ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:58-kor
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Kalandmester
Pansy & Edward I_vote_lcapPansy & Edward I_voting_barPansy & Edward I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Pansy & Edward I_vote_lcapPansy & Edward I_voting_barPansy & Edward I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Pansy & Edward I_vote_lcapPansy & Edward I_voting_barPansy & Edward I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Pansy & Edward I_vote_lcapPansy & Edward I_voting_barPansy & Edward I_vote_rcap 
Alison Fawley
Pansy & Edward I_vote_lcapPansy & Edward I_voting_barPansy & Edward I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Pansy & Edward I_vote_lcapPansy & Edward I_voting_barPansy & Edward I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Pansy & Edward I_vote_lcapPansy & Edward I_voting_barPansy & Edward I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Pansy & Edward I_vote_lcapPansy & Edward I_voting_barPansy & Edward I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Pansy & Edward I_vote_lcapPansy & Edward I_voting_barPansy & Edward I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Pansy & Edward I_vote_lcapPansy & Edward I_voting_barPansy & Edward I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 49 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 49 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Pansy & Edward

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Pansy.Parkinson
Reveal your secrets
Pansy.Parkinson
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Pansy & Edward   Pansy & Edward Empty2016-02-19, 19:10


[You must be registered and logged in to see this image.]
2345


Edward & Pansy




[You must be registered and logged in to see this image.]
Élvezem a helyzet minden pillanatát. Még nem nagyon volt dolgom ennyire édes pasival és persze jó érzés, nem mondom, hogy hirtelen elkezdett tálcán hordozni. Kicsit túl jó is, hogy igaz legyen, de jól érzem magam vele és igazából nem is tudok most semmi rosszra gondolni. Szeretnék már valami fixet is bevezetni az életembe, valami biztos pontot, hiszen eddig nem túl sok volt belőle, sem jóból. Mondjuk barátok terén nem panaszkodhatom, de eddig egy pasi sem keltette még fel úgy az érdeklődésemet ilyen rövid idő alatt, mint Ed. Valamit tud és ez nagyon tetszik benne. Meg... hát úgy alapból is nagyon tetszik. Jó képű, és úgy tűnik megvan benne minden, ami egy igazi férfiban. A csók jól sikerült, kellemes érzésekkel tölt el, és kicsit bele is pirulok érintéseibe. Bólintok csak egyet a könnyű dolog említésére, jó neki, hogy így mennek a dolgai. Szeretnék majd egyszer én is valami ilyet adni a gyerekeimnek, biztos jövőt, de ehhez valóban érdemes lenne tovább tanulnom, kezdetnek nem is lenne rossz.
-Igazad lehet. Még nem tudom, mi érdekelne, de utána fogok nézni ennek az egésznek jobban. - Egy apró mosolyt küldök a fiú felé, amolyan köszi a tanácsot félét. Felnézek rá amikor megszorítja kicsit a kezem, mosolyom el sem tűnik az arcomról. Nem akarok túl nyálas lenni, a lány aki még nem volt szerelmes vagy ilyesmi, ezt sem szeretném visszahallani, de nem tudok neki ellenállni. Kérdésére elgondolkodom, de nem kell sokáig fontolgatnom egy ilyen dolgot.
-Persze! Mit szeretnél csinálni? Remélem jó kis unaloműző ötleteid vannak, mert biztos vagyok benne, hogy egész délután csak unatkoztam volna. - Miközben megbeszéljük a délutáni programot, visszaindulunk a kastélyba, ahol egy idő után valószínűleg elválunk és a megbeszélt időpontban találkozunk a megbeszélt helyen később. Én biztosa elsőre a hálótermekbe megyek, elújságolni Heathernek a jó hírt, és persze észre is lehet venni rajtam, mennyire kivirultam. Rég nem voltam már ilyen boldog, de most esélyem lehet nekem is...

//Kösziii joooeg biglove



mijáú ◊ zene ◊ ruha
[You must be registered and logged in to see this link.]





I'm not a princess...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...this ain't a fairy tale.

Vissza az elejére Go down
Edward Ian Payne
Reveal your secrets
Edward Ian Payne
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Pansy & Edward   Pansy & Edward Empty2016-02-18, 11:56




Pansy & Edward

valami elkezdődik...?

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

[You must be registered and logged in to see this image.]
Óvatos vagyok, simulékony, mondhatni tökéletesen alakítok. Persze, az is közrejátszik, hogy igencsak élvezem a dolgot. Régen voltam ilyen közel egy lányhoz, olyan sokáig visszafogtam magam... Ki akarom élvezni a helyzetet, és azt akarom, hogy ameddig tart, addig Pansy is élvezze. Ha Camy-vel összejön, akkor szegény nagyot fog csalódni, legalább szép emlékeket akarok neki hagyni... Ha pedig nem, lehet, hogy megmaradok mellette. Aranyos lány, kedves, édes, normális, talán a legtöbb pasi álma. Ha nem csavarta volna el a fejemet Camrise, lehet, hogy akkor belé szerettem volna. Egyelőre viszont csak kihasználom szegény lányt, és fel sem tűnik neki, hogy minden mozdulatom hamis... Nem baj, nem is fogja tudni, amíg nem lesz muszáj megtudnia. A csók igencsak édesre sikeredik, tényleg, mint egy friss szerelmespár. A hajával még egy kicsit babrálok utána, tetszik a tapintása. A huncut vigyorommal az arcomon felelek a kérdésére, majd amíg hallgatom egy egyszerű mosollyá szelídül.
- Nekem könnyű dolgom van. - Szívesen hozzá tenném, hogy túl könnyű, de nem akarom beismerni az elkényeztetettségem. Pansy nem úgy néz ki, mintha annyira örülne, hogy az én pofátlanul szerencsés helyzetemet hallgatná, szóval ráterelem inkább a témát és figyelmes hallgatom.
- Érdemes tovább tanulni. Először én sem maradtam, de látod, visszajöttem. - Igaz, hogy nem azért, mert annyira hiányzott az iskola, sem pedig azért, mert szükségem lett volna valami képzettségre, de erről ő úgysem tud és nem is kell. Finoman megszorítom a kezét és egy szelíd, kedves mosollyal viszonozom a pillantását. Olyan, édes... Hihetetlen, hogy eddig nem vettem észre a klubhelyiségben. - Mond csak, ráérsz ma délután? - Szinte kipattan a fejemből a gondolat, kezdésképpen még csak nem is lenne rossz ötlet, hogy elugorjunk valahová. Akár Roxmortsba, akár valahová az iskolán belül, elvégre, ő még csak hetedéves, nem mehet le bármikor oda.



elnézést a késésért... -- Ruha -- Zene -- [You must be registered and logged in to see this link.]





i hope, you will love me

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Pansy.Parkinson
Reveal your secrets
Pansy.Parkinson
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Pansy & Edward   Pansy & Edward Empty2015-12-20, 09:32


[You must be registered and logged in to see this image.]
2345


Edward & Pansy




[You must be registered and logged in to see this image.]
Egy kicsit sem bánom, hogy ebbe most belementem. Úgy érzem, szükségem volt rá. Hiszen minden embernek van valami gyengesége nem? Ezek szerint én megtaláltam az enyémet. Nem számítottam rá, egy cseppet sem de komolyan... jó érzés. A nem fogok csalódni után csak szélesen elvigyorodom, igazából tutira megrázna, ha csalódnék benne. Biztos vagyok benne, hogy nem viselném jól, hiszen melyik nő viselne jól egy csalódást? Egyik sem... csak mindenki másként fejezi ki a csalódottságát. Én nem is tudom, hogyan tenném. Talán a düh beszélne belőlem, de csak akkor persze ha megcsalna vagy valami... hasonló történne. Igazából fogalmam sincs tényleg, mi tévő lehetnék. Nem voltam még igazán ilyen helyzetben. Imádom, amikor a hajamat birizgálják, és jó érzés, mikor a fülem mögé tűri azt. Olyan vagyok most mint egy macska, csak nem nyávogok. Mondjuk ha a beszéd annak számítana... A csók csodálatos volt, az érzés felemelő és édes, a testem kívánja még, még, még de nem akarok túl gyorsan haladni, nem akarom letámadni. Ezért kezdek el kérdezősködni másról, meg hát egy kicsit többet szeretnék tudni róla.
-Óh, értem. - Nem akarok semmi megjegyzést tenni erre, jó lehet neki. Csak gondolom magamban, hogy milyen szerencsés, hogy az egész élete biztosítva van és pont. Én még nem tudom eldönteni, hogy mit is tennék...- Hát, én még nem döntöttem el teljesen. Lehet, hogy tovább fogok tanulni valamit, de ez mind a RAVASZ-tól függ. - Elég jól kell teljesítenem, hogy felvegyenek tovább. Nem mondhatnám, hogy az évek során túlságosan megerőltettem magam a tanulás terén. Kicsit lehajtom a fejem, majd mikor a mondókám befejezem vissza felnézek Edre. Halványan mosolygom, én nem szeretnék a családomról túl sokat beszélni ha nem muszáj. Nem volt így sem túl szép életem.



mijáú ◊ zene ◊ ruha
[You must be registered and logged in to see this link.]





I'm not a princess...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...this ain't a fairy tale.

Vissza az elejére Go down
Edward Ian Payne
Reveal your secrets
Edward Ian Payne
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Pansy & Edward   Pansy & Edward Empty2015-12-20, 01:04


Pansy & Edward
[You must be registered and logged in to see this image.]
Továbbra is igyekszem megpuhítani őt. Ártatlan még, szóval nincs is olyan nehéz dolgom, de azért óvatosnak sem árt lennem. Minden mozdulatomnak igazinak kell tűnnie, mert talán egy olyan kis semmiségen bukok majd el, amiről nem is gondoltam volna, hogy lényeges. Már pedig, itt már nem engedhetem meg magamnak a bukást.
Elpirul... Sajnálom szegényt, nem szívesen játszadozom az érzéseivel, de túlságosan is meg szeretném szerezni magamnak Camriset. Márpedig, ha nem teszem őt féltékennyé, akkor sosem fog rádöbbenni a saját érzéseire. Látom Pansy-n, hogy tetszik neki, ahogy végigsimítom az arcán, ez egy mosolyt vált ki belőlem. Aranyos lány, csak remélni tudom, hogy legközelebb majd szerencsésebb lesz a fiúk terén.
- Nem fogsz csalódni... - felnevetek, a kacagása valahogy erre késztet, majd egy kacér féloldalas mosoly kúszik az arcomra, és még a csók előtt a füle mögé tűröm a haját, hogy könnyebben megcsókolhassam. Először még óvatos vagyok, nem tudom, hogy mennyire lehet gyakorlott a lány, de, amikor beletúr a hajamba, belemosolygok a csókban, és egy kicsit szorosabban ölelem magamhoz, mint az előbb. A kezem szép lassan csúszik fel a derekáról, lágyan simítok végig a nyakán, majd a csók végén már én is beletúrok a hajába. Selymes... Miközben kiegyenesedem, még végigsimítok a haján, amit hátratűrtem tincset is eligazítom, miközben beszélek, a szememet pedig le sem veszem róla.
- Szerintem is. - Ismét az előbbi pimasz vigyorom éktelenedik az arcomon, ha ő is mosolyog, nekem is mosolyognom kell... Elvégre, most egy szerelmes srác vagyok. A kérdésén viszont kicsit meglepődöm, és el is gondolkozom.
- Nos, nem igazán gondolkoztam előre. Nem tudom, hogy mennyire tudod, de a családom egy ősi, aranyvérű család, befolyásosak és gazdagok vagyunk. Rengeteg részvényünk van, sok üzletben részt veszünk, így valószínűleg, mint elsőszülött fiú, ezeket fogom tovább vinni. - Minden fenntartás nélkül mesélek neki a családomról, ha már ennyire érdeklik őt a jövővel kapcsolatos terveim, egyszer majd róluk is kérdezősködni fog. Egyszerűbb most letudni. A mondandóm végén egy apró mosoly jelenik meg az arcomon, és ismét rápillantok, ha már beszéd közben inkább előre néztem. - Na és, te mit tervezel a suli után? - Ezúttal én teszem fel neki a kérdést, és egy kissé meg is szorítom a kezét. Milyen kicsi az enyémhez képest... Már engem is meglepnek az ilyen apróságok, tényleg régen randizgattam már.



R U Mine | valami elkezdődik...? | Clothes | Words: 373
[You must be registered and logged in to see this link.]





i hope, you will love me

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Pansy.Parkinson
Reveal your secrets
Pansy.Parkinson
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Pansy & Edward   Pansy & Edward Empty2015-12-18, 18:21


[You must be registered and logged in to see this image.]
2345


Edward & Pansy




[You must be registered and logged in to see this image.]
Úgy érzem, mellette nagyon gyengének tűnök. Nem is tudom minek nevezhetném ezt az érzését. Soha nem éreztem még ilyet és nem tudom, mennyire fog majd ez az egész dolog jó fényt vetíteni rám egyáltalán. Mert ha túl nagy lesz körülöttem a rózsaszín köd akkor biztosan nem fogok annyi embert megkritizálni és tuti, hogy nem leszek annyira keményszívű sem. Ami... nem is én lennénk akkor, végül is. Igazából megpróbálom most elhessegetni a gondolatokat a fejemből és halványan mosolyogva pillantok a fiúra. Közel van hozzám, fogja a kezem és átjár a melegség. Ennél jobbat talán még nem is éreztem. Mondjuk a kritizálásban és a bunkóskodásban is otthon érzem magam, de az az érzés semmi ehhez képest.
Kicsit belepirulok mondatába, de viszont jó érzéssel tölt el amikor végigsimít az arcomon. Nem vagyok és nem is voltam soha érzelgős fajta, egyszerűen csak soha nem mertem talán kimutatni azt amit érzek és most már kicsit kezdett érdekelni a dolog. Eztán pedig jött Ed és bumm... bele a közepébe.
-Ajánlom is. - Kuncogtam fel, persze nem gondoltam komolyan, csak kellett már ez a Pansy-s valami megszólalás. A csók kezdeményezésem pedig igazán jól sült el, éreztem, mindjárt itt lesz az alkalom. Átkarolta derekam, majd közelebb hajolt és megcsókolt. Viszonoztam, kezemmel végigsimítottam a nyakán, beletúrtam picit a hajába. Csak úgy jöttek a dolgok, reflexből. A csók befejezése után kissé zavart mosoly jelent meg az arcomon. - Te is. Ez jó volt. - Jó, tudom, kicsit furcsa vagyok meg minden, de próbálom magamat elviselhető állapotba helyezni. Miután befejeződött az érzelmes pillanatunk, megfogtam kezét és invitáltam, hogy menjünk, sétáljunk, ne fagyoskodjunk itt egy helyben.
-Na és mesélj, mik a terveid a jövőre nézve? Még nem is kérdeztelek ilyesmiről...




mijáú ◊ zene ◊ ruha
[You must be registered and logged in to see this link.]





I'm not a princess...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...this ain't a fairy tale.

Vissza az elejére Go down
Edward Ian Payne
Reveal your secrets
Edward Ian Payne
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Pansy & Edward   Pansy & Edward Empty2015-12-14, 12:08


Pansy & Edward
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem tűnik fel neki semmi, egy gyanús mozdulatom sem furcsa neki. Tudtam, hogy jól választok, egy ilyen szende kislányra volt szükségem a terveimhez. A bűntudatomat egyelőre félre is teszem, csak hátráltatna, és megpróbálom minél hihetőbben előadni magam. Még szerencse, hogy tényleg jó színész vagyok, és nem esik nehezemre a szerelmes srácot eljátszani... Ahogy belekezdek, már látom rajta, hogy issza minden szavam, tényleg tudok valamit. Amikor pedig végre felteszem neki a nagy kérdést, már előre látom rajta, hogy mit fog válaszolni. Mondjuk, nem nehéz kitalálni...
Mindent megtettem az elmúlt egy hétben, hogy igennel feleljen nekem. Most pedig, csak, hogy csökkentsem a köztünk lévő távolságot, és még közelebb érezhesse magát hozzám, megfogom a kezét, és kissé lehajtom a fejem, hogy mélyen a szemében nézhessek.
- Ez nagyszerű... - suttogom, és egy kicsit még közelebb hajolok hozzám. Végigsimítok az egyik kezemmel az arcélén, miközben hallgatom őt. - Igyekezni fogok, hogy boldoggá tegyelek. - Egy csibész féloldalas mosoly kúszik az arcomra, tartom vele a szemkontaktust, és szinte rögtön rájövök, hogy meg szeretne csókolni. Így hirtelen nekem eszembe sem jutott... Nem koncentráltam eléggé, de ahelyett, hogy hagynám, hogy ő kezdeményezzen, az előbb szabaddá tett kezemmel átölelem a derekát és óvatosan magamhoz húzom, lejjebb hajtom a fejem, hogy félúton összetalálkozzon a szánk. Lágy csókot lehellek az ajkaira, kényelmesen elnyújtom az időt, amíg egymáson időznek, majd, ha ismét szétválnak, ismét elmosolyodom.
- Igazán édes vagy. - Magamhoz ölelem és, miután már nem látja az arcomat, eltűnik róla minden érzelem. Ez nehezebb lesz, mint gondoltam... Régen nagyon egyszerűen öleltem olyan lányokat is, akiket nem kedveltem, de most, hogy már van, akit szeretek, de mégsem őt kell a karjaimban tartanom... Mintha már sokkal nehezebb lenne.



R U Mine | valami elkezdődik...? | Clothes | Words: 276
[You must be registered and logged in to see this link.]





i hope, you will love me

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Pansy.Parkinson
Reveal your secrets
Pansy.Parkinson
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Pansy & Edward   Pansy & Edward Empty2015-12-12, 23:23


[You must be registered and logged in to see this image.]
2345

 
 
Edward & Pansy




 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Minden rendesnek, minden normálisnak tűnt, nem találtam semmi furcsaságot a fiúban sem és a találkozóban sem. Szerettem vele lenni, akármennyi ideje is ismerem, mert kihozta belőlem a legjobbat. És nem tudtam semmi rosszra sem gondolni. Lehet, hogy kicsit naiv lettem a pasikkal szemben, mert még nem éreztem ilyesmit egyikük felé sem, sőt... nem is vettem igazából figyelembe túlságosan őket. Mint már említettem, semmi tapasztalatom ebben, szóval még ha akarnám akkor sem venném észre a furcsa mozzanatokat, rezdüléseket, megingásokat... de nem is jutott eszembe semmi ilyen, egyelőre. Mondjuk lehet, hogy egy kis szende, betöretlen kislánynak tűnik így, de valószínűleg ez nem sokáig fog tartani. Amint kicsit komolyabban fog alakulni a dolog, minden bizonnyal visszaállok a régi Pansy felé, csak talán magabiztosabban. Viszont ettől eltekintve, ha megbánt, akkor biztosan nem fogok elszaladni úgy, hogy fülem farkam behúzom.
Kérdésén elmosolyodom, tudtam, hogy ez lesz, csak vártam, mikor fogja már megkérdezni. Először nem is válaszolok semmit, de mikor megfogja kezem, felnézek rá, és csillogó szemekkel, mosolyogva várom, hogy mit fog kihozni a helyzetből. Ééés megkérdezi. Kicsit szélesebb lesz a mosolyom, nem is hiszem el...
-De, lenne! Már hogy ne lenne... - Rázom meg kicsit a fejem, próbálok meg visszatérni a földre. Most mintha valami melegség töltene el... átjárja mindenem, nagyobbat dobban a szívem. Uh, ez meg milyen érzés már? - Örülnék neki, ha továbbra is boldogítanál. - Érezhetően kicsit lazítottam, halkan és röviden fel is nevettem utolsó mondatomra. Annyira megszeppent vagyok még mindig mint egy kislány és kicsit ez miatt kínosan érzem magam. Mit mondjak? Mit mondhatnék? Nem is tudom, talán cselekednem kellene. Ilyenkor szoktak csókolózni az emberek, nem? Még egy picit közelebb lépek hozzá, tartom a szemkontaktust és talán megpróbálkoznék azzal a csókkal... már ha belemegy.




 mijáú ◊ zene ◊ ruha
[You must be registered and logged in to see this link.]





I'm not a princess...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...this ain't a fairy tale.

Vissza az elejére Go down
Edward Ian Payne
Reveal your secrets
Edward Ian Payne
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Pansy & Edward   Pansy & Edward Empty2015-12-12, 22:57


Pansy & Edward
[You must be registered and logged in to see this image.]
Végül is csak rávettem magam, hogy megpróbálkozzam ezzel is. Azt mondják, a szerelem bolonddá tesz... Kezdem megérteni ezt a feltevést. Tényleg sajnáltam a lányt, nem érdemelte meg, hogy ilyen kapcsolata legyen, de jelenleg az önös érdekeimet előrébb helyeztem, mint Pansy boldogságát. Ahogy a hangján hallottam, igencsak vidám volt. Sejthette, hogy mi lesz a következő lépésem, csak azt nem, hogy miért... De talán jobb is, ha már egyszer megteszem ezt a lépést, akkor menjen zökkenő mentesen. Én is mosolyogtam, megtettem mindent, ami ahhoz kell, hogy biztosan igent mondjon nekem, ha megkérdezem tőle.
Ahogy megérkeztünk a tópartra, rögtön a lényegre tértem, úgy éreztem, az elmúlt egy hétben már eléggé felvezettem a dolgokat neki. Elpirul... Tényleg sajnálom Pansy, ez nem ellened szól, egyszerűen csak te voltál a legkönnyebben elérhető. Gondolom, és mielőtt ismét megszólalnék, még megvárom a következő szavait is. Addig is magamban kitalálom, hogy hogyan is hangzanának a leghihetőbben a szavaim
- Elhiszem, de mi lenne, ha most összejönne? - mosolygok rá szelíden, de kedvesen. Megfogom mind a két kezét, és egy lépést teszek felé, hogy alig fél méter legyen csak köztünk, mielőtt még újra megszólalnék. - Nem lenne kedved járni velem Pansy? Nagyon kedvellek, és örülnék neki, ha ez viszonzott lenne. - Kissé izgultam, talán enyhén remegett is a hangom, de szerencsére ez is betudható a ''szerelmi vallomásom" miatti izgulásnak. A szemeimben továbbra is ott tükröződik a remény, talán csak magamban nem hajtogatom, hogy "mondj igent, mondj igent". Nem, az egyrészt nem is én lennék, másrészt pedig, valahol a szívem mélyén azt sem bánnám, ha nemet mondana. Ha tényleg belém szeretne, szegénykének nagyon összetörne a szíve a végén.




R U Mine | valami elkezdődik...? | Clothes | Words: 266
[You must be registered and logged in to see this link.]





i hope, you will love me

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Pansy.Parkinson
Reveal your secrets
Pansy.Parkinson
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Pansy & Edward   Pansy & Edward Empty2015-12-12, 15:47


[You must be registered and logged in to see this image.]
2345

 
 
Edward & Pansy




 
[You must be registered and logged in to see this image.]
A múltkori agyalás eredménye elég gyorsan megjött számomra. Találkoztam Edwarddal, aki gyorsan frissen elkezdte nekem csapni a szelet. Már az első pár napon leesett, hogy miben is sántikál, akármennyire is vagyok tapasztalatlan ezekben a dolgokban. Nem is tudom, eddig miért nem érdeklődtem egy kicsit sem a fiúk iránt. Talán az unalommal hozhatnám most ez leginkább össze, mivel az idei évem kifejezetten izgalommentesen telt el eddig. De talán... talán most kapok egy esélyt rá, hogy kicsit feldobjam a lehetőségeket. Amióta ez a helyzet áll fenn, többet kezdem el kicsit magammal foglalkozni, gondosabban megválogatom mit vegyek fel, kisminkelje e vagy ne... és a szobatársaim szerint többet is mosolygok. Elég komoly, kissé mogorva személynek mondanám magam, akit a fél iskola utál a konkrét véleménye miatt... de kit érdekel? Soha nem foglalkoztam mások véleményével, most sem fogom elkezdeni. Soha nem foglalkoztam mások érzéseivel, most is csak a sajátomra fogok majd gondolni. Tehát belementem a játékba.
A megbeszélt időre le is indultam a klubhelyiségbe, majd onnan már tovább is sétáltunk a tóhoz. A kíváncsi szemek mind ránk vetültek, de nem foglalkoztam velük, csak Edet figyeltem. Hangom végig vidám, örültem neki, hogy valaki végre törődik velem. Nem volt még különösebb tapasztalatom ilyesmiben és a körülöttem lévőkét is általában letoltam, szóval teljesen ártatlanul sétálok most a fiú mellett és iszom minden szavát. Ahogy a helyszínre érünk, valahogy éreztem, hogy fel fogja nekem tenni hamarosan ezt a kérdést. Igazából kicsit furcsállom, mert ha lenne, valószínűleg nem mentem volna bele ebbe az egész dologba, nem változtam volna ennyit ez a pár nap alatt. De megtartom magamnak gondolataimat, kicsit zavarodottan elmosolyodom, apró pír is megjelenik az arcomon.
-Nincs... - Válaszom rövid és tömör, de nem igazán tudom mit is mondhatnék. Kicsit kínosan érzem magam, hogy csak ennyit válaszoltam, így gyorsan elkezdek gondolkodni azon, hogy vajon mit tehetnék még hozzá ehhez... tudom, mit fog kérdezni, de nem lövöm le a csattanót, hiszen ez életem első ilyen alkalma, inkább csak bugyután néztem rá. - Tudod, valahogy soha nem jön össze... - Istenem! Hogy lehetek ilyen hülye, hogy ilyeneket mondjak neki? Jobb lett volna, ha meg sem szólalok. Vállat vontam végül, de a szemkontaktust azért tartottam, próbáltam leplezni izgatottságomat.




  mijáú ◊ zene ◊ ruha
[You must be registered and logged in to see this link.]





I'm not a princess...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...this ain't a fairy tale.

Vissza az elejére Go down
Edward Ian Payne
Reveal your secrets
Edward Ian Payne
Mardekár

TémanyitásTárgy: Pansy & Edward   Pansy & Edward Empty2015-12-12, 13:57


Pansy & Edward
[You must be registered and logged in to see this image.]

Camrise... Te nem adtál nekem más választást. Miután a múltkor is olyan szemét voltál, úgy döntöttem, hogy megpróbálkozom egy másik módszerrel a kedvesség helyett. Nem vagyok benne, hogy biztos be fog jönni, de majd kiderül. Ha szerencsém van, akkor majd a megfelelően fogja lereagálni, hogy elkezdek egy másik lányt fűzni. De ha nem... Az elég kellemetlen lesz. Viszont, azon majd ráérek akkor aggodalmaskodni, ha odajutok. Vagy nem is, nem szokásom aggodalmaskodni. Így is, úgy is jól fogok kikerülni belőle a legvégén, az biztos.
Bár, a tervem kisebb bukkanója a végén majd Pansy lesz. Egy hete elkezdtem neki udvarolni, csak szépen, óvatosan, ahogy mindig is szoktam. Lassacskán belopom magam a szívébe, és ráveszem, hogy bármire képes legyen értem. Tegnap elhívtam, hogy ma jöjjünk le a tóparthoz, akkor igent mondott. Ma megvártam a klubhelyiségben, és együtt indultunk le. Igyekszem szóval tartani, kedveskedni egész úton, ahogy mindig. Eljátszom a szép szerelmest, de vajon nem túl kegyetlen ez így? Kicsit sajnálom szegény lányt, ha nekem adja a szívét, de jelenleg feltétlenül szükségem van rá. Az meg már hogyan nézne ki, ha megkérném, hogy játssza el a barátnőmet? Elég hülyén, arról nem is beszélve, hogy biztosan nem egyezne bele, talán még fel is képelne, amiért ilyen hülyeséget kérek tőle. Vagyis, csak próbálkozna, nem hagynám, hogy megüssön.
Egyelőre még semmi komoly dologban nem nyilvánul meg a mai ’’szerelmi vallomásom’’ szándéka, a kezeimet zsebre teszem, talán csak a mosolyom olyan elbűvölő, mintha a világ legnagyobb kincsére néznék. Talán még az elmúlt egy heti udvarlásomból sejtheti, hogy mit szeretnék. Elvégre, idehívtam, egy olyan helyre, ahol nem zavarhat meg minket senki, kettesben lehetünk.
- Pansy... - egy kicsit habozok, pedig el kellene határoznom magam. Ha ez sikerül... Akkor megbizonyosodhatok Camy érzéseit illetőleg. - Mond csak, van most barátod? - Egy hihetetlenül kedves, szelíd mosoly játszik az ajkaimon, miután szembefordulok vele, és felteszem neki a kérdést. Mintha még némi remény is megcsillanna a szemeimben a válaszát illetőleg. Ezúttal tényleg őszintén. Érzem is, hogy egy kicsit izgulok, ami csak jót tesz a hamis szerelmi vallomásomnak, még úgy is, hogy nem tudja miért is reménykedem a megfelelő válaszban.



▼ 346 ▼  ▼ R U Mine? ▼  ▼ valami elkezdődik...? ▼  


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Pansy & Edward   Pansy & Edward Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Pansy & Edward
» Pansy Parkinson
» Anne & Pansy
» Pansy & Anton - Éjszaka a Roxfort-ban
» Edward Cunningham

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Fekete-tó-
Ugrás: