Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Karakterfejlődés
  Yesterday at 12:24
Megan Smith
A hónap posztolói
Luna Lovegood

Jacob Troops

Gina Accipiter

Kieran O'Byrne

Dane Seoras

Nox Djarum

Megan Smith

Shanna Griffin

Daniel G. Paisley

Elijah Crowfield

Statisztika

Összesen 595 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Melissa Greenwood

Jelenleg összesen 39870 hozzászólás olvasható. in 3514 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

A Fúriafűz tisztása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 1482

TémanyitásTárgy: A Fúriafűz tisztása 2014-10-04, 20:06

First topic message reminder :

A Fúriafűz tisztása

"Néhány hónapja említettem neked, hogy a fúriafüzet abban az évben ültették, amikor az iskolába kerültem.  A teljes igazság az, hogy azért ültették, mert az iskolába kerültem."
- Remus J. Lupin

A fúriafűz egy igen agresszív fa. Több méteresre is megnőhet, s aki csak a közelébe férkőzik, azonnal megpróbálja megölni! Ágai elől nehéz elmenekülni, de aki vagy apró állattá pl.: kolibrivé, egérré, pillangóvá vagy egyéb rovarrá tud változni, könnyen át tud szaladni a fa alatt (vagy repülni).

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumotion.com/

SzerzőÜzenet
Douglas MacMantis
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 48

TémanyitásTárgy: Re: A Fúriafűz tisztása 2014-10-04, 21:45

Fél órát keresgéltem a kiltem a csomagomban, mire végre meglett. Ez alatt az idő alatt kétszer fontoltam meg, hogy azt kamuzom, otthon hagytam, de végül csak meglett, én pedig hozzáfoghattam a hosszadalmas átöltözéshez. Ez magába vont mindennemű alsónemű eltüntetését – ez idő alatt a többiek előzékenyen, sikítva kimenekültek a szobából – majd a szoknya tisztes felkötését, és végül egy szintén kockás, színekben többé-kevésbé passzoló ing kiválasztását. Na, most már úgy néztem ki, mint egy valódi felföldi.
Ezután magára hagytam készülni a fáramászás koronázatlan bajnokát, de előtte még megígértem neki, hogy hozok kávét a konyháról, hogy azzal ne neki kelljen bajlódnia. Nem, nem a skót fajtát, amikor feketére égett kenyeret törünk forró vízbe, hanem a házimanók által készített verziót. Rátettem a kezem Ernie termoszára – majd holnap szólok neki, hogy a parkban hagyta –, majd eloldalogtam. Nem, nem mondom meg, kifelé hova rejtettem a termoszt. Elhihetitek, mindenkinek jobb lesz ez úgy.
Miután beszereztem a szükséges mennyiséget, ami a termosz teljes mennyiségét jelentette, meg cukrot hozzá, de tejet azt nem, már csak azért sem, mert gondoltam, a lehető legjobb minőségben lesz szükségünk a koffeinre, a lehető legcsöndesebben átvágtam a bejárati csarnokon. Alighogy elértem az ajtót, feltűnt a lépcső tetején Hóborc, de nem vett észre, amíg ki nem slisszoltam a szabadba, és el nem indultam a Fúriafűz felé.
– Helló, Lena! – köszöntem a lányra fojtott hangon. Letelepedek a fűbe, és pálcámmal elővarázsolok néhány csészét magunknak. Egy harmadikat is, mivel szentül hiszem, hogy Dave nem fog kihátrálni a dologból, addig meg várja őt itt a kávéja. – Kérsz? Frissen hoztam a konyhából.
És még csak meg sem köszönöm, hogy biztosította nekem ezt a remek szellőzést! valóságos úriember vagyok… Legalábbis úgy hiszem.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
A Dinamikus Trio
Felhasználó profiljának megtekintése
Lena Youngmay
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Hozzászólások száma : 130

TémanyitásTárgy: Re: A Fúriafűz tisztása 2014-10-04, 21:27

Kalandozások éjfél tájban

Nem volt nehéz kilógni, főleg hogy cuki szobatársaim vannak és Bell kifejezetten nagy segítségemre volt. Persze nem értette, hogy még is mire jó ez az egész, de legalább nem akadékoskodott. Annabeth pedig úgy átaludta az egészet, mintha legalábbis este valaki leütötte volna. Szerintem akkor se kelt volna fel, ha átesem az ágyán és leverem a fél éjjeli szekrényét. Ijesztő, de irigylésre méltó alvókája van. A lényeg a lényeg, hogy időben indultam, mert amúgy is én akarok nyerni, ne hogy már utolsóként érjek a célhoz, amikor úgy volt, hogy ez mos Dave feladata. Akkor alapvető, hogy én leszek ott elsőként, hogy ha netán valami gondja akad már az elején,akkor eleve diadalittas lehessek. Azért próbáltam valami helyzethez passzoló ruhát választani, de... nem ment. A legsötétebb cuccom, a haragoslila szövetkabát, ami még úgy ahogy beleolvad a környezetbe, és szerencsére mivel a térdem felett végződik, így nem volt vészes, hogy egy piros szoknya került alá, és végül Bell adott kölcsön fekete harisnyát. Az iskolai egyen cipő pedig már tökéletes volt, persze az után, hogy nélküle osontam végig a folyosón, mert veszett módon kopog, és azért elég erősen felhívja magára a figyelmet. Az alagsorban még a halvány lumos is kellett, de szerencsére csak pár portré pisszegését váltotta ki, akik a tovább sietésemnek hála hamar abba is hagyták az elégedetlenkedést. A bejáratnál pedig már belebújtam a cipőbe és épp csak annyira nyitottam ki az ajtót, hogy ki tudjam préselni magam. így is iszonyat mód nyikorog!
A szívem pedig még most is a torkomban dobog, pedig talán már egy perce itt vagy, és immár előhalásztam a lila sapit is, amit a kabát zsebébe gyűrtem, mert bent még nem kellett, de azért itt kint főleg ilyen későn már azért kellőképpen nagy a cidri. Remélem Dave nem késik, azt meg főleg, hogy nem kapták el út közben, az azért... kellemetlen lenne nem kicsit, ha itt szobroznék ki tudja mennyit, aztán nem jönne. Az fel sem merül benne, hogy egyáltalán nem is akar jönni, vagy elfelejtette volna. Ő egyáltalán nem olyan.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
A sötétség körülvesz
Felhasználó profiljának megtekintése
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 1482

TémanyitásTárgy: A Fúriafűz tisztása 2014-10-04, 20:06

A Fúriafűz tisztása

"Néhány hónapja említettem neked, hogy a fúriafüzet abban az évben ültették, amikor az iskolába kerültem.  A teljes igazság az, hogy azért ültették, mert az iskolába kerültem."
- Remus J. Lupin

A fúriafűz egy igen agresszív fa. Több méteresre is megnőhet, s aki csak a közelébe férkőzik, azonnal megpróbálja megölni! Ágai elől nehéz elmenekülni, de aki vagy apró állattá pl.: kolibrivé, egérré, pillangóvá vagy egyéb rovarrá tud változni, könnyen át tud szaladni a fa alatt (vagy repülni).

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumotion.com/
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: A Fúriafűz tisztása

A Fúriafűz tisztása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Similar topics