Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Jane&Bastien
  Yesterday at 18:35
Jane Willow West

ϟ Amy & Jack
  Yesterday at 18:32
Amy Graves
A hónap posztolói
Megan Smith

Bexley Wildfield

Petra von Rosemberg

Jade Wilson

Cody Armstrong

Luna Lovegood

Gina Accipiter

Corvus Flint

Shanna Griffin

Katherine Benedict

Statisztika

Összesen 606 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Christopher Graves

Jelenleg összesen 35228 hozzászólás olvasható. in 3255 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Agnese Yermouth szobája (II. emelet)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 1296

TémanyitásTárgy: Agnese Yermouth szobája (II. emelet) 2016-03-16, 22:02

First topic message reminder :

Agnese Yermouth szobája

Agnese szobája a dolgozószobájából nyílik, de utóbbi elhelyezkedése sem éppen szokványos. Persze nem kell kalandos útvesztőn és csapdákon át megközelíteni, innen nézve már-már unalmasnak is lehetne nevezni a szoba kialakításának megoldását. A második emelet folyosóján nyílik egy ajtó ott azon az oldalon, ahol egyébként végig csak ablakok sorakoznak remek rálátást biztosítva a Fekete-tóra és környékére. Az ajtó csak akkor nyílik, ha Agnese bent van, ellenkező esetben a mágikus zárat feltörőknek a két emeletnyi mélység kerül lábai elé a küszöbön túl. Ám ha a tanárnő lép be vagy enged be valakit, akkor mélység helyett egy kellemes, a hármas csúcsíves ablakoknak hála világos szobába lehet belépni, egyértelműen valamilyen rafinált tértágító bűbájt használhat ehhez. Szemben az ajtóval kis pódiumon áll az íróasztala, két kényelmesnek látszó fotel is tartozik hozzá, de többnyire mindegyik tele könyvekkel, feljegyzésekkel, a szoba gazdája mindig dolgozhat valamin lázasan. A figyelmet mégsem a sarokba helyezett könyvespolcok, a szép szőnyeg, régi nagy térképek és azok ódon illatának keveredése a kellemes, de nem tolakodó, könnyed virágillattal vonja magára, nem is a további látható ajtó hiánya - holott köztudottan ez lehet az ereklyevadász tanárnő hálója is -, hanem egy, az asztalon álló mágikus tárgy: mintha egy gömb alakú lámpát folyamatosan kavargó, halványan derengő fehér füst ölelne körül. Talán a pillantást erről csak az szakíthatja el, hogy a belépő magán érezheti a lady jegeskék tekintetét.

írta Agnese Yermouth

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk,
visszatalálnak hozzánk, ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/

SzerzőÜzenet
Agnese Yermouth
Reveal your secrets

Tanár

ϟ Kor : 36
ϟ Hozzászólások száma : 167

TémanyitásTárgy: Re: Agnese Yermouth szobája (II. emelet) 2016-04-02, 10:48

Leticia & Agnese

- Ha beigazolódik a gyanúm, akkor van, bár előre szólok, több kérdést fog az majd felvetni, mint amennyit meg fogok tudni válaszolni. A könyvtárban felesleges mindenesetre erről keresgélnie, még a Zárolt Részlegben is. De dicséretes, hogy először megpróbált maga utána járni. - A Lady mindig is támogatta, sok más tanárral ellentétben, ha a diákjai önállóak. Sok kollégája úgy lenne vele, hogy a diákok először hozzájuk fussanak, de a való életben sem feltétlenül lesz valaki, akihez odarohanhatnak, jobb ha kicsit maguk próbálkoznak. Persze, azért életüket veszélyeztető dolgokat ne csináljanak, ez mégiscsak egy iskola, ahol a tanárok felelnek a diákokért a szülők felé. Agnese ezt meg különösen komolyan veszi Leticia esetében.
- Látta esetleg más is e próbálgatás közben? Akár a klubhelyiségben vagy a mólónál? - Feltételezi legalábbis, hogy a klubhelyiségben volt a lépcsős próba, ha rögtön felkelés után szembesült ezzel Leticia.
- És ez most jelentkezett, pár hete vagy napja? Előtte sosem érzett ilyesmit? - Tesz még fel pár kérdést. Ha csak pár hete és az, amire gyanakszik, akkor Leticiánál később jelentkezett a dolog. Vajon végül mindenkinél fog csak valakinél előbb, valakinél később? Mindenesetre látható, hogy Agnese komolyan veszi Leticia szavait és figyelmesen hallgatja, nem legyint rá egy "Badarság!" felkiáltással és küldi el a délutáni órákra a lányt. Hisz neki, és ha ez nem is az, ami egyre több diáknál és itt dolgozónál jelentkezik, akkor különösen érdekes jelenség, mitől lett Leticia hirtelen olyan ügyes, ha csakugyan így van, ahogy mondja.
- Azért ne feledje, amit az órán is mondani szoktam Önöknek: a látszat sokszor csal. - De bólint, hogy Leticia menjen csak bátran végig a pálya elején. A kezdeti szemelkerekedésen finoman elmosolyodott, és jó volt látni azt is, hogyan emberelte meg magát a lány. Bezzeg vannak idősebb diákok, akik ugyanazzal a kerekre nyitott nagy szemekkel néznek a látvány után a tanárnőre, hogy akkor essenek igazán pánikba, mikor meglátják Agnese-n: igen, ezen komolyan végig kell menniük.
Figyeli Leticia mozdulatait, könnyed lépteit. A pálya közepe felé elkezd nehezedni a terep, jobban meginognak a lebegő kövek, van amelyik úszik is a levegőben, hogy egy pontot elérve visszainduljon és újra és újra ezt a távot járja le, míg a rá bűvölt mágiát meg nem töri egyszer valaki. Vannak kövek, melyeken alig lehet egy-két másodpercet időzni, már szökkenni kell tovább, mert azok hirtelen a mélybe süllyednek, hogy aztán ismét feljöjjenek a felszínre, míg más kövek csak egy-egy rosszul kiszámított lépés hatására átboruljanak a másik oldalukra. Nem szól semmit, ahogy figyeli a lányt, készültségben van, hogy ha mégis közbe kellene lépni, mert Leticia nem érzi még elég jól új erejét, tudását.
- Ott álljon meg, kérem! - Csak akkor szól, mikor Leticia végigér a pályán, s ekkor int csak Agnese a pálcájával. Egyrészt láthatatlan falat húz a pálya további része felé, mert ahhoz még pár órára be kell jönnie a lánynak, hogy minden ismerete meglegyen a teljesítéshez. Hacsak nem fog még egy plusz képességgel ébredni egyik reggel. Agnese második pálcaintése már a kövekre irányul, melyek engedelmesen híddá állnak össze, amelyen különösebb erőlködés és sietség nélkül át lehet kelni. Nem akarja túlerőltetni a lányt sem, meg eleget látott. Másrészről burkoltan pici lecke is: általában a diákjai itt sosem gondolnak arra, hogy maguk mozgassák a köveket, csak a pályán akarnak átkelni több-kevesebb sikerrel a pálya megváltoztatása nélkül. Persze itt Leticiánál ez nem volt cél, mert pont az egyensúlyérzékét akarták felmérni, így ez most csak olyan tudat alattira hatás, hátha egyszer olyan helyzetbe kerül a lány, ahol a képességére nem adhat, s akkor bizony jó ha az embernek eszébe jut legalább egy alternatív megoldás, mert pánikba esni nincs idő.
- Hogy stílszerű legyek: valóban boszorkányos ügyességű.
- Halovány mosoly jelenik meg a tanárnő arcán. A jégkék színű szemekben valami különöset is láthat csillanni Leticia: büszkeség volna? De a magyarázattal megvárja, míg átér a lány.
Felhasználó profiljának megtekintése
Leticia Samuels
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 180

TémanyitásTárgy: Re: Agnese Yermouth szobája (II. emelet) 2016-03-29, 21:12

Agnese & Leticia

Csak hevesen bólogatok, még leülni se sikerül azonnal, túlságosan izgatottá válok ettől az egész helyzettől. Nem tudom, hogy mitől van és azt sem, hogy pontosan mire is vagyok képes annak hála, hogy olyan lett az egyensúlyérzékem, mint egy balerinának, ahogyan Troy mondta, bár én tényleg inkább egy kötéltáncoshoz hasonlítanám. Annyi biztos, hogy nagyon jól megy és érdekel, hogy miért és mitől lett ez, hiszen én nem tettem semmit sem azért, hogy jó legyek egyensúlyozásban. Sosem gyakoroltam, sosem szántam erre időt, most viszont mégis csak úgy néz ki, hogy megtanultam valamit tanulás nélkül. Mintha egy reggel arra ébrednél, hogy kened-vágod a bájitaltant, miközben eddig még a gyógynövények nevét is nehezen tanultad meg. Elég fura.
- Szóval van rá ötlete? Már az is jó! A könyvtárban nem írtak erről semmit sem, pedig utána néztem. - tényleg az volt az első, bár tényleg hogy nem kutattam sokáig, mert ilyen keresgélésekben annyira nem vagyok profi, de legalább megpróbáltam, a tanárnőnek viszont legalább valami tippje van és ez jó. Szóval besorolok szépen mellé a folyosón és közben adok választ a kérdésekre néhol kissé talán hadarva, de igyekszem odafigyelni magamra, hogy értse is, hogy mit mondok.- Nem is tudom csak úgy ébredtem, hogy... furán bizsergő volt és amikor megláttam a lépcsőket akkor úgy tudtam, hogy... nem tudom elmagyarázni, csak tudtam hová kell lépni a szélére is akár és úgy gondoltam ki kell próbálnom. Lementem a mólóhoz és egy lábon egyensúlyoztam a cölöpön és még csak meg se rezzentem. Isten bizony sosem gyakoroltam ilyesmit! - hogy ne higgye azt, hogy lódítok, vagy eddig is ezzel foglalkoztam és most így akarok bevágódni. Tényleg szó sincs róla, csak az egész így magától kialakult és én még most sem értem, hogy miért és hogyan. Csak nem történik ilyesmi magától igaz? Az ember nem lesz hirtelen egyik reggelre artista, az... nem valami normális dolog, vagy nincs velem baj?
A célállomásra elkérve azért elkerekedik a szemem, de épp csak egy pillanatra, aztán elismerően bólintok. Megint jön a bizsergető érzés, szinte látom, hogy pontosan hová is kell lépni, mintha lenne valami nyomvonal a tudatalattimban, ami mutatja az utat.
- Nem félek, nem tűnik olyan nehéznek. - és ezt most így kimondani... hát elég furcsának tűnik, de mégis csak megteszem, bár talán olyan, mintha cseppet beképzelt lennék, de csak érzem, hogy menni fog. Azért még egyszer a tanárnőre pillantok, aztán irány az első kő. Ügyesen szökkenve haladok végig és mire elérem a fényt, ha nem szól, hogy álljak meg, akkor a nagy koncentrálásban simán tovább haladok. Sőt félő, hogy ha szól, akkor billenek majd ki, ahogyan Troy érkezésekor is megdőlt a nagy mólón egyensúlyozási projekt, de egyébként olyan simán végig tudok menni jó eséllyel, mintha tényleg ezerszer gyakoroltam volna már, mintha tudnám, hogy pontosan hová kell lépni, hogy a köveknek ne billenjen ki az egyensúlya és amúgy is mindegyiken épp csak egy pillanat erejéig időzöm, aztán megyek is tovább.

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]   [You must be registered and logged in to see this image.]
Agnese Yermouth
Reveal your secrets

Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Agnese Yermouth szobája (II. emelet) 2016-03-27, 18:00

Leticia & Agnese

Nem várakoztatja sokáig Leticiát, hogy szót adjon neki, hiszen nem kerülte el a figyelmét, milyen szélsebesen tette meg az utat az ajtótól a fotelig és ült le rá, de még így is tapintható a levegőben a feszültség a lány körül.
- Parancsol? - Kérdez vissza némileg megemelkedett szemöldökkel, hogy mire is céloz Leticia. Na hát ezt a verziót kizárta a lány jövetelének okaként, pedig... logikus. Sejti, miről lehet szó, de inkább még visszakérdez.
- Kötéltáncos... - Ismétli bizonytalanul a szót, és bólint, habár ez inkább most a figyelem jele. Aztán Leticia kifejti, mit is ért ez alatt, ami ugyancsak meglepő... Leticia lenne az első ebben. S ennek egyszerre örül, meg nem is. Egyrészt ez a képesség csak segíti Leticiát, mint leendő ereklyevadász, meg az apja (vagy akár Agnese) miatt rá leselkedő veszélyekkel szemben is. Ugyanakkor nem örül, mert ha nem derítik ki időben, mi ez a plusz képesség, amely egyre többeknél jelentkezik, és a végén esetleg az derül ki, hogy ez csúnyán visszaüt majd, akkor kicsit okolni fogja magát, hiszen miatta nincs Leticia egy spanyol iskolában.
- Nos, ha ez valóban az, amire gondolok... Jöjjön velem, tegyünk egy próbát! Addig is mesélje el, kérem, hogy érti, hogy fura érzése van? Miféle érzés? Meg hogyan jött rá, hogy ennyire javult az egyensúlyérzéke? Feltételezem nem kezdett unalmában csokibékákkal zsonglőrködni. És a kipróbálás mit jelent? - Tesz fel néhány kérdést, miközben Leticiát az ajtó felé invitálja, s ha a lány jön, akkor csakhamar a folyosón haladnak lefelé, az alagsorba. A kétszárnyú nagy tölgyajtó elé érkezve már biztosan rájött Leticia is, hova tartanak. Ez az a gyakorlati terem, amit a karácsonyi bálon is említett a tanárnő, s amit a felsőbb éves ereklyevadász-hallgatók majdnem olyan tisztelettel vegyes félelemmel említenek, mint két folyosóval odébb a Piton professzor híres bájitaltan-termét. Belépve aztán el is felejti az ember, hogy a kastélyban van, mert mintha egy hatalmas barlangfolyosóra érkezne, vélhetően ez is olyan elbűvölt hely, mint a Nagyterem ég-mennyezete. Csak itt ég helyett a padló is bűvölt lehet, mert végenincs fekete mélység van lábaik előtt és csak néhány lebegő, levegőben lassan úszó kő jelenti az átjutást.
- Ismerek pár jó látványmágust. - Jegyzi meg, mert általában a diákjai szemei ilyenkor kerekednek el, hogy ilyenről nem írtak a tankönyvek.
- Az egész pályán nem kell végigmennie, csak itt a legelején, amíg újra a szilárd talajra nem ér, ha vállalja...ez így akkor jövőre már ismerős lesz Önnek. A fényen túl mindenesetre ne menjen. Mint látja, a vége felé egyre kisebbek a lebegő kövek, amikre léphet, és vigyáznia kell, mert könnyedén átbillennek a legkisebb súlytól is. A mélységtől ne féljen, vigyázok Önre. - Ha Leticia is készen áll, Agnese is előveszi a pálcáját hogy bármikor közbe tudjon lépni a lány érdekében.
Ha valami, hát ez felméri az egyensúlyérzéket, mely normális körülmények között is teljesíthető, ezért lett a gyakorlati terem részre, ugyanakkor speciális képeségekkel ennek sokkal könnyebben kell mennie.

A hozzászólást Agnese Yermouth összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-04-02, 10:39-kor.
Leticia Samuels
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Agnese Yermouth szobája (II. emelet) 2016-03-22, 21:44

Agnese & Leticia

Rendesen be vagyok zsongva, nem csoda, hogy szó szerint rohantam végig a folyosókon. Tényleg mázli, hogy nem futottam bele szó szerint, vagy csak képletesen Friccsbe, mert akkor biztos, hogy annak valami pillantással művelt élve boncolás lett volna a vége és ha netán szó szerint belé futok, akkor még valami pontlevonás is, azt pedig nem akartam volna. Egészen jól megúsztam eddig minden balhét a suliban, úgyhogy nagyon remélem, hogy ez a jövőben is így marad.
Az ajtó viszont hamarosan nyílhat, amikor megkapom rá az engedélyt. Nagyon remélem, hogy nem zavarom a tanárnőt, de egyszerűen muszáj beszélnem vele. Talán még akkor is kibukna belőlem a dolog, ha nem érne rá igazából, mert akkor is muszáj lenne beszélnem erről valakivel, aki talán tud rá mondani valami érdemit és a tanárnő épp elég okos és informált ahhoz, hogy talán van róla sejtése, hogy mi ez az egész, ami velem történik. A tekercsen lévő nevet épp csak egy pillanatra látom, de sokkal jobban izgat most az, amiért jöttem, mint hogy jobban is belemenjek abba, hogy az miért lehet ott, és amúgy se sok közöm van a tanárnő dolgaihoz igazából, így nem foglalkozom vele különösebben. Talán most akkor se nagyon érdekelne, ha valami durva dolgot látnék meg fél szemmel véletlenül, hiszen mi lehet annál durvább, mint hogy Troy kézrátétellel gyógyít, én pedig úgy egyensúlyozok, mint valami képzett akrobata, pedig soha életemben nem készültem cirkuszi kötéltáncosnak.
Mindenesetre gyorsan lehuppanok az egyik üres székre, de így sem helyezkedem el valami kényelmesen elnyúlva, inkább feszes háttal figyelek és várom a pillanatot, amikor kiadhatom magamból - na nem az ebédet -, ami a szívemet nyomja és ami miatt ennyire fel vagyok pörögve, mert hát azt csak a vak nem látná rajtam, hogy nagyon oda vagyok, meg vissza és mégis először nyílik a szám, aztán csak becsukom, mert hirtelen nem is tudom, hogyan kezdjek bele. Lehet, hogy kellett volna valami átgondolás, vagy valami kezdő szöveg, amit eleve begyakorolok, de ez sajnos elmaradt.
- A tanárnő hallott már olyasmiről, hogy valaki csak úgy egyik napról a másikra olyasmire képes, ami előtt nem ment neki... és soha nem is gyakorolta? - nem is tudom, hogy minek kellene neveznem ezt, képességnek? A kígyókkal gyerekkorom óta tudok beszélni, ez nem titok és talán e miatt is fél az apám attól, hogy esetleg egyszer az anyám nyomdokaiba léphetek, pedig én nem vagyok rossz és nem lesz semmi bajom abból, hogy ez megy. Nem hiszek abban, hogy olyan rémes lenne, attól még, hogy a varázslótársadalomban intő jel, ha valaki képes a kígyókkal kommunikálni, ez most mégis valami más, amiről még nem igen hallottam.
- Nem tudom, hogy megmutatnom kellene, vagy elég csak elmondani, de párnapja, talán pár hete... fura érzésem van és ki is próbáltam és olyan, mintha hirtelen kötéltáncos lettem volna. Úgy tudok egyensúlyozni bárhol mintha ezt gyakorolnám évek óta és még csak meg sem kell erőltetnem magamat hozzá. Ez hogyan lehet? - azt hiszem sikerült jól lefestenem a dolgot, de akár meg is mutathatom neki. Lépek párat az ablakpárkányon, vagy a szék karfáján, vagy... egyensúlyozok valami ingatag dolgot a tenyeremen... simán menne most is érzem. Persze ha megzavarnak az nehezít, ahogyan Troy miatt is leestem, tehát ez se száz százalékig tökéletes, oda kell azért koncentrálnom, de akkor is nagyon furcsa és nem tudom, hogy valami baj van velem, vagy ez normális.

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]   [You must be registered and logged in to see this image.]
Agnese Yermouth
Reveal your secrets

Tanár

TémanyitásTárgy: Re: Agnese Yermouth szobája (II. emelet) 2016-03-20, 19:07

Leticia & Agnese

A kopogásra figyel fel, ami némileg meg is lepi, mert nem sokszor akad vendége, a legtöbb diák is ügyes-bajos dolgait és kérdéseit elintézi úgy, hogy óra előtt vagy után jön oda hozzá a tanteremben, esetleg a folyosón állítja meg, de meglehetősen kevesen mernek ide bekopogni. Mintha diákokat enne reggelire. Így miután kizárja jószerivel annak a lehetőségét, hogy diák az, aki bekopogott, nem tud egy pillanatig nem arra gondolni, hogy esetleg Philip az... De persze elveti ezt is, tudja, hogy a férfi kevéssé kockáztatná meg, hogy sokat lássák őket együtt, pláne belépni a lady szobájába és becsukni maga után az ajtót.
- Tessék! - Nem várakoztatja sokáig a kint álldogálót, már csak azért sem, mert kíváncsi ki az. Hát, annyiban legalább eltalálta a személyt, hogy Samuels.
- Áh, Leticia! Jó napot, s nem, nem zavar, jöjjön csak bátran! - Azért a kérlelő hangot hallva és hozzá illő szempárt látva némi meglepettség látszódik a tanárnőn, miközben felemelkedik az asztaltól, ahol tekercsek tanulmányozásába mélyedt az előbb. De kék szemeiben a már ismerős mosoly ül, talán mintha ajkai sarkában is, ami eddig rá kevéssé volt jellemző. Egy-egy könnyed és gyors pálcamozdulattal tekeri össze az asztalon lévő tekercseket, csukja be a foteleken kinyitva lévő megdöbbentően vastag és régi könyveket, egyikkel ezzel pici porfelhőt is gerjesztve, így a másik fotelról lebegteti át erre a könyveket és porfelhőmentes fotel felé mutat finom csuklómozdulattal a lánynak, hogy nyugodtan üljön le oda. Ő addig pálcáját eltéve összeteker egy térképet, amin az Edinburgh nevet olvashatja még le egy pillanat erejéig Leticia, ha elég szemfüles. Ahogy közelebb ér a lány, a tanárnő asztalán lévő, füstbe burkolózó gömb alakú tárgy halovány fénye kékesre változik, de Agnese oda sem pillant erre.
- Miben tudok segíteni? -
Rengeteg tippje van. Végülis lehet a lány csak simán tanulmányi ügyben jött, elakadt a leckében, amit mondjuk furcsállna Agnese. Esetleg szakot akar váltani? Reméli, hogy nem, hiszen a lány tényleg határozottan ügyes ereklyevadászatban, habár tudja, hogy mindez mit sem számít, ha mégsem érdekli Leticiát, és most már mással bosszantaná az apját. S igen, itt el is értünk Philiphez, talán róla akar szót ejteni vele? Akárhogyis, valahol legbelül örül a szíve, hogy hozzá fordult a lány, s egyúttal sajog is annak gondolatára, hogy ez lehet hamarosan megváltozik.
Leticia Samuels
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Agnese Yermouth szobája (II. emelet) 2016-03-18, 21:13

Agnese & Leticia

Halvány gőzöm sincs, hogy hogyan is adjam elő ezt a képtelen helyzetet, vagy történetet a tanárnőnek, de úgy érzem, hogy valakinek muszáj, aki tud is rá mondani valamit, mert én nem igazán értem, hogy mi történik, főleg hogy Troyjal is valami hasonló esett meg, de őt nem akartam elráncigálni ide, vagy belekeverni. Tartani fogom a számat szépen, mert hát nem biztos, hogy ő pont a tanárnővel akarja megosztani, bár nem tudom, hogy kivel, vagy hogy elhinné-e neki bárki is, ha csak úgy elmesélné, hogy sebeket gyógyít be pusztán kézrátétellel. Elég abszurd egy helyzet, ha csak úgy hallod, én viszont láttam és azt is tudom, hogy mire vagyok képes. Egyszerűen csak ügyesebb lettem, mint amilyen voltam és nem csak ügyesebb... ez annál azért sokkal-sokkal több. Az ember viszonylag ritkán szokott csak úgy hirtelen profivá válni egyensúlyozás terén, én pedig egyik reggel úgy keltem, hogy éreztem, hogy menni fog és kész és hát megy is.
Az utolsó órám után száguldok végig a folyosókon. Csak Friccs szobája környékén lassítok, nehogy kinézzen és valami jó leszúrást kapjak, hogy mi a fenéért rohangálok, amikor nem is vagyok elsős. Na nem mintha amúgy nekik tolerálná a dolgot. Az ajtóhoz kissé fújtatva érkezem meg, a térdeimre teszem a két kacsómat és próbálom a légzésemet valami normális szintre juttatni, ami nem mondom, hogy túlságosan könnyen megy, de ezért nem kopogtatok azonnal, csak úgy két pillanat múlva, amikor már egy fokkal jobb és már nem zihálok annyira. Messze volt azért az alagsor na. Amennyiben hallok bentről valami "Szabad" vagy hasonló megszólalást, akkor lenyomom a kilincset és már nyitom is az ajtót.
- Jó napot tanárnő! Ugye... ugye nem zavarom? Lenne rám egy kis ideje? - enyhén szólva is kérlelő a tekintetem. Nagyon szeretném, ha szánna rám egy kis időt. Muszáj megbeszélnem ezt valakivel. Egyszerűen muszáj megkérdeznem, hogy van-e rá ötlete, hogy mégis mi a fene lehet ez, vagy valami... bármi. Az apámhoz még sem mehetek egyből ezzel, első körben beszélnem kellene vele arról, hogy mi lesz velünk, tudok-e vele normálisan kommunikálni. Nem nyithatok egyből valami megoldandó problémával.

Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 1296

TémanyitásTárgy: Agnese Yermouth szobája (II. emelet) 2016-03-16, 22:02

Agnese Yermouth szobája

Agnese szobája a dolgozószobájából nyílik, de utóbbi elhelyezkedése sem éppen szokványos. Persze nem kell kalandos útvesztőn és csapdákon át megközelíteni, innen nézve már-már unalmasnak is lehetne nevezni a szoba kialakításának megoldását. A második emelet folyosóján nyílik egy ajtó ott azon az oldalon, ahol egyébként végig csak ablakok sorakoznak remek rálátást biztosítva a Fekete-tóra és környékére. Az ajtó csak akkor nyílik, ha Agnese bent van, ellenkező esetben a mágikus zárat feltörőknek a két emeletnyi mélység kerül lábai elé a küszöbön túl. Ám ha a tanárnő lép be vagy enged be valakit, akkor mélység helyett egy kellemes, a hármas csúcsíves ablakoknak hála világos szobába lehet belépni, egyértelműen valamilyen rafinált tértágító bűbájt használhat ehhez. Szemben az ajtóval kis pódiumon áll az íróasztala, két kényelmesnek látszó fotel is tartozik hozzá, de többnyire mindegyik tele könyvekkel, feljegyzésekkel, a szoba gazdája mindig dolgozhat valamin lázasan. A figyelmet mégsem a sarokba helyezett könyvespolcok, a szép szőnyeg, régi nagy térképek és azok ódon illatának keveredése a kellemes, de nem tolakodó, könnyed virágillattal vonja magára, nem is a további látható ajtó hiánya - holott köztudottan ez lehet az ereklyevadász tanárnő hálója is -, hanem egy, az asztalon álló mágikus tárgy: mintha egy gömb alakú lámpát folyamatosan kavargó, halványan derengő fehér füst ölelne körül. Talán a pillantást erről csak az szakíthatja el, hogy a belépő magán érezheti a lady jegeskék tekintetét.

írta Agnese Yermouth

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk,
visszatalálnak hozzánk, ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Sponsored content
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Agnese Yermouth szobája (II. emelet)

Agnese Yermouth szobája (II. emelet)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

+

Similar topics

-
» Greg hálószobája
» Négy emelet boldogság
» Stefan szobája
» Szülőszobák