ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
2024-03-27, 20:58
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
O'Hara birtok - Dublin, Írország I_vote_lcapO'Hara birtok - Dublin, Írország I_voting_barO'Hara birtok - Dublin, Írország I_vote_rcap 
Kalandmester
O'Hara birtok - Dublin, Írország I_vote_lcapO'Hara birtok - Dublin, Írország I_voting_barO'Hara birtok - Dublin, Írország I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
O'Hara birtok - Dublin, Írország I_vote_lcapO'Hara birtok - Dublin, Írország I_voting_barO'Hara birtok - Dublin, Írország I_vote_rcap 
Dwight Jennings
O'Hara birtok - Dublin, Írország I_vote_lcapO'Hara birtok - Dublin, Írország I_voting_barO'Hara birtok - Dublin, Írország I_vote_rcap 
Alison Fawley
O'Hara birtok - Dublin, Írország I_vote_lcapO'Hara birtok - Dublin, Írország I_voting_barO'Hara birtok - Dublin, Írország I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
O'Hara birtok - Dublin, Írország I_vote_lcapO'Hara birtok - Dublin, Írország I_voting_barO'Hara birtok - Dublin, Írország I_vote_rcap 
Adrien Meyers
O'Hara birtok - Dublin, Írország I_vote_lcapO'Hara birtok - Dublin, Írország I_voting_barO'Hara birtok - Dublin, Írország I_vote_rcap 
Daphne Jennings
O'Hara birtok - Dublin, Írország I_vote_lcapO'Hara birtok - Dublin, Írország I_voting_barO'Hara birtok - Dublin, Írország I_vote_rcap 
Troy Smallwood
O'Hara birtok - Dublin, Írország I_vote_lcapO'Hara birtok - Dublin, Írország I_voting_barO'Hara birtok - Dublin, Írország I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
O'Hara birtok - Dublin, Írország I_vote_lcapO'Hara birtok - Dublin, Írország I_voting_barO'Hara birtok - Dublin, Írország I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 48 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 O'Hara birtok - Dublin, Írország

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: O'Hara birtok - Dublin, Írország   O'Hara birtok - Dublin, Írország Empty2016-09-10, 21:23



Hangok az alagsorból

[You must be registered and logged in to see this image.]


Grace-nek egyik nő sem válaszol, a bolond lefátyolozott továbbra is csak ringatja a játékbabát, a néma fekete szolga pedig riadt képpel tartja őt szemmel, mintha attól félne, hogy a lány hová megy. Ez a kis cella tiszta mocsok, látszik, hogy még ablaka sincsen, tényleg börtönről lehet szó, ahová eldugták ezt a nőt, aki teljesen be van kattanva, nem is foglalkozik a vöröshajú lánnyal. Sem a bolond, sem a szolga nem szellemek, tényleg ott vannak, már csak onnan is érezni, hogy komoly szaguk van, jó ideje itt lehetnek lent ebben a dohos helységben. Furcsa módon nem mennek innen ki, pedig lenne út a folyosón át. Viszont amikor Grace tovább nézelődik, akkor a fekete szolga felpattan, és riadtan integet neki hogy ne tegye. Grace egy kis pipere szobába jut, amely valami öltöző, fésülködő helység lehet, stílusra nagyon olyan, mintha Margaret néni rejtekhelyéről lenne szó. A tükör előtt egy smaragdokkal kirakott gyöngysor. Ám már nincsen ideje megnézni, mert a néger lány hevesen tiltakozik az ittléte ellen, és szó szerint elrángatja onnan, kitusztulkolva a lányt a néni szobájából nyíló lépcsőkre, és sürgetőleg int, hogy menjen fel, majd zárja be a rejtekajtót. Egyértelmű, hogy retteg valamitől. Vagy valakitől..



Vissza az elejére Go down
Grace A. O'Hara
Reveal your secrets
Grace A. O'Hara
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: O'Hara birtok - Dublin, Írország   O'Hara birtok - Dublin, Írország Empty2016-08-30, 17:53



Grance és a hölgy


[You must be registered and logged in to see this image.]


Halvány sejtésem sincs róla, hogy mi a fene folyik itt, de ilyesmit eddig még nem sikerült tapasztalnom a házban. Az biztos, hogy egy hátborzongatóbbá kezd válni a helyzet. A titkos átjáró pedig rendesen meg is lep. Be se szabadna ide jönnöm, ha kiderül, hogy még meg is találtam valamit, amit nem kellene... hát annak főleg rossz vége lehet. Bár a nénikém nincs most a házban, de ez még nem jelenti azt, hogy nem érhet haza hirtelen és lehet ebből esetleg mégis csak valami gond. Ezek után a szoba már azt sem tudom, hogy egyáltalán valódi-e, de hogy nagyon furcsa annyi szent. Pislogok párat, de úgy fest tényleg ott vannak ketten, de hogy lehet ez? Kik ők és miért vannak itt lent? Egyáltalán ki hoz nekik enni?
- Elnézést én... nem akarok zavarni, de ez... mi ez a hely? Kik maguk egyáltalán és tud erről a családom? - jó talán ez utóbbi buta kérdés, hiszen hogy élhetnének itt, ha nem tud róluk senki sem? De nekem is észre kellett volna már vennem őket. Egyelőre még a megdöbbenésnek hála az sem esik le, hogy a nő talán beszélni sem tud, a másik pedig nem igazán néz rám, vagy vesz észre érdemben, de attól még tudnom kellene, hogy mi a fene folyik itt és kik ezek. Egyáltalán ki az a kisfiú, akit a nő ringat? Az egész olyan hűvös és hátborzongató. Közelebb se megyek nagyon, inkább csak el mellettük, hogy kicsit elpislogjak a többi folyosóra, látok-e ott valamit, vagy merre vezetnek. Erről én semmit sem tudtam, pedig ki tudja, hogy mióta van itt ez az alagútrendszer.

♫ Someone you like ♫ ϟ Aktuális viselet ϟ Szobafogság



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: O'Hara birtok - Dublin, Írország   O'Hara birtok - Dublin, Írország Empty2016-08-26, 20:16



Hangok az alagsorból

[You must be registered and logged in to see this image.]


Amikor Grace megmozgatja a könyveket, az egyiknél pattanó hangot hall, és megnyílik a járat, amelyet a polc mögé sejtett. Elindulhat lefelé a lépcsőn, amely a mélybe vezet, és érdekes módon égő fáklyák vannak a falakon. A járat egy kis szobácskába vezet, amely mintha valóban a ház alatt lenne. Szinte egy cella az egész, mert csak egy ágy van benne, és néhány koszos rongy. Az ágyon most két nő ül. Az egyik egy lefátyolozott nőci, mintha valami régi, feslett menyasszonyi ruha lenne rajta. Kifejezéstelen tekintettel ringat egy játékbabát, és hozzá beszél, mintha élne. Nem is látja Grace-t, és talán senkit, csak elvan a saját világába. Egy nála lényegesen józanabb nő ül mellette, de már a gesztusaiból is látszik, hogy néma lehet, mert némülten néz fel a lányra, amikor az betoppan, de meg sem szólal, csak felpattan, és ijedten próbál a lépcsőre mutatni, hogy Grace menjen innen. Láthatóan nagyon fél valakitől. Vagy valamitől? A bolond nő meg csak ringatja a babát, és fennhangon mondja, hogy kisfiam.. kisfiam!
A lánynak most el kell döntenie, hogy marad-e vagy felsiet, láthatóan most még van némi ideje. A kis cellából folyosók nyílnak, úgy tűnik, kész kis rejtett labirintus van a ház alatt. Vajon az apja tud róla?





Vissza az elejére Go down
Grace A. O'Hara
Reveal your secrets
Grace A. O'Hara
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: O'Hara birtok - Dublin, Írország   O'Hara birtok - Dublin, Írország Empty2016-08-04, 17:19



Eugene és Grace


[You must be registered and logged in to see this image.]


Azért olyan régóta nem vagyok még szobafogságban, hogy e miatt elkezdjek becsavarodni, de akkor vajon mi a fene ez a hang és miért hallom és... őszintén nem tudom, hogy mi történik. Persze az már kiderült, hogy a családomban bőven vannak titkok, de én azért ezzel nem kötöm össze. Igaz, hogy varázsvilágban élünk, de ha lennének szellemek is itt, akkor nem most kerülnének elő, hanem már régebben is megtörtént volna mindez és eddig még nem hallottam semmiféle suttogó női hangokat, mint ahogyan most, de ez azért nagyon fura. Nem csoda, ha még a macskám se jön velem körülnézni. Nem is, mert azt hiszem találok valamit inkább, hogy valakit. Mondjuk szórakozó szomszéd kölyköt, vagy tudom is én, de azért más komolyabbra nem gondolok.
Kissé elbizonytalanodom, amikor rájövök, hogy a nénikém szobája felől hallom elsősorban a hangot, mert ez nem jó jel, főleg mert oda nem is igen szabadna bemennem, most viszont ha tényleg tudni akarom, hogy mi a fene ez, akkor jó eséllyel kénytelen leszek. Igazából azt hiszem eddig még nem is voltam Margaret néni szobájában. Akkor se hívott soha oda, amikor valami gondja volt, inkább a könyvtárban beszéltünk, de tényleg meglepő, hogy vannak saját könyvei, hiszen nem igen szokott olvasgatni. Persze végül egy bekukucskálás után be is megyek óvatosan körülnézve, hogy biztosan nem lát-e meg valaki.
- Hahó... ha valaki szórakozik, Margaret néni szobája nem a legjobb helyszín erre. Abból csak baj lehet... - én magam is suttogok, bár nincs itthon senki, így nem lenne rá szükség, de mégis a hely maga ezt váltja ki belőlem. Nem sok bizodalmam van a nénikém felé és valahogy a szobája se sokkal bizalomgerjesztőbb. Végül csak elérek a könyvespolcig. Nagyon fura ez az egész, épp ezért nézem kicsit meg magamnak a polcot. Ha van itt valaki és mögötte van, akkor ott helynek is kell lennie, ahol elfér, szóval megmozgatom kicsit a könyveket. Lenne titkos járat a házban, amiről nem tudtam? Mondjuk nem kell ezen annyira meglepődni, az utóbbi időben elég sok minden derült ki, amiről nekem még csak halvány sejtelmem se volt.

♫ Someone you like ♫ ϟ Aktuális viselet ϟ Szobafogság



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: O'Hara birtok - Dublin, Írország   O'Hara birtok - Dublin, Írország Empty2016-07-31, 16:46



Hangok az alagsorból

[You must be registered and logged in to see this image.]


Sagon szerencsére nem jön be, kint csutakolja a lovakat, és a kertben tesz-vesz, tehát amíg a lány nem lép ki a házból, bent nyugta van, az intéző sötét pillantásai inkább Margaret nénikéjének szólnak, a fiatal lánnyal inkább csak gonoszkodó, de nem vet rá olyan pillantásokat, mintha közös titkuk lenne, amit a néni mindig olyan ügyesen megpróbál lerázni magáról. Ahogyan Grace halad a földszint felé, a hangok erősödnek, bár nem innen szólnak, hanem még lejebbről. Alagor lenne? Titkos óvóhely.. Margaret néni hálószobája felől hallani a legjobban, de most nincsen bent a néni. Egy könyvespolc felől hallani leginkább, ami már csak azért is érdekes, mert Grace amióta az eszét tudta, nem igazán látta a nőt olvasgatni. Innen szűrődnek a jajongó, gyászosan kérlelő szavak, most már érteni is lehet egy-egy szót: Fiam, jaj fiam! Viszont a hanghordozás alapján valami tébolyult lélek lehet, tényleg valami szellem, kóbor lélek, aki itt rekedt. De hogy kerülhetett a könyvespolc mögé, hiszen ott elvileg tömör fal van. Vagy még sem? Most, hogy a lány ott áll a folyosón, a hangok visszaverődnek, mintha valami szélfútta járatból szólnának..



Vissza az elejére Go down
Grace A. O'Hara
Reveal your secrets
Grace A. O'Hara
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: O'Hara birtok - Dublin, Írország   O'Hara birtok - Dublin, Írország Empty2016-07-19, 17:02



Eugene és Grace


[You must be registered and logged in to see this image.]


Még mindig jobb, hogy egyedül vagyok itthon, mintha folyton a nénikém árgus szemei kísérnének mindenhová, bár így se legjobb, ha azt nézem, hogy Sagon néha még nála is rosszabb. Mintha az járna a fejében, hogy a nénikém túlságosan lágyszívű velem, még így is, ami irreális, hiszen ő és a lágyszívűség soha sem volt egy lapon említhető. Nem is értem, hogy mikor jár folyton a nyomomban, mintha az változtatna bármin is, vagy ha akkor nem mennék sehová. Az ebédre azért úgyis kidugom az orromat a szobámból, bár nem mondanám, hogy jó kedvvel fogyasztom, mivel nem vihetem fel a szobámba és úgy már nem az igazi. Nem is tudom, hogyan fogom ezt kibírni, jobb lenne visszatérni az iskolába, ott legalább nem figyelik, hogy mikor és mit teszek, de egyelőre persze erre sincs esélyem, csak a szünet végén. Miért nem szökünk már meg most? Az lenne a legjobb!
A vacsit már legalább nem kell lent fogyasztanom, sikerül magamhoz venni egy tányérban egy szelet kenyeret és sajtot, egy kis sonkával, amit hamar elpusztítok a szobámban és már a meggyes piténél tartok, amikor megállok az evésben, hogy a rágás ne nyomja el a hangokat. A fülem káprázik vajon, vagy... mi a fene lehet ez? Látom én, hogy a cicám szűre is az égnek mered, tehát nem én hallucinálok, valamit ő is hall, vagy érez.
- Neked se tetszik valami? Olyan... furcsa. - főleg hogy lentről jön, de hát olyan lent nincs semmi. Alattam a földszint, de ez mintha távolabbról jönne. Különös. Közben a macska bepucol szépen az ágy alá, mivel én felállok az ajtóhoz sétálok. Mintha csak nem akarná megnézni, hogy mi lehet ez, és biztosabbnak érezné, hogy bevackolja magát. Én azért elindulok, a kezemben a pitével, a tányér nélkül persze és óvatosan elindulok lefelé. Hiába még mindig lentről hallom a hangot, pedig nem tudok róla, hogy lenne a pince, vagy akármi más a ház alatt. Talán van az udvaron egy régi forgószélvédelem miatti kis pince, de az inkább csak óvóhely és nem a ház alatt van, de akkor mi lehet ez?

♫ Someone you like ♫ ϟ Aktuális viselet ϟ Szobafogság



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Kalandmester
Reveal your secrets
Kalandmester
Mesélő

TémanyitásTárgy: Re: O'Hara birtok - Dublin, Írország   O'Hara birtok - Dublin, Írország Empty2016-07-17, 11:14



Hangok az alagsorból

[You must be registered and logged in to see this image.]


Grace lassan egymaga marad a házban, de egyértelmű, hogy nem is mehet el, mert annak hatalmas következményei lehetnek. Az apja üzleti úton van, Margaret néni pedig elvitte magával Solinát, hogy bemenjen Londonba, valami ruhaügyben az egyik estélyre. Azonban Sagon, az egyik gonosz-tekintetű intéző a ház körül ólálkodik, tehát a lány nem szökhet meg. Sagon egyértelműen a nagynénje itteni embere, tehát nem az apja hozta magával. A férfi keze kérges, és mindig olyan furcsa szemekkel méregeti Grace nagynénjét, mintha lenne köztük valami, de a néni ezt egyértelműen tagadja, mert nem viszonozza a pillantásokat, a férfivel is ugyanolyan gőgös, és arrogáns, mint bárki mással. Tehát Sagon vigyáz a lányra, aki csak bent tartózkodhat, még baglyot sem küldhet. A nap unalmasan telik, ám estefelé hangok kezdenek el hallatszódni a fölszint felől, de ha a lány jobban fülel, még lentebbről. Pedig nincsen pincéjük, sőt semmiféle alagsor. Egyértelműen női hangok, amolyan jajveszékelés. De nem úgy, mint aki elesett, vagy fájdalmai vannak, inkább összefüggéstelen zagyválás, motyogás, kérlelés, mintha valaki a gyerekét hívná? De lehet, hogy csak valami csalóka hang, vagy valami falban rekedt háziszellem. Tehát egy manó, akit elbocsájtottak, de még mindig itt vackol az üregekben. Viszont a hangok nem maradnak abba, valaki roppant kitartó, viszont nem kezd erősödni sem a hangja, mintha az illető már megszokta volna, hogy nem kap választ.



Vissza az elejére Go down
Grace A. O'Hara
Reveal your secrets
Grace A. O'Hara
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: O'Hara birtok - Dublin, Írország   O'Hara birtok - Dublin, Írország Empty2016-07-09, 17:32


//Két nappal később//


Eugene és Grace


[You must be registered and logged in to see this image.]


Várható volt, hogy ez lesz, hogy az apám végül szobafogságra ítél a viselkedésem miatt, hiszen Eugene ellen nem igen tehetett semmit sem, mégis csak ő az üzlettársa. Már akkor is csendes volt, amikor hazafelé jöttünk, ami akkor is tudtam, hogy a rossz előszele. A csend a vihar előtt és persze így is lett. Olyan nagy sebbel-lobbal viharzott be a házba, hogy nem volt meglepő a vacsora utáni kismonológ. Persze volt abban minden, hogy milyen felelőtlen vagyok, hogy mégis hogy képzeltem ezt az egészet, amikor ő mindent megtett értem egész életében, erre csak úgy elmegyek... Hiába próbáltam elmagyarázni a helyzetet, igazából az első pár szó után belém fojtotta a mondani valómat és kész. Azt hiszem úgy se számított volna különösebben az, hogy mit akarok mondani abban a helyzetben. Csak az kellett neki, hogy minél előbb jól kioszthasson és kész, ennyi volt a lényeg. Nem számít, az egész nem érdekes, csak azt vártam mikor mehetek már és lehetek egyedül.
Ma még reggelizni se mentem le, igenis ha kell akkor duzzogni fogok és én leszek mérges rá, mert egyértelmű hozzá akar adni valakihez, akihez én nem akarok menni. Azzal csaptam rá tegnap az újabb néma vacsora után az ajtót, hogy én ugyan nem fogok azzal a Fredericoval semmit sem kezdeni, mert ki nem állhatom, mert arrogáns és tenyérbemászó és igenis megérdemelte azt a pofont. Többet is kellett volna adni neki! Apa persze ezt nem igazán érdemelte, ezért nem akartam ma reggelizni se lemenni. Éhes is vagyok rendesen, de nem érdekel. Tudom, hogy kénytelen leszek majd valahogy megoldani ezt, hogy eljussak a suliba, hogy elszökhessünk, ahogy Eugene mondta, de olyan nehéz külön lenni tőle és elviselni ezt a rémséget, ami itt van. Olyan feszült a levegő és nyomott, hogy ebből napokat... Talán meg kellene szakítanom a szünetet és előbb visszamenni, vagy kitalálni valamit. Nem tudom még.
- Jól van, minden rendben lesz, valahogy csak kibírom. Nem kényszeríthetnek férjhez igaz? - simogatom az ölemben pihenő cicát. Legalább nem vagyok teljesen egyedül. A birtokon lévő állatokkal mindig is elvoltam, bár apa sose volt oda értük, a nénikém pedig egyenesen utálja az állatok. Őszintén szólva ez cseppet sem meglepő, ő mit és kit ne utálna?

♫ Someone you like ♫ ϟ Aktuális viselet ϟ Szobafogság



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Eugene Conway
Reveal your secrets
Eugene Conway
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: O'Hara birtok - Dublin, Írország   O'Hara birtok - Dublin, Írország Empty2016-07-07, 19:59



Grace & Eugene
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem arról van szó ezen az estén, hogy mindent félrerakva már cipelném is az ágyamba. Nem sietünk sehova, és ha megelőzően csupán beszélgetünk magunkról, kettőnkről már az is fontos dolog. Elsőre visszafogott félmosolyra húzódik a szám, aztán rájövök, hogy teljesen felesleges, mert nyugodtan nevethetek, ami meg is történik, előtte nem kell megjátszanom magamat. Tud a bosszúmról, és hogy lemondtam róla a kedvéért, és nyugodtan boldog lehetek. Csillogó szemmel hallgatom, ahogyan visszamondja, hogy nem számít a vagyon, és így is szeret. Ha valaha is tökéletes befejezésre vágytam az életemet illetően, az a keserű, de megelégedést hozó bosszú volt, és most mégis máshogyan értem el azt, hogy teljes legyek.
- Ha sokkal korábban ismertelek volna, akkor annyival egyszerűbb lett volna, már házasok lennénk, és tudnám, hogy milyen célt tudsz adni az életemnek. Ezt akarom, most már mindig. – Ó, hogy milyen gőgös voltam vele a hajón, meg akartam leckéztetni, ezért is támadtam le, ami elsőre nem szólt másról, mint a megleckézteséről, ám annyira a számra éget az ajkának íze, hogy nehéz volt túllendülnöm, másodszor már valóban érdekelt. Eléggé küzdenünk kellett ahhoz, hogy rendeződjön a viszonyunk, de megtörtént, és tudtuk, hogy ez az a mindent elsöprő szerelem, amiről mindenki titkon, vagy éppen nyíltan ábrándozik. Bennem fel sem merült, hogy ilyesmi történhet, hiszen eltökélt céljaim voltak, erre itt ez a lány, aki felrúgja az összes elképzelésemet. Már éppen ott tartunk, hogy félresöpörve a világ összes gonosz dolgát, csakis egymással foglalkozunk. Azaz csak tennénk, mert beleszól az élet, vagyis az apja. Gyorsan kapkodva öltözöm, még nem húztam le magamról semmit, legalább ebben szerencsénk van, hogy nem törnek ránk.
- Tudom. Viszont időlegesen muszáj, mert ha nem, akkor ránk gyújtják a házat, vagy véres összecsapás lesz. Ha azt kérted, hogy békés megoldással váljunk el a családodtól, ez nem az. Hirtelen felindulás volt, mert Frederico egy idióta, és nem akartalak úgy otthagyni. – Magamhoz ölelelem, tudom, hogy most megint el kell válnunk, ami valami pocsék érzés, de ahogy ő is mondja, felesleges lenne most az ő életét is kockáztatni. – Majd találunk megoldást. Találkozunk. Egy hét múlva az iskolában, kezdődik a tanév, oda el kell engedniük, be vagy iratozva. Ha Frederico megkérne, hát adj gondolkozós választ, vagy ha nagyon erőltetik, tűzess ki egy olyan dátumot, amit meg tudunk oldani. Egy hónap múlva, vagy ilyesmi. Addig megszökünk, és egymáséi leszünk. – Felsegítem rá a ruhát, még odapuszilok a vállára, mert nagyon jó lett volna együtt lenni, de most mégsem lehet. Felhúzom a cipzárt, és megigazítom picit a haját, aztán elindulunk lefelé. Gyorsan magam mellé intem a házvezetőnőt, és rábízom a lányt, én pedig előresietek. Nyitom az ajtót, de nem engedem be a már villogó szemű apát, Frederico-t, akinek még mindig látszik az arcán a kézlenyomatom, na meg a katonai kíséretet is.
- Áh, Mr. O’Hara. Már vártam. Ha nem haragszik, nem intiválom ezúttal beljebb, a kedves lánya alaposan fel van zaklatva, hogy a kísérője ilyen úriemberhez méltatlanul viselkedett, ezért az oltalmamba vettem, hogy ne legyen belőle még nagyobb felfordulás. Parancsoljon. – Intek, a házvezetőnőm pedig előrevezeti Grace-t. Ünnepélyesen bólintok az apjának, és nem veszem figyelembe, hogy szinte fújtat a dühtől. Talán sejti, hogy mi van köztünk, de az üzleti kapcsolatokat nem rúghatja hirtelen fel. Biccentek, majd ha távoztak, becsukom az ajtót, és máris tervezem Grace megszöktetését.

//Cukik *.*//


♫ Heaven ♫Aktuális viseletA bál [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Grace A. O'Hara
Reveal your secrets
Grace A. O'Hara
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: O'Hara birtok - Dublin, Írország   O'Hara birtok - Dublin, Írország Empty2016-06-29, 10:08



Eugene és Grace


[You must be registered and logged in to see this image.]


Ez tényleg nem csak valami fellángolás, vagy kósza érzelem, ami könnyen elmúlik, hiszen mindketten hajlandók lennénk minden eddigit félredobni a másikért. Én az életemet és a családomat, tehát nagyjából mindent, ő pedig az eddigi terveket és célokat, hiszen azért jött, hogy tönkretegye a családomat, de azzal engem is tönkretenne és nem lehetnénk boldogok, mert ki tudja mi lenne a következménye, mit tenne az apám utána, vagy akár mások, arról nem is beszélve, hogy az Eugene végét is jelentené, bár ha jól sejtem ez már így is igaz. Soha életemben nem voltam még szegény, de ezt is vállalom, ha csak így lehetünk együtt és azt, amit elkezdett már úgy se lehet visszacsinálni. Vele akarok lenni és nem érdekel, hogy mi az ára, vagy mi lesz a következménye annak, hogy most csak úgy eljöttünk az én bálomról. Az apám biztosan nem valami boldog most, a nénikém pedig fortyog a dühtől.
- Engem nem érdekel az sem, hogy gazdag vagy, vagy sem, csak legyünk együtt és olyan jó ezt hallani. Szeretlek, nem is gondoltam, hogy ez ilyen jó érzés lehet. - a heves szívdobogás, ha csak rá nézek, vagy gondolok rá és még hevesebb, ha együtt lehetünk. Tudom, hogy Aisling is erről beszélt, hogy meg kellene tapasztalnom, ne csak mindig más dolgokkal foglalkozzam és nem akartam, hogy valami olyanba menjek bele, ami nem az igazi csak azért, hogy legyen már mellettem valaki. Ez így az igazi, elsöprő érzés és tökéletes, még ha néhány napja még kétségbe voltam is esve, hogy Eugene miért rohant el úgy, miért hagyott ott és nézett rám úgy, mintha hirtelen gyűlölne. Mostanra viszont már mindent értek és nem hátrálnék ki semmi pénzért, bármennyire is bonyolult ez az egész a családjaink miatt.
- Tudom, csak még nem tudom hogyan. Tudod, hogy főleg a nénikém veszélyes és neki egészen más tervei voltak velem. - halkan sóhajtok csak, de épp csak egy másodpercnyi időt adok a kétségeknek. Nem akarok most velük foglalkozni, gondolkodni sem akarok. Azért akartam megnézni a szobáját, mert nem érdekel, hogy mi lesz holnap, csak a most érdekel, ez a pillanat és szeretném, ha megtörténne, ha tényleg együtt lehetnénk. Nem is hezitálok, akkor sem, amikor a ruhát kezdi el rólam fejteni, hiszen én is ugyanezt teszem. A szíven hevesen kalapál a mellkasomban, tudom, hogy mi jön most. Azért nem vagyok annyira tudatlan, hogy az egészről semmilyen fogalmam se legyen, maximum még a gyakorlatban nem próbáltam soha és úgy fest nem is most fogom, mert kopogtatnak és hiába kapkodom szaporábban a levegőt, kénytelen vagyok felülni az ágy szélén és megvárni, amíg kiderül, hogy... az apám közeledik? De mégis hogyan talált meg? Talán nyomolvasók segítettek neki, mást nem tudok elképzelni. Bizonytalanul pillantok rá a kérdéseket hallva. Erre mégis mit lehet mondani? Titok... az nehéz, és hogyan magyarázzuk ki egyáltalán? Nem akarok elmenni, vissza a bálra. Dühösek lesznek, mert eljöttem és ott van a bajszos is...
- Nem akarok elmenni, vissza hozzájuk... - felhúzom a ruhát a vállamra, mert ha eldöntöm, akkor rendbe kell szednem magamat. A hajam már rég nem áll úgy, ahogyan eredetileg, a ruhám is itt-ott gyűrött és persze a cipzár is le van már húzva. - Nem akarom, hogy bárkinek is baja essen... azt nem. - kész csoda, hogy nem sírom el magamat itt helyben, pedig közel vagyok hozzá. Egyik választás se jó, de nincs mit tenni, nem akarok végignézni, hogy egymásnak esnek és valaki tényleg megsebesül, főleg hogy az apám biztosan nem egyedül jön. Végül csak felállok és a ruhámat kezdem el igazítani, hiába elkínzott az arcom. A hajamat is megpróbálom igazgatni, aztán hátat fordítok neki, bár nem szólalok meg, de tudhatja, hogy mit akarok, fel kell húzni a cipzárt, bár nem tudom mivel fogja ezt kimagyarázni.
- Mit mondasz nekik? - halk szavak csak, amiket ki tudok préselni magamból, amiket csak akkor hallhat, de már odajött, hogy felhúzza a cipzárt a ruhán. Nem tudom, hogy mivel fogja kimagyarázni, hogy elhozott a bálról, hogy megütötte Fredericket és kettesben voltunk itt... nem tudom ezt mivel lehet kimagyarázni egyáltalán.

♫ A bál ♫ ϟ Aktuális viselet ϟ Álarcosbál



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Eugene Conway
Reveal your secrets
Eugene Conway
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: O'Hara birtok - Dublin, Írország   O'Hara birtok - Dublin, Írország Empty2016-06-28, 18:06



Grace & Eugene
[You must be registered and logged in to see this image.]

Bár egész életemben ezekre a hónapokra készültem, de nem volt tervben, hogy beleszeretek az ellenség lányába. Ez mindent felülír, és Grace annyira naív, édes teremtés, sosem gondolnám, hogy ő csapdába csalna, hiszen az elején annyira ellenkezett. Szerencsére csak rövid ideig. Nem volt benne abban a cselszövésben, amit a szüleim kellett, hogy elszenvedjenek, ő már beleszületett ebbe a kilátástalan helyzetbe, és nem gyűlölhetem. Nem volnék rá képes. Egyetlen röpke napig tudtam csak csalódottan gondolni rá, de Alvarez és Gabriel, az intézőim, megerősítettek, hogy ilyen nyílt, őszinte szerelmet még nem láttak, amit a lány érez irántam, és tudomásuk szerint még én sem néztem így senkire, kár lenne eldobni magunktól az apámnak tett eskü miatt. A keserű bosszú vagy az örök boldogság nem is említhető együtt egy lapon. Új életet akarok kezdeni, de kérdés hogy Grace apja mennyire húzná ezt keresztbe. Én már fel vagyok rá készülve. Anyám vélhetően naív volt, hogy az unokatestvére nem árthat neki, és talán Margaret veszejtette el, lehet, hogy ezt már sosem fogom megtudni, pedig nagyon is érdekel, hogy ki milyen szinten volt benne az árulásban.
- Érdekelt volna, mert válaszokra vágytam, most már rád vágyom. A kettő együtt nem megy. Ha egész életemben arra készültem, hogy kemény legyek, és gazdag, lehet, hogy mindez mit sem ér. Most már úgy gondolom, hogy életem minden lélegzetvétele ehhez a pillanathoz vezetett. A mennyországban vagyok.  És szeretlek. – Vallom be, amit már úgyis tud. Ismerem magamat, komoly döntéseket hozok, és makacsul ragaszkodom hozzájuk, és Grace már egy ilyen döntés következménye. Nem fogok lemondani róla. Nyilván a legjobb az lenne, hogy elutazzunk, de akkor mindenkit itt kéne hagynia, és csakis értem élnie, meg nekem is így kéne tennem. Csak félő, hogy ha mindezt nem hivatalos úton intézzük, akkor az apja utánunk jön, és mindenkinek az életet tönkreteszi, akit szerettünk. Santiagoék biztosan belehalnának a mesterkedéseikbe.
- Tudom. Elég régóta ismerem őket, és hallottam a dolgaikról. És.. te már hozzám tartozol, de meg kell azt valahogy oldanunk, hogy ez is így is legyen. – Nem akarom én letámadni egy bizonyos szintnél jobban, hiszen már így is örök szerelmet fogadtunk egymásnak, de azért jólesően meglep, hogy ő dobja fel annak lehetőségét, hogy ne is várjunk tovább, legyünk most ebben a pillanatban egymáséi. Engem aztán egy percig sem kéretni, és nem csupán azért, mert férfi vagyok, domináns, szenvedélyes stílussal megáldva. Itt már benne van az, hogy szeretem őt, és fel sem merül, hogy ez ne mutassam ki iránta. Érzelmes csókváltásunkat követően a szobába indulunk úgy, hogy a karomban van, és nem sokkal később már vetkőztetjük egymást, de addig mégsem jutunk el, hogy ki is bújjunk belőle, amikor heves, és türelmetlen kopogtatást hallunk a szobám ajtaján. Összevont szemöldökkel állok meg a ruhája lehúzásában, és szakadok el tőle, senki nem szokott így megzavarni, most tényleg gond lehet. Visszahúzom az inget, és odasietek, de csak résnyire nyitom, hogy ne lássanak be. Mabel, az egyik idősebb szolgálóm van ott aki tördeli az ujját, és jelzi, hogy porfelhőben közeledik Grace apja, méghozzá fegyveresekkel. Bólintok, és becsukom az ajtót.
- Na most ne nézz gyávának, de döntést kell hoznunk. Felvállaljuk, és benne van, hogy vérontás lesz belőle, vagy még titokban tartjuk, és gondkolkozunk azon, hogyan találkozzunk, és majd esetleg megszökjünk, vagy ilyesmi. Ha utóbbi, akkor kimagyarázhatom. Szívem szerint az első mellett döntenék, de... tényleg nem akarom megölni az apádat. – Csak pár pillanatunk van, mert villámgyorsan kopogtatni fognak.


♫ Heaven ♫Aktuális viseletA bál [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Grace A. O'Hara
Reveal your secrets
Grace A. O'Hara
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: O'Hara birtok - Dublin, Írország   O'Hara birtok - Dublin, Írország Empty2016-06-06, 18:30



Eugene és Grace


[You must be registered and logged in to see this image.]


Azért mégis csak meglepnek valahol a szavai, hiszen a bálra álarcban jött el és nem gondoltam volna, hogy tényleg hajlandó lenne feladni értem mindent, pedig ez ezzel járna. A terv, a bosszú úgy nem igen kivitelezhető, ha kiderül, hogy kicsoda valójában és ha az apám meg tudja, hogy köze van hozzám, sőt hogy a nagy terveket ezzel a Fredericoval még kútba is veszejti, de mégis úgy tűnik, hogy megtenné, mert fontos vagyok neki, amit nagyon értékelek.
- Tényleg nem? Ha az egész eddigi tervednek vége... az sem érdekel? - azért ez jól esik, kár is tagadni. Engem választ a céljai, a bosszúja helyett, erre egyáltalán nem számítottam és el sem tudom mondani, hogy mit érzek most. Ha megkérdezne én is egyetértenék vele. Kétlem, hogy a szülei azt várják tőle dobja el a boldogság esélyét csak azért, hogy bosszút tudjon állni értük. Egy szerető szülőnek a gyereke boldogsága az elsődleges, persze kivéve az én apámat, benne ez valahogy fel se merül. Ha anya még élne talán más lenne a helyzet, de nem él, már csak a nénikém van, aki mérgezi az apám lelkét, bár néha attól félek annyira azért nincs nehéz dolga.
- Igen, így van, de... azért rossz, hogy közben mégis csak a családomról van szó és ennyire nem számítok nekik, mintha nem is tartoznék sehová. - egy sóhaj azért csak kicsúszik, pedig ez most nem arról szól, hogy bármennyire is rossz legyen a kedvünk, vagy rosszul érezzük magunkat. Nem, hiszen ketten vagyunk és boldog vagyok, hogy vele letehetek, de közben neki mégis teljesebb családi élete volt, mint nekem, pedig a szülei meghaltak, de még ők is jobban szerették, mint az én élő rokonaim. Vajon igaza van és a gazdagok mégis ennyire rosszak lennének, vagy ez nem ettől függ?
- Ebben egy pillanatig sem kételkedtem. - ha már é dobom fel a lehetőséget, nem hittem, hogy nemet mondana rá. Nem olyan ő és egyébként is miért tenné? Vele akarok lenni, mert a családom... ez a nap... de persze nem csak e miatt. Bizonyította, hogy ő is így van velem, hogy ez nem csak fellángolás, vagy hirtelen elsöprő szerelem, hanem annál sokkal több és mélyebb. Ha nem így lenne, nem hozott volna el onnan, nem ment volna neki Fredericonak és nem akarná felvállalni kettőnket mindenki előtt.
Az már meg sem lep, hogy csak úgy simán felkap. Átkarolom a nyakát, de nem félek én attól, hogy véletlenül is leejtene. Tudom, hogy biztos kézzel tart és én bízom bennem, nem ejtene le és nem is kell túl messze mennünk. Nem tudom letörölni a mosolyt az arcomról, amikor végigheverek az ágyon. Kicsit megemelem a derekamat, a hátamat, hogy hozzáférjen a cipzárhoz és könnyedén le tudja azt húzni a hátamnál. Ezt a ruhát nem nehéz levenni, főleg ha már ez a kis akadály meg van, persze közben én sem tétovázom, az inget fejtem le róla, bár már volt alkalmam látni, hogy hogyan fest a nélkül. Kettőnk közül azért mégis csak én vagyok a szégyenlősebb, de ezúttal én sem.

♫ A bál ♫ ϟ Aktuális viselet ϟ Álarcosbál



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Eugene Conway
Reveal your secrets
Eugene Conway
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: O'Hara birtok - Dublin, Írország   O'Hara birtok - Dublin, Írország Empty2016-06-05, 14:06



Grace & Eugene
[You must be registered and logged in to see this image.]

Tudom, hogy komoly következményei lesznek annak, hogy felpofoztam Frederico-t, és hogy Grace-t elragadtam a bálról. Felgyorsultak az események, és már nem lehet visszacsinálni. Akár az egész életem kárba veszhet. Hiába dolgoztam annyit a bosszún, ha most kikerülök a társaság krémjéből, akkor nem leszek elég közel, hogy ott legyek tönkre tenni Grace családját. Viszont pénzügyileg az apja nem tud kihátrálni, ugyanis nálam vannak a tulajdonrészek abban a vállalatban, amiben ő is érdekelt. Ha mást nem, zsarolással elérhetem, hogy álljon ki mellettem, és támogasson.
- Most engem sem izgat. Te már az enyém vagy, és ha ezt fel kell vállalnom, akkor megteszem. Nem érdekelnek a következmények. – Rántom meg a vállamat kemény, magabiztos pillantással, mint ahogyan megbeszéltük már azt is, hogy ha választanom kell, akkor ő az elsődleges, és nem a bosszúm. Bármennyire is megesketett az apám, talán azt nem akarná, hogy boldogtalan legyek, és holmi húsz éves történet miatt félredobjak mindent. A nyilvánvalóan tökéletes győzelem az lenne, ha tönkretehetném az O’Harákat, és Grace lenne a feleségem, ez utóbbi már csak a saját örömömre, nem azért venném ugyanis el a vöröskét, hogy dölyfös legyek, hanem mert tényleg ő az életem értelme, a szerelmem. Ha csak meg kell szöknöm vele, hogy minden mást hátrahagyjak, meg fogom tenni.
- Ezt ismerem Grace. Hajlamosak árucikként kezelni mindenkit. Mintha valami birkapiacon lennénk. Nekem mindennél többet érsz, de nem hagyhatjuk, hogy büntetlenül megússzák. Majd egyszer.. – A mai napot nem akarom ezzel beárnyékolni, elég annyi, hogy most itt vagyunk együtt, csakis kettesben. Az egész bálnak semmi értelme nem volt, hiszen anélkül is láthatom. Remélem, hogy most lesz is valamennyi időnk együtt, szívem szerint most már vissza sem engedném. Nem jutunk túlzottan beljebb, mert most, hogy leszálltunk a lóról, és nem simulunk egymáshoz, egészen hiányzik az ölelése, és kiszárad a szám, ahogyan némi kalauzolást kér. A szobámat illetve azért pislantok egy meglepettet, úgy tűnik ő is hosszútávra tervez velem. Már a hajón is majdnem egymásra találtunk, de még én is viaskodtam magamban, hogy nem kéne azért, hiszen ő nem a bosszú eszköze, de meg tudtam magamat győzni, hogy nem, őt magáért szeretem, és már előtte felfigyeltem rá, mielőtt kiderült volna, hogy kicsoda valójában. Az első alkalomtól eltekintve nekem rá kellett jönnöm, hogy nem is olyan dölyfös úrikisasszony, ő pedig meglátta bennem a mélyszegénységből jövő, de tisztességes, határozott pasit, akinek vele is céljai vannak. Szinte azonnal kimondtuk, hogy ez szerelem, nem is lehet más. Sosem éreztette, hogy nem akar velem lenni, így lassan magától értetődik, hogy ha a szobámba kivánkozik, akkor az ágyamat érti alatta. Elmosolyodom, és bólintok.
- A szobám csak rád vár. – Nyúlok a combja alá, hiszen csak simán kézen fogva talán nem is lenne olyan hatásos. A szobaa nappaliból nyílik, csupán egy kisebb folyosón kell áthaladnunk, vigyázok, hogy ne üsse meg magát, az a legegyszerűbb, ha átkarolja a nyakamat. A szobám viszont annak ellenére, hogy egykor milyen szegény voltam, igazi fényűző, sikerült felkapaszkodnom. Baldachinos, elfüggönyözött francia ágy. Igen nagy a helyigényem, de most ő is elfér itt. A falakon díszszőnnyegek, na és persze egy kandalló is található itt. Nem foglalkozom azzal, hogy valóban végigmutogassam, hogy mit hol talál, annyira egyértelmű, hogy miért jöttünk. Átlépek a függönyön, hogy gyengéden az ágyra helyezzem, s leveszem a cipőjét, majd a sajátomat is lerúgom. Odahajolok, hogy megcsókoljam, valahogy az évődően gyengéd, és a vadabb szenvedélyes keverékeként, ami mindig is jellemző volt ránk. Viszont határozottan elkezdem kicsomagolni a ruhájából, megoldva a blúza gombjait.


♫ Heaven ♫Aktuális viseletA bál [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Grace A. O'Hara
Reveal your secrets
Grace A. O'Hara
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: O'Hara birtok - Dublin, Írország   O'Hara birtok - Dublin, Írország Empty2016-05-15, 14:57



Eugene és Grace


[You must be registered and logged in to see this image.]


Kár lenne tagadni, nagyon is magával ragadott az a hév, amivel nekiesett Fredericonak, csak mert nem hagyott békén. Most már legalább a mitugrász is tisztában van vele, hogy nem csinálhat ilyesmit egy nővel. Talán, ha békén hagy, akkor még vállaltam is volna, hogy táncolok vele egyet, persze csak akkor, ha már muszáj, vagy elég időt töltöttem el Eugene-nel... Na jó, benne volt a pakliban, hogy inkább vele megyek el a bálból és kész, nem foglalkozom senkivel és nem érdekelnek a kötelező körök, de így meg főleg nem. Örülök neki, hogy szinte már elrabolt onnan. Nem tudom, hogy mi járhat most az apám fejében, vagy hogy a nénikém feje mennyire lehet paprikavörös a dühtől, de őszintén szólva nem is érdekel, mert csak az a fontos, hogy itt vagyok vele és ez sokkal jobb, mint azon a bálon szenvedni, hiszen azt sem én akartam, hanem a családom.
- Igen, ebben egyetértünk, úgy se képes semmire sem, maximum a nénikém, de... nem tudják hol vagyok. Főjenek csak a saját levükben, hiszen én nem is akartam ezt a bált. - túlságosan puccos és nem volt rá szükségem, csak ők erőltették, akkor pedig... most maradjanak ott és élvezzék ki, én pedig olyasmit csinálok, amit én élvezem, mert vele lenni mindig élvezet és a csókja... az még mindig fenomenális és nem csak azért, mert tiltott dolog és mert nem szabadna itt lennem és kitérne a hitéből az apám és a nénikém, ha megtudná.
- Nem is akarok visszamenni oda... már nem. Tudom, hogy mit akarnak, férjhez adni, hogy pénzzé tegyenek, de abból nem esznek! - nem, eszem ágában sincs belemenni valami érdekházasságba, amire Aislingot is kényszeríteni akarták. A saját életemet akarom élni és a saját boldogságomat akarom megtalálni, azt pedig csak itt találhatom meg, ott biztosan nem, főleg nem azzal a Fredericoval. Felfordul tőle a gyomrom, még csak nem is szimpatikus. Nem lennék képes arra, hogy vele töltsem el az időmet, főleg nem komolyabban és főleg nem mélyebb fizikai kontaktussal. Ilyesmit csak is Eugenetől akarok, senki mástól.
- Azt hiszem lassan kezdem elfogadni, hogy tetszem neked. - és nem is csak kicsit, épp e miatt most szívesen fordulok körbe, hogy megszemlélhesse a ruhámat. Az cseppet sem érdekel, hogy a bálon mások nem tudják megnézni, az ő véleményük egyébként se érdekel különösebben. - Jól mondod, az a fő, hogy itt vagyok veled. - a mosolyom cseppet sem csökken és nem is jövök ezúttal zavarba azért, mert belép a lábaim közé és szinte már a felhoz présel, a szoknyám pedig már cseppet sem takarja a lábamat. - Meg se mutatod nekem... a házad... vagy legalább a szobád? - csak halkan lehelem a szavakat, amikor legalábbis meg tudok szólalni, mert nem épp csókot váltunk egymással. Itt maradhatok és akarok is. Nem akarok visszamenni és azt hiszem már épp elég idő telt el. Hónapok, és ez idő alatt már volt elég nehézség ahhoz az életünkben, hogy összecsiszolódjunk. Lehet, hogy épp csak tegnap békültünk ki, akkor mesélte el nekem, hogy mi történt, hogy miért ment el, de... már mindent értek és ez a fő és itt akarok lenni vele.

♫ A bál ♫ ϟ Aktuális viselet ϟ Álarcosbál



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Eugene Conway
Reveal your secrets
Eugene Conway
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: O'Hara birtok - Dublin, Írország   O'Hara birtok - Dublin, Írország Empty2016-05-13, 17:20



Grace & Eugene
[You must be registered and logged in to see this image.]

Már attól is agyvérzést kaptam, hogy a piperkőc bajuszos alak Grace-hez ér, de amikor elkezdi maga után rángatni, ott már elszakad a cérna, és lerúgom magamról egyébként sem túlzottan úrias stílusomat. Frederico még örülhet, hogy csak a tenyeremmel illettem az arcát, ami sajgó-csípő élményt hagyhat, ha behajlítom az ujjaimat, és az öklömmel kínálom meg, akkor szó szerint elszállt volna, talán még a csontjai is törnek. Na igen, egy halász fiának a kiszemeltjével ne húzzon ujjat. Így is megszégyenítem, ami miatt biztosan tönkre akar majd tenni, amin már eleve nevetnem kell, így sincsen életem, egyetlen célom pedig mindezidáig az O’Hara család ellen szolgált. Ez most megváltozik, ahogyan Grace belépett az életembe, őt már igenis fontosnak tartom, és nem engedném, hogy bárki közénk álljon. Talán ő az én gyenge pontom, de csak megoldjuk valahogy együtt, ahogy ő mondta, párként kell majd erősnek lennünk. Vágtázunk a birtokom felé, most arra sem figyelek, hogy netán kikérdezhetik a lovász, hogy ki távozott olyan sietősen az ház urának lányával. Nem nézek hátra, pedig biztosan érdekes látvány lenne, ahogyan a lány combja kivillan a báli ruha alól, csak azt figyelem, hogy erősen kapaszkodjon, ne essen le. Nincsen messze a házam, ott pihenünk majd meg, mert annyira hirtelen jött ez az egész, a lány ugyanis nem egy tárgy, még ha én magam is letámadtam, megszerereztem magamnak, de ezzel csak azt húztam alá, hogy csak mert beleszületik valaki egy családba, még nem lesz több. Az más kérdés, hogy szerelem volt első látásra, és azt hiszem mindkettőnk részéről, még ha ő igencsak ellenkezett az érzés ellen. Azt hiszem nem ilyen férfit képzelt el maga mellé, hanem valami finomabb, úrias típust, talán pont azzal tudtam meglepni, hogy én nem vagyok olyan.
- Semmi sem számít. Elég ha tudod, hogy szeretlek. Frederico csak főjjön a saját levében, gyáva alak, nem hiszem, hogy a szája jártatásán túl bármire is képes lenne. – Nem arról van szó, hogy nem veszem komolyan a fenyegetést, de Frederico biztosan nem az. Néztem én már farkasszemet rám szegezett pisztollyal, pálcával, és tudom, hogy ki az, aki veszélyes. Grace apja biztosan meg tudna lepni, de őt meg úgy ismerem, mint a tenyeremet, és már előre fel vagyok készülve a trükkjeire. Velem nem fogja azt tenni, mint a szüleimmel.
- Remélem nem tartasz elhamarkodottnak. Nem tudtam volna nézni, hogy dróton rángatnak. Nem is engedem most már, hogy visszamenj. – Rázom a fejemet, ha azt akarta, hogy ő legyen az elsődleges, akkor ott egye meg a fene a többi tervemet. Akkor legyünk együtt, a többi pedig legyen kevésbé fontos. Átölelem, és csókba fullasztjuk a megállapodást, mígnem el nem nevetem magamat, ahogyan incselkedik. – Nocsak, végre kezded felfedezni, hogy mennyire elkáprásztatsz szerelmem? – Ezúttal elengedem, és körbejárom, hiszen csak távolról szemlélhettem meg. Elgondolkozva figyelem a ruhája összes csipkéjét, ráncát. – Te mindenben gyönyörű vagy, sajnálatos, hogy a saját bálodon nem tudsz ott lenne. De ez most kit érdekel? Itt vagy velem. – Vonom oda a falhoz, és ha már lovaglás közben volt lehetőségem megcsodálni a combjait, most bepótolom úgy, hogy felhúzom a ruháját, és végigsimítok a hófehér bőrön. Igen komoly pillantással illetem, elgyönyörködöm benne. Ez a pillanat most a miénk. A ránk jellemző szenvedéllyel csókolom meg, sosem voltunk finonkodó tipusok. A romantika nem feltétlenül a lassúságban rejlik, úgy vélem, lehetünk egymásnak attól még kedvesek, hogy némi vadság is vegyül mindabba, amit mutatunk. Magától értetődő módon nyitom szét a lábát, hogy belépjek közéjük.

♫ Heaven ♫Aktuális viseletA bál [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Grace A. O'Hara
Reveal your secrets
Grace A. O'Hara
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: O'Hara birtok - Dublin, Írország   O'Hara birtok - Dublin, Írország Empty2016-04-24, 21:34



Eugene és Grace


[You must be registered and logged in to see this image.]


Ez az apró mozdulat, egy szimpla pofon is olyasmi volt, amit tudom, hogy egy Frederico típusú ember soha sem tudna produkálni. Eugene szeret és tudom, hogy mindentől megvédene, még egy ilyen rettenetes alaktól is, aki talán nem is lenne képes komolyabban bántani, de persze ki tudja. Az ilyenek pont azok a típusok, akik úgy gondolják, hogy ha meg van az erőfölényük, akkor azt tesznek, amit csak akarnak. Eugene-nel szemben viszont nem volt meg ez az erőfölény és egyből be is húzta fülét-farkát, aztán gondolom szaladt az apámhoz, hogy elpanaszolja neki, hogy micsoda arcátlanság történt vele. Persze érthető, másra nem képes, de engem ez most nem érdekel. Bár pár pillanatra elbizonytalanodom azért, de épp csak addig, amíg meg nem erősít benne, hogy igenis jól döntök, ha vele tartok és igazából nem is akarok mást. Eszem ágában sincs ezen a rémes bálon maradni és főleg nem akarom egy ilyen rémes alakkal tölteni az időmet, mint a bajszos. Ezt már akkor is tudtam, amikor a hajón először megláttam és azóta csak biztosabb lettem magamban. Szorosan ölelem hát át a derekát, azzal sem foglalkozom, hogy a szoknyám felcsúszik a lovaglóülésnek hála. Nem számít, most aztán semmi sem. Úgyis tudom, hogy komoly baj lesz ebből az egészből, de most nem akarok a következményekkel foglalkozni.
- Én meg, de te... te cseppet sem, maximum Frederico. Én is csak azért nem lesz-e bajod. - csak pár szóra van lehetőségem, a többit már a csók után mondom el, miután leemelt a lóról és én átölelhettem, hogy érezzem őt tényleg egészen közel magamhoz, mert a közelsége is megnyugtat, ahogyan már jó ideje. Eszem ágában sincs újra elbizonytalanodni, megyek be vele a házba, hiszen nem tudják, hogy kicsoda, itt nem igazán találhatnak meg minket.
- Ebben biztos vagyok és nem csak ő. Már mérget vennék rá, hogy valami komolyabbat akartak velem és vele... a nénikém sem örülhet most ennek a fejleménynek, de... nem érdekel. - vadul rázom meg a fejemet. Tényleg nem izgat különösebben, hogy ki mit mond és hogy ki mit gondol most. Nem, én csak élni akarom az életemet, a saját életemet! Nem másét és nem más terveinek megfelelni. Talán Eugene-nek igaza is van, hogy ártani akar a családomnak, hiszen engem is gond nélkül odadobtak volna valami remélt pénzért cserébe.
- De megmentettél... megmentettél tőlük és a rémes partiról. - sóhajtva ölelem át és nem gondolok most arra, hogy mi mehet most odahaza. Biztos vagyok benne, hogy nagy lehet a balhé, nem is kicsit, főleg hogy miattam volt a parti, és most én nem vagyok ott. Magyarázkodhatnak a vendégeknek és mindenkinek, ami pech... de őszintén szólva nem érdekel és nem is sajnálom őket. Az sokkal inkább, hogy itt vagyok vele, amit akartam, de nem hittem, hogy ilyen hamar eljöhet. Egészen közel húzódva hozzá csókolom meg és már cseppet sem pironkodom a harapdálásaitól. - Megdicsérted már a ruhámat egyáltalán? - incselkedem csak ezúttal, hiszen tudom, hogy szépnek tart és azt is, hogy nem csak a külsőm miatt van velem, de persze azért tisztában van vele, hogy nem vagyok egy bányarém típus.

♫ A bál ♫ ϟ Aktuális viselet ϟ Álarcosbál



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Eugene Conway
Reveal your secrets
Eugene Conway
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: O'Hara birtok - Dublin, Írország   O'Hara birtok - Dublin, Írország Empty2016-04-23, 12:20



Grace & Eugene
[You must be registered and logged in to see this image.]

 Nem túlzottan érdekel, hogy ki mit mond. Nem csak az álarc miatt, amely elrejt. Tudom, hogy el akarom vinni magammal Grace-t, és ha más nem, ez a jelenet pontosan meggyőzött róla, hogy csakis az én oltalmamban van biztonságban. A bosszúmat ugyan nem tudtam félretenni, ez a mozzanat azonban végképp leszögezi a lelkemben, hogy hogy ha róla van, akkor semmi más nem számít, csakis az, hogy ő boldog legyen. Nem adhatok meg neki túl sok mindent, hiszen el fogom veszíteni a vagyonomat, kitaszított leszek, de a szívem az övé. Ha szegényen kell élnünk, akkor kétkezi munkával fogok megtenni mindent, hogy neki ne kelljen nélkülöznie. Úrinő, biztos vagyok benne, hogy még nem végzett fizikai munkát, és ha rajtam múlik, nem is fog. Látom a tekintetén, hogy csodálattal mered rám, na de most nincsen idő rá egymásnak örülni, a tenyeremen még bizsereg a pofon, amit Fredericonak adtam.
- Tökéletesen. – Szólok hátra, és megsarkantyúzom a lovag, hogy már vágtázzunk is. Nem nézünk vissza, pedig talán bölcs dolog lenne, mert lehet, hogy máris a nyomunkban vannak. Irány a saját házam, noha mégiscsak legjobb lenne egy fogadóban elbújni. Egyértelmű, hogy ezzel háborút robbantottam ki. Na nem mintha mindez nem kezdőtött volna el hosszú évekkel ezelőtt. És most a család éke itt ül mögöttem, és szeretem, ő az életem értelme. Már csak azért megérte ez az egész, hogy az a piperkőc ne molesztálhassa. Tudom, hogy pocsék ötlet volt, hogy így elragadtak az indulataim, de oly régóta fogom magamat vissza, és gyűlt bennem a harag. A nevelőszüleimen kívül már nem él senki, akit szerethetek, hát ne rángassák Grace-t, mert  az enyém.
- Te is megijedtél Grace? – Szállok le a lóról, amikor már ott vagyunk. Elénksiet a lovászom, akinek a kezébe dobom a kantárt, én pedig nyújtom a kezemet a lánynak, hogy a derekánál fogva emelhessem le a lóról. Amikor már lent van, akkor csókolom csak meg szenvedélyesen, és indulok vele be a házba amit talán majd elvesztek, de most még az enyém.
- Hidd el, én sem így terveztem. De hogy bocsánatot nem fogok kérni attól az alaktól... Úgy gondolsz, hogy az apád most éppen felrobban a dühtől? Mert akkor legalább célt értem. – Kérdezem tőle már bent a nappaliban, és finoman az ajkát kezdem el harapdálni. Ha egész nap erre vártam, hát a vártnál korábban megkapom. Még ha meg is lesz a böjtje ennek az egésznek. Most nem a józan ész hanem a szív diktál.


♫ Heaven ♫Aktuális viseletA bál [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Grace A. O'Hara
Reveal your secrets
Grace A. O'Hara
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: O'Hara birtok - Dublin, Írország   O'Hara birtok - Dublin, Írország Empty2016-04-09, 21:09



Eugene és Grace


[You must be registered and logged in to see this image.]


Csak arra vártam tegnap óta, hogy megint találkozzunk. Aislingnek igaza volt, csak az kellett, hogy megbeszéljük ezt az egészet és hogy kiderüljön, hogy miért is viselkedett úgy. Persze még mindig nincs minden rendben, de legalább már tudom, hogy szeret. Már tudom, hogy nem azért ment el, mert rájött, hogy tévedett, vagy netán átvert, hanem mert nem tudta kezelni a helyzetet, de... majd rájövünk, hogy mi ebből az egészből a kiút. Nekem jelenleg ő a legfontosabb és ma este nem akarok arra gondolni, hogy mi lesz holnap, csak arra, hogy milyen lesz együtt ma. Minél előbb el akarok tűnni erről a bálról, akármennyire is követ a nénikém figyelme akárhová is megyek. Megoldom, hogy ne vegyen észre. Csak vele akarok lenni, így nem csoda, hogy hamar megpróbálok eltűnni Frederico szeme elől, aki úgy tűnik, hogy ezt nem igazán értékeli. Meglep, hogy ráfog a karomra és megpróbál visszahúzni, pedig egyértelműen jeleztem neki, hogy nem igazán vágyom a társaságára. Egyre biztosabb, hogy az apám, vagy a néném viszont nagyon is örülne neki, ha a társaságában töltenék sok időt. Ennél már csak a következő mozzanat lep meg, amikor a pofon csattan az arcán, még hozzá nem is egy visszafogott rajta. Szép vörös marad a helye, nekem pedig nagyon kell küzdenem, hogy ne mosolyodjam el a jelenet láttán. Viszont legalább hatásos a mozzanat, mert bár elsőre nem, de a második fenyegető kézemelésre már meghátrál. Ha nem ő tenné, hát én fognám meg a kezét, de nincs rá szükség, Eugene fog rá az ujjaimra, én pedig szó nélkül megyek vele. Hátrapillantva még látom a néném villámló tekintetét és hogy ez a Frederico egyenesen az apám felé tör át a tömegen, aki épp nagyban beszélgetett valakivel, így valószínűleg pont lemaradt a jelenetről, de valószínűleg hamar megtudja majd, hogy mi történt.
- Biztos vagy benne? - amikor már kint vagyunk és ő a ló hátán ül akkor bizonytalanodom el egy kicsit. Talán ez nem a legjobb ötlet. A néném is ki fog akadni és az apám is és még csak nem is tudnak semmit sem Eugeneről, de ha most nem megyek vele a jelenet után... Már így is egyértelmű, hogy akarnak valamit ezzel a Frederico üggyel, nem csak véletlenül volt ott nyáron a hajón, nagyon is jó oka volt. Végül talán pár pillanatnyi tétovázás után megfogom a kezét és felkászálódom én is a lóra. Tény, hogy ebben a ruhában ez nem épp a legegyszerűbb vállalkozás és tél révén éppenséggel meleg sincs, de nem érdekel. Átölelem szorosan a derekát és hozzá simulok, hogy a szemből jövő hideg levegőből ne nagyon kapjak. A hajam még így is lebeg a szélben mögöttem, pedig jobb lenne, ha a vállamat takarná és melegítené egy kicsit.
- Őrült vagy... ez nem volt épp titkos találka. - a hangomból mégis talán hallja, ahogyan a fülébe súgom a szavakat egészen közel hajolva, hogy még mindig nem tudom visszafogni a mosolyt az arcomról. - Frederico... azt hiszem konkrétan megijedt tőled, amit meg is értek. - hát szó se róla úgy lépett fel, hogy ember lett volna a talpán, aki nem ijed meg tőle ott abban a pillanatban. Én ismerem, tehát természetesen én nem ijedtem meg tőle, sőt kár lenne tagadni, hogy a domináns fellépés nagyon is tetszett. És hogy most hová megyünk? Azt hiszem ez az, ami tényleg nem számít, csak el innen, olyan helyre, ahol nem találnak meg, mert az biztos, hogy hamarosan keresni fognak, főleg azok után ahogyan távoztunk és amilyen hamar, miközben miattam van az egész bál.

♫ A bál ♫ ϟ Aktuális viselet ϟ Álarcosbál



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Eugene Conway
Reveal your secrets
Eugene Conway
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: O'Hara birtok - Dublin, Írország   O'Hara birtok - Dublin, Írország Empty2016-04-07, 20:12



Grace & Eugene
[You must be registered and logged in to see this image.]

 A sok szempár közül én vagyok az egyik. Sőt, az egyetlen olyan, akinek joga is van hozzá. Szeretem ezt a lány, és enyém lesz, amíg csak élünk, és nem érdekelnek a társadalmi különbözőségek, sem pedig a múltunk. Valami módon találnom olyan megoldást, amelyben a bosszút is megvalósíthatom, és Grace is az enyém lehet örökké. Talán túl sokat kérek az élettől, nyilván ha választanom kell, akkor őt választom, legalábbis ebben a percben így gondolom, mert nagyon kétségbe volt esve, hogy mi lesz velünk, ha tényleg ellene fordulok. Nem, ő az elsődleges, és az ő kedvéért képes volnék félretenni mindent, elutazni csak kettesben, de utána kell járnom. Valahogy kinyomozni, hogy mi is történt pontosan. Apám elvakultsága, hogy az egész családot vádolta, nyilvánvalóan egy börtönviselt ember gyötrelméből származik. Most inkább azon kéne elindulnom, hogy rájőjjek, hogy ki volt a ludas, és lezárhassam a dolgot. Nem gondoltam volna, amikor oly keményen megcsókoltam Grace-t, hogy ő lesz a mindenem. És még O’Hara is. Az a jós mégiscsak tudott valamit. Lélegzetvisszafojtva figyelem, ahogyan a lány elindul,és odasúg nekem valamit,  ám Frederico nem tágít, még azt is meg merészeli lépni, hogy ráfog a kezére, mintha csak lendületesen magával akarná hurcolni, mondjuk a táncpartkettre. Erre már felmegy bennem a pumpa, odalépek, és anélkül, hogy megszólnék, egy csattanós pofonnal jutalmazom a merészséget. Nem is nézek most Grace-re csak az arcát tapogató, és villámló tekintető Frederico-ra, aki elengedte a szerelmem kezét.
- Uram... ez hallatlan... arcátlanság.
- Na itt fogd be te piperkőc. – Emelem ismét a kezemet, ezúttal ökölbe szorítva. Ám a fickó térde megroggyan, csak hápogva hátrál, én pedig sötét pillantással illetem. Nem követem, ám a minket vizslató néhány emberrel nem törődve ezúttal én veszem a bátorságot, és én magam fogok rá a vöröske ujjaira, nekem tényleg jogom van hozzá, ha az apja erről nem is tud semmit. Ellenben elkapom a nagynénje pillantását, akinek a tekintetében különös fény villan, de ezzel most nem törődök. Elvileg az álarc miatt amúgy sem tudják, hogy ki vagyok, még nem túlzottan jártam körbe.
- Gyere. – Szólok a lánynak, és a hátsó ajtók egyikéhez megyek vele, hogy kilépjünk a küszöbön. Az O’Hara kúriánál itt vannak a lovak, én is így jöttem. Feltolom a homlokomra a maszkot, és intek az egyik lovásznak, aki már oldozza is a fekete mént. Felpattanok rá, és magam mögé húzom az imádnivalómat. És már porzunk is. Hogy merre, azt nem tudom. De most el innen.


♫ Heaven ♫Aktuális viseletA bál [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Grace A. O'Hara
Reveal your secrets
Grace A. O'Hara
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: O'Hara birtok - Dublin, Írország   O'Hara birtok - Dublin, Írország Empty2016-03-28, 11:51



Eugene és Grace


[You must be registered and logged in to see this image.]


Egyszerű álarcom van, olyan, amit csak az arcom elé tartok és nem kell felcsatolni, vagy hasonló. Bizonytalan vagyok, a szívem hevesen kalapál, ahogyan az ajtó előtt állok. Persze a nénikém igyekezett beleszólni még a ruhaválasztásomba is, mert szerintem ennél jóval visszafogottabb darab kellett volna, de én tudom, hogy kinek akarok tetszeni, úgyhogy nem is volt kérdés, hogy azt veszem fel, amelyiket én választottam. Szép fehér ruha, az alján, mintha tollak lennének, finoman csillog és lágy az esése és azért akad dekoltázsa is, ami nálam nem túl gyakori, de mégis csak Eugeneről van szó és azt ígérte itt lesz, én pedig hiszek neki. Ha el is szólította volna valami, akkor biztosan üzent volna Solinával és nem hagyna csak úgy parlagon, ebben biztos vagyok. Ő egyedül az, aki miatt úgy érzem, hogy nem lesz olyan rémes ez az egész majd, egyébként tudom, hogy iszonyatos módon utálnám, hogy itt kell lennem.
Végre lenyomom a kilincset és elindulok lefelé a lépcsőn. Sok szempár szegeződik rám, amitől persze kellően zavarban vagyok, és amikor meglátom a terem másik végében őt... hiába van álarcban, azonnal felismerem és el is mosolyodom. Oda kell mennem minél előbb ezt tudom és ez is a célom, de akkor lép be elém a bajszos fickó, akihez semmi kedvem sincs őszintén szólva. Halkan sóhajtok egyet, nincs más út le kell koptatnom. Finom mosoly, de a tekintetem újra és újra felé kalandozik, nagyon nehezen koncentrálok arra, mit a pasas mond, inkább csak időnként hümmögve bólintok, nem igen figyelek oda rá rendesen és amikor végre levegőt vesz azonnal megmoccanok.
- Remélem nem haragszik, de kicsit körülnéznék és... még biztosan beszélünk. - látom rajta, hogy nem tetszik neki a reakcióm, az apámmal is vált egy pillantást, de nem érdekel. Végül csak bólint, én pedig ellibbenek mellette, bár a bólintást igazából már meg se várom, nem érdekel a reakciója azért különösebben, vagy hogy tetszik-e neki, amit csinálok, vagy sem. Az a lényeg, hogy ne vele beszéljek. Nem mehetek oda határozottan Eugenehez, talán túlzottan feltűnő lenne, de felé veszem az irányt. Megvárom, amíg talán egymást kerülgetve végül elérjük egymást. Megölelném, ha lehetne, de tudom, hogy itt nem tehetem meg.
- Úgy örülök, hogy itt vagy. Nem szökhetek meg azonnal, de... kimehetnénk majd sétálni, majd... veszek fel valamit, csak ki innen, hogy ketten lehessünk. - mert meg szeretném csókolni, szeretnék vele lenni, szeretnék azt tenni, amit akarok, hogy ne kelljen kutató tekintetektől félnem. Annyira... annyira akarom, de most még muszáj itt beszélgetnünk, nem szaladhatok ki, amikor most jöttem, abból biztosan nagy fejmosás lenne a vége sajnos és nem akarok a nénikémmel veszekedni egész este, annak nem lenne jó vége.

♫ A bál ♫ ϟ Aktuális viselet ϟ Álarcosbál



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Eugene Conway
Reveal your secrets
Eugene Conway
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: O'Hara birtok - Dublin, Írország   O'Hara birtok - Dublin, Írország Empty2016-03-26, 17:57



Grace & Eugene
[You must be registered and logged in to see this image.]

Magától értetődő volt, amikor baglyot küldtem O’Harának, hogy részt vennék a lánya hazatérése alkalmából adott estélyen, hogy meghívót fog küldeni. Túl szoros az üzleti kapcsolatunk, hogy nemet mondjon, és végtére is nem tud rólam semmi rosszat ahhoz, hogy felmerüljön bárminemű viszakozás a részéről. Így lóháton érkezem a birtokhoz, amely fényűző, szegény emberek vére-verítéke árán épült meg. Ám már nem sokáig fog állni. Legalábbis nem az O’Harák kezében. Még az is lehet, hogy ha valami módon mégis túlélném anyagilag a vállalkozást, és megszerzem a kúriát, első dolgom lesz földig romboltatni. Addig viszont még van bőven tennivalóm. Úgy hidalom át az átmeneti döntésképtelenségemet, hogy ne kelljen Grace-t bántanom, hogy sorra vettem magamban, akiket apám említett. Az első a pap lesz, aki összeadta volna őket, ám pénzért, vagy egyéb szívességért feladta őket Grace apjának, így Patrick Willam tudta, hogy hol lesz esküvő, el tudta hurcolni az apámat a templomból, anyám pedig hiába várt utána rá. Egy szentéletű ember. Fenét! Azóta tudom, hogy nem csak korrupt, titokban nagyon is az élvezetek rabja, több nője volt, mint nekem. És ma meg fog fizetni. Ám ő csak egy név azon a listán, amelyet annyiszor hallottam. A pontos összefüggéseket még nem teljesen tudom, de a pap mindenképpen első helyen szerepel. Figyeltem az utóbbi időben, tudom, hogy három nővel is szexuális viszont folytat, de egymástól szeparáltan, különböző felezetekből. És hogy érdekessé tegyem a dolgot, mindhármukat meghívtam a cégeimen keresztül, különféle álcák mögé bújtatva, tehát hozzám nem kötheti senki a meghívásokat. Már csak hátra kell dőlnöm, és néznem az előadást. És ezúttal Grace nem szólhat egy szót sem, hiszen vele leszek. Nem tartom fontosnak, hogy felkeressem a házigazdát is, csupán a kedvenc szerelmemet keresem, még nem látom sehol, de biztosan gyönyörű lesz. Azt a vörös, szinte királynői hajkoronát nem lehet összetéveszteni semmivel. És meg is pillantom, ahogyan jön le a lépcsőn, már moccannék a magam ruganyosan magabiztos stílusával, de láss csodát, az a piperkőc alak, Frederico előz meg, még az álarccal együtt is meg lehet ismerni, hiszen a szája látszik, és felette a helyke, huszáros bajuszka, ő siet most a lány felé, hogy hajlongva üdvözölje. Affene... akkor most várakozó álláspont, de azért ott maradok a közelben, hogy hátha valahogy le tudja passzolni. A vörös maszkról, és a fekete köpenyről úgyis felismer.


♫ Heaven ♫Aktuális viseletA bál [You must be registered and logged in to see this link.]





[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Grace A. O'Hara
Reveal your secrets
Grace A. O'Hara
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: O'Hara birtok - Dublin, Írország   O'Hara birtok - Dublin, Írország Empty2016-03-20, 14:18



Eugene és Grace


[You must be registered and logged in to see this image.]


Kételkedem... de nem benne, hiszen benne bízni akarok. Azért ez még sem megy annyira könnyen, mint szeretné és mint én szeretném, hiszen elég rémes napokat éltem át az utóbbi hetekben. Kétségek között, szenvedve és vergődve, mert ő azt mondta, amit, mert úgy állt hozzám ahogy. Nem könnyű ezen csak úgy átlendülnöm és úgy tenni mintha minden teljesen rendben lenne, hiszen nincs. Még rengeteg nehézség áll előttünk és ez nem fog olyan könnyen helyreállni. Sok harcom lesz még a családommal és ki tudja, hogy milyen élet vár rám majd utána. Nem benne nem bízom, másokban, a körülményekben és ez talán azért érthető, főleg most, hogy tudom, hogy mik történtek a szüleivel.
- Nem kételkedem, nem... akarok, de te is feladtad először és elmentél és... megbántottál, de... Nem hagyjuk nekik. - mi van akkor, ha nem tehet mást? Azért ez is benne van a pakliban, hogy nincs választása, mert a nem tesz ellenem, akkor... Nem akarok ezen gondolkodni, de azért erre is gondolnom kell, hogy a dolgoknak milyen következmények lehetnek. Az apám, a nénikém így is tehetnek ellene, ha ez kiderül, ezt ő is tudja, tudjuk mindketten. Azért ettől még ugyanúgy félek, hogy esetleg valami rossz lesz a vége, hogy bántják őt, mert tudom, hogy sok mindenre képes a családom, hiszen Aislinget is hozzá akarták adni valakihez, akit még csak nem is ismer, és meg kellett szöknie ahhoz, hogy az élete ne dőljön össze.
- Hiszek neked és remélem, hogy nem kell majd nehéz döntéseket hoznod azért, hogy velem lehess. - bár tudom, hogy ez már így is megtörtént, hiszen kénytelen volt eldönteni, hogy mit is akar. Engem, vagy a bosszút, de arra is van esély, hogy végeredményében a kettőt együtt fogja választani majd. - Én nem kifejezetten az ilyen izgalmakért rajongok, de valahogy majd megoldjuk, főleg ha már nincs mit tenni. - akkor már úgy is mindegy igazság szerint. Hiszen ha elindult, amit elkezdett le nem állíthatja és akkor a vége az, hogy a családomnak vége, nekem pedig végig kell néznem. Azt nem tudom még, hogy mi lesz, ha netán mégis hozzám jönnek, ha mégis csak az apám tőlem kér majd segítséget. Akkor végképp nem tudom még, hogy mit fogok tenni egyáltalán, de megpróbálok ezen még előre nem gondolkodni.
- Vörös maszk, illik hozzád. Keresni foglak. - és kerülni azt az alakot, akivel majd találkoznom kell valószínűleg. Nem akarok túlságosan sokat a közelében lenni, mert nem tetszik már csak maga a helyzet sem, hogy közöm kellene, hogy legyen hozzá, hogy beszélek vele, vagy táncolja. A hajóúton se tetszett és ez nem igen változott azóta sem. Egy utolsó csók még mielőtt visszaindulnék. Beszélni fogok a dadájával ez nem kérdés, hiszen legalább jól alakultak a dolgok, vagy jobban, mint amilyenek eddig voltak, még ha nem is oldódott meg minden hirtelenjében.

//Köszönöm szépen én is a játékot, imádatos! joooeg szivecske //

♫ What is love ♫ ϟ Aktuális viselet ϟ Éld túl a karácsonyt



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Eugene Conway
Reveal your secrets
Eugene Conway
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: O'Hara birtok - Dublin, Írország   O'Hara birtok - Dublin, Írország Empty2016-03-18, 21:27



Grace & Eugene
[You must be registered and logged in to see this image.]

 Pár nappal ezelőtt én sem tudtam bizonyosságot adni Grace-szel kapcsolatban, de most már pontosan érzem, hogy őt akarom. Csak éppen azt nem tudom, hogy mihez kezdejk a családi bosszúval. Azt nem lehet csak úgy félredobni. Nem akarom őt a családja ellen fordítani, viszont köztes állapotok nemigen vannak, maximum az önbecsapás szintjén úgy teszünk, mintha nem lenne semmi más, csak a szerelmünk. Elutazhatnánk pár napra, hogy aztán amikor visszajövünk, ugyanott tartsunk, szóval mindez tényleg csak ámítás lenne. Valahogy ki kell találnunk valami megoldást minderre. Az, hogy évek óta a bosszúnak élek, nem mondható csak úgy vissza. Így tehát egyenlőre még határozatlan vagyok abban, hogy mit hogyan, de abban nem, hogy akarom őt.
- Csak ha hagyjuk szerelmem. Ha kételkedsz bennem, máris elvesztél. Akkor nincsen visszaút. – Tudom, hogy kicsit kemény vagyok ebben a témában, de nem tudok vele mit tenni. Túlságosan keserűvé tettek a szüleimen gondolkozott évek. Valahogy fel sem merült bennem, hogy nekem is lesz saját életem, valaki, akit szerethetek, akit elvehetek. Mintha a nekik tett szolgálat számítana egyedül. És most bejött a képbe Grace. Akit pedig nem teszek félre, állandóan rajta gondolkozom, nélküle nem is élet az élet. Azt hiszem elsorvadnék nélküle mint egy virág, akit alig öntöznek.
- Nem. Ezáltal téged nem. Talán korai még, de ha felteszed rám az életemet, én sosem hagylak cserben. Téged nem érne vész, ezt megigérhetem. Ezt azért még ne vedd lánykérésnek, ha úgy alakul, hogy mellettem állsz, nem fog elmaradni annak rendje és módja szerint. Ha akarod. – Talán ez most túlzottan az objektív oldalam, de nem tudok vele mit kezdeni, itt most az a cél, hogy megnyugtassuk kicsit egymást, hogy van jövőnk. Viszont abban igaza van, hogy nem lehetek mindenkivel aljas, aki nem is volt benne. Azok végülis csak az apja, és a nagynénje. Meg akit még kinyomozhatok. – Ez... túl komoly kérés. Megfelel az, hogy ha átgondolom, vagy egy időre félreteszem a dolgot? Sok mindent már nem lehet visszacsinálni, beindult a gépezet. De tovább nem viszem egyenlőre. Lehet, hogy még meg is  utálsz, akkor meg.. – Mosolyodom el, és odahajolva megcsókolom. Nem szenvedélyesen, ez most másról szól. Lágyan, puhán, gyengéden simítva végig az arcélét. – Hát nem ettől lesz izgalmas? – A mosolyom nevetésbe torkollik, nem zavartatom magamat, hogy itt vagyunk a temetőbe. A holtak nem fognak ránk szólni. Végülis a szeretteink körében miért is kéne szégyenkeznünk? Nem ettől leszünk kegyeletsértők. Elengedem végül az arcát, és csak a derekára fonom a kezemet. – Hogyne drága Grace. Keresd a vörös maszkos lovagot. Ő leszek én. – Kikisérem még a temető kijáratáig, és ott válunk el egymástól. A város ezen szegletében nem kell attól félni hogy meglát minket az elit közösség, így ott is csókkal pecsételem meg a megbeszélteket.

//Olyan imádnivaló a kis vörösöd, imádtam szivecske //

♫ Heaven ♫ ♦️ Aktuális viselet ♦️ Újrakezdés ♦️ [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Grace A. O'Hara
Reveal your secrets
Grace A. O'Hara
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: O'Hara birtok - Dublin, Írország   O'Hara birtok - Dublin, Írország Empty2016-03-10, 15:05



Eugene és Grace


[You must be registered and logged in to see this image.]


Jó lenne már a bizonyosság, de még most sem érzem úgy, hogy ez magadatna. Nem tudom, hogy mi lesz ennek az egésznek a vége, mert most itt van, most nem úgy beszél, mint legutóbb, de közben véghez akarja vinni azt is, amit eltervezett és ez... ez nem tudom, hogy milyen eredményt hoz majd. Félek, hogy végül tényleg én leszek az, aki nagyon megjárom, hiszen én szorulok két fél közé. Fel kell adnom a családomat, vagy... őt kell feladnom és őszintén szólva nekem egyik lehetőség sem tetszik igazán.
- Átverték, hogy ne legyen édesanyáddal és elválasszák őket. Ez... rémes. Velünk is megtehetik. - ezt már csak halkan teszem hozzá. Nem akarok erre gondolni, pedig tudom, hogy ennek is meg van az esélye, hogy megpróbálnak egymás ellen fordítani, ha tudják hogy együtt vagyunk, hogy megpróbálnak egymás ellen hangolni. Persze most még nem tehetik, amíg azt se tudják, hogy ez az egész meg van kettőnk között, de ez is egy újabb félelmetes akadály lehet. Nekem pedig még innen is most haza kell mennem, az apámhoz, a nénikémhez, el kell mennem arra a bálra és félek, hogy mi lesz majd ott is. Legszívesebben elmennék vele innen. Bárhova, csak el.
- Őket... ezáltal engem is. Ne hidd, nem érdekel a pénz, de... ez hatással lesz azokra is akik fontosak nekem? Nem minden rokonom rossz, nem... nem mindegyikük érdemli ezt meg. - halkan sóhajtok egyet, hiszen ott van Aisling is, aki tudom most nem igen foglalkozik a családja pénzével, de neki még sem akarok ártani és a szeretteinek sem, de akkor mégis mit tehetnék most? Nem tudom, milyen választ vár erre a kérdésre. Hogy én mit szeretnék... azt hogy ez az egész ne így legyen, de ezt hiába akarom. - Nem tudom, nem várhatom tőled azt, hogy hagyd ezt az egészet igaz? - esküt tett és nem facsarhatom ki annyira, hogy feladja a legfontosabb terveit, hogy miattam eldobjon mindent, mert akkor nem maradna egész ember, de akkor mégis mi lenne a megoldás? Nézzem végig, ahogyan tönkreteszi a családomat? Rossz emberek, de közben mégis csak a családom.
- Titokban, mint a hajón. - halvány mosoly, ami most nem épp a helyzetnek, inkább a jó emlékeknek szól elsősorban. Igaza van, végül is ha az apámmal üzletel, akkor eljöhet a bálba és ott lehetünk együtt, ha nem is sokat, de legalább ez is valami. Persze nem tudom, hogy nem figyel-e majd minket árgus szemekkel a nagynéném, vagy akár az apám, de.. hátha legalább egy kicsit meg tudunk szökni. - Jól van, legyen így. - bólintok végül egy aprót. Nem akarok elszakadni tőle, de azt is tudom, hogy nem maradhatok majd itt túl sokáig, mert akkor keresni fognak. Eljöhettem, de az apám úgy tudja a dadával beszélek, már abból is baj lehet, ha kiderül, hogy az engedélye nélkül csak úgy kijöttem ide. Nem vagyok már gyerek, de ettől még amikor itt vagyok itthon akkor elég szigorú szabályok vonatkoznak rám. - Azt hiszem lassan... lassan muszáj visszamennem. - a szám is lebiggyed már csak a gondolattól is és nem igen akaródzik még most sem elszakadni tőle. Olyan rossz ez, még mindig félek nem gondolja-e meg magát holnapra.

♫ What is love ♫ ϟ Aktuális viselet ϟ Éld túl a karácsonyt



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Eugene Conway
Reveal your secrets
Eugene Conway
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: O'Hara birtok - Dublin, Írország   O'Hara birtok - Dublin, Írország Empty2016-03-07, 12:00



Grace & Eugene
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem tudom, hogy mi vár még ránk a saját terveim függvényében, ám az biztos, hogy ezt a szerelmet nem akarom elengedni, eldobni magamtól. Keserűséggel gondolok bele, hogy miért éppen az ellenség családjához kell tartoznia, ám mivel nincsen lehetőségem ezen változtatni, azt tehetem, hogy elfogadom. Eszembe sem jut, hogy mit jósolt nekünk a néni a hajón, talán majd évek múlva ugrik majd be. Most csak a karomban tartom, remélve, hogy sosem kell őt elengednem, és úgy okoskodom, hogy valahogy mégiscsak lennie kell valami útnak, amelyben együtt lehetünk, de az apámnak tett eskümet is be tudom váltani. Hiszen aligha lehetett pillanatnyi felindulás ez utóbbi, éveken át mondogatta, remélve, hogy majd lesz hozzá annyi értelmem, hogy magamba súlykoljam a bosszúhadjáratot. Ugyan gyermek voltam, de láttam, hogy mennyire szenved, így csakhamar felnőttem a feladathoz, és tervezgettem Santiagoékkal.
- Nem tudom pontosan, hogy mi történt. Azok az átkozott ékszerek! Apámnak biztosan nem kellettek, sosem volt tolvaj, tisztességesen dolgozott mindig. Átverték. – Rázom meg én a fejemet, tudom, hogy nem vagyunk a legjobb helyzetben, de nem tudok vele most mit kezdeni. Itt van dolgom, nem szökhetünk meg pár napra. Az apja és a nénje egyébként is árgus szemmel figyeli, bármit is tesz, így még a szerelmünket illetően is igen óvatosnak kell lennünk. Nem akarom ugyanis hogy bántsák miattam, eltiltsák, vagy halálba hajszolják, mint a szüleimet.
- Tönkretenni őket, olyan szegénysorba kényszeríteni, ahonnan már nincsen visszaút. Sajnálom,h ogy így alakult. Te is O’Hara vagy, ahogyan én is részben, ennek nem így kellett volna történnie. Te... mit szeretnél Grace? – Talán első ízben kérdezem meg valakitől, aki nem a közvetlen családtagom, de hát a fenébe is, szeretem, nem tudok mit kezdeni ezzel az érzéssel, ezért inkább hagyom, hogy átjárjon, így most is a szájára tapasztom a sajátomat, legalább pár pillanatig összefonódjunk. Nem mélyítem el a csókot, már az is elég, hogy odanyomom az ajkamat, hogy aztán megöleljem.
- Eljövök, de nem mint a partnered. Majd ott találkozunk. Felkérlek, és ha nem figyelnek nagyon, akkor együtt tölthetünk egy kis időt. – Vonom meg a vállamat, egyenlőre még nyíltan nem kéne felvállalni a kapcsolatunkat, annak ellenére sem, hogy Grace apja már egy másik kérővel tárgyal. Ott lehet a bálon mint az apja üzleti partnere, végtére is ha Patrick William pénzt remél tőlem, el kell néznie, hogy felkérem a gyönyörű lányát táncolni.

♫ Heaven ♫Aktuális viseletÚjrakezdés [You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this image.]


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: O'Hara birtok - Dublin, Írország   O'Hara birtok - Dublin, Írország Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Simmons birtok
» A Brooks birtok
» Angelthorne-birtok
» A Van Horne birtok
» Waldemard birtok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Varázsvilág :: Otthonok-
Ugrás: