ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:58-kor
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Hazatérés - nyári szünet - Page 2 I_vote_lcapHazatérés - nyári szünet - Page 2 I_voting_barHazatérés - nyári szünet - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Hazatérés - nyári szünet - Page 2 I_vote_lcapHazatérés - nyári szünet - Page 2 I_voting_barHazatérés - nyári szünet - Page 2 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Hazatérés - nyári szünet - Page 2 I_vote_lcapHazatérés - nyári szünet - Page 2 I_voting_barHazatérés - nyári szünet - Page 2 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Hazatérés - nyári szünet - Page 2 I_vote_lcapHazatérés - nyári szünet - Page 2 I_voting_barHazatérés - nyári szünet - Page 2 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Hazatérés - nyári szünet - Page 2 I_vote_lcapHazatérés - nyári szünet - Page 2 I_voting_barHazatérés - nyári szünet - Page 2 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Hazatérés - nyári szünet - Page 2 I_vote_lcapHazatérés - nyári szünet - Page 2 I_voting_barHazatérés - nyári szünet - Page 2 I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Hazatérés - nyári szünet - Page 2 I_vote_lcapHazatérés - nyári szünet - Page 2 I_voting_barHazatérés - nyári szünet - Page 2 I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Hazatérés - nyári szünet - Page 2 I_vote_lcapHazatérés - nyári szünet - Page 2 I_voting_barHazatérés - nyári szünet - Page 2 I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Hazatérés - nyári szünet - Page 2 I_vote_lcapHazatérés - nyári szünet - Page 2 I_voting_barHazatérés - nyári szünet - Page 2 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Hazatérés - nyári szünet - Page 2 I_vote_lcapHazatérés - nyári szünet - Page 2 I_voting_barHazatérés - nyári szünet - Page 2 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Hazatérés - nyári szünet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Samantha A. Delight
Reveal your secrets
Samantha A. Delight
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Hazatérés - nyári szünet   Hazatérés - nyári szünet - Page 2 Empty2016-07-04, 20:30


First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]

9 és 3/4 vágány




[You must be registered and logged in to see this image.]
Akkor is szeretlek amikor utállak
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Sandrin Delight
Reveal your secrets
Sandrin Delight
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Hazatérés - nyári szünet   Hazatérés - nyári szünet - Page 2 Empty2016-12-25, 20:56






[You must be registered and logged in to see this image.]
♫ Incredible ♫

Aktuális viselet

Made by
Sam & Sandrin

Tudom, hogy kíváncsi az apjára és azt is, hogy mesélnem kell neki róla, hiszen mégis csak az apja, de ettől még nem kellemes valami olyat felemlegetnem, ami fájdalommal tölt el, hiszen már elmúlt és a jelenlegi szerelmi életem, sőt az életem nem épp a legcsodásabb. Persze csodálatos gyermekeim vannak, de sajnos ez még nem jelenti azt, hogy minden más is rendben van. Talán egyedül a munkám, de mellette a válás és persze Bobby nagyszülei, akik igyekeznek cseppet sem jó hatással lenni a fiamra... nem csoda, ha boldog emlékeket nem szívesen idézek fel, mert csak arra világítanak rá, hogy milyen rosszul alakult minden és hogy már benne vagyok a korban rendesen, és nehéz elképzelni, hogy még lehet ennél bármikor is jobb. Nem vagyok már az a kelendő nő, aki után kapkodnak a férfiak, könnyen lehet, hogy... Tudom nem kellene ennyire előre gondolkodnom és főleg nem ilyen negatívan, de jelenleg nem sok kilátásom van a boldog jövőre, egyszer pedig a gyerekek felnőnek... ezt nem akadályozhatom meg.
- Lesz csirke is. - mosolyodom el végül halványan. Ha kell a hal, akkor hal is lesz és persze biztosítéknak a csirke, de addig még van bőven időnk, még a nyáron egy sárkánynézőt is be kell szervezni. Nagyon remélem, hogy Bobby is jöhet és nem akkor viszik majd el a nagyszülei... csak azért is.
- Nem tudom drágám, talán az iskola miatt. Sok minden történik veled és persze a válás, hiányzik neked... apa. - szinte fáj kimondani ezt a szót, főleg hogy tudom ő azért Michaelt is megkedvelt, még ha nem is szólította apának, de attól még kedvelte és nincs többé ő sem, mert nem fog Sammel foglalkozni, hiszen nem a vér szerinti gyereke és sajnos ő nem épp arról híres, hogy érdekelné a lányom annyira, hogy netán egy-egy alkalommal vele is töltsön időt az elmúlt évek miatt.
- Volt róla sejtésem, de tudod... - kicsit közelebb hajolok, hogy az üzletben ne hallják, amit mondok. - Azért a színeken változtathatunk egy kis mágiával. - még kacsintok is egyet mellé, aztán csak kíváncsian pillantok rá, hogy vajon mi lehet az a nagy meglepi, bár ha jól sejtem akkor úgy sem fogja csak úgy elárulni. Sam szereti a meglepetéseket, bár kisebb korában nem könnyen tartotta őket titokban, de azért már jóval nagyobb és ebben is rengeteget fejlődött. - Hát most felcsigáztál, vajon mi lehet az? - kicsit még rá is játszom és az államat vakargatva gondolkodom, mintha próbálnám kitalálni, de biztos vagyok benne, hogy pár kis tipp nem lesz majd elég, viszont valószínűleg otthon úgyis megtudom majd.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egy anya azt is megérti, amit a gyermeke nem mond ki.

Vissza az elejére Go down
Samantha A. Delight
Reveal your secrets
Samantha A. Delight
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Hazatérés - nyári szünet   Hazatérés - nyári szünet - Page 2 Empty2016-12-11, 06:24


[You must be registered and logged in to see this image.]
Éccsanya & Samantha


*Nem tudom miért, de mostanában vannak fura dolgaim. Nekem mondjuk nem fura, csak úgy jönnek a semmiből, anci biztosan meg tudná magyarázni. Ez az apás dolog is. Eddig jól megvoltunk anélkül is, hogy beszélnénk róla, nem is emlékszem rá, fényképekről tudom azt is, hogyan nézett ki. Mostanában viszont egyre többet gondolok rá és több mindent szeretnék tudni róla, ám anci nem szeret mesélni. Rossz érzéssel tölti el ha apciról kell mesélnie és olyankor rossz kedve is lesz. Engem viszont nem hagy nyugodni a gondolat, talán mert beszéltem a dédivel miután meghalt, és ő azt mondta nincs a halottak között. Most pedig az jutott eszembe, hogy egy csomó dolgot kipróbálnék amit szeretett, ezért kérdeztem rá a kedvenc ételére is, de hát a hal….azt hiszem csak egyszer kóstoltam de nem ízlett, vagy csak a sok szálka zavart. Bármi is volt amiért nem eszem halat, most kipróbálnám a szálkamentes verziót.* -Oké, szálkamentes. De azért legyen csirke is. *Bebiztosítom magam ha nem jönne be, nehogy éhen haljak karácsony szent ünnepén, mert az nagyon kellemetlen lenne. Sajnos a többi dologban nem leszek okosabb, pedig szívesen hallottam volna hogyan dolgozott és mit csinált egészen pontosan. Persze tisztában vagyok azzal mit csinálnak az aurorok, bár manapság már nincs annyi dolguk mint amikor Voldemort még élt és a halálfalók mindenhol ott voltak. Nem is titkolom, hogy elszomorít az információk hiánya.* -Jól van. Tudom, hogy attól nem jön vissza, de mostanában egyre többet gondolok rá. Szerinted miért van ez? *Vannak dolgok amiket azt hiszem csak vele beszélnék meg. Nem mintha anci nem tudna segíteni, de ő aggódós típus és anya is. Másrészt biztosan apci jobban tudna segíteni azokban a dolgokban, elvégre azért van a gyerekeknek két szülője. Nem tudom mit fog kitalálni, de jó lenne ha sikerülne.* -Köszi éccsanya, ígérem meghálálom. *Azt m ég nem tudom hogyan, de meghálálom. Nem bájitaltan kiváló minősítéssel. Az az egyetlen amit nem tudok megadni, de szerencsére ő sem volt jó belőle és a dédi sem, szóval ez női ágon öröklődő dolog lehet. Vajon apci jó volt bájitaltanból? És tessék, megint egy újabb kérdés az apámról amire választ szeretnék kapni, de már nem teszem fel, mert nem szeretném ha anci szomorú lenne. Különben is azt mondta majd kitalál valamit, majd megtudom akkor. Vagy megkérdezem a dédit, ő is ismerte. Egyelőre azonban a festésnél tartunk és ebben fogom kiélni minden szenvedélyemet, csak az a baj, hogy a mugli festékek unalmasak, nem tudom hogyan lesz ebből móka.* -Hát nem is tudom éccsanya, igazából mindből kellene, mert ha közben kigondolok valamit és nincs olyan festék akkor mi van? Bár a lényeg a kék és a zöld, vagy inkább vegyünk kéket, sárgát és pirosat, meg feketét és fehéret és majd kikeverjük a többit ezekből. Mit szólsz? Ha a kéket és a sárgát összekeverjük akkor zöld lesz belőle. Ha a pirosat feketével, akkor barna. Te tudtad ezt? Csináltál már ilyet? *Veréb kérdezi a bagolytól, na mindegy. *-Egyébként képzeld csináltam neked meglepit. Egy igazán szép meglepit, de úgy sem találod ki mi az. Flitwick professzor segített, persze azért nem egyedül csináltam, mert annak katasztrofális vége lett volna, de a lényeget igen. *Úgysem találja ki, nem lehet, de azért remélem felkeltettem a kíváncsiságát. *



[You must be registered and logged in to see this image.]





[You must be registered and logged in to see this image.]
Akkor is szeretlek amikor utállak
Vissza az elejére Go down
Sandrin Delight
Reveal your secrets
Sandrin Delight
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Hazatérés - nyári szünet   Hazatérés - nyári szünet - Page 2 Empty2016-12-06, 11:55






[You must be registered and logged in to see this image.]
♫ Incredible ♫

Aktuális viselet

Made by
Sam & Sandrin

Elhiszem én neki, hogy nem szereti a rendben szócskát, bár ez új keletű nála, de majd megpróbálok alkalmazkodni hozzá, hogy ne érezze e miatt rosszul magát, mert azt azért nem szeretném. Mégis csak számomra mindig is Sam és most már Bobby érdekei voltak a legfontosabbak, ezért olyan fájó az, hogy Michael próbál ezen változtatni és próbálja elvonni tőlem a lehetőségét, hogy a fiammal legyek, megváltoztatni őt, hogy a nagyszülei hassanak rá. Nem mondom ki nyíltan, de rettegek tőle, hogy tényleg az lesz a vége, hogy Bobby végül eltávolodik tőlünk. Eddig nem vártam a Roxfortot, de pont azért érzem most úgy, hogy jó, ha minél előbb elkezdi az iskolát, mert akkor legalább már nem lesz majd ott velük. Velem sem, de kevésbé tudnak negatív irányban hatni rá.
- Majd karácsonykor veszünk olyan halat, amiben nincs szálka. - én se szeretem azokat, amiket úgy kell szemezgetni, sokáig tart és mire az ember megeszi a szálkás halat éhes lesz megint, olyan sokáig tart, úgyhogy ezt teljes mértékben megértem, de van azért olyan hal is, amivel nem kell ilyen sokat szöszölni és majd karácsonya olyat szerzek be, ha már ennyire érdekli most az apja. Jó... tudom nem csak most, de nem igen beszélek róla, fájdalmas emlék arra gondolni, akit elveszítettél, főleg akkor, ha az életed egyébként is romokban áll.
- Az aurori ügyei azért nem voltak annyira érdekesek és tudod azokról nekem se mesélhetett, főleg nem amíg még tartott a nyomozás. - na igen, azért ilyen sztorikat nem tudok neki mesélni és hát nem olyanokat, amik annyira érdekesek lennének, pedig azért biztosan akadt olyan, ami tetszett volna akár Samnek is, de kettőnk közül inkább Andrew volt aki jól tudott történeteket mesélni és ő már nincs itt, hogy ezt megtehesse, én pedig nem tudom olyan ügyesen, ahogyan ő tenné. azért Sam szavaira újra csak sóhajtok egyet és megállok még az előtt, hogy belépnénk a boltba.
- Tudod drágám nem neked akarok ezzel rosszat, de apa... elment és az emlékektől se jön vissza, úgy sem tudnom neked úgy elmesélni őket, ahogyan szeretnéd, de talán... Kitalálok majd valamit. - talán egy Merengő. Drága dolog, de kérhetnék kölcsön egy időre és akkor néhány emléket megmutathatnék Samnek, hogy egy kicsit jobban átérezze a dolgokat, lássa a saját szemével, úgy számomra sem lenne olyan fájdalmas, nem kellene beszélnem róla, de ő is látná azt, amit én tapasztaltam meg és egy kicsit jobban megismerné az apját. Tudom, hogy mennyire szeretné és hogy nincs is jogom megtagadni tőle.
- Jól van, nézzük meg pontosan melyikek tetszenek, és azokat visszük. - valahol azért sejtem, hogy mit szeretne mondani, hogy varázslattal minden könnyebb, de azért kell a festék, úgy érdekesebb és persze megtoldhatjuk a dolgot egy kis varázslattal is, pár varázsecsettel teszem azt és akkor neki nem kell ugyan varázsolnia, hiszen azt nem teheti otthon, de azért mégis könnyebb dolgunk lesz, mintha kézzel mázolnánk ki az egészet.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egy anya azt is megérti, amit a gyermeke nem mond ki.

Vissza az elejére Go down
Samantha A. Delight
Reveal your secrets
Samantha A. Delight
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Hazatérés - nyári szünet   Hazatérés - nyári szünet - Page 2 Empty2016-12-02, 15:44


[You must be registered and logged in to see this image.]
Éccsanya & Samantha


*Vállat vonok, vagy inkább erőteljesen megrántom. Nem tudom megmondani mi a baj a „rendben-nel”, csak nem jó és kész. Megpróbálom magamban megfogalmazni. Néha tényleg vigyáznom kell ancival, mert bár megígérte, hogy engem nem elemezget, de hát ez foglalkozási ártalom. Akaratlanul is megteszi, persze eddig is tudta mi fán termek, ámde lassan kamaszodni fogok, ha ugyan el nem indult már a folyamat és ilyenkor az ember kész káosz. Néha még magamat is meglepem magammal. *-Fem is tudom éccsanya, olyan….izé….szigorú? Hivatalos? Frannnnnn……cia….nem frnacia…..csak izé, bocs. *Franc tudja…..magamban azért folytatom a ki nem mondott szót, nem volt szép mentés, de az volt. Éccsanya nem szereti ha így beszélek, időnként kicsúszik, de kinek nem? Ő is biztos káromkodott amikor a Roxfortba járt. Nem szégyen az, legfeljebb nem nőies, de én még attól is messze vagyok. Apáról faggatva azért érzem, hogy nem szívesen mesél, de most az egyszer nem kímélem. Kettesben vagyunk, Bobby még többet kérdezne függetlenül attól, hogy nem az ő apukája volt, de a kis hülye öcsém már csak ilyen, mindenre kíváncsi. *-Melyik halban nincs? Azt megeszem. *A Roxfortban hozzá sem nyúltam egyszer sem a halhoz, de senki nem is mondta, hogy melyikben nincs szálka, igaz én sem kérdeztem. Megmaradtam a kedvenc sült csirkénél, azt nem lehet elrontani.*-Szerintem a Nefeledd gömbnek semmi értelme sincs. Ha elfelejtek valamit, hiába lesz piros, nem fog eszembe jutni, legfeljebb az, hogy elfelejtettem valamit. Egyébként én apci olyan rejtélyeire gondoltam amit már felnőttként oldott meg. *Tudom, tudom. Nem szívesen mesél róla mert fáj a szíve az emlékek hatására. Fáj apci hiánya. De mit mondjak én? Nem is emlékszem rá, pedig abból a kevésből is kitűnik, hogy tök jó fej volt. Legalább lenne nekem is emlékem róla, akkor nem piszkálnám vele ancit. A fényképes kérdésre már csak nagy sóhajjal felel, érzem a belőle áradó rossz érzéseket.* -Oké. Ígérem többet nem kérdezek róla. *azért én is elszomorodom. Nem jó ez így, eddig sem volt jó, de egyre többet gondolok rá, főleg mióta a dédi megjelent nekem és azt mondta, hogy éccsapa nincs a halottak között. Beszabadulva a festékboltba aztán egy időre mindezt elfelejtem. Elámulok. Az a rengeteg kanna amiben a festékek vannak. Hát nálunk a varázsvilágban azért sokkal egyszerűbbek a dolgok. Majdnem ki is csúszik a megjegyzés, de időben észbe kapok és visszanyelem. *-Semmi….csak, mindegy. Szóval legyen valami kék és legyen zöld is és kellene szivárványszínű is. *Hiába, az agyam a varázsvilágban gondolkodik. *



[You must be registered and logged in to see this image.]





[You must be registered and logged in to see this image.]
Akkor is szeretlek amikor utállak
Vissza az elejére Go down
Sandrin Delight
Reveal your secrets
Sandrin Delight
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Hazatérés - nyári szünet   Hazatérés - nyári szünet - Page 2 Empty2016-11-28, 20:23






[You must be registered and logged in to see this image.]
♫ Incredible ♫

Aktuális viselet

Made by
Sam & Sandrin

Csak mosolyogva csóválom a fejemet. Igen, eddig is tudtam, hogy mennyire tart Pitontól, tehát nem lep meg, hogy kígyóhoz hasonlítja és az sem, hogy veszélyesebbnek gondolja, mint egy sárkány. Tény, Pitonról sok mindet hallani, nem kimondottan egy közkedvelt tanár, de mégis csak ott tanít, így hát jó lehet abban, amit csinál és Dumbledore megbízik benne és úgy gondolja, hogy jó tanár, akkor minden bizonnyal így is van. Nekem pedig most bármennyire is nehezemre esik, de beszélnem kell Andrewról. Tudom, hogy már épp elégszer kerültem el ezt a témát, de valahogy könnyebb volt kerülni, mint részletesen mesélni a halott férjemről, pont a válás után, amikor egyébként sem vagyok éppenséggel a legjobb lelki állapotban. Persze mondhatnánk, hogy az ember emlékezzen a jóra és az is jót tesz, de azért nem feltétlenül van ez így, ha egyszer emlékszel a jóra, de tudod, hogy már sosem jöhet el újra. Szép emlékek, de olyanok, amiket szívesen élnék át újra, amik elvesztek és már nem kaphatom vissza őket, pont e miatt olyan nehéz visszaidézni.
- Mi a baj a rendbennel? - tényleg meglep egy kicsit a kérése. Nem tudom hirtelen, hogy miért olyan fontos, hogy ne azt mondjam rendben, hanem, hogy jó, vagy oké. Talán ha jobban átgondolom rájönnék, de így hirtelen nem tudom, hogy vajon mi lehet az oka, hogy az én pici lányom már olyan okos, hogy efféle összefüggések is eszébe jutnak, amik miatt nem tetszik neki egy olyan szó, mint a rendben.
- Oh kincsem nem minden hal van tele szálkával. - nevetem el magamat, hogy pont ezen akad fel, de persze ahogy újra tovább kérdez a nevetés is elszáll úgy, ahogyan jött. Nem szívesen beszélek túl sokat Andrewról, de úgy tűnik, hogy egy kérdésnél végül csak nem merül ki ez a beszélgetés. - Vicces? Hát... egyszer még a Roxfortos időnkben megtalálta egy háztársa elveszett nefeledd gömbjét. Végülis vicces, hogy pont az veszett el, ami emlékeztette volna a fiút dolgokra, de végül meg lett, és érthetetlen módon a lány mosdóból került elő, sose derült ki, hogy miért pont onnan. - halványan elmosolyodom ugyan, de erről nem tudok úgy igazán fesztelenül mesélni, az újabb kérdésre pedig akármennyire is nem kellene csak kiszökik az ajkaim közül egy röpke sóhaj is.
- Van, de most itt nálam nincs. Hazaérünk és... odaadom a fényképalbumot rend... oké? - elharapom a szót, hiszen megkért rá, hogy ne mondjam és ha már megkért rá, akkor igyekszem tartani magamat hozzá. Most viszont belépünk a boltba, itt már rajta a sor, választhat olyan festéknek valót, amit szeretne.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egy anya azt is megérti, amit a gyermeke nem mond ki.

Vissza az elejére Go down
Samantha A. Delight
Reveal your secrets
Samantha A. Delight
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Hazatérés - nyári szünet   Hazatérés - nyári szünet - Page 2 Empty2016-11-17, 07:43


[You must be registered and logged in to see this image.]
Éccsanya & Samantha


*Az egész Roxfortban, egy kezemen megtudnám számolni hányan láttak már unikornist, viszont sárkányt az egész suli. Mesélték mikor itt volt a Trimágus tusa és az egyik feladat pont sárkányokkal volt. Unikornissal egy sem. Mert azok nemes állatok, értékesek és nem lehet velük csak úgy játszadozni. Olyanok majdnem mint Fox, Dumbledore főnixe, csak akkor jelenik meg amikor valakinek nagy szüksége van rá. Nem rejtem véka alá és nem is tudnám ha akarnám sem, hogy Piton igenis vetekszik egy sárkány tulajdonságaival és nem, egyáltalán nem lopta magát a szívembe. Vannak rajta kívül is szigorú tanárok, de ők igazságosak, míg Piton csak akkor boldog és nem látszik rajta, ha másokat megszívathat. McGalagony professzor például szigorú, de ő mindig megadja a lehetőséget a javításra, és nincsenek olyan agyament büntetései mint Pitonnak. *-Abszolút veszélyesebb, bár ha jellemezni akarnám inkább egy kígyóhoz hasonlítanám. Vajon miért? *Költői kérdés egy nagy sóhajjal megspékelve. Anci mindig arra tanított, hogy senki sem születik rossznak, de szerintem nincs igaza. Vannak olyanok, lehet, hogy Piton pont nem, de én egyszerűen, ha megfeszülök sem találok benne jót. A nyomát sem. A romániai út jobban fellelkesít annak ellenére, hogy anci rövid úton megpróbálja letörni. Értem én, hogy nem biztos és talán össze sem jön, de azért vágyni és várni valamire jó érzés, erőt ad. *-Ühüm, rendben. *Utálom ezt a szót. Rendben. Az életemben sosincs semmi sem rendben, mégis ezt mondom. Nincs rendben, hogy az apám meghalt, nincs rendben, hogy nem emlékszem rá, az sincs rendben, hogy kísérteteket látok és beszélgetek velük, sem az, hogy velem mindig történik valami nem jó. Nincs rendben a ruhásszekrényem, az, hogy mindig fázom a Roxfortban, és, hogy Bobby nincs most velünk. *-Jó, csak egy keveset és legközelebb mondanád azt, hogy oké vagy jó? Ne azt, hogy rendben, lécci anci. *Elfintorodom, ő meg biztosan meglepődik. Hát ez van. Szeretném megismerni az apámat, legalább egy kicsit, hogy legyen róla egy teljes képem a vizuális mellett. Anci szomorú és néha nem Michael miatt aki bántotta, hanem mert tudom, hogy még mindig hiányzik neki apci és tudni akarom, hogy miért. Mi volt benne olyan jó ami nem feledtette el vele. Tovább megyünk és közben anci mesél én meg néha elképedek, néha csak bólogatok.* -halat? Az tele van szálkával. Hogy lehet megenni a halat rendesen? Mire az összes szálkát kiszedem belőle elfelejtem az ízét. A sült krumplit én is szeretem. És milyen rejtélyeket szeretett? Volt olyan amit megoldott és vicces volt? *Megígértem, de nem tudom betartani, hogy ne kérdezzek róla még többet minden egyes válasz után. Lehet, hogy rávarázsolom apcit az új falamra. Az a kép ami nálam van róla, még jó is lesz, bár nem mosolyog rajta.* -van olyan képed róla amin mosolyog? Nekem adod? Csak kölcsön, lécci! *Ártatlan, könyörgő kutyaszemeket meresztek rá. Ez általában bejön.*



[You must be registered and logged in to see this image.]





[You must be registered and logged in to see this image.]
Akkor is szeretlek amikor utállak
Vissza az elejére Go down
Sandrin Delight
Reveal your secrets
Sandrin Delight
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Hazatérés - nyári szünet   Hazatérés - nyári szünet - Page 2 Empty2016-11-14, 21:12






[You must be registered and logged in to see this image.]
♫ Incredible ♫

Aktuális viselet

Made by
Sam & Sandrin

- Ebben igazad van drágám, az unikornisok tényleg ritkábbak. - ettől még persze nem teljesen értek egyet vele, de abban tényleg igaza van, hogy sokkal nehezebb belebotlani egy unikornisba, mint egy sárkányba, bár azért utóbbiak se nagyon repkednek csak úgy a világban, pont erre vannak a rezervátumok, hiszen akkor a muglik is megláthatnák őket, ami pedig elég veszélyes lenne a világunkra nézve ugye.
- Ha jól sejtem a professzor szerinted még veszélyesebb is, mint egy sárkány igaz? - nem nevetem ki,de a mosolyomból látszik, hogy ezen a feltételezésen azért jót mosolygok. Tudom, hogy mennyire tart a bájitaltan tanárától, ami persze érthető is, sok diák van így ezzel pedig ő se rossz ember, csak rossz behatások érték, amik miatt ilyenné vált. Végül is ilyen az élet, az ember olyan lesz, amik történnek vele, jó vagy rossz, de igazából ez is nézőpont kérdése. Gondolom vannak diákok, akik kedvelik a professzort a stílusa ellenére is, vagy pont a miatt.
- Akkor jó, csak ne éld bele magad valamibe, ami még koránt sem biztos, rendben? - nem akarom, hogy csalódjon, még ha meg is teszek majd minden tőlem telhetőt azért, hogy minél nagyobb eséllyel összejöjjön ez a Romániai út. Persze meg is akaszt kissé a bolt előtt a kérdéssel, főleg mert tudja jól, hogy erről nekem sosem könnyű beszélni.
- Mindjárt ott vagyunk és.. legyen, de csak egy keveset rendben? - igen, ez számomra tényleg nehéz, de megpróbálok legalább valamennyit mesélni az apjáról, ha ettől jól érzi magát. Tudom neki nehezebb, nincsenek emlékei, se jók se rosszak, amikből építkezhet. - Szóval apa olyan igazán lelkes volt mindenben. Imádta a rejtélyeket és amint már tudod az unikornisokat. A kedvenc kajája... imádta a halat, a fish&chips, na azt minden mennyiségben meg tudta enni. - kis szünetet tartok, nem is tudom, hogy milyen történetet meséljek neki, ami vicces. Azért tényleg rengeteg szép pillanatunk volt, de nehezebb őket visszaidézni, főleg mert valahogy megpróbáltam rájuk nem is nagyon gondolni, mert valahogy úgy könnyebb volt.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egy anya azt is megérti, amit a gyermeke nem mond ki.

Vissza az elejére Go down
Samantha A. Delight
Reveal your secrets
Samantha A. Delight
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Hazatérés - nyári szünet   Hazatérés - nyári szünet - Page 2 Empty2016-11-11, 16:02


[You must be registered and logged in to see this image.]
Éccsanya & Samantha


*Azt hiszem kicsit rosszul fogalmaztam, látom ancin, hogy nem igazán érti azt amit ki akartam hozni az egész unikornisos dologból. *-Hát nem úgy ahogy gondolom, hogy gondolod. Persze tüzet okádnak és vadak meg minden, de több van belőlük, jobb eséllyel találkozol életed során egy sárkánnyal mint egy unikornissal. *Szépek és különlegesek, ha apci oda volt értük, meg tudom érteni és azt is tudom, hogy kedves volt és érzékeny lelkű és aranyos. Biztosan szívdöglesztő volt a mosolya is, anci tutira abba szeretett bele először. *-Hát igen. Persze az is kell, hogy a sárkányok is szeressenek engem. Piton után szerintem jó eséllyel szelídítek meg egy sárkányt. *Tudom túlzás ez a párhuzam, Piton nem okád tüzet, legalábbis eddig még nem csinált ilyesmit, de olyan penge bájitaltanból, hogy nem csodálkoznék ha összehozna egy ilyen, tüzes löttyöt amivel az elsősöket riogathatja. Bár mondjuk, elég ha csak rájuk néz. Mindezt gyorsan elfelejtem amikor Romániát emlegeti anci, és tudom, hogy nem kellene beleélnem magam, de már az is nagyon jó érzés, hogy felvetette lehetőségként.* -Tudom, de a talán is nagyon jó. *Lehámozom magam róla és tovább indulok, most már ott kellene lennünk a festékboltban vagy tudomisén hol árulnak ilyen mugli dolgokat. *-Anciiii! *Figyelemfelkeltő hangsúllyal szólítom meg, ebből már tudhatja, hogy kényes kérdésem lesz. Ha már picit belemerültünk az apa témába,nem hagyom feledésbe fulladni.* -Mesélsz nekem apciról? Tudod a képek nem olyan jók mintha te mesélsz róla. Tudom, hogy hiányzik és fáj, de tudnom kell milyen volt. Mondjuk mesélhetnél valamilyen mókás történetet. Vagy, hogy mi volt a kedvenc kajája, a kedvenc virága, színe. Szívdöglesztő mosolya volt ugye? Mikor érünk oda? *Kicsit össze-vissza beszélek, de sajnos a gondolatok gyorsabban felmerülnek bennem mint ahogy ki tudom mondani. Kíváncsi vagyok apcira, nem tudom most miért kérdezek rá, eddig nem mertem, nem akartam ancit szomorúnak látni. Most viszont talán jó lesz neki a szép dolgokra emlékezni ha már Michael volt olyan barom, hogy bántotta őt. *

[You must be registered and logged in to see this image.]





[You must be registered and logged in to see this image.]
Akkor is szeretlek amikor utállak
Vissza az elejére Go down
Sandrin Delight
Reveal your secrets
Sandrin Delight
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Hazatérés - nyári szünet   Hazatérés - nyári szünet - Page 2 Empty2016-11-06, 17:41






[You must be registered and logged in to see this image.]
♫ Incredible ♫

Aktuális viselet

Made by
Sam & Sandrin

Kicsit azért meglep, hogy ilyen negatívan áll az unikornisokhoz, főleg úgy, hogy az apja szereti őket, azaz szerette régen, mégis rossz érzés valahogy számomra, hogy ő ennyire ellenük van és hogy így meglepte a dolog. Igazság szerint én magam is mindig kedveltem őket, meseszép állatok és különlegesek, bár tény és való, hogy nehéz belefutni akár egybe is, nem túl gyakoriak, de pont e miatt még izgalmasabb, ha az ember mégis lát egyet.
- A sárkányok megközelíthetőek? - itt azért halkan felnevetek. Nem kinevetni akarom őt, de azért ilyesmit még nem igen hallottam. Még a képzett sárkánykutatók se tudnak igazán jól kezelni egy sárkányt, pedig ők értenek is hozzá, na de hogy könnyebben megközelíthetőek legyenek... tény, hogy könnyebb őket észrevenni, hiszen nagyobbak és kevésbé rejtőzködnek, mint egy unikornis, de könnyebben le is harapják, vagy perzselik az ember fejét. - Persze az igaz, hogy jóval nehezebb találkozni egyel, de... végül is olyan lényeket kedvelsz, amilyeneket szeretnél. - teszem még hozzá, hiszen tényleg nem gond nekem, csak valahogy meglepett. Furcsa, hiszen Sam talán kissé fiúsnak mondható, pedig én neveltem és a nagyi, tehát nem nagyon volt tömegesen férfi hatás alatt, sőt igazából csak Michael volt az, aki hatással lehetett rá és ő is viszonylag későn, amikor azért már elég sok kialakult a jelleméből.
- Talán Sam,. talán! - mosolyodom el, hiszen látom, hogy ő szinte már lélekben Romániában van, pedig tudjuk mindketten, hogy azért ez még koránt sem biztos. A munkámat se dobhatom félre egész nyárra és ha valami fontos van, akkor meg kell csinálnom, de persze meg fogok tenni mindent azért, hogy ez összejöjjön és úgy érzem, hogy sikerülhet, csak hát biztosra nem mondhatom, mert ha még sem az csak még nagyobb csalódás. Nem szeretném, hogy a kelleténél jobban beleélje azért magát.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egy anya azt is megérti, amit a gyermeke nem mond ki.

Vissza az elejére Go down
Samantha A. Delight
Reveal your secrets
Samantha A. Delight
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Hazatérés - nyári szünet   Hazatérés - nyári szünet - Page 2 Empty2016-11-01, 08:19


[You must be registered and logged in to see this image.]
Éccsanya & Samantha


*Azt hiszem ez a nyár egészen más lesz mint a többi. Már csak azért is mert a dédi már nincs velünk….úgy mint rég. Persze éccsanyának sehogy sem, de talán segíthetek, hogy megbeszéljenek néhány dolgot amit a dédi életében nem sikerült. Talán a sors is így akarta, azért kaptam a képességet és pont akkor amikor a dédi elment. S persze Bobby sem lesz velünk egész nyáron, ketten leszünk egy ideig és össze kell szoknunk úgy ahogy eddig nem volt alkalmunk, viszont lesz bőven időnk a csajos dolgokra. Mondhatom azt, hogy az anyukám a barátnőm is egyben, biztosan sokat segít neki a pszichológia is, de szerintem kiváló érzéke van ahhoz, hogy elkülönítse a két dolgot egymástól, nem mindig kell anyának lennie. Sok mindent megbeszélhetünk és az, hogy most szóba került apci, ráadásul nem én hoztam szóba először és nem arról próbálom meggyőzni, hogy még életben van, bátran kérdezek róla. Meglep, hogy az unikornisokat szereti és igen, jelen időben gondolok rá azóta, hogy a dédi megmondta, a halottak között nem találja. Viszont éccsanya is félreért, nekem nincs bajom az unikornisokkal és én is szeretem és csodálom őket, viszont van egy nagyon rossz tulajdonságuk.* -Tudom, hogy mások és nagyon különlegesek és én is csodálom őket, de tudod sokkal megközelíthetőbb egy sárkány vagy egy hipogriff. Az unikornisok nem igazán engednek közel magukhoz embereket, mármint minket és nagyon kevesen vannak. Csodaszámba megy ha találkozol egyel is. *Persze ettől még csajos dolognak tartom, de ez nem von le semmit az apám értékéből, sőt! Úgy gondolom aki az unikornisokat szereti, sokkal érzékenyebb lelkű mint mások és meg is értem miért szereti anci annyira. Ezen eltöprengek, a gondolatok ráncokat gyűrnek a homlokomra melyek szinte azonnal kisimulnak mikor a seprűlovaglás kerül szóba. Ráncok helyett fintorgok, azt nem lehet rám mondani, hogy rezzenéstelen arcú. Meg is könnyebbülök, hogy nem én vagyok annyira szerencsétlen, hogy nem sikerült kibékülnöm a seprűvel, valahogy nem kedveljük egymást, mert bár a seprűk sem igazán élettelen tárgyak, hiszen elég csak gondolnunk arra, hogy repüljön velünk és arra amerre mi szeretnénk, mégis csak tárgyak. Nem éreznek és nem gondolkodnak, mágikus tárgyak. *-Azért ez megnyugtató….persze, gondoltam. *Sóhajtok lemondóan. Nem csak Michael „nemakaromsága” miatt, hanem mert tudom, sárkányt bérelni nem lehet csak úgy. Viszont, a romániai utazás lázba hoz. A mosolyom majd` körbeéri a fejemet mikor anci megemlíti és bár tudom, hogy mostanában össze kell húzni a nadrágszíjat, nem tudom visszautasítani. Megtorpanok, szembefordulok éccsanyával majd repülőrajttal ölelem át a derekát és bújtatom a fejemet a mellkasához. Mit érdekel engem, hogy ki látja. *-Tééényleg? Elmegyünk Romániába? Fúúúúú, az király lenne éccsanya! Esküszöm, bármire esküszöm, mindent megteszek amit kérsz. Fúúúú, egy sárkány…ez kész….én totál kész vagyok! *s még ugrálok is ha ez nem volt elég, persze velem együtt kénytelen. Kézpénznek venni egy halvány felajánlást, egy talán nem is teljesíthető lehetőséget is csak én tudok. Hát Merlinem, gyerek vagyok még.*



[You must be registered and logged in to see this image.]





[You must be registered and logged in to see this image.]
Akkor is szeretlek amikor utállak
Vissza az elejére Go down
Sandrin Delight
Reveal your secrets
Sandrin Delight
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Hazatérés - nyári szünet   Hazatérés - nyári szünet - Page 2 Empty2016-10-30, 16:22






[You must be registered and logged in to see this image.]
♫ Incredible ♫

Aktuális viselet

Made by
Sam & Sandrin

Van, hogy egy felnőttnek, anyának nem igazán van más választása, mint hogy erős legyen lehetőleg minden körülmények között és most nekem is ezt kell tennem, mert nem az a fontos, hogy Bobby nincs itt velünk, hogy igenis ennek az egésznek, amit Michael kierőszakolt rossz vért szülhetnek, hiszen Bobby-t a nagyszülei nagyon rossz irányba terelgethetik. Az a fontos, hogy Sam most itthon van és nekem vele kell törődnöm, hogy ő megnyugodjon, aztán jöhet minden más. Ráérek majd éjjel aggódni Bobby miatt, amikor Sam nem látja, bár okos kislány így is tudja, hogy ez az egész nekem sem könnyű, de az a dolgom, hogy az ő vállát lehetőség szerint minél kevesebb teher nyomja, hiszen én már erősebb vagyok és sokkal többet bírok, mint ő.
- Tudod a unikornisokat félreértik? Mennyiben mások, mint a lovak? Fehérek és szarvuk van, amiről tudjuk jól, hogy az egyik legerősebb mágikus komponens, ahogyan a vérük is. Egész... mások, mint ahogyan most gondolsz rájuk. - mert látom én az elképedést az arcán, de számomra sosem volt meglepő, hogy az apja pont ezeket az állatokat szerette. Miért is kellene mindent bekategorizálni és csak azért kedvelni valamit, mert a közízlés szerint a nők azt szeretik, vagy épp a férfiak nem kedvelhetik... mondjuk az unikornisokat. Nemes állatok és szépek is, nem feltétlenül kötelező minden férfinek imádni a sárban dagonyázást, vadul, harsányan üvölteni egy kviddics meccsen és sört inni. Andrew szerette az édes italokat és az unikornisokat is, sokkal finomabb lelke volt, mint a legtöbb férfinek és valószínűleg, ha nem ilyen lett volna soha nem is figyel fel rám és akkor most Sam sem lehetne az életem része.
- Azt hiszem értem, én se szerettem sosem seprűn repülni, de sajnos nem, ezt maximum... Michael tudná elintézni, de kétlem, hogy akarná... sajnálom. De esetleg a szünetben elutazhatunk, vihetnénk Bobby-t is, mondjuk Romániába? - azért ott elég nagy sárkányrezervátum van, talán meg tudjuk oldani, hogy ott töltsünk pár napot. Végül is ez is nyaralásnak mondható, maximum nem meleg tengerpartra megyünk. Bár sok pénzem nincs, de azt hiszem ennyit meg tudok oldani, főleg ha ezzel örömet okozok neki, ha már otthonra nem tudok sárkányt szerezni.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egy anya azt is megérti, amit a gyermeke nem mond ki.

Vissza az elejére Go down
Samantha A. Delight
Reveal your secrets
Samantha A. Delight
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Hazatérés - nyári szünet   Hazatérés - nyári szünet - Page 2 Empty2016-10-22, 08:49


[You must be registered and logged in to see this image.]
Éccsanya & Samantha


*Anci a világ legjobb anyukája. Okos, vicces, szép és minden buliban benne van. Szeretem amikor velünk hülyéskedik, az is lehet, hogy miatta viselem el az öcsémet, mert szoktunk hármasban is hülyülni és olyankor Bobby is normális. A türelmet pedig tényleg nem lehet tőle elvitatni, számtalanszor bebizonyította már, hogy nem könnyen lehet kihozni a sodrából, pedig én próbálkoztam rendesen, persze nem szándékosan. Az életünk nem sokat változott az elején, minden a dédi halálával kezdődött, mások is mondják, hogy egy vég lehet valaminek a kezdete, hát a dédi bebizonyította. A suli is más lett, anci is, és Michael és aztán a harc Bobbyért, minden szinte egyszerre zúdult a nyakunkba. Mindebből nem sokat fogtam fel, el voltam foglalva a magam kis bajával, de néha azért eszembe jutott, mint ahogy most is és le a süveggel anci előtt, mert jól bírja.
Naná, hogy ki fogom próbálni a festővarázst magamon, nem hiába kérdeztem és anci is tudja, és bízom benne, hogy hagyja majd. Sőt, ahogy ismerem ő is kipróbálja. Kár, hogy Bobby nem lehet velünk, ő aztán élvezné, de majd hagyunk neki egy falat. Csak egy jelentőségteljes bólogatással teszem magamévá éccsanya bebiztosítását a bűbájjal kapcsolatban, ebből persze mindenre rájöhet. A mugli módszer is lehet szórakoztató, persze nem annyira mint a bűbájos, de ha össze lehet kenni magunkat vele, akkor érdemes azt is felvenni a programba. Már nagyon várom, persze főleg azt, hogy kész legyen a szobám. *-Oké, akkor sok festéket kell venni. *Életem során nem sokszor került szóba apci, csak a fontosabb témákban, amikor tényleg elkerülhetetlen volt, anci nem szeret beszélni róla mert akkor szomorú lesz, és ezért nem kérdeztem róla én sem, csak a déditől. Nem akarom, hogy az anyukám szomorú legyen. Most azonban egyszerűen muszáj beszélni róla és kíváncsi is vagyok, ez legalább nem a „apci életben van” téma. Persze eltátom a számat mikor az unikornisokat emlegeti, azokat én is szeretem, de elérhetetlenebbek mint a sárkányok és a hipogriff, ezért nem is pazaroltam rájuk időt. *-Tényleg? De…értem én, hogy szépek meg minden, de velük nem igazán lehet foglalkozni. Azt hiszem előbb fogok megsimogatni egy sárkányt mint unikornist. *Ezen nagyon elcsodálkozom, egyébként az unikornis nem csak szép és okos hanem veszélyes is, bár inkább a szarvát részesítik előnyben, meg a vérét. Hallottam olyanról, hogy néha sajna van időszak amikor fellángol a rájuk vadászási időszak. Mégis mindennek ellenére….~UNIKORNISOK?~ *Elámulva fintorgok, azért egy férfi oda van az unikornisokért eléggé fura, az lányos állat. Szerintem. Ahogy a sárkány meg fiús, de ebben a formában még nem szokatlan. *-Apci az unikornisokat? *Nem tudok napirendre térni felette. Az apám egy lány volt. *-Nem tudom anci, még nem ültem sárkányon. A seprű határozottan idegesítő. Azt hiszem nem is a magassággal van problémám hanem a tárggyal. Szóval szerintem seprű fóbiám van, vagy tárgyfóbiám vagy mi a franc…hopppssszzz….bocsi. Úgy értem azzal van gondom, hogy egy tárgyon ülök amivel nem lehet kommunikálni. Érted? De persze ki kellene próbálni. Nem tudsz hétvégére szerezni egy sárkányt? Vagy egy hipogriffet. Egy lóval is beérem. *Egyre jobban eresztettem le ahogy eszembe jutottak a lehetőségek és kellett azokat elvetnem. Biztos nem árulnak sárkányt a festékboltban. Így a kezdeti lelkes gesztikulálásnak egy megadó kézleengedés és sóhaj lett a vége. *



[You must be registered and logged in to see this image.]





[You must be registered and logged in to see this image.]
Akkor is szeretlek amikor utállak
Vissza az elejére Go down
Sandrin Delight
Reveal your secrets
Sandrin Delight
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Hazatérés - nyári szünet   Hazatérés - nyári szünet - Page 2 Empty2016-10-19, 20:21






[You must be registered and logged in to see this image.]
♫ Incredible ♫

Aktuális viselet

Made by
Sam & Sandrin

- Látod, mindent megtettem azért, hogy türelmes legyek. - mosolyogva rázom meg a fejemet, hiszen tényleg nagyon türelmes voltam eddig és nem kócolgattam a haját, pedig régen sose volt ilyen gondja, nem zavarta, ha a hajához értem. Egy ideje viszont már nagyon is, persze nem lep meg, én se hagytam mindent a nagyinak a végtelenségig, bár mindketten másképp emlékszünk vissza bizonyos dolgokra, de ahogy én is felnőttem és szülő lettem már tudom, hogy jó eséllyel a legtöbb dologban neki volt igaza.
- Nem drágám, más bajod nem történik, ha bekerülsz a varázslat útjába, csak festékes leszel. - mosolyodom el, már a gondolattól is, hiszen biztos vagyok benne, hogy ki fogja próbálni majd és nem fog direkt távol maradni a varázslat útjából, sőt azért azt is sejtem, hogy ki akarja majd próbálni, hogy milyen, ha ő maga csinálja meg, én pedig nem igazán fogok ellenkezni, hogy megtehesse, hiszen ahogyan sejti erre úgy se jön rá senki és nem olyan varázslatot fog kipróbálni, ami bárkire is veszélyes lehet. - Jól van, majd vegyítjük a kettőt. - úgy lesz a legegyszerűbb, meg hát a mintát úgy se tudom felfesteni, ahhoz tényleg mágia kell, mert igazán profi festőművész sajnos nem vagyok, bár hobbi szinten szeretek festegetni, főképp, hogy levezessem a fölös energiákat, de azt azért nem nevezném profi tevékenységnek.
- Ezen talán meglepődsz majd, de... oda volt az unikornisokért. - nosztalgikus mosollyal az arcomon gondolok vissza a régi időkre. Na igen ez olyasmi volt benne, ami általában meglepte az embereket, engem is, hiszen a férfiak nem pont az unikornisokért rajonganak, ő ellenben mindig is így volt vele és én ezt is szerettem benne. - Szóval a sárkányok, akkor nem szeretnél a falra mondjuk egy sárkányt? Bár a hipogriff se rossz, de azért ég a repkedéssel várjunk valamennyit, ahhoz egy kicsit még nagyobbnak kell lenned. Nem félnél a magasban? - tudom én, hogy a repüléstan sem tartozik éppenséggel a kedvenc tantárgyai közé, ezért meglepő, hogy még arra is vágyna, hogy sárkányháton repkedjen, de az ember változik, gyerekkorban pedig minden sokkal gyorsabban. Közben persze lassan megérkezünk a célhoz, kipakolhatunk a taxiból, majd már bentről könnyebb lesz hazaküldeni a holmijait, hogy aztán mehessünk enni egy fagyit és utána jöhessenek a továbbiak, azaz mi más, mint a festék vásárlás!





[You must be registered and logged in to see this image.]
Egy anya azt is megérti, amit a gyermeke nem mond ki.

Vissza az elejére Go down
Samantha A. Delight
Reveal your secrets
Samantha A. Delight
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Hazatérés - nyári szünet   Hazatérés - nyári szünet - Page 2 Empty2016-10-02, 16:04


[You must be registered and logged in to see this image.]
Éccsanya & Samantha


-Elég sokáig bírtad. *Már nevetve vágom rá, hiszen csak vicceltem, annyira nem vagyok oda a hajamért, de azért jobb ha nem néznek az utcán idióta őrültnek a szénaboglya hajammal. Kiskoromban sem szerettem a kócolást, csak akkor még simogatásnak vettem és azt most is imádom. Ancival szorosabb a kapcsolatunk mint más lányoknak az anyukájukkal, mert mi csak egymásra számíthatunk, mindig is így volt. Persze az igazgatás azért még megy, de szándékosan eltúlzom. Jobban érdekel most már a festés és alig győzöm kivárni, hogy ott tartsunk már, hogy készen legyen, hogy élvezhessem a saját szobámat. Ám a festés és a munka úgy jó ha élvezzük azt is és anci elég jó ötleteket ad.* -Fröcsög…és ha bekerülő a varázslat útjába csak festékes leszek de más bajom nem történik, ugye? *A kérdés már önmagában is feltételezi, hogy ha nincs kártékony hatása, akkor ki fogom próbálni. Emlékszem Lucas szavaira, bár elvileg nem varázsolhatok az iskolán kívül, ha majdnem egyszerre varázsolok ancival, ki fogja megmondani, hogy én voltam? Éccsanya is festékes lesz. A tervemben nem szerepel, hogy anya mérges legyen, így amikor közli, hogy tutira nem lesz, csak többet önt a bátorságom vödrébe. *-Aha, akkor jó. Mehet a mugli módszer is. *Megjátszott nagylelkűséggel egyezem bele az ajánlatba. Azt is várom már, hogy együtt legyünk, azért mégis jó ha Bobby nem lesz ott, különben rá is figyelni kellene, így azonban nagy anya-lánya bulit csapunk. Jó, hogy most említettem meg a LLG órát is, mert nem akartam ancit elszomorítani és bár nem is sikerült szerencsére, azért biztosan árnyékot vetett volna a mulatságunkra, ha később hozom szóba. Nagyon hosszú idő után végre hallok valamit apáról is és ez felvillanyoz.* -Apa milyen bestiákat szeretett?....ühüm…értem. *Michael már nem is érdekel, apa és a bestiaimádata sokkal jobban leköti a figyelmemet. Tudom, hogy auror volt, anci elmondta, de sokkal többet sajnos nem, így ez most újdonságnak számít. *
-Hááát, a sárkányokért oda vagyok, iszonyúúúan cukik, persze tudom, hogy veszélyesek, de annáál nagyobb kihívás. Viszont az még egy hipogriffen való lovaglással sem hasonlítható össze ha egy sárkány hátára ülhetsz. Azt azért kipróbálnám, de egyelőre megelégszem egy hipogriffel is. Tudod nagyon intelligens állatok és nagyon büszkék és ha elnyered egy hipogriff barátságát az örökké tart. Mondjuk elég válogatósak. *Elég érzékletesen beszélek, és nagyokat gesztikulálok a karjaimmal, és az arcomon is biztosan látszik a lelkesedés. Persze anci joggal tehetné fel a kérdést, hogyan akarok én akár egy hipogriffet, Merlinbocsá` egy sárkányt megülni ha a seprűmről is leesek, de ezzel ráérek még foglalkozni.*



[You must be registered and logged in to see this image.]





[You must be registered and logged in to see this image.]
Akkor is szeretlek amikor utállak
Vissza az elejére Go down
Sandrin Delight
Reveal your secrets
Sandrin Delight
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Hazatérés - nyári szünet   Hazatérés - nyári szünet - Page 2 Empty2016-09-29, 14:48






[You must be registered and logged in to see this image.]
♫ Incredible ♫

Aktuális viselet

Made by
Sam & Sandrin

Nem is érne túlságosan sokat, ha ezen kattognánk, hiszen ki tudja, hogy mi lesz még, de jobb arra gondolni, hogy nem lesz baj, Bobbyt nem lehet csak úgy átformálni. Ügyes gyerek, akit eddig én neveltem és persze Sam és nem lesznek csak úgy hatással rá a nagyszülei... legalábbis muszáj ebben hinnem.
- Megérkeztél vagy... tíz perce és most kócoltalak össze először. Persze kiskorodban szeretted. - túljátszott elszontyolodással csóválom meg a fejemet, de tudom én, hogy csak viccel, ahogyan én is. Persze már nagylány, többet ad a külsejére, mint kisebb korában. Akkor cseppet sem érdekelte a haja, most pedig egy kiadós csiklandozás után annyit igazgat rajta, mintha csak muszáj lenne, mert valaki látná, pedig otthon aztán senkit sem érdekel, hogyan áll az ember haja, főleg ha még fiatal is. De persze tudom milyen ez, ezért nem is erőltetem, csak néha bújik ki belőlem a kisördög és olyankor nem tudom visszafogni magamat, ahogyan ezúttal sem.
- Ha nem száradt meg a festék, netán fröcsög, vagy bekerülsz a varázslat útjába... - oh emlékszem rá, amikor az első kis lakásunkat festettük ki Andewval. Ő persze szándékosan csinálta, még Sam előtt, tiszta festék lett minden, bár persze a vége nem az lett, hogy bárki haragudott volna a másikra. Szép idők voltak. Michaellel valahogy már ilyesmi nem ment, talán miattam is, talán ő is túlságosan komoly volt már hozzá és én sem tudtam igazán elengedni magamat, igazából nem is tudom, hogy ki tehet róla. - Mugli módszerrel szerintem is sokkal mókásabb és kivételesen akkor sem leszek mérges, ha összefestékezed a ruhádat, majd olyat veszünk fel, aminek cseppet sem árt. - mosolyodom el, tényleg várom már ezt. Igazi anya-lánya program lesz és mindketten nagyon fogjuk élvezni, ehhez kétség sem férhet. Igaz, hogy időigényesebb és macerásabb is, mint mondjuk varázslattal, de élvezetesebb is, maximum a bonyolultabb részeket csináljuk úgy, netán az esetleges hibákat ki tudjuk könnyedén javítani.
- Semmi baj Sam... nem kell tekintettel lenned rá. Tudod csak meglepődtem, de talán annyira még sem. Édesapád is szerette a bestiákat, csak ő... végül is nem ilyen pályát választott, de nem haragszom és nincs is baj. Akárkitől elláthattad volna a sárkányok iránti szeretetet, Michaelt én nem... nem utálom, csak mi már nem szeretjük egymást. Érted? - nem akarom, isten ments, hogy e miatt rosszul érezze magát, vagy lelkiismeret-furdalása legyen, hiszen ha egyszer szeret valamivel foglalkozni, akkor az jó dolog és nem fogom megtagadni tőle csak azért, mert Michael is ezzel foglalkozott. Butaság lenne. - Na és melyik a kedvenc varázslényed? Van már? - persze még nem ismeri mindet, de nem számít, amíg sétálunk az üzlet felé úgyis megejthetjük a beszélgetést kikászálódva a taxiból. Ha pedig neki a bestiák tetszenek és ez érdekli, akkor erről beszélgetünk, nincs ezzel semmi gond.




[You must be registered and logged in to see this image.]
Egy anya azt is megérti, amit a gyermeke nem mond ki.

Vissza az elejére Go down
Samantha A. Delight
Reveal your secrets
Samantha A. Delight
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Hazatérés - nyári szünet   Hazatérés - nyári szünet - Page 2 Empty2016-09-25, 20:52


[You must be registered and logged in to see this image.]
Éccsanya & Samantha


*Mire a tapéta színéhez érünk a beszélgetésben, már mindketten elfelejtjük, vagy legalábbis félretesszük Bobby nagyszülő általi átformálását és annak kártékony hatásait. Éccsanya amúgy is jól tudja hogyan hozza vissza a rendes kerékvágást, szép is lenne ha pont a saját gyerekével nem tudna mit kezdeni. Lám, még velem is milyen jól elboldogul, pedig aztán néha rendesen feladom neki a leckét. Nem emlékszem mikor szerettem ki a rózsaszínből, az év nagy részében talárban járok, alatta meg olyan mindegy mi van rajtam, csak jó meleg legyen, mert lent az alagsorban nincs jó idő még nyáron sem, én meg fázósabb vagyok mint a sokévi átlag. *-Gyorsan fog menni, majd meglátod….főőőőleg ha nem kócolsz össze ötpercenként. *Elhúzódom a keze elől. Nem tudom átérezni a gondját ebben a dologban, nem vagyok anya és nincs gyerekem, de biztos szar lehet. Még egy ok, hogy fagyit együnk palacsintával és csokival. Lesimítom a hajam menet közben, de nem tudok haragudni rá, az anyák dolga az, hogy összekócolják a gyereket, a gyereké meg az, hogy méltatlankodjon. Mindketten remekül végezzük a munkánkat. *-Mágiával is összekenhetem magam? *Eddig erre nem is gondoltam. Persze amilyen szerencsétlen vagyok, mágiával is olyan leszek mint a szivárvány, de szerintem pont ez a lényeg, pláne, hogy ancit fel kell vidítani, bár kérdéses, hogy felvidul-e attól, hogy mindent összekenek, konkrétan faltól-falig. Azt hiszem mugliszerűen sokkal izgalmasabb, de a hipogriffet tutira nem fogom tudni csak úgy szabad kézzel felfesteni. *-Oké, legyen úgy, hogy muglisan festjük egy részét, a hipogriffet mágiával és hagyunk egy falat Bobbynak. Ja, a hipogriffhez is kell festék. *Azt hiszem anci jobban örülne ha nem mágiával festenénk, valamiért jobban szereti, nem is értem mert én ha olyan ügyes lennék mint ő, tutira nem fáradoznék azzal, hogy mindent a két kezemmel csináljak meg, de még mosogatni is láttam, igaz, hogy csak egyszer, az is igaz, hogy nem sokat vagyok otthon. Majd megkérdezem a dédit, mi erről a véleménye. Ha már a hipogriffnél tartunk és nem sokára leöblítjük a keserűségünket fagyival, jobb előrehozni a nagy vallomást. Nem jött jókor ez a válás és az én korai pályaválasztásom, de mit lehet tenni? Harmadikban már összeismerkedünk a hipogriffel és sok más, komolyabb Legendás Lénnyel is, szóval fel kell készülnöm. Vállat vonok a kérdésére, nem erre a nagy beleegyezésre számítottam, picit lelkiismeret furdalásom is van.* -Csak Michael miatt gondoltam. Deeee nem miatta van tényleg, csak szerencsétlen véletlen. Persze olyan sokat mesélt róluk, meg a sárkányokról amikor még….bocsiiii! nem akartam felemlegetni tééényleg. *A szám elé kapom a kezem, ezen már egy vödör fagyi sem segít, hiába olyan elnéző az én éccsanyám. Fúúú, ezek után azt csináljuk amit ő akar én meg sem szólalok.*



[You must be registered and logged in to see this image.]





[You must be registered and logged in to see this image.]
Akkor is szeretlek amikor utállak
Vissza az elejére Go down
Sandrin Delight
Reveal your secrets
Sandrin Delight
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Hazatérés - nyári szünet   Hazatérés - nyári szünet - Page 2 Empty2016-09-21, 20:40






[You must be registered and logged in to see this image.]
♫ Incredible ♫

Aktuális viselet

Made by
Sam & Sandrin

Megoldjuk, most már tudom, hiába volt annyira nehéz elmondani neki az igazat, bár amúgy se volt túl sok választásom, nem titkolhattam el, hogy Bobby nem lesz velünk pár napig. Azért erre úgyis rájött volna magától, ahogyan azt is kiszúrta nem meglepő módon, hogy nem jött ki az állomásra. De megoldjuk szépen és minden rendben lesz, Bobby sem fog megváltozni a nagyszülei miatt... ebben kell hinnünk. Kicsi még, de aztán úgyis megy a Roxfortba, ott pedig nem érik el majd a nagyszülei sem, hogy hatni tudjanak rá valamiképpen. Persze benne van a pakliban, hogy egy kisgyerekre a pénzzel igenis hatást lehet gyakorolni, de reméljük, hogy nem így lesz.
- Tudom én, csak tudod... nekem mégis csak idő mire elfogadom, hogy már nem vagyok olyan rózsaszínkedvelő pici lány. - finoman borzolom meg a haját. Persze nem annyira, hogy aztán igazgatnia kelljen, mert annyira kócos lett. Azt azért nem akarnám. Meg lesz majd a tökéletes festék is, biztos vagyok benne, és persze a fagyi és a bevásárlás. Jó lesz majd ez a mai nap, túl leszünk a Bobby nélkül töltött napokon is és nem lesz semmi baj. Csak egy kis türelem kell és persze, hogy addig is lefoglaljuk magunkat, de arra ott van a szobafestés is, mint lehetőség, amint meg van a festék és persze a berendezkedés is.
- Jól van, akkor ilyen színeket vásárolunk be és akár holnap neki is állhatunk, hogy Bobbynak már megmutathassuk milyen lett a szobád legalább egy része. Mit szólsz? Mágiával fessünk, vagy hagyományos mugli módszerrel? - végül is rá bízom, de utóbbiban is van bőven izgalom és érdekesség. Én magam is megtapasztaltam gyerekként, hogy milyen mugliként élni, hogy milyen úgy falat festeni és jó móka tud lenni, de Sam már varázslóvilágban nőtt fel és ő ezeket a módszereket nem ismerhette meg annyira, csak a viszonylag könnyebb utat.
- Oh hát... miért lenne baj drágám? - persze tudom és kicsit meg is lepődöm, hiszen én orvos vagyok, az apja pedig auror volt, ő mégis valami olyat választ, aminek pont Michaelhez van köze. Persze ez lehet, hogy Michael nélkül is kialakult volna, de én magam is tudom, hogy miért tette fel ezt a kérdést a végén. Persze nem szabad, hogy e miatt zavarjon, inkább tényleg csak meglepett a dolog.




[You must be registered and logged in to see this image.]
Egy anya azt is megérti, amit a gyermeke nem mond ki.

Vissza az elejére Go down
Samantha A. Delight
Reveal your secrets
Samantha A. Delight
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Hazatérés - nyári szünet   Hazatérés - nyári szünet - Page 2 Empty2016-09-07, 17:46


[You must be registered and logged in to see this image.]
Éccsanya & Samantha


*Nagytudóan bólintok, de nem magyarázom el milyen dolgok motiváltak Bobby „nevelésében”. Elég ha anci annyit tud, hogy nyugodtan rám bízhatja az apai nagyszülők elleni nevelést, mert muszáj lesz. Anci nagyobb optimista mint kellene, vagy csak többet remél. Én is jó dolgokat remélek, de rosszabbakra számítok és a kettő nem ugyanaz. Most mindenesetre nem tudunk mást tenni mint kicsit jól érezni magunkat Bobby nélkül és megvárni, hogy hazajöhessen. Aztán majd meglátjuk mire lesz szükség vele kapcsolatban. Én persze biztos vagyok abban, hogy sok dolgom lesz, mert nem hiszem, egyszerűen nem tudom elhinni, hogy Michael szülei valaha jót tudnak tenni bárkivel is. Ha képesek ekkora harcba szállni Bobbyért a saját anyukájával, jó emberek nem lehetnek. *
-Ó, igen, hacsak ezen múlna éccsanya, azt hiszem te már milliomos lennél. Imádom a gyógyító sütijeidet. *Nem akarom elvenni a nehezen megszerzett mosolyát, de ebben a két mondatban az összes igazság benne volt amit gondolok, őszintén, tényleg. Rámosolygok, mert erre támad kedvem, és mert neki is szüksége van arra, hogy én jól érezzem magam, mert tudom, hogy az már fél boldogság. Ez persze nem tart vissza attól, hogy hagyjam magam megvesztegetni és a palacsinta remek választás. Gyors, sokat lehet belőle csinálni, több féleképpen, és hatalmas értéke van. Rábólintok, ő is rábólint, dúl köztünk az összhang. Kivéve a színeket. Nem tudom miért leptem meg azzal, hogy nem szeretem a rózsaszínt, de tényleg nem jön be.* -Miért? Nem tudtad? Abból a színből már kinőttem éccsanya. Az csak a pici lányoknak való és a nagyiknak, persze nekik inkább a hamvas, púder árnyalat. *Ezt honnan tudom? Fogalmam sincs, csak nézegetni szoktam a faluba járó boszorkányokat, sokan a sötét színeket részesítik előnyben, de láttam már rózsaszínben nagymamát, és rohadtul jól állt neki. Anci viszont hiába nem volt tisztában az ízlésemmel, piszok jól tudja mi illik a lelkemhez.* -Zseniális vagy éccsnya. A kék az jó választás, megy a csillagos éghez is és a hipogroffhez is. Jól jönne hozzá egy kis ezüst és bordó.
*Ez mostanában lett a mániám, nem tudom miért, talán mert olyan királynői, fenséges. Nem mintha szeretnék királynő lenni, vagy hercegnőset játszani, egyszerűen csak úgy érzem kezd kifinomulni az ízlésem. A ruhatáramat ez nem érinti, nem fogom lecserélni, mellesleg tök felesleges lenne, hiszen az év nagy részében sárgában-feketében járok. *-Eldöntöttem egyébként, hogy melyik tantárgyra hajtok rá a bájitaltan helyett. Legendás Lényekkel szeretnék foglalkozni. Hipogriffel és sárkányokkal. Nem baj? *nem lenne baj, egyáltalán nem lenne, hiszen anci mindig is azt mondta, azt csináljam amit szeretek, ő ebbe nem szól bele, ám Michael pont ezzel foglalkozik és hazudnék ha azt mondanám nem volt köze a vágyaimhoz. Ám ő csupán egy kis lökés volt a LLG-a felé, előbb-utóbb úgy is arra indultam volna.*



[You must be registered and logged in to see this image.]






[You must be registered and logged in to see this image.]
Akkor is szeretlek amikor utállak
Vissza az elejére Go down
Sandrin Delight
Reveal your secrets
Sandrin Delight
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Hazatérés - nyári szünet   Hazatérés - nyári szünet - Page 2 Empty2016-09-04, 11:06






[You must be registered and logged in to see this image.]
♫ Incredible ♫

Aktuális viselet

Made by
Sam & Sandrin

Bobby csak pár napig lesz a nagyszüleiért, addig talán mi is kitartunk, aztán már megint együtt leszünk. Persze a nehezítés az, hogy utána is bármikor kitalálhatják, hogy legyen náluk, nem igen lesz beleszólásom, különben komolyabb eszközökkel, akár el is vehetik tőlem. Az a gond, hogy sajnos ők az erősebbek és több a lehetőségük is, így aztán nehéz lenne bármit is tenni ellenük, főleg hogy jó eséllyel piszkos lépéseket is megtennének csak azért, hogy az egy szem unokájukat úgy neveljék, ahogyan az nekik tetszik. Majd teszünk róla, hogy ne tudják túlságosan befolyásolni.
- Oh, hát akkor ezért, mert ilyen sokat foglalkoztál vele, már mindent értek! - a mosolyom azért csak kezd visszatérni, főleg hogy rá is lehet hatni és azért elfogadja hogy nem sokat érnénk azzal, ha csak szomorkodnánk itt egész nap, csak mert Bobby nincs itthon. Inkább készüljünk arra, hogy nem sokára hazaér és akkor majd vele lehetünk, festheti ő is Sam szobáját és eljövünk majd fagyizni is megint, csak addig kell türelemmel lennie mindkettőnknek és hát az idő akkor sem telne gyorsabban, ha búskomorságba burkolózva ülnénk a kandalló előtt otthon várva a csodát.
- Na látod, majd írok róla egy könyvet, meggazdagszunk és akkor Michael szülei nem tehetnek semmit sem, csak mert több a pénzük. - mosolyogva vonom meg a vállamat, hiszen tudjuk mindketten ez azért nem ilyen egyszerű és nem gondolom, hogy ezzel rossz hatással lennék Samre, hiszen már ő is tudja, hogy a világ hogyan működik. Sajnos mindig annak van több lehetősége, aki befolyásosabb és akinek több a pénze, ezen nem igen lehet változtatni, jobb előbb megtudni, mint utóbb, akkor legalább az ember időben rájön hogyan működnek a dolgok és nem csalódik nagyot, csak mert naivan látta a világot. - A palacsinta tökéletes! - na igen arra tényleg tehetünk csokiöntetet és bele is lehet egy jó adagot tolni és úgy aztán igazi tömény édesség lesz. Bobby is imádná, majd készítünk palacsintát, hogy amikor hazaér, akkor őt is finom illatok várják a lakásban.
- Szóval a rózsaszín nem jön be? Most megleptél! - nevetve rázom meg a fejemet. Tudom, ő sosem volt annyira lányos lány, hogy oda legyen a habos-habos dolgokért és a sárgáért sincs oda, de az mondjuk nem is passzolna a szobájához, ebben igaza van. - A csillagos ég tökéletes és a hipogriff... na ezt én sem tudom. Bemegyünk a boltba és körülnézünk, lehetséges, hogy vannak instant falfestések, amiket felhelyezhetünk mi is, előre csomagolt mágia... az lenne a legegyszerűbb. Én sosem voltam egy festő zseni, viszont szerintem passzolna hozzád mondjuk valamilyen kékes árnyalat. - na igen az nem olyan tipikus lányos, de vannak világosabb árnyalatai, mik szerintem tetszenének neki. Aztán persze lehet, hogy az üzletben beleszeret majd valami olyanba, amire nem is gondoltunk volna, majd ott kiderül.




[You must be registered and logged in to see this image.]
Egy anya azt is megérti, amit a gyermeke nem mond ki.

Vissza az elejére Go down
Samantha A. Delight
Reveal your secrets
Samantha A. Delight
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Hazatérés - nyári szünet   Hazatérés - nyári szünet - Page 2 Empty2016-08-26, 18:02


[You must be registered and logged in to see this image.]
Éccsanya & Samantha


*Oldalra hajtom a fejem és úgy nézek Ancira, majd bólintok. Bobby valóban okos, néha. Amikor nem akar nagyon a tesóm lenni, vannak használható ötletei, de különben csak púp a hátamon és egy idegesítő kis hülye. Éccsanyának persze nem kell tudnia, hogy mit gondolok az egy szem fiáról, egyébként pedig biztosan hallotta már amikor Bobbyval veszekedtem és elküldtem mindenhova, de tudja, hogy ha baj lenne vele, mellé állnék. Ilyen ez a testvérség.* -Persze, hogy okos. Mit gondolsz miért szenvedtem vele éveken át, hogy megneveljem? *Azt hiszi humorizálok és csak azért mondom ezt, hogy neki jobb kedve legyen. Nos, az igazság nem pontosan ez, mert komolyan gondolom amit mondtam. A kisöccsit meg kell nevelni, különben a nővére fejére nő, azt meg nem engedhetjük meg magunknak mi nővérek. De ha elmosolyodik erre a költői kérdésre, nekem már jó, legalább le tudtam törölni az arcát ráncokba húzó aggodalmat és a korábbi lelki harc nyomait. A fagyizásra való hajlandóságom is ezt hivatott szolgálni, közben persze én is élvezni fogom, szóval a dédi által oly gyakran felhozott „összekötjük a kellemeset a hasznossal” mondásnak kezd értelme lenni a szememben.* -A gyógyító fagyi titka. Remek könyvcím lehetne. *Most már én is mosolygok. Ha már így alakult, rendezünk egy anya-lánya napot, úgy is régóta terveztük, de hát a kis hülye miatt ugye nem lehettünk soha kettesben. Legalábbis mióta a dédi meghalt és nem vigyázott már rá. Minden rosszban van valami jó is és ez fordítva is működik, most éppen a rosszban van a jó, de kicsit gondolok Bobbyra is, vajon mit csinálhat most és mire gondol. Mielőtt elindulnék és a nyakamba venném London utcáit, még adok ancinak némi támpontot a sikeres megvesztegetésemhez, de ő csak csokiban tud gondolkodni.* -Palacsinta? *Kérdezem felnézve rá mikor mellém ér. Tudom, hogy erre nem mond nemet és akkor ráöntjük majd a csokit, én teleeszem magam, holnap pedig piszok szarul leszek….de megéri. *-Nem választottam. Mindegy csak ne legyen habos rózsaszín és sárga. Te milyet választanál? Egyébként a plafonra csillagos eget gondoltam és szeretnék egy Hipogriffet a falra. Tudsz te olyat éccsanya? *Közben kiverekedjük magunkat a vonatállomás forgatagából, ahogy körbe pillantok már egyetlen diákot sem látok, pedig őket könnyű felismerni, mindenki igyekszik megfelelően néptelen helyre menni, hogy onnan hoppanálhasson, vagy igénybe vegye a számtalan zsupszkulcsok egyikét. Nekünk kocsi jutott amivel valószínűleg a Foltozott Üstbe megyünk, onnan pedig bárhova mielőtt hazaindulnánk a sok megvásárolt holmival. Éééés, akkor most kezdetét vette a nyaralásom ami már soha nem lesz olyan mint régen akármikor és valamiért úgy érzem sok meglepetést tartogat a számomra. Vajon a dédi is velem jött?*



[You must be registered and logged in to see this image.]






[You must be registered and logged in to see this image.]
Akkor is szeretlek amikor utállak
Vissza az elejére Go down
Sandrin Delight
Reveal your secrets
Sandrin Delight
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Hazatérés - nyári szünet   Hazatérés - nyári szünet - Page 2 Empty2016-08-24, 12:10






[You must be registered and logged in to see this image.]
♫ Incredible ♫

Aktuális viselet

Made by
Sam & Sandrin

Nem sok választásunk van, még ha tényleg nem is valami kellemes ez a helyzet így jelenleg, de ha egyszer nincs mit tenni, hát nincs mit tenni. Abban kell reménykedni, hogy minden rendben lesz és hogy Bobby is jól van. A nagyszülei bár nem jó emberek, de azért az unokájukkal remélhetőleg rendesen viselkednek, hiszen Michael se volt vele soha sem erőszakos, vagy rossz. Mégis csak a fia és bizonyára azért vigyáz rá, legalábbis nagyon remélem, hogy így van. Mást pedig egyelőre úgy sem tehetek, mint hogy reménykedem.
- Igen drágám és Bobby okos fiú, te is tudod ugye? Majd teszünk róla, hogy az ott tanultakat hamar elfelejtse, vagy tudja, hogy azok úgy nem jók. - tudom, hogy nehéz feladat, sőt azt is, hogy talán lehetetlen is, de mégis csak meg kell próbálnunk, hiszen tényleg nagyon elronthatják őt, ha akarják és kétlem, hogy nem akarják majd megpróbálni. Amikor viszont itthon lesz, akkor rendben mennek a dolgok, ahogyan mindig és reméljük elég jó nevelést kapott ahhoz, hogy lekenyerezéssel, vagy zsarolással ne lehessen nála célt elérni.
- Jól van, örülök, hogy mehetünk, talán fagyi nélkül ki se bírnám a mai napot. - mosolyodom el, bár tudjuk mindketten, hogy ez persze inkább érte és miatta van, mint értem, vagy a fagyi miatt, de ez nem számít. Igazából nekem is jól fog esni az a fagyi, talán most tényleg valami különlegeset választok majd, nem a megszokottat, sőt lehet hogy még csoki öntetet is kérek rá, ha már a bolt kapcsán is emlegettem. Végül is miért ne? Ennyi jár nekünk, egy kis plusz boldogság adag, ha már a mai nap nem kezdődött épp a legjobban.
- Ez nehéz lesz, két üveg csokiöntetet? - szélesedik ki a mosolyom, aztán már indulok is el utána. Vár minket a kocsi, a holmikat majd úgyis hazaküldöm varázslattal, de itt a pályaudvaron ez még elég feltűnő lenne, majd ha már odaértünk, a Foltozott üstben egyáltalán nem lep már meg az efféle senkit sem. - Megnézted már a színmintát, amit küldtem és választottál? - gondolom tanakodott rajta épp eleget, hogy milyen legyen, főleg mert a mi világunkban azért épp elég sok olyan színlehetőség is van, ami a mugliknál elképzelhetetlen lenne. Biztos vagyok benne, hogy jól átgondolja majd a dolgot, ennyire már ismerem, hogy ha dolgozunk vele, akkor legyen tökéletes.




[You must be registered and logged in to see this image.]
Egy anya azt is megérti, amit a gyermeke nem mond ki.

Vissza az elejére Go down
Samantha A. Delight
Reveal your secrets
Samantha A. Delight
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Hazatérés - nyári szünet   Hazatérés - nyári szünet - Page 2 Empty2016-08-15, 07:56


[You must be registered and logged in to see this image.]
Éccsanya & Samantha


*Néha nem tudom befogni a számat, de mit csináljak ha muszáj kimondanom amit érzek? Anci is mondta, hogy nem egészséges a léleknek ha bent tartjuk mert belülről emészt fel. *-Szóval a nyugalmunk érdekében úgy teszünk mintha minden rendben lenne és közben reméljük, hogy Bobby ezt csinálja. *Nem kérdezem, kijelentem. Ezt szűrtem le éccsanya szavaiból, és bólintok is rá. Jó, akkor remélek.*-Azt ugye azért tudod, hogy hülyeségeket fog ott tanulni?*Ez már kérdés és némi sóhajjal adom tudtára amiből érezheti, tisztában vagyok azzal mekkora meló lesz Bobbyt visszaterelni miután kimosták az agyát. Értékelem, hogy anci megpróbál jó kedvre bírni, elmosolyodom amikor arról biztosít, hogy lesz még alkalmam ezen a nyáron Bobbyt kizárni a szobámból. Persze csak miután segített kifesteni azt a falat amit neki szántam. Néha magamat sem értem. Kifejezetten idegesít az öcsém, de egy nyáron sem tudnék meglenni nélküle, azt sem értem miért akarom, hogy az irkafirkája ott legyen a szobám, a saját erődöm egyik falán, csak azt tudom, hogy akarom. Hogy eszembe jusson amikor nincs a közelben. Mint például most. Csak bólintok ancinak és megszorítom a kezét. Tudom, hogy rossz neki, neki a legrosszabb, ő több időt töltött eddig Bobbyval és persze mint anya aggódik miatta, hogy nem úgy foglalkoznak vele ahogyan szerinte kellene. Meg persze neki is hiányzik és talán magában is csalódott amiért nem sikerült elintéznie, hogy vele maradhasson. Szóval megérdemli a bocsánatkérést és azt hiszem a fagyit is, ha már nem alakult túl jól a találkozás. *
-Oké, szent a béke.
*Szóval beleegyezem a fagyizásba és a vásárlásba, bár tudom, hogy csak miattam teszi mert különben nem sok pénze van, gondolom ráment minden az ügyvédre; feleslegesen. Sajnálatos módon még a varázsvilágban is pénzben mérnek mindent. Amikor a vásárlást emlegeti még csak-csak elvagyok, hiszen régen megbeszéltük, hogy veszünk festéket a szobámhoz, meg persze Bobbyét is ki kell festeni. Azt hiszem én is csinálok neki egy tesófalat, szivárvány szín szárnyú tündérekkel és pixie-kel. A csokiöntetnél megint ránézek, elámulok. Aztán megingatom a fejem, most már vissza kell tartanom a mosolygást.*-Éccsanya! Ha le akarsz engem fizetni, a csokiöntetnél többet ígérj meg.
*Azzal fogom a bőröndkocsimat és elindulok kifelé az állomásról. *

[You must be registered and logged in to see this image.]






[You must be registered and logged in to see this image.]
Akkor is szeretlek amikor utállak
Vissza az elejére Go down
Sandrin Delight
Reveal your secrets
Sandrin Delight
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Hazatérés - nyári szünet   Hazatérés - nyári szünet - Page 2 Empty2016-08-11, 08:49






[You must be registered and logged in to see this image.]
♫ Incredible ♫

Aktuális viselet

Made by
Sam & Sandrin

Nem egyszerű, ha az ember lánya már túlságosan okos és túlságosan egyértelmű kérdéseket tesz fel. Most sem könnyű válaszolni, főleg ha maradni akarok az őszinteségnél, de úgy elég nehéz, ha én sem hiszek abban, hogy a nagyszülei annyira odáig lennének Bobby-ért. Sajnos én is tudom, hogy ez jó eséllyel csak arról szól, hogy kell nekik egy unoka, akit aztán a maguk képére akarnak nevelni, úgy akarják majd formálni, mint Michaelt és én nem akarom, hogy olyan felnőtt legyen belőle, mint az ex-férjem. De mégis mit tehetnék?
- Nem kincsem, de... muszáj remélnünk, hogy fontos nekik. - halkan sóhajtok végül egyet. Nem lett volna értelme hazudni, Sam okos lány, úgy se hitte volna el, ha azt mondom minden rendben lesz, Bobbyt szeretik és elkényeztetik a nagyszülei, ahogyan azt kell, hiszen annyira jól én sem füllentek, no meg tudjuk mindketten, hogy ennek sajnos nem is lenne valami sok igazságalapja. Persze fel nem adom és küzdök a fiamért, de sajnos van egy szint ami felett nem igazán tehetek semmit, hiszen ők az erősebbek, ők a befolyásosabbak, ők könnyebben elérhetik, amit akarnak és az végképp nem lenne hasznos, ha ennek az lenne a következménye, hogy elveszik tőlem. Muszáj valamelyest behódolni, hogy ne győzhessenek ennél nagyobb fölénnyel.
- Sajnálom drágám, hazajön majd és akkor elmegyünk fagyizni, mint tavaly. Az is meg lesz, csak egy kicsit tolódik és akkor a szobádból is kizárhatod, rendben? - mosolyogva igyekszem bátorítani őt, bár annyira már ismer, hogy tudhatja nekem se könnyű most ezt megtenni. Igen, én harcoltam és ennyit értem csak el, hiányzik nekem is a kisfiam és tudom, hogy mellettem kellene lennie. Félek, hogy nem érzi ott jól magát és ha hazajön majd azt látom rajta,hogy pocsék volt a nagyszüleinél, netán azt mondja nem is akar visszamenni és én akkor se tehetek semmit és nem mondhatom, hogy akkor itthon maradhat. Na nem mintha attól nem félnék jobban, hogy hatással lesznek rá, hogy megveszik maguknak és azt hallom majd, hogy velük szeretne tölteni több időt, mert több mindent megkap, mint itthon.
- Semmi baj, senkinek se könnyű ez most, megértem, hogy te se viseled jól. - kap egy mosolyt, őszintét, hiszen nem várom én el tőle, hogy úgy kezelje a helyzetet, mint egy érett felnőtt, hiszen nem az, de muszáj lesz tovább lendülnünk és akkor majd minden rendben lesz, főleg ha lenyugodnak a kedélyek. - Otthonra kell azért még pár dolog, elfogyott a csokiöntet, meg aztán... mit szólnál, ha vennénk valami kis apróságot Bobby-nak is? Biztosan örülne, amikor hazajön. - igazság szerint sok mindent nem is kell venni, de figyelemelterelésnek jó lehet, akár még pár ruha is beleférhet, hogy frissítsük kicsit a ruhatárunkat és ezzel is eltereljük a figyelmünket. Az Abszol úton majd szépen hazaküldöm a csomagjait és akkor azokat se kell magunkkal hurcolni mindenhová.




[You must be registered and logged in to see this image.]
Egy anya azt is megérti, amit a gyermeke nem mond ki.

Vissza az elejére Go down
Samantha A. Delight
Reveal your secrets
Samantha A. Delight
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Hazatérés - nyári szünet   Hazatérés - nyári szünet - Page 2 Empty2016-08-07, 15:28


[You must be registered and logged in to see this image.]
Éccsanya & Samantha


-Biztos vagy ebben? *Olyan hangsúllyal kérdezem, hogy tudni fogja, Bobby nagyszüleinek szeretetét és pártatlanágát kérdőjelezem meg. Szerintem csak a hatalmukat akarják fitogtatni, megszerezni Bobbyt, a családnak egy újabb varázslópalántát, akivel lehet dicsekedni és még viszonylag nevelhető és befolyásolható. Sajnálom, de én mindezek után nem hiszek abban, hogy jó szándékkal fordulnak Bobby felé, szerintem csak kihasználják. Bobby apja pedig a fia közelében sem lesz, az is lehet, hogy ő sem akarja ezt az egészet, ő talán tisztában van a saját önzőségével és nemtörődömségével, talán esze ágában sem volt ancival harcolni Bobbyért, de a szülei rá is rákényszerítették az akaratukat. Az egész bosszantó, dühítő, elkeserítő és mindez felváltva látszik is az arcomon, nem is érdekel ha anya látja és kielemzi, hiába mondta azt, hogy velem sosem tenne ilyet, ez nála már önkéntelen, és a legapróbb jeleket is észreveszi, aztán már csak kattog és jár az agya. *-Fárasztó igen, de annyi mindent terveztem vele. Különben meg ki kellene élveznem, hogy külön szobám van és bármikor kizárhatom. *Egyébként meg tényleg, bár az egész olyannak tűnik mintha a lényegről terelném le a nyilvánvalót. Mint aki észbe kapott, hogy az amit mondott és csinált, rontja az eddig róla kialakult képet, még akkor is, ha az a valóságban jobb mint volt. Anci kívánsága azonban szíven üt. Persze gondolhattam volna rá isén önző dög, hiszen neki talán még rosszabb is, mert egész idő alatt neki kellett megharcolnia Bobbyért , ő szenvedett többet és nem én, ráadásul nekem kell gondoskodnom arról, hogy ilyenkor jobban érezze magát, elvégre nagyon várt már haza, és talán nem kellene mindjárt az első percekben bevágnom a durcát. Bobby nélkül nem lesz olyan mint tavaly, amikor a kis hülye leette magát fagyival, a végén meg becsorgatott a nacijába mert már nem bírta tovább, én meg röhögtettem, naná és direkt csorgattam az üdcsit. Szegény. Ez a válás ügy senkinek nem tesz józ, talán Bobby meg ott sír náluk, a rémségeknél, mert velünk akar lenni. Naná! Mindenki többet szenvedett nálam. Megadóan engedem le eddig megfeszített vállaimat, és mikor anci további szükséges vásárlást helyez kilátásba, bólintok.* -Rendben. Ne haragudj, csak magamra gondoltam. Menjünk fagyizni. *Adom meg magam és átölelem, ha felérem, puszit is kap.* -És mit kell még venni? *Kérdés közben szedem a cuccomat,elsőként Sátánka hordozóját, hiszen ő elég türelmetlen volt az úton, bár most mintha megnyugodott volna, vagy csak elfáradt. A ládám és még egy kisebb táska a bőröndkocsin van, csak ki kell tolni. *


[You must be registered and logged in to see this image.]





[You must be registered and logged in to see this image.]
Akkor is szeretlek amikor utállak
Vissza az elejére Go down
Sandrin Delight
Reveal your secrets
Sandrin Delight
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Hazatérés - nyári szünet   Hazatérés - nyári szünet - Page 2 Empty2016-07-30, 21:18






[You must be registered and logged in to see this image.]
♫ Incredible ♫

Aktuális viselet

Made by
Sam & Sandrin

Sajnos biztos voltam benne, hogy nem fogadja majd túlságosan jól az új hírt, de mégis mit tehetnék? Muszáj leszek megértetni vele, hogy lehetne ennél rosszabb is a helyzet, ha teszem azt Bobby még kevesebbet lehet velünk a nyáron, vagy netán egyáltalán nem, mert Michael szülei tesznek róla, hogy ne lehessen. Az a baj, hogy még mindig túlságosan erősek és nagy a hatalmuk, sajnos bőven meg van rá az esély, hogy a végén rosszul sülnek el a dolgok, de ezt nem akarom egyelőre Sam orrára kötni. Még reménykedem benne, hogy ha engedek kisebb dolgokban, akkor nagyobban majd nem lesz muszáj és remélem, hogy ezt valahogy a lelke mélyén Sam is megérti majd, még ha nem is lesz neki könnyű.
- Nem tehetünk semmit kincsem, Bobby most egy ideig a nagyszüleinél lesz, de nem lesz baj, ők is szeretik, ne aggódj miatta rendben? - persze megértem, hogy dühös, én is az voltam, de sajnos nem érünk el vele semmit sem, ha mérgesek vagyunk. Muszáj tovább lépni és elfogadni a helyzetet és persze belátni, hogy lehetne rosszabb is. Egyelőre ez van, Bobby hazajön majd és kicsit több időt tölt az apjával. Végül is ha ezt nézzük akkor ez nem rossz dolog, hiszen eddig sok időt nem tölthetett sajnos vele, hiszen Michael folyton a munkahelyén töltötte az idejét, persze főleg miattam, mert velem nem akart együtt lenni. Nem számít, remélem, hogy nem lesz gond és hogy Bobby is kezelni tudja a helyzetet.
- Én akkor sem hiszem, hogy ez lenne a jó megoldás, otthon sírni. Bobby csak hétvégén nem lesz otthon és amúgy is folyton azt mondod, hogy mennyire fárasztó tud lenni. Én szeretnék elmenni fagyizni. - tudom, talán nem az a megoldás, hogy kikapcsolódunk, amikor ez igenis nagy dolog. Nekem már volt időm feldolgozni és elfogadni, neki még nem, de nem sok értelme van otthon sírni e miatt. Muszáj lesz elfogadni a helyzetet és tudom, hogy neki is menni fog. - Így is úgyis be kellene vásárolni pár dolgot, úgyse tudunk azonnal hazamenni. - jó talán van egy-két olyan dolog is, ami azért nem olyan nagyon sürgős és nem lenne feltétlenül muszáj most megcsinálni, de talán tényleg elvonná kicsit mindkettőnk figyelmét erről az egészről. Egyébként is még festéket se vásároltam nagyon a szobákhoz, hiszen rájuk akartam bízni, hogy válasszák ki ők maguk, amit szeretnének, úgyhogy még azt is meg kell majd venni. Akkor már simán beiktathatunk legalább egy fagyizást.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Egy anya azt is megérti, amit a gyermeke nem mond ki.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hazatérés - nyári szünet   Hazatérés - nyári szünet - Page 2 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Bájital tanterem
» Mrs. Danvers & Robin - Hazatérés
» Nyári világkörüli hajóút
» A legnagyobb nyári hiba...
» Nyári nagymese - Jelentkezés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Otthonok :: Delight rezidencia, avagy a nagyi lakása-
Ugrás: