Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Kockadobások fóruma
  Yesterday at 13:56
Gina Accipiter
A hónap posztolói
Luna Lovegood

Nox Djarum

Sidney Smallwood

Cody Armstrong

Gina Accipiter

Nancy Lukey

Jacob Troops

Ginny Weasley

Janette Troops

Daniel G. Paisley

Statisztika

Összesen 591 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Colette Blackbourne

Jelenleg összesen 39349 hozzászólás olvasható. in 3498 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Derek & Laverne - Rossz házba törtem be?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Derek & Laverne - Rossz házba törtem be? 2015-09-13, 19:49

Na nézzük is, hogy mit kéne ma tennem... Vagy várjunk, egyáltalán mennyi is az idő? Hajnali 5 van, akkor tudom mi jön... Gyorsan visszahúztam még a párnát a fejemre, és aludtam pár órát, hamarosan megyünk Rio-ba, nyaralni... Vajon jó lesz? Persze Chris is jön, de akkora ökör, hogy minden bizonnyal azt akarja menjek át a fél városon, mert az érvelése, egyszerűen fantasztikus: "Derek, ha nem olyan testem lenne, mint neked, akkor a fél világot a farkamra húznám..." Nem lettem volna semmivel sem butább, ha ezt nem osztja meg velem, de sajnos megosztotta és meg kellett már hallgatnom ezt a dumát párszor... jó párszor.
Reggeli ébresztőm az az, hogy az öcsém a hátamra ugorva azt kívánja menjek ki vele a Hyde Parkba mert valami csajszival lesz randija... Nem akarok nagyképű lenni túlzottan - mellékesen van mire - de nem indul rosszabb esélyekkel, ha én is megyek vele? Mert az öcsém és én köztem van egy kis izombeli különbség, és asszem kocka a kölyök, de nagyon nem beszélgetünk, a húgommal jobban kijövök, bár őket meg is kell védeni a srácoktól, mert az én csodaszép tesómat senki sem viheti ágyba, ha mégis megtörténne, akkor nagyon csúnyán ráfázik az illető! Na de mit fogok én csinálni a Parkban? Mondjuk egy futás így-is-úgyis rám férne szóval ez lesz a terv...
Kiértünk a parkba, mindenhol szerelmes párok voltak és... Felhúztam a szemöldököm, mikor az öcsém nője csókolózva a nyakába ugrott, nem is rossz csaj, hol szedhette össze? Mikor szedett fel egy ilyen csajt? Mióta nem kellenek neki a tanácsaim? Majd kézen fogva elindultak egy pad felé, de a csaj megfordult, és rám kacsintott... Vajon az öcsém érdekli, vagy így akar megismerni, Vállt rántva elkezdtem nyújtani, de egy csaj toppan be a képbe, és utánoz... Uhh lennék én a személyi edzője, s tolnám mint a lopott biciklit.... Vagyis igen... Lennék a magánedzője.
A futás után gyorsan hazamentem, gyorsan telt a nap eddig é semmi érdekes sem volt, a csaj csak egy kis picsa volt, aki szeretett volna egy éjszakát velem, mily meglepő, de én nekem ehhez most nem volt kedvem, tehát fogtam magam és hazajöttem korán, csak pár kört futottam a szarost meg kint hagytam csajozni. Épp a földszinten sétáltam, mikor egy csajt látok magam előtt összeesni... mi a szar baja lehet és mit kereshet itt? Gyorsan előkaptam a pálcám és szép lassan sétáltam felé. - Tudtam, hogy a nők mindenhova követnek, de hogy még haza is? - én nem értem, hogy mit csinál itt, de megtartjuk a tisztes távolságot, hisz jobb félni, mint megijedni. Azonban nagyon is érdekelt, hogy mit keres itt és hogyan került ide, mert nem nagyon tudom elképzelni, hogy rosszul van és betévedt a házba mondjuk gyógyszert keresni, szóval valami jó indokkal kell előállnia, de megbocsájthatóak a bűnei, hisz jó segge van...Ledolgozhatja a vétkét a hálómban. - Mit keresel itt?

I find my destenity

Derek & Verny

credit
My clothes
|| gyenge||
Vissza az elejére Go down
Laverne Hyun Sky
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 6

TémanyitásTárgy: Derek & Laverne - Rossz házba törtem be? 2015-08-28, 13:13

Derek & Laverne

Valahányszor odajön hozzám egy gyerek sírva, hogy elvették a cuccát, mindig elgondolkodok, hogy miért is segítek nekik? Elvégre ezek csak taknyos kölykök, akiknek fogalmuk sincs mennyi kockázatott vállalok értük. Néha szívesen elmondanám a szülőknek, hogy szinte minden nap be kell törnöm valahová azért, hogy a gyereküknek visszaszerezzem az értékét, csak azért mert ők nem képesek maguktól elmenni egy nyomorult játékboltba és megvenni azt, amit szeretnének a gyerekek. Persze vannak kivételek, akiknek ez azért nem lehetséges, mert nincs pénzük rá, amit megértek. Ott a felnőttek tudnak arról, mennyi minden jót teszek és szerencsémre hallgatnak is róla. Most is éppen egy szegény kissrác labdájáért igyekszem. Ugyan azzal a laza csípőmozgásommal megyek végig az utcákon, amivel mindig is szoktam, közben az arcomra kiül a kárörvendő mosolyom. Egy szimpla lopás egy nagyképű beképzelt baromtól. Nem lesz nehéz. A gyerek úgyis megmondta melyik ház az, szóval pofon egyszerű lesz.
Amikor elértem az utcába, rögtön a lakást kezdtem keresgélni. Hamar megtaláltam, mert elég egyedi, aztán tovább néztem egy kicsit, hogy biztosan nincs-e hozzá hasonló. Sajnos nem volt szerencsém, mert a vele szembe lévő ház, gyakorlatilag ugyan úgy nézett ki csak az ablakok formája volt más. -  Klassz! És most mi a frászt csináljak? – Gyorsan a szám elé tettem a kezemet, mert nem lett volna túl jó, ha a felkeltenék valakit az éjszaka kellős közepén. Egy pillanatig elgondolkodtam, hogy nem mondott-e mást a fiú a házról a színein kívül. De nem ugrott be semmi így próba szerencsére felmásztam az egyiknek az oldalán és kerestem egy nyitott ablakot. Az egyik szó szerint tárva nyitva volt. Néha tényleg olyan érzésem volt, hogy az emberek ahelyett, hogy fejlődnének, inkább csak egyre hülyébbek lesznek. Ki az a barom aki éjszakára nyitva hagyja az ablakát? Hallott már olyanról, hogy betörő? Na, mindegy a lényeg, hogy egyszerűen bemásztam rajta és indultam is volna az ajtó felé, mikor mocorgást hallottam. Megdermedtem. Oldalra sandítottam, ahonnét a hangot hallottam és megdöbbenve láttam egy ágyat, benne egy emberrel. Közelebb mentem hozzá, hogy megnézzem még mindig szunyál-e. Nagyon úgy festett, hogy nem keltettem fel azzal, hogy bejöttem. Egész helyes volt a srác. Ha nem lopni jöttem volna, bizonyára felébresztettem volna, hogy csevegjünk egy kicsit. Bár nem tudom mennyire örült volna annak, hogy egy tök ismeretlen csaj a szobájában keltegeti. Mindenesetre szórakoztató lett volna. Most azonban várt a munka, így csak elmosolyodtam. Tisztára olyan érzésem volt, mint mikor a tolvaj belopózik az alvó hercegnő szobájába és megcsodálja a lány szépségét. Csakhogy most én voltam az, aki besurrant és nem hercegnő, hanem egy herceg aludt. Herceg! Nem is rossz becenév.
Ismét elindultam az ajtó felé, ezúttal sokkal halkabban és óvatosabban. Kinyitottam, majd csendesen visszacsuktam. A vak sötétbe ugyan kevés dolgot láttam, de biztos voltam benne, hogy senki sincs a közelembe, így elővettem a hollófekete pálcámat és világosságot csináltam. Gyorsan lementem a földszintre, hogy ott kezdjem a keresést. Gőzöm sincs, hogy hová rejthették a gazdag palik az ilyen cuccokat, de eddig vagy a nappaliban, vagy a hálószobájukban volt. Kár, hogy az előbb nem néztem körül a srácnál, de tartottam attól, hogy felkeltem és a végén még felejtő bűbájt kell rajta alkalmaznom, amit jelen esetben nem szeretnék. Nem szokásom muglikon varázslatot használni, de ha úgy hozza a sors muszáj lesz.
Már az egész szintet átkutattam, de sehol sem találtam azt a labdát. Mégis hová rejthette az a fazon? Nem gondoltam volna, hogy valaki ilyen ravasz legyen. Már éppen indultam volna fel, mikor meghallottam, hogy valaki jön le a lépcsőn, így összeesést színlelve rogytam le a földre.
[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ Helló helyes srác! ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Derek & Laverne - Rossz házba törtem be?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal