Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

1999-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy a '98-99-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ A Black Birds Tokyo-ban
  Yesterday at 16:20
Alicia Geller

ϟ Ninon Delacroix
  Yesterday at 14:23
Ninon Delacroix

ϟ Graves & Cody
  Yesterday at 14:07
Cody Armstrong

ϟ Zeneajánló
  Yesterday at 10:57
Audrey Jensen

ϟ Nox Djarum
  Yesterday at 10:50
Megan Smith
A hónap posztolói
Graves Matlock

Cody Armstrong

Georgiana Findley

Nox Djarum

Megan Smith

Quessena Melchys

Elijah Crowfield

Luna Lovegood

Calista Merrick

Seraphin McCaine

Statisztika

Összesen 564 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: River

Jelenleg összesen 32842 hozzászólás olvasható. in 3070 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Kérdések fóruma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Lacey Stewart
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 17
ϟ Hozzászólások száma : 330

TémanyitásTárgy: Re: Kérdések fóruma 2017-05-11, 18:05

Igen, két vámpírnak is lehet gyereke Very Happy Very Happy Very Happy
A vámpír és ember nő témában még nem tudok választ adni, de amint megtudom, írok egy privátot Smile

Ui.: vámpír-vámpír kapcsolat=született vámpír baba Smile

Timothy Hiro Nagiwara írta:
Halihó!
Az a remek kérdésem lenne, hogy az oldalon, a harapott vámpíroknak lehet-e külkük? vagy meddőek? ha lehet nekik, a kölyök gondolom ember lesz, mivel úgy van írva, hogy csak született vámpír és ember nő gyereke lehet született vámpír. (bár a hangsúly azon van, lehet-e nekik gyerek, mint egy hagyományos ember párnak, vagy függ attól melyikük a harapott/ mindketten azok-e? Ha élnek, és működik mindenük, akkor elvileg semmi nem gátolja őket, hogy hagyományos módon, emberi utódot hozzanak össze) segítsetek ki ha rosszul gondolom pls.
A kérdés nagyon elméleti.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Timothy Hiro Nagiwara
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 46

TémanyitásTárgy: Re: Kérdések fóruma 2017-05-11, 11:35

Halihó!
Az a remek kérdésem lenne, hogy az oldalon, a harapott vámpíroknak lehet-e külkük? vagy meddőek? ha lehet nekik, a kölyök gondolom ember lesz, mivel úgy van írva, hogy csak született vámpír és ember nő gyereke lehet született vámpír. (bár a hangsúly azon van, lehet-e nekik gyerek, mint egy hagyományos ember párnak, vagy függ attól melyikük a harapott/ mindketten azok-e? Ha élnek, és működik mindenük, akkor elvileg semmi nem gátolja őket, hogy hagyományos módon, emberi utódot hozzanak össze) segítsetek ki ha rosszul gondolom pls.
A kérdés nagyon elméleti.
Dane Seoras
Reveal your secrets

Ex-Halálfaló

ϟ Kor : 25
ϟ Hozzászólások száma : 129

TémanyitásTárgy: Re: Kérdések fóruma 2016-12-21, 18:43

Shanna Griffin írta:
Itt kérdezem, mert hátha másnak is eszébe jutott már. ^^

Az, hogy valaki bejegyzett animágus azt jelenti, hogy bárki kiguglizhatja, hogy hú, egy gyanús macska ül a ház előtt, kik a macska-animágusok a környéken
vagy
a hivatalos szerveknek van meg a listájuk erről?

Csak ha animágus vagyok, kíváncsi vagyok mennyire nyilvános. Bár egy fehér oroszlánt nehéz nem észrevenni és azt hinni hogy á, csak Hagrid új cicája a Roxfortban, de na. : D

A bejegyzetteknek bárki utána nézhet, lsd McGalagony még a tankönyvekben is benne volt.

Shanna Griffin
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 118

TémanyitásTárgy: Re: Kérdések fóruma 2016-12-21, 18:11

Itt kérdezem, mert hátha másnak is eszébe jutott már. ^^

Az, hogy valaki bejegyzett animágus azt jelenti, hogy bárki kiguglizhatja, hogy hú, egy gyanús macska ül a ház előtt, kik a macska-animágusok a környéken
vagy
a hivatalos szerveknek van meg a listájuk erről?

Csak ha animágus vagyok, kíváncsi vagyok mennyire nyilvános. Bár egy fehér oroszlánt nehéz nem észrevenni és azt hinni hogy á, csak Hagrid új cicája a Roxfortban, de na. : D
Grace A. O'Hara
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 157

TémanyitásTárgy: Re: Kérdések fóruma 2015-11-09, 11:21

Mivel már nem az van, hogy az előző heti hsz szám számít, így szerintem mivel hétfőn és kedden lehet dobni és felmerült az is, hogy akár egész héten, de ezt még nem beszéltük át, így az számít, hogy meg lett az adott hsz szám a dobás pillanatáig az előző dobástól. Smile Tehát igen lehet úgy, hogy megírod a hszt és dobsz gyorsan.

Karen Nott
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 189

TémanyitásTárgy: Re: Kérdések fóruma 2015-11-09, 11:15

Sziasztok! Smile

Én azzal a kérdéssel fordulnék felétek (most nálam nem áll fenn ez a helyzet, csak merengtem ennek kapcsán, és a szabályzatból nem derült ki számomra világosan, bár lehet csak elkerülte a figyelmemet, akkor bocsánat, hogy ezzel zaklatlak titeket...), hogy a mostani új házpontos rendszerben teszem azt, valaki megírt múlt héten négy hsz-t és ma még ír egyet, akkor dobhat-e a pontokra, vagy az az egy hsz már a következő héthez számít-e.

Előre is köszönöm a választ. Smile
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 1228

TémanyitásTárgy: Re: Kérdések fóruma 2015-09-27, 21:00

Nem az ötödik rész tartalmát veszi alapul. Smile Az 1-4. részeket, tehát a Trimágus tusa lejátszódásáig jutunk el, aminek aztán a végén Cedric nem hal meg, mert Winky visszajött a jövőből, mindent helyretett és kinyírta a még embriószerű Voldemortot, tehát a Halálfalók szétszéledtek, Voldemort meghalt, az ötödik könyvig nem is jutottunk el. Smile Innentől pedig a sztori teljesen a sajátunk, tehát a többi könyv eseményei, mintha nem is lennének. ^^

A dolgok, amiket elvesztettünk,
visszatalálnak hozzánk, ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Amiya Dagger
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 66

TémanyitásTárgy: Re: Kérdések fóruma 2015-09-27, 20:53

Szép estét! Smile
Nem tudom, kérdezte előttem valaki...de ha mégis, akkor másod értetlenkedőként felteszem a kérdésemet. Rolling Eyes
Szóval a fórum az 5.rész könyv tartalmát veszi alapul, de... (itt jönne most a kérdés Razz ) ... hogy, minden évkezdete előtt már egy másik könyvet is érintünk, vagy továbbra is maradunk az ötödiknél? Surprised

Előre is köszönöm annak, aki választ ad a kérdésemre. Embarassed

Stones and bones; snow and frost.
Seeds and beans and polliwogs.
Paths and twigs, assorted kisses,
We all who know who she misses!

Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 748

TémanyitásTárgy: Re: Kérdések fóruma 2015-04-03, 18:58

Igen, már ki^^

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Astrid McCallie
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 453

TémanyitásTárgy: Re: Kérdések fóruma 2015-04-03, 18:39

Mivel a HP-kban hetedikes korukban képesek voltak a diákok hoppanálni, de az év elején még azt mondtátok, hogy rögtön 7.-es karival ezt még nem játszhatjuk ki, ezért most így, tanév végéhez közeledve gondoltam rákérdezek, hogy akkor a 7.-es karakterek most már kijátszhatják, hogy megtanultak hoppanálni? Smile
Astrid McCallie
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Kérdések fóruma 2014-11-13, 18:48

Igen, olvastam, de nem voltam biztos benne, hogy tetszik az ötlet és az lett mondva, hogy ide írjam. Razz Very Happy Akkor megírom majd a leírást és átdobom PM-ben. Smile
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Kérdések fóruma 2014-11-13, 18:46

"Akár dobhattok be egyedi ötletet is ha valaki kitalál olyat, ami nincs, de szeretné, megtárgyaljuk és felvesszük a listára."

Szóval nyugodtan lehet egyebeket is bedobni. ^^ Max. annyi a kérés, hogy esetleg dobj hozzá egy rövid leírást, mint ami a tanítás részlegnél is írva van és akkor bedobjuk a listába. Smile

Astrid McCallie
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Kérdések fóruma 2014-11-13, 18:35

Most én is jönnék egy kérdéssel, mivel a játéktéren Astridom eléggé elgondolkodott rajta, hogyha majd egyetemista lesz, akkor mely szakot is választaná és az a nagy helyzet, hogy igazából egyik se passzol hozzá. Viszont Connor pl. elemista tanár, erről jutott eszembe, hogy nem lehetne-e egy elementalista szakot is beírni? Persze akár több szakkal is lehetne bővíteni, ha más ötlet van, csak én nem érzem elégnek a mostaniakat az miatt, amit írtam *kövek elől menekül*. Very Happy
Egy elemista sok mindennel foglalkozhat, nem feltétlen csak harcra és látványosságra jó az a mágiaág, akár segíthet is a természetnek katasztrófák, balesetek idején, állatoknak, bárminek igazából, de egyben persze használhatja másra is azt az erőt. Igazából elég sokrétű lenne, szóval én személy szerint örülnék neki. Smile

Persze megértem, ha a válasz nem és marad ennyi, akkor majd 1 év alatt csak eldöntöm, hogy hová húz Astrid úgy igazán. Very Happy
Cho Chang
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 221

TémanyitásTárgy: Re: Kérdések fóruma 2014-11-12, 11:42

Akkor szólj neki, hogy nem írt be. Razz Ezért jobb rendesen a jelentkezős fórumban intézni, mert akkor tuti, hogy nem felejtődik el. ^^

A hírnév illanó,
a népszerűség véletlen.

Theresa O'Conaill
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 121

TémanyitásTárgy: Re: Kérdések fóruma 2014-11-12, 11:41

Már jelentkeztem Draconál, elvileg Thess csapattag, a meccsdobálásnál is fel voltam írva, mint hivatalos tag. És linket pedig kösziiii, már mindent tudok Very Happy
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Kérdések fóruma 2014-11-10, 09:38

Háát ami fontos, hogy Thess akkor csapattag, ha hivatalosan is az. Smile Tehát nem mindenki csapattag, aki dobált, csak az, aki ténylegesen az, csak ugye vannak NJK-k a csapatban és vannak, akik nem értek rá dobni. Szóval ha Thess csapattag akar lenni, akkor jelentkezz először és akkor már úgy kezelheted a dolgot. Smile

Egyébkén a meccseknek van hivatalosan időpontja:
http://roxfortreloaded.hungarianforum.com/t41-kviddics-a-roxfortban
Itt fent le van írva erről minden, az is, hogy mikor játszódnak a meccsek. ^^

Theresa O'Conaill
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 121

TémanyitásTárgy: Re: Kérdések fóruma 2014-11-10, 09:33

Lenne egy kérdésem a kviddicsmeccsekkel kapcsolatban. Szerepjátékosan hogyan nézett ki ez a dolog? Úgy értem, hogy a Roxfortban van a pálya, meg minden, de pl mikor volt a meccs pontosan? Gondolom az most köztudott a suliban, hogy a Mardekár nyert, és Draco elkapta a cikeszt Harry előtt, meg ilyenek. Ez oké, de előre vannak kitűzött időpontok, amikor a csapatok játszanak az év során? Mindez csak szerepjátékos szempontból érdekel, mert ugye Thess most csapattag, így beszélgethet a kviddicsről meg a meccsről is, csak én nem tudok túl sokat. Sad

Előre is köszönöm a választ a hülye kérdéseimre! *-*
Assar Jarle
Reveal your secrets

Ex-Halálfaló

ϟ Kor : 35
ϟ Hozzászólások száma : 98

TémanyitásTárgy: Re: Kérdések fóruma 2014-10-26, 08:36

Köszönöm
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 748

TémanyitásTárgy: Re: Kérdések fóruma 2014-10-26, 08:12

1. Nem kell, mehet ET-be, de gyengébb lesz mint a született.
2. Lehet.

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Assar Jarle
Reveal your secrets

Ex-Halálfaló

ϟ Kor : 35
ϟ Hozzászólások száma : 98

TémanyitásTárgy: Re: Kérdések fóruma 2014-10-26, 01:03

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy a tanult legilimenciára is dobni kell-e vagy az mehet a történetbe? És ebben az esetben, ha tanult a képesség, nem született, akkor lehet-e animágiára dobni?

És most újra leszek olyan szemtelen, h itt is próba dobást hajtok végre xD
Assar Jarle carried out 2 launched of one (10 oldalú dobókocka.) :
,
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Kérdések fóruma 2014-10-19, 18:46

Szerintem nem kell külön téma se, a játékvezetőhöz is írhatsz +hozzászólásokat, meg akárki más is írhat rá, elég, ha a nyitó hsz a játékvezetőd, a többi meg lehet akármi.
Már csak, mert szerintem se sokan vezetnék külön, én biztosan nem, de lehet, csak én vagyok lusta disznó.
Astrid McCallie
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Kérdések fóruma 2014-10-19, 18:38

Megértem a dolgot, de akkor kíváncsian várom, hogy ki használná még ezt rajtam kívül, hátha akkor lesz ilyen lehetőség. Very Happy Ha nem, akkor megy majd a játékvezetésemhez a dolog. Smile
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Kérdések fóruma 2014-10-19, 18:35

Igazából ezért nem hoztunk ilyet létre, mert eddig én pl. akárhol játszottam, vagy vezettem oldalt nem igazán használta ezeket senki, vagy maximum alig pár ember és ők se kezelték igazán, én se kezelném mondjuk minden multimmal. De ha mindenképpen igény van rá mások részéről is, akkor tőlem lehet ilyesmit csinálni. Smile

Astrid McCallie
Reveal your secrets

Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Kérdések fóruma 2014-10-19, 16:34

A kérdésem leginkább az adminoknak szól, hiszen ők vezetik az oldalt és döntenek useres helyszínekről. Very Happy

Szóval nekem az volna a kérdésem, hogy nem csinálnátok egy külön nagytémát a karakterek kapcsolatainak vezetésére, úgy, ahogy van játékvezető is? Láttam, hogy néhány user ott vezeti egy külön hsz-ben a kapcsolatokat is, de a szabály leírásában ez nincs ott, én pedig nem feltétlenül akarom keverni, ezért is kérdezek rá arra, hogy lesz-e ennek egy külön téma? Ha nem, az se gond, akkor én is úgy csinálom, ahogy mások, hogy nyitok egy új hsz-t a játékvezetésemnél és az lesz a kapcsolatoké. Very Happy Viszont én azért gondolnám, hogy jobb a külön téma, mert akkor én mindenkiről, aki kapcsolatban áll Astriddal, szívesen írnék egy rövid leírást is, illetve oda beírhatna más user is, jelezve, hogy szeretne bekerülni a kapcsolatok közé és akkor én ezzel nem a játékvezetős topicomat szemetelném tele.
Mindig látni ilyen „leszel-a?” kérdéseket vagy karihirdetéseket, akik csak barátról szólnak vagy szerelemről vagy bármiről, de így szerintem, ha lenne rá egy külön nagytéma, néhány hirdetés megelőzhető lenne azzal, hogy az adott user beír ahhoz a karihoz, aki szimpatikus neki, és így akár meg lehetne beszélni néhány kapcsolatot, de persze ha a másik félnek nem tetszik az ötlet vmiért, akkor nem kötelessége beleegyezni a dologba. Smile
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Kérdések fóruma 2014-10-01, 13:07

Köszönöm a gyors választ, talán nem leszek ilyen nagyra törő. Razz Very Happy
Sponsored content
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Kérdések fóruma

Kérdések fóruma