ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 10:42-kor
Simonetta Atkinson


2024-04-17, 19:39
Cheon Seung-ah


2024-04-16, 21:37
Talisha Smallwood


2024-04-16, 20:43
Seraphine McCaine


2024-04-16, 20:14
Galen Herbs


2024-04-16, 13:01
Julia Z. Troops


2024-04-16, 06:59
Vladimir Mantov


2024-04-15, 21:48
Megan Smith


2024-04-15, 21:38
Megan Smith


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Adrian & Alicia - Ismeretlen ismerős I_vote_lcapAdrian & Alicia - Ismeretlen ismerős I_voting_barAdrian & Alicia - Ismeretlen ismerős I_vote_rcap 
Megan Smith
Adrian & Alicia - Ismeretlen ismerős I_vote_lcapAdrian & Alicia - Ismeretlen ismerős I_voting_barAdrian & Alicia - Ismeretlen ismerős I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Adrian & Alicia - Ismeretlen ismerős I_vote_lcapAdrian & Alicia - Ismeretlen ismerős I_voting_barAdrian & Alicia - Ismeretlen ismerős I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Adrian & Alicia - Ismeretlen ismerős I_vote_lcapAdrian & Alicia - Ismeretlen ismerős I_voting_barAdrian & Alicia - Ismeretlen ismerős I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Adrian & Alicia - Ismeretlen ismerős I_vote_lcapAdrian & Alicia - Ismeretlen ismerős I_voting_barAdrian & Alicia - Ismeretlen ismerős I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Adrian & Alicia - Ismeretlen ismerős I_vote_lcapAdrian & Alicia - Ismeretlen ismerős I_voting_barAdrian & Alicia - Ismeretlen ismerős I_vote_rcap 
Amara Hope Wilson
Adrian & Alicia - Ismeretlen ismerős I_vote_lcapAdrian & Alicia - Ismeretlen ismerős I_voting_barAdrian & Alicia - Ismeretlen ismerős I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Adrian & Alicia - Ismeretlen ismerős I_vote_lcapAdrian & Alicia - Ismeretlen ismerős I_voting_barAdrian & Alicia - Ismeretlen ismerős I_vote_rcap 
Kalandmester
Adrian & Alicia - Ismeretlen ismerős I_vote_lcapAdrian & Alicia - Ismeretlen ismerős I_voting_barAdrian & Alicia - Ismeretlen ismerős I_vote_rcap 
Simonetta Atkinson
Adrian & Alicia - Ismeretlen ismerős I_vote_lcapAdrian & Alicia - Ismeretlen ismerős I_voting_barAdrian & Alicia - Ismeretlen ismerős I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70634 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 50 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 50 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Adrian & Alicia - Ismeretlen ismerős

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Adrian Nott
Reveal your secrets
avatar
Mardekár

TémanyitásTárgy: Adrian & Alicia - Ismeretlen ismerős   Adrian & Alicia - Ismeretlen ismerős Empty2015-12-22, 23:56



[You must be registered and logged in to see this image.]

Odakint szakad a hó. Már rég lecsengett, vagy még talán csak most kezd igazán elcsendesedni a bál körüli mizéria. Hű, te jó ég mik történtek ott. A puncs, a nővérem.... meg azt hiszem Liana mellett most már végképp nem sétálhatok el csak úgy. A közös projekt, meg hogy elhívtam. El sem hiszem, hogy elhívtam. Nem, ez merő véletlen, a spontaneitás magas foka volt. Hát ilyen vagyok én, nem nagyon érdekelnek még úgy a lányok, mint az idősebb fiúkat, de bőven van időm bárkit beérni. A gyomrom az egyelőre forog, már csak ha arra gondolok, hogy majd valaha nekem is kell puszit adnom egy lánynak. Nem, ez kizárt dolog.
Inkább koncentráltam arra, hogy van egy fasza könyvem, amit ki akarok olvasni. Na igen, a nagy felhajtás miatt egy valamire nem jutott időm, a nővérem ajándékára. Szegény, pedig mennyire kereshette. Meg késett is... nem baj, amúgy is azt mondta, hogy nyugodtan ráérek, mert fogalma sincs arról, hogy mit vegyen legközelebb. Azt hiszem adtam egy tippet neki. Az íjfelszerelés, meg amit elmeséltem. Vajon legyen merszem a többi jegyzet odaadásához is? Vagy egyszerűen csak mondjam azt, hogy áh, nincs már több? Nem, ezt ő sem hinné el. Hisz én pont ne ebben lennék alapos? Túlságosan átlátszó vagyok a családom tagjainak. Nem baj, más nem él ekkora luxussal, mint ő. Hisz igazán barátaim sincsenek. Vagyis... nem tudom, Lianát én most hova tegyem? Mostanában mint ha mellém ülne néha, vagy közelebb. Vagy én ülök úgy? Nem tudom, nem is rossz dolog amúgy ez. Talán csak egy kis változásra van szükségem. Karen mindig mosta a fejem, hogy a könyvek mellett igazán barátkozhatnék, egy könyv nem fog velem beszélgetni. Hmm... életcélgyanús? Hogyan tanítsak meg egy könyvet kommunikálni? Na jó egy kissé meredek gondolat és szerintem már rég kitalálták ezt. Vannak könyvek, amik kissé furán viselkednek. Ott van például a Legendás lények könyv is... nem az enyém, a tesóimé, de egy már megkergetett. Igazán ocsmány egy teremtés, ha arról van szó. Mert az, mi tagadás. Harapós, ronda és takarítani kell utána. Csak úgy okádja a papírdarabkáit. Én nem akarok olyat venni, nem is érdekelnek az állatok. Mi értelme annak, ha valaki csak naphosszat ül és tanulmányozza? Fogalmam sincs... ilyen elmélkedés helyett inkább úgy döntök, mégis a könyvet választom. Bevackolom magam egy üres, fedett és lehetőleg nem szélfújta helyre ahova nem esik hó és már olvasok is.


Adrian & Alicia




[You must be registered and logged in to see this image.]   [You must be registered and logged in to see this image.]
Az erő, hogy hiszel önmagadban. Ez a kulcs, mely megváltoztatja a sorsot.
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aya & Gerry - Ismeretlen ismerős
» Ismeretlen rokoni szálak
» Ismerős, barát
» Mindenféle ismerős
» Árvaházi ismerős

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Kis udvar mohás szökõkúttal-
Ugrás: