ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
2024-03-27, 20:58
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Katherina & Darius I_vote_lcapKatherina & Darius I_voting_barKatherina & Darius I_vote_rcap 
Kalandmester
Katherina & Darius I_vote_lcapKatherina & Darius I_voting_barKatherina & Darius I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Katherina & Darius I_vote_lcapKatherina & Darius I_voting_barKatherina & Darius I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Katherina & Darius I_vote_lcapKatherina & Darius I_voting_barKatherina & Darius I_vote_rcap 
Alison Fawley
Katherina & Darius I_vote_lcapKatherina & Darius I_voting_barKatherina & Darius I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Katherina & Darius I_vote_lcapKatherina & Darius I_voting_barKatherina & Darius I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Katherina & Darius I_vote_lcapKatherina & Darius I_voting_barKatherina & Darius I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Katherina & Darius I_vote_lcapKatherina & Darius I_voting_barKatherina & Darius I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Katherina & Darius I_vote_lcapKatherina & Darius I_voting_barKatherina & Darius I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Katherina & Darius I_vote_lcapKatherina & Darius I_voting_barKatherina & Darius I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Katherina & Darius

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Darius Benedict
Reveal your secrets
Darius Benedict
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Katherina & Darius   Katherina & Darius Empty2016-03-22, 05:56




Katherina & Darius

[You must be registered and logged in to see this image.]




*Kissé elveszünk a szólások eredetének és jelentéseinek áradatában és inkább hagyom a feledésbe merülni az egészet. Én nem tudom megértetni magam csak igen nehezen, inkább nem kínlódom a másik oldallal sem. Katherina számára úgy sem az a fontos, hogy ezt elmagyarázza, sokkal inkább oda van azért, hogy eljegyzem Missyt és mindehhez ő nyújthat nekem segítséget s mindezen segítség előszele annak amit tervezek s amit megosztok vele. Ez a két döntés az életem legmeghatározóbb döntése és a legjobb is mind közül, Missyvel akarom leélni az életemet és gondoskodni akarok a húgomról. Egyetlen szomorú árnyék vetül csak rá minderre, hogy a másik húgomat nem ismerhettem meg, hogy nem voltam mellettük azelőtt, hogy megtörtént volna a tragédia. Azt persze nem gondolom, hogy bármit tehettem volna, de talán egészen másképp alakulnak a dolgok. *
-Da, szombat, jövő hét. Da.
*Megérti mit akarok mondani, erről beszéltem, Missyvel sincs gond, akkor minek kínozzam magam a tanulással? Nagyobb öröm az nekem ahogy a nyakamba ugrik és én megpörgethetem a levegőben, ahogy mindig is tettem volna ha együtt növünk fel. Sok minden kimaradt az életünkből és tudom, hogy nem lehet bepótolni, de a jövőben már nem lesz olyan amit testvérek ne élnének meg egymással. A pöttöm lány irtó cuki és azt hiszem rövid idő alatt sikerült remek és közeli kapcsolatot kialakítani vele, semmi pénzért nem adnám ezt fel. Ám az első Missy öröme és Katherina magabiztossága elég ahhoz, hogy tudjam minden remekül sikerül majd.*
-Da! Az fontos, senki nem tudni róla csak Katherina és én. Közös titok.
*A lányok imádják a titkokat, izgatottak míg el nem mondhatják valakinek és tudom, a húgom is nagy örömmel fogja elújságolni mindenkinek amint túl jutunk az estén. Tulajdonképpen már azután elmondhatja, hogy Missyt hozzám vezette és kiélvezheti minden percét.*
-Menni. Oké. Vasárnap?
*A barátnői szólnak neki és ő olyan hirtelen nyom puszit az arcomra és rohan el, hogy csak állok ott mint egy bamba csikó és nézek ki a fejemből. Pénteket beszéltük meg, nem? Akkor hozza el a ruhát, szombaton Roxmortsba megyek és még aznap este vissza is tudja csempészni. Remélhetőleg majd eszébe jut a kellő pillanatban, nem fogok csalódni benne. Nézem ahogy elrohan és a tincsei táncot járnak, boldog és ragyog. Ilyennek kell lennie egy nőnek élete minden pillanatában.*

//Mint mindig a pöttöm cuki és káprázatos. flower Köszönöm. Folytatása következik!! cheers //



Vissza az elejére Go down
Katherine Benedict
Reveal your secrets
Katherine Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Katherina & Darius   Katherina & Darius Empty2016-03-17, 16:25






[You must be registered and logged in to see this image.]
Darius & Kath

Hát nem sikerül neki megfelelő hasonlatot találnom, de túlságosan izgatott vagyok ahhoz, hogy most jobban tudjak erre az egészre koncentrálni. Azért sokkal fontosabb maga az eljegyzés, mint a meggörbülésem esélye lássuk be. A róka ravasz, én viszont lelkes vagyok és kíváncsi is, még hozzá nagyon és már iszonyatosan várom, hogy eljöjjön a napja ennek a lánykérésnek. Persze előbb le kell nyúlnom... azaz kölcsön kell vennem szépen azt a ruhát, amiről méretet tudnak venni, és amiről azt a meseszépet majd a bátyám el tudja készíttetni, amire már én is nagyon kíváncsi vagyok. Remélem, hogy látni fogom, és persze jól sejti ki fogom faggatni Missy-t majd mindenről, ami az egésszel kapcsolatos és persze a bátyámat is, hogy elmesélje, de ha még képek is lesznek... na az még jobb! Persze a ruhát látni fogom, hiszen én fogom benne elkísérni majd Missyt a találkozó színhelyére, csak közben is bírjam ki, hogy még véletlenül se szóljam el magamat, na meg... a tekintetemet vissza kellene fogni és a visítást is, mert az is esélyes lesz.
A magyarázatára, hogy mikor lesz az esemény azért elég rendesen ráncolni kell még nekem is a homlokomat, mert őszintén szólva elég nehezen sikerül összerakni azt, hogy miről is beszél. Kissé... zavarossá válik, hogy mi miután van és mi, mikor lesz, vagy nem... - Szóval... szombat, ami lesz... jövő héten? - próbálom én összerakni a dolgot. Olyan, mint valami rejtvény, vagy mintha összekuszálódtak volna a dolgok a fejében, és nekem azt kellene kibogozni valahogy és nem mondanám, hogy könnyen megy. Ezt az egészet már csak az tetézi, hogy a gyámság kérdéséről mesél nekem és hát miért ne örülnék iszonyatosan a dolognak? Hát persze, hogy oda vagyok, hiszen imádom a bátyámat. Kedves és figyelmes és meg is mentett már. Sokkal jobb, mint Camy amilyen valaha is tudna lenni, szóval látszik rajtam, hogy mennyire oda vagyok. Kacagva nevetek, amikor megpörget a levegőben, csak akkor próbálok csendesebb lenni, amikor újra a földet éri a lábam.
- Jól van, ott leszek és minden tökéletesen fog sikerülni, megszerzem a ruhát és csodálatos lesz! És nem mondom el senkinek sem. - olyan nehéz még mindig visszafogni magamat, de ennél jobban nem is igen menne. A lelkesedésem határtalan, csak arra figyelek fel végül, hogy a nevemet hallom a távolból. Az egyik évfolyamtársam szól messziről, hogy nekem is mennem kellene, mert a végén még el fogok késni. - Jövök! - előre hajolok szépen a bátyámhoz még egyszer és puszit nyomok az arcára. - Köszönöm! Akkor vasárnap. - csak aztán indulok meg futva a többiek után. Nem kellene késnem, azt hiszem késtem már épp elégszer az év elején óráról, nem kellene megint kihúzni a gyufát egy újabb tanárnál azt hiszem.

//Köszönöm a játékot, szuper volt, ezúttal is! *-*//


♫ Boldogság vár rád ♫ • Aktuális viselet • ©



[You must be registered and logged in to see this image.]
A Series of Unfortunate Events

Vissza az elejére Go down
Darius Benedict
Reveal your secrets
Darius Benedict
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Katherina & Darius   Katherina & Darius Empty2016-03-15, 09:42




Katherina & Darius

[You must be registered and logged in to see this image.]




*Katherina irtó cuki amikor lelkesedik valamiért, és általában mindenért lelkesedik, és olyankor majdnem elrepül. Annyira hasonlít az unokahúgaimra, de mivel igen messze áll a vérrokonságra tőlük, mindezt az életkorának és lányságának tudom be. A lányok aranyosak és bár nem gondolkodtam még el a jövőmön annyira, hogy eljussak a merengésben a születendő gyermekemig, oda meg vissza lennék egy cuki kislánytól, főleg ha Missyre hasonlít. *
-Én tudni, én lenni jó látványmágia és nemlátó mágia, da.
*Persze biztosan az is izgalmas lesz, hogy nem látja majd senki, a lebukás veszélye is a minimálisra csökken és még inkább élvezni fogja a kis csínyt amit jó ügy érdekében követ majd el. *
-A róka ravasz, nem mondani csak úgy.
*Tapasztalatból mondom, ismerem a rókákat, ravasz mind, és épp ezért csodálom is őket ahogy a farkasokat is. Okos állatok, tiszteletet érdemelnek, persze nem mindenki gondolja így amikor megtizedelik a jószágot. Ez csak egy kis kitérő az igazi tervkovácsolás közben és vissza is térünk a lánykéréshez, aminek már az idejét is tudom, persze minden attól is függ, mennyire gyorsan készül el a ruha. Mágiával fel lehet gyorsítani, de még nekem is lesz vele dolgom és ilyesmit még nem csináltam, addig ki kell próbálnom mással is, hogy működik-e. Lehet, hogy ebbe is bevonom Katherinát, bár ha nem sikerül, vagy az egész balul sül el, nem biztos, hogy neki kellene elszenvednie. Én fogom kipróbálni, igaz elég hülyén fogok kinézni női ruhában amint forgok körbe, de sebaj, csak az a hülye tyúk, Ruth ne törjön rám. *
-Ha ruha kész és lenni szükségszoba, a hét utolsó….előtte nap. Szombat. Da. A hét ami majd csak lenni.
*Szóval a jövő héten szombaton, de ezt elég nehéz minimális szókinccsel elmagyarázni, képletesen bele is izzadok. Katherina meg addig izgulhat, de azt hiszem csinálok majd Missyről képet és a legfontosabb részeket ő is láthatja és akkor olyan mintha ott lett volna és nem marad le semmiről. azért mégis jobb a mi világunkban fényképeket készíteni mágiával mint ahogyan a muglik képesek rá, persze nekik ott van a film és a videó, de mire az elkészül, elég macerás. Mikor pedig hivatalosan is vőlegény leszek – már a gondolat is szívmelengető – megteszem a következő lépést és Katherina boldoggá tesz amiért ő is örül az egésznek. Lesz egy gyámlányom aki a húgom és lesz családom, olyan milyenről mindig is álmodtam. szó se róla a mostani is remek és szeretem minden egyes tagját, de mégis más ha az embernek van egy testvére. Majdnem hanyatt esem attól ahogyan Katherina a nyakamba veti magát, féltérdre ereszkedve nem könnyű megtartani az egyensúlyomat, de igyekszem. Fülig ér a szám ahogy az övé is gondolom, de nem láthatom mert egészen a nyakamba fúrja magát. A visítást már megszoktam, csak a fülem cseng kissé. *
-Én is szeretni Katherina, nagyon.
*Megmelengeti a szívemet a vallomása, jól esik tudni, hogy van valaki aki szinte alig ismer mégis feltétel nélkül szeret. Felemelkedem vele együtt és megpörgetem a levegőben végül leteszem őt, hogy a szemeibe nézhessek.*
-Minden terv sikerülni, sorba. Most te menni dolog és mi találkozni torony péntek este mikor mindenki menni vacsora. Csak lenni kevés perc és minden megvan. Da? Katherina lenni láthatatlan és megszerezni ruha, nekem adni és menni vacsora. Ennyi.
*Ez a terv, elmondva nem is olyan bonyolult, persze sok minden közbeszólhat még.*



Vissza az elejére Go down
Katherine Benedict
Reveal your secrets
Katherine Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Katherina & Darius   Katherina & Darius Empty2016-03-13, 14:48






[You must be registered and logged in to see this image.]
Darius & Kath

Egyelőre még tényleg nincs ötletem hogyan szerzem meg azt a ruhát, de majd biztosan kifundálok valamit, ha más nem, akkor megkérdezem a bátyámat, hogy neki van-e valami remek ötlete. Azért mégis csak reménykedem, hogy majd lesz, hiszen mégis csak a bátyám, ő nagyon okos és nagyon jól ismeri a varázslatokat velem ellentétben. Én már a miatt is oda vagyok, hogy sikerült reptetnem egy tollpihét.
- Az jó! Remek ötlet! Te tudsz olyat? Akkor biztosan nem vesznek észre és be tudok osonni úgy, hogy el tudjak hozni egy ruhát. - igazából, ha lehetne akkor már most kipróbálnám, de tudom, hogy nem kellene túlzásba esni, vagy ilyesmi. Persze ettől még ugyanúgy érdekel, hogy vajon milyen lehet egy ilyen varázslat. Máshogyan néznék ki tőle, vagy... nem is látszanék? Akkor se ha én nézném mag magamat a tükörben? Ez azért elég izgalmasan hangzik. Már csak e miatt is megéri ebben a ruha kölcsönvételben segédkezni neki, hiszen még soha sem voltam láthatatlan, vagy... volt olyan maszkom, amit varázsoltak. Az azért egészen más, amikor Bellel az iskolai farsangra csináltunk álarcokat, akkor mindenki tudta, hogy ki kicsoda, legalábbis elég gyorsan sikerült betippelni átlagban.
- Hát őőő... nem tudom, ezt csak tényleg mondják, mint a ravasz, mint a róka. Nem tudjuk, hogy a róka igazából mennyire ravasz. - ráncolom kissé a homlokomat, mert nem vagyok benne teljesen biztos, hogy jó a példa, de most nem igazán jut eszembe más. Ha olyan helyzet van, akkor igen, de csak úgy példának azért mégis csak nehezebb, hiába erőltetem a kobakomat. Amúgy is most túlságosan izgatott is vagyok ahhoz, hogy erőteljesebben tudjak gondolkodni, ahhoz túlságosan meseszép ez az egész és én nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz majd.
- Hű, csodás lesz! És mikor lesz pontosan? - azt hiszem számolni fogom vissza majd a napokat. A ruhát hamar elhozom, hogy minél előbb megcsinálhassa és amúgy a gyűrű már úgy is meg van. Annyira várom már! Igaza van, amint Missy visszaér majd a klubhelyiségbe ott fogok várni rá, hogy meghallgassam, hogy milyen volt a lánykérés és persze másnap majd a bátyámat is kifaggatom, mert mégis csak jobb két verziót meghallgatni, mint egyet sem és én tényleg iszonyatosan kíváncsi vagyok. Ha lehetne előre tekerném az időt és már most aznap lenne, amikor megkéri Missy kezét. Ezek után amikor tovább beszél és ezt a gyám dolgot felhozza végképp visítva vetem magamat a nyakába, remélhetőleg a gyűrűt nem ütve ki a kezéből.
- Az még fantasztikusabb lenne! Szeretnék nálad lenni a nyáron és szeretném, ha te lennék a gyámom, mert Camy... nagyon undok velem és nem is hasonlítunk. Nem viselkedik úgy, mint egy nővér, de te... Szeretlek! - alig nézek a szemébe, de aztán csak még szorosabban ölelem át a nyakát, ha leguggolt, ha nem, akkor a derekát, de jó szorosan, majdnem még a szuszt is kiszorítom belőle. Azt hiszem sejthető, hogy nagyon örülök ennek a hírnek is, talán csak még jobban, mint az előzőnek, de ez a kettő együtt... Szerintem most napokig nem fogok tudni aludni se rendesen, mert folyamatosan ezen fog kattogni majd az agyam. Viszont, ha más látja rajtam az izgatottságot a lánykérés miatt már van mivel takaróznom legalább, hiszen a gyámság is elég nagy hír.


♫ Boldogság vár rád ♫ • Aktuális viselet • ©



[You must be registered and logged in to see this image.]
A Series of Unfortunate Events

Vissza az elejére Go down
Darius Benedict
Reveal your secrets
Darius Benedict
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Katherina & Darius   Katherina & Darius Empty2016-03-10, 06:52




Katherina & Darius

[You must be registered and logged in to see this image.]



*Annyira jó kedvem van, hogy a húgom ilyen segítőkész, még arra is könnyedén ragadtatom magam, hogy a lebukás elleni ötletére vigyorogva felmutatom a hüvelykujjamat. Azért nem mindegy mire próbálom rávenni, az egész persze jó ügyet szolgál, de lopni és hazudni, hát pont ezektől szeretném távol tartani. Lelkesen bólogatok a kérdésére, majd meg is ölelem amiért igyekszik a kedvemre tenni, meg persze Missy kedvére is. Az is jó és előrelendíti az ügyünket, hogy kedveli Missyt, bár szerintem az elfogultságom ellenére, nincs az az ember aki ne kedvelné. Missy a szépsége mellett bájos és kedves, önfeláldozó és mindenkor segítőkész. Mindemellett remek humora van, az isten is nekem teremtette. Remélem, hogy ő is így gondolja, noha gyakorlatilag már igent mondott, egy komoly és visszavonhatatlan lánykérés esetén is erre számítok. Mert nekem visszavonhatatlan, jól meggondoltam mire készülök és szemernyi kétségem sincs afelől, hogy utolsó leheletemig vele szeretnék lenni.*
-Majd én segíteni varázslattal. Eltüntető….álarc….maszk….én nem tudni hogy nevezni, de varázsolni Katherinára olyat és nem látszani. Da?
*Álcázó bűbájra gondoltam de nem emlékszem hogyan is mondják azt angolul, de a húgom biztosan érti, még ha nem is tanulták még. Nem egyszerű varázslat és minden bizonnyal nincs benne az elsős tananyagban viszont már lehet róla fogalma. Sok mindent nem értek vagy összekeverem és az az igazság, hogy Missy roppant találékony és éles eszű, minden szavamat érti, ezért nem is nagyon gyötröm magam a tanulással. Így Katherina mondását is félreértelmezem, ami derültségre ad okot.*
-Csak úgy mondják? Akkor nem is csinálják? Akkor miért mondják?
*Ez még mindig érthetetlen számomra, de mivel nem fogom fel a jelentőségét, érdektelen számomra, ha Katherina érti akkor jó, hagyjuk a fenébe. a küldetés a fontos és annyit azért megértek, hogy megígérte nem fog szólni róla senkinek, még ha az neki nagyon nehéz is lesz. Missy boldogsága neki is fontos és nem akarja elrontani a meglepetést. Lelkes és a csillogó szemei is ezt mutatják, na persze, hogy mindent elmesélek és Missy is biztosan hozzáteszi majd a magáét amikor sajnos már nélkülem visszamegy az est végén a klubhelyiségükbe. Nem kétlem, hogy Katherina ott fogja várni tűkön ülve, az egész történetre éhesen.*
-Da, én mindent elmesél majd.
*Bólogatok és ígérek nem felelőtlenül. Katherina a családom és nem maradhat ki semmiből.* -Egy kicsit tudni. Szép és különleges. Nem csak ruha, varázslat is.
*Nem tudom elmondani pontosan, az egy dolog, hogy elkészítik a ruhát méretre, de benne lesz az én bűbájom is, elvégre valamire csak használnom kell a tudásomat. A látványmágia szak erre is jó. Mindezen túl azonban van még valami amit meg kell osztanom Katherinával, fontos ám csak a lánykérés után tudok foglalkozni vele. A szemeibe nézek és érezheti, hogy most másról, komolyabb dologról lesz szó ami még közelebb hozza majd a családomhoz.*
-Katherina! Én tudni, hogy Camrise neked nem jó gyám. Én szeretni Katherina és akarni családba egészen. Az este után én menni Minisztérium és kérni, hogy legyek én gyám és szünetben Katherina jönni hozzám ha szeretne. Da? Érteni? Katherina is szeretni….te szeretnéd?
*Ez sem kisebb döntés mint a lánykérés ami számomra örökre szól, ám ezt is ugyanolyan jól megfontoltam és felvállalom. Így kell lennie, anyám is így akarná, biztos vagyok abban ha még élne és más módon jutottam volna tudomására annak, hogy van féltestvérem és bajban van, támogatna a döntésemben. *



Vissza az elejére Go down
Katherine Benedict
Reveal your secrets
Katherine Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Katherina & Darius   Katherina & Darius Empty2016-03-05, 21:22






[You must be registered and logged in to see this image.]
Darius & Kath

Oh hát én ezt tényleg nem veszem lopásnak, főleg hogy amúgy is a jó ügy érdekében teszem a dolgot, mert kell a ruha a méret miatt, meg amúgy is vissza fogom vinni, tehát csak kölcsön veszem egy kis időre. Viszont egyelőre még nem tudom hogyan csinálom, mert ehhez le kell foglalni Missyt és a szobatársait is. Lehet, hogy segítséget kérek, vagy... utánajárok, hogy mikor vannak óráik, hogy akkor menjek el a ruháért. Ezt még kitalálom. Valami jó kis pontos terv kell mindenképpen, amivel nem bukom le, ne hogy minden kiderüljön és kell egy jó kifogás is, ha mégis lebuknék. Hm... nagyon át kell ezt gondolni!
- Igen, megoldom! És, ha lebuknék majd kitalálok valamit, mondjuk hogy... nekem kell a ruha, mert nagyon tetszik és olyat akarok varratni, csak kisebben, vagy... valami. Ez hihető ugye? - de azért persze igyekszem majd nem lebukni, de azért nem vagyok ebben profi, főleg hogy felnőtt egyetemisták szobájába kellene belógnom, ami azért nem olyan egyszerű, még ha egy hálókörletünk is van. Esetleg megkérhetném az egyik lányt, de akkor eleve be kell adnom az alap kifogást, hogy miért van szükségem arra a ruhára, még hozzá úgy, hogy biztosan elhiggye nekem. De, ha Darius hisz bennem, akkor biztos, hogy nem hagyom cserben, mert ez nagy feladat és fontos feladat is egyben!
Arra viszont nem tudom nem elnevetni magamat, amikor ezt a görbeség dolgot ennyire komolyan veszi. A nevetés hamar kuncogássá szelídül és kb. úgy nézek rá, mintha ezúttal én lennék az okosabb és az idősebb, aki jobban érti itt a dolgokat, és talán ezúttal így is van.
- Ezt nem gondoltam komolyan, csak úgy... mondják. - szóval nem görbülnék én meg igazából, ne hogy ezt higgye, csak azt jelenti, hogy tényleg mindent meg fogok tenni azért, hogy ne járjon el a szám, mert ez fontos a bátyámnak, úgyhogy eszem árában sincs csalódást okozni neki.
- Jól van, nem kapkodok, de ez akkor is annyira jó! És ez a gyűrű csodaszép! Missy nagyon fog örülni, majd elmesélsz mindent ugye? - csillogó szemekkel, határtalan lelkesedéssel nézek rá továbbra is és forgatom a gyűrűt, végül csak nagy nehezen visszaadva neki. Azért erre nehéz ám rávennie, hiszen mégis csak csodaszép és még könnyű is, nem valami nehéz csak mert van benne egy kő. Jajj Missy tényleg biztos, hogy nagyon oda lesz majd érte és én nem láthatom, hogy mennyire fog örülni majd, de remélem, hogy a bátyám tényleg minden elmesél majd nekem részletesen, hogy úgy érezzem, mintha ott lettem volna. - És milyen lesz Missy ruhája? Azt már tudod? - mármint színre, meg minden. Biztosan csillogó lesz és káprázatos és mondjuk... piros! A piros illik hozzá, olyan figyelemfelkeltő és passzol a szép szőke hajához.


♫ Boldogság vár rád ♫ • Aktuális viselet • ©



[You must be registered and logged in to see this image.]
A Series of Unfortunate Events

Vissza az elejére Go down
Darius Benedict
Reveal your secrets
Darius Benedict
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Katherina & Darius   Katherina & Darius Empty2016-03-03, 09:32




Katherina & Darius

[You must be registered and logged in to see this image.]




*Tudom nem szép dolog a húgomat olyasmire biztatni mint a lopás, de igazság szerint konkrétan erről van szó, csak ő szebben fejezi ki magát és én is igyekszem ebben a hitben megtartani őt. Nagyot bólintok a kérdésére és nem pontosítom tovább a kérésemet. a lényeg az, hogy legyen egy ruha a kezemben amiből aztán a szalonban méretet vehetnek és mesteri precizitással varrhatják majd Missy alakjára a gyönyörű, általam megálmodott ruhát. Katherina amúgy is lelkes és bízom abban, hogy kellőképpen ügyes is lesz, bár minden bizonnyal könnyebb dolga lenne ha Missyvel szobatársak lennének, de így sem lehetetlen. A lényeg, hogy senkit ne avasson be a mi kis titkunkba, még azt sem aki Missyvel van egy szobában, a legjobb lenne az, ha akkor sompolyogna be amikor nincs ott senki. Missyt még le tudom foglalni, de a többiekkel nem tudok mit kezdeni. Azt sem tudom kik a szobatársai, különben gondoskodnék az üres szobáról. Remélem egy izgalmas kis kalandnak fogja fel az egészet a jó ügy érdekében és nem lesz lelkiismeret furdalása, végül is tényleg csak kölcsönveszi és nem lopja el végleg, a ruha vissza fog kerülni.*
-Én köszönni meg nagyon, Katherina lenni nagyon ügyes, biztosan megoldani nagy feladat, ahogy tollat is reptetni levegőben.
*Burkoltan újra megdicsérem, hiszen az én tervem ellenére azért nem felejtem el milyen nagy dolog sikerült ma neki és ezzel próbálok még egy adag önbizalmat a tudatába ültetni. Elmosolyodom ahogy büszkén kihúzza magát és megborzolom a haját. ezt az unokahúgaim nem igazán szokták kedvelni, általánosítva velük már felkészülök a dühös sikítozásra, hogy „jaj Darius a hajam, most csináltam meg!” és már emelem is a kezeimet mint aki bűnös. Mindent egybevéve talán nem is a ruha elcsenése lesz nagyobb feladat a húgomnak, hanem az, hogy mindezt titokban tudja tartani míg Missyt a szükség szobájához nem kíséri, feltéve ha megtalálom addig és be tudom rendezni a terveim szerint. Sok tennivalóm lesz vele, egy rakás varázslat, hogy minden tökéletes legyen és az igazi, hagyományoknak megfelelő lánykérés mellé még az elmaradt bálért is kárpótoljam. Az ígéretét értékelem ám nem értem és ijedten kapok a kezéhez, mert kimondani valamit egy boszorkánynak olyan mintha felfestené az ördögöt a falra.*
-Katherina, dehogy, nem kell görbe lenni, az nem lenni jó. Én nem haragudni ha Katherinának elmenni szája, én nem akarni, hogy húgom görbe lenni. Az nem fáj?
*El is húzom a számat ahogy jobban belegondolok, nem értem miért akar valaki ennyire rosszat magának egy csekélységért. Mondjuk szívesen venném ha Ruth görbülne meg, de ő biztosan nem ígérne ilyesmit. Mindezek után természetesen örömmel rábólintok minden kívánságára, mondjuk e nélkül is. *
-Da! Katherina vinni gyűrű kicsi selyempárnán. Unokahúgok pedig szórni rózsaszirom Missy lába elé földre. Messze van. Csak lenni meg lánykérés, da? A többi utána.
*Azért az esküvő még nagyon messze van, terveim szerint Missy járja ki az iskolát, legyen meg a vágya, hogy medimágus és nyugodjon meg, hogy minden sikerült és vége. A húgom kérésére odanyújtom a gyűrűt és hagyom, hogy alaposan megnézhesse. Nem tud benne kárt tenni, had gyönyörködjön, talán így még jobban igyekszik majd megőrizni a titkunkat. *




A hozzászólást Darius Benedict összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-03-10, 05:59-kor.
Vissza az elejére Go down
Katherine Benedict
Reveal your secrets
Katherine Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Katherina & Darius   Katherina & Darius Empty2016-03-01, 12:27






[You must be registered and logged in to see this image.]
Darius & Kath

Lelkesen bólogatok a szavaira. Igen kell nekem nagy önbizalom és akkor jobban fog menni minden. Én is tudom, csak hát az első sikertelen próbálkozások kicsit elvették a kedvemet, meg aztán lássuk be nehéz az, ha nincs előtted semmiféle példa és előttem nem voltak szülők, akik sokat varázsoltak volna, hogy én is tudjam, hogy milyen az. Nem volt alapom, de most már pár hónapja ide járok, ami azért sokat lendít a varázstudományomon és most már biztos vagyok benne, hogy menni fog és fejlődni is fogok majd. Ezzel viszont hamar már nem igen foglalkozom, hiszen mégis csak olyasmi jön, ami miatt aztán totál nem tudom visszafogni magamat. Jön a visítás és a nagy lelkesedés, amikor kiderül miért is ragadott el magával. Azért egy eljegyzés nem kis dolog és Missy nagyon kedves is, szóval hú, oda vagyok, meg vissza!
- Szóval járjak utána, hogy hol van és szerezzem meg az egyik ruháját? Vegyem kölcsön, hogy ne vegye észre? - a sok visszakérdezésből akár még azt is hiheti, hogy utóbbit túlzottan nagy feladatnak érzem, de egy pillanat múlva már bólogatok is. Úgy fest, hogy annyira nem lehetetlen a feladat. - Rendben van, pénteken elviszem neked és akkor el tudsz menni venni olyat, ami kell, nem lesz gond. - komoly tekintettel húzom ki magamat, bár azért ezt nem tudom sokáig tartani, hiszen a téma olyan, ami mellett nehéz csak úgy komolynak maradni, mégis csak eljegyzésről van szó, meglepetésről és tudom, hogy hallgatnom kell majd róla, de őszintén szólva nehéz feladatnak tűnik, de megoldom, a bátyámért bármit! Épp e miatt nem ismerek azonnal hozzáérni a gyűrűhöz. Olyan szép és még véletlenül sem akarok kárt tenni benne és ki tudja, hogy ez nem történne-e meg, ha túlzottan hirtelen vagyok.
- Nem mondom el Missy-nek ígérem és megtartom a titkot, vagy így görbüljek meg! - fel is mutatom a behajlított mutatóujjamat. Igen, ha komoly ígéretet tettünk Bellel, akkor azt mindig így mutattuk ki, hogy nem fogjuk megszegni és komolyan is gondolom, de persze amikor tovább beszél végül csak a nyakába ugrok. - Tényleg vihetem a gyűrűt? Az csodás lenne! - persze tudom én, hogy van neki még pár kislány rokona, de hogy én tehetem ezt meg azért az nagy dolog. Persze tudom én a féltestvére vagyok, ők pedig "csak" unokahúgok, viszont engem még rövidebb ideje ismer, őket meg régebb óta.
- Tényleg nem mondom el senkinek, megígérem! Megnézhetem a gyűrűt? Csak nagyon óvatosan. - tudom, hogy elővette és meg is nézhetném azt hiszem, de azért nem akarom tönkre tenni, szóval óvatos vagyok, úgy a biztos. Vélhetőleg nem törne el csak úgy, de az a biztos, ha az ember nagyon óvatosan kezel egy ilyen nagy kincset.!


♫ Boldogság vár rád ♫ • Aktuális viselet • ©



[You must be registered and logged in to see this image.]
A Series of Unfortunate Events

Vissza az elejére Go down
Darius Benedict
Reveal your secrets
Darius Benedict
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Katherina & Darius   Katherina & Darius Empty2016-02-26, 17:46




Katherina & Darius

[You must be registered and logged in to see this image.]




*Katherina szeret sokat beszélni, sejtettem, hogy nem lesz egyszerű mellette megszólalnom, amúgy is mindig kitörő örömmel fogad és csacsog mindenről, most például a sikeres varázslatról, amit meg is értek. Nincs szívem elrontani az örömét, bár nem így terveztem a beszélgetést, de hát a nőknél soha nem lehet biztosat tudni. Ezért is imádom a családom összes nő nemű tagját, mert mellettük nem lehet unatkozni. *
-Katherina nem béna, lenni nagy önbizalom és akkor jó lesz. Meglátni majd sok varázslat sikerül még.
*Ezek után talán tényleg jobban fog bízni magában és odafigyel az órákon, bár erről nincsenek kétségeim, szorgalmas és jó tanuló, de a varázsigéket nem mindig könnyű pontosan visszaidézni. Akkor pedig nem sikerül bármennyire is igyekszik a boszorkány. Miután kiörömködte magát rátérhetek a lényegre és ahogy sejtettem, majdnem a kerengő mennyezetére ugrik örömében és lelkesedésében. A visítozást nem számítottam bele a reakcióiba, így picit meg is ijedek a hirtelen nagy hangtól, de csak szélesen vigyorgok rá, Merlinre nem én akarom elhallgattatni. Lelkesen bólogatok a kérdésére, a gyűrű még egyelőre árván, megnézetlenül marad, de értem én, hogy izgalmas dolog az amire kérem és amit Missyvel tervezek. *
-Én kérni téged kérdezni meg mások a szobáról és hozni nekem egy Missy ruhát nagyságnak. Csak egy napra da? Hétvége, mikor én tudni elmenni Roxmorts vagy London.
*Szó se róla, annyit ölelgettem már Missyt így vagy úgy, hogy el tudnám játszani a méretét, mutogatni a kezemmel és az ujjaimmal, de elég idétlen lenne egy exkluzív ruhaszalonban, bár minden bizonnyal általános derültségre adna okot, vagy az eladónők írnának az én csöpögős romantikámtól. Végre észreveszi az orra alá dugott gyűrűt, de félúton megáll a keze és végül mégsem fogja meg, bár egyáltalán nem féltem tőle. A gyűrű régi és szerintem nagyon szép, ráadásul hasonló rubin van a foglalatban mint a medálban amit Missynek ajándékoztam. Mondhatni egy pár. Határtalan öröm folyik szét az arcomon mikor megdicséri az ékszert, már nincsenek kétségeim, hogy jó választás volt és nem egy újat vettem, az eszmei értéke felbecsülhetetlen és Missy tudom, minden ilyesmit megbecsül. Ő megérdemli. Már épp folytatnám tovább, de persze a húgomba nem lehet belefojtani a szót, a kérdései viszont egybevágnak azzal amit eddig nem tudtam mondani neki. Mikor levegőt vesz….kapva kapok az alkalmon, hogy van egy kis csend és mosolyogva, boldogan válaszolok neki.*
-Missy nem tudni, Katherina nem mondani neki, mert lenni meglepetés. da? Esküvő is lenni, majd nem sokára és Katherina lenni egyik kis koszorúslány. Te tudni, nekem lenni öt *mutatom az ujjammal, bár a számneveket azért tudom * -unokahúgom és mind lenni koszorúslány, de Katherina lenni első. Da? Én venni neki szép ruha amit Katherina választ, és hozni gyűrű majd párnán oltár elé. Da?
*Csoda, hogy volt ennyi időm mindezt elmondani, de azt hiszem mindent elmondtam, szóval hagyom a húgomat újra örülni, visítozni és ha akar a nyakamba borulni. Attól azért tartok, hogy a szobatársainak elújságolja a nagy hírt, hogy ő koszorúslány lesz és akkor eljut Missy fülébe is, szóval vagy megígéri és bízom benne, vagy el kell bájolnom egy kicsit, hogy arról a témáról ne tudjon beszélni. Nagy dilemma látva, hogy mennyit jár a szája és lelkesedésében mindent kikotyog. Mielőtt megszólalhatna az orra elé tartom a mutatóujjam.*
-Nem mondani senkinek da? szobatársnak sem, barátnőnek sem. Katherina ígérni nekem?


[/color][/b][/i]
Vissza az elejére Go down
Katherine Benedict
Reveal your secrets
Katherine Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Katherina & Darius   Katherina & Darius Empty2016-02-24, 11:00






[You must be registered and logged in to see this image.]
Darius & Kath

Nem zavar engem, hogy Darius elvon a barátaim mellől. A következő órámig azért még van időm, úgyhogy nem sietek olyan vészesen végülis, meg egyébként is a bátyámra azért mindig van időm, ez nem is lehet kérdéses. Kíváncsi vagyok, hogy mit szeretne, azért is fürkészem először a tekintetét, hogy látok-e bármi rosszat rajta. Tudom milyen amikor óvatosan akarnak rossz hírt közölni, remélem, hogy Missy nem lett megint beteg, hanem már teljesen jól van és nem is esett vissza, az azért nagyon rossz lenne. De úgy látom, hogy nincs semmi rossz az arcán, úgyhogy nem aggódom és nem tudom magamban tartani a tényt sem, hogy végre sikerült egy olyan varázslat ami eddig nem nagyon ment. Azért ez nagy dolog nekem még mindig, mégis csak mugli családból származom, nálunk ez nem evidens és nem is láttam példákat otthon.
- Köszönöm! Úgy örülök neki! Azt hittem béna vagyok benne, de még sem! - csak kitartás kellett és talán egy kis önbizalom is, ami valószínűleg mostantól már jobban meg lesz. Azért ez nagy előrelépés számomra és nagyon örülök neki, hogy sikerült ezt is összehozni. Igen egy tollreptetésből az ember úgy érezheti, hogy innentől akár bármire képes lehet és én most úgy is érzem, de aztán csak csendben maradok, hiszen a bátyám akart mondani valamit, én meg itt jól belé fojtom a szót. Rendesen el is kerekedik a szemem, amikor kiderül, hogy mit szeretne. Azonnal összecsapom a kezeimet és kész csoda, hogy nem kezdek el fennhangon visítani is mellé.
- Hűű! Meg fogod kérni a kezét gyűrűvel, meg minden? Ez... ez csodás! - próbálok nem hangosan visítozni, főleg ha netán rám szól, mert hát ez titok tudom én, csak most nehéz csendben maradni, vagy épp halkan, mert ez mégis csak nagy dolog. A bátyám feleségül akar venni egy lányt, egy kedves lányt és akkor lesz majd nagy esküvő is, amin ott lehetek, mert az eljegyzésen még nem, de... de nem baj, majd jól elmesélik nekem és amíg tudok, addig kukucskálok, vagy valami. Juj! - Persze én segítek bármiben! Hallottam róla, de még nem láttam, nem tudom hol van, de megkérdezem, ha te sem és persze elviszem neki a ruhát és elvezetem oda, amikor mondod. Ez annyira csodás! - ha nem lennék attól még hangosabb, akkor most tuti, hogy még ugrálnék is, de akkor valószínűleg a hangerőm is megnövekedne és így se vagyok már éppenséggel a leghalkabb azt azért elismerem. Nagy nehezen végre a gyűrűt is észreveszem, amit azonnal kikapnék a kezéből, de aztán félúton csak elakadok a levegőben, mintha csak nem merném megérinteni, mert a végén még elrontom, vagy valami és hát azt sem akarom.
- Ez annyira szép! Missy tuti, hogy oda lesz érte! Ő még nem is tudja ugye? És... és lesz majd esküvő is, meg minden? Majd én is mehetek? Vehetek szép ruhát és lehetek koszorúslány? Még sose voltam koszorúslány! - igen csak úgy ömlik belőlem a szó, de hát alapból is elég sokat tudok beszélni, ha pedig még izgatott is vagyok, akkor aztán le se nagyon lehet lőni. Ennyire már Darius amúgy is ismer, biztosan számított rá és tudja, hogy mikor kell szólni nekem, hogy netán egy kicsit fogjam vissza magamat. Persze, ha szól akkor valamelyest el is halkulok, de újra és újra jó eséllyel felerősödik a hangom, ami érthető, tényleg nagy hír ez és én tényleg iszonyú izgatott lettem. Mi ehhez képest az, hogy sikerült reptetnem egy kósza tollpihét?


♫ Boldogság vár rád ♫ • Aktuális viselet • ©



[You must be registered and logged in to see this image.]
A Series of Unfortunate Events

Vissza az elejére Go down
Darius Benedict
Reveal your secrets
Darius Benedict
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Katherina & Darius   Katherina & Darius Empty2016-02-21, 12:16




Katherina & Darius

[You must be registered and logged in to see this image.]




*Nagyon sajnálom, hogy el kell rontanom Katherina kedvét, mer t láthatóan jól érzi magát a barátnői társaságában, a nevetése olyan mint egy csobogó pataké, vagy egy kis csengettyűé, de nem várhatok tovább az előkészületekkel, ahhoz pedig szükségem van rá. Minden bizonnyal megérti majd amint előadom neki a tervemet és a kérésemet, és szerencsére nem is nagyon ellenkezik amikor elhúzom a többiektől. A meglepett arcok felé csak egy bocsánatkérő mosolyt villantok, majd elterelgetem a húgomat egy csendesebb zug felé. Szegénykém azt hiszi, hogy baj van és azért rángattam el, persze az utóbbi idő adott bőven okot arra, hogy gyanakodjon, hiszen ott lóg a fejünk felett Ruth terve, noha Missyt célozta meg a fenyegetésével de nem bízom benne egyáltalán és számítok arra, hogy Katherina is újra áldozatául esik, a karácsonyi bál sem sült el jól, szóval az izgatottságom elég ahhoz, hogy rosszat sejtsen. Megrázom a fejem és már mondanám, hogy mit szeretnék tőle kérni, de persze be nem áll a szája ahogy az már lenni szokott, ám megértően hallgatom végig és néhány pillanatra Missy, a gyűrű és a lánykérés tervei tovaszökkennek elmémből. Roppant büszke vagyok a húgomra, hogy sikerült neki a varázslat, elsős lévén ez nagy dolog főleg úgy, hogy korábban egyáltalán nem találkozott a mágiával. Elképedek, a szemeim minden bizonnyal csillognak és a mosolyom a büszkeségemről árulkodik. Dehogy rontom el az örömét. Leguggolok elé, hogy inkább én nézzek fel rá egy kicsit semmint az ő nyaka tekeredjen ki, megfogom a vállait és a szemeibe nézek.*
-Katherina! Nagyon jó, nagyon jó! Te lenni ügyes kis boszorkány! Én lenni rád nagyon büszke! Én örülni, hogy neked sikerül tollat repíteni magasra.
*Örömöm őszinte és picit megemelkedve a homlokára nyomok egy puszit, ha nem húzódik el, mert tudom a lányoknál néha kellemetlen az ilyesmi, szeretik felnőttebbnek érezni magukat és az atyáskodást nem bírják. Még egy kicsit elgyönyörködöm benne, ugyan nem ismertem az anyukáját, de biztosan rá hasonlít és a szépsége már most kiütközik a gyermeki vonások közül. Kétkedve fogadom az ígéretét miszerint csendben marad, mert Katherina nem igazán képes ilyesmire, azon csodálkozom, hogy a tanárai még nem rótták meg a cserfességéért, de talán az órákon mégis inkább figyel, ha a számára különös varázslatos világ le tudja kötni. Bólintok és veszek egy nagy levegőt, majd elengedem őt és kiveszem a gyűrűt a nadrágom zsebéből az orra alá dugva.*
-Én akarni eljegyzés, ünnepi és bál meg tánc és sok virág, vacsora, csak ketten. Én kérni te segítesz nekem minden és titkolni el Missy előtt. Da? Te hallani szükség szobája kastélyban? Azt mondani sokan, hogy lenni mindig olyan ami kell, amire lelked vágyakozik és más nem látja. Da? Én akarni Missy szép ruha, Katherina mondja nekem mekkora és adni Missynek ajándék, és elhozni őt szükség szobája mikor este már minden lenni kész. Da?
*Most magamra vagyok büszke, hogy mindezt elmondtam egy szuszra és úgy gondolom az egész egyszerű volt és érthető. Már csak arra várok, hogy rábólintson, hogy elmondja milyen az a szoba és hol van, és tetsszen neki a gyűrű is amit végig az orra előtt tartok hacsak nem vette ki a kezemből. Már most izgatott vagyok, de ahogy közeleg az idő amit a végcélnak meghatároztam, ez csak rosszabbodni fog és ahogy ismerem magam boszorkány legyen a talpán ha hülyeségekkel meg mer zavarni.*

Vissza az elejére Go down
Katherine Benedict
Reveal your secrets
Katherine Benedict
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Katherina & Darius   Katherina & Darius Empty2016-02-19, 19:08






[You must be registered and logged in to see this image.]
Darius & Kath

Ez az óra valami fantasztikus volt! Most először sikerült rendesen megemelnem a tollat. Eddig valahogy nem ment, mintha ebben nem lenne igazán tehetségem, vagy szimplán csak nem koncentráltam eléggé oda, a jó ég tudja! De sikerült és ez a lényeg, végre! Ezek után úgy érzem, hogy bármire képes lennék, talán még repülni is! Tényleg, ha tudok reptetni egy tollpihét, akkor vajon nem tudnám reptetni saját magamat, vagy az egyik háztársamat mondjuk? Az azért állati lenne! Persze a nagy összeomlásnak már nyoma sincs bennem, főleg itt a kastélyban. Azért azt a vörös boszorkányt nagy ívben elkerülöm, de most erre sem figyelek, csak a barátaim körében nevetgélve és susmusolva lépkedek végig az udvaron egészen addig, amíg ki nem szúrom a bátyámat, akinek persze azonnal integetnék is, de úgy fest, hogy most valamit szeretne is, mert elhúz a többiektől.
- Majd utolérlek! - integetek nekik szépen és aztán már csak a bátyámra koncentrálok. Látszik rajta, hogy valami nagyon fontosat akar, amúgy nem itt órák között rontott volna rám. - Ugye nincs baj? Az rémes lenne, mert állati jó napom van! Először reptettem rendesen egy tollpihét, úgy igazán! - nem tudom megállni, hogy ne bökjem ki, arra most képtelen lennék. Annyira oda vagyok, hogy sikerült, hogy ihaj! Szóval muszáj megosztanom vele, főleg akkor, ha bólint legalább, hogy nincs baj. Missy nagyon nem volt jól a karácsonyi bálon, de ahogy láttam azóta már jobban van és meg is kérdeztem párszor, hogy rendben van-e. Vele azért gyakran összefutok, hiszen mégis csak egy házba járunk, viszont attól még visszaeshetett. Remélem, hogy nem erről van szó, nem valami baj történt, hanem minden rendben van csak valami... a jó ég tudja, hogy mi lehet ilyen fontos, ami miatt a bátyám ilyen nagyon izgatott.
- No halljuk! Csendben maradok, becs' szó. - mármint amíg beszél, aztán persze utána már nem tudom garantálni, mármint az esetleges reakciót, mert hát ha valami olyan lesz akkor tudok én kitörő örömmel lelkesedni és visítani, ha valami jó dologról van szó és persze meglepődni sőt kiakadni, ha valami rosszról, de nagyon remélem, hogy ilyesmi tényleg nincs. Akkor biztosan nem csak izgatottságot látnék az arcán, hanem aggodalmat is. Tudom én milyen ez, emlékszem rá, amikor a szomszéd néni elmondta nekem, hogy mi történt anyával és a testvéremmel és hogy apa összeomlott... Pontosan emlékszem az arca minden egyes vonására, és most ilyen negatív érzéseket nem látok a bátyámon, tehát mindennek rendben kell lennie. Akkor viszont valami jó hír lehet, amitől csak még izgatottabbá válok és még sokkal nehezebbnek tűnik várni, hogy kimondja végre miért is akar beszélni velem.


♫ Boldogság vár rád ♫ • Aktuális viselet • ©



[You must be registered and logged in to see this image.]
A Series of Unfortunate Events

Vissza az elejére Go down
Darius Benedict
Reveal your secrets
Darius Benedict
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Katherina & Darius   Katherina & Darius Empty2016-02-15, 20:15




Katherina & Darius

[You must be registered and logged in to see this image.]




*Két napja megjött a bagoly a csomaggal, nem győztem kivárni, hogy odaadhassam Missynek, de meg akartam adni a módját, és ahhoz tervre volt szükségem. Persze terv az még csak lett volna nem is kevés, de meg is kellett valósítanom, egyedül azonban nem ment. Missy előtt titoknak kellett maradnia, igaz már beszéltem neki arról, hogy a medált követi majd egy gyűrű is, de az olyan snassz már, hogy csak úgy odaadom. Romantikus estét terveztem, hol máshol mint a szobámban, az viszont kissé megnehezítette a dolgot, hogy Missy Griffendéles volt és a Mardekár házba nem lehetett csak úgy belépni. Végül lemondtam róla, mert túl kockázatosnak tartottam, és nem akartam, hogy bármi elrontsa az esténket. Mivel nem itt töltöttem az iskolaéveimet a Roxfortban, csak hallomásból tudtam valami szükség szobájáról, néhány elejtett mondatot, sugdolózást csíptem el. Ha igaz az amit hallottam, tökéletes választás lesz, viszont meg kellett találnom és elő is kellett készítenem, hogy mire eljön az az este amit Missyvel szeretnék együtt tölteni, minden rendben legyen. Csak Katherinához fordulhattam, ő biztosan segít majd mindenben, kiválasztani mindent amit nem lehet csak úgy elővarázsolni, a látványról úgy is gondoskodom, de azért kell más is és a hangulat. A hangulat nagyon fontos és nem tudom mit szeretnek igazán a nők. Eddig nem volt szükségem ilyesmire, néhány rövid flört, vad de nem tartós kapcsolat….egyáltalán nem romantikus. Voltak gondolataim ezzel kapcsolatban de azért szerettem volna kikérni Katherina tanácsát is és mivel együtt voltak a Griffendél házban, gondoltam azért csak beszélgetnek ha már egy család leszünk.
Megvártam míg az utolsó órának is vége van és vártam Katherinát az udvaron, tudtam, hogy arra fog jönni és amikor megláttam, egyszerűen elcsíptem a többiek mellől és behúztam a kerengőbe.*
-Katherina! Beszélni kell neked velem. Fontos! Gyors…nem gyors…..sürgős! Da.
*Már feladtam, hogy valaha is normálisan fogok beszélni angolul, Missy és Katherina megértettek, más meg nem számított így elkényelmesedtem. néha tanultam tőlük pár új kifejezést és ragot, de az utóbbiakat csak azzal a szóval tudtam alkalmazni amivel megtanultam. Ez már így marad. Persze amikor magammal rángattam az nem volt durva, halkabban beszéltem mint szoktam, a lányok mindig mindent elfecsegnek és volt egy sejtésem, hogy Missy is meg fog tudni valamit arról, hogy a húgommal váltottam pár szót. Sokan még nem tudták, hogy testvérek vagyunk vagy nem voltak igazán tisztában a vérségi kapcsolatunk mikéntjével, így aztán pletykára is okot adhattam. Mosolyogtam rá de láthatóan izgatott voltam ami érthető és a húgom is meg fogja érteni amint hagyja, hogy elmondjam mit szeretnék. Még a gyűrűt is elhoztam, hogy megmutassam neki,, ha tetszik akkor Missynek is tetszeni fog. Régi családi gyűrű volt, az anyámról maradt rám, ő pedig a nagyanyjától kapta, aki jegyajándékként viselte a dédapámtól. Szóval régi volt, nem mai divatos vacak.*

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Katherina & Darius   Katherina & Darius Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Shane & Darius
» Kevin & Darius
» Missy & Darius
» Darius & Thess
» Nora és Darius

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Kis udvar mohás szökõkúttal-
Ugrás: