ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:58-kor
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Miya & Rain I_vote_lcapMiya & Rain I_voting_barMiya & Rain I_vote_rcap 
Kalandmester
Miya & Rain I_vote_lcapMiya & Rain I_voting_barMiya & Rain I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Miya & Rain I_vote_lcapMiya & Rain I_voting_barMiya & Rain I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Miya & Rain I_vote_lcapMiya & Rain I_voting_barMiya & Rain I_vote_rcap 
Alison Fawley
Miya & Rain I_vote_lcapMiya & Rain I_voting_barMiya & Rain I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Miya & Rain I_vote_lcapMiya & Rain I_voting_barMiya & Rain I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Miya & Rain I_vote_lcapMiya & Rain I_voting_barMiya & Rain I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Miya & Rain I_vote_lcapMiya & Rain I_voting_barMiya & Rain I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Miya & Rain I_vote_lcapMiya & Rain I_voting_barMiya & Rain I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Miya & Rain I_vote_lcapMiya & Rain I_voting_barMiya & Rain I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 44 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 44 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Miya & Rain

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Cheon Seung-ah
Reveal your secrets
Cheon Seung-ah
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Miya & Rain   Miya & Rain Empty2016-02-01, 12:20




Miya & Rain


[You must be registered and logged in to see this image.]


A bizonyos bájital megfőzése egyáltalán nem volt egyszerű és zökkenőmentes folyamat, de sikerült rajta túljutni, és ez a lényeg. Most már csak a megfelelő alkalom kell ahhoz, hogy felhasználhassa, és megtudja, amit szeretne. Addig is pedig a vizsgákon kívül más miatt nem is kell aggódni. A félév elején még úgy voltam vele, hogy teszek az egészre, de most már muszáj lenne valamennyit tanulni, hogy legalább az elfogadhatót megszerezzem mindenen, a bájitaltan meg jobban is fog sikerülni. De ha átmegyek a többiből is, akkor a szüleim megkönnyebbülnek, a nagyszüleim meg büszkék lesznek rám, bár ők nem is tudnak arról, hogy kétszer buktam meg. De ami azt illeti, én sem akarok már tovább itt maradni, legalábbis nem az alapképzésen. Szerintem mindenkinél többet jártam ide, bár azt nem tudom, hányan vannak, akik ennyi évet megismételtek, gondolom, érthető okokból az ilyet nem reklámozzák.
Nagyjából a normál idő kétszerese alatt érek le a faluba, de nálam ez megszokott. Azon viszont tényleg csodálkoztam, hogy nem találkoztam senkivel útközben. Nem mintha vágytam volna, rá, de mindenképp meglepő az ilyen, mert nagyon szép idő van, gondolom, ilyenkor mindenki alig várja, hogy lemehessen Roxmortsba. Az én ízlésemnek talán túlságosan angol ez a falu, de ettől függetlenül aranyos, meg jól néz ki. Én a modernebbet szeretem, és szó se róla, nem rosszak a viktoriánus, vagy inkább középkori angol házak, de olyan mindegyik, mint valami babaház, és nekem az ilyesmi annyira sosem jött be. De van egy hangulata, ami főleg karácsonykor nagyon kellemes. Azt hiszem, akkor is lejöttem, de aztán el is mentem, mert túl sokan voltak. Nekem aztán semmi bajom a tömeggel, de minél több ember van egy helyen, annál nagyobb az esélye, hogy hülyék is vannak közöttük, akiket nem bírok.
A Három Seprű környékére érve meg is hallom Miya hangját. Ott persze csoportosulás van, biztos mindenki oda készül, csak tudnám, akkor miért nem mennek be. Biztos a tíz fős lánycsapat még egy tizenegyediket is vár. – Szia – köszönök mosolyogva, miután megölel. – Régóta itt vagy? Egyszer az életben indulok el magamhoz képest tök korán, és akkor sem érek ide időben. Mi újság? – kérdezem, mert a téli szünet óta most találkozunk először. Nem tudom, hogy ő hazament-e, vagy hogy amúgy hol él a szünetekben, mert ennyire azért nem kérdeztem bele a magánéletébe. Hiába vagyok néha szemét, de azért ilyenekkel nem rontok rá olyanokra, akikkel jóban vagyok.


[You must be registered and logged in to see this image.]





[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Amiya Dagger
Reveal your secrets
Amiya Dagger
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Miya & Rain   Miya & Rain Empty2016-01-30, 16:49



[You must be registered and logged in to see this image.]
Cheon & Amiya

Elméletben már rég elillant a karácsony varázslata. A naptárat egy újult év váltja. Ám gyakorlatban, mégmindig jelen van a karácsony hangulata. A frissen eset hó, a buzgón pöfékelő kemények sorozata és a kint didergő manók dala visszahozza az ünnep alatt felszabadult kellemes örömteli érzést. A melegséget, a íncsiklandozó illatot és a dallamos hangulatot. Roxmorts erről híres, már évtizedek óra. Aki itt kitérő kirándulást nyer, az nem tér haza üres kézzel. A bazárok, a standok és más egyéb üzletsorokon minden begyűjthető mi az igénynek megfelelő. Imádok lejárni ide. Mert mikor elfog a szomorú kedv, és a múlt iránti sérelem itt megnyugvásra találok. A hőmérséklet ellenére körbeölelő melegséget érzek a mellkasomban. A kint játszó kórust figyelem, akik rendíthetetlen kitartással ismétlek harmincadjára a begyakorolt éneküket. S ameddig rá várok, nincs is jobb célpont amin rajta tartsam a pillantásom. Hogy könnyen-észrevehetővé váljak, a három seprű nevezetű fogadó elé ültem, egy magányos padnak a szélére. Noha szakszerű lett volna nekem késnem, de még egy óra hanyagságot nem bírt volna ki a szervezetem a hálókörzetemben. Nem elsősorban pedig izgatottan vártam mikor pillantom meg ismét. Azok után. Sikeresen elkészítve a főzetet.[You must be registered and logged in to see this image.] Nem lett volna elegendő felkészültségem elkészítenem egyes egyedül. Ő is kellett hozzá. Mégha az elején azon erősködtem, hogy lebeszéljem erről. Megszólalt bennem az aggodalom. Igazán nem esett volna jól, ha két-tűz között Piton őt használná fel ellenem. Kétségkívül felhasználhatná ellenem. Ha számára a harc túl nehézkessé válna, hogy megfutamodva bevesse ellenem. De most nem ez a lényeg! A távolból már lassan kezdett kirajzolódni a sziluettje, s egyedi viselete láttán azonnal ki is szúrtam a tömegben. Örült módon pattanok fel az átmelegedett ülőhelyemről, hogy egyenesen elébe fussak. - Rain! - kiáltok fel a hatod évesekből álló egyik nagyobb csoport ember-tömegében. Csakis ő figyelhet fel erre a becsezésre. De még a Cheon sem lenne túl feltűnő megnevezés, jogy egyszerre két fej figyeljen fel a tömegben. A megszólítás hatására Rain-t sikerül tökéletesen bemérnem. Minekután, egy nagy öleléssel zárom be a becserkészesemet. Egy hirtelen baráti ölelés mégjobban eloszlatja köztünk a tömeg. Talán mert spontán volt és egyszerre természetes.

zene || viselet || lesz jobb is ||[You must be registered and logged in to see this link.]




Stones and bones; snow and frost.
Seeds and beans and polliwogs.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Paths and twigs, assorted kisses,
We all who know who she misses!

Vissza az elejére Go down
Cheon Seung-ah
Reveal your secrets
Cheon Seung-ah
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Miya & Rain   Miya & Rain Empty2016-01-27, 15:44




Miya & Rain


[You must be registered and logged in to see this image.]


Január vége felé közelítünk, és elérkezett az az alkalom, ami havonta csak egyszer történik meg velem (Azon kívül), hajlandó vagyok elhagyni a kastélyt, és megtenni azt a félórás utat, ami Roxmortsba vezet. Nem szeretek kimozdulni, de éreztem, hogy szükségem lesz rá, hogy ha nem akarok elhízni. Az ünnepek alatt mindenki sokat eszik, én meg hülye lennék diétákkal sanyargatni magam, szóval inkább lemozgom ma, és akkor le van tudva. Sima, fekete szoknya van rajtam, fekete harisnya, magassarkú bokacsizma, és fehér kötött pulcsi. Nekem az egyszerűség is nagyon jól áll, mindenképp kapok pár (na jó, inkább sok) féltékeny pillantást, miközben a kijárat felé haladok. Ott megállapítom, hogy hideg van, ezért felveszem a bordó kabátomat, amit karácsonyra kaptam a nagyiéktól, Koreából hozták nekem, mert ők is tudják, hogy az angolok nem tudnak öltözködni. Na persze csak úgy nem megyek ám le Roxmortsba. Megbeszéltük Miyával, hogy összefuthatnánk valamikor. A félév alatt elég sok minden történt, ami után mindenképp jó lenne lazítani, de aggodalomra egyelőre semmi ok, kész lett a főzet, amit annyi ideig tartott megcsinálni, a büntetésünk is letelt, végül össze se vesztünk annyira, de hát ez már csak ilyen, olyan barátság nem létezik, amiben nincsenek néha nézeteltérések. Ezeket meg kell tudni oldani, én meg határozottan fejlődök türelemből, legalábbis azóta kevésbe oltom be az embereket, ha épp valaki nem szimpatikus, meg nem veszek magamra minden beszólást azonnal, főleg, ha féltékeny libák irányából hozza a szél. Az út alatt nem megyek oda senkihez, mert nincs kedvem, Kevin se akart lejönni, szóval most egyedül vagyok egy darabig. Nem akartam rögtön a Három Seprűbe menni, bár ha nagyon hideg lesz, lehet, hogy az lesz majd az célállomás, de addig is inkább sétálgatnék, vagy bemennék boltokba, de majd meglátjuk, neki mihez lesz kedve. A főutcán jó sok ember van, ami kiváló alkalom arra, hogy messziről csodáljanak. Én aztán tettem érte, hogy jól nézzek ki, szóval szeretem, ha észreveszik. Az egyik kirakatüveg előtt megigazítom a hajam, hogy normálisan álljon, ha emberek közé megyek, akkor úgy is kell festenem. Miután megfelelőnek ítéltem a végeredményt, megfordulok, és egyelőre csak várakozom, mert ha már itt van a faluban, akkor is valószínűleg erre jön majd valamikor, ha meg még csak mostanában indul a suliból, akkor is ezen az úton fog érkezni. Van nekem eszem, ha nem vagyok lusta, és akarom használni. Bár ha Kevin ezt hallaná, tuti szétröhögné magát. Még jó, hogy nem jött le, most nincs kedvem a hülyeségeihez, de majd veszek neki valamit, amit este a szobájába csempészek, és amíg alszik, szívbajt kap. Mondjuk egy rikácsoló gumikacsát.

[You must be registered and logged in to see this image.]





[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Cheon Seung-ah
Reveal your secrets
Cheon Seung-ah
Griffendél

TémanyitásTárgy: Miya & Rain   Miya & Rain Empty2016-01-27, 15:26


Hamarosan...





[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Miya & Rain   Miya & Rain Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Carmen & Rain
» Silent & Rain
» Solanne & Rain
» Sheilah & Rain
» Vanora & Rain - roxmortsi kirándulás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Utcák, sikátorok-
Ugrás: