Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

1999-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy a '98-99-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Ereklyeraktár
  Today at 15:17
Neal Charmaine

ϟ Az elveszett húgom
  Yesterday at 21:25
Oliver Bailey

ϟ Levéltári kincsek
  Yesterday at 16:43
Cody Armstrong

ϟ A Black Birds Tokyo-ban
  Yesterday at 16:29
Alicia Geller

A hónap posztolói
Nox Djarum

Megan Smith

Cody Armstrong

Luna Lovegood

Ivarn-vo Inor

Leticia Samuels

Jade Wilson

Grayson Paisley

Graves Matlock

Georgiana Findley

Statisztika

Összesen 575 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Sheree Parks

Jelenleg összesen 33317 hozzászólás olvasható. in 3113 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Sir Percival festménye - A Hugrabug klubhhelyiség bejárata

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 1244

TémanyitásTárgy: Sir Percival festménye - A Hugrabug klubhhelyiség bejárata 2016-01-11, 14:25

First topic message reminder :

Sir Percival festménye

A konyhafolyosón megtalálható festmény, nem túl távol a konyha bejáratától. Itt lehet bejutni a Hugrabug klubhelyiségbe. Az elsősök év elején be kell, hogy mutatkozzanak a festménynek, onnantól ő minden Hugrabugost felismer, csak őket engedi be tehát. Sir Percival kissé kényes úriember, nehezen viseli a tiszteletlenséget, állítólag egy diákkal egyszer majd egy órán keresztül vitatkozott, mert nem érezte helyénvalónak a viselkedését. Nem is engedte be a klubhelyiségbe, amíg elnézést nem kért tőle.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk,
visszatalálnak hozzánk, ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.

A hozzászólást Luna Lovegood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-01-11, 14:59-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/

SzerzőÜzenet
Cedric Diggory
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 116

TémanyitásTárgy: Re: Sir Percival festménye - A Hugrabug klubhhelyiség bejárata 2016-02-11, 10:31

Kylie&Cedric

► Lost souls

Megnyugszom, amikor kiderül, hogy nem annyira vészes a seb, annak azért még újdonsült ismerőseként se örülnék, hogy a jóslásaihoz mindenféle mély vágásokat kell ejtenie magát. Valahogy nem tudnám kinézni belőle, hogy sötét dolgokat űzzön. Engem lassan második éve rémálmok gyötörnek, ám megpróbáltam a sportba fojtani mindezt, legalább a csinos csajszi, akivel barátkozom, ő legyen normális. Persze a jóslatai neki se kevésbé komorak, de akkor is, legalább valakivel már tudunk összekapaszkodni. Illetve ő már talált valaki mást is, én csak Maggie-hez tudok lejárkálni, de annak most egy jó ideig vége, hiszen a bolt nyitása kapcsán rém elfoglalt, nincsen rám egy szabad perce sem. Rakodómunkásként tölthetném ott a napjaimat, de nem, számomra nem erről szól a barátság. Viszont nem akarok féltékeny lenni Kylie boldogságára, végtére is ez volt a célom, és már csak azon kell igyekeznem, hogy amikor találkozunk, akkor ez meg is maradjon, és az én dolgaim ne vessenek árnyékot a jókedvére. Ahogyan a múltkor sokat akartam megérinteni, vigasztalni, mintha egy kicsit fordult volna a kocka, most én vagyok egy cseppet elesett, de nem mutatom, csak az olyan apróságokból derül ki, hogy ő indítja a két puszikat.
- Miért ne lenne fontos? Nagyon is érdekel. Örülök, hogy jobban vagy. – Bólogatok, ezzel végülis nem hazudok, érdeklődően figyelem, hogy miről is van szó. A magasságkülönbséget azzal egyenlítjük ki, hogy lepillantok rá, ő meg fel rám, bár jobb volt, amikor ücsörögtünk, úgy közelebb voltunk egymáshoz. Hm... már megint ezel gondolkozom. Hogy lehetek ennyire magányos...?
- Jó ötlet, szívesen megyek. Egy régi barátom megjött külföldről, nyitott egy tetoválószalont Roxmortsban. De... annyira elfoglalt, nem is gondoltam volna, hogy egyszer majd üzletasszony lesz. Ööö... ennyire látszik, hogy nincs túl jó kedvem? Ne haragudj, nem akartalak lelombozni. – Mosolyodom el halványan, végülis egy széldzseki most van rajtam, nem kell jobban beöltözni. Tetszik a lelkesedése, végre képes kiállni magáért, és az ötleteiért! Nem is kell elrántania, bár szó mi szó, lehet, hogy kicsit kéretnem kéne magamat, hogy hozzámérjen, de nem, ennyire azért vagyok elegáns, így sietek a nyomában. Nem is gondoltam volna, hogy szeret kint lenni a szabadban, bár végülis az erdőben találkoztunk. Már csak az érdekel, hogy hogyan tudott túllendülnie annak a fickónak a halálán. Végülis lehet, hogy nekem is segítene, ha lenne valami titkos megoldás erre.

zene: [You must be registered and logged in to see this link.] |TO : Kylie ~  | [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
The love is only pain!
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Felhasználó profiljának megtekintése
Kylie Aria Bryson
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 149

TémanyitásTárgy: Re: Sir Percival festménye - A Hugrabug klubhhelyiség bejárata 2016-02-03, 15:07

Cedric & Kylie

Nem tudom, hogy mi járhat a fejében, pedig akkor biztos, hogy gyorsan megcáfolnám a buta gondolatait, hiszen nagyon is sokat tett azért, hogy most ilyen legyek, hogy jó legyen a kedvem, hogy tényleg hinni merjek abban, hogy a látnokság nem csak rosszat jelenthet. Azért ez elég jó dolog. Sokáig azt hittem ez inkább hátrány, mert paranoiás lettem tőle, mások is mindig furcsán néztek rám, de most elkezdem úgy érezni végre, hogy van értelme, hogy tényleg tehetek is vele. Ahogyan Jonas mondta, ha gyakorlom segíthet felkészülni a rossz dolgokra és... és akár meg is akadályozhatjuk azokat a rémes jövőképeket, amiket látok időnként. Ez azért elég jól hangzik, de csak most tudom komolyan is venni, miután látszott, hogy tényleg van haszna ennek az egésznek. Olyasmire is képes voltam, amiről eddig nem hittem, hogy menne és még mindig ennek az egésznek a hatása alatt vagyok. Azért vagyok feldobva, mert kiderült tényleg tehetek másokért és nem azért, mert mindez Freddel történt, ez... ez buta gondolat. Kár, hogy nem tudom, hogy mi jár a fejében, akkor szólhatnék neki, hogy ne is gondoljon ilyesmire.
- Nem esik, így most sokkal jobb. Tudod... igazad volt neked is ez nem feltétlenül rossz, de csak most lett nekem is hihető. Talán tényleg tudok tenni azért, hogy a rossz dolgok ne következzenek be és a sebek... meglepően gyorsan begyógyultak, biztosan a varázslat miatt. - nem, nem a miatt, de egyelőre még erről sincs fogalmam, hogy mire vagyok még képes azon kívül, ami eddig meg volt bennem. Valószínűleg csak újra okot adna, ha kiderülne, hogy aggódni kezdjek, ami most nem lenne jó, hiszen végre kicsit erősebbnek érzem magamat, többnek is. Nem csoda, hogy izgatott vagyok. - Ő is nagyon meglepődött, de leutánozta és neki is sikerült és eljutottunk a kastélyig és oda tudtam adni McGalagonynak, amit találtam és... remélem ez is segít majd, hogy megakadályozzuk a rossz dolgokat. - a mosolyom nem csökken, most tényleg jól vagyok, tényleg jól érzem magamat végre. Rajta viszont látom, hogy olyan furcsán visszafogott és csak lassan esik le, hogy míg nekem jobb lett a helyzetem, az övé nem sokat változott és én meg erre most oda se figyeltem, ami... Jó ég nagyon tapintatlan vagyok!
- Viszont ez most nem fontos, mesélj te valamit! Biztosan történt valami jó, vagy... ha nem, hát kitalálunk valamit, mit szólsz? Nincs kedved szánkózni egyet a Roxmorts melletti dombokon? Sok hó esett az éjjel, biztos feldobná kicsit a kedvedet. - segített nekem legutóbb és én szeretném viszonozni neki, hogy neki is jobb kedve legyen. Ez azért mégis csak így a fair és most hogy ilyen dolgokat elértem, valahogy buzog bennem a tett vágy. Eddig azt hittem, hogy nem érek semmit azzal, amiket látok, hogy rossz és csak a hátrányomra van, de most... most úgy érzem, hogy képes lennék megváltan a világot! Tudom, hogy ez butaság, túlzásba esem csak most pozitív irányba, de még mindig ez a jobb, mint az eddigi állapot és a folytonos idegeskedés nem igaz? Fel is pattanok hirtelen, csak hogy lássa, ha netán ellenkezni akarna, vagy visszautasítaná, akkor is ragaszkodni fogok hozzá. Ha kell, akkor én magam ráncigálom el a faluba szánkózni.

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ Nagy hír

együtt újra egész lehet.
[You must be registered and logged in to see this image.]   [You must be registered and logged in to see this image.]
Két megtört lélek
Cedric Diggory
Reveal your secrets

Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Sir Percival festménye - A Hugrabug klubhhelyiség bejárata 2016-02-01, 18:07

Kylie&Cedric

► Lost souls

Nagyon jól áll neki, hogy jókedvű, s egyben meglepő is ez, hiszen mintha annyira elmélyültek volna már csinos arcán a szomorúságot szimbolizáló ráncok, a pillantása is mindig olyan komoly, vészterhes, legalábbis ezt a mindiget az első, és egyetlen találkánkból tudom leszűrni. Ott úgy vettem észre, hogy a hangsúlya is olyan lemondó, szinte menekült a karjaimba, s ezzel nekem is kivételes örömet okozott, ugyanúgy szükségem volt a támogatására, mint fordítva. A saját ismeretségi körömmel manapság már nem találom meg annyira a szót, talán túl kevés ideig voltam úgy igazán távol, hogy fel tudjam dolgozni a történteket. Egyből Cho-hoz siettem, és ő kiadtam az utamat, így nem csoda, hogy még nem találom a helyemet. Talán egyszer majd változni fog mindez. Apa szokás szerint rendkívül derülátó, hiszen elmondtam neki, hogyan is érzek, ő mégsem olyan fiatal mint én, nem értheti meg a törést, úgyhogy maradnak az egyedül barangolások az erdőben, főleg, hogy Kylie úgy tűnik jobban van, lehet, hogy az a sorsom, hogy másoknak segítsek, de nekem ne jőjjön össze a továbblépés. Ha a hollóhátas rendben lesz, ideje lesz választanom egy új szomorú lényt, akit megvigasztalhatok. Ettől függetlenül mégis jó látni, hogy végre azok a csodás szomorú szemek jobb kedvűen csillognak, ezért nem mutatom neki, hogy én még mindig olyan hangulatban vagyok, hogy szívesen felakasztanám magamat, ha nem tudnám, hogy apa mennyire kiborulna tőle. Kylie mosolya végül azért feldob minimális szinten, szeretnék osztozni a jókedvében, és igen, a puszikat örömmel viszonzom, és még arra is ott a késztetés, hogy úgy induljunk el, hogy a derekára fonom a kezemet, de végül nem teszem meg, valami visszatart. Régen nem bénáztam már ennyit. A csak barátkozás nem az én stílusom, láthatóan Cho is tudta ezt, hiszen egy pár már nem lehettünk. Megnézem a lány kezét, végülis tényleg nem tűnik olyan halálosan vészesnek, így nem kell aggódnom. Bólintok, de nem érintem meg, nem kell szándékosan okokat keresnem az ilyesmire.
- Azta... nem gondoltam volna, hogy a jóslás, a jövőbelátás ilyen sötét dolgokkal párosul. Azért vigyázz magadra, nem akarom, hogy bajod essen. És a másik srác hogy reagált? Mire jutottatok? – Lépdelek mellette, azon tűnődve, hogy mi sülhet ki belőle, ha a lány ilyen dolgokba ártja magát. Kezdem megkedvelni, nem akarok még több embert elveszteni. Kellene már mellém úgy igazán valaki, akivel jól érzem magam, és ha csak barát, akkor legyen így, kénytelen leszek megbarátkozni a gondolattal.

zene: [You must be registered and logged in to see this link.] |TO : Kylie ~  | [You must be registered and logged in to see this link.]

The love is only pain!
Kylie Aria Bryson
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Sir Percival festménye - A Hugrabug klubhhelyiség bejárata 2016-01-23, 14:59

Cedric & Kylie

Fel vagyok dobva és ez nálam rendkívül ritka. Persze nem tudom, hogy mi jár a fejében, hogy ő ezt nem látja annyira pozitívnak, mint én, vagy nem látja olyan jelleggel, mint én, hiszen nem ő az okozója. Ez igaz, vagy is hát... ő is adott hozzá önbizalmat, hogy ne ijedjek meg annyira egy látomástól, mint egyébként és azért ez tényleg sokat segített, de abban a pillanatban pont nem ő volt ott velem és nem tehettem meg, hogy megkeresem, hogy ő legyen. Nem tudtam, hogy épp nincs-e dolga, ahogyan azt sem, hogy egyáltalán nem zavarnám-e, ha meg is találnám, meg hát nem akaszkodhatok rá folyton. Jóban vagyunk, hasonlóak vagyunk, amint ez kiderült, de nekem ebben nem igazán van gyakorlatom, mármint a barátságban ahhoz, hogy tudjam hogyan kell jól kezelni. Nálam ez nem megy olyan könnyen. Majd biztosan belejövök, de ha egyszer az elmúlt években nem igen támaszkodhattam senkire, furcsa ha ez megváltozik. Bele kell tanulnom.
- Köszönöm! Én is örülök neki, már egy jó ideje nem sikerült. - hát igen a mosoly távol állt tőlem, a teli szájas igazi mosoly pedig még távolabb, de most úgy érzem, hogy van okom rá, mert tényleg a képességem valami olyasmire adott lehetőséget, amire eddig még sosem és ez jó volt, tényleg jó. Épp ezért nem értem teljesen a visszafogottságának az okát, hiszen legutóbb pont ő volt az, aki kezdeményezett minden érintést, most pedig én adtam neki puszit és még azt is visszafogottan reagálja le. De túlságosan fel vagyok dobódva ahhoz, hogy bele tudjak gondolni, hogy ez miért lehet. Mégis érzem belőle, hogy valami nincs rendben, egyértelműen... ott bujkál benne valami, amit nem tudok hová tenni. Furcsa... komolyan furcsa.
- Nem tudom pontosan, valahogy tudtam mit kell tenni, mintha az is valami látomás lett volna. Ide. - megmutatom neki a tenyeremet, ahová a jelet rajzoltam. Még most is látszik a nyoma, bár már gyógyult és nem vészesen, de azért látszik. Apró kis hegek, amik valószínűleg pár nap alatt eltűnnek majd, de most még kitapinthatóak. - Nem igazán éreztem, és annyira valahogy átjárt... nem tudom az az erő, hogy nem is tűnt fel. Valamiféle rúnamágia lehet, vagy vérmágia, vagy a kettő együtt. - a vége felé azért kicsit automatikusan lehalkítom a hangomat, hiszen mégis csak... vérmágia. Nem olyasmi azt hiszem, amiről bárki nyíltan merne beszélni, de akkor is azt hiszem, hogy erről lehetett szó és nem csak én láttam Fred is úgyhogy nem képzelődtem és hasznos volt, hiszen elijesztettük azokat a valamiket. Arra azért szükség volt, másképp valószínűleg el se jutunk a kastélyig és ki tudja, hogy akkor mi történt volna.

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ Nagy hír

együtt újra egész lehet.
[You must be registered and logged in to see this image.]   [You must be registered and logged in to see this image.]
Két megtört lélek
Cedric Diggory
Reveal your secrets

Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Sir Percival festménye - A Hugrabug klubhhelyiség bejárata 2016-01-21, 09:54

Kylie&Cedric

► Lost souls

Nem akarom én a gondolataimmal terhelni, az a legtisztább, ha örülök a jókedvének, még ha nem is én okoztam, nincsen bennem féltékenység. Lehet, hogy nekem csak az volt a szerepem, hogy elindítsam az úton, hogy elkezdjen ismerkedni, másokra hatást gyakorolni, elfogadtatni, hogy közel sem őrült, csupán a képességei rabja, amelyről nem tehet, de javára válhatnak a közösségnek. Most valami olyan sugárzást érzek belőle, amely legutóbb nem volt meg, egészen kivirult tőle. Vajon mi történhetett? Mivel részemről nem sok mindent változott, ugyanolyan távolságtartó vagyok a barátaimmal, s magányos sétákat teszek, a kedvem nem igazán oldódott, más lányokkal azért nem kerültem ilyen kapcsolatba, hogy ölelgetjük egymást, nem is beszéltem meg senkivel randit, pedig már nagyon hiányozna, de hát ez van, ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Ezzel kapcsolatban Maggie egy jóféle tetkót látott megoldásnak, én ezt elhárítottam, nem cél hogy az ember egy aktuális hangulat alapján maradandót varrasson. Talán majd egyszer hagyom magamat rábeszélni, de ez még nem az a perc. Végtére is segítetettem neki pakolászni a boltban, hátha eltereli a gondolataimat. Nem is tudom, hogy kéne üdvözölni, barátként váltunk el, bennem megindított valamit mind a fizikai kontaktus, mind a nagy beszélgetés irányába, ám nem lehetek biztos magamban, így kivárok, főleg, hogy vélhetően mással érezte jól magát, így egy kedves vállsimogatás talán helyénvaló lehet. Ezért is lep meg, amikor két puszit kapok. Egyet azért viszonzok.
- Naaa... mesélj, igazán kiváncsivá tettél! Jó látni, hogy mosolyogsz. – Ebben is őszinte vagyok, végtére is a cél a lényeg, nem az, hogy mindenképpen nekem legyen hozzá közöm. A múltkor annyira maga alatt volt, most szinte madarat lehetne vele fogatni, de nem akarom én sürgetni a választ, majd szépen felépíti a sztorit. Hagyom magamat a padra „ültetni”, tényleg közvetlen velem, úgy tűnik megkedvelt az előzmények alapján, így féloldalt fordulok, hogy meghallgassam őt. És ráhibáztam, bizony pasival volt, bár abból, amit elmesél, nem olyan megvilágításban, csak azt sajnálom, hogy nem velem fedezte mindezt fel. Hát mindegy, úgysem sajátíthatom ki.
- Milyen varázslat volt ez? És a bőrödbe? Hova? Remélem nem volt fájdalmas... – Nézek rajta végig, nem vagyok persze gyanakvó, de azért ne ártson magának. Érdeklődő vagyok, mert valóban kiváncsi vagyok rá, hogy mi is történt vele, én bezzeg ládákat pakolásztam. Ez említésre se méltó, beszéljünk inkább róla. A Roxfort bajnoka manapság igencsak kimarad a kalandokból. Na nem mintha lenne bátorsága bármiben is részt venni.

The love is only pain!
Kylie Aria Bryson
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Sir Percival festménye - A Hugrabug klubhhelyiség bejárata 2016-01-16, 09:53

Cedric & Kylie

Ha tudnám, hogy mi jár a fejében hát könnyedén meg tudnám cáfolni, de nem látok a fejekbe. Látó vagyok, szimpla látó, ennél többre nem vagyok képes és azt nem látom, hogy ő miket hisz rólam. Nem azért nem kerestem, mert más van a képben. Zűrös az életem, örülök neki, hogy sikerül időnként egy kis nyugalomra lelnem, nekem már az is nagy dolog. Azt viszont nem tudom, hogy neki tényleg jó-e ez az egész. Nem teher-e, vagy sok, vagy... a jó ég tudja! Jó volt vele lenni legutóbb, Cedric tényleg nagyon kedves srác. Figyelmes és kíváncsi a másik gondjaira, de ő egyébként is ha jól tudom ilyen. Nem vehetem úgy, hogy bizonyára velem van csak ilyen viszonyban. Biztosan másoknak is szívesen segít, másokkal is szívesen törődik és foglalkozik, butaság lenne azt hinnem, hogy én vagyok a kivételezett, csak csalódnék. Meg hát majd rájön ő is, hogy zűrös vagyok és akármit is mondott az erdőben, amikor ő is el volt kámpicsorodva és össze volt zavarodva, ez még nem jelenti azt, hogy később nem változik meg a véleménye és nem gondolja majd mégis csak másképp és tér vissza a barátaihoz, mert nem akar peremvidékre szorulni, ahol én élem az életemet.
- Szia Cedric! - előkerül végre, én pedig valahogy érzem azt a belső késztetést, hogy megöleljem és nem sokon múlik, hogy meg is tegyem, de végül mégis csak győz a visszafogottság és nem teszem meg. A mosolyom viszont nem csökken, sőt szélesedik, amikor végigsimít a karomon, végül csak előrehajolok és adok neki két puszit üdvözlésképpen, meg köszönetként, hogy egyáltalán ráér most és egyből jött is, hogy keresem. - Jobban igen, legalábbis most, de el sem fogod hinni, hogy mi történt! - igen lelkes vagyok, de hogy pasi lenne a dologban. Oké Fred ott volt, de nem igazán mondanám, hogy most ehhez Frednek köze van. Ő épp csak ott volt, belé botlottam, és segített, de hát ennyi. Besorolok hát Cedric mellé a folyosón. Nincs most cél, sétálunk, én pedig addig mesélek, bár így elég nehéz... végül csak megfogom a kezét pár pillanatra és magammal vonom az első padra, hogy oda üljünk le. Aztán el is engem, nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni, hogy neki kelljen visszakoznia.
- Képzeld olyan mágiát használtam pár napja, amit nem is ismertem! Elég zavaros, de álmot láttam és nem tudtam, hogy mik a válaszok rá, a könyvtárban pedig nem volt ott a könyv ami kellett nekem. Aztán összefutottam Freddel és segített nekem, mert hogy ő jól ismeri a Tiltott Rengeteget. Elég félelmetes volt, de muszáj volt utána járni mi van az unikornisokkal és aztán ott volt a fa, amit láttam és a jelek! Aztán üldözni kezdtek valami lények, hasonlóak mint a dementorok, de több és... és valahogy csak jött mit kell tennem. A bőrömbe kellett karcolni az egyik jelet és... világítottam! Pulzáltam, mint valami szentjánosbogár és... Még mindig alig hiszem el! - lelkes vagyok, már-már túlságosan is, alig tudom elmagyarázni, jó eséllyel nem is érti szegény az egészet, mivel időnként kifejezetten hadarok is, de ez akkor is olyasmi, ami valami fantasztikus! És nem is volt kérdés, hogy ha meg akarom osztani valakivel, akkor ki lesz.

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ Erdei séta

együtt újra egész lehet.
Két megtört lélek
Cedric Diggory
Reveal your secrets

Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Sir Percival festménye - A Hugrabug klubhhelyiség bejárata 2016-01-14, 15:58

Kylie&Cedric

► Lost souls

Nem tudom, hogy Kylie hogy van, mert eltelt két nap, amióta nem láttam, akkor egészen jókedvűen váltunk el a szomorú indítás ellenére is. Sikerült elbeszélgetnünk, és rájönnünk, hogy nem mindenki szemét, igenis vannak olyan emberek, akik segítőkészek, akikre lehet építeni. A barátaimmal ugyan jól elvagyok, de más fogalmaink vannak a barátságról, még ha nem is homályosítom fel őket arról hogy ez inkább havarság a részükről. Maggie példának okáért barát, vagy mondjuk Harryék, Kylie-t meg nem tudom, mert ő mégiscsak egy szép lány, akit olyan jó volt ölelgetni, még ha pocsékul is vagyunk lelkileg, nem feltétlenül arra kéne törekedni, hogy másik legyen valakink, csak az benne a rossz, hogy én állatira társaságfüggő vagyok, és ez nem barátilag értendő. Nekem szükségem van rá, hogy úgy pasiként nézzen rám valaki, és mivel Kylie törékeny szomorúsága láttán feltámadt bennem a férfiúi védelmi ösztön, kérdés, hogy mondjuk volna-e kedve találkozni velem máskor is, mondjuk randizni, kézenfogva járkálni, sokat együtt lenni. Vagy annyira kiborult a fickó halálától, a jósálmoktól, hogy fel sem merült benne ilyesmi, és csak ráhoznám a frászt? Éppen rajzolgatok ezen a délutánon farmerben, és pólóban, amikor bejön az egyik háztársam, hogy egy lány vár rám kint. Egyből a hollóhátasra gondolok, hogy ő lehet, hiszen másokkal mostanság nem foglalkoztam. Megköszönöm, és pattanok, hogy utánajárjak, hogy hogy is van. Kinyitom a festményt, és át is mászom rajta, hogy rájőjjek, igazam volt.
- Oh, Kylie, szia! Mi a helyzet! Jobban vagy? – Kérdezem kedves mosollyal, és szinte automatikusan simitok végig a karján, legfeljebb utólag kiderül, hogy nem sok értelme volt, ha közben ő teljesen máshogy gondolkozik. Hagyom, hogy a festmény becsukódjon, és a lány mellé sorolok be, hogy ne érezze, hogy sietek. A hónom alá húzom a rajzfüzetet, nem volt semmi különösebb dolgom, ami ne érne rá. Tetszik, hogy ennyivel jobb kedve van, még ha vélhetően nem is miattam, de hát az is valami, hogy elindítottam ezen az úton. Lehet, hogy pasi van a dologban? Kár..

The love is only pain!
Kylie Aria Bryson
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Sir Percival festménye - A Hugrabug klubhhelyiség bejárata 2016-01-11, 14:57

Cedric & Kylie

Az első találkozásunk mondhatni leginkább a szomorkodásról szólt, meg a kibeszélésről, ahogyan elmondtuk egymásnak, hogy mi a rossz az életünkben, de most egészen más téma miatt keresem fel. Na jó ez sem mondható teljesen vidámnak és remeknek, de mégis csak olyasmi, amiről szívesen számolnék be neki, mert... valami elképesztő volt, ami történt és ahogyan megoldottuk Freddel és... huh! Még mindig alig hiszem el, hogy tényleg képes vagyok akár ilyesmire is. Nem biztos, hogy annak, amit tudok csak hátrányai vannak, legalábbis jelenleg kezdem talán egy fokkal pozitívabban látni a dolgokat. Talán még arra is van esély, hogy megmentsük az iskolát és az, amit láttam ne történjen meg? Azért nem akarom túlgondolni, a végén még elhiszem, hogy minden jóra fordul, aztán ha utána derül ki, hogy milyen nagyot tévedtem... na az nem lesz kellemes. Ezért nem merek egyelőre még ennyire előre tekinteni, csak próbálok örülni annak a kis előrelépésnek, ami legalább megtörtént. Ez is mindenképpen nagy dolognak számít.
Ezért sietek le majdnem kettesével szedve a lépcsőket az alagsor felé, aztán azt már majd ott kitalálom hogyan érem el, hogy ki is jöjjön. Hátha meg tudok kérni valakit, legalábbis ebben reménykedem, aztán majd meglátjuk. Ha más nem, akkor megvárom, amíg valaki arra jár, bár most nehéz lesz várakozni, eléggé izgatott vagyok, ami tőlem azért ritka látvány, de mindenképpen jó, hogy így is tudom érezni magamat.
Elérem végre a célt, valahogy automatikusan jön a mozdulat, ahogyan kicsit megigazítom a ruhámat, hogy összekapjam magamat, csak aztán pillantok az előttem magasodó festményre. Hortyog... pedig két óra, lehet hogy valami ebéd utáni sziesztát tölt el éppen? Ez mondjuk meglepő lenne egy festménytől, bár hallottam már olyat, hogy a szokásaikat megtartják attól még, hogy az emberi életből már távoztak.
- Khm... - halk próbálkozás, de esélyem sincs megszólítani, ha nem vagyok elég hangos és a a végén még azért nem engedne be és azért nem segítene, mert felébresztettem, ezt nem akarom megkockáztatni. Így hát nem marad más, mint hogy várok, hátha erre jön valaki és amikor meglátom az első kósza Hugrabugost akkor szépen megkérem rá, hogy szóljon Cedricnek, vagy ha esetleg nincs itt, akkor segítsen már merre járhat, mert annak semmi értelme nem lenne, hogy végigjárom az egész kastélyt. Ahhoz túlságosan nagy a hely és jó eséllyel úgy se találnám meg, szóval... várakozom, más út nem nagyon van és remélem, hogy nem kerül elő nagyon soká.

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ Erdei séta

együtt újra egész lehet.
Két megtört lélek
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 1244

TémanyitásTárgy: Sir Percival festménye - A Hugrabug klubhhelyiség bejárata 2016-01-11, 14:25

Sir Percival festménye

A konyhafolyosón megtalálható festmény, nem túl távol a konyha bejáratától. Itt lehet bejutni a Hugrabug klubhelyiségbe. Az elsősök év elején be kell, hogy mutatkozzanak a festménynek, onnantól ő minden Hugrabugost felismer, csak őket engedi be tehát. Sir Percival kissé kényes úriember, nehezen viseli a tiszteletlenséget, állítólag egy diákkal egyszer majd egy órán keresztül vitatkozott, mert nem érezte helyénvalónak a viselkedését. Nem is engedte be a klubhelyiségbe, amíg elnézést nem kért tőle.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk,
visszatalálnak hozzánk, ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.

A hozzászólást Luna Lovegood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-01-11, 14:59-kor.
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Sponsored content
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Sir Percival festménye - A Hugrabug klubhhelyiség bejárata

Sir Percival festménye - A Hugrabug klubhhelyiség bejárata

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2