ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:58-kor
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat I_vote_lcapA jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat I_voting_barA jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat I_vote_rcap 
Kalandmester
A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat I_vote_lcapA jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat I_voting_barA jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat I_vote_lcapA jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat I_voting_barA jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat I_vote_rcap 
Dwight Jennings
A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat I_vote_lcapA jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat I_voting_barA jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat I_vote_rcap 
Alison Fawley
A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat I_vote_lcapA jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat I_voting_barA jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat I_vote_lcapA jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat I_voting_barA jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat I_vote_rcap 
Grayson Paisley
A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat I_vote_lcapA jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat I_voting_barA jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat I_vote_rcap 
Adrien Meyers
A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat I_vote_lcapA jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat I_voting_barA jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat I_vote_rcap 
Daphne Jennings
A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat I_vote_lcapA jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat I_voting_barA jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat I_vote_rcap 
Troy Smallwood
A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat I_vote_lcapA jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat I_voting_barA jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 42 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég

Dwight Jennings


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat   A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat Empty2016-09-13, 21:41


A játék folytatása: [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Marcus Thicknesse
Reveal your secrets
Marcus Thicknesse
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat   A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat Empty2016-09-12, 16:08


[You must be registered and logged in to see this image.]
Just an adventure
[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]


Everyone & Marcus


Kisegítem a férfit a mocsárból, de csak fél füllel figyelek rá. Minden érzékemet a környezetemre koncentrálom át A férfi szavaira is csak fél vállról odadobok egy „szívesent”. A kérésére felvonom a szemöldökömet és kérdőn pillantok rá.
- Miért nem maga teszi? Tudtommal ön is varázsló. Nekem amúgy sincs szükségem ilyen varázslatokra, én látok a saját szememtől. – fordulok ismét előre és egyszerűen csak felveszem a teljes vámpíri alakomat, amikor megpillantom a tüzet. Nem is megyek előre, hagyom, hogy a férfi beszéljen, én meghúzódok mögötte és helyeselek csak a békés szándékra. Szinte biztos vagyok benne, hogy ő jobban bánik a szavakkal, mint én. Én megmaradok hátvédnek, ugrásra készen, minden apró mozdulatra figyelve. Ha éppen nem figyel senki, esetleg egy olyan rúnát rajzolok a földbe, ami felvillan, ha valaki olyan varázslatot hajt végre, ami erősebb, mint egy lebegtető bűbáj.

// A dobásom értéke: 8
akrobata 1. szint: +2 pont
vámpírság +2 pont
Összesen: 12 pont//


adventure ◊ zene ◊ 125
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat   A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat Empty2016-09-08, 17:47




Nox a nagymesén







Egy kis külcsíny, egy furfangos bűbáj, némi szemlélődés, és hopp, máris itt vagyunk egy új helyen. Értem ezalatt a meglepően kellemes hangulatú kis temetőt az orrunk előtt. Titkon lenyűgöz ahogy körbelengi a halál aurája, ugyanakkor mégis van benne valami hamis, valami, ami nem oda illik. Kezdetben ez csak egy kósza gondolatként fut át az agyamon, majd később, mikor már éppen nyugalomra inteném magam, szembeköszön a nem várt fordulat: szellemek. Azt hiszem. Vagy valami olyasmik. Ó, de még milyenek. Személyre szabottak, ha mondhatom így. Hogyne mondhatnám. Volt kuncsaftjaim jelenései lebegnek a szemem előtt, és bár tudom hogy szó sincs semmiféle szemkápráztatástól, valahogy mégis ebben reménykedek. Nem fűznek hozzájuk éppenséggel kellemes emlékek, és ha jól látom nincsenek épp beszédes kedvükben. Ennek ellenére a tárgyalásban látom az erőt, és ideiglenes társaimtól elfüggetlenedve próbálok kapcsolatot létesíteni régi pajtásaimmal. Pár ártatlan kérdést intézek csak a három fickó falkavezérére nézve, s az máris ellilult szemekkel, dühödten mered rám.
- Hah, úgy látom a paprikás természeted azóta sem indult javulásnak. - Engedek el egy lenéző kacajt, és már épp készülném immáron magabiztosabban elátkozni, egyik pillanatról a másikra azon kapom magam, hogy valami (vagy valaki) iszonyatos erővel szorongatja a torkom, igyekezvén kiszorítani belőle minden apró lélegzetvételt. Netán egy jót lakmározni belőle... Úrrá lesz rajtam a döbbenet, az idő kitágulni látszik. Egyszerre önt el az emlékek sokasága, a halálvágy és a mérhetetlen kíváncsiság. De még maradni akarok... Ahogy ők is maradni akartak. Maradni, mikor kiváló túszejtőmnek hála gúzsba kötött kézzel térdeltek előttem. A gyűlölettől eltorzult arcuk sem takarta el előlem a szemükben megbúvó reményt. A tekintetük mind könyörgött nekem, hogy ne vegyem el a szánalmas kis életüket, melyet így is csak néhány instabil szál tartott egyben. De én elvettem. Három jól irányzott pálcaintés, s mindnyájan holtan feküdtek a padlón. Ajkaimon ott ült az undorral vegyített káröröm és a bódító elégedettség, midőn sikerült leszámolnom azokkal, akik vették a bátorságot és megaláztak. Kihasználtak, kifosztottak. Ők voltak azok akiknek volt merszük gyerekként hozzám érni, gyerekként a tudtomra adni, hogy soha életemben nem leszek más, csak egy csillogó háziállat. Miattuk vált legbelül a testem mechanikus haszontárggyá, még ha ez akkor ilyenformán meg sem fordult a fejemben. Utólag tudtam csak meg, mikor már volt viszonyítási alapom. S mikor ez körvonalazódott bennem, rendíthetetlenül elhatároztam, hogy bosszút állok. Meg is tettem. Szemrebbenés nélkül. Majd később a túszejtőt is meg kellett hogy öljem. Hiába, a bizalom instabil. Azonban ez az, melynek hatására nem akarom átadni magam a halál mámorító tudatának: nem akarom, hogy pont ők legyenek azok, akik mindezen átsegítenek. Nem, nem hagyom! Fortyog bennem a düh és a keserűség, a tehetetlenség iránti vak gyűlölet, az undor attól, aki miatt most itt fekszem a földön, és aki épp a nyakamat csócsálja. Bizonyára sikítok is e mellé, csupán az érzékszerveim az eset hirtelenségéből fakadóan eltompultak. Csak gyűjtöm és gyűjtöm magamban ezt a temérdek haragot és káoszt, próbálok belőlük akkora erőt meríteni amekkorát csak lehet: ezzel az indulattal próbálom meg eltaszítani, sőt mi több, végleg megsemmisíteni az agresszív rémalakot. Nem akarok meghalni. Legalábbis nem miatta... Másképp minden erőfeszítésem hiábavaló volt. Elvarratlan szálakkal távoznék. Ezt nem engedhetem.
Vissza az elejére Go down
Jonathan Stark
Reveal your secrets
Jonathan Stark
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat   A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat Empty2016-09-08, 15:56


Némi segítséggel, de sikerült kiszabadulnia a mocsárból. Bár most meg se próbálkozik azzal, hogy a ruháját megtisztítsa. Van egy olyan érzése, hogy hamar olyan helyzetbe találná magát, ahol ismételten mocsokban dagonyázna, mint valami közönséges sertés. Sertés, ez sértés, sértés, hogy erre kényszerült, koszos legyen, és egy erdőben kelljen mászkálnia, kutatva egy szellem után, akivel nem is olyan rég végzett, és egy ismeretlen személlyel. Akárki is ezért a felelős, meg kell fizetnie.
- Köszönöm kedves barátom, igazán hálás vagyok, amiért szorult helyzetemben kisegített.- mondta nyugodt, barátságos hangon, még ha a barátságos hangsúly meg is volt játszva, szerencsére már olyan profi volt, hogy nem sokan létezhetnek, akik felismerik a hazugságait.
- Akkor induljunk el valamerre, úgy érzem, hogy tartogat még sok meglepetést ez a hely. Oh, jut eszembe, ha nem jelent nagy problémát, megpróbálkozna egy bűbájjal? Ami figyelmeztet minket a közelben lévő veszélyekre. Gondolok itt az előző mocsarakra, és esetleges más veszélyforrásokra.- remélhetőleg alkalmi társa is hajlik a dologra, és sikerül is csinálnia valamit.
Alig telt el néhány perc, és fáklyák fényeit láthatják maguk előtt. Egyrészt boldogok is lehetnének, de a másikról pedig az eddigiek alapján nem feltétlen ígérhet túl sok jót az előttük lévő társaság. Főleg, hogy valaki már fel is állt, a kérdés, hogy ártó szándékkal?
[b]- Nem kell tartania tőlünk, csak szeretnénk kijutni innen, és talán megtudni, hogy mi is folyik itt, bár szerintem a második nem annyira fontos, a kijutás még inkább. Magukban kit tisztelhetek?
- ismét barátságos hangnemet ütött meg, de Jonathan készen áll, legalábbis ha szükséges, akkor esetleges támadáskor megpróbálkozik egy pajzsbűbájjal védeni magukat, és talán alkalmi társa kap az alkalmon, és ellentámadásba lendül. Akárhogyan is, talán nem volt a legjobb ötlet elválni a többiektől, de már mindegy.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Maximilian Lilleyman
Reveal your secrets
Maximilian Lilleyman
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat   A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat Empty2016-09-05, 18:21


Kockadobás: 5. Nincs semmilyen képesség.


IZÉ
[You must be registered and logged in to see this image.]



*Zavartan mosolygok, akkor még inkább zavartan mikor megérkezik a reagálás is az elhervadt virágesőre. Más nő minden bizonnyal undorodva elfordult volna, Emmácska ijedten a szájához kapna, és engem sajnálna, de ez a különös nő még gyönyört is talál benne. ~Hogy mik vannak!!!~
*Nos mag a tanár úr válaszára várok csak toporgok, de nélküle is van elég ijesztő ebben az erdőben, pláne ha hozzávesszük azt a tényt, hogy olyan dolgokkal is találkozhatunk melyek korábban biztosan nem voltak benne. Na és az, hogy az előrejutásunk közben a seprűs lány eltűnik, legalábbis nem látom már sehol, ami nem jó, hiszen diák, ergo vigyáznunk kellett volna rá, főleg a tanár úrnak aki csak a sötét lényekkel foglalkozik. Mielőtt hangot adnék eme felfedezésemnek, megjelenik előttünk a temető, az ami nem odavaló ahova, és Emmácskát vélem látni szellemként, pedig az nem lehet. Természetesen mindegyikünk ösztönként berögzült mozdulattal kezd el varázsolni, noha nincs nálunk a pálcánk. Ha lenne időm elgondolkodni mindazon ami történik velünk, nem idéznék patrónust, hiszen az elhervadt virágesőn okulva talán ez is másképp történik meg. De nincs időm, és mivel ösztönös a cselekedet már reppen is a fecském, kivételesen tökéletes patrónusként, mindaddig míg Emmácska szellemalakjának nem ütközik. Úgy olvad le róla mint izzó vasról a hozzávágott vajas kenyér. Nox kisasszony bátrabb a bátraknál is, ő elébe megy a dolgoknak de mint kiderül nem éppen a legjobb döntés a részéről. *-Óóóó! Szentséges frászkarika! *A jelenés máris változik és egészen különös alakot vesz fel. Vagyis lényegében a meglévőt veti le és csupán a maradékkal támad Nox kisasszonyra. A felnőtt fiú akinek eddig nem igazán hallottuk a hangját – édesanyja nem tanította meg bemutatkozni – valamilyen fürkész varázslatot indított el, vagy nem csinált eddig semmit, a fene sem tudja, nem nagyon figyeltem rá olyan csöndes. Ám most már nincs is nagyon időnk semmire, csak döbbenten nézek két szívdobbanásnyi pillanatig azon a jelenésen ami Nox kisasszonyt próbálja…izé….~Megenni?~
*Hááát, nem hiszem, hogy egyszerre két bűbájt is lehet használni, nem tudom végül a vadőr által idézett bűbájok közül melyik győzedelmeskedik, hiszen a pajzshoz folyamatos koncentráció szükséges, esélyes, hogy az lobban el hamarabb, ezért én a Nox kisasszony körüli növényekre koncentrálok és elsütöm – ha pálca nélkül egyáltalán lehet ezt mondani – a Vegetatonium bűbájt. Nagyon remélem, hogy legalább a Kígyónyelvre és a Folyondárgyökérre hatással vagyok, ha már a patrónusom harmatgyenge lett. Emmácska szellemétől nem is igazán félek, bár tudom….biztosan tudom, hogy nem Emmácska az, csupán egy a szívemből kikémlelt vágy megtestesülése. Na nem mintha halottan szeretném látni, de talán az a valami vagy valaki, látja mivel lehet elgyengíteni. *


[You must be registered and logged in to see this link.]





[You must be registered and logged in to see this image.]
A Tündérbogyók nem mérgezőek, de eszedet veszik!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat   A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat Empty2016-09-04, 22:39


[You must be registered and logged in to see this image.]
Salvation comes with a cost. Judge us not by our methods, but by what we seek to accomplish.


A jeges rettegés szinte megbénít. Szinte. A dühöm hullámai nagyjából kordában tartják az érzést, és a magabiztosságom és a lélekjelenlétem magja mélyen belül megmarad. Bár nem mozdulok, de látom és érzem hogy a dögök olyan erőt árasztanak magukból, amit eddig nem éreztem, és tudomásom szerint más auror sem dokumentálta. A gondolatkezdeményre egy csomót kötök, hadd aggasszon később, de ahogy Noxot leteperi a látomás - vagy akármi is ez -, már nem tudom visszatartani magam. Kirobban belőlem az eddig összegyűlt feszültség, elmosva a határt a düh és a kiképzésem között. Nem foglalkozom az eddigi - éppen általam - bizonytalannak gondolt mágiával, és a Rengetegben okozott kárral sem számolok. A feladatom szerint meg kell óvnom a birtokon belül mindent és mindenkit, és ez egyszerűen elsöpri az óvatosság összes szabályát.
Az összpontosítástól eltorzult arccal emelem fel a kezeimet, hogy párhuzamosan idézzek meg két súlyos varázslatot: a jobbommal a társaim és saját magam köré idézek egy egyszerűbb pajzsbűbájt, a balommal pedig célzottan megpróbálom lángra lobbantani a Noxot csócsáló akármit.
Akár sikerül a tervem, akár nem, itt még nem állok meg. Az elsütött varázslatok után néhány lépést hátrébb lépek hogy némi teret nyerjek, és látszik rajtam hogy ez csak a kezdet. A komolyabb erők még csak ez után fognak elszabadulni. Eközben meg sem szólalok - aki egy pillantást is vet rám az látja, hogy erre már nincs szükség. Elfogyott a cérnám, és részemről már nem fogom vissza magam. Akármi is áll elénk, azt meg fogja keserülni.
Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat   A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat Empty2016-09-01, 17:58



A jelöltek

[You must be registered and logged in to see this image.]


Graves talán jól teszi, hogy nem moccan tovább, mert mint egykori auror, és jelenlegi vadőr valami szörnyű hideget érez a feléjük kúszókból, ám ami még ennél is furcsább, mintha ők maguk is mintha közéjük tartoznának. Az utat egyébként jól megjegyezte, légvonalban haladnak a Roxfort felé, de jól tudja, korábban nem volt itt temető. Max megidézi a patrónusát, pálca nélkül is sikerül. A fecske az Emma-alak felé vitorlázik, ám amint közelebb ér hozzá, nyom nélkül elenyészik. Mintha a varázslat nem volna olyan erős, hogy megvédje attól, amely most Emma alakját viseli. Talán az a valami erősebb, mint az egyszerű dementorok. Drew fürkészés varázslata nem fed fel legendás lényeket, de érzékeli azt a sötét ködöt, amely a vihar után vette körbe őket, és érdekes módon most az az embercsoport, amellyel Nox kommunikálni akar, meg aki Max szerelme, Graves egykori sötét varázslós áldozatai. Nox tehát előreindul, hogy jót diskuráljon, ám a kuncsaktok egyikének az arca eltorzul, szemei ezüstös-lilává fordulnak, teste semmivé oszlik, és csupán az agyarai, karmai maradnak meg fizikai valójukban, ezekkel támadja meg a bátor lányt, sötét teste kisértetalak, pillanatok alatt maga alá temeti a boszorkányt, hogy talán revansot vegyen azon, hogy most miatta kell itt kísérteni. Hogy mit tehetett Nox még korábban, amely miatt most bűnhődnie kell, az nem derül ki. A többi alak egykedvűen nézi a küzdelmet, a lidérc pedig igyekszik egy minél nagyobb darabot kicsócsálni a lány nyakából. Jonathan Marcus segítségével kimászik a mocsárból, és immár tovább tud haladni, noha többet nem látja a kislányt. Ámde pár perces kóválygás után a tanárral együtt mintha egy táborra bukkannának, ahol fáklyák lobognak. Vezetőjük egy sötét hajú férfi, egyből felpattan amint a fák között közeledőket meglátja. Vajon támadó szándékkal?

//a határidő szept. 10. ééés mindenki dobjon egy kockával a hsze előtt a kockadobások fórumában. 10 oldalú kocka (ha 10et dobsz, ismét dobhatsz, összeadódik, viszont ha 1-et, akkor minden további bónusztól függetlenül 1 lesz az értéked, nem adhatsz hozzá semmit. A dobásodhoz hozzáadhatsz az alábbi lista alapján, ahol minden bónuszt kihasználhatsz, amire jogosult vagy.
- különleges képességek, durva (párszaszáj, született vámpír/vérfarkas, sellő) +5
- különleges képességek (bármi más, kivéve animágia) +2
- animágia +1
- született tehettség +3
- mágikus adottság 1. szint +2
- mágikus adottság 2. szint +5
- mágikus adottság 3. szint +8
Írjátok be a hszetek elejére a végső értéket. Ha valakinek legalább 15 pontja lesz, hát khm.. Meglátja.//


Vissza az elejére Go down
Drew Witcher
Reveal your secrets
Drew Witcher
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat   A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat Empty2016-08-31, 09:57


Az életem sötét foltja a családom. Mióta közöltem velük, hogy nem akarok gyógyító lenni, hanem helyette bestiamester leszek eléggé megharagudtak rám, amit még tovább tetézett, hogy a süveg a Griffendélbe osztott be. Elég komoly megvetést kapok apukám szülei részéről, de nem igazán zavar. Nagykorú vagyok, hadd döntsem el, hogy én mit akarok.
Az ágból vajon létrejött az iránytű? Ha igen, akkor odaadtam a vadőrnek, akit a bottal felszerelve, követek. Iskola felé indul, legalábbis a suli feltételezhető irányába.
Láthatóan mindenki haladni akar, ezzel én sem vagyok máshogy. Fura nekem ez az egész helyzet. Nincs nálam a pálcám, mégis olyan erők birtokába kerültünk mindannyian, ami szerintem furcsa. Jó lenne, ha ez a képesség a kaland végével is megmaradna, de eléggé megmagyarázhatatlan helyzeteket kreálhatna egy ilyen képesség. Közben a csapat mozgolódik. Egyik tag kétbetűs kitérőre kér engedélyt, majd távozik egy fa mögé, miközben egy másik tag virágesővel borítja az egyetlen hölgy tag lába előtt a talajt. A bűbájokhoz annyira nem értek, de gondolom ez is csak egy teszt volt, hogy vajon működik-e a varázsereje, mert elég nyálas udvarlás lenne ez. Furcsa csapat ez, nem is nagyon reagálok a dolgokra, csak némán követem őket, amíg egy temető nem kerül az utunkba. Nem egyszerű temető, ahova elástak néhány halottat, hanem rendes, kapuval és sírokkal. Egyből fürkész varázslatot indítok el. Megpróbálom mágiával feltérképezni a terepet, még ha előtte sosem csináltam ilyet, csak hasonlót. Egy régi könyvben valamikor olvastam egy varázslatról, amivel fel lehet fedni a közelben lévő legendás lényeket. Ezt a varázslatot módosítom most annyira, hogy a csodás lények helyett az ártó dolgokat térképezze fel.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyetlenegy szörny van, amelytől félned kell ebben az életben: az, amelyik reggel rád bámul a tükörből. Ha azt megszelídíted, ha barátságot kötsz vele, akkor már semmi nincs az életben, amivel ne tudnál elboldogulni.
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat   A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat Empty2016-08-27, 18:35




Nox a nagymesén







Hogy őszinte legyek, nincs bennem félelem. Illetve ha van, akkor ösztönösen, jó mélyre elásva a tudatalattimban. Nem azért, mert a helyzet nem kíván félelemérzetet, hanem mert az évek során akarva akaratlanul is meg kellett tanulnom színészkedni: márpedig az igazán jó színész az, aki önmagát is meg tudja téveszteni. Így azonban talán az elkövetkezendő időre nem lesz más a személyünk, mint egy örök bábjátékos, aki saját magából merítkezve húz fel újabb és újabb álarcokat - attól függően mihez van épp kedve. Ez a tudatosság átka. No de hol is tartottunk? Áh, igen, a virágeső. Bevallom őszintén, nem számítottam rá, hogy a mesés szirmok végül korhadt kóróként landolnak a lábam előtt, ez így egész egyszerűen... káprázatosan szép. Nem is figyelek Max mentegetőzésére, csak ellágyultan végigsimítom a vállát, rég nem nyűgözött le ennyire egy ilyen aprócska kis gesztus mint ez.
- Micsoda rendkívüli kivitelezése ez egy szimbólumnak, mely az Élet körforgását hivatott bemutatni. A kontrasztok, a gyönyör, a rothadás... a gyönyörű rothadás. - Suttogom inkább magamnak, mintsem ideiglenes társamnak, aki akarata ellenére ugyan, de egy pillanatra őszintén belopta magát a szívembe. Tekintetem is árulkodik megindult merengésemről, olyannyira, hogy a Max & Marcus társalgás egész egyszerűen elsiklik a fülem mellett, és ez épp elegendő idő ahhoz, hogy észhez kapjak, és újra a jelen helyzetre koncentráljak. Csak semmi elkalandozás. Most nem. Köhintek is egyet-kettőt, jelezvén hogy még ezen a világon vagyok - még ha csak a tulajdon testem is tart itt időnként.
Nos, úgy tűnik gyanakvásom süket fülekre talált: én vagyok itt az egyetlen, aki nem fordul feltétlen bizalommal, netán összetartási szándékkal a többiek felé, amit ugyan legbelül botorságnak tartok, de egy más nézőpontot figyelembe véve meg is tudom érteni. Én azonban jobbnak látom szemmel tartani a szétszéledt bagázst, pláne ha azok furcsa rejtélyes öregemberek, akik még furcsább indokokra hivatkozva egyedül vetik bele magukat a rengetegbe. Jelzőgömböcskét idézek hát, elégedettségemre tökéletesen működik is a praktikám, azonban nem épp azt jelzi amire számítottam: Jonathan nem hogy ártó szándékkal készült volna lesújtani ránk, saját magát sodorta bajba. Milyen ironikus, hogy azt kapja el a szétválás csapdája, aki talán a leginkább ellene volt. Szólnom kellene Gravesnek, hogy a fickó nincs épp a legjobb formában, ugyanis ő az, aki úgy tűnik kötelességének érzi hogy előbb vagy utóbb mindenkit épségben kijuttasson innen, azonban nem lenne jó, ha emiatt kellene visszafordulnunk. Így hát amiről nem tud, az nem fáj neki... Ha kérdezné, majd azt mondom biztos a sápadt fickó által jelzett alakokat mutatta a gömb. Mehetünk is szépen tovább.
Egészen addig, mígnem egy batár nagy temető nem keresztezi utunkat a semmi kellős közepén. Nahát. Kissé meghökkenek Max oldalán - aki egyébként azóta se szabadult tőlem, bármennyire is kellemetlennek vélte a kis virágos bakit -, akkor meg aztán pláne, mikor 3, tudomásom szerint halott kuncsaftom látszik közeledni felém. Pislogok párat, hogy meggyőződjek valóban így van-e, de ahogy látom a többiek sem maradtak társaság nélkül. Kissé belém fagy a szar, ehhez kétség sem fér, ugyanakkor a tőlem telhető legmeggyőzőbb magabiztosság álcájával szakadok le a varázsolni készülő kísérőm bal karjáról, és egy hirtelen ötlettől vezérelve határozott léptekkel indulok meg előre, egyenest a jelenségek felé.
- Nocsak fiúk, visszajöttetek fizetni? Vagy az még mindig problémát okozna? - Bár szívem a torkomban dobog, ami még a srácok éltében is megesett párszor, pusztán abból a tényből kifolyólag hogy nem egyszer kedvük támadt kést szegezni rám, de én nem az a fajta ember vagyok, aki félelmében rögtön támad. Én inkább lehetőségeimhez mérten szeretném megtudni, pontosan kivel is van dolgom, és legfőképpen miért.
Márpedig úgy tűnik ezek a lények egyelőre nem terveznek kárt tenni bennem. Ahogy én sem bennük. Éhező kíváncsiság ez csupán. Jól tudom kik ők, és jól tudom hogy miket tettek fénykorukban. De vajon miért vannak most itt?
- Nos tehát, mit akartok? - intézek egy újabb kérdést feléjük, hátul természetesen ökölbe szorítva hófehér mancsaim. Biztos ami biztos.
Vissza az elejére Go down
Jonathan Stark
Reveal your secrets
Jonathan Stark
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat   A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat Empty2016-08-25, 17:02


Kifejezetten kiábrándítónak találja a helyzetet. Túlságosan sok az idegen jelenlét. Akárki vagy akármi is felelős ezért a helyzetért, nagy hatalommal rendelkezik, nagyobbal, mint Voldemort. S ez felettébb kellemetlen, aggodalomra ad okot. Ahogy az is, hogy ismét látja a kislányt, ennek hála megszaporázza a lépteit. Tudnia kell, hogy mi ez az egész. Hiszen megölte őket, az apját enyhén meg is kínozta. Levágta a szemhéjait, hogy végig nézze ahogy a feleségével végzett, utána pedig befejezte azt, amit a férfival elkezdett, gyors, tiszta munka volt, a lánynak se szabadna itt lennie, erre mégis. Nem, nem lehet életben, valami más van a háttérben.
- Hihetetlenül frusztráló ez az egész, hihetetlenül.- megállt egy pillanatra, hogy körbenézzen, de még mindig nem lát túl sok mindent, ezért hát tovább indul, és érzi, hogy minden egyes lépésnél egyre puhább és puhább a talaj, majd egy lépésnél váratlanul derékéig elmerül. Lenéző sóhaj hagyta el az ajkát, és érezte, hogy egyre lejjebb kerül, a váratlan fájdalom miatt pedig megfeszült az álla.
- Nagyszerű, egyszerűen nagyszerű.- ismételten mocskos lett, és ha ez nem lenne elég, megvan az esélye, hogy megeszik. Nem kifejezetten vonzotta a lehetősége annak, hogy itt hagyja a fogát. Ezért ismét mágiához folyamodik. Tekintetével egy közeli fát keres, és amint talált, felé nyújtja a kezét, majd koncentrálni kezd, és ha sikerült, akkor a tenyeréből egy kötél indul meg, majd egymás után többször a fa törzse köré tekeredik, végül pedig rátekeredik a kötél vége a többi részére, görcsbe kötve. Jonathan pedig erősen rámarkol és elkezdi kihúzni magát. Persze ha nem sikerülne, akkor reménykedhet abban, hogy valaki mégis utána jött, és kisegíti a bajból, ha így lenne, és megpillant valakit, akkor megszólítja.
- Elnézést a zavarásért, de láthatja, hogy elég szorult helyzetben vagyok, lenne kedves, és kisegítene?- természetesen ha sikerült a köteles mágiája, akkor erre nincs szükség, de ha mégis van ott valaki, bevárja, kíváncsi, hogy ki is követte, a társaságukból valaki, vagy esetleg egyike azoknak, akik idehozták?
Akárhogyan is, egyre zavaróbb ez az egész, és egyre érdekesebb.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Maximilian Lilleyman
Reveal your secrets
Maximilian Lilleyman
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat   A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat Empty2016-08-25, 05:56



IZÉ
[You must be registered and logged in to see this image.]



*Nos, a zavartan pislogás és az idétlen vigyor meg van, ám a virágeső nem úgy sikerült ahogy én azt leképzeltem. Csodás és pompázatos virágok helyett csak száraz és hervadt kórók pottyantak Nox kisasszony lábai elé. Micsoda blamázs! Zavarom pedig nem csak az arcomra terjed ki és a kezem remegésére, hanem a hajamra is ami az eddigi intenzív árnyalatából rögtön feslő rózsa színére változik. Én magam csak a tudatában vagyok a színeváltozásnak, hiszen nem látom, viszont biztos vagyok abban, a korábbi tapasztalataimat tekintve, hogy mindez bekövetkezik.* -Ó! Elnézést, bocsásson meg, nem így terveztem. Nahát! Már a mágiában sem lehet bízni!
*Tátott szájjal elhűlök és kicsit odébb is lépkedek, ezek után minden bizonnyal nem fog a társaságomnak örülni a hölgy, talán azt hiszi ha nem is mutatja, hogy szándékosan szégyenítettem meg, pedig nem így van, ráadásul én nem ismerem őt, fogalmam sincs arról mivel foglalkozik. Ettől függetlenül nem változtatom meg a döntésemet, maradok a vadőrrel és vele, hiszen a helyes irány továbbra is az iskola marad. A kisasszony kérdése váratlanul ér, már csak azért is mert egészen közel hajol hozzám, a lélegzete csiklandozz a fülemet amitől még jobban zavarba esem.* -Nos…izé….magának való ember benyomását kelti, talán önmagával jobban tud beszélgetni.
*Nem feltételezek senkiről sem rosszat elsőre. Tény és való, hogy elég furcsa egy ember, de a jelenlegi társaságban nem ő az egyetlen, mintha az aki minket idevarázsolt, kissé szórakozott lenne, vagy tényleg szándékosan válogatott minket össze. A lehető legkülönbözőbb embereket eresztette egymásnak. A kisasszonynak viszont remekül sikerül a bűbája amin kissé csodálkozom de nem túlságosan lep meg mikor rájövök, valószínűleg csak engem sújt az átok. Tekintve színe váltós hajamat, már megszoktam. A sápadt arcú fiatalember válaszára megtorpanok.* -Sötét lények….mint ön? Miért ön milyen sötét lény? *Nem igazán tűnt fel semmi, talán csak az arca, a bőrének a színe, de nem robban bele elmémbe a tény, miszerint vámpír lenne, ahhoz egészen jóképű és finom, legalábbis ha női szemmel próbálom nézni. A kisasszony által különösnek és gyanúsnak titulált férfi eltűnik a szemünk elől, akik maradtak a vadőrrel tartanak és végre el is indulunk de abban sincs köszönet. *-Én sem tudtam arról, hogy lenne. Egészen különös. *A temetőt nézve a hideg futkos a hátamon, főleg a szellemek alakja miatt. Az iskolán kívül sosem találkoztam egyel sem, ott is csupán a barátságos és mókás szellemek kísértettek mint példának okáért, Félig Fejnélküli Nick. Ám ezek a szellemek egyáltalán nem barátságosak, kivéve talán egyet. De ha szellemek, akkor az nem lehet…..az a vörös hajú nem lehet Emmácska. A szellemek viszont szürkék és fakók szoktak lenni.* -Ööö….nem hiszem, hogy igaziak, az nem lehet. Emmácska nem halt meg és a szellemeknek nem vörös a hajuk. Maguk is látják, hogy vörös a haja? *Reménykedve kérdezem, de közben a szeretett lány iránti aggodalmam felkúszik a gerincemen és lever a víz. Ahogy megindulnak felénk, ösztönösen a pálcámért nyúlok ami persze nincs nálam, de ijedtségemben ez fel sem tűnik, így üres kezemet nyújtom előre és „megidézem” a patrónusomat. Közben lovagiasan magam mögé terelem a hölgyet.*


[You must be registered and logged in to see this link.]





[You must be registered and logged in to see this image.]
A Tündérbogyók nem mérgezőek, de eszedet veszik!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat   A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat Empty2016-08-24, 20:20


[You must be registered and logged in to see this image.]
Salvation comes with a cost. Judge us not by our methods, but by what we seek to accomplish.

Mérhetetlenül felbosszant, hogy van aki önállóan akar kikeveredni a helyzetből, de jelen helyzetben nincs más lehetőségem, mint elfogadni ezt. Legalább arra komoly esélyem van hogy a velem tartókat kivezessem a Rengetegből, és egyelőre ennek is örülnöm kell. Jobb híján igyekszem majd megjegyezni az utat jellegzetes fák, tereptárgyak vagy akár a csillagok alapján, és nem átallok majd néha letörni egy ágat, félrerúgni egy nagyobb követ is, csak hogy egyértelművé tegyem az utunkat. A varázslatokban - főleg a halott virágok zápora után - továbbra sem bízok, és egyelőre nem is szándékozom őket használni.
- Ha ők jobban tudják, hát akkor jobban tudják. Majd visszajövök értük ha legalább mi kikeveredtünk innen.
Bíztatóan rámosolygok a többiekre, aztán megindulunk a sűrű felé, és egy darabig eseménytelenül baktatunk a sötétben. A tarkómon a szőr azonban továbbra sem akar megnyugodni, és fáradt nyögéssel állítom meg a csapatot amint meglátom a temetőt.
- Oké, nem tudom, hogy ez kinek a trükkje, de a Rengetegben nincsenek temetők, és a múlt szellemei is elkerülik... Legyetek óvatosak...
Arra már nincs időm, hogy tájékoztassam őket arról hogy én kit is láttam, mert megindulnak felénk, én pedig szinte azonnal felismerem a korábbi áldozataimat. A kezdődő pánik azonban visszavonul a dühöm fortyogó hullámai elől - ugyanis kibaszottkurvabiztos vagyok benne, hogy én ezeket az embereket megöltem, és semmi sem maradt belőlük, tévedés kizárva. Ami tehát előttünk van, az illúzió, árnyék, szellem, vagy valami hasonló. Nem mozdulok hát, csak hagyom hogy közeledjenek. Szinte biztos vagyok benne, hogy a többiek varázsolnak majd, én azonban inkább afelé hajlok, hogy ez csak játék az elménkkel, és amazok nem árthatnak nekünk.
Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat   A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat Empty2016-08-22, 22:20



A jelöltek

[You must be registered and logged in to see this image.]


Jonathan teljesen úgy érzi, hogy valami nincsen rendben, amikor szellemeket keres a varázslatával, olyan, mintha csak azok vennék körül. A kislányt még egyszer megpillantja, de később már nem, de mintha egyértelműen vezetnének a nyomok egy irányba, ami nem az iskola. Selene úgy tűnik most egy helyben topog, úgyhogy később utólérheti a többieket. Jonathan viszont nem tart az iskolai csapattal, arra indul, amerre a lányt sejti, de nem biztos, hogy ezzel jól jár, már bent jár a sűrű fák között, amikor a talaj a lába alatt egyre vizenyősebb lesz, és egy lépésnél egyszerűen eltűnik alatta, derékig beesik egy komolyabb pocsolyába, amely olyan, akár a mocsár, kezdi lehúzni, sőt, az alján mintha éles fogak vájnának a bokájába. Még szerencséje, hogy Marcus szintén az erdőbe indult, mert véletlenül pont arra vezet az útja, akár segíthet neki. Max virágesőt varázsol Nox elé, de a lány lábai elé már csak egy halott gazköteg esik le. Ez igazán különös, a férfi képzett varázsló, ért is az ilyesmihez, de a növények meghaltak, mielőtt igazán élhettek volna. Mindenesetre próbának jó volt, hogy egy kicsit rájőjjenek, mi is történik most velük. Nox testőrgömbje ellenben megjelenik, ez olyan mágia lehet, amelynek mostanság is van létjogosultsága, pálca nélkül is tökéletesen végre tudja hajtani. A varázslat ugyan értesíti Noxot, hogy a férfi bajba került, ám mivel a lányra ez nincsen különösebb hatással, a gömb barátságosan lebeg körülöttük, feltérképezi a helyet. Az iskola felé amerre Graves vezetésével megindultak, láthatóan nem tartalmaz csapdákat. Ám valami más keresztezi az utukat. Egy temető, amely legjobb tudomásuk szerint nem volt eddig található a Tiltott rengetegben, ilyen közel az iskolához. A temető azonban nem csak sírokból áll, komoly, fallal körülvett területről van szó, erős fémkapuval a bejáratnál. A kapu előtt féltucatnyian ácsorognak, Graves felismer bennük vagy kettőt azok közül, akiket még auror korában küldött pokolra, sötét varázslók. Max egy vörös hajú fiatal lányt pillant meg, talán éppen Emma lenne az? Nox viszont három régi kuncsaftját ismerheti fel, az újságok szerint a trió valami rosszéletű rablóbanda volt, akiket valami akció közben ért utól a vég. Most viszont nagyon elevennek tűnnek. A jelenések feléjük siklanak, de vajon milyen szándékkal?

//Ezúttal nem kell dobni, a határidő: augusztus 31//





Vissza az elejére Go down
Marcus Thicknesse
Reveal your secrets
Marcus Thicknesse
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat   A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat Empty2016-08-17, 14:46


[You must be registered and logged in to see this image.]
Just an adventure
[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]


Everyone & Marcus


A fehér hajú hölgy válaszát reakcióra sem méltatom. Vannak ilyen beteg emberek, nem tervezek velük foglalkozni. A sötétség érzésétől viszont kissé kiráz a hideg. Kezdem érteni, hogy mit érezhetnek mások, amikor szabadjára engedem a vámpír énemet... A kérdésére, az előbb Maximilianként bemutatkozott férfira tekintek. A tekintetemből pedig semmi jót nem olvashat ki.
- Sötét lények, de jelenleg megálltak. Valószínűleg figyelnek minket. Pontosan nem tudom megmondani, talán olyasmik lehetnek, mint jómagam. Bár, az erdő maga is gyilkos szándékot sugároz magából. Talán nem érzik?a szemem sötétbe váltott, utat engedve az éles látásomnak, hogy tovább kémleljem az egy helyben állókat, valamint az erdőt magát. Az sem zavar, hogy ezzel lebukom előttük. Idegenek, lényegtelenek.
Ellenben, a diáklányt úgy érzem szemmel kell tartanom. Mint tanár, némi kötelességtudat szorult belém, így én vele tartok. A saját testi épségemet annyira nem féltem, mindegyikünk közül nekem van a legnagyobb esélyem a túlélésre.


adventure ◊ zene ◊ 143
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat   A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat Empty2016-08-12, 15:20




Nox a nagymesén







- Hogyne, és roppantmód élveztem. - Felelem kimérten a sápadt fickó kérdésére - az azonban már tudat alatt valamelyest nyugtalanít, hogy jelzi néhány rejtélyes alak közeledtét. Azt hiszem a kis csapat túlnyomó többségének nem sikerült belopnom magam a szívébe, ámde annyi szimpátiamennyiséget talán sikerült összekovácsolnom magamnak, hogyha éles helyzet adódna, ne én legyek az első, akit a vadak elé vetnek türelmetlenségükben. Sőt mi több, a helyzet drámaiságát fokozza, hogy a bájos ifjú Maximiliantől még virágesőt is kapok, egyenest a lábaim elé. Kacér vigyorom rögtön szembetűnhet, melyet egy szótlan félmosoly kísér, és egy gyöngéd szoknyalibbentés - amely természetesen a lágy nyári szellő műve, nekem véletlenül sincsen semmi közöm hozzá. De mit is mondhatnék, le vagyok nyűgözve.
- Egészségügyi séta? Sebaj, fel se tűnt hogy itt vagy. - Nyugtázom egy lezser vállrántással Jonathan távozását, egy szótlan kolonccal kevesebb. Legalábbis első olvasatra. Második olvasatra, miközben épp Max udvarias gesztusát elfogadván készülnék útnak egyengetni lábaim, egy pillanatra megtorpanok. Óvatosan közelebb hajolok az illedelmes úrfi füléhez, és gyanakvóan belesúgom:
- Mondd csak... Neked nem szúr szemet, hogy ez a pacák magában mormog mióta csak jelen van, most pedig valami mondvacsinált indokkal hirtelen távozni készül? Van egy olyan sejtésem, hogy benne van a keze dologban. - Már éppen fordulnék a kiscsaj felé, hogy fentről őt is tartsa szemmel, amikor is nyugtázom, hogy egészen más irányba indult el, mint amire számítottam.
- És akkor még én lettem lehurrogva, hogy szétválni idióta ötlet... - Zsörtölődök az orrom alatt, de igazából csak abból a szempontból zavar, hogy csorbát ejtett zseniálisan megálmodott taktikámon a biztonságos kijutás érdekében. Sebaj, kitalálok mást. Megfordul a fejemben, hogy az öreg pacák után osonok, de annyira azért nem érdekel, hogy a testi épségemet kockáztassam miatta, így inkább a többiek varázssikerein felbuzdulva megpróbálok megidézni egy aprócska kis jelzőgömböt, ami egyfajta testőrbűbáj, mely szemmel tartja a kiszemelt célpontot - jelen esetben Jonathant - és azon nyomban hangos tűzijátékként robban fel, amint az olyan cselekedetre készül, ami ártalmas lenne a megidézőjére nézve - vagyis rám. Talán csak a folytonos üldözési mánia, netán a hely sötét aurája okozza, de őszintén nem szeretném, hogy bármily módon is keresztbe tegyen, bolond lennék megbízni benne csak azért, mert véletlenül egy helyre sodort minket a Sors - így hát útnak is indítom a már jól ismert "varázskütyüt". Nem árt az elővigyázatosság. Eztán bandukolhatunk tovább, természetesen változatlanul igényt tartva újdonsült daliás lovagom (Max) bal karjára mint biztos támaszra a sűrű sötét erdő rengetegében.
- Senkit sem várunk meg, a saját felelősségükre távoztak. - Jelentem ki határozottan, és ezzel őszintén remélem hogy a csapat fejének kijelölt Graves is egyetért, nem szeretném ha miattuk kellene itt ácsorognunk még pár órácskát. Valami azt súgja, hogy ez a hely nem szimpatizál velünk különösebben.
Vissza az elejére Go down
Maximilian Lilleyman
Reveal your secrets
Maximilian Lilleyman
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat   A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat Empty2016-08-12, 06:58



IZÉ
[You must be registered and logged in to see this image.]



*Nem sokáig vacillál a társaság és szerencsére más bűbáj nem akadályoz meg bennünket abban, hogy feltételezzük a helyes irányt. Részemről is az iskola felé kell mennünk, az a biztos pont hiszen az erdőben bármikor lecsaphat ránk bármi. Önmagában is varázslatos a rengeteg, nem a legjobb értelemben, most minden bizonnyal tartogat más meglepetéseket is. Pálca nélkül pedig igen nehézkes lesz bármit is kivédeni, bár mintha úgy láttam volna másoknak anélkül is sikerült valamit varázsolniuk. Sajnálatos módon nem jut eszembe semmilyen hasznos varázslat hirtelen amivel próbát tehetnék, de Nox kisasszony bűbájos mosolya megihlet és ha már varázslatot kell kipróbálni, egy virágesővel megpróbálkozom. Hátha. Ha sikerül a színes és illatos virágok pont a lábai elé hullanak majd én pedig zavartan mosolygok jelezve, hogy most más nem jutott eszembe. *
-Szóval vadőr úr, amennyiben biztosak vagyunk az iskola irányában, én önnel tartok.
*Mivel Nox kisasszony is a vadőrrel tartana, felajánlom a karomat, persze ebből nem kell senkinek messzemenő következtetéseket levonni, megjegyzem feleslegesen és tévesen, csupán udvarias vagyok. Meglehet régimódi. Indulásunk után alig néhány lélegzetvételnyi idővel a karótnyelt és meglehetősen szófukar férfi (Jonathan) elválik tőlünk.*-Nem hiszem, hogy jó ötlet szétválnunk, nem kellene egyedül maradnia.
*Pláne azok után, hogy a sápadt ifjú (Marcus) idegenek közeledését jelzi. Azt nem mondja, hogy emberek vagy vadak, netán kentaurok, de nem jó ómen az biztos.*-Azt tudja kicsodák? Úgy értem emberek vagy vadállatok?
*Most már mindenképpen sietős lenne távoznunk legalább onnan ahol felbukkantunk  a varázslatos elrablásunkból, épp ezért nem megyek a karótnyelt fickó után, jobb ha együtt vagyunk, nem mintha gyáva lennék, inkább ésszerű.*-Nem kellene megvárnunk. Nehogy baja essen. Ebben a fene erdőben bármi megtörténhet ilyen különös mágia nélkül is.
*Megpróbálkozom a kérdéssel de nem sok reményt fűzök ahhoz, hogy bárki is megálljon és bevárja, én pedig csak a különös növényekhez értek, a harchoz nem, pláne nem pálca nélkül. Remélhetőleg csak a férfi válik el tőlünk, a többiek, főleg a diáknak tűnő ifjoncok velünk tartanak az iskola felé. *
[/color][/b][/i]
[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
A Tündérbogyók nem mérgezőek, de eszedet veszik!


A hozzászólást Maximilian Lilleyman összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-08-12, 20:32-kor.
Vissza az elejére Go down
Jonathan Stark
Reveal your secrets
Jonathan Stark
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat   A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat Empty2016-08-11, 15:23


Fájdalmas, hogy még mindig egy helyben toporognak, ahelyett, hogy végre cselekednének, és elindulnának. Akármi is hozta őket ide, talán ráun erre az egészre, és véget vet ennek a „barátságos” összejövetelnek.
Fáradtan dörzsöli meg a tarkóját, és megpillant valamit, valamit, amitől egy pillanatra még a lélegzete is elállt. Nehezen hiszi el azt, amit lát, hiszen jól emlékszik rá. Az egész családra, akiknek csak annyi volt a balszerencséjük, hogy rossz házban éltek. Jonathannak szüksége volt egy ágyra az éjszakára, és a ház, amire a választása esett otthont adott egy családnak. Mindegyikükkel végzett, a testüket pedig meghagyta a farkasaiknak. Reggel pedig tovább állt, ügyet se vetve a testekre. Talán ez volt a baj? A farkasai nem végeztek jó munkát? Vagy a mágia a hibás? Nem, egyik se lehet, hiszen a gyilkos átok egy esetet leszámítva mindig célt ért. Vagy talán immár lenne valaki más is, aki túlélte? Nem, nem hiszi, másnak kell lennie a háttérben. De még ezekkel az ostoba személyekkel van, addig nem sokat tud tenni, hogy kiderítse.
- Engedelmükkel, egészségügyi sétára kell mennem. Induljanak csak el nélkülem, majd beérem magukat.- mondta udvarias hangon, és már indult is, hogy szemügyre vegye azt a helyet, ahol a lány állt.
Odaérve benéz a fatörzs mögé, de nem lát semmit. A talajt figyeli hátha talál valami nyomot, bár így sötétben nem annyira egyszerű. Mágiához folyamodik ismét, megpróbál megidézni a tenyerébe egy apró gömböt, ami elég fénnyel látná el, hogy kétméteres körben láthassa a talajt, és a nyomokat, már ha vannak. De nem áll itt meg, újabb mágiát akar használni, amivel letapogathatja a környéket szellemek,  vagy bármi után ami nem a kis csapatuk. Ha talál nyomokat, vagy valamit, ami arra utal, hogy a kislány, vagy valami ismeretlen a közelben van, nem sokat gondolkozik, elindul felé. Maga se tudja, hogy miért, de valami hajtja előre, nem lehet, hogy életben van, az egyszerűen lehetetlen. Meg kell tudnia, hogy mi folyik itt.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat   A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat Empty2016-08-07, 21:55


[You must be registered and logged in to see this image.]
Salvation comes with a cost. Judge us not by our methods, but by what we seek to accomplish.




Kicsit meglepődök amikor megérkezik a seprű de legalább megerősít abban, hogy az ösztöneim nem csaltak, tényleg nagyjából jó irányt mutattam én is. Le is nyugszom kissé, mert ha az ösztöneim jól működnek, akkor túl nagy baj nem történhet a továbbiakban sem.
Kissé felszalad a szemöldököm ahogy Nox maga köré gyűjti a férfiakat, de aztán úgy döntök hogy továbbra is úgy teszek mintha nem találkoztunk volna, rá hagyva a továbbiakat. Na nem mintha egy pillanatig is szégyellném vagy bánnám azt ami köztünk történt, elvégre az ő munkáját szokta elítélni a társadalom, nem az enyémet.
- Oké, most hogy tisztáztuk hogy merre van az arra, talán ideje lenne lelépni innen, nem? Semmit sem tudunk arról hogy miért kerültünk ide, és rohadtul nincs kedvem megvárni azt, aki ezt tette velünk. Ugyan továbbra is higgadt maradok és nyugodt hangon beszélek, de kezd felállni a tarkómon a szőr ami mindig rossz jel. Az árnyakba fúrom a tekintetemet, és próbálok arra koncentrálni amit tudunk - mégpedig hogy együtt vagyunk, és pár perccel ezelőtt a furcsa ködön kívül más nem vett körül minket. - Aki velem tart, az jöjjön. Ne maradjunk itt, még mielőbb megzakkanunk az ismeretlentől.
Mindig azt próbálták belém verni, hogy a rossz döntés is jobb, mint a semmilyen. Már sejtjük az iskola irányát, ideje indulni, az esetleges nehézségekkel pedig majd valahogy elboldogulunk út közben. Persze eszembe jut, hogy talán az újsütetű indulhatnékom sem természetes eredetű és ezt is valami agyturkász bűbáj csinálja, de inkább csomót kötök erre a gondolatra, hadd aggasszon később.
Aki velem tart, azzal elindulok az iskola irányába, kissé idegesen tekintgetve ide-oda, kutatva a sűrűsödő sötétséget.
Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat   A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat Empty2016-08-06, 21:39



A jelöltek

[You must be registered and logged in to see this image.]


Graves nagyjából sejti, hogy merre lehet az iskola, aztán elvileg elindul arrafelé. Jól érzi, hogy a birtokot védő varázslatok mintha már nem is léteznének, azok struktúrája teljesen megbomlott, és mintha valami ősibb vette volna át az irányítást. Selene iránymutatása is helyes, pontosan abban az irányban van, mint amit Graves is mutat, viszont megpillant valamit a fák között, ami nem abban az irányban van, amerre az iskolát sejtik. Mintha valaki fényt gyújtott volna a közelükben. Kérdés, hogy milyen szándékkal bír. Max eldöntheti, hogy merrefelé tart, Graves-ékkel, netán arra, amerre most egy pillanatra Selene odakapta a fejét, vagy más ötlete van. Nox nagyszerűen átveszi a vezető szerepét, kérdés, hogy mennyire hallgatnak rá, főleg mivel még csak nem az iskola bentlaksásos vendége, így kétkedve fogadhatják a jelenlétét. Jonathan lehet, hogy úgy dönt, hogy Selene-nel tart, ám észreveszi, hogy az erdő sötét fái egyikénél egy fiatal kislány áll. Emlékezhet rá, nem olyan régen mészárolt le egy háromtagú családot, de a kislánynak is halottnak kell lennie. Ám most nagyon élőként fest. Ám belép a fatörzs mögé, és most nem látszik. Marcus most érzi, hogy bárki is közeledett, most mintha megállt volna, és figyelné őket. Mivel ő eleve vámpír, gyakorlatilag a sötét mágia születte, van egy olyan érzése, mintha maga a hely kelt volna életre, a fák az ő teste, és egyértelműen az a célja, hogy bekebezze őket..  Drew nem talál mohát, és mivel pálca sincsen nála, nehézkes a varázslat, de sikerül, össze tudja rakni, hogy merre lehet észak.
S mindannyian egyre inkább nyomasztónak érzik a helyzetet, még a halálfalók is. Mintha mindannyian a saját kétségeik rabjává kezdenének válni. Hiszen mint tudjuk, senki sem szent, mindenkinek vannak sötét foltok a múltjában..

//Először: kérlek, hogy megfelelően használjátok a kockát, akkor, és ott amikor kérem. Ha itt a hszben kell dobni, akkor a felső menüsorban válasszátok ki, ahogyan a kockadobás menete le van írva. Ha a kockadobások fórumában kell dobnotok, akkor pedig ott. Másodszor: ha dobnotok kell a hozzászólásban, de lemarad a szinezés, akkor inkább a színezés maradjon le, de ne módosítsatok, mert akkor a kockadobás is módosul, és azt már nem fogom tudni elfogadni. A határidő augusztus 16. //



Vissza az elejére Go down
Drew Witcher
Reveal your secrets
Drew Witcher
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat   A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat Empty2016-08-01, 11:22


//Megbeszéltek alapján töröltem a posztom és újra berakom, mert lemaradt a dobás//

A rengeteget ismerem, mégis mintha egy olyan részén lennék, ami más lenne. Nem tudom, hogy hol vagyunk és ez zavar.  Valaki kitalálja, hogy válljunk szét, de ez annyira abszurd ötlet, mint korábban a hoppanálás volt. ~Valakinek egyéb jó ötlet?~  A vadőr, akit ugyan már láttam, de eddig nem igazán beszéltem vele, talán jobban ismeri az erdőt, mint én, de látszik rajta, hogy ő is össze van zavarodva az irányokat illetően, mert ő is arra mutat, amerre én mennék. Ha végre elindulunk, akkor felkapok a földről egy ágat, majd a kezembe veszem és a nyitott tenyerembe teszem, majd magamba elmondok egy Tájolj! varázsigét, mire elvileg az ág beáll észak- déli irányba. Ha itt lenne a pálcám, akkor tudnám, hogy melyik irány az északi, így csak a két fő irány vonalát tudom megmondani, ha egyáltalán sikerül. Ha sikerül, akkor közlöm a csapattal az eredményt.
- Észak- Déli irány abban a vonalban van!
Mtatom a vonalat, mert konkrétan nem tudom megmondani talán csak a moha segítségével, így gyorsan körbenézek, hogy hátha találok és akkor már pontosabbat tudok mondani.

Nem igazánb vágyom a figyelemre, mert a csapatjátéknak csak addig vagyok híve, hogy tudjuk ki merre van és adott bajban ki az, akire számíthatok, de a felfedező utakra egyedül járok inkább. Ez sokakon látszik is, hogy inkább távolságtartók, de a szétválást tartom a legrosszabb ötletnek, bár ha menni kell, én mindenképp a vadőrünkkel tartok, még ha nekem sem rosszabbak a túlélési esélyeim itt, sőt némelyik emberénél talán az ismereteim miatt még több is. Ugyan nem ismerem az összes lényét az erdőnek, legalábbis nem láttam mindet, de az egész legendás lények katalógus a fejemben van, hogy melyik állattal hogy kell bánni, mit kell vele tenni, hogyan viselkedjünk, ha találkozunk eggyel stb.Talán végre el is indulnánk, mikor a tanár úr megszólal, hogy valakik közelednek. Jó lenne tudni, hogy kik vagy mik azok, emberek vagy ha állatok, akkor gyorsan átgondolom, hogy mik élnek az erdőben. Ekkor eszembe jut egy újabb ötlet, vagyis mindjárt kettő. Lusta vagyok egy kicsit, mert ha meglátok egy nagyobb ágat, amire támaszkodni lehet akkor a begyűjtő bűbájjal magamhoz hívom, majd átvéve a bal kezembe veszem a korábban tájolásra használt botot és a fejemben elképzelem, ahogy átváltozik egy iránytűvé, hátha sikerül és akkor nem kell a tájolj! varázsige bizonytalanságát figyelembe venni. Ha esetleg sikerül, akkor a vadőr kezébe adom, hogy ha már ő a vezető, akkor ez sokat fog neki segíteni.

Drew Witcher carried out 2 launched of one 10 oldalú dobókocka :
[You must be registered and logged in to see this image.] , [You must be registered and logged in to see this image.]
Ha már mindenkinek meg lett a 8, akkor remélem nekem is



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egyetlenegy szörny van, amelytől félned kell ebben az életben: az, amelyik reggel rád bámul a tükörből. Ha azt megszelídíted, ha barátságot kötsz vele, akkor már semmi nincs az életben, amivel ne tudnál elboldogulni.
Vissza az elejére Go down
Marcus Thicknesse
Reveal your secrets
Marcus Thicknesse
Tanár

TémanyitásTárgy: Re: A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat   A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat Empty2016-07-28, 21:11


[You must be registered and logged in to see this image.]
Just an adventure
[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]


Everyone & Marcus


Először a vadőrre tekintek, valahol egyetértek vele, hogy veszélyes próbálgatni a varázslatokat, de egy védelmező rúnából amúgy sem lehet gond. Ezért is, ahogy felragyognak, kissé elégedetten szemlélem, fel sem tűnik a seprű, amíg nem hallom a kisasszonyt a földön koppanni. Nem sietek a segítségére, vannak még itt udvarias emberek. Az ajánlatokra felvonom a szemöldökömet, és én végül is a seprűs lánnyal tartok.
- Nem rossz ötlet a fentről való kémlelődés, viszont, azt megjegyezném, hogy a kalandok nem feltétlenül jók. Kegyednek volt már dolga ilyen mágikus csapdával? Mert nekem igen, és nem feltétlenül viccesek – jegyzem meg a fehér hajú hölgynek, enyhén szarkasztikusan, bár a kémlelődést támogatva. Ez egy jó ötlet volt tőle, végre.
- Amúgy, csak megjegyzem, hogy közelednek páran, talán annyian, ahányan mi vagyunk, talán többen... Jobb lenne kicsit hátrébb vonulni – ráncolom össze a szemöldökömet, ahogy az irányt kémlelem, amerről sejtem a közeledtüket, miközben figyelmeztetem a díszes társaságot. Próbálom minél előbb kiszúrni őket, és lehetőleg időben védekezni a rúnáimmal, amiket felrajzoltam és a vámpír reflexekkel.


adventure ◊ zene ◊ 165
[You must be registered and logged in to see this link.]



Marcus Thicknesse carried out 1 launched of one [You must be registered and logged in to see this image.] (6 oldalú dobókocka.) :
Vissza az elejére Go down
Jonathan Stark
Reveal your secrets
Jonathan Stark
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat   A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat Empty2016-07-28, 16:50


Érdekes egy társasággal hozta össze a sors, talán még valami hasznot is tud húzni belőlük, legalább annyit, amivel a saját életben maradásának az esélyeit növelheti meg. Bár nem feltétlen kerültek olyan helyzetbe, ahol félteniük kell a testi épségüket, de jobb felkészülni mindenre.
~ Érdekes.- érzi, ahogy megszáradtak a ruhái, ez kifejezetten üdítően hat a kedvére, bár azt a tényt, hogy a testét nem sikerült átmelegítenie, némileg elkeserítőnek értékeli, de aki a kicsit nem becsüli... de akkor is nyugtalanítja a tény, hogy a teste hőfoka nem a megfelelő. Bár talán betudhatja annak, hogy a hűvös idő és a közeledő ködnek hála ilyen. Persze, ha pedig szárnyai lennének, akkor tündér lenne.
~ Tehát arra van az iskola.- tekintetével a távolba réved, abba az irányba, ahonnan a seprű érkezett. Logikus lenne, hogy arra induljanak majd el, és mivel a társaságukban van egy vadőr is, az átkelés talán még annyira nem is lehet veszélyes. Feltéve, ha a abba az irányba indulnak, amerről a hölgy seprűje érkezett, ellenkező esetben…
- Szerintem is abba az irányba kell indulnunk, ahonnan a seprű érkezett. Legalábbis én az ifjú hölggyel tartok.- hangja nyugodt volt, kimért, nyoma se volt semmiféle aggodalomnak vagy pániknak. S már csak azért is jobb ha csak ketten mennek, mert akkor is nagyobb az esély a túlélésre. Csapatban hajlamosak arra a tagok, hogy egy hátramaradottat elindulnak megkeresni, megmenteni, amivel hátráltatják a saját túlélésüket, még ha csak ketten vannak, akkor egyszerűbb a másikra figyelni. Bár ha az irány közös, akkor nincs mit tenni, a többiekkel tart. Akármennyire is nincs az ínyére. Jobban örülne, ha valahogy legalább Fenrirt maga mellett tudhatná.
Jonathan Stark carried out 1 launched of one [You must be registered and logged in to see this image.] (6 oldalú dobókocka.) :



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat   A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat Empty2016-07-27, 18:23


The member 'Nox Djarum' has done the following action : Dobókocka


'6 oldalú dobókocka' :
[You must be registered and logged in to see this image.]
Result :
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat   A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat Empty2016-07-27, 18:23




Nox a nagymesén







Nos, úgy vélem, ha valami, akkor a csapatmunka nem tartozik a erősségeim közé. Hogy is mondjam, igyekszem a lehető legkíméletesebben fogalmazni... De lényegében a koloncokat jobb szeretem biztos helyen tudni, és csak akkor élni az általuk kínált lehetőségekkel, ha éppen szükségem van rá. Kész lelki felüdülés, hogy egy-két kevésbé épelméjű figurát is vélek felfedezni a szűk társaságban - félreértés ne essék, ez részemről bóknak minősül. Valahogy jobban szimpatizálok az ösztönösen elrugaszkodott egyénekkel.
Felvetésem látszólag keltett némi visszhangot, sőt mi több, egy pillanatra eredményképp megosztani látszódik a csoport - őszinte meglepetésemre. Kár, hogy nem tart sokáig, mindenesetre a szemüveges pacák tekintetéből kiindulva ismét végignézek a rögtönzött kis társaságon.
- Miért? Egy kis kaland sosem árt. De jól van, nekem teljesen mindegy, csak végre induljunk el valamerre. Sürget az idő, fontosabb dolgom is akad mint egy nyálkás erdőben bóklászni. - További gondolataimat úgy vélem botorság lenne megosztani a jelenlévőkkel(ről), végtére is ki tudja milyen hasznot rejtenek, a taktika szempontjából nem lenne túl célravezető az első pillanatban elvágni magam a szemükben, így egyelőre alapállásban tartom a szám, ha netalántán szarkasztikus megjegyzések áradata kívánkozva előtörni belőlem.
A vadőr szóra látványosan felkapom a fejem, ennél jobb hírt nem is közölhetett volna drágalátos exkuncsaftom, fejben többször is áldom a szerencsét amiért pont ő az, akit ismerős arcként dobott mellém a gép.
- Vadőrt mondtál? Zseniális! Ez esetben megvan a mi emberünk, rajtad a világ szeme. - Még ha a kiutat nem is tudja pontosan, feltételezem be tudja számítani miféle agresszív vérebekre számíthatunk errefelé... Vagy legalábbis remélem, hogy be tudja. De ha nem, akkor sincs gond, tapasztalataiból adódóan bizonyára rendkívül innovatív módon tud alkalmazkodni a zord körülményekhez. Velem ellentétben.
A lila üstökű fickó bár hozzá képest nem tűnik éppenséggel egy izomkolosszusnak, valamely okból kifolyólag őt neveztem ki kedvencemnek az itt jelenlévők közül. Olyan kis bájos - ezt egy ravaszkás mosollyal jelzem is felé, a bemutatkozását követően. A meglátása pedig különösen szimpatikus azt illetően merre is induljunk, végre valaki használja az eszét. Kézcsókra nyújtanám a kezem, de úgy vélem a helyzet nem kívánja meg, helyette inkább a többiek ténykedését figyelem egy pillanatig. Feltűnik egy másik ifjú legény közeledése is, biccentek felé egyet, jelezvén, hogy igenigen, ez az, gyűljenek csak körém, igazán nagyra értékelem az oltalmazó társaságot. Én minden esetben a csapat ezen részével tartok, a többiek hidegen hagynak, akár azonos irányba tartunk, akár nem. Bár, egy segítő kezet még nem ártana beszervezni... A következő pillanatban ezt meg is kísérelem.
- Srácok... Hiába nincs senkinél pálca, ahogy látom ez nem fog problémát okozni. Az a seprű azt hittem átdöfi a fejed, szivi. Mellesleg ha már ennyire "egymásra vagyunk utalva", ráadásul a kezedbe röppent az az izé, megpróbálhatnád a magasból navigálni a bandát - legalábbis amíg a látóviszonyok engedik. Gondolom nem járóbotnak szántad. - Jegyzem meg a csapat másik női tagját kémlelve. Véleményem szerint aggodalomra semmi ok, erős, ügyes mágiahasználók vagyunk mi, csak sikerül kijutni innen, és ennek tudatában akár indulhatunk is. Időközben még az események gondolati hátterének megfejtésére is sor kerülhet, csak hogy valami örömteli is legyen a dologban. Lenyűgöznek a mesteri taktikák.


A hozzászólást Nox Djarum összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-07-27, 18:27-kor.
Vissza az elejére Go down
Maximilian Lilleyman
Reveal your secrets
Maximilian Lilleyman
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat   A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat Empty2016-07-27, 15:48



IZÉ
[You must be registered and logged in to see this image.]



*Egyelőre nem csináltam semmit, megvártam míg mindenki összeszedi magát és a gondolatait. Természetesen nem akartam hoppanálni sem, csak rákérdeztem, hogy valaki próbálta-e előttem. Idekerülésünk és jelenlegi helyzetünk különössége folytán én is azon a véleményen voltam, hogy az utazásnak ezen módját kilőhetjük, ahogy pálca híján a varázslást is. Kíváncsi voltam, hogy a jelenlévők közül ezt ki hogyan éli meg. Egy varázsló eléggé elveszett ember a pálcája nélkül, sokan a muglikat sem értik hogyan képesek mindent a mágia nélkül elintézni. Úgy gondoltam, hogy eltekintve attól, hogy csak úgy iderángatott minket valaki, hogy van velünk valamilyen célja és az nem valószínű, hogy békés, az elkövetkezendő idő igen mókás lesz. Főleg miután a fehér hajú hölgy erős férfiakért esedezik és közben rám is néz. Meglepettségem az arcomra ül, de zavartan elmosolyodom és a karomat nyújtom közelebb lépő alakja felé jelezve, hogy szívesen fogadnám a kacsóját és vezetném amerre csak akarja, ha már erős férfit lát bennem. Azt már nem nézem, hogy a nagy darab és barbár kinézetű úr is kitüntetett figyelemben részesül. Ám nem indulhatunk el azonnal, a többiek is hozzáfűzik a maguk véleményét amire ugyanolyan kíváncsi vagyok mint arra a felvetésre, hogy erős férfi vagyok. A püspöklila hajammal. Mintha azt senki nem vette volna észre, bár én sem vagyok tudatában míg valaki nem néz rám ferde szemekkel. Nem is szólok, csak nézek egyikükről a másikukra, hallgatom a jobbnál jobb ötleteket. Mindeközben egy seprű érkezik heves gyorsasággal, még jó, hogy senkit nem vágott fejen, nagyon úgy tűnik, hogy a mágia működik csak épp nem úgy ahogy eddig. A kedves, bájos ifjú hölgyhöz ugrok, hogy felsegítsem, majd visszamegyek oda ahol addig álltam, jó ott nekem. Az ifjú sápadtbőrű védelmező rúnákat rajzol melyek felfénylenek, de sajnálatos módon kissé önző és csupán magára gondol. A barbár óvatosságra int és tőle megtudom, hogy a fehér hajú hölgyet Noxnak hívják. Olyan különös a neve is mint a külseje. Csak ezek után kapom fel a fejem.*
-Ó, Ms. Nox! Igazán örvendek, Maximilian Lilleyman vagyok. *Tőle a többiek felé is fordulok, hogy a bemutatkozásom mindenkinek szóljon.* -Roxmortsban van egy kis virágos boltom. *Azt kihagyom, hogy mágikus eredetű gyógy – és mérges növényekről van szó és nem randevúra valókról.* -Á, szóval ön a vadőr Roxfortban. Remek, remek. Akkor menjünk…de merre is? A bájos ifjú hölgy seprűje feltételezhetően az iskola felől repült ide. Vagy nem. Nos, valamerre el kell indulnunk. *Toporgok válaszra várva, nekem olyan mindegy merre megyünk, jobb ötletem nincs, szóval megvárom míg megtárgyalják.*

[You must be registered and logged in to see this link.]
a dobásom
[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
A Tündérbogyók nem mérgezőek, de eszedet veszik!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat   A jelöltek - Roxforti nagymese - B csapat Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» A jelöltek - Roxforti nagymese - A csapat
» Leszel a csapat tagja?
» Leszel a Csipet-Csapat része?
» Nagymese - Az esküvő
» Nagymese - A káosz éve

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Tiltott rengeteg-
Ugrás: