Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

1999-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy a '98-99-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Hermione&Cormac
  Today at 20:24
Cormac McLaggen

ϟ Megan & Tommy
  Today at 12:53
Megan Smith
A hónap posztolói
Elijah Crowfield

Megan Smith

Quessena Melchys

Calista Merrick

Dane Seoras

Nox Djarum

Sheree Parks

Cody Armstrong

Draco Malfoy

Luna Lovegood

Statisztika

Összesen 578 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Aviana Holbrook

Jelenleg összesen 33631 hozzászólás olvasható. in 3126 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Dora és Remus - Grimmauld tér 12. a Főnix Rendjének főhadiszállása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Remus J. Lupin
Reveal your secrets

Tanár

ϟ Kor : 41
ϟ Hozzászólások száma : 40

TémanyitásTárgy: Dora és Remus - Grimmauld tér 12. a Főnix Rendjének főhadiszállása 2014-10-04, 14:56

A mai tanácskozás már véget ért. Néhányan nem tudtak megjelenni, amit igazán sajnálok, főleg, hogy az a személy, akit vártam sem jött el. Dora. A helyzet az, hogy mostanában igencsak unalmasak a rend tanácskozásai, hiszen nem sok minden történik. Még mindig vannak kémjeink, még mindig követjük az ex-halálfalókat, de ők mostanában úgy behúzták a fülüket és farkukat, mint egy kivert kutya. Néhány hónapja már szinte csak baráti csevely szokott lenni a gyűlés, Dumbledore sem jelenik meg mindig mindegyiken. Most is csak Sirius, a Weasley-k, Piton meg én voltunk jelen. Molly igen ízletes vacsorát rittyentett össze, ennek az illata még érződik az étkezőben, ahol most már csak én ücsörgök. A többiek hazamentek, Sirius pedig eltűnt valahova a házban, fogalmam nincs, mit csinál, de egyelőre nem is érdekel. Van más dolgom is, ami azt illeti, ez látszódik is. Egy rakás dolgozat hever mellettem egy kupacban, előttem pedig éppen egy, amit piros tintával javítok. Úgy gondoltam, hogy ma este nem megyek vissza a Roxfortba, hanem itt maradok Londonban. Legalább lesz egy kis társaságom, bár nem gondoltam volna, hogy Sirius egyszerűen csak itt hagy magamba. Végül is mindegy. Kortyolok az előttem álló kupából, amiben finom mézsör van, majd újfent javítani kezdem a dolgozatokat, hogy minél előbb végezhessek velük. Néha a konyha felé pillantok, és hallgatózok, hogy Molly pakol-e még, vagy már ők is hazamentek. Néhány gyertya világít csak az asztalon, ezek fényénél javítok. Az arcom kicsit sápadt, nem érzem túl jól magam, azt hiszem nem pihenek annyit, amennyit kellene, de hát az idő az pénz. Lépteket hallok az előszobából, és kíváncsian fordítom oda a fejemet. Talán Siriusnak eszébe jutott, hogy én is itt vagyok és megtisztel a társaságával? Ahogy az ajtót nézem, érzem, hogyan csöppen le a piros tinta a dolgozatra.
- Oh, a francba... - csóválom meg a fejemet és csúszik ki egy - tőlem egyáltalán nem megszokott - káromkodás a számon.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Dora és Remus - Grimmauld tér 12. a Főnix Rendjének főhadiszállása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal