mi ketten együtt és nem jövőbeli, vagy múltbeli énjeink.
- Párhuzamos világok? Hayden ez... - megrázom a fejemet. Nem tudok koncentrálni amúgy sem, de ennyi info és ennyi zavaros info egyszerre végképp úgy érzem, hogy sok. Fogalmam sincs, hogy mit kellene tennem, hogy hogyan lehetnénk majd végre együtt rendesen, főleg ha ő nem lesz itt, hogy segítsen. Vajon akkor a fiatalkori énjével kell majd kutatnom a válaszok után, vagy egyedül? De úgy gőzöm sincs mit és merre, netán Mogyoró segít majd? Hamar kiveri a fejemből a kérdéseket és talán ez most jobb is így, amikor felgyorsulnak az események, ami érthető, hiszen nagyon ki lehet már éhezve. Azt sem tudom hogyan szerethetek valakit ennyire, de úgy fest tényleg nagyon oda vagyok érte, ahogyan ő is értem, ha ennyit küzdött azért, hogy újra találkozhassunk.
- Igen, igazad lehet. Ezért nem hittem el igazán, hogy csak átvertél volna. - egy pillanatra megállok, hogy megsimítsam az arcát. Lehet, hogy egy jó ideig megint nem találkozunk majd és nem tudjuk, hogy meddig és épp e miatt szeretném jól az eszembe vésni minden rezdülését, az arca összes apró részletét, hogy még véletlenül se feledjem el és tudjak belőle erőt meríteni. Aztán már csak hagyom, hogy átfordítson. Nincs nehéz dolga, hiszen még idősebb is lett és már alapból is magasabb és jóval erősebb volt nálam. Még halkan fel is kuncogok, amikor a hátam az ágyat éri, csak lopva pillantok a földön aléltan fekvő fiatal kori énjére. Nem zavar, hogy ott van, sőt ha zavarna sem akadályozhatna abban, hogy jól érezzük magunkat együtt most, mert ez a fő, hogy együtt lehetünk. Átkulcsolom a derekát a lábaimmal, a két karim a nyakánál időzik el, hogy megkapaszkodjam, mert tudom én is, ez most nem lesz egy lassú menet, egyébként is még sok mindent kell megbeszélnünk.
- Megszenvedhetted ezt a sok időt... éveket? - akadok el a végén, amikor egyesülünk. Halk nyögés akasztja meg a szavaimat, de aztán már elhallgatok. Közelebb húzom, hogy újabb csókban forrhassunk össze. Ki tudja mikor lesz újra lehetőségünk rá, hogy együtt legyünk. Évek múlva, vagy hónapok? Talán nem is mi leszünk, hanem más énjeink? Hű... ezt nem fogom tudni megszokni azt hiszem.

Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2018-04-15, 16:26

Mallory & Hayden

18+

Kissé nehéz gondolkozni, főleg még válaszokat is adni, ha az embernek minden vér az ágyékába tolul. Látszik is, hogy megfeszül az arcom a próbálkozástól, hogy érdemi véleményt formáljak. Azért Mallory mégiscsak a szerelmem, és bár nekem is zavaros ami történt, annyira mégis átlátom, hogy még ilyen helyzetben is beszélgessünk róla. Ezt persze úgy, hogy egy mondaton belül háromszor is megkóstolom az ajkát, hiszen ki tudja, hogy legközelebb mikor lesz minderre lehetőségünk.
- Ezt még sem gondoltam át, de azt hiszem úgy, hogy valahogy te is képessé váltál az időutazásra. Nyilvánvalóan segítséggel, de nekem egy másik Mallory válaszolt, tőlünk megszokottan téren és időn át. – Vonom meg a vállamat, engem a miértek most nem érdekelnek, csak hogy megállítsuk azt a gyilkost, aki nőket gyilkol, és hogy ezzel együtt mindketten megússzuk élve. Viszont legalább ezt az egy éjszakát kétségektől mentesen egymás karjaiban tölthetjük. Vagy pár órát, amíg a fiatalabb énem fel nem ébred. Kapott egy nagy adag hidegzuhanyt, de hát msot ez volt a célravezető.
- Nem, ez nem az én időm, de találkozni fogunk még. Rá fogok jönni hogy mit kell tennünk. Ahogy mondtam, ebben a táskában vannak olyan komponensek, hogy ne csak az időben, hanem a térben is tudjatok utazni. Legalábbis te. Mert a nyomozások során rájöttem, hogy nem csak az idővonal számít. Van egy párhuzamos világ, sőt több is, és nem feltétlenül itt kell a választ megtalálnunk. Nézzetek utána. – Kissé talán túlzsúfolom az infókat, hiszen komoly témákról beszélgetünk egymás vetkőztetése közepette, most még megtehetjük, de ha végleges egymásba gabalyodunk, ott már semmi sem a szavakról szól majd. Amíg ő letolja a nadrágját, én is megteszem alsóval együtt, s az ő bugyijából is kihámozom. – Én tudom. Sokat vártunk egymásra édes, és.. megismertük a másikat, jobban, mint egy átlag pár teheti. – Ha nem látjuk azt, akinek írunk, akkor csak a lelki összefonódás marad. Mallory egyszerre lett a barátom és a szerelmem, akiért mindent megtennék. Talán kínlódunk ezzel az örökös várakozással, ám azt akarom, hogy mi ketten mindezt oldjuk meg. Nevelőszülők neveltek fel, és mindig is hős akartam lenni, de semmi értelme nincsen, ha az egyikünk belehal. És talán ez a végső, hiszen az ágyra feltérdelve az ölembe is veszem, hogy végre átadjuk magunkat a gyönyörnek. Immár tapasztaltabb párként, hiszen nem először vagyunk így. Benne sem lehetnek kétségek, hogy csak azért keresem fel, mert ezt akarom tőle. Csupán pár évenként kell egy ilyen kis érzelmes feszültséglevezető. Ezt hívják ám gyors haladásnak! A kandalló tüze az arcunkra vetül, ahogyan tovább csókolom az ajkait, és érzem, hogy mindketten fel vagyunk annyira hangolva, hogy az ölelkezést majd később hagyjuk, mintegy kipihenve a rohamtempót. Ám a legutóbbival ellentétben nem sokáig engedem, hogy felül legyen, csak megnézem magamnak, aztán a combjára fogva én magam illeszkedem fentre, és hatolok a rég várt finom alagút mélyére.

Mallory Dawson
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2018-03-24, 20:54

18+

Hayden & Mallory

Ha megpróbálnám ezt az egészet egy szintnél jobban átgondolni lehet, hogy már nem bírnám ép ésszel, de egyelőre nem gondolkodom, most legalábbis nem, a kelleténél nem többet. Így is zavaros volt idejönnöm is és most az, hogy Hayden itt van, azaz már kettő van belőle és az egyikük idősebb nálam, miközben én a fiatalabb énjével leveleztem, most pedig a még fiatalabb énje fekszik ájultan a földön... Hát lássuk be ez egy szimpla muglinak, mint én eléggé felfoghatatlan eseménysor. Már az is az volt, hogy egyáltalán leveleket kaptam a jövőből, de az, hogy most ez a jövő itt van, azaz egy még későbbi jövő és én mentettem meg egy levéllel, amit meg se írtam...
- De hát akkor sosem találkoztunk később? Hogyan lesz ez... később? - tudom, hogy most nem sok ideje van és hogy valószínűleg nem most kellene ilyen részletekbe belemennünk, de hát akkor mikor? Vajon Mogyoró megtalálhatja, ha tudom, hogy életben van mégis csak? De nem válaszolt akkor sem, talán azon a síkon meghalt, vagy bezáródott az a kapu, vagy... ködös az egész és hát nem segít sokat abban, hogy képes legyek gondolkodni. Talán nem is baj, hiszen mint említettem a végén még teljesen beleőrülnék az egészbe, mert úgy se tudnám felfogni.
- Biztonságban... de nem maradhatsz ugye? - ő még sem innen való, és gondolom gondot okozna az időben, ha két Hayden maradna egy idősíkban, úgyhogy valószínűleg ilyesmit nem is lehetne megtennie, de akkor vajon mi lesz? Legutóbb tudtam, hogy csak egy éjszakáról van szó, hogy csak annyit maradhat, aztán vissza kell mennie és nekem várnom, jó sokat, éveket amíg találkozunk. Ez végül meghiúsult, viszont most nem tudom, hogy vajon mi lesz ezek után. A gondolataimat viszont gyorsan elvonja a kérdésekről, hiszen nem sokkal később már mindketten ruha nélkül vagyunk legalábbis deréktól felfelé. Mondhatnám furcsának, hogy így összeszoktunk mindössze egy éjszaka alatt, de talán az a kislány jól sejtette, hogy valami összeköt minket, így viszont annyira nem is furcsa. Olyan magától értetődő most is minden, és már az ájult fiatalkori verziójával sem foglalkozom, csak azzal a ténnyel, hogy milyen megnyugtató és kellemes a forró ölelés, ahogyan összeér a bőrünk.
- Te nekem sokkal jobban... olyan nehéz elhinni, hogy itt vagyunk... - azt is, hogy én és azt is, hogy ő. És egy pillanat múlva már a nadrágomat is rugdosom le magamról, amikor az ágyra kerülünk. Ha lehet, akkor ő csak még erősebb lett és hát én nem lettem sem nagyobb, sem termetesebb. Nincs nehéz dolga, hogy ide-oda pakoljon. Egy pillanatra állok csak meg, végigsimítok az arcán. Furcsa, de mégis annyira nem. Más most, tényleg látszik, hogy idősebb, nem csak a borosta miatt, hanem a szeme ragyogása alapján is. - Nem tudtam, hogy lehet valakit ennyire szeretni. - csak pár pillanat, csak egy röpke vallomás, hiszen sejtheti, amikor azt hittem, hogy meghalt ki voltam borulva és ha megkapta a fiatal kora emlékeit, akkor tudhatja is, hogy mennyire kétségbe voltam esve és annak ő már csak a felszínét tapasztalta meg, hiszen a legtöbb sírást már otthon lerendeztem, amikor nem kaptam választ a levélre, majd a vonaton, amikor az a kislány elmondta, hogy Hayden meghalt. Most mégis itt van és én, ha tehetném el sem engedném többé.

Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2018-03-18, 20:07

Mallory & Hayden

18+ 

Tudom, hogy állati fura, hogy most kettő van belőlem, de én vagyok az igazi, akit Mallory ismert. Nem kellett volna, hogy fiatal koromban is találkozzunk, de valahogy mégiscsak Mallory mentett meg azzal, hogy visszajött értem, hogy figyelmeztessen, és az okokat még nem is igazán tudom. Csak azt, hogy ha kapkodunk is, mert kevésnek érzem az időt, ezúttal nem érdekel, csak őt akarom, hiszen évek óta nem láttam, és ki tudja, hogy mikor találkozunk legközelebb, nem csoda, hogy becsúszik a blúza alá a kezem, nem érünk rá most udvarolgatni.
- Én nem hittem, hogy meghaltál, legalábbis akkor még nem, csak furcsa volt az az utolsó levél. Igen, évekig vártam, mert reméltem, hogy egyszer találok egy nyomot. Mégsem találtam, csak bevillant ez az emlék, hogy megkerestél, és akkor azonnal indultam. – Még továbbra is zavaros, hiszen nekem arról is van emlékem, hogy a levelek alapján ismerkedtünk meg, és arról is, hogy fiatalkoromban mennyire vártam a visszatértét. Furcsa, hiszen utóbbit nem éltem végig, csak megjelentek ezek az emlékek, számomra igenis az az elsődleges emlék, amit együtt töltöttünk, ez a másodlagos csak infószerzésre szolgált.
- Nem, órákig még biztos nem. Biztonságban vagyunk mindhárman. – Azért arébb viszem a szöszit, ne legyen neki neki furcsa, és mondjuk nekem sem, hogy egy fiatalkori ájult Hayden fekszik a hálókörlet ajtajában. Most tényleg nem fog senki zavarni minket, ám vágyom rá annyira, hogy ezen már nem is aggodalmaskodom. Mindketten sokan vártunk, és nem lehet elegendő egyetlen szenvedélyes éjszaka. Minimum kettő kell, ezzel együtt. Ő lehúzza az én pólomat, addig én az ő blúzát nyitom meg, és immár a melltartóját is gyorsan kioldva hozzá préselem magamat, egyre vadabb csókokkal illetve az ajkát, s nincs az az isten, hogy most valaki megzavarjon minket. Miután felülről lemeztelenítettem, már a nadrágját oldom az enyémmel együtt.
- Annyira hiányoztál.  – És itt most nem csak arról van szó, hogy csak egyszer találkoztunk, a leveleire is szükségem volt, de most egyszerre kaphatunk meg mindent. Rámarkolok az apró, de ruganyos mellekre, és körbenézek, megvan az ágyam, jól emlékeztem, hogy hol is volt annak idején. Felkapom őt a derekánál fogva, mintha csak valami rongybaba lenne, és már ott is vagyunk egymásba gabalyodva.

Mallory Dawson
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2018-03-06, 09:17

Hayden & Mallory

Muszáj tudnom, hogy mi folyik itt, hiszen még sem ugorhatok fejest valamibe, bármennyire is hiányzott, de azt hittem, hogy meghalt és totálisan össze vagyok most zavarodva. El kell magyaráznia, különben képtelen leszek felfogni mi történik itt. Pár hónapja már az is igen nagy kihívást jelentett, hogy felfogjam egy bagoly szállít nekem leveleket még hozzá a jövőből, még hozzá egy varázslótól, aki képes használni a mágiát. Ezek után most még kezelni és megérteni azt is, hogy léteznek látók, hogy ő még sem halt meg, de most itt van jóval idősebben, mint ahogyan legutóbb találkoztam vele, miközben az ájult fiatalkori énje a padlón fekszik... Kezd kissé sok lenni ennyi minden egyszerre és hát azt hiszem érthető, ha meg vagyok zavarodva. Bármennyire is édes a csókja és nem összetéveszthető mással, ettől még igenis kell idő mire felfogom és egyáltalán megértem azt, ami úgy fest számára teljesen egyértelmű.
- Utolsó levél... azt hittem meghaltál azért nem írtam, de nem írtam arról, hogy ne menj, vagy akkor arról majd csak fogok? Felfoghatatlan és te éveket vártál és most... - nagyon úgy fest, hogy ez a helyzet. Na nem most fogom számon kérni, hogy ez idő alatt tovább lépett-e, vagy próbált rájönni, hogy mi történt velem. Végül is én a múltjában éltem valahogyan csak ki tudta nyomozni, bár ha egyszerűen eltűntem... Vajon akkor mi történhetett velem, ha nem találkoztunk végül soha, de ő még sem halt meg? És miért nem érkezett válaszlevél? Azt is csak később küldtem, amiben figyelmeztettem, de már előtte se válaszolt. Annyira kusza, ebben igaza van. Nem csoda, ha most még csak felületesen viszonozom a csókját, még ha érzem is jól, hogy mennyire hiányozhattam neki. Ezek alapján kétlem, hogy lett volna más az életében. Tényleg éveket kutatott utánam? Ez annyira...
- Nem fog... fogsz felébredni? - pillantok a földön heverő fiatal énjére, aki úgy fest elég békésen és kábultan fekszik a földön és egyelőre nem úgy fest, mintha ébredezne. Halkan felsóhajtok, amikor a nyakamhoz ér és a keze már kalandozik is el. Szorongatom a levelet, de túlságosan hiányzott és egyértelmű, hogy én is neki. Pár pillanatig hezitálok csak. Tudom én, hogy mit szeretne és végül is talán utána is beszélhetünk a részletekről, hiszen az a fő, hogy életben van, a többi pedig még így is túlságosan érthetetlen számomra. A levél hát a földön köt ki, ahogyan elengedem és inkább a pólója alá nyúlva húzom le róla egy mozdulattal, ezzel lényegében zöld utat adva. - Olyan nehéz elhinni... - suttogom immár az ajtónak vetett fejjel, lehunyt szemmel élvezve ki, ahogyan a nyakamat szívja. Még szerencse, hogy a fiatal énje nem túl népszerű, így remélhetőleg nem egy hamar fogja keresni valaki és hát reméljük, hogy nem is tér magához. Ha pedig Haydennek nincs sok ideje... hát tényleg nem kellene húzni az időt. Nem ebből az időből való, tehát el fog menni, el kell menni, de most itt van és ez a fő.

Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2018-03-03, 19:05

Mallory & Hayden

Nem csoda, hogy szegény szöszim ennyire betojik, ám csak egy pillanatról van szó, aztán már fel is tűnök a színen. Összetalálkozik a tekintetünk, és már a karomba is kapom, mintha ezer éve nem láttam volna. Nagyjából így is volt, csak nem szó szerint. Nem csoda, hogy ha máris türelmetlenül intek, hiszen alig van időnk, de abban igaza van, hogy meg kell magyaráznom, hogy mit is keresek itt. Gyorsan nagy levegőt veszek, és belekezdek, noha sokkal több kedvem lenne most máshoz, mint beszélni, ám a komoly témák igenis előtérben kell, hogy maradjanak.
- Én nem.. Mindenre emlékszem, a levelezésünkre, a szerelmünkre. Arra, hogy fiatal koromban felkerestél az iskolában, tehát minden megtörtént, ez is, ami most van, és az is, ami akkor történt, amikor levelezni kezdtünk. Nem tudom hogyan emlékezhetek mindkettőre, ez az egész oly fura, kusza, az időutazás mindent felülír. De egy biztos. Meghaltam volna, ha nem kapok még egy utolsó levelet tőled, amiben azt kéred, hogy akkor éjszaka mégse induljak vadászatra, hanem várjak. Viszont több levél soha többé nem jött tőled, eltűntél. Ezért kellett idejönnöm, ám az utolsó leveled után csak évekkel később jöttek meg azok az emlékek, hogy megkerestél a kviddicspályán, és egyből tudtam, hogy itt leszel. – Ezzel is magyarázható, hogy idősebb vagyok mint ő. Négy keserves év telt el, miután megkaptam az utolsó levelét, és hiába is nyomoztam utána, meg a gyilkos után, egyik sem bukkant fel többé, s alevelek is elmaradtak. Aztán hirtelen beugrott minden, Mallory megkeresett fiatalkoromban, ezért ide kellett jönnöm, erre a pontra. Ám a furcsa idővonalak most tényleg ráérnek, az ajkaira, azokra az édesen forró ajkakra tapasztom a sajátomat, s nem érdekel, hogy ki halt meg, és hogy mikor. Elmerülünk egymás szájában, bár ha jobban belegondolok, teljes testemmel hozzá simulok, s érezheti a vágyat is. Hogy az ifjú énem mikor fog felkelni? Egyhamar biztosan nem. Alaposan kiütöttem. Órákról van szó.
- Itt a leveled. Azt hiszem ennek köszönhetem, hogy nem folytattam akkor a nyomozást, legalábbis aznap éjjel nem mentem be a szolgálatra. Megmentettél. – Nyomom a kezébe, s közben becsusszan a blúza alá a tenyerem, enyhén szólva is jó lenne kihasználni az alkalmat, de ha meg közben idegeskedünk, az sem jó ómen. Majd olvasgatunk utána. Rásimítom az ujjaimat a keblére, s pici nyomást is gyakorlok, majd az ajka helyett lágyan a nyakát szívom ki, mint aki tényleg a szomjhalál szélén van.

Mallory Dawson
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2018-03-02, 16:25

Hayden & Mallory

Őszintén szólva már így is igen nehéz volt követnem ezt az egészet, mintha csak sodródnék az árral, ahová épp a látó kislány irányít, vagy ahová Mogyoró. Nem csoda, ha már megijedni is elfelejtek, amikor Hayden egyszerűen összeesik, csak ledöbbenve veszem tudomásul a történést, hogy aztán szembe kerüljek a... másik Haydennel. Idősebb, az itteninél jóval és egyértelműen idősebb annál is, akit én ismertem. Lekerül a baseball sapka, de én már előtte tudom, hogy ki az, ezért nem sikítok, csak próbálom felfogni, hogy mi is történik, ami őszintén szólva nem megy könnyen.
- De hát... hogyan? Te nem...? - haltál meg? De a torkomra forr a szól, amikor megcsókol és onnantól már nem is nagyon érdekel semmi. Sokkal határozottabb ez a csók, mint az a bátortalan és tapasztalatlan verzió, amit a fiatalkori énjével váltottam nem rég még könnyektől áztatva. Nem sikítok, sőt egy pillanat alatt elmúlik az ijedtség is, csak lehunyom a szememet és átadom magamat a pillanatnak. Nem tudom, hogyan lehet itt most és azt sem tudom, hogy egyáltalán miért van, de most nem is érdekel. Az ajtó szerencsére ott van mögöttem, így van, ami megtartson, mert az sem biztos, hogy a lábaim bírnák ezt az egész kuszaságot. Pillanatok, hosszú percek telnek el? Fogalmam sincs, ahogyan arról sem, hogy az a varázslat, amivel a fiatalt elkábította meddig tart, de mégis olyan nehéz elszakadni tőle és kérdéseket feltenni, még ha muszáj is, hiszen azt mondta, hogy nincs sok időnk.
- Akkor még sem haltál meg? De nem írtál és a lány a vonaton azt mondta. Én már... semmit sem értek. - bököm ki végre, amikor levegőhöz jutok, de hogy megmoccanjak, vagy leengedjem a két karomat a nyakából, arra nehezen veszem rá magamat. Olyan jó a határozott ölelésben megnyugodni kicsit, nem csoda, ha a kérdések után fel is emelkedem lábujjhegyre, hogy megöleljem és igen nehezen fogom rávenni magamat, hogy elengedjem. Tény, hogy a fiatalabb verzió is ő, de mégis csak más, hiszen ő se érti, hogy mi történt és még csak nem is ismer engem, csak tetszett neki a helyzet, hogy letámadta egy idegen nő, de az itteni Hayden más, hiszen ő ismer, és perzselő szenvedéllyel szeret, ami egyértelmű abból, ahogyan letámadott, hiába féltem tőle, hogy azért nem válaszolt, mert nem is akart.

Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2018-02-24, 20:15

Mallory & Hayden

A párocska végül eljut Hayden szobájába, szerencsére el tudják kerülni a tömeget, így nem kapnak furcsa pillanatásokat. A négyszemélyes szobában most nem tartózkodik senki, kivéve én, és egyből kábítóátkot lövök a fiatal srácra, egykori énemre, aki segít Mallorynak. Kilépek az ajtó mögül, amit becsukok, ám az összerogyó fiúhoz nem nyúlok, jobb biztosra menni, ám mielőtt még Mallory sikoltana, a mutatóujjamat a számhoz emelem, s ledobom a fekete baseball sapkát. Úgy nézhetek ki mint valami mugli kommandós, teljesen sötétben, még a stílus is egészen katonás. Idősebb vagyok, mint amikor mi ketten találkoztunk, most lehetek annyi, mint ő, vagy talán még egy-két évvel idősebb is.
- Csak én vagyok kedves, ne sikíts. Nem bírtam ki, hogy ne jőjjek utánad. Nem sok időnk van, de látni akartalak. – Megtehettem volna, hogy a módosító varázskomponenst valahogy elküldöm nekik, de akkor nem csókolhattam volna meg őt, és nem tudtam volna megmagyarázni, hogy miért is járnak rossz úton. Ám ezzel most még nem tudok foglalkozni. Már megint kevés időnk van, ám ha pár óráról van szó, akkor is meg akartam kockáztatni. Ő az aki utazik értem téren és időn, egyértelműen a szerelmem, hát én is megteszem a kedvéért. Mindez már rég túlnőtt azon, hogy levelezgetünk, vagy hogy támogatom a cukrászatát. Érte élek, vagy halok, közben pedig meg kell állítanunk azt a sötét hatalmat, aki ki tudja, hogy mióta a nyomunkban van. Ráadásul így az évek távlatából még mindig nem tudni hogy ki az, és mi volt a kiváltó ok, ami elindította benne ezt az öldöklést. Mert tudom, hiszem, hogy lennie kellett egy ilyennek. Most csak a karjaimba zárom, és csókolom, csókolom. Nem éppen visszafogott stílusban. A borostám újszerű lehet neki, hiszen a fiatalnak még nem serken, s a másik találkozásunknál szépen simára leszedtem. Ám most egészen karcos. Végre én vagyok az idősebb! Már persze ha nem ijed meg, hiszen ez is benne van a pakliban, hiszen oly kusza már mindez, nem csoda, hogy ha össze lesz zavarodva. De mindig is erős lány volt, ezt is el kell viselnie.

Mallory Dawson
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2018-02-21, 20:26

Hayden & Mallory

Igazság szerint még nem is volt lehetőségem jobban átgondolni ezt az egészet. Furcsa dolog, hiszen szeretem, de ő engem még nem ismer és még fiatal is, de akkor ez az egész hogyan alakul majd? Én már olyan sok mindent tudok róla és sokat meséltem, de ő nem tud semmit. Újra kell ismételni mindent? Bár a levelek meg vannak... azokat elolvashatja és valamennyit tudhat majd a kapcsolatomról... vele, bár most ez úgy sem lehetséges, mivel nagyon fiatal még. De akkor ebből hogyan lesz majd a kapcsolat majd később? Én már elfogadtam, hogy várnom kell, de más volt az idő miatt, de ha közben ő itt van és most neki is kell várnia, hogy idősebb legyen... Tényleg zavaros.
- Én nem tudom... te vagy a nyomozó, én csak sütiket sütök. - vonom meg bizonytalanul a vállamat. Tényleg nem tudom mennyit zavartunk össze a jövőben, vagy akár ezzel a találkozással most mit okozunk majd, de végül is tény, hogy nem a mi hibánk, hiszen nem mi voltunk, akik kapcsolatba léptek, hanem a kislány, aki az egészet Mogyoró segítségével összehozta.
- Azt hiszem most még mindenki furcsán nézne ránk és... nem is tudom, nekem is furcsa lenne. - olyan fiatal még, és én ugye eleve nem őt ismerem, hanem az idősebb kori énjét és hát fura lenne. Olyan pocsék érzés is, hogy az emlékei nincsenek meg rólam, rólunk, csak nekem és így olyan, mintha meg se történtek volna, vagy csak én bonyolítom ezt az egészet túl? Idő kell, amíg rendezek magamban mindent és azt hiszem neki is, hiába érzi most úgy, hogy ez az új dolog tetszik neki és hogy tényleg akár még belém is tudna szeretni. Idővel remélhetőleg minden rendeződik. Már legalább nem vagyok annyira kiborulva, mint amennyire még egy fél órája, vagy pár órával ezelőtt voltam és végül is már ez is valami.
Őszintén szólva nagyon várom, hogy minél előbb leszálljunk végre. Nekem ez az egész seprű téma nagyon fura és bizonytalan utazási lehetőség is, főleg ha még gyorsan is megyünk vele. Nem tudom, ő hogyan tudja élvezni, de én örülök, hogy nem sikítok minden egyes irány váltásnál, ahogyan a leszállásnál is, vagy amikor mintát vesz és tudatosul bennem, hogy csak egy kézzel kapaszkodik. Akkor nyugszom meg, amikor végre a földön vagyunk két lábbal. Még így is kissé remegnek a térdeim.
- Ez nem lesz a kedvencem. - nézek a távozó seprű után. Mintha még ez is önálló életet élne, ami képtelenség, hiszen egy tárgyról van szó. De amiket az utóbbi időben láttam és megtapasztaltam, lassan már semmire se mondhatom, hogy képtelenség.
- Úgy gondolod ez alapján rájöhetsz valamire? - kész káosz ez a nap. Ide-oda sodródom, legalábbis úgy érzem és most is követem őt a szobájába, hogy utána nézzünk valaminek, ami számomra teljesen érthetetlen és megpróbáljunk rájönni milyen az a kapu és pontosan hová is nyílik és mi történt az odaát lévő Haydennel. De vajon, ha rájövünk az min változtat? Az életét már nem menthetjük meg és egyébként is... az idő ha megváltozott akkor mi van mégis, mi fog változni rám vonatkozóan?

Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2018-02-17, 15:14

Mallory & Hayden

Esélyem sincsen belelátni a fejébe, de igazat adnék neki, ha tudnám, hogy miket gondol. Neki is képtelenség velem elképzelnie magát, hiszen csak akkor találkoztunk volna, ha idősebb leszek. Ám ő már most kiváncsi volt rám, ezért most ez a jelenünk, és minden attól függ, hogy most mit teszünk. Így lényegében én vagyok az a Hayden, aki kell neki, csak így esélyes, hogy lesz egy nagyobb szünet számomra, ahogyan visszakerül majd a saját idejébe, vagy én felnövök hozzá. De már ezeknek az emlékeknek a tudatában. Tehát bárki is voltam, már nem leszek az, és vélhetően nem fogunk levelezni. Az csak valamiféle előzmény lehetett, ami már így az ő múltja, amivel felfigyelt rám, amivel megszeretetett, nekem viszont most van lehetőségem minderre.
- Ez végülis lehet egy profil, de jól tettem, hogy legalább téged nem kevertelek bajba. Hiszen mindez nagyjából rád is igazad. Csak tudod furcsa, hogy te is követted, és évekkel később pont olyanokra kezdett vadászni, mint te. – Ez megint valamiféle időparadoxonnak tűnik, de még ezt tényleg nehéz felfognom, megértenem, hogy is lehetséges. Már minden összefügg mindennel, ami önmagában is képtelenség, de valahol megbojgattuk az idő szövetét. Legalábbis nem mi voltunk, hanem az a kislány, akivel Mallory megismerkedett.
- Nekem pedig furcsa volt elsőre, de kész vagyok elhinni. Ha vártam valamire, valakire, aki változás hoz, akkor te vagy az. Még alig tudok rólad bármit is, de érdekelsz, és remélem, hogy egyszer tényleg megpróbálhatjuk egymást. – Nem akarom, hogy félreértse, nem csak a csók, vagy a külseje miatt, de igenis hiszem, hogy hozzám egy ilyen lány illik. Nem a dögössége, hanem a kedvessége, a harcolni vágyása miatt. Azt hiszem én is mindig olyan voltam, hogy bármennyire is a sárba típortak, mindig felálltam, hajtottam tovább. Abból, amit mondd, még Mogyorót is meg kell vizsgálnunk, talán éppen ő lesz a kulcs. Igazán jól esik, ahogyan Mallory ilyen szorosan örül, szó szerint mindenem belebizsereg, de nem csinálok több figurát. Inkább keményen szorítom a seprűt, ahogyan az aprócska időkapu előtt lebegünk. A lilás nyíláson nem is nagyon lehet átlátni, így fogalmunk sincs hova is vezet. Azért előhúzom a pálcámat, s begyűjtő varázst alkalmazok. A lilás mintázatból valamennyit elnyel a fadarab, s gyorsan el is teszem, mielőtt még leejteném. Aztán távolodunk, és visszaszállunk a földre, lassan a bagoly is megérkezik. – Gyere. Felmegyünk a szobámba, és megvizsgáljuk a mintát. És azt hiszen őt is. – Bólintok, a seprűt ledobom a levegőbe, majd elrepül a tárolóba, én pedig kézenfogva a lányt elindulok az épület felé. Azért kerülni kéne a tömeget, hiszen nem kéne, hogy bárki elkezdjen teóriákat gyártani, de szerencsére elég koszos, és jelenléktelen alak vagyok ahhoz, hogy a legtöbbeknek szemet szúrjunk. Jó lenne azért minél többet tudni Malloryról, de nem akarok tapintatlan lenni, hiszen az ő dolga, hogy mennyit mond el.

Mallory Dawson
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2018-02-11, 16:14

Hayden & Mallory

Ha jobban belegondolnék, hogy ő mégsem az a Hayden akit én ismerek akkor még zavarba is jöhetnék, hiszen olyan dolgokat meséltem el neki, amiket senkinek sem és ha jobban belegondolok, hogy ő ezekbe szintén jobban belegondol... hát az tényleg zavarba ejtő lenne. De ő végül is Hayden, ha nem is pontosan ugyanaz, azaz még egy fiatalabb kiadás, de már most is épp olyan kedves és visszafogott, mint amilyen később lett, csak akkora már még több csalódás érte. Bár fogalmam sincs, hogy most mi lesz, hiszen ha nem is lesz köze ahhoz a Winterhez úgy igazán, vagy másképp alakul miattam az élete, akkor nem tudom, hogy mennyire változhat meg a jövő. Most úgy néz rám, mint aki máris rajong értem, de ez inkább csak tudom, hogy a miatt van, hogy azért imponál neki biztosan, hogy egy idősebb nő megcsókolta.
- Láttam egy nővel, egy szőkével, de többet nem igazán tudok és hogy főleg női áldozatai voltak, leginkább muglik, sőt ha jól emlékszem csak azok, de Hayden... azaz te egy idő után nem meséltél erről többet. Azt hiszem nem akartad, hogy bajba kerüljek. - na igen, főleg hogy én nem tudok varázsolni, nem vagyok hozzáértő és komoly bajom lehetett volna belőle, ha netán én is az áldozatok közé keveredek és akkor Hayden aktáinak a száma csak nő plusz egyel, a helyett, hogy bármi érdemire jutottunk volna, azt pedig nem igazán akarta érthető módon.
- Oh hát... én nem tudtam, hogy meg tudlak menteni, azt hiszem inkább csak kétségbe voltam esve, főleg amikor kiderült, hogy... meghaltál. - jól esik, amit mond, de zavarban is vagyok, hiszen nem vagyok én erős, sőt nem is igazán sugárzok erőt, egyszerűen csak totálisan kiborultam, hogy Hayden nem írt, nem adott magáról életjelet, aztán Mogyoró megindult, én pedig követtem. Igazából nem sok mindent tettem azért, hogy minden rendben legyen, hogy visszahozzam őt, egyelőre inkább úgy érzem, csak sodródom az árral és fogalmam sincs, hogy mit is tehetnénk, vagy mi lenne a jó megoldás, ha egyáltalán van olyan.- Tehát nem csak egy átlagos bagoly. - vonom le a nyilvánvaló konzekvenciát, hiszen ez már egyértelmű. Valószínűleg az a kislány hozta létre Mogyorót, vagy bűvölte meg, hogy még okosabb legyen, mint amilyen, mert hát egyébként is elég okos, az már most is látszik, de ettől még nem tudja nekünk elmondani, hogy mit tegyünk, csak igyekszik segíteni. Mennyivel könnyebb lenne, ha tudna beszélni!
Azért rendesen megijedek, amikor kilő, mint a golyó, ezt érezheti abból, milyen szorosan ölelem át a derekát és a fejemet is a hátába fúrom, hogy ne lássam az alattunk igen messze elterülő tájat. Lássuk be nem vagyok ehhez hozzászokva és fogalmam sincs, hogy mit is tegyek, hogy ne essek pánikba, így inkább nem nézek fel, különben tuti, hogy sikítás lenne belőle.
- Óvatosan... - suttogom bele a vállába bizonytalan hangon, hátha hallja egyáltalán a hangomat, mert nem vagyok benne biztos, hogy az ijedtség miatt nem rekedtem be annyira, hogy ne lehessen hallani semmit sem belőle. - Próbálom.. - kilesek a válla felett, de azért még mindig igen félelmetes ez az egész. Nem csoda, ha komolyabban azért nem nézelődök, mert ha lenézek akkor biztos, hogy rendesen megijednék és arra most nem feltétlenül van szükségünk. Csak szorosan kapaszkodom és próbálok nem kétségbeesni, hogy a nagy semmi terül szét alattunk és csak egy vékony és nem túl megbízhatónak tűnő seprű van a föld és közöttünk.

Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2018-02-08, 07:53

Mallory & Hayden

Teljesen meg vagyok lepődve, hogy az egyhangú tanulmányaim közepette betoppant egy gyönyörű szőke a jövőből, aki majd ráadásul az én szerelmem lesz, így legalább bizakodhatok, hogy van értelme keményen dolgozni, komolyan venni mindent, amiért hajtok. Az, hogy esetleg meghalhatok, és kárbavész minden, nem túlzottan izgat. Hiszen Mallory itt van, hogy megakadályozza, ráadásul ha még egy Látó is mellettünk áll, hát miért is ne lehetnék optimista? Egyébként is aurornak készülök, amiben benne van, hogy meghalok, de ha legalább egy jó ügy érdekében.. Nem, ezt most máshogyan fogjuk alakítani. Csak először abba kéne hagynom a remegést, mert minden porcikámat csiklandozza az adott, és kapott csók. Már csak azért is, mert ez volt az első, vagyis első kettő, de már nem vagyok kicsi gyerek, így az egész testemre hatással van, főleg, hogy meglódult a fantáziám, hogy mi majd ketten mit is csinálunk. Viszont addig sajnos sok év telik majd el, nagyon sokat kell várnom, ami azért kétségbeejtő, de hát.. mit van mit tenni, ha Mallory nem is szó szerint időutazó, hanem én vagyok az, akkor ez biztosan sikerül, csak nagy sokára. Úgy fogalmazott, hogy csodálatos volt az az éjszaka.. És ezt kell kivárni, jóég!
- Sorozatgyilkos? Na igen, a varázslóvilágban is vannak ilyenek. Követted? Akkor.. lehet, hogy ezért van minden? Mert.. nézzük csak, ha én hívtam rá fel a figyelmedet, amit nem kellett volna tudnod, akkor lehet, hogy azért változott meg a két idősík. És találtál valamit róla, amin legalább elindulhatunk? – Próbálok agyalni rajta, hogy ha Mallory tovább nyomoz, varázslat és információk nélkül, akkor nem csak az én életem lesz már veszélyben, hanem az övé is. Meg még ki tudja, hányakat sodrunk magunkkal.
- Hát igen, sosem csókolna meg. Én azt hittem, az a dögös lány, aki magabiztos, aki céltudatos, de te sokkal inkább az vagy, hiszen szeretsz, és eljöttél, hogy megments. Ez sokkal inkább erőt sugároz. – Azért picit fura, hiszen Winter után már két éve loholok, Mallory pedig csak most jött, de hát olyan gyönyörű, és cuki, nem kérdés, hogy a rendelkezésünkre álló kevés idő alatt is menten megdobogtatja a szívemet. Kissé talán átugorjuk az udvarlási fázist, ő „csábít el”, de nincsen nehéz dolga, magányos vagyok, és szeretetéhes, de nem azért tetszik, mert szeret engem, hanem mert tenni akar a kapcsolatunkért, na és persze állati szép. – Nos nem. A baglyok ugyan roppant okos állatok, de szerintem valahogy mágiával is intelligenciát adtak neki. Ő már szinte olyan, mint egy familiáris, egy megidézett segítő. Csodálkozom, hogy beszélni nem tud. Vélhetően azt is csak azért nem, mert a baglyoknak más a hangképzése, szerintem eleve alkalmatlan a beszédre. – A madár nagy sárgaszemekkel néz ránk, türelmesen forgatja a fejét. Azaz elrugaszkodik, amikor végre már elhatároztuk magunkat, úgyhogy muszáj nekünk is repülnünk. Mallory érintése megint megbizserget, jól elvigyorodom, amikor átölel, nem is figyelek rá, hogy netán félhet mert úgy kilövök a seprűvel. Ha nem is dugóhúzó, de azért durva ívben felfelé, mint a repülők a felszállásnál, legalább negyvenöt fokos szögben. Nem kell attól félnie, hogy lecsúszik mögülem, de szokatlan élmény lehet. Amikor nagyjából elérjük Mogyoró röpmagasságát, én is beállok vízszintesbe.
- Nézd, ott! – Ahogyan közeledünk az időkapu felé, kissé mintha sötétebb is lenne az ég, elektromos villámok csapkodnak, most Mogyoró sem merészkedik közelebb. Nekünk viszont kéne, hogy meg tudjam vizsgálni az anomáliát. A lila képződmény most nem nagyobb, mint egy várbörtön ablaka, ökölnyi méretű. Ezen csak a madár férne át, mi biztosan nem. De hát most egyébként is csak valami mintavétel a cél.

Mallory Dawson
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké 2018-02-05, 15:53

Hayden & Mallory

Tudom kissé bizonytalan vagyok, de talán érthető, hiszen túl sok minden történt túl rövid idő alatt és nekem még igazán azt se volt időm feldolgozni, hogy Hayden meghalt, nem hogy itt van a múltbéli énje, azaz az én időmbeli, aki igen-igen fiatal hozzám képest. Nem csoda, ha ide jöttem aztán mégis én vagyok az, aki távozni próbálok, pedig pont hogy jól esik, hogy legalább nem otthon kell ülnöm és azon keseregni, hogy meghalt. Na de így se sokkal jobb, ha egyszer nem tudom, hogy mit kellene tennünk és azt sem, hogy egyáltalán tehetünk-e bármit is. Nagyot sóhajtok csak a szavait hallva, de hát mégis mit tehetnénk? A jövőbeli Haydent nem hozhatjuk vissza, ő viszont annyira fiatal még... ez az egész annyira abszurd.
- Talán... de igazán elmondhatta volna pontosan mit is kell tennünk. - vagy tennem, vagy tudom is én, mert így csak bizonytalankodom. Annyi legalább előny van ebben az egészben, hogy Hayden azért már most is elég magas, magasabb nálam, de ettől még akárki ránk néz látja jól, hogy elég tetemes korkülönbség van köztünk és ezt én is tudom, bármennyire is könnyű megfeledkezni róla, amikor megcsókol.
- Nem is tudom, nem hoztam el a leveleidet és még olyan szokatlan nekem ez az egész... varázslósdi. Azt hiszem varázstárgyakkal volt kapcsolatos, de volt egy veszélyes sorozatgyilkos az én időmben is. Egyszer... bár azt mondtad nem kellene, de követtem, mi van, ha neki lehet köze ehhez? - tényleg nem tudom, hogy pontosan mit is mondhatnék. Nem tudom mi történt Haydennel és nem is látok a jövőbe, meg aztán annyit azért nem mesélt a munkájáról. Azt hiszem sejtette, hogy eleve nem értenék belőle sokat, meg aztán ha esetleg Mogyorót elkapják és kiderül, hogy fontos részleteket kotyogott ki egy muglinak... gondolom elég csúnyán megütötte volna a bokáját.
- Winter... igen, meséltél róla. Rettenetes lány lehet. - halványan elmosolyodom, amiből sejtheti, hogy tudok én azért elég sok részletet róla és azt is, hogy milyen érzés lehet ez neki most. Bár nem mondom ki, de nekem is eléggé fura a helyzet, hiszen szeretem... szeretni fogom, de aki előttem áll még nagyon fiatal és hiába tudok én annyi mindent róla, ő rólam szinte semmit sem, mégis olyan csillogó szemekkel néz, mintha máris oda lenne értem. - Fogalmam sincs, honnan lehet Mogyoró ennyire okos, mintha mindent értene, csak szólni nem tud, hogy mit csináljunk, csak türelmesen vár, hogy rájöjjünk. Ez... normális nálatok? - kissé azért bizonytalanul méregetem a seprűt, amire ő olyan lazán felpattan. Én még repülőn se ültem soha, nem hogy egy ilyen nagyon bizonytalannak tűnő szerkezeten. Nem is az a nagyobb gond, hogy minden bizonnyal kényelmetlen lehet, hanem az, hogy csak úgy felüljek rá. Minden biztonságérzetemmel szembe megy a feladat. Nem csoda, ha hezitálok, míg végül nagy levegőt nem veszek és fel nem ülök mögé. Szorosan ölelem át a derekát, talán túlságosan is szorosan, de talán megérti, hogy ez igen ijesztő menet lesz számomra.
- Egészen kényelmes... - bököm ki meglepetten, de az biztos, hogy ha megemelkedünk a földtől - nekem már most sem ér le a lábam - akkor biztos, hogy a hátába fogom fúrni a fejemet összeszorítva a szemeimet, hogy ne sikítással nyissam a repülést. Nagyon remélem, hogy óvatos lesz és nem mutat be semmiféle...dugóhúzót.

Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké

Mallory & Hayden - Téren és időn át örökké

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Similar topics

+