Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

1999-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy a '98-99-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Avatárfoglaló
  Today at 09:38
Duncan McFayden

ϟ Duncan McFayden
  Today at 09:21
Duncan McFayden

ϟ Megan & Tommy
  Yesterday at 13:40
Megan Smith
A hónap posztolói
Megan Smith

Elijah Crowfield

Quessena Melchys

Dane Seoras

Calista Merrick

Cody Armstrong

Nox Djarum

Sheree Parks

Draco Malfoy

Luna Lovegood

Statisztika

Összesen 579 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Duncan McFayden

Jelenleg összesen 33659 hozzászólás olvasható. in 3128 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Dorothy&Damien - A vérkirálynő sírja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Damien Maxwell
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 44

TémanyitásTárgy: Dorothy&Damien - A vérkirálynő sírja 2016-06-30, 08:26

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
I am
the [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

SzerzőÜzenet
Damien Maxwell
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Dorothy&Damien - A vérkirálynő sírja 2016-07-14, 21:45

people change and forget to tell each other
Dorothy & Damien

[You must be registered and logged in to see this image.]
 Azért az komolyan vicces, hogy csak én vagyok bunkónak beállítva, mert cseppet sem nőies, és olyan odamondásai vannak, amivel pont azt húzza alá, hogy meg akar felelni nekünk fiúknak. Amit úgysem tud elérni, de görcsösen próbálkozik, amitől még lehetetlenebb az egész helyzet. Nem akarom bántani, csak teljesen felesleges volt minket párba rakni, mert úgysem jövünk ki egymással, hanyagolhatnánk ezt az egész témát, de nem, még a sors is bőven ellenünk van. Nem tudok napirendre térni, hogy még emberként is miért kell verengenünk, mert semmi jó nincsen az egészben, én vagyok a jobb, de így még rá is figyelnem kell, nem tudok a munkámra. Ráadásul más lányok előtt úgy állít be, mintha valami fatökű barom lennék, szerencsére én is aláásom a nőiességét a pasik előtt, úgyhogy legalább kvittek vagyunk. Azért most rendesen elképedek, ahogyan visszaszól, lassan már valóban tettlegességig fajul az állandó acsarkodásunk, nem is értem, hogy neki ebben mi a jó... Lekophatna, és mindketten boldogok lennénk, külön-külön.
- Valószinű.. Lányokkal különben sem verekszem, túlságosan egyoldalú lenne. Nehéz lenne kimagyaráznom, hogy puszta védekezésből eltörtem a karodat. – Rántom meg a vállamat, egyszerűen nem is értem, hogy miért hozza ki belőlem ezeket. Biztosan neki sem jó, hogy ennyire provokáljuk egymást, és egyikünk sem képes benyelni a másik szemétségeit. Hiszen én is szemét vagyok, és nem az apám miatt, hanem valahol igenis úgy vélem, hogy Dorothynak, mint lánynak nem kéne az ilyen munkával foglalkozni. Igenis különbözőek vagyunk, vannak pasi és női foglalkozások. Foglalkozzon valami háztartási bűbájjal, vagy nem is tudom.
- Te már csak tudod.. mert téged annyira szeretnek.. – Rázom a fejemet, egyáltalán nem is ismer. Azért, mert többnyire egyedül vagyok, az a saját döntésem, nem kellenek nekem piócák, akik az én sikereimen kapaszkodnak fel. Nem mondom, hogy Dorothy ilyen lenne, mert az azért becsületére legyen mondva, nem az én árnyékomból akar kitörni, hanem saját maga próbálkozik, még ha ezt nem is értékelem annyira. Mindegy, valahogy úgyis lekoptatom, csak még nem tudom hogyan. A sírboltba leereszkedünk a lépcsőkön, a fáklya fényében körbenézelődöm, és a fenyegetésemmel ellentétben tényleg nem gyújtom meg a lány haját. Ő rongyol előre, ahogy kérte, én olykor hátra is sandítok,  hogy nem esik e ránk valami cuppogó trutymó védelmi mechanizmus címén.
- Mert neked hátul is van szemed? Vakon kússzak utánad.. Nem, kénytelen vagyok azt lesni, hogyan pucsítasz előttem... Inkább pofa sutba, és kússzál előttem. – Rázom a fejemet, és a kezébe nyomom a fáklyát amolyan villámló tekintettel, mert az agyam megáll, hogy képes még ilyenkor is bunkóskodni velem, amikor erre nincs is megoldás..

[You must be registered and logged in to see this link.] ● Favorite enemry [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
I am
Dorothy Bedingfield
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 139

TémanyitásTárgy: Re: Dorothy&Damien - A vérkirálynő sírja 2016-07-10, 09:32

Damien & Dorothy

Igazság szerint azt nem is tudom, hogy ő is ellenzi ezt az egész házasság dolgot, hiszen nem kérdeztem, mivel nem igen vagyunk beszélő viszonyban. Leginkább öljük egymást, nem pedig a beszélgetésre fektetjük a hangsúlyt, szóval ez fel se merült. Gondolom ő se nagyon gondolkodott abban, hogy megkérdezze tőlem nekem mi a véleményem erről az egészről, főleg mert a hím soviniszta fejébe bele se férne, hogy egy nőnek is lehet véleménye bármiről is. Nem is értem, hogy a professzorunk miért szadizgat minket azzal, hogy még szándékosan párba is tesz. Nem tudom, hogy ez valami próbának számít, hogy ki kell bírnunk azt is, akit ki nem állhatunk, vagy szimplán csak a határainkat teszteli, hogy meddig bírjuk a kiállhatatlan embereket, azaz én őt főképpen, mert hogy kettőnk közül egyértelműen ő a rettenetes, én meg csak e miatt vagyok vele undok. Fura módon másokkal jól kijövök, csak valahogy vele nem megy és nem csak az esküvő téma miatt, hisz ez már előtte is bőven meg volt.
Igyekszem a szurkálódásaival se nagyon foglalkozni, mert finoman szólva is kiborító és ha nem érdekelne engem is, hogy mit találunk a sírban és nem akarnám én is teljesíteni a kitűzött feladatot, akkor már biztos, hogy itt hagytam volna, mert enyhén szólva is kiállhatatlan. Nem is értem, hogy miért ennyire undok és miért nézi le ennyire a nőket, meg úgy általában mindenkit. Nem is tudom elképzelni, hogy van bárki, akivel egyébként jól kijönne, vagy akár csak elviselné.
- Akkor törném ám be az orrodat csak úgy finoman nőiesen. - mérgesen pillantok rá hátra mielőtt elindulnék lefelé. Na persze még a hajamat is képes lenne leégetni. Na nem azért, mert olyan hű de szépségmániás lennék, de a hajam szép, mindig is büszke voltam rá, arról még nem is beszélve, hogy ha lángot kapna akkor állati büdös is lenne és nem esélyes, hogy csak a hajam égne meg és nem égne netán tovább. Annyira még ő se lehet eszement, hogy ne adj isten ki akarjon csinálni itt. Na persze foghatná arra, hogy beleléptem egy csapdába és máris le lenne a gondja a párbaosztogatásos problémákról. Na jó, azt hiszem óvatos leszek vele, komolyan nem tudom, hogy mire képes.
- Ő se lúzer, csak a te rettentő magasságaidba senki nem érhet fel igaz? Csoda, hogy mindenki utál? - nem nézek már hátra, de azt sejtheti, ha ránéznék akkor olyan szúrós pillantást kapna, mint annak a rendje, na de nem fogok én ebbe belemenni, induljunk csak szépen előre. Remélem lesz annyi esze, hogy a nagy arcát visszafogja azért kicsit és nem a miatt akadunk el majd a járatban...
Viszonylag sokat sétálhatunk így, vagy tíz perc gyaloglás után kezd el csak szűkülni a folyosó, még hozzá egyre kellemetlenebb mértékben, hajolni kell és egy idő után már az se nagyon elég. Valószínűleg térden kell majd egy távot megtenni, aztán remélhetőleg majd a járat újra normális méretűre fog szélesedni és magasodni. Megtorpanok mindenesetre, amikor már tényleg nincs más, mint térden folytatni az utat. Úgy fest, hogy távolabb már nem nagyon csökken, legalábbis így elpillantva, aztán ki tudja, a fáklya azért nem ér olyan távol.
- Kérem a fáklyát, mert így nem fogok látni és ha a hátsómat mered bámulni... tuti, hogy véged! - ha pedig ne adj isten nem figyel és hozzám ér, hát biztos, hogy megtépem. Elég kiszolgáltatott helyzet lesz ez így, de tartom, hogy előtte akarok menni, ha már mindig ilyen nagyra van magával, meg aztán eszem ágában sincs utána araszolgatni főleg így térden kúszva.

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ Kalandtúra

Ha balul üt ki valami, a harc csakis a végsőkig menő harc lehet.
Damien Maxwell
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Dorothy&Damien - A vérkirálynő sírja 2016-07-07, 20:42

Dorothy & Damien

Bennem fel sem merül, hogy egy olyan lánnyal kössem össze az életemet, akivel ennyire nem találjuk a hangot. Nem mondom, hogy utálom Dorothyt, de bizonyos tekintetben hasonlóak vagyunk, túl akarjuk licitálni a másikat, és így nem szövetségesek, sokkal inkább riválisok vagyunk, és erre nem épülhet a házasságunk. És jelen pillanatban semmi szeretnivalót nem látok benne, na nem mintha bárki mással kicsit is le tudnám magamat kötni, de mégis apa erőltetése nem vezet sehova, mindig kénytelen vagyok kibúvókat találni. Egyszer már be akart avatni, hogy mit is nyernénk a másik család hagyatékával, de engem ez nem érdekel. Szeretem úgy megszerezni a trófeáimat, hogy én küzdök meg értük, és itt most nem a lányokról beszélek, hanem kincsekről, vagyonról. Így a házasság útján engem ez nem érdekel, és ha apa tovább erősködik, és forralja a terveit, akkor ott fogom hagyni a fenébe. És a sors iróniája, hogy még csak száműzni sem tudom a gondolataimból az egész Dorothys kálváriát, mert a magiszterünk jót röhög a markába, hogy mennyit öljük egymást, és direkt párba oszt, már sokadik alkalommal. Nem fogok szó szerint egy lányt bántani, de ha véletlenül nem bírja a tempót, összeesik, hát nem vagyok olyan, aki felsegíteném. A lányok maradjanak a konyhában, és az ő baja, ha eljött egy ilyen veszélyes útra. Jó, ha durván megsebesül, hát én sem vagyok állat, akkor nem hagyom ott, de akkor egyértelművé válik, hogy ő nem való ilyen pályára. Nem is tudom, talán valahogy meg kéne fúrni ezt az egész küldetést, hogy kiderüljön, hogy semmi kompetenciája nincsen ennek az együttműködésnek.
- Igen? Ez igazán rendes tőled. – Kacsintok rá, és lazán lepereg rólam a zrikálása. Én tudom, hogy miért mondtam, és tisztában voltam vele, hogy úgysem fogja komolyan venni. Csak amíg ő utálkozva beszél velem, én laza cinizmussal kezelem le, még szokásom mindenféle egyáltalán nem cuki becézésekkel illetni, hogy igenis sápadjon el, remegjen meg a keze. Tudom, hogy nem egyszer közel állt hozzá, hogy belémrúgjon, vagy felpofozzon, de hidegen hagy, akkor legalább hivatkozhatatnék teljes összeférhetetlenségre. Erőlködök, már teljes testsúllyal, de még nem mozdul, mégsem gondolok bele, hogy kettőnk súlya már elég lehetne. Így meg sem köszönöm, hogy rásegít, és így ki is pattan a sírtömb, meg is nyílik a dohos lépcső lefelé.
- Hogyne, menj csak előre, megyek mögötted a fáklyával, igyekszem majd nem leégetni a hajacskádat hercegnő. – Vigyorgok rá, és már bontogatom is a tűzszerszámot, hiszen muszáj lesz meggyújtani, lévén még igen komoly homály honol lent, és ha csak nem akarunk átesni egymáson, valahogy látnunk kéne. Varázslattal még nem hívnám fel magunkra a figyelmet, ki tudja, hogy a vérkirálynő sírhelyén milyen eszenciafaló kísértetek élnek.
- Igazán egyszerűbb lett volna azzal a Fabien nevű lúzerrel jönnöd, és akkor vak vezetne világtalant. Na akkor nyomás, csak előre. – Várakozóan pillantok rá, ha már ennyire ő akar lenni elől, akkor menjen csak, majd én alkotom az utóvédet.

[You must be registered and logged in to see this link.] ● Favorite enemry [You must be registered and logged in to see this link.]

I am
Dorothy Bedingfield
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 139

TémanyitásTárgy: Re: Dorothy&Damien - A vérkirálynő sírja 2016-07-01, 15:41

Damien & Dorothy

Van, amikor még csak arra sincs időd, hogy rendesen "kiélvezd" a gyászidőszakot, mert még erre sem adnak lehetőséget. Hát velem is pont ez van. A nagynéném olyan gyorsan fordított az életemen, hogy felfogni is alig van időm azt, ami történik velem. Még hogy jegyesség... ha lehetne, akkor kiszaladnék a világból, de be akarom fejezni az iskolát és azt nem tehetem meg, amíg ő fizeti teszem azt a tandíjat, vagy csak a ruháimat. Az örökségemhez nem jutok hozzá 21 éves koromig és ahogyan a nénikémet ismerem ő ezt a házasságot még az előtt nyélbe akarja ütni. Fogalmam sincs, hogy miben egyezett meg azzal a fickóval, Damien apjával, de... annyit tudok a családjukról, hogy a szüleim sose voltak oda értük. Akárhányszor meséltem nekik a Damiennel való versengésemről mindannyiszor láttam az arcukon valami megmagyarázhatatlan ellenszenvet. Sose tudtam kiszedni belőlük, hogy pontosan mi is az oka ennek, de annyit tudok, hogy nem kedvelik ezt a családot és most biztos, hogy nem néznék jó szemmel azt, ami velem történik.
Egyetlen szerencsém van, talán Damien sem erőlteti ezt az egészet, vagy legalábbis nem haladunk veszélyesen gyorsan. Talán kialkudta az apjánál, hogy várjon, amíg befejezi az iskolát. Ez nekem is jó lenne, hiszen az iskola után le tudnék lépni, még mindenféle esküvői felhajtás előtt. Nagyon remélem, hogy addig még véletlenül se találja ki senki sem, hogy a jegyesség fényében költözzünk össze, vagy legyen valami bankett, tudom is én. Nem hiszem, hogy jó képet tudnék vágni egy ilyen összejövetelhez. Már az is kiborít, hogy még a tanárunk is szórakozik velünk és mintha direkt tenne állandóan párba minket, miközben tudja, hogy nem vagyunk épp jó páros. Tény, hogy hajtjuk egymást, de a csapat munka nem erősségünk, főleg egymással. Nem, igazából Damien senkivel sem tud csapatban dolgozni szerintem, legalábbis nem nővel, és nem olyannal, aki nyilvánvalóan bizonyos dolgokban jobb nála.
- Persze, majd én itt várok, amíg te sikereket érsz el, amikor eddig is én kísértelek. Vicces vagy. - a szemöldököm az égbe szökik és olyan utálattal nézek rá a szavai miatt, amilyennel csak lehet. Persze én majd várni fogok és őrködni, amíg ő a tényleges feladatot elvégzi. Nem is értem, hogy ezt hogyan gondolja és hogy komoly-e ez a felvetés egyáltalán. Azért annyit elér vele, hogy pár pillanatig csak nézem, ahogy szenved azzal a vascsővel. Megérdemli. Tudom, hogyan vélekedik a gyengébbik nemről, akkor csak húzódjon meg pár izma, majd élvezettel fogom nézni, ahogy szenved miatta. Persze végül csak megmoccanok és mellé lépek. Szó nélkül fogok rá a rúdra, hogy segítsek megemelni a nehéz súlyt.
- Ha netán félnél is odabent, majd előre megyek. - vetem oda, miután sikerült kinyitni, de persze tudom úgy se engedi, hogy én menjek előre, de tuti, hogy nem maradok nagyon le mellette, mögötte. Nem is értem, hogy a tanárunk hogyan gondolta-a ezt. Miért nem gondol bele, hogy ez a rivalizálás még komoly bajjal is járhat, hiszen nem segítjük így egymást, csak akadályozzuk, de azt legalább nagyon.

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ Kalandtúra

Ha balul üt ki valami, a harc csakis a végsőkig menő harc lehet.
Damien Maxwell
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Dorothy&Damien - A vérkirálynő sírja 2016-06-30, 08:27

Dorothy & Damien

Az arab segítőink lassacskán annyira megrémülnek, hogy annak ellenére, hogy mekkora pénzeket fizettünk az útmutatásra, és a hordárkodásra, hevesen gesztikulálva, mutogatva kiabálnak felénk, aztán nem is foglalkoznak velünk, kereket oldanak. Visszafelé nem lesz egyszerű utunk, de ha sikerül a felfedezés, legalább az az örömünk meglesz. Letisztogatom a kőlapot, izgatottan keresem a széleit, hogy alányomjak egy fémrudat, amivel ki tudjuk emelni. Dido királynő komoly vérmágus hírében állt, biztosan csapdákra számíthatunk, de ha már hónapok óta keressük a sírját, nem fogunk meghátrálni a győzelem kapujában. A kapcsolatunk ugyan továbbra is pocsék a lánnyal. Most megint az őrült, és perverz ereklyevadász professzornak köszönhetjük, hogy egy párba osztott be minket, valahogy örömét leli abban, hogy egymást öljük. A több hetes kutatómunka alig szólt másról, mint hogy túllicitáljuk egymást, az érdemi munkával meg alig haladtunk, de mégis itt vagyunk. Mert hát mi más lehetne az év végi zárófeladat, mint hogy egy véres boszorkánykirálynő sírját felkutassuk Tunéziában? Maga a helyzet egyébként kedvemre való, csak a tálalása nem igazán. A sivatagban komoly mágikus viharok dúlnak, talán az egykori boszorkány mágiája okoz ilyen anomáliákat, ezért is nem lehet hoppanálni a környéken, mert még szétszaggatna a varázslat, darabokban érkeznénk meg. Így hát marad majd a gyaloglás, hiszen az arabok a lovakat, tevéket is elvitték, talán majd egyet találunk a közelben kóborolni.
- Na akkor ha felemeltük, akkor lemegyek, és kint őrködhetsz. Nehogy bajod essen. – Jegyzem meg a számomra érvényes munkamegosztást, nem mintha a testi épségéért aggódnék, viszont úgy vélem, hogy útban lenne a kis hercegnő, nehogy már bepiszkolja a kezét. Várakozóan nézek rá, kék tekintetemben a provokáció fénye villan. Túl fáradt vagyok már veszekedni, de a társaságát sem viselném sokáig, viszont kétlem, hogy belemegy az ajánlatomba. Nőből van, imád ellentmondani. Sikerül a tömb alá feszítenem a fémrudat, megfeszülve próbálom kiemelni, de lehet, hogy egyedül mégiscsak kevés leszek hozzá. Mégis összeszorítom a fogamat, hogy ne kelljen segítséget kérni. Jobb ez így egyedül.

I am
Damien Maxwell
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Dorothy&Damien - A vérkirálynő sírja 2016-06-30, 08:26

I am
Sponsored content
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Dorothy&Damien - A vérkirálynő sírja

Dorothy&Damien - A vérkirálynő sírja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Similar topics