Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

1999-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy a '98-99-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Griff & Jake
  Today at 20:29
Jacob Troops

ϟ Lance & Jade
  Today at 18:20
Lance Merrick

ϟ Graves & Cody
  Yesterday at 23:24
Graves Matlock
A hónap posztolói
Cody Armstrong

Megan Smith

Calista Merrick

Luna Lovegood

Graves Matlock

Hermione Granger

Nox Djarum

Charlie Weasley

Shanna Griffin

Hayley Thornheart

Statisztika

Összesen 557 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Perselus Tobias Piton

Jelenleg összesen 32466 hozzászólás olvasható. in 3058 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Alysha&Dylan - Téli nyaralás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Dylan Browning
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 68

TémanyitásTárgy: Alysha&Dylan - Téli nyaralás 2016-03-26, 19:29

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]

Fogalmam sincsen, hogy Alysha azért mondott végül igent, mert nem tudott nemet mondani, nem adtam rá lehetőséget, vagy azért, mert tényleg velem akar lenni. Amilyen magabiztosan álltam a dologhoz, mégis elbizonytalanodok vele kapcsolatban. Le akartam hengerelni, ehhez képest egyszer incselkedik, másszor visszatáncol, és az ilyen fokú szeszélyességet nem kezelem túl jól. Valahogy az én világomban minden tiszta, átlátható, és a célzások betalálnak, megvan a helyük, és idejük. Ehhez képest lehet, hogy túl fiatal lányka, akivel kezdtem, és még nincsen kialakult képe még önmagáról sem, nemhogy arról hogy hogyan kéne viszonyulnia ahhoz, hogy ha kell valakinek. Hiszen kell, ezt már többször a tudtára adtam, először csak verbális szinten cicázva vele, olykor bizony érintésekkel is, és végül kétszer is sikerült eljutni a csókig a kis ártatlannal, utóbbi már nyilvánosan, amiből érezheti hogy nem tartok jelenleg több vasat a tűzben, ahogyan mondjuk egy flörtgép tenné. Előfordul, hogy az vagyok, ebben az esetben bizony nem, és látom rajta, hogy jól esik neki a törődés, de nem fogok lelkiismeretfurdalást érezni, ha nagyon bizonytalankodik. Mindenesetre összepakolok, miután még táncoltunk egyet, és még a főfogásra is maradunk a vacsorán, hogy legalább legyen értelme annak, hogy eljöttünk, majd ki ki a klubhelységén át a hálókörletbe megy, hogy átöltözzön, összepakoljon. Azt azért megbeszéltük hogy főleg nyári ruhák kellenek, hiszen pont az a cél, hogy pár napot kilőjjünk a télből. Aurorként átoktörőként is dolgoztam már Egyiptomban, ezért oda határoztam meg a célállomást. Baglyot küldtem egy ottani ismerősnek, hogy foglaljon nekünk szállást az egyik szállodába. Alysha nagyon fiatal, rajta van még a nyomjel, remélem hogy elintézi a hamisitást, és nem fog senki gyanakodni, hogy az utolsó pillanatban adja le, hogy hazamegy Amerikába karácsonyra. Mivel segíteni akarok neki a cipekedésben, abban maradtunk, hogy a Griffendél Dámája előtt találkozunk, végülis ebből még nem derül ki senkinek, hogy együtt megyünk, csak hogy egyszerre. Kintre még egy hosszú kabátot vettem, de majd ha hoppanáltunk, és lepakoltunk a szállodában, át tudunk öltözni a nyári ruhákba. Már ha nem gondolta meg magát. Erre azért rá fogok kérdezni, hiszen nem kell, hogy nyögvenyelősen dillemmázzon, aztán nem is akarja az egészet.

alysha & dylan

come to daddy[You must be registered and logged in to see this link.]

My eyes on fire.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

SzerzőÜzenet
Dylan Browning
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Alysha&Dylan - Téli nyaralás 2016-05-20, 10:43

Nem csak ő lesz libabőrös attól, hogy visszakerül a combjára a kezem, és hogy a tarkóját, a nyakát csókolom lágy eleganciával. Mint tudjuk, hogy adni jó, és ebben a momentumban nem csak adok, hanem el is veszek, a bőre selymessége kell most nekem, és az, hogy megremegjen az érintéseim nyomán. Biztos vagyok benne, hogy ha volt is kapcsolata, ilyen mélységekbe sosem ugrott fejest, ez látszik a reakcióin. Ami azt illeti, nekem is újdonság az, hogy egy ilyen hamvas szűzikét kéne kezelnem, a felszínes exek után Alysha valódi felüdülés. Mindig megtartja a távolságot, de éppen csak annyira, hogy még lássam rajta, hogy tulajdonképpen nagyon is akarja, hogy közünk legyen egymáshoz, csak még nem gyakorlott abban, hogy mindezt kezelje.
- Valóban? Szívesen irányítalak, ha nem tűnik arroganciának, hogy nem mindig fogadom el a félszegségedet. – Duruzsolom oda, és ha már a háta mögött vagyok, akkor odahajolok a fülébe, és finom erőszakkal veszem az ajkaim közé a cimpáját, hogy lágy harapással illessem. Valahol pont az a lényeg, hogy a határait akarom feszegetni, hiszen visszafojtott lélegzete nyomán én is nehezen fogom vissza magamat. – Jól van, akkor legyen így, menjünk. – Egyezek bele elengedje a finom falatot, az összekulcsolt ujjainkat ellenben tartom, és úgy állok fel, hogy magammal tudjam húzni. Kissé azért beindult az ágyékkörnyéki reakcióm, amit akár észre is vehet, de semmi komolyabb, ami ne múlna el pillanatok alatt. Megkeresem a szobakulcsot, itt kénytelen vagyok elengedni őt, és bezárni a helységet. Ezután a derekára fonom az ujjaimat, és olyan pillantást vetek rá, mint a róka a kiscsibére. Mégis, ezúttal nyilvános helyre vonulunk, ahol igenis viselkednem kell, ezért a derekáról elválok, és a kezét fogom meg. Mégiscsak van már köztünk valami, a karácsonyi bálon is megcsókoltam, akkor hát egyértelmű, hogy hanyagolom a partymacákat, és az ő kedvéért felvállalom, hogy most célkeresztbe került nálam. A liftezés ezúttal sem jár semmi disznó afférral, csupán legeltetem rajta a szememet, és kilépünk az éjszakába. Persze a hangzavar felé, engem is érdekelnek a látványosságok.
- A szüleiddel merrefelé nyaraltatok Alysha? Mesélj az élményeidről. – Unszolom, hiszen valahol az is a ma este célja, hogy megismerjük egymást. Behatóan, még ez a szó itt még nem bír háttér jelentéssel. Csupán tényleg érdekel, hogy kivel múlatom az időmet.

[/color][/b][/i]
alysha & dylan

My eyes on fire.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Alysha Taylor
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 17
ϟ Hozzászólások száma : 94

TémanyitásTárgy: Re: Alysha&Dylan - Téli nyaralás 2016-05-14, 09:28

Hurrá nyaralunk!

A terv megszületik, a végrehajtás ugyanakkor sikertelen. Mielőtt felkelhetnék az ágyról, mielőtt kiléphetnék a szobából, Dylan megelőz és ő jön be a fürdőből. Szerencsére tévedtem, még is csak vitt magával ruhát. Azt hiszem, annyira elbambultam a felsőtestét nézegetve, hogy eme apró mozzanat már fel sem tűnt. Ugyanakkor végtelenül hálás vagyok neki a figyelmességéért. Nem hiszem, hogy borvörösség nélkül át tudtam volna lendülni az ő törülközős belépőjén.
De még sem hazudtolja meg magát, mellém telepszik, és épphogy leengedem a kezeim, sikeresen megkötve végre hajamban a szalagot, már érzem is kezét a combomon, száját a nyakamon. Még sose puszilt meg ott senki, nem is tudtam, hogy ennyire tetszik. Mint mikor egy hosszú síelés után, átfagyva, megdermedve, megiszom az első korty forró csokoládét... Végigfolyik rajtam, átmelenget, megbizserget minden porcikámban. Csak hogy a forró csokitól nem leszek libabőrös, nem kezdek levegő után kapkodni. Pedig az is finom, nagyon. Csak hogy ez még jobban!
- És ha nekem az tetszik, ha te vagy a domináns? - fordulok hátra a vállam felett egy légvételnyi szünet után. Igen, azt hiszem az tetszett meg igazán Dylan-ben, hogy nem fél határozott lenni, hogy nem kell tutujgatni, nem akar a kedvemért házinyuszi lenni behúzott fülekkel. Ugyanakkor még sem erőszakos, legalább is nem olyan szinten, hogy az már durva legyen.
- Fűzzük össze a kettőt - szakítom el a pillantásom tőle, mielőtt túlzottan felhevíteném saját magam. Ugyanakkor szavaimat kísérve a combomon heverő kezére simítom saját, összefűzve ujjainkat is.
- Nézzünk szét a városban. És ha látunk olyan helyet, ahol valami íncsiklandót árulnak, akkor eszünk is. Jó így?
Ha tényleg olyan élettel teli a hely, mint elsőre tűnt, akkor tuti lennie kell ilyenkor is nyitva kajáldának, vagy utcai árusnak. Most nem tudnék célirányosan semmit mondani, hogy mit ennék, igazából azt sem érzem annyira, hogy éhes lennék. De ha meglátunk és megkívánunk valamit, akkor változtathatunk a jelenlegi helyzeten. Mármint ami a kaját illeti.

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.] ♥ Mindent a maga idejében: először meghalni, aztán gondolkodni.
Dylan Browning
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Alysha&Dylan - Téli nyaralás 2016-05-12, 21:10

Más dolog valakit csak úgy letámadni, megrontani, erőszakoskodni vele, és való igaz, Alysha nagyon is az esetem, hogy valami komolyabban gondolkozzak vele, ámde azt nem úgy szándékozom elérni, hogy erővel kényszerítem rá az akaratomat, másrészt nem cselezek úgy, hogy elrabolom egy idegen, ráadásul férfiközpontú országba, és ott élem ki rajta a vágyaimat. Továbbra is szeretek vele dumálni, időt tölteni, és valahogy a társaságában felértékelődik az, hogy ne csupán a külsőségek érdekeljenek. Ettől még igenis úgy nézek rá, mintha ő volt a Piroska és a Farkas hősnője, én pedig az ordas, aki csak fel akarja falni, de a zavarba ejtésén és néhány elejtett tapogatózáson túl még megvan az a bizonyos egérút, amit hős lovagként fenntartok számára. Na igen, én és a hős lovag... Ahhoz kevésbé kéne cinikusnak lennem... Viszont most nem tudok szabadulni a meztelen bőre érintésétől, az túl nagy kísértés, de tovább nem mászom fel az ujjaimmal, mint hogy elakadjon a lélegzete. Csupán elvigyorodok a sikkantásra, célt értem, és miután nem vágott képen, egyértelmű, hogy neki is jó volt. Mielőtt még leszállna a vér a férfiasságomba, pimasz vállrándítással indítok a fürdőszoba felé. Előbb azonban útba ejtem a táskámat, hogy tiszta fehérneműt, egy halászgatyát, és egy pólót húzzak elő belőle, mert ha ugyanezt eljátszom, hogy egy szál törölközőben jövök ki, még instant orgazmust idézek elő a látványommal, még ha ez kicsit nagyképűen is hangzik. Ráadásul a törölközőben azért igencsak kidomborodna a micsodám, azt meg hadd ne mutogassam neki, ha még nincsen rákészülve. Direkt el fogom húzni kissé a tusolást, hogy ne érezze magát sürgetve. És ezzel nem az a célom, hogy ezt szokja meg, aztán egyszercsak rányitok. Nem, azért tartom azt, hogy ha közel kerülünk egymáshoz, az mindkettőnk akaratából történik majd. Nagyjából. Hajat is mosok, hogy a hirtelen támadt pára kiszálljon a tincseim közül. Hideg vizet nyitok, hogy a vágyam is csillapodjon kissé. Még bent megtörölközök, hogy ez már rendben legyen, azért csak egy bizonyos szintig illik csalinak használni a nedves bőrt. Kisétálok, és leülök mögé az ágyra, hogy lágy csókot nyomjak a karcsú nyakra, s a combjára ejtem a kezemet, nagyjából oda, ahol az előbb is tanyázott.
- Nem nagyon vacsoráztunk a Roxfortban. Ezt bepótolnád, vagy maradjon ma a városnézés? Egye fene, ma te vagy a főnök, holnaptól visszaveszem a domináns szerepkört.. – Vigyorgok rá, úgyis tudja, hogy eddig sem voltam egy bizonyos szint felett erőszakos, és úgysem mondanék le egy percre se arról, hogy a hatalmamat fitogtassam. Hiszen egyértelmű; hatással vagyok rá.

alysha & dylan

My eyes on fire.

Alysha Taylor
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Alysha&Dylan - Téli nyaralás 2016-05-10, 15:50

Hurrá nyaralunk!

Lényegesen megkönnyebbülök, ahogy Dylan nem vált erőszakosba. Nem minta feltételeztem volna róla, de igazából csak most tudatosult bennem, hogy eljöttem egy sráccal egy tökidegen országba úgy, hogy senki nem tud róla. Igazából azt tehetne velem, amit csak akarna, de nem teszi. Mert akármilyen rossz véleménnyel legyen is magáról, akkor is csak egy úriember.
És talán pont ez az csituló megnyugvás az oka, hogy meglepetten felsikkantok, ahogy meleg tenyere a combomra fog a törülköző alatt. Messze még a necces pont, de akkor is!
Ugyanakkor az egész csak egy pillanat, mire felháborodhatnék, már el is húzza a kezét, és meglepődve tapasztalom, hogy bizsereg a bőröm ott, ahol hozzámért, sőt, hiányzik az érintés. Merlinre!
- Kétlem, hogy ha látni akarnálak, leskelődnöm kéne! - vágok vissza némi késéssel, ami nem csoda, hisz elbámészkodom félmeztelen testén. Láttam én már srácokat így, végül is a strandra mifelénk is fürdőnaciban járnak a srácok. De ahogy az előbb a törülközővel, úgy most ez is egészen más helyzet. Teljesen más!
Aztán csak összekaparom magam, kissé reszketeg kezekkel, még is villámgyorsan pattintom fel a táskám, hogy tiszta ruhát, legfőképp pedig fehérneműt húzzak magamra. Persze a tusolás eltart egy ideig, még is valahol tartok attól, hogy Dylan, ahogy már oly sokszor most is meglep, és itt lel meztelen.
Szóval mint akin ostort csattogtatnak, olyan gyorsan bújok a ruhámba, egy laza, csipkés-csipkés fekete szoknyát húzva és egy egyszerű rózsaszín toppot. Már tapasztaltam, milyen a hőség odakint, ahol nem enyhíti a lakosztályi klíma, szóval felesleges túlöltözni. Már csak egy kényelmes lapos talpú és kész is vagyok.
Elégedetten és kétségkívül nyugodtabban ülök le az ágyamra, kizárásos alapon arra, amelyiken nem feküdt Dylan, aztán a hajkefémmel kezdem átfésülni a hajam, hogy majd egy fekete szalaggal felkössem kissé, mert ha leengedve hagyom, tuti lefő a nyakam.
Már-már halkan dúdolászok, épp a szalaggal bajolva, mikor szöszmötölést hallok a fürdő felől. Ezek szerint Dylan is befejezte a tusolást, lassan mehetünk. Már csak fel kell öltöznie és kész. De.. hm... vitt be magával ruhát? Esküdni mernék, hogy lefelé dobálta, de a kezében nem volt semmi.
A kefét az ágyon hagyom, ugyanakkor két felemelt karom még mindig a szalaggal macerázik, miközben megindulok az ajtó felé. Azt hiszem, jobb ha én a nappali részben várom meg!

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.] ♥ Mindent a maga idejében: először meghalni, aztán gondolkodni.
Dylan Browning
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Alysha&Dylan - Téli nyaralás 2016-05-06, 17:59

Azért lássuk be, nem cél, hogy mindig zavarba hozzam, hiszen akkor állandóan idegfeszültségben kéne élnie, na de azt nincsen pasi, aki kihagyná, hogy csak így kilibbenjen egy szál törölközőben a fürdőből, és ne nyúljunk hozzá. Amolyan macska-egér játék ez, ahol mondanom sem kell, én vagyok a ragadozó, és élvezettem sütkérezek a zavarában. Túl sokszor voltam már figyelmes, ezúttal igenis továbblépek, és egyértelműsítem azt, ami már eddig is sejthető volt, nem csak azért hoztam magammal a melegebb országba, hogy világot lásson. Bár ha belegondolunk, neki már Anglia is komoly útiélményt jelent, ezúttal számomra a nyaraláson túl némi piszkos gondolatokkal teli elrablás, csupán néha hagyok egy kis lélegzetvételnyi időt, na de ez nem az a pillanat. Állok előtte, és vizslatom a pofiját, szinte kaján a mosolyom, ahogyan érzem, hogy szinte remeg a karjaimban. Tudom, hogy most nem tudja, hogy halálosan megrémüljön, vagy az izgalomtól inkább hagyja a műveletet, mindkét megoldásra van spontán válaszom. Hm... akkor nem is annyira spontán. Azért vagyok annyira gáláns, hogy a mozdulataim nem türelmetlenek, adok időt a visszavonulásra, ami annak rendje, s módja szerint meg is történik, na igen, ez most még komoly lépés lett volna, ám van annyira pimasz a mosolyom, hogy meg se kottyan a visszautasítás. Hiszen nem az, eljött velem, mutogatja magát, csak még nem tud minden akadályt megugrani. Helyes! Legalább ezt mással sem tenné meg, akik valóban fatökűek. Akkor én már nyitott kapukat döngetek, csak a bevonuló van még kissé elnapolva. Az egyik kezemmel megsimogatom az arcát, amolyan dögös, lehengerlő pillantással, a másikkal viszont benyúlok a törölköző alá, hogy a combjára illesszem a tenyeremet. Azért ennyi igenis jár.
- Naná, hogy azt ígértem kicsi, és be is tartom. Gyorsan letusolok én is, leskelődni ér. – Engedem el, és dobom le a felsőmet, egy pillanatig hagyom, hogy végigmérjen, majd én is elindulok a fürdőbe, résnyire nyitvahagyva az ajtót, hogy ha győzne a kiváncsiság, akkor be tudjon kukkantani. Azért nem erőszak ez sem, de bent kibújok a naciból is, és beállok a hűsítő víz alá. Igyekszem sietni, de azért annyira nem, nyugodtan agyaljon a történteken, az csak az én malmomra hajtja a vizet.

alysha & dylan

My eyes on fire.

Alysha Taylor
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Alysha&Dylan - Téli nyaralás 2016-05-02, 16:55

Hurrá nyaralunk!

Na jó, rendesen megszeppenek, noha számításba vehettem volna a dolgot. Hisz a lakosztály nem túl nagy, Dylan meg azt hiszem, nem épp az az alkat, aki szépen leül a belépő részen a kanapén, mikor itt a kényelmes ágy, ahol elnyújtózhat. Az már más tészta, hogy egy szoba van, két ággyal, és hogy a holmink is ebben a közös szobában van, ahová én teljesen lazán egy szál törülközőbe flangálok be, akárha otthon lennék a saját szobámban!
És persze Dylan nem az a típus, aki elnézést rebegve kimegy, nem!
Meglepetten nézem, hogy elém perdül, keze szinte süt a törülközőn keresztül.
- Csupa víz voltam - hebegem pirulva, noha azt hiszem, ezt aztán abszolút nem kellene neki magyaráznom. Végül is, milyen lehet az ember tusolás után? De azt hiszem, igazából választ se nagyon várt, mert alig nyehegem ki az idétlenségem, már is érzem, hogy elnémít, hogy ajkai az enyém támadják le. Én pedig elzsibbadva hagyom, ízlelem, játszadozom. Még sose voltam így egyetlen sráccal sem. Úgy értem... bikiniben már simultunk össze, és igaz, ott se sok a ruha, sőt, még kevesebbet is takar, mint a törülköző, még is más. Egészen más, hisz most meztelen vagyok alatta! Úgy értem.. a törülköző az nem egy ruhadarab, abban az emberek nem flangálnak se az utcán, se a strandon.
A még nagyobb meglepetés akkor ér, mikor megérzem a fürge kis ujjakat a törülköző bogán. Merlinre, ki akarja kötni?!
Teljes zavarodottság telepszik rám, mint két pofozkodó cica, úgy versengenek bennem az akaratok. Talán valahol hajt a kíváncsiság, hogy mi lenne, ha engedném, ha lehullna az a bizonyos lepel. Tetszenék neki? Szép vagyok?
Ugyanakkor ott a józan ész, mely sejteti, ha már a takaró lehull, mi akadályozná a továbbiakat? És kész vagyok én rá? Ez nagyon nehéz!
Talán inkább a tudatalattim, mintsem a józan eszem az, mi mozdítja a kezem, hogy az is társuljon Dylan-e mellé, ám ellenhadjáratot indítva, hisz bár megfogom az övét, ugyanazzal a mozdulattal magamhoz is szorítom a törülközőt, mint utolsó józan mentsvárat.
- Ha jól emlékszem, valami esti sétát ígértél a nyüzsgő városban - motyogom pirulva, ahogy levegő után kapva félbeszakad a csókunk. Nem, azt hiszem, erre még nem vagyok képes...

Dylan Browning
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Alysha&Dylan - Téli nyaralás 2016-05-01, 15:31

Alysha teljesen jól sejti, szándékosan szítom a tüzet, nem hagyom, hogy akár egy percre is elfelejtse, miért is vagyunk itt. Egyrészt jól érezni magunkat együtt, másrészt kiváncsi vagyok, mennyire passzolnánk egymáshoz. Én is megtehettem volna hogy csak a haverokkal múlatom az időt, kilövök egy hetet a decemberi hidegből, hogy valami kánikulába utazzak, de mégis a csöppnyi cuki csajhoz van affinitásom. Logikusan nem csak az ajka érdekel, de még hagyom, hogy emésztgesse a dolgokat, nem kell ajtóstul rontani a házba, hiszen nem ostoba, tudja, hogy szándékaim vannak vele, akkor meg erőltetni, és siettetni sem érdemes. Ahhoz képest, hogy milyen fiatal, van bátorsága bőven, amit nem a griffendélnek tudok be. Most érkezett csak, még nem hiszem, hogy pusztán a ház ennyire hatott volna rá, nem, ő valóban ilyen. Természetesen zavarba akarom hozni a liftben is, de nem macska-egér játékot játszani, hiszen ott nem tud előlem sehova menekülni, és egyébként is olyan rövid a lift út, hogy semmi értelem. Az igazi kihívás úgy letámadni, hogy benne van a kockázat, hogy elmenekül. Na nem mintha ez lenne a cél, csak valahogy ügyesen kell lavírozni az úriember és a gazember viselkedés között. Hamarosan úgyis kevesebb ruhában leszünk, akkor büntetlenül lehet mustrálni.
- Úgy értem, hogy hamarosan kezdjük, és ki tudja, hogy meddig tart. Orrvérzésig. – Kacsintok vissza, és körbejárom a helységeket, de igen gyorsan a végére érek, hiszen ez nem labirintus. Hagyom, hogy a lány frissüljön fel előbb, addig lerúgom a cipőmet, és levetem magamat ágyamra, amit így én választok először. A pulcsimat leveszem, alatta csak egy póló van. Hátradőlök az ágyon, és úgy várom a lánykát, a tarkóm alá betámasztva a tenyereimet. Hallom a víz csobogását, és pár perc elteltével nyílik az ajtó, és meglepetten veszem észre hogy a lányka nem öltözött fel bent, hanem igen izgató módon, egy szál törölközőbe csavarva. Fájdalmasan megrándul a lenti fegyverzet, és máris pattanok fel, hogy az útjába kerüljek. Félmosollyal állítom meg, a derekára font kezekkel.
- Ez a csúnya törölköző, biztos, hogy kell ez?  – Húzom magamhoz, és finoman megcsókolom, de épp csak annyira, hogy ne érezze a követelőzést. Na nem mondom én, hogy máris orgiázni kell ebből,  de valamit igenis láthatnék, amely előrevetiti a későbbi eseményeket. A csók közben lassú, de határozott mozdulattal a törölköző csomóját kezdem el megoldani, amolyan évődő mozdulatokkal. Hajt a kiváncsiság, na!

alysha & dylan

My eyes on fire.

Alysha Taylor
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Alysha&Dylan - Téli nyaralás 2016-04-25, 16:54

Hurrá nyaralunk!

Alig múlik az egyik pirosságom, Dylan szavai már is újfent forrósággal öntenek el, ami egyértelműen kiül az arcomra. Igen, ha jól emlékszem akkor is valami sztriptízről volt szó, de akkor megúsztam. Illetve nem is megúszásról volt szó, hisz nem kellett kibúvót keresnem, nem kényszerített semmire. Ahogy soha nem kényszerítettek, legfeljebb finoman terelget. De a végső döntés akkor is mindig az enyém, nem?
Szerencsére ezekre az arcpirító beszólásokra választ nem vár, képtelen lennék bármit is mondani. Mert hát mit is mondhatnék? koppintsak az orrára, hogy mit képzel? Tudom, valahol az lenne a helyes. De az egészet úgy adja elő, hogy nem lehet teljesen komolyan venni, ugyanakkor a következő szavaknál már bókol, kedveskedik, ami a kezdődő ellenállást úgy leveri, mint mugli a kalapácsot.
Pont ezért inkább a szállodára, az ugráló boy-okra figyelek, remélve, hogy azok szemlélése lecsillapít, más irányba tereli a figyelmem. És hat is, míg a liftbe nem lépünk, míg újfent kettesben nem maradunk. Azt hiszem ezek a legveszélyesebb pillanatok.
Mert a lift nem köt le, nem érzem muglicsodának, végül is, ismerem. Sokat járunk anya szüleihez, akik továbbra is a megszokott mugli életüket élik. És pont ezért, mert nem nagy szenzáció nekem a hely, pont ezért nem tudom nem észrevenni Dylan pillantásait, amik hát.. szépen fogalmazva is arcpirítóak.
Érzem, ahogy végigfut rajtam a forróság, kiver a víz, bár egészen más mód, mint amikor megérkeztünk a hideg Angliából. És szinte hálásan leborulnék a padlóra, mikor megállunk és kinyílik az ajtó, kitárva előttünk a szobánkhoz vezető folyosót.
- Később is? Még el se kezdtük, nem? - nevetek rá, ahogy a szobához érünk, némi bent tartott levegővel úszva meg, hogy ne kezdjek el csitrisen vihogni, ahogy végigsimít az arcomon. Aztán csak örömmel, elégedetten és kissé talán meghatottan pillantok körbe. Nem egy királyi lakosztály, bár fogalmam sincs, az milyen, de akkor is roppant elegáns és kényelmes. Azt hiszem ez...
- Tökéletes - bukik ki belőlem, majd csak felnevetek zavartan és inkább ajtónyitogatásba kezdek, ha már elsőbbséget adott a fürdőben.
Elsőre a hálóajtót lelem meg, már ott sorakoznak a bőröndjeink, majd azon belül a fürdőét is.
És be is vetem magam, becsukva az ajtót szabadulva meg túl melegnek érzett ruháimtól. Már a tus alatt eszmélek, hogy a cuccaim a szobába maradtak, de szerencsére ez egy elit hely, itt van szappan a tusolóban és meleg törülköző a tartóban. Micsoda luxus!
Élvezettel öblítem le magam, mosom ki a hajam, megszabadulva az utolsó csepp nyirkos Angliától is. Még dudorászom is, ahogy kilépve átdörgölöm a hajam, és egy törülközőt magam köré tekerve lépek a szobába. Mert hát ott a táska, ott a tiszta ruha...

Dylan Browning
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Alysha&Dylan - Téli nyaralás 2016-04-23, 20:32

Igazából sosem poénkodtam Alyshával, ami a kárára vált volna. Szeretek vele flörtölni, mert az csak összekovácsol minket, de nem bánok úgy vele, mint más lányokkal, hogy az önbizalmukat ásom alá, hogy még inkább uralkodhassak felettük. Ez a kicsi valamiért más, nem csoda, hogy ha magamhoz akarom láncolni, anélkül, hogy kifejezetten szemét lennék vele. Ez számomra is újraszerű érzés, amivel még nem tudok mit kezdeni, így hagyom, hogy kiforrjon a dolog. Ez a mostani téli nyaralás spontán ötlet volt, legnagyobb meglepetésemre a lány magától értetődő módon mondott igent, és most itt vagyunk, hogy átvegyem a bőröndjét. Nehéz nem végig mérnem, már a puszta látványától is kezdek lent megkeményedni.
- Ezt el is várom szivi, ugyanis azt a táncot még folytatnod kell, megspékelve némi vetkőzéssel. Azzal még tartozol.  – Nevetgélek, ez azért már egy fokkal határozottabb lépés a részemről, na nem mintha meg kéne szolgálnia a nyaralást, hogy elhoztam magammal, de csak nem annyira naív, hogy úgy gondolja, a csókok folytatás nélkül maradnak. Igen szép, tetszetős kislány, de nem csak a két szép szeméért vagyok vele. Oké, érdekes a társasága, de arra már rájöhetett, hogy nagyon is meg szoktam nézni magamnak, és csak idő kérdése, hogy nem próbálkozom be komolyabban is. Fiatal, de nem feltétlenül tapasztalatlan, magamban már vállat rántottam a kérdésre, hogy szűz vagy sem. Nem ettől függ, hogy milyen elképzeléseim vannak vele kapcsolatban. Na nem mondom, hogy ebben a pár napban kell túllennünk a szűzkeresztségen, de hogy valami lesz, abban nagyon remélem, hogy tisztában van. Belépünk a szállodába, a böröndjét immár kiveszik a kezemből, és viszik fel, miután odavakkantom a családnevemet. Lakosztályra azért mégsem áldozok, pláne ha gyorsan kitalálja, hogy mégis inkább hátraarc, és kicsi ahhoz, hogy egy felnőtt, kész férfivel kockáztasson olyat, amit nem akar, de külön ágyunk lesz, amelyek szükség esetén összetolhatóak. Ha külön megkérne, hogy toljuk össze, de csak aludjunk, vagy max némi tapi, abban azért ki tudnék egyezni. Már nem lépünk visszafelé, tehát a csókolózás azért csakis marad.
- Előfordul. De jól áll. Édes vagy tőle kislány. – Vigyorgok rá, és mutatom a liftet, amivel vélhetően azért már utazott, most hirtelen eszembe se jut, de rémlik, hogy félvér, tehát a muglik világa nem teljesen ismeretlen előtte. Így megnyomom a gombot, a személyzeti liftben időközben már felvitték a cuccainkat, így nem kell kényelmetlenkedni a hordárral egy liftben. Ami nem is csoda, mert olyan sokatmondó pillantásokat vetek közben a lányra, hogy már szemmel lehámozom róla a ruhát. Csakis azért nem döntöm a lift falának a combja alá nyúlva, mert a hőmérsékletváltozástól enyhén levert mindkettőnket a víz.
- Naná. Akkor hölgyeké az elsőbbség, támadd be a zuhanyt, aztán én jövök. Addig körbenézek egy kicsit, hogy mi van a minibárban, hogy ha később is garázdálkodni támadna kedvünk.  – Simítok az arcára a kezemet, azán megnyitok a szobába, ami azért mégiscsak luxust idéz, hiszen tágas, kétszemélyes csoda, falra szerelt plazma tévével, a közepén hatalmas ülőgarnitúrával, amerikai konyhával. Érdeklődve figyelem a lány reakcióját, kiváncsi vagyok, mennyire alél el a dologtól mély jobban.

alysha & dylan

My eyes on fire.

Alysha Taylor
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Alysha&Dylan - Téli nyaralás 2016-04-14, 15:31

Hurrá nyaralunk!

Elégedett mosoly terül szét az arcomon, miközben picit jobban simulok Dylan-hez. Azért jó tudni, hogy eltűnésem nem poénkodja el, még ha a kérdés maga tényleg csak vicc volt. De ő inkább rögtön arról biztosít, hogy igenis hiányolna. Ez azért jó, nem?
Aztán még is csak elhúzódom egy picit, de csak azért, hogy a keze ügyébe nyomhassam a bőröndöm, én pedig végre ne csak kigombolhassam, hanem le is vehessem a kabátom. Szerencsére mivel sejtettem, hogy valamilyen melegebb helyre megyünk, alatta már csak egy egyszerű fekete toppot viselek a farmerral. Azért picit még mindig melegem van. És ez az érzet csak fokozódik, ahogy választ kapok kérdésemre, jóval bővebbet, mint hittem volna.
- Nem vagyok zavarba, remekül tudok mutogatni - nevetem el magam, bár szavaimmal szemben igen is pokoli nagy zavarban vagyok. Igazából az alvás kérdésébe bele se nagyon gondoltam, vagy is hát... nem azon agyaltam, hogyan alszunk, csak az volt a fontos, hogy eljöhessek. Azért kedves, hogy nem teszi kötelezővé a közös ágyat, viszont csipetnyi kétséget sem hagy afelől, hogy nem bánná. És én? Nem tudom...
Aztán csak rátesz még egy lapáttal, és most már érzem, hogy elpirulok. Szerencsére elég meleg van, remélhetőleg könnyedén arra foghatom kipirultságom. Persze ha nagyon akarnám, beleerőltethetném a szavaiba, hogy csak szoknyára vagy épp fürdőruhára gondolt. De az előbbi beszólása után nehéz lenne ezen a szinten megálljt parancsolni gondolataimnak.
Szerencsére választ nem vár, nem mintha tudnék bármit is mondani most épp, főként a témával kapcsolatban. Helyette van más, amihez szólhatok, illetve hát amitől ámulhatok. Mert a szálloda kétség kívül megér némi álmélkodást. Igazából azt hittem, valami diákszálló-szerűbe hoz, vagy esetleg olcsóbb apartment-be, nem egy igazi csilivili szállodába! Ilyenbe még a családommal se nagyon szálltunk meg nyaralásokkor.
- Hűha - nyögöm ki elragadottan, miközben szapora alkalmazottak kiveszik ujjaink közül a bőröndöket meg a feleslegessé váló ruhadarabot és még csak apró csodálkozás se ül ki arcukra. Na igen, ilyen helyen feltétel az elölt idegek.
- Látsz rajtam egy csipetnyi aggodalmat is? - fordulok Dylan felé nevetve. Nem, aggódni nem aggódom, inkább csak zavarban vagyok. De remélem ezt már tudom leplezni, vagy rásüthetem a szállodai miliőre, amihez kétségtelenül nem vagyok hozzászokva.
- Szívesen szétnéznék. Nem úgy néz ki ez a város, mint ami alszik éjjel. És most úgy sem kell reggel órára menni, szóval aludhatunk akár tízig is, nem? - mosolyodom el, miközben várakozón pislantok rá, a boy-okra. Ahhoz, hogy felfrissülhessünk, először a szobát kéne becélozni. Jól esne egy gyors zuhany is, a kabát sok volt, meg a farmer is. Meg legalább felfrissülnék kicsit, talán a pillanatnyi kábulatból is felébrednék.

Dylan Browning
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Alysha&Dylan - Téli nyaralás 2016-04-12, 17:38

A kicsi lány mindig a két véglet között sodródik, incselkedik velem, vagy éppen belepirul abba, ahogyan bánok vele. Igyekszem megtartani azt a szintet, ami még elegáns, ám ahogyan olykor nézek rá, és az akaratlan érintések is, egyértelműsítik, hogy köztünk nem merülhet fel csak a barátkozás lehetősége. Elcsattant már egy-egy csók, de amolyan igazi, egymásba temetkezős szenvedélyről még nem beszélhettünk, és félretéve a saját egómat, úgy vélem, hogy igenis vágyik arra, hogy valaki nem csak holmi kis csitriként kezelje. Most nem csak az van benne a pakliban, hogy tetszem neki, és le akar lépni velem, hanem az is, hogy egy kicsit szabályt szegne, és az önállóságra helyezné a hangsúlyt. Azért nem felnőtt nő még, de nem is baj, nekem ez a kis cukifalat kell, tőle olyan szűk a gatyám.
Szerencsére a prefektussal nincsen gond, de már türelmetlenkedve várom, hogy egymáshoz érjünk. Nem is tudom, hogy egy pár vagyunk-e, a lopott csókok nem teszik éppen túl hivatalossá a dolgot. Olykor oldalra pillantok, és alig tudom elfojtani a nevetésemet, hogy ő is mennyire tűkön ül. Mégsem foghatjuk túl sietősre a lépteinket, mert még véletlenül valaki gyanakodni kezd, hogy hova toloncolom a kicsit kifelé ilyen késői órán.
És végre kint vagyunk, egymás szájára tapadva koncentrálok a hoppanálásra, már amennyire így lehet közben bármi másra figyelni, hiszen a csók annyira magára ragadó, még csak nem is nyelves, csak egy puszi, de Alysha annyira egyedi lány, hogy már ezzel be tud zsongatni. Ettől én még tudok hoppanálni, nem veszi eszemet a koncentrálás, és a következő pillanatban már a dögmelegben vagyunk, ahol nem ártana mihamarabb ledobálni magunkról a téli ruhákat. Vagy akár mindet, én még abban is benne lennék. Érdeklődve nézem, ahogyan elkezdi lefejteni magáról a ruhát, valahol ez volt a cél, hogy anélkül kényszerítsem a sztiptízre, hogy sürgetve érezné magát. Ezzel együtt én is kibújok a pulcsimból, mert itt döglök meg a melegtől.
- Abszolút. – Vigyorgok vissza, és magától értetődő módon fogom meg a kezét, hogy együtt induljunk tovább a szálloda felé. Az előbb levetett felsőmet a karomra átvetem, és a lány felé sandítok, hogy ne segítsek neki a börönd hurcolásában, hogy a kezében tudja hozni az útközben levetendő ruháit.
- Kairó. A többség beszél angolul, nem kell zavarba jönnöd. Intéztem egy szállodai szobát, elsőre körben külön ággyal, aztán majd meglátod cukikám. – Azért ennyire vagyok jó fej, hogy ne gondolja magát kurtizánnak, hogy a nyaralásért máris velem kell aludnia. A végcél ugyan ez, de lehet ezt a művészbejárón keresztül is intézni, mintsem úgy komolyan direktbe. – Nem csak a kabátoktól, alig várom a folytatást. – Kaján kacsintással illetem, majd bólintok az egyik utca felé, ahol magasodik a [You must be registered and logged in to see this link.] Kiváncsian figyelem a lány reakcióját, ahogyan belépünk a lengőajtón, és máris veszik el tőlünk a csomagot. Senkiben nem merül fel, hogy Alysha netán túl fiatal lenne, mivel természetesen viselkedik, nyilván nem rabszolgakereskedő vagyok. – Lepakolunk, aztán városnézhetünk, ha szeretnél. Itt vagy két órával több van, tehát jócskán tizenegy után járhatunk kicsi. De ne aggódj, még éjfélkor is ki van világítva az egész város.

alysha & dylan

My eyes on fire.

Alysha Taylor
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Alysha&Dylan - Téli nyaralás 2016-04-08, 15:29

Hurrá nyaralunk!

Akarva-akaratlan is elpirulok kissé a bókon és persze a bizalmas becézeten. Persze apa ha hallaná, vagy akár a bátyám, egészen más kifejezéssel illetné a "leszivizést". Erre viszont most aztán tényleg nem vagyok hajlandó gondolni! A tesóm még mindig az otthoni utakat rója a motorján, hagyva, hogy egyedül sínylődjek egy idegen országban. A szüleim meg elkotortak valami idétlen tanulmánytúrára, a suliban hagyva karácsonykor! Hát micsoda gondviselő az ilyen? Ezek után igazából szavuk sem lehet, hogy ellépek nyaralni. Ennyi nekem is jár, nem?
Csak igen nehezen fogom vissza a vigyorom, ahogy lassan lefelé haladunk, egyre biztosabbá téve a szabadságolást. Bár a Hugrabugos prefitől kissé megijedek, félő, hogy nagyon kérdezősködni kezd, de amúgy meg mi köze hozzá? Nem az ő házába tartozom, a saját prefektusommal pedig már lerendeztem a dolgot. Ennyi.
Még is megkönnyebbülten szippantok bele a hűs esti levegőbe, de igazán nagyon kiélvezni sincs időm, legalább is nem ezt a fajta örömöt, mert a következő pillanatban már érzem, ahogy Dylan átkarol és száját az enyémre nyomja. Röpke érintés, igazából inkább puszi, mintsem csók, még is olyan kábító, mint az első a tánc után. kabátjára is inkább csak a figyelmeztetésnek hála marok, szerencsére, nem lenne jó hoppanálás közben valahol kiesni, neadjmerlin széthullani. Azért én még nem tudok egyedül, abból meg marha nagy balhé lenne, ha a nyomkövetővel kéne megkeresniük. Tuti nem kapnánk dicséretet.
De szerencsére már-már fájó görcsölődnek ujjaim a szövetre, még akkor is, mikor újfent biztos talajt érzek a lábam alatt. Ez az első, amit észlelek, mert a szemeim hunyva, egyrészt a közlekedési mód miatt, másrészt mert olyan jó hozzábújni anélkül, hogy különösebben kínos magyarázattal kéne szolgálnom.
Aztán lassan eljut a tudatomig, hogy kezd melegem lenni a kabátban, és hogy jóval erősebb a külzaj, mint a Roxfort előtt. Kíváncsian nyitom a szemem, erőszakkal egyenesítve ki az ujjaim, hogy végre elengedjen Dylan kabátját, helyette a sajátomhoz nyúlok, hogy szétnyissam, némi levegőt engedve a vastagabb szövet alá. Itt már tuti jók lesznek a ruhák, amik a bőröndömben pihennek.
Ujjaim ujjaiba fűzöm, miközben kisétálunk a sikátorból és szinte mellbe vág a meleg, a tömeg, a színkavalkád, az élénk zaj. Hát ez.. ez kifejezetten tuti hely!
- Talán szomorkodnál, ha eltűnnék? - sandítok fel rá mosolyogva, de közben érezheti, hogy még határozottabban fogom a kezét, és talán egy picit közelebb is húzódom hozzá. Azért tényleg nem lenne jó elkeveredni ekkora tömegben.
- Egyébként hol is vagyunk? - firtatom kíváncsian, mert a körülöttem pergő nyelvből egy büdös szót nem értek. Tehát nem otthon vagyunk, ez tuti. Bár a meleg miatt Angliát azonnal kizárhatjuk, de otthon azért akad még meleg terület. De akkor érteném, mit beszélnek körülöttem, nem?
- Azt hiszem, jobb lenne minél hamarabb megszabadulni a kabátoktól. Egyrészt kezd pokoli melegem lenni, másrészt hülyén nézünk ki.
Márpedig nem szeretek én lenni a kilógó hülye, és sokkal jobban élvezném, ha felvehetnék végre egyet a szoknyáim közül.

Dylan Browning
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Alysha&Dylan - Téli nyaralás 2016-04-07, 20:45

Tudom, hogy Alysha nem éppen egy prostis alkat, és inkább a hamvasságra gerjedek, de ő még egy egyszerű pulcsi-kabát kombóból is valami állati csinosat tud összehozni. Lassan le sem tagadhatom magam előtt, hogy mennyire tetszik. Azok a gödröcskék a pofijában, teljesen felvillanyoz, ahogyan huncutul oldalra hajtja a fejét. Nem akarok beleesni, a csókjaim sem erre irányulnak, inkább afféle felvezetés hogy majd egyszer a nagyon közeli jövőben le tudjam teperni, de azt már ő is észrevette, hogy máshogyan is hatással van rám. Nem elég csak hogy a rosszfiút játszom mellette, képes olyan módon nőiesnek lenni, ami mástól uncsi lenne, és értelmetlen, a kis hülye viszont olyan, akire muszáj odafigyelnem. És teszem is. Várakozom a folyosón, amíg intézi a hamisitást, nekem erre nincsen szükségem, őt meg el kell rabolni. Amikor szinte átesik a Dámán, pattanok, és elkapom, nehogy kibillenjen az egyensúlyából. Most nem érünk rá csókba temetkezni, meg még nem is gyakoroltuk annyira, hogy tökéletesen összepasszoljunk, a telelés most erről fog szólni, ráadásul nem kéne lebukni.
- De csinos vagy szivi. Húzzunk!
– Bókolok, és nem nyújtom a kezemet, hogy hozzam a bőröndjét, az már túl átlátszó lenne. Így is összefutunk az alsóbb szinteken egy ábrándos tekintetű hugrabugos prefektuslánnyal, aki gyanakodva méregeti Alyshát, hiszen ilyen későn diákként nem illene már távoznia, de vetek rá egy barátságos mosolyt, és talán leesik neki, hogy karácsony van, és el akarunk vonulni, nem kéne beköpnie. Végül biccent, és sikerrel eljutunk a főkapuig. Átlépünk a birtok határán, és a lány derekára fonom a kezemet, hogy most ellopjam tőle azt a puha csókot, ami igenis megillet. Csak egyetlen csók, nyelv nélkül, amolyan köszöntés.
- Na szia Aly. Készülj fel, nagy levegő.
– Koncentrálok a hoppanálásra, és a következő pillanatban már be is szív minket a mágikus centrifuga, hogy egy szívdobbanás nélkül igencsak melegünk legyen. Mondjuk nem is baj, szívesen megnézném már a kis pöttöm csajszit minél kevesebb ruhában. A piramisokat azért nem lehet látni még innen, majd az egyik körtúránk alkalmával lehet, hogy elmegyünk megnézni az ókori átkokat, de most le kéne cuccolni a szállodában, és akár nyakunkba venni a várost. Kairó külvárosában vagyunk, hogy itt ne tűnjön fel a varázslat senkinek. Ám már hallani lehet az éjszakai életet, amint kifordulunk a mellékutcából, látni, hogy sok ember van még kint, sőt, a hangulat már alakul. Mindenfelé árusok, akik csókot dobálnak a kékszemű szépségnek, na igen, itt ez a divat, nem is lehet felróni. Itt már átveszem a cukim gurulós böröndjét, és a távolban magasodó szállodák felé vesszük az irányt.
- Azért csak ügyesen fruskám, nem akarom, hogy eltűnj a tömegben, mert akkor nem talállak meg.

alysha & dylan

My eyes on fire.

Alysha Taylor
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Alysha&Dylan - Téli nyaralás 2016-04-01, 15:55

Hurrá nyaralunk!

Hatott vagy legalább is elért a füléig a meglepett sóhaj, így hát nem azonnal tűntünk el a bálról, nemcsak hogy táncoltunk, de még ettünk is. Bár meglehet ezt az időt arra adta nekem Dylan, hogy esetleg meggondoljam a dolgot, igazából minden percben egyre jobban akartam, hogy elmenjünk innen valami napsütötte helyre, hogy kicsit én is rossz lehessek már. Persze nem olyan nagyon rossz értelemben, de eddig mindent jól tűrtem, viselkedtem, azt hiszem, ennyi lázadás belefér. Legalább is én így gondolom.
A szobámban már heves izgalom jár át, noha máskor órákig el tudok tökölni a csomagolással, most nem akarom megkockáztatni, hogy újfent eluralkodjanak rajtam a kétségek, vagy ami rosszabb, valaki faggatózni kezdjen. Persze tudom, szó nélkül nem léphetek le, az hamarabb feltűnne, főképp a bent maradt prefinek. De megoldjuk. Még jó, hogy apa imád az idétlen mugli cuccokkal kísérletezni, mostani új szenvedélye az eltűnő tinta. Ahogy a papírra veti és megszárad nem látszik, de ha némi hő közelébe tartjuk már igen. Az írásuk meg már évek óta remekül hamisítom, így sepercig sem tart egy levelet lefirkantanom a múltkor kapott pergamenre. Ott a pecsét is rajta, meg a bagolynyomok, így teljesen hiteles. Még jó, hogy a baglyok nem nyomnak rá dátumot!
Mivel itt tél van, így hosszú farmert húzok, zárt cipő, kabát. Bár azért a kabát alatt túlzásba nem viszem, csak egy fekete top van. Ez persze nem látszik, ahogy begombolkozom, miközben hátamon a kisebb utazózsákommal a prefi felé rohanok a létező legboldogabb arckifejezéssel.
- Nézd, a szüleim baglyot küldtek, azt írják, negyed óra múlva itt vannak értem. Hamarabb véget ért az útjuk így együtt tölthetjük a karácsonyt otthon! - lelkendezek, lobogtatom az orra előtt a levelet. Alakításom díjat érdemelne, meg persze besegít az is, hogy tudták, milyen rossz az első karácsony egyedül, illetve hogy az örömöm teljesen valódi. Igaz, más miatt. Így hát nem is tartóztat, még gratulál is, de ezt már alig hallom, robogok kifelé, és mint újszülött, bújok elő a Kövér Dáma mögül, a nagy hevességben már-már Dylan karjaiba esve.
- Húzzunk el gyorsan - suttogom vigyorogva, és bár szívem szerint a kezem is nyújtanám neki, azt hiszem, az túl feltűnő lenne esetleg néhány éles szeműnek. Így legfeljebb két alak vagyunk, akik egymás mellett hagyják el az iskolát.

Dylan Browning
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Alysha&Dylan - Téli nyaralás 2016-03-26, 19:29

Fogalmam sincsen, hogy Alysha azért mondott végül igent, mert nem tudott nemet mondani, nem adtam rá lehetőséget, vagy azért, mert tényleg velem akar lenni. Amilyen magabiztosan álltam a dologhoz, mégis elbizonytalanodok vele kapcsolatban. Le akartam hengerelni, ehhez képest egyszer incselkedik, másszor visszatáncol, és az ilyen fokú szeszélyességet nem kezelem túl jól. Valahogy az én világomban minden tiszta, átlátható, és a célzások betalálnak, megvan a helyük, és idejük. Ehhez képest lehet, hogy túl fiatal lányka, akivel kezdtem, és még nincsen kialakult képe még önmagáról sem, nemhogy arról hogy hogyan kéne viszonyulnia ahhoz, hogy ha kell valakinek. Hiszen kell, ezt már többször a tudtára adtam, először csak verbális szinten cicázva vele, olykor bizony érintésekkel is, és végül kétszer is sikerült eljutni a csókig a kis ártatlannal, utóbbi már nyilvánosan, amiből érezheti hogy nem tartok jelenleg több vasat a tűzben, ahogyan mondjuk egy flörtgép tenné. Előfordul, hogy az vagyok, ebben az esetben bizony nem, és látom rajta, hogy jól esik neki a törődés, de nem fogok lelkiismeretfurdalást érezni, ha nagyon bizonytalankodik. Mindenesetre összepakolok, miután még táncoltunk egyet, és még a főfogásra is maradunk a vacsorán, hogy legalább legyen értelme annak, hogy eljöttünk, majd ki ki a klubhelységén át a hálókörletbe megy, hogy átöltözzön, összepakoljon. Azt azért megbeszéltük hogy főleg nyári ruhák kellenek, hiszen pont az a cél, hogy pár napot kilőjjünk a télből. Aurorként átoktörőként is dolgoztam már Egyiptomban, ezért oda határoztam meg a célállomást. Baglyot küldtem egy ottani ismerősnek, hogy foglaljon nekünk szállást az egyik szállodába. Alysha nagyon fiatal, rajta van még a nyomjel, remélem hogy elintézi a hamisitást, és nem fog senki gyanakodni, hogy az utolsó pillanatban adja le, hogy hazamegy Amerikába karácsonyra. Mivel segíteni akarok neki a cipekedésben, abban maradtunk, hogy a Griffendél Dámája előtt találkozunk, végülis ebből még nem derül ki senkinek, hogy együtt megyünk, csak hogy egyszerre. Kintre még egy hosszú kabátot vettem, de majd ha hoppanáltunk, és lepakoltunk a szállodában, át tudunk öltözni a nyári ruhákba. Már ha nem gondolta meg magát. Erre azért rá fogok kérdezni, hiszen nem kell, hogy nyögvenyelősen dillemmázzon, aztán nem is akarja az egészet.

alysha & dylan

My eyes on fire.

Sponsored content
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Alysha&Dylan - Téli nyaralás

Alysha&Dylan - Téli nyaralás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Similar topics

+

Similar topics