ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
2024-03-27, 20:58
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Black Birds - zenekari próba - Page 2 I_vote_lcapBlack Birds - zenekari próba - Page 2 I_voting_barBlack Birds - zenekari próba - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Black Birds - zenekari próba - Page 2 I_vote_lcapBlack Birds - zenekari próba - Page 2 I_voting_barBlack Birds - zenekari próba - Page 2 I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Black Birds - zenekari próba - Page 2 I_vote_lcapBlack Birds - zenekari próba - Page 2 I_voting_barBlack Birds - zenekari próba - Page 2 I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Black Birds - zenekari próba - Page 2 I_vote_lcapBlack Birds - zenekari próba - Page 2 I_voting_barBlack Birds - zenekari próba - Page 2 I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Black Birds - zenekari próba - Page 2 I_vote_lcapBlack Birds - zenekari próba - Page 2 I_voting_barBlack Birds - zenekari próba - Page 2 I_vote_rcap 
Alison Fawley
Black Birds - zenekari próba - Page 2 I_vote_lcapBlack Birds - zenekari próba - Page 2 I_voting_barBlack Birds - zenekari próba - Page 2 I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Black Birds - zenekari próba - Page 2 I_vote_lcapBlack Birds - zenekari próba - Page 2 I_voting_barBlack Birds - zenekari próba - Page 2 I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Black Birds - zenekari próba - Page 2 I_vote_lcapBlack Birds - zenekari próba - Page 2 I_voting_barBlack Birds - zenekari próba - Page 2 I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Black Birds - zenekari próba - Page 2 I_vote_lcapBlack Birds - zenekari próba - Page 2 I_voting_barBlack Birds - zenekari próba - Page 2 I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Black Birds - zenekari próba - Page 2 I_vote_lcapBlack Birds - zenekari próba - Page 2 I_voting_barBlack Birds - zenekari próba - Page 2 I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Black Birds - zenekari próba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Zachary Cross
Reveal your secrets
Zachary Cross
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Black Birds - zenekari próba   Black Birds - zenekari próba - Page 2 Empty2015-12-15, 08:53


First topic message reminder :


The band & Zach
You're always in my mind..

[You must be registered and logged in to see this image.]
 

Az első komolyabb próbáink egyike. Külön dalt írtam az eseményre, amolyan örömóda szerűt, csak éppen a mi hangzásunkban, a célja az volt, hogy úgy nyissuk a közös munkát, hogy azt valami mámorító érzés járja át. A maga nemében sötét, gótikus, ám inkább lelkesítő, mintsem depresszív. Amolyan igazán zúzós. Még az elmúlt éjszaka itt jártam Flitwick zenetermében, ellenőriztem a hangszereket, jók lesznek, alig kellett állítani. Mágiával vannak ugyan megbűvölve, az eredeti elektronikájukkal együtt működnek. Mivel túl sok időt még nem töltöttünk együtt, mindannyian pedig végképp nem, nagyon kiváncsi vagyok, hogy hogy fog ez az egész működni. Tanári javaslatra kezdtem el énekelni, zenélni, a zenekar alapításának ötlete viszont már saját elgondolás volt, amikor láttam, hogy Noriko is ért a billentyűkhöz, mintegy felvetés gyanánt kérdeztem meg tőle, hogy mi lenne a véleménye. Amikor hevesen bólogatott, akkor plakátoltam ki, és vártam a hatást. A többieket egyátalán nem ismertem, Charity viszont szintén látványmágus, igaz, egyel alattunk jár, ezért nincsenek közös óráink. Majd most kiderül, hogy kinek mennyire lesz ingere a többihez. Elsőként érkezem a terembe, amit ma egész délutánra lefoglaltam, túl sok zenekar egyébként sincsen a Roxfortban, a kórus pedig rendszeres időpontban tart itt próbákat, így kiszámítható, hogy mikor jöhetünk. A fiúkat az egyik hajnalban berendeltem, a lányok alhattak, Chin-hae meg is jegyezte utána, hogy mostantól dobverőkkel megy mindenhova, ha ilyen hülye időpontokat találok ki. Ezt azért sikerült jól megmosolyognom. Leakasztom a nyakamból a basszusgitárt, főleg énekelek, de a dobok mellé szeretem megadni az alapütemet. Szájharmónikázni is szeretek, főleg akkor vetném be, ha átadom a két vokalista lánynak a terepet egy kisebb mellékvágány esetén a számok között. Délután van, a kicsit most óráról kellett elkérni, még szerencse, hogy Vector professzor engedékeny tanár, a többiek pedig már egyemisták, és akkor hagyják ki az órákat, amikor jól esik, majd pótolnak. Amíg megérkeznek a többiek, csinálok még egy utólagos hangolást, ezúttal a saját gitáromon, mert pont az maradt ki.






[You must be registered and logged in to see this image.]
   
Az ember a saját érzéseit az énekléssel tudja
a legjobban átadni a közönségnek.

Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Jessica Cartwright
Reveal your secrets
Jessica Cartwright
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Black Birds - zenekari próba   Black Birds - zenekari próba - Page 2 Empty2015-12-18, 11:19


[You must be registered and logged in to see this image.]
A zenének gyógyító ereje van.

   
   
Black Birds & Jess


   
[You must be registered and logged in to see this image.]
Életem első nyilvános éneklése lesz a mai. Nem is tudom, mi vezérelt erre az egészre... talán a nővérem hatására vághattam bele, sőt, ami azt illeti mostanában szinte mindent neki köszönhetek ami velem történt. Persze nem mintha ezt mondtam volna neki, de úgy érzem, hogy megérti, lássa rajtam. Nem olyan régen történt, hogy újra énekelni kezdtem, hiszen anya halála olyan nagy hatással volt rám, hogy feladtam a olyan dolgokkal, amik örömet szereztek nekem. Úgyhogy csak most léptem túl valamilyen szinten az egészen... ennyi év után...
Kicsit izgulok, hiszen nem ismerek senkit sem a bandából. Alapjáraton túlságosan is megbízom az emberekben, olyanokban is akiket nem ismerek és mondhatjuk, hogy nálam ez olyan dolog, amit azt hiszem soha nem fogok kinőni. Már annyiszor csalódtam... de nem tanulok a hibáimból. Mivel Zach elkért a következő óráimról, ezért az utolsóról én voltam az első aki felpattant és az ajtóhoz tolakodott, hogy minél előbb kijuthassak. Még mielőtt a Szükség Szobája felé vettem volna az irányt, beszaladtam az egyik emeleten a lányvécébe és lekaptam magamról a talárt valamint a fekete kis cipellőt és átvettem a táskámba bekészített -éljen a helynagyobbítás!- fekete bakancsomra valamint az egyen felsőm helyett egy másik pulcsit húztam. Beledobáltam a levetett cuccaimat a táskában és rohanni kezdtem a hetedik emelet felé. Nem szeretek késni, de biztos voltam benne, hogy em én leszek az első, aki odaér. Nagyon koncentráltam a szobába, voltam már itt egyszer vagy talán kétszer, de még mindig bizonytalan voltam benne, hogy merre is van pontosan. Már kezdtem kicsit kétségbe esni, amikor végre megjelent az ajtó és miután kifújtam magam, benyitottam. Már négyen voltak benn, kicsit el is vörösödtem, hogy ilyen későn értem ide. Mondjuk Charity még sehol, de mintha ez tőle megszokott lenne már...
-Oh, helló! Nagyon sokat késtem? - Kínos mosoly jelent meg az arcomon, és végignéztem a jelenlévőkön. A lányt annyira divatosnak találtam, bárcsak én is ilyen lehetnék! - Jess vagyok. Zach, köszi, hogy elkértél az órákról! - Nem lettem volna jó abban, ha ki kellett volna magyaráznom magam, miért is kell elmennem onnan. A teremben lévő felszerelésen persze megakadt a szemem, már kezdek izgulni, de úgy éreztem, tök szuper lesz minden. Tuti nagy élmény marad és nem sok jobb lehetőséggel találkoztam még amióta ide járok, szóval nem fogom megbánni. Remélem.


   megjöttem ◊ zeneruci
[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]

Vissza az elejére Go down
Noel Westmoreland
Reveal your secrets
Noel Westmoreland
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Black Birds - zenekari próba   Black Birds - zenekari próba - Page 2 Empty2015-12-15, 20:13


[You must be registered and logged in to see this image.]
Hogy én, mint magamnak való Mardekáros miért is jelentkeztem egy együttesbe? Levezetésnek tökéletes, gitározni meg szeretek, szóval miért is ne? Persze túl sok gótikus nincs rajtam, nem vagyok az a darkos érfelvágós típus. Vannak nyűgjeim, de általában az ilyesmit úgy vezetem le, hogy magányosan beülök egy sarokba és elvagyok a gitárommal. Még nem tudom, hogy mennyire fog ez majd működni úgy, hogy mások is vannak körülöttem, na de majd meglátjuk. Azért adok a dolognak egy esélyt, én is eltudom viselni a többieket az esetek nagy részében, a többi házzal sincs bajom, aranyvérfanatikus sem vagyok, leginkább a lelki sérüléseim miatt kerültem a Mardekárba, mert a néhány paranoia és a többi... Na igen azt hiszem majd még meg kell dumálnom Zachkel, hogy ne nagyon csináljunk mondjuk előadásokat sötét helyeken, mert azt nem viselem jól és tuti, hogy nem hozok majd jó teljesítményt, ha leoltják a fejem felett a villanyt csak úgy meglepetésszerűen.
Szóval az öltözetem nem olyan hű, de darkos, sima pólót vettem fel, a bakancsom az fekete, a farmer sem az, gondolom majd ha nagyon ki akarjuk csípni magunkat azt elég a koncertre is, szóval van egy enyhe meglepődés a szememben, amikor meglátom a cilinderes tüllszoknyás csajt, miután megtaláltam a próba helyét és belépdeltem. Az tuti, hogy itt jó lesz az akusztika, de ettől még... huh, erre nem számítottam. A két srácot ismerem már, volt egy indító próbánk, bár az eszem megállt, hogy hajnalban. Na nem mintha mostanában olyan sokat aludnék. Az hogy Maggie visszajött még a maradék nyugalmamat is kinyírta és nem elég, hogy visszajött, bevette magát Roxmortsba, szóval lőttek a faluba való lejárásomnak, vagy... viseljek napszemüveget és állszakállt télen is? Utóbbi még jó, mert melegít, de a napszemüveg egy felhős téli napon annyira nem menő, ha nem síelő vagy. Szóval... szívás a köbön.
- Hali! Kire várunk még? - oké a köszönés meg volt, a közösségi szellemet is ápolom szóval jöhet a piros pont. Ennél nagyon nem mondok többet, gondolom ha lesz valami bemutatkozás majd kollektíve tesszük meg, vagy már Zach mindenkinek elmondott mindent és nem lesz úgy se szükség rá. Szóval egyelőre lekapom a hátamról a tokban pihenő gitárt és előhalászom. Hangolni nem igen kell, elég sokat használom ahhoz, hogy esélytelen legyen, hogy ne legyen valami rendben vele.


Black Birds & Noel

Dark side | Zenekari próba |Clothes
[You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
I'll be a better man today
Vissza az elejére Go down
Kwon.Chin-hae
Reveal your secrets
Kwon.Chin-hae
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Black Birds - zenekari próba   Black Birds - zenekari próba - Page 2 Empty2015-12-15, 19:23






[You must be registered and logged in to see this image.]
Black Birds


~ Most már azért rohadt jó lenne megtalálni azt a Szükség Szob.. Óóó, hogy ez tényleg ilyen egyszerű!~ Kerekednek el vágott szemei a semmiből a falon megformálódó ajtót látván.
~ És én még azt hittem "Sung-yeun" mesélésekor, hogy a Szükség Szobája valami lökött neve egy budinak.~ Most már kezdeti, titkolni nagyon is vágyott bizonytalanságát felváltotta a laza magabiztosság, s vígan, de halkan fütyörészve nyit be az ajtón nem sokkal azután, hogy Noriko is elkezdte a bemelegítést.
- Jegyezd fel, Zach! Pontos voltam! Legközelebb ilyen már csak jövőre lesz. - Vigyorogva idegesíti kicsit a frontembert farzsebéből előkerült dobütőkkel rámutatva, aki ezúttal tényleg megnyugodhat, mert kivételesen Chin-hae nem késett el. Pedig nagy volt erre az esély és pláne arra, hogy nem tud eljönni, mert amit Zach még nem tud: őt is ki kellene kérni az órákról. Ehhez képest Chin-hae kilóg mindig valami ürüggyel, mikor ilyen lehetetlen időpontokban tart a Művészúr próbát. Talán csak szobatársa, az egyik legalábbis, ő sejtheti hova megy ilyenkor Chin-hae. De hát elmondani sem lehetett ezt Zach-nek. Valamiért nagyon kötötte az ebet a karóhoz, hogy a dobosnak muszáj egyetemistának lennie, bizonyára a próbák miatti rugalmas időbeosztás miatt. Szóval Chin-hae szépen behazudta magát két évvel idősebb medimágus-tanoncnak. Nem tudja, miért pont ez jutott először eszébe, talán azért, mert elég távol áll a látványmágusoktól, hogy ne legyenek annyira képben egy másik szak alsóbb osztályával. Meg volt ennek a választásnak más oka is, de ezt a szomorú indokot magának se ismerné be... Szerencsére van más koreai is azon a szakon és évfolyamon, így igazán nem feltűnő, a nyugatiaknak meg ők, ázsiaiak úgy is mind egyformák és kölyökképűek. Persze a szintén keleti származású diákok a csapatban jelentenek némi veszélyforrást, s a lebukás előre elkönyvelhető és idő kérdése csupán. Ám hogy miért nem szóltak róla Zach-nek, azt nem tudja Chin-hae, de nem is firtatja inkább.
- Szeva! - Villant megnyerő mosolyt a csajra - életében nem gondolta volna, hogy egy cilinder vagy egy kesztyű ilyen kombója dögös tud lenni! -, s még igazán körül sem néz, mintha ezerszer járt volna már itt, rutinosnak ható mozdulatokkal indul a dobok mögé elfoglalni a helyét. Külsejét illetően kirívóan el tud térni minden egyes próbán a zenekar stílusirányzatától. Jelen esetben is semmi gótikus nincs rajta, fekete is csak azért, mert annak idején fekete farmert vett a kék helyett. Egyébként snassz fehér póló és szürke, elől cipzáros, hátul kapucnis felső alkotja mai ruházata többi részét. Utóbbi ruhadarabnak a kapucni belső része türkizkék, ami megint nem egy darkos szín. Nincsenek nyakláncok, se karkötők, se feketével kihúzott szemek, de még egy csúnya nézés sem, ami darkos hatást kölcsönözne neki. Egyedüli ékszerei a mindkét fülében lévő piercing, mint minden áldott nap, a tetkó meg úgy sem látszik.
Lecsüccsenve láthatóan elégedett a világgal és leginkább saját magával, hogy végre egyszer nem ő az utolsó!


Aktuális viselet©
Vissza az elejére Go down
Noriko Mizushima
Reveal your secrets
Noriko Mizushima
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Black Birds - zenekari próba   Black Birds - zenekari próba - Page 2 Empty2015-12-15, 13:44



Black Birds



[You must be registered and logged in to see this image.]A
nnyira hihetetlen, hogy tényleg belevágunk! Örömömben majdnem leestem az ágyamról, mert hogy ott ugráltam, miközben olvastam az értesítőt, hogy a szükség szobájában fogunk ma próbálni. Nagyon izgatott vagyok, hogy mi lesz, még sosem játszottam együttesben, de már nagyon szerettem volna, és most végre ez teljesül, ráadásul még a stílus is olyan, amit szeretek… Szóval jelenleg le sem lehetne lőni, annyira pörgök.
Fekete-fehér csíkos blúzt viselek, fekete tüllszoknyával, lyukasztott harisnyával és persze platformcsizmával. A hajam féloldalra van fogva egy copfban, fejemen pedig fekete cilinder található, amit odarögzítettem bűbájjal, nehogy leessen, miközben szaladok vagy ugrálok. A kezemen fekete, ujjatlan, hálószerű kesztyűt viselek, és egy csomó karkötőt.  Gyorsan felkaptam egy köpenyt, hogy a folyosón a tanárok ne lássák meg, majd elindultam a próba helyszíne felé. Elég rendes tempóban szedtem a lépcsőket, úgyhogy nagyon hamar odaértem, de koránt sem én voltam az első. Berontottam a terembe, ami annak köszönhető, hogy még épp lendületben voltam, és fél méterrel a bejárat után lefékeztem.
– Szia – köszönök és integetek lelkesen Zacknek, majd visszamegyek becsukni az ajtót. – Bocsi, hogy így rád törtem, nem direkt volt – mentegetőzöm, majd közelebb megyek hozzá. Hajlamos vagyok órákra is így bejutni, és akkor is van, hogy megszólnak érte, de néha tényleg nem tehetek róla, hogy elkap a hév.
– Látom, minden itt van, ami kell – jegyzem meg, miközben szétnézek. Nem emlékszem, hogy jártam volna korábban ebben a szobában, de ez a nap is elérkezett. Azt hiszem, nem sokan ismerik, úgyhogy ennek a szűk körnek most már én is a tagja vagyok. Elképzelhető, hogy kicsit korán jöttem, mert a többiek még nincsenek sehol. Vagy csak én voltam túl gyors már megint.
– Mi újság? – kérdezem, miután kinézelődtem magam. – Én nagyon izgulok, kíváncsi vagyok, milyen lesz együtt zenélni – vigyorodom el, és rögtön a hangszeremhez pattanok, hogy kipróbáljam a hangzást. Elégedett vagyok mindennel, már csak tényleg az kell, hogy megjöjjenek a többiek is. Amúgy van, akit még nem ismerek, mert másik évfolyamba járnak, vagy másik szakra, de nem baj, szeretek ismerkedni, és tuti, hogy mind nagyon jófejek.


Vissza az elejére Go down
Zachary Cross
Reveal your secrets
Zachary Cross
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Black Birds - zenekari próba   Black Birds - zenekari próba - Page 2 Empty2015-12-15, 08:53



The band & Zach
You're always in my mind..

[You must be registered and logged in to see this image.]
 

Az első komolyabb próbáink egyike. Külön dalt írtam az eseményre, amolyan örömóda szerűt, csak éppen a mi hangzásunkban, a célja az volt, hogy úgy nyissuk a közös munkát, hogy azt valami mámorító érzés járja át. A maga nemében sötét, gótikus, ám inkább lelkesítő, mintsem depresszív. Amolyan igazán zúzós. Még az elmúlt éjszaka itt jártam Flitwick zenetermében, ellenőriztem a hangszereket, jók lesznek, alig kellett állítani. Mágiával vannak ugyan megbűvölve, az eredeti elektronikájukkal együtt működnek. Mivel túl sok időt még nem töltöttünk együtt, mindannyian pedig végképp nem, nagyon kiváncsi vagyok, hogy hogy fog ez az egész működni. Tanári javaslatra kezdtem el énekelni, zenélni, a zenekar alapításának ötlete viszont már saját elgondolás volt, amikor láttam, hogy Noriko is ért a billentyűkhöz, mintegy felvetés gyanánt kérdeztem meg tőle, hogy mi lenne a véleménye. Amikor hevesen bólogatott, akkor plakátoltam ki, és vártam a hatást. A többieket egyátalán nem ismertem, Charity viszont szintén látványmágus, igaz, egyel alattunk jár, ezért nincsenek közös óráink. Majd most kiderül, hogy kinek mennyire lesz ingere a többihez. Elsőként érkezem a terembe, amit ma egész délutánra lefoglaltam, túl sok zenekar egyébként sincsen a Roxfortban, a kórus pedig rendszeres időpontban tart itt próbákat, így kiszámítható, hogy mikor jöhetünk. A fiúkat az egyik hajnalban berendeltem, a lányok alhattak, Chin-hae meg is jegyezte utána, hogy mostantól dobverőkkel megy mindenhova, ha ilyen hülye időpontokat találok ki. Ezt azért sikerült jól megmosolyognom. Leakasztom a nyakamból a basszusgitárt, főleg énekelek, de a dobok mellé szeretem megadni az alapütemet. Szájharmónikázni is szeretek, főleg akkor vetném be, ha átadom a két vokalista lánynak a terepet egy kisebb mellékvágány esetén a számok között. Délután van, a kicsit most óráról kellett elkérni, még szerencse, hogy Vector professzor engedékeny tanár, a többiek pedig már egyemisták, és akkor hagyják ki az órákat, amikor jól esik, majd pótolnak. Amíg megérkeznek a többiek, csinálok még egy utólagos hangolást, ezúttal a saját gitáromon, mert pont az maradt ki.






[You must be registered and logged in to see this image.]
   
Az ember a saját érzéseit az énekléssel tudja
a legjobban átadni a közönségnek.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Black Birds - zenekari próba   Black Birds - zenekari próba - Page 2 Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Black Birds - születésnapi fellépés
» à votre Santé - Tánctér és színpad
» Jonas Black
» Sirius Black
» Sirius Black

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Szükség szobája (7. emelet)-
Ugrás: