Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Bex & Gina
  Today at 20:48
Gina Accipiter

ϟ Apa-fia
  Today at 14:46
Jensen McKinney

ϟ Ben & Bexley
  Today at 10:46
Benjamin Morgan

A hónap posztolói
Gina Accipiter

Bexley Wildfield

Megan Smith

Cody Armstrong

Corvus Flint

Luna Lovegood

Perselus Piton

Jade Wilson

Dane Seoras

Winifred Hill

Statisztika

Összesen 596 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Andrew Benedict

Jelenleg összesen 34323 hozzászólás olvasható. in 3187 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Fogadószoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 1271

TémanyitásTárgy: Fogadószoba 2016-01-08, 17:55

First topic message reminder :

Fogadószoba

Viszonylag kisebb teremről van szó, de azért az iskolához mérten szépen berendezett természetesen. Van itt kanapé, pár szék, ha kell pluszban és persze két fotel is. Elsősorban arra való a szoba, hogy ha egy nem az iskolához tartozó személy érkezik ide, akkor itt tud találkozni azzal, akit meglátogat, rokoni, vagy egyéb találkozó céljából.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk,
visszatalálnak hozzánk, ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/

SzerzőÜzenet
Samantha A. Delight
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 14
ϟ Hozzászólások száma : 117

TémanyitásTárgy: Re: Fogadószoba 2016-01-10, 07:55

Anyuci & Samantha

*A fogadó szoba sosem jelent jót. Mióta megkaptam anya levelét egy frászban vagyok, nem tudom mi az amit nem tudott volna nekem megírni, amihez feltétlenül szükséges személyesen beszélnünk, de az tuti, hogy nem jó dolog. A jó dolgokat lehet levélben leírni, ha rosszat tettem volna – de nem tettem – a legnagyobb leszidás egy rivalló levélosztáskor, amikor mindenki a nagyteremben ül és árgus szemekkel figyelik ki milyen csomagot kapott. A rossz dolgok, a szomorúak azok a fogadó szobára maradnak. Szerencsére nincs kihasználva nagyon, de tudom, hogy senki nem szeret idejönni függetlenül attól, hogy végre láthatja a szerettét. Szóval amikor Bimba professzor szólt, hogy anya megérkezett, nem nagyon igyekeztem eljutni oda. Sosem tartott az alagsorból a földszintig ennyi ideig az út, magamban sorra vettem mi az amit nem fogadnék szívesen, de csak az öcsémre tudtam gondolni, hogy vele történt valami, vagy talán Michaellel, bár igazság szerint őt nem sokat láttam a nyári szünetben sem. Anya azt mondta sokat dolgozik, de szerintem más miatt, miattunk. Bobby néha elviselhetetlen tudott lenni, főleg mióta a Roxfortba járok és csak a szünetben találkozunk. Néha nagyon rossz és undorító helyre kívánom, de úgy gondolom én megtehetem mert az öcsém, de ha más bántaná biztosan elvarázsolnám valamivé, bűbájtanból remekelek.
Mire a fogadószoba ajtajához értem már számtalan nagyon rossz dolog jutott eszembe, tudom, hogy nem igazán szerencsés ha az ember saját magát hergeli, de nem tehetek róla, ilyen az amikor valaki lázasan agyal a lehetőségeken. Mikor félve és a lehető leghalkabban beléptem, már könnyek gyűltek a szemeimbe, meglátva anyát ki is csordultak. Megfogadtam, hogy nem engedem, hogy az érzelmeim magukkal ragadjanak, hogy nem fogok sírni és nem teszek semmi olyasmit amit az osztálytársaim előtt sem tennék, de muszáj volt odabújnom hozzá vigasztalásért, holott még azt sem tudtam miért kellene megvigasztalnia. Érezni akartam ahogy átölel úgy mint amikor a dédi meghalt és együtt sírtunk az ágyamban, és megsimogatja a hajamat és érezni akartam az illatát amit elsős koromban egy zsebkendőre spricceltem a parfümös üvegéből, hogy magammal vigyem és ne hiányozzon annyira. Egyetlen szívdobbanásnyi időre torpantam csak meg miután becsuktam magam mögött az ajtót, az utált szoba ajtaját és máris szaladtam hozzá és átöleltem a nyakát és belefúrtam az arcomat a vállgödrébe. Nem akartam hallani azt a rosszat amiről meg voltam győződve, hogy rossz.*
-Éccsanya! ugye nem….ugye nem Bobbyval történt valami?

Felhasználó profiljának megtekintése
Sandrin Delight
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 39
ϟ Hozzászólások száma : 142

TémanyitásTárgy: Re: Fogadószoba 2016-01-08, 20:01

[You must be registered and logged in to see this link.]

Sam & Sandrin

Megírtam neki természetesen, hogy mikor érkezem az új évben. Ritka, amikor meglátogatom itt Samet, hiszen erre többnyire nincsen lehetőség. Nem véletlenül bent lakásos az iskola, nem átjáróház a szülők számára, de ez most egy különleges eset és ezt az igazgató is megértette. Ilyesmit még sem közölhetek Sammel csak úgy levélben, nem is lennék rá képes. Itt akarok lenni, amikor megtudja, hogy megnyugtathassam, hogy segíthessek neki, hogy átvészelje, mert biztosan nem viseli majd jól és én akármennyire is próbáltam nem voltam képes tenni az ellen, hogy jobban alakuljon ez az egész. Tényleg igyekeztem, átvészelni napról-napra Hermés érdektelensége mellett, de egy bizonyos szint felett lehetetlen. Ahogyan viselkedett, ahogyan viszonyult hozzám, az már szinte fizikai fájdalmat okozott és egyébként sem érzem úgy, hogy lenne értelme még ezt az egészet erőltetni. Nem és nem is akarom, nekem se jó ez így. Na nem mintha egyedül jobb lenne, de már magam sem tudom mitől lenne igazán jó.
Természetesen az iskola határáig hoppanálok, az az egyszerűbb, aztán miután meg van a többit gyalog kell megtennem a célig. Nem gond, legalább addig is előre kiszellőzik kicsit a fejem, és könnyebb lesz majd megbeszélni vele. Sam már nagy lány, sok mindent megért, olyasmiket is, amiket nem mondok ki neki nyíltan. Tudom, de van amit próbál inkább nem észrevenni, mert úgy neki is könnyebb, én pedig nem erőltettem, hogy ezzel tisztában legyen. Így is épp elég nehéz lesz lezárni, elmondani neki, hogy úgy tűnik... megint magunkra maradunk, de most nehezebb a helyzet, hiszen itt van Bobby és Sam is megkedvelte az új apját, még ha nem is tekinti az igazi apjának, de ezt soha nem is vártam el tőle.
A fogadó szobába érve egyelőre csak helyet foglalok. Direkt jöttem előbb, hogy el tudjak készülni, lecsúszhasson egy pohár víz és hogy ne lássa rajtam, hogy mennyire visel meg ez az egész. A szülő jellemzően igyekszik a gyermekét lehetőleg mindentől megvédeni, amitől csak lehet, még ha nem is mindig okos ötlet így elvonni őket mindentől, de ez már csak így megy. A saját bajaimat nem akarom az ő vállára áttenni és nem is fogom, ezt nekem kell kezelni és nekem kell elviselni. Ő csak a felszínt kell, hogy lássa, elég lesz neki az is, hogy megint változik az életünk és megint valami újhoz kell majd alkalmazkodnia, főleg persze a szünetekben, hiszen amikor itt van, akkor nem kell olyan erőteljesen átéreznie azt, ami otthon zajlik.

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Egy anya azt is megérti, amit a gyermeke nem mond ki.

Felhasználó profiljának megtekintése
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 1271

TémanyitásTárgy: Fogadószoba 2016-01-08, 17:55

Fogadószoba

Viszonylag kisebb teremről van szó, de azért az iskolához mérten szépen berendezett természetesen. Van itt kanapé, pár szék, ha kell pluszban és persze két fotel is. Elsősorban arra való a szoba, hogy ha egy nem az iskolához tartozó személy érkezik ide, akkor itt tud találkozni azzal, akit meglátogat, rokoni, vagy egyéb találkozó céljából.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk,
visszatalálnak hozzánk, ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Sponsored content
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Fogadószoba

Fogadószoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Similar topics

+

Similar topics